Czym jest budka telefoniczna do biura i kiedy warto w nią zainwestować? Rankingi na 13 czerwca 2024

Biura bazujące na dużych, otwartych przestrzeniach, posiadają zarówno wady, jak i zalety. Z jednej strony pozwalają na wykorzystanie przestrzeni, z drugiej jednak negatywnie wpływają na efektywność pracowników oraz komfort klientów poprzez ciągły hałas. By zniwelować wady, producenci zdecydowali się wprowadzić na rynek budki akustyczne, które to poprawiają komfort oraz wspomagają poprawną komunikację.

budka telefoniczna do biura


Czym jest budka telefoniczna?

Budka telefoniczna do biura to określenie boksu mobilnego oraz dźwiękoszczelnego, najczęściej stosowanego w dużych przestrzeniach w celu polepszenia komfortu pracy. Wykonana jest z ramy aluminiowej, laminatu HPL (0,6-1,0 mm), wykładziny, paneli akustycznych, paneli winylowych AC 5 oraz drzwi wykonanych ze szkła hartowanego z folią akustyczną 4.4.2. Zapewnia strukturę ścian, które wyciszają na poziomie ~ 35dB. Dodatkowo jest możliwość jej personalizacji estetycznej (okleiny, kolory, wzory, loga itp.), jak i dostosowanie wyposażenia według własnego uznania (stoliki, kanapy, monitory, sofy itd.). Budka akustyczna do biura może być również w różnych rozmiarach, np. jednoosobowych lub mieć postać małej sali konferencyjnej.


Kiedy warto zainwestować w budkę akustyczną?

Zainwestowanie w produkt, jakim jest budka telefoniczna do biura, pozwala na lepszą i bardziej wydajną pracę. Wyciszanie niepotrzebnych dźwięków wiąże się z brakiem rozpraszaczy oraz większą swobodą klienta. Boksy takie przede wszystkim będą się sprawdzały w dużych halach jak lotniska, galerie, dworce, porty czy biurach typu Open Space. Dodatkowo budki są skonstruowane, by maksymalnie wypełnić każdą przestrzeń, a jednocześnie pogodzić komfortową pracę z funkcjonowaniem całego otoczenia biurowego. Warto również w nią zainwestować w przypadku prowadzenia spotkań biznesowych bez możliwości wyznaczenia osobnego pomieszczenia oraz kiedy istnieje potrzeba zniwelowania hałasu przy spotkaniach online lub przygotowania się do ważnej rozmowy. Taki boks jest także mobilny, co dodatkowo zachęca do nabycia, ze względu na opcję użytkowania w każdych firmach.

Wybierz meble i akcesoria do biura

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...