Najlepsze wyciskarki do 1400 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 1400 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do 1400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 1400 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 1400 zł najlepiej wybrać? Ranking na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 1400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 1400 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, wydajność i na codzienne używanie. Względy wizualne ponadto wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  nowoczesny, designerski wygląd wyciskarki, powoduje,idealnie się ona pokazuje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa obudowa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na ładny wygląd,także na nietrudne utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, iż wszelkie odciski są znacznie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką usprawniają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zastosowano konieczne materiały, wymagane w najlepszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został wykonany z ULTEMu. Ultem cechuje się tym, iż jest kilkukrotnie twardszy aniżeli plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki czemu do soku nie dostają się żadne destrukcyjne substancje, które występują w plastiku czy metalu. Na dodatek mamy pewność co do trwałości składników, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel przez, które przesuwa się żywność tworzony jest dodatkowo z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki pokaźnie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest także jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,w dodatku pionowych. Dzięki temu wrzucamy obszerniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych również rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 niezwykle należycie poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, lub miękkich. Poradzi sobie ponadto z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym efektem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to także pokaźniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki temu wyciskarka pracuje efektywnie w trakcie wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 również obszerniejszą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu komponentów.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została całkowicie przeprojektowana. Również otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Elementy te przekładają się średnio na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od typu owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator dzisiaj składa się zaledwie z dwóch składników, dzięki czemu również czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu części. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 wyekwipowany w regulator lepiej wyciśnie nam z niezwykle miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. Na dodatek możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  trwałość wyciskarki to jej obszerny atut. Dzięki czemu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  elementy wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, szczoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę


☆ Hurom H-AA ALPHA ☆

Hurom H-AA ALPHA Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-AA ALPHA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-AA ALPHA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Hurom Alpha H-AA czarny mat - postępowa wyciskarka wolnoobrotowa

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zaimplementowano postępową technologię Alpha SST™. Hurom Alpha znamionuje się zmysłowym designem, rewelacyjną sprawnością, prostym systemem czyszczenia oraz możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów. Ta wyciskarka wolnoobrotowa spełni Twoje kryteria!

  Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA czarny mat zaopatrzona została w wałek obracający się z szybkością 43 obr/min, a szczotki z prędkością tylko 17 obr/min. Dzięki tak małej prędkości obrotowej szczotek, sok jest skrupulatniej wymieszany, pozbawiony piany, poprzez co dłużej zachowuje świeżość.

  progresywna technika wyciskania Hurom Alpha SST

  Hurom Alpha H-AA czarna - ulepszony wałek ślimakowy, sito, a także nowy system wycieraczek.

  Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw w pełni na nowo. Nowy wałek ślimakowy jest jeszcze bardziej skrupulatny i w połączeniu z lepszym sitem umożliwia uzyskanie efektywności nieprzeciętnej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze obszerniejszą łatwością, a uzyskany sok jest istotnie krystaliczny. Świeże wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, która nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki Hurom wyposażone w ten system wyśmienicie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produktów włączając w to zieleninę. Ponadto dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z bardzo niską prędkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co prawidłowo wpływa na jego świeżość i zawartość cennych elementów odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowa misa, udoskonalona kontrola

  Nowa misa posiada przeźroczysty wlot, aby lepiej kontrolować proces wyciskania. Zaopatrzona jest w innowacyjną i zastrzeżoną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy oraz w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku. Wszystkie świeże elementy powodują, iż nowy system jest efektywniejszy i jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha H-AA czarna to łatwiejsza praca, szybkie i wygodne mycie oraz mnóstwo nowych możliwości.

  postępowa dostosowywana manetka od producenta Hurom

  Z pomocą dostosowywanej manetki opatentowanej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy. Oznacza to, że może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności or rodzaju komponentów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnych produktów i dokładnie przypasować teksturę soku do własnych upodobań.

  Jak używać regulowanej manetki Hurom z rozmaitymi rodzajami produktów

  Soki wyciskane z standardowych owoców i warzyw

  (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd)

  Pierwszą porcję części wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), po chwili - podczas wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej). Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą cześć komponentów.

  Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających nieduże pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.)

  Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko

  Owoce takie jak banany, truskawki, jagody, wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta).

  Jak myć wyciskarkę do soków Hurom Alpha?

  Hurom HAA: Jedno urządzenie - mnóstwo funkcji!

  Miękkie truskawki, jagody, owoce cytrusowe, twarde jabłka, marchewki, gruszki - nie ważne jaki produkt wybierzesz - Hurom przygotuje dla Ciebie najistotniej odżywczy i najsmaczniejszy sok. Dzieci uwielbiają tworzyć własne kompilacje smakowe przygotowując sok, a Ty nie musisz się już martwić o ich zdrowie.

  Trawa pszeniczna

  Wykorzystaj w pełni moc trawy pszenicznej w formie soku - łatwo i szybko.

  Warzywa

  Delektuj się smakiem nieprzetworzonego, świeżego soku z maksymalną zawartością żywych enzymów, witamin i minerałów. Wyciskanie soku z warzyw liściastych i korzennych jest prostsze niż myślisz!

  Mleko orzechowe

  Przygotuj pyszne mleko roślinne z migdałów, orzechów, soi! starczy namoczyć elementy na noc, wypłukać i wycisnąć mleko w wyciskarce Hurom dodając wody oraz ulubiony słodzik np. Suszone brzoskwinie, daktyle, wanilię. Nie musisz odsączać miąższu, Hurom zrobi to za Ciebie!

  Lody

  Od domowych lodów po mrożone jogurty i sorbety, Hurom Alpha przygotuje wszystko, czego zapragniesz. Jeśli Ci potrzeba inspiracji przejrzyj nasze przepisy.

  Smoothies

  Zamknij zatyczkę (niekapek)starannie wymieszać wszystkie ulubione elementy w jeden pyszny i zdrowy sok lub smoothie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA - poznaj jej potężne strony.
  • Eleganckie wzornictwo: funkcjonalny design, a także zmysłowa linia - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA cieszy oko dzięki czemu chcesz ją nieprzerwanie widzieć w kuchni.
   Finezyjne wykończenie w dolnej części rozszerza funkcjonalność, upraszczając przenoszenie wyciskarki.
  • technika Alpha: wałek ślimakowy w modelu Hurom HAA obraca się 43 razy na minutę imitując cykl ręcznego wyciskania soku. Opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania zapewnia świeżość soku oraz najwyższą wartość odżywczą.
  • Kontrola gęstości soku: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA czarna posiada manetkę, oraz dwa sita o dużych i niewiele znaczących otworach, które upraszczają dopasowanie ilości miąższu w soku do jednostkowych potrzeb.
  • produktywność: nowoczesny wałek ślimakowy o oryginalnej konstrukcji - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom jest liderem skuteczności i krystaliczności soku.
  • Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka wolnoobrotowa do soków umożliwia robienie kilku rozmaitych soków jeden po drugim. Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury.
   starczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA to instynktowny system montażu oszczędzający czas. Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok i oczyszczając misę.
  • Jakość: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z wytrzymałych na uderzenia tworzyw ABS dzięki, którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest nad wyraz wytrzymała.
   Sito, a także wałek ślimakowy wyprodukowano z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej oporności i trwałości w porównaniu do tradycyjnych tworzyw.
  • Wszechstronność: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA bez problemu wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli i innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp. Model H-AA unikalną możliwość przygotowywania lodów.
  • Bezpieczeństwo: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA wyekwipowana jest w czujniki bezpieczeństwa uniemożliwiające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona poprawnie złożona. Zaimplementowany system chłodzenia, a także zintegrowane otwory wentylacyjne sprawiają, że wyciskarka do soków HAA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie bezusterkową. Wyciskarka do soków Hurom HAA skonstruowana jest, ze szczególną dbałością jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z niewielkimi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, aby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.
  • Cicha praca: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA wyekwipowana jest w profesjonalny, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, cechujący się pokaźnym momentem obrotowym (w kontraście do typowych silników szczotkowych tej samej lub większej mocy), dzięki czemu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.
  Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa do soków producenta HUROM?
  • Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.)
  • Tłoczenie na zimno daje lepszy smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia
  • Od 2010 r. Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek
  • nowoczesna i opatentowana technologia
  • Wyciskarka do soków Hurom jest aktualnie najwydajniejszym urządzeniem w swej klasie.
  • Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies
  • Wyciskarka do soków Hurom wyposażona jest nad wyraz cichy silnik
  • Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie posiada ostrzy. Zaopatrzona jest w zabezpieczenia przed dziećmi
  • Koreańska produkcja z najwyższej jakości komponentów
  • Wyciskarka do soków Hurom zużywa do 80% mniej energii charakterystyczna 750-watowa sokowirówka
  • Super szybka i przystępna w czyszczeniu
  • Wyciskarka so soków Hurom HAA dostępna jest aż w 5 niepowtarzalnych kolorach.
  • 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na części*

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA - Zawartość pudełka

  Ogólne informacje technologiczne

  Hurom HAA to obecnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

  przejrzyj także naszą ofertę na nowoczesne wyciskarki do soków Hurom All in One i Hurom Easy. Zapraszamy!☆ Oscar DA-1000 ☆

Oscar DA-1000 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Charakterystyka urządzenia

  Najnowszy towar ze stajni Dong. Po ogromnym sukcesie wyciskarki Hurom, ten postępowy marka wypuszcza kolejny towar w sektorze wyciskarek poziomych. Wieńcząc popularność poprzednika, jego bezawaryjność, idealne recenzje modelu DA-900 na rynek polski wchodzi Oscar Pro DA-1000. Prócz wyglądu zewnętrznego dokonano też zmian konstrukcyjnych. Jedną z nich jest występowanie regulatora pulpy. Co nam to daje? dzięki czemu możemy regulować siłę zgniatania, miażdżenia i wyciskania. Ta opcja, to jeszcze więcej enzymów i składników odżywczych w soku, które są zawarte w ściankach komórek roślin.

  Pomimo tego, iż Oscar Pro DA-900 uchodzi za niemal niezawodną maszynę, producent prócz tego co jest i było najlepsze we wcześniejszych modelach, poszedł o krok do przodu i zastosował najkorzystniejsze przystępne na rynku materiały. W sytuacji DA-1000 wszystkie części eksploatacyjne, które są najbardziej narażone na uszkodzenia - takie jak ślimak, sitko do soku i stożek do mielenia, zostały zastąpione ultra-twardym materiałem ULTEM. Dzięki czemu można powiedzieć, iż nowy DA-1000 jest niemal niezniszczalny! specyficzne sitko ze specjalną uszczelką, daje jeszcze lepszą sprawność wyciskania, przy najmniejszym współczynniku straty soku w stosunku do wytłoczyn. Sylikonowa uszczelka jeszcze lepiej zatrzymuje sok, nie pozwalając mu przedostać się do już zmiażdżonych i wyciśniętych pozostałości, dzięki temu uzyskujemy więcej soku, który może być przechowywany przez 48h bez utraty enzymów jak i wartości odżywczych.

  Oscar Pro jest stworzony z poliwęglanów spożywczych, które są rejestrowane przez FDA. Dzięki czemu urządzenie jest w 100% bezpieczne. Oznacza to także, że części z niego tworzone są nie tylko twardsze, bardziej odporne na uszkodzenia, ale rygorystycznie przestrzegany cykl produkcji i mniejsze tolerancje technologiczne finalnie przekładają się na jeszcze lepszy sok, mniej odpadów i więcej wartości odżywczych.

  Dla DA-1000 nie ma rzeczy nie do wyciśnięcia... Z wielką swobodą wyciśnie sok z warzyw najtwardszych jak marchew, burak, kalarepa, seler, pietruszka, przez rośliny miękkie jak jabłka, ananasy, gruszki, kalafiory, rzodkiewki, kapusty, trawy pszeniczne, naci selera i dużo, sporo innych. Cytrusy, które są zmorą innych wyciskarek jednoślimakowych nie stanowią problemu. Jeżeli ktoś jest zwolennikiem ziół, będzie mógł cieszyć się świeżym sokiem z melisy, pokrzywy, mięty, aloesu. Oscar Pro wyciśnie sok choćby z igieł sosny!

