Najlepsze wyciskarki do 1200 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 1200 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 1200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 1200 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 1200 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 1200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do 1200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Omega EUJ707 BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. ☆

Omega EUJ707 BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ707 BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ707 BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  kupując wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę otrzymujesz zupełnie gratis! pięknie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok, a także przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszystkich przystępnych roślin przystępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co informacje warzywo czy owoc w sobie mieści i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

  Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 przystępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz wspaniale połączenie od lat znanej firmy Omega oraz znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, dzisiaj Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar i Hurom.

  Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

  Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka wyposażona w 200 W silnik, który skrupulatnie przetworzy surowiec, i pozyska maksymalną ilość witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana stworzonych poprzez markę Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

  Model Sana EUJ 707 to manifest oszałamiającego designu – magnetyzujący wygląd,, a także , a także zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Delikatne chromowe przełączniki i kabel zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, iż już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z przewodem owiniętym wokół niej. Jakby tego było niedużo, urządzenie zostało wyekwipowane w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków w pełni wolnego od Bisfenolu A.

  Dwustopniowy system wyciskania soków, zagwarantuje maksymalną ilość uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, na dodatek soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

  Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy oraz obszerniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

  Wyciskanie soków, to jedynie jedna z jej umiejętności- 707 posiada wkład homogenizujący, co oznacza,osiągalne jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

  pokaźniejszy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Dzisiaj masz to wszystko, plus wszelkie atuty poziomych wyciskarek (wszechstronność wykorzystania, zero problemów z kapaniem, proste czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny w trakcie ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

  Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Większe otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, aniżeli przy użyciu charakterystycznego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają minimalistyczniec jednocześnie eliminując ciśnienie w środku komory, dzięki czemu otrzymamy maksymalnie osiągalną liczba soku z minimalistycznca. Wszystkie części wyprodukowane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

  Ocena ogólna

  na pewno artykuł firmy Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Obszerniejszy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie ascetycznca do odpowiednich wymiarów i praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, że ten model jest na samym szczycie w kategorii najlepszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej ilość soku z ascetycznca, i plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki czemu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego surowca.


  SANA w skrócie:


  5 kuchennych urządzeń w 1

  Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. Na dodatek, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę oraz przygotować mleko sojowe.

  Łatwość w użyciu

  Największą zaletą pionowych wyciskarek jest obfity otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz cieszyć się z tej dogodności, w dodatku unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami podczas czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się łatwe i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

  dopełniające sito z grubymi otworkami, czy inne załączone akcesoria zapewniają najwyższą jakość i maksymalną liczba uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, niezbędnie zaopatrz się w nakładkę wytwarzaną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych przez siebie nasion artykułów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

  Niesamowity design

  Dzięki wygodnemu rozwiązaniu, gdzie przewód zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, sprawia,kabel nie plącze się podczas przyłączania. W dodatku, urządzenie jest lekkie i poręczne.

  Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

  Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i kolor do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych klasycznych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest podczas cykl utleniania, nieatrakcyjny brązowy odcień i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


  Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny produkt dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części posiadają certyfikaty niezależnych komórek certyfikujących i badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości części chemicznych.


  w dodatku dokument FDA świadczy o tym, iż przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.


☆ Oscar DA-1000 ☆

Oscar DA-1000 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1000
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Charakterystyka urządzenia

  Najnowszy artykuł ze stajni Dong. Po ogromnym sukcesie wyciskarki Hurom, ten progresywny marka wypuszcza kolejny towar w sektorze wyciskarek poziomych. Wieńcząc popularność poprzednika, jego bezusterkowość, perfekcyjne recenzje modelu DA-900 na rynek polski wchodzi Oscar Pro DA-1000. Prócz wyglądu zewnętrznego dokonano także zmian konstrukcyjnych. Jedną z nich jest występowanie regulatora pulpy. Co nam to daje? dzięki temu możemy regulować siłę zgniatania, miażdżenia oraz wyciskania. Ta opcja, to jeszcze więcej enzymów i elementów odżywczych w soku, które są zawarte w ściankach komórek roślin.

  Pomimo tego, iż Oscar Pro DA-900 uchodzi za niemal bezusterkową maszynę, producent prócz tego co jest i było najkorzystniejsze we wcześniejszych modelach, poszedł o krok do przodu i zastosował najkorzystniejsze dostępne na rynku materiały. W sytuacji DA-1000 wszystkie części eksploatacyjne, które są najszczególniej narażone na uszkodzenia - takie jak ślimak, sitko do soku oraz stożek do mielenia, zostały zastąpione ultra-twardym tworzywem ULTEM. Dzięki czemu można powiedzieć, że nowy DA-1000 jest niemal niezniszczalny! specyficzne sitko ze specjalną uszczelką, daje jeszcze lepszą wydajność wyciskania, przy najmniejszym współczynniku straty soku w stosunku do wytłoczyn. Sylikonowa uszczelka jeszcze lepiej zatrzymuje sok, nie pozwalając mu przedostać się do już zmiażdżonych i wyciśniętych pozostałości, dzięki temu uzyskujemy więcej soku, który może być przechowywany przez 48h bez utraty enzymów jak i wartości odżywczych.

  Oscar Pro jest wyprodukowany z poliwęglanów spożywczych, które są rejestrowane poprzez FDA. Dzięki czemu urządzenie jest w 100% bezpieczne. Oznacza to na dodatek, iż części z niego stworzone są nie tylko twardsze, bardziej niepodatne na uszkodzenia, lecz rygorystycznie przestrzegany cykl produkcji, a także mniejsze tolerancje technologiczne finalnie przekładają się na jeszcze lepszy sok, mniej odpadów i więcej wartości odżywczych.

  Dla DA-1000 nie ma rzeczy nie do wyciśnięcia... Z wielką swobodą wyciśnie sok z warzyw najtwardszych jak marchew, burak, kalarepa, seler, pietruszka, przez rośliny miękkie jak jabłka, ananasy, gruszki, kalafiory, rzodkiewki, kapusty, trawy pszeniczne, naci selera i sporo, mnóstwo innych. Cytrusy, które są zmorą innych wyciskarek jednoślimakowych nie stanowią problemu. Jeżeli ktoś jest zwolennikiem ziół, będzie mógł cieszyć się świeżym sokiem z melisy, pokrzywy, mięty, aloesu. Oscar Pro wyciśnie sok nawet z igieł sosny!

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego surowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle małe, iż sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak szczególnie czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje perfekcyjnie czysty sok.

  najlepsze na świecie wyciskarki pracują na najniższych obrotach. Tak również jest w sytuacji DA-1000 W stosunku do poprzednika ograniczył je do poziomu 63-75 obr./ min. Specjalnie dostosowana przekładnia we wnętrzu urządzenia w połączeniu z 150 W silnikiem daje stosowną pracę poprzez uzyskanie jeszcze obszerniejszego momentu obrotowego, co przekłada się bezpośrednio na moc zgniatania. Dzięki temu uzyskujemy maszynę, która sprosta najtwardszym produktom. Pobór mocy na poziomie 150 W czyni z Oscara Pro wyciskarkę bardzo oszczędną.

  DA-1000 w przeciwieństwie do innych wyciskarek zastąpi w kuchni dużo maszyn. Nie trzeba już mieć młynka do kawy, pieprzu , maszynki do mielenia mięsa, ryb, maszynki do makaronu. To wszystko możemy zrobić za pomocą Oscara Pro. Jeżeli stawiamy na zdrowe posiłki dla dzieci, nic prostszego. Nie musimy kupować naszpikowanych chemią maseł orzechowych. Możemy je zrobić sami w sposób naturalny, zdrowy i wedle własnego upodobania smakowego. Orzechy laskowe, nerkowiec, tahina czy pistacja to tylko część możliwości.

  Tak nad wyraz uznane przez dzieci deserki owocowe, musy warzywne, dipy, czy również świeże sorbety owocowe, to produkty, które do przygotowania nie wymagają obszerniejszego nakładu czasu pracy. Ponadto wiemy, że przyrządzamy je własnoręcznie, a nasze dzieci otrzymują towar w pełni ekologiczny, zdrowy i wartościowy

  Awaryjność

  W ciągu 35 lat produkcji wyciskarek, marka dopracował to urządzenie niemalże do perfekcji. Urządzenia z kolekcji 900 oraz 1000 są urządzeniami praktycznie bezusterkowymi. Ich kompozycja sprawdza się w każdym aspekcie użytkowym. Po 4 latach dystrybucji możemy śmiało stwierdzić, że ze wszelkich wyciskarek jakie mamy w ofercie urządzenia producenta Oscar Pro są najmniej awaryjne oraz najbardziej wytrzymałe na błędy użytkowników, co potwierdza praktycznie żadna ilość napraw gwarancyjnych.

  OSCAR PRO DA-1000 w skrócie

  OSCAR PRO to nasza najkorzystniejsza wyciskarka!

  OSCAR PRO to nie tylko wyciskarka, to także urządzenie kuchenne spełniające dużo funkcji, tj. Wyciskanie soków, mielenie, przyrządzanie lodów, makaronów, makaronów rodzaju „noodle” i niemało więcej! OSCAR PRO wyekwipowany jest w akcesoria do mielenia mięsa, czy zrobienia makaronu, co czyni je wielofunkcyjnym robotem kuchennym!

  Urządzenie do mielenia + robot kuchenny

  naturalne produkty, takie jak hummus czy przecierane jedzenie dla dziecka będą dziecinnie proste! Z urządzeniem OSCAR PRO możecie Państwo przecierać i przetwarzać świeży imbir, rzodkiewki, czosnek oraz wszelkie warzywa i owoce w mgnieniu oka!

  Mrożone desery i sorbety

  Zdrowe i pyszne lody,, a także sorbety , czyli 100% naturalne desery w Twojej kuchni. Przystosuj swoje zapotrzebowania kulinarne do smaków, które uwielbiasz i eksperymentuj- desery nie zawierające mleka, czy te bez cukru, albo produkty bezglutenowe z dodatkiem ulubionych smaków. Tu nie ma ograniczeń!

  Dlaczego zielone soki są tak ważne?

  Jeśli chcieliby Państwo delektować się zielonymi sokami z traw pszenicy, liści aloesu, igieł sosny, czy jarmużu – z pomocą przychodzi OSCAR PRO. Zielone warzywa zawierają antyoksydanty oraz beta karoten, co regeneruje i naprawia naszą skórę oraz udoskonala cyrkulację krwi, co na skutek czego daje nam zastrzyk energii, przypływ sił witalnych i żywotność.

  Makaron, makaron typu „noodle” i paluszki chlebowe

  Urządzenie OSCAR PRO przyrządzi makarony, makaron typu „noodle”, a także paluszki chlebowe z sześcioma, nietrudnymi w użyciu dyszami. Minimum wkładu pracy własnej zapewni maksimum satysfakcji z uzyskanego rezultatu!

  Podsumowanie

  marka jak w głównej mierze stanął na wysokości zadania. Projektując, produkując wyciskarki dla takich potęg dystrybucyjnych jak Omega, Bionica itp. Po raz kolejny udowadnia, że jest niekwestionowanym liderem w produkowaniu wyciskarek jednoślimakowych.

  Najnowsze dziecko Oscar Pro DA-1000, to w naszym przekonaniu jeden z najlepszych produktów, które ujrzały światło dziennie, a dzięki temu, iż sprowadzany jest bezpośrednio od producenta stanowi genialną alternatywę dla droższych wyciskarek.

  zestaw posiada:

  1. Wyciskarkę
  2. Obudowę modułu miażdżącego
  3. Ślimak z ULTEMU
  4. Sitko do soków z ULTEMU
  5. Nakładkę do mielenia
  6. Regulację mocy miażdżenia
  7. Dwa pojemniki (na sok, na pulpę)
  8. Tackę
  9. Szczoteczkę
  10. Popychacz
  11. Sześć zamiennych końcówek
  12. Osłonę wylotu pulpy
  13. Instrukcję


☆ G21 Chamber ☆

G21 Chamber Najniższa Cena Online

☆ G21 Chamber - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Chamber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Premium. Obszerna wydajność. Jakość PREMIUM potwierdzona poprzez tysiące zadowolonych Klientów w całej Europie Tylko 75 obr. / minutę Moc 150 W Ceramiczny ślimak Optimal Seal System (szybka regulacja gęstości soku) Multifunkcyjna (soki, mięsa, lody, masła) Bezpiecznie tworzona - BPA Free nowoczesny design najkorzystniejsza proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji sprawdź Video: Poniżej prezentujemy tylko małą część z możliwości wyciskarki G21 Chamber: energetyczne soki z owoców twardych i miękkich, np.

  ananasa, granata czy świeżej pomarańczy pełne witamin, odżywcze soki ze zdrowych, polskich warzyw jak, np. Sok z selera czy rabarbaru zdrowotne nalewki z buraka, cebuli, pigwy, szyszek chmielu i z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach bioprzeciery z pomidorów, ogórków, jagód, a także jabłek, banana i marchewki dla Twojego malucha mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego i ze wszelkiego innego igliwia, zbóż i korzeni a ponadto na dodatek: przygotujesz sorbety z egzotycznych owoców kaki albo mango przyrządzisz ekskluzywną pastę z pstrąga czy łososia przygotujesz domowe lody czekoladowe na przyjęcie urodzinowe Dla kogo jest wyciskarka wolnoobrotowa G21 Chamber? G21 Chamber to towar z segmentu Premium dla osób ceniących wysoką jakość, szeroką gamę funkcji i zastosowań, a także perfekcję pod kątem technicznym.

