Ranking projektorów do 7000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 7000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów do 7000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 7000 zł,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory do 7000 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 7000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów do 7000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson EH-TW7000 ☆

Epson EH-TW7000 Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW7000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7000 Projektor 4K PRO-UHD
  Poczuj kinową atmosferę w domu podczas oglądania filmów i transmisji sportowych oraz grania w gry dzięki czemu niedrogiemu i nieskomplikowanemu w obsłudze projektorowi 4K PRO-UHD.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja
  • Łączność audio Bluetooth
  • Interpolacja klatek
  Ten projektor 4K PRO-UHD oferuje funkcje produktów z wyższej półki w dostępnej cenie. Można wyświetlać najnowsze treści 4K z świetną jakością obrazu na ekranie o przekątnej choćby 500 cali. Wyrównanie obrazu jest nieskomplikowane dzięki zastosowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Za pośrednictwem portów HDMI można podłączać urządzenia do transmisji strumieniowej, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i nie tylko, by oglądać treści 4K.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca genialną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD. Dzięki równie wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów osiągalne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych odcieni. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 zagwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek zagwarantuje ostrzejszy obraz podczas scen akcji.

  Magia obfitego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali, a także odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyposażony w technologię redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, iż obraz będzie wyświetlany skrupulatnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  aby odtwarzać treści 4K wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można jeszcze wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu albo innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Soundbary można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe parametry
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K i optymalizuj treści inne niżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i przystępna cena
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w dostępnej cenie.
  • Magia obszernego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie poprzez następne 7 lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ Projektor h1 marki Asus ☆

Projektor h1 marki Asus Najniższa Cena Online

☆ Projektor h1 marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Projektor h1 marki Asus
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Jasny i wyraźny obraz zapewniający wciągające doznaniaZ jasnością na poziomie 3000 lumenów i z wyraźnym obrazem w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) źródło światła LED RGB zapewnia wyśmienitą jakość wyświetlania nawet przez 30 000 godzin – co oznacza około 20 lat wykorzystywania, przeciętnie poprzez 4 godziny dziennie.

  Po prostu odpal H1, żeby zanurzyć się we wciągające przygody w zaciszu własnego domu.Superszybka częstotliwość odświeżania dla płynnej gryDzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz, ASUS H1 jest gotowy do gier konsolowych nowej generacji.Przyjemność na znacznym ekranie w domuASUS H1 zamienia każde wnętrze w kino domowe dzięki szerokiemu zakresowi projekcji, który obejmuje od 40 do 200 cali – co pozwala z łatwością cieszyć się z onieśmielającym obrazem.Kompleksowa łącznośćH1 oferuje szereg przychylnych dla użytkownika opcji łączności, w tym dwa porty HDMI2.0 dla wejścia 4K, VGA, wejście/wyjście audio, RS232 i USB Type-A.


☆ uhd38 marki Optoma ☆

uhd38 marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ uhd38 marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: uhd38 marki Optoma
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma UHD38
  Projektor do gier i rozrywki domowej 4K UHD

  Zanurz się w świecie gier Ultra HD, wydarzeń sportowych na żywo i programów telewizyjnych. UHD38 zagwarantuje imponujące, jasne obrazy o jakości 4K, niezwłoczne opóźnienie wejścia tak niskie, jak 4,2 ms i wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz - nieprzeciętne do uzyskania przewagi w grach.

  wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, ten stylowy projektor oferuje kompatybilność z High Dynamic Range (HDR) i HLG, Full 3D i dwa porty HDMI 2.0. Genialny do cieszenia się realistyczną rozrywką na dużym ekranie w każdym pomieszczeniu.

  Rozrywka na znacznym ekranie

  Oglądaj obrazy wyświetlane przez projektor o rozmiarach nieporównywalnych do jakiegokolwiek telewizora*. Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali *. Wspaniały do osiągnięcia wciągających obrazów kinowych w zaciszu własnego domu.

  *rozmiar ekranu zależy od przystępnego miejsca (wymiar ściany i odległość) i warunków oświetleniowych otoczenia.

  Projekcja nawet przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe barwy, gwarantując realistyczne efekty wizualne choćby w poprawnie oświetlonym otoczeniu - genialny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  nadzwyczajne kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z olśniewającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie atrybuty pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę barw Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – by zagwarantować staranną reprodukcję kinowych barw precyzyjnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co znakomicie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Rozdzielczość 4K UHD

  Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niż Full HD, po to by obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w odcienie. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i równocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

  System zarządzania kolorami (CMS)

  Wyświetlaj skrupulatne, rzeczywiste barwy najlepiej dobrane do miejsca projekcji. Ta niepowtarzalna funkcja daje elastyczność skrupulatnego dostrajania ustawień odcieni zgodnie ze standardem 709 – dla adekwatnej precyzji.

  Tryby ISF

  Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

  Kompatybilność HDR i HLG

  Może odbierać i wyświetlać równocześnie HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć znacznie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i realistycznie, a uzupełniające detale dają większe poczucie głębi. To jest jak patrzenie przez okno.

  Podwójne wejście HDMI

  Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na sporym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz łatwo podłączyć konsolę do gier, dekoder, notebook, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów za pomocą jednego kabla. Możesz choćby zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ lub Roku® stick.

  ulepszony tryb gier

  ulepszony tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

  Płynny ruch 240Hz

  Ciesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania usprawnia śledzenie akcji, co daje większą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Nadzwyczajny do szybkich gier akcji.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z prędkością 24 klatek na sekundę, żeby wyświetlać filmy precyzyjnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Zintegrowany głośnik

  wydajny zastosowany głośnik zagwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj błyskawicznie treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Keystone HV i regulacja czterech narożników

  Projektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej oraz jednostkowe ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, aby stworzyć doskonały kwadrat. Idealne rozwiązanie w sytuacji nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora stwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  dobranie koloru ściany

  Nie masz białej ściany lub ekranu projektora? Nie ma problemu! za pomocą ustawienia „Kolor ściany" możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możeszdopasować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, aby uzyskać najdokładniejszą gamę odcieni.