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego minimalistycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle śladowe, iż sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak nad wyraz czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje nieprzeciętnie czysty sok.

  najkorzystniejsze na świecie wyciskarki pracują na najniższych obrotach. Tak także jest w przypadku DA-1000 W stosunku do poprzednika zmniejszył je do poziomu 63-75 obr./ min. Specjalnie dopasowana przekładnia w środku urządzenia w połączeniu z 150 W silnikiem daje słuszną pracę poprzez uzyskanie jeszcze większego momentu obrotowego, co przekłada się bezpośrednio na moc zgniatania. Dzięki czemu uzyskujemy maszynę, która sprosta najtwardszym produktom. Zużycie mocy na poziomie 150 W czyni z Oscara Pro wyciskarkę nad wyraz oszczędną.

  DA-1000 w przeciwieństwie do innych wyciskarek zastąpi w kuchni mnóstwo sprzętów. Nie trzeba już posiadać młynka do kawy, pieprzu , maszynki do mielenia mięsa, ryb, maszynki do makaronu. To wszystko możemy zrobić za pomocą Oscara Pro. Jeżeli stawiamy na zdrowe posiłki dla dzieci, nic prostszego. Nie musimy kupować naszpikowanych chemią maseł orzechowych. Możemy je zrobić sami w sposób ekologiczny, zdrowy i wedle własnego upodobania smakowego. Orzechy laskowe, nerkowiec, tahina czy pistacja to tylko część możliwości.

  Tak bardzo cenione poprzez dzieci deserki owocowe, musy warzywne, dipy, czy też świeże sorbety owocowe, to produkty, które do przygotowania nie wymagają obszerniejszego nakładu czasu pracy. Dodatkowo wiemy, że przyrządzamy je własnoręcznie, a nasze dzieci otrzymują produkt w pełni organiczny, zdrowy i wartościowy

  Awaryjność

  W ciągu 35 lat produkcji wyciskarek, firma dopracował to urządzenie niemalże do perfekcji. Urządzenia z serii 900 i 1000 są urządzeniami praktycznie bezawaryjnymi. Ich kompozycja sprawdza się w każdym aspekcie użytkowym. Po 4 latach dystrybucji możemy śmiało stwierdzić, że ze wszelkich wyciskarek jakie mamy w ofercie urządzenia producenta Oscar Pro są najmniej awaryjne, a także najbardziej wytrzymałe na błędy użytkowników, co potwierdza praktycznie żadna liczba napraw gwarancyjnych.

  OSCAR PRO DA-1000 w skrócie

  OSCAR PRO to nasza najkorzystniejsza wyciskarka!

  OSCAR PRO to nie tylko wyciskarka, to także urządzenie kuchenne spełniające dużo funkcji, tj. Wyciskanie soków, mielenie, przyrządzanie lodów, makaronów, makaronów typu „noodle” i mnóstwo więcej! OSCAR PRO zaopatrzony jest w akcesoria do mielenia mięsa, czy zrobienia makaronu, co czyni je wielofunkcyjnym robotem kuchennym!

  Urządzenie do mielenia + robot kuchenny

  ekologiczne produkty, takie jak hummus czy przecierane jedzenie dla dziecka będą dziecinnie proste! Z urządzeniem OSCAR PRO możecie Państwo przecierać i przetwarzać świeży imbir, rzodkiewki, czosnek oraz wszelkie warzywa i owoce w mgnieniu oka!

  Mrożone desery i sorbety

  Zdrowe i pyszne lody,, a także sorbety , czyli 100% naturalne desery w Twojej kuchni. Dopasuj swoje potrzeby kulinarne do smaków, które uwielbiasz i eksperymentuj- desery nie zawierające mleka, czy te bez cukru, albo produkty bezglutenowe z dodatkiem ulubionych smaków. Tu nie ma ograniczeń!

  Dlaczego zielone soki są tak ważne?

  Jeśli chcieliby Państwo delektować się zielonymi sokami z traw pszenicy, liści aloesu, igieł sosny, czy jarmużu – z pomocą przychodzi OSCAR PRO. Zielone warzywa zawierają antyoksydanty, a także beta karoten, co regeneruje i naprawia naszą skórę, a także poprawia cyrkulację krwi, co w konsekwencji daje nam zastrzyk energii, przypływ sił witalnych i żywotność.

  Makaron, makaron typu „noodle” oraz paluszki chlebowe

  Urządzenie OSCAR PRO przyrządzi makarony, makaron rodzaju „noodle” i paluszki chlebowe z sześcioma, nietrudnymi w użyciu dyszami. Minimum wkładu pracy własnej zapewni maksimum satysfakcji z uzyskanego rezultatu!

  Podsumowanie

  producent jak z zasady stanął na wysokości zadania. Projektując, produkując wyciskarki dla takich potęg dystrybucyjnych jak Omega, Bionica itp. Po raz kolejny udowadnia, iż jest niekwestionowanym liderem w produkowaniu wyciskarek jednoślimakowych.

  Najnowsze dziecko Oscar Pro DA-1000, to w naszym przekonaniu jeden z najkorzystniejszych produktów, które ujrzały światło dziennie, a dzięki czemu, że sprowadzany jest bezpośrednio od producenta stanowi znakomitą alternatywę dla droższych wyciskarek.

  pakiet gromadzi:

  1. Wyciskarkę
  2. Obudowę modułu miażdżącego
  3. Ślimak z ULTEMU
  4. Sitko do soków z ULTEMU
  5. Nakładkę do mielenia
  6. Regulację mocy miażdżenia
  7. Dwa pojemniki (na sok, na pulpę)
  8. Tackę
  9. Szczoteczkę
  10. Popychacz
  11. Sześć zamiennych końcówek
  12. Osłonę wylotu pulpy
  13. Instrukcję


☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały ☆

Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  nowoczesna wyciskarka wolnoobrotowa Concept z szerokim 75 mm wlotem do całych miękkich owoców i warzyw bez straty czasu na krojenie. Wyciska poradzi sobie z 1,5 kg porzeczek w 2 minuty – to genialny SPECJALISTA NA PORZECZKI.

  Dzięki dwufazowemu procesowi wyciskania owoce i warzywa są najpierw rozgniatane, a następnie wyciskany jest sok. Dbaj o swoje zdrowie, wyciskarka LO7065 ma o 40% obszerniejszą skuteczność od klasycznych sokowirówek i wyciskarek.Urządzenie demonstruje 3 urządzenia w 1: oprócz standardowej funkcji wyciskania soku dodatkowe dwa sitka umożliwiają przygotowanie zdrowego, zielonego smoothie lub owocowego koktajlu z jogurtu czy mleka.Powstałe odpady są szczególnie suche, można użyć ich do przygotowania warzywnych burgerów czy pasztecików.

  Funkcja Anti Drip zezwala na szybką podmianę pojemników bez skażenia blatu czy konieczności zatrzymania pracy wyciskarki. Starczy wcisnąć Anti-drip wymienić zbiornik i gotowe! W pakiecie znajdują się specjalne naklejki, którymi każdy członek rodziny oznaczy swój kubek lub butelkę ze świeżym sokiem.

  Akcesoria: szczoteczka do czyszczenia sitka pojemnik na sok 1 l pojemnik na odpady 1 l sitko do smoothie sitko do deserów na zimno popychaczParametry technologiczne: 75 mm wielkość otworu prosta obsługa jedną ręką łatwe czyszczenie - w pełni rozbieralna, wystarczy przepłukać wodą i zastosować szczoteczki załączonej do zestawu zamknięcie Anti Drip system bezpieczeństwa nóżki przeciwpoślizgowe prędkość: max 60 obr./min kolor: biały + srebrny moc: 240 W napięcie: 220 - 240 V poziom hałasu: 57 dB


☆ Bosch MUM58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą, MUM58365 ☆

Bosch MUM58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą, MUM58365 Najniższa Cena Online

☆ Bosch MUM58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą, MUM58365 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MUM58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą, MUM58365
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Blender kielichowy:tak;Cięcie w kostkę:tak;Funkcje:tarcie ziemniaków, mielenie mięsa, ubijanie piany, zagniatanie ciasta, cięcie w kostkę, mieszanie, rozdrabnianie, miksowanie, tarcie na wiórki, wyciskanie soku, krojenie na plastry;Funkcje dodatkowe:możliwość rozbudowy, nieskomplikowany demontaż, możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce, system zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem, mieszanie planetarne;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Kolor obudowy:srebrny;Krojenie na frytki:nie;Krojenie na plastry:tak;ilość poziomów obrotów:7;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:nie;Mielenie mięsa:tak;mieszanie:tak;mieszanie:tak;Moc:1000 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;pojemność kielicha:1,25 litra;pojemność misy roboczej:3,9 litra;Praca pulsacyjna:tak;Regulacja obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Rozdrabnianie – siekanie:tak;linia:MUM 5;linia (do relacji):Bosch MUM5;Tarcie na wiórki:tak;Tarcie ziemniaków:tak;Ubijanie piany:tak;Wariantowanie - linia:MUM58365;Wariantowanie wyposażenie:wyciskarka do cytrusów;wbudowana waga:nie;Wyciskanie soku – sokowirówka:nie;Wyciskanie soku z cytrusów:tak;Wyposażenie:2 misy robocze, dwustronna tarcza do cięcia, dwustronna tarcza do tarcia, etui, hak do zagniatania ciasta, instrukcja obsługi w języku polskim, kielich do koktajli, końcówka do mieszania, końcówka do ubijania, maszynka do mielenia, przystawka do krojenia w kostkę, rozdrabniacz, tarcza do tarcia ziemniaków, wyciskarka do cytrusów;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak;Zagniatanie ciasta:tak...


☆ Hurom H-100 ☆

Hurom H-100 Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Hurom H100

  Kochasz soki, ale mycia nie za wyjątkowo?

  To znaczy, że ta wyciskarka jest dla Ciebie!


  HUROM H100 = 100% ZDROWIA
  i
  MINIMUM MYCIA

  ELIKSIR MŁODOŚCI W SZKLANCE

  Hurom - Geniusz Wyciskarek
  Hurom H100 - Geniusz Wyciskarek Hurom

  bezprecedensowa wyciskarka wolnoobrotowa do soków, w której metalowe sita zastąpiono filtrami. Filtr wewnętrzny jest wyprodukowany z Ultemu, a filtr zewnętrzny z PMMA (szkło akrylowe). Po wyciśnięciu soku starczy opłukać części wyciskarki, dzięki temu mycie zajmuje wyłącznie 5 sekund.

  W sitach nie ma metalu
  Hurom H100 jest pierwszą wyciskarka pionową, w której w sitach nie zastosowano stopu metalu. A brak sita metalowego skrócił mycie wyciskarki do jednej chwili. Stwarza to nową jakość wyciskania soku i użytkowania wyciskarki.

  Co musisz zrobić, żeby umyć filtry?
  Odkręcić wodę. Przepłukać. To wszystko.

  Mycie w 5 Sekund

  Kłopotliwe czyszczenie części wyciskarki to przeszłość. Robisz sok. Przepłukujesz pojemnik. Robisz następny sok. Nic więcej. Łatwo i szybko. Wyciskarka do soków Hurom H100 to wygoda. Szybko wyciskasz sok i jeszcze szybciej myjesz części wyciskarki. Nie musisz choćby używać szczoteczki. Tak łatwo jeszcze nie było. Jednakowo myjesz talerz czy szklankę.

  Wyciskanie Soku Pod Ciśnieniem - Innowacja

  Nowa, oryginalna technologia wyciskania soku pod wysokim ciśnieniem minimalizuje utratę wartości odżywczych w soku. Jedynie producent Hurom, jako jedyna na świecie, może się poszczycić takim osiągnięciem.

  Sposób na Wyciskarkę idealną?
  Trzeba zaprojektować setki wariantów działania każdej części, później należy przetestować dziesiątki z nich i zbadać ich działanie na przestrzeni wielu lat w różnych warunkach. Potem wybrać ten jeden jedyny najkorzystniejszy rodzaj, wykonać go z najlepszych materiałów i postawić na półce w sklepie. Hurom zrobił to.

