Najlepsze wyciskarki do 2000 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 2000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do 2000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Prezentujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - efektywna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą dobrze spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden komponent nie będzie prawidłowo włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przychylną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Także jej przenoszenie jest nad wyraz proste. A wszystko to wszystko to rewelacyjnie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek umożliwia przygotowanie soku z różnych komponentów, które trafią do Twojej szklanki perfekcyjne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. W dodatku jego praca jest stanowczo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najbardziej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce uwydatnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak znaczny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieznaczne kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  ekskluzywny design
  progresywny, wytwarzany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w eleganckim matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty techniczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w tworzeniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Ukazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - wydajna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest efektywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą dobrze spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden element nie będzie prawidłowo włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest niezwykle przychylną wyciskarką nie tylko w wykorzystywaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to perfekcyjnie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z zróżnicowanych elementów, które trafią do Twojej szklanki doskonałe wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Solidny silnik Wysokiej jakości, solidny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest istotnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • lepsza misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dodatkowe wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najistotniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak obszerny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na niewielkie kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate zwiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  luksusowy design
  postępowy, stworzony z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane kolory - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wysmakowanym matowym wydaniu powodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości techniczne

☆ Zoo Rhino ☆

Zoo Rhino Najniższa Cena Online

☆ Zoo Rhino - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zoo
 • Nazwa produktu: Zoo Rhino
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka byzoo Rhino, to kolejna wyciskarka holenderskiej producenta byzoo.

  Kolejna nowość znanej i uwielbianej poprzez klientów marki Byzoo. Rhino to pozioma wolnoobrotowa wyciskarka sugerowana przy produkcji zielonych soków i soków z twardych i soczystych produktów. Pozioma kompozycja wałka ślimakowego zagwarantuje nam maksymalne wyciśnięcie produktów a wolnoobrotowy wałek ślimakowy nie powoduje napowietrzania tworzonych soków zapewniając najwyższą sprawność wśród konkurencji.

  Specyfikacja urządzenia:

  1. najszczególniejszy silnik 250W
  2. Najniższe obroty 54 obr./min.
  3. 5cio stopniowa regulacja wypływu pulpy
  4. Najcichsza wyciskarka
  5. Najwyższa sprawność
  6. Wielozadaniowość - charakteryzuje się przez rozmaitego typu końcówki:
  • Sitko do soków
  • Sitko przetwarzające ( homogenizacja )
  • Końcówki makaronowe ( 4 rodzaje makaronów )
  • Końcówki do paluchów ( 2 grubości )

  w chwili kiedy decydujesz się na dobór optymalnego urządzenia do produkcji soków stawiasz na poprawę swojego ZDROWIA. Nie pozostawiamy Ci żadnych złudzeń – jesteśmy tym co spożywamy na co dzień. Pozwól nam i naszej wyciskarce pomóc Ci w poprawie jakości TWOJEGO ZDROWIA – pamiętaj zdrowie jest jedno ZADBAJ O NIE. A dzisiaj chcielibyśmy Ci przedstawić pełen wachlarz możliwości jakie daje Ci nasz best seler czyli wyciskarka RHINO.

  Co iż wyciskarka RHONO jest taka nieszablonowa?

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  Wyciskarka RHINO to nie tylko wyciskarka do soków. Na urządzeniu tym przyrządzisz istotnie więcej niżeli tylko pyszne i bogate w witaminy soki. To urządzenie które pozwoli Ci na sporo więcej jeśli mu na to pozwolisz. Teraz chcielibyśmy przedstawić Ci możliwości wyciskarki którą masz na wyciągnięcie ręki:

  ZDROWE I PYSZNE SOKI

  Na naszej wyciskarce przyrządzisz soki z wszystkich produktów – przeważnie z tych, z którymi nie radzą sobie sokowirówki – to jest właśnie przewaga wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami:

  • ZIELONE SOKI - trawa pszeniczna, jarmuż, młoda pokrzywa, szpinak, seler naciowy i inne. Wszelkie zioła które uprawiasz w ogrodzie czy również na balkonie możesz użyć do wyciskania soków właśnie przy użyciu wyciskarki Rhino. Podaruj sobie i swym bliskim skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów i fitosubstancji zamkniętych w szklance pysznego soku.
  • SOKI Z TWARDYCH WARZYW – marchew, burak czy też bulwa selera. Warzywa te mają nieocenione zasobność komponentów prawidłowo wpływających na nasze zdrowie
  • MIĘKKIE OWOCE – twarde jabłka, pomidory, truskawki, aronia, maliny, porzeczki czy winogrona, a także pozostałe owoce. Przygotujesz dzięki wyciskarce pyszne kolorowe soki bogate w najcenniejsze elementy odżywcze pomagające wspierać nasze zdrowie.

  MLEKA ROŚLINNE - w obecnych czasach wielu z nas boryka się z zróżnicowanymi nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli ty też masz ten problem i nie możesz np. Spożywać mleka, to wyciskarka Rhino przyjdzie Ci z ratunkiem. Dzięki wyciskarce przygotujesz:

  • Mleko owsiane
  • Mleko sojowe
  • Mleko migdałowe
  • Kokosowe
  • Orzechowe i inne...

  PRZETWARZANIE ŻYWNOŚCI – HOMOGENIZACJA

  Dzięki specjalnemu pełnemu sitku przygotujesz:

  • MASŁA ORZECHOWE – Ty wybierasz orzechy z jakich chcesz przygotować swoje zdrowe smarowidło na kanapki i to Ty decydujesz o jego konsystencji – wszystko zależy właśnie od Ciebie.
  • SORBETY Z OWOCÓW – zdrowa alternatywa dla słodkiej zimnej przyjemności – 100% składników pochodzenia naturalnego, żadnych słodzików, barwinków i konserwantów.
  • PASTY – warzywne, z cieciorki czy soczewicy.
  • MIELENIE – dzięki tej nakładce zmielisz ser na sernik i mak na pyszny makowiec.
  • Przygotujesz na dodatek FARSZ do pierogów

  KOŃCÓWKI DO PRODUKCJI WŁOSKICH SPECJAŁÓW – MAKARONY

  Urządzenie zaopatrzone jest w różnorodne nakładki. Końcówki o których mowa to:

  • 4 do makaronów
  • 2 do paluchów np. Chlebowych.

  Makarony jakie możemy przygotować dzięki wyciskarce to nitki/cienkie spaghetti, grubsze spaghetti, tagliatelle o dwóch szerokościach. Nakładka przetwarzająca pomorze zagnieść ciasto a końcówki uformują optymalny zarys makaronu.

  najbardziej WOLNOOBROTOWY MECHANIZM WYCISKAJĄCY

  Przewaga wyciskarki Rhino nad innymi podobnymi, poziomymi wyciskarkami to zwykle najniższe obroty wałka ślimakowego na minutę. Mamy tutaj 54 obr./min. Co czyni ją najkorzystniejszą wyciskarką pod względem tego najważniejszego parametru, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Dzięki tak niskim obrotom wyciskamy soki bogate w substancje odżywcze:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały...

  solidnY SILNIK – NIC MU NIE DA RADY

  potężny silnik przy wyciskarkach poziomych, w których wywieramy nacisk na stopnie wałek ślimakowy, sprzyja wydajniejszej pracy urządzenia. Dzięki takiemu silnikowi wyciskarka wspaniale sprawdza się w każdym zadaniu – bez względu na to co dla niej przygotowaliśmy. Zastosowano tutaj silnik indukcyjny bezszczotkowy co gwarantuje dużą żywotność, wytrzymałość i jego niezawodność. Na dodatek silnik ten charakteryzuje niezwykle cicha praca. Urządzenie pracując na sucho praktycznie nie formuje hałasu, tylko szum – dopiero podawane surowce generują większy hałas (twarde warzywa obszerniejszy, miękkie owoce mniejszy).

  zmienionY WAŁEK ŚLIMAKOWY

  Serce wyciskarki, czyli wałek ślimakowy, w wyciskarce Rhino Byzoo zostało zmienione. Dopełniające wypustki sprzyjają temu, że produkty są łatwiej i szybciej miażdżone i podawane na dalsze części wałka do sitka wyciskającego. Taka kompozycja wałka zwiększa wydajność wyciskarki, dzięki temu uzyskamy pokaźniejszą ilość soku w porównaniu do konkurencji.

