Najlepsze wyciskarki do 2500 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 2500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 2500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 2500 zł najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 2500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 2500 zł, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Wyciskarka Kuvings Motiv1 ☆

Wyciskarka Kuvings Motiv1 Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka Kuvings Motiv1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Wyciskarka Kuvings Motiv1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -300 zł z kodem BFM1. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy aby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje dużo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie komfortowojszym, efektywniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Producent Kuvings oferuje swoim Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta cechuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.nowoczesne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to aby zapewniać trafną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych elementów odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach firmy Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Motiv -1 firmy Kuvings to połączenie innowacyjnych technologi, wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu. Progresywne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o sporo dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model firmy zaopatrzony został w obfity podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Szeroki wygodny wlot jest ewidentnie większy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia. Wykorzystanie progresywnych technologi w tym modelu pozwoliło marce Kuvings stworzyć najinteligentniejszą wyciskarkę dostępną na rynku.

  urządzenie to nie tylko przygotuje najlepszy i najzdrowszy sok z warzyw i owoców,na dodatek przy pomocy specjalnej aplikacji dostosuje ich skład do Twojej diety. Dzięki aplikacji mobilnej, z którą współpracuje wyciskarka Motiv - 1: - przeprowadzisz analizę podstawowych parametrów swego organizmu, - dobierzesz przepisy na soki w oparciu o wyniki pomiarów Twojego ciała, - przygotowane pod Twoją dietę soki pomogą w regularnych ćwiczeniach dzięki filmikom instruktażowym załączonym do aplikacji, - wyznaczysz konkretne cele żywieniowe, - będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy założonej diety.

  Wyciskarka Kuvings Motiv1 pozwala określić naszą masę i wskaźnik tkanki tłuszczowej, masę mięśniową, zawartość wody i minerałów w organizmie, wskaźnik masy ciała (BMI) i wskaźnik podstawowej przemiany materii (polski PPM albo angielski BMR).

  Wszystko to dzięki zaimplementowanemu miernikowi połączonego z aplikacją przenośną dedykowaną do wyciskarki, którą w prosty sposób zainstalujesz w swym smartfonie. Bazując na uzyskanych pomiarach, aplikacja zasugeruje przepisy i składniki odżywcze odpowiednie dla Twojego organizmu.

  Oprócz soków do wyciśnięcia za pomocą wyciskarki Kuvings Motiv - 1 otrzymasz gotowe pomysły na obiady, a choćby słodkie wypieki. Przy tworzeniu i wykorzystywaniu diety pomoże Ci funkcja Health Coach. W aplikacji mobilnej wyciskarki Kuvings Motiv - 1 wynajdziesz szereg filmów z ćwiczeniami na rozmaite partie ciała – zarówno z przyborami z siłowni, jak i odpowiednimi do treningu w domu.

  Wyciskarka posiada silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw. Do tego praca na wolnych obrotach (50 obrotów na minutę) plus zastrzeżona technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, pozwala na bardzo staranną, a typowo skuteczną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek marki Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Co pokaźne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu poprzez co nie zmienia w dodatku smaku.

  Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy poprzez 72 godziny. Trzeba na dodatek podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo sporej mocy silnika.

  Najważniejsze części mechanizmu, czyli ślimak i sitko tworzone zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8-krotnie mocniejsze niżeli plastik. ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być stosowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich.

  Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach stosowania. ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami.

  dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku. Wszechstronne użycie wyciskarek pozwala na przygotowanie w nich soku równocześnie z: twardymi owocami i warzywami podawanymi całkowicie, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o szerokiej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. Wyciskarka ma łatwą i ergonomiczną budowę, która umożliwia proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  cechy: - Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do bardzo sprawnej pracy poprzez dużo lat. - Wolne wyciskanie: 50obr/min. Zapewnia idealny balans między szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.

  - wykorzystanie skutecznego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni i precyzyjne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu. - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.

  - pokaźny wygodny wlot o średnicy 8,2 cm, pozwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki. - Sok z wyciskarki Kuvings zawiera dużą ilość błonnika, istotnie większą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.

  - Wolne wyciskanie, a także specjalna budowa ślimaka i sita pozwalają na zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych. Dzięki czemu, soki wspomagają naturalny cykl trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.

  - 10 lat gwarancji potwierdza trwałość, jakość i bezawaryjność urządzenie. - Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie typowe:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.

  informacje techniczne: - wymiary urządzenie: 175 x 255 x 457 mm, - Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC, - Waga urządzenie: 9 kg, - Moc silnika: 240W, - ilość obrotów: 50 rpm, - System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm, - obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.

  PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1. Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie komponenty wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj.

  odebranie artykułu od Klienta za pośrednictwem marki kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie produktu tą samą drogą do Klienta. Koszty z tym związane kompletnie pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem składników silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3.

  w sytuacji, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych lub związanych z prowadzoną poprzez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu towaru poprzez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne towaru, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych elementów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne lub chemiczne towaru powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym użytkowaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta albo inną niepowołaną do tego osobę w strukturę artykułu (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia towaru powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do stosowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).

  „Pij wszystkie elementy odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, zastrzeżonego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw. Na skutek czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, broniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały i uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku.

  Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i obfita moc silnika – te atrybuty są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych oraz walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Wyciskarka do soków KUVINGS EVO820 (Kolor: Szary) (8809597080080) ☆

Wyciskarka do soków KUVINGS EVO820 (Kolor: Szary) (8809597080080) Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do soków KUVINGS EVO820 (Kolor: Szary) (8809597080080) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do soków KUVINGS EVO820 (Kolor: Szary) (8809597080080)
 • Ilość ofert: 28
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Przedstawiamy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings poprzez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - produktywna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą poprawnie spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden element nie będzie dobrze włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest wyjątkowo przychylną wyciskarką nie tylko w użytkowaniu. Też jej przenoszenie jest nad wyraz proste. A wszystko to wszystko to genialnie wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek pozwala na przygotowanie soku z różnorodnych elementów, które trafią do Twojej szklanki doskonałe wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Solidny silnik Wysokiej jakości, solidny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest stanowczo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych komponentów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce akcentuje najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak pokaźny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na małe kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  nowoczesny, produkowany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution zaakcentuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, modne odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wysmakowanym matowym wydaniu powodują, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie części wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  parametry technologiczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w tworzeniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Pokazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą dobrze spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden składnik nie będzie dobrze włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest niezwykle przychylną wyciskarką nie tylko w używaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest niezwykle proste. A wszystko to wszystko to doskonale wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z przeróżnych części, które trafią do Twojej szklanki wspaniałe wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, mocny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Dodatkowo jego praca jest bardzo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dodatkowe wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który olśni najmocniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce uwydatnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak pokaźny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na minimalne kawałki!

  ponadto system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  ekskluzywny design
  nowoczesny, stworzony z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wykwintnym matowym wydaniu powodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości techniczne

☆ Omega Wyciskarka soku sana euj-606 firmy ☆

Omega Wyciskarka soku sana euj-606 firmy Najniższa Cena Online

☆ Omega Wyciskarka soku sana euj-606 firmy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Wyciskarka soku sana euj-606 firmy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Nowość. Wyciskarka Sana 606 teraz z nakładką do wyciskania selera naciowego. Sana 606 ultrawydajna wyciskarka, która jest nadzwyczajna do wyciskania zdrowych, zielonych soków, twardych komponentów, ziół. Posiada 5 stopniową regulację gęstości soku.

  W SanaPolska.com otrzymujesz 10 lat gwarancji na silnik i części oraz wsparcie techniczne online. Napisz do nas na czacie


☆ Omega Sana 606 ★ 5 Stopni Regulacji Pulpy ★ 10 Lat Gwarancji na Silnik i Części • Bardzo Wydajna • Zestaw do makaronu • Raty 0% • Kurier 24h za 0zł (8594179161102) ☆

Omega Sana 606 ★ 5 Stopni Regulacji Pulpy ★ 10 Lat Gwarancji na Silnik i Części • Bardzo Wydajna • Zestaw do makaronu • Raty 0% • Kurier 24h za 0zł (8594179161102) Najniższa Cena Online

☆ Omega Sana 606 ★ 5 Stopni Regulacji Pulpy ★ 10 Lat Gwarancji na Silnik i Części • Bardzo Wydajna • Zestaw do makaronu • Raty 0% • Kurier 24h za 0zł (8594179161102) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Sana 606 ★ 5 Stopni Regulacji Pulpy ★ 10 Lat Gwarancji na Silnik i Części • Bardzo Wydajna • Zestaw do makaronu • Raty 0% • Kurier 24h za 0zł (8594179161102)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 posiada regulację gęstości soku, a także uzupełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz przezroczysty sok, sok z selera naciowego, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Idealnie pasuje do długich włóknistych składników jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak również warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, łatwa w myciu i obsłudze. Przejrzyj na https://sanapolska.com/towar/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Omega MM900; Raty 0%, Infolinia 570 31 0000 ☆

Omega MM900; Raty 0%, Infolinia 570 31 0000 Najniższa Cena Online

☆ Omega MM900; Raty 0%, Infolinia 570 31 0000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MM900; Raty 0%, Infolinia 570 31 0000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Omega MM900, to wyciskarka wytworzona z myślą o wyciskaniu soków z różnego rodzaju zielonych łodyg; takich jak seler naciowy, nać pietruszki, wszelkiego typu ziół, traw i innych zielonych warzyw. Z tą myślą została stworzona specjalna nakładka.

  Oprócz tego w wyciskarce Omega MM900 przygotujesz pyszny sok z różnego typu owoców i warzyw.

  W Stanach Zjednoczonych wyciskarka Omega MM900 polecana jest przez Anthony'ego Williama, popularyzatora picia soku z selera naciowego. William: "N asze własne testy potwierdziły, że wydajność soku z tego modelu jest wyraźnie ulepszona od innych maszyn w tym samym przedziale cenowym. Wyciskarki Omega MM900 potrafią jeszcze więcej dzięki nasadce z selera {pomocn|przydatn)e do wyciskania dzikich ziół, trawy pszenicznej, trawy jęczmiennej, sałaty, szpinaku, ogórków i innych roślin bogatych w chlorofil. Urządzenie jest wyposażone w drugą regulowaną zaślepkę specjalnie do wyciskania soku z marchwi, buraków, jabłek, cytrusów i innych niezwykle zdrowe owoce i warzywa." William zainspirował do picia soku z selera wiele set tysięcy osób, również wiele gwiazd - np. Sylwester Stalone.

  Oprócz nakładki z regulatorem do "zielonych", w zestawie znajdziesz również nakładkę, która też posiada regulator wypływu pulpy, ale tym razem do wszelkich innych owoców i warzyw. Regulator pomaga wybrać odpowiednie ustawienie, pod odpowiednią twardość i mięsistość wkładanych owoców i warzyw, aby zwiększyć wydajność wyciskania i uzyskać większą ilość soku z danej porcji.

  Elementy zestawu wyciskarki Omega MM900:

  - sitko do soków wraz z dwoma różnymi regulatorami wypływu pulpy

  Myj w zmywarce!

  Elementy wyciskające wyciskarki możesz myć w zmywarce.


☆ Tom-gast Wyciskarka do cytrusów, 130w, 1500 obr./min. ze wsadem manualnym ☆

Tom-gast Wyciskarka do cytrusów, 130w, 1500 obr./min. ze wsadem manualnym Najniższa Cena Online

☆ Tom-gast Wyciskarka do cytrusów, 130w, 1500 obr./min. ze wsadem manualnym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOM-GAST
 • Nazwa produktu: Tom-gast Wyciskarka do cytrusów, 130w, 1500 obr./min. ze wsadem manualnym
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc: 0,13 kW

