Najlepsze wyciskarki do 1800 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 1800 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 1800 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 1800 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 1800 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 1800 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 1800 zł, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w tworzeniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Pokazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest produktywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą korzystnie spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden komponent nie będzie poprawnie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest szczególnie przychylną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Jeszcze jej przenoszenie jest nad wyraz proste. A wszystko to wszystko to doskonale wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z zróżnicowanych składników, które trafią do Twojej szklanki wyśmienite wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, konkretny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. W dodatku jego praca jest wyjątkowo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który olśni najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce wyróżnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak obfity otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na niewiele znaczące kawałki!

  dodatkowo system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  luksusowy design
  progresywny, wytwarzany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyeksponuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wytwornym matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  parametry technologiczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Demonstrujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest efektywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie części będą prawidłowo spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden element nie będzie dobrze włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest bardzo przychylną wyciskarką nie tylko w użytkowaniu. W dodatku jej przenoszenie jest nad wyraz proste. A wszystko to wszystko to nieprzeciętnie wkomponowane w ekskluzywny wygląd EVO. 4. Korek niekapek umożliwia przygotowanie soku z różnych elementów, które trafią do Twojej szklanki rewelacyjne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, solidny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. W dodatku jego praca jest stanowczo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najmocniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce wyróżnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak pokaźny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieznaczne kawałki!

  dodatkowo system Flip-Gate zwiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  ekskluzywny design
  postępowy, wytwarzany z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution zaakcentuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wykwintnym matowym wydaniu powodują, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości technologiczne

☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Ulepszona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha teraz wyekwipowana w nowocześniejszy i bardziej wydajny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka dzisiaj większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nową, kompletnie szczelną misę, która znacznie upraszcza cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nietrudna i intuicyjna.

  Hurom HZS to najnowszy artykuł z linii Premium, która eksponuje się obudową wyprodukowaną ze stali i bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów, a także squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Większy niżeli dotychczas otwór wsadowy oraz nowa, w pełni szczelna misa sprawiają, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak nietrudne.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom kupujących i w najnowszej linii wprowadził drugi, 2-krotnie pokaźniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo obszerniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał ponadto standardowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich towarów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, pokaźniejszy otwór wsadowy połączony jest w dodatku z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która proste wsypywanie śladowych, krągłych składników, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki czemu jest kompletnie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń między wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu, a także myciu oraz zezwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza liczba pulpy to też łatwiejsze mycie. Dodatkowo w wyciskarkach do soków kolekcji Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją precyzyjnie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie marki Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki nowoczesnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez zapotrzebowania użytkowania dodatkowego sita.

  Sok nad wyraz przezroczysty albo gęsty z obszerniejszą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze cechy wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z prędkością wyłącznie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka umożliwia kontrolę gęstości oraz zawartości błonnika wyciskanego soku, takzjednoczyć go do jednostkowych potrzeb.

  produktywność: ulepszona kompozycja wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną sprawność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: kompozycja pionowej wyciskarki Hurom zagwarantuje czyszczenie sita i misy samoczynnie w trakcie wyciskania soku.

  uzupełniające zmiany konstrukcyjne wykorzystane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus upraszczają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki posiadające kontakt z żywnością stworzono z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne elementy jak wałek ślimakowy oraz sito wyprodukowane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od klasycznych tworzyw, co zapewnia wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i dużo innych. Wysoka kultura pracy: zastosowane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyekwipowane pozostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na używanie tylko przy poprawnym zmontowaniu wszelkich części.

  Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne stosowne chłodzenie i zapobiegają postępowa dostosowywana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki opatentowanej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, iż może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania w środku misy w zależności od rodzaju elementów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnorodnych towarów i dokładnie dostosować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z rozmaitymi rodzajami artykułów ] Najważniejsze właściwości wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa sprawność i krystaliczność spośród wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i dużo innych pokrywa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępnej w trzech nieszablonowych kolorach - srebrny, złoty róż, czerwone wino postępowy sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z prędkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością jedynie 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki innowacyjnej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także procesu wyciskania wyjątkowo cicha i energooszczędna dzięki zastosowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w przypadku otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody powiadamiające stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt ułatwiający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do przezroczystych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ Kuvings D9900 ☆

Kuvings D9900 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings D9900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings D9900
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -200 zł z kodem BFD9900. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy aby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska producent Kuvings od ponad 40 lat projektuje sporo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, skuteczniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Marka Kuvings oferuje swoim Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta cechuje się najwyższą jakością i funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.postępowe wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to aby zapewniać adekwatną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych komponentów odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach marki Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa D9900 firmy Kuvings to połączenie wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu.

  nowoczesne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców powoduje, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model producenta wyekwipowany został w pokaźny podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Pokaźny komfortowy wlot jest ewidentnie obszerniejszy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw do nawet 30 minut ciagłej pracy.

  Do tego praca na wolnych obrotach (48 obrotów na minutę) plus opatentowana technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, pozwala na nad wyraz skrupulatną, a najczęściej efektywną ekstrakcję soku.

  zaimplementowany "ślimak" zagwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co za tym idzie, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek firmy Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Dzięki zaimplementowaniu w wyciskarce do soku Kuvings D9900 technologii maksymalnego filtrowania, masz gwarancję uzyskania wspaniałego i w 100% pozbawionego włókien soku, który jest pełen smaku i witamin.

  Co pokaźne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu poprzez co nie zmienia na dodatek smaku. Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy przez 72 godziny.

  Trzeba jeszcze podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo obfitej mocy silnika.Najważniejsze elementy mechanizmu, czyli ślimak i sitko wytwarzane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niż plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, iż może być wykorzystywany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach użytkowania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, iż jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Wszechstronne zastosowanie wyciskarek pozwala na przygotowanie w nich soku zarówno z: twardymi owocami i warzywami podawanymi kompletnie, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o wielkiej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 z łatwością przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa.Wyciskarka posiada łatwą i poręczną budowę, która umożliwia proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  parametry:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do bardzo efektywnej pracy poprzez mnóstwo lat.- Wolne wyciskanie: 48obr/min. Zagwarantuje perfekcyjny balans między prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- wykorzystanie skutecznego i cichego silnika (40-50dB.), wysokiej jakości przekładni i precyzyjne wykonanie pozwalają maksymalnie zmniejszyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- obfity komfortowy wlot o średnicy 8,2 cm, umożliwia wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings gromadzi dużą ilość błonnika, pokaźnie większą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie i specjalna budowa ślimaka i sita umożliwiają zachowanie nieprzerwanych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza wytrzymałość, jakość i bezawaryjność urządzenia.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie standardowe:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.dane technologiczne:- rozmiary urządzenie: dł.

  21 x szer. 15 x wys. 45cm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenia: 7 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- liczba obrotów: 48 rpm,- Około 30 minut ciągłej pracy,- System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm,- pokrywa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie elementy wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie produktu od Klienta za pośrednictwem marki kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie artykułu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w całości pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem części silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje artykuł poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu artykułu przez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  części eksploatacyjne artykułu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją artykułu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych części z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne albo chemiczne towaru powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym stosowaniu, konserwacji albo przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta albo inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia artykułu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do użytkowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia towaru powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie elementy odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom producenta przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  na skutek czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wydobywają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, broniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały oraz zapobiegając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenia i obfita moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych, a także walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Zoo Rhino ☆

Zoo Rhino Najniższa Cena Online

☆ Zoo Rhino - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zoo
 • Nazwa produktu: Zoo Rhino
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Rhino to pozioma wolnoobrotowa wyciskarka polecana przy produkcji zielonych soków, a także soków z twardych i soczystych produktów. Pozioma konstrukcja wałka ślimakowego zapewnia nam maksymalne wyciśnięcie produktów a wolnoobrotowy wałek ślimakowy nie sprawia napowietrzania produkowanych soków zapewniając najwyższą skuteczność wśród konkurencji.

  Specyfikacja urządzenia:

  1. najistotniejszy silnik 250W
  2. Najniższe obroty 54 obr./min.
  3. 5cio stopniowa regulacja wypływu pulpy
  4. Najcichsza wyciskarka
  5. Najwyższa wydajność
  6. Wielozadaniowość - cechuje się poprzez najróżniejszego rodzaju końcówki:
  • Sitko do soków
  • Sitko przetwarzające ( homogenizacja )
  • Końcówki makaronowe ( 4 typy makaronów )
  • Końcówki do paluchów ( 2 grubości )

  w chwili kiedy decydujesz się na dobór trafnego urządzenia do produkcji soków stawiasz na poprawę swego ZDROWIA. Nie pozostawiamy Ci żadnych złudzeń – jesteśmy tym co spożywamy na co dzień. Pozwól nam i naszej wyciskarce pomóc Ci w poprawie jakości TWOJEGO ZDROWIA – pamiętaj zdrowie jest jedno ZADBAJ O NIE. A teraz chcielibyśmy Ci przedstawić pełen wachlarz możliwości jakie daje Ci nasz best seler czyli wyciskarka RHINO.

  Co że wyciskarka RHONO jest taka nieszablonowa?

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  Wyciskarka RHINO to nie tylko wyciskarka do soków. Na urządzeniu tym przyrządzisz pokaźnie więcej aniżeli tylko pyszne i bogate w witaminy soki. To urządzenie które pozwoli Ci na mnóstwo więcej jeśli mu na to pozwolisz. Teraz chcielibyśmy przedstawić Ci możliwości wyciskarki którą masz na wyciągnięcie ręki:

  ZDROWE I PYSZNE SOKI

  Na naszej wyciskarce przyrządzisz soki z wszystkich produktów – zwykle z tych, z którymi nie radzą sobie sokowirówki – to jest właśnie przewaga wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami:

  • ZIELONE SOKI - trawa pszeniczna, jarmuż, młoda pokrzywa, szpinak, seler naciowy i inne. Wszelkie zioła które uprawiasz w ogrodzie czy także na balkonie możesz użyć do wyciskania soków właśnie przy użyciu wyciskarki Rhino. Podaruj sobie i swoim bliskim skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów i fitosubstancji zamkniętych w szklance pysznego soku.
  • SOKI Z TWARDYCH WARZYW – marchew, burak czy też bulwa selera. Warzywa te posiadają nieocenione dostatek elementów prawidłowo wpływających na nasze zdrowie
  • MIĘKKIE OWOCE – twarde jabłka, pomidory, truskawki, aronia, maliny, porzeczki czy winogrona oraz pozostałe owoce. Przygotujesz dzięki wyciskarce pyszne kolorowe soki bogate w najcenniejsze elementy odżywcze pomagające wspierać nasze zdrowie.

  MLEKA ROŚLINNE - w obecnych czasach wielu z nas boryka się z zróżnicowanymi nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli ty także masz ten problem i nie możesz np. Spożywać mleka, to wyciskarka Rhino przyjdzie Ci z ratunkiem. Dzięki wyciskarce przygotujesz:

  • Mleko owsiane
  • Mleko sojowe
  • Mleko migdałowe
  • Kokosowe
  • Orzechowe i inne...

  PRZETWARZANIE ŻYWNOŚCI – HOMOGENIZACJA

  Dzięki specjalnemu pełnemu sitku przygotujesz:

  • MASŁA ORZECHOWE – Ty wybierasz orzechy z jakich chcesz przygotować swoje zdrowe smarowidło na kanapki i to Ty decydujesz o jego konsystencji – wszystko zależy właśnie od Ciebie.
  • SORBETY Z OWOCÓW – zdrowa alternatywa dla słodkiej zimnej przyjemności – 100% elementów pochodzenia naturalnego, żadnych słodzików, barwinków i konserwantów.
  • PASTY – warzywne, z cieciorki czy soczewicy.
  • MIELENIE – dzięki tej nakładce zmielisz ser na sernik i mak na pyszny makowiec.
  • Przygotujesz na dodatek FARSZ do pierogów

  KOŃCÓWKI DO PRODUKCJI WŁOSKICH SPECJAŁÓW – MAKARONY

  Urządzenie wyposażone jest w rozmaite nakładki. Końcówki o których mowa to:

  • 4 do makaronów
  • 2 do paluchów np. Chlebowych.

  Makarony jakie możemy przygotować dzięki wyciskarce to nitki/cienkie spaghetti, grubsze spaghetti, tagliatelle o dwóch szerokościach. Nakładka przetwarzająca pomorze zagnieść ciasto a końcówki uformują trafny kształt makaronu.

  najmocniej WOLNOOBROTOWY MECHANIZM WYCISKAJĄCY

  Przewaga wyciskarki Rhino nad innymi podobnymi, poziomymi wyciskarkami to typowo najniższe obroty wałka ślimakowego na minutę. Mamy tutaj 54 obr./min. Co czyni ją najlepszą wyciskarką pod względem tego najważniejszego parametru, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Dzięki tak niskim obrotom wyciskamy soki bogate w substancje odżywcze:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały...

  solidnY SILNIK – NIC MU NIE DA RADY

  potężny silnik przy wyciskarkach poziomych, w których wywieramy nacisk na poziomy wałek ślimakowy, sprzyja wydajniejszej pracy urządzenia. Dzięki takiemu silnikowi wyciskarka wspaniale sprawdza się w każdym zadaniu – bez względu na to co dla niej przygotowaliśmy. Zastosowano tutaj silnik indukcyjny bezszczotkowy co gwarantuje dużą żywotność, odporność i jego niezawodność. Na dodatek silnik ten znamionuje wyjątkowo cicha praca. Urządzenie pracując na sucho praktycznie nie buduje hałasu, tylko szum – dopiero podawane bezkompromisowce generują obszerniejszy hałas (twarde warzywa większy, miękkie owoce mniejszy).

  zmienionY WAŁEK ŚLIMAKOWY

  Serce wyciskarki, czyli wałek ślimakowy, w wyciskarce Rhino Byzoo zostało zmienione. Dodatkowe wypustki sprzyjają temu, iż produkty są łatwiej i szybciej miażdżone oraz podawane na dalsze części wałka do sitka wyciskającego. Taka kompozycja wałka powiększa wydajność wyciskarki, dzięki czemu uzyskamy pokaźniejszą ilość soku w porównaniu do konkurencji.

  BEZPIECZNE MATERIAŁY – BPA FREE

  Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy możliwość wykonywania newralgicznych części wyciskarek z materiałów bezpiecznych dla nas i neutralnych w kontakcie z sokiem. Dzięki tym materiałom mamy pewność, iż do soków nie przedostają się żadne dodatkowe elementy niepożądane. W dodatku materiały te nie reagują z kwasami soków i nie ulegają osłabieniu czy ścieraniu, jak to ma miejsce w sytuacji zwykłych tworzyw w budżetowych wersjach wyciskarek. Mowa tutaj u ULTEMIE, z którego wykonany jest wałek ślimakowy i sitka, TRITANIE cały bęben przetwarzający, do którego wkładane są pozostałe elementy urządzenia, i STALI rdzoodpornej w sicie do soków i sicie przetwarzającym. Są to materiały najistotniej rekomendowane przy takich urządzeniach gdzie pewność, iż do soku nie przedostaje się nic oprócz dobrodziejstw z warzyw owoców czy zieleniny ma kluczowe znaczenie. Wybieraj wyłącznie takie produkty, w których masz pewność, że są wolne od krzywdzących bisfenoli czy innych ftalanów jak nad wyraz szkodliwych dla naszego zdrowia. Dodatkowo materiały te są na tyle twarde,nawet codziennie wyciskając twarde korzenne produkty nie będą nam się ścierać jak to ma miejsce w tańszych budżetowych markach. Na dodatek sitko wykonane ze stali rdzoodpornej nie będzie nam z czasem rdzewiało w kontakcie z kwasami soków. To wszystko przemawia za produktem, który Państwu proponujemy.

  PŁYNNA REGULACJA ŚWIATŁA OTWORU WYLOTOWEGO PULPY

  W wyciskarce wolnoobrotowej RHINO masz realny wpływ na to w jaki sposób wydala z siebie odpad w postaci pulpy. Pięciostopniowa regulacja pozwala na płynną regulację ujścia pulpy z urządzenia w czasie realnym.

  Pokrętło to powiększa w duży sposób sprawność pracy mechanizmu wyciskającego:

  • Poziom 5 ustawiasz gdy wyciskarka ma do wyciśnięcia sok z twardych produktów takie jak warzywa korzenne
  • poziomy niższe w sytuacji bardziej miękkich owoców.

  Wraz z podawaniem kolejnych minimalistycznców na wałek ślimakowy należy obserwować kanał wylotowy na odpady i przystosowywać wartość numeryczną na pokrętle do tego jak pulpa uchodzi z wyciskarki. Poziom 5 otwiera nam światło ujścia pulpy maksymalnie więc ta opuszcza urządzenie niezwykle płynnie i bez oporu. Ustawianie pokrętła na stopnie niższe aniżeli 5 to przymykanie tego światła i rozszerzanie ciśnienia wyciskania. Pamiętać przy tym należy nie możemy w dowolny sposób manewrować tym pokrętłem tylko trzeba przestrzegać pewnej zasady:

  Im twardszy produkt, który wytwarza dużo pulpy tym ten otwór powinien mieć większe światło którym wydostaje się pulpa z urządzenia, czyli twarde ustawiamy na 5 a miękkie bliżej 0.

  ELEGANCJA I postępowY styl DLA KAŻDEJ KUCHNI

  Wyciskarka Byzoo Rhino to nowoczesne urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co umożliwia idealne wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczyraduje każdą Panią domu.

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • Korpus z silnikiem
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Bęben przetwarzający
  • Tacka zasypowa
  • Sitko do soków
  • Sitko pełne ( do homogenizacji)
  • Nasada bębna
  • Regulator wypływu pulpy
  • 4 końcówki makaronowe
  • 2 końcówki do np. Formowania paluchów chlebowych
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i obcym
  • Karta gwarancyjna

  Specyfikacja
  marka
  Gwarancja silnik / części
  10 lat / 5 lat (działalność: 6 miesięcy)
  Misa - materiał
  Tritan
  Moc
  250 W
  szybkość obrotowa
  ok. 54 obr./min.
  wymiar otworu wsadowego
  około 40mm
  Soki z błonnikiem
  TAK
  technologia wyciskania
  jedno-ślimakowa
  Waga
  5,6 kg
  Wyciska sok z naci
  Tak
  rozmiary (dł x szer x wys)
  40 x 18, x 33,5 cm
  Łatwość czyszczenia
  5/5
  Łatwość obsługi
  5/5

☆ Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm ☆

Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XXLselect
 • Nazwa produktu: Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm, Model ze stali rdzoodpornej, z oddzielnym zrzutem pulpy do plastikowego pojemnika. Gumowe nóżki zapobiegają wibracjom i przesuwaniu, łatwe czyszczenie, obfity otwór wsadowy 7,5 cm.

  obroty/min. Cm, V, W, 6300, 38(H)x19x31, 230, 430


☆ Juicy Retreats JR 8000 ☆

Juicy Retreats JR 8000 Najniższa Cena Online

☆ Juicy Retreats JR 8000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Juicy Retreats
 • Nazwa produktu: Juicy Retreats JR 8000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  NAJNOWSZY MODEL WOLNOOBROTOWEJ WYCISKARKI SOKÓW JR ULTRA 8000 S2

  znanej brytyjskiej firmy "Juicy Retreats"

  NAJWAŻNIEJSZE zalety

  • konkretny silnik, zezwala na max. 2 godziny ciągłej pracy
  • 37 obrotów na minutę
  • pokaźny, bezpieczny i komfortowy podajnik
  • pokaźniejsza powierzchnia sitek
  • nowa dwustopniowa budowa ślimaka
  • wydłużona gwarancja - 10 lat na silnik, 5 lat na części (nie dotyczy firm)

  lepszY SILNIK WYCISKARKI JR 8000 S2 zezwala na bezustannĄ PRACĘ poprzez 2 GODZINY!

  Dotychczasowe modele pozwalały na pracę urządzenia przez maks. Godzinę, wyciskarka JR 8000 S2 z powodzeniem może być używana nie tylko do wykorzystywania domowego,ponadto w obiektach gastronomicznych.

  NISKIE OBROTY

  prędkość wyciskania nie pozostaje bez znaczenia dla jakości soku, im wolniejsze obroty, tym bardziej wartościowy sok! Model JR 8000 S2 ma jeszcze niższe obroty wynoszące zaledwie 37 na minutę! Sok nie podgrzewa się i nie traci wartości odżywczych i witamin, jest gęsty i smaczny.

  wydajnIEJSZY ŚLIMAK

  Dla lepszej wydajności wyciskania, urządzenie zaopatrzono w dwustopniowy konkretny ślimak.

  Wyciskarka 8000 S2 pozwala na wyciskanie soku z dowolnych warzyw. Wytrzymałe sitka z tworzywa Tritan zostały ulepszone i dzisiaj posiadają większą powierzchnię siatki poprzez którą zostaje wyciśnięty sok.

  3 SITKA DO WYCISKANIA W zestawie PLUS SITO KLARUJĄCE (do przecedzania)

  Sitko do soków - z twardych warzyw, owoców oraz z zielonych liści i traw pszenicznych.

  Sitko do koktajli, smoothie, musów

  Sitko do sorbetów, lodów owocowych - dzięki wytrzymałym materiałom możesz zrobić deser z mrożonych owoców.

  Sitko klarujące, jeżeli chcesz krystaliczny sok, możesz zastosować uzupełniające sito do cedzenia soku.

  wygodnY I BEZPIECZNY PODAJNIK

  o szerokości 7,5 cm, pozwala na wyciskanie soków z całych owoców, dzięki temu oszczędzamy czas, a praca z urządzeniem staje się szybka i przyjemna. Nowoczesny podajnik FeedSafe z obrotową platformą, zabezpiecza przed włożeniem rąk do środka, dzięki temu urządzenie jest bezpieczniejsze przy pracy z dziećmi.

  PRZYCISK REVERS

  funkcja umożliwia uruchomienie ślimaka w przeciwnym kierunku, co pozwala na wycofanie produktu w razie zapotrzebowania

  specyficznY KOREK NIEKAPEK

  wylot soku został udoskonalony i wzbogacony o korek który po zamknięciu zezwala na przepłukanie wnętrza misy. Rozwiązanie pozwala na wyciskanie zróżnicowanych soków z różnorodnych owoców, których nie chcesz mieszać ze sobą. Wystarczy zamknąć korek, wlać wodę do podajnika i uruchomić wyciskarkę. Wnętrze zostanie wypłukane z resztek miąższu i owocu! Wypuść wodę ze środka i wyciskarka jest gotowa do wyciskania kolejnej partii soku, bez konieczności rozkręcania całego urządzenia.

