Jakie szpilki biurowe do przypinania?

W dobie rozprzestrzeniającej się cyfryzacji powoli odchodzą już do lamusa, jednakże nadal są one niezbędne w wielu zastosowaniach typowo biurowych.


Przeznaczenie szpilek

paczka szpilek biurowychCharakterystyczne i doskonale znane szpilki biurowe to nic innego jak małe, kilkucentymetrowe igiełki zakończone kolorową lub metalową główką. Dzięki nim można przyczepić zdjęcia, ulotki lub broszury informacyjne do maty czy też ściany (pod warunkiem, że jest ona wykonana z niezbyt twardego materiału).

Szpilki są sprzedawane w małych pudełeczkach o pojemności 50 lub 100 gramów. Do biur kupuje się obecnie pojedyncze pudełeczka ze względu na ich okazjonalne wykorzystanie. Konkurencją dla szpilek są pinezki, mniejsze i krótsze, przytwierdzające papierowe fiszki, ulotki oraz inne informacje do ściennych mat.

Ceny szpilek biurowych wahają się od kilku do kilkunastu złotych za pudełeczko mieszczące 50g lub 100g. Wiele zależy od jakości, producenta, itp. Szpilki do biura można kupić w hurcie lub detalu – w większej lub mniejszej ilości.


Inne zastosowania szpilek

szpilki biurowePrzydają się podczas np. szycia sukni, spódnic czy spodni, gdy trzeba wykonać przymiarkę krawiecką, w zastosowaniach domowych zawsze mogą przydać się podczas pakowania czy przytwierdzania różnych rzeczy do powierzchni. Szpilki z tzw. kolorowymi łebkami wyglądają elegancko oraz estetycznie, mają zatem również walor dekoracyjny.

Różnokolorowe szpilki często wykorzystywane są chociażby do przypinania elementów dekoracyjnych podczas różnych uroczystości. Należy oczywiście pamiętać, aby odpowiednio zabezpieczyć przypięcia (najbardziej rekomendowane jest przytwierdzanie ich do materiału na tzw. zakład, czyli szpilkę wbijamy w jednym miejscu, po czym ostrą końcówkę przebijamy na zewnątrz).


Szpilki biurowe RANKING

Poniżej prezentujemy najchętniej kupowane szpilki do biura, wykorzystywane m.in. do przypinania na tablicach. Lista produktów zawartych w rankingu jest aktualizowana na bieżąco.

Biurowe zapytania:

  • dziurkacze biurowe

Wybierz meble i akcesoria do biura

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...