Magnesy do tablic

magnesy do tablicMagnesy są używane do przytwierdzania na tablicach magnetycznych, a wykorzystywane są do przytrzymywania kartek, ulotek czy też notatek. Bardzo popularne szczególnie w biurach i szkołach. Tablice magnetyczne są trwałe, korzysta się z nich często, dbając o to, aby notatki, wykresy i prezentacje były odpowiednio przytwierdzane.

Magnesy mogą być kolorowe, okrągłe lub w różnych odcieniach. Nie są to drogie produkty – jedno opakowanie kosztuje z reguły kilka złotych, a w jednym opakowaniu jest 5-6 takich magnesów. Magnesy mogą być też prostokątne – są wtedy duże, jedna sztuka kosztuje około 2,5 zł.

Różne wymiary magnesów do tablic

Wymiary magnesów są zróżnicowane – np. 20 x 60 mm, 10 x 50 mm lub 40 x 20 mm. Tablice magnetyczne są czasami wypierane przez flipcharty lub inne urządzenia służące do pokazywania informacji oraz ich przechowywania. Z reguły magnesy przytwierdza się do tablic suchościeralnych.

Z reguły natomiast tablica magnetyczna pełni rolę przypominającą dzięki przytwierdzanym do niej za pomocą magnesów różnego rodzaju informacjom na kartkach. Tego rodzaju tablice i używane do nich magnesy magnetyczne znakomicie sprawdzają się w przedszkolach, podczas edukacyjnych zabaw, gdy dzieci uczą się literek, numerków oraz wielu innych rzeczy. Edukacja jest bardzo ważna, dlatego niektórzy producenci wytwarzają magnesy w różnorodnych formach geometrycznych – kółek, trójkątów czy też prostokątów. Dzięki nim dzieci szybciej poznają kształty i uczą się geometrii, liczenia, kolorów. Magnesy do tablic są bezcenną pomocą dydaktyczną.

Magnesy do tablic RANKING

TOP Magnesy do tablic Producent Cena
1NAGA Magnesy do szklanych tablic - buźki 2 szt marki 20307NAGACena
2NAGA Flipchart Magnesy do szklanych tablic drewniane 2szt 70050NAGACena
34M2U Mini magnesy Słonie4M2UCena
4NAGA Magnesy do szklanych tablic - kule 3 szt marki 20303NAGACena
5NAGA Magnesy do szklanych tablic - kwadraty 4 szt marki 20009NAGACena
6NAGA Magnesy do szklanych tablic - kwadraty 4 szt marki 20008NAGACena
7Janod Magnesy drewniane Ogród 24 sztukiJanodCena
8NAGA Flipchart Magnesy do szklanych tablic róż i brąz 2 szt 70033NAGACena
92x3 Magnesy 10 sztuk 20 mm2x3Cena
10NAGA Magnesy do szklanych tablic - sześciany 4 szt 20011NAGACena
Jakie magnesy do tablic?

=> Magnesy do tablic <=

Producenci magnesów do tablic magnetycznych, suchościeralnych:
2×3, Argo, DURABLE, Tetis, Alessi, Arda, BIELLA, Blomus, C.F.L., Donau, Grand, Melior, MEMOBOARDS, NAGA, Nobo, Staples, Zack.

Wybierz meble i akcesoria do biura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *