Najlepsze wyciskarki do 2500 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 2500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 2500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 2500 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 2500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 2500 zł, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Sana EUJ-606 ☆

Sana EUJ-606 Najniższa Cena Online

☆ Sana EUJ-606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana EUJ-606
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację ilości pulpy, a także dopełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz transparentny sok, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Genialnie nadaje się do długich włóknistych części jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak także warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, prosta w myciu i obsłudze. Przejrzyj na https://sanapolska.com/artykuł/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Omega Sana ☆

Omega Sana Najniższa Cena Online

☆ Omega Sana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Sana
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 posiada regulację gęstości soku, a także uzupełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz przezroczysty sok, sok z selera naciowego, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Idealnie pasuje do długich włóknistych składników jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak również warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, łatwa w myciu i obsłudze. Przejrzyj na https://sanapolska.com/towar/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Kuvings Motiv1 ☆

Kuvings Motiv1 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings Motiv1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings Motiv1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -300 zł z kodem BFM1. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy aby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje dużo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie komfortowojszym, efektywniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Producent Kuvings oferuje swoim Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta cechuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.nowoczesne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to aby zapewniać trafną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych elementów odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach firmy Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Motiv -1 firmy Kuvings to połączenie innowacyjnych technologi, wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu. Progresywne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o sporo dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model firmy zaopatrzony został w obfity podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Szeroki wygodny wlot jest ewidentnie większy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia. Wykorzystanie progresywnych technologi w tym modelu pozwoliło marce Kuvings stworzyć najinteligentniejszą wyciskarkę dostępną na rynku.

  urządzenie to nie tylko przygotuje najlepszy i najzdrowszy sok z warzyw i owoców,na dodatek przy pomocy specjalnej aplikacji dostosuje ich skład do Twojej diety. Dzięki aplikacji mobilnej, z którą współpracuje wyciskarka Motiv - 1: - przeprowadzisz analizę podstawowych parametrów swego organizmu, - dobierzesz przepisy na soki w oparciu o wyniki pomiarów Twojego ciała, - przygotowane pod Twoją dietę soki pomogą w regularnych ćwiczeniach dzięki filmikom instruktażowym załączonym do aplikacji, - wyznaczysz konkretne cele żywieniowe, - będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy założonej diety.

  Wyciskarka Kuvings Motiv1 pozwala określić naszą masę i wskaźnik tkanki tłuszczowej, masę mięśniową, zawartość wody i minerałów w organizmie, wskaźnik masy ciała (BMI) i wskaźnik podstawowej przemiany materii (polski PPM albo angielski BMR).

  Wszystko to dzięki zaimplementowanemu miernikowi połączonego z aplikacją przenośną dedykowaną do wyciskarki, którą w prosty sposób zainstalujesz w swym smartfonie. Bazując na uzyskanych pomiarach, aplikacja zasugeruje przepisy i składniki odżywcze odpowiednie dla Twojego organizmu.

  Oprócz soków do wyciśnięcia za pomocą wyciskarki Kuvings Motiv - 1 otrzymasz gotowe pomysły na obiady, a choćby słodkie wypieki. Przy tworzeniu i wykorzystywaniu diety pomoże Ci funkcja Health Coach. W aplikacji mobilnej wyciskarki Kuvings Motiv - 1 wynajdziesz szereg filmów z ćwiczeniami na rozmaite partie ciała – zarówno z przyborami z siłowni, jak i odpowiednimi do treningu w domu.

  Wyciskarka posiada silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw. Do tego praca na wolnych obrotach (50 obrotów na minutę) plus zastrzeżona technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, pozwala na bardzo staranną, a typowo skuteczną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek marki Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Co pokaźne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu poprzez co nie zmienia w dodatku smaku.

  Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy poprzez 72 godziny. Trzeba na dodatek podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo sporej mocy silnika.

  Najważniejsze części mechanizmu, czyli ślimak i sitko tworzone zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8-krotnie mocniejsze niżeli plastik. ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być stosowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich.

  Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach stosowania. ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami.

  dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku. Wszechstronne użycie wyciskarek pozwala na przygotowanie w nich soku równocześnie z: twardymi owocami i warzywami podawanymi całkowicie, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o szerokiej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. Wyciskarka ma łatwą i ergonomiczną budowę, która umożliwia proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  cechy: - Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do bardzo sprawnej pracy poprzez dużo lat. - Wolne wyciskanie: 50obr/min. Zapewnia idealny balans między szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.

  - wykorzystanie skutecznego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni i precyzyjne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu. - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.

  - pokaźny wygodny wlot o średnicy 8,2 cm, pozwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki. - Sok z wyciskarki Kuvings zawiera dużą ilość błonnika, istotnie większą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.

  - Wolne wyciskanie, a także specjalna budowa ślimaka i sita pozwalają na zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych. Dzięki czemu, soki wspomagają naturalny cykl trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.

  - 10 lat gwarancji potwierdza trwałość, jakość i bezawaryjność urządzenie. - Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie typowe:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.

  informacje techniczne: - wymiary urządzenie: 175 x 255 x 457 mm, - Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC, - Waga urządzenie: 9 kg, - Moc silnika: 240W, - ilość obrotów: 50 rpm, - System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm, - obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.

  PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1. Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie komponenty wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj.

  odebranie artykułu od Klienta za pośrednictwem marki kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie produktu tą samą drogą do Klienta. Koszty z tym związane kompletnie pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem składników silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3.

  w sytuacji, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych lub związanych z prowadzoną poprzez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu towaru poprzez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne towaru, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych elementów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne lub chemiczne towaru powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym użytkowaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta albo inną niepowołaną do tego osobę w strukturę artykułu (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia towaru powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do stosowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).

  „Pij wszystkie elementy odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, zastrzeżonego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw. Na skutek czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, broniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały i uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku.

  Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i obfita moc silnika – te atrybuty są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych oraz walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Omega MM900 ☆

Omega MM900 Najniższa Cena Online

☆ Omega MM900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MM900
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Omega MM900, to wyciskarka wytworzona z myślą o wyciskaniu soków z różnego rodzaju zielonych łodyg; takich jak seler naciowy, nać pietruszki, wszelkiego typu ziół, traw i innych zielonych warzyw. Z tą myślą została stworzona specjalna nakładka.

  Oprócz tego w wyciskarce Omega MM900 przygotujesz pyszny sok z różnego typu owoców i warzyw.

  W Stanach Zjednoczonych wyciskarka Omega MM900 polecana jest przez Anthony'ego Williama, popularyzatora picia soku z selera naciowego. William: "N asze własne testy potwierdziły, że wydajność soku z tego modelu jest wyraźnie ulepszona od innych maszyn w tym samym przedziale cenowym. Wyciskarki Omega MM900 potrafią jeszcze więcej dzięki nasadce z selera {pomocn|przydatn)e do wyciskania dzikich ziół, trawy pszenicznej, trawy jęczmiennej, sałaty, szpinaku, ogórków i innych roślin bogatych w chlorofil. Urządzenie jest wyposażone w drugą regulowaną zaślepkę specjalnie do wyciskania soku z marchwi, buraków, jabłek, cytrusów i innych niezwykle zdrowe owoce i warzywa." William zainspirował do picia soku z selera wiele set tysięcy osób, również wiele gwiazd - np. Sylwester Stalone.

  Oprócz nakładki z regulatorem do "zielonych", w zestawie znajdziesz również nakładkę, która też posiada regulator wypływu pulpy, ale tym razem do wszelkich innych owoców i warzyw. Regulator pomaga wybrać odpowiednie ustawienie, pod odpowiednią twardość i mięsistość wkładanych owoców i warzyw, aby zwiększyć wydajność wyciskania i uzyskać większą ilość soku z danej porcji.

  Elementy zestawu wyciskarki Omega MM900:

  - sitko do soków wraz z dwoma różnymi regulatorami wypływu pulpy

  Myj w zmywarce!

  Elementy wyciskające wyciskarki możesz myć w zmywarce.


☆ Hurom H-200 ☆

Hurom H-200 Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom H200 Easy Plus. Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa h200 ma największy na rynku otwór wsadowy o średnicy aż 14cm! wyposażona jest w nowoczesny system filtrów pozbawiony metalowych sit, który bezzwłoczne umycie urządzenia. Mycia zajmuje raptem kilka sekund i sprowadza się do przepłukania części pod bieżącą wodą. W dodatku wyciskarka H200 zaopatrzona jest w perfekcyjną funkcję automatycznego wyciskania soku! starczy załadować komorę wsadową ulubionymi owcami i warzywami i uruchomić urządzenie. Wyciskarka automatycznie pobiera składniki do komory wyciskającej, a użytkownik może w tym czasie zająć się czymś innym.


