Ranking czajników z termometrem. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników z termometrem


Pomagamy w wyborze dobrych czajników z termometrem. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników z termometrem,
 • TOP5 chętnie kupowanych czajników do biura i kuchni.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie czajniki z termometrem najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki z termometrem, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking czajników z termometrem, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Tefal digital ko854 (3045387243463) ☆

Tefal digital ko854 (3045387243463) Najniższa Cena Online

☆ Tefal digital ko854 (3045387243463) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal digital ko854 (3045387243463)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik Tefal Digital KO854 1250W

  wspaniale zaparzona herbata za jednym dotknięciem

  Ten intuicyjny czajnik łączący funkcjonalność i stylowy wygląd to rozwiązanie do każdej kuchni! Dzięki czajnikowi elektrycznemu firmy Tefal wyposażonemu w cyfrowy ekran i 5 ustawień temperatury możesz cieszyć się świetnie zaparzonymi napojami. Ergonomiczne rozwiązania i postępowy design sprawiają, iż swoje ulubione gorące napoje przygotujesz za jednym dotknięciem.

  Ciesz się rewelacyjnym smakiem napojów zaparzonych tak, jak uwielbiasz dzięki postępowemu elektrycznemu czajnikowi firmy Tefal. Wygodny w użyciu cyfrowy ekran prezentuje aktualną temperaturę wody w trakcie gotowania. Urządzenie zostało zaopatrzone w 5 ustawień, dzięki którym przygotujesz wodę o temperaturze od 40°C do 100°C, za jednym dotknięciem. Czajnik jest bezpieczny w stosowaniu dzięki podwójnym ściankom pokrywy. Urządzenie zatrzymuje ciepło w środku, a jego powierzchnia nie nagrzewa się w czasie gotowania. Czajnik został zaopatrzony w funkcję utrzymania temperatury poprzez 30 minut, która usprawni codzienne przygotowywanie napojów, a także samoczynną przykrywkę usprawniającą napełnianie. Obrotowa podstawa 360° oraz funkcja samoczynnego wyłączania powiększają wygodę używania. Wyjmowalny filtr antywapienny jest nieskomplikowany w czyszczeniu. Postępowy czajnik marki Tefal ułatwia codzienne kuchenne zadania.

  dostosuj odpowiednią temperaturę dla potężnego napoju

  rozmaite typy napojów wymagają najróżniejszych temperatur zaparzania, żeby uzyskać jak najkorzystniejszy smak. Do herbaty czarnej i gorącej czekolady używamy wodę o temperaturze 100°C, do kawy rozpuszczalnej - 90°C, a do herbaty zielonej - 80°C. W tym modelu czajnika możesz ustawić wybraną przez siebie temperaturę.

  SPECYFIKACJA informacje ogólne
  • objętość: 1 l
  • Moc czajnika: 1800 W
  • Wykonanie: tworzywo sztuczne
  • wariant grzałki: grzałka płaska
  • odcień: srebrno-czarny
  • Bezpieczeństwo: zabezpieczenie przed wygotowaniem
  • dane uzupełniające: ekran elektroniczny
  Funkcje
  • Filtr antyosadowy: tak
  • Wskaźnik poziomu wody: nie
  • Regulacja temperatury: tak
  • liczba poziomów regulacji temperatury: 5
  • Podtrzymywanie temperatury wody: tak
  • Podświetlenie wnętrza: nie
  • Podświetlenie wskaźnika poziomu wody: nie
  • Funkcje inne: samoczynna pokrywa, schowek na przewód zasilający w podstawie
  cechy zewnętrzne
  • rozmiary opakowania: 21 x 19 x 23 cm
  • Waga z opakowaniem: 1,63 kg
  Wyposażenie
  • Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
  firma
  • Nazwa producenta / importera: Groupe SEB Polska Sp. Z o.o.

☆ Tefal KO851, kolor czarny ☆

Tefal KO851, kolor czarny Najniższa Cena Online

☆ Tefal KO851, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal KO851, kolor czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik TEFAL Digital 1.7 L 1800 W Model: KO851830 PEŁNA KONTROLA TEMPERATURY GOTOWANIA Ten instynktowny czajnik łączący funkcjonalność i stylowy wygląd to idealne rozwiązanie dla twojej kuchni. Dzięki czajnikowi elektrycznemu firmy Tefal wyposażonemy w cyfrowy wyświetlacz i pięć ustawień temperatury możesz radować sie idealnie zaparzonymi napojami.

  funkcjonalne rozwiązania i progresywny design powodują,genialne gorące napoje przygotujesz za 1 dotknięciem. Pełna kontrola temperatury gotowania Cyfrowy wyswietlacz Prosty ekran cyfrowy pozwala bez trudu odczytać realną temperaturę wody jeszcze podczas gotowania.

  ekran został zaimplementowany w urządzenie, dzięki temu idelanie wpasowywuje sie w elegancką obudowę czajnika. Obrotowa podstawa 360° Bezprzewodowy dla nietrudnego zastosowania i pokaźniejszej stabilności. Nieprzeciętnie zaparzone napoje 5 ustawień temperatury Ciesz się smakiem wyśmienicie zaparzonych napojów dzięki intuicyjnym ustawieniom temperatury.

  dostosuj ustawienia do własnych preferencji wybierając spośród 5 opcji: 40°C/70°C/80°C/90°C/100°C. Bezpieczeństwo użytkowania Nienagrzewająca się pokrywa Blokująca wydostawanie się ciepła warstwa zapobiega nagrzewaniu się zewnetrznej obudowy czajnika i pozostaje chłodna choćby w czasie wrzenia wody.

  Od teraz, dzięki specjalnie zaprojketowym podwójnym ściankom, bez obaw przygotujesz idealne, gorące napoje. Przystępne napełnianie automatyczna pokrywka wygodne napełnianie i czyszczenie urządzenia usprawnia automatyczna pokrywka z dedykowanym przyciskiem.

  Proste czyszczenie Wnętrze ze stali rdzoodpornej Zaokroąglone wnętrze czajnika zostało wytwarzane ze stali nierdzewnej, dzięki temu jest upraszcza czyszczenie. 30-minutowe utrzymywanie temperatury Utrzymuj wybraną temperaturę wody i napełnij ponownie filiżankę, kiedy zechcesz.

  Gorąca woda za jednym dotknięciem Funkcja gotowania 100°C Zagotuj wodę do temperatury 100° przy pomocy jednego dotknięcia. Pojemność 1,7 L świetnie sprawdza się w cennych chwilach dzielonych z rodziną i przyjaciółmi.

  powiększona odporność na kamień Wymienny filtr Wymienny filtr przeciw kamieniowi gwarantuje czystość czajnika i wody. Dzięki niemu możesz radować się wspaniałym smakiem ulubionych napojów.


☆ CZAJNIK Z REGULACJĄ TEMPERATURY LAFE CEG015 STALOWO-CZARNY (5907512866450) ☆

CZAJNIK Z REGULACJĄ TEMPERATURY LAFE CEG015 STALOWO-CZARNY (5907512866450) Najniższa Cena Online

☆ CZAJNIK Z REGULACJĄ TEMPERATURY LAFE CEG015 STALOWO-CZARNY (5907512866450) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LAFE
 • Nazwa produktu: CZAJNIK Z REGULACJĄ TEMPERATURY LAFE CEG015 STALOWO-CZARNY (5907512866450)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik z regulacją temperatury Lafe CEG015 1,7 lSzklany czajnik Lafe CEG015 – potrzebny w Twojej kuchni. Czajnik elektryczny to konieczne wyposażanie każdej progresywnej kuchni. Urządzenie Lafe dzięki szerokiej mocy błyskawicznie zagotuje wodę, zatem doskonale spełni oczekiwania w każdym domu.

  postępowy design, transparentny dzbanek na wodę i podświetlenie odróżnia czajnik Lafe, od innych przystępnych na rynku. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Moc (W): 2200Podstawa ze stykiem 360°objętość (litry): 1,7Zasilanie (V): 220-240 / 50-60 HzGrzałka płytowaRegulacja temperatury w zakresie: 40-100 stopni C Podstawa ze stykiem 360°Denerwuje Cię konieczność stosownego osadzenia swego czajnika na podstawie zasilającej? Korzystając z artykułu Lafe z podstawą 360° nie musisz się o to martwić, możesz osadzić czajnik pod każdym kątem i przekręcać go podczas gotowania.

  Wielokolorowe podświetlenieWprowadź trochę efektów świetlnych do swojej kuchni! Podświetlane wnętrza czajnika powiadamia o włączeniu grzałki, zaś odcień podświetlenia zmienia się w zależności od określonej temperatury gotowania.

  Regulacja temperaturyCzajnik wyposażony został w regulowany termostat, umożliwiający dobór jednego z 7 poziomów nagrzania wody:40,50, 60, 70, 80, 90 lub 100 stopni. Podświetlane wnętrza czajnika zawiadamia o włączeniu grzałki lub wyłączeniu czajnika, zaś odcień podświetlenia zmienia się w zależności od zadanego trybu pracy.

  Czysta woda bez kamieniaCzajnik jest wyposażony w specjalny filtr z mikrosiateczką, który wychwytuje wszelkie drobinki kamienia oraz osady z gotowanej wody. Filtr możesz z łatwością wyjąć i szybko wyczyścić pod bieżącą wodą.

  Ciesz się zawsze czystą wodą i przejrzystą herbatą bez osadu.pojemność dla całej rodzinyDuża pojemność czajnika, aż 1,7 L pozwala zagotować równocześnie ok. 6-7 kubków wody. Podczas rodzinnych posiłków lub spotkań z przyjaciółmi nie musisz już czekać z podaniem kawy czy herbaty, podczas jednego procesu momentalnie zagotujesz wodę dla wszystkich!

  Podświetlany włącznik powoduje, że codzienne stosowanie czajnika Lafe jest jeszcze komfortowojsze.Obrotowa podstawa 360°zaimplementowana w czajniku Lafe obrotowa podstawa 360° jest wyjątkowo funkcjonalna i powoduje, że czajnik za każdym razem stoi jednostajnie.

  Bezpieczeństwo i swobodę używania zagwarantuje kabel zasilający umieszczony w podstawie ładującej odseparowanej od czajnika. SPECYFIKACJA technicznA:obfita moc 2200 W.Dzbanek wytwarzany z wytrzymałego szkła.Filtr z mikrosiateczką.Obrotowa podstawa 360 poziomów.Podświetlany włącznik.Czytelny wskaźnik poziomu wody.Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przed uruchomieniem bez wody.Kolorowe podświetlenie czajnika.Regulacja temperatury w zakresie 40-100 stopni C.Moc 2200 W.obszerna objętość 1.7 L.Grzałka płytowa.BPA FreeZasilanie (V): 220-240 / 50-60 Hz


☆ Czajnik ceg005 (lafcza45187) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Lafe ☆

Czajnik ceg005 (lafcza45187) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Lafe Najniższa Cena Online

☆ Czajnik ceg005 (lafcza45187) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Lafe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lafe
 • Nazwa produktu: Czajnik ceg005 (lafcza45187) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Lafe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik z regulacją temperatury LAFE CEG005Czajnik elektryczny LAFE CEG005 to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej progresywnej kuchni. Dzięki szklanemu dzbankowi o obszerności 1,8. Dane technologiczneFiltr wody: TakPodstawa ze stykiem 360°: TakPojemność (litry): 1,8Zasilanie (V): 220-240 / 50-60 HzMateriał korpusu: SzkłoRegulacja temperatury: TakPodświetlenie wnętrza: TakAutomatyczny wyłącznik: takWskaźnik poziomu wody: TakRodzaj grzałki: PłytowaMoc max.

  (W): 2200BPA Free: TakWielokolorowe podświetlenie - Wielokolorowe podświetlenie czajnika, określające temperaturę gotowaniaKontrola temperatury gotowania - Funkcja regulacji temperatury gotowania wody Czajnik elektryczny LAFE CEG005 to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej progresywnej kuchni.

  Dzięki szklanemu dzbankowi o obszerności 1,8 litra model ten pozwala na jednoczesne przygotowanie ok. 6-7 kubków napoju. Postępowy kontroler, współpracujący z podstawą ze stykiem 360 poziomów, kontroluje temperaturę gotowania wody oraz zabezpiecza przed przegrzaniem czajnika przy wielokrotnym gotowaniu.

  Kontroler pełni dodatkowo funkcję zabezpieczającą, która automatycznie wyłączy czajnik, jeśli włączymy go bez wody.Model CEG005 wyekwipowany został we wskaźnik poziomu wody, a także filtr wody, który zatrzymuje drobinki kamienia powstające w procesie gotowania.

  Czajnik jest przystępny w użyciu, zaś mocy 2200W wpływa na jego wysoką efektywność. Czajnik wyekwipowany został w dostosowywany termostat, umożliwiający dobór jednego z 5 stopni nagrzania wody: 60, 70, 80, 90 albo 100 poziomów.

  Podświetlane wnętrza czajnika oznajmia o włączeniu grzałki albo wyłączeniu czajnika, zaś odcień podświetlenia zmienia się w zależności od zadanego trybu pracy.


☆ Esperanza Czajnik elektryczny seine ekk026 1.7l kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Esperanza Czajnik elektryczny seine ekk026 1.7l kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Czajnik elektryczny seine ekk026 1.7l kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Czajnik elektryczny seine ekk026 1.7l kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

   Czajnik Elektryczny Szklany z podświetleniem LED i regulacją temperatury Szklany, bezprzewodowy czajnik elektryczny z regulacją temperatury Esperanza SEINE to nowość dla entuzjastów picia herbaty, ziół i innych naparów, które wymagają zróżnicowanych temperatur parzenia.

  Czajnik podgrzeje wodę do 60°C, 70°C, 80°C, a także 90°C. Dla tych co wolą czarną herbatę woda zostanie zagotowana. Każda temperatura znamionuje się innym kolorem podświetlenia czajnika, a wybór funkcji sygnalizowany jest dźwiękiem.

  specyficzny, ponadczasowy kształt i błyskotliwa kolorowa poświata gotującej się wody pasują do każdego wnętrza i wystroju kuchni. Parametry artykułu: ✅wykonany z wysokiej jakości żaroodpornego szkła z wbudowaną płytą grzewczą.

  ✅Łatwe stawianie czajnika na podstawie. ✅5 zróżnicowanych temperatur grzania: 60°c, 70°c, 80°c, 90°c, 100°c ✅przejrzyste szkło z podświetleniem LED w pięciu najróżniejszych kolorach ✅nieprzemijalny i unikalny zarys ✅objętość: 1,7 L ✅Maksymalna moc: 2200 W ✅Zasilanie: 220-240 V ✅Materiały: szkło, gatunkowe tworzywo nienaturalne ✅automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody ✅Zabezpieczenie przed gotowaniem bez wody ✅zastosowana płyta grzewcza ✅Długość przewodu zasilającego: około 75 cm DO ZESTAWU DOŁĄCZAMY 2 HERBATKI ☕☕ SMACZNEGO!

  Szklany, bezprzewodowy czajnik elektryczny z regulacją temperatury Esperanza SEINE to nowość dla entuzjastów picia herbaty, ziół i innych naparów, które wymagają różnorodnych temperatur parzenia....


☆ MPM MCZ-101 (5903151004000) ☆

MPM MCZ-101 (5903151004000) Najniższa Cena Online

☆ MPM MCZ-101 (5903151004000) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MPM Product
 • Nazwa produktu: MPM MCZ-101 (5903151004000)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  MPM Czajnik bezprzewodowy 1,5L 2200W regulacja temperatury MCZ-100

  EAN: 5903151003997

  Szklany czajnik bezprzewodowy MCZ-100 to urządzenie inteligentne, wyposażone w niemało przydatnych i funkcjonalnych funkcji. Podgrzeje wodę do wybranej temperatury, co ułatwi parzenie herbaty, naparów z ziół lub przygotowanie innych napojów (w tym np. Mleka modyfikowanego). Czajnik bezprzewodowy MCZ-100 ma regulację temperatury w zakresie 40°C-100°C (co 10°C). Odpowiednią wartość wystarczy ustawić w umieszczonym w rączce panelu sterującym. O tym, iż wszystko gotowe, czajnik MCZ-100 poinformuje sygnałem dźwiękowym. Kolejny atut czajnika bezprzewodowego MCZ-100 to inteligentne podświetlenie dzbanka. Kolor zmienia się w zależności od temperatury, oznajmiając o tym, że woda ogrzewa się do oczekiwanego poziomu. By sprawdzić aktualną temperaturę, można też skorzystać ze wskaźnika na wyświetlaczu. Posiada funkcję podtrzymywania temperatury. Przypilnuje więc, by woda nie wystygła ani nie podgrzała się za niezwykle w oczekiwaniu na przygotowanie napoju. Dzbanek czajnika MCZ-100 wytwarzany został ze szkła i wysokiej jakości stali rdzoodpornej. Jego szlachetna linia sprawia,przedstawia się z elegancją i doskonale wygląda w każdej kuchni. Wyekwipowany w stabilną obrotową podstawę, komfortową uchylną pokrywę z filtrem, wskaźnik poziomu wody z podziałką i zakrytą grzałkę.

  atuty czajnika bezprzewodowego MPM
  • panel sterujący w rączce:
   • regulacja temperatury w zakresie 40-100 °C, co 10 °C
   • wskaźnik aktualnej temperatury
   • funkcja podtrzymywania temperatury
   • włącznik/wyłącznik
  • podświetlane wnętrze czajnika w trakcie gotowania wody – 6 płynnie zmieniających się odcieni w zależności od temperatury wody
  • dzbanek ze szkła i stali nierdzewnej
  • jednostajna obrotowa podstawa 360°
  • uchylna pokrywa
  • wskaźnik poziomu wody z podziałką
  • zakryta grzałka
  • filtr w pokrywie
  • objętość min./maks. 0,5/1,5 l
  • włączenie urządzenia, wybór funkcji i zagotowanie wody sygnalizowane dźwiękiem

  informacje techniczne czajnika bezprzewodowego MPM
  • zasilanie: 220-240V 50/60Hz
  • moc: 1850-2200 W

  O marce MPM

  MPM to polska firma i firma zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30-letnią tradycją. Główną dziedziną działalności jest branża niewiele znaczącego zmechanizowanego sprzętu AGD. W roku 2008 firma zadebiutowała na rynku w asortymencie obfitego AGD, poszerzając ofertę o chłodziarki, pralki i kuchnie gazowe.


☆ Severin WK 3458, kolor srebrny ☆

Severin WK 3458, kolor srebrny Najniższa Cena Online

☆ Severin WK 3458, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Severin
 • Nazwa produktu: Severin WK 3458, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Severin WK 3458 cyfrowy, szklany Z regulacją temperatury i funkcją utrzymywania ciepła perfekcyjny czajnik Severin WK 3458 dla prowadzących jednoosobowe gospodarstwo domowe – z regulacją temperatury i funkcją utrzymywania ciepła!

  Ten kompaktowy mini czajnik szklany można stylowo i nowocześnie wkomponować w choćby najmniejszy aneks kuchenny. Dzięki pojemności 0,5 l zajmuje wyjątkowo niedużo miejsca i uniemożliwia niepotrzebnemu marnowaniu wody w życiu powszednim.

  Dzięki regulacji temperatury w zakresie 40–100°C w odstępach co 5°C i funkcji utrzymywania ciepła można w dowolnym momencie ustawić genialną temperaturę wody dla różnych napojów. Wysoka jakość Obsługa jedną ręką powoduje, iż Severin WK 3458 jest nietrudny w obsłudze – dzięki dwustronnie nadrukowanemu wskaźnikowi poziomu wody świetnie nadaje się w dodatku dla osób prawo- i leworęcznych.

  Wysokiej jakości połączenie szkła i stali nierdzewnej nie tylko przyciąga wzrok, lecz także zapewnia bezpieczną przyjemność dzięki zaimplementowaniu tworzyw w 100% wolnych od BPA.


☆ Adler Czajnik elektryczny ad 1295b czarny- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902934839266) ☆

Adler Czajnik elektryczny ad 1295b czarny- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902934839266) Najniższa Cena Online

☆ Adler Czajnik elektryczny ad 1295b czarny- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902934839266) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Czajnik elektryczny ad 1295b czarny- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902934839266)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  innowacyjny czajnik z wyświetlaczem temperatury LCD, 7 stopniową regulacją temperatury i funkcją podtrzymania temperatury. W trybie gotowania wody do jednej z osiągalnych temperatur od 40°C do 100°C wyświetlacz LCD wskazuje aktualną temperaturę wody gotując do pożądanej wartości. W trybie podtrzymania temperatury ekran LCD wskazuje stale ustawiony poziom temperatury, którą urządzenie utrzymuje podgrzewając wodę cyklicznie przez 2 godziny. Przystępny w użyciu, każde podniesienie czajnika z bazy resetuje poprzednie ustawienia. Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody przypomina o zalaniu wodą ulubionego napoju. Możliwość zagotowania wody do 100°C, a następnie ustawienia funkcji podtrzymania temperatury 40°C ułatwi prędkie przygotowanie mieszanek mlecznych dla maluchów. Wyśmienite rozwiązanie dla mam, które karmią dzieci także w nocy.

  Pozostałe ustawienia temperatury wody dobranie jej do każdego napoju. Czajnik wyprodukowanym z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wyekwipowane w filtr anty-wapienny i zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni długofalowe korzystanie z urządzenia. W celu nieskomplikowanego umycia wnętrza model ADLER AD 1295 jest zaopatrzony w w całości odejmowaną pokrywkę bez zawiasów.

  Dziś wybierając czajnik elektryczny, możemy wybierać spomiędzy wielu modeli i form, które znajdą wykorzystanie w każdej z kuchni. Stalowy czajnik z wyświetlaczem LCD i regulacją temperatury ADLER AD 1295 to rozwiązanie dla osób, dla których temperatura spożywanych napojów ma szczególne znaczenie. Takie urządzenie pozwoli szybciej i łatwiej przygotować napary ziołowe czy mieszanki mleka dla maluchów.

  Stylowy czajnik z inteligentnym rozwiązaniem

  Stalowe wykończenie naszego czajnika sprawia, że będzie on poprawnie prezentował się jednocześnie w progresywnej kuchni, jak i tej urządzonej minimalistycznie. Obrotowa podstawa 360° ułatwi użytkowanie czajnika osobom leworęcznym. Pojemność 1,7 litra pozwoli na przygotowanie herbaty, kawy czy innych napojów dla całej rodziny. Nie musimy także martwić się, iż goście będą długo czekać na swój napój. Filtr anty-wapienny i wysokiej jakości grzałka produkowana ze stali rdzoodpornej pozwolą zadbać o dobry smak przygotowywanych napojów,, a także wydłużą czas używania urządzenia. Ponadto ten solidny model wyekwipowany został w całkowicie zdejmowaną pokrywę (bez zawiasów), co ewidentnie usprawnia czyszczenie czajnika od we wnętrzu. Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody zezwala na komfortową kontrolę pracy urządzenia. Dźwięk ten usłyszymy choćby z drugiego pokoju, więc nie zapomnimy o zalaniu herbaty!

  Czajnik, dzięki któremu możemy kontrolować temperaturę

  Największą zaletą naszego czajnika jest to, iż możemy ustawić temperaturę, do jakiej chcemy zagotować wodę. Regulacja temperatury między 40 a 100°C pozwala dobrać odpowiednią wodę do napoju, jaki chcemy zaparzyć. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ przeróżne typy herbat, kawa czy zioła wymagają różnych temperatur, by móc w pełni korzystać z ich elementów odżywczych, aromatu i smaku. Co więcej, nasz czajnik pozwala na podtrzymanie temperatury przez 2h od czasu zagotowania. Dzięki temu nasi goście mogą radować się aromatycznymi napojami, a my możemy przygotować obszerniejszą ilość napojów. Najniższe temperatury 40-50 stopni przydadzą się, gdy chcemy przygotować mieszanki mleczne dla najmłodszych członków rodziny lub chcemy zaparzyć japońską zieloną herbatę, która wymaga niższej temperatury. Herbaty kwiatowe najlepiej zalewać wodą o temperaturze 60°C, białe 70°C, chińskie zielone herbaty 80°C, czerwone i niektóre gatunki kawy 90°C, a herbatę czarną najlepiej zalać wodą o temperaturze 100°C. Dzięki temu uzyskamy ich najkorzystniejszy smak i nie pozbawimy ich części zdrowotnych.

  Temperatura wody wspaniała dla:

  40°C – woda do mieszanek mlecznych dla niemowląt

  50°C – japońskie herbaty zielone Gyokuro

  60°C - herbaty kwiatowe (jaśminowa)

  70°C – biała herbata

  80°C – zielone herbaty chińskie

  90°C – czerwona herbata & niektóre kawy

  100°C – herbata czarna & Oolung

  dane techniczne:

  Czajnik elektryczny z wyświetlaczem LCD & regulacją temperatury

  ekran temperatury LCD

  Regulacja temperatury gotowania 40-50-60-70-80-90-100°C

  Funkcja podtrzymania temperatury 40-50-60-70-80-90-100°C

  Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody

  Funkcja utrzymania temperatury poprzez 2h

  Pokrywa w całości zdejmowana dla łatwego czyszczenia

  Grzałka z wysokiej jakości stali nierdzewnej SUS304

  Filtr anty-wapienny

  Zabezpieczanie przed przegrzaniem

  360° obrotowa podstawa

  pojemność: 1,7L

  Moc: 1850-2200W

  Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz


☆ Czajnik elektryczny 50's style czerwony marki Smeg ☆

Czajnik elektryczny 50's style czerwony marki Smeg Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny 50's style czerwony marki Smeg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny 50's style czerwony marki Smeg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  %description%

  wymiary

  Wysokość: 275 mm

  Szerokość: 226 mm

  Głębokość: 171 mm

  Moc: 2400 W

  Długość przewodu zasilającego: 1 m

  Czajnik czerwony SMEG z regulacją temperatury

  Designerski czajnik elektryczny producenta Smeg linii 50's Style w czerwonym odcieniu. Cała seria nawiązuje do amerykańskiego stylu z lat 50-tych, czyli połączenie estetyki z atrakcyjnym wzornictwem w stylu retro.

  obudowa czajnika wyprodukowana jest ze stali lakierowanej na czerwony kolor. Chromowana podstawa oraz uchwyt. Czajnik ma objętość 1,7 l. Uchwyt aktywujący , a także wylewka produkowane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas przelewania wrzątku. Otwieranie i zamykanie pokrywy odbywa się niemal bezgłośnie dzięki systemowi Soft Opening. Poziom wody wizualizowany jest na dwa sposoby - w litrach, a także filiżankach. Przy temp. 100°C lub pustym czajniku następuje automatyczne wyłączenie. Stabilna podstawa zaopatrzona w przeciwpoślizgowe nóżki oraz schowek na kabel zasilający. Czajnik ma wyjmowany, wapienny filtr z nierdzewnej stali, a elementy grzejne pozostają w pełni ukryte.

  Czajniki z regulacją temperatury zostały wytworzone z myślą o prawdziwych miłośnikach herbaty, dla których precyzja temperatury jest stanowczo znaczna. Urządzenie umożliwia regulację w zakresie od 50°C do 100°C. Dostosowanie temperatury możliwe jest za pomocą przycisku. Wybrana temperatura zostanie zaznaczona na panelu LED. Możliwy wybór temperatury: 50°C; 60°C; 70°C; 80°C; 90°C; 95°C; 100°C

  Czajnik czerwony SMEG będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję w powszednim stosowaniu. Jest unikatowym dodatkiem aranżacyjnym do kuchni. Wyraźny, czerwony kolor minimalnego sprzętu AGD doda wysmakowanego i żywego akcentu w każdym aranżacji wnętrza. Czajnik w kompilacji z innymi produktami linii 50's Style będzie wytwarzał interesującą i oryginalną kombinację. Bardzo w towarzystwie tostera albo ekspresu do kawy.

  O marce SMEG:

  marka Smeg została założona w 1948 roku poprzez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swym kraju. Styl dla Smeg jest wyraźnie zdefiniowany – to sposób, w jaki artykuł współgra z otoczeniem i pozwala użytkownikowi na jego swobodną aranżację. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie. Kuchnia jednoczy i staje się świetnym, w pełni zaopatrzonym tłem dla unikatowych i miłych chwil.

  ZAINSPIRUJ SIĘ Czajnik SMEG czerwony

  %description%

  %delivery%

  wysyłka

  Aby dowiedzieć się jaki jest koszt dostawy danego artykułu wystarczy dodać go do koszyka. Czynność ta nie wymaga rejestracji i do niczego nie zobowiązuje.

  Ze względu na to, iż nasze meble to produkty o dużym gabarycie, przewożone są typowo na paletach. Przesyłki paletowe to gwarancja bezpieczeństwa i stosownej ceny. Meble przewożone są najczęściej autami wyposażonymi w windy. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu albo drzwi klatki schodowej w bloku.

  w sytuacji pokaźnych zamówień biznesowych organizujemy transport jednostkowy w pełni dostosowany do potrzeb Klienta.

  Koszt wysyłki obejmuje transport produktów i ubezpieczenie. Stale pracujemy nad tym, żeby go optymalizować i był realnie jak najniższy.

  Termin dostawy

  W Design Town współpracujemy bezpośrednio z producentami, by móc zaoferować naszym Klientom najlepszej jakości meble i dodatki.

  w sytuacji produktów przypasowanych indywidualnie do potrzeb Klienta termin realizacji zamówienia może potrwać od 2 do 16 tygodni. Jest on każdorazowo uzgadniany z Klientem i potwierdzany przy składaniu zamówienia.

  Zwroty

  Każdy nasz Klient (zarówno indywidualny, jak i biznesowy) może dokonać zwrotu zakupionego towaru. Jeśli dostawa zwracanego towaru jest kłopotliwa – zapraszamy do kontaktu z nami (mail: kontakt@designtown.pl lub tel.: +48 22 699 95 55). Korzystając z relacji ze wszystkimi największymi firmami kurierskimi w kraju, pomagamy zorganizować transport przesyłki zwrotnej.

  %delivery%


☆ - czajnik elektryczny z regulacją temperatury 1,7 l., biały klf04wheu klf04wheu marki Smeg ☆

- czajnik elektryczny z regulacją temperatury 1,7 l., biały klf04wheu klf04wheu marki Smeg Najniższa Cena Online

☆ - czajnik elektryczny z regulacją temperatury 1,7 l., biały klf04wheu klf04wheu marki Smeg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SMEG
 • Nazwa produktu: - czajnik elektryczny z regulacją temperatury 1,7 l., biały klf04wheu klf04wheu marki Smeg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Niezwykła, włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie lubiany styl retro, a także atrakcyjne, pastelowe odcienie to seria 50’S Retro Style producenta Smeg. Czajnik z 7-stopniową regulacja temperatury. Wodę można zagrzać do 50°C, 60°C, 70°C, 80°C, 90°C, 95°C lub 100°C. System pokrywki Soft Opening pozwala na jej ciche zamykanie. Czajnik wyposażony jest w wyjmowany filtr antywapienny ze stali rdzoodpornej. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają przemieszczanie się czajnika po podłożu. Z kolei samoczynne wyłączanie się czajnika przy osiągnięciu wybranej temperatury i przy pustym zbiorniku zadba o bezpieczeństwo i pozwoli zaoszczędzić prąd.


Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki z termometrem – Ranking na maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze czajniki z termometrem, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników z termometrem jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza Czajnik elektryczny seine ekk026 1.7l kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Esperanza Czajnik elektryczny seine ekk026 1.7l kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Czajnik elektryczny seine ekk026 1.7l kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Czajnik elektryczny seine ekk026 1.7l kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

   Czajnik Elektryczny Szklany z podświetleniem LED i regulacją temperatury Szklany, bezprzewodowy czajnik elektryczny z regulacją temperatury Esperanza SEINE to nowość dla fanów picia herbaty, ziół i innych naparów, które wymagają przeróżnych temperatur parzenia.

  Czajnik podgrzeje wodę do 60°C, 70°C, 80°C oraz 90°C. Dla tych co wolą czarną herbatę woda zostanie zagotowana. Każda temperatura znamionuje się innym kolorem podświetlenia czajnika, a dobór funkcji sygnalizowany jest dźwiękiem.

  specyficzny, ponadczasowy zarys i błyskotliwa kolorowa poświata gotującej się wody pasują do każdego wnętrza i wyglądu kuchni. Właściwości produktu: ✅wytworzony z wysokiej jakości żaroodpornego szkła z zastosowaną płytą grzejną.

  ✅Łatwe stawianie czajnika na podstawie. ✅5 rozmaitych temperatur grzania: 60°c, 70°c, 80°c, 90°c, 100°c ✅krystaliczne szkło z podświetleniem LED w pięciu zróżnicowanych kolorach ✅nieśmiertelny i unikalny kształt ✅pojemność: 1,7 L ✅Maksymalna moc: 2200 W ✅Zasilanie: 220-240 V ✅Materiały: szkło, wysokojakościowe tworzywo sztuczne ✅automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody ✅Zabezpieczenie przed gotowaniem bez wody ✅zastosowana płyta grzejna ✅Długość przewodu zasilającego: około 75 cm DO ZESTAWU DOŁĄCZAMY 2 HERBATKI ☕☕ SMACZNEGO!

  Szklany, bezprzewodowy czajnik elektryczny z regulacją temperatury Esperanza SEINE to nowość dla miłośników picia herbaty, ziół i innych naparów, które wymagają różnorodnych temperatur parzenia....


