Najlepsze wyciskarki do 2000 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 2000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do 2000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Prezentujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - efektywna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą dobrze spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden komponent nie będzie prawidłowo włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przychylną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Także jej przenoszenie jest nad wyraz proste. A wszystko to wszystko to rewelacyjnie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek umożliwia przygotowanie soku z różnych komponentów, które trafią do Twojej szklanki perfekcyjne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. W dodatku jego praca jest stanowczo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najbardziej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce uwydatnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak znaczny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieznaczne kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  ekskluzywny design
  progresywny, wytwarzany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w eleganckim matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty techniczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w tworzeniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Ukazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - wydajna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest efektywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą dobrze spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden element nie będzie prawidłowo włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest niezwykle przychylną wyciskarką nie tylko w wykorzystywaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to perfekcyjnie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z zróżnicowanych elementów, które trafią do Twojej szklanki doskonałe wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Solidny silnik Wysokiej jakości, solidny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest istotnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • lepsza misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dodatkowe wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najistotniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak obszerny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na niewielkie kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate zwiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  luksusowy design
  postępowy, stworzony z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane kolory - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wysmakowanym matowym wydaniu powodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości techniczne

☆ Kuvings D9900 ☆

Kuvings D9900 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings D9900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings D9900
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -200 zł z kodem BFD9900. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy aby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje sporo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie komfortowojszym, wydajniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Producent Kuvings oferuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta znamionuje się najwyższą jakością i funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.progresywne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to by zapewniać stosowną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych elementów odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technologia w wolnoobrotowych wyciskarkach firmy Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa D9900 producenta Kuvings to połączenie wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu.

  nowoczesne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model producenta wyekwipowany został w duży podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Obszerny komfortowy wlot jest bezdyskusyjnie pokaźniejszy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw do nawet 30 minut ciagłej pracy.

  Do tego praca na wolnych obrotach (48 obrotów na minutę) plus opatentowana technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, umożliwia nad wyraz staranną, a na ogół sprawną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek marki Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Dzięki zastosowaniu w wyciskarce do soku Kuvings D9900 technologii maksymalnego filtrowania, masz gwarancję uzyskania doskonałego i w 100% pozbawionego włókien soku, który jest pełen smaku i witamin.

  Co widoczne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu przez co nie zmienia też smaku. Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy przez 72 godziny.

  Trzeba na dodatek podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo wielkiej mocy silnika.Najważniejsze części mechanizmu, czyli ślimak i sitko produkowane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niż plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być stosowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, iż cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu choćby po wielu latach wykorzystywania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Wszechstronne wykorzystanie wyciskarek pozwala na przygotowanie w nich soku zarówno z: twardymi owocami i warzywami podawanymi w całości, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o obfitej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 z łatwością przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa.Wyciskarka ma łatwą i funkcjonalną budowę, która zezwala na proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  atrybuty:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do niezwykle produktywnej pracy poprzez sporo lat.- Wolne wyciskanie: 48obr/min. Zapewnia świetny balans między prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- użycie efektywnego i cichego silnika (40-50dB.), wysokiej jakości przekładni, a także staranne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- wielki wygodny wlot o średnicy 8,2 cm, zezwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings gromadzi dużą ilość błonnika, pokaźnie obszerniejszą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie, a także specjalna konstrukcja ślimaka i sita umożliwiają zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki temu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza trwałość, jakość i niezawodność urządzenia.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie typowe:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.dane technologiczne:- rozmiary urządzenie: dł.

  21 x szer. 15 x wys. 45cm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenia: 7 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- ilość obrotów: 48 rpm,- Około 30 minut ciągłej pracy,- System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm,- pokrywa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie części wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie produktu od Klienta za pośrednictwem producenta kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie artykułu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w pełni pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem elementów silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną poprzez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu towaru przez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne artykułu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją towaru, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych elementów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, cieplne albo chemiczne artykułu powstałe w wyniku działania lub zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym wykorzystywaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych aniżeli tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia towaru powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do stosowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia towaru powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie składniki odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom firmy przy stworzeniu nieszablonowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w rezultacie wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały oraz zapobiegając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenia i wielka moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych, a także walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Yoda premium prasa do tłoczenia oleju (srebrny) ☆

Yoda premium prasa do tłoczenia oleju (srebrny) Najniższa Cena Online

☆ Yoda premium prasa do tłoczenia oleju (srebrny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yoda
 • Nazwa produktu: Yoda premium prasa do tłoczenia oleju (srebrny)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prasa do oleju Yoda Premium dzisiaj z panelem w języku polskim.

