Ranking projektorów do 2000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów do 2000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów do 2000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson eb-e10 ☆

Epson eb-e10 Najniższa Cena Online

☆ Epson eb-e10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eb-e10
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-E10 Projektor XGA
  Tej wysokiej klasy, łatwy w obsłudze projektor XGA o jasności wynoszącej 3600 lumenów świetnie sprawdza się w biurze i w domu.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 15 000:1
  • technologia 3LCD
  Konieczność wyświetlania prezentacji biznesowych wcale nie musi przeszkadzać w oglądaniu kinowych hitów na obfitym ekranie w domu. Ten wszechstronny projektor XGA stanie na wysokości zadania w obu rolach. Dzięki technologii 3LCD i jasności wynoszącej 3600 lumenów projektor wyświetla wyraźne obrazy nawet w poprawnie oświetlonych pomieszczeniach. Jestnad wyraz ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.

  większy znaczy udoskonalony
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 350 cali, co sprawia,nieprzeciętnie nadaje się zarówno do pokazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 gwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten produktywny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która zapewnia jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o przystępnym transporcie i konfiguracji. By ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Precyzyjne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.

  Kluczowe cechy
  • Magia wielkiego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — równocześnie podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • zaawansowany model w przystępnej cenie
   genialny projektor XGA
  • unikatowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki²
  • przenośny i prosty do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii ułatwia ustawienie obrazu

☆ Projektor EPSON EB-E01 ☆

Projektor EPSON EB-E01 Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EB-E01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EB-E01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-E01 Projektor XGA
  Ciesz się jasnym, wysokiej jakości obrazem dzięki czemu prostemu w obsłudze projektorowi XGA do domu i biura, który wyposażony został w technologię 3LCD.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3300 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 15 000:1
  • technika 3LCD
  Ten projektor XGA dużo funkcji, dzięki którym posłuży Ci on zarówno jako kino domowe, jak i narzędzie do demonstrujenia prezentacji biznesowych. Zapomnij o ciemniejszym oświetleniu. Dzięki technice 3LCD i natężeniu światła wynoszącemu 3300 lumenów możesz radować się szczególnie jasnym obrazem. A czy wspomnieliśmy również o przystępnej konfiguracji i wyjątkowo trwałym źródle światła, które zapewni Ci rozrywkę na następne 18 lat²? To wyśmienity stosunek jakości do ceny.
  Przegląd

  pokaźniejszy znaczy ulepszony
  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 350 cali, co sprawia,rewelacyjnie pasuje zarówno do demonstrujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 zagwarantuje żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten sprawny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która zapewnia jednakowo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3300 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Urządzenie prosto przenosić z jednego wnętrza do drugiego. Precyzyjne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.

  Kluczowe parametry
  • Magia obszernego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3300 lumenów
  • zaawansowany model w przystępnej cenie
   genialny projektor XGA
  • nieszablonowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki
  • przenośny i łatwy do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Projektor PJ MS550 SVGA 3600ANSI/20000:1/HDMI (4718755074189) ☆

Projektor PJ MS550 SVGA 3600ANSI/20000:1/HDMI (4718755074189) Najniższa Cena Online

☆ Projektor PJ MS550 SVGA 3600ANSI/20000:1/HDMI (4718755074189) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Projektor PJ MS550 SVGA 3600ANSI/20000:1/HDMI (4718755074189)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor uniwersalny do prezentacji SVGA | MS550

  Wyraźna wysoka jasność do niepokaźnych, dobrze oświetlonych sal konferencyjnych
  3600 lumenów wysokiej jasności umożliwia komfortowe prezentacje z włączonym oświetleniem zachęca to do dyskusji, współpracy i robienia notatek w większych, jasno oświetlonych salach konferencyjnych mieszczących do 20 uczestników. Wysoka luminancja wyraźne widzenie slajdów choćby uczestnikom siedzącym najdalej i poprawia jakość obrazu dzięki żywemu kolorowi do fotografii i filmów oraz wyrazistemu tekstowi i szczegółom.

  Wysoki kontrast zapewniający wyraźny tekst
  Dzięki wiodącemu w branży współczynnikowi wypełnienia pikseli i kontrastu, projektory BenQ zapewniają prawdziwy kolor czerni i nieprzeciętną czytelność każdego znaku, grafiki i wykresu. Wysoki współczynnik wypełnienia powiększa klarowność czarno-białego albo kolorowego obrazu oraz zniża zmęczenie oczu osób demonstrujących i widzów. W ten sposób można skupić się na treści.

  Uniwersalna łączność HDMI i VGA w wieloma urządzeniami
  Podwójne wejścia HDMI, dodatek do dwóch wejść VGA, zostały opracowane specjalnie z myślą o obsłudze wielu prezenterów i ich laptopów lub maszyn mobilnych bez poświęcania czasu na zmianę. Mnóstwo wejść pozwala na uczestnikom spotkania natychmiastową współpracę bez nieprzystępnych adapterów albo czasochłonnego wsparcia IT.

  Nie Ci trzeba szerokiego wnętrza, by zobaczyć obszerny obraz
  Możliwość projekcji choćby 100-calowego obrazu z odległości 3,98 m. Prosto dziel się swoją profesjonalną pracą w niewiele znaczącej/średniej sali konferencyjnej bezproblemowo związanego z zapewnieniem miejsca dla projektora.

  Funkcja keystone w widoku pionowym do idealnego dostosowania obrazu
  Funkcja keystone w widoku pionowym przeciwdziałająca efektowi trapezu profesjonalnie wyrównuje obraz, gdy należy umieścić projektor poza główną osią, na przykład na stole. Korekta geometrii obrazu łatwe wyświetlanie genialnie wyrównanych obrazów z różnych lokalizacji.

  komfortowe, zewnętrzne nóżki z regulacją
  O udoskonalone w przypadku projektorów tylko z jedną nóżką z regulacją, trzy nóżki z regulacją pokaźnie zwiększają rozciągliwość w wielu rozmaitych salach konferencyjnych, a dopełniające nóżki umieszczone na rogach albo projektorze usprawniają ruch w celu prędkiego rozpoczęcia prezentacji bez względu na umiejscowienie projektora.

  Dostęp do funkcji instalacyjnych za jednym dotknięciem
  Sprytnie przeprojektowany, nowy pilot wyekwipowany jest w specjalny przycisk prędkiej instalacji, który umożliwia natychmiastowy i bezpośredni dostęp do funkcji przyjaznych instalacji, takich jak wzorzec testowy i Keystone bez wybierania zagnieżdżonych menu w menu ekranowym.

  Drzwiczki górne gwarantujące nietrudny dostęp na zapotrzebowania podmiany lampy
  Umieszczone komfortowo u góry, nietrudne w otwieraniu drzwiczki lampy szybki dostęp do lampy, jej konserwację i zamianę, zapewniając bezustanną efektywność, gdy projektor jest zamontowany na suficie w salach konferencyjnych. Drzwiczki zapewniające szybki dostęp do lampy wyraźnie skracają okresy przestojów, eliminując konieczność odinstalowywania zamontowanych projektorów, co sprawia,podmiana lampy jest szybka i prosta.

  Kensington Lock w celu odstraszania złodziei
  Blokada Kensington Lock, umożliwiająca firmom zabezpieczania projektorów, zapewnia fizyczne bezpieczeństwo projektorom znajdującym się w salach konferencyjnych. Projektory biznesowe BenQ są zbudowane z użyciem pręta zabezpieczającego, żeby zniechęcić przypadkowych złodziei.

  Optymalizacja pod kątem oszczędności energii i prawidłowego wpływu na środowisko
  System Eco Cycle BenQ eliminuje straty energii elektrycznej, skraca czas kryteria na zasilanie przed i po spotkaniach oraz minimalizuje koszty konserwacji, co przekłada się na niższy całkowity koszt utrzymania.