☆ wyciskarka do cytrusów ręczna - kod product id marki Hamilton beach ☆

wyciskarka do cytrusów ręczna - kod product id marki Hamilton beach Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka do cytrusów ręczna - kod product id marki Hamilton beach - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hamilton Beach
 • Nazwa produktu: wyciskarka do cytrusów ręczna - kod product id marki Hamilton beach
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów ręcznaKlasyczny design, wytrzymała konstrukcja ze stali rdzoodpornej i ABS-u.niezawodna wyciskarka do cytryn, limonek, pomarańczy, a także grejpfrutów.właściwości towaru:wymiary: 23 (s) x 17,8 (g) x 49,5 (w) cm, Materiał: stal nierdzewna, ABS, Waga: 5 kg, Wysokość wylewki: 140 mm, Siła nacisku: 907 kg, Szybka i silna, Zajmuje mało miejsca na blacie, łatwa zasada pracy, Urządzenie wyposażono w korpus, sito, lejek i pojemnik na sok oraz statyw przeciwpoślizgowy SureGrip™, Kwasoodporne wykończenie - tak metalowe części, jak i emaliowane wykończenie są niepodatne na działanie kwasów z cytrusów, dostosowana do wyciskania czystego soku owocowego z cytryn, limonek, pomarańczy i grejpfrutów, Sito ze stali nierdzewnej, jak i lejek z tworzywa ABS, dają się łatwo wyjmować do czyszczenia/wymycia, Prześwit 14 cm, pozwala na luźne ustawianie pod wyciskarką kubków o objętości 250-300 ml--//--CharakterystykaKolor Czarny, Srebro MateriałyMateriał ABS, Stal nierdzewna rozmiaryDługość (mm) 230 Szerokość (mm) 178 Średnica (mm) 229 Wysokość (mm) 495 Waga (kg) 5


☆ Diamond Wyciskarka do cytrusów, 150w, 320 obr./min. ze wsadem manualnym, i dzwignią ☆

Diamond Wyciskarka do cytrusów, 150w, 320 obr./min. ze wsadem manualnym, i dzwignią Najniższa Cena Online

☆ Diamond Wyciskarka do cytrusów, 150w, 320 obr./min. ze wsadem manualnym, i dzwignią - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Diamond
 • Nazwa produktu: Diamond Wyciskarka do cytrusów, 150w, 320 obr./min. ze wsadem manualnym, i dzwignią
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc: 0,15 kW

☆ Wyciskarka do cytrusów, 300W, 1300 obr./min. ze wsadem manualnym, pomarańczowa ☆

Wyciskarka do cytrusów, 300W, 1300 obr./min. ze wsadem manualnym, pomarańczowa Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów, 300W, 1300 obr./min. ze wsadem manualnym, pomarańczowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Diamond
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów, 300W, 1300 obr./min. ze wsadem manualnym, pomarańczowa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc: 0,3 kW

☆ Redfox Wyciskarka do cytrusów, 250w ze wsadem manualnym ☆

Redfox Wyciskarka do cytrusów, 250w ze wsadem manualnym Najniższa Cena Online

☆ Redfox Wyciskarka do cytrusów, 250w ze wsadem manualnym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RedFox
 • Nazwa produktu: Redfox Wyciskarka do cytrusów, 250w ze wsadem manualnym
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów, 250W ze wsadem manualnymmiska i głowica ze stali rdzoodpornej, urządzenie do wyciskania soku z owoców cytrusowych, wykonanie aluminiowe, poliwęglanowa pokrywa, wyjmowana głowica wyciskająca--//--Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Moc elektryczna (kW) 0,25 wymiarySzerokość (mm) 230 Głębokość (mm) 200 Wysokość (mm) 340Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 2500 zł – Ranking na luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 2500 zł, wraz z ich charakterystyką i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 2500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Omega MM900; Raty 0%, Infolinia 570 31 0000 ☆

Omega MM900; Raty 0%, Infolinia 570 31 0000 Najniższa Cena Online

☆ Omega MM900; Raty 0%, Infolinia 570 31 0000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MM900; Raty 0%, Infolinia 570 31 0000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Omega MM900, to wyciskarka produkowana z myślą o wyciskaniu soków z różnego typu zielonych łodyg; takich jak seler naciowy, nać pietruszki, wszelkiego rodzaju ziół, traw i innych zielonych warzyw. Z tą myślą została wytworzona specjalna nakładka.

  Oprócz tego w wyciskarce Omega MM900 przygotujesz pyszny sok z różnego typu owoców i warzyw.

  W Stanach Zjednoczonych wyciskarka Omega MM900 polecana jest przez Anthony'ego Williama, popularyzatora picia soku z selera naciowego. William: "N asze własne testy potwierdziły, że wydajność soku z tego modelu jest wyraźnie ulepszona od innych maszyn w tym samym przedziale cenowym. Wyciskarki Omega MM900 potrafią jeszcze więcej dzięki nasadce z selera {pomocn|przydatn)e do wyciskania dzikich ziół, trawy pszenicznej, trawy jęczmiennej, sałaty, szpinaku, ogórków i innych roślin bogatych w chlorofil. Urządzenie jest wyposażone w drugą regulowaną zaślepkę specjalnie do wyciskania soku z marchwi, buraków, jabłek, cytrusów i innych niezwykle zdrowe owoce i warzywa." William zainspirował do picia soku z selera wiele set tysięcy osób, również wiele gwiazd - np. Sylwester Stalone.