  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  przystosuj zniekształcenie trapezowe jednocześnie w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, albo indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, aby utworzyć nieprzeciętnie kwadratowy obraz. Nadzwyczajny do nierównych ścian lub w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.


  Specyfikacja technologiczna:

  • wariant projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 UHD
  • Kontrast 1 000 000: 1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (ECO)
  • Zużycie energii 305W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000 (Jasny), 15000 (Dynamic), 10000 (Eco)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa 15.84 mm~17.42mm
  • Zoom 1,1 x
  • Odległość od ekranu 1.21m - 9.9m
  • Współczynnik odległości 1.5:1 ~ 1.66:1
  • Przekątna 0.84m ~ 7.62m (33" ~ 300")
  • Przesuw obiektywu Pionowo +0%
  • wbudowany offset 105%
  • Wejścia video
   2x HDMI 2.0
   VGA
  • Wejścia audio Audio In 3.5mm
  • Wyjścia audio Audio Out 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   1x S/PDIF
   1x USB-A power 1.5A
   RS232
   1x 12V trigger
  • zastosowany głośnik 10W
  • Waga 3,9 kg
  • rozmiary 315 x 270 x 118 mm
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   ochrona hasłem
  • Wyposażenie charakterystyczne
   kabel zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok lub 1.000h na lampę

☆ Panasonic Projektor pt-vx610e (5025232863518) ☆

Panasonic Projektor pt-vx610e (5025232863518) Najniższa Cena Online

☆ Panasonic Projektor pt-vx610e (5025232863518) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic Projektor pt-vx610e (5025232863518)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Jasna strona - jasność do 5500lm

  Przy wysokiej jasności w zakresie od 5000lm do 5500lm, mobilne projektory PT-VZ580 są co najmniej 200lm jaśniejsze kolekcja VZ570. Możesz spodziewać się głębokiej czerni, czystych świateł, wyraźnej grafiki i prostego do odczytania tekstu.

  Obrazuj rewelacyjne obrazy

  Zwycięska formuła blasku obrazu jest uzupełniona wysokim współczynnikiem kontrastu 16000: 1. Kolekcja PT-VZ580 ma rozdzielczości od XGA do WUXGA, dzięki temu natywne filmy Full HD są wyświetlane na sporych ekranach w nieznacznych pomieszczeniach. Zagwarantuje to ostre i szczegółowe obrazy gwarantujące wciągające wrażenia wizualne. Dzięki funkcji korekcji odcieni i korekcji można łatwo korygować niewiele znaczące odchylenia w zakresie odwzorowania odcieni w trakcie korzystania z wielu projekcji, bardzo w konfiguracji z boku na bok.

  Bardziej efektywne części dla przystępnej konserwacji

  W kolekcji PT-VZ580 zwiększyliśmy proces podmiany filtra powietrza do maksymalnie 7000 godzin i można go dwukrotnie myć: zmniejszając całkowity koszt posiadania. Lampa o wysokiej skuteczności ma także proces podmiany 7 000 godzin w trybie ECO2, co zniża potrzebę konserwacji w długim okresie użytkowania, obniżając koszty konserwacji i ograniczając wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki wtyczce Plug and Share * projektowanie bezprzewodowo z serią PT-VZ580 jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Funkcja Plug and Share zezwala na podłączenie projektora przy pomocy pamięci USB. Starczy podłączyć pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niej samoczynnie skopiowane - nie ma zapotrzebowania wprowadzania informacji sieciowych. Następnie podłącz USB do komputera i uruchom Plug and Share prosto z pamięci USB - bez konieczności instalacji na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest przystępna w następujących modelach: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępnij ekran swego telefonu komórkowego przy pomocy Miracast

  Kilka projektorów z kolekcji PT-VZ580 * wyekwipowanych jest w Advanced Miracast dla ulepszonego połączenia bezprzewodowego. Twoje urządzenie z Androidem formuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, dzięki czemu możesz je odkryć i zintegrować się, aby udostępnić wyświetlacz. Dzięki Advanced Miracast połączenie trwa trzy i krócej, a współczynnik łączności jest powiększony o 40% (w porównaniu z linią VZ57N). Projektory są pierwszą serią obsługującą tryb Moderator i funkcję Cut-In, dzięki czemu wyśmienicie nadają się do współpracy podczas spotkań.

  * Miracast jest dostępny w następujących modelach: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  rozciągliwa instalacja

  Dodanie do zakresu opcji łączenia się bezprzewodowo, połączenie przewodowe jest także bardziej sprężyste dla tej linii. Możesz scalić się jednym przewodem DIGITAL LINK * z obszerniejszym zasięgiem (do 150 m), co daje więcej możliwości podczas instalacji projektorów. Obiektyw zmiennoogniskowy z 1,6-krotnym zoomem gwarantuje elastyczność projekcji z szerokiej gamy odległości, co usprawnia instalację urządzenia nawet w ograniczonej przestrzeni.

