Ranking projektorów do 10000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów do 10000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów do 10000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, wyekwipowano w system Android TV, a także system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wysmakowany wygląd, jest wyekwipowany w system Android TV i głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, aby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na obfitym ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  produkt z linii EpiqVision Ultra wyekwipowany w system Android TV i dźwięk w technologii YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką choćby poprzez 10 lat²

  nowoczesny model w przystępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z nieznacznej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został zaopatrzony w system Android TV, a także dźwięk w technologii YAMAHA.
  Otwórz się na obszerniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od firmy Epson ma wytworny wygląd, jest wyposażony w system Android TV, a także dźwięk w technologii YAMAHA i został zaprojektowany, aby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na obszernym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki temu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić niezwykle blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na obszernym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swojego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² szybko otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi oraz będziesz sterować urządzeniami w swym domu. Za pomocą wbudowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca albo Chromebooka na sprężysty ekran³. Delektuj się oszałamiającym dźwiękiem przestrzennym, jaki zagwarantuje technika YAMAHA, z której można korzystać także w oderwaniu od obrazu poprzez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona na dodatek scalić się z urządzeniem inteligentnym za pomocą modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie formuje żadnych problemów i można go momentalnie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala błyskawicznie ustawić obraz w optymalnej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) nieskomplikowany dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych maszyn.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i dostępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zaimplementowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli radować się filmowymi wrażeniami choćby poprzez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten innowacyjny, a równocześnie przystępny cenowo projektor Full HD kreuje wyjątkowo jasne i równocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 oraz funkcji Detail Enhancement projektor ten stwarza realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dostosowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory firmy Epson choćby trzy razy jaśniejsze barwy⁵ technika 3LCD gwarantuje projektorom marki Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe kolory w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, równocześnie stwarzając białe i kolorowe światło jednakowo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  niezbędna pomoc? darmowe doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać wyświetlacz projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor posiada natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To kanon do wykorzystania domowego albo do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to rewelacyjna sugestia do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Pokaż cały opis
  rodzaj urządzenia
  Kino domowe
  technologia wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  przystępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB rodzaj A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  wbudowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  zużycie mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość artykułu
  47
  cm
  Wysokość towaru
  15
  cm
  Długość towaru
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Projektor OPTOMA ZH461 ☆

Projektor OPTOMA ZH461 Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA ZH461 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTOMA
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA ZH461
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZH461 Kompaktowy projektor laserowy o wysokiej jasności

  Projektor ZH461 dzięki technice laserowej zapewnia wygodę ograniczając potrzebę konserwacji i równocześnie gwarantując długą żywotność urządzenia, a to wszystko w lekkiej i kompaktowej obudowie. Kompatybilność 4K i HDR i imponujące 5000 lumenów jasności decydują o uniwersalności tego projektora. Dzięki zoomowi 1,6, pionowemu przesunięciu obiektywu, zastosowanym głośnikom o mocy 10W i sprężystemu sterowaniu Crestron projektor ZH461 w rozdzielczości FullHD 1080p z natywnymi proporcjami obrazu 16:9 idealnie nadaje się do biznesu, edukacji, muzeów, domów modlitwy i wszędzie tam, gdzie wymagany jest ostry i jasny obraz

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zaimplementowaniu technice DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie progresywnych technik chłodzenia diody laserowej i progresywny projekt ochrony przed kurzem.

  Szczelny silnik optyczny IP6X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną oporności na kurz IP6X. Wyjątkowa wytrzymałość na kurz w połączeniu z wyjątkową jasnością gwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w nieprzystępnych warunkach.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania – wspaniała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Kompatybilność HDR

  Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta informacje HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dojrzeć pokaźnie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i żyją, a dopełniające detale zwiększają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć przez okno.

  rewelacyjny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - rewelacyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  genialne odcienie

  Projektory Optoma bezawaryjną wydajność barw odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy optymalne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Doskonały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  Pionowe przesunięcie obiektywu

  Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, gwarantującej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki temu można w łatwy sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać obszerniejszy dobór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

  Ustawianie czterech rogów obrazu

  Ustaw indywidualnie każdy róg obrazu, aby stworzyć nieprzeciętnie kwadratowy obraz. Nieprzeciętny do nakładania obrazów, dla nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora tworzy problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość 1080p Full HD (1920x1080)
  • Jasność 5 000lumenów
  • Kontrast 300 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 16:9
  • Współczynnik projekcji - zgodny 4:3
  • Korekcja trapezowa - pozioma +/-30°
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-30°
  • automatyczną, pionową korekcję trapezową Tak
  • ilość wyświetlanych kolorów (miliony) 1073.4
  • prędkośc skanowania poziomego 15.375 ~ 91.146 Khz
  • prędkość skanowania pionowego 50 ~ 85 Hz (120Hz for 3D)Hz
  • Jednolitość 80%
  • rozmiar ekranu 0.51m ~ 8.14m (20.2" ~ 320.4") diagonal

☆ Acer Projektor ul5210 (4713883817851) ☆

Acer Projektor ul5210 (4713883817851) Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor ul5210 (4713883817851) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACER
 • Nazwa produktu: Acer Projektor ul5210 (4713883817851)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  teraz możesz wyświetlać filmy i pew na gigantycznej powierzchni (obraz może mieć do 150 cali lub 381 cm), w 1.07 biliona kolorów, cechujących się wyjątkową ostrością obrazu. Tryb normalny Żywotność lampy 20 000 to godzin....

☆ projektor ul5310w - dlp projector - 3d - 1280 x 800 - 3600 ansi lumens marki Acer ☆

projektor ul5310w - dlp projector - 3d - 1280 x 800 - 3600 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor ul5310w - dlp projector - 3d - 1280 x 800 - 3600 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor ul5310w - dlp projector - 3d - 1280 x 800 - 3600 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektory z serii Acer UL5310W umożliwiają wyświetlanie obrazu o przekątnej 150 cali. Są odpowiednim wyborem jednocześnie dla firm, jak i placówek edukacyjnych. Znamionują się projekcją z wspaniałą jakością i ostrością obrazu, rozdzielczością 1920 × 1200 i jasnością na poziomie 43600 lumenów.

  Dzięki zastosowaniu lasera diodowego urządzenie może pracować przez długi czas....


☆ Xgimi projektor horizon pro (xk03h) (6935670500120) ☆

Xgimi projektor horizon pro (xk03h) (6935670500120) Najniższa Cena Online

☆ Xgimi projektor horizon pro (xk03h) (6935670500120) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xgimi
 • Nazwa produktu: Xgimi projektor horizon pro (xk03h) (6935670500120)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  świetny przenośny projektor DLP XGIMI Horizon Pro (XK03H) jest odpowiedni do oglądania filmów i grania w gry. Posiada natywną rozdzielczość 4K 3840×2160 o proporcjach 16:9, lampę LED o jasności2200 ANSI lumenów i kontrast 1200:1.

  Interfejs: 2× HDMI 2.0, 2× USB 2.0, 1× RJ-45, 1× S-PDIF optyczne wyjście audio, 1× DC, 1× audio jack 3,5mm (wyjście audio). Łączność: Dual-band Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 5.0. Nagłośnienie gwarantuje głośnik stereo Harman Kardon 2× 8W ze wsparciem Dolby Audio.

  Technologie: MEMC, X-VUE 2.0, obsługa HDR10, udostępnianie bezprzewodowe i inne.


☆ Optoma Projektor EH330UST DLP 1080p 3500AL 3Y/3Y, E1P1A1GWE1Z1 ☆

Optoma Projektor EH330UST DLP 1080p 3500AL 3Y/3Y, E1P1A1GWE1Z1 Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor EH330UST DLP 1080p 3500AL 3Y/3Y, E1P1A1GWE1Z1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor EH330UST DLP 1080p 3500AL 3Y/3Y, E1P1A1GWE1Z1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  EH330UST Projektor Ultra Short Throw - ultra krótkiego rzutuModel DH330UST, jest wspaniały dla biznesu, szkół i uniwersytetów. Dzięki wysokiej jasności i obiektywowi ultra niedługiego rzutu może wyświetlić obraz 100" z odległości mniejszej aniżeli 0,5m.

  Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych poprzez pokazujące osoby.zapewnia kompletny komplet do nauki z wieloma funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, wbudowanym głośnikiem o mocy 15 W.Funkcje Jasny projektor FullHD 1080p - 3500 ANSI Lumenów Ultra krótka projekcja - obraz 100" z odległości mniejszej niżeli 0,5m bezawaryjna kontrola - Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i komendy LAN Telnet LAN proste podłączanie - 2x HDMI i wbudowany głośnik 15W Ultra-krótki rzutDzięki obiektywowi o ultra niedługim rzucie, możliwe jest prezentowanie imponujących obrazów pokaźniejszych niżeli 100-cali z odległości mniejszej niż jeden metr.

  pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację; nieprzeciętny do zastosowań interaktywnych.Full HD 1080pRozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania nadzwyczajna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.znakomite koloryPokaż interesujące prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce.

  Projektory Optoma bezawaryjną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od starannie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje.

  Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Perfekcyjny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.nadzwyczajny kontrastDodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście.

  w porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - nadzwyczajny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.zaimplementowana przeglądarka do plików OfficePokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez zapotrzebowania korzystania z laptopa albo komputera za pomocą zaimplementowanej przeglądarki do plików Office.

  W nieskomplikowany sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na znacznym ekranie. *zobacz specyfikacje projektora, żeby uzyskać pełną listę wejśćWyświetlacz USBPodłącz swój projektor bezpośrednio do laptopa i wyświetlaj pulpit przy pomocy kabla USB.

  Brak konieczności wykorzystania nieporęcznego kabla VGA.SterowanieWyposażony w pokaźny zakres opcji zezwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. Projektor Optoma RS232 wyposażony jest w bogaty zestaw poleceń RS232, dzięki temu można nim prosto i w prosty sposób zarządzać przy pomocy dowolnego systemu sterowania.

  Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, monitorować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera Kompatybilny Extron IPLink pozwala na łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron.wyświetlacz LANWyświetl ekran komputera albo notebooka na projektorze za pomocą połączenia sieciowego.Prezentacje bezprzewodoweSzybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac lub urządzenia przenośnego za pomocą darmowej aplikacji i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB.

  Aplikacja gwarantuje swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, zdjęć, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia.

  ** dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOSKeystone HV i regulacja czterech narożnikówProjektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej oraz jednostkowe ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, aby stworzyć doskonały kwadrat.

  nadzwyczajne rozwiązanie w przypadku nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora buduje problemy i musi być zrealizowane pod kątem.Keystone HV i regulacja czterech narożnikówWbudowany głośnikMocny wbudowany głośnik zagwarantuje unikatową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.Full 3DProjektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.Mysz zdalna i wskaźnik laserowySkieruj uwagę publiczności na trafny element prezentacji dzięki prostemuproduktywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i wbudowanym wskaźnikiem laserowym.Eco+technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne.Oszczędzanie energiiDzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii choćby o 70%.

  Każdy tryb ma także pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.Wyciszenie Eco AVKontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV.

  Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To także natychmiast ogranicza zużycie energii do 70%, w dodatku przedłużając żywotność lampy.prędkie ponowne uruchomienieFunkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.Auto power off automatyczne wyłączanieMogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany.

  By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowanyWłączanie bezpośrednieProjektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia.

  Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem wspaniałe rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilaniaBezpośrednie wyłączanieNatychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej.

  Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.Gwarancja pracy 24/7Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Genialne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy stosowania.

  Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania adekwatnej skuteczności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.Obiektyw: Ogniskowa: 3.72 mm zaimplementowany offset: 118% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami wideo: Kompatybilność 2D: NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) Kompatybilność 3D: Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 3D: Full 3D Pozostałe właściwości: Akcesoria w komplecie: kabel zasilający Pilot 2 x AAA baterie Podstawowy podręcznik stosowania informacje o gwarancji: rozmiary: 343 x 383 x 112 mm...


☆ Optoma projektor 4k400stx 4k 4000al 1 000 000:1 hdr (5055387666931) ☆

Optoma projektor 4k400stx 4k 4000al 1 000 000:1 hdr (5055387666931) Najniższa Cena Online

