Najlepsze wyciskarki do 1500 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 1500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 1500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 1500 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 1500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 1500 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, wydajność i na codzienne używanie. Względy wizualne ponadto wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  nowoczesny, designerski wygląd wyciskarki, sprawia,znakomicie się ona demonstruje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa pokrywa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na atrakcyjny wygląd,w dodatku na nietrudne utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, że wszelkie odciski są znacznie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką usprawniają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zaimplementowano niezbędne materiały, wymagane w najkorzystniejszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został produkowany z ULTEMu. Ultem cechuje się tym, że jest kilkukrotnie twardszy niżeli plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki temu do soku nie dostają się żadne krzywdzące substancje, które występują w plastiku czy metalu. Ponadto mamy pewność co do trwałości składników, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel poprzez, które przesuwa się żywność wykonany jest w dodatku z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki istotnie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest na dodatek jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,też pionowych. Dzięki temu wrzucamy pokaźniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych w dodatku rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 niezwykle prawidłowo poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, lub miękkich. Poradzi sobie też z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym skutkiem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to w dodatku pokaźniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki czemu wyciskarka pracuje produktywnie podczas wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 ponadto obszerniejszą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu elementów.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została kompletnie przeprojektowana. Na dodatek otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Części te przekładają się średnio na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od typu owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator teraz składa się zaledwie z dwóch składników, dzięki temu także czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu komponentów. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 wyposażony w regulator lepiej wyciśnie nam z nad wyraz miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. Dodatkowo możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  trwałość wyciskarki to jej wielki atut. Dzięki czemu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  części wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę


☆ Hurom H-AA ALPHA ☆

Hurom H-AA ALPHA Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-AA ALPHA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-AA ALPHA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Hurom Alpha H-AA czarny mat - postępowa wyciskarka wolnoobrotowa

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zastosowano innowacyjną technikę Alpha SST™. Hurom Alpha charakteryzuje się zmysłowym designem, doskonałą efektywnością, prostym systemem czyszczenia, a także możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów. Ta wyciskarka wolnoobrotowa spełni Twoje oczekiwania!

  Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA czarny mat zaopatrzona została w wałek obracający się z szybkością 43 obr/min, a szczotki z prędkością tylko 17 obr/min. Dzięki tak minimalnej szybkości obrotowej szczotek, sok jest dokładniej wymieszany, pozbawiony piany, poprzez co dłużej zachowuje świeżość.

  postępowa technika wyciskania Hurom Alpha SST

  Hurom Alpha H-AA czarna - lepszy wałek ślimakowy, sito i nowy system wycieraczek.

  Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw w pełni na nowo. Nowy wałek ślimakowy jest jeszcze bardziej staranny i w połączeniu z udoskonalonym sitem pozwala na uzyskanie sprawności niesłychanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze większą łatwością, a uzyskany sok jest szczególnie krystaliczny. Nowe wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, która nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki Hurom wyposażone w ten system nieprzeciętnie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produktów włączając w to zieleninę. Dodatkowo dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z niezwykle niską szybkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co należycie wpływa na jego świeżość i zawartość cennych komponentów odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowa misa, ulepszona kontrola

  Nowa misa ma przeźroczysty wlot, by lepiej kontrolować proces wyciskania. Wyekwipowana jest w nowoczesną i opatentowaną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy, a także w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku. Wszystkie nowe elementy sprawiają, iż nowy system jest efektywniejszy i jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha H-AA czarna to łatwiejsza praca, prędkie i komfortowe mycie oraz mnóstwo nowych możliwości.

  innowacyjna dostosowywana manetka od producenta Hurom

  Z pomocą dostosowywanej manetki opatentowanej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy. Oznacza to, iż może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania wewnątrz misy w zależności or typu komponentów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z przeróżnych produktów i precyzyjnie przypasować teksturę soku do własnych upodobań.

  Jak używać regulowanej manetki Hurom z różnorodnymi rodzajami produktów

  Soki wyciskane z charakterystycznych owoców i warzyw

  (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd)

  Pierwszą porcję elementów wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta), po chwili - podczas wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej). Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą cześć części.

  Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających nieduże pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.)

  Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko

  Owoce takie jak banany, truskawki, jagody, wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta).

  Jak myć wyciskarkę do soków Hurom Alpha?

  Hurom HAA: Jedno urządzenie - niemało funkcji!

  Miękkie truskawki, jagody, owoce cytrusowe, twarde jabłka, marchewki, gruszki - nie ważne jaki artykuł wybierzesz - Hurom przygotuje dla Ciebie najistotniej odżywczy i najsmaczniejszy sok. Dzieci uwielbiają tworzyć własne kompozycje smakowe przygotowując sok, a Ty nie musisz się już martwić o ich zdrowie.

  Trawa pszeniczna

  Wykorzystaj w pełni moc trawy pszenicznej w formie soku - prosto i szybko.

  Warzywa

  Delektuj się smakiem nieprzetworzonego, świeżego soku z maksymalną zawartością żywych enzymów, witamin i minerałów. Wyciskanie soku z warzyw liściastych i korzennych jest prostsze aniżeli myślisz!

  Mleko orzechowe

  Przygotuj pyszne mleko roślinne z migdałów, orzechów, soi! wystarczy namoczyć elementy na noc, wypłukać i wycisnąć mleko w wyciskarce Hurom dodając wody i ulubiony słodzik np. Suszone brzoskwinie, daktyle, wanilię. Nie musisz odsączać miąższu, Hurom zrobi to za Ciebie!

  Lody

  Od domowych lodów po mrożone jogurty i sorbety, Hurom Alpha przygotuje wszystko, czego zapragniesz. Jeśli Ci trzeba inspiracji sprawdź nasze przepisy.

  Smoothies

  Zamknij zatyczkę (niekapek)starannie wymieszać wszystkie ulubione elementy w jeden pyszny i zdrowy sok albo smoothie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA - poznaj jej solidne strony.
  • Eleganckie wzornictwo: ergonomiczny design oraz zmysłowa linia - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA cieszy oko dzięki temu chcesz ją nieustannie widzieć w kuchni.
   Finezyjne wykończenie w dolnej części zwiększa funkcjonalność, upraszczając przenoszenie wyciskarki.
  • technika Alpha: wałek ślimakowy w modelu Hurom HAA obraca się 43 razy na minutę imitując cykl ręcznego wyciskania soku. Opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania gwarantuje świeżość soku oraz najwyższą wartość odżywczą.
  • Kontrola gęstości soku: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA czarna ma manetkę, i dwa sita o dużych i śladowych otworach, które usprawniają dobranie ilości miąższu w soku do indywidualnych potrzeb.
  • sprawność: postępowy wałek ślimakowy o specyficznej konstrukcji - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom jest liderem skuteczności i przejrzystości soku.
  • Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka wolnoobrotowa do soków zezwala na robienie kilku najróżniejszych soków jeden po drugim. Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury.
   starczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA to instynktowny system montażu oszczędzający czas. Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok i oczyszczając misę.
  • Jakość: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z wytrzymałych na uderzenia materiałów ABS dzięki, którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest szczególnie wytrzymała.
   Sito, a także wałek ślimakowy wykonano z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej wytrzymałości i trwałości w porównaniu do tradycyjnych tworzyw.
  • Wszechstronność: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA bez problemu wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli, a także innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp. Model H-AA niepowtarzalną możliwość przygotowywania lodów.
  • Bezpieczeństwo: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA wyposażona jest w czujniki bezpieczeństwa zapobiegające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona poprawnie złożona. Zastosowany system chłodzenia oraz zintegrowane otwory wentylacyjne sprawiają, iż wyciskarka do soków HAA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie niezawodną. Wyciskarka do soków Hurom HAA skonstruowana jest, ze szczególną dbałością jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z drobnymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, żeby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.
  • Cicha praca: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA wyposażona jest w mistrzowski, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, cechujący się dużym momentem obrotowym (w kontraście do charakterystycznych silników szczotkowych tej samej lub pokaźniejszej mocy), dzięki czemu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.
  Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa do soków producenta HUROM?
  • Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.)
  • Tłoczenie na zimno daje ulepszony smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia
  • Od 2010 r. Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek
  • innowacyjna i zastrzeżona technika
  • Wyciskarka do soków Hurom jest obecnie najwydajniejszym urządzeniem w swojej klasie.
  • Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies
  • Wyciskarka do soków Hurom wyekwipowana jest wyjątkowo cichy silnik
  • Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie ma ostrzy. Wyekwipowana jest w zabezpieczenia przed dziećmi
  • Koreańska produkcja z najwyższej jakości składników
  • Wyciskarka do soków Hurom zużywa do 80% mniej energii charakterystyczna 750-watowa sokowirówka
  • Super szybka i nietrudna w czyszczeniu
  • Wyciskarka so soków Hurom HAA dostępna jest aż w 5 oryginalnych kolorach.
  • 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na części*

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA - Zawartość pudełka

  Ogólne informacje techniczne

  Hurom HAA to aktualnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

  zobacz także naszą ofertę na postępowe wyciskarki do soków Hurom All in One, a także Hurom Easy. Zapraszamy!☆ Kuvings B6000 ☆

Kuvings B6000 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings B6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings B6000
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -100 zł z kodem BFB600. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy żeby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska producent Kuvings od ponad 40 lat projektuje dużo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie komfortowojszym, skuteczniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Marka Kuvings proponuje swoim Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów marki znamionuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.innowacyjne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to aby zapewniać adekwatną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych części odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach producenta Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa B6000 Plus firmy Kuvings to połączenie wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu.

  progresywne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców powoduje, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Ten model wyciskarki zaopatrzony został w obfity podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce, jak np. Jabłka, pomarańczy czy pomidory bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania.

  Ten model wyciskarki został skonstruowany tak żeby maksymalnie skrócić czas pracy. Urządzenie najpierw tnie owoce, potem je miażdży, a następnie wytłacza z nich maksimum soku.Wyciskarka posiada silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszelkich owoców i warzyw.

  Do tego praca na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę) plus zastrzeżona technika pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, pozwala na nad wyraz precyzyjną, a typowo sprawną ekstrakcję soku.

  zaimplementowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co za tym idzie, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek producenta Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Trzeba dodatkowo podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo dużej mocy silnika.Najważniejsze elementy mechanizmu, czyli ślimak wyprodukowane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niżeli plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być użytkowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu choćby po wielu latach użytkowania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Sito wyciskarki wykonane zostało ze stali rdzoodpornej, która jest neutralna dla smaku przygotowywnego soku i nie wchodzi w reakcję z kwasami.Wszechstronne zastosowanie wyciskarek umożliwia przygotowanie w nich soku jednocześnie z: twardych owoców i warzyw podawanymi w pełni, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o pokaźnej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. System zabezpieczenia silnika chroni go przed przegrzaniem. Kiedy pojawia się takie ryzyko urządzenie automatycznie zatrzymuje się i nie dochodzi do przegrzania silnika.

  Siła silnika umożliwia wyciskanie soku też z wartościowych i zdrowych liści takich jak szpinak, szczaw czy trawa.Wyciskarka posiada łatwą i funkcjonalną budowę, która umożliwia proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  cechy:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do szczególnie skutecznej pracy poprzez sporo lat.- Wolne wyciskanie: 60obr/min. Zapewnia perfekcyjny balans między prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- użycie skutecznego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni i skrupulatne wykonanie pozwalają maksymalnie ograniczyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- pokaźny komfortowy wlot pozwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings posiada dużą liczba błonnika, widocznie pokaźniejszą niż można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie i specjalna kompozycja ślimaka i sita pozwalają na zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny cykl trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza odporność, jakość i niezawodność urządzenie.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.W skład zestawu wchodzi:-Silnik/Korpus-2 pojemniki na sok (pojemność pojemnika na miąższ 1 l,objętość pojemnika na sok 0.4 l)-Szczotka-Szczotka Samoczyszcząca Na Sito-Komora Zsypowa (big mouth)-Sito i Wałek z Ultemu-Koszyk na Sito-Wałek ślimakowy z ultemu-Instrukcja obsługi w języku polskim dane techniczne:- rozmiary urządzenie: 228 x 208 x 448 mm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenie: 6,4 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- liczba obrotów: 60 rpm,- System wlotu: całe owoce i warzywa,- pokrywa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana,PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie części wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie artykułu od Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie artykułu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane całkowicie pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem składników silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje produkt poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu artykułu przez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  części eksploatacyjne produktu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych składników z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne lub chemiczne towaru powstałe w wyniku działania lub zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym stosowaniu, konserwacji albo przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia artykułu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do używania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia produktu powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie komponenty odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom firmy przy stworzeniu unikatowego mechanizmu, zastrzeżonego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w konsekwencji wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały, a także uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i wielka moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych oraz walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Tefal ZC605 ☆

Tefal ZC605 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC605 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC605
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Funkcje dodatkowe:4 tryby pracy, filtr do lodów lub coulis, nieskomplikowane czyszczenie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-czarny;liczba sit w zestawie:0;Moc:200 W;Otwór XL:tak;objętość naczynia na miąższ:0;pojemność naczynia na sok:0;prędkość:0;technologia:jednoślimakowa;wariant:pionowa;Wariantowanie-model:Ultra Juice Digit;Wielkość otworu wsadowego:85 mm;Wyposażenie:filtr do lodów albo coulis, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyposażenie-wariantowanie:pojemnik na wynos...


☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Profesjonalna żeliwna elektryczna wyciskarka do cytrusów 1500 obrotów na minutę - HENDI

  Profesjonalna wyciskarka do owoców, cytrusów firmy HENDI rewelacyjnie stanie na wysokości zadania równocześnie w nieznacznej jak i pokaźnej gastronomii oraz oczywiście w dodatku w domu.

  Żeliwny korpus przetrwa wieki, a pojemnik na sok ze stali szlachetnej, a także nakładki i sitka z potężnegotworzywa ABS nadają się do mycia w zmywarkach.

  Urządzenie dokument CE

  Wykonanie

  Korpus wyciskarki wyprodukowany jest z trwałego żeliwa pokrytego warstwą emalii. Ciężar korpusu wraz z gumowymi nóżkami zagwarantuje pewne trzymanie się urządzenia na blacie.

  O bezpieczeństwo silnika dba zabezpieczenie przeciążeniowe.

  Wyciskanie

  Nad sprawnym wyciskaniem soku z cytrusów czuwa silnik obracający nakładki z prędkością 1500 obrotów na minutę pracujący z mocą180 W.

  W pakiecie znajdują się 3 najróżniejszej wielkości nakładki z tworzywa ABS: do drobnych, przeciętnych i pokaźnych owoców.

  Na wyposażeniu znajduje się kopułka z tworzywa nienaturalnegobroniąca przed chlapaniem soku na boki podczas wyciskania.

  Obsługa

  Obsługa wyciskarki jest banalnie prosta: wyłącznie jeden włącznik, soczyste owoce i chwila dzielą Cię od pysznego, świeżego soku.

  Urządzenie z łatwością utrzymać w czystości dzięki temu, iż wszystko poza korpusem z silnikiem można myć w zmywarce.

  W skład zestawu wchodzą:
  • Wyciskarka do cytrusów
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja (12 miesięcy)

☆ Bartscher CS1 ☆

Bartscher CS1 Najniższa Cena Online

☆ Bartscher CS1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bartscher
 • Nazwa produktu: Bartscher CS1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka elektryczna do cytrusów CS1 | 220x330x(H)375mm | 230W, Moc przyłączeniowa 0.23 kW, Napięcie 230 V, Częstotliwość 50/60 Hz, Sterowanie samoczynna aktywacja poprzez zamknięcie ramienia dźwigni, Włącznik/wyłącznik tak, kolor Stal szlachetna, szybkość obrotowa maks.

