Ranking projektorów do 4000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 4000 zł


projektor rzutnik do 4000 PLNDysponując budżetem 4000 PLN mamy do dyspozycji szeroką gamę modeli, które mogą sprostać różnorodnym potrzebom – od projekcji filmów i gier wideo, przez prezentacje multimedialne, po zastosowania edukacyjne.

W poniższej publikacji skupimy się na kluczowych aspektach, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze projektora do 4000 zł.

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów do 4000 PLN. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów rzutników do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie projektory do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów do 4000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Acer Projektor H6541BDK 3D DLP FHD/4000AL/10000:1/2.9kg (4711121028113) ☆

Acer Projektor H6541BDK 3D DLP FHD/4000AL/10000:1/2.9kg (4711121028113) Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor H6541BDK 3D DLP FHD/4000AL/10000:1/2.9kg (4711121028113) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: acer
 • Nazwa produktu: Acer Projektor H6541BDK 3D DLP FHD/4000AL/10000:1/2.9kg (4711121028113)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Obiektyw: śladowa jasność obiektywu: f/1.98 Maksymalna jasność obiektywu: f/2.03 Kompatybilność ze standardami komputerowymi: PC Mac Kompatybilność ze standardami wideo: NTSC PAL SECAM HDTV EDTV SDTV Pozostałe atrybuty: Akcesoria w zestawie: Projektor DLP H6541BDK kabel zasilający Bateria do pilota Osłona obiektywu Pilot Karta bezpieczeństwa kabel VGA Pokrowiec Skrócona instrukcja obsługi dane o gwarancji: rozmiary: 110,7 x 313 x 9,4 mm...

☆ Benq Projektor dlp mw809sth wxga 3500 ansi 20000:1 ☆

Benq Projektor dlp mw809sth wxga 3500 ansi 20000:1 Najniższa Cena Online

☆ Benq Projektor dlp mw809sth wxga 3500 ansi 20000:1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq Projektor dlp mw809sth wxga 3500 ansi 20000:1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Zapewnienie zrównoważonej pracy w wymagającym środowisku klasowym
  sensor gromadzenia się kurzu jest odporny na gromadzenie się kurzu

  wyposażony w czujniki koła barw z pomysłową funkcją zapobiegającą gromadzeniu się kurzu, MW809STH przedłuża stosowną wydajność, odrzucając kurz, który może gromadzić się na konwencjonalnych czujnikach, blokując sygnał podczerwieni i wywołując migotanie, nieprawidłowe kolory, a nawet wyłączenie.

  zwiększanie możliwości sali lekcyjnej dzięki współczynnikowi krótkiego rzutu
  swobodna instrukcja bez ograniczeń przestrzennych

  oferując znaczny ekran w śladowej odległości ze współczynnikiem krótkiego rzutu 0,49, MW809STH likwiduje rozpraszające cienie i odblaski, umożliwiając uczniom i nauczycielom luźne zaangażowanie i współpracę przed tablicą.

  Tworzenie trwałych lekcji z niesamowitą jakością obrazu
  Bezkompromisowa wysoka jasność

  MW809STH zagwarantuje wysoką jasność i rozdzielczość 3600 lumenów ANSI, co zagwarantuje genialną produktywność projekcji z wyraźnymi obrazami i ostrym tekstem nawet w jasnej sali wykładowej. Wysoka jasność zapewnia wyraźne treści przy silnym oświetleniu otoczenia, co zezwala na utrzymywanie włączonych świateł podczas zajęć w celu robienia notatek i interaktywnej współpracy.

  pokaźniejsze obrazy

  Projektory edukacyjne BenQ oferują szereg rozdzielczości i wymiarów wyświetlanego obrazu, żeby sprostać rozmaitym potrzebom klas. Dzięki wyraźnemu obrazowi o przekątnej do 120 cali nasze projektory edukacyjne o ultrakrótkim rzucie większą wszechstronność w salach lekcyjnych przy niższych kosztach.

  Trwała doskonałość obrazu dzięki technice DLP
  długofalowa jakość obrazu

  Dzięki uszczelnionej konstrukcji, która broni układ DLP przed degradacją obrazu spowodowaną kurzem i przemysłowej trwałości technice projekcji DLP, projektory edukacyjne BenQ są w stanie utrzymać długofalową jakość obrazu przez eliminację zanikania barw. W przeciwieństwie do projektorów innych niż DLP, projektory edukacyjne BenQ gwarantują najwyższą jakość obrazu, równoważną rezultatom uzyskiwanym z zupełnie nowych projektorów po podmianie lampy.

  Wysoki współczynnik wypełnienia pikseli DLP zapewniający nadzwyczajne wrażenia w trakcie oglądania

  Projektory BenQ DLP cechują się wiodącym w swej klasie wysokim współczynnikiem wypełnienia, minimalizującym czarne obramowania wokół każdego piksela,wyeliminować przerażający „efekt drzwi ekranowych”, powszechnie obserwowany w projektorach innych niż DLP. Projektory edukacyjne BenQ perfekcyjną rozdzielczość i wyrazistość tekstu o minimalnym rozmiarze oraz niepokaźne szczegóły, gwarantując przepięknie renderowane obrazy zamiast grafiki z pikselami.

  Wyraźna czytelność dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu

  perfekcyjne do wyświetlania tekstu, liczb i tabel, szeroko używanych w nauczaniu, projektory edukacyjne BenQ wykorzystują natywną zaletę DLP sterowanych cyfrowo mikrozwierciadeł na chipie DMD. Całkowicie wyłączając odblaskowe mikrolustra w celu generowania głębokiej, prawdziwej czerni, projektory edukacyjne BenQ gwarantują wysoki natywny współczynnik kontrastu, gwarantujący ostry odczyt i wyraźną rozdzielczość w każdym subpikselu.

  Włączanie interaktywnego uczenia się
  Interakcja na dowolnej powierzchni

  technika PointWrite™ przekształca projektory edukacyjne BenQ w platformy współpracy, które zamieniają dowolną powierzchnię w tablicę interaktywną. Bezproblemowa integracja zestawu PointWrite™ i oprogramowania QWrite z projektorami BenQ namawia do stworzenia prawdziwie współpracującego środowiska edukacyjnego, w którym uczniowie i nauczyciele współpracują ze sobą, korzystając z instynktownych szablonów wraz z narzędziami do adnotacji.

  Rysowanie wielodotykowe i wieloekranowe

  Dzięki udoskonalonym możliwościom wielodotyku dla piór lub palców, dwa projektory PointWrite™ mogą być wykorzystywane w połączeniu, aby podwoić interaktywną powierzchnię projekcyjną, tworząc ogromne świeże możliwości interaktywnej nauki w progresywnych cyfrowych salach lekcyjnych. W trybie QWrite Whiteboard nauczyciele mogą dodatkowo uruchamiać najróżniejsze aplikacje lub wyświetlać, oglądać i dodawać adnotacje na dwóch powierzchniach.

  instynktowna konfiguracja

  niezawodnie skrupulatny w każdym oświetleniu otoczenia, PointWrite™ automatycznie kalibruje i zapisuje swoje ustawienia natychmiast po podłączeniu do portu USB komputera, pozostając gotowym bez ręcznej konfiguracji lub trudnego szkolenia dla nauczycieli.

  Obsługa gestów systemu Windows

  Projektory PointWrite™ obsługują instynktowne gesty systemu Windows, takie jak zwiększanie i pomniejszanie lub przewijanie podczas oglądania stron internetowych, zdjęć lub Map Google. Wszystkie polecenia i gesty wielodotykowe są obsługiwane w systemie Windows 8 albo nowszym i w przyszłych aplikacjach.

  Łatwiejsza współpraca dzięki BYOD
  Prosty i wygodny bezprzewodowy klucz sprzętowy

  Projektory edukacyjne BenQ są gotowe do współpracy BYOD i tworzenia bardziej wciągających lekcji za pośrednictwem bezprzewodowego klucza sprzętowego QCast, który zezwala na nawet 4 uczestnikom przesyłanie strumieniowe treści z inteligentnych sprzętów lub komputerów na obfity wyświetlacz, wyświetlając je na 4 podzielonych ekranach.

  Optymalizacja inwestycji edukacyjnych

  luksusowa, innowacyjna technika BenQ SmartEco™ inteligentnie moduluje strumień świetlny i poprawia możliwości oszczędzania energii DLP, by wydłużyć żywotność lampy przy bezkompromisowej jasności i świetnej jakości obrazu. Obniżając zużycie energii, SmartEco™ wydłuża żywotność lampy do 15 000 godzin, 3 razy* więcej niżeli bez technice SmartEco™. Tryb Eco Blank dodatkowo rozszerza możliwości oszczędzania energii przez automatyczne przyciemnianie mocy lampy w celu obniżenia całkowitej mocy o 70% w trakcie wygaszania projekcji.

  * Żywotność lampy w trybie LampSave jest trzykrotnie dłuższa aniżeli w trybie normalnym.

  Ostre szczegóły w ciemnych scenach

  ekskluzywna technologia SmartEco™ producenta BenQ idealnie dostosowuje strumień świetlny w zależności od zawartości, rozszerzając kontrast, by uzyskać bogatszą czerń i najlepszą możliwą jakość obrazu, co jest wyjątkowo ważne w sytuacji szczegółowych i dynamicznych ciemnych scen, takich jak kursy astronomiczne.

  Uproszczenie instalacji
  Cyfrowe ograniczanie i przesuwanie

  Projektory edukacyjne BenQ wygodne dostrajanie wymiaru ekranu przy pomocy menu ekranowego,pokaźnie skrócić czas konfiguracji, bez konieczności fizycznej regulacji instalacji projektora w przypadku, gdy czuły obraz o krótkim rzucie nie jest dokładnie wyrównany z żądaną ramką.

  Przycisk skrótu zdalnego sterowania

  Naciśnij klawisz skrótu „Szybka instalacja” na pilocie, by skonfigurować projektor. To perfekcyjna oszczędność czasu dla menedżerów wykonujących wstępne prace instalacyjne projektora.


☆ BENQ PJ TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI/ >> BEZPIECZNY zakup, DARMOWY TRANSPORT od 99 zł i super PROMOCJE - Tylko w NEO24.PL, 9H.JGY77.13E ☆

BENQ PJ TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI/ >> BEZPIECZNY zakup, DARMOWY TRANSPORT od 99 zł i super PROMOCJE - Tylko w NEO24.PL, 9H.JGY77.13E Najniższa Cena Online

☆ BENQ PJ TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI/ >> BEZPIECZNY zakup, DARMOWY TRANSPORT od 99 zł i super PROMOCJE - Tylko w NEO24.PL, 9H.JGY77.13E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ PJ TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI/ >> BEZPIECZNY zakup, DARMOWY TRANSPORT od 99 zł i super PROMOCJE - Tylko w NEO24.PL, 9H.JGY77.13E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor BENQ TH671ST Projektor TH671ST do gier wideo z niskim opóźnieniem wejściowym i wysoką jasnością 3000 ANSI lumenów Doświadcz płynnej akcji w grach z wyjątkowo niskim opóźnieniem wejścia najlepszy komfort oglądania w każdych warunkach oświetleniowych dzięki technice LumiExpert™ Projekcja niedługiego rzutu gwarantuje wyświetlacz o przekątnej 100 cali z odległości 1,5 metra Przenieś gry wideo na znaczny ekran Ciesz się grami wideo na obfitym ekranie dzięki projektorowi domowej rozrywki TH671ST.

  Dzięki naprawdę niskiemu opóźnieniu wejściowemu wynoszącemu zaledwie 16,67 ms, TH671ST gwarantuje wyśmienitą płynność gry. Ultraszybki, mikrosekundowy czas reakcji układu DMD zagwarantuje brak rozmycia ruchu i opóźnień obrazu.

  Niezależnie od tego, czy grasz na PS4™, Xbox One czy Nintendo Switch™, nasza innowacyjna technologia niskiego opóźnienia wejściowego gwarantuje szybką reakcję i radość z gry. Nadaje się do jasnego salonu Dzięki wysokiej jasności 3200 ANSI lumenów projektor TH671ST umożliwia oglądanie filmów, seriali telewizyjnych, wydarzeń sportowych i granie w gry video w stosunkowo jasnym otoczeniu, a nawet przy włączonym świetle.

  wyśmienity do jasnych (salonów) pomieszczeń. Komfort oglądania w dowolnym ustawieniu oświetlenia technologia BenQ LumiExpert™ aktywnie namierza warunki oświetleniowe w pomieszczeniu i automatycznie dopasowuje jasność, by zapewnić najwyższy komfort.

  nieprzeciętna jakość obrazu Ciesz się filmami, programami telewizyjnymi, sportem i grami z naprawdę wiernymi kolorami i ostrymi jak brzytwa obrazami rok po roku. Projektory rozrywki domowej BenQ doskonałą jakość obrazu.

  Zasilany poprzez nagrodzoną Oscarem® technikę DLP*, co czyni BenQ numerem 1 wśród producentów DLP. Staranność barw Doświadcz intensywnie realistycznych kolorów i żywych obrazów, które są realne dzięki innowacjom BenQ, takim jak sześciosegmentowe koło odcieni z technologią BrilliantColor™.

  długotrwałe Niewiarygodnie trwały i wytrzymujący próbę czasu bez utraty jakości obrazu. Projektory rozrywki domowej BenQ zostały zaprojektowane w sposób zapobiegający gromadzenie się kurzu i uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą.

  w konsekwencji obraz projektora wygląda jak nowy po prostej zamianie lampy choćby po wielu latach wykorzystywania. Ostrość Brak rozmytych lub niewyraźnych obrazów dzięki BenQ. Wyświetlane obrazy pokazują detale w krystalicznie czysty sposób, a tekst jest ostry i czytelny.

  Osiąga się to przez maksymalizację współczynnika wypełnienia poszczególnych pikseli i luksusową technologię BenQ SmartEco™. Umieść i idź z projekcją niedługiego rzutu Po prostu połóż TH671ST na stoliku do kawy i odpal go.

  Projekcja krótkiego rzutu zapewnia obraz o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 1,5 metra. Nie ma zapotrzebowania wieszania go na suficie ani umieszczania na tylnej ścianie. Oglądaj lub odtwarzaj dowolne treści wyposażony w 2 wejścia HDMI, projektor TH671ST jest w pełni kompatybilny z Google Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV, Sony, PlayStation 4, Microsoft Xbox On...


☆ Optoma Projektor ZW350e DLP WXGA 4000 300 000:1 ☆

Optoma Projektor ZW350e DLP WXGA 4000 300 000:1 Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor ZW350e DLP WXGA 4000 300 000:1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor ZW350e DLP WXGA 4000 300 000:1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  ZW350e Ultrakompaktowy projektor laserowy o wysokiej jasnościZW350e to jak dotąd najmocniej kompaktowy i instynktowny w obsłudze projektor laserowy WXGA DuraCore producenta Optoma. Model ZW350e o jasności 4000 lumenów został zbudowany z myślą o bezobsługowej ciągłej pracy do 30 000 godzin, a jego nieznaczne i lekkie rozmiary powodują, że jest o 34% mniejszy aniżeli jakikolwiek inny projektor z serii Optoma, oferując rozciągliwą instalację w praktycznie dowolnej orientacji i miejscu.Zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska, ZW350e zmniejsza zużycie energii nawet o 47% w porównaniu z charakterystycznym projektorem Optoma opartym na lampie.

