Ranking projektorów do 2500 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 2500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów do 2500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie projektory do 2500 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 2500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów do 2500 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor EPSON EB-X51 ☆

Projektor EPSON EB-X51 Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EB-X51 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EB-X51
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X51 Projektor XGA
  Korzystaj z zalet obszernego ekranu w domu i w biurze dzięki idealnemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi o rozdzielczości XGA.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3800 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  ukazujemy projektor XGA dla całej rodziny, który wyśmienicie spełni oczekiwania równocześnie przy wyświetlaniu prezentacji, jak i w trakcie domowych seansów filmowych. Nie musisz przejmować się warunkami oświetleniowymi: dzięki technologii 3LCD i jasności wynoszącej 3800 lumenów obraz za każdym razem będzie wyraźny. Urządzenie można prosto transportować i konfigurować. Jestniezwykle ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.
  Przegląd

  obszerniejszy znaczy ulepszony
  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co powoduje,perfekcyjnie nadaje się zarówno do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten produktywny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia jednakowo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3800 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o nietrudnym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Precyzyjne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 zapewnia łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe atrybuty
  • Magia wielkiego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — równocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3800 lumenów
  • zaawansowany model w przystępnej cenie
   idealny projektor XGA
  • nieszablonowa solidność
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i nietrudny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer ☆

projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  S1286H

  Projektory z serii Acer Education wyświetlają obszerne i ostre obrazy równocześnie z większej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki czemu nadają się one znakomicie do zastosowania w placówkach oświatowych i wszelkich drobnych pomieszczeniach. Wysoka rozdzielczość zagwarantuje wyraźny i szczegółowy obraz na dużym ekranie, a opcje wzbogacania barw zapewniają żywe barwy.


☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) ☆

Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X06 Projektor XGA
  Wprowadź kinową atmosferę w domu i wyświetlaj wyraźne prezentacje w biurze za pomocą mobilnego projektora XGA o jasności 3600 lumenów.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technologia 3LCD
  obszerny ekran i nadzwyczajna jakość wyświetlanych treści sprawią, że prezentacje i filmy będą wywierać niezapomniane wrażenia. Wyjątkowo jasne obrazy o wyraźnych cieniach i głębokich czerniach zadowolą choćby najmocniej wymagających widzów. Urządzenie wykorzystuje technologię 3LCD, która pozwala uzyskać nawet trzykrotnie wyższą jasność w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy powoduje, że projektor jest nad wyraz ekonomiczny w wykorzystywaniu.
  Przegląd

  pokaźniejszy znaczy udoskonalony
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co sprawia,rewelacyjnie nadaje się jednocześnie do pokazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten skuteczny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje równie wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  prezentujemy projektor opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. Urządzenie prosto przenosić z jednego wnętrza do drugiego. Staranne ustawienie obrazu jest osiągalne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która zezwala na przesyłanie obrazów z urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe parametry
  • Magia obfitego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • nowoczesny model w dostępnej cenie
   wyśmienity projektor XGA
  • unikatowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki²
  • przenośny i łatwy do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii usprawnia ustawienie obrazu

☆ Philips projektor neopix ultra 2tv+ (npx644) ☆

Philips projektor neopix ultra 2tv+ (npx644) Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor neopix ultra 2tv+ (npx644) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor neopix ultra 2tv+ (npx644)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Dla prostej komunikacji bezprzewodowej z innymi urządzeniami

  Projektor PHILIPS NPX644-INT to z całą pewnością sprzęt, który każdy miłośnik domowej sali kinowej chciałby mieć pod swym dachem. Sprzęt ten nie tylko gwarantuje dostęp do wyjątkowo wielkiego i transparentnie czystego obrazu, lecz też oferuje całkiem konkretnie brzmiące tło dźwiękowe i dostęp do wielu interesujących funkcji multimedialnych. Urządzenie proponuje możliwość pełnej optymalizacji ekranu głównego Android TV. Projektor może wyświetlać ulubione aplikacje, a także prędko udostępniać dane multimedialne dzięki wyjątkowej płynności obrazu. Na uwagę zasługuje także instynktowny interfejs użytkownika, który jest wsparty poprzez ultraszybki procesor AMLOGIC. Dzięki czemu dopracowany interfejs Android TV zapewnia jeszcze lepsze wrażenia z odbioru zawartych w nim treści.

  Kompatybilność z Chromecast

  Projektor PHILIPS NPX644/INT jest w pełni kompatybilny z funkcją Chromecast. W ramach tej usługi użytkownik może strumieniowo przesyłać informacje z urządzenia mobilnego lub komputera wprost do projektora. Usługa ta zezwala na zastosowanie smartfonu albo tabletu jako rozbudowanego pilota, zapewniającego dostęp do nieograniczonych treści multimedialnych. Co ważne, usługa ta działa z dowolnego miejsca w domu i nie wymaga dodatkowego logowania lub pobierania żadnych plików instalacyjnych.

  szybki dostęp do multimediów

  Ważną zaletą urządzenia jest wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych. Projektor można z łatwością podpiąć do np. Zewnętrznego magazynu informacji, a następnie za pomocą kilku prostych kroków odtworzyć zapisane na nim informacje multimedialne. Co ważne, mogą być to jednocześnie ulubione filmy, jak i fotografie z wakacji albo muzyka. Samo podpięcie maszyn peryferyjnych do projektora nie jest trudne, gdyż polega ono jedynie na podłączeniu ich do portu USB-A umieszczonego w obudowie projektora.