  980 U / Min. Stożek do wyciskania Możliwość fotografie, Stal szlachetna, nadaje się do mycia w zmywarce, Pojemnik na sok Możliwość fotografie, Stal szlachetna, pasuje do mycia w zmywarce, przystosowane do Owoce granatu, Pomarańcze, Pomarańcze olbrzymie, Materiał Odlew aluminium, Stal szlachetna, nadaje się do pracy ciągłej w użytkowania komercyjnym nie, Ważna wskazówka -, szerokość 220 mm, głębokość 330 mm, wysokość 375 mm, waga 8.61 kg


☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HENDI
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221099 marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  rozmiary 280x200x470 mm, moc 230 W, zasilanie 230 V, prędkość 980 obr./min


☆ Dynamic Dynajuicer ☆

Dynamic Dynajuicer Najniższa Cena Online

☆ Dynamic Dynajuicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Dynamic
 • Nazwa produktu: Dynamic Dynajuicer
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka elektryczna do cytrusów Dynajuicer | 200W | 1500 obr/min, Cichy i bezawaryjny silnik. Wyciskarka produkowana z tworzywa bezpiecznego w kontakcie z żywnością. Wyjątkowo łątwe i szybkie czyszczenie. Wysokość: 320 mm, średnica: 220 mm, maks.

  szybkość obrotowa: 1500 obr./min, moc pełna: 0.2 kW, napięcie: 230 V, waga: 6.3 kg, materiał: tworzywo nienaturalne, zasilanie: elektryczne


☆ Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id ☆

Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id Najniższa Cena Online

☆ Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230W | 230V | 280x200x(H)470mm, Opis produktu, Pokrywa dociskowa gwarantuje łatwą i bezpieczną obsługę, Wyjmowany pojemnik na sok i nakładka stożkowa z sitkiem tworzone ze stali nierdzewnej, Osłona antyrozpryskowa, szybkość: 980 obr./ min, Specyfikacja technologiczna: wymiary, 280x200x(H)470, moc, 230, napięcie, 230

☆ Wartmann WM-2008SJ ☆

Wartmann WM-2008SJ Najniższa Cena Online

☆ Wartmann WM-2008SJ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wartmann
 • Nazwa produktu: Wartmann WM-2008SJ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa WARTMANN WM-2008SJ


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 1500 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 1500 zł, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 1500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bartscher CS1 ☆

Bartscher CS1 Najniższa Cena Online

☆ Bartscher CS1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bartscher
 • Nazwa produktu: Bartscher CS1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka elektryczna do cytrusów CS1 | 220x330x(H)375mm | 230W, Moc przyłączeniowa 0.23 kW, Napięcie 230 V, Częstotliwość 50/60 Hz, Sterowanie automatyczna aktywacja poprzez zamknięcie ramienia dźwigni, Włącznik/wyłącznik tak, kolor Stal szlachetna, prędkość obrotowa maks.

  980 U / Min. Stożek do wyciskania Możliwość zdjęcia, Stal szlachetna, pasuje do mycia w zmywarce, Pojemnik na sok Możliwość fotografie, Stal szlachetna, pasuje do mycia w zmywarce, dopasowane do Owoce granatu, Pomarańcze, Pomarańcze olbrzymie, Materiał Odlew aluminium, Stal szlachetna, nadaje się do pracy ciągłej w użytkowania komercyjnym nie, Ważna wskazówka -, szerokość 220 mm, głębokość 330 mm, wysokość 375 mm, waga 8.61 kg


☆ Hurom H-100 ☆

Hurom H-100 Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Hurom H100

  Kochasz soki, ale mycia nie za bardzo?

  To znaczy, iż ta wyciskarka jest dla Ciebie!


  HUROM H100 = 100% ZDROWIA
  i
  MINIMUM MYCIA

  ELIKSIR MŁODOŚCI W SZKLANCE

  Hurom - Geniusz Wyciskarek
  Hurom H100 - Geniusz Wyciskarek Hurom

  rewolucyjna wyciskarka wolnoobrotowa do soków, w której metalowe sita zastąpiono filtrami. Filtr wewnętrzny jest stworzony z Ultemu, a filtr zewnętrzny z PMMA (szkło akrylowe). Po wyciśnięciu soku starczy opłukać części wyciskarki, dzięki temu mycie zajmuje jedynie 5 sekund.

