Ranking projektorów do 4000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 4000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów do 4000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie projektory do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów do 4000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) ☆

Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) Najniższa Cena Online

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pomieszczenie w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci potrzeba drogiego 100 telewizora starczy projektor LG SMART LED. System operacyjny WebOS z zaimplementowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na dłoni. Jego niewiele znaczące wymiary i niska waga pozwalająwziąć go do znajomych czy na urlop. Brak ruchomych części czyni projektor wytrzymałym na wstrząsy i przenoszenie. Dzisiaj Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu.

  • LED-owe źródło światła efektywne, postępowe źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej przez tradycyjny projektor o podobnych parametrach obrazu.
  • 30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła cechuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie poprzez ponad 10 lat.
  • Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany żeby uzyskać 100 obraz. Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, wystarczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, drobny projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.
  • technologia TruMotion perfekcyjnie znana z telewizorów LG technika nadająca płynności obrazowi, co jest bardzo ważne w dynamicznych scenach akcji, czy podczas śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.
  • Mobilność użycie diod LED świecących w kolorach podstawowych wyraźnie ułatwia konstrukcję projektora przez wyeliminowanie koła kolorów. Dzięki czemu waga i rozmiary projektora uległy dużej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać podczas transportu lub przesuwania działającego projektora.
  • Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta umożliwia natychmiastowe odtwarzanie plików video, fotografii i muzyki oraz dokumentów pakietu office poprzez proste podłączenie dysku, pendriva lub innego typu pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.
  • WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego urządzeń SMART rozwijanego poprzez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przychylna dla użytkownika, instynktowna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.
  • Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR wyposażony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu lub innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i zapewnia wspaniały obraz z każdej odległości.
  • Bluetooth wszakże projektor wbudowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga stosownego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.
  • Funkcja screen share Projektor HF65LSR umożliwia połączenie maszyn mobilnych takich jak telefon, tablet czy laptop równocześnie bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport lub przewód konwertera). Teraz możesz oglądać swoje fotografie i filmy na naprawdę sporym ekranie.
  • HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Teraz siedząc komfortowo na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

☆ Epson EH-TW750 (8715946680729) ☆

Epson EH-TW750 (8715946680729) Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW750 (8715946680729) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW750 (8715946680729)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EH-TW750 Poczuj się jak w prawdziwym kinie dzięki nietrudnemu w użyciu projektorowi Epson EH-TW750 Full HD o jasności 3400 lumenów i z zaimplementowaną łącznością Miracast. Najważniejsze cechy - Projektor Epson EH-TW750 Projektor Full HD 1080p Jasność: 3400 lumenów Współczynnik kontrastu: 16 000:1 technika 3LCD Ciesz się ulubionymi filmami dzięki czemu projektorowi Full HD.

  Można go z łatwością przenosić i jest prosty w konfiguracji, dzięki czemu możesz usiąść komfortowo i cieszyć się obrazem o jasności 3400 lumenów. Niemało przydatnych funkcji i wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy, który wynosi aż 18 lat, sprawiają, iż projektor jest szczególnie ekonomiczny w wykorzystywaniu.

  pokaźniejszy znaczy ulepszony Daj się porwać ulubionym filmom i grom dzięki projektorowi Full HD 1080p, który pozwala wyświetlać obraz na ekranie o przekątnej 300 cali. Za sprawą technologii 3LCD wyświetlane materiały są choćby trzykrotnie jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów.

  Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 pozwala uzyskać wyraziste cienie i głębokie czernie. Prosta konfiguracja - Epson EH-TW750 Naszym zdaniem domowy projektor nie może być trudniejszy w obsłudze od telewizora.

  Dlatego wyposażyliśmy ten model w dużo funkcji umożliwiających łatwą konfigurację, na przykład korekcję geometrii, która pozwala ekspresowo ustawić obraz. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno MHL) pozwalają podłączyć odtwarzacze DVD, konsole do gier i niemało innych urządzeń.

  Dzięki aplikacji iProjection i zastosowanej funkcji Miracast można wyświetlać obraz bezpośrednio z urządzenia przenośnego. Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora do oglądania ulubionych filmów? wydajne źródło światła zastosowane w tym modelu pozwoli Ci oglądać po jednym filmie każdego dnia przez 18 lat.

  Wysoka jakość, jasny obraz Ten efektywny i niedrogi projektor Full HD 1080p wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach – choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która zagwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego, wynoszące 3400 lumenów.

  Specyfikacja technologiczna - Projektor Epson EH-TW750 technika: LCD Rozdzielczość natywna: 1920x1080 Proporcje obrazu: 16:9 Obiektyw: Stosunek projekcji: 1.02-1.23: 1 Moc i wariant lampy: lampa metalohalogenkowa Żywotność lampy (Eco/kanon): 6000 godzin Jasność (ANSI lumenów): 3400 Kontrast: 16000:1 Interfejs - wejścia, wyjścia: 2 x HDMI,1 x USB rodzaju A,1 x USB typu B,1 x ilość wejść VGA zaimplementowane głośniki: Tak Waga netto: 2,8 kg Gwarancja na projektor: 24 miesiące


☆ Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1 ☆

Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1 Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma EH334
  mocny i jasny projektor Optoma EH334 Full HD

  Bezproblemowe i wolne od kabli prezentacje z pamięci USB za pomocą zastosowanej przeglądarki biurowej. Możesz nawet wyświetlać prezentacje na odległość nieco ponad jednego metra bezprzewodowo z urządzenia mobilnego,obniżyć efekt cieniowania. Projektor EH334 Full HD 1080p wspaniale nadaje się do instynktownych, wciągających spotkań biznesowych i lekcji w klasie, proponując wyjątkowo jasne obrazy dla trafnej widoczności.

  dodatkowo spory zakres wejść umożliwia bezproblemowe połączenie z urządzeniami takimi jak komputery i tablety. zaimplementowany głośnik 10 W zezwala na czysty i głośny dźwięk. Dzięki obiektywowi o krótkim rzucie można wyświetlać imponujący obraz 100 " z odległości nieco ponad metra. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, dzięki czemu można łatwo go zaprezentować.

  by uzyskać najwyższą kontrolę, projektor wyposażony jest w moduł RJ45, umożliwiający monitorowanie i sterowanie siecią w wielu pomieszczeniach.