  Prasa do oleju Yoda Premium, to prasa nowej III genaracji plus z polskimi napisami i całym polskim menu. Dzisiaj praca będzie jeszcze komfortowojsza niżeli do tej pory. Yoda Premium to ulepszona wersja prasy Yoda trzeciej generacji plus (o nr technicznym YD-ZY-02A). Jest to domowa prasa do tłoczenia oleju na zimno (olej tłoczony na zimno posiada pokaźnie więcej elementów jak Omega 3, 6, 9, czy witamin) z nasion oleistych. Yoda Premium, to zmodernizowana gen. II czyli pras np. Oleium i innych, o nowy wał i system tłoczenia i poszerzona gwarancja.

  Nowa prasa Yoda jest w stanie uzyskać w zależności od surowca do 80 procent zawartego w nim oleju, reszta to już wyłącznie woda. Odpad jest już nad wyraz suchy, po odstawieniu i po odparowaniu wilgoci, możemy taki wytłok zmielić np. W maszynce, czy zblendować, bo w wielu wypadkach świetnie pasuje na mąkę, czy na posypkę do sałatek.

  Wyciskarka do oleju Yoda jest dziecinnie prosta w obsłudze - kilkoma przyciskami z polskim opisem wybieramy, to co będziemy tłoczyć. Następnie wsypujemy materiał do urządzenia i uruchamiamy. Prasa posiada siedem programów do różnorodnego typu surowców: orzechy ziemne, sezam, słonecznik, rzepak, nasiona lnu, orzechy włoskie oraz ostatni program dodatkowy do mieszanek i pewnych innych olejów. Pod każdym z programów, możemy tłoczyć jeszcze dużo innych, podobnych nasion/orzechów - o czym więcej w instrukcji.

  Prasa Yoda jako jedyna w Polsce jest już od kilku lat stale odznaczana Laurami Klienta, osiągając już najwyższe odznaczenia "Top firma" i "Złoty Laur Konsumenta".

  UWAGA!!! Oryginalna Prasa Yoda Premium jest pakowana jak wyżej. Strzeż się podróbek i kupuj tylko u autoryzowanych sprzedawców firmy Yoda!

  Prasa jest tworzona z materiałów BPA free, gdyż tak naprawdę w prasie Yoda, olej nie ma możliwości spotkania się z materiałami sztucznymi, gdyż ma kontakt tylko z elementami stalowymi. Tak więc cykl tłoczenia jest maksymalnie produktywny i nie występują nienaturalne materiały, które w procesie wycierania muszą być wymienione, a jakieś ich elementy mogły żeby się dostać do oleju.

  wyjątkowe mocne strony prasy Yoda Premium:

  • Prasa ma siedem ustawień pod zróżnicowanego typu materiały jakie wrzucamy do prasy. Wszystko to banalnie przystępne w obsłudze, nad wyraz krystaliczne. Dzięki rozmaitości programów, prasa wyciśnie maksymalnie dużo oleju, nie zapychając się albo nie marnotrawiąc materiału. Gdyż każde ustawienie, to inny tryb tłoczenia i inny sposób nagrzewania w czasie tłoczenia, jak i w czasie oczywszczania prasy z wytłoczyn.
  • W prasie tej nie używamy popychacza - wszytsko wsypujemy, zamykamy pokrywę i czekamy na zakończenie procesu tłoczenia ( urządzenie może się choćby samo wyłączyć, więc nie musimy "towarzyszyć" prasie w momencie pracy) co nie jest standardem wśród innych pras.
  • duży i z zasady pojemny otwór wsadowy pozwala wycisnąć olej z większej ilości, bez dosypywania bezkompromisowca. Inne prasy mają taką wadę, iż należy co chwilę dosypywać towar do tłoczenia.
  • Bezproblemowe jest w dodatku jej czyszczenie, które polega na przetarciu, dołączoną w pakiecie szczotką tunel z odpadem.
  • Polskie, wyraźnie podświetlone menu.

  Naturalny olej - czyli taki, który możesz zrobić sobie sam dzięki prasie Yoda Premium, jest produktem podatnym na negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak np. Podwyższona temperatura czy światło. Dlatego olej fabryczny, przystępny później w sklepie jest niejednokrotnie tłoczony na gorąco, w wysokiej temperaturze 200-300 stopni. Jest on ponadto poddawany procesowi rafinacji z wykorzystaniem zróżnicowanych silnie działających środków chemicznych. Cykl ten ma na celu wytworzenie jak największej ilości towaru, który pasuje do długoterminowego przechowywania.

  Oleje sklepowe, tłoczone na zimno wtedy posiadają dużo konserwantów. Przygotowany olej w domu może stać ok. 3 miesięcy w lodówce, gdyż po tym czasie stanie się zjełczały. Natomiast oleje sklepowe stoją po prostu na półce przez niemało miesięcy. Dodatkowo olej domowy jest bardziej gęsty, tym samym bardziej odżywczy, a nie tak starannie odfiltrowany jak sklepowe.

  Świeży i naturalny olej z nasion dobrej jakości jest tak cenny dla zdrowia człowieka, jak owoce i warzywa. Więcej - olej jest źródłem "dobrych tłuszczów" i białek, potrzebnych dla twojego serca, czy po prostu komórek organizmu. Dlatego ważne jest jeść tak naturalne produkty, jak to tylko osiągalne.

  Wyciskany na zimno olej może być stosowany jako suplement diety, może być w dodatku wykorzystywany do gotowania, do sałatek, do marynaty, do wypieków, czy aromaterapii. Olej tłoczony na zimno ma interesujące parametry, z uwagi na co nieraz znajduje użycie w leczeniu, czy stanu umysłu.

  Z prasą Yoda jest mnóstwo możliwości tłoczenia, a podstawowe, które z łatwością możemy tłoczyć w polskich domach, to:

  1. Olej słonecznikowy ma wysoką zawartość lecytyny, która powoduje,genialnie pasuje do układu nerwowego. Gromadzi także pokaźne ilości witaminy A, D, E, a niektóre wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają ograniczyć poziom cholesterolu, utrzymuje zdrowy i młody wygląd skóry, jak i silne kości.
  2. Olej z nasion dyni ma wielki wpływ na rozrost prostaty, jest znany jako lekarstwo dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Pomaga leczyć zapalenie pęcherza moczowego, nerki pomaga, pomaga złagodzić zapalenie stawów, powiększa produkcję mleka u matek. Mieści wysoki poziom witaminy A i E.
  3. Olej z orzecha włoskiego ma ważną rolę w utrzymaniu czystych naczyń krwionośnych, jest też bogaty w selen, magnez, cynk, fosfor, żelazo, wapń, Omega 3, witaminy B1, niacyna, witamina E i posiada melatoninę. Poprawią ogólną kondycję i powiększa niepodatność. Przeciwdziała aktywności wolnych rodników, uniemożliwiając uszkodzeniom komórek.
  4. Olej z siemienia lnianego zalecany jest przy reumatycznym zapaleniu stawów i wysokim poziomie cholesterolu. Zalecany przy suchości oczu, infekcji pochwy, miażdżycy, nadciśnienia, ADHD i cukrzycy. Czasem stosowany jest jeszcze jako środek przeczyszczający i do utraty wagi. Olej lniany jest naturalnym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.
  5. Olej sezamowy pomaga utrzymać optymalny poziom cholesterolu we krwi, pozytywnie wpływa na pracę serca, oczyszcza organizm z toksyn, leczy dolegliwości trawienne, a dzięki właściwościom przeciwutleniającym niszczy wolne rodniki. Olej z sezamu to źródło cynku, witamin B i E, magnezu, wapnia i fosforu.

  W prasie Yoda Premium MOŻEMY TŁOCZYĆ: nasiona lnu, nasiona słonecznika, orzeszki ziemne, mak, orzechy makadamia, pistacje, migdały, sezam, orzechy włoskie, bezkompromisowe oliwki, nasiona arganowe, nasiona gorczycy, nasiona chia, orzechy brazylijskie, nerkowiec, nasiona dyni, pestki winogron, nasiona konopi, nasiona rzepaku, nasiona kolendry, ostropestu, czarnuszki i inne.

  Prasa do oleju Yoda Premium to nie tylko oleje,również mąka zrobiona z wytłoków, czy inne dodatki. Wyschnęte wytłoki, można zamienić w suchy proszek - mąkę np. Kokosową, słonecznikową, czy z pestek dyni.

  części zestawu do Prasy Yoda:

  1. pojemnik na odpady,
  2. pojemnik na olej z sitkiem,
  3. wycior,
  4. rękawica kuchenna,
  5. klucz do łatwiejszego odkręcania wału,
  6. instrukcja i gwarancja w języku polskim.

  przejrzyj cały cykl wyciskania oleju (na filmie Yoda 3G+) z siemienia lnianego, a także czyszcznie prasy po zakończonej pracy:

  Uzyskany efekt wyciskania ze 110g siemienia lnianego bio to ok. 48ml oleju.

  Nasze testy wykazały, że z ok. 300 g towaru uzyskujemy 150-200 ml oleju - wszystko jest wyjątkowo zależne od jakości produktu (ten sam produtukt BIO, a normalnym to uzupełniające 10-30 ml oleju więcej).

  Film z pomiarów temperatury tłoczenia oleju (na filmie Yoda 3G+):

  przejrzyj ponadto inne filmy, z przygotowywania oleju z: sezamu, słonecznika, orzechów arachidowych i włoskich.


☆ Zoo Rhino ☆

Zoo Rhino Najniższa Cena Online

☆ Zoo Rhino - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zoo
 • Nazwa produktu: Zoo Rhino
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Rhino to pozioma wolnoobrotowa wyciskarka sugerowana przy produkcji zielonych soków oraz soków z twardych i soczystych produktów. Pozioma konstrukcja wałka ślimakowego gwarantuje nam maksymalne wyciśnięcie produktów a wolnoobrotowy wałek ślimakowy nie sprawia napowietrzania wyprodukowanych soków zapewniając najwyższą produktywność wśród konkurencji.

  Specyfikacja urządzenia:

  1. najmocniejszy silnik 250W
  2. Najniższe obroty 54 obr./min.
  3. 5cio stopniowa regulacja wypływu pulpy
  4. Najcichsza wyciskarka
  5. Najwyższa skuteczność
  6. Wielozadaniowość - cechuje się poprzez przeróżnego rodzaju końcówki:
  • Sitko do soków
  • Sitko przetwarzające ( homogenizacja )
  • Końcówki makaronowe ( 4 rodzaje makaronów )
  • Końcówki do paluchów ( 2 grubości )

  w chwili kiedy decydujesz się na wybór stosownego urządzenia do produkcji soków stawiasz na poprawę swojego ZDROWIA. Nie pozostawiamy Ci żadnych złudzeń – jesteśmy tym co spożywamy na co dzień. Pozwól nam i naszej wyciskarce pomóc Ci w poprawie jakości TWOJEGO ZDROWIA – pamiętaj zdrowie jest jedno ZADBAJ O NIE. A dzisiaj chcielibyśmy Ci przedstawić pełen wachlarz możliwości jakie daje Ci nasz best seler czyli wyciskarka RHINO.

  Co iż wyciskarka RHONO jest taka unikatowa?

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  Wyciskarka RHINO to nie tylko wyciskarka do soków. Na urządzeniu tym przyrządzisz widocznie więcej niżeli tylko pyszne i bogate w witaminy soki. To urządzenie które pozwoli Ci na mnóstwo więcej jeśli mu na to pozwolisz. Teraz chcielibyśmy przedstawić Ci możliwości wyciskarki którą masz na wyciągnięcie ręki:

  ZDROWE I PYSZNE SOKI

  Na naszej wyciskarce przyrządzisz soki z wszelkich produktów – z reguły z tych, z którymi nie radzą sobie sokowirówki – to jest właśnie przewaga wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami:

  • ZIELONE SOKI - trawa pszeniczna, jarmuż, młoda pokrzywa, szpinak, seler naciowy i inne. Wszelkie zioła które uprawiasz w ogrodzie czy też na balkonie możesz zastosować do wyciskania soków właśnie przy użyciu wyciskarki Rhino. Podaruj sobie i swym bliskim skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów i fitosubstancji zamkniętych w szklance pysznego soku.
  • SOKI Z TWARDYCH WARZYW – marchew, burak czy także bulwa selera. Warzywa te mają nieocenione mnogość składników prawidłowo wpływających na nasze zdrowie
  • MIĘKKIE OWOCE – twarde jabłka, pomidory, truskawki, aronia, maliny, porzeczki czy winogrona oraz pozostałe owoce. Przygotujesz dzięki wyciskarce pyszne kolorowe soki bogate w najcenniejsze komponenty odżywcze pomagające wspierać nasze zdrowie.

  MLEKA ROŚLINNE - w obecnych czasach wielu z nas boryka się z różnorodnymi nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli ty też masz ten problem i nie możesz np. Spożywać mleka, to wyciskarka Rhino przyjdzie Ci z ratunkiem. Dzięki wyciskarce przygotujesz:

  • Mleko owsiane
  • Mleko sojowe
  • Mleko migdałowe
  • Kokosowe
  • Orzechowe i inne...

  PRZETWARZANIE ŻYWNOŚCI – HOMOGENIZACJA

  Dzięki specjalnemu pełnemu sitku przygotujesz:

  • MASŁA ORZECHOWE – Ty wybierasz orzechy z jakich chcesz przygotować swoje zdrowe smarowidło na kanapki i to Ty decydujesz o jego konsystencji – wszystko zależy właśnie od Ciebie.
  • SORBETY Z OWOCÓW – zdrowa alternatywa dla słodkiej zimnej przyjemności – 100% składników pochodzenia naturalnego, żadnych słodzików, barwinków i konserwantów.
  • PASTY – warzywne, z cieciorki czy soczewicy.
  • MIELENIE – dzięki tej nakładce zmielisz ser na sernik i mak na pyszny makowiec.
  • Przygotujesz także FARSZ do pierogów

  KOŃCÓWKI DO PRODUKCJI WŁOSKICH SPECJAŁÓW – MAKARONY

  Urządzenie wyposażone jest w najróżniejsze nakładki. Końcówki o których mowa to:

  • 4 do makaronów
  • 2 do paluchów np. Chlebowych.