☆ Novis Vita Juicer ☆

Novis Vita Juicer Najniższa Cena Online

☆ Novis Vita Juicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novis
 • Nazwa produktu: Novis Vita Juicer
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków logo
  Pierwsza na świecie wielofunkcyjna wyciskarka soków
  Vita Juicer to nowy rodzaj urządzenia kuchennego od Novisa łączący w sobie cztery funkcje: wyciskarkę do cytrusów, wirówkę odśrodkową, smoothie maker i Vitatec® (połączenie wirówki i wyciskarki do cytrusów). Novis Vita Juicer to najwyższej klasy artykuł opracowany w Szwajcarii dla osób ceniących zdrowy i naturalny fason życia. Najwyższa jakość produkcji, postępowa technika, wzornictwo i optymalne wykorzystanie użytych tworzyw czyni z Novis Vita Juicer światowego lidera w dziedzinie urządzeń do pozyskiwania świeżych, naturalnych soków, a także smoothie’s w warunkach domowych.
  Novis Vita Juicer komplet promocyjny
  Skład zestawu:

  Dzbanek - wys. 15 cm / 500 ml
  Szklanka - wys. 12 cm / 250 ml (x4)
  Mieszadełko - 20 cm

  Wnioski z testu przeprowadzonego przez Haus&Garten (4/2014):
  „Vita Juicer proponuje sporo funkcji i dużo mocy za rozsądne pieniądze; jest nietrudny w obsłudze i ma sporo sprytnych szczegółowych rozwiązań. Wyniki pracy są szczególnie korzystne. Jego poziom hałasu zapobiega sporom sąsiedzkim przy porannym przygotowywaniu koktajli. Jakość obróbki jest niekwestionowana, a gruntowne czyszczenie jest nietrudne. W sytuacji Vita Juicer, Novis obiecuje niemało – i to gwarantuje. Vita Juicer to dojrzała, ergonomiczna i praktyczna wyciskarka soków nie mająca aktualnie żadnej konkurencji na rynku, która mogła żeby ją pobić, a nawet zbliżyć się do niej.”
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków funkcje

  Vita Juicer łączy w sobie atuty sokowirówek, pras i wyciskarek do soków, lecz jest czymś więcej, bo nie posiada ich wad.
  Przewaga Vita Juicer’a nad klasycznymi sokowirówkami:

  autoregulacja prędkości obrotowej Vita Juicer’a w zależności od konsystencji użytych owoców albo warzyw nie powoduje nagrzewania i utleniania powstałego soku. Dzięki czemu powstaje pełnowartościowy napój, bez utraty cennych witamin, enzymów i mikroelementów, który trafnie przechowywany zachowa swoje właściwości poprzez dłuższy czas.
  wyjątkowo cicha praca silnika co zostało zauważone przez specjalistów z Haus&Garden: „Nie rzadko tradycyjne sokowirówki przekraczały w trakcie pracy 70 dB, natomiast Vita Juicer zwraca na siebie uwagę tylko dyskretnymi 56 dB. W percepcji człowieka oznacza to wielki spadek poziomu hałasu, w skrócie Vita Juicer jest przyjemnie cichy.”
  klasyczne sokowirówki mają silniki o mocy 800 – 1200 W. Wielki moment obrotowy i optymalizacja pracy powoduje, że 240-watowy silnik Vita Juicer’a wykonuje tą samą pracę, powoduje to, że jest on nad wyraz ekonomiczny.
  choć w Novis Vita Juicer przyrządzenie większości soków zajmuje 2-5 minut to urządzenie może pracować bez przerwy do 20 minut!!! Dla zwykłych sokowirówek jest to wynik nieosiągalny, ponieważ pokaźnie wcześniej się przegrzewają i muszą przerwać pracę.
  większość sokowirówek ma problemy z wyciskaniem soku z warzyw liściastych (sałata, jarmuż, kapusta, itp.), a także owoców jagodowych (borówek, malin, jeżyn, itp.) – dla Vita Juicer’a to żaden problem.
  tarcza wirówki Vita Juicer’a proponuje nad wyraz dobre rozdrabnianie owoców co zapobiega szybkiemu zapychaniu siatki/filtra.
  łatwość mycia i utrzymania w czystości – wszystkie części Vita Juicer’a posiadające kontakt z owocami albo sokiem można w nieskomplikowany sposób zdemontować i umyć w zmywarce, dzięki czemu codzienne korzystanie z Vita Juicer’a nie będzie problemem.