  To towar dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Chamber to elegancja i smak w kuchni. To dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie oraz samopoczucie swoje i swych najbliższych.

  G21 Chamber, ze względu na cykl obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w łatwy i smaczny sposób dbają o zdrową dietę na co dzień. Wyciskarka ta umożliwia to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej efektywnie z soków aniżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków wyśmienicie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także świetny towar dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Chamber, pasuje idealnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dopełniające, wszędzie tam, gdzie liczy się sprawność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Chamber i sposób wytwarzania soków i musów, genialnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na bezkompromisowo" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu, w celu ochrony enzymów naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka do soków G21 Chamber, jest znakomitym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które umożliwia przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  Jak to działa w praktyce? Wyciskarki G21 Chamber, to typowo wyciskanie soków na zimno, a więc w sposób umożliwiający zachowanie pierwotnej struktury komórkowej. To przekłada się na zachowanie w soku wszelkich wartości odżywczych, minerałów i witamin.

  Jak to działa w praktyce? Specjalny ceramiczny ślimak wstępnie dzieli owoc/warzywo bez wykorzystania noża, a więc nie formuje się wysoka temperatura jak w sytuacji cięcia nożem. Następnie owoce/warzywa są przeciskane poprzez sitko.

  Z wstępnie podzielonego towaru robi się najwyższej jakości sok lub mus (w zależności od ustawionego trybu pracy). Cała operacja odbywa się bez cięcia nożem. Dostajesz ceramiczny ślimak i dwufazowe sito Ślimak w wyciskarce poziomej to kluczowy element.

  W zależności od jego budowy, wyprofilowania, użytego surowca, wyciskarka może posiadać większą albo mniejszą wydajność. Ślimaki w wyciskarkach G21 Chamber zostały zaprojektowane z największą precyzją i trosceą, tak żeby uzyskać maksimum soku z porcji owoców.

  Sam ślimak został zrobiony z ceramiki i to jest ogromną gwarancją trwałości i bezpieczeństwa. Ceramika od tysięcy lat jest użytkowana do przygotowywania i serwowania posiłków. Jej głównymi zaletami jest wysoka twardość, niepodatność na mikro-ścieranie oraz odporność na wchodzenie w reakcje chemiczne z żywnością.

  Oznacza to, że jest to świetny materiał, który może być zaimplementowany w wyciskarkach jako ślimak. Ślimak w pierwszym kroku, wolnymi obrotami zgniata warzywa i owoce, by następnie wycisnąć je poprzez dwufazowe sito.

  Samo sito zostało zaprojektowane w ten sposób, aby z wykorzystaniem mechanizmu regulacji ilości miąższu (Optimal Seal System), móc przepuszczać sok bardziej klarowny też bardziej zawiesisty. Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest genialnie zestrojona ze sobą tak, żeby wyciskać maksymalną możliwość soku.

  Ta nowoczesna konstrukcja pozwala na wyciskanie jednocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to niemało wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  Wyposażyliśmy wyciskarkę w Optimal Seal System i regulację ilości miąższu w soku Wyciskarka G21 Chamber została wyekwipowana w zaawansowany i progresywny Optimal Seal System. To nowoczesne rozwiązanie pozwala regulować gęstość soku w trakcie pracy urządzenia.

  Regulacji dokonuje się przez umiejscowiony w obudowie silnika zamek (na zdjęciu poniżej oznaczony kreskowanym paskiem). Dzięki temu rozwiązaniu zintegrujesz gęstość soku do upodobań wszelkich domowników.

  W innych wyciskarkach nie wynajdziesz tej klasy rozwiązań. Jest to główna przewaga wyciskarki G21 Chamber nad innymi wyciskarkami G21, ale także innych marek. W G21 Chamber odszukasz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Chamber, został zaprojektowany tak, aby był wydajny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne charakteryzują się najwyższym stopniem niezawodności, są niezawodne. Co do zasady urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się sprawnością poprzez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Chamber znamionuje się też ogromną siłą w chwili rozruchu, co powoduje,bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i niezbędna jest spora moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach) oferujemy szybki montaż urządzenia oraz prędkie mycie Nasza wyciskarka została zaprojektowana w taki sposób, żeby można było ją szybko zamontować (złożyć) i rozłożyć po skończonej pracy.

  Chcąc zamontować tubę wraz ze ślimakiem i sitami starczy skorzystać z mechanizmu kilk-klak. Polega to na wsadzeniu tuby do obudowy silnika i przekręceniu go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

  Rozmontowywanie urządzenia odbywa się analogicznie, jednak w pierwszym kroku należy przycisnąć i przytrzymać przycisk odblokowujący. Sama tuba umożliwia też demontaż w celu opłukania sit i ślimaka.

  Pomarańczową końcówkę widoczną na zdjęciu poniżej demontuje się poprzez jej delikatne przekręcenie. Wszystkie powyżej opisane czynności konieczne do montażu i demontażu są w dodatku opisane symbolami na wyciskarce Oprócz efektywnej wyciskarki, możesz otrzymać urządzenie MULTIFUNKCYJNE Wyciskarka G21 Chamber została zbudowana tak by umożliwiać także inne funkcje, wykraczające poza przygotowywanie soków.

  Dzięki multifunkcyjności zaoszczędzisz czas, pieniądze, a także miejsce przestrzeń w kuchni, a przy tym wszystkim uzyskasz jeszcze pokaźniejszy wpływ na to jakie wartości odżywcze dostarczasz do swojego organizmu.

  Wyciskarkę wolnoobrotową G21 Chamber możesz szybkim ruchem zamienić w maszynkę do mielenia mięsa, w maszynkę do wytwarzania domowych makaronów i w maszynkę do przygotowywania lodów. Jeżeli chcesz skorzystać z tych dodatkowych funkcjonalności, niezbędne będzie nabycie dopełniającej przystawki: • Do mielenie mięsa i wyrobu domowych makaronów i/albo • Do produkcji lodów i homogenizowania produktów (sosy, dipy, masła) Pomyśl o tych zaletach decydując się na zakup G21 Chamber.

  Taką domową produkcją zdrowej i smacznej żywności na pewno zaskoczysz domowników i gości, na co dzień i od święta. Uwaga! Obie przystawki nie są częścią zestawu G21 Chamber. Odnajdziesz je w dziale akcesoriów dodatkowych.

  Z G21 Chamber dostajesz komfort i ciszę Wyciskarka wolnoobrotowa do soków została maksymalnie wyciszona tak, żeby jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku gromadzi się w przedziale 40-50 dB.

  Takie natężenie pozwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę. Obroty są wolne, ale nie za wolne prędkość obrotowa wyciskarki to 75 obrotów na minutę.

  Tak dobrana przez inżynierów szybkość powoduje, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta szybkość pozwala w adekwatnym czasie przygotować litr czy dwa świeżego soku.

  Jest to znaczne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o prędkości obrotowej dużo niższej, gdzie cykl przygotowywania w nich soku jest nad wyraz długi, przez co stosowanie wyciskarki staje się niewygodne i poprzez to sporadyczne.

  W wyciskarce wynajdziesz dodatkowy tryb pracy wstecznej Wyciskarka została zaopatrzona w impulsowy tryb pracy wstecznej. Tryb ten jest wykorzystywany w przypadkach, kiedy jakiś owoc lub warzywo zaklinuje się między profilowanymi częściami ślimaka.

  Jedno dotknięcie przycisku „Reverse" i silnik wykonuje kilka obrotów wstecz, a warzywo zmienia swoje ułożenie w profilach, układa się ponownie i zostaje przeciśnięte poprzez sito. Tryb ten nie będzie stosowany zbyt często, jednak kiedy warzywo lub owoc zablokują się pomiędzy profilami ślimaka, nie będzie konieczności rozbierania urządzenia.

  stabilna praca Wyciskarka G21 Chamber została zaopatrzona w antypoślizgowe podstawę dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia bo blacie kuchennym. Co otrzymasz w pakiecie G21 Chamber: multifunkcyjną, wolonobrotową wyciskarkę G21 Chamber (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) funkcjonalny tłoczek instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto posiadać wyciskarkę wolnoobrotową Chamber marki G21? G21 to wiodąca i progresywna marka produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, także tzw.

  RAW FOOD (surowe diety). Od samego początku istnienia marka G21 zajmuje się produkcją maszyn które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie oprócz wyciskarek ma także profesjonalne blendery wysokiej mocy, oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, sprawność, ergonomia potwierdzona równocześnie przez domowników jak i fachowych kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek używane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny jest oparte o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród maszyn przeznaczonych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki marki G21 z powodzeniem wypierają z rynku firmy droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na firmę G21, ze względu na najkorzystniejszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia jeszcze na elegancję i design. Wyciskarki G21 doskonale wpiszą się w kolorystykę i fason, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny.


☆ G21 Gracioso horizontal ☆

G21 Gracioso horizontal Najniższa Cena Online

☆ G21 Gracioso horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Gracioso horizontal
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka, która pomoże Ci przygotować zdrowe soki ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw. Świeżo wyciśnięty sok stworzony we własnej kuchni z najwyższej jakości elementów jest jedną z najkorzystniejszych rzeczy do zrobienia dla zdrowia całej rodziny.

  Wytrzymała budowa i wysokiej jakości materiały sprawiają, że G21 Gracioso jest najkorzystniejszym wyborem dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości powolnej sokowirówki. Jej silnik o mocy 200 watów nie będzie miał problemu z przetwarzaniem nawet najtwardszych warzyw korzeniowych, takich jak marchew czy seler, a w połączeniu z ceramicznym ślimakiem stworzą zdrowe soki pełne witamin i elementów odżywczych w mgnieniu oka.

  Razem z G21 Gracioso otrzymasz szklany pojemnik z pokrywką, który mieści się tuż pod wylotem soku. Otrzymasz także plastikowy pojemnik na odpadki wychodzące z przedniej strony sokowirówki. Oczywiście praktyczny popychacz jest ponadto w komplecie.

  Możesz kontrolować G21 Gracioso za pomocą 2 przycisków dotykowych - jeden jest przeznaczony do włączania i wyłączania urządzenia, drugi przycisk służy do funkcji Reverse, co jest przydatne, gdy niektóre komponenty utkną w komorze wyciskania soku.

  Konserwacja jest tak prosta jak w przypadku innych sokowirówek - wystarczy nacisnąć przycisk, żeby zwolnić komorę wyciskania soku, wyjąć ją i opłukać pod bieżącą wodą. Otwór do napełniania G21 Gracioso ma średnicę 7,5 cm, co umożliwia wstawienie wielu ulubionych składników jako całości bez zapotrzebowania pocięcia ich na śladowe kawałki.

  Otwór dedykowany jest dla pokaźniejszych owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki albo mandarynki, ale także podłużne kawałki, takie jak marchew, ogórki albo seler. Soki wytwarzane z G21 Gracioso dostarczą organizmowi wszelkich ważnych komponentów odżywczych z owoców i warzyw.

  Witaminy i enzymy zawarte w korzystnej jakości składnikach pomogą poprawić niepodatność i ogólny stan zdrowia. Wreszcie, ten zdrowy zastrzyk energii będzie również smakował perfekcyjnie i w przeciwieństwie do soków pochodzących z półek sklepowych nie zawiera żadnych dodatków smakowych, konserwantów ani żadnych innych substancji chemicznych....


☆ wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) ☆

wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

☆ Kalorik FE 2010 ☆

Kalorik FE 2010 Najniższa Cena Online

☆ Kalorik FE 2010 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kalorik
 • Nazwa produktu: Kalorik FE 2010
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;dopełniające opcje:blokada kapania;Gwarancja:24 miesiące;odcień:grafitowy;liczba sit w komplecie:1;Moc:200 W;Otwór XL:nie;objętość naczynia na miąższ:0;objętość naczynia na sok:0;szybkość:40 obr/min;technologia:dwuślimakowa;typ:pionowa;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok


☆ Camry CR4011 ☆

Camry CR4011 Najniższa Cena Online

☆ Camry CR4011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Camry
 • Nazwa produktu: Camry CR4011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do Oleju Camry CR 4011

☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating ☆

Philips Avance collection wyciskarka micromasticating Najniższa Cena Online

☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Avance collection wyciskarka micromasticating
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Pełnia smaku w szklance innowacyjna technologia MicroMasticating firmy Philips została opracowana, aby otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Pokaźny otwór na produkty skraca przy tym czas przygotowywania. Po zakończeniu wyciskania soku wszystkie części można wypłukać. Zobacz wszystkie korzyści

☆ Kenwood JMP800 ☆

Kenwood JMP800 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP800
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  progresywna technologia i wolna praca, przekładające się na finezyjne wyciskanie pozwalają uzyskać
  sok tłoczony na zimno, który mieści znacznie więcej enzymów, witamin, elementów odżywczych i minerałów.

  Tłoczenie na zimno sekretem witalności Dlaczego to właśnie soki tłoczone na zimno są najcenniejszymi pozycjami zdrowej diety?
  Nie tylko ze względu na łatwość i szybkość przygotowania. Można je porównać do witalnych nektarów,
  które są nie tylko pyszne i pełne owocowego smaku,z zasady w 100% naturalne
  i wypełnione witaminami i składnikami odżywczymi. Ich przygotowanie jest teraz realne we własnej kuchni,
  dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood.

  Moc naturalności by uzyskać moc naturalności świeżych owoców i warzyw, wykorzystaj moc 240-watowego silnika nowej wyciskarki Kenwood.
  Dzięki jego sile, urządzenia działa na jeszcze wolniejszych obrotach – wyłącznie 48 na minutę,
  co przekłada się na finezyjne wyciskanie odżywczych artykułów. Wolne obroty pozwalają uzyskać naturalny sok z ulubionych owoców i warzyw.

  Wolniejsze obroty – więcej witamin Wyciskarka PureJuice, dzięki wolnym obrotom, wyciąga z owoców więcej elementów odżywczych i minerałów
  standardowa sokowirówka. Prędkie obroty sprawiają, że do soku dostaje się dużo tlenu,
  odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację znacznych ilości witamin.
  Nowa wyciskarka Kenwood zapewnia wysoką ekstrakcję soku, sięgającą
  np. W przypadku soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw aż 84%.

  Indukcyjny silnik Indukcyjny silnik jest wytrzymały, bezusterkowy i poprzez długi czas będzie pomagał dbać o zdrowie całej rodziny,
  napędzając progresywną wyciskarkę. Pomimo wysokiej efektywności i szybkości przygotowywania dowolnych soków,
  pracuje szczególnie cicho, budując tylko 58dB, zapewniając komfort i spokój podczas pracy.

  pokaźna porcja zdrowia Urządzenie pozostało wyposażone w 1,5 – litrowy pojemnik,
  który pomieści dużą porcję witamin i mikroelementów zaklętych w naturalnym soku.

  Tuba XL Przygotowanie soku ułatwi i przyspieszy duża tuba XL, w której mieszczą się całe owoce i warzywa.
  wymiar tuby niweluje potrzebę krojenia owoców i warzyw przed wyciskaniem, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu
  i powiększa komfort użytkowania urządzenia. Podwójny wlot umożliwia jednoczesne dodawanie obszerniejszych i mniejszych porcji.

  Łatwe czyszczenie i higiena pracy Nowa wyciskarka jest nie tylko sprawna, ale też instynktowna i prosta w obsłudze.
  akcentuje ją progresywna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.
  To rozwiązanie usprawnia utrzymanie czystości urządzenia. Starczy mniej niżeli szklanka zwykłej wody,
  żeby po zatkaniu profesjonalnego korka zastosowanego w wyciskarkę,
  włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Wygoda i funkcjonalność

  PureJuice JMP800 pozostała wyekwipowana w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami,
  uniemożliwiający zapychaniu filtra. Ta innowacja skraca czas przygotowania soku
  z większej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.

  innowacyjna kompozycja

  Wyciskarkę PureJuice JMP800 znamionuje nowoczesna budowa, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych części
  – ślimaka i sita. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko pokaźniejszą wydajność i odporność urządzenia,
  ale niweluje również problem zapychania i widocznie ułatwia czyszczenie maszyny.

  Kompaktowość i design konwencjonalny, stylowy design, srebrna obudowa i kompaktowe wymiary wyciskarki powodują,
  nadaje się do każdego wyglądu kuchni i łatwo ją przechowywać.
  została zaprojektowana tak, aby można było skompresować pojemniki na sok i pulpę,
  dzięki czemu urządzenie zajmuje mniej miejsca na kuchennym blacie lub w szafce.

  niepokaźny korek – duża zmiana Kolejnym rozwiązaniem, eksponującym wyciskarkę Kenwood jest specyficzny korek,
  który umożliwia zatkanie misy z sokiem i jego staranne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.
  W przeciwieństwie do konkurencyjnych wyciskarek, w JMP800 korek został na stałe zaimplementowany w wylot kranu urządzenia
  i wyposażony w ergonomiczne zakładki „motylki" po bokach. Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran,
  uniemożliwia zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, by nalać przygotowany sok.
  To wyjątkowo ważne w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy,
  w której zawiera się sok, umożliwia jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.
  Przy przygotowywaniu takich soków, zastosowanie korka jest konieczne. Wyłącznie tak skonstruowany i wbudowany,
  jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu rąk, zapewniając całkowitą higienę pracy.

  Bezpieczeństwo wykorzystywania Kreowanie soków z ulubionych owoców i warzyw przy użyciu nowej wyciskarki Kenwood jest nie tylko proste,
  lecz też w całości bezpieczne. Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek element jest niepoprawnie zamontowany.
  Części wyciskarki zostały tworzone z materiałów wolnych od BPA, dzięki czemu mogą mieć styczność z produktami spożywczymi.
  Co więcej, łatwo poradzą sobie nawet z najtwardszymi składnikami. Wyciskarka została wyekwipowana w bieg wsteczny,
  usuwający problem blokowania komponentów, a wytrzymały ślimak został produkowany z tworzywa wytrzymałego na odkształcenia.

☆ DeLonghi JMP800 ☆

DeLonghi JMP800 Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi JMP800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi JMP800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:


  Wybrane atrybuty  srebrny
  Moc [W] 240
  Funkcja Reverse Tak
  pojemność naczynia na sok [l] 1,5 l
  100% naturalnego soku

  Zbilansowana dieta, a także dobór wartościowych produktów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Łatwo jednak zagubić się w gąszczu danych i porad na ten temat. Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice pozwalają łatwo wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw - w 100% naturalny sok tłoczony na zimno. Dzięki delikatnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych.


  Soki tłoczone na zimno

  Czy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, transparentny, orzeźwiający i zniewalający żywą barwą, lecz też w 100% naturalny i wypełniony witaminami, a także składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a jednocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności. Ich przygotowanie jest teraz realne we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood.


  Moc wolnych obrotów - moc witamin

  Wyciskarka PureJuice wyciąga z owoców więcej składników odżywczych i minerałów typowa sokowirówka. Wolne obroty - do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, zapobiegając utracie najcenniejszych części owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które sprawiają, iż do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację dużych ilości witamin. Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki mają żywe kolory i są klarowne.


  proste czyszczenie

  Nowa wyciskarka jest nie tylko skuteczna, lecz też intuicyjna i prosta w obsłudze. Podkreśla ją progresywna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby. To rozwiązanie upraszcza utrzymanie czystości urządzenia. Wystarczy mniej aniżeli szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu fachowego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.
Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 1200 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 1200 zł, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 1200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating ☆

Philips Avance collection wyciskarka micromasticating Najniższa Cena Online

☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Avance collection wyciskarka micromasticating
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Pełnia smaku w szklance nowoczesna technologia MicroMasticating marki Philips została opracowana, żeby otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Duży otwór na produkty skraca przy tym czas przygotowywania. Po zakończeniu wyciskania soku wszystkie części można wypłukać. Przejrzyj wszystkie korzyści

☆ G21 Chamber ☆

G21 Chamber Najniższa Cena Online

☆ G21 Chamber - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Chamber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Premium. Obszerna wydajność. Jakość PREMIUM potwierdzona przez tysiące zadowolonych Klientów w całej Europie Tylko 75 obr. / minutę Moc 150 W Ceramiczny ślimak Optimal Seal System (szybka regulacja gęstości soku) Multifunkcyjna (soki, mięsa, lody, masła) Bezpiecznie wykonana - BPA Free nowoczesny design najkorzystniejsza proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji zobacz Video: Poniżej ukazujemy tylko małą część z możliwości wyciskarki G21 Chamber: energetyczne soki z owoców twardych i miękkich, np.

  ananasa, granata czy świeżej pomarańczy pełne witamin, odżywcze soki ze zdrowych, polskich warzyw jak, np. Sok z selera czy rabarbaru zdrowotne nalewki z buraka, cebuli, pigwy, szyszek chmielu oraz z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach bioprzeciery z pomidorów, ogórków, jagód oraz jabłek, banana i marchewki dla Twojego malucha mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszystkiego innego igliwia, zbóż, a także korzeni a na dodatek ponadto: przygotujesz sorbety z egzotycznych owoców kaki albo mango przyrządzisz elitarną pastę z pstrąga czy łososia przygotujesz domowe lody czekoladowe na przyjęcie urodzinowe Dla kogo jest wyciskarka wolnoobrotowa G21 Chamber? G21 Chamber to artykuł z segmentu Premium dla osób lubiących wysoką jakość, szeroką gamę funkcji i zastosowań i perfekcję pod kątem technicznym.

  To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Chamber to elegancja i smak w kuchni. To wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie oraz samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

  G21 Chamber, ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w nietrudny i smaczny sposób dbają o zdrową dietę na co dzień. Wyciskarka ta pozwala na to, żeby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej efektywnie z soków aniżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków nadzwyczajnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także wyśmienity artykuł dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Chamber, pasuje perfekcyjnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dopełniające, wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Chamber i sposób wytwarzania soków i musów, perfekcyjnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na minimalistycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu, w celu ochrony enzymów naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka do soków G21 Chamber, jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które zezwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  Jak to działa w praktyce? Wyciskarki G21 Chamber, to typowo wyciskanie soków na zimno, a więc w sposób umożliwiający zachowanie pierwotnej struktury komórkowej. To przekłada się na zachowanie w soku wszystkich wartości odżywczych, minerałów i witamin.

  Jak to działa w praktyce? Specjalny ceramiczny ślimak wstępnie dzieli owoc/warzywo bez użycia noża, a więc nie wytwarza się wysoka temperatura jak w sytuacji cięcia nożem. Następnie owoce/warzywa są przeciskane poprzez sitko.

  Z wstępnie podzielonego towaru robi się najwyższej jakości sok lub mus (w zależności od ustawionego trybu pracy). Cała operacja odbywa się bez cięcia nożem. Dostajesz ceramiczny ślimak i dwufazowe sito Ślimak w wyciskarce poziomej to kluczowy element.

  W zależności od jego budowy, wyprofilowania, użytego minimalistycznca, wyciskarka może mieć większą albo mniejszą efektywność. Ślimaki w wyciskarkach G21 Chamber zostały zaprojektowane z największą precyzją i dbałością, tak aby uzyskać maksimum soku z porcji owoców.

  Sam ślimak został zrobiony z ceramiki i to jest ogromną gwarancją trwałości i bezpieczeństwa. Ceramika od tysięcy lat jest wykorzystywana do przygotowywania i serwowania posiłków. Jej głównymi zaletami jest wysoka twardość, oporność na mikro-ścieranie, a także wytrzymałość na wchodzenie w reakcje chemiczne z żywnością.

  Oznacza to, iż jest to genialny materiał, który może być zaimplementowany w wyciskarkach jako ślimak. Ślimak w pierwszym kroku, wolnymi obrotami zgniata warzywa i owoce, by następnie wycisnąć je przez dwufazowe sito.

  Samo sito zostało zaprojektowane w ten sposób, by z zastosowaniem mechanizmu regulacji ilości miąższu (Optimal Seal System), móc przepuszczać sok bardziej krystaliczny też bardziej zawiesisty. Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest nieprzeciętnie zestrojona ze sobą tak, żeby wyciskać maksymalną możliwość soku.

  Ta nowoczesna konstrukcja pozwala na wyciskanie zarówno twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to mnóstwo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  Wyposażyliśmy wyciskarkę w Optimal Seal System i regulację ilości miąższu w soku Wyciskarka G21 Chamber została zaopatrzona w innowacyjny i nowoczesny Optimal Seal System. To progresywne rozwiązanie pozwala regulować gęstość soku podczas pracy urządzenia.

  Regulacji dokonuje się przez umiejscowiony w obudowie silnika zamek błyskawiczny (na zdjęciu poniżej oznaczony kreskowanym paskiem). Dzięki czemu rozwiązaniu dopasujesz gęstość soku do upodobań wszystkich domowników.

  W innych wyciskarkach nie wynajdziesz tej klasy rozwiązań. Jest to główna przewaga wyciskarki G21 Chamber nad innymi wyciskarkami G21, lecz także innych marek. W G21 Chamber wynajdziesz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zaimplementowany w wyciskarce G21 Chamber, został zaprojektowany tak, żeby był efektywny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne charakteryzują się najwyższym poziomym niezawodności, są bezawaryjne. Co do zasady urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się produktywnością poprzez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Chamber cechuje się także ogromną siłą w chwili rozruchu, co powoduje,bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest pokaźna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach) oferujemy prędki montaż urządzenia i szybkie mycie Nasza wyciskarka została zaprojektowana w taki sposób, żeby można było ją błyskawicznie zamontować (złożyć) oraz rozłożyć po skończonej pracy.

  Chcąc zamontować tubę wraz ze ślimakiem i sitami wystarczy skorzystać z mechanizmu kilk-klak. Polega to na wsadzeniu tuby do obudowy silnika i przekręceniu go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

  Rozmontowywanie urządzenia odbywa się analogicznie, jednak w pierwszym kroku należy przycisnąć i przytrzymać przycisk odblokowujący. Sama tuba umożliwia dodatkowo demontaż w celu opłukania sit i ślimaka.

  Pomarańczową końcówkę widoczną na zdjęciu poniżej demontuje się poprzez jej delikatne przekręcenie. Wszystkie powyżej opisane czynności konieczne do montażu i demontażu są na dodatek opisane symbolami na wyciskarce Oprócz efektywnej wyciskarki, możesz otrzymać urządzenie MULTIFUNKCYJNE Wyciskarka G21 Chamber została zbudowana tak by umożliwiać dodatkowo inne funkcje, wykraczające poza przygotowywanie soków.

