Ranking projektorów do 2000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów do 2000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów do 2000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV ☆

Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV Najniższa Cena Online

☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  nieduże rozmiary

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu możesz go wziąć ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Projektor może towarzyszyć Ci w podróży,dodatkowo stanowić mobilne narzędzie pracy.

  nadzwyczajna jakość obrazu i dźwięku

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV emituje żywe odcienie w niezwykle bogatej palecie barw. Wykorzystanie światła LED o żywotności do 30 tysięcy godzin sprawia, że urządzenie posłuży Ci przez niezwykle długi czas. Możesz radować się wyśmienitą jakością obrazu w pracy i w domu - oglądając ulubione filmy i seriale.

  PHILIPS PicoPix Micro 2TV, dzięki zintegrowanym głośnikom stereofonicznym z dźwiękiem przestrzennym, a także funkcją korekcji, pozwoli Ci radować się wysoką jakością dźwięku. Dialogi, muzyka oraz efekty dźwiękowe są idealnie słyszalne, dzięki temu możesz przenieść się w świat wyobraźni.

  zastosowany akumulator oraz możliwość montażu na statywie

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV zastosowany akumulator, który zezwala na pracę urządzenia do 4 godzin bez dostępu do źródła zasilania. To oznacza, że możesz zabrać urządzenie ze sobą na dodatek na działkę albo w inne miejsce, gdzie nie ma prądu i radować się możliwością wyświetlania obrazów przez kilka godzin.

  Urządzenie zaimplementowany uchwyt do konstrukcji statywu. Dzięki temu możesz dowolnie wybrać miejsce, w którym wyświetlany będzie obraz. Jeśli chcesz, włącz film na suficie nad sobą i oglądaj w wygodnej, leżącej pozycji!

  zastosowany system Android i pilot sterowania

  Projektor zaimplementowany system Android, który pozwala radować się tymi samymi bonusami co w sytuacji telewizora z tym systemem. Uruchom ulubione filmy albo seriale na wybranej platformie do odtwarzania filmów albo wykorzystaj urządzenie do przeszukiwania zasobów Internetu.

  Urządzenie jest wyekwipowane w komfortowy pilot, dzięki któremu możesz sterować jego pracą. Nie musisz ruszać się z miejsca, żeby podgłośnić albo ściszyć film, bądź zmienić inne ustawienia! na dodatek, łącząc dwa urządzenia za pośrednictwem HDMI, zyskujesz możliwość sterowania ich pracą przy pomocy jednego pilota.

  informacje podstawowe☆ Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 ☆

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 Najniższa Cena Online

☆ Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Projektor ASUS ZenBeam Latte L1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ciesz się immersyjnymi wrażeniami wideo i audio w komforcie własnego domu z projektorem ASUS ZenBeam Latte L1. Ten wyjątkowy projektor mobilny o kształcie kubka do kawy dysponuje zintegrowanym systemem dźwiękowym od Harman Kardon i jest pierwszym urządzeniem tego typu na świecie z teksturowanym wykończeniem z dzianiny, które pasuje do każdego aranżacji wnętrza. Ponadto otrzymał dużo nagród w kategorii designu....