  System oszczędzania energii Eco Cycle

  • Tryb SmartEco: Tryb SmartEco analizuje wprowadzaną treść w celu określenia jasności wymaganej do uzyskania optymalnej sprawności kolorów i kontrastu, zachowując do 70% mocy lampy przy jednoczesnym zapewnieniu bezkompromisowej najlepszej jakości obrazu
  • Tryb pustego ekranu Eco Blank: Gdy projektor nie wykryje treści źródłowej, po 3 minutach braku aktywności jest samoczynnie włączany tryb pustego ekranu Eco Blank w celu wyeliminowania rozpraszania uwagi i oszczędności energii.
  • automatyczne wyłączanie zasilania: Projektory biznesowe BenQ wyłączają zasilanie po 20 minutach braku aktywności, żeby uniknąć strat energii. W ten sposób ponadto nauczyciele nie muszą się obawiać o pozostawienie włączonego sprzętu.

  szybkie wskazówki: Tryb pustego ekranu Eco Blank i tryb SmartEco można aktywować bezpośrednio za pomocą pilota zdalnego sterowania.

  0,5 W w trybie gotowości
  Projektory biznesowe BenQ znajdujące się w trybie nieaktywnym utrzymują zużycie mocy na niewiele znaczącym poziomie 0,5 W (tryb gotowości), maksymalizując oszczędność energii, gdy projektor jest podłączony, ale nie jest używany.

  Tryb LampSave
  Mniejsza ilość wymian i konserwacji lamp przekłada się na niższe koszty utrzymania. Tryb LampSave pozwala na dynamiczną regulację mocy lampy w zależności od treści w celu wydłużenia żywotności lampy projektora do 50% w porównaniu z trybem normalnym.


☆ Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT ☆

Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  niepokaźny i lekki model ultra 2+ zezwala na wyświetlanie obrazów w jakości full hd. Mieści adapter android tv z wszystkimi ulubionymi aplikacjami i wbudowaną funkcją chromecast, niemało korekcji obrazu, głośniki stereofoniczne zapewniające konkretny dźwięk i złącza hdmi.

  korzyści: progresywne źródło światła led wyświetla bogate, żywe barwy, a przy tym cechuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Oznacza to, że przy powszednim wykorzystywaniu przez 4 godziny dziennie nie trzeba będzie go wymieniać przez 20 lat!

  oprócz tego zużycie mocy jest pokaźnie niższy w sytuacji standardowych projektorów lampowych, co zezwala na obszerniejszy obraz i realistyczne wrażenia podczas oglądania. Wszystko dzięki urządzeniu przyjaznemu dla środowiska!

  projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Ekran główny można przypasować do własnych potrzeb, by wyświetlał ulubione aplikacje, co upraszcza rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz albo umożliwia wznowienie oglądania.

  nasze menu ma nowy, intuicyjny interfejs, który usprawnia nawigację i poruszanie się. Zaopatrzony w najszybszy procesor amlogic, zapewnia płynne i najlepsze w swej klasie wrażenia z korzystania z systemu android tv.

  dzięki wbudowanej funkcji bluetooth można łatwo podłączyć głośniki bezprzewodowe bezpośrednio do adaptera android tv, by uzyskać udoskonalony dźwięk. Masz także mysz, klawiaturę lub inne piloty zdalnego sterowania? nie martw się, możesz podłączyć dowolne z tych akcesoriów, aby sterować systemem android tv albo grać w gry przy pomocy zewnętrznego gamepada bluetooth.

  zaimplementowana funkcja chromecast to technologia, która pozwala na strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu lub notebooka bezpośrednio do telewizora lub głośników. Telefon działa jak prosty i potężny pilot.

  starczy otworzyć znane i szanowane aplikacje przenośne, aby uzyskać szybki dostęp do programów telewizyjnych i list odtwarzania. Nie trzeba niczego pobierać ani dodatkow