  BEZPIECZNE MATERIAŁY – BPA FREE

  Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy możliwość realizowania newralgicznych części wyciskarek z tworzyw bezpiecznych dla nas i neutralnych w kontakcie z sokiem. Dzięki tym materiałom mamy pewność, iż do soków nie przedostają się żadne dopełniające składniki niepożądane. Dodatkowo materiały te nie reagują z kwasami soków i nie ulegają osłabieniu czy ścieraniu, jak to ma miejsce w sytuacji zwykłych materiałów w budżetowych wersjach wyciskarek. Mowa tutaj u ULTEMIE, z którego wykonany jest wałek ślimakowy i sitka, TRITANIE cały bęben przetwarzający, do którego wkładane są pozostałe elementy urządzenia,, a także STALI rdzoodpornej w sicie do soków i sicie przetwarzającym. Są to materiały najistotniej sugerowane przy tego typu urządzeniach gdzie pewność, że do soku nie przedostaje się nic oprócz dobrodziejstw z warzyw owoców czy zieleniny ma kluczowe znaczenie. Wybieraj wyłącznie takie produkty, w których masz pewność, że są wolne od szkodliwych bisfenoli czy innych ftalanów jak szczególnie szkodliwych dla naszego zdrowia. W dodatku materiały te są na tyle twarde,nawet codziennie wyciskając twarde korzenne produkty nie będą nam się ścierać jak to ma miejsce w tańszych budżetowych markach. Ponadto sitko wytworzone ze stali rdzoodpornej nie będzie nam z czasem rdzewiało w kontakcie z kwasami soków. To wszystko przemawia za produktem, który Państwu oferujemy.

  PŁYNNA REGULACJA ŚWIATŁA OTWORU WYLOTOWEGO PULPY

  W wyciskarce wolnoobrotowej RHINO masz realny wpływ na to w jaki sposób wydala z siebie odpad w postaci pulpy. Pięciostopniowa regulacja pozwala na płynną regulację ujścia pulpy z urządzenia w czasie realnym.

  Pokrętło to powiększa w szeroki sposób produktywność pracy mechanizmu wyciskającego:

  • Poziom 5 ustawiasz gdy wyciskarka ma do wyciśnięcia sok z twardych produktów takie jak warzywa korzenne
  • poziomy niższe w przypadku bardziej miękkich owoców.

  Wraz z podawaniem kolejnych surowców na wałek ślimakowy należy obserwować kanał wylotowy na odpady i przystosowywać wartość numeryczną na pokrętle do tego jak pulpa uchodzi z wyciskarki. Poziom 5 otwiera nam światło ujścia pulpy maksymalnie więc ta opuszcza urządzenie wyjątkowo płynnie i bez oporu. Ustawianie pokrętła na stopnie niższe niżeli 5 to przymykanie tego światła i zwiększanie ciśnienia wyciskania. Pamiętać przy tym należy nie możemy w dowolny sposób manewrować tym pokrętłem tylko trzeba przestrzegać pewnej zasady:

  Im twardszy produkt, który tworzy dużo pulpy tym ten otwór powinien posiadać pokaźniejsze światło którym wydostaje się pulpa z urządzenia, czyli twarde ustawiamy na 5 a miękkie bliżej 0.

  ELEGANCJA I postępowY fason DLA KAŻDEJ KUCHNI

  Wyciskarka Byzoo Rhino to postępowe urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co zezwala na znakomite wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczycieszy każdą Panią domu.

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • Korpus z silnikiem
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Bęben przetwarzający
  • Tacka zasypowa
  • Sitko do soków
  • Sitko pełne ( do homogenizacji)
  • Nasada bębna
  • Regulator wypływu pulpy
  • 4 końcówki makaronowe
  • 2 końcówki do np. Formowania paluchów chlebowych
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i obcym
  • Karta gwarancyjna


☆ Kuvings C9500 ☆

Kuvings C9500 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings C9500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings C9500
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  JUŻ U NAS! NAJNOWSZY MODEL KUVINGS C9500

  lepszy model jeszcze wyciska jeszcze lepsze aksamitne soki


  Wyciskarka soku KUVINGS C9500 Whole Juicer

  Do wyboru 3 barwy: BURGUNDOWY, srebrnY i BIAŁY


  postępowa technologia Kuvings Whole Juicer C9500 wyciska całe owoce i warzywa bez konieczności ich krojenia co minimalizuje czas przygotowywania soków i iż wyciskanie jest codzienną przyjemnością a nie koniecznością.

  atuty NOWEGO MODELU KUVONGS C9500

  - Zupełnie nowy ślimak

  Ślimak pozostał tak przebudowany aby wyciskał jeszcze lepiej aksamitne soki, został w nim wydrążony środek, a także zmieniona krawędź zewnętrzna. Dzięki czemu w pulpa zbiera się w wydrążonej części ślimaka i soki choćby z twardych włóknistych towarów są bardziej finezyjne oraz przejrzyste. Wydrążenie również wagę urządzenia.

  - Nowa Misa

  zmodyfikowany został zarys dolnej części misy i zostały usunięte z niej uszczelki silikonowe. Nowa kompozycja misy zapobiega jakimkolwiek wyciekom i upraszcza składanie i czyszczenie. Też inny system przełożenia obrotów trzpienia i ślimaka na obroty koszyczka powoduje, iż ślimak i koło zębate będą dużo mniej się zużywać.

  - nowe Sitko

  Silikonowa uszczelka znajduje się dzisiaj na dolnej części sitka a nie (jak wcześniej) w misie, Dodany został również dodatkowy punkt mocowania sitka. Nowa budowa podobnie jak przy misie, zniża ryzyko wycieku soku z pod misy i ułatwia zasadniczo czyszczenie. Ponadto sitko jest stabilniej zamocowane i mniej się rusza podczas wyciskania (choćby przy twardych warzywach)

  - nowe wycieraczki silikonowe

  Ich nowa kompozycja pomaga w udoskonalonym mieszaniu bardziej gęstych soków, koktajli, a także lodów.

  - Nowy korek niekapek

  Nowy niekapek ma ulepszone mocniejsze mocowanie, efektowniejszy wygląd i metalowy solidny uchwyt

  NOWA BUDOWA MODELU C9500 DAJE NAM:


  - subtelnIEJSZE I BARDZIEJ transparentnE I AKSAMITNE SOKI- ŁATWIEJSZE WYCISKANIE (również koktajli i lodów)
  - SZYBSZE CZYSZCZENIE
  - progresywnY WYGLĄD

  Wyciskarka soków Kuvings to rewolucja wśród wyciskarek soku wyciska całe owoce i warzywa bez konieczności ich krojenia na nieduże kawałki. Całę Jabłka, pomarańcze, grejpfruty czy buraki nie są dla niej problemem. Wyciskarka Kuvings B6000 za sprawą swych najnowocześniejszych i przełomowych rozwiązań dzięki którym klient wyciska sok z przyjemnością i najszybciej jak się wyłącznie da otrzymała mnóstwo nagród, medali i wyróżnień na światowych i prestiżowych konkursach.
  Jedyna taka wyciskarka na rynku która daje maksimum soku i skraca czas wyciskania do minimum ! Dzięki zaimplementowaniu niezwykle obfitej średnicy otworu wsadowego aż 7,5 cm !!!, a także specjalnemu opatentowanemu ślimakowi od Kuvingsa, wyciska się super łatwo, ekspresowo i przyjemnie.


  W wyciskarce Kuvings Big Mouth C9500 wykorzystano sprawdzony silnik wytwarzany jest przez koreańską firmę Kuvings, a nie inne zewnętrze producenta.
  Silnik ten jest najszczególniejszym przystępnym silnikiem jaki znajduje się w wyciskarkach soku i ma aż 240 W mocy. Dzięki czemu wyciskarka jest nieporównywalnie lepsza pod względem wyciskania soku z twardych warzyw z którymi radzi sobie bez najmniejszego problemu.

