Ranking projektorów do 10000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów do 10000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów do 10000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, wyekwipowano w system Android TV, a także system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wysmakowany wygląd, jest wyekwipowany w system Android TV i głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, aby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na obfitym ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  produkt z linii EpiqVision Ultra wyekwipowany w system Android TV i dźwięk w technologii YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką choćby poprzez 10 lat²

  nowoczesny model w przystępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z nieznacznej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został zaopatrzony w system Android TV, a także dźwięk w technologii YAMAHA.
  Otwórz się na obszerniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od firmy Epson ma wytworny wygląd, jest wyposażony w system Android TV, a także dźwięk w technologii YAMAHA i został zaprojektowany, aby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na obszernym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki temu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić niezwykle blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na obszernym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swojego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² szybko otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi oraz będziesz sterować urządzeniami w swym domu. Za pomocą wbudowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca albo Chromebooka na sprężysty ekran³. Delektuj się oszałamiającym dźwiękiem przestrzennym, jaki zagwarantuje technika YAMAHA, z której można korzystać także w oderwaniu od obrazu poprzez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona na dodatek scalić się z urządzeniem inteligentnym za pomocą modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie formuje żadnych problemów i można go momentalnie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala błyskawicznie ustawić obraz w optymalnej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) nieskomplikowany dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych maszyn.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i dostępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zaimplementowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli radować się filmowymi wrażeniami choćby poprzez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten innowacyjny, a równocześnie przystępny cenowo projektor Full HD kreuje wyjątkowo jasne i równocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 oraz funkcji Detail Enhancement projektor ten stwarza realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dostosowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory firmy Epson choćby trzy razy jaśniejsze barwy⁵ technika 3LCD gwarantuje projektorom marki Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe kolory w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, równocześnie stwarzając białe i kolorowe światło jednakowo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  niezbędna pomoc? darmowe doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać wyświetlacz projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor posiada natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To kanon do wykorzystania domowego albo do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to rewelacyjna sugestia do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Pokaż cały opis
  rodzaj urządzenia
  Kino domowe
  technologia wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  przystępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB rodzaj A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  wbudowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  zużycie mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość artykułu
  47
  cm
  Wysokość towaru
  15
  cm
  Długość towaru
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Projektor OPTOMA ZH461 ☆

Projektor OPTOMA ZH461 Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA ZH461 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTOMA
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA ZH461
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZH461 Kompaktowy projektor laserowy o wysokiej jasności

  Projektor ZH461 dzięki technice laserowej zapewnia wygodę ograniczając potrzebę konserwacji i równocześnie gwarantując długą żywotność urządzenia, a to wszystko w lekkiej i kompaktowej obudowie. Kompatybilność 4K i HDR i imponujące 5000 lumenów jasności decydują o uniwersalności tego projektora. Dzięki zoomowi 1,6, pionowemu przesunięciu obiektywu, zastosowanym głośnikom o mocy 10W i sprężystemu sterowaniu Crestron projektor ZH461 w rozdzielczości FullHD 1080p z natywnymi proporcjami obrazu 16:9 idealnie nadaje się do biznesu, edukacji, muzeów, domów modlitwy i wszędzie tam, gdzie wymagany jest ostry i jasny obraz

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zaimplementowaniu technice DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie progresywnych technik chłodzenia diody laserowej i progresywny projekt ochrony przed kurzem.

  Szczelny silnik optyczny IP6X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną oporności na kurz IP6X. Wyjątkowa wytrzymałość na kurz w połączeniu z wyjątkową jasnością gwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w nieprzystępnych warunkach.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania – wspaniała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Kompatybilność HDR

  Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta informacje HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dojrzeć pokaźnie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i żyją, a dopełniające detale zwiększają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć przez okno.

  rewelacyjny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - rewelacyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  genialne odcienie

  Projektory Optoma bezawaryjną wydajność barw odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy optymalne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Doskonały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  Pionowe przesunięcie obiektywu

  Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, gwarantującej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki temu można w łatwy sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać obszerniejszy dobór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

  Ustawianie czterech rogów obrazu

  Ustaw indywidualnie każdy róg obrazu, aby stworzyć nieprzeciętnie kwadratowy obraz. Nieprzeciętny do nakładania obrazów, dla nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora tworzy problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość 1080p Full HD (1920x1080)
  • Jasność 5 000lumenów
  • Kontrast 300 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 16:9
  • Współczynnik projekcji - zgodny 4:3
  • Korekcja trapezowa - pozioma +/-30°
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-30°
  • automatyczną, pionową korekcję trapezową Tak
  • ilość wyświetlanych kolorów (miliony) 1073.4
  • prędkośc skanowania poziomego 15.375 ~ 91.146 Khz
  • prędkość skanowania pionowego 50 ~ 85 Hz (120Hz for 3D)Hz
  • Jednolitość 80%
  • rozmiar ekranu 0.51m ~ 8.14m (20.2" ~ 320.4") diagonal

☆ Epson eh-tw7100 ☆

Epson eh-tw7100 Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-tw7100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-tw7100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7100 Projektor 4K PRO-UHD
  Niedrogi i nieskomplikowany w obsłudze projektor 4K PRO-UHD, który pozwala na wyświetlanie treści na dużym ekranie z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja i interfejs Bluetooth
  • Wysoki współczynnik kontrastu
  • Interpolacja klatek
  Korzystaj z nowoczesnych funkcji produktów z wyższej półki w dostępnej cenie dzięki czemu projektorowi 4K PRO-UHD. Na ekranie o przekątnej do 500 cali można wyświetlać najnowsze treści 4K z wspaniałą jakością obrazu i wysokim współczynnikiem kontrastu. Wyrównanie obrazu jest nieskomplikowane dzięki zaimplementowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Jest łatwy w konfiguracji, można przysyłać do niego strumieniowo treści i odtwarzać dźwięk, korzystając z zastosowanych głośników albo interfejsu Bluetooth.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca rewelacyjną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD1. Dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów osiągalne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych kolorów. Wysoki współczynnik kontrastu 100 000:1 zapewnia głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek gwarantuje ostrzejszy obraz podczas scen akcji.

  Magia wielkiego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali i odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyekwipowany w technikę redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, że obraz będzie wyświetlany dokładnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  żeby odtwarzać treści 4K starczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można również wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu lub innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Dźwięk może być odtwarzany poprzez dwa zastosowane głośniki o mocy 10 W albo soundbary połączone bezprzewodowo za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe właściwości
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K i optymalizuj treści inne niżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i dostępna wartość
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w przystępnej cenie.
  • Magia dużego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie przez siedem lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ Optoma projektor hz40 1080p 4000 2500000:1 (5055387663923) ☆

Optoma projektor hz40 1080p 4000 2500000:1 (5055387663923) Najniższa Cena Online

☆ Optoma projektor hz40 1080p 4000 2500000:1 (5055387663923) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma projektor hz40 1080p 4000 2500000:1 (5055387663923)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma HZ40
  Projektor laserowy Optoma HZ40 do kina domowego

  HZ40 to kompaktowy laserowy projektor do kina domowego o rozdzielczości Full HD 1080p. Ten jasny i wszechstronny projektor, komfortowy i łatwy w konfiguracji, proponuje zgodność z HDR, a także zagwarantuje wysoki kontrast i wierne odwzorowanie kolorów. Nieprzeciętny do gier, oglądania sportu na żywo, programów telewizyjnych i filmów.

  Jego niewielka, lekka powierzchnia w połączeniu z 1,3-krotnym zoomem sprawia, iż instalacja jest szczególnie prosta. Zintegrowany głośnik zapewnia nadzwyczajny dźwięk, a dwa wejścia HDMI zezwalają na łatwą konfigurację - świetna do podłączenia laptopa, komputera, odtwarzacza Blu-ray, odtwarzacza multimediów lub konsoli do gier. Możesz nawet przekształcić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy 4K UHD HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV lub Apple TV ™, aby grać w gry, przesyłać strumieniowo filmy i udostępniać fotografie na obfitym ekranie w zaciszu własnego domu.

  technika laserowa

  Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Gwarantują także rozszerzoną wydajność, by utrzymać stałą jasność, wyśmienitą wydajność odcieni, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20.000 godzin.

  Kompatybilny z HDR

  Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta dane HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dostrzec wyraźnie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i żyją, a uzupełniające szczegóły zwiększają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć poprzez okno.

  Niesamowite odcienie

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z olśniewającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie właściwości pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę barw Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – żeby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw starannie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych odcieni dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co wspaniale nadają się do gier i filmów animowanych.

  wyśmienity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. w kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - wyśmienity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  zaimplementowany głośnik

  zwiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu zaimplementowanemu głośnikowi o nieszablonowej jakości dźwięku i nietrudnej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  24p

  Większość filmów nagrywana jest z prędkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy precyzyjnie tak, jak chciał tego reżyser.

