Ranking projektorów do 4000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 4000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów do 4000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów do 4000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma ☆

Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor krótkoogniskowy Optoma X309ST

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o znikomych salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor niedługiego rzutu proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  niemało wejść, zasilanie USB i zastosowany głośnik gwarantują łatwą konfigurację - nadzwyczajną do podłączenia do notebooka, komputera PC albo odtwarzacza Blu-ray, by uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz nawet podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  mobilny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować albo wziąć w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  wyśmienite kolory

  Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zniewalającej kolorystyce. Projektory Optoma niezawodną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od starannie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy stosowne tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Doskonały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  nadzwyczajny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, nadzwyczajny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  zastosowany głośnik

  konkretny zastosowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +

  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są łatwe w obsłudze, a równocześnie zmniejszają zużycie energii.


  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można obniżyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma też pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie wznowienie

  Funkcja umożliwia natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – genialne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację za pomocą wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Obniża to także zużycie energii nawet o 70%, co ponadto przedłuża żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Świetne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej skuteczności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, by wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.


☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) ☆

Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) Najniższa Cena Online

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pomieszczenie w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci potrzeba drogiego 100 telewizora starczy projektor LG SMART LED.

  System operacyjny WebOS z zaimplementowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na dłoni. Jego niewiele znaczące wymiary i niska waga pozwalająwziąć go do znajomych czy na urlop.

  Brak ruchomych części czyni projektor wytrzymałym na wstrząsy i przenoszenie. Dzisiaj Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu. LED-owe źródło światła efektywne, postępowe źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej przez tradycyjny projektor o podobnych parametrach obrazu.

  30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła cechuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie poprzez ponad 10 lat. Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany żeby uzyskać 100 obraz.

  Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, wystarczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, drobny projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.

  technologia TruMotion perfekcyjnie znana z telewizorów LG technika nadająca płynności obrazowi, co jest bardzo ważne w dynamicznych scenach akcji, czy podczas śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.

  Mobilność użycie diod LED świecących w kolorach podstawowych wyraźnie ułatwia konstrukcję projektora przez wyeliminowanie koła kolorów. Dzięki czemu waga i rozmiary projektora uległy dużej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać podczas transportu lub przesuwania działającego projektora.

  Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta umożliwia natychmiastowe odtwarzanie plików video, fotografii i muzyki oraz dokumentów pakietu office poprzez proste podłączenie dysku, pendriva lub innego typu pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.

  WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego urządzeń SMART rozwijanego poprzez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przychylna dla użytkownika, instynktowna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.

  Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR wyposażony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu lub innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i zapewnia wspaniały obraz z każdej odległości.

  Bluetooth wszakże projektor wbudowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga stosownego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.

  Funkcja screen share Projektor HF65LSR umożliwia połączenie maszyn mobilnych takich jak telefon, tablet czy laptop równocześnie bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport lub przewód konwertera). Teraz możesz oglądać swoje fotografie i filmy na naprawdę sporym ekranie.

  HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Teraz siedząc komfortowo na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

  Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami wideo: Pozostałe parametry: Akcesoria w pakiecie: dane o gwarancji: wymiary: 131 x 309 x128 mm...


☆ Projektor ASUS F1 90LJ00B0-B00520, 1920x1080, 1200 ANSI ☆

Projektor ASUS F1 90LJ00B0-B00520, 1920x1080, 1200 ANSI Najniższa Cena Online

☆ Projektor ASUS F1 90LJ00B0-B00520, 1920x1080, 1200 ANSI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Projektor ASUS F1 90LJ00B0-B00520, 1920x1080, 1200 ANSI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor ASUS F1 90LJ00B0-B00520, 1920x1080, 1200 ANSI

