Najlepsze wyciskarki do 1200 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 1200 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 1200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 1200 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 1200 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 1200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do 1200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ G21 Gracioso horizontal ☆

G21 Gracioso horizontal Najniższa Cena Online

☆ G21 Gracioso horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Gracioso horizontal
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  G21 Gracioso srebrny PRZYKŁADY zastosowania WYCISKARKI G21 GRACIOSO świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych t.j. Burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z, cebuli, pigwy, szyszek chmielu, także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

  sałaty, czy pokrzywy bio przeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego i ze wszelkiego innego igliwia, zbóż a w dodatku także: za pomocą uzupełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny towar) DLA KOGO JEST WYCISKARKA G21 GRACIOSO? G21 Gracioso to towar z najwyższej półki dla osób ceniących sobie maksymalną efektywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, innowacyjny wygląd, a także perfekcję pod kątem technicznym.

  To artykuł dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso oferuje nad wyraz spory otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, że wyciskanie wolnymi obrotami staje się wydajne, przyjemne i prędkie.

  Ceramiczny ślimak wraz ze szklanym pojemnikiem na sok zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie i samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

  G21 Gracioso ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w nieskomplikowany i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta zezwala na to, aby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej wydajnie z soków niż z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków perfekcyjnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także nieprzeciętny artykuł dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się nadzwyczajnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia uzupełniające, wszędzie tam gdzie liczy się skuteczność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, rewelacyjnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na ascetycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury towaru w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka G21 Gracioso jest doskonałym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które pozwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  dostajESZ znaczny OTWÓR WSADOWY Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, iż wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek zostały zebrane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

  Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest bardzo duży otwór wsadowy tej wyciskarki. Producent wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

  znaczny otwór wsadowy spowoduje że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyposażony został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

  duży CERAMICZNY ŚLIMAK Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest też wydajność przetwarzania produktów poprzez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dostosowana do otworu wsadowego tak by warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

  Czym większa średnica ślimaka tym skuteczniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Producent wyciskarki G21 Gracioso wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

  Ważną kwestią jest także materiał z jakiego został tworzony ślimak. W przypadku wyciskarki Gracioso firma umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów używanych do kontaktu z żywnością.

  Już w starożytnych czasach była stosowana do produkcji naczyń. Użycie ceramiki gwarantuje, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak jak może się to zdarzyć przy ślimakach z materiałów nienaturalnych).

  wspaniałE dobranIE I ZESTROJENIE PODZESPOŁÓW Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest znakomicie zestrojona ze sobą tak aby wyciskać maksymalną liczba soku. Ta zaawansowana konstrukcja umożliwia wyciskanie równocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to mnóstwo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  TRYB PRACY WSTECZNEJ Wyciskarka G21 Gracioso wyposażona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja wykorzystywana rzadko lecz jednak czasami się przydaje (np.

  czasami produkt potrafi się zablokować w tubie) i wykonanie (kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli momentalnie wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 GRACIOSO odszukaSZ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SILNIK INDUKCYJNY Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, aby był skuteczny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne cechują się najwyższym stopniem bezusterkowości, są bezawaryjne. Co do zasady, urządzenia w których stosuje się silniki indukcyjne cieszą się produktywnością przez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Gracioso cechuje się też ogromną siłą w momencie rozruchu, co bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest spora moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

  niezwykle dużą zaletą jest ponadto cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać nawet gdy inni domownicy śpią jeszcze. EKSPRESOWE MYCIE WYCISKARKI, SKŁADANIE I ROZKŁADANIE G21 Gracioso to wyciskarka która została zaprojektowana z myślą o częstym użytkowaniu.

  Inżynierowie wyznaczyli cel aby wyciskanie było szybkie i wydajne ale także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana żeby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

  Po skończonej pracy wyciskarki starczy około 90 sekund na to żeby urządzenie rozmontować i umyć. To niezmiernie ważne by wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długookresowym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

  Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i skuteczną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

  zastosowanE ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM Wyciskarka G21 Gracioso została zaopatrzona w system zapewniający długookresowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, broniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

  Dzięki sporemu otworowi wsadowemu, a także obszernemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). KOREK NIEKAPEK G21 Gracioso została wyposażona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

  Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z różnorodnych produktów we wnętrzu pokaźnej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki temu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w chwili kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku bądź także podmienienie naczynia na puste.

  Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać cyklu wyciskania. iż zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie wziąć do ręki pełny pojemnik soku. OPRÓCZ skutecznEJ WYCISKARKI, MOŻESZ dostać URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA MASŁA ORZECHOWEGO, a także SORBETÓW LODOWYCH Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak żeby u(umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

  Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego zaskoczysz swych domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka dostępna jest jako oddzielny towar w naszym sklepie. G21 GRACIOSO dostajESZ KOMFORT i CISZĘ Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, by jej obsługa była prosta i przyjemna.

  Poziom natężenia dźwięku zawiera się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie zezwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki – nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę.

  OBROTY SĄ WOLNE, lecz NIE ZA WOLNE szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obrotów na minutę. Tak dopasowana przez inżynierów prędkość sprawia, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały).

  Natomiast z drugiej strony ta szybkość w połączeniu z sporym otworem wsadowym i obszernym ślimakiem pozwala w przygotować sok szybko i bez długookresowego przebywania w kuchnii. Jest to pokaźne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o prędkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest bardzo długi, ponadto mycie sit jest uciążliwe przez co użytkowanie wyciskarki staje się niewygodne i poprzez to sporadyczne.

  zrównoważonA PRACA Wyciskarka G21 Gracioso została wyekwipowana w antypoślizgową podstawę dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym przejrzyj CZYM SIĘ RÓŻNI WYCISKARKA G21 GRACIOSO OD INNYCH WYCISKAREK firmy G21 – PRZYGOTOWALIŚMY PORÓWNIANIE otrzymujESZ URZĄDZENIE BEZPIECZNE I CERTYFIKOWANE (BPA FREE) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie potrzebne atesty umożliwiające jej dystrybujcje i użytkowanie na terenie Polski, a także Unii Europejskiej.

  Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły też brak wyciągania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Chamber są oznaczone BPA Free) CO OTRZYMASZ W zestawie G21 GRACIOSO W wykwintnym pudełku G21 Gracioso odnajdziesz: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (szklany na sok i z tworzywa na odpady) użyteczny tłoczek użyteczny tłoczek stojak do suszenia części wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim DLACZEGO WARTO posiadać WYCISKARKĘ GRACIOSO marki G21 G21 to wiodąca i postępowa marka produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, w dodatku tzw.

  RAW FOOD (bezkompromisowe diety). Od samego początku istnienia producent G21 zajmuje się produkcją urządzeń ktróre pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie oprócz wyciskarek ma także fachowe blendery wysokiej mocy, i szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, wydajność, ergonomia potwierdzona zarówno przez domowników jak i profesjonalnych kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek używane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam cykl produkcyjny jest oparte o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród maszyn dedykowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki firmy G21 z powodzeniem wypierają z rynku marki droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na firmę G21, ze względu na najkorzystniejszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia dodatkowo na elegancję i design. Wyciskarki G21 genialnie wpiszą się w kolorystykę i fason, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii producent G21 jest liderem. Porównanie produktów Ten produkt G21 Gracioso metaliczny VS lubiany Omega Sana EUJ-707 Czerwony Podstawowe informacje producent G21 > Wyciskarki do owoców G21 Moc? 200 W > Wyciskarki do owoców 200 W rodzaj automatyczne > Wyciskarki do owoców samoczynne odcień Czarne > Wyciskarki do owoców odcień Czarne Wałki Jednoślimakowe > Wyciskarki Jednoślimakowe zaimplementowane technologie Silnik wolnoobrotowy > Wyciskarki Wolnoobrotowe Regulacja obrotów Nie ilość stopni obrotów 1 Funkcja reverse Tak Otwór wlotowy 7,6 cm Pojemnik na sok Tak objętość pojemnika na sok? 0,6 l szybkość? 70 obr/min.

  Stopnie szybkości? 1 Model Gracioso popularne Wyciskarki do owoców G21 zaimplementowane technologie Silnik wolnoobrotowy Wyciskarki do owoców G21 200 W


☆ wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) ☆

wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

☆ Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona ☆

Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurakan
 • Nazwa produktu: Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwonaSokowirówka wolnoobrotowa HURAKAN HKN-CS600H to efektywne rozwiązanie do wykorzystania w kawiarniach, restauracjach, barach, hotelach oraz innych lokalach gastronomicznych, gdzie w menu dla gości obowiązkowo podawane są świeżo wyciśnięte i zdrowe soki.Sokowirówka pozwala uzyskać sok z owoców, warzyw, kiełków pszenicy, natki pietruszki, a nawet z dzikich ziół.Zachowuje maksymalną ilość elementów odżywczych i witamin.

  Sokowirówka może pracować nawet z szczególnie niełatwymi rodzajami produktów, takimi jak: miękkie jagody miękkie, zioła, kiełkujące zboża czy namoczone orzechy.Sprzęt można prosto rozmontować i wyczyścić.właściwości modelu:liczba szybkości: 1;, Sterowanie: półautomatyczne;, rodzaj: nastawny;, Silnik o wysokiej wydajności;, Łatwość obsługi, transportu i przechowywania;, funkcjonalność;, piękny i progresywny wzór;, Wielofunkcyjność.

  wymiary modelu: 250x150x500 mm. Moc wynosi 0,3 kW, napięcie – 230 V.--//--CharakterystykaRodzaj Wolnoobrotowa odcień Czarny, Czerwony Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,3 wymiarySzerokość (mm) 250 Głębokość (mm) 150 Wysokość (mm) 500


☆ Wyciskarka super de luxe marki Santos ☆

Wyciskarka super de luxe marki Santos Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka super de luxe marki Santos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Wyciskarka super de luxe marki Santos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka Super de LuxeDźwignia dla zębatkowym napędem • stabilne podstawy • łatwe do czyszczenia--//--wymiaryDługość (mm) 220 Szerokość (mm) 190 Wysokość (mm) 605

☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating ☆

Philips Avance collection wyciskarka micromasticating Najniższa Cena Online

☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Avance collection wyciskarka micromasticating
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Pełnia smaku w szklance innowacyjna technologia MicroMasticating firmy Philips została opracowana, aby otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Pokaźny otwór na produkty skraca przy tym czas przygotowywania. Po zakończeniu wyciskania soku wszystkie części można wypłukać. Zobacz wszystkie korzyści

☆ Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta ☆

Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta Najniższa Cena Online

☆ Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurakan
 • Nazwa produktu: Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka wolnoobrotowa, 200W, żółtaSOKOWYCISKARKA ŚLIMAKOWA HURAKAN HKN-CS600L to sprawne rozwiązanie do zastosowania w kawiarniach, restauracjach, barach, hotelach i innych punktach żywienia zbiorowego, gdzie w menu dla gości obowiązkowo prezentowany jest świeżo wyciśnięty sok i zdrowe soki świeże.

  Pionowa sokowyciskarka ślimakowa jest wyjątkowo przystępna w obsłudze i konserwacji. Odprowadzanie miazgi odbywa się automatycznie. Atrybuty modelu: - sterowanie: elektromechaniczne; - typ: uniwersalna; - liczba ślimaków: 1; - bezpośredni system dostarczania soku; - gumowane nóżki, uniemożliwiające niepotrzebnemu poślizgowi się urządzenia na powierzchni; - magnetyczny przełącznik indukcyjny; - wyloty do soków i miazgi; - miska oddzielania soku od miazgi.

  rozmiary modelu: 250x150x500 mm, masa: 4,5 kg. Moc wynosi 0,2 kW, napięcie – 230 V.--//--CharakterystykaRodzaj Wolnoobrotowa kolor Czarny, Żółty Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,2 rozmiarySzerokość (mm) 250 Głębokość (mm) 150 Wysokość (mm) 500


☆ Sage 800CP ☆

Sage 800CP Najniższa Cena Online

☆ Sage 800CP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sage
 • Nazwa produktu: Sage 800CP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  WYCISKARKA DO CYTRUSÓW THE CITRUS PRESS™ PRO Sage 800CP szykowna, lecz zarazem masywna konstrukcja czyni z wyciskarki Sage 800CP wyjątkowe urządzenie do Twojej kuchni. Przystępna obsługa i metalowe sitko są jej najważniejszymi cechami.

  Podwójny zabezpieczający system uruchamiania zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie obsługi, ponieważ w razie nieprawidłowego konstrukcji urządzenia, zapobiega jego pracę. Podstawowe dane Dwa nierdzewne filtry umożliwiające przygotowanie soku o różnej konsystencji (zawartości miąższu) użyteczne zamykanie dzióbka do wypuszczania soku opatentowane, opuszczane ramię System zabezpieczający 


  informacje technologiczne i funkcje: 