  Dzięki zaimplementowaniu tak solidnego silnika producent mógł sobie pozwolić na dodanie w najnowszym modelu funkcji wyciskania całych warzyw i owoców bez konieczności ich krojenia, co znacznie uprzyjemnia pracę i skraca cza wyciskania.

  rewolucyjny nowy ślimak wyciskający i otwór wsadowy 7,5 cm

  Ślimak w najnowszym modelu pozostał perfekcyjnie zaprojektowany i przemyślany. Wykorzystano przy jego konstruowaniu progresywną technikę J.M.C.S. (Juicer Module Comprising System), dzięki temu wyciskanie soku jest najmocniej wydajne. W soku znajduje się więcej witamin i enzymów. Najważniejsze jednak w nadzwyczajnym działaniu nowego modelu jest ogromy otwór przez który możemy wrzucać całe: jabłka, gruszki, pomarańcze, grejpfruty, marchew, buraki, seler, i inne pozostałe wszystkie owoce i warzywa. Oraz liście, zioła i trawę pszeniczną i otrzymywać z nich pyszne zielone koktajle które są sekretem długowieczności.

  Wolnoobrotowe wyciskanie soku na zimno

  Wyciskarka Kuvings Whole Juicer wyciska najzdrowszy sok przez powolne zgniatanie i miażdżenie a następnie wyciskanie. Wszystko dzieje się wolnoobrotowo i sok nie traci dzięki czemu witamin, minerałów i enzymów i się nie utlenia jak w przypadku sokowirówek.

  Cicha praca

  Kuvings ma wysoką kulturę pracy i wyciska szczególnie cicho. Nie zakłóca spokoju w domu w trakcie wyciskania soku jak to dzieje się przy wyciskaniu soku na niezwykle głośnych i niewiele wydajnych sokowirówkach.

  dodatkowe funkcji Kuvings C9500 dzięki przystawce Mincer
  (do homogenizacji) i sitko do musów, przecierów i deserów

  Dzięki możliwości powiększenia funkcji możemy z naszej wyciskarki zrobić domowy robot kuchenny i poza robieniem zdrowych soków można przyrządzić:

  przełomowy nowy ślimak wyciskający

  Ogromny otwór wsadowy 7,5 cm

  Wyciska całe owoce i warzywa bez krojenia

  innowacyjna budowa silnik moc 240 W

  Wolnoobrotowe wyciskanie soku na zimno

  niezwykle cicha praca (Ultra Silent Juicer)

  Więcej witamin i wartości odżywczych

  Super progresywny Design

  3 świeże perłowe kolory

  opatentowana zatyczka (korek niekapek)

  pokaźna misa wyciskająca aż 500 ml !

  Sitko i wałek produkowane z Ultra mocnego Ultemu wykorzystywanego przez NASA

  Funkcja mieszania

  Funkcja przepłukiwania podczas pracy zezwala na oddzielenie soków robionych po sobie

  dodatkowe przystawki do: lodów, deserów, musów, sorbetów, sałatek

  Wszystkie części 100 % BPA FREE !!!

  10 lat gwarancji na silnik i pozostałe części  Więcej witamin i wartości odżywczych w Kuvings C9500

  Według badań*, surowe warzywa i owoce przyswajane są przez organizm człowieka w dużo mniejszym stopniu i po znacznie dłuższym czasie, w przypadku soków wyciśniętych, za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej m.in. Kuvings

  bezkompromisowe owoce i warzywa:
  • Trawienie – wskaźnik wchłaniania: 17 %
  • Trawienie – czas wchłaniania: 3-5 godzin

  Soki stworzone poprzez wolnoobrotową wyciskarkę do soków z całych owoców i warzyw KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth C9500:
  • Trawienie – wskaźnik wchłaniania: 65 %
  • Trawienie – czas wchłaniania: 10-15 minut

  *źródło:Anticancer Effects of Green Juice, Food Industry and Nutrition, 8(1)28~36, 2003

  Do kompletu z wyciskarką KUVINGS C9500

  możesz dokupić MINCER / MŁYNEK dzięki któremu błyskawicznie i produktywnie zrobisz:
  (W OKRESIE PROMOCYJNYM GRATIS)

  Pyszne lody z mrożonych owoców

  Sorbety Lodowe

  Smooothies

  Koktajle, Drinki

  Sałatki owocowe i warzywne (możliwość szatkowania)

  Zdrowe domowe papki i musy dla dzieci

  Przeciery pomidorowe i warzywne

  Najzdrowsze ascetyczne zupy raw food

  Mincer do zakupienia na osobnej aukcji lub w zestawie taniej !
  To potrzebnik każdego właściciela tej świetnej wyciskarki

  Szczoteczka przemywająca sitko Kuvings GRATIS!☆ Wellra TGJ50S ☆

Wellra TGJ50S Najniższa Cena Online

☆ Wellra TGJ50S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wellra
 • Nazwa produktu: Wellra TGJ50S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Wellra TGJ 50S

  konwencjonalne Rozwiązania w innowacyjnym Modelu

  Co eksponuje wyciskarkę do soków Wellra TGJ 50S?

  3 Sita Do Wyciskarki Wellra TGJ 50S


  Co gromadzi pakiet Wyciskarki Wellra TGJ 50S?
  • Korpus wyciskarki
  • Sito do soków klarownych
  • Sito do koktajli
  • Sito do homogenizacji
  • Sito zewnętrzne na pojemnik
  • 2 wałki ślimakowe ze stali nierdzewnej
  • Szczotka czyszcząca
  • Plastikowy popychacz
  • Drewniany popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Uchwyt blokujący
  • Pierścień blokujący
  • Korek bębna
  • Śruba regulująca
  • Indywidualnie dostosowane diety


☆ Smeg SJF01 ☆

Smeg SJF01 Najniższa Cena Online

☆ Smeg SJF01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg SJF01
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Niezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie modny styl retro, a także błyskotliwe, pastelowe barwy to kolekcja 50’S Retro Style firmy Smeg. Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością zniewoli wszystkich sympatyków nieszablonowych i wysokiej jakości produktów.

  kolekcja 50’S Retro Style to coś więcej niż zwykły sprzęt. To bezusterkowość i unikatowe uzupełnienie kuchennego wnętrza.Wyciskarka wolnoobrotowa linii 50’S Retro Style to funkcjonalna sugestia dla wielbicieli warzyw i owoców.

  obfity otwór usprawnia wkładanie produktów do wyciskarki. Wolnoobrotowy silnik i dźwignia regulacji konsystencji soków powodują, że soki są idealnie gęste, a owoce czy warzywa nie tracą podczas wyciskania wartości odżywczych.

  Wyciskarka zaopatrzona jest w funkcję „Reverse”, która sprawia zmianę kierunku obrotów w celu wydobycia jak największej ilości płynu z mało soczystych produktów. Soki wyciskane dzięki technice SST są delikatne i posiadają głęboki smak.informacje technologicznE:- Główny korpus i komora wsadowa z plastiku- Misa z Tritan o pojemności 500 ml- Chromowana podstawa- Dźwignia aktywująca tworzona ze stali nierdzewnej- Wałek ślimakowy z podwójną łopatką- W komplecie: 2 sitka (do przezroczystych i gęstych soków), pojemnik na sok z pokrywką o obszerności 1 l, popychacz, pojemnik na pulpę o obszerności 1,6 l, książeczka z 12 przepisami, 2 szczoteczki do czyszczenia- Maks.

  43 obroty na minutę- rozmiary: 412,6 x 269,6 x 170,6 mm- Moc 150 W artykuł objęty jest 2 letnią gwarancją. Nie musisz też martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

  660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Kuvings D9900 ☆

Kuvings D9900 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings D9900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings D9900
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -200 zł z kodem BFD9900. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy aby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje sporo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie komfortowojszym, wydajniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Producent Kuvings oferuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta znamionuje się najwyższą jakością i funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.progresywne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to by zapewniać stosowną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych elementów odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technologia w wolnoobrotowych wyciskarkach firmy Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa D9900 producenta Kuvings to połączenie wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu.

  nowoczesne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model producenta wyekwipowany został w duży podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Obszerny komfortowy wlot jest bezdyskusyjnie pokaźniejszy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw do nawet 30 minut ciagłej pracy.

