Ranking projektorów do 3000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 3000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów do 3000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów do 3000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) ☆

Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EH-TW740 V11H979040 EH-TW740 Ciesz się ulubionymi filmami dzięki projektorowi Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD. Możesz go łatwo przenieść i prędko skonfigurować, aby usiąść i radować się jasnym obrazem uzyskiwanym dzięki światłu o mocy 3300 lumenów.

  nabywając ten projektor, możesz tylko zyskać, ponieważ posiada on niemało koniecznych funkcji i trwałą lampę, która pozwala cieszyć się rozrywką nawet przez 18 lat. Wrażenia na wielkim ekranie Zanurz się w swoje ulubione filmy i gry, korzystając z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p, który jest w stanie zapewnić obraz o imponującym wymiarze 386 cali.

  technologia 3LCD sprawia, iż akcja widoczna na ekranie ożywa i zagwarantuje nawet trzy razy obszerniejszą jasność aniżeli produkty konkurencji. Dzięki współczynnikowi kontrastu 16 000:1 projektor ten zagwarantuje ponadto wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie.

  Rozrywka na całe lata Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania do oglądania ulubionych filmów? Jako źródło światła w tym modelu zaimplementowano trwałą lampę, która starczy na oglądanie jednego filmu dziennie nawet poprzez 18 lat.

  Korzystaj z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 przez długie lata! prosta konfiguracja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego projektor Epson EH-TW740 V11H979040 nie formuje żadnych problemów i można go momentalnie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja zniekształceń trapezowych, która pozwala prędko ustawić obraz w adekwatnej pozycji.

  Dwa wejścia HDMI (w tym jedno MHL) nieskomplikowany dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń. Opcjonalny adapter ELPAP11 zapewnia łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z maszyn przenośnych przy pomocy aplikacji iProjection.

  Jaśniejsze i żywe obrazy Usiądź, zrelaksuj się i zachwyć się atrakcyjnem wyświetlanych materiałów. Nasze projektory mają dużo progresywnych technicznie funkcji, które działają w tle, gwarantując niesamowite obrazy.

  Oglądaj swoje ulubione filmy i seriale za pomocą projektora Epson EH-TW740 V11H979040. Projektory marki Epson choćby trzy razy jaśniejsze barwy Ten progresywny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p kreuje wyjątkowo jasne i jednocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami choćby w jasnych pomieszczeniach.

  Jest to realne dzięki technice 3LCD, która gwarantuje światło o równym, wysokim poziomie bieli i oraz o mocy 3300 lumenów. Bez efektu tęczy technika 3LCD, opracowana poprzez firmę Epson, zagwarantuje wyraźny obraz bez „efektu tęczy", który może występować w przypadku niektórych 1-chipowych projektorów DLP.

  Ciesz się niesamowitym obrazem z projektorem Epson EH-TW740 V11H979040!


☆ Benq mx631st ☆

Benq mx631st Najniższa Cena Online

☆ Benq mx631st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mx631st
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  prawidłowe Rzeczy są w niewielkiej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  wystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz posiadać widocznie obszerniejszą elastyczność w wyborze miejsca projekcji! To magia ten krótki rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się jedynie na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które często zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, równocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód między projektorem i ekranem!

  genialna Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia, że każdy tekst, obraz, wykres, schemat i wideo są wyświetlane w słusznej jasności i zwiększonej ostrości, bardzo w przypadku informacji liczbowych. To jest szczególnie ważne dla prezenterów, by mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skoncentrować na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych gwarantuje konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie , a także wysoką cztelność prezentowanych treści - nawet w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  obfity zestaw Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na obfitym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  dzisiaj możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swym ukochanym filmem wyświetlanym na sporym ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST posiada funkcję MHL, która zezwala na lustrzane odtwarzanie filmów i gier na wielkim ekranie z tych maszyn które korzystają z systemu Android. Ponadto urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  typ 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swych urządzeń przenośnych rodzaju USB-A 1.5A zasilanie energii poprzez USB wariant-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii podczas ważnego spotkania.

  Łatwość użycia

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji zniekształceń trapezowych daje sprężystość korygowania efektu trapezowego w pionie za pomocą samoczynnej regulacji.


  wbudowane Głośniki

  MX631ST ma dwa zaimplementowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najkorzystniejszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ poprzez co unikamy drgań obrazu, gwarantując stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technologii SmartEco-przychylny dla Zielonego Środowiska

  teraz szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technice i narzędzi nauczania w swych klasach, takzmniejszyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju nadzwyczajnego rozwiązania - technice SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie wspaniałą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, żeby jak najlepiej użyć swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zmniejszają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technika pokaźnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie obniżając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora przez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - przeciętny pobór Mocy

  Tryb SmartEco 163W - przeciętny pobór Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty podmiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, asygnowany jest do regulacji mocy lampy, jej jasności aktywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość wymiany lampy jest jeszcze zmniejszona o 50%, znacznie zniżając przyszłe koszty zamiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swym wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest wykorzystywany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona samoczynnie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub laptop. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Ogranicza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To bezdyskusyjnie pomaga przedłzastosować żywotność lampy projektora, jak jeszcze redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki temu szkoły mogą wnieść innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D i materiałów 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST zaimplementowany głośnik i może być użytkowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak też pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora łatwy dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części pokrywy projektora dedykowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej podmiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk szybkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator szybko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  samoczynne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, likwiduje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zapewnia Bezpieczeństwo używania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne używanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Zezwala na on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając automatycznie światło projekcji.
  * efektywna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości barwy, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez nowoczesne technologie koła odcieni. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie niepodatne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając nieprzeciętne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach energicznego stosowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP zagwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długofalowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ w dodatku rozszerza produktywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój artykułów przyjaznych środowisku generuje cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,jeszcze energicznie rozwija produkty przychylne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje marka BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, adekwatnego doboru tworzyw, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów
☆ Benq ms630st ☆

Benq ms630st Najniższa Cena Online

☆ Benq ms630st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq ms630st
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Światowy Lider w technologii SmartEco-przyjazny dla Zielonego Środowiska

  teraz szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach, takograniczyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju rewelacyjnego rozwiązania - technice SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Instynktowny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie nieprzeciętną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technice SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej użyć swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia istotnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić żeby wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie ograniczając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora przez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny
  296W - przeciętny pobór Mocy

  Tryb SmartEco
  163W - średni pobór Mocy

  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty podmiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, asygnowany jest do regulacji mocy lampy, jej jasności aktywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niżeli 50%! Częstotliwość wymiany lampy jest w dodatku zmniejszona o 50%, istotnie zmniejszając przyszłe koszty wymiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona samoczynnie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy
  Uwaga Skupiona na Ekranie
  Tryb Eco Blank 30%
  Projekcja LampyUwaga
  Skupiona na Nauczycielu
  Tryb Braku Sygnału Żródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo laptop. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte
  100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego
  30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej aniżeli <0,5 W. To bezsprzecznie pomaga przedłwykorzystać żywotność lampy projektora, jak na dodatek redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, by zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MS630ST jest zbudowany w najnowszej technice DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wnieść postępowe doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D, a także tworzyw 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MS630ST wbudowany głośnik i może być wykorzystywany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak na dodatek pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  korzystne Rzeczy są w śladowej Odległości

  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu JWystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej!
  Będziesz posiadać znacznie pokaźniejszą rozciągliwość w wyborze miejsca projekcji!
  To magia ten krótki rzut!
  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę krótki rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się wyłącznie na widowni!
  Zero Zakłóceń Pożegnaj się z cieniami, które nieraz zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, jednocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora łatwy dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora asygnowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej podmiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator ekspresowo przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora poprzez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, eliminuje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank gwarantuje Bezpieczeństwo wykorzystywania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne użytkowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Pozwala na on MS630ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.

  * sprawna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Bezprzewodowe Wyświetlanie z notebooka, Tabletu, Smartphonu

  Włóż WiFi dongle do gniazda pamięci flash USB, by wyświetlić zawartość z komputera PC, Mac iPhone i iPad do MS630ST dzięki funkcji bezprzewodowego przsyłu informacji.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP ponadczasowa jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa przezroczystość obrazu, nad wyraz czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata używania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez innowacyjne technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając wyśmienite prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego wykorzystywania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długofalowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ na dodatek rozszerza efektywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

  Prawdziwe, Żywe barwy:

  nawet w poprawnie oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć adekwatny balans jasności i odcieni, dzięki technice BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych barw żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z aktywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów przeciętnych, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój towarów przychylnych środowisku kreuje cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,także aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje producent BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, trafnego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych, a także innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.

  • Arsenic-free optical glass
  • BFR/PVC-free casing plastics
  • PVC-free plastic packaging

☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) ☆

Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BENQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):16:9;Format obrazu (typowy):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:2 x 4 W + 8 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):27 dB;Głośność (normal):29 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:nie;HD Ready:tak;informacje dodatkowe:Android TV, Bluetooth;Jasność:300 ANSI lumen;Kolor:biały;Kontrast:100000:1;Korekcja pionowa (Keystone):+/- 40 stopni;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny wymiar obrazu:120 ";niewielki rozmiar obrazu:30 ";Mini projektor:tak;Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:tak;Rozdzielczość maksymalna:WXGA (1280 x 720);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:tak;wariant matrycy:DLP;Waga:1,6 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:0;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:0;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):195 x 120 x 185 mm;Wyposażenie:instrukcja obslugi, kabel USB, pilot, torba, zasilacz;Złącza:HDMI x 2, USB 3.2 wariant C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:tak;Żywotność lampy (tryb eco):30000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):20000 h


☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EB-FH06

  Wyświetlaj materiały na ekranie o przekątnej 332 cale w biurze i w domu dzięki projektorowi Full HD. Przygotowania do seansu nie zajmą dużo czasu, ponieważ projektor zaprojektowano z myślą o przystępnej instalacji. Dzięki technologii 3LCD i jasności 3500 lumenów obraz jest jasny i wyraźny — zgodnie z zamierzeniami reżysera. Długi czas eksploatacji lampy wynosi aż 18 lat, więc usiądź wygodnie i przygotuj się na prawidłową zabawę.

  obszerniejszy znaczy udoskonalony

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 332 cali, co powoduje,doskonale pasuje zarówno do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Wysoka jakość, jasny obraz

  Ten sprawny i niedrogi projektor Full HD wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje równie wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3500 lumenów.

  Bezproblemowa konfiguracja

  przedstawiamy projektor opracowany z myślą o nietrudnym transporcie i konfiguracji. Żeby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Staranne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.


  Podstawowe właściwości

  Jasność: 3500 ANSI Lumenów
  Kontrast: 16.000:1

  Rozdzielczość: Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9

  Żywotność lampy: do 12.000

  Złącze: USB 2.0 typu A, Złącze USB 2.0 rodzaju B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego.

  • Magia wielkiego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na pokaźnym ekranie w Twoim domu
  • Wyjątkowo jasny obraz: tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3500 lumenów
  • progresywny model w przystępnej cenie: genialny projektor Full HD
  • nieszablonowa solidność: Do 18 lat rozrywki²
  • Prosta konfiguracja: Korekcja geometrii obrazu, opcjonalna łączność Wi-Fi i aplikacja iProjection


☆ Xiaomi Projektor mi smart 2 ☆

Xiaomi Projektor mi smart 2 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Projektor mi smart 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Xiaomi Projektor mi smart 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor firmy Xiaomi o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080. Wielkość obrazu wynosi od 60 cali do 120 cali. Format obrazu charakterystyczny to 16:9 a, obrazu skompresowane 4:3....

☆ Projektor mogo pro&#43; marki Xgimi ☆

Projektor mogo pro+ marki Xgimi Najniższa Cena Online

☆ Projektor mogo pro+ marki Xgimi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XGIMI
 • Nazwa produktu: Projektor mogo pro&#43; marki Xgimi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  z projektorem xgimi mogo pro plus zyskasz dostęp do obrazu o rozdzielczości 1080p i jasności 300 ansi lumenów. W połączeniu z zastosowanym,skutecznym akumulatorem, któryzapewni ci choćby do 4 godzin rozrywki możesz cieszyć się ulubionymi filmami, programami czy klipami w dowolnym miejscu.korzyści: model ten proponuje korekcję obrazu za pomocąfunkcji auto keystone correctionopracowaną przez producenta xgimi.

  android 9,0 google play zapewnia bezproblemowy dostęp do ponad 5000 aplikacji, takich jak disney +, hbo max i prime video. Bez względu na to, czy oglądasz najnowszy program, czy wybierasz się na przygodę na świeżym powietrzu, halo+ został stworzony z myślą o rozrywce.

  projektor wykorzystuje istotnie innowacyjne i skuteczne technologie, które pozwalają na bezbłędne i natychmiastowe ustawienie ostrości obrazu. Pomimo kompaktowych wymiarów i mobilnej konstrukcji xgimi mogo pro plus jest w stanie zapewnić wielki ekran o maksymalnej przekątnej 150 cali.

  poza wyśmienitym obrazem xgimi mogo pro plus udostępnia także doskonałe brzmienie. Wszystko za sprawą podwójnych, 3-watowych głośników harman/kardon, które dostarczają czysty, wyrazisty dźwięk niezależnie od typu cyfrowej rozrywki.


☆ p3b marki Asus ☆

p3b marki Asus Najniższa Cena Online

☆ p3b marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: p3b marki Asus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:


  Najjaśniejszy projektor zasilany bateriami
  • 800-lumenowe źródło światła LED o długiej żywotności zapewnia najlepsze w klasie efekty HD.
  • Soczewka o ultra-niedługiej ogniskowej pozwala wyświetlać obrazy o wymiarachod 25 cali (0,45 m) do 200 cali (3,4 m).
  • zastosowana bateria 12000mAhzapewnia do 3 godzin wyświetlania i może służyć jako źródło zasilania do maszyn przenośnych.
  • Projekcja Wi-Fi ASUS zezwala na bezprzewodową prezentację i odtwarzanie mediów strumieniowych.
  • Wyświetlaj treść z najróżniejszych sprzętów korzystając ze złącza HDMI/MHL lubVGA, dysku USB, karty pamięcimicroSD (do 32GB), bądź z zaimplementowanego dysku twardego. Ÿ
  • Rzutnik biurowy nie wymagający komputera i multimedialny odtwarzacz służący do wyświetlania klipów wideo, fotografii, czy muzyki.