☆ Xgimi Projektor halo wk03a (6935670512109) ☆

Xgimi Projektor halo wk03a (6935670512109) Najniższa Cena Online

☆ Xgimi Projektor halo wk03a (6935670512109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XGIMI
 • Nazwa produktu: Xgimi Projektor halo wk03a (6935670512109)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Prawdziwa projekcja 3D i Full HD w połączeniu z 800 ANSI lumenów sprawia, że XGIMI Halo w pełni zrywa tag zabawkowego projektora Pico, proponując najlepsze wrażenia audiowizualne. XGIMI Halo wykorzystuje najnowszą technologię DLP, dzięki temu gwarantuje ostrzejszy i wyraźniejszy obraz. Projektuje w prawdziwej rozdzielczości Full HD i jest o 225% wyraźniejszy w sytuacji lubianych projektorów 720p. Halo obsługuje ponadto formaty video 4K Ultra HD i wykorzystuje technologię HDR polepszającą współczynnik kontrastu, umożliwiając wyświetlanie obrazów bogatych w detale bez względu na to, czy znajduje się w jasnym czy ciemnym otoczeniu. XGIMI Halo jest w stanie przekształcić każdą białą ścianę w obfity wyświetlacz o przekątnej od 30 do ponad 300 cali a wysoce wydajne źródło światła LED sprawia, że projekcje pozostają świetnie ostre i jasne przez cały okres żywotności, który wynosi 30 000 godzin. W dodatku system rozrywki Android TV 9.0 (z możliwością aktualizacji), perfekcyjny dźwięk dzięki wbudowanemu nagłośnieniu Harman/Kardon i baterii o obszernej obszerności 17 100 mAh pozwoli Ci cieszyć się niesamowitym kinem domowym z najbliższymi w dowolnej części domu. Dzięki ponad 5000 rodzimym aplikacjom Android TV otwiera przed Tobą świat rozrywki. Ponadto wielojęzyczny interfejs użytkownika Halo obsługuje aż 52 najróżniejsze języki....

☆ Optoma gt1080 ☆

Optoma gt1080 Najniższa Cena Online

☆ Optoma gt1080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma gt1080
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Praca w trybie 24/7
  Możliwość pracy projektorów Optoma 24/7 jest ich cechą wyróżniającą na rynku projektorów.

  Optoma wierzy w unikatową jakość swych projektorów które są optymalne równocześnie do projekcji w domu jak i w biurze.

  Projektory Optoma mogą być instalowane w wymagających rozwiązaniach dając maksymalną sprawność używania poprzez długi czas w przeciwieństwie do produktów wielu konkurentów.
  Użytkownicy domowi mogą korzystać zarówno z wysokiej jakości obrazu i cieszyć się bezusterkowością towaru.

  parametry eksponujące:
  - Optoma proponuje 5 lat gwarancji koloru (gwarancją objęty jest chip DMD)
  - Praca w trybie 24/7 – ta gwarancja jest czymś czego nie mogą zaoferować projektory LCD i czego nie proponuje większość konkurencji.

  Modele projektorów Optoma 24/7

  Opis

  Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
  Bliska projekcja i olśniewający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni lub ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1080e na ławie.
  Jasny i wszechstronny, mobilny projektor jest doskonałym rozwiązaniem dla graczy gdyż znamionuje się niskim czasem reakcji, nieprzeciętny do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1080e wyekwipowany jest w torbę do przenoszenia, dzięki temu można zabrać go ze sobą do domu przyjaciół lub na wydarzenie sportowe czy również nocny maraton filmów lub gier tak aby zapewnić sobie najkorzystniejsze emocje na dużym ekranie w dowolnym miejscu.

  Zintegrowany głośnik proponuje świetną jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI zezwalają na łatwe podłączenie.
  idealny do podłączenia do konsoli, laptopa, PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera lub gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i aby wyświetlać je na znacznym ekranie w zaciszu własnego domu.

  Krótka projekcja
  Z obiektywem short throw (niedługiego rzutu) net projektor może wyświetlić obszerny obraz z bliskiej odległości. To oznacza, iż możesz posiadać już obraz 100" cali z odległości nieco ponad 1 metra od ekranu czy ściany.

  Full HD 1080p
  Rozdzielczość 1080p pozwala Ci wyświetlać ostry i szczegółowy obraz z dostarczanych treści HD bez potrzeby skalowania czy kompresji. Nieprzeciętny do oglądania filmów na Blu-ray, transmisji HD czy do gier video.


  Inteligentny projektor
  Zamień swój projektor w inteligentny projektor łącząc HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV™ by przesyłać materiały vido, muzykę czy fotografie na wielkim ekranie ze swego tabletu czy smartfonu.

  Długa żywotność lampy

  Obniż ilośc wymiany lamp dzięki wydłużonej długości życia lampy do 10,000h używając procesu edukacyjnego

  Zintegrowany głośnik

  zastosowany głośnik audio dla nieprzeciętnego dzwięku. Łatwość w instalacji bez zapotrzebowania dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szyb.  24p
  Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. Aby zachować oryginalny wygląd obrazu H114 obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki temu każdy film wygląda skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser

  HDMI Link
  Steruj wszystkimi urządzeniami przy pomocy jednego pilota. Optoma GT1080e dzięki obsłudze standardu HDMI CEC bez problemu komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami. HDMI Link umożliwia włączenie i wyłączenie projektora i odtwarzacza jednym pilotem.  Łączność bezprzewodowa
  Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją dopełniającego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci związać się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy też dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.


  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla prędkiego odświeżania 144Hz usuwa migotanie obrazu aby zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.


  Gwarancja koloru
  Ciesz się niesamowitymi kolorami przez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.


  Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektor Optoma wyposażone są w technikę przetwarzania multi-colour BrilliantColor™.
  Ten model na dodatek jest zgodny ze standardem Rec709 tak aby dostarczać najmocniej realistyczne i prawdziwe kolory jak to tylko jest realne.


  Dynamiczna czerń
  Funkcja ta daje obszerniejszą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; żeby stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

  ISF
  Funkcja ta umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

  Tryb gry
  Tryb gry optymalizuje projektor dla momentalnych czasów reakcji, ponadto maksymalny kontrast i żywe odcienie pozwalają uchwycić każdy szczegół - pozostawiając czas graczowiskupić nad wygraną.

  Projekcja


☆ Projektor pd1335w marki Acer ☆

Projektor pd1335w marki Acer Najniższa Cena Online

☆ Projektor pd1335w marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACER
 • Nazwa produktu: Projektor pd1335w marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  PD1335W Projektory z serii Acer PD1335W zostały zaopatrzone w progresywne źródło światła w postaci diod LED, które osiągają jasność 3500 ANSI lumenów. Podczas prezentacji albo nocy z filmami ich obraz olśniewa jakością kolorów za sprawą osiągającej 125% gamy barw Rec.

  709. Dzięki funkcji korekcji zniekształceń trapezowych i korekcji 4-narożnikowej można go luźno ustawić w prawie każdym miejscu. Z kolei ochrona IP5X jest gwarancją bezawaryjności przez 30 000 godzin.


☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS ☆

PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS Najniższa Cena Online

☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  projektor picopix maxtv z systemem android wyświetla obraz o przekątnej do 120″ w rzeczywistej rozdzielczości full hd. Dzięki wielu korekcjom obrazu, samoczynnej jasności, baterii o czasie działania do 4 godzin oraz funkcji boomboxa, będziesz się zastanawiać, jak dało się bez niego żyć! korzyści: samoczynna regulacja ostrości jednym kliknięciem likwiduje problemy wynikające z ręcznej konfiguracji. Kamera o wysokiej rozdzielczości i autofokus oparty na sztucznej inteligencji automatycznie zapewniają najczystszy obraz. Szczególnie znikomy projektor telewizyjny picopix max jest wyekwipowany we wszystko, czego potrzebujesz. Wykorzystaj w pełni 4-godzinną baterię w trybie projekcji albo 10 godzin w trybie głośnika bluetooth. Funkcja powerbank naładuje jeszcze wszystkie twoje urządzenia przez port usb-c albo usb-a. Technika dlp marki texas instrument, używana w 9 na 10 kin na świecie. Gwarantuje żywy i jasny obraz, a także głęboki kontrast w każdych warunkach. Możesz spodziewać się niezrównanych wrażeń wizualnych dzięki żywym kolorom, które wykorzystują 100% sygnału rec709. Projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Wyświetlacz główny można przystosować do własnych potrzeb, żeby wyświetlał ulubione aplikacje, co ułatwia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz lub umożliwia wznowienie oglądania. Nasze menu ma nowy, intuicyjny interfejs, który usprawnia nawigację i poruszanie się. Wyposażony w najszybszy procesor amlogic, zapewnia płynne i najkorzystniejsze w swej klasie wrażenia z korzystania z systemu android tv.

☆ Optoma projektor hd29he dlp fullhd 3600, 50 000:1 ☆

Optoma projektor hd29he dlp fullhd 3600, 50 000:1 Najniższa Cena Online

☆ Optoma projektor hd29he dlp fullhd 3600, 50 000:1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma projektor hd29he dlp fullhd 3600, 50 000:1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma HD29He

  Poczuj akcję i przeżyj każdą chwilę na sporym ekranie, aby zanurzyć się w grach, sportach na żywo i filmach. Wygodny i nietrudny w konfiguracji kompaktowy projektor o wysokiej jasności jest idealny do korzystnie oświetlonego otoczenia, dzięki czemu fani sportu mogą radować się akcją na żywo z rodziną albo przyjaciółmi przy włączonym świetle.

  wyposażony w technikę HDR i niesamowitą technikę odcieni zapewnia precyzyjne odwzorowanie odcieni dla miłośników filmów. Dzięki obiektywowi krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości niedużo ponad metra. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co usprawnia prezentację.

  Więcej szczegółów ze standardem HDR

  Projektor Optoma HD29He jest kompatybilny z HDR i pozwala zobaczyć wyraźnie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i żyją, a uzupełniające detale rozszerzają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć przez okno.

  Rzeczywiste kolory z technologią Amazing Colour

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektor Optoma HD29He gwarantuje wysokie atrybuty pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Projektor domowy HD29He potrafi odzwierciedlić gamę barw Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw starannie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co świetnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Projekcja nawet przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe barwy, zapewniając realistyczne efekty wizualne choćby w należycie oświetlonym otoczeniu - doskonały do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów albo grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  Specyfikacja technologiczna:
  • technologia wyświetlania DLP
  • Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 (FHD)
  • Rozdzielczość maksymalna 1920 x 1080 (FHD)
  • Format obrazu 16:9
  • Jasność 3600 lm
  • Kontrast 50 000:1
  • Wielkość rzutowanego obrazu 28" - 301"
  • znikoma odległość projekcji 1 m
  • Żywotność lampy
   4 000 h (tryb normalny)
   10 000 h (tryb ekonomiczny)
  • Moc lampy 240 W
  • Wyjście audio - 1 szt.
  • HDMI - 2 szt.
  • USB 2.0 (zasilanie) - 1 szt.
  • AC in (wejście zasilania) - 1 szt.
  • 3D Ready Tak
  • Łączność bezprzewodowa Nie
  • Głośniki Tak
  • Głośność pracy (w trybie typowym) 28 dB
  • zużycie mocy podczas pracy 282 W
  • pobór mocy w trakcie spoczynku 0.5 W
  • Wysokość 108 mm
  • Szerokość 316 mm
  • Głębokość 244 mm
  • Waga 2,5 kg
  • dodatkowe informacje
   Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock)
   dołączone akcesoria
   Pilot
   przewód zasilający
   Baterie do pilota (AAA) - 2 szt.
   Instrukcja Obsługi
  • Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) ☆

Benq mw632st dlp (4718755059285) Najniższa Cena Online

☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mw632st dlp (4718755059285)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  korzystne Rzeczy są w niewiele znaczącej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  starczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz mieć wyraźnie większą rozciągliwość w wyborze miejsca projekcji! To magia ten krótki rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się wyłącznie na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które często zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, jednocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód między projektorem i ekranem!

  perfekcyjna Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu zagwarantuje, że każdy tekst, obraz, wykres, schemat i wideo są wyświetlane w trafnej jasności i powiększonej ostrości, bardzo w przypadku danych liczbowych. To jest niezwykle ważne dla prezenterów, aby mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skupić na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych zapewnia konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie oraz wysoką cztelność prezentowanych treści - choćby w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  pokaźny zestaw Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na znacznym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na znacznym ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST ma funkcję MHL, która pozwala na lustrzane odtwarzanie filmów i gier na wielkim ekranie z tych maszyn które korzystają z systemu Android. Ponadto urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  wariant 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swoich sprzętów mobilnych rodzaju USB-A 1.5A zasilanie energii przez USB typ-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii w trakcie ważnego spotkania.

  Łatwość zastosowania

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji zniekształceń trapezowych daje sprężystość korygowania efektu trapezowego w pionie za pomocą automatycznej regulacji.


  zastosowane Głośniki

  MX631ST ma dwa wbudowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najkorzystniejszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ poprzez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technologii SmartEco-przyjazny dla Zielonego Środowiska

  teraz szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swych klasach, takzmniejszyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju wyśmienitego rozwiązania - technologii SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przychylny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie genialną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technice SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej zastosować swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia wyraźnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, równocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora przez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - średni zużycie Mocy

  Tryb SmartEco 163W - średni pobór Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności intensywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej aniżeli 50%! Częstotliwość zamiany lampy jest również zmniejszona o 50%, wyraźnie obniżając przyszłe koszty podmiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swym wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona samoczynnie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. Żeby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To bezsprzecznie pomaga przedłwykorzystać żywotność lampy projektora, jak również redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki temu szkoły mogą wnieść nowoczesne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D oraz tworzyw 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST zastosowany głośnik i może być stosowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak ponadto pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora prosty dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej podmiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator momentalnie przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora poprzez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, eliminuje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zagwarantuje Bezpieczeństwo użytkowania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne stosowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Zezwala na on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.
  * produktywna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieśmiertelna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa przejrzystość obrazu, niezwykle czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata wykorzystywania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez nowoczesne technologie koła odcieni. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając nadzwyczajne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach aktywnego wykorzystywania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ dodatkowo rozszerza efektywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój towarów przychylnych środowisku wytwarza cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,dodatkowo dynamicznie rozwija produkty przychylne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, adekwatnego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych i innych aspektów


☆ Acer Projektor h6518sti ☆

Acer Projektor h6518sti Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor h6518sti - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACER
 • Nazwa produktu: Acer Projektor h6518sti
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  H6518STi pokazujemy wyśmienity krótkoogniskowy projektor do zastosowań domowych, wyświetlający naturalny obraz w rozdzielczości FHD o jasności na poziomie 3500 lumenów. Choćby z odległości 1,1 m od ekranu pozwala wyświetlić obraz o przekątnej 100 cali z telefonu lub komputera, bez konieczności podłączania kabli albo instalowania specjalnych aplikacji.

  technologia LumiSense chroni oczy oglądających przed zmęczeniem, dopasowując jasność w oparciu o warunki w pomieszczeniu, a BlueLightShield ogranicza liczba niebieskiego światła.Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: Pozostałe cechy: Akcesoria w pakiecie: dane o gwarancji: wymiary: 100.2 x 313 x 255.3 mm...Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 4000 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Acer Projektor b250i ☆

Acer Projektor b250i Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor b250i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer Projektor b250i
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor przenośny ACER B250i

  Rozdzielczość FHD
  100-calowe obrazy Full HD 1080p tak realistyczne,w całości zapomnisz, że oglądasz film.

  Kompaktowy i przenośny format
  Dziel się swymi pomysłami gdziekolwiek jesteś dzięki temu kompaktowemu, ultraprzenośnemu projektorowi. Rozmawiaj o koncepcjach, oglądaj filmy i motywuj innych, gdy jesteś poza domem.

  Rozwiązanie łączące technikę Waves MaxxAudio i głośniki chłodnicy
  Widzowie zanurzą się w bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe dzięki technice Waves MaxxAudio. Ta technologia odtwarzania i udoskonalania dźwięku została opracowana przez najlepszych inżynierów audio na świecie, by przekroczyć określone limity akustyczne obecnych sprzętów. Integracja pasywnych radiatorów unosi jakość dźwięku i moc stopni basowych.


☆ Benq projektor gs2 (9h.jl577.59e) (4718755077951) ☆

Benq projektor gs2 (9h.jl577.59e) (4718755077951) Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor gs2 (9h.jl577.59e) (4718755077951) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor gs2 (9h.jl577.59e) (4718755077951)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  GS2 wie, jak sprawić, żeby przebywanie na świeżym powietrzu były przyjemniejsze. Nadzwyczajnie przypasowany do zmian pogody i środowiska, GS2 spełnia zapotrzebowania całej rodziny. Niezależnie od tego, czy znajduje się w Twoim domu, domu wakacyjnym, czy w lesie, ciesz się wszechstronną rozrywką, jaką zapewnia GS2 zawsze i wszędzie.

  oporny na upadek do 0,5 mednolita konstrukcja i gumowa powierzchnia sprawiają, że GS2 jest solidnym towarzyszem aktywności na świeżym powietrzu. Oporny na zachlapanie IPX2Certyfikat IPX2, który potwierdza iż GS2 jest chroniony przed lekką mżawką i rozlaną wodą, dzięki temu rewelacyjnie pasuje do wykorzystania na zewnątrz.

  Głośnik BluetoothZamień swój namiot w strefę festiwalu dzięki bezprzewodowemu głośnikowi Bluetooth.Możesz używać GS2 jako głośnika Bluetooth lub podłączyć go do zewnętrznych głośników / słuchawek Bluetooth.

  Bezprzewodowy PrzesyłOdtwarzaj bezprzewodowo dowolne treści na telefonie komórkowym lub tablecie na GS2.Należy pamiętać, że ze względu na mechanizm ochrony treści dla platform strumieniowych opartych na subskrypcji, urządzenia mobilne nie mogą kopiować treści niektórych usług strumieniowych (takich jak Netflix, Amazon, Hulu itp.).

  Można jednak wykonać kopię lustrzaną treści z komputera / notebooka albo za pośrednictwem aplikacji z rynku Aptoide TV bezprzewodowo. Zastosowany Aptoide TVZawiera dużą liczba przesyłanych strumieniowo tworzyw video.

  za każdym razem jest coś do wyboru.GS2 ma wbudowany rynek aplikacji Aptoide TV. W ten sposób możesz pobierać aplikacje na GS2 dla innych usług przesyłania strumieniowego, takich jak YouTube, Netflix, Amazon Prime Video i tym podobne.

  Nie Ci potrzeba innych maszyn, po prostu ciesz się transmisją strumieniową bezpośrednio poprzez Wi-Fi. Projekcja światła odbitegoPośrednie światło rzutowane na ścianę lub ekran projektora jest bezpieczniejsze niżeli bezpośrednie niebieskie światło z monitora.

  detektor ochrony oczuAtomatycznie wyłączy światło, gdy zbliżą się dzieci. Timer rodzicielskiKontroluj czas swego dziecka przy pomocy projektora. Bez lampyTrwałość światła LED to 30 000 godzin, a barwy pozostają żywe.Obiektyw: Regulacja zniekształcenia trapezowego 1D, W pionie 40 stopni Przesunięcie projekcji 100% 5% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami wideo: Kompatybilność z HDTV 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p Kompatybilność wideo NTSC / NTSC4.43 / PAL / M-PAL / N-PAL / PAL60 / SECAM / HDTV Pozostałe atrybuty: OSD (menu ekranowe) w języku: Angielski francuski niemiecki japoński koreański portugalski chiński uproszczony hiszpański chiński konwencjonalny Akcesoria w zestawie: Karta bezprzewodowa US WDR02U (z możliwością wypinania) Torba transportowa Pilot zdalnego sterowania z baterią przewód zasilający (według regionu) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna (według regionu) informacje o gwarancji: rozmiary: 139 x 144 x 139 mm...


☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma ☆

Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor krótkoogniskowy Optoma X309ST

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o drobnych salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor niedługiego rzutu oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  sporo wejść, zasilanie USB i zastosowany głośnik zapewniają łatwą konfigurację - idealną do podłączenia do notebooka, komputera PC lub odtwarzacza Blu-ray, by uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz nawet podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  przenośny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować albo zabrać w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  perfekcyjne barwy

  Pokaż atrakcyjne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma bezusterkową efektywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  wspaniały kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, nadzwyczajny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  zaimplementowany głośnik

  konkretny zaimplementowany głośnik gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są przystępne w obsłudze, a jednocześnie obniżają zużycie energii.


  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma na dodatek pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Funkcja pozwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – nadzwyczajne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację przy pomocy wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już niezbędny. Ogranicza to dodatkowo zużycie energii choćby o 70%, co w dodatku przedłuża żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Znakomite do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania słusznej sprawności i wydłużenia żywotności lampy, producent Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.


☆ BENQ projektor MW536 (9H.JN877.33E), 9H.JNE77.13E ☆

BENQ projektor MW536 (9H.JN877.33E), 9H.JNE77.13E Najniższa Cena Online

☆ BENQ projektor MW536 (9H.JN877.33E), 9H.JNE77.13E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ projektor MW536 (9H.JN877.33E), 9H.JNE77.13E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor biznesowy MW536

  Projektor biznesowy WXGA do niedużych sal konferencyjnych o jasności 4000 ANSI lumenów dla jasnych pomieszczeń. Kontrast 20 000:1 i specjalny tryb wyświetlania danych i wykresów. Ma podwójne wejścia HDMI umożliwiające łączność z wieloma platformami.

  przezroczyste obrazy

  Doświadcz klarowności obrazu dzięki najkorzystniejszym szklanym soczewkom.  HDMI do szybkiej transmisji

  Łączność HDMI gwarantuje szybszą transmisję danych do sprzętów cyfrowych.

  Podwójna łączność, podwójna wygoda

  Dwa złącza HDMI gwarantują bardziej sprężystą łączność między urządzeniami.

  Oszczędność czasu

  automatycznie włącza projektor po wykryciu sygnału wejściowego HDMI.

  4000 ANSI Lumenów i kontrast 20 000:1

  Obrazy o wysokiej jasności i kontraście choćby w należycie oświetlonych salach konferencyjnych.

  krystalicznie czyste obrazy

  Wszystkie szklane soczewki znakomitą wyrazistość obrazu.

  przejrzysty wygląd informacji

  Tryb przeglądania informacji sprawia, że każda litera i cyfra są wyjątkowo wyraźne.

  Szczegółowe infografiki

  ekskluzywny tryb infografiki szczegółowo przedstawia tekst i grafikę.

  przejrzysty interfejs użytkownika

  intuicyjny układ okien, by wyraźnie wyświetlać zawartość.

  automatyczna korekta zniekształcenia trapezowego

  Wyświetlaj obraz pod dowolnym kątem i uzyskaj wspaniale kwadratowy obraz dzięki automatycznej korekcie Keystone.