  System Filtrów Zamiast Sit

  Różnica miedzy filtrami a sitami: filtry są tak zaprojektowane, by pulpa nie gromadziła się pomiędzy szczelinami. Z łatwością się wtedy wyciska sok. Wyciskarka Hurom H100 robi soki przy pomocy na nowo zaprojektowanych filtrów w zróżnicowanych kompilacjach:

  • Filtr zewnętrzny
  • Filtr wewnętrzny

  To daje jeszcze pokaźniejszą produktywność w wyciskaniu soku i najłatwiejszy z możliwych montaż. Dzięki filtrom zamiast sit szybko i z łatwością myje się wyciskarkę. Starczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą.

  Jakość Soku To Rzecz Najważniejsza

  Wyciskanie soku na zimno to najdoskonalsza technika uzyskiwania soku. Dlaczego? Bo wysoka temperatura, wysokie obroty, tarcie zabiją witaminy, fitosubstancje i enzymy. Jest tak, kiedy próbujemy wyciskać sok ekspresowo w sokowirówkach i niższej klasy wyciskarkach o obfitych obrotach.

  Wyciskarka Hurom 100 to Minimum Obrotów i Maksimum Wartości w Soku

  Hurom H100 ma tylko 43 obroty ślimaka na minutę. Dzięki czemu w kilka sekund wyciska najzdrowszy sok bogaty w fitozwiązki, enzymy i witaminy. Zamień warzywa, owoce i zioła na szybciej i lepiej przyswajany sok.

  Sok klarowny z Każdego typu towaru

  Wyciskarka Hurom H100 idealnie wyciska każdy wariant warzyw, owoców i ziół:

  • Twarde buraki, marchew, seler czy rzepę
  • Miękkie pomidory, maliny i truskawki
  • Zielone, włókniste zioła i warzywa: pokrzywę, jarmuż, szpinak czy trawę pszeniczną

  Nie Tylko Soki

  Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 robi nie tylko soki z owoców, warzyw i ziół, ale także produkty rodzaju premium:

  • Mleko z orzechów - aby wspomóc prace mózgu
  • Lody i sorbety domowe bez konserwantów
  • Smoothie - z leczniczym błonnikiem

  W pakiecie do wyciskarki Hurom H100 są aż 3 filtry:

  • Filtr do Soków przezroczystych
  • Filtr do Smoothie
  • Filtr do Sorbetów, Lodów i Pasztetów...

  Nowa Manetka Do Regulacji Ciśnienia Soku

  Wyciskarka Hurom H100 ma Manetkę do Regulacji Ciśnienia soku. Przesuwasz manetkę w górę lub w dół i regulujesz ciśnienie wewnętrzne. Trafne dostosowanie manetki do typu produktów umożliwia wyciśnięcie jeszcze więcej soku!
  Otwarcie manetki zagwarantuje swobodny dostęp do wylotu pulpy.

  Pochylona Misa Sokowa

  Misa sokowa w wyciskarce Hurom H100 jest nachylona pod kątem 7 poziomów. dzięki czemu, sok wylewa się sam z misy do szklanki do ostatniej kropli – wszystko wypłynie, a T nie musisz manewrami przechylać wyciskarki. Nieduży detal, lecz jakże znaczny przy powszednim wyciskaniu soku.

  Największa Komora Wsadowa

  Aż 160 mm średnicy komory wsadowej! Komora jest podwójna! Możesz jednocześnie wyciskać obszerniejsze ilości warzyw, owoców i ziół, które wrzucasz do otworu wsadowego pod kątem prostym. Wyciskanie soku przebiega szybciej, łatwiej i wygodniej.

  intuicyjnie prosty Montaż
  • Kwadratowy trzpień któryskonsoliduje korpus wyciskarki Hurom H100 z misa sokową
  • Jednokierunkowe rowki prowadzące w górnej, dolnej i środkowej części komory pozwalają zmontować wyciskarkę Hurom H100 jednym ruchem

  Brak Pulpy w Misie Sokowej
  • Szczelny wałek ślimakowy ma uszczelkę silikonową, która uniemożliwia gromadzeniu się pulpy, jednocześnie na dnie misy, jak i na spodzie i w środku wałka ślimakowego
  • Perfekcję poznasz po tym, czego nie zobaczysz. W szklance zobaczysz tylko sok, a nie zobaczysz pulpy
  • Wyciskarki Hurom od za każdym razem eksponuje krystaliczność soku. Po tym najlepiej rozpoznać oryginał
  luksusowy Wygląd Bez Zbędnych Dodatków

  Połączenie szlachetności tworzyw z elegancją innowacyjnego designu. Twoja wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H100 nie jest zwykłym urządzeniem, lecz częścią Twojej kuchni na co dzień. Perfekcyjnie wkomponuje się w każdą przestrzeń, choćby tą najbardziej wymagającą.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to zdrowie w najlepszym opakowaniu.
  Podaj najzdrowszy sok na śniadanie swym dzieciom. Sobie zafunduj sobie energetyczną bombę sokową zamiast kawy. Zyskaj moc na cały dzień. A po pracy poczęstuj świeżo wyciskanym sokiem gości. Spraw, żeby każdy dzień był wyjątkowy. Zdrowy styl życia to Twoja codzienność.

  Co Słychać w Wyciskarce Hurom H100?

  Nic. Jest cicha jak owoc, z którego uzyskujesz sok. Masz ochotę na świeżo wyciskany sok we wnętrzu nocy? Proszę bardzo.
  Śmiało możesz zrobić sok. Wszyscy domownicy i sąsiedzi będą spali, nikt się nie obudzi.