  Dzięki multifunkcyjności zaoszczędzisz czas, pieniądze i miejsce przestrzeń w kuchni, a przy tym wszystkim uzyskasz jeszcze większy wpływ na to jakie wartości odżywcze dostarczasz do swego organizmu.

  Wyciskarkę wolnoobrotową G21 Chamber możesz prędkim ruchem zamienić w maszynkę do mielenia mięsa, w maszynkę do wytwarzania domowych makaronów, a także w maszynkę do przygotowywania lodów. Jeżeli chcesz skorzystać z tych dodatkowych funkcjonalności, konieczne będzie nabycie uzupełniającej przystawki: • Do mielenie mięsa i wyrobu domowych makaronów i/lub • Do produkcji lodów i homogenizowania produktów (sosy, dipy, masła) Pomyśl o tych zaletach decydując się na zakup G21 Chamber.

  Taką domową produkcją zdrowej i smacznej żywności z całą pewnością zaskoczysz domowników oraz gości, na co dzień i od święta. Uwaga! Obie przystawki nie są częścią zestawu G21 Chamber. Wynajdziesz je w dziale akcesoriów dodatkowych.

  Z G21 Chamber dostajesz komfort oraz ciszę Wyciskarka wolnoobrotowa do soków została maksymalnie wyciszona tak, by jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku gromadzi się w przedziale 40-50 dB.

  Takie natężenie zezwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę. Obroty są wolne, lecz nie za wolne prędkość obrotowa wyciskarki to 75 obrotów na minutę.

  Tak przypasowana poprzez inżynierów prędkość powoduje, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta szybkość pozwala w słusznym czasie przygotować litr czy dwa świeżego soku.

  Jest to znaczne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie cykl przygotowywania w nich soku jest nad wyraz długi, poprzez co stosowanie wyciskarki staje się niewygodne i poprzez to sporadyczne.

  W wyciskarce odszukasz dodatkowy tryb pracy wstecznej Wyciskarka została wyposażona w impulsowy tryb pracy wstecznej. Tryb ten jest wykorzystywany w przypadkach, kiedy jakiś owoc lub warzywo zaklinuje się między profilowanymi częściami ślimaka.

  Jedno dotknięcie przycisku „Reverse" i silnik wykonuje kilka obrotów wstecz, a warzywo zmienia swoje ułożenie w profilach, układa się ponownie i zostaje przeciśnięte przez sito. Tryb ten nie będzie wykorzystywany zbyt często, jednak kiedy warzywo lub owoc zablokują się między profilami ślimaka, nie będzie konieczności rozbierania urządzenia.

  stabilna praca Wyciskarka G21 Chamber została wyposażona w antypoślizgowe podstawę dzięki temu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia bo blacie kuchennym. Co otrzymasz w zestawie G21 Chamber: multifunkcyjną, wolonobrotową wyciskarkę G21 Chamber (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) praktyczny tłoczek instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto mieć wyciskarkę wolnoobrotową Chamber producenta G21? G21 to wiodąca i innowacyjna producent produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, ponadto tzw.

  RAW FOOD (surowe diety). Od samego początku istnienia marka G21 zajmuje się produkcją maszyn które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swej ofercie oprócz wyciskarek ma także profesjonalne blendery wysokiej mocy, i szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, wydajność, ergonomia potwierdzona jednocześnie poprzez domowników jak i profesjonalnych kucharzy, używających wyciskarek w swoich kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek użytkowane są najkorzystniejsze, selekcjonowane podzespoły, a sam cykl produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród urządzeń asygnowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki firmy G21 z powodzeniem wypierają z rynku producenta droższe, które mają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na markę G21, ze względu na najkorzystniejszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia jeszcze na elegancję i design. Wyciskarki G21 rewelacyjnie wpiszą się w kolorystykę i styl, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny.


☆ G21 Gracioso horizontal ☆

G21 Gracioso horizontal Najniższa Cena Online

☆ G21 Gracioso horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Gracioso horizontal
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka, która pomoże Ci przygotować zdrowe soki ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw. Świeżo wyciśnięty sok wykonany we własnej kuchni z najwyższej jakości składników jest jedną z najkorzystniejszych rzeczy do zrobienia dla zdrowia całej rodziny.

  Wytrzymała kompozycja i wysokiej jakości materiały sprawiają, iż G21 Gracioso jest najlepszym wyborem dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości powolnej sokowirówki. Jej silnik o mocy 200 watów nie będzie miał problemu z przetwarzaniem choćby najtwardszych warzyw korzeniowych, takich jak marchew czy seler, a w połączeniu z ceramicznym ślimakiem stworzą zdrowe soki pełne witamin i części odżywczych w mgnieniu oka.

  Razem z G21 Gracioso otrzymasz szklany pojemnik z pokrywką, który mieści się tuż pod wylotem soku. Otrzymasz także plastikowy pojemnik na odpadki wychodzące z przedniej strony sokowirówki. Oczywiście praktyczny popychacz jest też w zestawie.

  Możesz kontrolować G21 Gracioso za pomocą 2 przycisków dotykowych - jeden jest dedykowany do włączania i wyłączania urządzenia, drugi przycisk służy do funkcji Reverse, co jest przydatne, gdy niektóre składniki utkną w komorze wyciskania soku.

  Konserwacja jest tak łatwa jak w sytuacji innych sokowirówek - starczy nacisnąć przycisk, żeby zwolnić komorę wyciskania soku, wyjąć ją i opłukać pod bieżącą wodą. Otwór do napełniania G21 Gracioso ma średnicę 7,5 cm, co umożliwia wstawienie wielu ulubionych elementów jako całości bez zapotrzebowania pocięcia ich na śladowe kawałki.

  Otwór dedykowany jest dla większych owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki lub mandarynki, ale także podłużne kawałki, takie jak marchew, ogórki albo seler. Soki wyprodukowane z G21 Gracioso dostarczą organizmowi wszystkich ważnych części odżywczych z owoców i warzyw.

  Witaminy i enzymy zawarte w prawidłowej jakości składnikach pomogą poprawić wytrzymałość i ogólny stan zdrowia. Wreszcie, ten zdrowy zastrzyk energii będzie jeszcze smakował wspaniale i w przeciwieństwie do soków pochodzących z półek sklepowych nie gromadzi żadnych dodatków smakowych, konserwantów ani żadnych innych substancji chemicznych....


☆ Kenwood JMP800 ☆

Kenwood JMP800 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP800
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  postępowa technologia i wolna praca, przekładające się na delikatne wyciskanie pozwalają uzyskać
  sok tłoczony na zimno, który gromadzi znacznie więcej enzymów, witamin, elementów odżywczych i minerałów.