☆ NeoPix Ultra One + NPX646/INT Projektor PHILIPS ☆

NeoPix Ultra One + NPX646/INT Projektor PHILIPS Najniższa Cena Online

☆ NeoPix Ultra One + NPX646/INT Projektor PHILIPS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: NeoPix Ultra One + NPX646/INT Projektor PHILIPS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  śladowy i lekki model ultra one+ pozwala na wyświetlanie obrazów w jakości full hd. Zawiera adapter android tv z wszystkimi ulubionymi aplikacjami i zastosowaną funkcją chromecast, sporo korekcji obrazu, głośniki stereofoniczne gwarantujące solidny dźwięk i złącza hdmi. Korzyści: postępowe źródło światła led emituje bogate, żywe kolory, a przy tym charakteryzuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Postaw go, gdzie chcesz! korekcja zniekształceń trapezowych i regulacja ostrości pozwalają dostosować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu. Projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Wyświetlacz główny można przypasować do własnych potrzeb, by wyświetlał ulubione aplikacje, co usprawnia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz lub umożliwia wznowienie oglądania. Dzięki wbudowanej funkcji bluetooth można z łatwością podłączyć głośniki bezprzewodowe bezpośrednio do adaptera android tv, by uzyskać udoskonalony dźwięk. Zastosowana funkcja chromecast to technologia, która umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu albo notebooka bezpośrednio do telewizora albo głośników.

☆ Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT ☆

Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  niepokaźny i lekki model ultra 2+ zezwala na wyświetlanie obrazów w jakości full hd. Mieści adapter android tv z wszystkimi ulubionymi aplikacjami i wbudowaną funkcją chromecast, niemało korekcji obrazu, głośniki stereofoniczne zapewniające konkretny dźwięk i złącza hdmi.

  korzyści: progresywne źródło światła led wyświetla bogate, żywe barwy, a przy tym cechuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Oznacza to, że przy powszednim wykorzystywaniu przez 4 godziny dziennie nie trzeba będzie go wymieniać przez 20 lat!

  oprócz tego zużycie mocy jest pokaźnie niższy w sytuacji standardowych projektorów lampowych, co zezwala na obszerniejszy obraz i realistyczne wrażenia podczas oglądania. Wszystko dzięki urządzeniu przyjaznemu dla środowiska!

  projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Ekran główny można przypasować do własnych potrzeb, by wyświetlał ulubione aplikacje, co upraszcza rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz albo umożliwia wznowienie oglądania.

  nasze menu ma nowy, intuicyjny interfejs, który usprawnia nawigację i poruszanie się. Zaopatrzony w najszybszy procesor amlogic, zapewnia płynne i najlepsze w swej klasie wrażenia z korzystania z systemu android tv.

  dzięki wbudowanej funkcji bluetooth można łatwo podłączyć głośniki bezprzewodowe bezpośrednio do adaptera android tv, by uzyskać udoskonalony dźwięk. Masz także mysz, klawiaturę lub inne piloty zdalnego sterowania? nie martw się, możesz podłączyć dowolne z tych akcesoriów, aby sterować systemem android tv albo grać w gry przy pomocy zewnętrznego gamepada bluetooth.

  zaimplementowana funkcja chromecast to technologia, która pozwala na strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu lub notebooka bezpośrednio do telewizora lub głośników. Telefon działa jak prosty i potężny pilot.

  starczy otworzyć znane i szanowane aplikacje przenośne, aby uzyskać szybki dostęp do programów telewizyjnych i list odtwarzania. Nie trzeba niczego pobierać ani dodatkow


☆ PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116 ☆

PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116 Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson CO-W01 3LCD pokaźniejszy znaczy ulepszony Niezależnie od tego, czy oglądasz swój ulubiony film, czy wyświetlasz prezentację, projektor Epson CO-W01 3LCD może wyświetlać obraz o przekątnej 378 cali.

  Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów, a odcienie są jaśniejsze i bardziej żywe. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach ten wydajny i niedrogi projektor Epson CO-W01 3LCD zapewnia wyjątkowo jasne i żywe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami. Jest to osiągalne dzięki technologii 3LCD, która zapewnia światło o równym, wysokim poziomie bieli i natężeniu światła barwnego o mocy 3000 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i dostępnego cenowo rozwiązania, które spełni Twoje potrzeby związane z projekcją obrazu? dostępne w projektorze Epson CO-W01 3LCD wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat.

  Podłącz i korzystaj przedstawiamy projektor Epson CO-W01 3LCD opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. Kompaktowa budowa upraszcza przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, staranne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii obrazu, a wejście HDMI pozwala w prosty sposób uzyskać dostęp do treści.


☆ Philips Neopix 520 npx520/int projektor ☆

Philips Neopix 520 npx520/int projektor Najniższa Cena Online

☆ Philips Neopix 520 npx520/int projektor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Philips Neopix 520 npx520/int projektor
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  neopix 520 wyświetla świetny obraz w rzeczywistej rozdzielczości full hd 1080p o przekątnej 100 cali! android tv zagwarantuje dostęp do wszystkich ulubionych aplikacji. Samoczynna korekcja zniekształceń trapezowych i 4-narożna korekcja i cyfrowe rozszerzenie. Korzyści: konkretne źródło światła led wyświetla bogate, żywe kolory i działa do 30000 godzin. Nie musisz go wymieniać, wytrzymuje 20 lat, jeśli jest używany 4h dziennie. Postaw go, gdzie chcesz! korekcja zniekształceń trapezowych i regulacja ostrości pozwalają dopasować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu. Ciesz się tysiącami filmów i programów z ulubionych aplikacji. Uruchom najnowszy odcinek, wybierz miejsce, w którym został on wyłączony albo przełącz się na nowy program. Dzięki systemowi audio 2.1 (dwa głośniki i subwoofer) możesz zanurzyć się w unikatowym dźwięku. Wbudowana funkcja chromecast to technika, która umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu albo notebooka bezpośrednio do telewizora lub głośników.

☆ Projektor FULL HD z systemem Android picturePRO AN301, picturePRO-AN301 ☆

Projektor FULL HD z systemem Android picturePRO AN301, picturePRO-AN301 Najniższa Cena Online

☆ Projektor FULL HD z systemem Android picturePRO AN301, picturePRO-AN301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HDWR
 • Nazwa produktu: Projektor FULL HD z systemem Android picturePRO AN301, picturePRO-AN301
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Odkryj nową jakość z projektorem picturePRO AN301

  cechujący się wysmakowanym wyglądem i niepokaźnym rozmiarem, perfekcyjnie wpasuje się w każde wnętrze. Rzutnik posiada współczynnik kontrastu na poziomie 4000:1 oraz 6500 lumenów jasności, co iż prezentowany obraz jest wyraźny i znamionuje się wysoką jakością, niezależnie od warunków oświetleniowych. Urządzenie posiada zainstalowane aplikacje do odtwarzania zdjęć i filmów oraz wbudowany głośnik, oferujący korzystny jakościowo i wyraźny dźwięk.

  Nieziemska solidność

  Żywotność lampy wynosi ponad 50 000 godzin, dzięki czemu projektor A301 jest dobrą inwestycją, która stanie na wysokości zadania świetnie jednocześnie w domowym zaciszu, jak i do korzystania w warunkach biurowych, jako rzutnik do prezentacji.

  System operacyjny Android 6.0

  intuicyjny interfejs graficzny oraz prostotę i łatwość obsługi zapewnia system Android, który oferuje także szereg {pomocn|przydatn)ych funkcji i dostęp do różnych aplikacji. Projektor został wyposażony w 1GB pamięci RAM, dzięki czemu umożliwia zapis plików, zdjęć bądź filmów, a także zapewnia wystarczającą ilość miejsca do zainstalowania potrzebnych aplikacji.

  Bezprzewodowe połączenie

  AN301 oferuje możliwość połączenia internetowego za pomocą kabla poprzez wbudowane złącze WAN oraz za pomocą bezprzewodowego połączenia WiFi i Bluetooth. Projektor posiada również wejście USB, dzięki czemu można do niego podpiąć klawiaturę lub myszkę, co znacząco ułatwia obsługę i komfort użytkowania, eliminując konieczność sterowania za pomocą klawiszy funkcyjnych umieszczonych na obudowie.

  Dostosowane złącza do Twoich potrzeb

  Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w złącze AV, HDMI oraz VGA, co pozwala na podłączenie różnych urządzeń komputerowych, a wejście na kartę SD umożliwia na odczyt i wyświetlanie danych bezpośrednio z elektronicznego nośnika.

