8 przydatnych akcesoriów do pracy w biurze Rankingi na 15 kwietnia 2024

Niezależnie od tego czy dopiero otwierasz własne biuro, czy też Twoja firma funkcjonuje już od jakiegoś czasu, powinieneś zadbać, aby pracownicy biurowi posiadali odpowiednie wyposażenie, gwarantujące im komfort przy wypełnianiu codziennych obowiązków.

przydatne akcesoria podczas pracy biurowej

Mówiąc o wyposażeniu biura najczęściej nasuwa się nam na myśl sprzęt komputerowy, drukarki, biurka, krzesła. Często zapominamy jak ważne jest aby pracownicy byli wyposażeni w przydatne akcesoria do biura, które ułatwią im pracę i podniosą ich efektywność.


Przydatne akcesoria do biura

Na podstawie opinii pracowników biurowych udało nam się stworzyć ranking najbardziej przydatnych akcesoriów biurowych. Są to przedmioty doskonale znane i cenione przez  pracowników urzędów, instytucji czy też firm prywatnych. Jako pracodawcy często jednak zapominamy jak ważne jest zapewnienie naszym podwładnym odpowiednich narzędzi do pracy.

Nasz ranking Top 8 akcesoriów biurowych

  • Zszywacz biurowy. Przy wyborze zszywacza powinniśmy sprawdzić czy podstawa oraz ramię wykonane są z solidnych materiałów (metal, stal, bardzo wytrzymałe tworzywa sztuczne). Przed zakupem warto sprawdzić jaka jest maksymalna ilość kartek do zszycia. W  biurach, gdzie zszywane są grube pliki dokumentów warto zadbać o zakup zszywaczy redukujących objętość pakietu. Można pokusić się o bardziej zaawansowane narzędzia, wyposażone np. we wskaźnik ilości zszywek.
  • Taśma klejąca. Na rynku dostępna jest pełna gama taśm klejących. Znajdziemy tam zarówno taśmy jedno, jak i dwustronne, przezroczyste i matowe. Zadbajmy aby do naszego biura zakupić także dodatkowe akcesoria w postaci odrywacza lub oklejarki do taśmy. 
  • Spinacz do papieru. Te niepozorne przedmioty znacznie ułatwią Twoim pracownikom uporządkowanie i posegregowanie dokumentów. Do wyboru są spinacze plastikowe i metalowe o różnych kształtach (okrągłe, trójkątne i krzyżowe), wielkościach i kolorach, co znacznie ułatwi oznaczenie i grupowanie dokumentów.
  • Nożyczki. Przy wyborze nożyczek do biura warto zadbać aby były wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali nierdzewnej, co zagwarantuje że ostrze będzie trwałe. Istotną cechą jest również ergonomiczny uchwyt dopasowany do kształtu dłoni – najlepiej aby był pokryty miękkim tworzywem.
  • Klej biurowy. Do wyboru mamy szeroki wachlarz klejów do papieru, zarówno w tubkach, w sztyfcie, jak i w sprayu. Pożądaną cechą jest aby klej był szybkoschnący.
  • Dziurkacz. Podobnie jak w przypadku zszywacza, istotnym elementem przy wyborze odpowiedniego dla Twojego biura dziurkacza, powinna być objętość dokumentów przeznaczonych do przedziurkowania. W przypadku grubszych plików lepiej sprawdzą się duże, metalowe dziurkacze, wyposażone w dobrej jakości ostrza.
  • Datownik. Poza najprostszymi modelami służącymi do nabijania pieczątek z datą, na rynku znajdziemy bardziej zaawansowane urządzenia, wyposażone w cyfrowe datowniki i kilka wariantów kolorów pieczątek.
  • Długopis. Na naszej liście nie mogło zabraknąć podstawowego narzędzia każdego szanującego się pracownika biurowego, czyli długopisu. Pomimo, że weszliśmy w erę komputerów, długopis nie wyszedł z użycia. Powinniśmy zadbać aby nasi pracownicy wyposażeni byli w odpowiednie do ich zadań długopisy. W biurze dobrze sprawdzi się długopis na łańcuszku z samoprzylepną podstawką.

Gdzie możesz zaopatrzyć się w przydatne akcesoria dla Twojego biura?

Materiały i akcesoria biurowe, poza sklepami papierniczymi, dostaniemy w hurtowniach biurowych, zarówno tych tradycyjnych jak i funkcjonujących w formie sklepów internetowych. Do wyboru szeroka gama produktów dedykowanych dla biur, w różnych przedziałach cenowych.

Biurowe zapytania:

  • QND6G-TW3CY-426QJ-QXDX6-6F7RX

Wybierz meble i akcesoria do biura

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...