  Sterowanie

  wyposażony w duży zakres opcji zezwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.

  • Projektor Optoma RS232 wyekwipowany jest w bogaty komplet poleceń RS232, dzięki temu można nim łatwo i w prosty sposób zarządzać przy pomocy dowolnego systemu sterowania
  • Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest wbudowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX
  • Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView® można włączać / wyłączać, kontrolować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera
  • Kompatybilny Extron IPLink umożliwia łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron. Zaimplementowany w projektor protokół PJLink umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink
  Moc audio

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj prędko treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i dopełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Specyfikacja techniczna:

  • wariant projektora kino domowe
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 (1080p Full HD)
  • Kontrast 2 500 000: 1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 30 dB (ECO)
  • Zużycie energii 269W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 30.000h
  • Moc/źródło światła Laser
  • Obiektyw F= 12.81 ~ 16.74 mm
  • Zoom/Focus 1.3 x
  • Odległość od ekranu 0.71 m - 7.63 m
  • Współczynnik odległości 1.21:1 - 1.59:1
  • Przekątna 0.71 m - 7.63 m (28" - 300.3")
  • Wejścia video
   1 x HDMI 2.0
   1 x HDMI 1.4a 3D
   1 x VGA
  • Wyjścia video VGA
  • Wejścia/wyjścia audio Audio In 3.5mm / Audio Out 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   1 x RS232
   1 x RJ45
   1 x USB-A power 1.5A
   1 x micro USB service
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 5,5 kg
  • wymiary 337 x 265 x 122.5 mm
  • Bezpieczeństwo
   Zabezpieczenie antykradzieżowe
   blokada Kensington
   ochrona hasłem
  • Wyposażenie charakterystyczne
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   Podstawowy podręcznik użytkownika
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 5 lat lub 20 000h na źródło światła

☆ Optoma Projektor CINEMAX P2 UHD 3000ANSI 2 000 000:1 ☆

Optoma Projektor CINEMAX P2 UHD 3000ANSI 2 000 000:1 Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor CINEMAX P2 UHD 3000ANSI 2 000 000:1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor CINEMAX P2 UHD 3000ANSI 2 000 000:1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma CinemaX P2 Inteligentny projektor 4K o niedługim rzucie Wyposaż swój salon w designerski projektor 4K z mnóstwem inteligentnych funkcji. Szczegółowy obraz o świetnych kolorach i mnóstwie szczegółów uzyskuje się za pomocą technice laserowej. Możesz spodziewać się rozdzielczości 4K, a nawet z wyjątkowo małej odległości projekcji. Pozwala to na umieszczenie projektora blisko ściany. Technologia laserowa akcentuje się szerokim zasięgiem DCI-P3. Optoma CinemaX P2 jest kompatybilna z HDR, HLG poprzez USB, a dopracowana technika PureMotion gwarantuje szczegółowe renderowanie obrazu w akcji i scenach sportowych. Dzięki projektorowi możesz również oczekiwać sterowania głosowego i obsługi aplikacji do przesyłania strumieniowego albo zaimplementowanego odtwarzacza multimedialnego. Prawdziwa rozdzielczość 4K z całkowitą obsługą 3D Optoma CinemaX P2 pozwala cieszyć się wyśmienitym widowiskiem w rozdzielczości 4K. Możesz spodziewać się szczegółowego i realistycznego obrazu pełnego nasyconych barw. Projektor może wyświetlać 8,3 miliona pikseli na ekranie (ścianie), co stanowi 4× więcej szczegółów niż projekcja Full HD. CinemaX P2 może wyświetlać metadane HDR. Dzięki temu zobaczysz wyraźnie więcej tekstur i detali, które wciągną Cię w akcję. Jeśli masz źródła 3D, możesz z niecierpliwością czekać na oglądanie zawartości 3D. Projektor Optoma CinemaX P2 współpracuje z odtwarzaczami Blu-ray 3D, transmisjami 3D, a także konsolami do gier najnowszej generacji. Optoma CinemaX P2 zapewnia wspaniałą jakość obrazu i dźwięku nie ma znaczenia, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, czy grasz w gry na konsolach, ponieważ w każdej chwili będziesz radować się kolorami premium. Optoma CinemaX P2 może odtwarzać gamę odcieni Rec.709, która jest międzynarodowym standardem dla HDTV. W ten sposób możesz spodziewać się skrupulatnego odwzorowania odcieni tego, jak zamierzał to twórca serialu albo gry. Technologia PureMotion interpoluje obrazy,zlikwidować irytujące rozmycie ruchu albo drgania obrazu nawet w trakcie szybkiej akcji albo sekwencji sportowych. Projektor Optoma CinemaX P2 wykorzystuje do projekcji technikę laserową, dzięki której osiągana jest wyższa efektywność przy zachowaniu stałej jasności, korzystnym oddawaniu odcieni, natychmiastowym włączaniu/wyłączaniu. Laser zaimplementowany w projektorze ma żywotność do 30000 godzin. aby zapewnić wszechstronne wrażenia wizualne, ważny jest nie tylko sam obraz, lecz także dźwięk. Optoma CinemaX P2 zastosowany soundbar wykorzystujący technologię Dolby Digital 2.0. Kompaktowy projektor powoduje, że Twoje pokój brzmi doskonale, zapewniając dźwięk dookólny 360 poziomów dzięki wentylowanej pokrywie i precyzyjnie zaprojektowanym portom. Odbicie lustrzane zawartości z telefonu na pulpit projektora optoma Zainstaluj aplikację TapCast i prosto udostępniaj treści bezprzewodowo z urządzenia na obszernym ekranie optoma CinemaX P2. TapCast działa w dodatku jako bezprzewodowa klawiatura i mysz do wygodnego sterowania projektorem. zaimplementowany odtwarzacz multimedialny Dysk USB z filmami lub serialami można podłączyć do projektora i natychmiast odtworzyć, eliminując potrzebę podłączania do komputera lub notebooka. Optoma CinemaX P2 może odtwarzać szeroką gamę formatów. Do podłączenia innych urządzeń lub Internetu można używać wejść 2× HDMI 2.0, 1× USB-A, 1× RJ45 i 1× HDMI 1.4. Ciesz się dużymi, szczegółowymi, barwnymi obrazami w dowolnym miejscu Projektor Optoma CinemaX P2 oferuje szereg funkcji gwarantujących kompleksową multimedialną rozrywkę domową. Oglądaj filmy i filmy, odtwarzaj muzykę albo wyświetlaj inteligentną ścianę z charakterem informacyjnym. Ciesz się przekątną do 120 cali Usiądź wygodnie i ciesz się wysokiej jakości projekcją o przekątnej do 120 cali. Możesz uzyskać obfity i szczegółowy obraz już na małej odległości projekcji, więc nie musisz składać projektora Optoma CinemaX P2 w przestrzeni, ale można go pozostawić na żywej ścianie itp. Projektor Optoma CinemaX P2 eksponuje się wielokrotnie nagradzaną konstrukcją Gdziekolwiek umieścisz projektor Optoma, jego szykowny biały design, uzupełniony szarymi i metalicznymi detalami, szykownie uzupełni każde wnętrze. Optoma CinemaX P2 zdobyła nagrody za wzornictwo iF, Red Dot, Good Design i inne. Uzyskaj dostęp do żądanych aplikacji Dzięki Optoma CinemaX P2 otrzymujesz dostęp do kompatybilnych aplikacji, żeby uczynić go przyjemniejszym. W ten sposób możesz odtwarzać filmy z YouTube lub odtwarzać muzykę za pośrednictwem Spotify. W sklepie internetowym App Store - Marketplace czekają na Ciebie inne aplikacje. Optoma CinemaX P2 działa na własnej, dobranej wersji Androida, ale usługi Google Play nie są obsługiwane, a zatem nie wszystkie aplikacje innych firm są kompatybilne. Geometryczna korekcja obrazu projektora Optoma Projektor Optoma CinemaX P2 ma zaimplementowane narzędzie do korekcji geometrycznej, dzięki temu obraz jest nieprzeciętny do kwadratu. Docenisz tę funkcję zwłaszcza jeśli nie masz ekranu projekcyjnego, a ściana, na której chcesz odtworzyć obraz, nie jest prosta. Dopasowywanie obrazu projektora Optoma CinemaX P2 do telefonu komórkowego i aplikacji SmartFIT Masz dość ustawiania projektora na szczególnie krótkiej odległości? Dzięki Optoma CinemaX P2 możesz korzystać z pomocy smartfona z aplikacją SmartFIT. Wystarczy podnieść telefon komórkowy, uruchomić aplikację i zrobić zdjęcie wyświetlanego obrazu aparatem. Następnie aplikacja stosownie modyfikuje obraz. Oczywiście istnieje kompatybilność z Androidem i iOS. Projektor Optoma má režimy ISF Šikovná funkce vám umožní uložit si vámi zkalibrované nastavení denního a nočního režimu a během potřeby mezi nimi přepínat. Systém správy barev Projektor Optoma CinemaX P2 disponuje systémem správy barev (CMS). Tato funkce upraví barevné podání během promítání prostoru, ve kterém projekce běží. 24 snímků za sekundu Obvykle jsou filmy natáčení rychlostí 24 snímků za sekundu. Právě proto projektor Optoma CinemaX P2 zvládá přijímat zdroje s vysokým rozlišením při 24 snímcích za sekundu. Film si užijete s opravdu čistým obrazem. CinemaX P2 s Dolby Audio Optoma CinemaX si poradí s Dolby 5.1, takže se můžete spolehnout na opravdu silné a čisté ozvučení. Projektor Optoma CinemaX P2 dokonce podporuje průchod přes výstupní port S/PDIF. Zabudovaný WiFi modul Projektor Optoma CinemaX P2 připojíte k internetu nejenom pomocí kabelu přes port RJ45, lecz díky vestavěnému WiFi modulu můžete využít bezdrátové připojení a získat přístup k aktualizacím OTA (over the air). Projektor Optoma s USB-A portem Napájejte váš Google Chromecast nebo jiné zařízení pomocí portu USB-A. IFTTT (If This Then That) Využijte bezplatné webové služby IFTTT a vytvořte si řetězce jednoduchých podmíněných příkazů — appletů. Projektor Optoma CinemaX P2 vám umožní vytvořit InfoWall Přes aplikaci Optoma Connect si můžete vytvořit personalizovanou digitální zeď — InfoWall. Díky této funkci zobrazí projektor Optoma CinemaX P2, na stěně nebo promítací ploše, informace upravené vám na míru. Nastavíte se například čas jeho zapnutí, přehrávání oblíbeného playlistu, zobrazení data a času, informace ze sociálních sítí nebo informace o aktuálním počasí. Doprovodná aplikace Optoma Connect S pomocí víceúčelové aplikací můžete využít zajímavé funkce:
  • Nastavit hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant
  • Ovládat projektor Optoma CinemaX P2 z chytrého zařízení
  • Vytvořit a naplánovat InfoWall - personalizovanou digitální zeď s informacemi na míru