  Full HD 1080p


  Rozdzielczość 1080p zapewnia ostre i szczegółowe obrazy w jakości HD bez ograniczania skali lub kompresji; rewelacyjny do oglądania filmów Blu-ray, emisji w jakości HD i grania w gry video.

  Niesamowite kolory


  Projektory Optoma niezawodną wydajność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od dokładnych barw sRGB po realistyczne obrazy i żywe, ładne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Świetny do szeregu prezentacji graficznych i wideo.

  genialny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, wspaniały do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Zintegrowany głośnik


  produktywny zastosowany głośnik gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  3D


  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +


  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są przystępne w obsłudze, a równocześnie ograniczają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można obniżyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma też pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Ta funkcja umożliwia natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  samoczynny wyłącznik


  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest wykorzystywany

  Eco AV wycisz

  Kontroluj swoją prezentację przy pomocy wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Zniża to też zużycie energii choćby o 70%, co dodatkowo przedłuża żywotność lampy.  Zasilanie USB


  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  MHL


  Zmień projektor w inteligentny wyświetlacz, podłączając smartfon lub tablet za pomocą jednego kabla przy użyciu MHL; dzisiaj możesz wyświetlać prezentacje i dokumenty, przesyłać strumieniowo filmy i udostępniać zdjęcia na obfitym ekranie.

  Specyfikacja techniczna:

  • wariant projektora Biznes i edukacja
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 20 000:1
  • Jasność 3600 ANSI lm
  • Poziom szumu 27 dB (normalny)
  • Zużycie energii 295W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 15.000h (ECO+) / 10.000h (ECO) / 12.000h (dynamiczny) / 3.500h (jasny)
  • Moc 240W
  • Źródło światła Lampa
  • Zoom/Focus 1.1 x ręczny
  • Odległość od ekranu 1 m - 9,8 m
  • Współczynnik odległości 1,47: 1 - 1,62: 1
  • Przekątna 0.71m - 7.65m (28in - 301in)
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   MHL
   VGA
   kompozyt video
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB-A Power
  • wbudowany głośnik 10W
  • Waga 2,91 kg
  • wymiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie typowe
   kabel zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs chroniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok albo 1.000h na źródło światła

☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) ☆

Benq mw632st dlp (4718755059285) Najniższa Cena Online

☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mw632st dlp (4718755059285)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  korzystne Rzeczy są w niewiele znaczącej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  starczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz mieć wyraźnie większą rozciągliwość w wyborze miejsca projekcji! To magia ten krótki rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się wyłącznie na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które często zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, jednocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód między projektorem i ekranem!

  perfekcyjna Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu zagwarantuje, że każdy tekst, obraz, wykres, schemat i wideo są wyświetlane w trafnej jasności i powiększonej ostrości, bardzo w przypadku danych liczbowych. To jest niezwykle ważne dla prezenterów, aby mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skupić na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych zapewnia konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie oraz wysoką cztelność prezentowanych treści - choćby w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  pokaźny zestaw Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na znacznym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na znacznym ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST ma funkcję MHL, która pozwala na lustrzane odtwarzanie filmów i gier na wielkim ekranie z tych maszyn które korzystają z systemu Android. Ponadto urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  wariant 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swoich sprzętów mobilnych rodzaju USB-A 1.5A zasilanie energii przez USB typ-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii w trakcie ważnego spotkania.

  Łatwość zastosowania

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji zniekształceń trapezowych daje sprężystość korygowania efektu trapezowego w pionie za pomocą automatycznej regulacji.


  zastosowane Głośniki

  MX631ST ma dwa wbudowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najkorzystniejszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ poprzez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technologii SmartEco-przyjazny dla Zielonego Środowiska

  teraz szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swych klasach, takzmniejszyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju wyśmienitego rozwiązania - technologii SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przychylny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie genialną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technice SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej zastosować swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia wyraźnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, równocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora przez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - średni zużycie Mocy

  Tryb SmartEco 163W - średni pobór Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności intensywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej aniżeli 50%! Częstotliwość zamiany lampy jest również zmniejszona o 50%, wyraźnie obniżając przyszłe koszty podmiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swym wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona samoczynnie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. Żeby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To bezsprzecznie pomaga przedłwykorzystać żywotność lampy projektora, jak również redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki temu szkoły mogą wnieść nowoczesne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D oraz tworzyw 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST zastosowany głośnik i może być stosowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak ponadto pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora prosty dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej podmiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator momentalnie przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora poprzez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, eliminuje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zagwarantuje Bezpieczeństwo użytkowania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne stosowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Zezwala na on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.
  * produktywna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieśmiertelna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa przejrzystość obrazu, niezwykle czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata wykorzystywania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez nowoczesne technologie koła odcieni. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając nadzwyczajne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach aktywnego wykorzystywania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ dodatkowo rozszerza efektywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój towarów przychylnych środowisku wytwarza cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,dodatkowo dynamicznie rozwija produkty przychylne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, adekwatnego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych i innych aspektów


☆ Projektor pd1335w marki Acer ☆

Projektor pd1335w marki Acer Najniższa Cena Online

☆ Projektor pd1335w marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACER
 • Nazwa produktu: Projektor pd1335w marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor ACER PD1335W został wyekwipowany rozdzielczość ekranu 1280 x 800 pikseli, a jego czas pracy wynosi 30000 godzin w trybie eco i 20000 godzin w trybie normal. Jasność 3500 lumen. Kontrast 2000000:1....