  W sitach nie ma metalu
  Hurom H100 jest pierwszą wyciskarka pionową, w której w sitach nie wykorzystano stopu metalu. A brak sita metalowego skrócił mycie wyciskarki do jednej chwili. Wytwarza to nową jakość wyciskania soku i użytkowania wyciskarki.

  Co musisz zrobić, żeby umyć filtry?
  Odkręcić wodę. Przepłukać. To wszystko.

  Mycie w 5 Sekund

  Kłopotliwe czyszczenie części wyciskarki to przeszłość. Robisz sok. Przepłukujesz pojemnik. Robisz następny sok. Nic więcej. Z łatwością i szybko. Wyciskarka do soków Hurom H100 to wygoda. Prędko wyciskasz sok i jeszcze szybciej myjesz komponenty wyciskarki. Nie musisz choćby używać szczoteczki. Tak łatwo jeszcze nie było. Jednakowo myjesz talerz czy szklankę.

  Wyciskanie Soku Pod Ciśnieniem - Innowacja

  Nowa, oryginalna technologia wyciskania soku pod wysokim ciśnieniem minimalizuje utratę wartości odżywczych w soku. Tylko firma Hurom, jako jedyna na świecie, może się poszczycić takim osiągnięciem.

  Sposób na Wyciskarkę świetną?
  Trzeba zaprojektować setki wariantów działania każdej części, później należy przetestować dziesiątki z nich i zbadać ich działanie na przestrzeni wielu lat w zróżnicowanych warunkach. Potem wybrać ten jeden jedyny najkorzystniejszy rodzaj, wykonać go z najlepszych tworzyw i postawić na półce w sklepie. Hurom zrobił to.

  System Filtrów Zamiast Sit

  Różnica miedzy filtrami a sitami: filtry są tak zaprojektowane, aby pulpa nie gromadziła się między szczelinami. Z łatwością się wtedy wyciska sok. Wyciskarka Hurom H100 robi soki przy pomocy na nowo zaprojektowanych filtrów w najróżniejszych kombinacjach:

  • Filtr zewnętrzny
  • Filtr wewnętrzny

  To daje jeszcze obszerniejszą skuteczność w wyciskaniu soku i najłatwiejszy z osiągalnych montaż. Dzięki filtrom zamiast sit ekspresowo i z łatwością myje się wyciskarkę. Wystarczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą.

  Jakość Soku To Rzecz Najważniejsza

  Wyciskanie soku na zimno to najdoskonalsza technologia uzyskiwania soku. Dlaczego? Bo wysoka temperatura, wysokie obroty, tarcie zabiją witaminy, fitosubstancje i enzymy. Jest tak, kiedy próbujemy wyciskać sok błyskawicznie w sokowirówkach i niższej klasy wyciskarkach o dużych obrotach.

  Wyciskarka Hurom 100 to Minimum Obrotów i Maksimum Wartości w Soku

  Hurom H100 ma tylko 43 obroty ślimaka na minutę. Dzięki czemu w kilka sekund wyciska najzdrowszy sok bogaty w fitozwiązki, enzymy i witaminy. Zamień warzywa, owoce i zioła na szybciej i lepiej przyswajany sok.

  Sok transparentny z Każdego typu towaru

  Wyciskarka Hurom H100 świetnie wyciska każdy wariant warzyw, owoców i ziół:

  • Twarde buraki, marchew, seler czy rzepę
  • Miękkie pomidory, maliny i truskawki
  • Zielone, włókniste zioła i warzywa: pokrzywę, jarmuż, szpinak czy trawę pszeniczną

  Nie Tylko Soki

  Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 robi nie tylko soki z owoców, warzyw i ziół, lecz także produkty typu premium:

  • Mleko z orzechów - by wspomóc prace mózgu
  • Lody i sorbety domowe bez konserwantów
  • Smoothie - z leczniczym błonnikiem

  W zestawie do wyciskarki Hurom H100 są aż 3 filtry:

  • Filtr do Soków przezroczystych
  • Filtr do Smoothie
  • Filtr do Sorbetów, Lodów i Pasztetów...