  dodatkowo technologia laserowa utrzymuje jasność i nasycenie barw poprzez dłuższy czas, gwarantując perfekcyjną jakość obrazu i długą żywotność artykułu bez konieczności rutynowej wymiany lampy. Optoma zminimalizowała wymiar projektora,zniżyć logistyczny wpływ na środowisko, obniżyć poziom CO2 i ograniczyć ogólny ślad węglowy.ZW350e jest w dodatku pierwszym projektorem z linii produktów Optoma których opakowania wytwarzane są z materiałów pochodzących z recyklingu i wielokrotnego wykorzystania.Ten bogaty w funkcje projektor ma także zastosowany głośnik oraz sterowanie po RS232 dla maksymalnej kontroli i monitorowania, dzięki temu idealnie pasuje do sal konferencyjnych szkolnych, przeciętnej wielkości obiektów wystawienniczych, imprez i targów.Zaprojektowany z myślą o przyszłościDążymy do zmniejszenia ogólnego wpływu naszych produktów na środowisko, mając na względzie dobro naszej planety.Projektowanie najnowocześniejszych produktów z myślą o zrównoważonym rozwoju uwzględnia każdą fazę procesu życia produktu, od projektowania, produkcji, logistyki i używania, po opakowanie.technika oszczędzająca energięZmniejsz zużycie energii nawet o 47% w porównaniu z rozwiązaniami opartymi na lampach.Ograniczenie śladu węglowegoKompaktowe produkty wytwarzane z mniejszej ilości tworzyw, by zminimalizować wpływ logistyki na środowisko.naturalne opakowaniaOpakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i wielokrotnego korzystania.Projekcja przy świetleTen wszechstronny projektor łączy wysoką jasność i żywe barwy, gwarantując żywe, realistyczne obrazy w każdym środowisku*.

  Zrób trwałe wrażenie dzięki większym i odważniejszym prezentacjom o każdej porze dnia.*Bez bezpośredniego światła słonecznego albo światła skierowanego na ekran.DuraCoreNajwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zaimplementowaniu technologii DuraCore producenta Optoma.

  Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej oraz progresywny projekt ochrony przed kurzem.Pełna projekcja 360Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.Gwarancja pracy 24/7Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji.

  wyśmienite do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy.

  W celu uzyskania słusznej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.Auto power off samoczynne wyłączanieMogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany.

  By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.wbudowany głośnikZwiększ swoją domową rozrywkę dzięki komfortowemu wbudowanemu głośnikowi o nieszablonowej jakości dźwięku i prostej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.Obiektyw: Ogniskowa: 21.85 ~ 24.00Kompatybilność ze standardami komputerowymi: FHD UXGA SXGA WXGA HD XGA SVGA VGA Mac Kompatybilność ze standardami wideo: 2D: NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) 3D: Full 3D Pozostałe właściwości: Akcesoria w zestawie: przewód zasilający Pilot 2 x Bateria AAA Podstawowa instrukcja obsługi dane o gwarancji: rozmiary: 274 x 216 x 114 mm...


☆ projektor hz146x 1080p 3800; 2 000 000:1 marki Optoma ☆

projektor hz146x 1080p 3800; 2 000 000:1 marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ projektor hz146x 1080p 3800; 2 000 000:1 marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: projektor hz146x 1080p 3800; 2 000 000:1 marki Optoma
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  HZ146X-W Wysokiej jasności kompaktowy laserowy projektor FullHD do domowej rozrywkiEnergooszczędny projektor laserowy HZ146X, zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska, gwarantuje łatwą konfigurację w dowolnym miejscu w domu, z elastycznymi funkcjami instalacji i szerokimi opcjami łączności w gustownej, kompaktowej obudowie, nawet o 34% mniejszej niżeli poprzednie modele Optoma.Ten energooszczędny model ogranicza zużycie energii choćby o 45% w porównaniu z projektorami lampowymi Optoma.progresywna, energooszczędna technika laserowa DuraCore zagwarantuje długą żywotność towaru do 30 000 godzin bez konieczności użytkowania dodatkowych lamp, wymaga niewielkiej konserwacji i nie mieści rtęci, co ponadto zniża ślad węglowy.dodatkową zaletą HZ146X jest zewnętrzny zasilacz oferujący większą bezusterkowość, mobilność i energooszczędność.organiczne opakowanie posiada do 97% materiałów nadających się do recyklingu.

  Kompaktowy rozmiar projektora HZ146X obniża ilość opakowań, co przekłada się na bardziej sprawną logistykę, która pomaga obniżyć emisję dwutlenku węgla.HZ146X proponuje miłośnikom filmów staranne, realistyczne odwzorowanie odcieni o wysokim kontraście i zapewnia jasną jasność 3800 lumenów, dzięki temu fani sportu mogą radować się akcją na żywo przy włączonych światłach.

  w dodatku tryb gier gwarantujący niskie opóźnienia wejściowe - perfekcyjny do gier, które polegają na prędkich reakcjach. Jasność 3800 lumenów projekcja choćby przy zapalonym świetle - Projektor laserowy Full HD 1080p, kompatybilny z 4K UHD i HDR naturalny design - Niskie zużycie energii, oszczędność energii i długa żywotność towaru Zasilacz zewnętrzny - obszerniejsza bezusterkowość, mobilność i wydajność energetyczna nieprzeciętny do gier - Obsługuje 1080p 120Hz z czasem reakcji 8,6 ms Projekcja choćby przy zapalonym świetleTen wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając realistyczne efekty wizualne nawet w dobrze oświetlonym otoczeniu - rewelacyjny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.Full HD 1080pRozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania - doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.technika laserowaProjektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu.

  W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa aniżeli jasność podobnego projektora lampowego. Gwarantują także powiększoną wydajność, by utrzymać stałą jasność, wspaniałą efektywność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30.000 godzin.Zaprojektowany z myślą o przyszłościDążymy do zmniejszenia ogólnego wpływu naszych produktów na środowisko, mając na względzie dobro naszej planety.Projektowanie innowacyjnych produktów z myślą o jednostajnym rozwoju uwzględnia każdą fazę cyklu życia artykułu, od projektowania, produkcji, logistyki i użytkowania, po opakowanie.technologia oszczędzająca energięZmniejsz zużycie energii nawet o 47% w porównaniu z rozwiązaniami opartymi na lampach.Ograniczenie śladu węglowegoKompaktowe produkty wyprodukowane z mniejszej ilości tworzyw, żeby zminimalizować wpływ logistyki na środowisko.ekologiczne opakowaniaOpakowania wytwarzane z materiałów pochodzących z recyklingu i wielokrotnego wykorzystania.perfekcyjne koloryOglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu.

  Projektory Optoma gwarantują wysokie cechy zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę odcieni Rec.709 - międzynarodowy kanon HDTV by zagwarantować precyzyjną reprodukcję kinowych barw skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych barw dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co genialnie nadają się do gier i filmów animowanych.Tryb gryTryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych kolorów, aby można było uchwycić każdy detal - pozwalając Ci się skoncentrować na zwycięstwie.Podwójne wejście HDMIGraj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj fotografie na pokaźnym ekranie w zaciszu własnego domu.Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz z łatwością podłączyć konsolę do gier, dekoder, laptop, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów przy pomocy jednego kabla.

  Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV lub Roku stick.Pełna projekcja 360Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.Full 3DProjektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.Gwarancja pracy 24/7Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji.

  wspaniałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy.

  W celu uzyskania słusznej sprawności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.Auto power off automatyczne wyłączanieMogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany.

  By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.zastosowany głośnikZwiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu zastosowanemu głośnikowi o wyjątkowej jakości dźwięku i przystępnej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.24pWiększość filmów nagrywana jest z prędkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps).

  Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy dokładnie tak, jak chciał tego reżyser.Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.Obiektyw: Ogniskowa: 12.81 ~ 16.74 mm wbudowany offset: 116% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami wideo: Kompatybilność 2D: NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) Kompatybilność 3D: (DLP 3D; PC frame sequential 120Hz 3D, Blu-ray DVD 3D) 3D: Full 3D Pozostałe cechy: Akcesoria w pakiecie: Projektor kabel zasilający AC Pilot Bateria CR2025 Podstawowa instrukcja obsługi informacje o gwarancji: wymiary: 274 x 216 x 114 mm...


☆ Projector OPTOMA H117ST (5055387664999) ☆

Projector OPTOMA H117ST (5055387664999) Najniższa Cena Online

☆ Projector OPTOMA H117ST (5055387664999) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projector OPTOMA H117ST (5055387664999)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma H117ST
  Rozrywka na dużym ekranie, jasny projektor HD Ready

  Wyświetlaj 100-calowy obraz z odległości nieco ponad metra za pomocą jasnego projektora niedługiego rzutu H117ST HD ready.

  Poczuj akcję i przeżyj każdą chwilę na obfitym ekranie, by wciągnąć się w gry i sporty na żywo dzięki dedykowanemu trybowi gier i sportu w projektorze.

  komfortowy i nietrudny w konfiguracji ten kompaktowy projektor o wysokiej jasności jest idealny na dodatek do oświetlonych miejsc, dzięki temu fani sportu mogą radować się akcją na żywo z rodziną albo przyjaciółmi przy włączonym świetle. Dzięki niesamowitej technice barw zapewnia precyzyjne, realistyczne odwzorowanie odcieni filmowych. Obsługuje dodatkowo niskie opóźnienia wejściowe - świetne do gier, które wymagają szybkich reakcji.

  Zintegrowany głośnik gwarantuje potężny dźwięk, a wejście HDMI pozwala na podłączenie wielu maszyn, takich jak dekodery, konsole do gier i klucze sprzętowe HDMI. Możesz zabrać go do domu przyjaciela z opcjonalną torbą na imprezę sportową, wieczór filmowy lub maraton gier i wyświetlić obraz w dowolnym miejscu na płaskiej powierzchni.

  Projekcja nawet przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe barwy, zapewniając realistyczne efekty wizualne choćby w korzystnie oświetlonym otoczeniu - wyśmienity do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów albo grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  nieprzeciętne kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zachwycającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie właściwości pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę odcieni Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – żeby zagwarantować precyzyjną reprodukcję kinowych odcieni starannie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych barw dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co świetnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Tryb gry

  Tryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania bezzwłocznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych barw, żeby można było uchwycić każdy szczegół – zezwalając Ci się skoncentrować na zwycięstwie.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). By zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z prędkością 24 klatek na sekundę, by wyświetlać filmy precyzyjnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest wykorzystywany.

  Zintegrowany głośnik

  skuteczny zastosowany głośnik zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj momentalnie treść WXGA i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 30 000:1
  • Jasność 3800 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB
  • Zużycie energii 225W (tryb jasny)/ 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000h (Jasny), 15.000h (dynamiczny), 10.000h (Eco), 15.000h (Eco+)
  • Moc/źródło światła 203W
  • Ogniskowa (mm) 7.51
  • zaimplementowany offset 112%
  • Odległość od ekranu 0.4m - 3.4m
  • Współczynnik odległości 0.52:1
  • Przekątna 0.91m ~ 7.7m (35" ~ 300")
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   VGA (YPbPr/RGB)
   Złącze kompozytowe
  • Wejścia audio Audio 3.5mm
  • Wyjścia audio Audio 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   1 x USB-A power 1.5A
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 3 kg
  • wymiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie charakterystyczne
   kabel zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor / 1 rok lub 1.000 h na lampę

☆ Vivitek Projektor DX283ST (krótkoogniskowy, DLP, XGA, 3600 AL, 2xVGA, 2xHDMI, short) ☆

Vivitek Projektor DX283ST (krótkoogniskowy, DLP, XGA, 3600 AL, 2xVGA, 2xHDMI, short) Najniższa Cena Online

☆ Vivitek Projektor DX283ST (krótkoogniskowy, DLP, XGA, 3600 AL, 2xVGA, 2xHDMI, short) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vivitek
 • Nazwa produktu: Vivitek Projektor DX283ST (krótkoogniskowy, DLP, XGA, 3600 AL, 2xVGA, 2xHDMI, short)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Vivitek DX283-ST to multimedialny projektor krótkoogniskowy. Specjalny układ optyczny zezwala na wyświetlenie obrazu o przekątnej 80" z odległości nieco ponad 100 cm. Takie rozwiązanie wyśmienicie pasuje do współpracy z tablicą interaktywną.

  dodatkową zaletą projektorów krótkoogniskowych jest redukcja cienia rzucanego na i ograniczenie ryzyka sytuacji w których wzrok prowadzącego narażony jest na światło projektora.Vivitek DX283-ST wyświetla obraz w rozdzielczości XGA (1024 x 768) z jasnością 3600 ANSI lumenów z wykorzystaniem technologii DLP.

  Zestawienie tych parametrów, a także uzupełnienie ich o kontrast wynoszący 20000:1 gwarantuje wysokiej klasy projekcję z wyraźnym obrazem i wiernym odwzorowaniem kolorów.obszerna ilość złącz w tym dwa złącza HDMI, dwa złącza VGA, a także wejście audio umożliwia swobodę korzystania z projektora bez względu na posiadane urządzenie wysyłające sygnał wideo i audio.Wyeliminowanie filtrów powietrza i zastosowaniu szczelnego układu optycznego pozwala na zasadnicze zmniejszenie całkowitego kosztu posiadania i obniżenia kosztów serwisowania projektora.

  Warto zwrócić uwagę ponadto na żywotność lampy, która wynosi do 10 000 godzin w trybie pracy DynamicECO.Obiektyw: F = 2.65f = 7.2mmKompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: Pal, SECAM, NTSC, HDTV 720p, 1080i, 1080p, EDTV 480p, 576pPozostałe parametry: Krótkoogniskowy Żywotność źródła światła 5500 h (tryb normalny) / 7000 h (ECO) / 10000 h (Dynamic ECO) 3D Ready Kensington Lock przystępna zamiana lampy BrilliantColor Menu ekranowe w j.

  polskim Sterowanie prezentacją przy pomocy pilota (wymaga podłączenia projektora do komputera przez USB) Stop klatka (funkcja freeze) Timer prezentacji Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN Akcesoria w pakiecie: przewód VGA (D-Sub 15) przewód zasilający Pilot z bateriami dane o gwarancji: 2 lata na projektor / 1 rok na lampę lub 1000 godzin (co nastąpi wcześniej)wymiary: 105 x 331 x 244 mm...


☆ ViewSonic Projektor PS502X-EDU XGA/4000 ☆

ViewSonic Projektor PS502X-EDU XGA/4000 Najniższa Cena Online

☆ ViewSonic Projektor PS502X-EDU XGA/4000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: ViewSonic Projektor PS502X-EDU XGA/4000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  PROJEKTOR PS502X- EDU to wysokiej jasności projektor XGA niedługiego rzutu marki ViewSonic, stworzony do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Dzięki wysokiej jasności 4000 ANSI Lumenów, projektor gwarantuje wyraźne i żywe obrazy, dzięki temu wspaniale spełni oczekiwania w pomieszczeniach z dużą ilością światła.

  Współczynnik niedługiego rzutu, wynoszący 0,616, powoduje, iż projektor może wyświetlać 100-calowy ekran z odległości zaledwie 1,3 m, umożliwiając wyświetlanie obszernego ekranu nawet w niewiele znaczących pomieszczeniach.

  uzupełniającą zaletą jest to, że prezenterzy pozostaną z dala od wiązki projektora, eliminując cienie na ekranie projekcyjnym. Dwa porty HDMI zapewniają wygodę wykorzystywania, bez konieczności odłączania jednego urządzania, w celu przełączenia na drugie.

  starczy zastosować wyświetlacza na ekranie, by wybrać i zmienić źródło sygnału wejściowego. Zastosowanie wyjątkowej technologii kolorów ViewSonic gwarantuje najwyższą jakość prezentacji dzięki realistycznemu odwzorowaniu kolorów.

  Aktualizacja oprogramowania projektora jest bezproblemowa, dzięki możliwości zdalnej aktualizacji za pomocą kabla USB podłączonego do laptopa. Wbudowane wyjście zasilania USB 5 V/1,5 A może być używane do zasilania bezprzewodowych maszyn, eliminując potrzebę używania oddzielnych zasilaczy podczas przesyłania treści multimedialnych.

  Projektor jest zaopatrzony w głośnik o mocy 16 W, który pozwala na prezentowanie obrazu z dźwiękiem, bez konieczności użytkowania zewnętrznych głośników.Obiektyw: Obiektyw F=2.7, f=7.15mm Współczynnik projekcji: 0,616 Zoom/Focus 0.8X-2.0X (cyfrowy) Pozostałe cechy: zastosowane głośniki: 16W Poziom szumu: 34 dB (tryb normalny) / 25 dB (tryb ECO) Funkcje projektora: Kensington Lock Zoom cyfrowy Akcesoria w zestawie: przewód VGA (D-Sub 15) przewód zasilający Karta gwarancyjna Osłona obiektywu Pilot Skrócona instrukcja obsługi Wymienny filtr Akcesoria opcjonalne: Torba Uchwyt sufitowy Uchwyt ścienny Wymienny filtr informacje o gwarancji: Gwarancja edukacyjna wynosi 5 lat na projektor i 3 lata (do 2000h) na lampę.wymiary: Wysokość 115 x szerokość 309 x głębokość 234 mm...


☆ Viewsonic projektor viewsonic ls500wh led wxga ☆

Viewsonic projektor viewsonic ls500wh led wxga Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic projektor viewsonic ls500wh led wxga - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic projektor viewsonic ls500wh led wxga
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  ViewSonic LS500WH LS500WH to bezlampowy projektor o rozdzielczości WXGA i jasności 3000 LED lumenów do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.wyposażony w technologię LED, model LS500WH eliminuje nieraz wymieniane lampy, a także toksyczną rtęć, zapewniając bardziej organiczne środowisko.

  Możliwość natychmiastowego włączania/wyłączania zasilania gwarantuje sprawniejsze używanie. Łatwą instalacje, a także konfigurację zagwarantuje możliwość projekcji pod kątem 360, funkcja Keystone i regulacja rogów obrazu.

  nowoczesna technika LED Najnowsza technika LED trzeciej generacji eliminuje toksyczną rtęć oraz koszty i problemy związany z częstą wymianą lamp, zapewniając wysoką jasność do 30 000 godzin.dokładne odwzorowanie kolorówTechnologiaCinema SuperColor+zaimplementowana w projektorze ViewSonic LS500WH umożliwia skrupulatne odwzorowanie szerokiej gamy kolorów w niemal dowolnych warunkach, bez obszerniejszego uszczerbku na jakości obrazu.

  Natychmiastowe uruchomienie Natychmiastowe właczanie/wyłączanie urządzenia, zapewni pełną jasność od razu po uruchomieniu. Rozszerzona jasność dla środowisk biznesowych/edukacyjnych Dzięki najnowszej technice LED projektor LS500WH osiąga jasności do 3000 lumenów LED, gwarantując jasny i szczegółowy obraz w słabym albo dobrze oświetlonym otoczeniu.

  Projekcja360 do wszechstronnego wykorzystania Projektor można montować pod dowolnym kątem w pionie, by wspomóc kreatywne zastosowania, umożliwiając projekcję na suficie lub ścianach.Obiektyw: F=2.56-2.68, f=22-24.1mmPozostałe cechy: Zoom/Focus - 1.1x optyczny 0.8-2.0x Cyfrowy Współczynnik odległości - 1.55-1.70:1 Corner adjustment (korekta pozycji rogów obrazu) Kensington Lock Menu ekranowe w j.

  polskim Projekcja 360° (obrót w osi optycznej projektora np. Projekcja na sufit/podłogę) Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN Akcesoria w pakiecie: przewód zasilający Osłona obiektywu Pilot Skrócona instrukcja obsługi dane o gwarancji: 2 lata - odbiór, naprawa, zwrot [Light Source 2 rok, lub 20000 godzin]rozmiary: 293 x 221 x 115 mm...


☆ Optoma Projektor ML1050ST WXGA 1000 LED 20.000:1 ☆

Optoma Projektor ML1050ST WXGA 1000 LED 20.000:1 Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor ML1050ST WXGA 1000 LED 20.000:1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor ML1050ST WXGA 1000 LED 20.000:1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ML1050ST
  Ledowe źródło światła

  Projektor z ledowym źródłem światła wykorzystuje ciekłe kryształki, które pod wpływem trafnej energii elektrycznej tworzą określone widmo, z którego powstaje obrazu. Źródłem światła są w tym przypadku diody LED. Projektor ledowy jest najtańszy z oferowanych projektorów co jest niewątpliwą zaletą. Dodatkową zaletą projektora ledowego jest jaśniejszy i ostrzejszy obraz i prawidłowe odwzorowanie odcieni. Niestety projektor ledowy niezwykle nieduży kontrast oraz słabiej odwzorowuje czerń.

  DLP

  DLP czyli Digital Light Processing to jedna z popularniejszych technice wyświetlania w projektorach. Sercem DLP jest matryca z mikro zwierciadeł, z których każde ma odpowiadać jednemu punktowi obrazu. Zaletami DLP są m.in. Wysoki kontrast i głębokie czernie, niski pobór energii, wysoka jakość kolorów przez cały cykl życia projektora.

  Krótkoogniskowy

  Masz niewiele miejsca w saloniezawsze zawsze chciałeś mieć olbrzymi ekran do oglądania ulubionych filmów? Projektor krótkoogniskowy to jest wybór wyśmienity na taką sytuację. Ten typ projektora znamionuje się niskim współczynnikiem projekcji, dzięki temu z niewiele znaczącej odległości projektora od ściany jesteśmy w stanie uzyskać dużo większy ekran w stosunku do tego co mógłby zaoferować klasyczny projektor.

  3D Ready

  Marzyłeś kiedyś o możliwości oglądania filmów 3D jak w kinie, nie ruszając się ze swojego domu? Projektor z oznaczeniem 3D ready jest w stanie sprostać temu zadaniu. Projektor 3D Ready ma możliwość odbioru sygnału 3D o częstotliwości 120Hz. Do oglądania w 3D mogą być niezbędne specjalne okulary 3D lub adekwatny adapter.

  niedługi rzut

  Dzięki obiektywowi krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości niewiele ponad metra. Pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co usprawnia prezentację.

  technologia LED

  rzutowany obraz bez konieczności koła odcieni. W wielu przypadkach, postrzegana jasność projektorów LED może być dwukrotnie pokaźniejsza aniżeli jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także powiększoną wydajność, żeby utrzymać stałą jasność, znakomitą produktywność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20 000 godzin.

  wspaniałe odcienie

  Pokaż atrakcyjne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w olśniewającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną skuteczność barw odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy trafne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Wspaniały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  idealny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - znakomity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  zastosowana oglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez zapotrzebowania korzystania z notebooka lub komputera przy pomocy zaimplementowanej przeglądarki do plików Office. W nieskomplikowany sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na obszernym ekranie. *zobacz specyfikacje projektora, by uzyskać pełną listę wejść

  zastosowany odtwarzacz multimedialny

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z Twojego projektora bez potrzeby korzystania z laptopa albo komputera przy pomocy zastosowanego odtwarzacza multimedialnego. Z łatwością kopiuj dokumenty, obrazy i filmy video na pamięć USB/kartę SD/microSD (w zależności od wejścia projektora) i wyświetl je na znacznym ekranie.

  Prezentacje bezprzewodowe

  Szybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac lub urządzenia mobilnego przy pomocy gratisowej aplikacji (nazwa)* i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB. Aplikacja gwarantuje swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, zdjęć, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia. ** przystępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS.

  Specyfikacja techniczna:

  • Źródło światła LED
  • technologia wyświetlania DLP
  • Model ML1050ST
  • Rozdzielczość podstawowa 1280 x 800
  • Rozdzielczość maksymalna 1920 x 1080
  • Jasność ANSI 1000 lm
  • Kontrast 20000:1
  • Format obrazu
   16:10
   16:9
   4:3
  • typ Krótkoogniskowe
  • 3D ready Tak
  • niewielka odległość projekcji 0.43 m
  • Maksymalna odległość projekcji 2.54 m
  • nieduża przekątna ekranu 0.64 m
  • Maksymalna przekątna ekranu 2.54 m
  • Współczynnik projekcji 0.8:1
  • Moc lampy Brak informacji
  • Żywotność lampy w trybie normalnym 20000 h
  • Żywotność lampy w trybie eco Brak danych
  • zastosowane głośniki 1 W
  • Odtwarzanie z USB Tak
  • System Smart Nie
  • Bluetooth Nie
  • Wi-Fi WiFi Ready
  • USB-A 1
  • HDMI 1
  • Minijack 3,5mm Tak
  • VGA Nie
  • Wejście S-Video Nie
  • S/PDIF Nie
  • Gniazdo Ethernet Nie
  • Slot na kartę pamięci Tak
  • Głośność pracy 24 dB
  • Kolor Biało-czarny
  • Szerokość 112 mm
  • Głębokość 123 mm
  • Waga 0.42 kg
  • Wysokość 57 mm


Podobne zestawienia:


Co należy uwzględnić wybierając projektor do 4000 zł?

 • Jasność (lm ANSI) – bardzo istotny parametr, jego wartość uwzględniamy w zależności od warunków oświetleniowych w pomieszczeniu, w którym będzie używany. Modele oferujące od 3500 do 4000 lumenów ANSI zapewnią dobrą widoczność obrazu nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
 • Rozdzielczość – dla odpowiedniego doświadczenia wizualnego rozdzielczość Full HD (1920×1080) lub 4K (3840×2160) jest zalecana, szczególnie dla kinomanów i graczy.
 • Kontrast – wysoki kontrast poprawia głębię czerni i detale w ciemnych scenach, co jest istotne przy oglądaniu filmów lub graniu w gry.
 • Technologia projekcji – DLP oferuje ostre obrazy i dobrą głębię czerni, podczas gdy LCD zapewnia żywe kolory i równomiernie rozłożone światło.
 • Funkcje dodatkowe – takie jak korekcja trapezowa, Wi-Fi, wsparcie dla 3D, możliwość projekcji krótkoogniskowej, czy złącza HDMI.

Najtańsze projektory do 4000 zł – Ranking na maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor DLP BENQ MH536 1080p 3800 ANSI 20000:1, 9H.JN977.33E ☆

Projektor DLP BENQ MH536 1080p 3800 ANSI 20000:1, 9H.JN977.33E Najniższa Cena Online

☆ Projektor DLP BENQ MH536 1080p 3800 ANSI 20000:1, 9H.JN977.33E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Projektor DLP BENQ MH536 1080p 3800 ANSI 20000:1, 9H.JN977.33E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Szybka prezentacja na każdą okazję

  Projektor BenQ MH536 przygotowany do prostej i bezawaryjnej pracy dzień po dniu w salach konferencyjnych, łączy imponującą jakość obrazu dzięki jasności 3800 lumenów i wysokiemu współczynnikowi kontrastu 20 000:1, intuicyjny i bezproblemowy interfejs użytkownika do obsługi i konfiguracji i komfortowe cyfrowe złącza (2xHDMI i inne uniwersalne złącza) z przychylnymi dla środowiska funkcjami oszczędzania energii i przychylnym dla budżetu niskim całkowitym kosztem użytkowania.

  Wyjątkowo wysoka jasność do wyraźnych prezentacji w jasnym otoczeniu

  Aż 3800 lumenów jasności gwarantuje komfortowe prezentacje przy włączonym świetle w należycie oświetlonych salach konferencyjnych, co upraszcza dyskusję, współpracę i notowanie. Wysoka luminancja ulepsza jakość obrazu, gwarantując żywe barwy zdjęć i filmów, a także wyraźny tekst i detale.

  Wysoki natywny kontrast gwarantujący idealną czytelność i subtelne gradacje

  Wysoki natywny kontrast 20 000:1 oferowany poprzez najnowocześniejszą technologię DLP i i w całości szklany układ optyczny zapewniają najwyższy poziom wyrazistości, płynne przejścia między kolorami oraz ostry jak brzytwa tekst, co pozwala uzyskać przykuwającą uwagę komunikację firmową.

  Korekcja trapezu w pionie dla genialnie wyrównanej projekcji

  Korekcja trapezowa pionowa rozszerza rozciągliwość instalacji poprzez skorygowanie efektu trapezowego. Dzięki czemu projektor można umieścić na środku, a prezenter może stać przed ekranem bez blokowania obrazu.


  Inteligentna i naturalna funkcjonalność zagwarantuje trafne prezentacje Maksymalna oszczędność energii dzięki luksusowej technice BenQ SmartEco ™

  wyjątkowa innowacja BenQ - technologia SmartEco - pozwoliła udoskonalić parametry oszczędzające energię projektorów cyfrowych DLP, jednocześnie zapewniając bezkompromisową jasność, perfekcyjną jakość obrazu, zoptymalizowaną odporność lampy przy zmniejszonym zużyciu oraz obniżenie całkowitego kosztu własności. SmartEco pozwala firmom ograniczać zużycie energii przez lampę i obniżać koszty konserwacji dzięki funkcji dynamicznego oszczędzania energii, jednocześnie zapewniając istotnie żywy obraz w trakcie każdej prezentacji.


  Dostęp do funkcji instalacyjnych za pomocą jednego przycisku.

  Nowy pilot zdalnego sterowania posiada dedykowany przycisk prędkiej instalacji, który natychmiast uzyskuje bezpośredni dostęp do funkcji takich jak: Wzorzec testowy i Korekta trapezowa Keystone, bez szukania ich w zagnieżdżonym menu.

  Obraz ostry jak żyletka

  Biorąc pod uwagę wysokie wymogi w branży audiowizualnej, projektory BenQ DLP jeszcze najmocniej skrupulatnie przypasowaną ostrość, aby uzyskać jasne detale i czytelny tekst, maksymalizując współczynnik wypełnienia poszczególnych pikseli i wykorzystując elitarną technologię BenQ SmartEco ™.  KLUCZOWE FUNKCJE
  • Wysoka jasność 3800 lumenów ANSI gwarantuje imponująco wyraźne prezentacje
  • Wysoki natywny współczynnik kontrastu 20 000:1 zapewnia idealną czytelność
  • Dwa wejścia HDMI gwarantują rozbudowane opcje połączeń z wieloma platformami
  • MH536 zagwarantuje prostą konfigurację, intuicyjną obsługę i bezproblemową konserwację
  • przychylny dla środowiska niski całkowity koszt stosowania

☆ Viewsonic projektor viewsonic ls500wh led wxga ☆

Viewsonic projektor viewsonic ls500wh led wxga Najniższa Cena Online

☆ Viewsonic projektor viewsonic ls500wh led wxga - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: Viewsonic projektor viewsonic ls500wh led wxga
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  ViewSonic LS500WH LS500WH to bezlampowy projektor o rozdzielczości WXGA i jasności 3000 LED lumenów do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.wyposażony w technikę LED, model LS500WH usuwa niejednokrotnie wymieniane lampy oraz toksyczną rtęć, zapewniając bardziej ekologiczne środowisko.

  Możliwość natychmiastowego włączania/wyłączania zasilania zagwarantuje produktywniejsze stosowanie. Łatwą instalacje, a także konfigurację gwarantuje możliwość projekcji pod kątem 360, funkcja Keystone, a także regulacja rogów obrazu.

  zaawansowana technologia LED Najnowsza technologia LED trzeciej generacji usuwa toksyczną rtęć, a także koszty i problemy związany z częstą zamianą lamp, zapewniając wysoką jasność do 30 000 godzin.precyzyjne odwzorowanie barwTechnologiaCinema SuperColor+zastosowana w projektorze ViewSonic LS500WH pozwala na staranne odwzorowanie szerokiej gamy odcieni w niemal dowolnych warunkach, bez obszerniejszego uszczerbku na jakości obrazu.

  Natychmiastowe uruchomienie Natychmiastowe właczanie/wyłączanie urządzenia, zapewni całkowitą jasność od razu po uruchomieniu. Zwiększona jasność dla środowisk biznesowych/edukacyjnych Dzięki najnowszej technice LED projektor LS500WH osiąga jasności do 3000 lumenów LED, zapewniając jasny i szczegółowy obraz w słabym albo poprawnie oświetlonym otoczeniu.

  Projekcja360 do wszechstronnego zastosowania Projektor można montować pod dowolnym kątem w pionie, aby wspomóc kreatywne wykorzystania, umożliwiając projekcję na suficie lub ścianach.Obiektyw: F=2.56-2.68, f=22-24.1mmPozostałe atrybuty: Zoom/Focus - 1.1x optyczny 0.8-2.0x Cyfrowy Współczynnik odległości - 1.55-1.70:1 Corner adjustment (korekta pozycji rogów obrazu) Kensington Lock Menu ekranowe w j.

  polskim Projekcja 360° (obrót w osi optycznej projektora np. Projekcja na sufit/podłogę) Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN Akcesoria w pakiecie: kabel zasilający Osłona obiektywu Pilot Skrócona instrukcja obsługi dane o gwarancji: 2 lata - odbiór, naprawa, zwrot [Light Source 2 rok, lub 20000 godzin]rozmiary: 293 x 221 x 115 mm...


☆ Projektor ASUS ZenBeam L2 (4711081970712) ☆

Projektor ASUS ZenBeam L2 (4711081970712) Najniższa Cena Online

☆ Projektor ASUS ZenBeam L2 (4711081970712) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ASUS
 • Nazwa produktu: Projektor ASUS ZenBeam L2 (4711081970712)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Inteligentny przenośny projektor LED ASUS ZenBeam L2 960 lumenów LED, 1080p, telewizor z systemem Android z certyfikatem Google, dźwięk Harman Kardon, głośnik 10 W, zaimplementowany akumulator, ASUS Light Wall Moc wyjściowa 960 lumenów LED i natywna rozdzielczość Full HD, a także kompatybilność z 4K Obiektyw o niedługim rzucie wyświetla obraz o przekątnej 40 cali z odległości jednego metra i obraz o przekątnej do 120 cali z odległości trzech metrów posiada certyfikowane przez Google urządzenie Android TV z fabrycznie załadowanym serwisem Netflix Łączność obejmuje Chromecast, HDMI, jedno złącze USB-C z trybem DP Alt i jedno złącze USB-C do ładowania, USB typu A (5 V/1,5 A) i gniazdo słuchawkowe ASUS Light Wall posiada 26 przeróżnych kinografów gwarantujących zmienną atmosferę Natychmiastowy autofokus, zniekształcenie trapezowe w poziomie i pionie oraz korekcja czterech rogów Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: Pozostałe atrybuty: Projekcja bezprzewodowa: tak (przy pomocy klucza sprzętowego/ATV)Akcesoria w komplecie: Torba transportowa Adapter przewód zasilający Karta gwarancyjna Pilot QSG Bateria AAA Android TV Box informacje o gwarancji: wymiary: 132 x 172 x 132 mm...


☆ Projector OPTOMA H117ST (5055387664999) ☆

Projector OPTOMA H117ST (5055387664999) Najniższa Cena Online

☆ Projector OPTOMA H117ST (5055387664999) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projector OPTOMA H117ST (5055387664999)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma H117ST
  Rozrywka na sporym ekranie, jasny projektor HD Ready

  Wyświetlaj 100-calowy obraz z odległości nieco ponad metra za pomocą jasnego projektora niedługiego rzutu H117ST HD ready.

  Poczuj akcję i przeżyj każdą chwilę na sporym ekranie, by wciągnąć się w gry i sporty na żywo dzięki dedykowanemu trybowi gier i sportu w projektorze.

  komfortowy i prosty w konfiguracji ten kompaktowy projektor o wysokiej jasności jest genialny dodatkowo do oświetlonych miejsc, dzięki temu fani sportu mogą cieszyć się akcją na żywo z rodziną lub przyjaciółmi przy włączonym świetle. Dzięki niesamowitej technologii barw gwarantuje staranne, realistyczne odwzorowanie kolorów filmowych. Obsługuje również niskie opóźnienia wejściowe - genialne do gier, które wymagają prędkich reakcji.

  Zintegrowany głośnik zapewnia konkretny dźwięk, a wejście HDMI umożliwia podłączenie wielu sprzętów, takich jak dekodery, konsole do gier i klucze sprzętowe HDMI. Możesz zabrać go do domu przyjaciela z opcjonalną torbą na imprezę sportową, wieczór filmowy lub maraton gier i wyświetlić obraz w dowolnym miejscu na płaskiej powierzchni.

  Projekcja choćby przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe odcienie, zapewniając realistyczne efekty wizualne choćby w należycie oświetlonym otoczeniu - nieprzeciętny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  idealne kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – żeby zagwarantować skrupulatną reprodukcję kinowych odcieni starannie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych barw dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co nieprzeciętnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Tryb gry

  Tryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych kolorów, żeby można było uchwycić każdy szczegół – pozwalając Ci się skupić na zwycięstwie.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z szybkością 24 klatek na sekundę (kl./s). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z szybkością 24 klatek na sekundę, żeby wyświetlać filmy skrupulatnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany.

  Zintegrowany głośnik

  skuteczny zaimplementowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj błyskawicznie treść WXGA i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-video; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Specyfikacja technologiczna:

  • rodzaj projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 30 000:1
  • Jasność 3800 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB
  • Zużycie energii 225W (tryb jasny)/ 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000h (Jasny), 15.000h (dynamiczny), 10.000h (Eco), 15.000h (Eco+)
  • Moc/źródło światła 203W
  • Ogniskowa (mm) 7.51
  • wbudowany offset 112%
  • Odległość od ekranu 0.4m - 3.4m
  • Współczynnik odległości 0.52:1
  • Przekątna 0.91m ~ 7.7m (35" ~ 300")
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   VGA (YPbPr/RGB)
   Złącze kompozytowe
  • Wejścia audio Audio 3.5mm
  • Wyjścia audio Audio 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   1 x USB-A power 1.5A
  • zastosowany głośnik 10W
  • Waga 3 kg
  • rozmiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor / 1 rok albo 1.000 h na lampę

☆ Benq business series mu613 wuxga (1920x1200), 4000 ansi lumens, white ☆

Benq business series mu613 wuxga (1920x1200), 4000 ansi lumens, white Najniższa Cena Online

☆ Benq business series mu613 wuxga (1920x1200), 4000 ansi lumens, white - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq business series mu613 wuxga (1920x1200), 4000 ansi lumens, white
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  wyjątkowa jakość obrazu dla prezentacji
  Rozdzielczość WUXGA dla uwydatnienia szczegółów fachowej prezentacji

  MU613 ma rozdzielczość WUXGA (1920x1200). Dzięki popularyzacji sprzętów przenośnych WUXGA, MU613 spełnia kryteria aktualnych trendów rozdzielczości. Zapewnia to wyraźne i precyzyjne odwzorowanie obrazu w każdej prezentacji.

  Wzmocnij prezentację biznesową w trybie Infographic

  Ponieważ infografika staje się coraz bardziej popularnym i modnym formatem w prezentacjach korporacyjnych. Tryb Infographic zagwarantuje bardziej nasycone i żywe odcienie charakterystyczny tryb prezentacji.

  Regulacja Keystone dla doskonałego wyrównania obrazu

  Korekcja trapezowa upraszcza wyświetlanie rewelacyjnie przypasowanych obrazów w zróżnicowanych miejscach instalacji. Gdy projektor nie może być umieszczony prostopadle do ekranu, funkcja korekcji trapezu dopasowuje obraz w celu uzyskania prostokątnego obrazu bez zniekształceń.