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma ☆

Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma X309ST krótki rzut, jasny i kompaktowy projektor

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o nieznacznych salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor niedługiego rzutu oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  niemało wejść, zasilanie USB i zastosowany głośnik gwarantują łatwą konfigurację - rewelacyjną do podłączenia do notebooka, komputera PC albo odtwarzacza Blu-ray, by uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz choćby podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  mobilny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować albo zabrać w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  krótki rzut

  Dzięki obiektywowi krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości niewiele ponad metra. Pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co usprawnia prezentację.

  doskonałe odcienie

  Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w olśniewającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od skrupulatnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy stosowne tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Nadzwyczajny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  perfekcyjny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - genialny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  zastosowany głośnik

  konkretny zastosowany głośnik zagwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma w dodatku pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do 70%, ponadto przedłużając żywotność lampy.

  Specyfikacja

  • technika wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość XGA (1024x768)
  • Jasność 3 700lumenów
  • Kontrast 25 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 4:3
  • Współczynnik projekcji - zgodny 16:9
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-40°
  • szybkośc skanowania poziomego 15.38 ~ 91.15Khz
  • prędkość skanowania pionowego 50 ~ 85(120 for 3D)Hz
  • Jednolitość 75%
  • wymiar ekranu 0.81m ~ 6.28m (31.9" ~ 247.3") diagonal

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1 - V11H983040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680767) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1 - V11H983040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680767) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1 - V11H983040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680767) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1 - V11H983040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680767)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Epson EB-W49
  Dzięki starannej rozdzielczości WXGA i rozciągliwym możliwościom instalacji ten bardzo trwały projektor będzie Ci służył przez dużo lat.
  • 3800 lumenów
  • Rozdzielczość WXGA HD-Ready
  • technika 3LCD
  • Przekątna ekranu do 320 cali
  Kompaktowa budowa i stylowy wygląd projektora EB-W49 sprawiają, iż jest on wspaniałym wyborem, gdy zależy Ci na przenośnym urządzeniu oferującym nadzwyczajną jakość obrazu. Co więcej, wyjątkowo trwała lampa zapewnia łatwość eksploatacji i niskie koszty konserwacji.
  Jasne, żywe treści na obszernym, skalowalnym ekranie
  Wyświetlaj prezentacje na obszernym, skalowalnym ekranie, przyciągając uwagę słuchaczy wyraźnym tekstem i atrakcyjnymi grafikami i filmami na ekranie o przekątnej do 320 cali. Dzięki natężeniu światła na poziomie 3800 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000: 1 prezentujene materiały będą doskonale widoczne choćby w należycie oświetlonych pomieszczeniach.
  Lata niezakłóconych spotkań
  Dzięki lampie o trwałości do 17 000 godzin w trybie ekonomicznym.
  Komunikacja sieciowa i bezprzewodowa (opcjonalnie)
  Obsługa sieci (poprzez złącze RJ45) i opcjonalna łączność bezprzewodowa oznaczają, że projektor EB-W49 można na późniejszym etapie dodać do sieci firmowej lub dostosować na potrzeby dostępu przy użyciu urządzeń bezprzewodowych (wymaga opcjonalnego wyposażenia).
  elastyczne możliwości instalacji i ustawiania
  Dzięki samoczynnej pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu projektor można bez trudu ustawić tak, aby uniknąć zniekształceń, a uniwersalność urządzenia na dodatek rozszerza szerokokątny zoom optyczny.
  Wysoka jakość dźwięku
  Projektor ma zaimplementowany głośnik 5 W, dzięki któremu treści audio są poprawnie słyszalne bez podłączania dodatkowych głośników zewnętrznych.

  Kluczowe właściwości:
  • Jasne obrazy w jakości HD Ready
   technika 3LCD dająca tak samo wysoką moc światła białego i barwnego
  • Współczynnik kontrastu do 16 000: 1
   Głęboka, intensywna czerń i solidne cieniowanie
  • szeroki dobór dopasuje
   Obsługa sieciowa i bezprzewodowa
  • Niski całkowity koszt posiadania (TCO)
   Czas eksploatacji lampy do 17 000 godz. W trybie ekonomicznym
  • komfortowe funkcje obsługi
   Wejście HDMI oraz łączność przenośna zezwalają na projekcję z zróżnicowanych źródeł

  Specyfikacja technologiczna:

