Najlepsze wyciskarki do oleju w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do oleju


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do oleju. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do oleju,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek pras do oleju.

Jakie wyciskarki do oleju najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do oleju, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do oleju, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Omega EUJ707 ☆

Omega EUJ707 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ707
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  nabywając wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę dostajesz zupełnie gratis! pięknie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok, a także przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszystkich przystępnych roślin dostępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co dane warzywo czy owoc w sobie mieści i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

  Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 przystępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz perfekcyjnie połączenie od lat znanej firmy Omega, a także znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, teraz Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar oraz Hurom.

  Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

  Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka wyekwipowana w 200 W silnik, który dokładnie przetworzy surowiec, i pozyska maksymalną ilość witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana wytworzonych poprzez firmę Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

  Model Sana EUJ 707 to manifest zachwycającego designu – magnetyzujący wygląd,, a także , a także zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Delikatne chromowe przełączniki i kabel zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, że już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z kablem owiniętym wokół niej. Jakby tego było mało, urządzenie zostało zaopatrzone w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków całkowicie wolnego od Bisfenolu A.

  Dwustopniowy system wyciskania soków, zagwarantuje maksymalną ilość uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, ponadto soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

  Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy oraz pokaźniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

  Wyciskanie soków, to tylko jedna z jej umiejętności- 707 ma wkład homogenizujący, co oznacza,osiągalne jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

  obszerniejszy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Dzisiaj masz to wszystko, plus wszelkie zalety poziomych wyciskarek (wszechstronność użycia, zero problemów z kapaniem, proste czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny w trakcie ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

  Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Pokaźniejsze otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, niżeli przy użyciu charakterystycznego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają bezkompromisowiec równocześnie eliminując ciśnienie we wnętrzu komory, dzięki temu otrzymamy maksymalnie realną liczba soku z ascetycznca. Wszystkie części produkowane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

  Ocena ogólna

  z całą pewnością towar firmy Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Obszerniejszy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie ascetycznca do odpowiednich rozmiarów oraz praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, iż ten model jest na samym szczycie w kategorii najkorzystniejszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej ilość soku z bezkompromisowca, oraz plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki czemu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego ascetycznca.


  SANA w skrócie:


  5 kuchennych urządzeń w 1

  Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. Dodatkowo, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę oraz przygotować mleko sojowe.

  Łatwość w użyciu

  Największą zaletą pionowych wyciskarek jest obfity otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, dodatkowo unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami w trakcie czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się nieskomplikowane i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

  dodatkowe sito z grubymi otworkami, czy inne załączone akcesoria gwarantują najwyższą jakość i maksymalną liczba uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, niezbędnie zaopatrz się w nakładkę wykonaną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych poprzez siebie nasion artykułów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

  Niesamowity design

  Dzięki komfortowemu rozwiązaniu, gdzie kabel zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, sprawia,kabel nie plącze się podczas podłączania. W dodatku, urządzenie jest lekkie i ergonomiczne.

  Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

  Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i kolor do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych tradycyjnych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest w trakcie proces utleniania, nieatrakcyjny brązowy kolor i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


  Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny towar dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części mają dokumenty niezależnych komórek certyfikujących, a także badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości składników chemicznych.


  na dodatek atest FDA świadczy o tym, iż przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.


☆ prasa do tłoczenia oleju (srebrny) marki Yoda ☆

prasa do tłoczenia oleju (srebrny) marki Yoda Najniższa Cena Online

☆ prasa do tłoczenia oleju (srebrny) marki Yoda - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yoda
 • Nazwa produktu: prasa do tłoczenia oleju (srebrny) marki Yoda
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do oleju Yoda (trzecia generacja plus)

  Nowa generacja prasy do oleju Yoda, prasa III generacji plus, którą proponujemy to udoskonalona wersja prasy Oleum (o nr technicznym YD-ZY-02A). Jest to domowa prasa do tłoczenia oleju na zimno (olej tłoczony na zimno zawiera widocznie więcej elementów jak Omega 3, 6, 9, czy witamin) z nasion oleistych. Nowa generacja, to zmodernizowana gen. II o o nowy wał i system tłoczenia i poszerzona gwarancja.

  Nowa prasa Yoda jest w stanie uzyskać w zależności od minimalistycznca do 80 procent zawartego oleju, reszta to już wyłącznie wilgoć. Odpad jest już szczególnie suchy, po odstawieniu i po odparowaniu wilgoci, odpad możemy zmielić w maszynce - w wielu wypadkach nadzwyczajnie nadaje się na mąkę.

  Wyciskarka do oleju Yoda jest dziecinnie nietrudna w obsłudze - kilkoma przyciskami wybieramy, to co będziemy prasować, wsypujemy materiał do urządzenia i uruchamiamy. Prasa ma 6 programów do zróżnicowanego rodzaju bezkompromisowców: orzechy ziemne, sezam, słonecznik, rzepak, nasiona lnu, orzechy włoskie oraz siódmy program dodatkowy do mieszanek i pozostałych olejów.

  Prasa jest wykonana z materiałów BPA free, gdyż tak naprawdę w prasie Yoda, olej nie ma możliwości spotkania się z materiałami sztucznymi, gdyż ma kontakt tylko z elementami stalowymi. Tak więc cykl tłoczenia jest maksymalnie efektywny i nie występują sztuczne materiały, które w procesie wycierania muszą być wymienione, a jakieś ich elementy mogły by się otrzymać do oleju.

  wyjątkowe zalety prasy Yoda nowej generacji:

   1. Prasa posiada sześć ustawień pod przeróżnego typu materiały jakie wrzucamy do prasy. Wszystko to banalnie nietrudne w obsłudze, nad wyraz przejrzyste. Dzięki różnorakości programów, prasa wyciśnie maksymalnie dużo oleju, nie zapychając się albo nie marnotrawiąc materiału.
   2. W prasie Yoda nie używamy w ogóle popychacza - wsypujemy, zamykamy pokrywę i czekamy na zakończenie procesu tłoczenia ( urządzenie może się nawet samo wyłączyć, więc nie musimy "towarzyszyć" prasie w momencie pracy) co nie jest standardem wśród innych pras.
   3. wielki i zwykle pojemny otwór wsadowy pozwala wycisnąć olej w większej ilości bez dosypywania surowca. Inne prasy mają taką wadę, że należy co chwilę dosypywać artykuł do tłoczenia.
   4. Bezproblemowe jest na dodatek jej czyszczenie, które polega na przetarciu, dołączoną w zestawie szczotką tunel z odpadem.

  Naturalny olej jest produktem podatnym na negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak np. Podwyższona temperatura czy światło. Dlatego olej sklepowy jest niejednokrotnie tłoczony na gorąco w wysokiej temperaturze 200-300 poziomów. Jest on też poddawany procesowi rafinacji z wykorzystaniem rozmaitych silnie działających środków chemicznych. Proces ten ma na celu wytworzenie jak największej ilości produktu, który pasuje do długoterminowego przechowywania.