  Dlaczego Warto Wybrać Wyciskarkę Hurom H100?
  • Najbogatszy w składniki odżywcze sok dzięki niskim obrotom ślimaka
  • Filtry zamiast sitek - przystępne mycie
  • Mniej części do mycia przy zachowaniu wszystkich funkcji
  • Brak pulpy w soku - znakomicie przejrzysty sok
  • Najłatwiejsze czyszczenie, w zasadzie brak czyszczenia – nie musisz używać szczotki
  • szeroka funkcjonalność: soki, smoothie, lody i nie tylko
  • wielka komora wsadowa: wrzucasz więcej towarów jednorazowo
  • Cicha praca
  • Niskie zużycie energii
  • surowy design i nieznaczne gabaryty
  • Światowa producent w Twoim domu: już ponad milion kupujących w 70 krajach ma wyciskarkę Hurom i cieszą się zdrowiem każdego dnia

  2 odcienie Wyciskarki Hurom H100 Do Wyboru:
  • Czarna Perła
  • Platyna

  Co gromadzi komplet?
  • Korpus wyciskarki
  • Podwójna komora wsadowa
  • Misa sokowa z manetką do regulacji ciśnienia soku
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Filtr wewnętrzny
  • Filtr zewnętrzny do soków klarownych
  • Filtr zewnętrzny do soków gęstych
  • Mincer do lodów (sito do mielenia)
  • Pojemnik na pulpę
  • Pojemnik na sok
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Książkę z przepisami w języku polskim


☆ Philips HR 1945 ☆

Philips HR 1945 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 1945 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 1945
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Philips Avance Collection HR1945/80 Jednoślimakowa pozioma wyciskarka wolnoobrotowa do soków

  technologia MicroMasticating pozwala wycisnąć do 90% owoców Owoce i warzywa mają tysiące komórek, które zawierają sok, witaminy i inne elementy odżywcze. Innowacyjna technika MicroMasticating producenta Philips pozostała zaprojektowana tak, aby otwierać te komórki i wyciskać z nich maksymalną liczba Twoich ulubionych oraz zastosować do 90% zawartości owoców.

  Wyciskaj sok ze swoich ulubionych owoców, w tym z bananów i mango Przyrządzaj smaczne i zdrowe soki z miękkich owoców i twardych warzyw. Możesz wyciskać sok ze swoich ulubionych elementów — nawet tych o wysokiej zawartości skrobi, takich jak banany i mango.

  Dodaj do swoich napojów zioła, zieleninę i orzechy Zioła i zielenina o obfitej zawartości włókien w dodatku stanowią nadzwyczajny składnik zdrowych soków i mogą być przetwarzane poprzez to urządzenie. Młoda, zielona pszenica, szpinak i mnóstwo innych komponentów mogą stanowić ważny dodatek do Twoich soków dzięki technologii MicroMasticating.

  Możesz nawet używać niektórych rodzajów orzechów, takich jak migdały, aby przygotować mleko migdałowe. Funkcja wstępnego czyszczenia pozwala wycisnąć ostatnie krople soku Funkcja wstępnego czyszczenia to specjalny program, dzięki któremu sok wyciskany jest do ostatniej kropli, a jednocześnie czyszczone jest wnętrze artykułu.

  Pozwala to na maksymalne użycie owoców i warzyw oraz zapobiega marnowaniu soku podczas czyszczenia.


☆ wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) ☆

wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

☆ Bartscher CS1 ☆

Bartscher CS1 Najniższa Cena Online

☆ Bartscher CS1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bartscher
 • Nazwa produktu: Bartscher CS1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka elektryczna do cytrusów CS1 | 220x330x(H)375mm | 230W, Moc przyłączeniowa 0.23 kW, Napięcie 230 V, Częstotliwość 50/60 Hz, Sterowanie samoczynna aktywacja przez zamknięcie ramienia dźwigni, Włącznik/wyłącznik tak, kolor Stal szlachetna, prędkość obrotowa maks.

  980 U / Min. Stożek do wyciskania Możliwość zdjęcia, Stal szlachetna, nadaje się do mycia w zmywarce, Pojemnik na sok Możliwość zdjęcia, Stal szlachetna, pasuje do mycia w zmywarce, dopasowane do Owoce granatu, Pomarańcze, Pomarańcze olbrzymie, Materiał Odlew aluminium, Stal szlachetna, nadaje się do pracy ciągłej w użytkowania komercyjnym nie, Ważna wskazówka -, szerokość 220 mm, głębokość 330 mm, wysokość 375 mm, waga 8.61 kg


☆ Kalorik FE 2010 ☆

Kalorik FE 2010 Najniższa Cena Online

☆ Kalorik FE 2010 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kalorik
 • Nazwa produktu: Kalorik FE 2010
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;uzupełniające opcje:blokada kapania;Gwarancja:24 miesiące;odcień:grafitowy;ilość sit w pakiecie:1;Moc:200 W;Otwór XL:nie;pojemność naczynia na miąższ:0;objętość naczynia na sok:0;prędkość:40 obr/min;technika:dwuślimakowa;typ:pionowa;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na miąższ, pojemnik na sokPodobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 1400 zł – Ranking na październik 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 1400 zł, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 1400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kalorik FE 2010 ☆

Kalorik FE 2010 Najniższa Cena Online

☆ Kalorik FE 2010 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kalorik
 • Nazwa produktu: Kalorik FE 2010
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;dopełniające opcje:blokada kapania;Gwarancja:24 miesiące;barwa:grafitowy;liczba sit w pakiecie:1;Moc:200 W;Otwór XL:nie;objętość naczynia na miąższ:0;pojemność naczynia na sok:0;prędkość:40 obr/min;technologia:dwuślimakowa;wariant:pionowa;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok


☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały ☆

Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  nowoczesna wyciskarka wolnoobrotowa Concept z szerokim 75 mm wlotem do całych miękkich owoców i warzyw bez straty czasu na krojenie. Wyciska poradzi sobie z 1,5 kg porzeczek w 2 minuty – to nadzwyczajny SPECJALISTA NA PORZECZKI.

  Dzięki dwufazowemu procesowi wyciskania owoce i warzywa są najpierw rozgniatane, a następnie wyciskany jest sok. Dbaj o swoje zdrowie, wyciskarka LO7065 ma o 40% obszerniejszą sprawność od konwencjonalnych sokowirówek i wyciskarek.Urządzenie pokazuje 3 urządzenia w 1: oprócz standardowej funkcji wyciskania soku dopełniające dwa sitka umożliwiają przygotowanie zdrowego, zielonego smoothie albo owocowego koktajlu z jogurtu czy mleka.Powstałe odpady są niezwykle suche, można wykorzystać ich do przygotowania warzywnych burgerów czy pasztecików.