  • Do prostego i prędkiego przygotowania soków z owoców cytrusowych 
  • zastrzeżone opuszczane ramię zapewniające maksymalną produktywność podczas wyciskania soku 
  • System bezpieczeństwa uniemożliwia włączeniu urządzenia, jeśli nie jest ono korzystnie złożone 
  • Przycisk wyłączania 
  • poręczne zamykanie dzióbka zapobiegające kapaniu soku w trakcie wyciskania 
  • Wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce 
  • Sitko ze stali rdzoodpornej 
  • 1 szybkość dla różnych rodzajów owoców 
  • Moc: 110 W 
  • użyte materiały: stopy metali szlachetnych i stal nierdzewna


☆ Panasonic MJ-L700 ☆

Panasonic MJ-L700 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic MJ-L700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic MJ-L700
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prosty sposób wyciskania owoców Uzyskaj szybciej swój ulubiony sok. Sokowirówka wolnoobrotowa MJ-L700 gromadzi całe owoce, co likwiduje konieczność siekania. Powolne wyciskanie umożliwia delikatne wydobycie elementów odżywczych.

  Mrożone desery lub świeże soki każdego dnia. Bez rozdzielania! Mniej powietrza, mniej utleniania. Wydobywa więcej witaminy C i innych składników odżywczych. Charakterystyczne sokowirówki używają ostrzy i wywołują tarcie w wynku szybkich obrotów, co doprowadza do oddzielenia soku.

  Wyciskanie całych owoców Oszczędzaj czas bez konieczności wcześniejszego siekania. Otwór sokowirówki wolnoobrotowej MJ-L700 ma szerokość 77mm, co oznacza, iż możesz wrzucić całe jabłka. Wkładane kompletnie owoce zapewniają smak i zachowują wartości odżywcze.

  konkretne miażdżenie Górna część śruby jest wydłużona, co umożliwia miażdżenie. Owoce bądź warzywa są automatycznie przepychane na sam dół do całkowitego wyciśnięcia choćby w sytuacji długich i twardych składników takich jak marchewki.

  Dolna część taka jak śruby wytwarzana jest ze stali rdzoodpornej co zagwarantuje znakomitą trwałość i lepsze przetwarzanie. Smukła żeby umożliwić bezproblemowe wykorzystanie, miska na sok jest zbudowana z atrakcyjnego pozbawionego BPA materiału TRITAN fom EASTMAN przypominającego szkło, który jest odporny na uderzenia.

  W połaczeniu z wysokiej klasy czarnym matowym wykończeniem zapewia niebanalny wygląd sokowirówki MJ-L700 przez długi czas. Jedwabiście gładki smak Pulpa jest starannie oddzielana w celu uzyskania gładkiego smaku.

  Sokowirówka MJ-L700 skrupulatnie oddziela pulpę i sok. Mniej pulpy oznacza brak nieprzyjemnego smaku- wyczuwalne sa tylko pyszne naturalne smaki....


☆ Sam Cook PSC-50/B ☆

Sam Cook PSC-50/B Najniższa Cena Online

☆ Sam Cook PSC-50/B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sam Cook
 • Nazwa produktu: Sam Cook PSC-50/B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sam Cook Gotowanie to dziś składnik sztuki. A sztuka kulinarna to eksperymenty i nieustanne obalanie stereotypów. Jednak doskonałe dzieło jest konsekwencją nie tylko talentu artysty, ale i rewelacyjnych urządzeń. Właśnie takich jak Sam Cook Sam Cook to linia produktów wytwarzana dla wymagających. Rezultat pracy wielu profesjonalistów, dla których gotowanie jest życiową pasją. Ich kulinarny kunszt znamionuje kreatywne szaleństwo i odwaga w eksperymentowaniu ze smakiem. Wypróbuj najwyższej klasy urządzenia kuchenne i poczuj się mistrzem w swej kuchni. WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA Sam Cook PSC-50 technologia powolnego wyciskania soku z owoców i warzyw umożliwia pozyskanie maksymalnej, płynnej dawki witamin, elementów odżywczych i błonnika. Wolno wyciskane soki są niedużo napowietrzone, zawarte w nich komponenty nie ulegają podgrzaniu w procesie wyciskania; soki można przechowywać w chłodziarce choćby do 72 godzin. Wyciskarka Sam Cook pracuje bardzo wolno, mechanizm miażdżąco-wyciskający obraca się tylko 33 razy na minutę. W praktyce oznacza to, iż możemy pozyskać średnio dwa razy więcej soku z owoców i warzyw, aniżeli ma to miejsce w charakterystycznej sokowirówce. Konsystencja soku dostosowywana jest za pomocą wymiennych modułów z sitem. Wykorzystanie optymalnie sita z mniejszymi lub większymi oczkami pozwala na pozyskanie soku bardziej albo mniej przezroczystego. Budowa urządzenia zezwala na wyciskanie soku praktycznie ze wszelkich roślin (twardych i miękkich) oraz z ich komponentów (np. Liści). Dzięki czemu możemy komponować napoje o ulubionych smakach albo zaleceniach dla naszego zdrowia. Z powodzeniem możemy także podawać do wyciskarki ziarna (np. Soi) i orzechy, otrzymując w ten sposób mleko czy np. Masło orzechowe. Bezpieczne wykorzystywanie wyciskarki zagwarantuje system SafetyLock uniemożliwiający uruchomienie produktu przy złym montażu składników. Bezpieczne jest tu także dozowanie owoców i warzyw. Otwór wlotowy umożliwia podawanie całych komponentów albo ich pokaźniejszych części – średnica 8 cm. Żeby uniemożliwić włożenie np. Rąk, wlot zabezpieczony jest obrotowym podajnikiem. Wyciskarka ma funkcję REVERS. Pozwala ona na cofnięcie miażdżonej masy owocowej czy warzywnej w przypadku chwilowej blokady, spowodowanej np. Zgrubiałym włóknem czy zbyt grubą skórką. W częstym używaniu sprawdza się także funkcja samoczyszczenia....