  • marka Epson
  • Jasność źródła światła 3800 lm
  • Jednostka jasności Lumeny zgodne z normą ISO 21118:2012
  • technologia 3LCD
  • rodzaj projektora Biznes i edukacja
  • Rozdzielczość 1280 x 800 (WXGA)
  • Żywotność źródła światła 8000 h (tryb normalny) / 17000 h (tryb oszczędny)
  • Współczynnik odległości 1.30 - 1.56:1
  • Kontrast 16000:1
  • Poziom szumu 37 dB (tryb normalny) / 28 dB (tryb ekonomiczny)
  • Moc/źródło światła 210 W
  • Zużycie energii 327 W (tryb normalny) / 225 W (tryb ekonomiczny)
  • Zoom/Focus 1.2 x ręczny / ręczny
  • Keystone poziomy (+/-) 30 st
  • Keystone pionowy (+/-) 30 st
  • Przekątna 33" - 320"
  • Szerokość obrazu 0.71 - 6.89 m
  • Odległość od ekranu 0.91 - 10.89 m
  • Odległość od ekranu dla obrazu 80" 2.25 - 2.70 m
  • Wejścia wideo
   2 x HDMI
   2 x VGA (D-Sub15)
   Composite
  • Wyjścia video VGA (D-Sub15)
  • Wejścia audio
   RCA (L/R)
   2 x mini jack 3.5 mm
  • Wyjścia audio
   mini jack 3.5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB (A)
   USB (b)
   RJ-45
  • zastosowany głośnik 5 W
  • Wyposażenie typowe Baterie do pilota
  • Instrukcja obsługi
   przewód VGA (D-Sub 15)
   przewód zasilający
   Karta gwarancyjna
   Pilot
  • Funkcje projektora
   Auto-Keystone (automatyczna korekta efektu trapezowego w pionie)
   Dzielenie ekranu (PBP)
   Kensington Lock
   Menu ekranowe w j. Polskim
   Stop klatka (funkcja freeze)
   Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN
   Direct Power On - uruchomienie po podłączeniu zasilania
   Funkcja Własne Logo
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału HDMI
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału VGA
  • wymiary (wys. X szer. X głęb.) 87 x 302 x 249 mm
  • Waga 2.7 kg
  • Gwarancja 36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 36 miesiące/miesięcy albo 1.000 h

☆ Xiaomi Projektor mi smart 2 ☆

Xiaomi Projektor mi smart 2 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Projektor mi smart 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Xiaomi Projektor mi smart 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor producenta Xiaomi o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080. Wielkość obrazu wynosi od 60 cali do 120 cali. Format obrazu standardowy to 16:9 a, obrazu skompresowane 4:3....

☆ Projektor picopix max marki Philips ☆

Projektor picopix max marki Philips Najniższa Cena Online

☆ Projektor picopix max marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor picopix max marki Philips
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (standardowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 4 W;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:tak;HD Ready:nie;dane uzupełniające:Android TV, Bluetooth, zastosowany akumulator, wbudowany odtwarzacz multimedialny, WiFi;Jasność:850 ANSI lumen;Kolor:czarny;Kontrast:10000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny wymiar obrazu:120 ";niewielka odległość projekcji od ściany:0,78 m;niepokaźny rozmiar obrazu:30 ";Mini projektor:tak;Pilot:tak;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Rozdzielczość maksymalna:UHD (3840 x 2160);Rozdzielczość bazowa:Full HD (1920 x 1080);Pokrowiec:nie;typ matrycy:DLP;Waga:0,85 kg;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:1;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):136 x 134 x 47 mm mm;Wyposażenie:etui, instrukcja obslugi, pilot, statyw;Złącza:HDMI x 1, USB 3.1 rodzaj C x 2, wyjście liniowe audio;Złącze USB:2


☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) &#43; KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) &#43; KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma GT1070Xe
  znakomity projektor 3D

  Projektor Optoma GT1070Xe to radość z oglądania swych ulubionych programów TV, wydarzeń sportowych i gier pełnych akcji. To doświadczenia najlepszej domowej rozrywki. Z wbudowanym głośnikiem możesz komfortowo słuchać filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać choćby 300-calowy obraz, by utworzyć ogromny ekran dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swoim własnym domu. Wykorzystując najnowszą technologię DLP®, GT1070Xe dostarcza wyjątkowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.

  Wyświetlając niezwykle jasny obraz o genialnie zbalansowanych, żywych kolorach i transparentnej czystości, GT1070Xe gwarantuje unikatową szczegółowość odcieni światła przystępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście.

  Obiektyw niedługiego rzutu

  GT1070Xe może wyświetlać imponujący obraz o 100-calowej przekątnej z odległości zaledwie 100cm. Wolnostojący albo zainstalowany na ścianie GT1070Xe eliminuje cienie na ekranie i pozwala Ci prosto prowadzić prezentację.

  Ożywiaj filmy i gry

  Full HD 1080p
  Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, idealna do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół lub kompresji.

  Full 3D
  Za sprawą naturalnej prędkości technologii DLP, projektor Full 3D Optoma GT1070Xe może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).

  Dynamic Black
  Dynamic Black płynnie dostosowuje dostępną liczba światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, by stworzyć olśniewający kontrast 23 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają unikatową liczba jasnych i cieniowanych detali.

  Gwarancja barw
  Jesteśmy tak pewni, że jakość barw GT1070Xe pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, iż Optoma zapewnia to poprzez 5 lat.

  24p
  Większość filmów jest kręcona z szybkością 24 klatek na sekundę. Aby zachować wierność z naturalnym obrazem GT1070Xe akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą prędkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy starannie tak jak zaplanował to reżyser.

  znakomite barwy
  GT1070Xe wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu odcieni,otrzymać wspaniałe, żywe barwy na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych odcieni podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom sprawności i kontroli koloru. BrilliantColor™ rozszerza jasność barw do 50% w porównaniu do innych technologii,kreować niemal z życia wzięte obrazy. Możesz też dostroić barwy z największą precyzją.

  technologia DLP - najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym

  Stwórz najszczególniej żywe i przekonujące wrażenia 3D dostępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, aby zmaksymalizować przystępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, w trakcie gdy naturalna prędkość kompletnie eliminuje zakłócenia synchronizacji.

  Dlaczego do 3D używać projektora?
  Jak powszechnie wiadomo, im pokaźniejszy obraz tym udoskonalony efekt 3D - aby osiągnąć najlepsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, w trakcie gdy efekt głębi i emocje oferowane przez przez ogromny 150" wyświetlacz projekcyjny pozwalają ci poczuć, że jesteś częścią akcji!

  Filmy 3D
  dzisiaj, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D dostępne będą na Blu-ray 3D™ możesz radować się oszałamiającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.

  Sport 3D
  Nie mogłeś dostać biletów na obfity mecz? GT1070X przenosi znaczne widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz pokaźnych momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.

  Gry 3D
  Weź na cel GT1070X,odczuć najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać doskonały strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, by maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

  wyjątkowa jakość dźwięku, oszczędność czasu i pieniędzy

  potężne audio
  Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki mocnemu, zaimplementowanemu głośnikowi 10W. Oferując unikatową jakość dźwięku GT1070X jest łatwy w instalacji, bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  Łączność MHL
  Obróć projektor do inteligentnego wyświetlacza podłączając smartfona lub tabletu przy pomocy pojedynczego kabla MHL; teraz możesz grać w gry, filmy i fotografie akcji strumień na wielkim ekranie.

  Długa żywotność lampy
  Nowa technika lamp, w którą zaopatrzono GT1070X wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6500 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa wystarczy na ponad 9 lat.

  Specyfikacja techniczna:

  • wariant projektora Biznes i edukacja/
  • Krótkoogniskowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 23 000:1
  • Jasność 2800 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (ECO)
  • Zużycie energii 233W (tryb jasny) / 193W (tryb ECO) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6,500h (ECO) / 5,000h (tryb Normalny)
  • Moc/źródło światła 190W
  • Obiektyw F = 2,8, f = 7,42 mm
  • Zoom/Focus
  • Odległość od ekranu 0,5 - 3.35 m
  • Współczynnik odległości 0,49: 1
  • Przekątna 45,3" - 303" (1,15 - 7,67 m)
  • Korekcja Keystone ± 40° w pionie
  • Wejścia video
   HDMI - wsparcie 1.4a 3D (2x)
   MHL
   3D Sync
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Porty komunikacyjne
   12V trigger
   USB rodzaju B (zdalna mysz)
   3D-Sync Out (3-Pin VESA)
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 2,65 kg
  • wymiary (wys, x szer, x głęb,) 114 x 315 x 224 mm
  • Wyposażenie charakterystyczne
   przewód zasilający
   Pilot z bateriami
   Poradnik szybki Start
   Podręcznik Użytkownika na CD
   Karta gwarancyjna
   zestaw nie gromadzi pokrywki obiektywu
  • Wyposażenie opcjonalne
   komplet do konstrukcji sufitowego
  • Gwarancja 2 lata na projektor / 12 miesięcy (max, 1000h) na lampę projekcyjną
  • Funkcje
   Blokada antykradzieżowa
   Kensington Lock
   Zabezpieczenie hasłem


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 4000 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1 - V11H983040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680767) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1 - V11H983040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680767) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1 - V11H983040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680767) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1 - V11H983040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680767)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Epson EB-W49
  Dzięki precyzyjnej rozdzielczości WXGA i rozciągliwym możliwościom instalacji ten stanowczo trwały projektor będzie Ci służył przez sporo lat.
  • 3800 lumenów
  • Rozdzielczość WXGA HD-Ready
  • technika 3LCD
  • Przekątna ekranu do 320 cali
  Kompaktowa budowa i stylowy wygląd projektora EB-W49 powodują, iż jest on świetnym wyborem, gdy zależy Ci na mobilnym urządzeniu oferującym idealną jakość obrazu. Co więcej, istotnie trwała lampa zapewnia łatwość eksploatacji i niskie koszty konserwacji.
  Jasne, żywe treści na sporym, skalowalnym ekranie
  Wyświetlaj prezentacje na pokaźnym, skalowalnym ekranie, przyciągając uwagę słuchaczy wyraźnym tekstem oraz ciekawymi grafikami i filmami na ekranie o przekątnej do 320 cali. Dzięki natężeniu światła na poziomie 3800 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000: 1 przedstawiane materiały będą idealnie widoczne nawet w poprawnie oświetlonych pomieszczeniach.
  Lata niezakłóconych spotkań
  Dzięki lampie o trwałości do 17 000 godzin w trybie ekonomicznym.
  Komunikacja sieciowa i bezprzewodowa (opcjonalnie)
  Obsługa sieci (poprzez złącze RJ45) i opcjonalna łączność bezprzewodowa oznaczają, że projektor EB-W49 można na późniejszym etapie dodać do sieci firmowej albo dopasować na zapotrzebowania dostępu przy użyciu maszyn bezprzewodowych (wymaga opcjonalnego wyposażenia).
  rozciągliwe możliwości instalacji i ustawiania
  Dzięki samoczynnej pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu projektor można bez trudu ustawić tak, by uniknąć zniekształceń, a uniwersalność urządzenia na dodatek zwiększa szerokokątny zoom optyczny.
  Wysoka jakość dźwięku
  Projektor ma zastosowany głośnik 5 W, dzięki któremu treści audio są należycie słyszalne bez przyłączania dodatkowych głośników zewnętrznych.

  Kluczowe atrybuty:
  • Jasne obrazy w jakości HD Ready
   technologia 3LCD dająca jednakowo wysoką moc światła białego i barwnego
  • Współczynnik kontrastu do 16 000: 1
   Głęboka, intensywna czerń i konkretne cieniowanie
  • obfity dobór zbrata
   Obsługa sieciowa i bezprzewodowa
  • Niski całkowity koszt posiadania (TCO)
   Czas eksploatacji lampy do 17 000 godz. W trybie ekonomicznym
  • komfortowe funkcje obsługi
   Wejście HDMI, a także łączność mobilna umożliwiają projekcję z przeróżnych źródeł

  Specyfikacja techniczna:

  • marka Epson
  • Jasność źródła światła 3800 lm
  • Jednostka jasności Lumeny zgodne z normą ISO 21118:2012
  • technika 3LCD
  • rodzaj projektora Biznes i edukacja
  • Rozdzielczość 1280 x 800 (WXGA)
  • Żywotność źródła światła 8000 h (tryb normalny) / 17000 h (tryb oszczędny)
  • Współczynnik odległości 1.30 - 1.56:1
  • Kontrast 16000:1
  • Poziom szumu 37 dB (tryb normalny) / 28 dB (tryb ekonomiczny)
  • Moc/źródło światła 210 W
  • Zużycie energii 327 W (tryb normalny) / 225 W (tryb ekonomiczny)
  • Zoom/Focus 1.2 x ręczny / ręczny
  • Keystone poziomy (+/-) 30 st
  • Keystone pionowy (+/-) 30 st
  • Przekątna 33" - 320"
  • Szerokość obrazu 0.71 - 6.89 m
  • Odległość od ekranu 0.91 - 10.89 m
  • Odległość od ekranu dla obrazu 80" 2.25 - 2.70 m
  • Wejścia wideo
   2 x HDMI
   2 x VGA (D-Sub15)
   Composite
  • Wyjścia video VGA (D-Sub15)
  • Wejścia audio
   RCA (L/R)
   2 x mini jack 3.5 mm
  • Wyjścia audio
   mini jack 3.5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB (A)
   USB (b)
   RJ-45
  • wbudowany głośnik 5 W
  • Wyposażenie charakterystyczne Baterie do pilota
  • Instrukcja obsługi
   kabel VGA (D-Sub 15)
   kabel zasilający
   Karta gwarancyjna
   Pilot
  • Funkcje projektora
   Auto-Keystone (samoczynna korekta efektu trapezowego w pionie)
   Dzielenie ekranu (PBP)
   Kensington Lock
   Menu ekranowe w j. Polskim
   Stop klatka (funkcja freeze)
   Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN
   Direct Power On - uruchomienie po podłączeniu zasilania
   Funkcja Własne Logo
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału HDMI
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału VGA
  • rozmiary (wys. X szer. X głęb.) 87 x 302 x 249 mm
  • Waga 2.7 kg
  • Gwarancja 36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 36 miesiące/miesięcy lub 1.000 h

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) ☆

Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) Najniższa Cena Online

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pomieszczenie w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie potrzebujesz drogiego 100 telewizora starczy projektor LG SMART LED. System operacyjny WebOS z zastosowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na rąk. Jego nieduże rozmiary i niska waga pozwalajązabrać go do znajomych czy na urlop. Brak ruchomych części czyni projektor odpornym na wstrząsy i przenoszenie. Teraz Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu.

  • LED-owe źródło światła skuteczne, progresywne źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej przez klasyczny projektor o podobnych parametrach obrazu.
  • 30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła cechuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie poprzez ponad 10 lat.
  • Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany żeby uzyskać 100 obraz. Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, starczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, znikomy projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.
  • technika TruMotion wspaniale znana z telewizorów LG technika nadająca płynności obrazowi, co jest stanowczo ważne w dynamicznych scenach akcji, czy w trakcie śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.
  • Mobilność wykorzystanie diod LED świecących w kolorach podstawowych istotnie ułatwia konstrukcję projektora poprzez wyeliminowanie koła odcieni. Dzięki czemu waga i rozmiary projektora uległy szerokiej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać w trakcie transportu albo przesuwania działającego projektora.
  • Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta umożliwia natychmiastowe odtwarzanie plików video, zdjęć i muzyki oraz dokumentów pakietu office poprzez proste podłączenie dysku, pendriva lub innego rodzaju pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.
  • WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego sprzętów SMART rozwijanego poprzez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przyjazna dla użytkownika, instynktowna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.
  • Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR wyposażony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu lub innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i zagwarantuje perfekcyjny obraz z każdej odległości.
  • Bluetooth wszakże projektor wbudowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga adekwatnego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.
  • Funkcja screen share Projektor HF65LSR pozwala na połączenie maszyn przenośnych takich jak telefon, tablet czy notebook jednocześnie bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport albo przewód konwertera). Dzisiaj możesz oglądać swoje zdjęcia i filmy na naprawdę wielkim ekranie.
  • HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Dzisiaj siedząc wygodnie na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

☆ Benq projektor mh550 (9h.jj177.13e) (4718755074103) ☆

Benq projektor mh550 (9h.jj177.13e) (4718755074103) Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor mh550 (9h.jj177.13e) (4718755074103) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor mh550 (9h.jj177.13e) (4718755074103)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor MH550 DLP 1080p 3500ANSI/20000:1/HDMI/

  Projektor BenQ MH550 przygotowany do prostej i niezawodnej pracy dzień po dniu w salach konferencyjnych, łączy imponującą jakość obrazu dzięki jasności 3500 lumenów i wysokiemu współczynnikowi kontrastu 20 000:1, intuicyjny i bezproblemowy interfejs użytkownika do obsługi i konfiguracji oraz wygodne cyfrowe złącza (2xHDMI i inne uniwersalne złącza) z przychylnymi dla środowiska funkcjami oszczędzania energii.

  Wyjątkowo wysoka jasność do wyraźnych prezentacji w jasnym otoczeniu
  Wysoka jasność 3500 lumenów pozwala na wygodne wyświetlanie prezentacji przy włączonym świetle, co usprawnia dyskusje, współpracę i robienie notatek w obfitych i korzystnie oświetlonych salach spotkań mieszczących do 20 uczestników. Wysoka luminancja pozwala nawet uczestnikom siedzącym w ostatnim rzędzie wyraźnie oglądać slajdy i udoskonala jakość obrazu, gwarantując żywe barwy zdjęć i filmów, a także wyraźny tekst i detale.

