magnesy do tablic

Magnesy do tablic

magnesy do tablicMagnesy są używane do przytwierdzania na tablicach magnetycznych, a wykorzystywane są do przytrzymywania kartek, ulotek czy też notatek. Bardzo popularne szczególnie w biurach i szkołach. Tablice magnetyczne są trwałe, korzysta się z nich często, dbając o to, aby notatki, wykresy i prezentacje były odpowiednio przytwierdzane.

Magnesy mogą być kolorowe, okrągłe lub w różnych odcieniach. Nie są to drogie produkty – jedno opakowanie kosztuje z reguły kilka złotych, a w jednym opakowaniu jest 5-6 takich magnesów. Magnesy mogą być też prostokątne – są wtedy duże, jedna sztuka kosztuje około 2,5 zł.

Różne wymiary magnesów do tablic

Wymiary magnesów są zróżnicowane – np. 20 x 60 mm, 10 x 50 mm lub 40 x 20 mm. Tablice magnetyczne są czasami wypierane przez flipcharty lub inne urządzenia służące do pokazywania informacji oraz ich przechowywania. Z reguły magnesy przytwierdza się do tablic suchościeralnych.

Z reguły natomiast tablica magnetyczna pełni rolę przypominającą dzięki przytwierdzanym do niej za pomocą magnesów różnego rodzaju informacjom na kartkach. Tego rodzaju tablice i używane do nich magnesy magnetyczne znakomicie sprawdzają się w przedszkolach, podczas edukacyjnych zabaw, gdy dzieci uczą się literek, numerków oraz wielu innych rzeczy. Edukacja jest bardzo ważna, dlatego niektórzy producenci wytwarzają magnesy w różnorodnych formach geometrycznych – kółek, trójkątów czy też prostokątów. Dzięki nim dzieci szybciej poznają kształty i uczą się geometrii, liczenia, kolorów. Magnesy do tablic są bezcenną pomocą dydaktyczną.

Magnesy do tablic RANKING

TOP Magnesy do tablic Producent Cena
1Nobo Flipchart Magnesy neodymowe do tablic szklanych, 10sztuk 1903854NoboCena
24M2U Mini magnesy Słonie4M2UCena
3NAGA Magnesy do szklanych tablic - biedronki 3 szt marki 20306NAGACena
4DURABLE Magnesy mega mocne, średnica 37 mm, czerwone, 20 szt.DURABLECena
5Janod Magnesy drewniane Ogród 24 sztukiJanodCena
6NAGA Magnesy do szklanych tablic - kule dąb 3 szt marki 20320NAGACena
7NAGA Magnesy do szklanych tablic - kule 3 szt marki 20303NAGACena
8NAGA Magnesy do szklanych tablic - buźki 2 szt marki 20307NAGACena
9NAGA Magnesy do szklanych tablic - kwadraty 4 szt marki 20009NAGACena
10D.rect Magnesy 15mm a"10sztD.rectCena
Jakie magnesy do tablic?

=> Magnesy do tablic <=

Producenci magnesów do tablic magnetycznych, suchościeralnych:
2×3, Argo, DURABLE, Tetis, Alessi, Arda, BIELLA, Blomus, C.F.L., Donau, Grand, Melior, MEMOBOARDS, NAGA, Nobo, Staples, Zack.

Wybierz meble i akcesoria do biura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *