Szukasz pomysłu na franczyzę? Zobacz, co wyróżnia ten biznes! Rankingi na 13 czerwca 2024

Pomysł na franczyzę może wyjść zarówno od wielkich przedsiębiorców, jak i od małych firm. Sprawdź, jak możesz zwiększyć zasięg swojego biznesu dzięki franczyzie.


Biznes franczyzowy – na czym polega?

Umowa franczyzy to sposób prowadzenia własnej działalności pod szyldem innej marki. Zawierana pomiędzy franczyzobiorcą a franczyzodawcą, jest oparta na stałej współpracy pomiędzy finansowo i prawnie niezależnymi przedsiębiorstwami.

Jakie są zalety takiego systemu? To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób rozpoczynających swoją przygodę z handlem. Mogą dzięki franczyzie wejść we współpracę z marką o już ugruntowanej pozycji. Franczyza to także doskonały pomysł, jeżeli chcesz wprowadzić własny biznes na wyższy poziom.


Kiedy wprowadzić franczyzę?

By wejść na rynek franczyzy wystarczy, że prowadzisz lokalną firmę, która ma potencjał sprawdzenia się na rynku ogólnopolskim. Także gdy prowadzisz w ramach własnej działalności gospodarczej niewielką sieć punktów, dotarcie do potencjalnych franczyzobiorców da Ci impuls do rozwoju. Duże zakłady produkcyjne, które planują wejść na rynek detaliczny, także decydują się na umowy w ramach franczyzy.


Pomysł na własny biznes

Na naszej stronie znajdziesz katalog franczyz, a w nim znane marki, które chętnie podejmują współpracę na licencji franczyzowej. Sprawdzony pomysł na franczyzę to działanie pod szyldem takich marek jak ABC czy Chata Polska, sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana na zaufaniu do franczyzobiorcy i jego znajomości działania lokalnego rynku. Wśród lokali gastronomicznych znajdziesz m.in. takich franczyzodawców jak sieć pizzerii DaGrasso lub wegańskie restauracje Krowarzywa.

Zrzeszamy sieci franczyzowe oferujące dostęp do każdych produktów i usług: od opieki zdrowotnej, przez handel, edukację, aż po sieci turystyczne i hotele. Jest ogromna szansa, że jesteśmy w stanie pomóc Ci zrealizować Twój pomysł na prowadzenie działalności.


System franczyzowy – wkład własny

Znana marka to jednak nie wszystko. Zastanawiasz się, czy stać Cię na współpracę z rozpoznawalnymi dostawcami znaku towarowego? Nie musisz się martwić o wkład własny! Minimalna kwota inwestycji to 0 złotych już u większości współpracujących z nami franczyzodawców. Maksymalny poziom inwestycji zamyka się w 5000 złotych.

Oczywiście, do tego dochodzi własny lokal użytkowy o wymaganej powierzchni oraz potencjalni klienci. Na rzecz franczyzodawcy przekazywane są oprócz szyldu kontakty z dostawcami, szkolenia oraz pomoc w marketingu. Skorzystaj z naszej pomocy, a sprawnie sfinalizujesz umowę franczyzy.

Wybierz meble i akcesoria do biura

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...