Ranking projektorów do 5000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów do 5000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów do 5000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów do 5000 zł,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów do 5000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9 ☆

Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9 Najniższa Cena Online

☆ Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma EH400+
  Jasny i konkretny projektor Optoma EH400+ Full HD 1080p

  Doświadczaj doskonałości z niewielkim i lekkim projektorem 4000 ANSI lumenów EH400 +. Ten model jest asygnowany do użytkowania o każdej porze dnia w wielu celach, w tym do użytkowania fachowego. idealnie się sprawdzi jako rozwiązanie do sal lekcyjnych czy na spotkania biznesowe. Zaprojektowany z myślą o zastąpieniu starszych projektorów LCD podobnym rzutem, gwarantuje najwyższej jakości wyświetlane kolory, długą żywotność lampy i niski całkowity koszt posiadania.

  EH400+ proponuje rozdzielczość Full HD oraz fantastyczny dźwięk dzięki zastosowanym głośnikom. ponadto charakteryzuje się klasycznym wyglądem i łatwością instalacji z wieloma wejściami, w tym z gniazdami HDMI / MHL, USB Power i RJ45. Ten projektor jest idealny do podłączenia takich urządzeń jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro by wysyłać treści bezprzewodowo. Ten lekki projektor pozwala na podłączenie notebooka, odtwarzacza PC lub odtwarzacza Blu-ray i może być zainstalowany na stałe albo służyć jako urządzenie mobilne.

  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego by dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i krystaliczny – znakomite rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania – znakomita do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D oraz najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz zagwarantuje wyjątkowo gładką projekcję obrazów bez migotania.

  zaimplementowany głośnik

  zaimplementowany głośnik oferuje wspaniały dźwięk. Przystępna instalacja bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na adekwatny komponent prezentacji dzięki prostemuproduktywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB i wbudowanym wskaźnikiem laserowym.

  Eco+

  technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i nietrudne w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można obniżyć zużycie energii choćby o 70%. Na dodatek, tryby te posiadają pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając poprzez to ogólny koszt posiadania i wymagania konserwacyjne.

  prędkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  samoczynne wyłączanie

  Może się zdarzyć, iż projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Żeby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

  Wyciszenie audio-video Eco

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-video Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już niezbędny. Dodatkowo, zniża to zużycie energii nawet o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby wymian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6.500 godzin.

  Gwarancja barw

  Ciesz się zniewalającymi kolorami przez długie lata; Optoma zagwarantuje pięć lat konsekwentnego działania.

  Niesamowite kolory

  Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z zniewalającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie atrybuty barw zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od skrupulatnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w przypasowaniu działania do konkretnych potrzeb. Wspaniale pasuje do wielu przeróżnych prezentacji grafiki i video.

  Urządzenia bezprzewodowe

  Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) pozwala na natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-video.

  Zasilanie USB

  Korzystaj z zasilania USB, żeby zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

  Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

  Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Znakomite do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy stosowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.*

  *Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania słusznej efektywności i wydłużenia żywotności lampy, producent Optoma zaleca, by wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie niezbędne ponowne szybkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

  1.Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia
  2.standardowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu wykorzystywania i warunków otoczenia

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Instalacyjny
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 22 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 29 dB (ECO)
  • Zużycie energii 266W (tryb jasny) / 204W (tryb ECO) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 10.000h (ECO) / 5.000h (tryb Normalny)
  • Moc/źródło światła 195W
  • Obiektyw F=2.5~2.78; f=16.91~21.6mm
  • Zoom/Focus 1,3x / ręczny
  • Odległość od ekranu 1 - 12m
  • Współczynnik odległości 1.13 - 1.47 (tolerancja +/- 5%)
  • Przekątna 39.92" to 299.81"
  • Wejścia video
   2x HDMI (1.4a 3D support)
   MHL v2.1
   VGA (2x)
   Composite
   S-Video
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm (2x)
  • Wyjścia audio Audio Out 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   VGA
   RS232
   RJ45
   USB-A Power (5V-1A)
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 2,5 kg
  • wymiary (wys, x szer, x głęb,) 298 x 230 x 96.5 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający
   pilot
   bateria
   ulotka szybkiego startu
   instrukcja obsługi na CD
  • Wyposażenie opcjonalne
   Okulary 3D DLP Link 3D
   opcje bezprzewodowe
   uchwyt sufitowy
  • Wsparcie 3D
   Full 3D: Funkcje 3D projektorów Optoma można wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D
   głównie stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D, a także systemami projektowania i modelowania 3D
   teraz obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w sporej Brytanii)
   Blu-ray 3D, a także gry 3D na konsolach Sony PS3 lub Microsoft Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Gwarancja 2 lat na projektor/ 1 rok lub 1.000h na lampę

☆ Optoma uhd38x darmowa dostwa projektora! projektory, ekrany, tablice interaktywne - profesjonalne doradztwo - kontakt: 71 784 97 60 ☆

Optoma uhd38x darmowa dostwa projektora! projektory, ekrany, tablice interaktywne - profesjonalne doradztwo - kontakt: 71 784 97 60 Najniższa Cena Online

☆ Optoma uhd38x darmowa dostwa projektora! projektory, ekrany, tablice interaktywne - profesjonalne doradztwo - kontakt: 71 784 97 60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma uhd38x darmowa dostwa projektora! projektory, ekrany, tablice interaktywne - profesjonalne doradztwo - kontakt: 71 784 97 60
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor do domowej rozrywki oferujący prawdziwą rozdzielczość 4K UHD, wysoką jasność, a także niskie opóźnienie.Zanurz się w świecie 4K Ultra HD gier, wydarzeń sportowych na żywo, programów telewizyjnych i filmów.

  Błyskawiczna, niska latencja 4K UHD w modelu UHD38x zagwarantuje imponującą kinową jakość obrazu, ultra-niskie opóźnienie wejściowe wynoszące 4,2 ms i wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz idealną dla gier akcji na pokaźnym ekranie.

  Fani telewizji i filmów mogą także cieszyć się nadzwyczajną głębią kolorów, przejrzyście czystymi szczegółami i dużym, widocznym kontrastem, które zapewnią wciągające wizualne wrażenia. Zaopatrzony w najnowszą technikę i funkcje, ten stylowy projektor oferuje zgodność z High Dynamic Range (HDR) i HLG, Full 3D i dwoma portami HDMI 2.0.

  wspaniały do cieszenia się realistyczną rozrywką na pokaźnym ekranie. Rozrywka na sporym ekranieOglądaj obrazy wyświetlane poprzez projektor o wymiarach nieporównywalnych do jakiegokolwiek telewizora. Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali.

  idealny do osiągnięcia wciągających obrazów kinowych w zaciszu własnego domu. Rozmiar ekranu zależy od przystępnego miejsca (rozmiar ściany i odległość), a także warunków oświetleniowych otoczenia. Projekcja choćby przy zapalonym świetleTen wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe odcienie, gwarantując realistyczne efekty wizualne nawet w poprawnie oświetlonym otoczeniu - idealny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów albo grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  Kompatybilność HDR i HLGMoże odbierać i wyświetlać równocześnie HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć widocznie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i realistycznie, a dodatkowe detale dają obszerniejsze poczucie głębi.

  To jest jak patrzenie przez okno. Idealne koloryOglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zachwycającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie właściwości zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu.

  Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 międzynarodowy standard HDTV aby zagwarantować skrupulatną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych odcieni dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co znakomicie nadają się do gier i filmów animowanych.

  System zarządzania kolorami (CMS)Wyświetlaj staranne, rzeczywiste barwy najlepiej dostosowane do miejsca projekcji. Ta oryginalna funkcja daje elastyczność dokładnego dostrajania ustawień odcieni zgodnie ze standardem 709 dla słusznej precyzji.

  System zarządzania kolorami (CMS)Wyświetlaj skrupulatne, rzeczywiste barwy najlepiej dostosowane do miejsca projekcji. Ta oryginalna funkcja daje elastyczność skrupulatnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 dla trafnej precyzji.

  Podwójne wejście HDMIGraj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na obszernym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz z łatwością podłączyć konsolę do gier, dekoder, notebook, komputer, odtwarzacz Blu-ray albo streamer multimediów przy pomocy jednego kabla.

  Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV albo Roku stick. Ulepszony tryb gierUlepszony tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania bezzwłocznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

  Płynny ruch 240HzCiesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania usprawnia śledzenie akcji, co daje większą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Znakomity do szybkich gier akcji.

  Tryb gryTryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych odcieni, by można było uchwycić każdy szczegół zezwalając Ci się skupić na zwycięstwie.

  sprawdź więcejDaj się wciągnąć w grę i ciesz się wrażeniami naturalnej wielkości dzięki dużemu ekranowi o przekątnej do 300 cali * widocznie obszerniejszej niż przeciętny telewizor. To sprawia, iż gry w kilka osób są przyjemniejsze dzięki obszerniejszym obszarom podzielonego ekranu.

  zastosowany głośnikZwiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu wbudowanemu głośnikowi o nieszablonowej jakości dźwięku i nietrudnej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych. 24pWiększość filmów nagrywana jest z prędkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps).

  Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy starannie tak, jak chciał tego reżyser. Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Podświetlany pilotNasze podświetlane piloty zostały zaprojektowane przy użyciu subtelnych białych diod LED do podświetlania przycisków, dzięki czemu są widoczne i bez problemów je wyszukasz szczególnie w ciemności dobranie koloru ścianyNie masz białej ściany albo ekranu projektora? Nie ma problemu!

  przy pomocy ustawienia odcień ściany możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możeszprzystosować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, aby uzyskać najdokładniejszą gamę odcieni.

  Keystone HV i regulacja czterech narożnikówProjektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej oraz indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, aby stworzyć wyśmienity kwadrat.

  genialne rozwiązanie w sytuacji nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora tworzy problemy i musi być zrealizowane pod kątem.Obiektyw: Ogniskowa (mm): 15.84 mm~17.42mm/0.624"~0.686" Przesuw obiektywu: Pionowo +0% wbudowany offset: 105% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: UHD, WQHD, WUXGA, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami wideo: Pozostałe atrybuty: Akcesoria w zestawie: przewód zasilający AC Pilot 2x baterie AAA Podstawowa instrukcja obsługi dane o gwarancji: 2 lata na projektor 1 rok albo 1.000h na lampę rozmiary: 315 x 270 x 118 mm...


☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR ☆

Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR Najniższa Cena Online

☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma
  EH200ST Short-Throw
  NajwaĹźniejsze cechy

  • typ DLP
  • Jasność [AL] 3000
  • Kontrast 20000:1
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • ĹšrĂłdło światła Lampa
  • Ĺťywotność lampy [godz] 6500
  • Masa [kg] 2,65
  Opis artykułu

  wyrazista grafika i transparentnie czysty tekst

  EH200ST łączy wysoką rozdzielczość 1080p z jasnym, żywym obrazem, by wyświetlać wyrazistą grafikę i transparentnie czysty tekst, poprzez co znakomicie nadaje się do wykorzystywania w klasie lekcyjnej i sali konferencyjnej.

  Dzięki zastosowanemu głośnikowi i dwĂłm wejściom HDMI, EH200ST jest łatwy w konfiguracji i uĹźytkowaniu. MoĹźna go choćby zamienić w inteligentny projektor podłączając do niego smartfon lub tablet jednym przewodem MHL, by oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać obrazy na duĹźym ekranie.

  Projekcja krĂłtkiego rzutu

  Dzięki obiektywowi o krótkim rzucie, projektor ten może generować obrazy wielkoekranowe z niedużej odległości. Oznacza to, że możesz uzyskać 100-calowy obraz mimo, że projektor będzie się znajdował nieco ponad metr od ekranu lub ściany.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmĂłw, zdjęć i dokumentĂłw.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D i najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz gwarantuje stanowczo gładką projekcję obrazów bez migotania.

  Wysoki kontrast

  UĹźyj projektora wysoko-kontrastowego by dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają Ĺźycia, a tekst jest ostry i przejrzysty – nieprzeciętne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Łączność MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym przewodem MHL, by móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać zdjęcia na dużym ekranie.

  samoczynne wyłączanie

  Może się zdarzyć, że projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Aby pomóc w oszczędzaniu energii gdy projektor działa bez wykrytego źródła sygnału, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu.

  technologia Amazing Colour

  ProwadĹş robiące wraĹźenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie właściwości kolorów pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorĂłw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po Ĺźywe, dynamiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoĹźe w dobraniu działania do mocnych potrzeb.

  Gwarancja kolorĂłw

  marka Optoma jest na tyle pewna, że jakość odcieni obrazu pozostanie na tym samym poziomie co w dniu zakupu, że udziela na nią pięcioletniej gwarancji.

  zastosowany głośnik

  Łatwo dopełnij wrażeń rozrywki domowej dzięki potężnemu, wbudowanemu głośnikowi. Zaimplementowane głośniki zapewniają wyjątkowo dobrą jakość dźwięku i łatwą instalację bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby podmian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Specyfikacja techniczna

  • technika wyświetlania: Pojedynczy 0.65” procesor DarkChip 3 1080p, technika DLPÂŽ marki Texas Instruments
  • Rozdzielczość: 1080p 1920 x 1080
  • Jasność1 (Tryb Jasny): 3000 lumenĂłw ANSI
  • Kontrast: 20 000:1
  • Ĺťywotność lampy2 Dynamic/Eco/Bright: 6500/6000/5000 (hrs)
  • Współczynnik projekcji 3: 0,49:1
  • Współczynnik powiększenia: Stała ogniskowa
  • Złącza wejściowe/wyjściowe: 2 x HDMI (obsługa 1.4a 3D) + MHL v1.2, wyjście audio 3.5mm, przerzutnik 12V, 3D-Sync, port serwisowy USB
  • Głośnik (w watt): 10
  • Korekcja trapezu: Âą 40° w pionie
  • Waga (kg): 2,65
  • wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm): 315 x 224 x 114
  • Proporcje obrazu: Natywny 16:9, kompatybilny z 4:3
  • Offset: 116% Âą5%
  • Wielkość ekranu projekcyjnego: 1.15 - 7.67m (45.3" - 300") Przekątna 16:9
  • Odległość wyświetlania: 0.5 - 3,35 metrĂłw
  • Obiektyw projekcyjny: F/2.8; f=7.42mm, stała ogniskowa
  • Jednolitość: 80%
  • Maksymalna rozdzielczość: Full HD 1920 x 1080
  • Kompatybilność z komputerami: UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  • Kompatybilność wideo: PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p), NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p), SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)
  • Wsparcie 3D: Full 3D:Funkcje 3D projektorĂłw Optoma moĹźna wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D. Typowo stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D oraz systemami projektowania i modelowania 3D. Dzisiaj obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w znacznej Brytanii), Blu-ray 3D™ i gry 3D na konsolach SonyÂŽ PS3 lub MicrosoftÂŽ Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Kompatybilność 3D: Obrazy ustawione pionowo obok siebie (Side by Side):1080i50 / 60, 720p50 / 60
  • Obrazy nałoĹźone na siebie (Frame-pack): 1080p24, 720p50 / 60
  • Obrazy umieszczone nad sobą (Over-Under): 1080p24, 720p50 / 60
  • Częstotliwość odświeĹźania poziomego‎: 15.375~91.146 KHz
  • Częstotliwość odświeĹźania pionowego: 24 ~ 85Hz (120Hz dla 3D)
  • Wyświetlane odcienie: 1073.4 milionĂłw
  • Poziom hałasu (tryb Eco): 26dB
  • Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz
  • ZuĹźycie energii: Tryb jasny 233W / tryb Eco 193W (<0.5W w trybie czuwania)
  • typ Lampy: 190W
  • Warunki pracy: 5°C ~ 40°C, Maks. Wilgotność 85%, Maks. Wysokość 3000m
  • Bezpieczeństwo: Zabezpieczenie antykradzieĹźowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  • Wyświetlacz ekranowy: 27 językĂłw:angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, holenderski, szwedzki, fiński, grecki, duński, norweski, polski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński klasyczny, koreański, arabski, japoński, tajski, węgierski, czeski/słowacki, turecki, wietnamski, perski, rumuński, indonezyjski
  • Akcesoria standardowe: Torba, osłona obiektywu, przewĂłd zasilający, kabel HDMI, pilot, 2 baterie AA, ulotka szybkiego startu, instrukcja obsługi na CD
  • Akcesoria opcjonalne: Bezprzewodowy system 3D, bezprzewodowe okulary 3D, bezprzewodowe okulary 3D DLPÂŽ Link™, uchwyt ścienny
  • Gwarancja: 2 Lata
  • RoHS: Zgodny
  W skład zestawu wchodzi

  • Projektor Optoma EH200ST Short-Throw (nr kat. 15831)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT albo paragon fiskalny

☆ Xiaomi mi smart projector 2 pro (6934177730061) ☆

Xiaomi mi smart projector 2 pro (6934177730061) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi mi smart projector 2 pro (6934177730061) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi mi smart projector 2 pro (6934177730061)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Mi Smart Projector 2 Pro

  1300 lumenów ANSI | Android TV | Netflix | TOF Instant Focus | Wielokierunkowa autokorekta

  TOF + Tryb podwójnej ostrości aparatu

  Inteligentne wykrywanie, natychmiastowa ostrość

  Mi Smart Projector 2 Pro ma dwa tryby ostrości, stosownie TOF Instant Focus i ostrość aparatu. Za pomocą sześcio osiowego żyroskopu Twoje treści będą wycentrowane już od pierwszego zastosowania.

  Smart Hub dla Smart Domu

  Kontrola przy pomocy głosu

  Głosowo wyszukaj programy, steruj projektorem i urządzeniami inteligentnego domu, uzyskaj odpowiedzi i nie tylko. Aby rozpocząć, naciśnij przycisk Asystenta Google na pilocie *.

  1300 lumenów ANSI

  Oglądanie w ciągu dnia

  Projektor Mi Smart Projector 2 Pro jest wyekwipowany w 4-kanałowe źródło światła Luminus LED o mocy do 1300 lumenów ANSI *, gwarantujące wyraźny obraz choćby w ciągu słonecznego dnia.