  Wysoka jakość obrazu

  Projektor PHILIPS NPX644/INT proponuje użytkownikowi dostęp do najwyższej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p. Co więcej, obraz rzutowany na ścianę może mieć maksymalną przekątną rzędu aż 100 cali, co bez dwóch zdań uraduje każdego miłośnika domowego kina. Na uwagę zasługuje także możliwość nietrudnego zoptymalizowania obrazu pod kątem takich parametrów jak odcienie, gamma i LCD. Warto również podkreślić, że wysoka jakość obrazu dotyczy też samych napisów, które wyraźnie prezentują się na tle niezwykle żywego, bogatego w barwy obrazu.

  dane podstawowe


☆ Vivitek projektor krótkoogniskowy dx283st ☆

Vivitek projektor krótkoogniskowy dx283st Najniższa Cena Online

☆ Vivitek projektor krótkoogniskowy dx283st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vivitek
 • Nazwa produktu: Vivitek projektor krótkoogniskowy dx283st
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Vivitek DX283-ST to multimedialny projektor krótkoogniskowy. Specjalny układ optyczny zezwala na wyświetlenie obrazu o przekątnej 80" z odległości nieco ponad 100 cm. Takie rozwiązanie wspaniale nadaje się do współpracy z tablicą interaktywną. Dopełniającą zaletą projektorów krótkoogniskowych jest redukcja cienia rzucanego na , a także ograniczenie ryzyka sytuacji w których wzrok prowadzącego narażony jest na światło projektora.

  Vivitek DX283-ST wyświetla obraz w rozdzielczości XGA (1.024 x 768) z jasnością 3600 ANSI lumenów z zastosowaniem technice DLP. Zestawienie tych parametrów, a także uzupełnienie ich o kontrast wynoszący 20 000:1 gwarantuje wysokiej klasy projekcję z wyraźnym obrazem i wiernym odwzorowaniem barw.

  pokaźna ilość złącz w tym dwa złącza HDMI, dwa złącza VGA, a także wejście audio pozwala na swobodę korzystania z projektora bez względu na posiadane urządzenie wysyłające sygnał wideo i audio.

  Wyeliminowanie filtrów powietrza, a także zaimplementowaniu szczelnego układu optycznego umożliwia stanowcze zmniejszenie całkowitego kosztu posiadania i obniżenia kosztów serwisowania projektora. Warto zwrócić uwagę dodatkowo na żywotność lampy, która wynosi do 10 000 godzin w trybie pracy DynamicECO.

  Model ten objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, gwarancja na lampę wynosi 12 miesięcy (max. 1000h).

  ProducentVivitekJasność źródła światła3600 lm
  technologiaDLP
  rodzaj projektoraKrótkoogniskowy (ST)
  Rozdzielczość1024 x 768 (XGA)
  Żywotność źródła światła5500 h (tryb normalny) / 7000 h (ECO) / 10000 h (Dynamic ECO)
  Współczynnik odległości0.63:1
  Kontrast20000:1
  Poziom szumu29 dB (tryb ECO) / 32 dB (tryb normalny)
  Moc/źródło światła210 W
  Zużycie energii250W (tryb normalny) / 210W (ECO) / <0,5W (Stand-by)
  ObiektywF=2.65, f=7.2mm
  Keystone pionowy (+/-)40 st
  Przekątna50" - 100"
  Szerokość obrazu1.01 - 2.03 m
  Odległość od ekranu0.63 - 1.29 m
  Odległość od ekranu dla obrazu 80"1.02 m
  Wejścia videoComposite
  2 x HDMI
  S-Video
  2 x VGA (D-Sub15)
  Wyjścia videoVGA (D-Sub15)
  Wejścia audiomini jack 3.5 mm
  Wyjścia audiomini jack 3.5 mm
  Porty komunikacyjneRS232
  USB serwisowe
  wbudowany głośnik2 W (mono)
  Wyposażenie standardoweKabel VGA (D-Sub 15)
  kabel zasilający
  Pilot
  Baterie do pilota
  Funkcje projektora3D (obsługa sygnału - detale w instrukcji)
  Kensington Lock
  Łatwa zamiana lampy
  BrilliantColor
  Menu ekranowe w j. Polskim
  Sterowanie prezentacją przy pomocy pilota (wymaga podłączenia projektora do komputera przez USB)
  Stop klatka (funkcja freeze)
  Timer prezentacji
  Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN
  Możliwość instalacji na statywie
  rozmiary (wys. X szer. X głęb.)105 x 331 x 244 mm
  Waga2.6 kg
  Gwarancja2 lata na projektor / 1 rok na lampę albo 1000 godzin (co nastąpi wcześniej)