  Funkcja Anti Drip zezwala na szybką podmianę pojemników bez skażenia blatu czy konieczności zatrzymania pracy wyciskarki. Starczy wcisnąć Anti-drip wymienić zbiornik i gotowe! W zestawie znajdują się specjalne naklejki, którymi każdy członek rodziny oznaczy swój kubek albo butelkę ze świeżym sokiem.

  Akcesoria: szczoteczka do czyszczenia sitka pojemnik na sok 1 l pojemnik na odpady 1 l sitko do smoothie sitko do deserów na zimno popychaczParametry technologiczne: 75 mm wielkość otworu prosta obsługa jedną ręką proste czyszczenie - w pełni rozbieralna, wystarczy przepłukać wodą i zastosować szczoteczki załączonej do zestawu zamknięcie Anti Drip system bezpieczeństwa nóżki przeciwpoślizgowe szybkość: max 60 obr./min kolor: biały + metaliczny moc: 240 W napięcie: 220 - 240 V poziom hałasu: 57 dB


☆ Philips HR 1945 ☆

Philips HR 1945 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 1945 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 1945
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Philips Avance Collection HR1945/80 Jednoślimakowa pozioma wyciskarka wolnoobrotowa do soków

  technologia MicroMasticating pozwala wycisnąć do 90% owoców Owoce i warzywa mają tysiące komórek, które zawierają sok, witaminy i inne elementy odżywcze. Progresywna technika MicroMasticating producenta Philips została zaprojektowana tak, by otwierać te komórki i wyciskać z nich maksymalną liczba Twoich ulubionych , a także wykorzystać do 90% zawartości owoców.

  Wyciskaj sok ze swoich ulubionych owoców, w tym z bananów i mango Przyrządzaj smaczne i zdrowe soki z miękkich owoców i twardych warzyw. Możesz wyciskać sok ze swych ulubionych składników — choćby tych o wysokiej zawartości skrobi, takich jak banany i mango.

  Dodaj do swoich napojów zioła, zieleninę i orzechy Zioła i zielenina o obfitej zawartości włókien także stanowią nieprzeciętny element zdrowych soków i mogą być przetwarzane poprzez to urządzenie. Młoda, zielona pszenica, szpinak i dużo innych komponentów mogą stanowić ważny dodatek do Twoich soków dzięki technice MicroMasticating.

  Możesz choćby używać niektórych rodzajów orzechów, takich jak migdały, żeby przygotować mleko migdałowe. Funkcja wstępnego czyszczenia pozwala wycisnąć ostatnie krople soku Funkcja wstępnego czyszczenia to specjalny program, dzięki któremu sok wyciskany jest do ostatniej kropli, a jednocześnie czyszczone jest wnętrze towaru.

  Pozwala to na maksymalne użycie owoców i warzyw oraz uniemożliwia marnowaniu soku w trakcie czyszczenia.


☆ wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) ☆

wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: wyciskarka do soków przecierowych kitchenaid wolnoobrotowa (5413184000745)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

☆ Oscar DA-1000 ☆

Oscar DA-1000 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Charakterystyka urządzenia

  Najnowszy towar ze stajni Dong. Po ogromnym sukcesie wyciskarki Hurom, ten progresywny producent wypuszcza kolejny artykuł w sektorze wyciskarek poziomych. Wieńcząc popularność poprzednika, jego niezawodność, perfekcyjne recenzje modelu DA-900 na rynek polski wchodzi Oscar Pro DA-1000. Prócz wyglądu zewnętrznego dokonano również zmian konstrukcyjnych. Jedną z nich jest występowanie regulatora pulpy. Co nam to daje? dzięki temu możemy regulować siłę zgniatania, miażdżenia, a także wyciskania. Ta opcja, to jeszcze więcej enzymów i części odżywczych w soku, które są zawarte w ściankach komórek roślin.

  Pomimo tego, iż Oscar Pro DA-900 uchodzi za niemal niezawodną maszynę, producent prócz tego co jest i było najkorzystniejsze we wcześniejszych modelach, poszedł o krok do przodu i zastosował najlepsze przystępne na rynku materiały. W sytuacji DA-1000 wszystkie części eksploatacyjne, które są najmocniej narażone na uszkodzenia - takie jak ślimak, sitko do soku, a także stożek do mielenia, zostały zastąpione ultra-twardym materiałem ULTEM. Dzięki czemu można powiedzieć, że nowy DA-1000 jest niemal niezniszczalny! oryginalne sitko ze specjalną uszczelką, daje jeszcze lepszą produktywność wyciskania, przy najmniejszym współczynniku straty soku w stosunku do wytłoczyn. Sylikonowa uszczelka jeszcze lepiej zatrzymuje sok, nie pozwalając mu przedostać się do już zmiażdżonych i wyciśniętych pozostałości, dzięki temu otrzymujemy więcej soku, który może być przechowywany przez 48h bez utraty enzymów jak i wartości odżywczych.

  Oscar Pro jest stworzony z poliwęglanów spożywczych, które są rejestrowane poprzez FDA. Dzięki temu urządzenie jest w 100% bezpieczne. Oznacza to dodatkowo, że części z niego stworzone są nie tylko twardsze, bardziej odporne na uszkodzenia, ale rygorystycznie przestrzegany cykl produkcji i mniejsze tolerancje techniczne finalnie przekładają się na jeszcze lepszy sok, mniej odpadów i więcej wartości odżywczych.

  Dla DA-1000 nie ma rzeczy nie do wyciśnięcia... Z wielką swobodą wyciśnie sok z warzyw najtwardszych jak marchew, burak, kalarepa, seler, pietruszka, poprzez rośliny miękkie jak jabłka, ananasy, gruszki, kalafiory, rzodkiewki, kapusty, trawy pszeniczne, naci selera i mnóstwo, mnóstwo innych. Cytrusy, które są zmorą innych wyciskarek jednoślimakowych nie stanowią problemu. Jeżeli ktoś jest zwolennikiem ziół, będzie mógł radować się świeżym sokiem z melisy, pokrzywy, mięty, aloesu. Oscar Pro wyciśnie sok choćby z igieł sosny!