  W skład zestawu wchodzi:

  Projektor picturePRO AN301, pilot, kabel AV, kabel HDMI, zasilacz, instrukcja obsługi

  Specyfikacja urządzenia
  Gwarancja
  1 rok
  Typ wyświetlacza
  6-calowy LCD TFT
  Rozdzielczość
  1920 x 1080 px
  Jasność
  6500 Lumenów
  Kontrast
  4000:1
  Współczynnik proporcji
  16:9 oraz 4:3
  Typ światła
  LED, ponad 50000 godzin żywotności
  Zakres projekcji
  od 1.7 do 9.2 m
  Dźwięk
  wsparcie dźwięku AC3 dubly
  Powiększenie
  obsługa funkcji zoomu elektronicznego
  Obiektyw
  Manual Focus
  Odwracanie obrazu
  360 stopni
  Korekcja obrazu
  15 stopni (ręcznie) + w pionie / poziomie ± 50 ° (elektronicznie)
  System operacyjny
  Android 6.0
  Pamięć
  1G RAM+8G ROM
  Komunikacja bezprzewodowa
  WiFi, Bluetooth
  Głośnik
  4Ω5Wx1
  Interfejs
  SD, AV, HDMI x 2, USB x 2, VGA
  Zasilanie
  AC100~240V, 50/60 Hz
  Pobór prądu
  140W
  Wymiary urządzenia
  31.3 x 23.2 x 10.4 cm
  Waga
  2.7 kg

☆ Xiaomi Projektor wanbo t6 max ☆

Xiaomi Projektor wanbo t6 max Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Projektor wanbo t6 max - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Xiaomi Projektor wanbo t6 max
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (charakterystyczny):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 5 W;Głośniki:tak;Głośność (normal):38 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:nie;HD Ready:nie;dane dodatkowe:Android TV, Bluetooth, WiFi;Jasność:550 ANSI lumen;Kolor:biały;Kontrast:3000:1;Krótkoogniskowy:tak;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny wymiar obrazu:200 ";minimalna odległość projekcji od ściany:1,3 m;niewielki wymiar obrazu:50 ";Mini projektor:tak;Pilot:podstawowy;Rozdzielczość maksymalna:Full HD (1920 x 1080);Pokrowiec:nie;typ matrycy:LED;Waga:1,93 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):137 x 195 x 201 mm;Wyposażenie:instrukcja obslugi, pilot, zasilacz;Złącza:HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio, USB 2.0 x 1;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Żywotność lampy (tryb normalny):20000 h


☆ Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB ☆

Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB Najniższa Cena Online

☆ Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB

☆ Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392) ☆

Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392) Najniższa Cena Online

☆ Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NEBULA
 • Nazwa produktu: Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Anker Nebula Apollo to przenośny mini projektor DLP oferujący obraz o wymiarach do 100 cali. Projektor wyekwipowany jest w Wi-Fi i Bluetooth co w połączeniu z Androidem 7.1 czyni go multimedialnym, przenośnym centrum rozrywki. Dzięki wbudowanym głośnikom nie potrzeba dopełniającego źródła dźwięku. Projektor posiada baterię o pojemności 9.750mAh co pozwala na nieprzerwaną pracę przez 4h....


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 2000 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor FULL HD z systemem Android picturePRO AN301, picturePRO-AN301 ☆

Projektor FULL HD z systemem Android picturePRO AN301, picturePRO-AN301 Najniższa Cena Online

☆ Projektor FULL HD z systemem Android picturePRO AN301, picturePRO-AN301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HDWR
 • Nazwa produktu: Projektor FULL HD z systemem Android picturePRO AN301, picturePRO-AN301
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Odkryj nową jakość z projektorem picturePRO AN301

  charakteryzujący się gustownym wyglądem i śladowym wymiarem, rewelacyjnie wpasuje się w każde wnętrze. Rzutnik posiada współczynnik kontrastu na poziomie 4000:1 oraz 6500 lumenów jasności, co że prezentowany obraz jest wyraźny i znamionuje się wysoką jakością, niezależnie od warunków oświetleniowych. Urządzenie posiada zainstalowane aplikacje do odtwarzania zdjęć i filmów oraz wbudowany głośnik, oferujący prawidłowy jakościowo i wyraźny dźwięk.