☆ Optoma projektor 4k400stx 4k 4000al 1 000 000:1 hdr (5055387666931) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: optoma
 • Nazwa produktu: Optoma projektor 4k400stx 4k 4000al 1 000 000:1 hdr (5055387666931)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Jasny projektor krótkiego rzutu o rozdzielczości True 4K UHD do sal lekcyjnych i konferencyjnychProjektor 4K UHD model 4K400x o krótkim rzucie, to nieprzeciętne rozwiązanie gdy Ci potrzeba wyświetlić obszerny obraz z mniejszej odległości.Uniwersalny model stworzony z myślą o przyszłościowych użyciach w klasach czy salach konferencyjnych dzięki wysokiej jasności, niedługiemu rzutowi i prawdziwej rozdzielczości 4K UHD. Projektor 4K400STx zapewnia perfekcyjny obraz w każdym środowisku, choćby gdy kompletna kontrola oświetlenia otoczenia nie jest realna.Ten projektor jest wyposażony w dwa porty HDMI, złącza audio, USB do zasilania maszyn 5 V, trigger 12 V i RS232 do integracji z istniejącym rozwiązaniem sterowania. Projektor w rozdzielczości FullHD 1080p przy 240 Hz zagwarantuje niezwykle niskie opóźnienie wejścia 4,2 ms.niedługi rzutDzięki obiektywowi niedługiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100 z odległości mało ponad metra. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co upraszcza prezentację.True 4K UHD resolutionRozdzielczość Ultra HD 4K zapewnia ostrzejsze, realistyczne obrazy i bogatsze barwy, dzięki temu możesz usiąść bliżej ekranu i radować się bardziej wciągającymi wrażeniami.Nasze projektory DLP gwarantują zatwierdzoną poprzez CTA (Consumer Technology Association) rozdzielczość True 4K UHD, umożliwiającą wyświetlanie 8,3 miliona pikseli na ekranie. To cztery razy więcej szczegółów niżeli Full HD i dwa razy więcej od konkurencyjnej technice, która dostarcza tylko 4,1 miliona pikseli.Zgodność z HDR i HLGMożliwość odbierania i wyświetlania treści HDR10 i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Ten projektor Optoma pozwala zobaczyć wyraźnie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej mocno i realistycznie, a uzupełniające szczegóły tworzą większe poczucie głębi.Projekcja przy zapalnym świetleTen wszechstronny projektor łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając żywe, realistyczne obrazy w każdym środowisku*. Zrób trwałe wrażenie dzięki obszerniejszym i odważniejszym prezentacjom o każdej porze dnia.*Bez bezpośredniego światła słonecznego albo światła skierowanego na ekran.Podwójne wejście HDMIGraj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na sporym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz łatwo podłączyć konsolę do gier, dekoder, notebook, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów przy pomocy jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV lub Roku stick.Keystone HV i regulacja czterech narożnikówProjektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej oraz indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, by stworzyć znakomity kwadrat. Rewelacyjne rozwiązanie w sytuacji nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora wytwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem.Podświetlany pilotNasze podświetlane piloty zostały zaprojektowane przy użyciu subtelnych białych diod LED do podświetlania przycisków, dzięki temu są widoczne i bez problemów je odszukasz szczególnie w ciemności.Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: UHD, WQHD, WUXGA, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami wideo: Kompatybilność 2D: 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz), 2160p(50/60Hz) Kompatybilność 3D: Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 3D: Full 3D Pozostałe właściwości: wymiar ekranu: 0.93m ~ 7.63m (36.43" ~ 300.53") diagonal Współczynnik projekcji: 0.5:1 Odległość wyświetlania: 0.4m - 3.3m Zoom: 1 wariant powiększenia: Stały Ogniskowa (mm): 7.51mm Przesuw obiektywu: Pionowo +0% wbudowany offset: 116% Akcesoria w komplecie: kabel zasilający AC Pilot 2x baterie AAA Podstawowa instrukcja obsługi dane o gwarancji: rozmiary: 315 x 270 x 118 mm...

☆ Benq projektor tk850i dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi ☆

Benq projektor tk850i dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor tk850i dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor tk850i dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor TK850i zapewnia autentyczne wrażenia podczas oglądania sportu i mediów strumieniowych w jakości HDR, nawet w należycie oświetlonych pomieszczeniach. Inteligentny projektor TK850i 4K HDR jest zaopatrzony w Android TV.

  prędko przejdź prostą konfigurację, a następnie zrelaksuj się i ciesz się ogromnym ponad 100-calowym obrazem 4K i niesamowitym dźwiękiem. Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy projektor do kina domowego, czy kolejny, bez wątpienia pokochasz TK850i z certyfikowanym poprzez Google Android TV.

  luźno zainstaluj aplikacje ze sklepu Google Play i odkrywaj masę wydarzeń sportowych, filmów i gier....