  * Tuner telewizyjny nie wchodzi w skład zestawu. Aby oglądać lokalne bezpłatne kanały bezprzewodowe, należy zakupić oddzielny tuner telewizyjny i antenę. Cechy i specyfikacje typ gniazda Ziemia
  Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Rosja, Austria, Chorwacja, Francja, Polska, Rumunia, Słowenia Rezolucja Rozdzielczość natywna
  3840 × 2160 pikseli
  Maksymalna rozdzielczość
  3840 × 2160 pikseli
  Proporcji
  16:9
  Kontrast
  2 000 000:1 ekran projekcyjny Odległość projekcji (min.)
  0,2 m
  Odległość projekcji (maks.)
  0,42 m
  Przekątna obrazu (min.)
  215,9 cm (85")
  Przekątna obrazu (maks.)
  304,8 cm (120") technologia technologia
  DLP
  Luminary
  Laser
  Moc świec
  3 000 lm
  Życie
  20 000 godz. (833,33 d)
  Żywotność (ECO)
  30 000 godz. (1 250 d)
  wydajność
  360 W
  Hałas
  26 dB
  Maksymalne zużycie
  345 W Połączenie rodzaj połączenia
  HDMI 2.0
  ZŁĄCZE HDMI
  3 szt
  Inne połączenia
  RJ-45 (LAN), USB 2.0, wyjście słuchawkowe, wejście audio Interfejs Wejścia graficzne
  ZŁĄCZE HDMI
  Inne wejścia/wyjścia
  USB, wejście audio jack atrybuty i funkcje Lokalizacja
  Na suficie, Na stole
  Funkcja
  3D, Pełne 3D
  Sprzęt
  System operacyjny Android, Głośniki, Pilot zdalnego sterowania wymiary Szerokość
  38,3 cm
  Wysokość
  13 cm
  Głębokość
  57,6 cm
  Ciężar
  11 kg

☆ Xgimi projektor horizon pro (xk03h) (6935670500120) ☆

Xgimi projektor horizon pro (xk03h) (6935670500120) Najniższa Cena Online

☆ Xgimi projektor horizon pro (xk03h) (6935670500120) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xgimi
 • Nazwa produktu: Xgimi projektor horizon pro (xk03h) (6935670500120)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  świetny przenośny projektor DLP XGIMI Horizon Pro (XK03H) jest odpowiedni do oglądania filmów i grania w gry. Posiada natywną rozdzielczość 4K 3840×2160 o proporcjach 16:9, lampę LED o jasności2200 ANSI lumenów i kontrast 1200:1.

  Interfejs: 2× HDMI 2.0, 2× USB 2.0, 1× RJ-45, 1× S-PDIF optyczne wyjście audio, 1× DC, 1× audio jack 3,5mm (wyjście audio). Łączność: Dual-band Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 5.0. Nagłośnienie gwarantuje głośnik stereo Harman Kardon 2× 8W ze wsparciem Dolby Audio.

  Technologie: MEMC, X-VUE 2.0, obsługa HDR10, udostępnianie bezprzewodowe i inne.


☆ Projektor Ricoh PJ WU5570, DLP, FHD (432048) Darmowy odbiór w 20 miastach! (4961311902710) ☆

Projektor Ricoh PJ WU5570, DLP, FHD (432048) Darmowy odbiór w 20 miastach! (4961311902710) Najniższa Cena Online

☆ Projektor Ricoh PJ WU5570, DLP, FHD (432048) Darmowy odbiór w 20 miastach! (4961311902710) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ricoh
 • Nazwa produktu: Projektor Ricoh PJ WU5570, DLP, FHD (432048) Darmowy odbiór w 20 miastach! (4961311902710)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  idealna jakość obrazu i prosta obsługa zapewniają spełnienie wszystkich Twoich potrzeb w zakresie projekcji obrazu.Zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania związane z projekcją. Projektor WU5570 proponuje obraz cyfrowy wysokiej jakości na ekranach o przekątnej do 300 cali i przeznaczonych na spotkania w gronie do 50 osób. Z rozdzielczością WUXGA, jakość obrazu jest doskonała. Nietrudna instalacja i prosta obsługa przy pomocy najnowszych narzędzi administracyjnych pozwala na bezproblemowe wyświetlanie. Dwa zastosowane głośniki 10W i różnorodne opcje podłączenia powodują, iż jest to optymalne rozwiązanie do wszystkich zastosowań, w tym biznesowych i edukacyjnych i podczas najróżniejszych wydarzeń. Rozdzielczość rzeczywista WUXGA (1920×1200) Przekątna wyświetlanego obrazu od 30" do 300" Jasność 5500 lumenów Wysoki kontrast 9000:1 przystępna instalacja dzięki funkcji przesuwania obiektywu w poziomie i w pionie oraz korekcji geometrii obrazu Zgodność z najnowszym oprogramowaniem do zarządzania projektorem przez sieć LAN, zezwala na obszerniejsze możliwości zdalnej projekcji Dwa zaimplementowane głośniki 10W pozwalają na przeprowadzenie prezentacji multimedialnej bez konieczności użytkowania dopełniającego zewnętrznego systemu nagłośnienia 2x wejście HDMI (w tym jeden MHL) Pilot w pakiecie

☆ Philips Projektor LED Screeneo U3 HDP3550 ☆

Philips Projektor LED Screeneo U3 HDP3550 Najniższa Cena Online

☆ Philips Projektor LED Screeneo U3 HDP3550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Projektor LED Screeneo U3 HDP3550
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Philips Projektor LED Screeneo U3 HDP3550

  Gwarancja: 12 miesięcy

  Pobierz ulubione aplikacje na Screeneo U3

  wbudowany system Android umożliwia zainstalowanie adekwatnych aplikacji i nieskomplikowane przesyłanie treści multimedialnych na to urządzenie mobilne.

  Screeneo U3 pozwala na odtwarzanie muzyki ze wszelkich sprzętów

  Projektor Screeneo można zastosować jako stację muzyczną podczas wieczoru ze znajomymi, przesyłając ulubione utwory wprost ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem Bluetooth.

  przyłączanie urządzeń przy pomocy złącza HDMI, USB albo S/PDIF (optyczne)

  Philips Screeneo U3 jest wyekwipowany w szeroką gamę połączy (HDMI, VGA, port audio i na słuchawki, USB itp.), które zezwalają na podłączenie projektora do przeróżnych urządzeń, w tym odtwarzaczy DVD i Blu-ray, konsoli do gier i serwerów multimedialnych.