  Wyższość Vita Juicer’a nad prasami i wyciskarkami ślimakowymi:

  podstawowym mankamentem pras i wyciskarek ślimakowych jest długi czas przygotowywania napojów, na który wpływa zarówno wolno pracujący silnik, jak i czasochłonne adekwatne przygotowanie owoców i warzyw.
  obszerny lej wsypowy oraz samoczynnie dostosowywane obroty silnika 100-2.000 obr./min (w zależności od twardości owoców/warzyw) powoduje, iż przygotowanie soku w Vita Juicer’ze jest istotnie szybsze i łatwiejsze.
  Vita Juicer może przygotować sok o dowolnie wybranej poprzez użytkownika konsystencji.
  wyciskarki ślimakowe nie do końca radzą sobie z przygotowaniem soku z warzyw korzeniowych np. Marchewki, buraka, selera. Bez optymalnego wstępnego rozdrobnienia np. Buraka czy marchewki zdarza się, że dochodzi do unieruchomienia ślimaka i zatrzymania silnika dlatego także producenci tego typu sprzętów, przewidzieli bieg wsteczny do wycofania wsadu.
  Novis Vita Juicer doskonale radzi sobie z pozyskaniem soku z warzyw korzeniowych (burak, marchewka, seler). Dzięki szerokiemu lejowi wsypowemu możemy dozować całe marchewki, a burak czy seler średniej wielkości starczy przekroić na połówki.
  przygotowanie soku z owoców cytrusowych w wyciskarkach ślimakowych wymaga optymalnego ich przygotowania tzn. Obrania i podzielenia na cząstki. Są to czynności czasochłonne podczas których tracimy dużo cennego soku. W wyciskarce Vita Juicer wystarczy przekroić owoce na połówki (bez obierania), co istotnie przyśpiesza przygotowanie soku.


  Możliwości i liczne atuty Vita Juicer’a pokazuje poniższy film:

  Wyższość Vita Juicer’a nad prasami i wyciskarkami soku:

  podstawowym mankamentem pras i wyciskarek soku jest długi czas przygotowywania napojów, na który wpływa jednocześnie wolno pracujący silnik, jak i czasochłonne odpowiednie przygotowanie owoców i warzyw. Wielki lej wsypowy, a także silnik dochodzący do 2.000 obr./min. Powoduje, iż przygotowanie soku w Vita Juicer’ze jest znacznie szybsze i łatwiejsze.
  podczas gdy Vita Juicer może przygotować sok o dowolnie wybranej poprzez użytkownika konsystencji, wyciskarki soku nie posiadają możliwości uzyskania soków krystalicznych.
  wyciskarki soku nie radzą sobie najlepiej z przygotowaniem napoju z niektórych owoców i warzyw (np. Marchewki), z którymi Vita Juicer nie ma najmniejszego problemu!!!
  przygotowanie soku z owoców cytrusowych w wyciskarce wymaga adekwatnego ich przygotowania tzn. Obrania ze skórki i podzielenia na cząstki, podczas gdy dla Vita Juicera starczy przekroić owoce na połówki, co widocznie przyśpiesza przygotowanie napoju.

  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków 4w1
  Wielofunkcyjność
  Novis Vita Juicer to mocne, kompaktowe i postępowe urządzenie zadziwiające swoją wszechstronnością, które łączy w sobie funkcjonalności: wyciskarki do cytrusów, wirówki odśrodkowej, smoothie maker’a/blendera i Vitatec® (połączenie wirówki odśrodkowej i wyciskarki do cytrusów). Wszechstronność urządzenia zawstydza konkurencję. Przy użyciu Novis Vita Juicer możesz przygotować szeroką gamę zdrowych i smacznych napojów, od lekkich i transparentnych soków po gęste, kremowe smoothie. Nie było do tej pory na rynku sprzętu, który potrafi w tak prosty sposób przemienić ulubione owoce i warzywa w soki czy desery, na które masz właśnie ochotę.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków vitatec
  Vitatec®
  Nowością w Vita Juicer, co przebija inne maszyny, jest to, iż wyciskarka do cytrusów i wirówka mogą być wykorzystywane w tandemie zwanym Vitatec® (rozwiązanie zastrzeżone poprzez Novis). Sok wytworzony tą metodą jest bardzo gładki, o delikatnej strukturze i wolny od nasion. Wisienką na torcie jest to,skuteczność soku wzrasta przeciętnie o 21% (test Haus&Garten 4/2014). Wynik ten jest po prostu znakomity w porównaniu z innymi wyciskarkami do cytrusów i staje się nowym punktem odniesienia.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków citromax
  Citromax®

