Najlepsze wyciskarki do 1600 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 1600 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do 1600 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 1600 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 1600 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 1600 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do 1600 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, efektywność i na codzienne używanie. Względy wizualne ponadto wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  postępowy, designerski wygląd wyciskarki, powoduje,świetnie się ona pokazuje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa pokrywa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na spektakularny wygląd,również na przystępne utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, że wszelkie odciski są pokaźnie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką ułatwiają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zastosowano potrzebne materiały, wymagane w najlepszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został wykonany z ULTEMu. Ultem charakteryzuje się tym, iż jest kilkukrotnie twardszy aniżeli plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki temu do soku nie dostają się żadne destrukcyjne substancje, które występują w plastiku czy metalu. Ponadto mamy pewność co do trwałości elementów, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel przez, które przesuwa się żywność wykonany jest w dodatku z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki znacznie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest w dodatku jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,jeszcze pionowych. Dzięki czemu wrzucamy pokaźniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych w dodatku rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 szczególnie dobrze poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, lub miękkich. Poradzi sobie także z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym skutkiem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to też pokaźniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki czemu wyciskarka pracuje wydajnie w trakcie wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 jeszcze większą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu części.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została w pełni przeprojektowana. Jeszcze otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Elementy te przekładają się średnio na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od rodzaju owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator dzisiaj składa się zaledwie z dwóch składników, dzięki temu także czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu części. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 wyekwipowany w regulator lepiej wyciśnie nam z szczególnie miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. Dodatkowo możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  solidność wyciskarki to jej duży atut. Dzięki temu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  elementy wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę


☆ Hurom H-AA ALPHA ☆

Hurom H-AA ALPHA Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-AA ALPHA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-AA ALPHA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Hurom Alpha H-AA czarny mat - progresywna wyciskarka wolnoobrotowa

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zastosowano innowacyjną technologię Alpha SST™. Hurom Alpha charakteryzuje się zniewalającym designem, znakomitą wydajnością, prostym systemem czyszczenia, a także możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów. Ta wyciskarka wolnoobrotowa spełni Twoje oczekiwania!

  Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA czarny mat wyekwipowana została w wałek obracający się z prędkością 43 obr/min, a szczotki z szybkością tylko 17 obr/min. Dzięki tak niedużej prędkości obrotowej szczotek, sok jest staranniej wymieszany, pozbawiony piany, przez co dłużej zachowuje świeżość.

  postępowa technologia wyciskania Hurom Alpha SST

  Hurom Alpha H-AA czarna - udoskonalony wałek ślimakowy, sito i nowy system wycieraczek.

  Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw w pełni na nowo. Nowy wałek ślimakowy jest jeszcze bardziej staranny i w połączeniu z ulepszonym sitem umożliwia uzyskanie wydajności niesłychanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze obszerniejszą łatwością, a uzyskany sok jest wyjątkowo przezroczysty. Świeże wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, która nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki Hurom wyekwipowane w ten system świetnie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produktów włączając w to zieleninę. W dodatku dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z niezwykle niską prędkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co należycie wpływa na jego świeżość, a także zawartość cennych składników odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowa misa, lepsza kontrola

  Nowa misa ma przeźroczysty wlot, żeby lepiej kontrolować cykl wyciskania. Wyekwipowana jest w innowacyjną i opatentowaną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy i w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku. Wszystkie świeże części sprawiają, że nowy system jest efektywniejszy i jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha H-AA czarna to łatwiejsza praca, szybkie i komfortowe mycie, a także mnóstwo nowych możliwości.

  innowacyjna dostosowywana manetka od producenta Hurom

  Z pomocą dostosowywanej manetki opatentowanej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy. Oznacza to, iż może starannie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności or rodzaju części jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnych produktów i precyzyjnie dostosować teksturę soku do własnych upodobań.

  Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z różnymi rodzajami produktów

  Soki wyciskane z standardowych owoców i warzyw

  (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd)

  Pierwszą porcję komponentów wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), po chwili - podczas wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej). Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą cześć komponentów.

  Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających nieznaczne pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.)

  Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (kompletnie zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko

  Owoce takie jak banany, truskawki, jagody, wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta).

  Jak myć wyciskarkę do soków Hurom Alpha?

  Hurom HAA: Jedno urządzenie - sporo funkcji!