  Współczynnik projekcji 1.1:1

  pokaźny ekran choćby w minimalnych przestrzeniach

  Mi Smart Projector 2 Pro wyekwipowany w współczynnik rzutu 1.1: 1, gwarantuje większą sprężystość względem odległości oglądania. Duży ekran o przekątnej 60–120 cali* można wyświetlać na niedużej przestrzeni, gwarantując wspaniałe wrażenia wizualne bez konieczności zajmowania salonu.

  Wielokierunkowa autokorekta

  Wycentrowany obraz, precyzyjna korekta

  Mi Smart Projector 2 Pro obsługuje dookólną automatyczną korekcję trapezową i funkcje takie jak automatyczne skalowanie obrazów i przesuwanie ekranu, umożliwiając i płynne zwiększanie ekranu od 60% do 100% jak dodatkowo przesuwanie ekranu w dowolnym kierunku. Umieść w dowolnym miejscu i wygodnie rzuć obraz na wybraną powierzchnię.

  wyjątkowo szeroka gama barw, dekodowanie HDR10

  Jasne, realistyczne odcienie

  Gama barw Mi Smart Projector 2 Pro sięga 100% gamy koloru standardu Rec.709*. Wyświetla żywsze obrazy i obsługuje dekodowanie HDR10. Przywraca oryginalne warstwy odcieni i detale. Zanurz się w wyśmienitym obrazie i zapomnij o prawdziwym świecie.

  Wciągające efekty dźwiękowe

  Mi Smart Projector 2 Pro jest wyekwipowany w dwa głośniki wysokiej jakości o wielkości 1,75" i mocy 10W. Wysoka częstotliwość, pasywny design, niska częstotliwość do 60Hz. Starannie skalibrowane poprzez mistrza akustyki*, głośniki gwarantują wciągające doświadczenia akustyczne, które w pełni przeniosą Cię do świata rozrywki.

  Tryb głośnika

  nieprzeciętna jakość dźwięku, bezprzewodowe połączenie

  Włącz Bluetooth i odtwarzaj listę odtwarzania z telefonu w dowolnym momencie. Dzięki efektom dźwiękowym dostrojonym poprzez profesjonalistów możesz radować się ulubioną ścieżką dźwiękową w genialnej jakości.

  Projekcja bezprzewodowa

  elastyczne przełączanie pomiędzy smartfonem i projektorem, gwarantujące udoskonalone wrażenia z gier i filmów

  Mi Smart Projector 2 Pro obsługuje Chromecast. Przesyłaj swoje zdjęcia, filmy i muzykę z sprzętów na większy ekran dzięki zaimplementowanemu Chromecastowi *

  Procesor Amlogic T962X-H

  Najwyższa sprawność, mniejsze zużycie energii

  Dzięki rewelacyjnym możliwościom przetwarzania dźwięku i obrazu, mechanizmowi poprawy jakości obrazu, projektor jest zawsze o krok do przodu.

  Ciesz się inteligentniejszą rozrywką

  Uprość rozrywkę dzięki Android TV*. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów z platform takich jak Youtube i Netflix. Wygodnie steruj treścią przy pomocy głosu.

  technika obrazowania Diffuse Scattering

  Ochrona oczu i wysoka jakość

  technologia obrazowania wykorzystująca rozpraszanie Diffuse Scattering uniemożliwia bezpośredniemu przedostawaniu się promieni świetlnych do oczu i sprawia, iż wyświetlane obrazy wyglądają miękko i naturalnie, broniąc oczy użytkowników.

  wybór wielu portów

  Zaprojektowany specjalnie z myślą o Twoich wrażeniach

  posiada siedem portów powiększeń, które zezwalają na połączenie z komputerem, głośnikami albo padem. Łatwo spełnia wymogi zarówno w zakresie pracy, jak i rozrywki.

  Zaokrąglone, proste, wysokiej klasy i eleganckie wzornictwo

  Łatwo komponuje się z różnymi stylami dekoracji wnętrz

  Mi Smart Projector 2 Pro dziedziczy standardowy styl Mi, z zaokrąglonym, prostym i wyrafinowanym wyglądem zewnętrznym. Jego wymiar to jedyne 215 × 201 × 143 mm. Lekki, nadaje się prawie wszędzie. Mimo zaimplementowanego adaptera, projektor nadal jest kompaktowy i spektakularnie komponuje się z większością stylów dekoracji wnętrz.

  informacje technologiczne

  wariant artykułu

  Projektor

  Pamięć RAM

  2 GB

  Pamięć wbudowana

  16 GB eMMC

  typ ekranu

  DMD

  Przekątna ekranu

  od 40" do 200"

  Rozdzielczość ekranu

  1920 x 1080 px

  Łączność

  Bluetooth 4.2 BLE

  System operacyjny

  Android TV 9.0

  Złącza

  2× USB 2.0, HDMI, HDMI ARC, SPDIF, RJ-45, Wyjście słuchawkowe 3,5 mm

  Dźwięk

  Dolby, DTS-HD

  Poziom hałasu

  do 28 dB

  Napięcie

  100-240V~50/60Hz

  Zakres temperatur

  0°C ~ 40°C

  Zakres wilgotności

  20% ~ 80% RH

  Kolor

  Biały

  Wysokość

  143 mm, 215 mm

  Szerokość

  201 mm

  Waga

  3,7 kg

  uzupełniające dane

  wbudowane głośniki, samoczynnie dostosowuje prędkość wentylatora, automatycznie przełącza się pomiędzy trybami jasności, Ogniskowanie nieindukcyjne, Poprawa keystone ±40° w pionie i poziomie, Współczynnik projekcji 1.1:1, Zalecana wielkość ekranu 60" do 120", 4ro kanałowe LED

  pakiet

  Projektor, kabel zasilający, Pilot, Ściereczka, Instrukcja obsługi


☆ Projektor EPSON EH-TW6250 ☆

Projektor EPSON EH-TW6250 Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EH-TW6250 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EPSON
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EH-TW6250
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (charakterystyczny):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:10 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):28 dB;Głośność (normal):36 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja na lampę:36 miesięcy lub 3000 godzin;Gwarancja nowa:24 miesiące;HD Ready:nie;informacje dopełniające:Android TV, tryby ISF;Jasność:2800 ANSI lumen;Kolor:biały;Kontrast:35000:1;Korekcja pionowa (Keystone):+- 30 stopni;Korekcja pozioma:+- 30 stopni;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny rozmiar obrazu:500 ";niewiele znacząca odległość projekcji od ściany:2,34 m;śladowy wymiar obrazu:40 ";Mini projektor:nie;Siła lampy:200 W;Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:tak;Rozdzielczość bazowa:4K UHD (3840 x 2160);linia wariantowanie:EH-LS800;Pokrowiec:nie;rodzaj matrycy:3LCD;Waga:4,1 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:1;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:0;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):333 x 131 x 275 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel zasilający, karta gwarancyjna, Pilot (z bateriami);Złącza:HDMI 1.4 x 1, USB 2.0 x 1;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,62:1;Żywotność lampy (tryb eco):7500 h;Żywotność lampy (tryb normalny):4500 h


☆ eh-tw5825 marki Epson ☆

eh-tw5825 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ eh-tw5825 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: eh-tw5825 marki Epson
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW5825 Projektor Full HD 1080p
  Oglądaj filmy i wydarzenia sportowe i graj na znacznym ekranie dzięki temu dostępnemu cenowo projektorowi do kina domowego, który wyświetla wysokiej jakości obrazy w rozdzielczości 1080p i ma wbudowany system Android TV™
  • Projektor Full HD 1080p
  • Jasność na poziomie 2700 lumenów
  • Współczynnik kontrastu 70 000:1
  • technika 3LCD
  Spraw, aby Twój dom stał się centrum akcji za sprawą tego projektora Full HD 1080p z funkcjami gamingowymi. System Android TV™ pozwala łatwo przesyłać strumieniowo materiały i odtwarzać je na tym inteligentnym i wszechstronnym projektorze. Wyraźne obrazy, głębokie czernie i płynny ruch, a także doskonałe funkcje łączności, prosta konfiguracja i kalibracja obrazu sprawiają, iż ten projektor jest idealnym wyborem do każdej rozrywki domowej.
  Przegląd

  Magia szerokiego ekranu z opcjami gry
  dzięki czemu projektorowi Full HD do kina domowego możesz oglądać filmy na obfitym ekranie o maksymalnej przekątnej 300 cali (762cm). Urządzenie rewelacyjnie sobie poradzi choćby z najistotniej klimatycznymi scenami, wyświetlając wyraźnie zaznaczone szczegóły cieni i głębokie czernie, powiększając jasność przy pomocy podniesienia gammy czerni oraz rozszerzając rozdzielczość do 21:9, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia podczas gry.

  Prosta konfiguracja
  niepokaźny i lekki projektor EH-TW5820 można łatwo przenosić, a dzięki przesunięciu obiektywu w pionie, zoomowi 1,6x, a także korekcji geometrii przypasowanie obrazu przebiega bez żadnych problemów. Dostęp do rozrywki jest nieskomplikowany dzięki zastosowanemu systemowi Android TV, a także portowi HDMI 1.4. Funkcja Bluetooth AptX umożliwia połączenie z głośnikiem soundbar czy Bluetooth oraz słuchawkami.