  Citromax® to zastrzeżony przez Novis nowatorski stożek wyciskarki do cytrusów. Jego ząbkowane krawędzie i trafnie zaprojektowany kształt sprawiają, że miąższ owoców jest maksymalnie wykorzystany – żadne włókno ani kropla zdrowego soku nie jest marnowane.

  Citromax® został tak skonstruowany, żeby maksymalnie wycisnąć sok z każdego cytrusa, bez względu na to czy jest to limonka, czy znaczny grapefruit.

  Citromax® wyprodukowany jest z najwyższej jakości Tritanu, tworzywa wolnego od zgubnego Bisfenolu A (BPA free). Ze względu na swoje wyjątkowe parametry Tritan używany jest wszędzie tam gdzie potrzebna jest solidność na obfite różnice ciśnień albo duże obciążenia mechaniczne (np. Szyby samolotowe i osłony kasków zawodników F1). Wykorzystanie Tritanu sprawia, że części z niego wytworzone zachowują swój wygląd i właściwości poprzez długi czas – wytrzymałe są na działanie czynników chemicznych (kwasy spożywcze) i mechanicznych (mycie w zmywarce).

  ponadto, dzięki bezpiecznej ale stosunkowo obfitej prędkości obrotowej stożka (100 obr./min.), Citromax znacznie szybciej wyciska sok tradycyjne wyciskarki do cytrusów, które rzadko osiągają ponad 40 obr./min.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków drophold
  Drophold®
  nietrudny w konstrukcji, czyszczeniu i w obsłudze dzióbek/wylewka, zapobiega kapaniu soku po skończonej pracy. Po naciśnięciu ku dołowi wylewka jest gotowa do pracy i dozowania soku, po podniesieniu do góry wylot soku jest zamknięty (patent Novis). Podczas wyciskania soku wylewka powinna znajdować się w dolnym położeniu (sok dozowany jest do szklanki/dzbanka).
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków łatwość czyszczenia
  Łatwość czyszczenia

  Wszystkie części posiadające kontakt z owocami i sokiem mogą być łatwo demontowane i myte w zmywarce. W szczególności wirówka może być demontowane na dwie części (sitko i tarczę wirówki) i dlatego jest nieskomplikowane w czyszczeniu. Te rozwiązania powodują, iż świeżymi i zdrowymi sokami możemy się cieszyć każdego dnia, bez myślenia o czaso- i pracochłonnym zmywaniu.
  Łatwość czyszczenia Vita Juicer'a jest jego cechą rozpoznawczą.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków amortyzacja
  Kultura pracy
  Masywny korpus (odlew), wyjątkowo cichy silnik i elastyczne, gumowe amortyzatory pod urządzeniem sprawiają, iż praca z Novis Vita Juicer jest nad wyraz wygodna. Urządzenie stoi jednostajnie na blacie, a dzięki zastosowaniu gumowych amortyzatorów nie przesuwa się. W Novis Vita Juicer zastosowano wyjątkowo ekonomiczny, cichy silnik (56 dB) prądu stałego z elektronicznym modułem sterowania, który sprawia, iż urządzenie „startuje” szczególnie sprężyście, płynnie wchodząc w wyższe obroty jak również płynnie wyhamowuje w chwili zatrzymania. Brak szarpania jak to ma miejsce w innych urządzeniach.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków aplikacje
  Vita Club