  Miękkie truskawki, jagody, owoce cytrusowe, twarde jabłka, marchewki, gruszki - nie ważne jaki produkt wybierzesz - Hurom przygotuje dla Ciebie najbardziej odżywczy i najsmaczniejszy sok. Dzieci uwielbiają kreować własne kompozycje smakowe przygotowując sok, a Ty nie musisz się już martwić o ich zdrowie.

  Trawa pszeniczna

  Wykorzystaj w pełni moc trawy pszenicznej w formie soku - z łatwością i szybko.

  Warzywa

  Delektuj się smakiem nieprzetworzonego, świeżego soku z maksymalną zawartością żywych enzymów, witamin i minerałów. Wyciskanie soku z warzyw liściastych i korzennych jest prostsze niż myślisz!

  Mleko orzechowe

  Przygotuj pyszne mleko roślinne z migdałów, orzechów, soi! starczy namoczyć składniki na noc, wypłukać i wycisnąć mleko w wyciskarce Hurom dodając wody oraz ulubiony słodzik np. Suszone brzoskwinie, daktyle, wanilię. Nie musisz odsączać miąższu, Hurom zrobi to za Ciebie!

  Lody

  Od domowych lodów po mrożone jogurty i sorbety, Hurom Alpha przygotuje wszystko, czego zapragniesz. Jeśli potrzebujesz inspiracji zobacz nasze przepisy.

  Smoothies

  Zamknij zatyczkę (niekapek)dokładnie wymieszać wszystkie ulubione składniki w jeden pyszny i zdrowy sok albo smoothie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA - poznaj jej konkretne strony.
  • Eleganckie wzornictwo: funkcjonalny design i zmysłowa linia - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA zadowala oko dzięki czemu chcesz ją bezustannie widzieć w kuchni.
   Finezyjne wykończenie w dolnej części rozszerza funkcjonalność, upraszczając przenoszenie wyciskarki.
  • technika Alpha: wałek ślimakowy w modelu Hurom HAA obraca się 43 razy na minutę imitując cykl ręcznego wyciskania soku. Opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania zagwarantuje świeżość soku i najwyższą wartość odżywczą.
  • Kontrola gęstości soku: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA czarna ma manetkę, i dwa sita o obszernych i niepokaźnych otworach, które ułatwiają dobranie ilości miąższu w soku do indywidualnych potrzeb.
  • wydajność: nowoczesny wałek ślimakowy o unikalnej konstrukcji - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom jest liderem produktywności i przejrzystości soku.
  • Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka wolnoobrotowa do soków pozwala na robienie kilku przeróżnych soków jeden po drugim. Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury.
   wystarczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA to intuicyjny system montażu oszczędzający czas. Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok oraz oczyszczając misę.
  • Jakość: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z wytrzymałych na uderzenia materiałów ABS dzięki, którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest szczególnie wytrzymała.
   Sito i wałek ślimakowy wykonano z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej oporności i trwałości w kontraście do tradycyjnych materiałów.
  • Wszechstronność: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA bez problemu wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli i innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp. Model H-AA unikalną możliwość przygotowywania lodów.
  • Bezpieczeństwo: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA wyposażona jest w czujniki bezpieczeństwa uniemożliwiające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona korzystnie złożona. Zastosowany system chłodzenia i zintegrowane otwory wentylacyjne sprawiają, że wyciskarka do soków HAA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie bezusterkową. Wyciskarka do soków Hurom HAA skonstruowana jest, ze szczególną trosceą jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z śladowymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, by uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.
  • Cicha praca: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA wyposażona jest w fachowy, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, charakteryzujący się pokaźnym momentem obrotowym (w porównaniu do charakterystycznych silników szczotkowych tej samej albo obszerniejszej mocy), dzięki czemu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.
  Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa do soków producenta HUROM?
  • Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.)
  • Tłoczenie na zimno daje lepszy smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia
  • Od 2010 r. Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek
  • progresywna i zastrzeżona technologia
  • Wyciskarka do soków Hurom jest obecnie najwydajniejszym urządzeniem w swojej klasie.
  • Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies
  • Wyciskarka do soków Hurom zaopatrzona jest niezwykle cichy silnik
  • Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie ma ostrzy. Wyposażona jest w zabezpieczenia przed dziećmi
  • Koreańska produkcja z najwyższej jakości elementów
  • Wyciskarka do soków Hurom zużywa do 80% mniej energii standardowa 750-watowa sokowirówka
  • Super szybka i prosta w czyszczeniu
  • Wyciskarka so soków Hurom HAA przystępna jest aż w 5 unikalnych kolorach.
  • 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na części*