  Oleje sklepowe, tłoczone na zimno posiadają dużo konserwantów. Przygotowany olej w domu może stać ok. 3 miesięcy w lodówce, gdyż po tym czasie stanie się zjełczały. Natomiast oleje sklepowe stoją po prostu na półce poprzez sporo miesięcy.

  Świeży i naturalny olej z nasion prawidłowej jakości jest tak cenny dla zdrowia człowieka, jak owoce i warzywa. Więcej - olej jest źródłem "korzystnych tłuszczów" i białek, niezbędnych dla twojego serca, czy po prostu komórek organizmu. Dlatego ważne jest jeść tak naturalne produkty, jak to tylko osiągalne.

  Wyciskany na zimno olej może być wykorzystywany jako suplement diety, może być dodatkowo użytkowany do gotowania, do sałatek, do marynaty, do wypieków, czy aromaterapii. Olej tłoczony na zimno ma interesujące atrybuty, z uwagi na co niejednokrotnie znajduje wykorzystanie w leczeniu, czy stanu umysłu.

  Co przykładowo możemy z łatwością wyciskać w polskich domach?

  Olej słonecznikowy ma wysoką zawartość lecytyny, która sprawia,idealnie pasuje do układu nerwowego. Zawiera także szerokie ilości witaminy A, D, E, a niektóre wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają obniżyć poziom cholesterolu, utrzymuje zdrowy i młody wygląd skóry, jak i silne kości.

  Olej z nasion dyni ma spory wpływ na rozrost prostaty, jest znany jako lekarstwo dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Pomaga leczyć zapalenie pęcherza moczowego, nerki pomaga, pomaga złagodzić zapalenie stawów, powiększa produkcję mleka u matek. Gromadzi wysoki poziom witaminy A i E.

  Olej z orzecha włoskiego ma ważną rolę w utrzymaniu czystych naczyń krwionośnych, jest jeszcze bogaty w selen, magnez, cynk, fosfor, żelazo, wapń, Omega 3, witaminy B1, niacyna, witamina E i zawiera melatoninę. Poprawią ogólną kondycję i rozszerza odporność. Przeciwdziała aktywności wolnych rodników, zapobiegając uszkodzeniom komórek.

  Olej z siemienia lnianego zalecany jest przy reumatycznym zapaleniu stawów i wysokim poziomie cholesterolu. Zalecany przy suchości oczu, infekcji pochwy, miażdżycy, nadciśnienia, ADHD i cukrzycy. Czasem stosowany jest dodatkowo jako środek przeczyszczający i do utraty wagi. Olej lniany jest naturalnym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

  Olej sezamowy pomaga utrzymać optymalny poziom cholesterolu we krwi, pozytywnie wpływa na pracę serca, oczyszcza organizm z toksyn, leczy dolegliwości trawienne, a dzięki właściwościom przeciwutleniającym niszczy wolne rodniki. Olej z sezamu to źródło cynku, witamin B i E, magnezu, wapnia i fosforu.

  W prasie Yoda MOŻEMY TŁOCZYĆ: nasiona lnu, nasiona słonecznika, orzeszki ziemne, mak, orzechy makadamia, pistacje, migdały, sezam, orzechy włoskie, minimalistyczne oliwki, nasiona arganowe, nasiona gorczycy, nasiona chia, orzechy brazylijskie, nerkowiec, nasiona dyni, pestki winogron, nasiona konopi, nasiona rzepaku, nasiona kolendry, ostropestu, czarnuszki i inne.

  Wyciskraka do oleju Yoda to nie tylko oleje. Z pozostałych wytłoków zrobimy mąkę. Pozostawiamy by trochę odleżała, wrzucamy do maszynki i uzyskujemy suchy proszek - mąkę np. Kokosową, słonecznikową, czy z pestek dyni.

  komponenty zestawu do Prasy Yoda:

  1. pojemnik na odpady,
  2. pojemnik na olej z sitkiem,
  3. wycior,
  4. rękawica kuchenna,
  5. klucz do łatwiejszego odkręcania wału,
  6. instrukcja i gwarancja w języku polskim.

  przejrzyj cały cykl wyciskania oleju z siemienia lnianego i czyszcznie prasy po zakończonej pracy:

  Efekt wyciskania ze 110g siemienia lnianego bio to ok. 48ml oleju.

  Nasze testy wykazały, iż z ok. 300 g artykułu otrzymujemy 150-200 ml oleju - wszystko zależy od artykułu (ten sam produtukt BIO, a normalnym to dopełniające 10-30 ml oleju więcej).

  Film z pomiarów temperatury tłoczenia oleju:

  zobacz również inne filmy, z przygotowywania oleju z: sezamu, słonecznika, orzechów arachidowych i włoskich.


☆ Prasa do oleju ALFA white (5907222003251) ☆

Prasa do oleju ALFA white (5907222003251) Najniższa Cena Online

☆ Prasa do oleju ALFA white (5907222003251) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Prasa do oleju ALFA white (5907222003251)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do tłoczenia oleju na zimno. Temperatura tłoczenia nie przekracza 50°C, dzięki temu w domowych warunkach pozwala uzyskać olej w postaci macierzystej, bogatej w witaminy, a także kwasy Omega 3 oraz Omega 6.


☆ Yoda Prasa do tłoczenia oleju (brązowy) ☆

Yoda Prasa do tłoczenia oleju (brązowy) Najniższa Cena Online

☆ Yoda Prasa do tłoczenia oleju (brązowy) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yoda
 • Nazwa produktu: Yoda Prasa do tłoczenia oleju (brązowy)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do oleju Yoda (trzecia generacja plus)

  Nowa generacja prasy do oleju Yoda, prasa III generacji plus, którą oferujemy to udoskonalona wersja prasy Oleum (o nr technologicznym YD-ZY-02A). Jest to domowa prasa do tłoczenia oleju na zimno (olej tłoczony na zimno mieści wyraźnie więcej komponentów jak Omega 3, 6, 9, czy witamin) z nasion oleistych. Nowa generacja, to zmodernizowana gen. II o o nowy wał i system tłoczenia i poszerzona gwarancja.

  Nowa prasa Yoda jest w stanie uzyskać w zależności od minimalistycznca do 80 procent zawartego oleju, reszta to już wyłącznie wilgoć. Odpad jest już wyjątkowo suchy, po odstawieniu i po odparowaniu wilgoci, odpad możemy zmielić w maszynce - w wielu wypadkach świetnie pasuje na mąkę.

  Wyciskarka do oleju Yoda jest dziecinnie prosta w obsłudze - kilkoma przyciskami wybieramy, to co będziemy prasować, wsypujemy materiał do urządzenia i uruchamiamy. Prasa posiada 6 programów do najróżniejszego typu minimalistycznców: orzechy ziemne, sezam, słonecznik, rzepak, nasiona lnu, orzechy włoskie, a także siódmy program dodatkowy do mieszanek i pozostałych olejów.