  Jako członek klubu możesz również korzystać z aplikacji Vita Juicer App, równocześnie w celu zarejestrowania urządzenia jak i poznawania naszych przepisów na zdrowe i smaczne soki oraz koktajle. Przepisy zostały opracowane przez specjalistów żywienia oraz dietetyków. Aplikacja dostępna na urządzeniach mobilnych (iOS oraz Android) tylko dla posiadaczy Novis Vita Juicer’a.
  W Vita Club każda receptura posiada informację o gramaturze produktów jakie należy przygotować, by uzyskać porcje soku dla 1, 2, 3 …10 osób. Receptury w aplikacji podzielone są według dwóch kluczy tj.: typu użytego ascetycznca (najróżniejsze owoce i warzywa) i według 8 kategorii tj.:

  soki konwencjonalne
  soki dietetyczne
  soki oczyszczające
  soki energetyczne
  soki dla całej rodziny
  soki dla dzieci
  soki dla sportowców
  koktajle/smoothie’s

  W aplikacji znajduje się ponadto kopalnia wiedzy na temat wartości odżywczych, witamin i mikroelementów zawartych w sokach i koktajlach, przygotowanych na bazie poszczególnych owoców i warzyw. Wiedza przydatna w wykorzystywaniu diet owocowych i warzywnych i sokoterapii.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków nagrody i wyróżnienia
  Nagrody i wyróżnienia

  Novis Vita Juicer jest laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych i testów konsumenckich. Doceniony został za swoją postępowość, unikatowy design, funkcjonalność i wartości użytkowe nagrodami: Best of the Best Reddot 2014;KitchenInnovation of the Year® 2014 oraz oceną nad wyraz prawidłowy (1,3) w teście Haus&Garten (4/2014).
  Opinię ekspertów potwierdzają tysiące zadowolonych Klientów z całego świata.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków wielki lej wsypowy
  znaczny lej wsypowy
  Dzięki specjalnemu kształtowi wlotu, owoce i warzywa mogą być szczególnie prosto wkładane do urządzenia. Większość z nich może być wrzucane w pełni, a tylko pokaźniejsze wymagają przekrojenia. Oznacza to, że w przeciwieństwie do konwencjonalnych wyciskarek i sokowirówek nie trzeba ich wciskać. Dzięki optymalnemu kształtowi leja owoce i warzywa są dosłownie wciągane do urządzenia.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków autospeed
  Autospeed – autoregulacja prędkości
  Novis Vita Juicer ma tylko jeden przełącznik (ON/OFF), a zatem jest dziecinnie prosty w stosowaniu. To inteligentne urządzenie reguluje własną szybkość i reaguje automatycznie na rozmaitą twardość i konsystencję owoców i warzyw, bez konieczności stopniowania obrotów jak to ma miejsce w innych wyciskarkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu i zaimplementowaniu inteligentnego sensora regulującego prędkość w zależności od twardości owoców i warzyw, Novis Vita Juicer jest jedynym urządzeniem na rynku, które umożliwia pozyskiwanie soku w optymalnych szybkościach dla adekwatnych owoców i warzyw bez efektu nagrzewania i natleniania soku.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków opakowania
  Dbałość o środowisko
  Projektując Vita Jucer Novis starał się wprowadzać rozwiązania przyjazne dla środowiska. Znalazło to odzwierciedlenie w zastosowanych technologiach, użytych materiałach i rozwiązaniach logistycznych. Wszystkie komponenty urządzenia, w tym metalowy odlew korpusu są proste do ponownego przetworzenia.
  Na pro naturalność wyrobu wpływa ponadto rodzaj opakowania i optymalizacja logistyki. Opakowanie Novis Vita Jucer zostało zaprojektowane w ten sposób, żeby zużywać minimalną ilość materiałów i jednocześnie maksymalnie zastosować powierzchnię palety transportowej.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków flaga
  Szwajcarska jakość
  Vita Juicer został zaprojektowany i skonstruowany w Szwajcarii i w pełni oddaje utożsamiane z tym wartości, takie jak: innowacyjność, wysoka jakość i precyzja wykonania, luksusowość i prestiż.
  barwny świat Novis