  Nieziemska solidność

  Żywotność lampy wynosi ponad 50 000 godzin, dzięki czemu projektor A301 jest korzystną inwestycją, która sprawdzi się nadzwyczajnie jednocześnie w domowym zaciszu, jak i do wykorzystywania w warunkach biurowych, jako rzutnik do prezentacji.

  System operacyjny Android 6.0

  intuicyjny interfejs graficzny oraz prostotę i łatwość obsługi zapewnia system Android, który oferuje także szereg {pomocn|przydatn)ych funkcji i dostęp do różnych aplikacji. Projektor został wyposażony w 1GB pamięci RAM, dzięki czemu umożliwia zapis plików, zdjęć bądź filmów, a także zapewnia wystarczającą ilość miejsca do zainstalowania potrzebnych aplikacji.

  Bezprzewodowe połączenie

  AN301 oferuje możliwość połączenia internetowego za pomocą kabla poprzez wbudowane złącze WAN oraz za pomocą bezprzewodowego połączenia WiFi i Bluetooth. Projektor posiada również wejście USB, dzięki czemu można do niego podpiąć klawiaturę lub myszkę, co znacząco ułatwia obsługę i komfort użytkowania, eliminując konieczność sterowania za pomocą klawiszy funkcyjnych umieszczonych na obudowie.

  Dostosowane złącza do Twoich potrzeb

  Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w złącze AV, HDMI oraz VGA, co pozwala na podłączenie różnych urządzeń komputerowych, a wejście na kartę SD umożliwia na odczyt i wyświetlanie danych bezpośrednio z elektronicznego nośnika.

  W skład zestawu wchodzi:

  Projektor picturePRO AN301, pilot, kabel AV, kabel HDMI, zasilacz, instrukcja obsługi

  Specyfikacja urządzenia
  Gwarancja
  1 rok
  Typ wyświetlacza
  6-calowy LCD TFT
  Rozdzielczość
  1920 x 1080 px
  Jasność
  6500 Lumenów
  Kontrast
  4000:1
  Współczynnik proporcji
  16:9 oraz 4:3
  Typ światła
  LED, ponad 50000 godzin żywotności
  Zakres projekcji
  od 1.7 do 9.2 m
  Dźwięk
  wsparcie dźwięku AC3 dubly
  Powiększenie
  obsługa funkcji zoomu elektronicznego
  Obiektyw
  Manual Focus
  Odwracanie obrazu
  360 stopni
  Korekcja obrazu
  15 stopni (ręcznie) + w pionie / poziomie ± 50 ° (elektronicznie)
  System operacyjny
  Android 6.0
  Pamięć
  1G RAM+8G ROM
  Komunikacja bezprzewodowa
  WiFi, Bluetooth
  Głośnik
  4Ω5Wx1
  Interfejs
  SD, AV, HDMI x 2, USB x 2, VGA
  Zasilanie
  AC100~240V, 50/60 Hz
  Pobór prądu
  140W
  Wymiary urządzenia
  31.3 x 23.2 x 10.4 cm
  Waga
  2.7 kg

☆ Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB ☆

Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB Najniższa Cena Online

☆ Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor VIEWSONIC PA503S, 800x600, 3600 Ansi, 22000:1, DLP, 29 dB

☆ ViewSonic Projektor PA503S DLP/ SVGA/ 3600 Ansi/ 22000:1/ HDMI (0766907904710) ☆