  Prasa jest wykonana z materiałów BPA free, gdyż tak naprawdę w prasie Yoda, olej nie ma możliwości spotkania się z materiałami nienaturalnymi, gdyż ma kontakt tylko z elementami stalowymi. Tak więc proces tłoczenia jest maksymalnie produktywny i nie występują nienaturalne materiały, które w procesie wycierania muszą być wymienione, a jakieś ich elementy mogły żeby się dostać do oleju.

  wyjątkowe mocne strony prasy Yoda nowej generacji:

   1. Prasa ma sześć ustawień pod przeróżnego typu materiały jakie wrzucamy do prasy. Wszystko to banalnie nieskomplikowane w obsłudze, niezwykle transparentne. Dzięki różnorakości programów, prasa wyciśnie maksymalnie dużo oleju, nie zapychając się albo nie trwoniąc materiału.
   2. W prasie Yoda nie używamy w ogóle popychacza - wsypujemy, zamykamy pokrywę i czekamy na zakończenie cyklu tłoczenia ( urządzenie może się choćby samo wyłączyć, więc nie musimy "towarzyszyć" prasie w chwili pracy) co nie jest standardem wśród innych pras.
   3. znaczny i na ogół pojemny otwór wsadowy pozwala wycisnąć olej w większej ilości bez dosypywania ascetycznca. Inne prasy posiadają taką wadę, że należy co chwilę dosypywać produkt do tłoczenia.
   4. Bezproblemowe jest także jej czyszczenie, które polega na przetarciu, dołączoną w zestawie szczotką tunel z odpadem.

  Naturalny olej jest produktem podatnym na negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak np. Podwyższona temperatura czy światło. Dlatego olej sklepowy jest nieraz tłoczony na gorąco w wysokiej temperaturze 200-300 poziomów. Jest on ponadto poddawany procesowi rafinacji z wykorzystaniem zróżnicowanych silnie działających środków chemicznych. Proces ten ma na celu wytworzenie jak największej ilości artykułu, który nadaje się do długoterminowego przechowywania.

  Oleje sklepowe, tłoczone na zimno posiadają dużo konserwantów. Przygotowany olej w domu może stać ok. 3 miesięcy w lodówce, gdyż po tym czasie stanie się zjełczały. Natomiast oleje sklepowe stoją po prostu na półce przez niemało miesięcy.

  Świeży i naturalny olej z nasion dobrej jakości jest tak cenny dla zdrowia człowieka, jak owoce i warzywa. Więcej - olej jest źródłem "korzystnych tłuszczów" i białek, niezbędnych dla twojego serca, czy po prostu komórek organizmu. Dlatego ważne jest jeść tak naturalne produkty, jak to tylko możliwe.

  Wyciskany na zimno olej może być stosowany jako suplement diety, może być też użytkowany do gotowania, do sałatek, do marynaty, do wypieków, czy aromaterapii. Olej tłoczony na zimno ma niebanalne właściwości, z uwagi na co często znajduje wykorzystanie w leczeniu, czy stanu umysłu.

  Co przykładowo możemy prosto wyciskać w polskich domach?

  Olej słonecznikowy ma wysoką zawartość lecytyny, która sprawia,nieprzeciętnie nadaje się do układu nerwowego. Mieści także wielkie ilości witaminy A, D, E, a niektóre wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają zmniejszyć poziom cholesterolu, utrzymuje zdrowy i młody wygląd skóry, jak i silne kości.

  Olej z nasion dyni ma wielki wpływ na rozrost prostaty, jest znany jako lekarstwo dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Pomaga leczyć zapalenie pęcherza moczowego, nerki pomaga, pomaga złagodzić zapalenie stawów, rozszerza produkcję mleka u matek. Posiada wysoki poziom witaminy A i E.

  Olej z orzecha włoskiego ma ważną rolę w utrzymaniu czystych naczyń krwionośnych, jest również bogaty w selen, magnez, cynk, fosfor, żelazo, wapń, Omega 3, witaminy B1, niacyna, witamina E i posiada melatoninę. Poprawią ogólną kondycję i zwiększa odporność. Przeciwdziała aktywności wolnych rodników, uniemożliwiając uszkodzeniom komórek.

  Olej z siemienia lnianego zalecany jest przy reumatycznym zapaleniu stawów i wysokim poziomie cholesterolu. Zalecany przy suchości oczu, infekcji pochwy, miażdżycy, nadciśnienia, ADHD i cukrzycy. Czasem wykorzystywany jest ponadto jako środek przeczyszczający i do utraty wagi. Olej lniany jest naturalnym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

  Olej sezamowy pomaga utrzymać optymalny poziom cholesterolu we krwi, pozytywnie wpływa na pracę serca, oczyszcza organizm z toksyn, leczy dolegliwości trawienne, a dzięki właściwościom przeciwutleniającym niszczy wolne rodniki. Olej z sezamu to źródło cynku, witamin B i E, magnezu, wapnia i fosforu.

  W prasie Yoda MOŻEMY TŁOCZYĆ: nasiona lnu, nasiona słonecznika, orzeszki ziemne, mak, orzechy makadamia, pistacje, migdały, sezam, orzechy włoskie, surowe oliwki, nasiona arganowe, nasiona gorczycy, nasiona chia, orzechy brazylijskie, nerkowiec, nasiona dyni, pestki winogron, nasiona konopi, nasiona rzepaku, nasiona kolendry, ostropestu, czarnuszki i inne.

  Wyciskraka do oleju Yoda to nie tylko oleje. Z pozostałych wytłoków zrobimy mąkę. Pozostawiamy żeby trochę odleżała, wrzucamy do maszynki i uzyskujemy suchy proszek - mąkę np. Kokosową, słonecznikową, czy z pestek dyni.

  elementy zestawu do Prasy Yoda:

  1. pojemnik na odpady,
  2. pojemnik na olej z sitkiem,
  3. wycior,
  4. rękawica kuchenna,
  5. klucz do łatwiejszego odkręcania wału,
  6. instrukcja i gwarancja w języku polskim.

  sprawdź cały proces wyciskania oleju z siemienia lnianego i czyszcznie prasy po zakończonej pracy:

  Efekt wyciskania ze 110g siemienia lnianego bio to ok. 48ml oleju.

  Nasze testy wykazały, że z ok. 300 g towaru otrzymujemy 150-200 ml oleju - wszystko zależy od produktu (ten sam produtukt BIO, a normalnym to dodatkowe 10-30 ml oleju więcej).

  Film z pomiarów temperatury tłoczenia oleju:

  sprawdź również inne filmy, z przygotowywania oleju z: sezamu, słonecznika, orzechów arachidowych i włoskich.