  Specyfikacja techniczna projektora Philips:

  • wytrzymałość źródła światła: do 10 000 godz.
  • Jasność: 2800 lumenów
  • Rozdzielczość: 1920x1080 pikseli
  • Wielkość wyświetlanego obrazu: do 60'' (150 cm)
  • Odległość projekcji: 10-42 cm
  • Format obrazu: 4:3 i 16:9
  • Proporcje rzutu: 0,21:1
  • Współczynnik kontrastu: 20000:1

☆ projektor tk850 dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi marki Benq ☆

projektor tk850 dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi marki Benq Najniższa Cena Online

☆ projektor tk850 dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi marki Benq - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: projektor tk850 dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi marki Benq
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:tak;Format obrazu (kompresowany):16:9;Format obrazu (typowy):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:10 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):28 dB;Głośność (normal):30 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:tak;HD Ready:nie;Jasność:3000 ANSI lumen;Kolor:niebieski;Kontrast:30000:1;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny rozmiar obrazu:300 ";mały wymiar obrazu:30 ";Siła lampy:245 W;Pilot:tak;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:1;Rozdzielczość maksymalna:UHD (3840 x 2160);Rozdzielczość bazowa:4K UHD (3840 x 2160);Pokrowiec:nie;wariant matrycy:DLP;Waga:4,2 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:1;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):380 x 127 x 263 mm;Złącza:HDMI x 2, USB 2.0 x 1, USB 3.0 / USB 3.1 x 1, wyjście liniowe audio, złącze S/PDIF, VGA x 1;Złącze USB:2;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,3:1;Żywotność lampy (tryb eco):10000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):4000 h


☆ BenQ Projektor CinePrime W2700 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens (4718755076343) ☆

BenQ Projektor CinePrime W2700 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens (4718755076343) Najniższa Cena Online

☆ BenQ Projektor CinePrime W2700 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens (4718755076343) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ Projektor CinePrime W2700 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens (4718755076343)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Odtwórz kolory z kinową precyzyjnością 4K HDR

  BenQ W2700 wznosi poziom przyjemności z oglądania kina we własnym salonie. Dzięki super szerokiej przestrzeni barw zgodnej z normą branżową DCI-P3 i prawdziwej rozdzielczości 4K, W2700 zapewnia najwyższy poziom staranności odwzorowania obrazu, aby zaspokoić wymogi zwolenników kina.

  CinematicColor™ demonstruje odcienie zgodnie z zamysłem reżyserów

  technologia CinematicColor ™ optymalizuje barwy, żeby uzyskać skrupulatne i lepsze obrazy w kinie domowym 4K HDR. Wyjątkowo szeroka przestrzeń barwna DCI-P3 CinematicColor (pokrywająca istotnie obszerniejsze spektrum widzialne aniżeli Rec. 709), wysoki współczynnik kontrastu i certyfikowana kalibracja ISFccc zapewniają niezwykłą sprawność obrazu i dostarczają szczegółowe i ostre projekcje towarzyszące rozrywce kinowej.

  technologia BenQ CinematicColor™
  Super znaczna przestrzeń odcieni DCI-P3 dorównująca cyfrowym kinom

  poprawiając optymalizację barw na rzecz dokładnie odwzorowanej jakości obrazu, technologia CinematicColor™ BenQ osiąga pokrycie w 95% super szerokiej przestrzeni kolorów DCI-P3 stosowanej w amerykańskiej branży filmowej i obejmującej szerszy zakres widzialnego widma aniżeli Rec. 709. Dzięki DCI-P3, W2700 perfekcyjnie odtwarza autentyczną kinową jakość z szeroką gamą precyzyjnie odwzorowanych odcieni, zgodnie z intencjami reżyserów.

  automatyczne odwzorowanie naturalnych kolorów HDR gwarantujące realizm kolorów

  W odróżnieniu od innych projektorów z odchyloną temperaturą barwową i przesyconymi zieleniami i czerwieniami, technika BenQ Enhanced Color Mapping wykonuje staranne odwzorowanie barw, aby uwolnić zapierające dech w piersiach efekty wizualne z idealnie realistycznymi kolorami samoczynnie dostrojonymi, by odzwierciedlać naturę w trakcie oglądania filmów DCI-P3 4K Blu-ray.

  Projektor BenQ HDR

  Inne

  Fabryczna kalibracja zagwarantuje precyzję odwzorowania kolorów bez dopełniającej regulacji

  Wykorzystując specjalne instrumenty i oprogramowanie, W2700 jest testowany i regulowany do skrupulatnej temperatury barwowej D65, gamma, poziomu czerni, poziomu bieli, neutralnej szarości, śledzenia kolorów RGBCMY, barwy, nasycenia, jasności i mocy wyjściowej na podstawie ITU-R Rec.709. Wszystkie informacje z wielu interfejsów są kompilowane dla jednostkowych raportów kalibracji fabrycznej, zapewniając 100% Rec.709 z Delta E

  * Delta E określa różnicę pomiędzy kolorem odniesienia a rzeczywistym kolorem projektora w oparciu o współrzędne L * a * b *, żeby przedstawić „różnicę w odczuwaniu". Produktywność Delta E

  Certyfikowana kalibracja ISFccc ®

  Dzięki zaimplementowaniu cenionej certyfikowanej kalibracji wizualnej ISFccc® producenta Imaging Science Foundation, jakość obrazu i koloru można przypasować do każdej przestrzeni oraz wstępnie ustawione tryby balansu światła dla dnia i nocy.

  wyjątkowo realistyczna jakość wideo dzięki HDR-PROTM

  Zoptymalizowana pod kątem projektorów, wyjątkowa technika HDR-PRO BenQ udoskonala wrażenia z oglądania materiałów 4K HDR dzięki technice aktywnej przysłony Active Iris oraz dynamicznej czerni Dynamic Black™. Dzięki zastosowaniu lepszego mapowania odcieni, HDR-PRO oferuje pokaźniejszy zakres kontrastu, co pozwala wyświetlać wszelkie detale z płyt Blu-ray 4K i materiałów przesyłanych strumieniowo, gwarantując niezrównane wrażenia kinowe.

  more

  Zoptymalizowane tryby filmowe dla kina domowego

  W celu uzyskania kompletnie spersonalizowanych wrażeń kinowych, zoptymalizowane tryby filmowe W2700 są specjalnie dopasowane pod kątem zapewniania autentycznych kolorów kinowych zgodnych z zamierzeniami reżyserów w najróżniejszych miejscach, w tym w fachowych studiach audio-video i salonach kina domowego.

  Pełnoekranowe doświadczenia filmowe w pokojach dziennych
  Authentic Cinema Reproduction for Dark Rooms
  Tryb cyfrowego kina

  przedstawia spore spektrum odcieni i subtelnych szczegółów w filmach wykorzystujących 100% gamę barw Rec.709, żeby zaprezentować najlepsze treści 1080p SDR w komfortowym środowisku AV.

  Tryb HDR (obfity zakres barw)

  gwarantuje najwyższy dynamiczny kontrast i wierną reprodukcję barw w oparciu o technikę HDR-PRO i 95% gamę barw DCI-P3, wyśmienity do filmów Blu-ray 4K HDR i strumieniowych treści HLG w wygodnych ustawieniach pomieszczenia AV.

  lepsze mapowanie odcieni zachowuje detale w ciemnych obszarach

  podczas gdy inne projektory HDR mogą tracić szczegóły i wyświetlać nieprawidłowe skale szarości, udoskonalone mapowanie odcieni BenQ zoptymalizowane dla kina z aktywną przysłoną Active Iris i technologią dynamicznej czerni Dynamic Black* rozszerzają współczynnik kontrastu, dzięki temu zachowane szczegóły w ciemnych obszarach są wyraźnie widoczne.

  * Aktywna przysłona kontroluje ilość światła poprzez system optyczny, gwarantując doskonały kontrast. Dynamic Black ™ analizuje stopnie jasności sceny, by zoptymalizować moc światła i kontrast. Wyciągając subtelne detale w cieniach i zapobiegając rozmyciu jasnych scen.

  Projektor BenQ 4K HDR

  Inne

  Zoptymalizowana jasność projekcji HDR

  Optymalizacja jasności HDR uzyskuje nieprzeciętnie wysoki kontrast w trakcie wyświetlania obrazu o rozmaitych wymiarach i z najróżniejszymi wartościami wzmocnienia na ogół wykorzystywanymi w kinie domowym, zapewniając większą skalę kontrastu i lepszą jakość obrazu, gdy tryb HDR jest włączony.

  Wspierany przez technologię HDR10 i HLG

  technologia HDR-PRO BenQ jest na dodatek wsparta przez obsługę technologii HDR10 i HLG (Hybrid Log-Gamma), co zagwarantuje zniewalający obraz, niezależnie od tego, czy ogląda się film Blu-ray, materiały przesyłane strumieniowo, czy mecz na popularnym kanale sportowym.

  * HLG to standard wysokiej dynamiki (HDR) opracowany wspólnie przez BBC i NHK, wspierany przez usługi wideo, takie jak BBC iPlayer, DirecTV, Freeview Play i YouTube.