  Zasilany bateriami projektor ASUSP3Bo ultra-niedługiej ogniskowej jest lekkim i kompaktowym projektorem o obrysie zbliżonym do opakowania na CD, co prosto zmieści się do teczki albo torebki.Najjaśniejszy z dostępnych, zasilany bateriami, przenośnych projektorów.P3B proponuje wspaniale ostre obrazy w rozdzielczościWXGA 1280 x 800 o maksymalnej jasności 800 lumenów. Jego wbudowany akumulator pozwala na 3 godziny wyświetlania, bez konieczności przyłączania do prądu oraz może działać jako stacja ładująca dla urządzeń przenośnych o objętości 12 000mAh.

  Ultra-krótka ogniskowa pozwalaP3Bwyświetlać obrazy o wymiarach od 25 cali (0,45 m) do 200 cali (3,4 m) z szczególnie znikomej odległości.P3Bjest zaprojektowany do wykorzystywania praktycznie wszędzie – na zewnątrz, w trakcie biwakowania, w kinie domowym, czy niewielkich salach konferencyjnych.

  JASNY, OSTRY OBRAZ 800-lumenowe źródło światła LED

  Projektor ASUSP3B LED dysponuje wyjściową jasnością 800 lumenów i 100% gamą odcieniNTSCpozwalającymi dostarczać ostry, żywy obraz WXGA 1280 x 800. Bezrtęciowe źródło światła Eco-LED zadowala się żywotnością na poziomie 30 000 godzin, pozwalając zaoszczędzić na wymianie lampy.

  Najwyższa mobilność Kompaktowy design wielkości opakowania CD

  Ultra wąski i kompaktowy ASUSP3Bważy jedyne 750 g i posiada zewnętrzny obrys zbliżony do wielkością do opakowania CD (153,5 x 43 x 131,2mm). Powoduje to, że jest absolutnie mobilny i wyśmienicie pasuje do Twojej torby!

  Zasilanie z akumulatora pozwalające na bezprzewodowe wyświetlanie

  zaimplementowany akumulator projektora ASUSP3B gwarantuje do 3* godzin bezprzewodowego wyświetlania i pozwala stawić urządzenie w dowolnym miejscu bez konieczności martwienia się gdzie znajduje się najbliższe gniazdko elektryczne.
  * Bateria ma określoną żywotność i wraz z kolejnymi cyklami ładowania i rozładowywania stopniowo traci swoją produktywność.

  Zaprojektowany na dodatek jako stacja ładująca 12000mAh

  ASUSP3B może słwykorzystać też jako stacja ładująca, zezwalająca na ładowanie sprzętów przenośnych choćby wtedy, gdy jest wyłączona. Wysoka objętość wynosząca 12000mAhoznacza, że może ona kilkukrotnie naładować Twoje urządzenia przenośne.

  szybkie, komfortowe podłączenie Ultra-krótka ogniskowa pozwala wyświetlać obrazy do 200 cali

  Ze swoją soczewką o ultra-krótkiej ogniskowej, ASUSP3Bumożliwia wyświetlanie obrazów o wielkości od 25 do 200 cali z niezwykle nieznacznej odległości.Pozwala to na zmienienie praktycznie każdej płaskiej przestrzeni w ekran i pokaźnie usprawnia wyświetlanie w ciasnych pomieszczeniach.

  Natychmiastowa regulacja wysokości

  ASUSP3Boferuje natychmiastową regulację wysokości, dzięki dwustopniowej, rozkładanej podpórce, która może zostać dobrana do konkretnego zadania. Oszczędza to sporo czasu jeśli wziąć pod uwagę konieczność męczenia się z kłopotliwymi śrubami w trakcie regulacji tradycyjnych podpórek.

  Odchyl w górę odchyl w dół
  automatyczna korekta trapezu

  Funkcja automatycznej korekcji trapezu zagwarantuje nadzwyczajne projekcje, wykrywając położenie P3B i automatycznie korygując zniekształcenia obrazu w wypadku wyświetlania pod kątem.

  komplet biznesowy – jeden zasilacz

  Aby jeszcze bardziej zniżyć obciążenie, rzutnik działa z większością* zasilaczy sieciowych do notebooków ASUS (≧65 W). Laptop i projektor korzystające z jednego zasilacza – to znakomity pakiet biznesowy do prezentacji i multimedialnej rozrywki.
  * Zgodność z zasilaczami może ulec zmianie bez uprzedzenia. Przejrzyj swój zasilacz przed zakupem.

  Natychmiastowe włączanie i wyłączanie

  ASUSP3Bposiada możliwość natychmiastowego włączania i wyłączania, ponieważ nie ma zapotrzebowania rozgrzewania i schładzania źródła światła led LED. Oznacza to, iż możesz dzielić się swymi pomysłami, klipami video, czy zdjęciami już po ułamku sekundy.

  Wyświetlanie na różnorodne sposoby

  ASUSP3Bposiada opcjonalny adapterWi-Fi pozwalający na bezpośrednie podłączenie do notebooka albo maszyn Android albo iOS. Pozwala to uniknąć konieczności noszenia kabla tylko i jedynie na zastosowanek prezentacji i umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie prezentacji, dokumentów i multimediów do P3B. OprogramowanieASUSWi-Fi oferuje innowacyjną funkcję „Kontroli Dzielonych wyświetlaczów", zezwalającą użytkownikom na dobór dwóch albo czterech dzielonych ekranów smartfonów, tabletów lub laptopów.

  Pobierz aplikacjęASUSWiFiProjection


  Dla Android
  Dla iOS
  sporo możliwości podłączenia

  ASUSP3B wyekwipowany jest w porty HDMI/MHL i VGA, gwarantujące maksymalną zgodność z urządzeniami zewnętrznymi.Pozwala Ci prowadzić prezentacje choćby bez komputera, dając dostęp do dokumentów i plików multimedialnych znajdujących się na karcie micro SD albo pamięci USB, jak w dodatku zapisanych na 2 GB dysku wewnętrznym.

  P3B ładuje również urządzenia zgodne z MHL, wyświetlając równocześnie ich zawartość. Użytkownicy nie muszą się już martwić o rozładowanie się urządzenia mobilnego wewnątrz prezentacji.

  * całkowitą listę urządzeń zgodnych z MHL można znaleźć tutaj: www.mhlconsortium.org

  Wciągające Audio technika ASUS z zaimplementowanym głośnikiem

  ASUSP3Bdzięki unikatowemu głośnikowi ASUS wzbogaconemu technologią SoniMaster, gwarantuje wyjątkowy dźwięk. Zapewnia on wiernie odwzorowanie dźwięku, gwarantując iście kinowe przeżycia audiowizualne.