☆ Philips projektor PicoPix Max One (PPX520) (7640186960496) ☆

Philips projektor PicoPix Max One (PPX520) (7640186960496) Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor PicoPix Max One (PPX520) (7640186960496) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor PicoPix Max One (PPX520) (7640186960496)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  projektor picopix max one wyświetla obraz w rzeczywistej rozdzielczości full hd 1080p, zapewnia realistyczne odcienie dzięki 4-kanałowym diodom led. Korzyści: niewiele znaczące rozmiary, znaczna moc i zgodność z urządzeniami firmy apple.

  to wyśmienity kieszonkowy projektor kinowy. Nie ma zapotrzebowania używania uzupełniającego systemu audio — zaimplementowany głośnik zagwarantuje wymaganą skuteczność w śladowej obudowie. Podłącz wszystkie ulubione urządzenia poprzez złącze hdmi lub usb-c.

  port usb zezwala na podłączenie dowolnego urządzenia rodzaju smart stick, takiego jak amazon fire tv albo roku, w celu zapewnienia prawdziwie przenośnej rozrywki. Ustaw go w dowolnym miejscu! korekcja trapezowa, korekcja 4 narożników i zoom cyfrowy pomagają pousuwać zniekształcone obrazy, gwarantując wspaniałe proporcje obrazu, nawet jeśli urządzenie nie jest ustawione prosto przed ścianą.

  korzystaj z rozrywki w podróży dzięki zastosowanemu akumulatorowi, który gwarantuje choćby 5 godzin projekcji. Dzięki pojemnemu akumulatorowi możesz ładować urządzenia inteligentne przez usb-c.


☆ Epson Projektor eb-w06 (8715946680569) ☆

Epson Projektor eb-w06 (8715946680569) Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor eb-w06 (8715946680569) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor eb-w06 (8715946680569)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-W06 Projektor WXGA
  Łatwy w użyciu projektor WXGA o jasności 3700 lumenów z opcjonalną łącznością Wi-Fi pozwala uzyskać obraz o przekątnej 320 cali.
  • Projektor WXGA
  • Jasność: 3700 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technologia 3LCD
  lubisz oglądać filmy na pokaźnym ekranie, także projektora do niesamowitych prezentacji? Ten projektor WXGA o jasności 3700 lumenów z technologią 3LCD znakomicie stanie na wysokości zadania w obu rolach. Podczas projektowania zadbaliśmy również o łatwość transportu i konfiguracji. Na tle konkurencyjnych produktów uwydatnia się także licznymi funkcjami i długim czasem eksploatacji lampy, który wynosi aż 18 lat.
  Przegląd

  większy znaczy lepszy
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 320 cali, co powoduje,świetnie nadaje się zarówno do demonstrujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 gwarantuje żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten sprawny i niedrogi projektor WXGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która zapewnia jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3700 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o przystępnym transporcie i konfiguracji. Korekcja geometrii pozwala dokładnie ustawić obraz, a wejścia HDMI zapewniają łatwy dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z sprzętów przenośnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe właściwości
  • Magia szerokiego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — równocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3700 lumenów
  • nowoczesny model w dostępnej cenie
   świetny projektor WXGA
  • nieszablonowa solidność
   Do 18 lat rozrywki²
  • przenośny i prosty do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii usprawnia ustawienie obrazu

☆ Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392) ☆

Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392) Najniższa Cena Online

☆ Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NEBULA
 • Nazwa produktu: Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Anker Nebula Apollo to przenośny mini projektor DLP proponujący obraz o rozmiarach do 100 cali. Projektor zaopatrzony jest w Wi-Fi, a także Bluetooth co w połączeniu z Androidem 7.1 czyni go multimedialnym, mobilnym centrum rozrywki. Dzięki wbudowanym głośnikom nie potrzeba dopełniającego źródła dźwięku. Projektor posiada baterię o obszerności 9.750mAh co zezwala na bezustanną pracę przez 4h....

☆ Acer Projektor S1386WH - DLP projector - 1280 x 800 - 3600 ANSI lumens (4713883722711) ☆

Acer Projektor S1386WH - DLP projector - 1280 x 800 - 3600 ANSI lumens (4713883722711) Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor S1386WH - DLP projector - 1280 x 800 - 3600 ANSI lumens (4713883722711) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer Projektor S1386WH - DLP projector - 1280 x 800 - 3600 ANSI lumens (4713883722711)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektory Acer Essential to słuszny stosunek ceny do jakości. Genialnie nadają się do codziennego wykorzystywania w pracy i w domu. Stwórz ciekawsze prezentacje, a rozrywkę uczyń jeszcze bardziej ekscytującą, dzięki zastosowaniu projektora, stwarzającego obraz o wysokiej jasności i kontraście, a ponadto obsługującego technikę DLP® 3D Ready

  Obraz

  Rozdzielczość natywna 1280 x 800

  Maksymalna rozdzielczość 1920 x 1200

  Jasność w trybie standardowej jasności 3600 lm

  Natywny współczynnik obrazu 16:10

  Zgodne proporcje obrazu:

  16:9
  4:3

  Współczynnik kontrastu 20,000:1

  Współczynnik projekcji 0.52 (2209.80 mm@980 mm)

  Zoom cyfrowy 2x

  Korekcja zniekształceń pionowych -40°/+40°

  Maksymalna synchronizacja pionowa 120 Hz

  Maksymalna synchronizacja pozioma 100 kHz

  niewiele znacząca synchronizacja pionowa 24 Hz

  śladowa synchronizacja pozioma 15 kHz

  Obsługiwany kolor 1,07 Billion barw (30-bit)

  Obiektyw projekcyjny

  wariant obiektywu Ręczne ustawianie ostrości

  Maksymalna jasność obiektywu F/2.8

  Maksymalna ogniskowa 7.51 mm

  niewiele znacząca długość przekątnej obrazu 914.40 mm

  Maksymalna długość przekątnej obrazu 7.62 m (300″)

  Odległość mała projekcji 400 mm

  Odległość maksymalna projekcji 3.40 m

  Zoom optyczny 1x

  Lampa

  wariant lampy OSRAM

  ilość lamp 1

  Moc lampy 220 W

  trwałość lampy w trybie normalnym 5000 Godzina

  odporność lampy w trybie ekonomicznym 6000 Godzina

  Żywotność lampy w trybie ExtremeEco 10000 Godzina

  Interfejsy/porty

  HDMI Tak

  liczba portów Composite Video 1

  Złącze kompozytowe wideo Tak

  ilość wejść VGA 1

  Wejście VGA Tak

  ilość wyjść VGA 1

  Wyjście VGA Tak

  liczba wejść audio 1

  liczba wyjść audio 1

  Wejście liniowe audio Tak

  Wyjście liniowe audio Tak

  kompletna liczba portów HDMI 1

  dane technologiczne

  System projekcyjny DLP

  Metoda projekcji:

  Front
  Sufit
  Tył
  Z tyłu, sufit

  Kompatybilność wideo:

  EDTV
  HDTV
  NTSC
  PAL
  SDTV
  SECAM

  Kompatybilność z komputerem:

  Mac PC
  Windows PC

  Audio

  ilość głośników 1

  Moc wyjściowa głośnika 16 W

  Tryb wyjścia głośnikowego Mono

  cechy zasilania

  Zasilacz 100 V AC~240 V AC

  Napięcie wejściowe:

  120 V AC
  230 V AC

  pobór mocy podczas pracy 270 W

  zużycie mocy w trakcie pracy (tryb Eco) 210 W

  atrybuty fizyczne

  Hałas wentylatora:

  24 dB Około Tryb ekonomiczny
  32 dB Około Tryb standardowy

  Temperatura 0 °C do 40 °C

  Wilgotność 80% Maksimum Wilgotność względna

  Waga (w przybliżeniu) 3.10 kg

  Współczynnik kształtu Do konstrukcji na suficie

  różnorodne

  Opcjonalne akcesoria

  • Okulary 3D (MC.JFZ11.00B)
  • Lampa (MC.JQH11.001)
  • zestaw WirelessProjection (UWA3) (MC.JG811.00E)
  • WirelessCAST (MWA3) (MC.JKY11.007)
  • Uchwyt sufitowy (MC.JLC11.003)
  • zestaw WirelessHD (MC.JKY11.009)

☆ Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) ☆

Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) Najniższa Cena Online

☆ Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Obraz

  Rozdzielczość natywna

  1920 x 1080

  Maksymalna rozdzielczość

  1920 x 1200

  Jasność w trybie charakterystycznej jasności

  3400 lm

  Natywny współczynnik obrazu

  16:9

  Zgodne proporcje obrazu

  4:3

  Współczynnik kontrastu

  20,000:1

  Zoom cyfrowy

  2x

  Korekcja zniekształceń pionowych

  -40°/+40°

  Maksymalna synchronizacja pionowa

  120 Hz

  Maksymalna synchronizacja pozioma

  100 kHz

  znikoma synchronizacja pionowa

  24 Hz

  śladowa synchronizacja pozioma

  15 kHz

  Obsługiwany kolor

  1,07 Billion kolorów (30-bit)

  Obiektyw projekcyjny

  Współczynnik projekcji

  1.49 do 1.64

  typ obiektywu

  Ręczne ustawianie ostrości
  Zoom ręczny

  mała jasność obiektywu

  F/2.56

  Maksymalna jasność obiektywu

  F/2.68

  nieznaczna ogniskowa

  22 mm

  Maksymalna ogniskowa

  24.10 mm

  niewielka długość przekątnej obrazu

  711.20 mm

  Maksymalna długość przekątnej obrazu

  7.62 m

  Odległość niewielka projekcji

  1 m

  Odległość maksymalna projekcji

  9.90 m

  Zoom optyczny

  1.1x

  Obraz

  Rozdzielczość natywna

  1920 x 1080

  Maksymalna rozdzielczość

  1920 x 1200

  Jasność w trybie standardowej jasności

  3400 lm

  Natywny współczynnik obrazu

  16:9

  Zgodne proporcje obrazu

  4:3

  Współczynnik kontrastu

  20,000:1

  Zoom cyfrowy

  2x

  Korekcja zniekształceń pionowych

  -40°/+40°

  Maksymalna synchronizacja pionowa

  120 Hz

  Maksymalna synchronizacja pozioma

  100 kHz

  znikoma synchronizacja pionowa

  24 Hz

  niewiele znacząca synchronizacja pozioma

  15 kHz

  Obsługiwany kolor

  1,07 Billion kolorów (30-bit)