  Wyciskarki Vita Juicer dostępne są w szerokiej gamie energetycznych kolorów dzięki czemu perfekcyjnie wkomponują się w wystrój każdej kuchni. Urządzenia pokryte są proszkowo lakierem i wielokrotnie wypalane co sprawia,kolory są bardzo żywe, a przy tym powłoka jest szczególnie trwała i niepodatna na ścieranie.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków biała
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków kremowa
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków niebieska
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków żółta
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków zielona
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków pomarańczowa
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków czerwona
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków czarna
  NOVIS EXCLUSIVE LINE
  W tej linii wyciskarek oferuje dwa elitarne wykończenia Cherry Red i Chrom. Vita Juicer Exclusive Line Cherry Red – korpus urządzenia jest pokryty szczególnie drogim lakierem z efektem specjalnym w kolorze wiśniowym. W prawidłowo oświetlonym pomieszczeniu lakier oddaje swoją głębię, a urządzenie ukazuje się naprawdę ekskluzywnie. Vita Juicer Exclusive Line Chrom – korpus urządzenia jest pokryty chromem metodą galwaniczną i wykończony na połysk. Efekt lustra, a także refleksy świetlne powodują, iż Vita Juicer Chrom wygląda jak obszerny diament. Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków wiśnia
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków chrom
  dane technologiczne:
  Napięcie znamionowe
  220-240 V
  Moc
  240 W
  Częstotliwość
  50/60 Hz
  Maksymalne rozmiary (szerokość x głębokość x wysokość)
  22 x 23 x 43 cm / 8,7x 9 x 17 cali
  Wysokość strumienia soku
  15,2 cm / 6 cali
  Ciężar
  6,8 kg / 15 lb
  Długość przewodu
  1 m / 3,28 ft
  Materiał użyty do wykonania obudowy
  aluminiowy odlew ciśnieniowy
  Materiał użyty do wykonania dzióbka
  stal szlachetna
  Sprawdzone zgodne z
  EN / IEC 60335 (IEC 60335-2-14 i IEC 60335-1)
  Gwarancja na towar
  3 lata
  Wysokość 55 cmDługość 25 cmSzerokość 25 cm

☆ Wyciskarka do cytrusów, 300W, 1300 obr./min. ze wsadem manualnym, pomarańczowa ☆

Wyciskarka do cytrusów, 300W, 1300 obr./min. ze wsadem manualnym, pomarańczowa Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów, 300W, 1300 obr./min. ze wsadem manualnym, pomarańczowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Diamond
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów, 300W, 1300 obr./min. ze wsadem manualnym, pomarańczowa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc: 0,3 kW

☆ Wyciskarka super de luxe marki Santos ☆

Wyciskarka super de luxe marki Santos Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka super de luxe marki Santos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Wyciskarka super de luxe marki Santos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka Super de Luxechrom • z układem wysokiej klasy ciśnienia zawias • wymienny pierścień wytwarzany ze specjalnego tworzywa nienaturalnego wytrzymałego na uderzenia • solidna podstawa do centrycznego ciśnieniem • uchwyt na kubek • łatwa do czyszczenia--//--CharakterystykaKolor Srebro rozmiaryDługość (mm) 560 Szerokość (mm) 250

☆ Santos Wyciskarka do cytrusów, pojemność 795 ml, 30l/h, 130w ze wsadem manualnym, chromowany ☆

Santos Wyciskarka do cytrusów, pojemność 795 ml, 30l/h, 130w ze wsadem manualnym, chromowany Najniższa Cena Online

☆ Santos Wyciskarka do cytrusów, pojemność 795 ml, 30l/h, 130w ze wsadem manualnym, chromowany - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Santos Wyciskarka do cytrusów, pojemność 795 ml, 30l/h, 130w ze wsadem manualnym, chromowany
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc: 0,13 kW

☆ Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr ☆

Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr Najniższa Cena Online

☆ Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych. Misa i głowica urządzenia są wykonane ze stali rdzoodpornej, pokrywa z aluminium, a pokrywa z poliwęglanu. Urządzenie nietrudne do utrzymania w czystości.


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 2500 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 2500 zł, wraz z ich charakterystyką i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 2500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Omega wyciskarka wolnoobrotowa do soków twin-gear 150 w 160 rpm twn32sf ☆

Omega wyciskarka wolnoobrotowa do soków twin-gear 150 w 160 rpm twn32sf Najniższa Cena Online

☆ Omega wyciskarka wolnoobrotowa do soków twin-gear 150 w 160 rpm twn32sf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega wyciskarka wolnoobrotowa do soków twin-gear 150 w 160 rpm twn32sf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Dzięki oryginalnej technologii Twin-Gear, wyciskarka uzyskuje najwyższą efektywność w wyciskaniu soku z ulubionych owoców, warzyw, warzyw liściowych i trawy pszennej. Dzięki niskiej szybkości obrotowej (160 obrotów na minutę) podczas cyklu tłoczenia nie stwarza się ciepło, co oznacza, że sok ​​nie traci witamin i błonnika, a naturalne komponenty odżywcze są poprawnie zachowane. Wyciskarka do soków marki Omega korzysta z przystępnego systemu operacyjnego, ponieważ urządzenie wykorzystuje tylko siłę miażdżenia wałka ślimakowego. By utrzymać kontrolę nad ilością miąższu, można użyć delikatny filtr siatkowy.