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 1200 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 1200 zł, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 1200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta ☆

Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta Najniższa Cena Online

☆ Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurakan
 • Nazwa produktu: Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka wolnoobrotowa, 200W, żółtaSOKOWYCISKARKA ŚLIMAKOWA HURAKAN HKN-CS600L to sprawne rozwiązanie do zastosowania w kawiarniach, restauracjach, barach, hotelach oraz innych punktach żywienia zbiorowego, gdzie w menu dla gości obowiązkowo prezentowany jest świeżo wyciśnięty sok i zdrowe soki świeże.

  Pionowa sokowyciskarka ślimakowa jest wyjątkowo prosta w obsłudze i konserwacji. Odprowadzanie miazgi odbywa się samoczynnie. Właściwości modelu: - sterowanie: elektromechaniczne; - typ: uniwersalna; - liczba ślimaków: 1; - bezpośredni system dostarczania soku; - gumowane nóżki, zapobiegające niepotrzebnemu poślizgowi się urządzenia na powierzchni; - magnetyczny przełącznik indukcyjny; - wyloty do soków i miazgi; - miska oddzielania soku od miazgi.

  rozmiary modelu: 250x150x500 mm, masa: 4,5 kg. Moc wynosi 0,2 kW, napięcie – 230 V.--//--CharakterystykaRodzaj Wolnoobrotowa odcień Czarny, Żółty Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,2 rozmiarySzerokość (mm) 250 Głębokość (mm) 150 Wysokość (mm) 500


☆ Sam Cook PSC-50/B ☆

Sam Cook PSC-50/B Najniższa Cena Online

☆ Sam Cook PSC-50/B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sam Cook
 • Nazwa produktu: Sam Cook PSC-50/B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sam Cook Gotowanie to dziś komponent sztuki. A sztuka kulinarna to eksperymenty i bezustanne obalanie stereotypów. Jednak rewelacyjne dzieło jest wynikiem nie tylko talentu artysty, ale i znakomitych maszyn. Właśnie takich jak Sam Cook Sam Cook to linia artykułów produkowana dla wymagających. Rezultat pracy wielu profesjonalistów, dla których gotowanie jest życiową pasją. Ich kulinarny kunszt znamionuje kreatywne szaleństwo i odwaga w eksperymentowaniu ze smakiem. Wypróbuj najwyższej klasy urządzenia kuchenne i poczuj się mistrzem w swojej kuchni. WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA Sam Cook PSC-50 technika powolnego wyciskania soku z owoców i warzyw pozwala na pozyskanie maksymalnej, płynnej dawki witamin, elementów odżywczych i błonnika. Wolno wyciskane soki są mało napowietrzone, zawarte w nich składniki nie ulegają podgrzaniu w procesie wyciskania; soki można przechowywać w chłodziarce choćby do 72 godzin. Wyciskarka Sam Cook pracuje nad wyraz wolno, mechanizm miażdżąco-wyciskający obraca się wyłącznie 33 razy na minutę. W praktyce oznacza to, że możemy pozyskać średnio dwa razy więcej soku z owoców i warzyw, niżeli ma to miejsce w standardowej sokowirówce. Konsystencja soku dostosowywana jest przy pomocy wymiennych modułów z sitem. Zastosowanie trafnie sita z mniejszymi lub obszerniejszymi oczkami zezwala na pozyskanie soku bardziej lub mniej transparentnego. Budowa urządzenia umożliwia wyciskanie soku praktycznie ze wszelkich roślin (twardych i miękkich), a także z ich części (np. Liści). Dzięki temu możemy komponować napoje o ulubionych smakach lub zaleceniach dla naszego zdrowia. Z powodzeniem możemy także podawać do wyciskarki ziarna (np. Soi) i orzechy, uzyskując w ten sposób mleko czy np. Masło orzechowe. Bezpieczne wykorzystywanie wyciskarki zagwarantuje system SafetyLock uniemożliwiający uruchomienie towaru przy złym konstrukcji elementów. Bezpieczne jest tu także dozowanie owoców i warzyw. Otwór wlotowy umożliwia podawanie całych części albo ich pokaźniejszych części – średnica 8 cm. Żeby uniemożliwić włożenie np. Dłoni, wlot zabezpieczony jest obrotowym podajnikiem. Wyciskarka posiada funkcję REVERS. Pozwala ona na cofnięcie miażdżonej masy owocowej czy warzywnej w sytuacji chwilowej blokady, spowodowanej np. Zgrubiałym włóknem czy zbyt grubą skórką. W częstym stosowaniu sprawdza się także funkcja samoczyszczenia....

☆ G21 Gracioso horizontal ☆

G21 Gracioso horizontal Najniższa Cena Online

☆ G21 Gracioso horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Gracioso horizontal
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  G21 Gracioso srebrny PRZYKŁADY wykorzystania WYCISKARKI G21 GRACIOSO świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych t.j. Burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z, cebuli, pigwy, szyszek chmielu, także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

  sałaty, czy pokrzywy bio przeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszelkiego innego igliwia, zbóż a na dodatek dodatkowo: przy pomocy dodatkowej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest przystępna jako oddzielny artykuł) DLA KOGO JEST WYCISKARKA G21 GRACIOSO? G21 Gracioso to towar z najwyższej półki dla osób szanujących sobie maksymalną produktywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, progresywny wygląd i perfekcję pod kątem technologicznym.

  To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso proponuje nad wyraz pokaźny otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka sprawia, że wyciskanie wolnymi obrotami staje się produktywne, przyjemne i prędkie.

  Ceramiczny ślimak wraz ze szklanym pojemnikiem na sok zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie, a także samopoczucie swoje i swych najbliższych.

  G21 Gracioso ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w prosty i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta pozwala na to, żeby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej sprawnie z soków aniżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków wspaniale wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także nieprzeciętny towar dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się genialnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia uzupełniające, wszędzie tam gdzie liczy się skuteczność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, idealnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na surowo" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka G21 Gracioso jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które zezwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  uzyskujESZ obfity OTWÓR WSADOWY Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, iż wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek zostały zgromadzone i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

  Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest niezwykle duży otwór wsadowy tej wyciskarki. Firma wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

  pokaźny otwór wsadowy spowoduje iż dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyposażony został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

  wielki CERAMICZNY ŚLIMAK Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest również produktywność przetwarzania produktów poprzez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dobrana do otworu wsadowego tak aby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

  Czym obszerniejsza średnica ślimaka tym wydajniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Marka wyciskarki G21 Gracioso wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

  Ważną kwestią jest też materiał z jakiego został wytworzony ślimak. W sytuacji wyciskarki Gracioso marka umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów używanych do kontaktu z żywnością.

  Już w starożytnych czasach była stosowana do produkcji naczyń. Użycie ceramiki zagwarantuje, iż do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak jak może się to zdarzyć przy ślimakach z materiałów nienaturalnych).

  nieprzeciętnE dopasowanIE I ZESTROJENIE PODZESPOŁÓW Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest nieprzeciętnie zestrojona ze sobą tak żeby wyciskać maksymalną ilość soku. Ta nowoczesna kompozycja zezwala na wyciskanie równocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to dużo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  TRYB PRACY WSTECZNEJ Wyciskarka G21 Gracioso zaopatrzona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja użytkowana rzadko lecz jednak czasami się przydaje (np.

  czasami artykuł potrafi się zablokować w tubie) i wykonanie (kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli ekspresowo wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 GRACIOSO znajdzieSZ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SILNIK INDUKCYJNY Silnik zaimplementowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, by był wydajny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne znamionują się najwyższym poziomym bezawaryjności, są bezawaryjne. Co do zasady, urządzenia w których stosuje się silniki indukcyjne cieszą się produktywnością poprzez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Gracioso cechuje się jeszcze ogromną siłą w momencie rozruchu, co bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest pokaźna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

  wyjątkowo dużą zaletą jest na dodatek cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane poprzez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać nawet gdy inni domownicy śpią jeszcze. EKSPRESOWE MYCIE WYCISKARKI, SKŁADANIE I ROZKŁADANIE G21 Gracioso to wyciskarka która została zaprojektowana z myślą o częstym stosowaniu.