  Obiektyw projekcyjny

  Współczynnik projekcji

  1.49 do 1.64

  typ obiektywu

  Ręczne ustawianie ostrości
  Zoom ręczny

  niewielka jasność obiektywu

  F/2.56

  Maksymalna jasność obiektywu

  F/2.68

  śladowa ogniskowa

  22 mm

  Maksymalna ogniskowa

  24.10 mm

  nieznaczna długość przekątnej obrazu

  711.20 mm

  Maksymalna długość przekątnej obrazu

  7.62 m

  Odległość drobna projekcji

  1 m

  Odległość maksymalna projekcji

  9.90 m

  Zoom optyczny

  1.1x

  Lampa

  rodzaj lampy

  UHP

  ilość lamp

  1

  Moc lampy

  220 W

  trwałość lampy w trybie normalnym

  3500 Godzina

  odporność lampy w trybie ekonomicznym

  5000 Godzina

  Żywotność lampy w trybie ExtremeEco

  6500 Godzina

  Interfejsy/porty

  HDMI

  Tak

  liczba portów USB

  1

  USB

  Tak

  wariant złącza USB

  Mini-B

  Wejście VGA

  Tak

  liczba wejść audio

  2

  liczba wyjść audio

  1

  Wejście liniowe audio

  Tak

  Wyjście liniowe audio

  Tak

  pełna liczba portów HDMI

  2

  informacje techniczne

  System projekcyjny

  DLP

  Metoda projekcji

  Front
  Sufit
  Tył
  Z tyłu, sufit

  Kompatybilność wideo

  EDTV
  HDTV
  NTSC
  PAL
  SDTV
  SECAM

  Kompatybilność z komputerem

  Mac PC
  Windows PC

  Audio

  ilość głośników

  1

  Moc wyjściowa głośnika

  10 W

  Tryb wyjścia głośnikowego

  Mono

  parametry zasilania

  Zasilacz

  100 V AC~240 V AC

  Napięcie wejściowe

  120 V AC
  230 V AC

  pobór mocy podczas pracy

  368 W

  pobór mocy podczas pracy (tryb Eco)

  287 W

  właściwości fizyczne

  Hałas wentylatora

  26 dB Około Tryb ekonomiczny
  31 dB Około Tryb typowy

  Temperatura

  0 °C do 40 °C

  Wilgotność

  80% Maksimum Wilgotność względna

  Waga (w przybliżeniu)

  2.40 kg

  Współczynnik kształtu

  Do konstrukcji na suficie

  przeróżne

  Zawartość opakowania

  • H6502BD DLP Projektor
  • przewód zasilania
  • Bateria do pilota
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Zdalne sterowanie
  • Karta zabezpieczeń
  • Podręcznik użytkownika (CD-ROM)
  • VGA kabel

  Opcjonalne akcesoria

  • Torba (MC.JL811.002)
  • Okulary 3D (MC.JFZ11.00B)
  • lampy (MC.JM911.001)
  • WirelessCAST (MWA3) (MC.JKY11.007)
  • Uchwyt sufitowy (MC.JLC11.003)
  • WirelessHD-Kit (MC.JKY11.009)
  mutex/ocfipreoqyfb/mutex


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 2500 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory do 2500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 2500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ a1200 marki Acer ☆

a1200 marki Acer Najniższa Cena Online

☆ a1200 marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: a1200 marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Autofocus: nie
  Czytnik kart: nie
  Full HD: nie
  Futerał: nie
  Głośnik (-i): tak
  Kontrast: 20000:1
  Korekcja keystone: -40/+40 poziomów
  ilość wyświetlanych odcieni: 1070.0 mln
  Maksymalna odległość projekcji: 9.1 m
  niewiele znacząca odległość projekcji: 1.0 m
  niewielkie zużycie energii: 195.0 W
  Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 10.0 W
  Odczyt plików DivX: nie
  Opis ogólny: Projektor Acer A1200 DLP XGA 3400ANSI 20.000:1 2xVGA 2xHDMI
  Pilot: tak
  Polskie menu ekranowe: nie
  Ready HD: nie
  Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1200 pikseli
  Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 pikseli
  Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: 4:3
  Systemy obrazu: NTSC/PAL/SECAM/HDTV/EDTV/SDTV
  technologia: DLP
  Tryb ekonomiczny: tak
  wariant projektora: biznesowy
  Waga (kg): 2.730
  WiFi: nie
  Wyjście audio: tak
  Zabezpieczenie Kensington: tak
  Zoom optyczny: 1.3 x
  Złącza wejścia: D-Sub x2 Composite S-VIDEO HDMI HDMI/MHL Stereo mini jack x2 USB (rodzaj A) RS-232
  Złącza wyjścia: D-Sub Stereo mini jack USB (typ A) USB (mini B)
  Złącze USB: tak

