Jaki klej biurowy do papieru najlepszy?

To bardzo przydatny dodatek, sprawdzający się podczas prac biurowych i domowych, szczególnie często wykorzystywany podczas łączenia kartek papieru czy też innych drobnych powierzchni.


Jaki klej biurowy kupić?

kleje biuroweNa rynku dostępne są chociażby kleje niepermanentne – małe, można zmieścić je w szufladzie, torebce, a nawet kieszeni. Kleje można kupić w sztyfcie, płynie, pisaku, bardzo popularne są te kupowane w tubce. Klej w sztyfcie nie brudzi rąk, sztyfty natomiast są różnorodnej wielkości.

  • Kleje w sztyfcie cenione są nie tylko za wygodę ich stosowania, ale również za wspomnianą higienę samej aplikacji oraz ekonomiczność. Świetnie zdają egzamin przy sklejaniu kartek papieru, dozowanie kleju jest precyzyjne i pozwala ja jego równomierne rozmieszczenie po powierzchni. Tego rodzaju kleje mogą być białe lub barwione. Nie zostawiają śladów na klejonej nawierzchni, nie brudzą dłoni, są dość trwałe. Kleje w tubach są zazwyczaj tanie i bardzo popularne.
  • Klej na taśmie nakłada się równomiernie i bardzo szybko, ponadto możemy nakładać go bardzo precyzyjnie, cena zakupu jest niewielka.
  • Klej w płynie sprzedawany jest w plastikowych pudełeczkach i ma pędzelek do nakładania. Wygodna aplikacja jest jego sporym atutem.
  • Klej w aerozolu jest idealny do klejenia dużych powierzchni. Klej w pisaku jest z kolei oszczędny oraz wygodny, można go trzymać w przyborniku z ołówkami i długopisami, podobny jest do długopisu.
  • Kleje biurowe są trwałe, ale po roku mogą się ciągnąć i nie kleić nawierzchni w skuteczny sposób, czyli trwale i na długi czas. Kupując klej zawsze należy sprawdzić daty produkcji oraz przydatności do użycia.

Ile kosztuje klej biurowy?

Jaki klej biurowy do papieru?Klej biurowy jest niedrogi – kosztuje już od kilku zł, bardzo przydatny podczas prac domowych. Nie zawsze zastąpi go trwalsza taśma klejąca, nie zawsze będzie przydatny zszywacz.

Niektóre kleje są delikatne, łączą jedynie papier, inne są w stanie spoić karton i twardsze rzeczy. Istnieją też kleje spajające plastik, drewno, sklejkę, gumę itp.


Kleje biurowe do papieru RANKING

Pełnią jedną zasadniczą funkcję, bardzo przydatną w zastosowaniach biurowych. Ze względu na swoją niską cenę są chętnie wykorzystywane przy pracy z dokumentacją papierową.

Prezentujemy poniżej ranking TOP10 najchętniej kupowanych klejów biurowych do papieru.

Biurowe zapytania:

  • jak klej w sztyfcie wybrać

Wybierz meble i akcesoria do biura

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...