  Tłoczenie na zimno sekretem witalności Dlaczego to właśnie soki tłoczone na zimno są najcenniejszymi pozycjami zdrowej diety?
  Nie tylko ze względu na łatwość i szybkość przygotowania. Można je porównać do witalnych nektarów,
  które są nie tylko pyszne i pełne owocowego smaku,na ogół w 100% naturalne
  i wypełnione witaminami i składnikami odżywczymi. Ich przygotowanie jest teraz realne we własnej kuchni,
  dzięki postępowym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood.

  Moc naturalności by uzyskać moc naturalności świeżych owoców i warzyw, wykorzystaj moc 240-watowego silnika nowej wyciskarki Kenwood.
  Dzięki jego sile, urządzenia działa na jeszcze wolniejszych obrotach – tylko 48 na minutę,
  co przekłada się na subtelne wyciskanie odżywczych artykułów. Wolne obroty pozwalają uzyskać naturalny sok z ulubionych owoców i warzyw.

  Wolniejsze obroty – więcej witamin Wyciskarka PureJuice, dzięki wolnym obrotom, wyciąga z owoców więcej części odżywczych i minerałów
  charakterystyczna sokowirówka. Prędkie obroty powodują, że do soku dostaje się dużo tlenu,
  odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin.
  Nowa wyciskarka Kenwood zapewnia wysoką ekstrakcję soku, sięgającą
  np. W sytuacji soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw aż 84%.

  Indukcyjny silnik Indukcyjny silnik jest wytrzymały, bezawaryjny i przez długi czas będzie pomagał dbać o zdrowie całej rodziny,
  napędzając progresywną wyciskarkę. Pomimo wysokiej skuteczności i szybkości przygotowywania dowolnych soków,
  pracuje wyjątkowo cicho, budując tylko 58dB, gwarantując komfort i spokój w trakcie pracy.

  szeroka porcja zdrowia Urządzenie zostało wyposażone w 1,5 – litrowy pojemnik,
  który pomieści dużą porcję witamin i mikroelementów zaklętych w naturalnym soku.

  Tuba XL Przygotowanie soku ułatwi i przyspieszy pokaźna tuba XL, w której mieszczą się całe owoce i warzywa.
  rozmiar tuby niweluje potrzebę krojenia owoców i warzyw przed wyciskaniem, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu
  i powiększa komfort wykorzystywania urządzenia. Podwójny wlot umożliwia jednoczesne dodawanie obszerniejszych i mniejszych porcji.

  Łatwe czyszczenie i higiena pracy Nowa wyciskarka jest nie tylko efektywna, ale też intuicyjna i prosta w obsłudze.
  podkreśla ją progresywna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.
  To rozwiązanie upraszcza utrzymanie czystości urządzenia. Starczy mniej niż szklanka zwykłej wody,
  żeby po zatkaniu fachowego korka zaimplementowanego w wyciskarkę,
  włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Wygoda i funkcjonalność

  PureJuice JMP800 pozostała wyekwipowana w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami,
  uniemożliwiający zapychaniu filtra. Ta innowacja skraca czas przygotowania soku
  z pokaźniejszej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.

  nowoczesna konstrukcja

  Wyciskarkę PureJuice JMP800 charakteryzuje postępowa kompozycja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych komponentów
  – ślimaka i sita. To rozwiązanie zagwarantuje nie tylko większą skuteczność i wytrzymałość urządzenia,
  ale niweluje także problem zapychania i pokaźnie usprawnia czyszczenie maszyny.

  Kompaktowość i design tradycyjny, stylowy design, srebrna pokrywa i kompaktowe rozmiary wyciskarki sprawiają,
  pasuje do każdego aranżacji kuchni i z łatwością ją przechowywać.
  została zaprojektowana tak, aby można było skompresować pojemniki na sok i pulpę,
  dzięki temu urządzenie zajmuje mniej miejsca na kuchennym blacie albo w szafce.

  niewiele znaczący korek – duża zmiana Kolejnym rozwiązaniem, podkreślającym wyciskarkę Kenwood jest typowy korek,
  który pozwala na zatkanie misy z sokiem i jego dokładne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.
  W przeciwieństwie do konkurencyjnych wyciskarek, w JMP800 korek został na stałe wbudowany w wylot kranu urządzenia
  i zaopatrzony w ergonomiczne zakładki „motylki" po bokach. Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran,
  uniemożliwia zachlapaniu dłoni, kiedy wyjmujemy go, aby nalać przygotowany sok.
  To istotnie ważne w przypadku soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy,
  w której posiada się sok, pozwala na jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.
  Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest konieczne. Tylko tak skonstruowany i zaimplementowany,
  jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu dłoni, zapewniając całkowitą higienę pracy.

  Bezpieczeństwo stosowania Kreowanie soków z ulubionych owoców i warzyw przy użyciu nowej wyciskarki Kenwood jest nie tylko proste,
  lecz też kompletnie bezpieczne. Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek składnik jest niepoprawnie zamontowany.
  Części wyciskarki zostały wyprodukowane z materiałów wolnych od BPA, dzięki czemu mogą posiadać styczność z produktami spożywczymi.
  Co więcej, z łatwością poradzą sobie nawet z najtwardszymi składnikami. Wyciskarka została wyposażona w bieg wsteczny,
  usuwający problem blokowania komponentów, a wytrzymały ślimak został wykonany z tworzywa niepodatnego na odkształcenia.

☆ DeLonghi JMP800 ☆

DeLonghi JMP800 Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi JMP800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi JMP800
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:


  Wybrane cechy  metaliczny
  Moc [W] 240
  Funkcja Reverse Tak
  pojemność naczynia na sok [l] 1,5 l
  100% naturalnego soku

  Zbilansowana dieta, a także wybór wartościowych produktów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Prosto jednak zagubić się w gąszczu informacji i porad na ten temat. Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice pozwalają z łatwością wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw - w 100% naturalny sok tłoczony na zimno. Dzięki delikatnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych.


  Soki tłoczone na zimno

  Czy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, przejrzysty, orzeźwiający i zniewalający żywą barwą, ale też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a równocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności. Ich przygotowanie jest dzisiaj realne we własnej kuchni, dzięki postępowym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood.


  Moc wolnych obrotów - moc witamin

  Wyciskarka PureJuice wyciąga z owoców więcej składników odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka. Wolne obroty - do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, zapobiegając utracie najcenniejszych części owoców i warzyw. W przeciwieństwie do prędkich obrotów, które sprawiają, iż do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację wielkich ilości witamin. Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki mają żywe odcienie i są przejrzyste.


  nietrudne czyszczenie

  Nowa wyciskarka jest nie tylko sprawna, lecz też instynktowna i prosta w obsłudze. Akcentuje ją innowacyjna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby. To rozwiązanie upraszcza utrzymanie czystości urządzenia. Starczy mniej niż szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu profesjonalnego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.
Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 1200 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 1200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 1200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 1200 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 1200 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 1200 zł cena,
 • wyciskarka do 1200 zł ranking,
 • wyciskarka do 1200 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...