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego ascetycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niepokaźne, iż sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak niezwykle czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje nadzwyczajnie czysty sok.

  najkorzystniejsze na świecie wyciskarki pracują na najniższych obrotach. Tak także jest w sytuacji DA-1000 W stosunku do poprzednika zmniejszył je do poziomu 63-75 obr./ min. Specjalnie dostosowana przekładnia we wnętrzu urządzenia w połączeniu z 150 W silnikiem daje słuszną pracę poprzez uzyskanie jeszcze obszerniejszego momentu obrotowego, co przekłada się bezpośrednio na moc zgniatania. Dzięki temu uzyskujemy maszynę, która sprosta najtwardszym produktom. Pobór mocy na poziomie 150 W czyni z Oscara Pro wyciskarkę niezwykle oszczędną.

  DA-1000 w przeciwieństwie do innych wyciskarek zastąpi w kuchni sporo urządzeń. Nie trzeba już mieć młynka do kawy, pieprzu , maszynki do mielenia mięsa, ryb, maszynki do makaronu. To wszystko możemy zrobić za pomocą Oscara Pro. Jeżeli stawiamy na zdrowe posiłki dla dzieci, nic prostszego. Nie musimy kupować naszpikowanych chemią maseł orzechowych. Możemy je zrobić sami w sposób naturalny, zdrowy i wedle własnego upodobania smakowego. Orzechy laskowe, nerkowiec, tahina czy pistacja to tylko część możliwości.

  Tak szczególnie szanowane poprzez dzieci deserki owocowe, musy warzywne, dipy, czy także świeże sorbety owocowe, to produkty, które do przygotowania nie wymagają obszerniejszego nakładu czasu pracy. Na dodatek wiemy, że przyrządzamy je własnoręcznie, a nasze dzieci uzyskują produkt w pełni organiczny, zdrowy i wartościowy

  Awaryjność

  W ciągu 35 lat produkcji wyciskarek, marka dopracował to urządzenie niemalże do perfekcji. Urządzenia z linii 900 i 1000 są urządzeniami praktycznie bezawaryjnymi. Ich budowa sprawdza się w każdym aspekcie użytkowym. Po 4 latach dystrybucji możemy śmiało stwierdzić, że ze wszelkich wyciskarek jakie mamy w ofercie urządzenia producenta Oscar Pro są najmniej awaryjne, a także najistotniej wytrzymałe na błędy użytkowników, co potwierdza praktycznie żadna liczba napraw gwarancyjnych.

  OSCAR PRO DA-1000 w skrócie

  OSCAR PRO to nasza najlepsza wyciskarka!

  OSCAR PRO to nie tylko wyciskarka, to także urządzenie kuchenne spełniające sporo funkcji, tj. Wyciskanie soków, mielenie, przyrządzanie lodów, makaronów, makaronów rodzaju „noodle” i sporo więcej! OSCAR PRO wyposażony jest w akcesoria do mielenia mięsa, czy zrobienia makaronu, co czyni je wielofunkcyjnym robotem kuchennym!

  Urządzenie do mielenia + robot kuchenny

  organiczne produkty, takie jak hummus czy przecierane jedzenie dla dziecka będą dziecinnie proste! Z urządzeniem OSCAR PRO możecie Państwo przecierać i przetwarzać świeży imbir, rzodkiewki, czosnek oraz wszelkie warzywa i owoce w mgnieniu oka!

  Mrożone desery i sorbety

  Zdrowe i pyszne lody, i sorbety , czyli 100% naturalne desery w Twojej kuchni. Dostosuj swoje zapotrzebowania kulinarne do smaków, które uwielbiasz i eksperymentuj- desery nie zawierające mleka, czy te bez cukru, albo produkty bezglutenowe z dodatkiem ulubionych smaków. Tu nie ma ograniczeń!

  Dlaczego zielone soki są tak ważne?

  Jeśli chcieliby Państwo delektować się zielonymi sokami z traw pszenicy, liści aloesu, igieł sosny, czy jarmużu – z pomocą przychodzi OSCAR PRO. Zielone warzywa zawierają antyoksydanty i beta karoten, co regeneruje i naprawia naszą skórę, a także poprawia cyrkulację krwi, co w rezultacie daje nam zastrzyk energii, przypływ sił witalnych i żywotność.

  Makaron, makaron rodzaju „noodle” oraz paluszki chlebowe

  Urządzenie OSCAR PRO przyrządzi makarony, makaron typu „noodle” oraz paluszki chlebowe z sześcioma, przystępnymi w użyciu dyszami. Minimum wkładu pracy własnej zapewni maksimum satysfakcji z uzyskanego rezultatu!

  Podsumowanie

  marka jak zwykle stanął na wysokości zadania. Projektując, produkując wyciskarki dla takich potęg dystrybucyjnych jak Omega, Bionica itp. Po raz kolejny udowadnia, iż jest niekwestionowanym liderem w wytwarzaniu wyciskarek jednoślimakowych.

  Najnowsze dziecko Oscar Pro DA-1000, to w naszym przekonaniu jeden z najlepszych produktów, które ujrzały światło dziennie, a dzięki temu, iż sprowadzany jest bezpośrednio od producenta stanowi idealną alternatywę dla droższych wyciskarek.

  zestaw posiada:

  1. Wyciskarkę
  2. Obudowę modułu miażdżącego
  3. Ślimak z ULTEMU
  4. Sitko do soków z ULTEMU
  5. Nakładkę do mielenia
  6. Regulację mocy miażdżenia
  7. Dwa pojemniki (na sok, na pulpę)
  8. Tackę
  9. Szczoteczkę
  10. Popychacz
  11. Sześć zamiennych końcówek
  12. Osłonę wylotu pulpy
  13. InstrukcjęPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 1400 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 1400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 1400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – Zestawienie na październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 1400 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 1400 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 1400 zł cena,
 • wyciskarka do 1400 zł ranking,
 • wyciskarka do 1400 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...