  Do tego praca na wolnych obrotach (48 obrotów na minutę) plus opatentowana technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, umożliwia nad wyraz staranną, a na ogół sprawną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek marki Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Dzięki zastosowaniu w wyciskarce do soku Kuvings D9900 technologii maksymalnego filtrowania, masz gwarancję uzyskania doskonałego i w 100% pozbawionego włókien soku, który jest pełen smaku i witamin.

  Co widoczne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu przez co nie zmienia też smaku. Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy przez 72 godziny.

  Trzeba na dodatek podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo wielkiej mocy silnika.Najważniejsze części mechanizmu, czyli ślimak i sitko produkowane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niż plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być stosowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, iż cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu choćby po wielu latach wykorzystywania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Wszechstronne wykorzystanie wyciskarek pozwala na przygotowanie w nich soku zarówno z: twardymi owocami i warzywami podawanymi w całości, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o obfitej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 z łatwością przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa.Wyciskarka ma łatwą i funkcjonalną budowę, która zezwala na proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  atrybuty:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do niezwykle produktywnej pracy poprzez sporo lat.- Wolne wyciskanie: 48obr/min. Zapewnia świetny balans między prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- użycie efektywnego i cichego silnika (40-50dB.), wysokiej jakości przekładni, a także staranne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- wielki wygodny wlot o średnicy 8,2 cm, zezwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings gromadzi dużą ilość błonnika, pokaźnie obszerniejszą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie, a także specjalna konstrukcja ślimaka i sita umożliwiają zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki temu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza trwałość, jakość i niezawodność urządzenia.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie typowe:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.dane technologiczne:- rozmiary urządzenie: dł.

  21 x szer. 15 x wys. 45cm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenia: 7 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- ilość obrotów: 48 rpm,- Około 30 minut ciągłej pracy,- System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm,- pokrywa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie części wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie produktu od Klienta za pośrednictwem producenta kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie artykułu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w pełni pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem elementów silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną poprzez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu towaru przez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne artykułu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją towaru, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych elementów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, cieplne albo chemiczne artykułu powstałe w wyniku działania lub zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym wykorzystywaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych aniżeli tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia towaru powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do stosowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia towaru powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie składniki odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom firmy przy stworzeniu nieszablonowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w rezultacie wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały oraz zapobiegając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenia i wielka moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych, a także walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm ☆

Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XXLselect
 • Nazwa produktu: Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm, Model ze stali nierdzewnej, z oddzielnym zrzutem pulpy do plastikowego pojemnika. Gumowe nóżki zapobiegają wibracjom i przesuwaniu, nieskomplikowane czyszczenie, pokaźny otwór wsadowy 7,5 cm.

  obroty/min. Cm, V, W, 6300, 38(H)x19x31, 230, 430


☆ Bio Chef Atlas Slow Juicer ☆

Bio Chef Atlas Slow Juicer Najniższa Cena Online

☆ Bio Chef Atlas Slow Juicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bio Chef
 • Nazwa produktu: Bio Chef Atlas Slow Juicer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka soku Bio Chef Atlas Juicer Wyciskarka soku Bio Chef Atlas Slow Juicer jest urządzeniem, na które bez wątpienia powinien zwrócić uwagę każdy, kto planuje zakupić tego rodzaju sprzętu i chce wybrać sprzęt najlepszej jakości. Nie ma bowiem nic lepszego dla zdrowia i urody niż zdrowy, naturalny sok, który wykonany jest samodzielnie w urządzeniu wysokiej klasy!


  Charakterystyka wyciskarki

  Pionowa wyciskarka soku Bio Chef Atlas Slow Juicer – wyciskarka doskonała pozostała wytwarzana poprzez producenta działającą na rynku już przeszło 25 lat, mającą bogatą wiedzę i doświadczenie. Produkt ten jest skutkiem wieloletnich prac, w trakcie których firma kierował się opiniami i uwagami kupujących.

  Bio Chef Atlas Slow Juicer jest wyciskarką wolnoobrotowa, dzięki której sok można przygotować w krótkim czasie. Jest to osiągalne dzięki szczególnie solidnemu silnikowi oraz wyjątkowej konstrukcji urządzenia, która jest niezwykle wytrzymała i solidna. Części wyciskające wyciskarki wykonano z tworzywa o nazwie GE Ultem. Warto wiedzieć, że właśnie z tego tworzywa wykonywane są także pomiędzy innymi najwyższej jakości narzędzia chirurgiczne.

  Jest to tworzywo:

  • niezniszczalne

  • wytrzymałe na odkształcenia, a także inne uszkodzenia

  • zapewniające bezpieczeństwo i sterylność (nie wchodzi w reakcje z kwasami owocowymi, a także innymi związkami chemicznymi)

  • wolne od BPA czyli krzywdzących bisfenoli A

  Omawiana wyciskarka jest najzgrabniejszą wyciskarką pionową dostępną obecnie na rynku. Poza tym,charakteryzuje ją atrakcyjny wygląd z powodu designerskiej obudowy, ważne jest to, że jest ona drobnym urządzeniem. Dlatego również na stałe może zagościć na kuchennym blacie i stać się jego ergonomiczną ozdobą. Urządzenia wymagające ciągłego rozkładania, chowania i wydobywania są kłopotliwe i właśnie ze względu na to rzadko stosowane. W sytuacji wyciskarki BioChef Altas Slow Juicer taki problem nie istnieje, gdyż urządzenie za każdym razem może być „pod ręką”.

  Na ratunek enzymom!

  Należy mieć świadomość tego, że sok sokowi nierówny. Sok zrobiony samodzielnie w domu powinien być realnie najzdrowszy i najsmaczniejszy ze wszelkich dostępnych, a będzie taki jedynie wtedy, gdy podczas jego produkcji nie dojdzie do zniszczenia bezcennych dla zdrowia:

  • witamin

  • enzymów

  • antyoksydantów

  Bio Chef Atlas Slow Juicer zapewnia zaś dostatek wszelkich cennych komponentów odżywczych dzięki specjalnej zastrzeżonej technice ochrony enzymów. Wolne obroty silnika sprawiają, iż sok nie ulega podgrzaniu i właśnie dlatego zachowuje swoje walory zdrowotne i smakowe. Sok przygotowany za pomocą Bio Chef Atlas Slow Juicer można przechowywać w lodówce choćby do 48 godzin i poprzez cały ten czas nie traci on swych wartości.  atuty

  Wyciskarka soku Bio Chef Atlas Slow Juicer nad wyraz dużo zalet:
  • jest wydajna – wyciskarka wyciska maksymalną liczba soku, co można zaobserwować po sprasowanych i solidnie odciśniętych resztkach

  • pracuje cicho – urządzenie pracuje tak cicho, iż sok można przygotować o każdej porze dnia i nocy. W czasie korzystania z wyciskarki można swobodnie oglądać telewizję, słuchać radia czy rozmawiać

  • sama czyści się w czasie pracy – wyciskarka ma obrotowy wirnik z uszczelkami silikonowymi, dzięki którym za każdym razem pozostaje czysta i skuteczna

  • nie wymaga rozkładania i całkowitego mycia pomiędzy wyciskaniem poszczególnych artykułów – ta funkcja przypadnie do gustu każdemu, kto ceni swój czas i lubi różnorodność wśród soków. Pomiędzy wyciskaniem poszczególnych warzyw czy owoców starczy zamknąć zatyczkę znajdującą się na wylocie soku, a następnie wlać wodę do urządzenia i przepłukać je. Dzięki czemu w sposób prędki i prosty można uzyskać zróżnicowane soki, a ich smaki nie pomieszają się

  • jest prosty w myciu – wyciskarka nie ma żadnych zbędnych i zakamarków, do których dojście mogłoby być utrudnione. W czasie końcowego mycia ponadto można skorzystać z funkcji samoczyszczenia, a następnie umyć pozostałe elementy  Bio Chef Atlas Slow Juicer – komponenty zestawu

  Do wyciskarki soku Bio Chef Atlas Slow Juicer dołączone są liczne wyjątkowo poręczne akcesoria takie jak:
  • dwa sitka wewnętrzne – grube sitko do przygotowywania przecierów, smoothie i musów, nieznaczne sitko do soków przezroczystych

  • dwa pojemniki zewnętrzne – na sok i na pulpę (resztki towarów)

  • tłoczek do popychania artykułów

  • szczoteczkę do czyszczenia

  • bambusową dwustronną deskę do krojenia

  • film DVD – film dot. Wykorzystywania wyciskarki i zasad zdrowego odżywiania

  • książkę z przepisami – w książce można znaleźć inspiracje na liczne odżywcze soki i nie tylko

  • dwa ceramiczne noże producenta Bio Chef w prezencie!