  * DIGITAL LINK jest przystępny w następujących modelach: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  łatwo zauważyć, nawet w jasnych pomieszczeniach

  technika Daylight View Basic umożliwia wyraźne oglądanie obrazów nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Zaimplementowany czujka mierzy poziom światła w pomieszczeniu, a technologia optymalizuje optymalnie odcienie półtonów i jasność.

  Ciszej aniżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym, linia PT-VZ580 generuje mniejszy hałas aniżeli ktoś, kto pisze ołówkiem. Spokojna kompozycja pozwala zmniejszyć poziom hałasu do 29 dB *, więc dźwięk wentylatora jest ledwo zauważalny, a publiczność nie będzie rozpraszać się w trakcie spotkań i prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1


☆ BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens ☆

BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens Najniższa Cena Online

☆ BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):16:9;Format obrazu (standardowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:tak;Głośniki:tak;Głośność (econo):29 dB;Głośność (normal):33 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:tak;HD Ready:nie;Jasność:2000 ANSI lumen;Kolor:szary;Kontrast:10000:1;Korekcja pozioma:+/- 40 poziomów;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny rozmiar obrazu:300 ";śladowa odległość projekcji od ściany:0 m;nieznaczny wymiar obrazu:60 ";Siła lampy:240 W;Pilot:tak;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Rozdzielczość maksymalna:UHD (3840 x 2160);Pokrowiec:nie;typ matrycy:DLP;Waga:4,2 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:0;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):353 x 135 x 272 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pilot;Złącza:HDMI x 2;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:0:1;Żywotność lampy (tryb eco):10000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):4000 h


☆ BenQ X1300i (4718755083891) ☆

BenQ X1300i (4718755083891) Najniższa Cena Online

☆ BenQ X1300i (4718755083891) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ X1300i (4718755083891)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Nieskończenie wciągająca płynna gra
  najistotniej wciągający projektor do gier jest wyekwipowany w natychmiastowe tryby gry, wrażenia słuchowe i pełne sterowanie z najniższym w branży opóźnieniem wejściowym, zapewniającym płynne zwycięstwa w dowolnej grze. X1300i jest dedykowany do powiększonej rozrywki dzięki Android TV do strumieniowego przesyłania treści i ogromnej biblioteki multimediów. Trwałe źródło światła LED zagwarantuje spójne, żywe kolory, a gustowny wygląd uzupełnia każde miejsce do gry.

  Pełne filmowe zanurzenie w trybie RPG
  Poczuj równocześnie subtelność, jak i intensywność świata gry. Odkrywając bogato urzekające detale starożytnych ruin, pozwól, aby ostre struny i głośny bas potężnej muzyki orkiestrowej poprowadziły Cię przez przygodę.

  Zidentyfikuj pobliskie zagrożenia w trybie FPS
  Zdobądź pole bitwy dzięki wyrafinowanym szczegółom ujawniającym ukrytych przeciwników. Wirtualny dźwięk przestrzenny wzmacnia strzały, eksplozje i zbliżające się kroki z daleka, ostrzegając o zagrożeniach, dzięki temu możesz pokonać każdego wroga.

  Emocje w czasie rzeczywistym w trybie SPG (sport)
  Rywalizuj w realistycznych grach sportowych w czasie rzeczywistym z zieloną trawą, prawdziwymi odcieniami skóry, żywymi mundurami i wyrazistymi detalami. Usłysz i poczuj entuzjastyczne głosy spikerów, gdy tłum krzyczy. Twój dom natychmiast stanie się centrum akcji.

  Doskonałość GameMaestro
  technika BenQ GameMaestro inicjuje się od najkorzystniejszego w swojej klasie niskiego opóźnienia input lag i dodaje słuszne ustawienia obrazu i dźwięku dla gier RPG, sportów i strzelanek oraz konfigurowalne ustawienia obrazu. Jest wspierany poprzez technikę CinematicColor, która ulepsza grafikę gry o żywe, prawdziwe odcienie. Miksowanie dźwięku z wielu źródeł, dostrojone przez treVolo i Bongiovi Digital Power Station (DPS), udoskonala ścieżki dźwiękowe i muzykę, zapewniając wciągające wrażenia.Projektor X1300i zapewnia najkorzystniejsze wrażenia kinowe, o jakich możesz marzyć.

  Jeden projektor. Nieskończona rozrywka.
  Niezależnie od tego, czy chodzi o filmy, programy, sport czy telewizję na żywo, inteligentny projektor BenQ z systemem Android ma największą dostępną bibliotekę rozrywki. Uzyskaj dostęp do Google Play za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu i bezproblemowej zabawy dla każdego.

  Prosta instalacja
  szykowny i inteligentny projekt jest przyjazny dla użytkownika i pasuje do każdego pomieszczenia. Ustawienie do góry nogami z opcjonalnymi, magnetycznymi stopkami regulacyjnymi, umożliwia łatwą konfigurację w dowolnym miejscu.

  sprężyste opcje wyświetlania
  Użyj uchwytu sufitowego lub nowo zaprojektowanych regulowanych nóżek, które elastyczne przesuwanie obrazu.

  Kompatybilność treści 4K
  Uniwersalna łączność dwóch portów HDMI 2.0b (HDCP2.2) i zaawansowane sterowanie AV dla konsol do gier, maszyn mobilnych, otwarzaczy multimedialnych i Blu-ray umożliwiają podłączenie do treści 4K z satysfakcjonującym konsekwencją HDR. Port HDMI 2 obsługuje ARC (zwrotne audio).