☆ Omega MM900 ☆

Omega MM900 Najniższa Cena Online

☆ Omega MM900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MM900
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Omega MM900, to wyciskarka produkowana z myślą o wyciskaniu soków z różnego typu zielonych łodyg; takich jak seler naciowy, nać pietruszki, wszelkiego rodzaju ziół, traw i innych zielonych warzyw. Z tą myślą została wytworzona specjalna nakładka.

  Oprócz tego w wyciskarce Omega MM900 przygotujesz pyszny sok z różnego typu owoców i warzyw.

  W Stanach Zjednoczonych wyciskarka Omega MM900 polecana jest przez Anthony'ego Williama, popularyzatora picia soku z selera naciowego. William: "N asze własne testy potwierdziły, że wydajność soku z tego modelu jest wyraźnie ulepszona od innych maszyn w tym samym przedziale cenowym. Wyciskarki Omega MM900 potrafią jeszcze więcej dzięki nasadce z selera {pomocn|przydatn)e do wyciskania dzikich ziół, trawy pszenicznej, trawy jęczmiennej, sałaty, szpinaku, ogórków i innych roślin bogatych w chlorofil. Urządzenie jest wyposażone w drugą regulowaną zaślepkę specjalnie do wyciskania soku z marchwi, buraków, jabłek, cytrusów i innych niezwykle zdrowe owoce i warzywa." William zainspirował do picia soku z selera wiele set tysięcy osób, również wiele gwiazd - np. Sylwester Stalone.

  Oprócz nakładki z regulatorem do "zielonych", w zestawie znajdziesz również nakładkę, która też posiada regulator wypływu pulpy, ale tym razem do wszelkich innych owoców i warzyw. Regulator pomaga wybrać odpowiednie ustawienie, pod odpowiednią twardość i mięsistość wkładanych owoców i warzyw, aby zwiększyć wydajność wyciskania i uzyskać większą ilość soku z danej porcji.

  Elementy zestawu wyciskarki Omega MM900:

  - sitko do soków wraz z dwoma różnymi regulatorami wypływu pulpy

  Myj w zmywarce!

  Elementy wyciskające wyciskarki możesz myć w zmywarce.


☆ Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr ☆

Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr Najniższa Cena Online

☆ Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych agr
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych. Misa i głowica urządzenia są tworzone ze stali rdzoodpornej, pokrywa z aluminium, a pokrywa z poliwęglanu. Urządzenie proste do utrzymania w czystości.

☆ Redfox Wyciskarka do cytrusów, 250w ze wsadem manualnym ☆

Redfox Wyciskarka do cytrusów, 250w ze wsadem manualnym Najniższa Cena Online

☆ Redfox Wyciskarka do cytrusów, 250w ze wsadem manualnym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RedFox
 • Nazwa produktu: Redfox Wyciskarka do cytrusów, 250w ze wsadem manualnym
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów, 250W ze wsadem manualnymmiska i głowica ze stali rdzoodpornej, urządzenie do wyciskania soku z owoców cytrusowych, wykonanie aluminiowe, poliwęglanowa pokrywa, wyjmowana głowica wyciskająca--//--Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Moc elektryczna (kW) 0,25 rozmiarySzerokość (mm) 230 Głębokość (mm) 200 Wysokość (mm) 340


☆ Wyciskarka super de luxe marki Santos ☆

Wyciskarka super de luxe marki Santos Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka super de luxe marki Santos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Wyciskarka super de luxe marki Santos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka Super de Luxechrom • z układem wysokiej klasy ciśnienia zawias • wymienny pierścień wyprodukowany ze specjalnego tworzywa nienaturalnego opornego na uderzenia • potężna podstawa do centrycznego ciśnieniem • uchwyt na kubek • łatwa do czyszczenia--//--CharakterystykaKolor Srebro wymiaryDługość (mm) 560 Szerokość (mm) 250


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 2500 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 2500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 2500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 2500 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 2500 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 2500 zł cena,
 • wyciskarka do 2500 zł ranking,
 • wyciskarka do 2500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...