  Back to top
  • ekran
   technika wyświetlania: 0.45" DLP®
   Źródło światła: R/G/B LED
   odporność źródła światła (maks.): 30000 godzin
   Faktyczna rozdzielczość (naturalna) WXGA(1280x800)
   Jasność obrazu (maks.): 800 lumenów
   Współczynnik kontrastu (charakterystyczny): 100000:1
   Nasycenie koloru:100%(NTSC)
   Wyświetlane kolory:16,7milionów
  • Projection Lens
   Współczynnik odległości od ekranu do przekątnej obrazu: 0.8
   Odległość od ekranu: 0.43 ~3.44 m
   wymiar obrazu/ekranu: 25 ~200 cali
   Offset projekcji: 100%
   Współczynnik zwiększenia: stały
  • parametry wideo
   Tryby obrazu: 5 wbudowanych trybów, (dynamiczny/plener/kinowy/standardowy/sRGB Mode)
   Regulacja trapezu: cyfrowa (do +/- 40 40 poziomów)
   Autokorekta trapezu: Tak
   Aspect Ratio: 4:3 /16:9/16:10
   3D Ready
   Ustawienie projektora: projekcja przednia//Front Ceiling/tylna/Rear Ceiling
   Wireless Projection Ready
  • właściwości Audio
   zastosowany głośnik: 2 W x 1
  • Częstotliwość sygnału
   Częstotliwość sygnału analogowego: 15.37~91.14KHz(H)/ 24~120Hz(V)
   Częstotliwość sygnału cyfrowego: 15.37~91.14KHz(H)/ 24~120Hz(V)
  • Zasilanie
   Włączony: ≤65 W
   Tryb czuwania: <0.5 W
   Akumulator wewnętrzny: 5 V, 12000 mAh, Czas pracy na baterii: 1 godzin @ 500 lumens *1
  • Poziom szumów
   standardowy: 32dBA
  • Interfejsy
   Wejście sygnału PC: HDMI, MHL, D-sub
   Wyjście audio: słuchawkowe
   Gniazdo USB: 2.0, 2 x (tylko odczyt), 1 x microUSB, *3
   Czytnik kart: Micro SD
   Pamięć wewnętrzna: 2 GB dostępne na dane użytkownika
  • Obsługiwane formaty multimedialne
   wideo AVI, MKV, MOV, MP4, MPG, MPEG, WMV
   Dźwięk AAC, MP1, MP2, MP3, WAV, WMA
   Obraz JPEG, BMP, JPG
   oglądarka dokumentów Adobe PDF, Microsoft PowePoint, Microsoft Excel, Microsoft Word, Text
  • Projekt mechaniczny
   barwy obudowy: biały
   Gniazdo statywu: Tak
   Podpórka: Tak
  • Zabezpieczenia
   Zamek Kensington
  • rozmiary
   rozmiary(Wys x Szer x Grub):153.5x 43 x 131.2mm
   wymiary pudełka(Wys x Szer x Grub): 295x80x255mm
  • Waga
   Waga netto (ok.): 750g
   Waga brutto (ok.): 1.8kg
  • Temperatura pracy
   0 ~ 40 ℃
  • Wilgotność pracy
   20 ~ 90 %
  • Akcesoria
   Zasilacz sieciowy
   kabel zasilający
   kabel HDMI
   Pokrowiec podróżny
   Przewodnik szybkiego startu
   Karta gwarancyjna
   Pilot zdalnego sterowania
   Moduł Wi-Fi (w niektórych krajach)
  • Zgodność z atestami
   FCC, UL, CE, CB, CCC, CU, VCCI, PSE, RCM, TUV-GS
  • Uwaga
   *1. Akumulator ma określoną wytrzymałość skracaną każdym ładowaniem i rozładowaniem. Z czasem bateria będzie stopniowo tracić produktywność.
   *2. Góra: Funkcje medialneklucza sprzętowego USB WiFi, pendrive; Dół: obsługa wyjścia zasilającego 5V/1.5A
   *3. Dla pamięci wewnętrznej
  • Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania skrupulatnych ofert. Produkty mogą nie być dostępne na wszelkich rynkach.
  • kolory i dołączone oprogramowanie mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
  • Nazwy firm i produktów są znakami handlowymi należącymi do poszczególnych spółek.


☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-W51 Projektor WXGA
  Przyciągaj uwagę w domu i biurze dzięki rewelacyjnemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi WXGA.
  • Projektor WXGA
  • Jasność: 4000 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  Wyświetlaj materiały na obfitym ekranie w biurze i w domu dzięki wszechstronnemu projektorowi o wysokiej jakości. Za sprawą technice 3LCD i wysokiej jasności wynoszącej 4000 lumenów prezentowane obrazy są wyraźne niezależnie od warunków oświetleniowych. Wyjątkowo trwałe źródło światła powoduje, iż projektor jest wyjątkowo ekonomiczny. Na dodatek transport i konfiguracja nie sprawiają żadnych problemów.
  Przegląd

  większy znaczy lepszy
  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 320 cali, co powoduje,perfekcyjnie nadaje się równocześnie do prezentujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten sprawny i niedrogi projektor WXGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która gwarantuje tak samo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 4000 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  przedstawiamy projektor opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Staranne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z sprzętów przenośnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe parametry
  • Magia obfitego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 4000 lumenów
  • nowoczesny model w przystępnej cenie
   perfekcyjny projektor WXGA
  • unikatowa trwałość
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i przystępny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek korekcji geometrii usprawnia ustawienie obrazu

☆ Projektor LG PF610P ☆

Projektor LG PF610P Najniższa Cena Online

☆ Projektor LG PF610P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Projektor LG PF610P
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  LG PF610P – mobilny projektor LG CineBeam PF610P Full HD LED Smart z technologią Apple AirPlay 2 Projektor LED Full HD (1920 x 1080) wymiar ekranu do 120 cali 1000 lumenów ANSI z technologią LG 4Ch LED AirPlay 2 + Miracast® + Bluetooth Projektor Smart + webOS 4-punktowa korekta obrazu Ustaw go tam, gdzie chcesz stworzyć własne kino Projektor LG PF610P tworzy wyraźny obraz o wysokiej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080).

  Zasmakuj kinowej jakości na ekranie o wymiarze do 120 cali. Wierne odwzorowanie oryginalnego obrazu Wcześniej technika mapowania tonalnego HDR zapewniała jakość obrazu odpowiadającą średniej pełnych klatek.

  Projektor PF610P wykorzystuje technologię HDR10 z dynamicznym mapowaniem tonalnym na poziomie pojedynczej klatki, dzięki temu zapewnia odpowiednią jakość obrazu w każdej klatce. Jasność 1000 lumenów ANSI mobilny projektor LG CineBeam o Jasność 1000 lumenów ANSI wytwarza wyraźny obraz w środku i na zewnątrz, w nocy i wczesnym wieczorem.

  technologia LED 4Ch bez koła kolorów technologia LG 4Channel LED wykorzystuje osobne składowe koloru RGB i dynamiczną zieleń. Dzięki regulacji jasności i tonu dynamicznej zieleni projektor LG LED CineBeam zagwarantuje skrupulatny, jasny i żywy obraz.

  nowoczesne połączenie bezprzewodowe Proste przesyłanie filmów, fotografii i muzyki z urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad i Mac, do LG PF610P za pośrednictwem technologii AirPlay 2. Na dodatek projektor LG PF610P obsługuje funkcję Screen-share (dla urządzeń obsługujących bezprzewodową łączność Miracast®) i parowanie Bluetooth.

  Sprytny dostęp do treści System webOS 5.0 pozwala na oglądanie programów telewizyjnych i filmów przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi. Na dodatek fabrycznie zainstalowane aplikacje, takie jak Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i Apple TV, zezwalają na komfortowe oglądanie treści.

  Wymaga tylko 2,65 m odległości, żeby wygenerować obraz o rozmiarze 100 cali Współczynnik projekcji 1,195 zezwala na zmianę rzutowanego ekranu z 60 na 120 cali. Wystarczy odpowiednio ustawić projektor, by zagospodarować na wyświetlacz dowolną przestrzeń na ścianie.

  Łatwa instalacja dzięki 4-punktowej korekcie obrazu Jeśli chcesz uzyskać precyzyjne proporcje obrazu, możesz wyregulować ekran przy pomocy narożników. 4-punktowa korekta obrazu likwiduje poziome i pionowe zniekształcenia obrazu.

  30 000 godz. Lampa LED o przedłużonej trwałości potężne źródło światła LED wytwarza jaśniejszy obraz i działa do 30 000 godzin. Gdyby projektor ten był wykorzystywany do gier poprzez 8 godzin dziennie, jego źródło światła LED wytrzymałoby 10 lat.

  firma LG Gwarancja 3 lata w serwisie zewnętrznym technologia LED Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 pikseli Jasność 1000 ANSI lum. Kontrast 150000:1 Przekątna obrazu 1.52 – 3.05 m zastosowane WiFi tak Złącza zewnętrzne 1 x audio in (Mini Jack) 1 x RJ45 1 x SPDIF (optyczne) 2 x HDMI 2 x USB Głośnik tak (2 x 3W) Czas pracy lampy 30000 godz.

  pobór mocy [ praca / spoczynek ] 100 / 0.5 W Głośność pracy 29 dB Szerokość 225 mm Głębokość 192 mm Wysokość 69 mm Waga 1.7 kg atrybuty dopełniające Bluetooth | HDR10 Akcesoria pilot | przewód zasilającyPodobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 3000 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor LG PF610P ☆

Projektor LG PF610P Najniższa Cena Online

☆ Projektor LG PF610P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Projektor LG PF610P
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  LG PF610P – mobilny projektor LG CineBeam PF610P Full HD LED Smart z technologią Apple AirPlay 2 Projektor LED Full HD (1920 x 1080) rozmiar ekranu do 120 cali 1000 lumenów ANSI z technologią LG 4Ch LED AirPlay 2 + Miracast® + Bluetooth Projektor Smart + webOS 4-punktowa korekta obrazu Ustaw go tam, gdzie chcesz stworzyć własne kino Projektor LG PF610P wytwarza wyraźny obraz o wysokiej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080).

  Zasmakuj kinowej jakości na ekranie o rozmiarze do 120 cali. Wierne odwzorowanie oryginalnego obrazu Wcześniej technologia mapowania tonalnego HDR zapewniała jakość obrazu odpowiadającą przeciętnej pełnych klatek.

  Projektor PF610P wykorzystuje technologię HDR10 z dynamicznym mapowaniem tonalnym na poziomie pojedynczej klatki, dzięki czemu zagwarantuje odpowiednią jakość obrazu w każdej klatce. Jasność 1000 lumenów ANSI mobilny projektor LG CineBeam o Jasność 1000 lumenów ANSI tworzy wyraźny obraz w środku i na zewnątrz, w nocy i wczesnym wieczorem.

  technologia LED 4Ch bez koła barw technologia LG 4Channel LED wykorzystuje osobne składowe koloru RGB i dynamiczną zieleń. Dzięki regulacji jasności i tonu dynamicznej zieleni projektor LG LED CineBeam zapewnia staranny, jasny i żywy obraz.

  zaawansowane połączenie bezprzewodowe Proste przesyłanie filmów, zdjęć i muzyki z maszyn Apple, takich jak iPhone, iPad i Mac, do LG PF610P za pośrednictwem technologii AirPlay 2. Na dodatek projektor LG PF610P obsługuje funkcję Screen-share (dla maszyn obsługujących bezprzewodową łączność Miracast®) i parowanie Bluetooth.

  Sprytny dostęp do treści System webOS 5.0 zezwala na oglądanie programów telewizyjnych i filmów przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi. Ponadto fabrycznie zainstalowane aplikacje, takie jak Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i Apple TV, umożliwiają wygodne oglądanie treści.

  Wymaga tylko 2,65 m odległości, by wygenerować obraz o rozmiarze 100 cali Współczynnik projekcji 1,195 zezwala na zmianę rzutowanego ekranu z 60 na 120 cali. Wystarczy adekwatnie ustawić projektor, aby zagospodarować na wyświetlacz dowolną przestrzeń na ścianie.

  Łatwa instalacja dzięki 4-punktowej korekcie obrazu Jeśli chcesz uzyskać skrupulatne proporcje obrazu, możesz wyregulować wyświetlacz przy pomocy narożników. 4-punktowa korekta obrazu eliminuje poziome i pionowe zniekształcenia obrazu.

  30 000 godz. Lampa LED o przedłużonej trwałości potężne źródło światła LED stwarza jaśniejszy obraz i działa do 30 000 godzin. Gdyby projektor ten był używany do gier poprzez 8 godzin dziennie, jego źródło światła LED wytrzymałoby 10 lat.

  producent LG Gwarancja 3 lata w serwisie zewnętrznym technologia LED Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 pikseli Jasność 1000 ANSI lum. Kontrast 150000:1 Przekątna obrazu 1.52 – 3.05 m zastosowane WiFi tak Złącza zewnętrzne 1 x audio in (Mini Jack) 1 x RJ45 1 x SPDIF (optyczne) 2 x HDMI 2 x USB Głośnik tak (2 x 3W) Czas pracy lampy 30000 godz.

  pobór mocy [ praca / spoczynek ] 100 / 0.5 W Głośność pracy 29 dB Szerokość 225 mm Głębokość 192 mm Wysokość 69 mm Waga 1.7 kg atrybuty dodatkowe Bluetooth | HDR10 Akcesoria pilot | przewód zasilający


☆ ml750e dlp marki Optoma ☆

ml750e dlp marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ ml750e dlp marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: ml750e dlp marki Optoma
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  ML750e
  Ultra kompaktowy projektor LED
  • nieprzeciętny do gier, filmów i prezentacji na PC za darmo
  • Wsparcie MHL, łączność HDMI, wbudowany głośnik, 3D Ready,
  • Zbudowany w sztuce mediów i opcjonalnych prezentacji bezprzewodowych
  • Kompaktowa i lekka <0,4 kg
  pokazujemy nowy przenośny projektor wszystkim ultra-kompaktowy ML750e LED. Łatwe w transporcie między Twoim domu i biurze, to nieznaczne ciężary projektor mniej niż 0,4 kg i jest wyposażony w komfortową torbę. Oglądać filmy HD, grać w gry wideo lub choćby obecny, iż zwycięstwo prezentacji, ML750e ma wszystko co potrzeba, by zaimponować publiczności. Komplety pełne rysy ML750e posiada odtwarzacz multimedialny, natywną oglądarkę biurowych i zaimplementowany głośnik. Projekt bez notebooka przy użyciu zastosowanej pamięci, gniazdo kart microSD, USB. Nieskomplikowane podłączenie i wyświetlanie z urządzenia przenośnego albo stole przy użyciu połączenia MHL do gry na sporym ekranie, wyświetlanie plików biznesowych, fotografie, filmy albo po prostu słuchać muzyki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technice "Światło-Free" za wyjątkową wierność odcieni, bezawaryjność i odporność, Optoma LED ultra - kompaktowy przenośny projektor jest perfekcyjnym partnerem rozrywki i biznesu.  Ultra Compact

  Ważący mniej niż 0,4 kg, ML750e jest ultra lekki i kompaktowy.W połączeniu z dołączonym etui powodują,genialnie nadaje się do prezentacji w podróży.

  Media Player i Język Office Viewer

  Odtwarzać filmy, fotografie, Microsoft Office i Adobe * pliki PDF bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD albo pamięci USB i wyświetlanie ich bezpośrednio na projektorze, bez potrzeby podłączenia projektora do laptopa, komputera PC lub odtwarzacza DVD. * animacje PowerPoint nie są obsługiwane

  Filmy

  Usiądź wygodnie po długim dniu, żeby oglądać ulubione filmy na... ML750e bezpośrednio obsługuje najpopularniejsze wideo i plików muzycznych formatów i jest równocześnie HD-Ready i LED, możesz być pewien, żywych barw, głębi i jasności, iż nie zawiedzie,

  Prezentacje bezprzewodowe

  Obecna od telefonu albo tabletu przy pomocy gratisowej aplikacji: EZ View. Przystępne równocześnie dla sprzętów z systemem Android, a także iOS, EZ View daje Ci wolność do bezprzewodowego udostępniania i obecne dokumenty, fotografie, pliki wideo i aparat urządzenia przekształcając go w aparacie dokumentów. Tworzenie bardziej związany i zespołowe doświadczenie dla każdego.