  Wyraziste obrazy, które wyglądają jak żywe
  technologia 3LCD producenta Epson gwarantuje wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy i jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego. Nawet w dobrze oświetlonym pomieszczeniu ten projektor Full HD 1080p pozwala wyświetlać materiały z jasnością 2700 lumenów i współczynnikiem kontrastu 70 000:1.

  11 lat rozrywki
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zapewni świetną rozrywkę? produktywne źródło światła zastosowane w modelu EH-TW5820 pozwala oglądać po jednym filmie każdego dnia poprzez 11 lat.

  Kluczowe cechy
  • Magia szerokiego ekranu w Twoim domu
   Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na znacznym ekranie w Twoim domu
  • Łatwe konfigurowanie
   Zoom 1,6x, korekcja geometrii obrazu w pionie i poziomie
  • Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
   Do 11 lat rozrywki
  • innowacyjny model w dostępnej cenie
   nadzwyczajny projektor Full HD 1080p
  • Wyjątkowo jasny obraz
   tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego (2700 lumenów)

☆ Optoma ml1050st&#43; (5055387662278) ☆

Optoma ml1050st+ (5055387662278) Najniższa Cena Online

☆ Optoma ml1050st+ (5055387662278) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma ml1050st&#43; (5055387662278)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ultra kompaktowy projektor LED krótkiego rzutu

  Opierając się na udanym modelu ML1050ST, model ML1050ST + ma wszystkie zalety swojego poprzednika plus na dodatek samoczynne ustawienie ostrości dla płynnej konfiguracji.

  nadzwyczajny na spotkania, prezentacje i filmy w podróży. Ten nieznaczny projektor waży zaledwie 420g i jest wyekwipowany w wygodną torbę.

  Dla biznesu wyświetlaj prezentacje bez komputera tylko z projektora korzystając z wbudowanego odtwarzacza multimedialnego, natywnej oglądarki biurowej, gniazda kart microSD * i połączenia USB lub bezprzewodowo z urządzenia przenośnego za pomocą gratisowej aplikacji HDCast Pro i opcjonalnego bezprzewodowego adaptera USB. Można z niego korzystać choćby w aplikacjach digital signage, ponieważ projektor można zamontować praktycznie w dowolnej orientacji.

  Dla domu Ten kompaktowy projektor jest wspaniały do oglądania filmów HD bezpośrednio z karty microSD *, pamięci USB albo wbudowanej pamięci. Ma nawet wejście HDMI, które zezwala na podłączenie go do najnowszych laptopów, komputerów, konsol do gier albo odtwarzaczy Blu-ray ™. Dzięki niskiemu opóźnieniu o wartości 16ms i niedługiemu czasowi reakcji, ten projektor rozrywki zagwarantuje graczom przewagę nad konkurencją.

  • Karta microSD i pamięć USB nie są załączone. Obsługuje do 32 GB. Połączenie z niektórymi urządzeniami może wymagać dodatkowych kabli, przystępnych osobno.
  krótki rzut

  Dzięki obiektywowi krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości niewiele ponad metra. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co usprawnia prezentację.

  technika LED

  rzutowany obraz bez konieczności koła barw. W wielu przypadkach, postrzegana jasność projektorów LED może być dwukrotnie obszerniejsza niżeli jasność podobnego projektora lampowego. Gwarantują także powiększoną skuteczność, by utrzymać stałą jasność, wspaniałą sprawność barw, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20 000 godzin.

  nadzwyczajne odcienie

  Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną skuteczność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od skrupulatnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Perfekcyjny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  znakomity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - nieprzeciętny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  automatyczne ustawianie ostrości (AF)

  Auto focus - gwarantuje szybszą i bezproblemową konfiguracjię; Możesz radować się ostrym obrazem w ciągu kilku sekund dzięki super prędkiemu, automatycznemu ustawianiu ostrości.

  zastosowana przeglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z notebooka albo komputera przy pomocy zaimplementowanej oglądarki do plików Office. W prosty sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na obszernym ekranie. *zobacz specyfikacje projektora, aby uzyskać całkowitą listę wejść

  zaimplementowany odtwarzacz multimedialny

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z Twojego projektora bez zapotrzebowania korzystania z notebooka albo komputera przy pomocy zaimplementowanego odtwarzacza multimedialnego. Łatwo kopiuj dokumenty, obrazy i filmy wideo na pamięć USB/kartę SD/microSD (w zależności od wejścia projektora) i wyświetl je na wielkim ekranie.

  Prezentacje bezprzewodowe

  Szybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac albo urządzenia przenośnego przy pomocy gratisowej aplikacji (nazwa)* i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia. ** dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS *

  zaimplementowany głośnik

  zaimplementowany głośnik zagwarantuje rewelacyjną obsługę audio i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych

  MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym przewodem MHL, żeby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać fotografie na znacznym ekranie.

  24p

  Większość filmów nagrywana jest z prędkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy precyzyjnie tak, jak chciał tego reżyser.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – perfekcyjne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Gwarancja pracy 24/7

  Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Idealne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy wykorzystywania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania optymalnej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, producent Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Specyfikacja
  technika wyświetlania
  DLP
  Rozdzielczość
  WXGA (1280x800)
  Jasność (LED)
  1 000lumens
  Kontrast
  20 000:1
  Natywne proporcje ekranu
  16:10
  Współczynnik projekcji - zgodny
  4:3, 16:9
  Korekcja trapezowa - pionowa
  40
  samoczynną, pionową korekcję trapezową
  Tak
  szybkośc skanowania poziomego
  15.375 ~ 91.146Khz
  prędkość skanowania pionowego
  24 ~ 85(120 for 3D)Hz
  Jednolitość
  90%
  wymiar ekranu
  0.64m - 2.54m (25in - 100in)(Diagonal)
  Źródło światła
  LED GB
  Żywotność LED
  20 000hours
  Współczynnik projekcji
  0.8:1
  Odległość wyświetlania
  0.43m - 3.44m
  wariant zwiększenia
  Stały
  Ogniskowa (mm)
  8.02
  zaimplementowany offset
  100%
  Złącza wejściowe/wyjściowe
  Poziom hałasu (typowy)
  22dB
  Kompatybilność z komputerem
  FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  Kompatybilność 2D
  480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz)
  Kompatybilność 3D
  SVGA 120Hz, XGA 120Hz
  3D
  3D Ready
  Security
  Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  OSD / języki wyświetlacza
  13 języków: holenderski, angielski, francuski, niemiecki, grecki, włoski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, turecki
  Warunki pracy
  5°C ~ 35°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 2500m
  Pilot
  poprzez kartę
  liczba głośników
  1
  Wattów na głośnik
  1W
  W pudełku
  TorbaUniwersalny przewód I/OPrzewód zasilającyPilotBateriaPodstawowy podręcznik użytkownika
  Kompatybilność systemu operacyjnego
  Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, MacOSX 10.9 +, Android 4.0+, iOS 8+
  Zasilanie
  100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
  Zużycie energii (tryb czuwania)
  0.5W
  Zużycie energii (maksymalne)
  77W
  Waga netto
  0.42kg
  rozmiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
  112 x 123 x 57


☆ projektor eb-fh52 lcd 4000 ansi svga 16000:1 marki Epson ☆

projektor eb-fh52 lcd 4000 ansi svga 16000:1 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ projektor eb-fh52 lcd 4000 ansi svga 16000:1 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: projektor eb-fh52 lcd 4000 ansi svga 16000:1 marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Epson EB-FH52
  nieprzeciętny projektor bezprzewodowy
  To urządzenie o rozdzielczości Full HD 1080p można ustawić w niemal każdym miejscu i przez całe lata używać go do niezawodnego wyświetlania prezentacji na wielkim, skalowalnym ekranie.
  • 4000 lumenów
  • Full HD 1080p, częst. Odśw. 240 Hz
  • technologia 3LCD
  • Skalowanie obrazu do 300 cali
  Jasne, żywe treści na obfitym, skalowalnym ekranie
  Wysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia bardzo płynne wyświetlanie obrazu bez względu na tempo prezentowanych animacji. Wyświetlaj ostre, wyraźne obrazy na ekranie o wielkości do 300 cali uwidaczniającym najmniejsze detale. Połączenie wysokiej jasności, współczynnika kontrastu 16 000: 1 i jakości Full HD zapewnia doskonałe atrybuty obrazu, który nie męczy oczu, choćby w nad wyraz intensywnym oświetleniu otoczenia.

  Lata niezakłóconych spotkań
  Dzięki lampie o trwałości do 12 000 godzin w trybie ekonomicznym.

  sprężyste możliwości instalacji i ustawiania
  Dzięki samoczynnej pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu projektor można bez trudu ustawić tak, aby uniknąć zniekształceń, a uniwersalność urządzenia w dodatku zwiększa szerokokątny zoom optyczny.

  różnorodne opcje połączeń na zapotrzebowania udostępniania zawartości
  zaimplementowana łączność bezprzewodowa łatwy i instynktowny dostęp do projektora ze zgodnych maszyn mobilnych przy pomocy aplikacji iProjection1. Podczas wyświetlania zawartości można luźno się poruszać i nawiązywać kontakt z odbiorcami. Funkcja dzielenia ekranu pozwala wyświetlać jednocześnie zawartość z dwóch maszyn bez konieczności użytkowania w tym celu dwóch oddzielnych maszyn.
  Wysoka jakość dźwięku Projektor ma wbudowany głośnik 16 W, dzięki któremu treści audio są korzystnie słyszalne bez podłączania dodatkowych głośników zewnętrznych.

  Kluczowe właściwości:

  Bezprzewod., Full HD, jasny, częst. Odśw. 240 Hz
  technologia 3LCD dająca równie wysoką moc światła białego i barwnego

  Współczynnik kontrastu do 16 000: 1
  Głęboka, intensywna czerń i solidne cieniowanie
  Strumieniowe przesyłanie i udostępnianie treści
  wbudowana łączność bezprzewodowa i Screen Mirroring
  Inteligentna oszczędność kosztów
  Czas eksploatacji lampy do 12 000 godz. W trybie ekonomicznym
  wygodne funkcje obsługi
  Wejście HDMI, a także łączność mobilna zezwalają na projekcję z przeróżnych źródeł
  Specyfikacja techniczna:
  • marka Epson
  • Jasność źródła światła 4000 lm
  • Jednostka jasności Lumeny zgodne z normą ISO 21118:2012
  • technologia 3LCD
  • wariant projektora Biznes i edukacja
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
  • Żywotność źródła światła 5500 h (tryb normalny) / 12000 h (tryb oszczędny)
  • Współczynnik odległości 1.32 - 2.14:1
  • Kontrast 16000:1
  • Poziom szumu 37 dB (tryb normalny) / 28 dB (tryb ekonomiczny)
  • Moc/źródło światła 230 W
  • Zużycie energii 327 W (tryb normalny) / 225 W (tryb ekonomiczny)
  • Zoom/Focus 1.6x ręczny / ręczny
  • Keystone poziomy (+/-) 30 st
  • Keystone pionowy (+/-) 30 st
  • Przekątna 30" - 300"
  • Szerokość obrazu 0.66 - 6.64 m
  • Odległość od ekranu 0.87 - 14.41 m
  • Odległość od ekranu dla obrazu 80" 2.35 - 3.82 m
  • Wejścia video
   2 x HDMI
   VGA (D-Sub15)
   Component
  • Wejścia audio RCA (L/R)
  • Porty komunikacyjne
   USB (A)
   USB (b)
  • zastosowany głośnik 16 W
  • Wyposażenie typowe
   Baterie do pilota
   Futerał
   przewód VGA (D-Sub 15)
   przewód zasilający
   Karta gwarancyjna
   Pilot
   Skrócona instrukcja obsługi
  • Funkcje projektora
   Auto-Keystone (samoczynna korekta efektu trapezowego w pionie)
   Auto Power Off - wyłączenie po określonym czasie bez aktywnego sygnału
   Bezprzewodowa transmisja informacji
   Corner adjustment (korekta pozycji rogów obrazu)
   Direct Power On - uruchomienie po podłączeniu zasilania
   Dzielenie ekranu (PBP)
   Funkcja Własne Logo
   Kensington Lock
   Menu ekranowe w j. Polskim
   Miracast
   Odtwarzanie plików z pamięci USB
   Pokaz slajdów
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału HDMI
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału VGA
   Stop klatka (funkcja freeze)
   prędkie włączanie i wyłączanie
   +USB Display
   Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN
   Zoom cyfrowy
   prosta podmiana lampy
  • rozmiary (wys. X szer. X głęb.) 90 x 309 x 282 mm
  • Waga 3.1 kg
  • Gwarancja 36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 36 miesiące/miesięcy lub 1.000 h

☆ Epson projektor eb-982w (v11h987040) ☆

Epson projektor eb-982w (v11h987040) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor eb-982w (v11h987040) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor eb-982w (v11h987040)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Epson EB-982W

  Podnieś poprzeczkę, korzystając z tego jasnego (4200 lumenów) i skalowalnego projektora WXGA, który jest prosty w konfiguracji i zapewnia sporo możliwości przyłączania.
  rozszerz potencjał swoich prezentacji dzięki jasnemu projektorowi WXGA, który pozwala na wyświetlanie treści na wielkim i skalowalnym ekranie. Długie okresy przestoju to już przeszłość dzięki czemu bezusterkowemu projektorowi, który może służyć latami, zanim konieczna będzie podmiana lampy albo filtra powietrza. W dodatku gwarantuje on mnóstwo możliwości podłączania i jest istotnie prosty w konfiguracji.

  wyśmienita widoczność dla każdego prezentera
  dzięki temu projektorowi WXGA wyświetlane treści będą jasne, żywe i wyraźne, więc każdy uczestnik będzie mógł wziąć czynny udział w prezentacji. Skalowalność do 280 cali i wysoka jasność obrazu choćby przy intensywnym oświetleniu pomieszczenia sprawiają, że wyświetlany obraz jest korzystnie widoczny z każdego miejsca na sali. A to wszystko dzięki natężeniu światła 4200 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000: 1.

  Minimum konserwacji

  Nasze bezusterkowe projektory i wyjątkowo trwałe lampy pozwalają wyeliminować przestoje w pracy urządzenia i koszty niezbędnej konserwacji. Wyobraź sobie, co możesz osiągnąć dzięki skróceniu przerw do minimum nasze projektory będą pracować przez długie lata, zanim wymagana będzie wymiana lampy.

  Łatwa konfiguracja
  Każde środowisko pracy jest inne, dlatego niezbędne jest rozwiązanie, które będzie przystępne do skonfigurowania i ustawienia. Dzięki 1,6-krotnemu zoomowi optycznemu i poziomej i pionowej korekcji geometrii obrazu konfiguracja projektora jest prosta i szybka.

  Używaj wielu urządzeń
  Jeśli chcesz przykuć uwagę odbiorców i stworzyć środowisko inspirujące do współpracy, korzystaj z przeróżnych opcji podłączania źródeł. Aplikacja iProjection pozwala z łatwością wyświetlać materiały z komputerów i sprzętów mobilnych. Dzięki funkcji dzielenia ekranu możesz pokazać treści z zróżnicowanych sprzętów równocześnie, a funkcja moderatora pozwala sprawdzić materiały, zanim zobaczą je odbiorcy.

  Kluczowe cechy:

  • 4200 lm i wsp. Kontrastu 16 000: 1, żywy obraz technologia 3LCD dająca tak samo wysoką moc światła białego i barwnego
  • Minimum konserwacji Lata bezustannej eksploatacji, zanim niezbędna będzie konserwacja
  • elastyczna instalacja Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu i 1,6-krotny zoom optyczny
  • Więcej opcji podłączania Dwa porty HDMI, RJ-45 Ethernet, opcjonalna łączność bezprzewodowa
  • Funkcje ułatwiające współpracę Aplikacja iProjection1, funkcja dzielenia ekranu, funkcja moderatora

  Specyfikacja technologiczna:

  • firma Epson
  • Jasność źródła światła 4200 lm
  • Jednostka jasności Lumeny zgodne z normą ISO 21118:2012
  • technologia 3LCD
  • wariant projektora Biznes i edukacja
  • Rozdzielczość 1280 x 800 (WXGA)
  • Żywotność źródła światła 6500 h (tryb normalny) / 17000 h (tryb oszczędny)
  • Współczynnik odległości 1.38 - 2.24:1
  • Kontrast 16000:1
  • Poziom szumu 37 dB (tryb normalny) / 28 dB (ECO)
  • Moc/źródło światła 230 W
  • Zużycie energii 327 W (tryb normalny) 225 W (tryb ekonomiczny), 0,3 W (w trybie czuwania)
  • Zoom/Focus 1.6x ręczny / ręczny
  • Keystone stopnie (+/-) 30 st
  • Keystone pionowy (+/-) 30 st
  • Przekątna 29" - 280"
  • Szerokość obrazu 0.62 - 6.03 m
  • Odległość od ekranu 0.85 - 13.71 m
  • Odległość od ekranu dla obrazu 80" 2.39 - 3.90 m
  • Wejścia wideo
   Composite
   2 x HDMI
   2 x VGA (D-Sub15)
  • Wyjścia video VGA (D-Sub15)
  • Wejścia audio
   RCA (L/R)
   Mikrofon (z jednego z wejść mini jack)
   2 x mini jack 3.5 mm
  • Wyjścia audio mini jack 3.5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB (A)
   USB (b)
   RJ-45
  • wbudowany głośnik 16 W
  • Wyposażenie charakterystyczne
   Baterie do pilota
   kabel VGA (D-Sub 15)
   przewód zasilający
   Karta gwarancyjna
   Pilot
  • Funkcje projektora
   Auto-Keystone (samoczynna korekta efektu trapezowego w pionie)
   Dzielenie ekranu (PBP)
   Kensington Lock
   Menu ekranowe w j. Polskim
   Stop klatka (funkcja freeze)
   Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN
  • wymiary (wys. X szer. X głęb.) 90 x 309 x 282 mm
  • Waga 3.1 kg
  • Gwarancja 60 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 60 miesiące/miesięcy albo 1.000 h

☆ Optoma projektor hd29hlv dlp 1080p 4500, 50 000:1 (5055387663633) ☆

Optoma projektor hd29hlv dlp 1080p 4500, 50 000:1 (5055387663633) Najniższa Cena Online

☆ Optoma projektor hd29hlv dlp 1080p 4500, 50 000:1 (5055387663633) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma projektor hd29hlv dlp 1080p 4500, 50 000:1 (5055387663633)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma HD29HLV
  Gry i sport na pokaźnym ekranie o każdej porze dnia

  Poczuj akcję dzięki wysokiej jasności projektora HD29HLV. Ciesz się każdą chwilą na sporym ekranie, żeby zanurzyć się w grach, sportach na żywo i filmach.

  wygodny i nietrudny w konfiguracji ten kompaktowy projektor o wysokiej jasności jest nadzwyczajny do korzystnie oświetlonego otoczenia, dzięki temu fani sportu mogą cieszyć się akcją na żywo z rodziną albo przyjaciółmi przy włączonym świetle. zaopatrzony w technikę HDR i niesamowitą technikę odcieni zagwarantuje dokładne odwzorowanie odcieni dla miłośników filmów. Obsługuje jeszcze 1080p 120 Hz dla niskich opóźnień wejściowych 8,4 ms - idealny do gier, które wymagają prędkich reakcji.

  Zintegrowany głośnik zagwarantuje potężny dźwięk, a dwa wejścia HDMI pozwalają na podłączenie do wielu sprzętów, takich jak dekodery, konsole do gier i klucze HDMI.

  genialny do grania i oglądania

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe odcienie, zapewniając żywe, realistyczne obrazy w korzystnie oświetlonym otoczeniu - genialny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów, grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  Kompatybilny z HDR

  Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta informacje HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dostrzec widocznie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej potężnie i żyją, a dopełniające detale rozszerzają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć przez okno.

  genialne barwy

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z olśniewającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie atrybuty zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę barw Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – by zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych odcieni starannie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych barw dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co nieprzeciętnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania – nieprzeciętna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Podwójne wejście HDMI

  Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj fotografie na znacznym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz prosto podłączyć konsolę do gier, dekoder, laptop, komputer, odtwarzacz Blu-ray albo streamer multimediów za pomocą jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ lub Roku® stick.

  Tryb gry

  Tryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania bezzwłocznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych barw, aby można było uchwycić każdy szczegół – zezwalając Ci się skoncentrować na zwycięstwie.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z szybkością 24 klatek na sekundę (kl./s). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z szybkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy starannie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  lepszy tryb gier

  ulepszony tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. Aby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Zintegrowany głośnik

  sprawny wbudowany głośnik zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj prędko treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Specyfikacja techniczna:

  • wariant projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 50000:1
  • Jasność 4500 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB
  • Zużycie energii 285W (tryb jasny)/ 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000h (Jasny), 12000h (dynamiczny), 15000h (Eco+), 10000h (Eco)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa (mm) 16.9 ~ 21.6
  • zaimplementowany offset 116%
  • Zoom 1.3 x / ręczny
  • rodzaj powiększenia Manualne
  • Odległość od ekranu 1m - 7.5m
  • Współczynnik odległości 1.12:1 ~ 1.47:1
  • Przekątna 0.78m ~ 7.66m (30.8" ~ 301.4")
  • Wejścia video
   1 x HDMI 2.0
   1 x HDMI 1.4a 3D
   VGA
  • Wejścia audio Audio 3.5mm
  • Wyjścia audio Audio 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB-A power 1.5A
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 2,91 kg
  • rozmiary 316 x 244 x 108 mm
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   ochrona hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok albo 1 000h na źródło światła


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory do 5000 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor eh400 dlp, 1080p (95.78e01gc0e) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Optoma ☆

Projektor eh400 dlp, 1080p (95.78e01gc0e) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor eh400 dlp, 1080p (95.78e01gc0e) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor eh400 dlp, 1080p (95.78e01gc0e) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Optoma
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Jasny, przenośny projektor Optoma EH400 Full HD 1080p

  Wyświetlaj bezproblemowo jasne prezentacje w rozdzielczości Full HD 1080p o dowolnej porze dnia. Model EH400 produkowany jest z myślą o wielu wykorzystaniach biznesowych i nie tylko. sprawdzi się perfekcyjnie równocześnie w salach konferencyjnych czy klasach lekcyjnych. Projektor szczyci się wysoką jasnością 4000 ANSI, genialną reprodukcją odcieni, długą żywotnością lampy i energooszczędnymi funkcjami, zniżając tym samym ogólny koszt posiadania.

  EH400 cechuje klasyczny design, łatwość w nawigacji oraz bezawaryjność. Projektor można łatwo podłączyć dzięki wielu portom m.in. HDMI, MHL jest też perfekcyjny do łączenia urządzeń przez HDMI, takich jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro umożliwiając podłączenie laptopa, odtwarzacza PC lub odtwarzacza Blu-ray. Ten kompaktowy model może być zainstalowany albo służyć jako urządzenie mobilne.

  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego by dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i krystaliczny – perfekcyjne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D i najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz zagwarantuje niezwykle gładką projekcję obrazów bez migotania.

  zaimplementowany głośnik

  wbudowany głośnik oferuje świetny dźwięk. Nieskomplikowana instalacja bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym kablem MHL, aby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać fotografie na obfitym ekranie. przez MHL można choćby podłączyć i zasilać adapter HDCast Pro (sprzedawany osobno)

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i proste w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można zmniejszyć zużycie energii choćby o 70%. Ponadto, tryby te posiadają pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając poprzez to ogólny koszt posiadania i oczekiwania konserwacyjne.


  szybkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  automatyczne wyłączanie

  Może się zdarzyć, że projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. By pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja samoczynnego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby podmian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 10 000 godzin² przy użyciu „procesu edukacyjnego".

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania – rewelacyjna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Urządzenia bezprzewodowe

  Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i dopełniające koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) zezwala na natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-wideo.

  Zasilanie USB

  Korzystaj z zasilania USB, aby zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

  Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Genialne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.*

  *Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie potrzebne ponowne szybkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

  1.Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia
  2.typowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu użytkowania i warunków otoczenia


☆ Optoma ml1050st&#43; (5055387662278) ☆

Optoma ml1050st+ (5055387662278) Najniższa Cena Online

☆ Optoma ml1050st+ (5055387662278) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma ml1050st&#43; (5055387662278)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ultra kompaktowy projektor LED niedługiego rzutu

  Opierając się na udanym modelu ML1050ST, model ML1050ST + ma wszystkie atuty swojego poprzednika plus w dodatku automatyczne ustawienie ostrości dla płynnej konfiguracji.

  wyśmienity na spotkania, prezentacje i filmy w podróży. Ten niewielki projektor waży zaledwie 420g i jest wyposażony w komfortową torbę.

  Dla biznesu wyświetlaj prezentacje bez komputera tylko z projektora korzystając z zastosowanego odtwarzacza multimedialnego, natywnej przeglądarki biurowej, gniazda kart microSD * i połączenia USB albo bezprzewodowo z urządzenia przenośnego za pomocą gratisowej aplikacji HDCast Pro i opcjonalnego bezprzewodowego adaptera USB. Można z niego korzystać nawet w aplikacjach digital signage, ponieważ projektor można zamontować praktycznie w dowolnej orientacji.

  Dla domu Ten kompaktowy projektor jest genialny do oglądania filmów HD bezpośrednio z karty microSD *, pamięci USB albo wbudowanej pamięci. Ma nawet wejście HDMI, które umożliwia podłączenie go do najnowszych notebooków, komputerów, konsol do gier lub odtwarzaczy Blu-ray ™. Dzięki niskiemu opóźnieniu o wartości 16ms i niedługiemu czasowi reakcji, ten projektor rozrywki zagwarantuje graczom przewagę nad konkurencją.

  • Karta microSD i pamięć USB nie są załączone. Obsługuje do 32 GB. Połączenie z niektórymi urządzeniami może wymagać dodatkowych kabli, dostępnych osobno.
  krótki rzut

  Dzięki obiektywowi krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości mało ponad metra. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację.

  technologia LED

  rzutowany obraz bez konieczności koła odcieni. W wielu przypadkach, postrzegana jasność projektorów LED może być dwukrotnie obszerniejsza niż jasność podobnego projektora lampowego. Gwarantują także rozszerzoną wydajność, by utrzymać stałą jasność, nieprzeciętną efektywność odcieni, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20 000 godzin.

  idealne kolory

  Pokaż atrakcyjne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma niezawodną skuteczność barw odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy optymalne tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Rewelacyjny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  doskonały kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - rewelacyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  automatyczne ustawianie ostrości (AF)

  Auto focus - zapewnia szybszą i bezproblemową konfiguracjię; Możesz cieszyć się ostrym obrazem w ciągu kilku sekund dzięki super prędkiemu, samoczynnemu ustawianiu ostrości.

  zaimplementowana oglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez zapotrzebowania korzystania z laptopa lub komputera przy pomocy wbudowanej oglądarki do plików Office. W łatwy sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF lub JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na obfitym ekranie. *przejrzyj specyfikacje projektora, żeby uzyskać pełną listę wejść

  wbudowany odtwarzacz multimedialny

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z Twojego projektora bez zapotrzebowania korzystania z notebooka albo komputera przy pomocy zaimplementowanego odtwarzacza multimedialnego. Prosto kopiuj dokumenty, obrazy i filmy video na pamięć USB/kartę SD/microSD (w zależności od wejścia projektora) i wyświetl je na obszernym ekranie.

  Prezentacje bezprzewodowe

  Szybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac lub urządzenia mobilnego za pomocą darmowej aplikacji (nazwa)* i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, zdjęć, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia. ** dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS *

  zaimplementowany głośnik

  wbudowany głośnik zapewnia doskonałą obsługę audio oraz łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych

  MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon lub tablet jednym kablem MHL, żeby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać zdjęcia na wielkim ekranie.

  24p

  Większość filmów nagrywana jest z prędkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). By zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy starannie tak, jak chciał tego reżyser.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Gwarancja pracy 24/7

  Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Idealne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Specyfikacja
  technika wyświetlania
  DLP
  Rozdzielczość
  WXGA (1280x800)
  Jasność (LED)
  1 000lumens
  Kontrast
  20 000:1
  Natywne proporcje ekranu
  16:10
  Współczynnik projekcji - zgodny
  4:3, 16:9
  Korekcja trapezowa - pionowa
  40
  automatyczną, pionową korekcję trapezową
  Tak
  prędkośc skanowania poziomego
  15.375 ~ 91.146Khz
  szybkość skanowania pionowego
  24 ~ 85(120 for 3D)Hz
  Jednolitość
  90%
  wymiar ekranu
  0.64m - 2.54m (25in - 100in)(Diagonal)
  Źródło światła
  LED GB
  Żywotność LED
  20 000hours
  Współczynnik projekcji
  0.8:1
  Odległość wyświetlania
  0.43m - 3.44m
  wariant powiększenia
  Stały
  Ogniskowa (mm)
  8.02
  wbudowany offset
  100%
  Złącza wejściowe/wyjściowe
  Poziom hałasu (typowy)
  22dB
  Kompatybilność z komputerem
  FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  Kompatybilność 2D
  480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz)
  Kompatybilność 3D
  SVGA 120Hz, XGA 120Hz
  3D
  3D Ready
  Security
  Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  OSD / języki wyświetlacza
  13 języków: holenderski, angielski, francuski, niemiecki, grecki, włoski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, turecki
  Warunki pracy
  5°C ~ 35°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 2500m
  Pilot
  poprzez kartę
  liczba głośników
  1
  Wattów na głośnik
  1W
  W pudełku
  TorbaUniwersalny przewód I/OPrzewód zasilającyPilotBateriaPodstawowy podręcznik użytkownika
  Kompatybilność systemu operacyjnego
  Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, MacOSX 10.9 +, Android 4.0+, iOS 8+
  Zasilanie
  100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
  Zużycie energii (tryb czuwania)
  0.5W
  Zużycie energii (maksymalne)
  77W
  Waga netto
  0.42kg
  wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
  112 x 123 x 57


☆ projektor eb-fh52 lcd 4000 ansi svga 16000:1 marki Epson ☆

projektor eb-fh52 lcd 4000 ansi svga 16000:1 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ projektor eb-fh52 lcd 4000 ansi svga 16000:1 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: projektor eb-fh52 lcd 4000 ansi svga 16000:1 marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Epson EB-FH52
  niezrównany projektor bezprzewodowy
  To urządzenie o rozdzielczości Full HD 1080p można ustawić w niemal każdym miejscu i przez całe lata używać go do niezawodnego wyświetlania prezentacji na pokaźnym, skalowalnym ekranie.
  • 4000 lumenów
  • Full HD 1080p, częst. Odśw. 240 Hz
  • technologia 3LCD
  • Skalowanie obrazu do 300 cali
  Jasne, żywe treści na wielkim, skalowalnym ekranie
  Wysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz zagwarantuje niezwykle płynne wyświetlanie obrazu bez względu na tempo prezentowanych animacji. Wyświetlaj ostre, wyraźne obrazy na ekranie o wielkości do 300 cali uwidaczniającym najmniejsze detale. Połączenie wysokiej jasności, współczynnika kontrastu 16 000: 1 i jakości Full HD gwarantuje rewelacyjne cechy obrazu, który nie męczy oczu, nawet w bardzo intensywnym oświetleniu otoczenia.

  Lata niezakłóconych spotkań
  Dzięki lampie o trwałości do 12 000 godzin w trybie ekonomicznym.

  sprężyste możliwości instalacji i ustawiania
  Dzięki automatycznej pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu projektor można bez trudu ustawić tak, by uniknąć zniekształceń, a uniwersalność urządzenia ponadto powiększa szerokokątny zoom optyczny.

  najróżniejsze opcje połączeń na potrzeby udostępniania zawartości
  zastosowana łączność bezprzewodowa przystępny i instynktowny dostęp do projektora ze zgodnych sprzętów przenośnych za pomocą aplikacji iProjection1. W trakcie wyświetlania zawartości można luźno się poruszać i nawiązywać kontakt z odbiorcami. Funkcja dzielenia ekranu pozwala wyświetlać równocześnie zawartość z dwóch sprzętów bez konieczności stosowania w tym celu dwóch oddzielnych maszyn.
  Wysoka jakość dźwięku Projektor ma zaimplementowany głośnik 16 W, dzięki któremu treści audio są poprawnie słyszalne bez podłączania dodatkowych głośników zewnętrznych.

  Kluczowe parametry:

  Bezprzewod., Full HD, jasny, częst. Odśw. 240 Hz
  technologia 3LCD dająca równie wysoką moc światła białego i barwnego

  Współczynnik kontrastu do 16 000: 1
  Głęboka, intensywna czerń i solidne cieniowanie
  Strumieniowe przesyłanie i udostępnianie treści
  wbudowana łączność bezprzewodowa i Screen Mirroring
  Inteligentna oszczędność kosztów
  Czas eksploatacji lampy do 12 000 godz. W trybie ekonomicznym
  wygodne funkcje obsługi
  Wejście HDMI i łączność mobilna pozwalają na projekcję z zróżnicowanych źródeł
  Specyfikacja technologiczna:
  • marka Epson
  • Jasność źródła światła 4000 lm
  • Jednostka jasności Lumeny zgodne z normą ISO 21118:2012
  • technologia 3LCD
  • rodzaj projektora Biznes i edukacja
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
  • Żywotność źródła światła 5500 h (tryb normalny) / 12000 h (tryb oszczędny)
  • Współczynnik odległości 1.32 - 2.14:1
  • Kontrast 16000:1
  • Poziom szumu 37 dB (tryb normalny) / 28 dB (tryb ekonomiczny)
  • Moc/źródło światła 230 W
  • Zużycie energii 327 W (tryb normalny) / 225 W (tryb ekonomiczny)
  • Zoom/Focus 1.6x ręczny / ręczny
  • Keystone stopnie (+/-) 30 st
  • Keystone pionowy (+/-) 30 st
  • Przekątna 30" - 300"
  • Szerokość obrazu 0.66 - 6.64 m
  • Odległość od ekranu 0.87 - 14.41 m
  • Odległość od ekranu dla obrazu 80" 2.35 - 3.82 m
  • Wejścia video
   2 x HDMI
   VGA (D-Sub15)
   Component
  • Wejścia audio RCA (L/R)
  • Porty komunikacyjne
   USB (A)
   USB (b)
  • wbudowany głośnik 16 W
  • Wyposażenie charakterystyczne
   Baterie do pilota
   Futerał
   kabel VGA (D-Sub 15)
   kabel zasilający
   Karta gwarancyjna
   Pilot
   Skrócona instrukcja obsługi
  • Funkcje projektora
   Auto-Keystone (automatyczna korekta efektu trapezowego w pionie)
   Auto Power Off - wyłączenie po określonym czasie bez aktywnego sygnału
   Bezprzewodowa transmisja danych
   Corner adjustment (korekta pozycji rogów obrazu)
   Direct Power On - uruchomienie po podłączeniu zasilania
   Dzielenie ekranu (PBP)
   Funkcja Własne Logo
   Kensington Lock
   Menu ekranowe w j. Polskim
   Miracast
   Odtwarzanie plików z pamięci USB
   Pokaz slajdów
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału HDMI
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału VGA
   Stop klatka (funkcja freeze)
   szybkie włączanie i wyłączanie
   +USB Display
   Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN
   Zoom cyfrowy
   łatwa podmiana lampy
  • wymiary (wys. X szer. X głęb.) 90 x 309 x 282 mm
  • Waga 3.1 kg
  • Gwarancja 36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 36 miesiące/miesięcy albo 1.000 h

☆ Projektor OPTOMA HD29HSTx (5055387666436) ☆

Projektor OPTOMA HD29HSTx (5055387666436) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA HD29HSTx (5055387666436) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTOMA
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA HD29HSTx (5055387666436)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Jasny projektor o niedługim rzucie do domowej rozrywki Lekki i kompaktowy model HD29HSTx wyświetli obraz o przekątnej 100 cali już z odległości nieco ponad metra.Poczuj akcję i przeżyj każdą chwilę na sporym ekranie, oglądając rozgrywki sportowe, filmy czy seriale.