ViewSonic Projektor PA503S DLP/ SVGA/ 3600 Ansi/ 22000:1/ HDMI (0766907904710) Najniższa Cena Online

☆ ViewSonic Projektor PA503S DLP/ SVGA/ 3600 Ansi/ 22000:1/ HDMI (0766907904710) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: ViewSonic Projektor PA503S DLP/ SVGA/ 3600 Ansi/ 22000:1/ HDMI (0766907904710)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Amerykański firma na nowo definiuje kanon podstawowego projektora, który sprawdzi się zarówno jako urządzenie mobilne jaki i w stałej instalacji. Wysoka jasność pozwoli na pracę także w bardziej nasłonecznionych pomieszczeniach, a lampa o wydłużonej żywotności (nawet do 15.000 godzin) pozwoli ograniczyć koszty użytkowania.

  komplet najpopularniejszych zintegruje pozwoli na podłączenie rozmaitego rodzaju maszyn źródłowych. Podstawowe parametry Jasność źródła światła: 3800 lm technologia: DLP rodzaj projektora: Biznes i edukacja Rozdzielczość: 800 x 600 (SVGA) Żywotność źródła światła: 5000 / 15000 (Tryb normalny / Tryb SuperEco) oferujemy więcej..

  cena specjalna oferta jednostkowa montaż, instalacja szkolenie Zapytaj dzisiaj! 607 160 102 Napisz do nas! sklep@stmedia.pl Jednostkom budżetowym wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności. Specyfikacja Jasność źródła światła 3800 lm technika DLP rodzaj projektora Biznes i edukacja Rozdzielczość 800 x 600 (SVGA) Żywotność źródła światła 5000 / 15000 (Tryb normalny / Tryb SuperEco) Współczynnik odległości 1.96 - 2.15: 1 Kontrast 22000:1 Poziom szumu 27 dB (ECO) Moc/źródło światła 190W Zużycie energii 260W (tryb normalny), Obiektyw F=2.56-.2.68, f=22-24.1 mm Zoom/Focus 1.1x ręczny / ręczny Keystone pionowy (+/-) 40 st Przekątna 30"– 300" Szerokość obrazu 0.61 - 6.1 m Odległość od ekranu 1.19 - 13.11 m Wejścia wideo Component (poprzez opcjonalną przejściówkę) Composite HDMI 2 x VGA (D-Sub15) Odległość od ekranu dla obrazu 80" 3.19 - 3.49 m Wyjścia video VGA (D-Sub15) Wejścia audio mini jack 3.5 mm Wyjścia audio mini jack 3.5 mm Porty komunikacyjne RS232 USB serwisowe zaimplementowany głośnik 2W Wyposażenie charakterystyczne przewód VGA (D-Sub 15) przewód zasilający Pilot Skrócona instrukcja obsługi Baterie do pilota Funkcje projektora 3D (obsługa sygnału - szczegóły w instrukcji) BrilliantColor Menu ekranowe w j.

  polskim Projekcja tylna Timer prezentacji Tryb tablicy kolorowej - dostosowywanie obrazu do wyświetlania na powierzchniach o najróżniejszych kolorach Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN CEC - przesyłanie komend on/off do kompatybilnych sprzętów przez HDMI Direct Power On - uruchomienie po podłączeniu zasilania Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału HDMI Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału VGA wymiary (wys.