☆ Prasa do tłoczenia oleju Yoda 3+ zielony (5949632220026) ☆

Prasa do tłoczenia oleju Yoda 3+ zielony (5949632220026) Najniższa Cena Online

☆ Prasa do tłoczenia oleju Yoda 3+ zielony (5949632220026) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yoda
 • Nazwa produktu: Prasa do tłoczenia oleju Yoda 3+ zielony (5949632220026)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do oleju Yoda (trzecia generacja plus)

  Nowa generacja prasy do oleju Yoda, prasa III generacji plus, którą proponujemy to ulepszona wersja prasy Oleum (o nr technologicznym YD-ZY-02A). Jest to domowa prasa do tłoczenia oleju na zimno (olej tłoczony na zimno zawiera wyraźnie więcej części jak Omega 3, 6, 9, czy witamin) z nasion oleistych. Nowa generacja, to zmodernizowana gen. II o o nowy wał i system tłoczenia i poszerzona gwarancja.

  Nowa prasa Yoda jest w stanie uzyskać w zależności od minimalistycznca do 80 procent zawartego oleju, reszta to już wyłącznie wilgoć. Odpad jest już niezwykle suchy, po odstawieniu i po odparowaniu wilgoci, odpad możemy zmielić w maszynce - w wielu wypadkach idealnie nadaje się na mąkę.

  Wyciskarka do oleju Yoda jest dziecinnie prosta w obsłudze - kilkoma przyciskami wybieramy, to co będziemy prasować, wsypujemy materiał do urządzenia i uruchamiamy. Prasa ma 6 programów do rozmaitego typu bezkompromisowców: orzechy ziemne, sezam, słonecznik, rzepak, nasiona lnu, orzechy włoskie oraz siódmy program dodatkowy do mieszanek i pozostałych olejów.

  Prasa jest tworzona z materiałów BPA free, gdyż tak naprawdę w prasie Yoda, olej nie ma możliwości spotkania się z materiałami nienaturalnymi, gdyż ma kontakt tylko z elementami stalowymi. Tak więc proces tłoczenia jest maksymalnie wydajny i nie występują sztuczne materiały, które w procesie wycierania muszą być wymienione, a jakieś ich elementy mogły żeby się otrzymać do oleju.

  wyjątkowe mocne strony prasy Yoda nowej generacji:

   1. Prasa posiada sześć ustawień pod przeróżnego typu materiały jakie wrzucamy do prasy. Wszystko to banalnie łatwe w obsłudze, bardzo krystaliczne. Dzięki różnorodności programów, prasa wyciśnie maksymalnie dużo oleju, nie zapychając się albo nie tracąc materiału.
   2. W prasie Yoda nie używamy w ogóle popychacza - wsypujemy, zamykamy pokrywę i czekamy na zakończenie procesu tłoczenia ( urządzenie może się nawet samo wyłączyć, więc nie musimy "towarzyszyć" prasie w momencie pracy) co nie jest standardem wśród innych pras.
   3. spory i zwykle pojemny otwór wsadowy pozwala wycisnąć olej w pokaźniejszej ilości bez dosypywania ascetycznca. Inne prasy posiadają taką wadę, że należy co chwilę dosypywać towar do tłoczenia.
   4. Bezproblemowe jest także jej czyszczenie, które polega na przetarciu, dołączoną w pakiecie szczotką tunel z odpadem.

  Naturalny olej jest produktem podatnym na negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak np. Podwyższona temperatura czy światło. Dlatego olej sklepowy jest często tłoczony na gorąco w wysokiej temperaturze 200-300 stopni. Jest on też poddawany procesowi rafinacji z użyciem najróżniejszych silnie działających środków chemicznych. Cykl ten ma na celu wytworzenie jak największej ilości towaru, który pasuje do długoterminowego przechowywania.

  Oleje sklepowe, tłoczone na zimno mają dużo konserwantów. Przygotowany olej w domu może stać ok. 3 miesięcy w lodówce, gdyż po tym czasie stanie się zjełczały. Natomiast oleje sklepowe stoją po prostu na półce przez sporo miesięcy.

  Świeży i naturalny olej z nasion korzystnej jakości jest tak cenny dla zdrowia człowieka, jak owoce i warzywa. Więcej - olej jest źródłem "prawidłowych tłuszczów" i białek, niezbędnych dla twojego serca, czy po prostu komórek organizmu. Dlatego ważne jest jeść tak naturalne produkty, jak to tylko realne.

  Wyciskany na zimno olej może być używany jako suplement diety, może być dodatkowo używany do gotowania, do sałatek, do marynaty, do wypieków, czy aromaterapii. Olej tłoczony na zimno ma atrakcyjne właściwości, z uwagi na co niejednokrotnie znajduje wykorzystanie w leczeniu, czy stanu umysłu.

  Co przykładowo możemy prosto wyciskać w polskich domach?

  Olej słonecznikowy ma wysoką zawartość lecytyny, która powoduje,doskonale nadaje się do układu nerwowego. Mieści także szerokie ilości witaminy A, D, E, a niektóre wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają ograniczyć poziom cholesterolu, utrzymuje zdrowy i młody wygląd skóry, jak i silne kości.

  Olej z nasion dyni ma obszerny wpływ na rozrost prostaty, jest znany jako lekarstwo dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Pomaga leczyć zapalenie pęcherza moczowego, nerki pomaga, pomaga złagodzić zapalenie stawów, zwiększa produkcję mleka u matek. Gromadzi wysoki poziom witaminy A i E.

  Olej z orzecha włoskiego ma ważną rolę w utrzymaniu czystych naczyń krwionośnych, jest także bogaty w selen, magnez, cynk, fosfor, żelazo, wapń, Omega 3, witaminy B1, niacyna, witamina E i zawiera melatoninę. Poprawią ogólną kondycję i zwiększa odporność. Przeciwdziała aktywności wolnych rodników, uniemożliwiając uszkodzeniom komórek.

  Olej z siemienia lnianego zalecany jest przy reumatycznym zapaleniu stawów i wysokim poziomie cholesterolu. Zalecany przy suchości oczu, infekcji pochwy, miażdżycy, nadciśnienia, ADHD i cukrzycy. Czasem stosowany jest na dodatek jako środek przeczyszczający i do utraty wagi. Olej lniany jest naturalnym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

  Olej sezamowy pomaga utrzymać stosowny poziom cholesterolu we krwi, pozytywnie wpływa na pracę serca, oczyszcza organizm z toksyn, leczy dolegliwości trawienne, a dzięki właściwościom przeciwutleniającym niszczy wolne rodniki. Olej z sezamu to źródło cynku, witamin B i E, magnezu, wapnia i fosforu.

  W prasie Yoda MOŻEMY TŁOCZYĆ: nasiona lnu, nasiona słonecznika, orzeszki ziemne, mak, orzechy makadamia, pistacje, migdały, sezam, orzechy włoskie, surowe oliwki, nasiona arganowe, nasiona gorczycy, nasiona chia, orzechy brazylijskie, nerkowiec, nasiona dyni, pestki winogron, nasiona konopi, nasiona rzepaku, nasiona kolendry, ostropestu, czarnuszki i inne.