☆ Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392) ☆

Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392) Najniższa Cena Online

☆ Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NEBULA
 • Nazwa produktu: Projektor NEBULA Apollo D2410311 (0194644020392)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Anker Nebula Apollo to mobilny mini projektor DLP oferujący obraz o rozmiarach do 100 cali. Projektor wyekwipowany jest w Wi-Fi, a także Bluetooth co w połączeniu z Androidem 7.1 czyni go multimedialnym, przenośnym centrum rozrywki. Dzięki zastosowanym głośnikom nie potrzeba dopełniającego źródła dźwięku. Projektor posiada baterię o obszerności 9.750mAh co zezwala na nieustanną pracę przez 4h....

☆ Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261) ☆

Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261) Najniższa Cena Online

☆ Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Opis towaru:


  świetna jakość obrazu:
  • perfekcyjnej jakości i żywo odwzorowywane odcienie poprzez technikę DLP® z implementacją InFocus BrilliantColor™.
  • Zadziwiający współczynnik kontrastu 15000:1 dodaje ostrości rozjaśniając jasne punktu i przyciemniając ciemne.
  • Obsługa trybu 3D ready.
  DLP BrilliantColor:

  Dzięki zastosowaniu technice DLP wraz z BrilliantColor™ masz pewność, iż wyświetlany obraz będzie jasny, pełen nasyconych oraz detali. Niezależnie od tego co wyświetlasz InFocus zadbał o to, abyś mógł cieszyć się ostrym i wyraźnym obrazem. Oglądanie prezentacji czy filmów będzie od teraz samą przyjemnością.

  Rozdzielczość Full HD:

  Korzystaj z pełni korzyści, jakie daje rozdzielczość FULL HD w projektorze IN119HDX. Ostry, wyraźny i pełen szczegółów obraz pozwala na wyświetlanie filmów w wysokiej rozdzielczości i prezentacji, które zawierają sporo części. Od dzisiaj wszystkie będą widoczne.

  HDMI dla Twojej wygody:

  Nikt nie lubi tracić czasu na przyłączanie i ustawianie projektora. Dzięki złączu HDMI nie musisz się tym już przejmować. Wystarczy podłączyć jeden przewód do komputera / laptopa, włączyć projektor i gotowe! Rozdzielczość zjednoczy się automatycznie, a Ty możesz skupić się na projekcji.

  Wysoka jasność urządzenia:

  Projektor InFocus IN119HDX oferuje 3200 ANSI jasności, które zezwala na przeprowadzenie prezentacji choćby w jasnej sali, bez możliwości zaciemnienia. Dzięki czemu masz pewność, iż projekcja będzie doskonale widoczna dla każdego z widzów.

  Pełna obsługa 3D:

  InFocus IN119HDX zaimplementowaną obsługę materiałów 3D. Niezależnie czy korzystasz z Blu-ray czy z komputera PC, dzięki połączeniu HDMI możesz użyć każdy aspekt projekcji w trójwymiarze. Czy to w edukacji czy w wykorzystaniach biurowych, głębokie i realistyczne projekcje w trójwymiarze wzbogacą Twoją prezentację.

  Wszystkie złącza jakich potrzebujesz:


  Niska cena nie była przeszkodą, by w IN119HDX umieścić praktycznie wszystkie najpopularniejsze złącza obrazu. Niezależnie od tego co chcesz podłączyć, czy to będzie odtwarzacz DVD, Blu-ray, laptop, czy komputer stacjonarny – starczy podpiąć kabel i gotowe! Postaw na łatwość obsługi i mnogość zastosowań.

  Niski koszt eksploatacji:

  Jeśli nieraz i intensywnie wykorzystujesz projektor na pewno zastanawiasz się jak wyglądają całkowite koszty eksploatacji. Ponieważ w przeciwieństwie do projektorów LCD, urządzenia oferujące technologię DLP nie wymagają wymiennych filtrów, jedyny wymienny składnik to lampa, której niska cena* nad wyraz momentalnie Ci się zwróci.

  Oszczędź teraz i w przyszłości:
  • niewielki koszt zakupu to dopiero początek – lampa starcza na długi czas i nie wymaga wymieniania filtra.
  • Użyj trybu Eco Blanking kiedy projektor nie jest używanyzmniejszyć zużycie prądu poprzez lampę i wydłużyć jej życie.
  • Przeciętna żywotność lampy to 10,000 godzin w trybie Blanking, 6,000 godzin w trybie Eco, i 4,500 godzin w trybie zwykłym
  Kompaktowa budowa:

  Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze projektor InFocus IN112X jest nadzwyczajnym wyborem do prezentacji mobilnych. Przenoszenie go pomiędzy salami czy choćby na obszerniejsze odległości nie stanowi żadnego problemu. W połączeniu łatwo użytkowania i ustawienia, przygotowanie się do prezentacji to tylko krótka chwila.

  szybkie chłodzenie:

  Jeśli niejednokrotnie podróżujesz z projektorem z całą pewnością docenisz jego niską wagę i funkcję szybkiego chłodzenia, która pozwala na natychmiastowe odłączenie i przeniesienie urządzenia. Nie musisz czekać aż się schłodzi, to dzieje się się błyskawicznie.