  x szer. X głęb.) 110 x 294 x 218 mm Waga 2.2 kg


☆ Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  X128HP precyzyjna projekcja dzięki projektorowi X128HP. Uzyskaj jasny (4000 lumenów) i wyraźny obraz choćby w korzystnie oświetlonych pomieszczeniach przeciętnej wielkości. Realistyczne kolory są konsekwencją wykorzystania technologii Acer LumiSense, ColorBoost3D i Color Safe II, natomiast technologia Acer BluelightShield broni Twój wzrok.Jasność 4000 lumenówKrystalicznie czysty, żywy obraz o jasności do 4000 lumenów nawet z pokaźnej odległości w świetle dziennym lub w przeciętnych i znacznych pomieszczeniach.Acer ColorBoost3DŻywe odcienie i wyjątkowo jasne obrazy dzięki technologii Acer ColorBoost3D.Acer ColorSafe IIJednolite, naturalne barwy dzięki technice ColorSafe II, która kontroluje poziom dynamicznych kolorów RGB, żeby zapobiec blaknięciu odcieni.Acer LumiSenseAcer LumiSense dostosowuje jasność obrazu i nasycenie odcieni do materiałów, które oglądasz.technologia Acer BlueLightShieldChroń oczy przed nadmiernym przemęczeniem dzięki technice BlueLightShield firmy Acer.Zintegrowane głośnikiTo, co słyszysz, będzie dobre, jak to, co widzisz, dzięki doskonałym zaimplementowanym głośnikom.Obiektyw: nieznaczna jasność obiektywu: f/21,85 Maksymalna jasność obiektywu: f/24,01 Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Mac PC Windows PC Kompatybilność ze standardami video: EDTV HDTV NTSC PAL SDTV SECAM Pozostałe parametry: Akcesoria w zestawie: informacje o gwarancji: wymiary: 113,7 x 313 x 240 mm...


☆ Projektor przenośny Full HD obrotowy, nowoczesny design XLIGHT 9 ☆

Projektor przenośny Full HD obrotowy, nowoczesny design XLIGHT 9 Najniższa Cena Online

☆ Projektor przenośny Full HD obrotowy, nowoczesny design XLIGHT 9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HDWR
 • Nazwa produktu: Projektor przenośny Full HD obrotowy, nowoczesny design XLIGHT 9
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Poznaj postępowy, przenośny projektor obrotowy XLIGHT 9

  Wysokiej jakości kompaktowy projektor XLIGHT 9 cechuje się nowoczesnym designem i wysoką funkcjonalnością. Niska waga i niewielkie rozmiary, pozwalają na swobodne przenoszenie, czyniąc sprzęt idealnym narzędziem zarówno w stosowania w domowym zaciszu, jak i jeszcze w trakcie prezentacji w biurach czy szkołach. Wykonanie z wysokiej jakości oraz skuteczna lampa LED odznaczająca się żywotnością do około 30 000 godzin zagwarantuje trwałość i trwałość urządzenia.

  atrakcyjne rozwiązania

  atrakcyjnym rozwiązaniem zaimplementowanym w modelu XLIGHT 9 jest obrotowa obudowa, która umożliwia obrócenie górnej części w metalicznym kolorze o 180 poziomów. Po wykonaniu tej czynności projektor włączy się automatycznie i jest gotowy do wyświetlania multimediów. W celu jego wyłączenia starczy obrócić ponownie obudowę do stanu pierwotnego. Opcja ta wpływa na wygodę i komfort obsługi.

  postępowość i elegancja

  XLIGHT 9 eksponuje niebanalny i nowoczesny zarys, a metaliczno czarna obudowa i przyjemne w dotyku tworzywo nienaturalne, z którego został wytwarzany, nadają gustownego wyglądu. Sprzęt perfekcyjnie wpasuje się w każde wnętrze, podnosząc walory estetyczne otoczenia. Sama obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Na obudowie znajdują się diody sygnalizacyjne, a do ustawiania ostrości obrazu służy wygodne pokrętło.