☆ Asus projektor zenbeam s2 - 1280 x 720 - 500 ansi lumens ☆

Asus projektor zenbeam s2 - 1280 x 720 - 500 ansi lumens Najniższa Cena Online

☆ Asus projektor zenbeam s2 - 1280 x 720 - 500 ansi lumens - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus projektor zenbeam s2 - 1280 x 720 - 500 ansi lumens
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  przenośny projektor led s2 został zaprojektowany z myślą o twym życiu w podróży. Posiadający zaledwie 3,5 cm wysokości i ważący 497 g mobilny projektor led s1 jest doskonałym rzutnikiem mobilnym dla podróżujących profesjonalistów, którzy muszą posiadać minimalny bagaż - można go więc wszędzie zabrać.korzyści: zastosowany akumulator 6000 mah zezwala na maksymalnie 3,5 godziny pracy i pełni także rolę banku energii dla twych sprzętów mobilnych samoczynna regulacja trapezu w poziomie i pionie do ± 30 stopni w celu skorygowania zniekształcenia trapezowego, które może wystąpić w trakcie projekcji pod kątem zenbeam s2 posiada porty usb-c i hdmi, by zapewnić maksymalną kompatybilność z urządzeniami zewnętrznymi bezprzewodowa projekcja likwiduje kłopoty i dodatkowe koszty związane z długimi kablami, umożliwiając bezproblemowe przesyłanie treści ze smartfona, tabletu albo innych sprzętów mobilnych do rozrywki w wysokiej rozdzielczości albo prezentacji w dowolnym miejscu zaimplementowany głośnik stereo 2w zenbeam s2 z atestem asus sonicmaster, opracowany poprzez zespół asus golden ear, dostarczany z szerszym zakresem częstotliwości dla wyraźniejszego wokalu i bogatego, głębokiego basu.


☆ Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 ☆

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 Najniższa Cena Online

☆ Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Projektor ASUS ZenBeam Latte L1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ciesz się immersyjnymi wrażeniami wideo i audio w komforcie własnego domu z projektorem ASUS ZenBeam Latte L1. Ten wyjątkowy projektor mobilny o kształcie kubka do kawy dysponuje zintegrowanym systemem dźwiękowym od Harman Kardon i jest pierwszym urządzeniem tego typu na świecie z teksturowanym wykończeniem z dzianiny, które pasuje do każdego aranżacji wnętrza. Ponadto otrzymał dużo nagród w kategorii designu....

☆ Projektor ACER X1128i, X1128i ☆

Projektor ACER X1128i, X1128i Najniższa Cena Online

☆ Projektor ACER X1128i, X1128i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACER
 • Nazwa produktu: Projektor ACER X1128i, X1128i
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor X1128i 3D DLP SVGA/4500/20000/HDMI/2.7

  X1128i
  Bez względu na to, czy używasz go w biurze czy w domu, otrzymasz przejrzyście czysty kinowy obraz. Projektor o maksymalnej jasności 4500 lumenów, wyposażony w funkcję projekcji bezprzewodowej tryb piłkarski i HDMI 3D oraz cechujący się niezawodnością działania przez całą dobę pozwoli Ci wyświetlać prezentacje o doskonałej jakości obrazu, a także spędzać czas wspólnie ze w trakcie oglądania widowisk sportowych.

  Bezprzewodowa projekcja obrazu
  Uwolnij się od kabli, korzystając z prostych funkcji bezprzewodowej projekcji1, a także konstrukcji z kluczem sprzętowym2.

  Jasność 4 500 lumenów
  transparentnie czysty, żywy obraz o jasności do 4 500 lumenów nawet z wielkiej odległości w świetle dziennym albo w średnich i wielkich pomieszczeniach.

  Rozdzielczość SVGA
  Dzięki rozdzielczości SVGA (800 × 600) możesz wyświetlać ostre, bardziej szczegółowe obrazy i filmy niż można żeby się spodziewać po zwykłych projektorach.

  wyświetlacz HDMI 3D
  Koniec płaskich obrazów, czas na 3D. Obrazy wydają się wyskakiwać z ekranu wprost do Twojego salonu dzięki obsłudze wyświetlacza HDMI 3D.

  Acer LumiSense
  Acer LumiSense dostosowuje jasność obrazu i nasycenie kolorów do tworzyw, które oglądasz.

  Acer ColorSafe II
  jednolite, naturalne odcienie dzięki technice ColorSafe II, która kontroluje poziom dynamicznych kolorów RGB, by zapobiec blaknięciu barw.

  technika Acer BlueLightShield
  Chroń oczy przed nadmiernym przemęczeniem dzięki technice BlueLightShield producenta Acer.