☆ projektor w1800i dlp 4k 2000ansi/10000:1/hdmi marki Benq ☆

projektor w1800i dlp 4k 2000ansi/10000:1/hdmi marki Benq Najniższa Cena Online

☆ projektor w1800i dlp 4k 2000ansi/10000:1/hdmi marki Benq - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Benq
 • Nazwa produktu: projektor w1800i dlp 4k 2000ansi/10000:1/hdmi marki Benq
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor W1800i DLP 4K Usiądź wygodnie i ciesz się przebojowymi premierami w domu, precyzyjnie tak, jak zamierzali filmowcy: niezwykła skrupulatność barw, kinowe kolory i świetne obrazy na inteligentnym projektorze kinowym BenQ W1800i. Ciesz się jak w kinie. Prawdziwa kinowa kolorystyka 4K w połączeniu z Android TV Usiądź i ciesz się przebojowymi premierami w domu, starannie tak, jak zamierzali filmowcy: niezwykła precyzyjność barw, kinowe barwy i wyśmienite obrazy na projektorze BenQ W1800i Smart Home. Poczuj się jak w kinie. Kluczowe parametry: Prawdziwa rozdzielczość 4K UHD 8,3 miliona pikseli ze zoptymalizowanym pod kątem projektora HDR10 / HLG Android TV z atestem Google i sklep Google Play CinematicColor marki BenQ dla 100% precyzyjnej przestrzeni barw Rec.709 z fabrycznym raportem kalibracji Projekcja 100 cali przy 2,5 m (8,2 stopy) z znacznym zoomem 1,3x, zniekształceniem trapezowym 2D i rotacją obrazu łatwa aktualizacja 4K dla BenQ W1070, W1090 i W2000 bez potrzeby dostosowywania rozmiaru ekranu i odległości rzutu na tym samym uchwycie sufitowym

☆ Projektor OPTOMA ZW403 (5055387664692) ☆

Projektor OPTOMA ZW403 (5055387664692) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA ZW403 (5055387664692) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA ZW403 (5055387664692)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZW403
  Kompaktowy projektor laserowy Optoma ZW403

  Koncentrując się na swojej jasności, ZW403 proponuje najkorzystniejszą wartość dla podstawowego rynku fachowych instalacji. Ten projektor jest świetny do tych zastosowań, które po prostu wymagają adekwatnego poziomu jasności, łatwości instalacji i drobnej konserwacji do 20 000 godzin. Zapewniając nieszablonową bezawaryjność, wysoką intensywność jasności, kompaktową konstrukcję, zachwycające kolory i spektakularną jakość obrazu, ZW403 jest skrupulatnie zaprojektowany, żeby zapewniać obszerniejsze aniżeli rzeczywiste doświadczenia.

  ZW403 to wyśmienite rozwiązanie dla firm, sal konferencyjnych, szkolnictwa wyższego, audytoriów, wystaw, digital signage, miejsc rozrywki, mapowania projekcji i symulacji.

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zaimplementowaniu technologii DuraCore producenta Optoma. Wdrażanie nowoczesnych technik chłodzenia diody laserowej, a także postępowy projekt ochrony przed kurzem.

  Kompatybilny z HDR

  Zdolne do odbioru i wyświetlania metadanych HDR, projektory kompatybilne z Optoma HDR pozwalają zobaczyć pokaźnie więcej szczegółów i tekstury. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i przypominają życie, a uzupełniające detale tworzą obszerniejsze poczucie głębi.

  odporny na pył optyczny silnik IP6X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną oporności na kurz IP6X. Wyjątkowa niepodatność na kurz w połączeniu z unikatową jasnością gwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w skomplikowanych warunkach.

  Niesamowite odcienie

  Projektory Optoma niezawodną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od skrupulatnych odcieni sRGB po realistyczne obrazy i żywe, ładne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Doskonały do szeregu prezentacji graficznych i wideo.

  doskonały kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, nadzwyczajny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Stała jasność 4500 lumenów przez 12 000 godzin

  Użytkownicy mogą ustawić żądany poziom jasności na mniej niżeli 100% w zamian za zrównoważoną jasność wyjściową przez określony czas. Im niższy jest ustawiony poziom jasności, tym dłuższa żywotność źródła światła.

  * Szacowane na podstawie 8 godzin wykorzystywania dziennie, 5 dni w tygodniu przez 5 lat. Jasność zależy od warunków otoczenia. ** Szacunkowy czas, przez jaki projektor utrzymuje stałą jasność. Będzie się to różnić, jeśli ustawienie nie zostanie wytworzone na początku.  PJLink

  wbudowany w projektor protokół PJLink pozwala na łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink.

  Pełna projekcja 360

  Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

  Kontrola  wyekwipowany w wielki zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN przy pomocy kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, obserwować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przy pomocy prostej przeglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych lub ważnych ogłoszeń.
  - automatycznie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  Zasilanie z USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – nieprzeciętne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Wyciszenie AV

  Kontrola prezentacji dzięki funkcji Wyciszenie AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Znakomity do zastosowań wymagających długich okresów użytkowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na charakterystycznych godzinach wykorzystywania. Optoma zaleca wyłączenie projektora lub ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, żeby przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja technologiczna:

  • rodzaj projektora Laserowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 300 000:1
  • Jasność 4500 ANSI lm
  • Poziom szumu 32 dB (Eco)
  • Zużycie energii 256W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 20.000h
  • Źródło światła Laser
  • Ogniskowa F/2.43-2.78,f/16.901~21.6076 mm
  • Zoom/Focus 1.3 x
  • Odległość od ekranu 1.2 – 7.7m
  • Współczynnik odległości 1.187 – 1.544
  • Przekątna 30" - 300"
  • Wejścia video
   HDMI
   HDMI/MHL
   VGA
   Wyjścia video brak
  • Audio Wejście Mini jack 3,5 mm
  • Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
   USB-A
   micro USB
  • zaimplementowany głośnik 2 x 10W
  • Waga 5 kg
  • rozmiary 337 x 265 x 108 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs chroniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 5 lat lub 12 000h na źródło światła