  Wyciskraka do oleju Yoda to nie tylko oleje. Z pozostałych wytłoków zrobimy mąkę. Pozostawiamy by trochę odleżała, wrzucamy do maszynki i dostajemy suchy proszek - mąkę np. Kokosową, słonecznikową, czy z pestek dyni.

  komponenty zestawu do Prasy Yoda:

  1. pojemnik na odpady,
  2. pojemnik na olej z sitkiem,
  3. wycior,
  4. rękawica kuchenna,
  5. klucz do łatwiejszego odkręcania wału,
  6. instrukcja i gwarancja w języku polskim.

  sprawdź cały proces wyciskania oleju z siemienia lnianego oraz czyszcznie prasy po zakończonej pracy:

  Efekt wyciskania ze 110g siemienia lnianego bio to ok. 48ml oleju.

  Nasze testy wykazały, iż z ok. 300 g produktu otrzymujemy 150-200 ml oleju - wszystko zależy od artykułu (ten sam produtukt BIO, a normalnym to dopełniające 10-30 ml oleju więcej).

  Film z pomiarów temperatury tłoczenia oleju:

  przejrzyj jeszcze inne filmy, z przygotowywania oleju z: sezamu, słonecznika, orzechów arachidowych i włoskich.


☆ Prasa do tłoczenia oleju ALFA czarna (5907222003244) ☆

Prasa do tłoczenia oleju ALFA czarna (5907222003244) Najniższa Cena Online

☆ Prasa do tłoczenia oleju ALFA czarna (5907222003244) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Prasa do tłoczenia oleju ALFA czarna (5907222003244)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Prasa do tłoczenia oleju ALFA czarna

☆ Prasa do oleju ALFA green (5907222003022) ☆

Prasa do oleju ALFA green (5907222003022) Najniższa Cena Online

☆ Prasa do oleju ALFA green (5907222003022) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Prasa do oleju ALFA green (5907222003022)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do tłoczenia oleju na zimno. Temperatura tłoczenia nie przekracza 50°C, dzięki czemu w domowych warunkach pozwala uzyskać olej w postaci macierzystej, bogatej w witaminy i kwasy Omega 3 oraz Omega 6.


☆ Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702 (8594179164141) ☆

Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702 (8594179164141) Najniższa Cena Online

☆ Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702 (8594179164141) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702 (8594179164141)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702

☆ Prasa do oleju na zimno - iii generacja marki Wartmann ☆

Prasa do oleju na zimno - iii generacja marki Wartmann Najniższa Cena Online

☆ Prasa do oleju na zimno - iii generacja marki Wartmann - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wartmann
 • Nazwa produktu: Prasa do oleju na zimno - iii generacja marki Wartmann
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do tłoczenia oleju na zimno WARTMANN III generacji rewelacyjna do zastosowań domowych

  - tłoczenie oleju na zimno (temperatura oleju nie przekracza 35 poziomów C )

  - pojemnik na olej wytwarzany z tritanu

  - gwarancja 3 lata


☆ prasa do tłoczenia oleju (pomarańczowy) marki Yoda ☆

prasa do tłoczenia oleju (pomarańczowy) marki Yoda Najniższa Cena Online

☆ prasa do tłoczenia oleju (pomarańczowy) marki Yoda - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yoda
 • Nazwa produktu: prasa do tłoczenia oleju (pomarańczowy) marki Yoda
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do oleju Yoda Premium dzisiaj z panelem w języku polskim.

  Prasa do oleju Yoda Premium, to prasa nowej III genaracji plus z polskimi napisami i całym polskim menu. Teraz praca będzie jeszcze wygodniejsza niżeli do tej pory. Yoda Premium to lepsza wersja prasy Yoda trzeciej generacji plus (o nr technicznym YD-ZY-02A). Jest to domowa prasa do tłoczenia oleju na zimno (olej tłoczony na zimno mieści pokaźnie więcej elementów jak Omega 3, 6, 9, czy witamin) z nasion oleistych. Yoda Premium, to zmodernizowana gen. II czyli pras np. Oleium i innych, o nowy wał i system tłoczenia i poszerzona gwarancja.

  Nowa prasa Yoda jest w stanie uzyskać w zależności od minimalistycznca do 80 procent zawartego w nim oleju, reszta to już wyłącznie woda. Odpad jest już wyjątkowo suchy, po odstawieniu i po odparowaniu wilgoci, możemy taki wytłok zmielić np. W maszynce, czy zblendować, bo w wielu wypadkach nadzwyczajnie pasuje na mąkę, czy na posypkę do sałatek.

  Wyciskarka do oleju Yoda jest dziecinnie łatwa w obsłudze - kilkoma przyciskami z polskim opisem wybieramy, to co będziemy tłoczyć. Następnie wsypujemy materiał do urządzenia i uruchamiamy. Prasa ma siedem programów do różnorodnego typu surowców: orzechy ziemne, sezam, słonecznik, rzepak, nasiona lnu, orzechy włoskie, a także ostatni program dodatkowy do mieszanek i pewnych innych olejów. Pod każdym z programów, możemy tłoczyć jeszcze sporo innych, podobnych nasion/orzechów - o czym więcej w instrukcji.

  Prasa Yoda jako jedyna w Polsce jest już od kilku lat stale odznaczana Laurami Klienta, osiągając już najwyższe odznaczenia "Top producent" i "Złoty Laur Konsumenta".

  UWAGA!!! Oryginalna Prasa Yoda Premium jest pakowana jak wyżej. Strzeż się podróbek i kupuj tylko u autoryzowanych sprzedawców marki Yoda!

  Prasa jest wykonana z materiałów BPA free, gdyż tak naprawdę w prasie Yoda, olej nie ma możliwości spotkania się z materiałami sztucznymi, gdyż ma kontakt tylko z elementami stalowymi. Tak więc proces tłoczenia jest maksymalnie skuteczny i nie występują sztuczne materiały, które w procesie wycierania muszą być wymienione, a jakieś ich elementy mogły żeby się dostać do oleju.

  unikatowe mocne strony prasy Yoda Premium:

  • Prasa ma siedem ustawień pod najróżniejszego typu materiały jakie wrzucamy do prasy. Wszystko to banalnie nietrudne w obsłudze, szczególnie transparentne. Dzięki rozmaitości programów, prasa wyciśnie maksymalnie dużo oleju, nie zapychając się albo nie marnotrawiąc materiału. Gdyż każde ustawienie, to inny tryb tłoczenia i inny sposób nagrzewania w czasie tłoczenia, jak i w czasie oczywszczania prasy z wytłoczyn.
  • W prasie tej nie używamy popychacza - wszytsko wsypujemy, zamykamy pokrywę i czekamy na zakończenie cyklu tłoczenia ( urządzenie może się nawet samo wyłączyć, więc nie musimy "towarzyszyć" prasie w chwili pracy) co nie jest standardem wśród innych pras.
  • spory i najczęściej pojemny otwór wsadowy pozwala wycisnąć olej z pokaźniejszej ilości, bez dosypywania surowca. Inne prasy posiadają taką wadę, iż należy co chwilę dosypywać artykuł do tłoczenia.
  • Bezproblemowe jest dodatkowo jej czyszczenie, które polega na przetarciu, dołączoną w pakiecie szczotką tunel z odpadem.
  • Polskie, wyraźnie podświetlone menu.