  Wielkoekranowe wrażenia filmowe w każdym salonie
  Tryb kina

  rozszerzona jasność do odtworzenia staranności odcieni Rec. 709 dla oglądania filmów 1080p przy wyższej jasności otoczenia.

  Tryb HDR

  asygnowany do oglądania Blu-ray 4K HDR i strumieniowego przesyłania treści HLG przy Rec.709 i technologii HDR-PRO w otoczeniu o pokaźniejszej jasności.

  Sztuka odwzorowania rozdzielczości 4K UHD
  Perfekcja obrazu dzięki 8,3 mln pikseli 4K UHD

  Wyświetlając obraz w rozdzielczości 4K UHD 3840x2160 z 8,3 mln oddzielnych pikseli dla każdej klatki, W2700 wykorzystuje bezprecedensową technologię jednego układu mikro-luster DLP 0,47", co pozwala uzyskać smukłą i kompaktową konstrukcję pasującą do postępowego stylu życia. Dzięki rozdzielczości czterokrotnie wyższej od Full HD 1080p, obiektyw zoptymalizowany dla rozdzielczości 4K ogranicza efekt rozmycia pikseli na rzecz zniewalającej czystości obrazu i nieprzeciętnego odwzorowania małych szczegółów.

  Projektor DLP 4K UHD

  Inny niż DLP 4K UHD

  Precyzyja 10-elementowego i 8-grupowego, szklanego obiektywu, zoptymalizowanego pod 4K

  10-częściowy komplet soczewek o bardzo wysokiej rozdzielczości składa się z ośmiu grup z metalową lufą i ramą komórkową, pokaźnie przewyższającą technologię projektora 1080p z obszerniejszą przenikalnością światła, zapewniającą długotrwałą intensywność 4K z imponującą produktywnością kolorów, wyrazistością i ostrością na całym ekranie.

  more

  staranne kolory i niepodzielność obrazu

  Dzięki zaimplementowaniu technice DLP z jednym chipem DMD, by uniknąć problemów z wyrównaniem wielu paneli, model W2700 zapewnia bezbłędną nierozłączność obrazów i dokładność odcieni. Projektor W2700 generuje ostre jak brzytwa obrazy i dokładne odcienie pozbawione artefaktów, takich jak rozmycie, cienie i zakłócające wzory, umożliwiając uzyskanie idealnie wyraźnego obrazu.

  Projektor DLP 4K UHD

  Projektor inny niż DLP 4K UHD

  wspaniała optyka zapewniająca znakomitą jakość obrazu

  System optyczny BenQ 4K wykorzystuje tylko najwyższej klasy szkło gwarantujące najkorzystniejszą penetrację światła i realistyczną jakość obrazów. Stosowane przez producenta powłoki soczewek charakteryzują się niskim rozpraszaniem i minimalizują aberrację chromatyczną, więc można cieszyć się ulubionymi treściami 4K UHD w oszałamiającej ostrości.

  Soczewka o niskim rozpraszaniu

  Soczewka bez powłoki o niskim rozpraszaniu

  Niskie rozpraszanie

  Normalne rozpraszanie

  nieprzeciętne wrażenia audiowizualne
  CinemaMaster Video+ do majestatycznych scen

  technologia CinemaMaster™ Video+ zmienia każdy wnętrze w światowej klasy kino domowe zaopatrzone w technologie uwydatniania materiału wideo, które zadowolą nawet najistotniej krytycznych sympatyków filmów.

  more

  Uwydatnianie pikseli 4K

  4K Pixel Enhancer to funkcja dopasowująca ruch do krawędzi, która namierza zmiany koloru pomiędzy obiektem a jego tłem, aby uzyskać ostre krawędzie i dokładne tekstury powierzchni.

  uwydatniony

  Normalny

  Upłynnianie ruchu

  Dzięki wstawieaniu 36 interpolowanych klatek pomiędzy sekwencjami w celu uzyskania płynnych, żywych filmów o szybkości 60 klatek na sekundę, upłynniacz ruchu likwiduje opóźnione obrazy, drżące odtwarzanie i rozmyte cienie.

  Upłynniony

  Normalny

  Wzmacnianie koloru

  Wzmacnianie koloru moduluje złożone algorytmy odcieni, by bezbłędnie renderować nasycone odcienie, delikatne gradienty, odcienie pośrednie i subtelne pigmenty.

  usztywnione
  Normalne
  Tonacja skóry

  ulepszanie tonacji skóry zapobiega przebarwieniom skóry w świetle wiązki projekcji, przedstawiając każdy kolor skóry w jej najatrakcyjniejszym kolorze.

  Różany odcień skóry
  Blady odcień skóry
  Funkcja CinemaMaster Audio+ 2 zapewnia mocny dźwięk

  Dzięki wielkiemu poszerzeniu zakresu częstotliwości stereofonicznych głośników 10 W umieszczonych w komorze rezonansowej, umożliwiającemu odtwarzanie donośnych basów i wysokich sopranów, technologia poprawy dźwięku BenQ CinemaMaster Audio+ 2 łączy wyjątkowe algorytmy korekcji dźwięku na rzecz wyraźnego dźwięku z delikatnymi niuansami, takie jak stosowane przez studia w Hollywood,, a także wręcz zmysłową przyjemność ze słuchania.

  more

  nieprzeciętne tryby dźwiękowe pasujące do każdej okazji

  Niestandardowe tryby audio dostosowują charakterystykę dźwięku tak, żeby zaoferować perfekcyjne wrażenia audiowizualne dla każdego rodzaju rozrywki, tak jakby widz uczestniczył w wydarzeniach na żywo.

  Tryb filmowy

  Wciągające niskie i wysokie tony dają wrażenie uczestniczenia w wydarzeniach posiadających miejsce w filmie.

  Tryb gier

  potężne basy i wyraźne wysokie dźwięki pozwalają poczuć zniewalającą ekscytację intensywną rozgrywką.

  Tryb muzyczny

  Płynnie jednostajna i ciekawa charakterystyka odtwarzania muzyki i koncertów na żywo.

  Tryb sportowy

  podkreślone środkowe częstotliwości i wokale, żeby wskoczyć w sportową akcję, należycie słysząc komentatorów.

  Tryb użytkownika

  Algorytmy korekcyjne można indywidualnie przystosować w celu zmaksymalizowania basów i uzyskania wyraźnych wysokich tonów, by zanurzyć się w pełnej rozrywce

  rozciągliwa regulacja ustawienia ekranu

  Lekka kompozycja W2700 i wytworny, kompaktowy profil podkreślają piękną estetykę i intuicyjną funkcjonalność. W2700 zagwarantuje kinowe wrażenia w każdej przestrzeni dzięki konkretnemu krótkiemu rzutowi projekcji, 1,3-krotnemu powiększeniu, pionowemu przesunięciu obiektywu i bezproblemowej instalacji.

  Prosta w obsłudze zaimplementowana regulacja zoomu

  Ustawiając ostrość samoczynnie niezależnie od rozmiaru ekranu, system zoomu W2700 dostosowuje się do ustawionej wartości przybliżenia i optymalizuje stopień zoomu w celu zapewnienia znakomitej ostrości bez żadnych zakłóceń, zapewniając wyrazisty obraz we wszystkich rogach ekranu równocześnie.

  W2700

  Inne

  Przesunięcie obiektywu, a także zoom 1,3x

  W2700 oferuje pionowe przesunięcie obiektywu o 10%,świetnie pasowało do każdego wnętrza o dynamicznym zakresie odległości projekcyjnych i wysokości. Wielki zoom 1.3X proponuje szeroki zakres odległości rzutów, co znacznie rozszerza elastyczność instalacji, umożliwiając rozmaite opcje konstrukcji i umieszczania, prosto zmieniając dowolne miejsce w prawdziwie inspirujące kino domowe.

  Kalkulator odległości projekcji

  samoczynna pionowa korekcja trapezu ułatwiająca konfigurację dzięki rewelacyjnemu wyrównaniu

  Funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego w widoku pionowym przeciwdziałająca efektowi trapezu profesjonalnie wyrównuje obraz, gdy należy umieścić projektor poza główną osią, na przykład na stole. Korekta zniekształcenia trapezowego łatwe wyświetlanie rewelacyjnie wyrównanych obrazów z rozmaitych lokalizacji.

  Uniwersalne możliwości połączeń

  Złącze USB typ-A 3.0

  USB rodzaju-A 3.0, przesyła dane z prędkością do 5 Gbit/s, czyli około 10 razy szybciej kanon USB 2.0.

  Czytnik USB Media

  W2700 zezwala na użytkownikom nietrudne wyświetlanie treści z dysku wymiennego bezpośrednio bez żadnych kłopotliwych kabli z szybką transmisją. Obsługa szerokiej gamy plików, w tym video, audio, obrazu.

  Bezproblemowa aktualizacja firmware

  Możliwość aktualizacji W2700 przez USB, zapewnia najwyższą produktywność dzięki najnowszemu oprogramowaniu, gwarantując jednocześnie prostą obsługę, jak i łatwą konserwację.