☆ Optoma ZH403 ☆

Optoma ZH403 Najniższa Cena Online

☆ Optoma ZH403 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma ZH403
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZH403
  Kompaktowy projektor laserowy Optoma ZH403

  Model ZH403 to kompaktowy projektor Full HD 1080p z rodziny laserowych sprzętów DuraCore. Został zaprojektowany z myślą o bezobsługowej, ciągłej pracy w dowolnej orientacji. Jego minimalne wymiary w połączeniu z zoomem 1.3x i możliwością pracy w dowolnej pozycji zapewniają łatwość instalacji.

  wyekwipowany w niemało przydatnych funkcji projektor ma wbudowany głośnik, obsługuje sygnał 4K HDR i ma wsparcie dla większości najpopularniejszych protokołów sterowania, dzięki czemu osiągalne jest sterowanie wieloma urządzeniami naraz.

  doskonały dla biznesu, edukacji i muzeów, gdzie jasny i wyraźny obraz jest niezbędny. Użycie laserowego źródła światła zapewnia żywotność i barwy nieosiągalne dla rozwiązań lampowych.

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technice DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej i nowoczesny projekt ochrony przed kurzem.

  Kompatybilny z HDR

  Zdolne do odbioru i wyświetlania metadanych HDR, projektory kompatybilne z Optoma HDR pozwalają zobaczyć istotnie więcej szczegółów i tekstury. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i przypominają życie, a uzupełniające detale tworzą obszerniejsze poczucie głębi.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Projekcja w trybie portretowym

  wyśmienity do zastosowań digital signage, wyświetlania obrazów w trybie portretowym i pionowo w górę i w dół.

  wytrzymały na pył optyczny silnik IP5X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną odporności na kurz IP5X. Unikatowa oporność na kurz w połączeniu z unikatową jasnością zagwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w niełatwych warunkach.

  Niesamowite kolory

  Projektory Optoma bezusterkową sprawność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od dokładnych odcieni sRGB po realistyczne obrazy i żywe, spektakularne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Idealny do szeregu prezentacji graficznych i wideo.

  doskonały kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, perfekcyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  przypasuj zniekształcenie trapezowe jednocześnie w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, lub indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, by utworzyć nieprzeciętnie kwadratowy obraz. Idealny do nierównych ścian lub w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.

  PJLink

  wbudowany w projektor protokół PJLink zezwala na łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink.

  Telnet

  Model ten jest w stanie odbierać polecenia za pośrednictwem telnetu, umożliwiając łatwą instalację przy pomocy systemów sterowania zgodnych z Telnet.

  Pełna projekcja 360

  Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

  Kontrola  wyposażony w znaczny zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN przy pomocy kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, obserwować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora za pomocą prostej przeglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych albo ważnych ogłoszeń.
  - samoczynnie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  Zintegrowany głośnik

  skuteczny zastosowany głośnik zagwarantuje unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Pilot przewodowy

  Przewodowe połączenie zdalne pozwala na jednostkowe sterowanie wszystkimi aspektami projektora, nie wymagając linii wzroku do projektora; nieocenione podczas używania wielu jednostek podczas wydarzeń na żywo.

  Zasilanie z USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – perfekcyjne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Wyciszenie AV

  Kontrola prezentacji dzięki funkcji Wyciszenie AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on potrzebny.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Genialny do zastosowań wymagających długich okresów użytkowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na typowych godzinach wykorzystywania. Optoma zaleca wyłączenie projektora albo ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, żeby przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Laserowy
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 300 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 30 dB (normalny)
  • Zużycie energii 269W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 30.000h
  • Źródło światła Laser
  • Ogniskowa 12.81 - 16.74 mm
  • Zoom/Focus 1.3 x
  • Odległość od ekranu 1 m - 7.9 m
  • Współczynnik odległości 1.21:1 - 1.59:1
  • Przekątna 0.71 m ~ 7.63 m (30" - 300")
  • Wejścia video
   HDMI 2.0
   HDMI 1.4a 3D
   VGA
   Wyjścia video
  • Audio Wejście Mini jack 3,5 mm
  • Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
   USB-A
   micro USB
  • zastosowany głośnik 10W
  • Waga 5,5 kg
  • rozmiary 337 x 265 x 122.5 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 5 lat albo 20 000h na źródło światła

☆ hd31ust marki Optoma ☆

hd31ust marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ hd31ust marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: hd31ust marki Optoma
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor do kina domowego ultra krótkiego rzutu

  Ciesz się ogromnym obrazem o przekątnej 100 cali dzięki projektorowi o ultrakrótkim rzucie, umieszczonym zaledwie 30 cm od ściany albo ekranu. Znakomity do transmisji sportowych, programów telewizyjnych, filmów i gier dzięki jasnym, ostrym obrazom o optymalnej jakości barw nawet przy włączonych światłach.

  Zintegrowany głośnik gwarantuje idealny dźwięk, a dwa wejścia HDMI umożliwiają łatwą konfigurację. Możesz nawet przekształcić go w inteligentny projektor, podłączając klucz HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire Stick albo Apple TV ™, by grać w gry, strumieniować filmy i udostępniać zdjęcia na obfitym ekranie w zaciszu własnego domu.