  Nowa Manetka Do Regulacji Ciśnienia Soku

  Wyciskarka Hurom H100 ma Manetkę do Regulacji Ciśnienia soku. Przesuwasz manetkę w górę albo w dół i regulujesz ciśnienie wewnętrzne. Trafne dostosowanie manetki do rodzaju towarów umożliwia wyciśnięcie jeszcze więcej soku!
  Otwarcie manetki zapewnia swobodny dostęp do wylotu pulpy.

  Pochylona Misa Sokowa

  Misa sokowa w wyciskarce Hurom H100 jest nachylona pod kątem 7 stopni. dzięki temu, sok wylewa się sam z misy do szklanki do ostatniej kropli – wszystko wypłynie, a T nie musisz manewrami przechylać wyciskarki. Niepokaźny detal, ale jakże widoczny przy rutynowym wyciskaniu soku.

  Największa Komora Wsadowa

  Aż 160 mm średnicy komory wsadowej! Komora jest podwójna! Możesz równocześnie wyciskać obszerniejsze ilości warzyw, owoców i ziół, które wrzucasz do otworu wsadowego pod kątem prostym. Wyciskanie soku przebiega szybciej, łatwiej i wygodniej.

  intuicyjnie nietrudny Montaż
  • Kwadratowy trzpień któryzintegruje korpus wyciskarki Hurom H100 z misa sokową
  • Jednokierunkowe rowki prowadzące w górnej, dolnej i środkowej części komory pozwalają zmontować wyciskarkę Hurom H100 jednym ruchem

  Brak Pulpy w Misie Sokowej
  • Szczelny wałek ślimakowy ma uszczelkę silikonową, która uniemożliwia gromadzeniu się pulpy, równocześnie na dnie misy, jak i na spodzie i w środku wałka ślimakowego
  • Perfekcję poznasz po tym, czego nie zobaczysz. W szklance zobaczysz jedynie sok, a nie zobaczysz pulpy
  • Wyciskarki Hurom od za każdym razem podkreśla przejrzystość soku. Po tym najlepiej rozpoznać oryginał
  ekskluzywny Wygląd Bez Zbędnych Dodatków

  Połączenie szlachetności materiałów z elegancją nowoczesnego designu. Twoja wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H100 nie jest zwykłym urządzeniem, ale częścią Twojej kuchni na co dzień. Doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń, choćby tą najszczególniej wymagającą.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to zdrowie w najlepszym opakowaniu.
  Podaj najzdrowszy sok na śniadanie swoim dzieciom. Sobie zafunduj sobie energetyczną bombę sokową zamiast kawy. Zyskaj moc na cały dzień. A po pracy poczęstuj świeżo wyciskanym sokiem gości. Spraw, żeby każdy dzień był unikatowy. Zdrowy fason życia to Twoja codzienność.

  Co Słychać w Wyciskarce Hurom H100?

  Nic. Jest cicha jak owoc, z którego uzyskujesz sok. Masz ochotę na świeżo wyciskany sok wewnątrz nocy? Proszę wyjątkowo.
  Śmiało możesz zrobić sok. Wszyscy domownicy i sąsiedzi będą spali, nikt się nie obudzi.