  Główne specyfikacje
  Rozdzielczość

  4K UHD (3840 x 2160)

  Jasność (ANSI lumeny)

  2000 ANSI Lumenów

  Współczynnik kontrastu (FOFO)

  30,000:1

  Głośnik

  zastosowany głośnik 5W x 2

  Specyfikacje
  ekran
  System projekcji

  DLP

  Rozdzielczość

  4K UHD (3840 x 2160)

  Obsługiwana rozdzielczość

  VGA (640 x 480) do 4K UHD (3840 x 2160)

  Jasność (ANSI lumeny)

  2000 ANSI Lumenów

  Współczynnik kontrastu (FOFO)

  30,000:1

  Kolor wyświetlacza

  30 Bitów (1,07 mld barw)

  Natywny współczynnik proporcji

  16:9 (5 do wyboru)

  Źródło światła

  Lampa

  Moc źródła światła

  245W‎

  Żywotność źródła światła‎

  Normalny 4,000 godzin

  Ekonomiczny 10,000 godzin

  SmartEco 15,000 godzin

  atrybuty optyczne
  Współczynnik projekcji

  1.13 - 1.47 (100" @ 2.5 m)

  Współczynnik zoom

  1.3X

  Obiektyw

  F/# = 1.9 - 2.47, f = 12 - 15.6 mm

  Przesunięcie obrazu (lens shift)

  W pionie 100%~110%

  Regulacja zniekształcenia trapezowego

  1D(automatyczny), w pionie ± 30 poziomów

  Przesunięcie projekcji

  105%

  rozmiar czystego obrazu (przekątna)

  40"~200"

  rozmiar obrazu

  30"~200"

  Częstotliwość odświeżania poziomego

  15K-135KHz

  Częstotliwość odświeżania pionowego

  23-120Hz

  Zdjęcie
  Tryb obrazu

  Jasny / Vivid TV / Kino (Rec. 709) / Kino cyfrowe / Cichy / Użytkownika 1 (HDR / HLG / ISF Noc / ISF Dzień / 3D*)

  Segment koła kolorów

  6-Segmentowe (RGBRGB)‎

  szybkość koła odcieni

  2D: 96Hz; 100Hz; 120Hz

  3D: 120Hz

  Pokrycie Rec.709

  100%

  Pokrycie DCI-P3

  95%

  Audio
  Głośnik

  wbudowany głośnik 5W x 2

  Interfejs
  HDMI

  X2 HDMI (2.0a/HDCP2.2)

  USB Type-A

  X1 (5V/2.5A zasilanie)

  X1 (Media Reader, aktualizacji firmware)

  USB Type Mini B

  X1 (serwisowe, aktualizacja firmware)

  Wyjście audio (Mini Jack 3,5 mm)

  X1 (mini jack)

  Przycisk wyzwalający DC 12 V (Jack 3,5 mm)

  X1 (3.5mm Jack)

  Odbiornik IR

  x2 (Przód/Góra)

  Funkcja specjalna
  Wzmacniacz ruchu (MEMC)

  Tak

  ISF Noc/Dzień

  Tak

  CinemaMaster Video +

  Tak

  CinemaMaster Audio+2

  Tak

  Kompatybilność
  Kompatybilność z HDTV

  720p 50/60Hz, 1080i 50/60Hz, 1080p 24/25/30/50/60Hz, 2160p 23/24/25/30/60Hz

  Kompatybilność z trybem 3D

  Tak

  Zasilanie
  Zasilanie

  VAC 100 ~ 240 (50/60Hz)

  charakterystyczny zużycie mocy

  Maksymalnie 350W, Normalnie 340W, Eco 280W

  zużycie mocy w trybie gotowości

  0.5W Maks. Przy 100 ~ 240VAC

  Hałas akustyczny (typ./eko.)

  30/28dBA (tryb cichy)

  Temperatura robocza

  0~40 stopni (Celsjusza)

  wymiary i waga
  wymiary (wys. X szer. X gł.) (mm)

  380 x 127 x 263

  Waga netto (kg/funt)

  4.2 kg / 9.2 lbs

  Akcesoria (standardowe)
  Karton

  Tak

  Pilot zdalnego sterowania z baterią

  x 1 (5J.JKC06.001)

  przewód zasilający (według regionu)

  x 1 (3m)

  CD z instrukcją obsługi

  Tak (27 języków)

  Szybka instrukcja obsługi

  Tak (21L)

  Karta gwarancyjna (według regionu)

  Tak

  Osłona obiektywu

  Tak

  Akcesoria (opcjonalne)
  Lampa zapasowa

  Tak (5J.JKC05.001)

  Okulary 3D

  Tak

  OSD (menu ekranowe)
  Język menu ekranowego OSD

  (28 języków) arabski / bułgarski / chorwacki / czeski / duński / holenderski / angielski / fiński / francuski / niemiecki / grecki / hindi / węgierski / włoski / indonezyjski / japoński / koreański / norweski / polski / portugalski / rumuński / rosyjski / chiński uproszczony / Hiszpański / szwedzki / turecki / tajski / chiński klasyczny

  * W w trybie 3D rozdzielczość to 1920x1080.

  ** Kontrast jest mierzony przez kanon Full On Full Off.

  *** Wyniki żywotności lampy będą się różnić w zależności od warunków środowiskowych i stosowania. Rzeczywiste funkcje i specyfikacje towaru mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 10000 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor OPTOMA UHD55, E9PV7G602EZ1 ☆

Projektor OPTOMA UHD55, E9PV7G602EZ1 Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA UHD55, E9PV7G602EZ1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTOMA
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA UHD55, E9PV7G602EZ1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor do rozrywki domowej 4K UHD wyekwipowany w funkcje smart
  Będziesz zachwycony, gdy zanurzysz się w świecie gier Ultra HD, sportu na żywo, programów telewizyjnych i filmów dzięki projektorowi UHD55 o wysokiej jasności. Ciesz się ostrą rozdzielczością 4K UHD i ultra-niskim opóźnieniem wejściowym dla płynnej gry o wysokiej liczbie klatek na sekundę. Fani telewizji i filmów mogą radować się hipnotyzującą rozrywką na rozległym ekranie z szeroką barwą kinowych barw DCI-P3, krystalicznie czystymi szczegółami i znacznym kontrastem. Zaopatrzony w najnowsze technologie i funkcje, ten stylowy projektor oferuje wysoki zakres dynamiki (HDR) i kompatybilność z HLG, Full 3D i HDMI 2.0. Inteligentne funkcje obejmują sterowanie głosowe, Creative Cast, IFTTT i zaimplementowany odtwarzacz multimedialny. Instalacja jest łatwa dzięki 1,3-krotnemu zoomowi, pionowemu przesunięciu obiektywu, wrapingowi 3x3, korekcji czterech narożników i korekcji trapezowej dla wyrównania obrazu. Rewelacyjny do korzystania z realistycznej rozrywki na obszernym ekranie w każdej przestrzeni życiowej.

  Rozrywka na pokaźnym ekranie
  Oglądaj obrazy wyświetlane poprzez projektor o wymiarach nieporównywalnych do jakiegokolwiek telewizora. Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali. Idealny do osiągnięcia wciągających obrazów kinowych w zaciszu własnego domu.

  Projekcja nawet przy zapalonym świetle
  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając realistyczne efekty wizualne choćby w poprawnie oświetlonym otoczeniu - idealny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  Rozdzielczość 4K UHD
  Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niżeli Full HD, po to by obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w barwy. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i równocześnie czerpanie przyjemności z pokaźniejszej głębi obrazu.

  Kompatybilność HDR i HLG
  Może odbierać i wyświetlać jednocześnie HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć znacznie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i realistycznie, a dodatkowe detale dają większe poczucie głębi. To jest jak patrzenie przez okno.

  świetne kolory
  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zachwycającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie parametry zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę barw Rec.709 międzynarodowy standard HDTV by zagwarantować staranną reprodukcję kinowych kolorów skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co świetnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  PureMotion
  Wykorzystując wyrafinowaną technologię interpolacji klatek, zaawansowane przetwarzanie kontroli ruchu eliminuje efekt rozmazania albo drgania obrazu, nawet w sekwencjach szybkiej akcji.

  System zarządzania kolorami (CMS)
  Wyświetlaj staranne, rzeczywiste barwy najlepiej dobrane do miejsca projekcji. Ta oryginalna funkcja daje rozciągliwość precyzyjnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 dla trafnej precyzji.

  Tryby ISF
  Ta funkcja pozwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Podwójne wejście HDMI
  Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na dużym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz łatwo podłączyć konsolę do gier, dekoder, laptop, komputer, odtwarzacz Blu-ray albo streamer multimediów przy pomocy jednego kabla. Możesz choćby zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV albo Roku stick.

  zaimplementowany odtwarzacz multimedialny
  Oglądaj filmy bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z notebooka lub komputera PC przy pomocy zastosowanego odtwarzacza multimedialnego. Po prostu skopiuj pliki na pamięć USB i oglądaj je na sporym ekranie.

  lepszy tryb gier
  lepszy tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania bezzwłocznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

  Płynny ruch 240Hz
  Ciesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania ułatwia śledzenie akcji, co daje większą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Świetny do szybkich gier akcji.