☆ Projektor z własnym logo rzutnik LOG200NOIP LED 200W zewnętrzny, LOG200NOIP ☆

Projektor z własnym logo rzutnik LOG200NOIP LED 200W zewnętrzny, LOG200NOIP Najniższa Cena Online

☆ Projektor z własnym logo rzutnik LOG200NOIP LED 200W zewnętrzny, LOG200NOIP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Abigali
 • Nazwa produktu: Projektor z własnym logo rzutnik LOG200NOIP LED 200W zewnętrzny, LOG200NOIP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Czarny projektor Logo Greenie LED CREE 200W obrotowy IP65 to produkt stworzony z wytrzymałego aluminium o najwyższej jakości. Ta postępowa forma reklamy jest doskonałą alternatywą dla typowych banerów reklamowych, plakatów i potykaczy. Umożliwia wyświetlanie dowolnej grafiki na dystans od 1 do 40 metrów. Należycie sprawdza się w sklepach, supermarketach, restauracjach, galeriach i klubach. Z powodzeniem można go też stosować na targach branżowych, bankietach, konferencjach czy weselach. W celu wyświetlenia firmowej grafiki w jasnych i nasyconych barwach (także monochromatycznych), potrzebujemy białej ściany. Ustawienie ostrości obrazu jest niezwykle proste – jednakowo jak podmiana szkiełka „gobo" z wyświetlonym logo, a także ustawienie urządzenia w dowolnie wybranym kierunku. Wyświetlane tło może być też przezroczyste lub białe. Po złożeniu zamówienia należy przesłać projekt graficzny, który zostanie umieszczony za szkiełku. W przypadku niektórych projektów może ono podlegać jednostkowej wycenie. Czas realizacji projektu wynosi 3 tygodnie. Dzięki chłodzeniu przez radiator pasywny projektor pracuje bezgłośnie. Ponadto użyte w nim diody CREE są odporne na uderzenia, wibracje i drgania oraz mają żywotność 50 000 godzin. Źródło światła nie emituje promieniowania UV. Atutem urządzenia jest ponadto niski pobór energii elektrycznej (w porównaniu np. Do projektorów halogenowych), dzięki sprawności świetlnej 90 lm/W. Projektor może pracować w zakresie temperatur od -30°C do 50°C. Jego kąt świecenia wynosi 14°. Zachęcamy do zaznajomienia się z filmem, na którym zaprezentowano produkt.

☆ Obracany projektor logo LOG40NOIP-4LOG LED 40W IP65 na zewnętrz, LOG40NOIP-4LOG ☆

Obracany projektor logo LOG40NOIP-4LOG LED 40W IP65 na zewnętrz, LOG40NOIP-4LOG Najniższa Cena Online

☆ Obracany projektor logo LOG40NOIP-4LOG LED 40W IP65 na zewnętrz, LOG40NOIP-4LOG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Abigali
 • Nazwa produktu: Obracany projektor logo LOG40NOIP-4LOG LED 40W IP65 na zewnętrz, LOG40NOIP-4LOG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Logo 40W Obrotowy IP65 4 LOG to artykuł tworzony z wytrzymałego aluminium o najwyższej jakości. Ta postępowa forma reklamy jest perfekcyjną alternatywą dla typowych banerów reklamowych, plakatów i potykaczy. Poprawnie sprawdza się w sklepach, supermarketach, restauracjach, galeriach i klubach. Z powodzeniem można go także stosować na targach branżowych, bankietach, konferencjach czy weselach. W celu wyświetlenia firmowej grafiki w jasnych i nasyconych kolorch (także monochromatycznych), potrzebujemy białej ściany. Ustawienie ostrości obrazu jest bardzo proste – równie jak podmiana szkiełka „gobo" z wyświetlonym logo oraz ustawienie urządzenia w dowolnie wybranym kierunku. Wyświetlane tło może być w dodatku klarowne albo białe. Po złożeniu zamówienia należy przesłać projekt graficzny, który zostanie umieszczony za szkiełku. W sytuacji niektórych projektów może ono podlegać jednostkowej wycenie. Czas realizacji projektu wynosi 3 tygodnie. Dzięki chłodzeniu przez radiator pasywny projektor pracuje bezgłośnie. Ponadto użyte w nim diody CREE są oporne na uderzenia, wibracje i drgania oraz mają żywotność 50 000 godzin. Urządzenie emituje światło o mocy 3600 lm. Źródło światła nie emituje promieniowania UV. Atutem urządzenia jest również niski zużycie energii elektrycznej (w porównaniu np. Do projektorów halogenowych). Projektor może pracować w zakresie temperatur od -30°C do 50°C. Jego kąt świecenia wynosi 14°. Nakłaniamy do zapoznania się z filmem, na którym zaprezentowano towar.