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA - Zawartość pudełka

  Ogólne dane techniczne

  Hurom HAA to aktualnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

  przejrzyj także naszą ofertę na innowacyjne wyciskarki do soków Hurom All in One i Hurom Easy. Zapraszamy!☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Ulepszona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj wyposażona w nowocześniejszy i bardziej skuteczny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka dzisiaj obszerniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy i nową, całkowicie szczelną misę, która pokaźnie usprawnia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak łatwa i instynktowna.

  Hurom HZS to najnowszy towar z linii Premium, która eksponuje się obudową wytwarzaną ze stali oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów oraz squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i wygodniejszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Pokaźniejszy niż dotychczas otwór wsadowy, a także nowa, w pełni szczelna misa powodują, że wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w najnowszej serii wprowadził drugi, 2-krotnie pokaźniejszy niż dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo pokaźniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał jeszcze charakterystyczny, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich artykułów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, obszerniejszy otwór wsadowy połączony jest dodatkowo z platformą nachyloną pod kątem 4 stopni, która łatwe wsypywanie niedużych, krągłych części, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona została otworu w dolnej części. Dzięki czemu jest w pełni szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń między wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to liczba gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu oraz myciu i pozwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza ilość pulpy to ponadto łatwiejsze mycie. W dodatku w wyciskarkach do soków kolekcji Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją precyzyjnie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie marki Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki progresywnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez potrzeby stosowania dopełniającego sita.

  Sok nad wyraz przezroczysty albo gęsty z obszerniejszą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze parametry wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technika Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością wyłącznie 43 obr./min co imituje cykl ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka zezwala na kontrolę gęstości oraz zawartości błonnika wyciskanego soku, takdopasować go do indywidualnych potrzeb.

  skuteczność: ulepszona konstrukcja wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną skuteczność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: kompozycja pionowej wyciskarki Hurom zagwarantuje czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

  uzupełniające zmiany konstrukcyjne zastosowane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus upraszczają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki mające kontakt z żywnością wytworzono z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne elementy jak wałek ślimakowy oraz sito wytworzone zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od tradycyjnych tworzyw, co gwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i sporo innych. Wysoka kultura pracy: użyte w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyposażone zostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na użytkowanie tylko przy dobrym zmontowaniu wszelkich części.

  Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu zapobiegają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne adekwatne chłodzenie i uniemożliwiają postępowa dostosowywana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki zastrzeżonej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, że może dokładnie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności od typu komponentów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z przeróżnych produktów i starannie przystosować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z różnorodnymi rodzajami produktów ] Najważniejsze właściwości wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa efektywność i krystaliczność spomiędzy wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zaimplementowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i sporo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali rdzoodpornej, dostępnej w trzech nieszablonowych kolorach - srebrny, złoty róż, czerwone wino nowoczesny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z prędkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z szybkością jedynie 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki postępowej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych i procesu wyciskania nad wyraz cicha i energooszczędna dzięki zastosowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w sytuacji otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody zawiadamiające stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyposażona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do krystalicznych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ Kuvings B6000 ☆

Kuvings B6000 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings B6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings B6000
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -100 zł z kodem BFB600. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy żeby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska producent Kuvings od ponad 40 lat projektuje niemało kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie komfortowojszym, skuteczniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Marka Kuvings oferuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta cechuje się najwyższą jakością, a także funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.nowoczesne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to by zapewniać trafną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych elementów odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach producenta Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa B6000 Plus firmy Kuvings to połączenie wysokich parametrów technicznych i bezpretensjonalnego designu.

  innowacyjne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, że te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Ten model wyciskarki wyekwipowany został w duży podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce, jak np. Jabłka, pomarańczy czy pomidory bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania.

  Ten model wyciskarki został skonstruowany tak by maksymalnie skrócić czas pracy. Urządzenie najpierw tnie owoce, potem je miażdży, a następnie wytłacza z nich maksimum soku.Wyciskarka posiada silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw.