  Brak limitu godzin:

  Wybierając projektor InFocusa możesz zapomnieć o limicie godzin ograniczającym gwarancję na lampę. W zależności od modelu gwarancja trwa 6,12 albo 24 miesiące. Po prostu. Niezależnie jak konkretnie będziesz eksploatować urządzenie w tym czasie, ona wciąż będzie obowiązywać. Możesz zapomnieć o ograniczeniach, jakie narzucają Ci inni producenci.

  Wydłużona gwarancja dla edukacji:

  Jeśli jesteś klientem edukacyjnym samoczynnie gwarancja na Twoje urządzenie wzrasta do 3 lat, a gwarancja na lampę do 1 roku. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani nic wypełniać. Od pierwszego dnia ciesz się zwiększonym okresem gwarancyjnym.

  Złącze RS232:

  Dzięki zastosowanemu złączu RS232 możesz sterować projektorem za pomocą autorskich systemów kontroli maszyn. Zarządzenie urządzeniem za pomocą komend wysyłanych portem szeregowym umożliwia integrację z już istniejącymi instalacjami.  Specyfikacja technologiczna:☆ PROJEKTOR ACER S1283HNE DLP XGA 3100 ANSI 13000:1 HDMI - MR.JK111.001 ☆

PROJEKTOR ACER S1283HNE DLP XGA 3100 ANSI 13000:1 HDMI - MR.JK111.001 Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR ACER S1283HNE DLP XGA 3100 ANSI 13000:1 HDMI - MR.JK111.001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR ACER S1283HNE DLP XGA 3100 ANSI 13000:1 HDMI - MR.JK111.001
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Specyfikacja technologiczna
  PN: MR.JK111.001 Obraz -- Rozdzielczość natywna 1024 x 768 Maksymalna rozdzielczość 1920 x 1200 Jasność w trybie charakterystycznej jasności 3100 lm Natywny współczynnik obrazu 4:3 Zgodne proporcje obrazu 16:9 Współczynnik kontrastu 13,000:1 Współczynnik projekcji 0.62:1 (1955.80 mm@970 mm) Zoom cyfrowy 2x Korekcja zniekształceń pionowych -40°/+40° Maksymalna synchronizacja pionowa 120 Hz Maksymalna synchronizacja pozioma 100 kHz Obsługiwany kolor 1,07 Billion odcieni (30-bit) Obiektyw projekcyjny -- Maksymalna jasność obiektywu F/2.8 mała długość przekątnej obrazu 812.80 mm Maksymalna długość przekątnej obrazu 7.62 m Odległość niepokaźna projekcji 400 mm Odległość maksymalna projekcji 3.80 m Lampa -- typ lampy OSRAM liczba lamp 1 Moc lampy 210 W trwałość lampy w trybie normalnym 4000 Godzina odporność lampy w trybie ekonomicznym 6000 Godzina Żywotność lampy w trybie ExtremeEco 8000 Godzina Interfejsy/porty -- HDMI Tak USB Tak Złącze kompozytowe video Tak Gniazdo sieciowe (RJ-45) Tak S-Video Tak Wejście VGA Tak Wyjście VGA Tak Wejście liniowe audio Tak Wyjście liniowe audio Tak dane techniczne -- Metoda projekcji Front
  Sufit
  Tył Audio -- liczba głośników 1 Moc wyjściowa głośnika 10 W Tryb wyjścia głośnikowego Mono atrybuty zasilania -- Napięcie wejściowe 120 V AC
  230 V AC pobór mocy podczas pracy 260 W pobór mocy podczas pracy (tryb Eco) 220 W atrybuty fizyczne -- Waga (w przybliżeniu) 2.80 kg Współczynnik kształtu Do konstrukcji na suficie rozmaite -- Opcjonalne akcesoria Torba
  Filtr chroniący przed kurzem
  Okulary 3D

☆ Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) ☆

Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) Najniższa Cena Online

☆ Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Obraz

  Rozdzielczość natywna

  1920 x 1080

  Maksymalna rozdzielczość

  1920 x 1200

  Jasność w trybie standardowej jasności

  3400 lm

  Natywny współczynnik obrazu

  16:9

  Zgodne proporcje obrazu

  4:3

  Współczynnik kontrastu

  20,000:1

  Zoom cyfrowy

  2x

  Korekcja zniekształceń pionowych

  -40°/+40°

  Maksymalna synchronizacja pionowa

  120 Hz

  Maksymalna synchronizacja pozioma

  100 kHz

  mała synchronizacja pionowa

  24 Hz

  śladowa synchronizacja pozioma

  15 kHz

  Obsługiwany kolor

  1,07 Billion kolorów (30-bit)