  Naturalny olej - czyli taki, który możesz zrobić sobie sam dzięki prasie Yoda Premium, jest produktem podatnym na negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak np. Podwyższona temperatura czy światło. Dlatego olej fabryczny, dostępny później w sklepie jest niejednokrotnie tłoczony na gorąco, w wysokiej temperaturze 200-300 poziomów. Jest on także poddawany procesowi rafinacji z wykorzystaniem różnorodnych silnie działających środków chemicznych. Cykl ten ma na celu wytworzenie jak największej ilości towaru, który nadaje się do długoterminowego przechowywania.

  Oleje sklepowe, tłoczone na zimno wtedy posiadają dużo konserwantów. Przygotowany olej w domu może stać ok. 3 miesięcy w lodówce, gdyż po tym czasie stanie się zjełczały. Natomiast oleje sklepowe stoją po prostu na półce poprzez dużo miesięcy. Na dodatek olej domowy jest bardziej gęsty, tym samym bardziej odżywczy, a nie tak starannie oczyszczany jak sklepowe.

  Świeży i naturalny olej z nasion dobrej jakości jest tak cenny dla zdrowia człowieka, jak owoce i warzywa. Więcej - olej jest źródłem "dobrych tłuszczów" i białek, niezbędnych dla twojego serca, czy po prostu komórek organizmu. Dlatego ważne jest jeść tak naturalne produkty, jak to tylko realne.

  Wyciskany na zimno olej może być użytkowany jako suplement diety, może być jeszcze wykorzystywany do gotowania, do sałatek, do marynaty, do wypieków, czy aromaterapii. Olej tłoczony na zimno ma ciekawe właściwości, z uwagi na co często znajduje wykorzystanie w leczeniu, czy stanu umysłu.

  Z prasą Yoda jest dużo możliwości tłoczenia, a podstawowe, które prosto możemy tłoczyć w polskich domach, to:

  1. Olej słonecznikowy ma wysoką zawartość lecytyny, która powoduje,rewelacyjnie pasuje do układu nerwowego. Posiada także obfite ilości witaminy A, D, E, a niektóre wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają zniżyć poziom cholesterolu, utrzymuje zdrowy i młody wygląd skóry, jak i silne kości.
  2. Olej z nasion dyni ma spory wpływ na rozrost prostaty, jest znany jako lekarstwo dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Pomaga leczyć zapalenie pęcherza moczowego, nerki pomaga, pomaga złagodzić zapalenie stawów, powiększa produkcję mleka u matek. Mieści wysoki poziom witaminy A i E.
  3. Olej z orzecha włoskiego ma ważną rolę w utrzymaniu czystych naczyń krwionośnych, jest także bogaty w selen, magnez, cynk, fosfor, żelazo, wapń, Omega 3, witaminy B1, niacyna, witamina E i gromadzi melatoninę. Poprawią ogólną kondycję i rozszerza oporność. Przeciwdziała aktywności wolnych rodników, uniemożliwiając uszkodzeniom komórek.
  4. Olej z siemienia lnianego zalecany jest przy reumatycznym zapaleniu stawów i wysokim poziomie cholesterolu. Zalecany przy suchości oczu, infekcji pochwy, miażdżycy, nadciśnienia, ADHD i cukrzycy. Czasem wykorzystywany jest jeszcze jako środek przeczyszczający i do utraty wagi. Olej lniany jest naturalnym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.
  5. Olej sezamowy pomaga utrzymać stosowny poziom cholesterolu we krwi, pozytywnie wpływa na pracę serca, oczyszcza organizm z toksyn, leczy dolegliwości trawienne, a dzięki właściwościom przeciwutleniającym niszczy wolne rodniki. Olej z sezamu to źródło cynku, witamin B i E, magnezu, wapnia i fosforu.

  W prasie Yoda Premium MOŻEMY TŁOCZYĆ: nasiona lnu, nasiona słonecznika, orzeszki ziemne, mak, orzechy makadamia, pistacje, migdały, sezam, orzechy włoskie, surowe oliwki, nasiona arganowe, nasiona gorczycy, nasiona chia, orzechy brazylijskie, nerkowiec, nasiona dyni, pestki winogron, nasiona konopi, nasiona rzepaku, nasiona kolendry, ostropestu, czarnuszki i inne.

  Prasa do oleju Yoda Premium to nie tylko oleje,ponadto mąka zrobiona z wytłoków, czy inne dodatki. Wyschnęte wytłoki, można zamienić w suchy proszek - mąkę np. Kokosową, słonecznikową, czy z pestek dyni.

  elementy zestawu do Prasy Yoda:

  1. pojemnik na odpady,
  2. pojemnik na olej z sitkiem,
  3. wycior,
  4. rękawica kuchenna,
  5. klucz do łatwiejszego odkręcania wału,
  6. instrukcja i gwarancja w języku polskim.

  przejrzyj cały cykl wyciskania oleju (na filmie Yoda 3G+) z siemienia lnianego oraz czyszcznie prasy po zakończonej pracy:

  Uzyskany efekt wyciskania ze 110g siemienia lnianego bio to ok. 48ml oleju.

  Nasze testy wykazały, iż z ok. 300 g towaru dostajemy 150-200 ml oleju - wszystko jest wyjątkowo zależne od jakości towaru (ten sam produtukt BIO, a normalnym to dodatkowe 10-30 ml oleju więcej).

  Film z pomiarów temperatury tłoczenia oleju (na filmie Yoda 3G+):

  sprawdź dodatkowo inne filmy, z przygotowywania oleju z: sezamu, słonecznika, orzechów arachidowych i włoskich.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do oleju – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do oleju, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do oleju jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702 (8594179164141) ☆

Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702 (8594179164141) Najniższa Cena Online

☆ Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702 (8594179164141) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702 (8594179164141)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Przystawka prasa do oleju SANA EUJ-702

☆ Sana Prasa do oleju euj-702 (8594179164141) ☆

Sana Prasa do oleju euj-702 (8594179164141) Najniższa Cena Online

☆ Sana Prasa do oleju euj-702 (8594179164141) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana Prasa do oleju euj-702 (8594179164141)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do tłoczenia oleju na zimno Sana EUJ-702. Kompatybilna z wyciskarkami Omega, Sana


☆ Omega EUJ707 ☆

Omega EUJ707 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ707
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  kupując wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę otrzymujesz zupełnie gratis! przepięknie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok, a także przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszystkich dostępnych roślin przystępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co informacje warzywo czy owoc w sobie zawiera i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

  Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 dostępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz wyśmienicie połączenie od lat znanej firmy Omega i znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, teraz Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar oraz Hurom.

  Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

  Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka zaopatrzona w 200 W silnik, który dokładnie przetworzy minimalistyczniec, i pozyska maksymalną liczba witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana wytwarzanych przez markę Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

  Model Sana EUJ 707 to manifest oszałamiającego designu – magnetyzujący wygląd, oraz , a także zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Subtelne chromowe przełączniki oraz kabel zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, iż już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z przewodem owiniętym wokół niej. Jakby tego było niedużo, urządzenie pozostało wyposażone w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków w pełni wolnego od Bisfenolu A.

  Dwustopniowy system wyciskania soków, gwarantuje maksymalną ilość uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, ponadto soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

  Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy, a także pokaźniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

  Wyciskanie soków, to tylko jedna z jej umiejętności- 707 posiada wkład homogenizujący, co oznacza,możliwe jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

  obszerniejszy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Teraz masz to wszystko, plus wszelkie atuty poziomych wyciskarek (wszechstronność użycia, zero problemów z kapaniem, proste czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny podczas ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

  Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Obszerniejsze otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, niżeli przy użyciu standardowego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają ascetyczniec równocześnie eliminując ciśnienie wewnątrz komory, dzięki czemu otrzymamy maksymalnie możliwą liczba soku z surowca. Wszystkie części wyprodukowane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

  Ocena ogólna

  na pewno towar producenta Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Większy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie ascetycznca do optymalnych rozmiarów oraz praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, iż ten model jest na samym szczycie w kategorii najkorzystniejszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej ilość soku z surowca, oraz plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki czemu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego surowca.


  SANA w skrócie:


  5 kuchennych maszyn w 1

  Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. W dodatku, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę i przygotować mleko sojowe.

  Łatwość w użyciu

  Największą zaletą pionowych wyciskarek jest obszerny otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, w dodatku unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami podczas czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się proste i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

  uzupełniające sito z grubymi otworkami, czy inne dołączone akcesoria zapewniają najwyższą jakość i maksymalną liczba uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, niezbędnie zaopatrz się w nakładkę tworzoną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych przez siebie nasion artykułów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

  Niesamowity design

  Dzięki komfortowemu rozwiązaniu, gdzie przewód zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, sprawia,kabel nie plącze się podczas podłączania. W dodatku, urządzenie jest lekkie i ergonomiczne.

  Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

  Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i odcień do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych klasycznych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest w trakcie cykl utleniania, nieatrakcyjny brązowy kolor i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


  Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny towar dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części posiadają dokumenty niezależnych komórek certyfikujących i badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości elementów chemicznych.


  na dodatek certyfikat FDA świadczy o tym, że przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.


☆ Prasa do oleju na zimno - iii generacja marki Wartmann ☆

Prasa do oleju na zimno - iii generacja marki Wartmann Najniższa Cena Online

☆ Prasa do oleju na zimno - iii generacja marki Wartmann - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wartmann
 • Nazwa produktu: Prasa do oleju na zimno - iii generacja marki Wartmann
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do tłoczenia oleju na zimno WARTMANN III generacji nadzwyczajna do zastosowań domowych

  - tłoczenie oleju na zimno (temperatura oleju nie przekracza 35 stopni C )

  - pojemnik na olej stworzony z tritanu

  - gwarancja 3 lata


☆ prasa do tłoczenia oleju (pomarańczowy) marki Yoda ☆

prasa do tłoczenia oleju (pomarańczowy) marki Yoda Najniższa Cena Online

☆ prasa do tłoczenia oleju (pomarańczowy) marki Yoda - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yoda
 • Nazwa produktu: prasa do tłoczenia oleju (pomarańczowy) marki Yoda
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do oleju Yoda Premium dzisiaj z panelem w języku polskim.

  Prasa do oleju Yoda Premium, to prasa nowej III genaracji plus z polskimi napisami i całym polskim menu. Dzisiaj praca będzie jeszcze wygodniejsza aniżeli do tej pory. Yoda Premium to ulepszona wersja prasy Yoda trzeciej generacji plus (o nr technicznym YD-ZY-02A). Jest to domowa prasa do tłoczenia oleju na zimno (olej tłoczony na zimno zawiera istotnie więcej elementów jak Omega 3, 6, 9, czy witamin) z nasion oleistych. Yoda Premium, to zmodernizowana gen. II czyli pras np. Oleium i innych, o nowy wał i system tłoczenia i poszerzona gwarancja.

  Nowa prasa Yoda jest w stanie uzyskać w zależności od surowca do 80 procent zawartego w nim oleju, reszta to już wyłącznie woda. Odpad jest już bardzo suchy, po odstawieniu i po odparowaniu wilgoci, możemy taki wytłok zmielić np. W maszynce, czy zblendować, bo w wielu wypadkach perfekcyjnie nadaje się na mąkę, czy na posypkę do sałatek.

  Wyciskarka do oleju Yoda jest dziecinnie nieskomplikowana w obsłudze - kilkoma przyciskami z polskim opisem wybieramy, to co będziemy tłoczyć. Następnie wsypujemy materiał do urządzenia i uruchamiamy. Prasa ma siedem programów do rozmaitego typu bezkompromisowców: orzechy ziemne, sezam, słonecznik, rzepak, nasiona lnu, orzechy włoskie, a także ostatni program dodatkowy do mieszanek i pewnych innych olejów. Pod każdym z programów, możemy tłoczyć jeszcze sporo innych, podobnych nasion/orzechów - o czym więcej w instrukcji.

  Prasa Yoda jako jedyna w Polsce jest już od kilku lat stale odznaczana Laurami Klienta, osiągając już najwyższe odznaczenia "Top firma" i "Złoty Laur Konsumenta".

  UWAGA!!! Oryginalna Prasa Yoda Premium jest pakowana jak wyżej. Strzeż się podróbek i kupuj tylko u autoryzowanych sprzedawców producenta Yoda!