☆ Esperanza czajnik elektryczny esperanza loire ekk027 1,7l szklany ☆

Esperanza czajnik elektryczny esperanza loire ekk027 1,7l szklany Najniższa Cena Online

☆ Esperanza czajnik elektryczny esperanza loire ekk027 1,7l szklany - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza czajnik elektryczny esperanza loire ekk027 1,7l szklany
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  CZAJNIK ELEKTRYCZNY BEZPRZEWODOWY STALOWY 1,7L LCD Z REGULACJĄ TEMPERATURY ✅MODEL: CR1291✅ postępowy czajnik z wyświetlaczem temperatury LCD, 7 stopniową regulacją temperatury, a także funkcją podtrzymania temperatury.

  W trybie gotowania wody do jednej z osiągalnych temperatur od 40°C do 100°C wyświetlacz LCD wskazuje aktualną temperaturę wody gotując do pożądanej wartości. W trybie podtrzymania temperatury ekran LCD wskazuje stale ustawiony poziom temperatury, którą urządzenie utrzymuje podgrzewając wodę cyklicznie poprzez 2 godziny.

  Łatwy w użyciu, każde podniesienie czajnika z bazy resetuje poprzednie ustawienia. Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody przypomina o zalaniu wodą ulubionego napoju. Możliwość zagotowania wody do 100°C, a następnie ustawienia funkcji podtrzymania temperatury 40°C ułatwi szybkie przygotowanie mieszanek mlecznych dla maluchów.

  idealne rozwiązanie dla mam, które karmią dzieci także w nocy. Pozostałe ustawienia temperatury wody przypasowanie jej do każdego napoju. Czajnik stworzonym z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, wyposażone w filtr antywapienny oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni długofalowe korzystanie z urządzenia.

  W celu prostego umycia wnętrza model Camry CR1291 jest zaopatrzony w kompletnie odejmowaną pokrywkę bez zawiasów. Dziś wybierając czajnik elektryczny, możemy wybierać spośród wielu modeli i form, które znajdą użycie w każdej z kuchni.

  Stalowy czajnik z wyświetlaczem LCD i regulacją temperatury CAMRY CR 1291 to rozwiązanie dla osób, dla których temperatura spożywanych napojów ma szczególne znaczenie. Takie urządzenie pozwoli szybciej i łatwiej przygotować napary ziołowe czy mieszanki mleka dla maluchów.

  Stylowy czajnik z inteligentnym rozwiązaniem Stalowe wykończenie naszego czajnika sprawia, że będzie on prawidłowo prezentował się równocześnie w nowoczesnej kuchni, jak i tej urządzonej minimalistycznie. Obrotowa podstawa 360 poziomów ułatwi wykorzystywanie czajnika osobom leworęcznym.

  pojemność 1,7 litra pozwoli na przygotowanie herbaty, kawy czy innych napojów dla całej rodziny. Nie musimy również martwić się, że goście będą długo czekać na swój napój. Filtr antywapienny, a także wysokiej jakości grzałka wytworzona ze stali rdzoodpornej pozwolą zadbać o prawidłowy smak przygotowywanych napojów,, a także wydłużą czas wykorzystywania urządzenia.

  w dodatku ten potężny model wyekwipowany został w kompletnie zdejmowaną pokrywę (bez zawiasów), co bezapelacyjnie upraszcza czyszczenie czajnika od w środku. Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody pozwala na komfortową kontrolę pracy urządzenia.

  Dźwięk ten usłyszymy choćby z drugiego pokoju, więc nie zapomnimy o zalaniu herbaty! Czajnik, dzięki któremu możemy kontrolować temperaturę Największą zaletą naszego czajnika jest to, że możemy ustawić temperaturę, do jakiej chcemy zagotować wodę.

  Regulacja temperatury między 40 a 100 poziomów C pozwala dobrać odpowiednią wodę do napoju.


☆ Czajnik elektryczny szklany Led 1,8L Energooszczędny Regulacja temperatury ☆

Czajnik elektryczny szklany Led 1,8L Energooszczędny Regulacja temperatury Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny szklany Led 1,8L Energooszczędny Regulacja temperatury - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny szklany Led 1,8L Energooszczędny Regulacja temperatury
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny szklany Led 1,8L Energooszczędny Regulacja temperatury


☆ Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja Temperat ☆

Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja Temperat Najniższa Cena Online

☆ Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja Temperat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja Temperat
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja Temperat

☆ Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja 1,8L ☆

Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja 1,8L Najniższa Cena Online

☆ Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja 1,8L - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja 1,8L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Elektryczny Szklany Led Regulacja Temperatury 1,8LPodobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik z termometrem najlepszy?


Najlepszy czajnik z termometrem w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik z termometrem w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane czajniki – Ranking na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych czajników z termometrem nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych czajników do biura i kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik z termometrem opinie,
 • dobry czajnik z termometrem cena,
 • czajnik z termometrem ranking,
 • czajnik z termometrem jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...