  Do tego praca na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę) plus zastrzeżona technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, zezwala na bardzo precyzyjną, a głównie efektywną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek producenta Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Trzeba dodatkowo podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo obszernej mocy silnika.Najważniejsze elementy mechanizmu, czyli ślimak wykonane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze aniżeli plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być używany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, iż cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach używania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Sito wyciskarki tworzone zostało ze stali rdzoodpornej, która jest neutralna dla smaku przygotowywnego soku oraz nie wchodzi w reakcję z kwasami.Wszechstronne zastosowanie wyciskarek umożliwia przygotowanie w nich soku równocześnie z: twardych owoców i warzyw podawanymi w całości, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o obszernej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. System zabezpieczenia silnika broni go przed przegrzaniem. Kiedy pojawia się takie ryzyko urządzenie automatycznie zatrzymuje się i nie dochodzi do przegrzania silnika.

  Siła silnika pozwala na wyciskanie soku też z wartościowych i zdrowych liści takich jak szpinak, szczaw czy trawa.Wyciskarka posiada łatwą i ergonomiczną budowę, która pozwala na proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  właściwości:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do bardzo produktywnej pracy poprzez niemało lat.- Wolne wyciskanie: 60obr/min. Zapewnia genialny balans między prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- wykorzystanie wydajnego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni i staranne wykonanie pozwalają maksymalnie zmniejszyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- spory komfortowy wlot zezwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings gromadzi dużą liczba błonnika, pokaźnie większą aniżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie i specjalna kompozycja ślimaka i sita pozwalają na zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny cykl trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza wytrzymałość, jakość i bezusterkowość urządzenie.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.W skład zestawu wchodzi:-Silnik/Korpus-2 pojemniki na sok (objętość pojemnika na miąższ 1 l,objętość pojemnika na sok 0.4 l)-Szczotka-Szczotka Samoczyszcząca Na Sito-Komora Zsypowa (big mouth)-Sito i Wałek z Ultemu-Koszyk na Sito-Wałek ślimakowy z ultemu-Instrukcja obsługi w języku polskim dane technologiczne:- rozmiary urządzenie: 228 x 208 x 448 mm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenie: 6,4 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- liczba obrotów: 60 rpm,- System wlotu: całe owoce i warzywa,- pokrywa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana,PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie komponenty wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie towaru od Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie produktu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w całości pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem składników silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W sytuacji, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych lub związanych z prowadzoną poprzez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu produktu poprzez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne produktu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją artykułu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych komponentów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, cieplne lub chemiczne produktu powstałe w wyniku działania lub zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym stosowaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych aniżeli tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę artykułu (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia towaru powstałe na skutek dostania się do środka płynów albo ciał obcych nieprzeznaczonych do użytkowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie komponenty odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom firmy przy stworzeniu unikatowego mechanizmu, zastrzeżonego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  na skutek czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najkorzystniejsze, broniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały, a także uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i obfita moc silnika – te atrybuty są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych, a także walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ 4Swiss BM 202 X JJ ☆

4Swiss BM 202 X JJ Najniższa Cena Online

☆ 4Swiss BM 202 X JJ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 4Swiss
 • Nazwa produktu: 4Swiss BM 202 X JJ
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Cicha praca:tak;Funkcje dopełniające:antypoślizgowe nóżki, silnik indukcyjny;Gwarancja:60 miesięcy;Kolor:srebrny;liczba sit w zestawie:2;Moc:430 W;Otwór XL:tak;pojemność naczynia na miąższ:0;objętość naczynia na sok:0;szybkość:40 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technologia:jednoślimakowa;wariant:pionowa;Wariantowanie-model:BM202 x JJ;Wielkość otworu wsadowego:80 mm;Wyposażenie:2 sitka, książka z przepisami, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, szczotka, tłoczek...


☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HENDI
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  wymiary 280x200x470 mm, moc 230 W, zasilanie 230 V, szybkość 980 obr./min


☆ Dynamic Dynajuicer ☆

Dynamic Dynajuicer Najniższa Cena Online

☆ Dynamic Dynajuicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Dynamic
 • Nazwa produktu: Dynamic Dynajuicer
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka elektryczna do cytrusów Dynajuicer | 200W | 1500 obr/min, Cichy i bezawaryjny silnik. Wyciskarka wytworzona z tworzywa bezpiecznego w kontakcie z żywnością. Nad wyraz łątwe i prędkie czyszczenie. Wysokość: 320 mm, średnica: 220 mm, maks.

  prędkość obrotowa: 1500 obr./min, moc kompletna: 0.2 kW, napięcie: 230 V, waga: 6.3 kg, materiał: tworzywo nienaturalne, zasilanie: elektryczne


☆ Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id ☆

Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id Najniższa Cena Online

☆ Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230W | 230V | 280x200x(H)470mm, Opis towaru, Pokrywa dociskowa zagwarantuje łatwą i bezpieczną obsługę, Wyjmowany pojemnik na sok i nakładka stożkowa z sitkiem stworzone ze stali nierdzewnej, Osłona antyrozpryskowa, szybkość: 980 obr./ min, Specyfikacja techniczna: rozmiary, 280x200x(H)470, moc, 230, napięcie, 230

☆ Wartmann WM-2008SJ ☆

Wartmann WM-2008SJ Najniższa Cena Online

☆ Wartmann WM-2008SJ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wartmann
 • Nazwa produktu: Wartmann WM-2008SJ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa WARTMANN WM-2008SJ

☆ Sokowirówka - 800 W - Royal Catering RCJU-02 - 3 LATA GWARANCJI ☆

Sokowirówka - 800 W - Royal Catering RCJU-02 - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka - 800 W - Royal Catering RCJU-02 - 3 LATA GWARANCJI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Royal Catering
 • Nazwa produktu: Sokowirówka - 800 W - Royal Catering RCJU-02 - 3 LATA GWARANCJI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sokowirówka od Royal Catering Posiadasz restaurację, bar lub kawiarnię? Chcesz zaoferować swym klientom świeżo wyciskane soki owocowe albo warzywne? Ci potrzeba sokowirówki RCJU-02 od Royal Catering! znaczna moc, pojemność i wyjątkowo krystaliczny sok – a wszystko to w jednym urządzeniu, które jest dziecinnie proste w obsłudze. Niezależnie od tego, czy używasz jej w domowej kuchni, czy lokalu gastronomicznym, sokowirówka wyrabia nadzwyczajny sok! skuteczność – kreuje szerokie ilości soku Moc – produktywny silnik użyteczność – skórka, nasiona i miąższ są wyłapywane 2 stopnie – do bardziej wszechstronnego zastosowania sprężystość – wyciska sok z zróżnicowanych owoców i warzyw


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 1600 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 1600 zł, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 1600 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Dynamic Dynajuicer ☆

Dynamic Dynajuicer Najniższa Cena Online

☆ Dynamic Dynajuicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Dynamic
 • Nazwa produktu: Dynamic Dynajuicer
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka elektryczna do cytrusów Dynajuicer | 200W | 1500 obr/min, Cichy i niezawodny silnik. Wyciskarka produkowana z tworzywa bezpiecznego w kontakcie z żywnością. Szczególnie łątwe i szybkie czyszczenie. Wysokość: 320 mm, średnica: 220 mm, maks.

  prędkość obrotowa: 1500 obr./min, moc pełna: 0.2 kW, napięcie: 230 V, waga: 6.3 kg, materiał: tworzywo nienaturalne, zasilanie: elektryczne


☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, produktywność i na codzienne wykorzystywanie. Względy wizualne jeszcze wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  innowacyjny, designerski wygląd wyciskarki, powoduje,doskonale się ona ukazuje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa pokrywa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na efektowny wygląd,dodatkowo na przystępne utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, że wszelkie odciski są znacznie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką usprawniają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zastosowano niezbędne materiały, wymagane w najkorzystniejszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został tworzony z ULTEMu. Ultem charakteryzuje się tym, iż jest kilkukrotnie twardszy niż plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki czemu do soku nie dostają się żadne szkodliwe substancje, które występują w plastiku czy metalu. Na dodatek mamy pewność co do trwałości składników, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel poprzez, które przesuwa się żywność wykonany jest jeszcze z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki istotnie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest dodatkowo jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,też pionowych. Dzięki czemu wrzucamy pokaźniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych też rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 szczególnie dobrze poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, albo miękkich. Poradzi sobie również z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym efektem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to na dodatek obszerniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki temu wyciskarka pracuje wydajnie podczas wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 w dodatku obszerniejszą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu komponentów.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została kompletnie przeprojektowana. Na dodatek otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Elementy te przekładają się przeciętnie na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od rodzaju owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator teraz składa się zaledwie z dwóch elementów, dzięki czemu też czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu elementów. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 wyposażony w regulator lepiej wyciśnie nam z wyjątkowo miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. Ponadto możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  odporność wyciskarki to jej duży atut. Dzięki czemu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  części wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę


☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HENDI
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  wymiary 280x200x470 mm, moc 230 W, zasilanie 230 V, prędkość 980 obr./min


☆ Hurom H-AA ALPHA ☆

Hurom H-AA ALPHA Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-AA ALPHA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-AA ALPHA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Hurom Alpha H-AA czarny mat - postępowa wyciskarka wolnoobrotowa

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zastosowano progresywną technologię Alpha SST™. Hurom Alpha charakteryzuje się zmysłowym designem, nieprzeciętną produktywnością, prostym systemem czyszczenia, a także możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów. Ta wyciskarka wolnoobrotowa spełni Twoje wymogi!

  Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA czarny mat wyposażona została w wałek obracający się z szybkością 43 obr/min, a szczotki z prędkością tylko 17 obr/min. Dzięki tak małej szybkości obrotowej szczotek, sok jest precyzyjniej wymieszany, pozbawiony piany, przez co dłużej zachowuje świeżość.

  innowacyjna technika wyciskania Hurom Alpha SST

  Hurom Alpha H-AA czarna - ulepszony wałek ślimakowy, sito oraz nowy system wycieraczek.

  Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw kompletnie na nowo. Nowy wałek ślimakowy jest jeszcze bardziej dokładny i w połączeniu z ulepszonym sitem pozwala na uzyskanie sprawności niesłychanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze obszerniejszą łatwością, a uzyskany sok jest istotnie przejrzysty. Nowe wycieraczki obrotowe napędzane są za pomocą specjalnej zębatki, która nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki Hurom wyposażone w ten system rewelacyjnie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produktów włączając w to zieleninę. Ponadto dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z wyjątkowo niską prędkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co prawidłowo wpływa na jego świeżość i zawartość cennych komponentów odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowa misa, udoskonalona kontrola

  Nowa misa posiada przeźroczysty wlot, by lepiej kontrolować proces wyciskania. Zaopatrzona jest w progresywną i zastrzeżoną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy i w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku. Wszystkie świeże elementy powodują, iż nowy system jest wydajniejszy i jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha H-AA czarna to łatwiejsza praca, prędkie i komfortowe mycie, a także sporo nowych możliwości.

  postępowa dostosowywana manetka od marki Hurom

  Z pomocą regulowanej manetki opatentowanej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy. Oznacza to, że może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności or rodzaju części jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnorodnych produktów i starannie przypasować teksturę soku do własnych upodobań.

  Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z najróżniejszymi rodzajami produktów

  Soki wyciskane z standardowych owoców i warzyw

  (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd)

  Pierwszą porcję komponentów wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta), po chwili - podczas wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej). Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą cześć elementów.

  Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających niepokaźne pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.)

  Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (kompletnie zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko

  Owoce takie jak banany, truskawki, jagody, wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (kompletnie zamknięta).

  Jak myć wyciskarkę do soków Hurom Alpha?

  Hurom HAA: Jedno urządzenie - sporo funkcji!

  Miękkie truskawki, jagody, owoce cytrusowe, twarde jabłka, marchewki, gruszki - nie ważne jaki towar wybierzesz - Hurom przygotuje dla Ciebie najszczególniej odżywczy i najsmaczniejszy sok. Dzieci uwielbiają kreować własne kompozycje smakowe przygotowując sok, a Ty nie musisz się już martwić o ich zdrowie.

  Trawa pszeniczna

  Wykorzystaj w pełni moc trawy pszenicznej w formie soku - prosto i szybko.

  Warzywa

  Delektuj się smakiem nieprzetworzonego, świeżego soku z maksymalną zawartością żywych enzymów, witamin i minerałów. Wyciskanie soku z warzyw liściastych i korzennych jest prostsze niżeli myślisz!

  Mleko orzechowe

  Przygotuj pyszne mleko roślinne z migdałów, orzechów, soi! starczy namoczyć komponenty na noc, wypłukać i wycisnąć mleko w wyciskarce Hurom dodając wody oraz ulubiony słodzik np. Suszone brzoskwinie, daktyle, wanilię. Nie musisz odsączać miąższu, Hurom zrobi to za Ciebie!