  Inżynierowie wyznaczyli cel żeby wyciskanie było szybkie i efektywne lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana żeby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

  Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 90 sekund na to aby urządzenie rozmontować, a także umyć. To niezmiernie ważne by wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długookresowym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

  Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i skuteczną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

  zastosowanE ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w system gwarantujący długotrwałe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, broniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

  Dzięki obfitemu otworowi wsadowemu, a także obfitemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). KOREK NIEKAPEK G21 Gracioso została wyposażona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

  Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z rozmaitych produktów wewnątrz sporej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki temu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w momencie kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku bądź też podmienienie naczynia na puste.

  Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać cyklu wyciskania. że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie zabrać do ręki pełny pojemnik soku. OPRÓCZ efektywnEJ WYCISKARKI, MOŻESZ otrzymać URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA MASŁA ORZECHOWEGO i SORBETÓW LODOWYCH Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak żeby u(umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

  Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego zaskoczysz swych domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka dostępna jest jako oddzielny artykuł w naszym sklepie. G21 GRACIOSO uzyskujESZ KOMFORT i CISZĘ Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, aby jej obsługa była prosta i przyjemna.

  Poziom natężenia dźwięku gromadzi się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki – nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym przez drugą osobę.

  OBROTY SĄ WOLNE, ale NIE ZA WOLNE szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obrotów na minutę. Tak dobrana poprzez inżynierów prędkość sprawia, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały).

  Natomiast z drugiej strony ta szybkość w połączeniu z pokaźnym otworem wsadowym i znacznym ślimakiem pozwala w przygotować sok ekspresowo i bez długotrwałego przebywania w kuchnii. Jest to wyraźne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest wyjątkowo długi, na dodatek mycie sit jest uciążliwe poprzez co wykorzystywanie wyciskarki staje się niewygodne i poprzez to sporadyczne.

  jednostajnA PRACA Wyciskarka G21 Gracioso została zaopatrzona w przeciwpoślizgową podstawę dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym przejrzyj CZYM SIĘ RÓŻNI WYCISKARKA G21 GRACIOSO OD INNYCH WYCISKAREK producenta G21 – PRZYGOTOWALIŚMY PORÓWNIANIE dostajESZ URZĄDZENIE BEZPIECZNE I CERTYFIKOWANE (BPA FREE) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające jej dystrybujcje i użytkowanie na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

  Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły też brak wyciągania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Chamber są oznaczone BPA Free) CO OTRZYMASZ W komplecie G21 GRACIOSO W wysmakowanym pudełku G21 Gracioso wyszukasz: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (szklany na sok i z tworzywa na odpady) praktyczny tłoczek użyteczny tłoczek stojak do suszenia części wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim DLACZEGO WARTO posiadać WYCISKARKĘ GRACIOSO producenta G21 G21 to wiodąca i nowoczesna firma produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, w dodatku tzw.

  RAW FOOD (surowe diety). Od samego początku istnienia producent G21 zajmuje się produkcją sprzętów ktróre pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swej ofercie oprócz wyciskarek ma także mistrzowskie blendery wysokiej mocy, i szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swych domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, produktywność, ergonomia potwierdzona zarówno poprzez domowników jak i fachowych kucharzy, używających wyciskarek w swoich kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek używane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród maszyn dedykowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki marki G21 z powodzeniem wypierają z rynku firmy droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na markę G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia także na elegancję i design. Wyciskarki G21 rewelacyjnie wpiszą się w kolorystykę i styl, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najkorzystniejszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii firma G21 jest liderem. Porównanie produktów Ten towar G21 Gracioso metaliczny VS lubiany Omega Sana EUJ-707 Czerwony Podstawowe dane marka G21 > Wyciskarki do owoców G21 Moc? 200 W > Wyciskarki do owoców 200 W wariant samoczynne > Wyciskarki do owoców automatyczne kolor Czarne > Wyciskarki do owoców odcień Czarne Wałki Jednoślimakowe > Wyciskarki Jednoślimakowe zaimplementowane technologie Silnik wolnoobrotowy > Wyciskarki Wolnoobrotowe Regulacja obrotów Nie liczba stopni obrotów 1 Funkcja reverse Tak Otwór wlotowy 7,6 cm Pojemnik na sok Tak objętość pojemnika na sok? 0,6 l prędkość? 70 obr/min.