  Wysoki kontrast zapewniający idealną czytelność
  Wysoki natywny kontrast 20 000:1 oferowany poprzez najnowocześniejszą technologię DLP i i układ optyczny zapewniają najwyższy poziom wyrazistości, płynne przejścia między kolorami i ostry jak brzytwa tekst, co pozwala uzyskać przykuwającą uwagę komunikację.

  efektowny Obraz Full HD 1080p
  Rozdzielczość Full HD 1080p proponuje rozszerzoną sprawność dla mistrzowskich prezentacji. Dwu megapikselowa wysoka rozdzielczość gwarantuje istotnie ostrą czytelność, udoskonaloną szczegółowość obrazu i zwiększone zasoby prezentacji.

  Uniwersalne złącza HDMI i VGA
  Dwa wejścia HDMI i dwa wejścia VGA są specjalnie opracowane do jednoczesnej i prostej obsługi wielu prelegentów i przyłączania ich laptopów albo maszyn mobilnych bez czekania w kolejce. Dużo źródeł obrazu pozwala uczestnikom spotkania współpracować natychmiast, bez niełatwych adapterów lub angażowania czasochłonnego wsparcia IT.

  Nie trzeba obfitego pomieszczenia, żeby zobaczyć znaczny obraz
  Wyświetl obraz o wielkości do 100 cali z odległości 3,29 m. Łatwo udostępniaj swoją prezentację w niepokaźnej czy średniej sali konferencyjnej, bez konieczności zajmowania dopełniającego miejsca dla projektora.

  Regulacja zniekształcenia trapezowego w pionie
  Funkcja pionowej regulacji zniekształcenia trapezowego dostosowuje obraz do potrzeb instalacji. Korekcja trapezowa przystępne wyświetlanie wyrównanych obrazów w rozmaitym położeniu projektora.

  Stopy regulacyjne dla wygodnej konfiguracji
  widocznie ulepszone w porównaniu do projektorów z tylko jedną stopką regulacyjną, potrójne nóżki regulacyjne wyraźnie rozszerzają rozciągliwość w szerokiej gamie sal konferencyjnych, z dodatkowymi nóżkami umieszczonymi w narożnikach, aby ułatwić ruch i prędko rozpocząć świetne prezentacje niezależnie od pozycji projektora.

  Dostęp do funkcji instalacyjnych przy pomocy jednego przycisku.
  Nowy pilot zdalnego sterowania mieści przeznaczony przycisk prędkiej instalacji, który natychmiast uzyskuje bezpośredni dostęp do funkcji takich jak: Wzorzec testowy i Korekta trapezowa Keystone, bez szukania ich w zagnieżdżonym menu.

  prędki dostęp do pokrywy lampy zapewniający wydajną podmianę
  Umieszczona na górze, prosta do otwarcia pokrywa umożliwia prędki dostęp do lampy, konserwację i wymianę bez przerywania wydajności, czy projektor jest umieszczony na stole czy na suficie z w salach konferencyjnych. Szybki dostęp do lampy istotnie redukuje czas przestojów, eliminując potrzebę odinstalowania zamontowanych projektorów, dzięki czemu zmiana lampy jest szybka i prosta.

  Blokada Kensington żeby zapobiec kradzieży
  Zaprojektowany dla firm, by zabezpieczyć projektory, interfejs blokady Kensington gwarantuje "fizyczne" bezpieczeństwo projektorom sal konferencyjnych. Projektory biznesowe BenQ mają wbudowany pas ochronny (security bar) żeby odstraszyć złodziei.

  System Eco Cycle

  • System BenQ Eco Cycle eliminuje straty energii elektrycznej, skraca czas wymogi na rozruch przed spotkaniami i po ich zakończeniu, minimalizując czynności konserwacyjne, co obniża całkowity koszt użytkowania.
  • Tryb SmartEco analizuje sygnał wejściowy w celu określenia wymaganej jasności dla trafnej sprawności odcieni i kontrastu, zachowując do 70% mocy lampy, równocześnie zapewniając najwyższą jakość obrazu bez żadnych kompromisów.
  • Tryb Eco Blank: Kiedy projektor nie wykryje żadnego źródła sygnału, tryb Eco Blank uaktywni się samoczynnie po 3 minutach bezczynności,zlikwidować zakłócenia i zaoszczędzić energię.
  • samoczynne wyłączanie: Projektory BenQ wyłączą zasilanie po 16-20 minutach bezczynności,pousuwać marnotrawstwo energii i obawy użytkowników przed pozostawieniem włączonego urządzenia.
  • Tryb LampSave: Mniejsza liczba podmian i konserwacji lamp w projektorze przekłada się na ogólny niższy koszt posiadania. Tryb LampSave dopasowuje moc lampy dynamicznie w zależności od wyświetlanej treści, żeby przedłużyć żywotność lampy do 50% w kontraście do trybu normalnego.