  Praca 24/7
  Możliwość nieprzerwanej projekcji obrazu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, bez przerwy to idealny dobór do prezentacji publicznych i wystaw.

  Tryb piłkarski
  Zbierz znajomych i wspólnie przeżywajcie niesamowite wydarzenia sportowe wyświetlane na ogromnym ekranie. W trybie piłkarskim wszystkie odcienie zostają wzmocnione, żeby akcja prezentowała się jeszcze lepiej.


☆ Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg ☆

Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg Najniższa Cena Online

☆ Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):4:3;Format obrazu (typowy):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:2 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):23 dB;Głośność (normal):24 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, charakterystyczna;HDR:nie;HD Ready:tak;dane dopełniające:automatyczne wyłączanie, tryb Eco;Jasność:550 ANSI lumen;Kod producenta:PH510PG.AEU;Kolor:biały;Kontrast:100000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny wymiar obrazu:100 ";nieduży rozmiar obrazu:25 ";Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:nie;Rozdzielczość maksymalna:WXGA (1280 x 720);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:tak;typ matrycy:LED;Waga:0,65 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:1;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):174 x 116 x 44 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód zasilający, karta gwarancyjna, pilot;Złącza:HDMI x 1, USB 2.0 x 1, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,4:1;Żywotność lampy (tryb normalny):30000 h


☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV ☆

Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV Najniższa Cena Online

☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  nieduże rozmiary

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu możesz go wziąć ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Projektor może towarzyszyć Ci w podróży,dodatkowo stanowić mobilne narzędzie pracy.

  nadzwyczajna jakość obrazu i dźwięku

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV emituje żywe odcienie w niezwykle bogatej palecie barw. Wykorzystanie światła LED o żywotności do 30 tysięcy godzin sprawia, że urządzenie posłuży Ci przez niezwykle długi czas. Możesz radować się wyśmienitą jakością obrazu w pracy i w domu - oglądając ulubione filmy i seriale.

  PHILIPS PicoPix Micro 2TV, dzięki zintegrowanym głośnikom stereofonicznym z dźwiękiem przestrzennym, a także funkcją korekcji, pozwoli Ci radować się wysoką jakością dźwięku. Dialogi, muzyka oraz efekty dźwiękowe są idealnie słyszalne, dzięki temu możesz przenieść się w świat wyobraźni.

  zastosowany akumulator oraz możliwość montażu na statywie

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV zastosowany akumulator, który zezwala na pracę urządzenia do 4 godzin bez dostępu do źródła zasilania. To oznacza, że możesz zabrać urządzenie ze sobą na dodatek na działkę albo w inne miejsce, gdzie nie ma prądu i radować się możliwością wyświetlania obrazów przez kilka godzin.

  Urządzenie zaimplementowany uchwyt do konstrukcji statywu. Dzięki temu możesz dowolnie wybrać miejsce, w którym wyświetlany będzie obraz. Jeśli chcesz, włącz film na suficie nad sobą i oglądaj w wygodnej, leżącej pozycji!

  zastosowany system Android i pilot sterowania

  Projektor zaimplementowany system Android, który pozwala radować się tymi samymi bonusami co w sytuacji telewizora z tym systemem. Uruchom ulubione filmy albo seriale na wybranej platformie do odtwarzania filmów albo wykorzystaj urządzenie do przeszukiwania zasobów Internetu.

  Urządzenie jest wyekwipowane w komfortowy pilot, dzięki któremu możesz sterować jego pracą. Nie musisz ruszać się z miejsca, żeby podgłośnić albo ściszyć film, bądź zmienić inne ustawienia! na dodatek, łącząc dwa urządzenia za pośrednictwem HDMI, zyskujesz możliwość sterowania ich pracą przy pomocy jednego pilota.

  informacje podstawowe☆ ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113) ☆

ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113) Najniższa Cena Online

☆ ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Amerykański producent na nowo definiuje kanon podstawowego projektora, który sprawdzi się jednocześnie jako urządzenie mobilne jaki i w stałej instalacji. Wysoka jasność pozwoli na pracę także w bardziej nasłonecznionych pomieszczeniach, a lampa o wydłużonej żywotności (nawet do 15.000 godzin) pozwoli ograniczyć koszty stosowania.