  Makarony jakie możemy przygotować dzięki wyciskarce to nitki/cienkie spaghetti, grubsze spaghetti, tagliatelle o dwóch szerokościach. Nakładka przetwarzająca pomorze zagnieść ciasto a końcówki uformują optymalny zarys makaronu.

  najmocniej WOLNOOBROTOWY MECHANIZM WYCISKAJĄCY

  Przewaga wyciskarki Rhino nad innymi podobnymi, poziomymi wyciskarkami to z reguły najniższe obroty wałka ślimakowego na minutę. Mamy tutaj 54 obr./min. Co czyni ją najlepszą wyciskarką pod względem tego najważniejszego parametru, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Dzięki tak niskim obrotom wyciskamy soki bogate w substancje odżywcze:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały...

  solidnY SILNIK – NIC MU NIE DA RADY

  mocny silnik przy wyciskarkach poziomych, w których wywieramy nacisk na stopnie wałek ślimakowy, sprzyja skuteczniejszej pracy urządzenia. Dzięki takiemu silnikowi wyciskarka rewelacyjnie sprawdza się w każdym zadaniu – bez względu na to co dla niej przygotowaliśmy. Zaimplementowano tutaj silnik indukcyjny bezszczotkowy co gwarantuje dużą żywotność, odporność i jego bezawaryjność. Ponadto silnik ten charakteryzuje wyjątkowo cicha praca. Urządzenie pracując na sucho praktycznie nie buduje hałasu, tylko szum – dopiero podawane minimalistycznce generują większy hałas (twarde warzywa pokaźniejszy, miękkie owoce mniejszy).

  zmodyfikowanY WAŁEK ŚLIMAKOWY

  Serce wyciskarki, czyli wałek ślimakowy, w wyciskarce Rhino Byzoo zostało zmienione. Dodatkowe wypustki sprzyjają temu, iż produkty są łatwiej i szybciej miażdżone i podawane na dalsze części wałka do sitka wyciskającego. Taka konstrukcja wałka rozszerza skuteczność wyciskarki, dzięki czemu uzyskamy obszerniejszą ilość soku w kontraście do konkurencji.

  BEZPIECZNE MATERIAŁY – BPA FREE

  Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy możliwość wykonywania newralgicznych części wyciskarek z tworzyw bezpiecznych dla nas i neutralnych w kontakcie z sokiem. Dzięki tym materiałom mamy pewność, iż do soków nie przedostają się żadne dopełniające elementy niepożądane. Ponadto materiały te nie reagują z kwasami soków i nie ulegają osłabieniu czy ścieraniu, jak to ma miejsce w przypadku zwykłych materiałów w budżetowych wersjach wyciskarek. Mowa tutaj u ULTEMIE, z którego stworzony jest wałek ślimakowy i sitka, TRITANIE cały bęben przetwarzający, do którego wkładane są pozostałe komponenty urządzenia, oraz STALI rdzoodpornej w sicie do soków i sicie przetwarzającym. Są to materiały najistotniej polecane przy takich urządzeniach gdzie pewność, iż do soku nie przedostaje się nic oprócz dobrodziejstw z warzyw owoców czy zieleniny ma kluczowe znaczenie. Wybieraj wyłącznie takie produkty, w których masz pewność, iż są wolne od zgubnych bisfenoli czy innych ftalanów jak wyjątkowo szkodliwych dla naszego zdrowia. W dodatku materiały te są na tyle twarde,nawet codziennie wyciskając twarde korzenne produkty nie będą nam się ścierać jak to ma miejsce w tańszych budżetowych markach. Ponadto sitko tworzone ze stali nierdzewnej nie będzie nam z czasem rdzewiało w kontakcie z kwasami soków. To wszystko przemawia za produktem, który Państwu oferujemy.

  PŁYNNA REGULACJA ŚWIATŁA OTWORU WYLOTOWEGO PULPY

  W wyciskarce wolnoobrotowej RHINO masz realny wpływ na to w jaki sposób wydala z siebie odpad w postaci pulpy. Pięciostopniowa regulacja zezwala na płynną regulację ujścia pulpy z urządzenia w czasie realnym.

  Pokrętło to powiększa w wielki sposób produktywność pracy mechanizmu wyciskającego:

  • Poziom 5 ustawiasz gdy wyciskarka ma do wyciśnięcia sok z twardych produktów takie jak warzywa korzenne
  • poziomy niższe w sytuacji bardziej miękkich owoców.

  Wraz z podawaniem kolejnych minimalistycznców na wałek ślimakowy należy obserwować kanał wylotowy na odpady i dopasowywać wartość numeryczną na pokrętle do tego jak pulpa uchodzi z wyciskarki. Poziom 5 otwiera nam światło ujścia pulpy maksymalnie więc ta opuszcza urządzenie bardzo płynnie i bez oporu. Ustawianie pokrętła na poziomy niższe niż 5 to przymykanie tego światła i rozszerzanie ciśnienia wyciskania. Pamiętać przy tym należy nie możemy w dowolny sposób manewrować tym pokrętłem tylko trzeba przestrzegać pewnej zasady:

  Im twardszy towar, który formuje dużo pulpy tym ten otwór powinien mieć obszerniejsze światło którym wydostaje się pulpa z urządzenia, czyli twarde ustawiamy na 5 a miękkie bliżej 0.

  ELEGANCJA I nowoczesnY styl DLA KAŻDEJ KUCHNI

  Wyciskarka Byzoo Rhino to innowacyjne urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co umożliwia wyśmienite wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczyraduje każdą Panią domu.

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • Korpus z silnikiem
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Bęben przetwarzający
  • Tacka zasypowa
  • Sitko do soków
  • Sitko pełne ( do homogenizacji)
  • Nasada bębna
  • Regulator wypływu pulpy
  • 4 końcówki makaronowe
  • 2 końcówki do np. Formowania paluchów chlebowych
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i obcym
  • Karta gwarancyjna

  Specyfikacja
  firma
  Gwarancja silnik / części
  10 lat / 5 lat (działalność: 6 miesięcy)
  Misa - materiał
  Tritan
  Moc
  250 W
  szybkość obrotowa
  ok. 54 obr./min.
  wymiar otworu wsadowego
  około 40mm
  Soki z błonnikiem
  TAK
  technika wyciskania
  jedno-ślimakowa
  Waga
  5,6 kg
  Wyciska sok z naci
  Tak
  wymiary (dł x szer x wys)
  40 x 18, x 33,5 cm
  Łatwość czyszczenia
  5/5
  Łatwość obsługi
  5/5

☆ Smeg SJF01 ☆

Smeg SJF01 Najniższa Cena Online

☆ Smeg SJF01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg SJF01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA SMEG SJF01CREU
  unikatowy design

  Wyciskarki wolnoobrotowe Smeg zostały zaprojektowane z trosceą o najmniejsze szczegóły. Efektem jest wyjątkowe urządzenie w najwyższym standardzie. Pomimo wysokiej skuteczności wyciskarki z serii SJF01 pracują nad wyraz cicho. Zadbaliśmy także o nieszablonowy styl sprzętu inspirowany estetyką lat 50.

  Świeże i zdrowe soki w zasięgu ręki

  Wyciskarka wolnoobrotowa Smeg wyciska sok metodą tłoczenia na zimno, dzięki czemu produkuje świeży, skoncentrowany napój o żywych kolorach i zapachu oryginalnych części. Samodzielnie przygotuj swój ulubiony sok w zaciszu własnego domu!

  części i parametry

  Korpus główny

  Korpus stworzony z trwałego plastiku. Błyszcząca i stylowa powierzchnia urządzenia w jednym z czterech przystępnych barw.

  Chromowana podstawa

  stabilna podstawa zaopatrzona w przeciwpoślizgowe nóżki.

  Regulacja konsystencji

  Trzystopniowa dźwignia pozwala na dopasowanie gęstości soku.

  Misa z Tritan™

  Misa o pojemności 500 ml wytworzona z wytrzymałego i pozbawionego BPA materiału Tritan™.

  Dzióbek z zabezpieczeniem przed kapaniem

  produkowany ze stali rdzoodpornej dzióbek zapobiega brudzeniu się urządzenia.

  Obrotowy kosz z czterema szczoteczkami

  wytwarzany z tworzywa nienaturalnego kosz z aż czterema silikonowymi szczoteczkami gwarantuje genialną ekstrakcję soku.

  mocny wałek ślimakowy

  nad wyraz oporny wałek ślimakowy z podwójną łopatką wyprodukowany z ULTEM™.

  technika delikatnego wyciskania SST™

  Dzięki Slow Squeezing Technology™ przerabiane komponenty zachowują wszystkie wartości odżywcze. Obroty wynoszą jedynie 43 / min. Dzięki funkcji „Reverse" wyciskarka uniknie blokowania się choćby w sytuacji pokaźnej akumulacji kawałków.
  standardowe wyposażenie gromadzi dwa sitka do krystalicznych / gęstych soków, a także pojemniki na pulpę (1,6 l) oraz sok (1 l).


☆ Hurom One Stop H-AI ☆

Hurom One Stop H-AI Najniższa Cena Online

☆ Hurom One Stop H-AI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom One Stop H-AI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Przy zakupie Hurom One Stop - obszerna Ksiega Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! przełomowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYLO TAK PROSTE Pokrój.

  Wrzuc. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urzadzenie wyznaczajace trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technika One Stop to całkowicie nowe i swieze podejscie do tematu.

  Zasada dzialania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i latwosci przygotowania soku. Starczy napelnic zasobnik (poprzez najwiekszy na rynku otwór wsadowy - bo az 12 cm) owocami czy tez warzywami i wlaczyc wyciskarke i oczekiwac na swiezy sok.

  W tym czasie mozemy rozkoszowac sie luksusem robienia czegos innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakosc wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencje daleko w tyle, a wykorzystane rozwiazania pozwalaja na uzyskanie soku o najwyzszej mozliwej jakosci.

  wydajnosc wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w sytuacji poprzednich modeli Alpha Plus to najwyzszy poziom swiatowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza nowe trendy w designie jednolita bryla wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop wyróznia sie prostota i minimalizmem.

  4 dostepne wersje kolorystyczne wpasuja sie w kazda kuchnie. Pionowy proces wyciskania skladników, od komory wsadowej „One Stop” przez walek slimakowy i mise az do pojemnika na pulpe. Krystaliczne komponenty wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczaja uzytkownikowi niesamowitych doznan wizualnych.

  Wyciskarka do soków Hurom One Stop - optymalne użycie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miazsz znajduje sie tuz ponizej misy i tworzy jedna bryle z korpusem wyciskarki, dzieki czemu calosc zajmuje mniej miejsca.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjnosc w kazdym calu wysmakowany design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiagniety zostal przez obudowe stylizowana na aluminium i dopracowane do perfekcji części.

  - Obsluga wyciskarki odbywa sie za pomoca pokretla umieszonego z przodu, co ponadto zwieksza widocznosc i wygode uzytkowania. - Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera sie latwiej i bez wysilku.

  - Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop”, a także pojemnik na miazsz stworzono z dymionego tworzywa, nadajacego wyciskarce elegancji. - Pionowa misa + pokrywa „One stop” W komplecie druga, wygodna podwójna komora W pakiecie druga podwójna komora wsadowa, która umozliwia ciagle wrzucanie artykułów do wyciskarki.

  Podwójna komora moze byc montowana i demontowana jezeli zajdzie taka potrzeba. Dwa otwory wsadowe przyspieszaja wkladanie skladników a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia skladniki i przenosi je do misy Pionowa ulozenie elementów ulatwia opadanie miazszu Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrac sok do ostatniej kropli Podstawa technice Hurom "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie skladników do misy.

  - Rozdrabniacz obraca sie i tnie skladniki. Dwa ostrza S-Blade w ksztalcie litery S rozbijaja wrzucone skladniki i popychaja w dól wyciskarki. - Ostrze C-Blade w ksztalcie litery C przecina skladniki i omiata dno, przesuwajac je stopniowo w dól.

  - Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnetrza misy, ulatwiaja plynne przechodzenie skladników. Ergonomiczny uchwyt Umozliwia przenoszenie składników zestawu jedna reka i zwieksza funkcjonalnosc zestawu misy i pokrywy wbudowany czujnik bezpieczenstwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" wlaczy sie jedynie i wylacznie po prawidlowym i calkowitym zamknieciu pokrywy, zapewniajac bezpieczenstwo kazdemu uzytkownikowi.

  Wskazówki pomagajace optymalnie napelnic komore skladnikami Miarki umieszczone na komorze okreslaja maksymalna ilosc artykułów, jakie nalezy umiescic w komorze, aby misa nie ulegla przepelnieniu. Wskazówki dopasowane sa do róznych skladników w zaleznosci od zawartosci soku.

  Kierunek wyciskania w jednej plaszczyznie! Latwiejsze uzytkowanie i czyszczenie Miazsz jest teraz odprowadzany do pojemnika, który znajduje sie bezposrednio ponizej misy. Pozwala to na latwiejsze wyeliminujecie miazszu zalegajacego w misie, a także latwiejsze czyszczenie.

  Nie trac choćby kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 poziomy Spód misy nachylony jest pod katem 3 stopni, dzieki czemu sok wyplywa do samego konca. Nie trzeba ponadto recznie przechylac wyciskarki Wyciskanie na zimno.

  technika wolnoobrotowego wyciskania soków producenta Hurom (SST™) zachowuje wartosci odzywcze w szklance soku. Komfortowy sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych skladników. Latwy montaz i demontaz Nowa konstrukcja misy zintegrowanej z walem napedowym pozwala latwo nalozyc walek slimakowy na trzpien.

  Nie trzeba go juz przeciskac przez uszczelke. Równiez demontaz misy po wycisnieciu soku jest jeszcze latwiejszy! Jeszcze latwiejsze czyszczenie nietrudna kompozycja Odprowadzanie pulpy bezposrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkladanie w misie i ulatwia czyszczenie.

  Wyjmowana wewnetrzna zebatka Mozliwosc calkowitego wyjecia wewnetrznej zebatki ulatwia dokladne czyszczenie


☆ 4Swiss SWAN BM105 ☆

4Swiss SWAN BM105 Najniższa Cena Online

☆ 4Swiss SWAN BM105 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 4Swiss
 • Nazwa produktu: 4Swiss SWAN BM105
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka 4Swiss SWAN BM105

  EDYCJA LIMITOWANA

  bezpłatna wysyłka w ciągu 24 godzin  Główne mocne strony Wyciskarki Do Soków 4Swiss Swan BM 105:

  • Tylko 32 Obroty Ślimaka Na Minutę
  • nieszablonowy Silnik o Mocy 400 W z Dożywotnią Gwarancją

  Dbasz o formę? Chcesz zgubić niechciane kilogramy i centymetry?
  To perfekcyjnie!
  Uzupełnij dietę o świeżo wyciskane soki, pożywne smoothie i musy, zdrowe desery, domowe lody, które dostarczą Twojemu organizmowi cennych komponentów odżywczych.