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 10000 zł – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma Projektor EH330UST DLP 1080p 3500AL 3Y/3Y, E1P1A1GWE1Z1 ☆

Optoma Projektor EH330UST DLP 1080p 3500AL 3Y/3Y, E1P1A1GWE1Z1 Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor EH330UST DLP 1080p 3500AL 3Y/3Y, E1P1A1GWE1Z1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor EH330UST DLP 1080p 3500AL 3Y/3Y, E1P1A1GWE1Z1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  EH330UST Projektor Ultra Short Throw - ultra krótkiego rzutuModel DH330UST, jest wyśmienity dla biznesu, szkół i uniwersytetów. Dzięki wysokiej jasności i obiektywowi ultra krótkiego rzutu może wyświetlić obraz 100" z odległości mniejszej aniżeli 0,5m.

  Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych przez prezentujące osoby.gwarantuje kompletny komplet do nauki z wieloma funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, wbudowanym głośnikiem o mocy 15 W.Funkcje Jasny projektor FullHD 1080p - 3500 ANSI Lumenów Ultra krótka projekcja - obraz 100" z odległości mniejszej aniżeli 0,5m niezawodna kontrola - Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i komendy LAN Telnet LAN nieskomplikowane przyłączanie - 2x HDMI i wbudowany głośnik 15W Ultra-krótki rzutDzięki obiektywowi o ultra niedługim rzucie, osiągalne jest prezentowanie imponujących obrazów obszerniejszych niż 100-cali z odległości mniejszej niż jeden metr.

  zezwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację; znakomity do zastosowań interaktywnych.Full HD 1080pRozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania rewelacyjna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.wyśmienite koloryPokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce.

  Projektory Optoma niezawodną efektywność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje.

  Posiadamy adekwatne tryby wyświetlania, żeby spełnić Twoje zapotrzebowania. Wyśmienity do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.idealny kontrastDodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście.

  w porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - wspaniały do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.wbudowana przeglądarka do plików OfficePokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z notebooka albo komputera przy pomocy zastosowanej przeglądarki do plików Office.

  W nietrudny sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD lub microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na obszernym ekranie. *przejrzyj specyfikacje projektora, aby uzyskać całkowitą listę wejśćWyświetlacz USBPodłącz swój projektor bezpośrednio do notebooka i wyświetlaj pulpit za pomocą kabla USB.

  Brak konieczności zastosowania nieporęcznego kabla VGA.SterowanieWyposażony w szeroki zakres opcji pozwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. Projektor Optoma RS232 zaopatrzony jest w bogaty komplet poleceń RS232, dzięki temu można nim prosto i w prosty sposób zarządzać przy pomocy dowolnego systemu sterowania.

  Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera Kompatybilny Extron IPLink umożliwia łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron.ekran LANWyświetl wyświetlacz komputera albo laptopa na projektorze przy pomocy połączenia sieciowego.Prezentacje bezprzewodoweSzybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac albo urządzenia przenośnego za pomocą darmowej aplikacji i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB.

  Aplikacja zagwarantuje swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia.

  ** dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOSKeystone HV i regulacja czterech narożnikówProjektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej i indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, by stworzyć wspaniały kwadrat.

  nieprzeciętne rozwiązanie w przypadku nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora kreuje problemy i musi być zrealizowane pod kątem.Keystone HV i regulacja czterech narożnikówWbudowany głośnikMocny wbudowany głośnik zapewnia nieszablonową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.Full 3DProjektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.Mysz zdalna i wskaźnik laserowySkieruj uwagę publiczności na optymalny element prezentacji dzięki prostemusprawnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i wbudowanym wskaźnikiem laserowym.Eco+technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne.Oszczędzanie energiiDzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii nawet o 70%.

  Każdy tryb ma dodatkowo pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.Wyciszenie Eco AVKontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV.

  Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To także natychmiast ogranicza zużycie energii do 70%, dodatkowo przedłużając żywotność lampy.prędkie ponowne uruchomienieFunkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.Auto power off samoczynne wyłączanieMogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany.

  By oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowanyWłączanie bezpośrednieProjektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia.

  Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem wyśmienite rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilaniaBezpośrednie wyłączanieNatychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej.

  Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.Gwarancja pracy 24/7Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Wspaniałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy wykorzystywania.

  Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania optymalnej efektywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.Obiektyw: Ogniskowa: 3.72 mm zastosowany offset: 118% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami video: Kompatybilność 2D: NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) Kompatybilność 3D: Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 3D: Full 3D Pozostałe parametry: Akcesoria w pakiecie: kabel zasilający Pilot 2 x AAA baterie Podstawowy podręcznik stosowania dane o gwarancji: wymiary: 343 x 383 x 112 mm...


☆ Epson eh-tw7100 ☆

Epson eh-tw7100 Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-tw7100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-tw7100
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7100 Projektor 4K PRO-UHD
  Niedrogi i przystępny w obsłudze projektor 4K PRO-UHD, który pozwala na wyświetlanie treści na obszernym ekranie z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja i interfejs Bluetooth
  • Wysoki współczynnik kontrastu
  • Interpolacja klatek
  Korzystaj z nowoczesnych funkcji produktów z wyższej półki w przystępnej cenie dzięki temu projektorowi 4K PRO-UHD. Na ekranie o przekątnej do 500 cali można wyświetlać najnowsze treści 4K z doskonałą jakością obrazu i wysokim współczynnikiem kontrastu. Wyrównanie obrazu jest łatwe dzięki zaimplementowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Jest nieskomplikowany w konfiguracji, można przysyłać do niego strumieniowo treści i odtwarzać dźwięk, korzystając z zastosowanych głośników lub interfejsu Bluetooth.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca genialną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD1. Dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów osiągalne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych barw. Wysoki współczynnik kontrastu 100 000:1 gwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek zagwarantuje ostrzejszy obraz podczas scen akcji.

  Magia obszernego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali, a także odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyposażony w technologię redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, że obraz będzie wyświetlany dokładnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  żeby odtwarzać treści 4K starczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można także wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu albo innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Dźwięk może być odtwarzany przez dwa zaimplementowane głośniki o mocy 10 W albo soundbary połączone bezprzewodowo za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe atrybuty
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K oraz optymalizuj treści inne niżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i dostępna cena
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w dostępnej cenie.
  • Magia znacznego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najkorzystniejsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie przez siedem lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ Acer Projektor ul5210 (4713883817851) ☆

Acer Projektor ul5210 (4713883817851) Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor ul5210 (4713883817851) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACER
 • Nazwa produktu: Acer Projektor ul5210 (4713883817851)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  teraz możesz wyświetlać filmy i pew na gigantycznej powierzchni (obraz może mieć do 150 cali lub 381 cm), w 1.07 biliona kolorów, cechujących się wyjątkową ostrością obrazu. Tryb normalny Żywotność lampy 20 000 to godzin....

☆ Benq projektor tk850i dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi ☆

Benq projektor tk850i dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor tk850i dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor tk850i dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor TK850i zapewnia autentyczne wrażenia podczas oglądania sportu i mediów strumieniowych w jakości HDR, nawet w prawidłowo oświetlonych pomieszczeniach. Inteligentny projektor TK850i 4K HDR jest wyposażony w Android TV.

  błyskawicznie przejdź prostą konfigurację, a następnie zrelaksuj się i ciesz się ogromnym ponad 100-calowym obrazem 4K i niesamowitym dźwiękiem. Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy projektor do kina domowego, czy kolejny, bez dwóch zdań pokochasz TK850i z certyfikowanym poprzez Google Android TV.

  luźno zainstaluj aplikacje ze sklepu Google Play i odkrywaj masę wydarzeń sportowych, filmów i gier....


☆ projektor ul5310w - dlp projector - 3d - 1280 x 800 - 3600 ansi lumens marki Acer ☆

projektor ul5310w - dlp projector - 3d - 1280 x 800 - 3600 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor ul5310w - dlp projector - 3d - 1280 x 800 - 3600 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor ul5310w - dlp projector - 3d - 1280 x 800 - 3600 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektory z linii Acer UL5310W umożliwiają wyświetlanie obrazu o przekątnej 150 cali. Są odpowiednim wyborem równocześnie dla firm, jak i placówek edukacyjnych. Charakteryzują się projekcją z idealną jakością i ostrością obrazu, rozdzielczością 1920 × 1200 i jasnością na poziomie 43600 lumenów.

  Dzięki zaimplementowaniu lasera diodowego urządzenie może pracować przez długi czas....Podsumowanie, czyli jaki projektor do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane projektory multimedialne – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 10000 zł opinie,
 • dobry projektor do 10000 zł cena,
 • projektor do 10000 zł ranking,
 • projektor do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...