  Lody

  Od domowych lodów po mrożone jogurty i sorbety, Hurom Alpha przygotuje wszystko, czego zapragniesz. Jeśli Ci potrzeba inspiracji przejrzyj nasze przepisy.

  Smoothies

  Zamknij zatyczkę (niekapek)starannie wymieszać wszystkie ulubione komponenty w jeden pyszny i zdrowy sok albo smoothie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA - poznaj jej potężne strony.
  • Eleganckie wzornictwo: praktyczny design i zmysłowa linia - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA raduje oko dzięki temu chcesz ją bezustannie widzieć w kuchni.
   Finezyjne wykończenie w dolnej części powiększa funkcjonalność, usprawniając przenoszenie wyciskarki.
  • technologia Alpha: wałek ślimakowy w modelu Hurom HAA obraca się 43 razy na minutę imitując cykl ręcznego wyciskania soku. Opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania gwarantuje świeżość soku oraz najwyższą wartość odżywczą.
  • Kontrola gęstości soku: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA czarna ma manetkę, i dwa sita o sporych i niewiele znaczących otworach, które upraszczają dostosowanie ilości miąższu w soku do indywidualnych potrzeb.
  • efektywność: progresywny wałek ślimakowy o specyficznej konstrukcji - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom jest liderem sprawności i przejrzystości soku.
  • Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka wolnoobrotowa do soków umożliwia robienie kilku przeróżnych soków jeden po drugim. Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury.
   starczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA to intuicyjny system konstrukcji oszczędzający czas. Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok i oczyszczając misę.
  • Jakość: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z wytrzymałych na uderzenia materiałów ABS dzięki, którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest wyjątkowo wytrzymała.
   Sito oraz wałek ślimakowy wyprodukowano z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej wytrzymałości i trwałości w porównaniu do konwencjonalnych tworzyw.
  • Wszechstronność: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA bezproblemowo wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli i innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp. Model H-AA unikalną możliwość przygotowywania lodów.
  • Bezpieczeństwo: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA wyposażona jest w czujniki bezpieczeństwa zapobiegające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona należycie złożona. Wbudowany system chłodzenia oraz zintegrowane otwory wentylacyjne sprawiają, iż wyciskarka do soków HAA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie niezawodną. Wyciskarka do soków Hurom HAA skonstruowana jest, ze szczególną trosceą jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z drobnymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, żeby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.
  • Cicha praca: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA zaopatrzona jest w profesjonalny, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, charakteryzujący się wielkim momentem obrotowym (w kontraście do typowych silników szczotkowych tej samej lub pokaźniejszej mocy), dzięki temu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.
  Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa do soków producenta HUROM?
  • Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.)
  • Tłoczenie na zimno daje ulepszony smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia
  • Od 2010 r. Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek
  • zaawansowana i zastrzeżona technika
  • Wyciskarka do soków Hurom jest obecnie najwydajniejszym urządzeniem w swojej klasie.
  • Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies
  • Wyciskarka do soków Hurom wyekwipowana jest bardzo cichy silnik
  • Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie ma ostrzy. Wyekwipowana jest w zabezpieczenia przed dziećmi
  • Koreańska produkcja z najwyższej jakości elementów
  • Wyciskarka do soków Hurom zużywa do 80% mniej energii typowa 750-watowa sokowirówka
  • Super szybka i nietrudna w czyszczeniu
  • Wyciskarka so soków Hurom HAA dostępna jest aż w 5 specyficznych kolorach.
  • 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na części*

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA - Zawartość pudełka

  Ogólne informacje technologiczne

  Hurom HAA to obecnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

  sprawdź także naszą ofertę na progresywne wyciskarki do soków Hurom All in One oraz Hurom Easy. Zapraszamy!☆ Wartmann WM-2008SJ ☆

Wartmann WM-2008SJ Najniższa Cena Online

☆ Wartmann WM-2008SJ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wartmann
 • Nazwa produktu: Wartmann WM-2008SJ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa WARTMANN WM-2008SJ


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 1600 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 1600 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 1600 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 1600 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 1600 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 1600 zł cena,
 • wyciskarka do 1600 zł ranking,
 • wyciskarka do 1600 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...