  zestaw najpopularniejszych zespoi pozwoli na podłączenie różnorodnego rodzaju sprzętów źródłowych....Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 2000 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT ☆

Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  śladowy i lekki model ultra 2+ zezwala na wyświetlanie obrazów w jakości full hd. Zawiera adapter android tv z wszystkimi ulubionymi aplikacjami i wbudowaną funkcją chromecast, mnóstwo korekcji obrazu, głośniki stereofoniczne gwarantujące mocny dźwięk, a także złącza hdmi.

  korzyści: innowacyjne źródło światła led wyświetla bogate, żywe barwy, a przy tym cechuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Oznacza to, że przy codziennym stosowaniu poprzez 4 godziny dziennie nie trzeba będzie go wymieniać przez 20 lat!

  oprócz tego pobór mocy jest znacznie niższy w sytuacji charakterystycznych projektorów lampowych, co zezwala na pokaźniejszy obraz i realistyczne wrażenia podczas oglądania. Wszystko dzięki urządzeniu przyjaznemu dla środowiska!

  projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Wyświetlacz główny można przypasować do własnych potrzeb, by wyświetlał ulubione aplikacje, co upraszcza rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz albo pozwala na wznowienie oglądania.

  nasze menu ma nowy, intuicyjny interfejs, który usprawnia nawigację i poruszanie się. Zaopatrzony w najszybszy procesor amlogic, zagwarantuje płynne i najkorzystniejsze w swojej klasie wrażenia z korzystania z systemu android tv.

  dzięki wbudowanej funkcji bluetooth można prosto podłączyć głośniki bezprzewodowe bezpośrednio do adaptera android tv, żeby uzyskać lepszy dźwięk. Masz także mysz, klawiaturę lub inne piloty zdalnego sterowania? nie martw się, możesz podłączyć dowolne z tych akcesoriów, żeby sterować systemem android tv lub grać w gry za pomocą zewnętrznego gamepada bluetooth.

  zastosowana funkcja chromecast to technologia, która pozwala na strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu albo notebooka bezpośrednio do telewizora lub głośników. Telefon działa jak prosty i mocny pilot.

  starczy otworzyć znane i lubiane aplikacje mobilne, aby uzyskać prędki dostęp do programów telewizyjnych i list odtwarzania. Nie trzeba niczego pobierać ani dodatkow


☆ Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg ☆

Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg Najniższa Cena Online

☆ Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):4:3;Format obrazu (standardowy):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:2 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):23 dB;Głośność (normal):24 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, standardowa;HDR:nie;HD Ready:tak;dane dopełniające:samoczynne wyłączanie, tryb Eco;Jasność:550 ANSI lumen;Kod producenta:PH510PG.AEU;Kolor:biały;Kontrast:100000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny wymiar obrazu:100 ";znikomy rozmiar obrazu:25 ";Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:nie;Rozdzielczość maksymalna:WXGA (1280 x 720);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:tak;wariant matrycy:LED;Waga:0,65 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:1;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):174 x 116 x 44 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód zasilający, karta gwarancyjna, pilot;Złącza:HDMI x 1, USB 2.0 x 1, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,4:1;Żywotność lampy (tryb normalny):30000 h


☆ Acer projektor x1226ah 3d dlp xga/4000/20000/hdmi/2.7kg (4710180062977) ☆

Acer projektor x1226ah 3d dlp xga/4000/20000/hdmi/2.7kg (4710180062977) Najniższa Cena Online

☆ Acer projektor x1226ah 3d dlp xga/4000/20000/hdmi/2.7kg (4710180062977) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer projektor x1226ah 3d dlp xga/4000/20000/hdmi/2.7kg (4710180062977)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  precyzyjna projekcja dzięki projektorowi X1226AH. Uzyskaj jasny (4000 lumenów) i wyraźny obraz nawet w prawidłowo oświetlonych pomieszczeniach średniej wielkości. Realistyczne kolory są konsekwencją wykorzystania technice Acer LumiSense, ColorBoost 3D i Color Safe II, natomiast technologia Acer BluelightShield chroni Twój wzrok....