  Zachwyć się niesamowitym obrazem

  Projektor oferuje rozdzielczość podstawową 854 x 480 pikseli i daje możliwość powiększenia do rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. wykorzystanie kontrastu na poziomie 1000:1 gwarantuje płynny i wyraźny obraz, niezależnie od warunków oświetleniowych. Dodatkowo sporo funkcji zawartych w menu usprawnia obsługę i daje możliwość ustawienia według własnych potrzeb. Możliwe jest dzięki czemu operowanie jasnością i automatyczne pochylenie obrazu, pozwalające na jednostkowe dopasowanie. XLIGHT 9 pozwala na bezprzewodowe przesyłanie obrazu za pomocą systemu Miracast. Opcja pozwala na przesyłanie obrazu ze smartfona czy tabletu, po uprzednim połączeniu przez tryb łatwej projekcji i działa na urządzeniach opartych na systemie Android i iOS. Wpływa to na swobodę korzystania, proponując wyświetlanie fotografii i filmów bez podłączenia maszyn za pomocą przewodów.

  Zabierz XLIGHT 9 gdzie tylko zechcesz

  Sprzęt został zaopatrzony w sprawną baterię o pojemności 3200 mAh, proponując bezprzewodową pracę poprzez prawie 2 godziny. solidny akumulator w połączeniu z kompaktowym kształtem, czynią urządzenie mobilnym. Dzięki czemu możemy zabrać projektor w każde miejsce i rozkoszować się rewelacyjnym obrazem podczas spotkania z przyjaciółmi albo na łonie natury.

  Dobra komunikacja

  Projektor został wyekwipowany w szereg złącz, umożliwiających podłączenie różnego typu sprzętów. Wśród nich odnajdziemy złącze HDMI proponujące płynne wyświetlanie obrazu bezpośrednio z laptopa, dekodera telewizyjnego, konsoli do gier i nie tylko. Złącze USB typu A pozwala natomiast podłączyć nośnik informacji takich jak dysk zewnętrzny czy pendrive. Dodatkowo podłączenie słuchawek, a choćby zestawu audio dla wzmocnienia doznań dźwiękowych, zezwala na gniazdo audio Jack 3.5 mm.

  Daj się ponieść czystym dźwiękom

  Pomimo tego, iż rzutnik obrazu proponuje możliwość podpięcia dodatkowego zestawu głośników, nie zawsze jest to potrzebne. Dwa zaimplementowane głośniki o mocy 2,5W zapewniają czystą i nad wyraz dobrą jakość dźwięku, nawet w obszerniejszym pomieszczeniu. Z projektorem XLIGHT 9 możesz oglądać ulubione filmy i relaksować się przy dźwiękach kojącej muzyki.

  W skład zestawu wchodzi:

  Projektor obrotowy XLIGHT 9, pilot do sterowania urządzeniem, zasilacz sieciowy 230V, instrukcja obsługi w języku angielskim w wersji papierowej, instrukcja obsługi w języku polskim w formie elektronicznej.

  Specyfikacja urządzenia
  Gwarancja
  1 rok
  rodzaj wyświetlacza
  DLP 0.2"
  Jasność
  150 ANSI lumenów
  rodzaj lampy
  RGB LED
  Żywotność lampy
  ponad 30 000 godzin
  Rozdzielczość
  854 x 480, maks. 1920 x 1080 (Full HD)
  Format obrazu
  16:9
  wymiar obrazu
  15" - 150"
  Współczynnik kontrastu
  1000:1
  Odległość projekcji
  1 - 4,5 m
  Obiektyw
  manualna regulacja ostrości obrazu
  Korekcja pochylenia
  elektroniczna, ręcznie/samoczynnie
  Obrót obrazu
  180°
  Głośnik
  zastosowany, 2 x 2,5W
  Złącza
  USB 2.0
  Moduły bezprzewodowe
  WiFi, Miracast
  Zasilanie
  15V 3A
  Bateria
  3200 mAh Li-on
  zużycie mocy
  48WW
  rozmiary urządzenia
  158 (wysokość) x 91 (średnica) mm
  rozmiary opakowania
  195 x 190 x 120 mm
  Waga urządzenia
  730 g
  typowo zadawane pytania


Podsumowanie, czyli jaki projektor do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 2000 zł opinie,
 • dobry projektor do 2000 zł cena,
 • projektor do 2000 zł ranking,
 • projektor do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...