  Obiektyw projekcyjny

  Współczynnik projekcji

  1.49 do 1.64

  wariant obiektywu

  Ręczne ustawianie ostrości
  Zoom ręczny

  znikoma jasność obiektywu

  F/2.56

  Maksymalna jasność obiektywu

  F/2.68

  nieznaczna ogniskowa

  22 mm

  Maksymalna ogniskowa

  24.10 mm

  mała długość przekątnej obrazu

  711.20 mm

  Maksymalna długość przekątnej obrazu

  7.62 m

  Odległość śladowa projekcji

  1 m

  Odległość maksymalna projekcji

  9.90 m

  Zoom optyczny

  1.1x

  Obraz

  Rozdzielczość natywna

  1920 x 1080

  Maksymalna rozdzielczość

  1920 x 1200

  Jasność w trybie charakterystycznej jasności

  3400 lm

  Natywny współczynnik obrazu

  16:9

  Zgodne proporcje obrazu

  4:3

  Współczynnik kontrastu

  20,000:1

  Zoom cyfrowy

  2x

  Korekcja zniekształceń pionowych

  -40°/+40°

  Maksymalna synchronizacja pionowa

  120 Hz

  Maksymalna synchronizacja pozioma

  100 kHz

  znikoma synchronizacja pionowa

  24 Hz

  znikoma synchronizacja pozioma

  15 kHz

  Obsługiwany kolor

  1,07 Billion odcieni (30-bit)

  Obiektyw projekcyjny

  Współczynnik projekcji

  1.49 do 1.64

  wariant obiektywu

  Ręczne ustawianie ostrości
  Zoom ręczny

  niewiele znacząca jasność obiektywu

  F/2.56

  Maksymalna jasność obiektywu

  F/2.68

  mała ogniskowa

  22 mm

  Maksymalna ogniskowa

  24.10 mm

  mała długość przekątnej obrazu

  711.20 mm

  Maksymalna długość przekątnej obrazu

  7.62 m

  Odległość niepokaźna projekcji

  1 m

  Odległość maksymalna projekcji

  9.90 m

  Zoom optyczny

  1.1x

  Lampa

  wariant lampy

  UHP

  ilość lamp

  1

  Moc lampy

  220 W

  solidność lampy w trybie normalnym

  3500 Godzina

  wytrzymałość lampy w trybie ekonomicznym

  5000 Godzina

  Żywotność lampy w trybie ExtremeEco

  6500 Godzina

  Interfejsy/porty

  HDMI

  Tak

  liczba portów USB

  1

  USB

  Tak

  wariant złącza USB

  Mini-B

  Wejście VGA

  Tak

  liczba wejść audio

  2

  liczba wyjść audio

  1

  Wejście liniowe audio

  Tak

  Wyjście liniowe audio

  Tak

  pełna ilość portów HDMI

  2

  informacje technologiczne

  System projekcyjny

  DLP

  Metoda projekcji

  Front
  Sufit
  Tył
  Z tyłu, sufit

  Kompatybilność wideo

  EDTV
  HDTV
  NTSC
  PAL
  SDTV
  SECAM

  Kompatybilność z komputerem

  Mac PC
  Windows PC

  Audio

  liczba głośników

  1

  Moc wyjściowa głośnika

  10 W

  Tryb wyjścia głośnikowego

  Mono

  parametry zasilania

  Zasilacz

  100 V AC~240 V AC

  Napięcie wejściowe

  120 V AC
  230 V AC

  pobór mocy podczas pracy

  368 W

  pobór mocy w trakcie pracy (tryb Eco)

  287 W

  parametry fizyczne

  Hałas wentylatora

  26 dB Około Tryb ekonomiczny
  31 dB Około Tryb standardowy

  Temperatura

  0 °C do 40 °C

  Wilgotność

  80% Maksimum Wilgotność względna

  Waga (w przybliżeniu)

  2.40 kg

  Współczynnik kształtu

  Do montażu na suficie

  przeróżne

  Zawartość opakowania

  • H6502BD DLP Projektor
  • przewód zasilania
  • Bateria do pilota
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Zdalne sterowanie
  • Karta zabezpieczeń
  • Podręcznik użytkownika (CD-ROM)
  • VGA przewód

  Opcjonalne akcesoria

  • Torba (MC.JL811.002)
  • Okulary 3D (MC.JFZ11.00B)
  • lampy (MC.JM911.001)
  • WirelessCAST (MWA3) (MC.JKY11.007)
  • Uchwyt sufitowy (MC.JLC11.003)
  • WirelessHD-Kit (MC.JKY11.009)
  mutex/ocfipreoqyfb/mutex


Podsumowanie, czyli jaki projektor do 2500 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 2500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 2500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 2500 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 2500 zł opinie,
 • dobry projektor do 2500 zł cena,
 • projektor do 2500 zł ranking,
 • projektor do 2500 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...