  Tryb gry
  Tryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania niezwłocznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych odcieni, żeby można było uchwycić każdy detal zezwalając Ci się skoncentrować na zwycięstwie.

  przejrzyj więcej
  Daj się wciągnąć w grę i ciesz się wrażeniami naturalnej wielkości dzięki obfitemu ekranowi o przekątnej do 300 cali * wyraźnie obszerniejszej aniżeli przeciętny telewizor. To sprawia, że gry w kilka osób są przyjemniejsze dzięki pokaźniejszym obszarom podzielonego ekranu.

  zaimplementowany głośnik
  rozszerz swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu zastosowanemu głośnikowi o nieszablonowej jakości dźwięku i przystępnej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  24p
  Większość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). By zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser.

  Zasilanie USB
  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Pionowe przesunięcie obiektywu
  Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, gwarantującej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki temu można w nietrudny sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać pokaźniejszy wybór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

  Korekcja geometryczna
  przypasuj do 32 pojedynczych punktów, by uzyskać perfekcyjnie kwadratowy obraz przy pomocy innowacyjnego zastosowanego narzędzia / funkcji korekcji geometrycznej. Znakomite rozwiązanie, jeśli nie chcesz korzystać z ekranu i masz nierówną ścianę, na którą chcesz wykonać projekcję.

  dostosowanie koloru ściany
  Nie masz białej ściany lub ekranu projektora? Nie ma problemu! przy pomocy ustawienia kolor ściany możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możeszdostosować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, żeby uzyskać najdokładniejszą gamę odcieni.

  Creative Cast
  Bezprzewodowo wyświetlaj i udostępniaj zawartość na obfitym ekranie przy pomocy aplikacji Creative Cast lub oprogramowania komputerowego. Proste tworzenie kopii lustrzanych maszyn z systemem Android, iOS, Windows, MacOS lub Chrome za naciśnięciem jednego przycisku. Lub bezprzewodowo przesyłaj obrazy i dokumenty przechowywane na urządzeniu mobilnym. Aplikacja działa także jako bezprzewodowa mysz i klawiatura, umożliwiając sterowanie projektorem.


☆ Panasonic pt-vz585nej ☆

Panasonic pt-vz585nej Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz585nej - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz585nej
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Panasonic PT-VZ585N o wysokiej produktywności

  Inspirowane wzornictwo przemysłowe zapewnia oświetlenie i urządzenie projekcyjne niedużo większe od klasycznego reflektora, lecz z dodatkowymi funkcjami pokładowymi.

  Regulacja 6 barw i funkcje korekcji barw

  korzystne niepokaźne odchylenia kolorów w zakresie reprodukcji poszczególnych jednostek ustawionych dla wielu projekcji. Jest to stanowczo przydatne w konfiguracjach side-by-side dostarczających obrazy o wyjątkowo wielkim ekranie. Niezwykle duże obrazy mogą być bezproblemowo prezentowane w salach audytoryjnych i salach posiedzeń.  skuteczny, nie wymagający konserwacji projekt

  Mniej prac konserwacyjnych jest nie tylko prawidłowe dla budżetu, lecz także dla środowiska. Proces zamiany filtra powietrza trwa 7000 godzin, a urządzenie można dwukrotnie myć i używać ponownie * 1, aby zminimalizować straty. Żywotność lampy jeszcze trwa do 7 000 godzin w trybie ECO2 * 2, co oznacza, że odświeżanie części może być wykonywane razem z konserwacją filtra w celu ograniczenia przestojów.

  * 1 cykl wymiany filtra jest obliczany na podstawie czasu, w którym zastosowany czujnik projektora wykryje zapychanie i wyłącza projektor. W trakcie mycia filtra wodą należy postępować zgodnie z procedurami przekazanymi w instrukcji obsługi. Wymiana jest zalecana po umyciu filtra i ponownym użyciu dwa razy albo jeśli filtr nie jest wystarczająco czysty po umyciu. Proces zamiany filtra jest wytyczną i może być zmniejszony w zależności od warunków otoczenia. Filtra PT-VZ470 nie można myć wodą. * 2 Wartość maksymalna z trybem lampy ustawionym na ECO2. 5000 godzin w trybie normalnym i 6000 godzin w trybie ECO1 (7 000 godzin w trybie ECO, 5000 godzin w trybie normalnym w przypadku modelu PT-VZ470). Cykl zamiany lampy jest wytyczną i może być zmniejszony w zależności od warunków otoczenia.

  Daylight View Basic

  technika Panasonic zapewnia ostre i wygodnie oglądane obrazy choćby przy otwartych roletach, polepszając małe detale (niezwykle w ciemnych obszarach obrazu), które są z zasady skomplikowane do zauważenia w jasnych pomieszczeniach. zaimplementowany sensor mierzy światło otoczenia, a tryb Daylight View Basic dostosowuje kolor i jasność półtonów do oświetlenia otoczenia *.

  * Przy ustawieniu Daylight View Basic ustaw na tryb AUTO.

  Cicha praca

  Technologie łączą się, by utrzymać poziom hałasu do zaledwie 29 dB *, więc dźwięk wentylatora jest mniej rozpraszający. Pomaga to skupić uwagę na prezentacji i cichych scenach video.

  * W Trybie lampy ustawionym na ECO2. 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1.

  Wi-Fi CERTIFIED ™ Miracast

  Obsługiwane w systemie Windows ® komputerów i maszyn z systemem Android ™, nowej generacji Miracast jest protokołem niskiej latencji, który zagwarantuje wysoką przepustowość dublowanie wideo, fotosów i treści internetowych z prędkim łączem i szereg luksusowych i użytecznych funkcji dla użytkowników.

  Pełnoekranowe odtwarzanie bezprzewodowe. Miracast obsługuje transmisję bez zakłóceń oraz transmisję wideo Full HD z urządzenia na ekran projekcyjny 1: 1.

  Obsługuje niemało trybów wyświetlania. Z łatwością kontroluj, jak zawartość na Twoim urządzeniu jest wyświetlana na pokaźnym ekranie, wybierając adekwatny tryb.

  Transmisja Failsafe

  Aby zapewnić,poufne informacje nie zostaną omyłkowo przesłane do innego ekranu, użytkownicy mogą wprowadzić kod PIN przed przesłaniem multimediów przez Miracast.

  Ulepszenia w wydajności

  w kontraście do Miracast w starszych modelach, te projektory obecnej generacji skracają czas połączenia o około jedną trzecią i zwiększają łączność o prawie połowę.

  dostępne kanały

  dostępne są kanały wyboru 5 GHz / 2,4 GHz zapewniające jednostajne połączenie w pomieszczeniach z przeciążeniem sieci lub zakłóceniami radiowymi.

  Tryb moderatora i funkcja przycinania

  Trzy tryby pozwalają przewodnikowi spotkania wybrać, które urządzenia uczestników mogą wyświetlać treść albo prezentować zawartość bezustannie poprzez Miracast. Tryb interaktywny pozwala na otwarte krzesło.

  Aplikacje obsługują każde urządzenie

  Panasonic oferuje darmowe aplikacje na smartfony, tablety i komputery osobiste umożliwiające 3-etapowe połączenie,momentalnie i łatwo uzyskać dostęp do multimediów na obszernym ekranie. Co więcej, nowa funkcja plug-and-share umożliwia przesyłanie z komputera bez instalowania oprogramowania i sterowników.  Podłącz i udostępnij

  Włóż urządzenie pamięci USB do portu projektora. W mniej aniżeli minutę pliki ustawień konfiguracyjnych i aplikacja zostaną skopiowane. Podłącz pamięć USB do komputera, kliknij ikonę odtwarzacza i przesyłaj wideo i fotografie bezprzewodowo do projektora - nie jest wymagane żadne oprogramowanie ani konfiguracja sieci.

  Wireless Manager ME 6.4

  dołączone oprogramowanie Menedżer Panasonic Wireless dla Mac i Windows ® PC pozwala przesyłać materiały z ekranu komputera za pomocą bezprzewodowej sieci LAN z wieloma opcjami wyświetlania w zasięgu ręki.  Bezprzewodowy projektor

  asygnowane aplikacje na urządzenia z systemami iOS i Android ™ są wyposażone w proste 3-etapowe początkowe połączenie i obsługują różne media i przesyłanie dokumentów biznesowych. Te aplikacje przystępne uzyskanie identyfikatora SSID i klucza przy pomocy kodu QR wyświetlanego na ekranie w trybie gotowości, co pozwala zaoszczędzić czas konfiguracji.  Tryb wielu projektorów *

  Aplikacje dla komputerów PC, iOS, Android i opcjonalnego adaptera Easy Wireless Stick obsługują tryb wielu projektorów. Ta funkcja pozwala na wyświetlanie multimediów z 16 rozmaitych maszyn w konfiguracji z podziałem ekranu. Możesz także przesyłać zawartość z jednego komputera na maksymalnie osiem projektorów lub wyświetlaczy.