  Funkcja jest także przydatna jeżeli chcesz uzyskać sok z najróżniejszych owoców, wówczas zamknij korek i włóż ulubione owoce albo warzywa. Wyciskarka wymiesza sok wewnątrz a ty uzyskasz idealny wymieszany sok.

  Jeżeli śpieszysz się do pracy i nie masz czasu umyć urządzenia, starczy zamknąć korek i wlać szklankę wody do środka. Pozostałości nie zaschną a ty po powrocie uruchomisz wyciskarkę i opróżnisz ją z resztek soku i wody.

  TWORZYWA WOLNE OD TOKSYCZNYCH BISFENOLI

  Wyciskarka wytworzona jest z trwałych i nietoksycznych materiałów, dzięki czemu masz pewność iż pijesz zdrowy sok.

  PROSTY MONTAŻ

  W pełni intuicyjny i czytelny system wskaźników - strzałek pozwala w nietrudny sposób złożyć JR Ultra 8000 S2 w kilka sekund i natychmiast przejść do wyciskania soku.

  wyjątkowY DESIGN I CICHA PRACA

  progresywny design, nieszablonowy lśnienie, nowe ulepszenia i jeden z najcichszych silników w wyciskarce 8000 S2 pozwalają ocenić ją jako jedną z najdoskonalszych wyciskarek, jakie można kupić.

  zestaw posiada:

  • korpus (podstawę) wyciskarki
  • misę
  • wycieraczkę
  • ślimak
  • komin
  • popychacz
  • sitko do soków
  • sitko do smoothie
  • sitko do sorbetów
  • sito odcedzające
  • 2 sztuki pojemników na sok i pulpę
  • szczotkę do czyszczenia
  • instrukcję obsługi w języku polskim
  • książkę z przepisami w języku angielskim
  • książkę w języku polskim "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować Twoje życie. Dr Sandra Cabot"

  Porównanie modeli wyciskarek soku na dzień 12.11.18r.

  SPECYFIKACJA:

  • Moc silnika 240W
  • Czas ciągłej pracy 90-120 minut
  • Obroty ślimaka - 37 rpm / min.
  • Poziom hałasu 50-60 dB
  • Tworzywa wolne od bisfenolu
  • Ślimak z tworzywa Ultem
  • Sitka z tworzywa Tritan
  • Przycisk pracy wstecznej ślimaka - Reverse
  • rozmiary: 49 x 16 x 26
  • Waga: 7,5kg
  • Zabezpieczenia przed przegrzaniem
  • Gwarancja: 10 lat na silnik, 5 lat na części
  • Gwarancja dla firm: 2 lata

  Prezenty do każdej wyciskarki od Mediasklep24.pl:

  1. Książka "Terapia Sokowa czas na juicing"

  2. Książka pt. "Zdrowe soki" Danielle Omar

  3. Książka pt. "Przywracać zdrowie żywieniem" Ewa Dąbrowska


☆ 4Swiss BM 202 X JJ ☆

4Swiss BM 202 X JJ Najniższa Cena Online

☆ 4Swiss BM 202 X JJ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 4Swiss
 • Nazwa produktu: 4Swiss BM 202 X JJ
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Cicha praca:tak;Funkcje dodatkowe:antypoślizgowe nóżki, silnik indukcyjny;Gwarancja:60 miesięcy;Kolor:srebrny;ilość sit w pakiecie:2;Moc:430 W;Otwór XL:tak;objętość naczynia na miąższ:0;objętość naczynia na sok:0;szybkość:40 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technologia:jednoślimakowa;wariant:pionowa;Wariantowanie-model:BM202 x JJ;Wielkość otworu wsadowego:80 mm;Wyposażenie:2 sitka, książka z przepisami, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, szczotka, tłoczek...


☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021 ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021 Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  • urządzenie uruchamiane za pomocą dźwigni dociskacza
  • części mające styczność z żywnością tworzone są ze stali rdzoodpornej
  • pojemnik, docisk, wyciskacz stworzone ze stali nierdzewnej
  • prędkość obrotowa: 1450 obr./min.
  • wymiary (mm): 212x287x396 (h)
  • moc: 0,23 kW
  • zasilanie: 230 V
  • ma atest
  • kod: 480021
  Dokumenty do pobrania:


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 1800 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 1800 zł, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 1800 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Udoskonalona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha teraz wyekwipowana w nowocześniejszy i bardziej efektywny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka dzisiaj większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nową, kompletnie szczelną misę, która istotnie upraszcza proces wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nietrudna i intuicyjna.

  Hurom HZS to najnowszy towar z serii Premium, która podkreśla się obudową wytworzoną ze stali i bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów oraz squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Pokaźniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy i nowa, kompletnie szczelna misa sprawiają, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak nieskomplikowane.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w najnowszej linii wprowadził drugi, 2-krotnie obszerniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo obszerniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał też charakterystyczny, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich produktów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, większy otwór wsadowy połączony jest na dodatek z platformą nachyloną pod kątem 4 stopni, która nietrudne wsypywanie minimalnych, kolistych elementów, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki czemu jest całkowicie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to liczba gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu, a także myciu i pozwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza liczba pulpy to też łatwiejsze mycie. Na dodatek w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją skrupulatnie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie marki Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki innowacyjnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego sita.

  Sok nad wyraz krystaliczny lub gęsty z obszerniejszą zawartością błonnika. Starczy ustawić manetkę w adekwatnej pozycji. Najważniejsze właściwości wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z prędkością wyłącznie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka umożliwia kontrolę gęstości i zawartości błonnika wyciskanego soku, takzintegrować go do indywidualnych potrzeb.

  skuteczność: lepsza konstrukcja wałka ślimakowego zapewnia maksymalną efektywność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: budowa pionowej wyciskarki Hurom zagwarantuje czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

  uzupełniające zmiany konstrukcyjne użyte w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki posiadające kontakt z żywnością wykonano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne komponenty jak wałek ślimakowy i sito tworzone zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od tradycyjnych materiałów, co zagwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i niemało innych. Wysoka kultura pracy: użyte w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyekwipowane pozostały w czujniki bezpieczeństwa zezwalające na użytkowanie tylko przy poprawnym zmontowaniu wszelkich składników.