  Funkcje
  Projekcja choćby przy przygaszonym świetle - jasność 3400 lumenów
  Obiektyw ultra niedługiego rzutu - obraz 100 "z odległości mniejszej niżeli pół metra
  Ciesz się oglądaniem sportu na żywo, programami telewizyjnymi i grami w jakości Full HD 1080p
  Łatwa konfiguracja - pozioma i pionowa korekcja trapezu i regulacja czterech narożników
  Ultra-krótki rzut

  Dzięki obiektywowi o ultra niedługim rzucie, osiągalne jest prezentowanie imponujących obrazów większych niżeli 100-cali z odległości mniejszej aniżeli jeden metr. Pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co usprawnia prezentację; genialny do zastosowań interaktywnych.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zniżania ani kompresowania – wspaniała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  wyśmienite kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zniewalającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie cechy zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę barw Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych odcieni dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych barw dla uzyskania aktywnego obrazu, poprzez co genialnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  ekran USB

  Podłącz swój projektor bezpośrednio do laptopa i wyświetlaj pulpit przy pomocy kabla USB. Brak konieczności wykorzystania nieporęcznego kabla VGA.

  Sterowanie

  zaopatrzony w spory zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. • Projektor Optoma RS232 zaopatrzony jest w bogaty komplet poleceń RS232, dzięki temu można nim prosto i w prosty sposób zarządzać za pomocą dowolnego systemu sterowania. • Zgodność AMX energiczny protokół wykrywania jest wbudowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. •Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView® można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera• Kompatybilny Extron IPLink umożliwia łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron

  Keystone HV i regulacja czterech narożników

  Projektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej i jednostkowe ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, by stworzyć nieprzeciętny kwadrat. Perfekcyjne rozwiązanie w przypadku nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora generuje problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  wbudowany głośnik

  potężny zaimplementowany głośnik zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Auto power off samoczynne wyłączanie

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. Aby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj ekspresowo treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Specyfikacja
  technologia wyświetlania
  DLP
  Rozdzielczość
  1080p Full HD (1920x1080)
  Jasność
  3 400lumenów
  Kontrast
  28 000:1
  Natywne proporcje ekranu
  16:9
  Współczynnik projekcji - zgodny
  4:3, 16:9
  Korekcja trapezowa - pozioma
  4
  Korekcja trapezowa - pionowa
  4
  szybkośc skanowania poziomego
  15.375 ~ 91.147Khz
  prędkość skanowania pionowego
  24 ~ 85(120 for 3D)Hz
  Jednolitość
  80%
  wymiar ekranu
  2.03m - 2.54m (80in - 100in)(Diagonal)
  Źródło światła
  Lampy
  Moc lampy
  240
  Żywotność lampy (godziny)
  4000 (Jasny), 12000 (Dynamiczny), 10000 (Eco), 15000 (Eco+)
  Współczynnik projekcji
  0.25:1
  Odległość wyświetlania
  0.45m - 0.56m
  wariant rozszerzenia
  Stały
  Ogniskowa (mm)
  3.72
  zaimplementowany offset
  118%
  Złącza wejściowe/wyjściowe
  Poziom hałasu (standardowy)
  26dB
  Kompatybilność z komputerem
  FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  Kompatybilność 2D
  NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz)
  Kompatybilność 3D
  Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60
  3D
  Full 3D
  Security
  Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  OSD / języki wyświetlacza
  25 języków: arabski, czeski, duński, holenderski, angielski, Farsi, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, Indonesian, włoski, japoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński klasyczny, turecki, Vietnamese
  Warunki pracy
  5°C ~ 40°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 3000m
  Pilot
  Zdalne sterowanie za pomocą funkcji lasera i myszy
  ilość głośników
  1
  Wattów na głośnik
  16W
  W pudełku
  kabel zasilający AC Pilot 2x baterie AAA Podstawowa instrukcja obsługi
  LAN - sterowanie
  Tak
  LAN - wyświetlacz
  Tak
  Zasilanie
  100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
  Zużycie energii (tryb czuwania)
  0.5W
  Zużycie energii (nieduże)
  200W
  Zużycie energii (maksymalne)
  275W
  Waga netto
  3.9kg
  rozmiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
  343 x 383 x 112


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 7000 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory do 7000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 7000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor krótkoogniskowy InFocus IN1503 ☆

Projektor krótkoogniskowy InFocus IN1503 Najniższa Cena Online

☆ Projektor krótkoogniskowy InFocus IN1503 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Projektor krótkoogniskowy InFocus IN1503
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Panasonic Projektor pt-vx610e (5025232863518) ☆

Panasonic Projektor pt-vx610e (5025232863518) Najniższa Cena Online

☆ Panasonic Projektor pt-vx610e (5025232863518) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic Projektor pt-vx610e (5025232863518)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Jasna strona - jasność do 5500lm

  Przy wysokiej jasności w zakresie od 5000lm do 5500lm, mobilne projektory PT-VZ580 są co najmniej 200lm jaśniejsze seria VZ570. Możesz spodziewać się głębokiej czerni, czystych świateł, wyraźnej grafiki i nietrudnego do odczytania tekstu.

  Obrazuj idealne obrazy

  Zwycięska formuła blasku obrazu jest uzupełniona wysokim współczynnikiem kontrastu 16000: 1. Seria PT-VZ580 ma rozdzielczości od XGA do WUXGA, dzięki czemu natywne filmy Full HD są wyświetlane na wielkich ekranach w minimalnych pomieszczeniach. Zagwarantuje to ostre i szczegółowe obrazy zapewniające wciągające wrażenia wizualne. Dzięki funkcji korekcji kolorów i korekcji można łatwo korygować małe odchylenia w zakresie odwzorowania kolorów w trakcie korzystania z wielu projekcji, wyjątkowo w konfiguracji z boku na bok.