  Żywotność lampy aż do 15,000 godzin

  Tryb SmartEco oszczędza energię lampy do 70%.

  Oszczędność energii

  samoczynne wyłączanie w celu oszczędzania energii, gdy projektor nie wykryje żadnego sygnału wejściowego poprzez 20 minut.

  prędkie uruchomienie

  Włącz projektor ponownie w ciągu 90 sekund po wyłączeniu i możesz go używać w mgnieniu oka.

  Rozwiązanie All-in-One

  BenQ używa tylko wysokiej jakości szklanych soczewek, żeby zminimalizować aberrację chromatyczną, gwarantując długoterminową jakość obrazu o nadzwyczajnej wyrazistości.  Tryb prezentacji

  Zaprojektowany do prezentacji o żywych kolorach. W tym trybie wyeksponowana jest jasność,zbratać kolorystykę komputera i notebooka.

  Tryb infografiki

  wyśmienity do szczegółowego prezentowania tekstu i grafiki infografiki dzięki wysokiej jasności i ulepszonej gradacji barw.

  Tryb oglądania informacji

  przejrzyj swoje raporty w trybie oglądania informacji. Wyeksponowany kontrast i wyrazistość przyspieszają spotkanie i cykl tworzenia strategii.


☆ Optoma Projektor ZX300 XGA, 3500 ansi ☆

Optoma Projektor ZX300 XGA, 3500 ansi Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor ZX300 XGA, 3500 ansi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor ZX300 XGA, 3500 ansi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZX300 Kompaktowy projektor laserowy o wysokiej jasności

  ZX300 to kompaktowy projektor laserowy XGA DuraCore IP6X. Zaprojektowany do bezobsługowej pracy ciągłej, może być zainstalowany w praktycznie dowolnej orientacji. Jego śladowe i lekkie rozmiary w połączeniu z projekcją portretową i 360 poziomów umożliwiają łatwą instalację.

  Ten wielofunkcyjny projektor ma wbudowany głośnik, a dzięki technice laserowej zagwarantuje do 30 000 godzin bezobsługowego laserowego źródła światła.

  ZX300 jest dedykowany do przeciętnej wielkości obiektów wystawienniczych, imprezowych, targów lub sal konferencyjnych. Utrzymuje nieprzeciętną jakość obrazu, ponieważ jasność i nasycenie odcieni są zachowywane dłużej w porównaniu z systemami opartymi na lampach.

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technice DuraCore marki Optoma. Wdrażanie nowoczesnych technik chłodzenia diody laserowej i nowoczesny projekt ochrony przed kurzem.

  Szczelny silnik optyczny IP6X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną wytrzymałości na kurz IP6X. Unikatowa oporność na kurz w połączeniu z nieszablonową jasnością gwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w trudnych warunkach.

  rewelacyjny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - nieprzeciętny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość XGA (1024x768)
  • Jasność 3 500lumenów
  • Kontrast 300 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 4:3
  • Współczynnik projekcji - zgodny 4:3,16:9,16:10
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-40°
  • samoczynną, pionową korekcję trapezową Tak
  • ilość wyświetlanych odcieni (miliony) 1073.4
  • szybkośc skanowania poziomego 15.375 ~ 91.146 Khz
  • szybkość skanowania pionowego 50 ~ 85 Hz (120Hz for 3D)Hz
  • Jednolitość 75%
  • wymiar ekranu 0.65m ~ 7.62m (25.4" ~ 300") diagonal


Podsumowanie, czyli jaki projektor do 4000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 4000 zł opinie,
 • dobry projektor do 4000 zł cena,
 • projektor do 4000 zł ranking,
 • projektor do 4000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • najlepsze projektory krotkieto zasiegu

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...