☆ Projektor ACER X1128i, X1128i ☆

Projektor ACER X1128i, X1128i Najniższa Cena Online

☆ Projektor ACER X1128i, X1128i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACER
 • Nazwa produktu: Projektor ACER X1128i, X1128i
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor X1128i 3D DLP SVGA/4500/20000/HDMI/2.7

  X1128i
  Bez względu na to, czy używasz go w biurze czy w domu, otrzymasz klarownie czysty kinowy obraz. Projektor o maksymalnej jasności 4500 lumenów, wyposażony w funkcję projekcji bezprzewodowej tryb piłkarski i HDMI 3D oraz charakteryzujący się niezawodnością działania poprzez całą dobę pozwoli Ci wyświetlać prezentacje o doskonałej jakości obrazu oraz spędzać czas wspólnie ze podczas oglądania widowisk sportowych.

  Bezprzewodowa projekcja obrazu
  Uwolnij się od kabli, korzystając z prostych funkcji bezprzewodowej projekcji1 oraz konstrukcji z kluczem sprzętowym2.

  Jasność 4 500 lumenów
  krystalicznie czysty, żywy obraz o jasności do 4 500 lumenów nawet z obfitej odległości w świetle dziennym albo w średnich i dużych pomieszczeniach.

  Rozdzielczość SVGA
  Dzięki rozdzielczości SVGA (800 × 600) możesz wyświetlać ostre, bardziej szczegółowe obrazy i filmy aniżeli można by się spodziewać po zwykłych projektorach.

  wyświetlacz HDMI 3D
  Koniec płaskich obrazów, czas na 3D. Obrazy wydają się wyskakiwać z ekranu wprost do Twojego salonu dzięki obsłudze wyświetlacza HDMI 3D.

  Acer LumiSense
  Acer LumiSense dostosowuje jasność obrazu i nasycenie kolorów do materiałów, które oglądasz.

  Acer ColorSafe II
  jednolite, naturalne barwy dzięki technologii ColorSafe II, która kontroluje poziom dynamicznych barw RGB, by zapobiec blaknięciu kolorów.

  technologia Acer BlueLightShield
  Chroń oczy przed nadmiernym przemęczeniem dzięki technologii BlueLightShield marki Acer.

  Praca 24/7
  Możliwość nieustannej projekcji obrazu poprzez całą dobę, 7 dni w tygodniu, bez przerwy to znakomity wybór do prezentacji publicznych i wystaw.

  Tryb piłkarski
  Zbierz znajomych i wspólnie przeżywajcie niesamowite wydarzenia sportowe wyświetlane na ogromnym ekranie. W trybie piłkarskim wszystkie odcienie zostają usztywnione, aby akcja prezentowała się jeszcze lepiej.


☆ Epson eb-e10 ☆

Epson eb-e10 Najniższa Cena Online

☆ Epson eb-e10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eb-e10
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-E10 Projektor XGA
  Tej wysokiej klasy, nieskomplikowany w obsłudze projektor XGA o jasności wynoszącej 3600 lumenów wyśmienicie sprawdza się w biurze i w domu.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 15 000:1
  • technika 3LCD
  Konieczność wyświetlania prezentacji biznesowych wcale nie musi przeszkadzać w oglądaniu kinowych hitów na pokaźnym ekranie w domu. Ten wszechstronny projektor XGA sprawdzi się w obu rolach. Dzięki technice 3LCD i jasności wynoszącej 3600 lumenów projektor wyświetla wyraźne obrazy choćby w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Jestwyjątkowo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.

  obszerniejszy znaczy udoskonalony
  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 350 cali, co powoduje,genialnie pasuje równocześnie do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 gwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten skuteczny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która gwarantuje tak samo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o nietrudnym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Staranne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw.

  Kluczowe cechy
  • Magia pokaźnego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • progresywny model w dostępnej cenie
   perfekcyjny projektor XGA
  • nieszablonowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki²
  • mobilny i prosty do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii usprawnia ustawienie obrazu


Podsumowanie, czyli jaki projektor do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 2000 zł opinie,
 • dobry projektor do 2000 zł cena,
 • projektor do 2000 zł ranking,
 • projektor do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...