  Szerokość otworu górnego, a także boczne umiejscowienie szerszego otworu zapobiegają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne stosowne chłodzenie i zapobiegają progresywna dostosowywana manetka Z pomocą regulowanej manetki zastrzeżonej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, że może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania w środku misy w zależności od typu elementów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z zróżnicowanych towarów i skrupulatnie przystosować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z zróżnicowanymi rodzajami produktów ] Najważniejsze cechy wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa sprawność i przezroczystość spośród wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zaimplementowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i dużo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, przystępnej w trzech wyjątkowych kolorach - srebrny, złoty róż, czerwone wino innowacyjny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością tylko 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki postępowej i zastrzeżonej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także cyklu wyciskania wyjątkowo cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w przypadku otwarcia pokrywy w trakcie pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody informujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt upraszczający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyekwipowana wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do krystalicznych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ 4Swiss BM 202 X JJ ☆

4Swiss BM 202 X JJ Najniższa Cena Online

☆ 4Swiss BM 202 X JJ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 4Swiss
 • Nazwa produktu: 4Swiss BM 202 X JJ
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Cicha praca:tak;Funkcje dopełniające:antypoślizgowe nóżki, silnik indukcyjny;Gwarancja:60 miesięcy;Kolor:metaliczny;liczba sit w pakiecie:2;Moc:430 W;Otwór XL:tak;pojemność naczynia na miąższ:0;objętość naczynia na sok:0;szybkość:40 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technika:jednoślimakowa;wariant:pionowa;Wariantowanie-model:BM202 x JJ;Wielkość otworu wsadowego:80 mm;Wyposażenie:2 sitka, książka z przepisami, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, szczotka, tłoczek...


☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021 ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021 Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  • urządzenie uruchamiane przy pomocy dźwigni dociskacza
  • części mające styczność z żywnością wytworzone są ze stali nierdzewnej
  • pojemnik, docisk, wyciskacz wykonane ze stali nierdzewnej
  • szybkość obrotowa: 1450 obr./min.
  • wymiary (mm): 212x287x396 (h)
  • moc: 0,23 kW
  • zasilanie: 230 V
  • posiada atest
  • kod: 480021
  Dokumenty do pobrania:

☆ Kuvings D9900 ☆

Kuvings D9900 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings D9900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings D9900
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -200 zł z kodem BFD9900. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy aby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje sporo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie komfortowojszym, wydajniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Firma Kuvings proponuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta cechuje się najwyższą jakością i funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.progresywne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to aby zapewniać trafną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych składników odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach producenta Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa D9900 firmy Kuvings to połączenie wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu.

  innowacyjne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, że te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o mnóstwo dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model marki zaopatrzony został w obszerny podajnik, w którym bez problemu zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Obszerny wygodny wlot jest bezspornie większy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszelkich owoców i warzyw do choćby 30 minut ciagłej pracy.

  Do tego praca na wolnych obrotach (48 obrotów na minutę) plus zastrzeżona technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, umożliwia wyjątkowo precyzyjną, a przeważnie produktywną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" zapewnia wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek producenta Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Dzięki zaimplementowaniu w wyciskarce do soku Kuvings D9900 technice maksymalnego oczyszczania, masz gwarancję uzyskania doskonałego i w 100% pozbawionego włókien soku, który jest pełen smaku i witamin.

  Co istotne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu przez co nie zmienia na dodatek smaku. Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy przez 72 godziny.

  Trzeba również podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo sporej mocy silnika.Najważniejsze części mechanizmu, czyli ślimak i sitko produkowane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niżeli plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przychylny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, iż może być stosowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu choćby po wielu latach użytkowania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Wszechstronne wykorzystanie wyciskarek pozwala na przygotowanie w nich soku równocześnie z: twardymi owocami i warzywami podawanymi w pełni, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o pokaźnej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 łatwo przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa.Wyciskarka posiada łatwą i użyteczną budowę, która zezwala na proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  parametry:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do bardzo wydajnej pracy poprzez niemało lat.- Wolne wyciskanie: 48obr/min. Zagwarantuje genialny balans między szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- wykorzystanie sprawnego i cichego silnika (40-50dB.), wysokiej jakości przekładni oraz staranne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- wielki komfortowy wlot o średnicy 8,2 cm, zezwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings mieści dużą ilość błonnika, widocznie obszerniejszą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie oraz specjalna budowa ślimaka i sita zezwalają na zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza wytrzymałość, jakość i bezusterkowość urządzenia.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie charakterystyczne:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.informacje techniczne:- wymiary urządzenie: dł.

  21 x szer. 15 x wys. 45cm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenia: 7 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- ilość obrotów: 48 rpm,- Około 30 minut ciągłej pracy,- System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm,- obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie elementy wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie produktu od Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie towaru tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w pełni pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem składników silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W sytuacji, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych lub związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu artykułu poprzez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  komponenty eksploatacyjne produktu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją towaru, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych elementów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, cieplne lub chemiczne towaru powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym wykorzystywaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych aniżeli tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia artykułu powstałe na skutek dostania się do środka płynów albo ciał obcych nieprzeznaczonych do użytkowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia towaru powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie składniki odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom firmy przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, zastrzeżonego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w efekcie wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały i uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenia i obszerna moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych, a także walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Zoo Rhino ☆

Zoo Rhino Najniższa Cena Online

☆ Zoo Rhino - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zoo
 • Nazwa produktu: Zoo Rhino
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Rhino to pozioma wolnoobrotowa wyciskarka rekomendowana przy produkcji zielonych soków oraz soków z twardych i soczystych produktów. Pozioma konstrukcja wałka ślimakowego zagwarantuje nam maksymalne wyciśnięcie produktów a wolnoobrotowy wałek ślimakowy nie sprawia napowietrzania wytworzonych soków gwarantując najwyższą produktywność wśród konkurencji.