  Stopnie prędkości? 1 Model Gracioso popularne Wyciskarki do owoców G21 zaimplementowane technologie Silnik wolnoobrotowy Wyciskarki do owoców G21 200 W


☆ Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona ☆

Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurakan
 • Nazwa produktu: Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwonaSokowirówka wolnoobrotowa HURAKAN HKN-CS600H to skuteczne rozwiązanie do zastosowania w kawiarniach, restauracjach, barach, hotelach oraz innych lokalach gastronomicznych, gdzie w menu dla gości obowiązkowo podawane są świeżo wyciśnięte i zdrowe soki.Sokowirówka pozwala uzyskać sok z owoców, warzyw, kiełków pszenicy, natki pietruszki, a choćby z dzikich ziół.Zachowuje maksymalną liczba komponentów odżywczych i witamin.

  Sokowirówka może pracować choćby z szczególnie trudnymi rodzajami produktów, takimi jak: miękkie jagody miękkie, zioła, kiełkujące zboża czy namoczone orzechy.Sprzęt można łatwo rozmontować i wyczyścić.parametry modelu:liczba prędkości: 1;, Sterowanie: półautomatyczne;, rodzaj: nastawny;, Silnik o wysokiej skuteczności;, Łatwość obsługi, transportu i przechowywania;, poręczność;, efektowny i innowacyjny wzór;, Wielofunkcyjność.

  wymiary modelu: 250x150x500 mm. Moc wynosi 0,3 kW, napięcie – 230 V.--//--CharakterystykaRodzaj Wolnoobrotowa odcień Czarny, Czerwony Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,3 wymiarySzerokość (mm) 250 Głębokość (mm) 150 Wysokość (mm) 500


☆ Panasonic MJ-L700 ☆

Panasonic MJ-L700 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic MJ-L700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic MJ-L700
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prosty sposób wyciskania owoców Uzyskaj szybciej swój ulubiony sok. Sokowirówka wolnoobrotowa MJ-L700 posiada całe owoce, co eliminuje konieczność siekania. Powolne wyciskanie umożliwia delikatne wydobycie komponentów odżywczych.

  Mrożone desery lub świeże soki każdego dnia. Bez rozdzielania! Mniej powietrza, mniej utleniania. Wyciąga więcej witaminy C i innych składników odżywczych. Standardowe sokowirówki używają ostrzy i wywołują tarcie w wynku szybkich obrotów, co doprowadza do oddzielenia soku.

  Wyciskanie całych owoców Oszczędzaj czas bez konieczności wcześniejszego siekania. Otwór sokowirówki wolnoobrotowej MJ-L700 ma szerokość 77mm, co oznacza, iż możesz wrzucić całe jabłka. Wkładane w całości owoce gwarantują smak i zachowują wartości odżywcze.

  mocne miażdżenie Górna część śruby jest wydłużona, co umożliwia miażdżenie. Owoce bądź warzywa są samoczynnie przepychane na sam dół do całkowitego wyciśnięcia choćby w sytuacji długich i twardych składników takich jak marchewki.

  Dolna część taka jak śruby produkowana jest ze stali nierdzewnej co zapewnia doskonałą odporność i udoskonalone przetwarzanie. Smukła aby umożliwić bezproblemowe zastosowanie, miska na sok jest zbudowana z pięknego pozbawionego BPA materiału TRITAN fom EASTMAN przypominającego szkło, który jest odporny na uderzenia.

  W połaczeniu z wysokiej klasy czarnym matowym wykończeniem zapewia ciekawy wygląd sokowirówki MJ-L700 poprzez długi czas. Jedwabiście gładki smak Pulpa jest skrupulatnie oddzielana w celu uzyskania gładkiego smaku.

  Sokowirówka MJ-L700 dokładnie oddziela pulpę i sok. Mniej pulpy oznacza brak nieprzyjemnego smaku- wyczuwalne sa tylko pyszne naturalne smaki....Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 1200 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 1200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 1200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 1200 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 1200 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 1200 zł cena,
 • wyciskarka do 1200 zł ranking,
 • wyciskarka do 1200 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...