  EAN: 4718755074103
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 9H.JJ177.13E
  Projekcja: Długoogniskowa
  technologia wyświetlania: DLP
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Jasność: 3500 ANSI Lumenów
  Kontrast statyczny: 20 000:1
  Współczynnik projekcji (min): 1,49:1
  Współczynnik projekcji (max): 1,64:1
  Zoom: 1,1x
  automatyczne ustawianie ostrości: Nie
  minimalna przekątna obrazu: 30 mm
  Maksymalna przekątna obrazu: 300 mm
  Proporcje obrazu: 16:10
  ilość odcieni: 1,07 mld
  Częstotliwość pozioma min.: 15 kHz
  Częstotliwość pozioma max.: 102 kHz
  Częstotliwość pionowa min.: 23 Hz
  Częstotliwość pionowa max.: 120 Hz
  solidność źródła światła: 5000 h
  trwałość źródła światła (ECO): 10000 h
  Kompatybilność ze standardami wideo: NTSC, PAL, SECAM
  Audio: Tak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Gniazda we/wy: 2 x 3,5 mm minijack
  Poziom hałasu: 33 dB
  pobór mocy: 270 W
  Akcesoria w zestawie: Pilot zdalnego sterowania (5J.JGV06.001) Baterie AAA x2 kabel zasilający przewód VGA Karta gwarancyjna Instrukcja szybkiego uruchomienia(4J.JHY01.001)
  Waga: 2.3 kg

☆ Ricoh Projektor pj hd5452 (4961311953767) ☆

Ricoh Projektor pj hd5452 (4961311953767) Najniższa Cena Online

☆ Ricoh Projektor pj hd5452 (4961311953767) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RICOH
 • Nazwa produktu: Ricoh Projektor pj hd5452 (4961311953767)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor PJ HD5452 firmy Ricoh jest wszechstronny i zezwala na wyświetlanie obrazu z szerokiej gamy urządzeń, takich jak komputery PC, MAC, odtwarzacze Blu-ray i inne urządzenia HD, zapewniając wyświetlanie wszelkich treści HD w pełnej rozdzielczości HD 1080p, dzięki jasnej i wyraźnej projekcji o jasności 3800 lumenów. Do wyboru są rozmaite opcje łączności, które pozwalają skonfigurować pokój do prezentacji przewodowych lub bezprzewodowych oraz wybrać sposób sterowania funkcjami projektora, takimi jak czas pracy lampy i wyłącznik czasowy....

☆ Benq Projektor th585p (4718755089138) ☆

Benq Projektor th585p (4718755089138) Najniższa Cena Online

☆ Benq Projektor th585p (4718755089138) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BENQ
 • Nazwa produktu: Benq Projektor th585p (4718755089138)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  TH585P

  Ekspansywna rozrywka
  Telewizory w całości ustępują miejsca gigantycznym obrazom w rozdzielczości Full HD 1080p. Podłącz projektor, by rzucać hadoukenami naturalnej wielkości w Street Fighter i dokonywać luksusowych multi-killów na panoramicznych mapach bitewnych. TH585P nie formuje opóźnień dzięki niskiemu input lagowi, co zagwarantuje dreszczyk emocji w czasie rzeczywistym. Zniewalająca grafika w trybie gry i 3500 lumenów ultrajasności zapewniają intensywną akcję choćby w świetle dziennym. Zaproś znajomych i weź udział w ogromnej grze, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś.

  Niski input lag
  spore opóźnienie może zmienić rozgrywkę w NBA Live w frustrujące doświadczenie. Czas reakcji proejktora TH585P wynoszący 16 ms maksymalizuje płynną rozgrywkę, umożliwiając interakcję w wirtualnym czasie rzeczywistym, co jest idealne do szybkich sportów, strzelanek, w których liczy się reakcja, oraz aren bitewnych zależnych od czasu.

  nieszablonowy tryb obrazu - Gra - zapewnia przewagę
  Specjalny tryb - Gra- projektora TH585P poprawia obraz, zwiększając czytelność ciemnych i zacienionych scen, co zapewnia wyraźniejszy i precyzyjniej odwzorowany obraz. Pomaga to szybciej zdobywać doświadczenie dzięki szybszemu dostrzeganiu wrogów i odnajdywaniu wszystkich ukrytych skarbów w grach.

  Przenieś rozgrywkę na nowy poziom
  Gry to wciągające przeżycia, których koszty produkcji dorównują hollywoodzkim hitom. TH585 to najlepszy partner do gier. Niezależnie od tego, czy wcielasz się w bohatera gry przygodowej, kierowcę samochodu rajdowego, czy członka zespołu w grze kooperacyjnej, TH585 w całości wciągnie Cię w świat gry.

  wspaniała atrakcja imprezowa
  Zaproś znajomych na oglądanie seriali, filmów i imprez sportowych lub granie w gry imprezowe. Wysoka jasność 3500 lumenów, rozdzielczość Full HD 1080p, żywe barwy z pokryciem 95% przestrzeni barw Rec.709 i gwarantujący wyraźny dźwięk zastosowany głośnik 10 W powodują, iż projektor TH585P to wyśmienity wybór na rewelacyjne spotkanie ze znajomymi.

  Zmień każde pokój w Game Room
  Nie musisz grać tylko w swoim pokoju. Projektor TH585P może zamienić dowolne miejsce we własny Game Room w ciągu kilku sekund.

  Zoom 1,1 x zagwarantuje elastyczną regulację odległości projekcji
  TH585P pozwala na maksymalne użycie przystępnego miejsca dzięki zakresowi odległości projekcji zapewniającemu rozrywkę na pokaźnym ekranie w dowolnym pomieszczeniu.

  Cyfrowe przesuwanie obiektywu umożliwia przypasowanie wysokości projekcji
  Dzięki rozciągliwej regulacji wysokości projekcji, cyfrowe przesuwanie obiektywu gwarantuje genialne przypasowanie TH585P do każdego wnętrza.

  automatyczna pionowa korekcja trapezowa gwarantująca perfekcyjne dostosowanie
  Pionowa korekcja trapezowa reguluje obraz tak, żeby uzyskać wyśmienite kąty proste, co ułatwia wyświetlanie idealnie dopasowanego obrazu w najróżniejszych miejscach.Podsumowanie, czyli jaki projektor do 4000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 4000 zł opinie,
 • dobry projektor do 4000 zł cena,
 • projektor do 4000 zł ranking,
 • projektor do 4000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • najlepsze projektory krotkieto zasiegu

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...