  Bardziej wydajne części dla prostej konserwacji

  W serii PT-VZ580 powiększyliśmy cykl wymiany filtra powietrza do maksymalnie 7000 godzin i można go dwukrotnie myć: zmniejszając całkowity koszt posiadania. Lampa o wysokiej efektywności ma także proces podmiany 7 000 godzin w trybie ECO2, co ogranicza potrzebę konserwacji w długim okresie stosowania, zniżając koszty konserwacji i ograniczając wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki wtyczce Plug and Share * projektowanie bezprzewodowo z linią PT-VZ580 jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek. Funkcja Plug and Share umożliwia podłączenie projektora przy pomocy pamięci USB. Wystarczy podłączyć pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niej automatycznie skopiowane - nie ma potrzeby wprowadzania danych sieciowych. Następnie podłącz USB do komputera i uruchom Plug and Share prosto z pamięci USB - bez konieczności instalacji na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest dostępna w następujących modelach: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępnij wyświetlacz swego telefonu komórkowego przy pomocy Miracast

  Kilka projektorów z linii PT-VZ580 * zaopatrzonych jest w Advanced Miracast dla ulepszonego połączenia bezprzewodowego. Twoje urządzenie z Androidem wytwarza bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, dzięki czemu możesz je odkryć i zjednoczyć się, by udostępnić ekran. Dzięki Advanced Miracast połączenie trwa trzy i krócej, a współczynnik łączności jest zwiększony o 40% (w porównaniu z linią VZ57N). Projektory są pierwszą serią obsługującą tryb Moderator i funkcję Cut-In, dzięki czemu świetnie nadają się do współpracy w trakcie spotkań.

  * Miracast jest dostępny w następujących modelach: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  rozciągliwa instalacja

  Dodanie do zakresu opcji łączenia się bezprzewodowo, połączenie przewodowe jest jeszcze bardziej sprężyste dla tej linii. Możesz skonsolidować się jednym kablem DIGITAL LINK * z większym zasięgiem (do 150 m), co daje więcej możliwości w trakcie instalacji projektorów. Obiektyw zmiennoogniskowy z 1,6-krotnym zoomem gwarantuje elastyczność projekcji z szerokiej gamy odległości, co ułatwia instalację urządzenia choćby w ograniczonej przestrzeni.

  * DIGITAL LINK jest dostępny w następujących modelach: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  łatwo zauważyć, choćby w jasnych pomieszczeniach

  technika Daylight View Basic umożliwia wyraźne oglądanie obrazów nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Wbudowany czujka mierzy poziom światła w pomieszczeniu, a technologia optymalizuje odpowiednio barwy półtonów i jasność.

  Ciszej niżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym, kolekcja PT-VZ580 tworzy mniejszy hałas niż ktoś, kto pisze ołówkiem. Spokojna budowa pozwala zniżyć poziom hałasu do 29 dB *, więc dźwięk wentylatora jest ledwo zauważalny, a publiczność nie będzie rozpraszać się podczas spotkań i prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1


☆ Projektor NEC prezentacyjny ME403U ☆

Projektor NEC prezentacyjny ME403U Najniższa Cena Online

☆ Projektor NEC prezentacyjny ME403U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NEC
 • Nazwa produktu: Projektor NEC prezentacyjny ME403U
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Nowa generacja sprzętów z linii ME zapewnia wysoką jakość i długą żywotność lamp w salach wykładowych i niewielkich salach konferencyjnych.

  Dzięki nim klasyczna projekcja z niewielkiej odległości proponuje ponadstandardowe rezultaty. Ze względu na brak kosztów związanych z lampą, użytkownicy mogą utrzymać koszty eksploatacji urządzenia na drobnym poziomie i korzystać z choćby 20 000 godzin bezproblemowej eksploatacji.

  Dzięki szerokiemu zoomowi optycznemu na poziomie 1,6x projektor można z łatwością umieścić w pomieszczeniu, a istniejące miejsca montażu sufitowego można wykorzystać bez konieczności zmiany położenia.

  Aby zapewnić bezproblemowe przełączanie obrazu między prezenterami, projektor proponuje zaawansowane funkcje bezprzewodowe wraz z zaimplementowaną funkcją MultiPresenter. Dzięki niej wielu użytkowników może nawiązać połączenie i współdzielić treści bez konieczności przyłączania przewodów.

  Jasność: 4000 ANSI Lumenów
  Kontrast: 16 000: 1
  Rozdzielczość: 1920x1200

  Z ywotność lampy: do 20000 godzin

  Minimalizacja kosztów ponoszonych poprzez właściciela – dzięki długiemu okresowi eksploatacji lamp i długim odstępom pomiędzy zamianami filtrów.

  • Wszechstronność i mobilność – kompaktowy i lekki model z HDMI i zintegrowanym głośnikiem o mocy 16 W.
  • Wyświetla treść tak, żeby zwrócić uwagę – dzięki rozdzielczości WUXGA oraz nad wyraz wysokiemu poziomowi jasności i szerokiemu zakresowi kolorów, widzowie doświadczą niezwykłych przeżyć wzrokowych.
  • Zarządzanie przyszłościowymi wejściami – dzięki przetwarzaniu wejść 4K przy 30 Hz.
  • duży wybór sprężystych scenariuszy zastosowań – dzięki możliwościom prowadzenia konferencji na podstawie wielu źródeł treści i wydajnej pracy na dzielonym ekranie z użyciem wielu przyszłościowych scali cyfrowych.