  Co można przygotować przy pomocy Bio Chef Atlas Slow Juicer?

  Wyciskarka Bio Chef Atlas Slow Juicer nie służy wyłącznie i tylko do przygotowywania transparentnych lub gęstych soków. Z pomocą wyciskarki można przygotować rozmaite musy i papki dla dzieci, przeciery, syropy, pure ziemniaczane. Urządzenie bez trudu radzi sobie z wyciskaniem równocześnie nad wyraz twardych warzyw i owoców, jak i różnorodnych ziół, liści.

  Bio Chef Atlas Slow Juicer – dobór nieprzeciętny dla...

  dla każdego! Wyciskarka Bio Chef Atlas Slow Juicer to idealne rozwiązanie dla osób pragnących odżywiać się zdrowo i dbać o sylwetkę, dla rodziców dbających o zdrowie i trafne odżywianie swych dzieci. Z racji tego, iż Bio Chef Atlas Slow Juicer jest wysokiej klasy fachowym urządzeniem, może być wykorzystywane w restauracjach i innych punktach gastronomicznych.


☆ SAGE SJB615 ☆

SAGE SJB615 Najniższa Cena Online

☆ SAGE SJB615 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sage
 • Nazwa produktu: SAGE SJB615
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Urządzenie Sage SJB615 Bluicer jest odpowiedni do rozdrabniania, miksowania, przygotowania potraw, kruszenia lodu, robienia ulubionego soku, itp. System ostrzy Mini Kinetix, dopasowany swoim kształtem do dna naczynia, że włożone produkty obracają się w naczyniu od zewnętrznej strony ku górze, a następnie opadają poprzez środek bezpośrednio na system ostrzy. W ten sposób zawsze osiągniesz nieprzeciętną obróbkę produktów spożywczych, włącznie z kruszeniem lodu.
  Naczynie o pojemności 1,5 l produkowano z Eastman Tritanu (nie zawierającego BPA), dzięki czemu jest wysoce niepodatne na zarysowania, pęknięcia albo rozbicie. Wytrzyma nawet do 10 razy więcej cykli mycia w zmywarce (w górnym koszu) w porównaniu z naczyniami wykonanymi ze zwykłego poliwęglanu. Miksuj, krusz, rozdrabniaj, siekaj i rób sok... Wszystko w jednym!
  Specyfikacja:
  • Moc 1000 W
  • Kruszenie lodu: Tak
  • liczba szybkości: 5
  • objętość naczynia: 1,5 l
  • Materiał pojemnika: TRITAN
  • Wysokość: 45 cm
  • Szerokość: 36 cm
  • Głębokość: 39,8 cm
  • Kolor: SZARY
  • Masa: 3,5 kg

☆ Juicy Retreats JR 8000 ☆

Juicy Retreats JR 8000 Najniższa Cena Online

☆ Juicy Retreats JR 8000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Juicy Retreats
 • Nazwa produktu: Juicy Retreats JR 8000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  NAJNOWSZY MODEL WOLNOOBROTOWEJ WYCISKARKI SOKÓW JR ULTRA 8000 S2

  znanej brytyjskiej producenta "Juicy Retreats"

  NAJWAŻNIEJSZE zalety

  • konkretny silnik, zezwala na max. 2 godziny ciągłej pracy
  • 37 obrotów na minutę
  • duży, bezpieczny i komfortowy podajnik
  • większa powierzchnia sitek
  • nowa dwustopniowa budowa ślimaka
  • wydłużona gwarancja - 10 lat na silnik, 5 lat na części (nie dotyczy firm)

  lepszY SILNIK WYCISKARKI JR 8000 S2 umożliwia nieprzerwanĄ PRACĘ przez 2 GODZINY!

  Dotychczasowe modele pozwalały na pracę urządzenia poprzez maks. Godzinę, wyciskarka JR 8000 S2 z powodzeniem może być używana nie tylko do wykorzystywania domowego,ponadto w obiektach gastronomicznych.

  NISKIE OBROTY

  prędkość wyciskania nie pozostaje bez znaczenia dla jakości soku, im wolniejsze obroty, tym bardziej wartościowy sok! Model JR 8000 S2 ma jeszcze niższe obroty wynoszące zaledwie 37 na minutę! Sok nie podgrzewa się i nie traci wartości odżywczych i witamin, jest gęsty i smaczny.

  skutecznIEJSZY ŚLIMAK

  Dla udoskonalonej produktywności wyciskania, urządzenie zaopatrzono w dwustopniowy mocny ślimak.

  Wyciskarka 8000 S2 zezwala na wyciskanie soku z dowolnych warzyw. Wytrzymałe sitka z tworzywa Tritan zostały lepsze i teraz mają obszerniejszą powierzchnię siatki przez którą zostaje wyciśnięty sok.

  3 SITKA DO WYCISKANIA W zestawie PLUS SITO KLARUJĄCE (do przecedzania)

  Sitko do soków - z twardych warzyw, owoców oraz z zielonych liści i traw pszenicznych.

  Sitko do koktajli, smoothie, musów

  Sitko do sorbetów, lodów owocowych - dzięki wytrzymałym materiałom możesz zrobić deser z mrożonych owoców.

  Sitko klarujące, jeżeli chcesz transparentny sok, możesz użyć dopełniające sito do cedzenia soku.

  wygodnY I BEZPIECZNY PODAJNIK

  o szerokości 7,5 cm, pozwala na wyciskanie soków z całych owoców, dzięki czemu oszczędzamy czas, a praca z urządzeniem staje się szybka i przyjemna. Progresywny podajnik FeedSafe z obrotową platformą, zabezpiecza przed włożeniem rąk do środka, dzięki temu urządzenie jest bezpieczniejsze przy pracy z dziećmi.

  PRZYCISK REVERS

  funkcja pozwala na uruchomienie ślimaka w przeciwnym kierunku, co pozwala na wycofanie towaru w razie zapotrzebowania

  unikalnY KOREK NIEKAPEK

  wylot soku został ulepszony i wzbogacony o korek który po zamknięciu zezwala na przepłukanie wnętrza misy. Rozwiązanie pozwala na wyciskanie różnych soków z różnych owoców, których nie chcesz mieszać ze sobą. Starczy zamknąć korek, wlać wodę do podajnika i uruchomić wyciskarkę. Wnętrze zostanie wypłukane z resztek miąższu i owocu! Wypuść wodę ze środka i wyciskarka jest gotowa do wyciskania kolejnej partii soku, bez konieczności rozkręcania całego urządzenia.

  Funkcja jest ponadto przydatna jeżeli chcesz uzyskać sok z przeróżnych owoców, wówczas zamknij korek i włóż ulubione owoce lub warzywa. Wyciskarka wymiesza sok we wnętrzu a ty uzyskasz perfekcyjny wymieszany sok.

  Jeżeli śpieszysz się do pracy i nie masz czasu umyć urządzenia, wystarczy zamknąć korek i wlać szklankę wody do środka. Pozostałości nie zaschną a ty po powrocie uruchomisz wyciskarkę i opróżnisz ją z resztek soku i wody.

  TWORZYWA WOLNE OD TOKSYCZNYCH BISFENOLI

  Wyciskarka produkowana jest z trwałych i nietoksycznych tworzyw, dzięki czemu masz pewność iż pijesz zdrowy sok.

