Ranking niszczarek do papieru na wrzesień 2020 Rankingi na 14 kwietnia 2024

ranking niszczarek do papieru 2020
ranking niszczarek do papieru 2020

Każdy posiada dokumenty z wrażliwymi danymi, które są Nam już nie potrzebne. Stare umowy, faktury czy też korespondencja powinna być przechowywana z dala od osób niepowołanych. Jednakże co powinniśmy zrobić, kiedy wspomniane wcześniej papiery są Nam już nie potrzebne? Zbierają kurz i chcemy się ich pozbyć? Świetnym zastosowaniem dla tego typu przypadków są właśnie niszczarki do papieru.

Niszczarki to sprzęt wykorzystywany także w biurach, gdzie pracownicy firm wykorzystują je do codziennej pracy.


Polecamy: Rankingi niszczarek danych i dokumentacji na kwiecień 2024


Zachęcając do korzystania z tych urządzeń przygotowaliśmy ranking TOP5 niszczarek z wrześniu 2020 roku.

TOP1 Niszczarka Fellowes 70S

Mocna i bezpieczna niszczarka paskowa do papieru i płyt CD.

niszczarka paskowa Fellowes 70S
niszczarka paskowa Fellowes 70S

Produkt ten potrafi jednorazowo zniszczyć 14 kartek. Niszczy papier na paski o rozmiarach 5,8 mm. Dla tego typu niszczarki nie jest problemem spinacz biurowy, zszywka czy też karta kredytowa. Posiada ona zabezpieczającą pokrywę, pod którą możecie Państwo niszczyć płyt CD/DVD. Sama obudowa posiada 2 lata gwarancji, zaś ostrza tnące 5 lat. Posiada 27 litrów kosza na ścięty papier. Same wymiary obudowy to 440 x 364 x 252.


TOP2 Niszczarka HSM Shredstar X8

Nowoczesna i cicha niszczarka do papieru.

niszczarka ścinkowa HSM Shredstar X8
niszczarka ścinkowa HSM Shredstar X8

Tego typu niszczarka świetnie sprawdzi się do Państwa domu jak i małych biur. Niszczy ona do 8 kartek jednocześnie, jak i w przypadku TOP1 nie straszne są jej zszywki, spinacze, karty kredytowe czy płyty. Ostrza które tną na ścinki potrzebują konserwacji w postaci oliwienia. Kosz przeznaczony na ścinki ma pojemność 8 litrów i posiada okno przez które możemy ocenić jego zapełnienie. Papier cięty jest na ścinki o wymiarach 4 x 35mm.


TOP3 Niszczarka HSM Shredstar X10

Niszczarka nadająca się do małego biura.

niszczarka ścinkowa HSM Shredstar X10
niszczarka ścinkowa HSM Shredstar X10

Funkcjonalność to jedno z najlepszych rzeczy które daje ten typ niszczarki. Możliwość opróżnienia kosza poprzez całkowite jego wyciągnięcie. Kosz ma pojemność 15 litrów, przez co zmieszczą się najdrobniejsze kawałki papierów. Łatwa w obsłudze, niszcząca jednocześnie do 12 kartek. Tnie kartki na wymiary 4 x 52mm. Posiada czujnik SafeSense, który wyłącza maszynę podczas kiedy człowiek lub zwierzę dotknie ostrzy.


TOP4 Niszczarka Fellowes P-28S

Osobista niszczarka do domowych zastosowań.

niszczarka paskowa Fellowes P-28S
niszczarka paskowa Fellowes P-28S

Wykorzystywana najczęściej do użytku domowego. Niszczy ona do 8 kartek jednocześnie, na paski 6mm. Urządzenie jak i noże posiadają gwarancje na 1 rok. W tej niszczarce znajduje się mechaniczny wyłącznik start/stop. Posiada ona również kosz na zniszczone papiery o pojemności 15 litrów. Przeznaczona jest wyłącznie do niszczenia papierów. Niszczarka ta nie zniszczy kart, ani płyt CD. Przeznaczona wyłącznie do papieru.


TOP5 Niszczarka Fellowes 21Cs

Bezpieczna niszczarka do papieru.

niszczarka ścinkowa Fellowes 21Cs
niszczarka ścinkowa Fellowes 21Cs

Wykorzystywana jest bardzo często przez jedną osobę, do użytku biurowego. Posiada 15 litrowy kosz, jak i możliwość niszczenia jednorazowo 12 kartek. Kosz można łatwo opróżnić, ponieważ jest możliwość całkowitego wyjęcia. Papier cięty jest na ścinki, przez co nie zapełnia szybko kosza niszczarki, oferującego 15 litrów pojemności. Prosta w obsłudze – z automatycznym włącznikiem i z możliwości cofania. Również posiadająca zabezpieczenie SafeSense, dbające aby niszczarka podczas dotknięcia przez Państwa ostrzy nie uruchomiła się.


Ze względu na dynamicznie zmieniające się trendy postanowiliśmy zaprezentować poniżej aktualizowany na bieżąco ranking niszczarek, weryfikujący popyt na dany produkt w kolejnych miesiącach.


Ranking niszczarek na kwiecień 2024

Zestawienie TOP5 modeli do ścinkowania i paskowania papieru oraz płyt CD.


Zachęcamy również do lektury naszego poradnika => Jaka niszczarka do papieru?

Wybierz meble i akcesoria do biura

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...