  Natychmiast podłączyć wyświetlacz i materiałów prezentacji bezprzewodowo z komputera PC, Mac lub urządzeń przenośnych przy użyciu opcjonalnego mini karty WiFi, która łączy dyskretnie do portu USB ML750e, przynosząc bezproblemową łączność bezprzewodową w wysoce przenośnej obudowie. Ciesz się prezentacje na znacznym ekranie przesyłane do projektora, przewód-free.

  Łatwość nawiązywania połączeń - MHL

  Łatwe podłączenie do notebooka, komputera, konsoli do gier lub odtwarzacz DVD z HDMI. ML750e MHL jest dodatkowo kompatybilne, co umożliwia podłączenie urządzenia przenośnego MHL włączona obsługa za pomocą jednego kabla † rozwiązanie pozwalające na lustro wyświetlacz urządzeń.nieprzeciętny do strumieniowego przesyłania filmów i oglądania plików i fotografii zapisanych na urządzeniu przenośnym.

  3D Ready

  Korzystanie z wrodzoną prędkość technologii DLP®, projektory Optoma 3D Gotowe może wyjście wideo i fotografie w zdumiewającym tempie 120 Hz, co pozwala, żeby pokazać pełny ekran, pełny kolor, stereoskopowe 3D.Przydatne jednocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi zarówno nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Przydatne jednocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi jednocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Gwarancja kolor

  Jesteśmy tak pewni, iż jakość kolorów obrazu ML750e pozostanie tak korzystne, jak w dniu, który kupiłeś go, że Optoma gwarantuje go przez pięć lat.

  zdjęcia

  Włóż kartę micro SD bezpośrednio z telefonu albo aparatu natychmiast podzielić się wspomnieniami z niewielkich i wielkich grup, bez potrzeby wykorzystywania dodatkowych kabli.Alternatywnie opuścić pokazu slajdów z włączonym dźwięku w tle przed Mecz zacznie się spotkanie, na zaostrzenie apetytu swoją publiczność "i zachęcić do dyskusji.

  Prezentacja i dokumenty

  Dzięki obsłudze plików Adobe PDF i Microsoft Office, można po prostu zapisać swoją pracę na pamięci wewnętrznej ML750e, karty microSD * albo pamięci USB * i jesteś gotowa do pracy.

  * Karta MicroSD i pamięci USB nie kij włączone. Podłączenie niektórych urządzeń może wymagać dodatkowych kabli, przystępne osobno. Obsługuje do 32 GB.

  technika LED
  Korzystanie z zalet technologii LED, ML750e LED projektor wykorzystuje jednostkowe Czerwony, zielony i niebieski modułów LED do tworzenia obrazu z projektora bez zapotrzebowania kole odcieni.
  Diody zwiększyć produktywność i mieć powiększoną żywotność lampy do 20.000 godzin. Oszczędzając czas i pieniądze;pozostawiając Państwu pewność, że projektor będzie w pełni efektywny na sporo lat
  LED Żywotność
  Więcej aniżeli 10 lat
  2
  4
  6
  8
  lat
  LED
  Lampa
  Jasne, żywe obrazy

  ML750e buduje jasne, żywe obrazy z głębszym nasycenia, pełne życia. To ze względu na unikatową wierność odcieni wytwarzany przez technikę LED; W wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED o może być nawet dwukrotnie obszerniejszą jasność lampy projektora równoważnego oparte.

  LED Jasność
  LED
  Lampa
  Instant On / Off

  Konfiguracja momentalnie i spakować natychmiastowy POWER ON / OFF. Technika LED pozwala projektorowi być pełna jasność w sekundach.

  100%
  LED +
  Lampa
  5s
  Digital Signage

  wbudowana funkcja Digital Signage. Doskonały dla aplikacji reklamy cyfrowej, takich jak reklamy i muzealnych dema.

  Wiemy, iż poprawa naszych towarów jest najkorzystniejszym sposobem,zniżyć nasz wpływ na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty mają długi czas wykorzystywania, należy wykorzystać mniejszej ilości tworzyw, statek z niepokaźnym opakowaniu i być wolne od wszystkich substancji toksycznych.Naturalnie, skuteczności energetycznej i jest się do recyklingu są zastosowane na etapie projektowania. Z każdym nowym produkcie, dążymy do minimalizacji oddziaływania na środowisko. Żeby uzyskać detalowe dane o Optoma Projekt Green odwiedź naszą stronę internetową.

  1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu użytkowania. Jak to z zasady w sytuacji wszelkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się ograniczać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie ma lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

  2 typowa żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od stosowania i warunków środowiskowych

  * podana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do standardowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność odcieni..

  * przekazana jasność LED Ocena jest oparte na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do charakterystycznego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność kolorów..


☆ Optoma Projektor w400lve ☆

Optoma Projektor w400lve Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor w400lve - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor w400lve
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma W400LVe
  Kompaktowy projektor mobilny Optoma W400LVe

  Wyświetlaj jasne i żywe prezentacje bezproblemowo o każdej porze dnia. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, W400LVe oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje przy niższym całkowitym koszcie posiadania.

  Ten projektor można prosto podłączyć dzięki wielu wejściom, zastosowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Znakomity do podłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast lub notebooka, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Ten przenośny i lekki projektor można zainstalować albo wziąć w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  Niesamowite kolory

  Projektory Optoma niezawodną produktywność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od dokładnych odcieni sRGB po realistyczne obrazy i żywe, piękne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, żeby spełnić Twoje zapotrzebowania. Nieprzeciętny do szeregu prezentacji graficznych i video.

  znakomity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, idealny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Zintegrowany głośnik

  sprawny zaimplementowany głośnik gwarantuje unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są łatwe w obsłudze, a równocześnie ograniczają zużycie energii.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – znakomite rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Nieprzeciętny do zastosowań wymagających długich okresów użytkowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na typowych godzinach używania. Optoma zaleca wyłączenie projektora albo ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, żeby przedłużyć żywotność lampy.

  Specjalizacja techniczna:

  • rodzaj projektora Biznes i edukacja
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 25 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 27 dB (normalny)
  • Zużycie energii 225W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6000 (Jasny), 12000 (Dynamiczny), 10000 (Eco), 15000 (Eco+)
  • Źródło światła Lampa 203W
  • Ogniskowa 21.85 - 24 mm
  • Zoom/Focus 1.1 x / ręczny
  • Odległość od ekranu 1 m - 12 m
  • Współczynnik odległości 1.55:1 ~ 1.73:1
  • Przekątna 0.82m ~ 7.61m (32" - 300")
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   VGA
   Wejście kompozytowe
   Wyjścia wideo VGA
  • Audio
   Wejście Mini jack 3,5 mm
   Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB-A
  • wbudowany głośnik 10W
  • Waga 3 kg
  • wymiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie charakterystyczne
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs chroniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok lub 1000h na źródło światła

☆ Benq ms630st ☆

Benq ms630st Najniższa Cena Online

☆ Benq ms630st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq ms630st
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Światowy Lider w technologii SmartEco-przyjazny dla Zielonego Środowiska

  dzisiaj szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swych klasach, takobniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju znakomitego rozwiązania - technice SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przychylny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie znakomitą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technice SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, by jak najlepiej zastosować swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia pokaźnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić aby wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, równocześnie obniżając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny
  296W - średni pobór Mocy

  Tryb SmartEco
  163W - średni pobór Mocy

  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty podmiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, asygnowany jest do regulacji mocy lampy, jej jasności aktywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej aniżeli 50%! Częstotliwość podmiany lampy jest też zmniejszona o 50%, wyraźnie ograniczając przyszłe koszty wymiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej choćby o 70%.