  Specyfikacja urządzenia:

  1. najistotniejszy silnik 250W
  2. Najniższe obroty 54 obr./min.
  3. 5cio stopniowa regulacja wypływu pulpy
  4. Najcichsza wyciskarka
  5. Najwyższa sprawność
  6. Wielozadaniowość - znamionuje się przez zróżnicowanego rodzaju końcówki:
  • Sitko do soków
  • Sitko przetwarzające ( homogenizacja )
  • Końcówki makaronowe ( 4 typy makaronów )
  • Końcówki do paluchów ( 2 grubości )

  w momencie kiedy decydujesz się na dobór optymalnego urządzenia do produkcji soków stawiasz na ulepszenie swego ZDROWIA. Nie pozostawiamy Ci żadnych złudzeń – jesteśmy tym co spożywamy na co dzień. Pozwól nam i naszej wyciskarce pomóc Ci w poprawie jakości TWOJEGO ZDROWIA – pamiętaj zdrowie jest jedno ZADBAJ O NIE. A dzisiaj chcielibyśmy Ci przedstawić pełen wachlarz możliwości jakie daje Ci nasz best seler czyli wyciskarka RHINO.

  Co że wyciskarka RHONO jest taka unikatowa?

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  Wyciskarka RHINO to nie tylko wyciskarka do soków. Na urządzeniu tym przyrządzisz widocznie więcej niżeli tylko pyszne i bogate w witaminy soki. To urządzenie które pozwoli Ci na mnóstwo więcej jeśli mu na to pozwolisz. Teraz chcielibyśmy przedstawić Ci możliwości wyciskarki którą masz na wyciągnięcie ręki:

  ZDROWE I PYSZNE SOKI

  Na naszej wyciskarce przyrządzisz soki z wszelkich produktów – na ogół z tych, z którymi nie radzą sobie sokowirówki – to jest właśnie przewaga wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami:

  • ZIELONE SOKI - trawa pszeniczna, jarmuż, młoda pokrzywa, szpinak, seler naciowy i inne. Wszelkie zioła które uprawiasz w ogrodzie czy także na balkonie możesz użyć do wyciskania soków właśnie przy użyciu wyciskarki Rhino. Podaruj sobie i swoim bliskim skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów i fitosubstancji zamkniętych w szklance pysznego soku.
  • SOKI Z TWARDYCH WARZYW – marchew, burak czy też bulwa selera. Warzywa te posiadają nieocenione dostatek składników należycie wpływających na nasze zdrowie
  • MIĘKKIE OWOCE – twarde jabłka, pomidory, truskawki, aronia, maliny, porzeczki czy winogrona i pozostałe owoce. Przygotujesz dzięki wyciskarce pyszne kolorowe soki bogate w najcenniejsze elementy odżywcze pomagające wspierać nasze zdrowie.

  MLEKA ROŚLINNE - w obecnych czasach wielu z nas boryka się z rozmaitymi nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli ty również masz ten problem i nie możesz np. Spożywać mleka, to wyciskarka Rhino przyjdzie Ci z ratunkiem. Dzięki wyciskarce przygotujesz:

  • Mleko owsiane
  • Mleko sojowe
  • Mleko migdałowe
  • Kokosowe
  • Orzechowe i inne...

  PRZETWARZANIE ŻYWNOŚCI – HOMOGENIZACJA

  Dzięki specjalnemu pełnemu sitku przygotujesz:

  • MASŁA ORZECHOWE – Ty wybierasz orzechy z jakich chcesz przygotować swoje zdrowe smarowidło na kanapki i to Ty decydujesz o jego konsystencji – wszystko zależy właśnie od Ciebie.
  • SORBETY Z OWOCÓW – zdrowa alternatywa dla słodkiej zimnej przyjemności – 100% części pochodzenia naturalnego, żadnych słodzików, barwinków i konserwantów.
  • PASTY – warzywne, z cieciorki czy soczewicy.
  • MIELENIE – dzięki tej nakładce zmielisz ser na sernik i mak na pyszny makowiec.
  • Przygotujesz jeszcze FARSZ do pierogów

  KOŃCÓWKI DO PRODUKCJI WŁOSKICH SPECJAŁÓW – MAKARONY

  Urządzenie wyekwipowane jest w najróżniejsze nakładki. Końcówki o których mowa to:

  • 4 do makaronów
  • 2 do paluchów np. Chlebowych.

  Makarony jakie możemy przygotować dzięki wyciskarce to nitki/cienkie spaghetti, grubsze spaghetti, tagliatelle o dwóch szerokościach. Nakładka przetwarzająca pomorze zagnieść ciasto a końcówki uformują stosowny kształt makaronu.

  najbardziej WOLNOOBROTOWY MECHANIZM WYCISKAJĄCY

  Przewaga wyciskarki Rhino nad innymi podobnymi, poziomymi wyciskarkami to w głównej mierze najniższe obroty wałka ślimakowego na minutę. Mamy tutaj 54 obr./min. Co czyni ją najlepszą wyciskarką pod względem tego najważniejszego parametru, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Dzięki tak niskim obrotom wyciskamy soki bogate w substancje odżywcze:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały...

