Gdzie wynająć lokal biurowy w Warszawie? Rankingi na 13 czerwca 2024

Z miesiąca na miesiąc stolica Polski jest wręcz zalewana kolejnymi inwestycjami. Biurowce, lokale usługowo-handlowe, ale i budynki mieszkalne, pojawiają się w tej chwili w każdej dzielnicy miasta. Spora część firm na prowadzenie działalności wybiera Śródmieście. Tymczasem jak się okazuje to właśnie nowe biurowce w południowej części Warszawy, mogą być dużo bardziej atrakcyjne. Wystarczy zapoznać się ze szczegółową infrastrukturą i podziałem administracyjnym stolicy w tych rejonach. Kolejny inwestor sprawia, że dana lokalizacja zyskuje na wartości.

Każdy biznesmen rozpoczynając działalność przedsiębiorczą, w pierwszej kolejności szuka idealnej powierzchni biurowej. W początkowej fazie rozwoju firmy warto postawić na obiekt do wynajęcia. Szczególnie, że ofert biurowców do wynajęcia w stolicy nie brakuje. I co ważne, nie zawsze musi to być centrum Warszawy. Jak się okazuje równie wartościową propozycję powierzchni biurowych, oferuje Ursynów lub Wilanów. Gdzie wynająć lokal biurowy w Warszawie?


Prestiżowe biurowce w południowej części Warszawy

Stolica Polski w ostatnich latach rozwija się z prędkością światła. Warszawskie wieżowce należą do najbardziej prestiżowych budynków w kraju, ale i w całej Europie. I nie dotyczy to wyłącznie obiektów zlokalizowanych w ścisłym centrum Warszawy. Na warszawskiej Woli warto zwrócić uwagę na największe inwestycje, które projektują renomowani architekci. To samo proponuje Ursynów, gdzie znaleźć można niejeden budynek oddany do dyspozycji najemców, którego powierzchnia biurowa może sięgać nawet kilku lub kilkunastu tys. m2.

Lokale do wynajęcia w południowej części Warszawy

Lokale komercyjne do wynajęcia na Ursynowie to nowoczesne biurowce, w których z pewnością swoje miejsce odnajdą przedsiębiorcy, doceniający komfort pracy. Biuro zlokalizowane w przyjaznej okolicy, w pobliżu lasu i z dostępem do interesujących punktów restauracyjnych czy obiektów sportowych, podkreśli rangę wynajmowanego miejsca. Natomiast wynajem biur Warszawa Wilanów to oferta dla firm dbających o prestiż i dobry wizerunek. Inwestycje zlokalizowane w dzielnicy Wola wręcz proszą się o utworzenie siedziby firmy właśnie w tym miejscu w pobliżu renomowanych części Warszawy do jakich należy np. Mokotów.


Komfortowy dojazd do południowej części Warszawy

Jeszcze kilka lat temu administracyjny podział stolicy sprawiał, że części miasta zlokalizowane na południu lub północy, traktowano jako zbyt odległe do prowadzenia jakiejkolwiek działalności. W tej chwili jednak sytuacja jest wręcz odwrotna. Śródmieście nie jest już głównym wyznacznikiem potencjału firmowego biura. Utworzenie linii metra prowadzącej do dzielnic takich jak Ursynów czy Wilanów, podniosło wartość lokalizacji. Kompleks biurowy w tej okolicy nie jest już uciążliwy zarówno dla pracowników, jak i klientów. Warto jednak również zaznaczyć, że obiekty do wynajęcia o powierzchni całkowitej na poziomie kilku lub kilkunastu tys. m2 są również wyposażone w miejsca parkingowe.

Wybierz meble i akcesoria do biura

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...