  Pełna Moc Lampy
  Uwaga Skupiona na Ekranie
  Tryb Eco Blank 30%
  Projekcja LampyUwaga
  Skupiona na Nauczycielu
  Tryb Braku Sygnału Żródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. Żeby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zniża on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte
  100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego
  30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej aniżeli <0,5 W. To bezspornie pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora, jak w dodatku redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MS630ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wnieść innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D oraz tworzyw 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MS630ST zaimplementowany głośnik i może być wykorzystywany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak na dodatek pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  prawidłowe Rzeczy są w niewiele znaczącej Odległości

  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu JWystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej!
  Będziesz mieć znacznie obszerniejszą sprężystość w wyborze miejsca projekcji!
  To magia ten niedługi rzut!
  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się wyłącznie na widowni!
  Zero Zakłóceń Pożegnaj się z cieniami, które niejednokrotnie zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, zarówno Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora nietrudny dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części pokrywy projektora asygnowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk szybkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator szybko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania automatyczne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, usuwa niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank gwarantuje Bezpieczeństwo używania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne użytkowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Zezwala na on MS630ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.

  * sprawna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Bezprzewodowe Wyświetlanie z laptopa, Tabletu, Smartphonu

  Włóż WiFi dongle do gniazda pamięci flash USB, żeby wyświetlić zawartość z komputera PC, Mac iPhone i iPad do MS630ST dzięki funkcji bezprzewodowego przsyłu informacji.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa transparentność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości barwy, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez nowoczesne technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach aktywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technika DLP zagwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ ponadto zwiększa sprawność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

  Prawdziwe, Żywe barwy:

  nawet w poprawnie oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć trafny balans jasności i kolorów, dzięki technice BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu odcieni przez włączenie wtórnych barw żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z energicznymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój artykułów przychylnych środowisku formuje proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,w dodatku intensywnie rozwija produkty przychylne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje marka BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, stosownego doboru tworzyw, projektowanie opakowań energooszczędnych i innych aspektów dotyczących artykułu i ochrony środowiska naturalnego.

  • Arsenic-free optical glass
  • BFR/PVC-free casing plastics
  • PVC-free plastic packaging

☆ p3b marki Asus ☆

p3b marki Asus Najniższa Cena Online

☆ p3b marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: p3b marki Asus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:


  Najjaśniejszy projektor zasilany bateriami
  • 800-lumenowe źródło światła LED o długiej żywotności zagwarantuje najlepsze w klasie efekty HD.
  • Soczewka o ultra-krótkiej ogniskowej pozwala wyświetlać obrazy o rozmiarachod 25 cali (0,45 m) do 200 cali (3,4 m).
  • zaimplementowana bateria 12000mAhzapewnia do 3 godzin wyświetlania i może słzastosować jako źródło zasilania do maszyn przenośnych.
  • Projekcja Wi-Fi ASUS pozwala na bezprzewodową prezentację i odtwarzanie mediów strumieniowych.
  • Wyświetlaj treść z najróżniejszych sprzętów korzystając ze złącza HDMI/MHL lubVGA, dysku USB, karty pamięcimicroSD (do 32GB), bądź z zastosowanego dysku twardego. Ÿ
  • Rzutnik biurowy nie wymagający komputera i multimedialny odtwarzacz służący do wyświetlania klipów video, zdjęć, czy muzyki.

  Zasilany bateriami projektor ASUSP3Bo ultra-krótkiej ogniskowej jest lekkim i kompaktowym projektorem o obrysie zbliżonym do opakowania na CD, co prosto zmieści się do teczki albo torebki.Najjaśniejszy z przystępnych, zasilany bateriami, przenośnych projektorów.P3B oferuje rewelacyjnie ostre obrazy w rozdzielczościWXGA 1280 x 800 o maksymalnej jasności 800 lumenów. Jego wbudowany akumulator umożliwia 3 godziny wyświetlania, bez konieczności przyłączania do prądu, a także może działać jako stacja ładująca dla maszyn mobilnych o objętości 12 000mAh.

  Ultra-krótka ogniskowa pozwalaP3Bwyświetlać obrazy o rozmiarach od 25 cali (0,45 m) do 200 cali (3,4 m) z nad wyraz małej odległości.P3Bjest zaprojektowany do wykorzystywania praktycznie wszędzie – na zewnątrz, w trakcie biwakowania, w kinie domowym, czy niewielkich salach konferencyjnych.

  JASNY, OSTRY OBRAZ 800-lumenowe źródło światła LED

  Projektor ASUSP3B LED dysponuje wyjściową jasnością 800 lumenów i 100% gamą kolorówNTSCpozwalającymi dostarczać ostry, żywy obraz WXGA 1280 x 800. Bezrtęciowe źródło światła Eco-LED zadowala się żywotnością na poziomie 30 000 godzin, pozwalając zaoszczędzić na wymianie lampy.

  Najwyższa mobilność Kompaktowy design wielkości opakowania CD

  Ultra wąski i kompaktowy ASUSP3Bważy jedyne 750 g i ma zewnętrzny obrys zbliżony do wielkością do opakowania CD (153,5 x 43 x 131,2mm). Powoduje to, iż jest absolutnie przenośny i nadzwyczajnie nadaje się do Twojej torby!

  Zasilanie z akumulatora zezwalające na bezprzewodowe wyświetlanie

  zaimplementowany akumulator projektora ASUSP3B zapewnia do 3* godzin bezprzewodowego wyświetlania i pozwala stawić urządzenie w dowolnym miejscu bez konieczności martwienia się gdzie znajduje się najbliższe gniazdko elektryczne.
  * Bateria posiada określoną żywotność i wraz z kolejnymi cyklami ładowania i rozładowywania stopniowo traci swoją skuteczność.

  Zaprojektowany w dodatku jako stacja ładująca 12000mAh

  ASUSP3B może służyć jeszcze jako stacja ładująca, pozwalająca na ładowanie maszyn mobilnych nawet wtedy, gdy jest wyłączona. Wysoka pojemność wynosząca 12000mAhoznacza, że może ona kilkukrotnie naładować Twoje urządzenia mobilne.

  szybkie, komfortowe podłączenie Ultra-krótka ogniskowa pozwala wyświetlać obrazy do 200 cali

  Ze swoją soczewką o ultra-krótkiej ogniskowej, ASUSP3Bumożliwia wyświetlanie obrazów o wielkości od 25 do 200 cali z bardzo niewielkiej odległości.Pozwala to na zmienienie praktycznie każdej płaskiej przestrzeni w wyświetlacz i znacznie upraszcza wyświetlanie w ciasnych pomieszczeniach.

  Natychmiastowa regulacja wysokości

  ASUSP3Boferuje natychmiastową regulację wysokości, dzięki dwustopniowej, rozkładanej podpórce, która może zostać dobrana do solidnego zadania. Oszczędza to mnóstwo czasu jeśli wziąć pod uwagę konieczność męczenia się z kłopotliwymi śrubami podczas regulacji klasycznych podpórek.