  PROSTY MONTAŻ

  W pełni instynktowny i czytelny system wskaźników - strzałek pozwala w przystępny sposób złożyć JR Ultra 8000 S2 w kilka sekund i natychmiast przejść do wyciskania soku.

  nieszablonowY DESIGN I CICHA PRACA

  postępowy design, unikatowy blask, świeże ulepszenia i jeden z najcichszych silników w wyciskarce 8000 S2 pozwalają ocenić ją jako jedną z najdoskonalszych wyciskarek, jakie można nabyć.

  zestaw mieści:

  • korpus (podstawę) wyciskarki
  • misę
  • wycieraczkę
  • ślimak
  • komin
  • popychacz
  • sitko do soków
  • sitko do smoothie
  • sitko do sorbetów
  • sito odcedzające
  • 2 sztuki pojemników na sok i pulpę
  • szczotkę do czyszczenia
  • instrukcję obsługi w języku polskim
  • książkę z przepisami w języku angielskim
  • książkę w języku polskim "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować Twoje życie. Dr Sandra Cabot"

  Porównanie modeli wyciskarek soku na dzień 12.11.18r.

  SPECYFIKACJA:

  • Moc silnika 240W
  • Czas ciągłej pracy 90-120 minut
  • Obroty ślimaka - 37 rpm / min.
  • Poziom hałasu 50-60 dB
  • Tworzywa wolne od bisfenolu
  • Ślimak z tworzywa Ultem
  • Sitka z tworzywa Tritan
  • Przycisk pracy wstecznej ślimaka - Reverse
  • rozmiary: 49 x 16 x 26
  • Waga: 7,5kg
  • Zabezpieczenia przed przegrzaniem
  • Gwarancja: 10 lat na silnik, 5 lat na części
  • Gwarancja dla firm: 2 lata

  Prezenty do każdej wyciskarki od Mediasklep24.pl:

  1. Książka "Terapia Sokowa czas na juicing"

  2. Książka pt. "Zdrowe soki" Danielle Omar

  3. Książka pt. "Przywracać zdrowie żywieniem" Ewa DąbrowskaPodobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 2000 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bio Chef Atlas Slow Juicer ☆

Bio Chef Atlas Slow Juicer Najniższa Cena Online

☆ Bio Chef Atlas Slow Juicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bio Chef
 • Nazwa produktu: Bio Chef Atlas Slow Juicer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka soku Bio Chef Atlas Juicer Wyciskarka soku Bio Chef Atlas Slow Juicer jest urządzeniem, na które bez dwóch zdań powinien zwrócić uwagę każdy, kto planuje zakupić tego rodzaju sprzętu i chce wybrać sprzęt najkorzystniejszej jakości. Nie ma bowiem nic lepszego dla zdrowia i urody niż zdrowy, naturalny sok, który tworzony jest samodzielnie w urządzeniu wysokiej klasy!


  Charakterystyka wyciskarki

  Pionowa wyciskarka soku Bio Chef Atlas Slow Juicer – wyciskarka wyśmienita pozostała tworzona przez producenta działającą na rynku już przeszło 25 lat, mającą bogatą wiedzę i doświadczenie. Artykuł ten jest konsekwencją wieloletnich prac, podczas których producent kierował się opiniami i uwagami klientów.

  Bio Chef Atlas Slow Juicer jest wyciskarką wolnoobrotowa, dzięki której sok można przygotować w krótkim czasie. Jest to realne dzięki nad wyraz mocnemu silnikowi oraz wyjątkowej konstrukcji urządzenia, która jest bardzo wytrzymała oraz mocna. Części wyciskające wyciskarki produkowano z tworzywa o nazwie GE Ultem. Warto wiedzieć, że właśnie z tego tworzywa wykonywane są także pomiędzy innymi najwyższej jakości narzędzia chirurgiczne.

  Jest to tworzywo:

  • niezniszczalne

  • oporne na odkształcenia i inne uszkodzenia

  • zapewniające bezpieczeństwo i sterylność (nie wchodzi w reakcje z kwasami owocowymi oraz innymi związkami chemicznymi)

  • wolne od BPA czyli zgubnych bisfenoli A

  Omawiana wyciskarka jest najzgrabniejszą wyciskarką pionową przystępną aktualnie na rynku. Poza tym,charakteryzuje ją ciekawy wygląd z powodu designerskiej obudowy, ważne jest to, że jest ona niepokaźnym urządzeniem. Dlatego także na stałe może zagościć na kuchennym blacie i stać się jego użyteczną ozdobą. Urządzenia wymagające ciągłego rozkładania, chowania i wydobywania są kłopotliwe i właśnie ze względu na to rzadko wykorzystywane. W przypadku wyciskarki BioChef Altas Slow Juicer taki problem nie istnieje, gdyż urządzenie za każdym razem może być „pod ręką”.

  Na ratunek enzymom!

  Należy mieć świadomość tego, iż sok sokowi nierówny. Sok zrobiony samodzielnie w domu powinien być realnie najzdrowszy i najsmaczniejszy ze wszystkich dostępnych, a będzie taki jedynie wtedy, gdy w trakcie jego produkcji nie dojdzie do zniszczenia bezcennych dla zdrowia:

  • witamin

  • enzymów

  • antyoksydantów

  Bio Chef Atlas Slow Juicer gwarantuje zaś zasobność wszelkich cennych składników odżywczych dzięki specjalnej zastrzeżonej technice ochrony enzymów. Wolne obroty silnika powodują, iż sok nie ulega podgrzaniu i właśnie dlatego zachowuje swoje walory zdrowotne i smakowe. Sok przygotowany przy pomocy Bio Chef Atlas Slow Juicer można przechowywać w lodówce nawet do 48 godzin i przez cały ten czas nie traci on swych wartości.  atuty

  Wyciskarka soku Bio Chef Atlas Slow Juicer bardzo mnóstwo zalet:
  • jest efektywna – wyciskarka wyciska maksymalną liczba soku, co można zaobserwować po sprasowanych i konkretnie odciśniętych resztkach

  • pracuje cicho – urządzenie pracuje tak cicho, że sok można przygotować o każdej porze dnia i nocy. W czasie korzystania z wyciskarki można luźno oglądać telewizję, słuchać radia czy rozmawiać

  • sama czyści się w czasie pracy – wyciskarka posiada obrotowy wirnik z uszczelkami silikonowymi, dzięki którym za każdym razem pozostaje czysta, a także efektywna

  • nie wymaga rozkładania i całkowitego mycia między wyciskaniem poszczególnych towarów – ta funkcja przypadnie do gustu każdemu, kto ceni swój czas i lubi mnogość wśród soków. Między wyciskaniem poszczególnych warzyw czy owoców wystarczy zamknąć zatyczkę znajdującą się na wylocie soku, a następnie wlać wodę do urządzenia i przepłukać je. Dzięki czemu w sposób prędki i prosty można uzyskać najróżniejsze soki, a ich smaki nie pomieszają się

  • jest prosty w myciu – wyciskarka nie posiada żadnych zbędnych i zakamarków, do których dojście mogłoby być utrudnione. W czasie końcowego mycia na dodatek można skorzystać z funkcji samoczyszczenia, a następnie umyć pozostałe części  Bio Chef Atlas Slow Juicer – części zestawu

  Do wyciskarki soku Bio Chef Atlas Slow Juicer załączone są liczne niezwykle ergonomiczne akcesoria takie jak:
  • dwa sitka wewnętrzne – grube sitko do przygotowywania przecierów, smoothie oraz musów, niepokaźne sitko do soków klarownych

  • dwa pojemniki zewnętrzne – na sok i na pulpę (resztki towarów)

  • tłoczek do popychania artykułów

  • szczoteczkę do czyszczenia

  • bambusową dwustronną deskę do krojenia

  • film DVD – film dot. Użytkowania wyciskarki i zasad zdrowego odżywiania

  • książkę z przepisami – w książce można znaleźć inspiracje na liczne odżywcze soki i nie tylko

  • dwa ceramiczne noże marki Bio Chef w prezencie!


  Co można przygotować za pomocą Bio Chef Atlas Slow Juicer?

  Wyciskarka Bio Chef Atlas Slow Juicer nie służy tylko i jedynie do przygotowywania krystalicznych albo gęstych soków. Z pomocą wyciskarki można przygotować różnorodne musy i papki dla dzieci, przeciery, syropy, pure ziemniaczane. Urządzenie bez trudu radzi sobie z wyciskaniem jednocześnie nad wyraz twardych warzyw i owoców, jak i przeróżnych ziół, liści.

  Bio Chef Atlas Slow Juicer – wybór świetny dla...

  dla każdego! Wyciskarka Bio Chef Atlas Slow Juicer to znakomite rozwiązanie dla osób pragnących odżywiać się zdrowo i dbać o sylwetkę, dla rodziców dbających o zdrowie i odpowiednie odżywianie swych dzieci. Z racji tego, iż Bio Chef Atlas Slow Juicer jest wysokiej klasy profesjonalnym urządzeniem, może być używane w restauracjach i innych punktach gastronomicznych.


☆ Zoo Rhino ☆

Zoo Rhino Najniższa Cena Online

☆ Zoo Rhino - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zoo
 • Nazwa produktu: Zoo Rhino
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka byzoo Rhino, to kolejna wyciskarka holenderskiej firmy byzoo.

  Kolejna nowość znanej i lubianej przez klientów producenta Byzoo. Rhino to pozioma wolnoobrotowa wyciskarka sugerowana przy produkcji zielonych soków i soków z twardych i soczystych produktów. Pozioma budowa wałka ślimakowego zapewnia nam maksymalne wyciśnięcie produktów a wolnoobrotowy wałek ślimakowy nie sprawia napowietrzania produkowanych soków gwarantując najwyższą sprawność wśród konkurencji.

  Specyfikacja urządzenia:

  1. najmocniejszy silnik 250W
  2. Najniższe obroty 54 obr./min.
  3. 5cio stopniowa regulacja wypływu pulpy
  4. Najcichsza wyciskarka
  5. Najwyższa produktywność
  6. Wielozadaniowość - cechuje się przez przeróżnego typu końcówki:
  • Sitko do soków
  • Sitko przetwarzające ( homogenizacja )
  • Końcówki makaronowe ( 4 typy makaronów )
  • Końcówki do paluchów ( 2 grubości )

  w chwili kiedy decydujesz się na wybór trafnego urządzenia do produkcji soków stawiasz na poprawę swojego ZDROWIA. Nie pozostawiamy Ci żadnych złudzeń – jesteśmy tym co spożywamy na co dzień. Pozwól nam i naszej wyciskarce pomóc Ci w poprawie jakości TWOJEGO ZDROWIA – pamiętaj zdrowie jest jedno ZADBAJ O NIE. A teraz chcielibyśmy Ci przedstawić pełen wachlarz możliwości jakie daje Ci nasz best seler czyli wyciskarka RHINO.

  Co iż wyciskarka RHONO jest taka wyjątkowa?

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  Wyciskarka RHINO to nie tylko wyciskarka do soków. Na urządzeniu tym przyrządzisz pokaźnie więcej niż tylko pyszne i bogate w witaminy soki. To urządzenie które pozwoli Ci na niemało więcej jeśli mu na to pozwolisz. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Ci możliwości wyciskarki którą masz na wyciągnięcie ręki:

  ZDROWE I PYSZNE SOKI

  Na naszej wyciskarce przyrządzisz soki z wszystkich produktów – z zasady z tych, z którymi nie radzą sobie sokowirówki – to jest właśnie przewaga wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami:

  • ZIELONE SOKI - trawa pszeniczna, jarmuż, młoda pokrzywa, szpinak, seler naciowy i inne. Wszelkie zioła które uprawiasz w ogrodzie czy także na balkonie możesz zastosować do wyciskania soków właśnie przy użyciu wyciskarki Rhino. Podaruj sobie i swym bliskim skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów i fitosubstancji zamkniętych w szklance pysznego soku.
  • SOKI Z TWARDYCH WARZYW – marchew, burak czy również bulwa selera. Warzywa te posiadają nieocenione obfitość elementów dobrze wpływających na nasze zdrowie
  • MIĘKKIE OWOCE – twarde jabłka, pomidory, truskawki, aronia, maliny, porzeczki czy winogrona oraz pozostałe owoce. Przygotujesz dzięki wyciskarce pyszne kolorowe soki bogate w najcenniejsze składniki odżywcze pomagające wspierać nasze zdrowie.

  MLEKA ROŚLINNE - w obecnych czasach wielu z nas boryka się z zróżnicowanymi nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli ty też masz ten problem i nie możesz np. Spożywać mleka, to wyciskarka Rhino przyjdzie Ci z ratunkiem. Dzięki wyciskarce przygotujesz:

  • Mleko owsiane
  • Mleko sojowe
  • Mleko migdałowe
  • Kokosowe
  • Orzechowe i inne...

  PRZETWARZANIE ŻYWNOŚCI – HOMOGENIZACJA

  Dzięki specjalnemu pełnemu sitku przygotujesz:

  • MASŁA ORZECHOWE – Ty wybierasz orzechy z jakich chcesz przygotować swoje zdrowe smarowidło na kanapki i to Ty decydujesz o jego konsystencji – wszystko zależy właśnie od Ciebie.
  • SORBETY Z OWOCÓW – zdrowa alternatywa dla słodkiej zimnej przyjemności – 100% składników pochodzenia naturalnego, żadnych słodzików, barwinków i konserwantów.
  • PASTY – warzywne, z cieciorki czy soczewicy.
  • MIELENIE – dzięki tej nakładce zmielisz ser na sernik i mak na pyszny makowiec.
  • Przygotujesz jeszcze FARSZ do pierogów

  KOŃCÓWKI DO PRODUKCJI WŁOSKICH SPECJAŁÓW – MAKARONY

  Urządzenie wyposażone jest w przeróżne nakładki. Końcówki o których mowa to:

  • 4 do makaronów
  • 2 do paluchów np. Chlebowych.

  Makarony jakie możemy przygotować dzięki wyciskarce to nitki/cienkie spaghetti, grubsze spaghetti, tagliatelle o dwóch szerokościach. Nakładka przetwarzająca pomorze zagnieść ciasto a końcówki uformują optymalny zarys makaronu.

  najistotniej WOLNOOBROTOWY MECHANIZM WYCISKAJĄCY

  Przewaga wyciskarki Rhino nad innymi podobnymi, poziomymi wyciskarkami to na ogół najniższe obroty wałka ślimakowego na minutę. Mamy tutaj 54 obr./min. Co czyni ją najlepszą wyciskarką pod względem tego najważniejszego parametru, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Dzięki tak niskim obrotom wyciskamy soki bogate w substancje odżywcze:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały...

  solidnY SILNIK – NIC MU NIE DA RADY

  konkretny silnik przy wyciskarkach poziomych, w których wywieramy nacisk na stopnie wałek ślimakowy, sprzyja wydajniejszej pracy urządzenia. Dzięki takiemu silnikowi wyciskarka idealnie sprawdza się w każdym zadaniu – bez względu na to co dla niej przygotowaliśmy. Zaimplementowano tutaj silnik indukcyjny bezszczotkowy co zapewnia dużą żywotność, wytrzymałość i jego bezusterkowość. Ponadto silnik ten cechuje szczególnie cicha praca. Urządzenie pracując na sucho praktycznie nie stwarza hałasu, tylko szum – dopiero podawane surowce generują większy hałas (twarde warzywa obszerniejszy, miękkie owoce mniejszy).

  zmienionY WAŁEK ŚLIMAKOWY

  Serce wyciskarki, czyli wałek ślimakowy, w wyciskarce Rhino Byzoo zostało zmodyfikowane. Dodatkowe wypustki sprzyjają temu, że produkty są łatwiej i szybciej miażdżone, a także podawane na dalsze części wałka do sitka wyciskającego. Taka kompozycja wałka powiększa skuteczność wyciskarki, dzięki czemu uzyskamy obszerniejszą ilość soku w porównaniu do konkurencji.