  * ilość okien, które można wyświetlać jednocześnie, zależy od zastosowanej aplikacji. Proszę zapoznać się z instrukcją obsługi aplikacji.

  Połączenie DIGITAL LINK **

  DIGITAL LINK przesyła nieskompresowane wideo, audio * 1 i komendy sterujące przy pomocy pojedynczego kabla CAT 5e albo wyższego STP dla odległości do 150 m (492 ft) * 2. Opcjonalny DIGITAL LINK Switcher albo Digital Interface Box dodatkowo upraszcza instalację, redukuje okablowanie i związane z tym koszty oraz rozszerza bezusterkowość.

  * 1 Transmisja audio w zależności od możliwości audio modelu.
  * 2 transmisja 150 m (492 ft) przystępna jedynie z przełącznikiem ET-YFB200G DIGITAL LINK dla sygnałów do 1080p.

  ** Łącze DIGITAL LINK i funkcja bezprzewodowa opisane tylko w modelu PT-VZ585N / VW545N / VX615N.

  przeglądarka pamięci

  Aby rozpocząć prezentację, nie Ci trzeba komputera - wystarczy włożyć pamięć USB zawierającą nośnik i zacząć od razu projektowanie. Dotyczy to jednocześnie filmów Full HD, jak i obrazów nieruchomych. Prosty graficzny interfejs użytkownika (GUI) zapewnia płynną i bezstresową prezentację.

  1.6x Obiektyw z zoomem i funkcja przesunięcia obiektywu

  Obiektyw zmiennoogniskowy umożliwia projekcję z szerokiego zakresu odległości od blatów stołowych lub sufitów. Użyj pionowego przesunięcia obiektywu,dopasować położenie obrazu bez zniekształceń.

  * 40% dla PT-VX615N / VX610.
  Uwaga: Pokazano schemat dla PT-VZ585N / VZ580.

  Szybka podmiana lampy i filtra

  Dla wygody filtr można wymienić bocznie i lampą od góry projektora. Nie ma zapotrzebowania usuwania urządzenia z uchwytu sufitowego w celu okresowej konserwacji.

  automatyczny obrót obrazu ekranu

  Obrazy są samoczynnie * obracane w zależności od orientacji instalacji - do góry dnem na suficie albo ustawione na stole - przy pomocy zaimplementowanego czujnika kąta.

  * Ustawienie ręczne przystępne jeszcze w menu ustawień.

  prosta funkcja dobrania geometrycznego

  Pozioma, pionowa i narożna korekcja zniekształcenia trapezowego koryguje zarys obrazu, gwarantując wyraźną widoczność w trakcie projekcji poza osią lub pod nietypowym kątem. Curved Screen Correction pozwala na projekcję naturalnych, pozbawionych zniekształceń obrazów na wykrzywionych lub cylindrycznych powierzchniach.

  * Z wyłączeniem PT-VZ470.

  Funkcja wyświetlacza USB

  Zainstaluj oprogramowanie Wireless Manager na komputerze, podłącz komputer i projektor za pomocą kabla USB *, a program Wireless Manager automatycznie uruchomi i wyświetli multimedia (w tym audio) na projektorze.

  * Wymagana jest jednorazowa instalacja sterownika USB przy początkowym podłączeniu kablem USB. Obsługuje tylko komputer z systemem Windows ®. Funkcja nie jest przystępna w systemie Windows ® 10.

  uzupełniające funkcje

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, zaopatrzono w system Android TV oraz system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od firmy Epson ma elegancki wygląd, jest wyposażony w system Android TV, a także głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, żeby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na obszernym ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  produkt z linii EpiqVision Ultra wyposażony w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką nawet przez 10 lat²

  zaawansowany model w dostępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z niewiele znaczącej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został wyposażony w system Android TV i dźwięk w technice YAMAHA.
  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od marki Epson ma wysmakowany wygląd, jest zaopatrzony w system Android TV i dźwięk w technice YAMAHA i został zaprojektowany, aby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na wielkim ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki temu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić niezwykle blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na pokaźnym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV proponuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube oraz innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² prędko otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi, a także będziesz sterować urządzeniami w swoim domu. Za pomocą zastosowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca lub Chromebooka na elastyczny wyświetlacz³. Delektuj się zachwycającym dźwiękiem przestrzennym, jaki zagwarantuje technologia YAMAHA, z której można korzystać również w oderwaniu od obrazu poprzez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona na dodatek związać się z urządzeniem inteligentnym za pomocą modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, iż korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie buduje żadnych problemów i można go ekspresowo skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala momentalnie ustawić obraz w trafnej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) przystępny dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych maszyn.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i dostępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zaimplementowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami choćby poprzez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten progresywny, a równocześnie przystępny cenowo projektor Full HD kreuje wyjątkowo jasne i jednocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1, a także funkcji Detail Enhancement projektor ten kreuje realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dopasowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory firmy Epson nawet trzy razy jaśniejsze kolory⁵ technika 3LCD gwarantuje projektorom marki Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe barwy w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, jednocześnie budując białe i kolorowe światło jednakowo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  konieczna pomoc? bezpłatne doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać wyświetlacz projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor posiada natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To kanon do wykorzystania domowego albo do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to wspaniała propozycja do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Pokaż cały opis
  wariant urządzenia
  Kino domowe
  technologia wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  dostępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB rodzaj A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  wbudowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  zużycie mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  pobór mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość towaru
  47
  cm
  Wysokość artykułu
  15
  cm
  Długość produktu
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ projektor tk850 dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi marki Benq ☆

projektor tk850 dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi marki Benq Najniższa Cena Online

☆ projektor tk850 dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi marki Benq - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: projektor tk850 dlp 4k 3000ansi/30000:1/hdmi marki Benq
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:tak;Format obrazu (kompresowany):16:9;Format obrazu (charakterystyczny):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:10 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):28 dB;Głośność (normal):30 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:tak;HD Ready:nie;Jasność:3000 ANSI lumen;Kolor:niebieski;Kontrast:30000:1;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny rozmiar obrazu:300 ";znikomy wymiar obrazu:30 ";Siła lampy:245 W;Pilot:tak;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:1;Rozdzielczość maksymalna:UHD (3840 x 2160);Rozdzielczość bazowa:4K UHD (3840 x 2160);Pokrowiec:nie;rodzaj matrycy:DLP;Waga:4,2 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:1;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):380 x 127 x 263 mm;Złącza:HDMI x 2, USB 2.0 x 1, USB 3.0 / USB 3.1 x 1, wyjście liniowe audio, złącze S/PDIF, VGA x 1;Złącze USB:2;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,3:1;Żywotność lampy (tryb eco):10000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):4000 h


☆ Epson eh-tw7100 ☆

Epson eh-tw7100 Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-tw7100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-tw7100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7100 Projektor 4K PRO-UHD
  Niedrogi i przystępny w obsłudze projektor 4K PRO-UHD, który pozwala na wyświetlanie treści na obszernym ekranie z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja i interfejs Bluetooth
  • Wysoki współczynnik kontrastu
  • Interpolacja klatek
  Korzystaj z nowoczesnych funkcji produktów z wyższej półki w przystępnej cenie dzięki temu projektorowi 4K PRO-UHD. Na ekranie o przekątnej do 500 cali można wyświetlać najnowsze treści 4K z doskonałą jakością obrazu i wysokim współczynnikiem kontrastu. Wyrównanie obrazu jest łatwe dzięki zaimplementowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Jest nieskomplikowany w konfiguracji, można przysyłać do niego strumieniowo treści i odtwarzać dźwięk, korzystając z zastosowanych głośników lub interfejsu Bluetooth.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca genialną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD1. Dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów osiągalne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych barw. Wysoki współczynnik kontrastu 100 000:1 gwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek zagwarantuje ostrzejszy obraz podczas scen akcji.

  Magia obszernego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali, a także odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyposażony w technologię redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, że obraz będzie wyświetlany dokładnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  żeby odtwarzać treści 4K starczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można także wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu albo innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Dźwięk może być odtwarzany przez dwa zaimplementowane głośniki o mocy 10 W albo soundbary połączone bezprzewodowo za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe atrybuty
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K oraz optymalizuj treści inne niżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i dostępna cena
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w dostępnej cenie.
  • Magia znacznego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najkorzystniejsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie przez siedem lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).


Podsumowanie, czyli jaki projektor do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane projektory multimedialne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 10000 zł opinie,
 • dobry projektor do 10000 zł cena,
 • projektor do 10000 zł ranking,
 • projektor do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...