  potężnY SILNIK – NIC MU NIE DA RADY

  konkretny silnik przy wyciskarkach poziomych, w których wywieramy nacisk na stopnie wałek ślimakowy, sprzyja sprawniejszej pracy urządzenia. Dzięki takiemu silnikowi wyciskarka rewelacyjnie sprawdza się w każdym zadaniu – bez względu na to co dla niej przygotowaliśmy. Zastosowano tutaj silnik indukcyjny bezszczotkowy co gwarantuje dużą żywotność, solidność i jego bezawaryjność. Na dodatek silnik ten cechuje wyjątkowo cicha praca. Urządzenie pracując na sucho praktycznie nie tworzy hałasu, tylko szum – dopiero podawane minimalistycznce generują pokaźniejszy hałas (twarde warzywa większy, miękkie owoce mniejszy).

  zmienionY WAŁEK ŚLIMAKOWY

  Serce wyciskarki, czyli wałek ślimakowy, w wyciskarce Rhino Byzoo zostało zmienione. Uzupełniające wypustki sprzyjają temu, iż produkty są łatwiej i szybciej miażdżone, a także podawane na dalsze części wałka do sitka wyciskającego. Taka konstrukcja wałka zwiększa wydajność wyciskarki, dzięki temu uzyskamy większą liczba soku w porównaniu do konkurencji.

  BEZPIECZNE MATERIAŁY – BPA FREE

  Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy możliwość realizowania newralgicznych części wyciskarek z tworzyw bezpiecznych dla nas i neutralnych w kontakcie z sokiem. Dzięki tym materiałom mamy pewność, iż do soków nie przedostają się żadne uzupełniające komponenty niechciane. W dodatku materiały te nie reagują z kwasami soków i nie ulegają osłabieniu czy ścieraniu, jak to ma miejsce w przypadku zwykłych materiałów w budżetowych wersjach wyciskarek. Mowa tutaj u ULTEMIE, z którego wyprodukowany jest wałek ślimakowy i sitka, TRITANIE cały bęben przetwarzający, do którego wkładane są pozostałe części urządzenia,, a także STALI nierdzewnej w sicie do soków i sicie przetwarzającym. Są to materiały najszczególniej polecane przy takich urządzeniach gdzie pewność, iż do soku nie przedostaje się nic oprócz dobrodziejstw z warzyw owoców czy zieleniny ma kluczowe znaczenie. Wybieraj wyłącznie takie produkty, w których masz pewność, że są wolne od szkodliwych bisfenoli czy innych ftalanów jak szczególnie destrukcyjnych dla naszego zdrowia. Ponadto materiały te są na tyle twarde,choćby codziennie wyciskając twarde korzenne produkty nie będą nam się ścierać jak to ma miejsce w tańszych budżetowych markach. Na dodatek sitko wytworzone ze stali nierdzewnej nie będzie nam z czasem rdzewiało w kontakcie z kwasami soków. To wszystko przemawia za produktem, który Państwu oferujemy.

  PŁYNNA REGULACJA ŚWIATŁA OTWORU WYLOTOWEGO PULPY

  W wyciskarce wolnoobrotowej RHINO masz realny wpływ na to w jaki sposób wydala z siebie odpad w postaci pulpy. Pięciostopniowa regulacja umożliwia płynną regulację ujścia pulpy z urządzenia w czasie realnym.

  Pokrętło to powiększa w wielki sposób sprawność pracy mechanizmu wyciskającego:

  • Poziom 5 ustawiasz gdy wyciskarka ma do wyciśnięcia sok z twardych produktów takie jak warzywa korzenne
  • poziomy niższe w sytuacji bardziej miękkich owoców.

  Wraz z podawaniem kolejnych bezkompromisowców na wałek ślimakowy należy obserwować kanał wylotowy na odpady i przypasowywać wartość numeryczną na pokrętle do tego jak pulpa uchodzi z wyciskarki. Poziom 5 otwiera nam światło ujścia pulpy maksymalnie więc ta opuszcza urządzenie niezwykle płynnie i bez oporu. Ustawianie pokrętła na poziomy niższe aniżeli 5 to przymykanie tego światła i zwiększanie ciśnienia wyciskania. Pamiętać przy tym należy nie możemy w dowolny sposób manewrować tym pokrętłem tylko trzeba przestrzegać pewnej zasady:

  Im twardszy artykuł, który stwarza dużo pulpy tym ten otwór powinien mieć pokaźniejsze światło którym wydostaje się pulpa z urządzenia, czyli twarde ustawiamy na 5 a miękkie bliżej 0.

  ELEGANCJA I innowacyjnY fason DLA KAŻDEJ KUCHNI

  Wyciskarka Byzoo Rhino to nowoczesne urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co umożliwia znakomite wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczyraduje każdą Panią domu.

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • Korpus z silnikiem
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Bęben przetwarzający
  • Tacka zasypowa
  • Sitko do soków
  • Sitko pełne ( do homogenizacji)
  • Nasada bębna
  • Regulator wypływu pulpy
  • 4 końcówki makaronowe
  • 2 końcówki do np. Formowania paluchów chlebowych
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i obcym
  • Karta gwarancyjna

  Specyfikacja
  marka
  Gwarancja silnik / części
  10 lat / 5 lat (działalność: 6 miesięcy)
  Misa - materiał
  Tritan
  Moc
  250 W
  prędkość obrotowa
  ok. 54 obr./min.
  wymiar otworu wsadowego
  około 40mm
  Soki z błonnikiem
  TAK
  technologia wyciskania
  jedno-ślimakowa
  Waga
  5,6 kg
  Wyciska sok z naci
  Tak
  wymiary (dł x szer x wys)
  40 x 18, x 33,5 cm
  Łatwość czyszczenia
  5/5
  Łatwość obsługi
  5/5


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 1800 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 1800 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 1800 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 1800 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 1800 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 1800 zł cena,
 • wyciskarka do 1800 zł ranking,
 • wyciskarka do 1800 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...