  BEZPIECZNE MATERIAŁY – BPA FREE

  Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy możliwość wykonywania newralgicznych części wyciskarek z tworzyw bezpiecznych dla nas i neutralnych w kontakcie z sokiem. Dzięki tym materiałom mamy pewność, że do soków nie przedostają się żadne dodatkowe elementy niepożądane. Dodatkowo materiały te nie reagują z kwasami soków i nie ulegają osłabieniu czy ścieraniu, jak to ma miejsce w przypadku zwykłych tworzyw w budżetowych wersjach wyciskarek. Mowa tutaj u ULTEMIE, z którego tworzony jest wałek ślimakowy i sitka, TRITANIE cały bęben przetwarzający, do którego wkładane są pozostałe komponenty urządzenia, i STALI rdzoodpornej w sicie do soków i sicie przetwarzającym. Są to materiały najszczególniej sugerowane przy tego typu urządzeniach gdzie pewność, iż do soku nie przedostaje się nic oprócz dobrodziejstw z warzyw owoców czy zieleniny ma kluczowe znaczenie. Wybieraj wyłącznie takie produkty, w których masz pewność, że są wolne od zgubnych bisfenoli czy innych ftalanów jak bardzo krzywdzących dla naszego zdrowia. Na dodatek materiały te są na tyle twarde,nawet codziennie wyciskając twarde korzenne produkty nie będą nam się ścierać jak to ma miejsce w tańszych budżetowych markach. Ponadto sitko tworzone ze stali nierdzewnej nie będzie nam z czasem rdzewiało w kontakcie z kwasami soków. To wszystko przemawia za produktem, który Państwu proponujemy.

  PŁYNNA REGULACJA ŚWIATŁA OTWORU WYLOTOWEGO PULPY

  W wyciskarce wolnoobrotowej RHINO masz realny wpływ na to w jaki sposób wydala z siebie odpad w postaci pulpy. Pięciostopniowa regulacja pozwala na płynną regulację ujścia pulpy z urządzenia w czasie realnym.

  Pokrętło to rozszerza w obszerny sposób sprawność pracy mechanizmu wyciskającego:

  • Poziom 5 ustawiasz gdy wyciskarka ma do wyciśnięcia sok z twardych produktów takie jak warzywa korzenne
  • poziomy niższe w przypadku bardziej miękkich owoców.

  Wraz z podawaniem kolejnych ascetycznców na wałek ślimakowy należy obserwować kanał wylotowy na odpady i dostosowywać wartość numeryczną na pokrętle do tego jak pulpa uchodzi z wyciskarki. Poziom 5 otwiera nam światło ujścia pulpy maksymalnie więc ta opuszcza urządzenie wyjątkowo płynnie i bez oporu. Ustawianie pokrętła na poziomy niższe aniżeli 5 to przymykanie tego światła i powiększanie ciśnienia wyciskania. Pamiętać przy tym należy nie możemy w dowolny sposób manewrować tym pokrętłem tylko trzeba przestrzegać pewnej zasady:

  Im twardszy artykuł, który formuje dużo pulpy tym ten otwór powinien mieć obszerniejsze światło którym wydostaje się pulpa z urządzenia, czyli twarde ustawiamy na 5 a miękkie bliżej 0.

  ELEGANCJA I progresywnY styl DLA KAŻDEJ KUCHNI

  Wyciskarka Byzoo Rhino to progresywne urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co umożliwia doskonałe wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczyzadowala każdą Panią domu.

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • Korpus z silnikiem
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Bęben przetwarzający
  • Tacka zasypowa
  • Sitko do soków
  • Sitko pełne ( do homogenizacji)
  • Nasada bębna
  • Regulator wypływu pulpy
  • 4 końcówki makaronowe
  • 2 końcówki do np. Formowania paluchów chlebowych
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i obcym
  • Karta gwarancyjna


☆ Wellra TGJ50S ☆

Wellra TGJ50S Najniższa Cena Online

☆ Wellra TGJ50S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wellra
 • Nazwa produktu: Wellra TGJ50S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Wellra TGJ 50S

  konwencjonalne Rozwiązania w postępowym Modelu

  Co podkreśla wyciskarkę do soków Wellra TGJ 50S?

  3 Sita Do Wyciskarki Wellra TGJ 50S


  Co gromadzi komplet Wyciskarki Wellra TGJ 50S?
  • Korpus wyciskarki
  • Sito do soków przejrzystych
  • Sito do koktajli
  • Sito do homogenizacji
  • Sito zewnętrzne na pojemnik
  • 2 wałki ślimakowe ze stali nierdzewnej
  • Szczotka czyszcząca
  • Plastikowy popychacz
  • Drewniany popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Uchwyt blokujący
  • Pierścień blokujący
  • Korek bębna
  • Śruba regulująca
  • Indywidualnie dostosowane diety


☆ Kuvings D9900 ☆

Kuvings D9900 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings D9900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings D9900
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -200 zł z kodem BFD9900. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy żeby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje dużo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, produktywniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Producent Kuvings proponuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta znamionuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.nowoczesne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to żeby zapewniać trafną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych elementów odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technologia w wolnoobrotowych wyciskarkach producenta Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa D9900 firmy Kuvings to połączenie wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu.

  postępowe działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców powoduje, że te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o sporo dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model firmy zaopatrzony został w obszerny podajnik, w którym bez problemu zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Szeroki wygodny wlot jest bezapelacyjnie obszerniejszy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw do nawet 30 minut ciagłej pracy.

  Do tego praca na wolnych obrotach (48 obrotów na minutę) plus zastrzeżona technika pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, umożliwia nad wyraz skrupulatną, a typowo produktywną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" zapewnia wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co za tym idzie, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek producenta Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Dzięki zaimplementowaniu w wyciskarce do soku Kuvings D9900 technice maksymalnego oczyszczania, masz gwarancję uzyskania genialnego i w 100% pozbawionego włókien soku, który jest pełen smaku i witamin.

  Co istotne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu przez co nie zmienia jeszcze smaku. Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy przez 72 godziny.

  Trzeba ponadto podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo dużej mocy silnika.Najważniejsze komponenty mechanizmu, czyli ślimak i sitko wytwarzane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niż plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być używany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach wykorzystywania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, iż jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Wszechstronne zastosowanie wyciskarek zezwala na przygotowanie w nich soku jednocześnie z: twardymi owocami i warzywami podawanymi w pełni, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o szerokiej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 prosto przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa.Wyciskarka ma łatwą i ergonomiczną budowę, która pozwala na proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  parametry:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do niezwykle sprawnej pracy przez sporo lat.- Wolne wyciskanie: 48obr/min. Zagwarantuje perfekcyjny balans między szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- użycie skutecznego i cichego silnika (40-50dB.), wysokiej jakości przekładni oraz dokładne wykonanie pozwalają maksymalnie ograniczyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- obfity wygodny wlot o średnicy 8,2 cm, umożliwia wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings posiada dużą ilość błonnika, widocznie obszerniejszą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie i specjalna budowa ślimaka i sita umożliwiają zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza odporność, jakość i niezawodność urządzenia.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie typowe:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.dane techniczne:- rozmiary urządzenie: dł.

  21 x szer. 15 x wys. 45cm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenia: 7 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- ilość obrotów: 48 rpm,- Około 30 minut ciągłej pracy,- System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm,- obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie elementy wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie produktu od Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie towaru tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w całości pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem komponentów silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W sytuacji, w którym Klient wykorzystuje produkt poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną poprzez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu artykułu przez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne towaru, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją towaru, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych komponentów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, cieplne lub chemiczne produktu powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym użytkowaniu, konserwacji albo przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niżeli tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta albo inną niepowołaną do tego osobę w strukturę artykułu (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia artykułu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do użytkowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie komponenty odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom producenta przy stworzeniu nieszablonowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w rezultacie wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wydobywają z warzyw i owoców wszystko, co najkorzystniejsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały i uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenia i pokaźna moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych, a także walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm ☆

Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XXLselect
 • Nazwa produktu: Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka | 6300 obr/min. | 430W | 230V | 190x310x(H)380mm, Model ze stali nierdzewnej, z oddzielnym zrzutem pulpy do plastikowego pojemnika. Gumowe nóżki uniemożliwiają wibracjom i przesuwaniu, nietrudne czyszczenie, duży otwór wsadowy 7,5 cm.

  obroty/min. Cm, V, W, 6300, 38(H)x19x31, 230, 430Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 2000 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 2000 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 2000 zł cena,
 • wyciskarka do 2000 zł ranking,
 • wyciskarka do 2000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...