☆ BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens ☆

BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens Najniższa Cena Online

☆ BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):16:9;Format obrazu (standardowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:tak;Głośniki:tak;Głośność (econo):29 dB;Głośność (normal):33 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:tak;HD Ready:nie;Jasność:2000 ANSI lumen;Kolor:szary;Kontrast:10000:1;Korekcja pozioma:+/- 40 stopni;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny wymiar obrazu:300 ";nieduża odległość projekcji od ściany:0 m;znikomy wymiar obrazu:60 ";Siła lampy:240 W;Pilot:tak;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Rozdzielczość maksymalna:UHD (3840 x 2160);Pokrowiec:nie;wariant matrycy:DLP;Waga:4,2 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:0;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):353 x 135 x 272 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pilot;Złącza:HDMI x 2;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:0:1;Żywotność lampy (tryb eco):10000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):4000 h


☆ uhd38 marki Optoma ☆

uhd38 marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ uhd38 marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: uhd38 marki Optoma
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma UHD38
  Projektor do gier i rozrywki domowej 4K UHD

  Zanurz się w świecie gier Ultra HD, wydarzeń sportowych na żywo i programów telewizyjnych. UHD38 gwarantuje imponujące, jasne obrazy o jakości 4K, niezwłoczne opóźnienie wejścia tak niskie, jak 4,2 ms i wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz - wyśmienite do uzyskania przewagi w grach.

  wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, ten stylowy projektor proponuje kompatybilność z High Dynamic Range (HDR) i HLG, Full 3D i dwa porty HDMI 2.0. Idealny do cieszenia się realistyczną rozrywką na obfitym ekranie w każdym pomieszczeniu.

  Rozrywka na obfitym ekranie

  Oglądaj obrazy wyświetlane poprzez projektor o wymiarach nieporównywalnych do jakiegokolwiek telewizora*. Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali *. Rewelacyjny do osiągnięcia wciągających obrazów kinowych w zaciszu własnego domu.

  *rozmiar ekranu zależy od dostępnego miejsca (rozmiar ściany i odległość), a także warunków oświetleniowych otoczenia.

  Projekcja nawet przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe barwy, zapewniając realistyczne efekty wizualne choćby w dobrze oświetlonym otoczeniu - doskonały do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów albo grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  nieprzeciętne barwy

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z olśniewającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie cechy pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować precyzyjną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co idealnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Rozdzielczość 4K UHD

  Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niżeli Full HD, po to aby obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w kolory. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

  System zarządzania kolorami (CMS)

  Wyświetlaj precyzyjne, rzeczywiste barwy najlepiej dostosowane do miejsca projekcji. Ta oryginalna funkcja daje elastyczność skrupulatnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 – dla stosownej precyzji.

  Tryby ISF

  Ta funkcja pozwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

  Kompatybilność HDR i HLG

  Może odbierać i wyświetlać jednocześnie HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć widocznie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej potężnie i realistycznie, a dopełniające szczegóły dają większe poczucie głębi. To jest jak patrzenie przez okno.

  Podwójne wejście HDMI

  Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na pokaźnym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz prosto podłączyć konsolę do gier, dekoder, notebook, komputer, odtwarzacz Blu-ray albo streamer multimediów przy pomocy jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ lub Roku® stick.

  ulepszony tryb gier

  udoskonalony tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania niezwłocznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

  Płynny ruch 240Hz

  Ciesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania usprawnia śledzenie akcji, co daje obszerniejszą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Idealny do prędkich gier akcji.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z szybkością 24 klatek na sekundę (kl./s). Żeby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z prędkością 24 klatek na sekundę, żeby wyświetlać filmy dokładnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany.

  Zintegrowany głośnik

  wydajny zaimplementowany głośnik zapewnia nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj szybko treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Keystone HV i regulacja czterech narożników

  Projektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej oraz jednostkowe ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, by stworzyć wspaniały kwadrat. Świetne rozwiązanie w sytuacji nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora kreuje problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  dobranie koloru ściany

  Nie masz białej ściany lub ekranu projektora? Nie ma problemu! za pomocą ustawienia „Kolor ściany" możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możeszprzystosować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, żeby uzyskać najdokładniejszą gamę odcieni.

  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  przystosuj zniekształcenie trapezowe zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, lub indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, żeby utworzyć perfekcyjnie kwadratowy obraz. Znakomity do nierównych ścian lub w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.


  Specyfikacja techniczna:

  • typ projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 UHD
  • Kontrast 1 000 000: 1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (ECO)
  • Zużycie energii 305W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000 (Jasny), 15000 (Dynamic), 10000 (Eco)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa 15.84 mm~17.42mm
  • Zoom 1,1 x
  • Odległość od ekranu 1.21m - 9.9m
  • Współczynnik odległości 1.5:1 ~ 1.66:1
  • Przekątna 0.84m ~ 7.62m (33" ~ 300")
  • Przesuw obiektywu Pionowo +0%
  • zaimplementowany offset 105%
  • Wejścia video
   2x HDMI 2.0
   VGA
  • Wejścia audio Audio In 3.5mm
  • Wyjścia audio Audio Out 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   1x S/PDIF
   1x USB-A power 1.5A
   RS232
   1x 12V trigger
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 3,9 kg
  • rozmiary 315 x 270 x 118 mm
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   ochrona hasłem
  • Wyposażenie standardowe
   przewód zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok albo 1.000h na lampę


Podsumowanie, czyli jaki projektor do 7000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 7000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 7000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 7000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 7000 zł opinie,
 • dobry projektor do 7000 zł cena,
 • projektor do 7000 zł ranking,
 • projektor do 7000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...