  Oprócz nakładki z regulatorem do "zielonych", w zestawie znajdziesz również nakładkę, która też posiada regulator wypływu pulpy, ale tym razem do wszelkich innych owoców i warzyw. Regulator pomaga wybrać odpowiednie ustawienie, pod odpowiednią twardość i mięsistość wkładanych owoców i warzyw, aby zwiększyć wydajność wyciskania i uzyskać większą ilość soku z danej porcji.

  Elementy zestawu wyciskarki Omega MM900:

  - sitko do soków wraz z dwoma różnymi regulatorami wypływu pulpy

  Myj w zmywarce!

  Elementy wyciskające wyciskarki możesz myć w zmywarce.


☆ Wyciskarka do cytrusów 30 l/h, 130 w, 1450 obr/min. marki Santos ☆

Wyciskarka do cytrusów 30 l/h, 130 w, 1450 obr/min. marki Santos Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów 30 l/h, 130 w, 1450 obr/min. marki Santos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów 30 l/h, 130 w, 1450 obr/min. marki Santos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do cytrusów 30 L/h, 130 W, 1450 obr/min. Otwarta kompozycja, podstawa stworzona z aluminium, prędkość 1450 obr/min, genialne rozwiązanie dla barów, kawiarni, hoteli, restauracji, cocktail barów, wyposażona w cichy i trwały silnik indukcyjny, w zestawie 3 wymienne końcówki wyciskające, perfekcyjne do cytryn, pomarańczy czy grejpfrutów, sprawność do 30l/h, średnica otworu wsadowego 160 mm, Waga: 5 kg, Wysokość: 350 mm, Głębokość: 300 mm, Szerokość: 230 mm, Napięcie: 230 V, Moc elektryczna: 0.13 kW, producent: Santos --//--CharakterystykaZasilanie Elektryczne Napięcie 230 V Moc elektryczna (W) 130 Maksymalna prędkość obrotowa 1450 obr./min. Sprawność (L) 30 wymiarySzerokość (mm) 230 Głębokość (mm) 300 Wysokość (mm) 350

☆ Wyciskarka super de luxe marki Santos ☆

Wyciskarka super de luxe marki Santos Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka super de luxe marki Santos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Wyciskarka super de luxe marki Santos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka Super de Luxechrom • z układem wysokiej klasy ciśnienia zawias • wymienny pierścień wyprodukowany ze specjalnego tworzywa nienaturalnego opornego na uderzenia • potężna podstawa do centrycznego ciśnieniem • uchwyt na kubek • łatwa do czyszczenia--//--CharakterystykaKolor Srebro wymiaryDługość (mm) 560 Szerokość (mm) 250

☆ Sana 606 (EUJ-606) ☆

Sana 606 (EUJ-606) Najniższa Cena Online

☆ Sana 606 (EUJ-606) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana 606 (EUJ-606)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację ilości pulpy oraz dodatkowe przystawki, dzięki którym przygotujesz przezroczysty sok, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Wspaniale nadaje się do długich włóknistych elementów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak również warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, łatwa w myciu i obsłudze. Przejrzyj na https://sanapolska.com/artykuł/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Omega Wyciskarka soku sana euj-606 firmy ☆

Omega Wyciskarka soku sana euj-606 firmy Najniższa Cena Online

☆ Omega Wyciskarka soku sana euj-606 firmy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Wyciskarka soku sana euj-606 firmy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Nowość. Wyciskarka Sana 606 teraz z nakładką do wyciskania selera naciowego. Sana 606 ultrawydajna wyciskarka, która jest znakomita do wyciskania zdrowych, zielonych soków, twardych składników, ziół. Ma 5 stopniową regulację gęstości soku.

  W SanaPolska.com dostajesz 10 lat gwarancji na silnik i części oraz wsparcie techniczne online. Napisz do nas na czaciePodsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 2500 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 2500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 2500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki – Ranking na luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 2500 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 2500 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 2500 zł cena,
 • wyciskarka do 2500 zł ranking,
 • wyciskarka do 2500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...