  Odchyl w górę odchyl w dół
  samoczynna korekta trapezu

  Funkcja samoczynnej korekcji trapezu gwarantuje idealne projekcje, lokalizując położenie P3B i automatycznie korygując zniekształcenia obrazu w wypadku wyświetlania pod kątem.

  pakiet biznesowy – jeden zasilacz

  Aby jeszcze bardziej obniżyć obciążenie, rzutnik działa z większością* zasilaczy sieciowych do notebooków ASUS (≧65 W). Laptop i projektor korzystające z jednego zasilacza – to wspaniały komplet biznesowy do prezentacji i multimedialnej rozrywki.
  * Zgodność z zasilaczami może ulec zmianie bez uprzedzenia. Zobacz swój zasilacz przed zakupem.

  Natychmiastowe włączanie i wyłączanie

  ASUSP3Bposiada możliwość natychmiastowego włączania i wyłączania, ponieważ nie ma potrzeby rozgrzewania i schładzania źródła światła led LED. Oznacza to, iż możesz dzielić się swoimi pomysłami, klipami video, czy zdjęciami już po ułamku sekundy.

  Wyświetlanie na zróżnicowane sposoby

  ASUSP3Bposiada opcjonalny adapterWi-Fi zezwalający na bezpośrednie podłączenie do notebooka albo urządzeń Android albo iOS. Pozwala to uniknąć konieczności noszenia kabla wyłącznie i jedynie na użytek prezentacji i pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie prezentacji, dokumentów i multimediów do P3B. OprogramowanieASUSWi-Fi proponuje progresywną funkcję „Kontroli Dzielonych wyświetlaczów", zezwalającą użytkownikom na wybór dwóch lub czterech dzielonych ekranów smartfonów, tabletów albo notebooków.

  Pobierz aplikacjęASUSWiFiProjection


  Dla Android
  Dla iOS
  dużo możliwości podłączenia

  ASUSP3B wyekwipowany jest w porty HDMI/MHL i VGA, gwarantujące maksymalną zgodność z urządzeniami zewnętrznymi.Pozwala Ci prowadzić prezentacje nawet bez komputera, dając dostęp do dokumentów i plików multimedialnych znajdujących się na karcie micro SD lub pamięci USB, jak jeszcze zapisanych na 2 GB dysku wewnętrznym.

  P3B ładuje dodatkowo urządzenia zgodne z MHL, wyświetlając równocześnie ich zawartość. Użytkownicy nie muszą się już martwić o rozładowanie się urządzenia mobilnego we wnętrzu prezentacji.

  * całkowitą listę maszyn zgodnych z MHL można znaleźć tutaj: www.mhlconsortium.org

  Wciągające Audio technika ASUS z zaimplementowanym głośnikiem

  ASUSP3Bdzięki wyjątkowemu głośnikowi ASUS wzbogaconemu technologią SoniMaster, gwarantuje wyjątkowy dźwięk. Gwarantuje on wiernie odwzorowanie dźwięku, zapewniając iście kinowe przeżycia audiowizualne.

  Back to top
  • ekran
   technologia wyświetlania: 0.45" DLP®
   Źródło światła: R/G/B LED
   solidność źródła światła (maks.): 30000 godzin
   Faktyczna rozdzielczość (naturalna) WXGA(1280x800)
   Jasność obrazu (maks.): 800 lumenów
   Współczynnik kontrastu (standardowy): 100000:1
   Nasycenie koloru:100%(NTSC)
   Wyświetlane kolory:16,7milionów
  • Projection Lens
   Współczynnik odległości od ekranu do przekątnej obrazu: 0.8
   Odległość od ekranu: 0.43 ~3.44 m
   rozmiar obrazu/ekranu: 25 ~200 cali
   Offset projekcji: 100%
   Współczynnik zwiększenia: stały
  • atrybuty wideo
   Tryby obrazu: 5 wbudowanych trybów, (dynamiczny/plener/kinowy/charakterystyczny/sRGB Mode)
   Regulacja trapezu: cyfrowa (do +/- 40 40 stopni)
   Autokorekta trapezu: Tak
   Aspect Ratio: 4:3 /16:9/16:10
   3D Ready
   Ustawienie projektora: projekcja przednia//Front Ceiling/tylna/Rear Ceiling
   Wireless Projection Ready
  • cechy Audio
   zaimplementowany głośnik: 2 W x 1
  • Częstotliwość sygnału
   Częstotliwość sygnału analogowego: 15.37~91.14KHz(H)/ 24~120Hz(V)
   Częstotliwość sygnału cyfrowego: 15.37~91.14KHz(H)/ 24~120Hz(V)
  • Zasilanie
   Włączony: ≤65 W
   Tryb czuwania: <0.5 W
   Akumulator wewnętrzny: 5 V, 12000 mAh, Czas pracy na baterii: 1 godzin @ 500 lumens *1
  • Poziom szumów
   standardowy: 32dBA
  • Interfejsy
   Wejście sygnału PC: HDMI, MHL, D-sub
   Wyjście audio: słuchawkowe
   Gniazdo USB: 2.0, 2 x (tylko odczyt), 1 x microUSB, *3
   Czytnik kart: Micro SD
   Pamięć wewnętrzna: 2 GB przystępne na dane użytkownika
  • Obsługiwane formaty multimedialne
   wideo AVI, MKV, MOV, MP4, MPG, MPEG, WMV
   Dźwięk AAC, MP1, MP2, MP3, WAV, WMA
   Obraz JPEG, BMP, JPG
   oglądarka dokumentów Adobe PDF, Microsoft PowePoint, Microsoft Excel, Microsoft Word, Text
  • Projekt mechaniczny
   barwy pokrywy: biały
   Gniazdo statywu: Tak
   Podpórka: Tak
  • Zabezpieczenia
   Zamek Kensington
  • rozmiary
   wymiary(Wys x Szer x Grub):153.5x 43 x 131.2mm
   wymiary pudełka(Wys x Szer x Grub): 295x80x255mm
  • Waga
   Waga netto (ok.): 750g
   Waga brutto (ok.): 1.8kg
  • Temperatura pracy
   0 ~ 40 ℃
  • Wilgotność pracy
   20 ~ 90 %
  • Akcesoria
   Zasilacz sieciowy
   przewód zasilający
   kabel HDMI
   Pokrowiec podróżny
   Przewodnik szybkiego startu
   Karta gwarancyjna
   Pilot zdalnego sterowania
   Moduł Wi-Fi (w niektórych krajach)
  • Zgodność z certyfikatami
   FCC, UL, CE, CB, CCC, CU, VCCI, PSE, RCM, TUV-GS
  • Uwaga
   *1. Akumulator ma określoną odporność skracaną każdym ładowaniem i rozładowaniem. Z czasem bateria będzie stopniowo tracić sprawność.
   *2. Góra: Funkcje medialneklucza sprzętowego USB WiFi, pendrive; Dół: obsługa wyjścia zasilającego 5V/1.5A
   *3. Dla pamięci wewnętrznej
  • Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania skrupulatnych ofert. Produkty mogą nie być dostępne na wszelkich rynkach.
  • barwy i załączone oprogramowanie mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
  • Nazwy firm i produktów są znakami towarowymi należącymi do poszczególnych spółek.Podsumowanie, czyli jaki projektor do 3000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 3000 zł opinie,
 • dobry projektor do 3000 zł cena,
 • projektor do 3000 zł ranking,
 • projektor do 3000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...