  Model HD29HSTx jest komfortowy i prosty w konfiguracji. Dzięki wysokiej jasności sprawdza się ponadto w dobrze oświetlonych pomieszczeniach, dzięki temu fani sportu mogą radować się akcją na żywo z rodziną lub przyjaciółmi przy włączonych światłach.

  Miłośnicy filmów zaś docenią technikę HDR i niesamowitą kolorystykę zapewniającą skrupulatne, realistyczne odwzorowanie kolorów. Projektor HD29HSTx oferuje rozdzielczość 1080p 120 Hz, zapewniając niskie opóźnienie wejściowe wynoszące 8,4 ms rewelacyjne rozwiązanie do gier, w których liczą się szybkie reakcje.

  Zintegrowany głośnik gwarantuje potężny dźwięk, a dwa wejścia HDMI umożliwiają podłączenie wielu maszyn, takich jak dekodery, konsole do gier i klucze HDMI. Ważący mniej niżeli 2,5 kg można wziąć go do domu przyjaciela z opcjonalną torbą transportową, na imprezę sportową, wieczór filmowy albo maraton gier wyświetlając pokaźny obraz w dowolnym miejscu na płaskiej powierzchni.

  niedługi rzutDzięki obiektywowi niedługiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100 z odległości mało ponad metra. Pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co usprawnia prezentację.

  Projekcja nawet przy zapalonym świetleTen wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe odcienie, zapewniając realistyczne efekty wizualne choćby w poprawnie oświetlonym otoczeniu - świetny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  Full HD 1080pRozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania rewelacyjna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo. Kompatybilność HDRPozwala otrzymywać i wyświetlać meta informacje HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dostrzec widocznie więcej szczegółów i tekstur.

  Obiekty wyglądają bardziej mocno i żyją, a dopełniające detale powiększają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć poprzez okno. Idealne koloryOglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zachwycającymi kolorami w każdym otoczeniu.

  Projektory Optoma gwarantują wysokie atrybuty zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę odcieni Rec.709 międzynarodowy kanon HDTV aby zagwarantować precyzyjną reprodukcję kinowych odcieni skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych barw dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co rewelacyjnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Full 3DProjektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji. Podwójne wejście HDMIGraj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj fotografie na obszernym ekranie w zaciszu własnego domu.

  Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz prosto podłączyć konsolę do gier, dekoder, notebook, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów za pomocą jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV lub Roku stick.

  lepszy tryb gierUlepszony tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania bezzwłocznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms. Tryb gryTryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania niezwłocznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych kolorów, aby można było uchwycić każdy detal pozwalając Ci się skoncentrować na zwycięstwie.

  zaimplementowany głośnikZwiększ swoją domową rozrywkę dzięki komfortowemu zastosowanemu głośnikowi o nieszablonowej jakości dźwięku i przystępnej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych. 24pWiększość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps).

  Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy starannie tak, jak chciał tego reżyser. Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Auto power off automatyczne wyłączanieMogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

  szybkie ponowne uruchomienieFunkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony. Opcja bezprzewodowaStrumieniuj błyskawicznie treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-video; eliminując kłopoty i dopełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).Obiektyw: Ogniskowa (mm): 7.42 zastosowany offset: 116% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: UHD, WUXGA, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami wideo: Pozostałe cechy: Akcesoria w komplecie: kabel zasilający AC Pilot 2x baterie AAA Podstawowa instrukcja obsługi informacje o gwarancji: 2 lata na projektor 1 rok albo 1.000h na lampę rozmiary: 316 x 244 x 108 mm...


☆ Epson projektor eb-982w (v11h987040) ☆

Epson projektor eb-982w (v11h987040) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor eb-982w (v11h987040) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor eb-982w (v11h987040)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Epson EB-982W

  Podnieś poprzeczkę, korzystając z tego jasnego (4200 lumenów) i skalowalnego projektora WXGA, który jest prosty w konfiguracji i zagwarantuje dużo możliwości przyłączania.
  zwiększ potencjał swych prezentacji dzięki jasnemu projektorowi WXGA, który zezwala na wyświetlanie treści na dużym i skalowalnym ekranie. Długie okresy przestoju to już przeszłość dzięki temu bezusterkowemu projektorowi, który może służyć latami, zanim konieczna będzie zamiana lampy lub filtra powietrza. Dodatkowo zapewnia on sporo możliwości przyłączania i jest szczególnie prosty w konfiguracji.

  rewelacyjna widoczność dla każdego prezentera
  dzięki temu projektorowi WXGA wyświetlane treści będą jasne, żywe i wyraźne, więc każdy uczestnik będzie mógł zabrać czynny udział w prezentacji. Skalowalność do 280 cali i wysoka jasność obrazu nawet przy intensywnym oświetleniu wnętrza sprawiają, że wyświetlany obraz jest należycie widoczny z każdego miejsca na sali. A to wszystko dzięki natężeniu światła 4200 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000: 1.

  Minimum konserwacji

  Nasze niezawodne projektory i wyjątkowo trwałe lampy pozwalają polikwidować przestoje w pracy urządzenia i koszty niezbędnej konserwacji. Wyobraź sobie, co możesz osiągnąć dzięki skróceniu przerw do minimum nasze projektory będą pracować przez długie lata, zanim wymagana będzie podmiana lampy.

  Łatwa konfiguracja
  Każde środowisko pracy jest inne, dlatego niezbędne jest rozwiązanie, które będzie proste do skonfigurowania i ustawienia. Dzięki 1,6-krotnemu zoomowi optycznemu i poziomej i pionowej korekcji geometrii obrazu konfiguracja projektora jest prosta i szybka.

  Używaj wielu sprzętów
  Jeśli chcesz przykuć uwagę odbiorców i stworzyć środowisko inspirujące do współpracy, korzystaj z najróżniejszych opcji przyłączania źródeł. Aplikacja iProjection pozwala łatwo wyświetlać materiały z komputerów i sprzętów mobilnych. Dzięki funkcji dzielenia ekranu możesz pokazać treści z rozmaitych maszyn jednocześnie, a funkcja moderatora pozwala sprawdzić materiały, zanim zobaczą je odbiorcy.

  Kluczowe parametry:

  • 4200 lm i wsp. Kontrastu 16 000: 1, żywy obraz technologia 3LCD dająca równie wysoką moc światła białego i barwnego
  • Minimum konserwacji Lata bezustannej eksploatacji, zanim niezbędna będzie konserwacja
  • sprężysta instalacja Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu i 1,6-krotny zoom optyczny
  • Więcej opcji przyłączania Dwa porty HDMI, RJ-45 Ethernet, opcjonalna łączność bezprzewodowa
  • Funkcje usprawniające współpracę Aplikacja iProjection1, funkcja dzielenia ekranu, funkcja moderatora

  Specyfikacja techniczna:

  • firma Epson
  • Jasność źródła światła 4200 lm
  • Jednostka jasności Lumeny zgodne z normą ISO 21118:2012
  • technologia 3LCD
  • typ projektora Biznes i edukacja
  • Rozdzielczość 1280 x 800 (WXGA)
  • Żywotność źródła światła 6500 h (tryb normalny) / 17000 h (tryb oszczędny)
  • Współczynnik odległości 1.38 - 2.24:1
  • Kontrast 16000:1
  • Poziom szumu 37 dB (tryb normalny) / 28 dB (ECO)
  • Moc/źródło światła 230 W
  • Zużycie energii 327 W (tryb normalny) 225 W (tryb ekonomiczny), 0,3 W (w trybie czuwania)
  • Zoom/Focus 1.6x ręczny / ręczny
  • Keystone poziomy (+/-) 30 st
  • Keystone pionowy (+/-) 30 st
  • Przekątna 29" - 280"
  • Szerokość obrazu 0.62 - 6.03 m
  • Odległość od ekranu 0.85 - 13.71 m
  • Odległość od ekranu dla obrazu 80" 2.39 - 3.90 m
  • Wejścia wideo
   Composite
   2 x HDMI
   2 x VGA (D-Sub15)
  • Wyjścia video VGA (D-Sub15)
  • Wejścia audio
   RCA (L/R)
   Mikrofon (z jednego z wejść mini jack)
   2 x mini jack 3.5 mm
  • Wyjścia audio mini jack 3.5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB (A)
   USB (b)
   RJ-45
  • wbudowany głośnik 16 W
  • Wyposażenie typowe
   Baterie do pilota
   przewód VGA (D-Sub 15)
   przewód zasilający
   Karta gwarancyjna
   Pilot
  • Funkcje projektora
   Auto-Keystone (automatyczna korekta efektu trapezowego w pionie)
   Dzielenie ekranu (PBP)
   Kensington Lock
   Menu ekranowe w j. Polskim
   Stop klatka (funkcja freeze)
   Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN
  • rozmiary (wys. X szer. X głęb.) 90 x 309 x 282 mm
  • Waga 3.1 kg
  • Gwarancja 60 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 60 miesiące/miesięcy albo 1.000 h


Podsumowanie, czyli jaki projektor do 5000 zł najlepszy?


Najlepszy projektor do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor do 5000 zł opinie,
 • dobry projektor do 5000 zł cena,
 • projektor do 5000 zł ranking,
 • projektor do 5000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...