  Dlaczego Warto Wybrać Wyciskarkę Hurom H100?
  • Najbogatszy w składniki odżywcze sok dzięki niskim obrotom ślimaka
  • Filtry zamiast sitek - proste mycie
  • Mniej części do mycia przy zachowaniu wszystkich funkcji
  • Brak pulpy w soku - genialnie transparentny sok
  • Najłatwiejsze czyszczenie, w zasadzie brak czyszczenia – nie musisz używać szczotki
  • spora funkcjonalność: soki, smoothie, lody i nie tylko
  • duża komora wsadowa: wrzucasz więcej artykułów jednorazowo
  • Cicha praca
  • Niskie zużycie energii
  • bezkompromisowy design i niewielkie gabaryty
  • Światowa producent w Twoim domu: już ponad milion klientów w 70 krajach ma wyciskarkę Hurom i cieszą się zdrowiem każdego dnia

  2 odcienie Wyciskarki Hurom H100 Do Wyboru:
  • Czarna Perła
  • Platyna

  Co zawiera komplet?
  • Korpus wyciskarki
  • Podwójna komora wsadowa
  • Misa sokowa z manetką do regulacji ciśnienia soku
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Filtr wewnętrzny
  • Filtr zewnętrzny do soków przejrzystych
  • Filtr zewnętrzny do soków gęstych
  • Mincer do lodów (sito do mielenia)
  • Pojemnik na pulpę
  • Pojemnik na sok
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Książkę z przepisami w języku polskim


☆ Tefal ZC605 ☆

Tefal ZC605 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC605 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC605
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Funkcje uzupełniające:4 tryby pracy, filtr do lodów albo coulis, łatwe czyszczenie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;ilość sit w zestawie:0;Moc:200 W;Otwór XL:tak;objętość naczynia na miąższ:0;objętość naczynia na sok:0;prędkość:0;technologia:jednoślimakowa;rodzaj:pionowa;Wariantowanie-model:Ultra Juice Digit;Wielkość otworu wsadowego:85 mm;Wyposażenie:filtr do lodów albo coulis, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyposażenie-wariantowanie:pojemnik na wynos...


☆ Dynamic Dynajuicer ☆

Dynamic Dynajuicer Najniższa Cena Online

☆ Dynamic Dynajuicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Dynamic
 • Nazwa produktu: Dynamic Dynajuicer
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka elektryczna do cytrusów Dynajuicer | 200W | 1500 obr/min, Cichy i niezawodny silnik. Wyciskarka produkowana z tworzywa bezpiecznego w kontakcie z żywnością. Nad wyraz łątwe i szybkie czyszczenie. Wysokość: 320 mm, średnica: 220 mm, maks.

  szybkość obrotowa: 1500 obr./min, moc pełna: 0.2 kW, napięcie: 230 V, waga: 6.3 kg, materiał: tworzywo nienaturalne, zasilanie: elektryczne


☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, skuteczność i na codzienne stosowanie. Względy wizualne dodatkowo wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  postępowy, designerski wygląd wyciskarki, powoduje,rewelacyjnie się ona ukazuje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa pokrywa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na piękny wygląd,dodatkowo na proste utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, iż wszelkie odciski są wyraźnie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką ułatwiają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zaimplementowano konieczne materiały, wymagane w najkorzystniejszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został wyprodukowany z ULTEMu. Ultem znamionuje się tym, iż jest kilkukrotnie twardszy aniżeli plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki czemu do soku nie dostają się żadne krzywdzące substancje, które występują w plastiku czy metalu. Dodatkowo mamy pewność co do trwałości komponentów, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel poprzez, które przesuwa się żywność stworzony jest w dodatku z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki widocznie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest ponadto jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,także pionowych. Dzięki temu wrzucamy pokaźniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych także rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 szczególnie korzystnie poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, lub miękkich. Poradzi sobie też z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym wynikiem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to dodatkowo obszerniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki temu wyciskarka pracuje skutecznie w trakcie wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 ponadto pokaźniejszą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu składników.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została w pełni przeprojektowana. Na dodatek otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Komponenty te przekładają się przeciętnie na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od rodzaju owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator dzisiaj składa się zaledwie z dwóch komponentów, dzięki temu jeszcze czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu elementów. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 wyekwipowany w regulator lepiej wyciśnie nam z nad wyraz miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. Ponadto możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  wytrzymałość wyciskarki to jej obfity atut. Dzięki temu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  elementy wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpęPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 1500 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 1500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 1500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 1500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 1500 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 1500 zł cena,
 • wyciskarka do 1500 zł ranking,
 • wyciskarka do 1500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...