Meble do małej łazienki – liczy się funkcjonalność! Rankingi na 13 czerwca 2024

Łazienka zazwyczaj nie jest pomieszczeniem dużym. Na niewielkiej powierzchni powinno zmieścić się wiele elementów jej podstawowego wyposażenia. Z pewnością aranżacja małej łazienki nie jest zadaniem prostym nie tylko dla laika, ale także i niejednego projektanta wnętrz. Kwestia przechowywania w małej łazience jest priorytetowa. To właśnie dzięki meblom łazienkowym można uporządkować wnętrze, zapanować nad chaosem, a także i nadać pomieszczeniu odpowiedniego charakteru.

meble łazienkowe

Meble do małej łazienki – liczy się funkcjonalność podczas wyboru. Chociaż wiele osób wybiera dane produkty “oczami”. To jednak należy zwrócić także na parametry techniczne. Meble łazienkowe muszą sprawdzić się w dosyć specyficznych warunkach, czyli w miejscu w którym pojawia się okresowo wilgoć, sięgająca nawet 70%, a także i wahania temperatury. Z tego względu zawsze powinny być wykonane z materiałów odpornych na te czynniki. Chodzi nie tylko o płyty wilgocioodporne, ale także i o specjalne zabezpieczenie powierzchni mebla przy pomocy lakieru czy folii meblarskich. Szeroki wybór funkcjonalnych mebli łazienkowych, takich które pochodzą od dobrych producentów znajduje się w sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!


Funkcjonalne meble do małej łazienki – czyli jakie?

Jak już wspomnieliśmy powyżej funkcjonalne meble do małej łazienki, to przede wszystkim takie, które zostały wykonane z odpornych na działanie wilgoci, ale warto zwrócić uwagę, także na inne aspekty. Meble do małej łazienki, liczy się funkcjonalność, dlatego szafki podumywalkowe powinny posiadać funkcję cichego domyku. To dzięki niej użytkowanie mebli jest jeszcze bardziej komfortowe, poza tym meble są trwalsze. Istotne jest także to czy szuflady zostały osadzone na specjalnych prowadnicach, które to umożliwiają ich pełen wysuw. Dzięki temu przechowywanie nawet w małej szafce jest dużo łatwiejsze.

mala łazienka

Warto jest wybrać meble, które pochodzą od sprawdzonych i znanych producentów, takich jak Defra, Elita, Oristo, Cersanit czy Geberit. Produkty te posiadają dobre opinie użytkowników, dostępne są w wielu wariantach, są też bezproblemowe w montażu i idealnie dopasowane do warunków, jakie panują w łazienkach. Z szerokiej oferty tych producentów wybrać można z łatwością meble, które będą pasowały nie tylko pod kątem designu, ale także i rozmiarem do danego pomieszczenia.


Umywalka nablatowa do małej łazienki?

Na rynku znajduje się wiele rodzajów umywalek. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się jednak modele nablatowe, które wyróżniają się pod względem designu, ale funkcjonalności. Okazuje się, że właśnie umywalki nablatowe sprawdzą się idealnie szczególnie w małych łazienkach. Ze względu na to, że montowane są na blacie, nie zajmują cennej przestrzeni w szafce. Warto wspomnieć także o tym, że korzystnie z umywalek nablatowych na co dzień jest bardzo komfortowe. Wykonywanie takich czynności jak golenie się czy mycie twarzy jest po prostu łatwiejsze.

Wybierz meble i akcesoria do biura

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...