  Stopki regulacyjne dla wygodnej instalacji

  MU613 ma 3 nóżki regulacyjne znacznie powiększające elastyczność instalacji i mobilności projektora w różnego typu salach konferencyjnych.

  Oszczędzanie energii, ekologiczna optymalizacja
  Tryb SmartEco™:

  Tryb SmartEco™ analizuje wprowadzaną treść w celu określenia jasności wymaganej do uzyskania optymalnej skuteczności kolorów i kontrastu, zachowując do 70% mocy lampy przy jednoczesnym zapewnieniu bezkompromisowej najlepszej jakości obrazu

  Tryb Eco Blank:

  Gdy projektor nie wykryje treści źródłowej, po 3 minutach braku aktywności jest automatycznie włączany tryb pustego ekranu Eco Blank w celu wyeliminowania rozpraszania uwagi i oszczędności energii.

  samoczynne wyłączanie zasilania:

  Projektory biznesowe BenQ wyłączają zasilanie po 16 do 20 minutach braku aktywności, żeby uniknąć strat energii. W ten sposób też nauczyciele nie muszą się obawiać o pozostawienie włączonego sprzętu.

  * Tryb Eco Blank i tryb SmartEco można aktywować bezpośrednio za pomocą pilota.

  Tryb oszczędzania lampy LampSave

  Mniej wymian i konserwacji lamp przekłada się na ogólnie niższy koszt posiadania. Tryb LampSave dynamicznie dopasowuje moc lampy w zależności od zawartości, by wydłużyć żywotność lampy projektora nawet o 50% w porównaniu do trybu normalnego.

  Wysoce kompatybilna łączność przenośna HDMI

  Z dwoma portami HDMI, które łatwo obsługują sporo źródeł, MU613 zagwarantuje rozciągliwość instalacji i wyboru sprzętów dostarczających sygnał.

  Złącze zasilające USB 5V/1.5A

  Projektor BenQ MU613 jest zaopatrzony we wbudowany port USB zdolny do dostarczania stałego zasilania 5V / 1,5A DC do dowolnej karty WIFI, co zagwarantuje naprawdę bezproblemową i wysokiej jakości prezentację bezprzewodową w salach konferencyjnych.Przykłady i zastosowania projektorów w budżecie 4000 PLN


Model projektora Zastosowanie Najważniejsze cechy
Epson EH-TW650 Kino domowe Full HD, jasność 3100 lm, technologia 3LCD, Wi-Fi, łatwe strumieniowanie treści
BenQ TK800M Oglądanie sportu i gier 4K UHD, jasność 3000 lm, tryb sportowy i gamingowy, wysoki kontrast
Optoma HD146X Gry wideo i filmy Full HD, jasność 3600 lm, kontrast 25,000:1, tryb gry dla szybkiej reakcji, niska latencja
ViewSonic PX701HD Prezentacje biznesowe i edukacyjne Full HD, jasność 3500 lm, technologia SuperColor™, łatwa instalacja, długa żywotność lampy
LG PF50KA Mobilne prezentacje, kino plenerowe Full HD, jasność 600 lm (LED), wbudowana bateria, Wi-Fi, Bluetooth, webOS 3.5, kompaktowe rozmiary

Najważniejsze zastosowania

 • Kino domowe – doskonała jakość obrazu i łatwość dostępu do treści strumieniowych czynią projektory idealnymi do tworzenia domowego kina.
 • Oglądanie sportu – projektor z trybem sportowym oferuje żywsze kolory i szybszą reakcję, co jest kluczowe podczas oglądania meczów na dużym ekranie.
 • Gry wideo – dla graczy istotna jest niska latencja i tryb gry, które zapewniają płynność obrazu i szybką reakcję na akcje w grze.
 • Prezentacje biznesowe i edukacyjne – jasność i czytelność obrazu rzutnika, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach, są niezbędne do skutecznego przekazywania informacji podczas pracy biurowej.
 • Mobilne prezentacje i kino plenerowe – kompaktowe projektor rzutnik z wbudowaną baterią i systemem operacyjnym może być używany jako przenośne urządzenie do prezentacji lub rozrywki poza domem.

Podsumowanie, czyli jaki projektor do 4000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor rzutnik do 4000 PLN w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor rzutnik do 4000 PLN w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Zestawienie na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne i wyszukiwania Użytkowników:

 • jaki projektor rzutnik 1200 lumenów do 4000 zł opinie,
 • Epson EH-TW650,
 • rzutniki 4000 lumenów (lm ansi),
 • LG PF50KS,
 • dobry projektor rzutnik 3800 lumenów 4k do 4000 zł cena,
 • Optoma HD144X,
 • projektory do 4000 zł ranking,
 • rzutniki multimedialne 3500 lumenów krótkoogniskowe,
 • BenQ TH685,
 • projektor do 4000 zł jaki najlepszy,
 • ViewSonic PX701HD.

Podobne zestawienia:


Redakcyjne FAQ o projektorach i rzutnikach do 4000 PLN

1. Czy projektor do 4000 zł zapewni dobrą jakość obrazu?

Tak, w tej cenie możesz oczekiwać projektora oferującego doskonałą jakość obrazu, w tym wysoką rozdzielczość (najczęściej Full HD, a czasem nawet 4K), dobrą jasność (od 2500 do 4000 lumenów) i wysoki kontrast, co gwarantuje żywe i wyraźne kolory.

2. Czy możemy używać projektora w jasnym pomieszczeniu?

Tak, projektory w przedziale cenowym do 4000 zł zazwyczaj oferują wystarczającą jasność (lm ANSI), aby zapewnić dobry obraz nawet w pomieszczeniach z dobrym oświetleniem naturalnym lub sztucznym. Kluczowe jest jednak odpowiednie umiejscowienie projektora rzutnika i zaciemnienie pomieszczenia, gdy jest to możliwe, aby uzyskać najlepsze efekty.

3. Jakie technologie projekcji są dostępne w tej cenie?

W zakresie do 4000 zł znajdziemy projektory wykorzystujące technologię DLP (Digital Light Processing) oraz LCD (Liquid Crystal Display), z których każda ma swoje zalety – DLP zwykle oferuje ostrzejsze obrazy i lepszy kontrast, podczas gdy LCD charakteryzuje się lepszym odwzorowaniem kolorów.

4. Czy projektor do 4000 zł będzie miał funkcje inteligentne / technologie smart?

Wiele modeli w tym przedziale cenowym oferuje dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane aplikacje strumieniowe, możliwość połączenia z Wi-Fi, Bluetooth, a nawet systemy operacyjne umożliwiające łatwe zarządzanie treściami bez potrzeby podłączania dodatkowych urządzeń.

5. Jakie akcesoria mogą być potrzebne do projektora?

Oprócz samego projektora rzutnika, warto rozważyć zakup ekranu projekcyjnego, który zapewni lepszą jakość obrazu niż projekcja na ścianę, oraz odpowiednich kabli do podłączenia źródła sygnału (np. HDMI). Dodatkowo, w zależności od modelu, możemy potrzebować zewnętrznego systemu dźwiękowego dla lepszej jakości audio.

6. Czy projektor do 4000 zł jest odpowiedni do gier wideo?

Tak, niektóre modele oferują niskie opóźnienie wejściowe (input lag), co jest szczególnie ważne dla graczy. Warto szukać projektora z dedykowanym trybem gry, który minimalizuje opóźnienia i poprawia ogólne doświadczenie podczas grania.

7. Jak długo możemy oczekiwać, że projektor będzie działał bez potrzeby wymiany lampy?

Żywotność lampy w projektorkach do 4000 zł może się znacznie różnić w zależności od modelu i technologii, ale zwykle mieści się w przedziale od 3000 do 10000 godzin użytkowania. Niektóre nowoczesne projektory LED mogą oferować jeszcze dłuższą żywotność.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...