  Prasa jest tworzona z materiałów BPA free, gdyż tak naprawdę w prasie Yoda, olej nie ma możliwości spotkania się z materiałami sztucznymi, gdyż ma kontakt tylko z elementami stalowymi. Tak więc proces tłoczenia jest maksymalnie produktywny i nie występują sztuczne materiały, które w procesie wycierania muszą być wymienione, a jakieś ich części mogły żeby się otrzymać do oleju.

  wyjątkowe zalety prasy Yoda Premium:

  • Prasa posiada siedem ustawień pod różnego rodzaju materiały jakie wrzucamy do prasy. Wszystko to banalnie nieskomplikowane w obsłudze, nad wyraz transparentne. Dzięki rozmaitości programów, prasa wyciśnie maksymalnie dużo oleju, nie zapychając się lub nie marnując materiału. Gdyż każde ustawienie, to inny tryb tłoczenia i inny sposób nagrzewania w czasie tłoczenia, jak i w czasie oczywszczania prasy z wytłoczyn.
  • W prasie tej nie używamy popychacza - wszytsko wsypujemy, zamykamy pokrywę i czekamy na zakończenie procesu tłoczenia ( urządzenie może się choćby samo wyłączyć, więc nie musimy "towarzyszyć" prasie w momencie pracy) co nie jest standardem wśród innych pras.
  • obszerny i z zasady pojemny otwór wsadowy pozwala wycisnąć olej z większej ilości, bez dosypywania minimalistycznca. Inne prasy posiadają taką wadę, iż należy co chwilę dosypywać produkt do tłoczenia.
  • Bezproblemowe jest też jej czyszczenie, które polega na przetarciu, załączoną w pakiecie szczotką tunel z odpadem.
  • Polskie, wyraźnie podświetlone menu.

  Naturalny olej - czyli taki, który możesz zrobić sobie sam dzięki prasie Yoda Premium, jest produktem podatnym na negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak np. Podwyższona temperatura czy światło. Dlatego olej fabryczny, dostępny później w sklepie jest niejednokrotnie tłoczony na gorąco, w wysokiej temperaturze 200-300 poziomów. Jest on także poddawany procesowi rafinacji z wykorzystaniem różnych silnie działających środków chemicznych. Cykl ten ma na celu wytworzenie jak największej ilości towaru, który nadaje się do długoterminowego przechowywania.

  Oleje sklepowe, tłoczone na zimno wtedy posiadają dużo konserwantów. Przygotowany olej w domu może stać ok. 3 miesięcy w lodówce, gdyż po tym czasie stanie się zjełczały. Natomiast oleje sklepowe stoją po prostu na półce przez niemało miesięcy. Na dodatek olej domowy jest bardziej gęsty, tym samym bardziej odżywczy, a nie tak dokładnie przefiltrowany jak sklepowe.

  Świeży i naturalny olej z nasion prawidłowej jakości jest tak cenny dla zdrowia człowieka, jak owoce i warzywa. Więcej - olej jest źródłem "dobrych tłuszczów" i białek, koniecznych dla twojego serca, czy po prostu komórek organizmu. Dlatego ważne jest jeść tak naturalne produkty, jak to tylko osiągalne.

  Wyciskany na zimno olej może być używany jako suplement diety, może być dodatkowo użytkowany do gotowania, do sałatek, do marynaty, do wypieków, czy aromaterapii. Olej tłoczony na zimno ma atrakcyjne atrybuty, z uwagi na co często znajduje użycie w leczeniu, czy stanu umysłu.

  Z prasą Yoda jest niemało możliwości tłoczenia, a podstawowe, które prosto możemy tłoczyć w polskich domach, to:

  1. Olej słonecznikowy ma wysoką zawartość lecytyny, która sprawia,doskonale nadaje się do układu nerwowego. Zawiera także obfite ilości witaminy A, D, E, a niektóre wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają obniżyć poziom cholesterolu, utrzymuje zdrowy i młody wygląd skóry, jak i silne kości.
  2. Olej z nasion dyni ma duży wpływ na rozrost prostaty, jest znany jako lekarstwo dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Pomaga leczyć zapalenie pęcherza moczowego, nerki pomaga, pomaga złagodzić zapalenie stawów, powiększa produkcję mleka u matek. Gromadzi wysoki poziom witaminy A i E.
  3. Olej z orzecha włoskiego ma ważną rolę w utrzymaniu czystych naczyń krwionośnych, jest dodatkowo bogaty w selen, magnez, cynk, fosfor, żelazo, wapń, Omega 3, witaminy B1, niacyna, witamina E i gromadzi melatoninę. Poprawią ogólną kondycję i rozszerza odporność. Przeciwdziała aktywności wolnych rodników, zapobiegając uszkodzeniom komórek.
  4. Olej z siemienia lnianego zalecany jest przy reumatycznym zapaleniu stawów i wysokim poziomie cholesterolu. Zalecany przy suchości oczu, infekcji pochwy, miażdżycy, nadciśnienia, ADHD i cukrzycy. Czasem używany jest w dodatku jako środek przeczyszczający i do utraty wagi. Olej lniany jest naturalnym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.
  5. Olej sezamowy pomaga utrzymać optymalny poziom cholesterolu we krwi, pozytywnie wpływa na pracę serca, oczyszcza organizm z toksyn, leczy dolegliwości trawienne, a dzięki właściwościom przeciwutleniającym niszczy wolne rodniki. Olej z sezamu to źródło cynku, witamin B i E, magnezu, wapnia i fosforu.

  W prasie Yoda Premium MOŻEMY TŁOCZYĆ: nasiona lnu, nasiona słonecznika, orzeszki ziemne, mak, orzechy makadamia, pistacje, migdały, sezam, orzechy włoskie, surowe oliwki, nasiona arganowe, nasiona gorczycy, nasiona chia, orzechy brazylijskie, nerkowiec, nasiona dyni, pestki winogron, nasiona konopi, nasiona rzepaku, nasiona kolendry, ostropestu, czarnuszki i inne.

  Prasa do oleju Yoda Premium to nie tylko oleje,na dodatek mąka zrobiona z wytłoków, czy inne dodatki. Wyschnęte wytłoki, można zamienić w suchy proszek - mąkę np. Kokosową, słonecznikową, czy z pestek dyni.

  komponenty zestawu do Prasy Yoda:

  1. pojemnik na odpady,
  2. pojemnik na olej z sitkiem,
  3. wycior,
  4. rękawica kuchenna,
  5. klucz do łatwiejszego odkręcania wału,
  6. instrukcja i gwarancja w języku polskim.

  sprawdź cały cykl wyciskania oleju (na filmie Yoda 3G+) z siemienia lnianego, a także czyszcznie prasy po zakończonej pracy:

  Uzyskany efekt wyciskania ze 110g siemienia lnianego bio to ok. 48ml oleju.

  Nasze testy wykazały, że z ok. 300 g artykułu otrzymujemy 150-200 ml oleju - wszystko jest wyjątkowo zależne od jakości towaru (ten sam produtukt BIO, a normalnym to dopełniające 10-30 ml oleju więcej).

  Film z pomiarów temperatury tłoczenia oleju (na filmie Yoda 3G+):

  zobacz też inne filmy, z przygotowywania oleju z: sezamu, słonecznika, orzechów arachidowych i włoskich.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do oleju najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do oleju w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do oleju w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki do oleju – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do oleju nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek pras do oleju.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do oleju opinie,
 • dobra wyciskarka do oleju cena,
 • wyciskarka do oleju ranking,
 • wyciskarka do oleju jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...