  Co uwydatnia Wyciskarkę 4Swiss Swan BM 105? 1. Konkretna Moc Silnika 400 W

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków 4Swiss Swan BM 105 posiada silnik indukcyjny jednofazowy o mocy aż 400 Watt, który objęty jest dożywotnią gwarancją. To większa moc, niżeli w większości wyciskarek do soków i obszerniejsza aniżeli w poprzednim modelu wyciskarki 4 Swiss Geneve BM 101. Dlategoz łatwością wyciskasz sok ze swoich ulubionych artykułów, jednocześnie:

  • Twardych: marchewki, selera, pietruszki, kalafiora, kapusty
  • Miękkich: malin, truskawek, borówek, pomidorów
  • Zielonych: jarmużu, trawy pszenicznej, selera naciowego, pokrzywy

  2. Wyłącznie 32 Obroty Ślimaka Na Minutę

  Wyciskarka do soków 4Swiss Swan BM 105 jako jedna z niewielu na świecie ma tylko 32 obroty ślimaka na minutę. To czyni ją mistrzynią wśród sprzętów istotnie dbających o Twoje zdrowie. Przy tak niskich obrotach ślimaka sok zachowuje maksymalną ilość dobroczynnych elementów przyswajalnych dla Twojego organizmu:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały

  3. Pokaźniejsza Pokrywa Misy Sokowej

  Pokrywa misy sokowej w wyciskarce wolnoobrotowej 4Swiss Swan BM 105 jest szersza u dołu u podstawy niżeli w poprzednim modelu 4 Swiss Geneve BM 101, dlategocykl wyciskania przebiega sprawniej i szybciej. Wszystko dla Twojej wygodny i ulepszonej funkcjonalności. Tak, jak w poprzednim modelu pokrywa ma 2 wygodne otwory wsadowe:

  • Jeden pokaźniejszy o średnicy 8,5 cm średnicy, do którego wrzucasz całe jabłka, buraki czy kiwi bez konieczności krojenia
  • Drugi mniejszy o wymiarach 3 na 4 cm, do którego wrzucasz mniejsze lub dłuższe elementy: pomidorki koktajlowe, seler naciowy, marchewkę...

  Widzisz różnice?

  4. Dwukrawędziowy Wałek Ślimakowy

  Ślimak w wyciskarce 4Swiss Swan BM 105 jest udoskonalony. Ślimak dzisiaj dopełniającą krawędź tnącą, dzięki temu warzywa owoce i zioła są miażdżone jeszcze dokładniej podczas 3-stopniowego etapu. Ślimak stworzony jest z Ultemu materiału wykonanego poprzez NASA. Ultem jest:

  • 4 x twardszy od standardowego plastiku
  • udoskonaloną skuteczność wyciskarki
  • sprawia mniej miąższu w soku
  • używany jest do produkcji narzędzi chirurgicznych
  • Jest bezpieczny (BPA Free) - czyli wolny od rakotwórczych bisfenoli i toksycznych składników

  Długi Okres Gwarancji

  producent 4Swiss stwarza swoje urządzenia ze szczególna dbałością i precyzją. Dlatego także gwarancja udzielna na wszystkie urządzenia 4Swiss jest bardzo długa i unikatowa:

  • Dożywotnia gwarancja na silnik
  • 5 lat gwarancji standardowej na całe urządzenie
  • 2 lata gwarancji ABSOLUTNEJ: oznacza gwarancję wymiany poszczególnych modułów na świeże (a nie naprawę̨) w sytuacji ich awarii

  Awangardowy Design

  producent 4Swiss podąża za nowymi trendami. Widać to w najnowszej wyciskarce do soków 4Swiss Swan BM 105, którą charakteryzuje niebanalny design perfekcyjnie wpisujący się w każde wnętrze. Nowoczesna stylistyka powoduje, że Twoje soki będą nie tylko zdrowe, lecz także przygotowane w wyjątkowej atmosferze. Pokrywa jest stworzona z wysokiej jakości tworzywa ABS, imitującego szczotkowane aluminium. Model przystępny w dwóch kolorach:

  • Platinium Silver (Platynowe Srebro)
  • Rose Gold (Różowe Złoto)

  Soki, Koktajle, Lody i Nie Tylko

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków 4Swiss Swan BM 105 podobnie jak jej poprzedni model 4Swiss Geneve BM 101 robi nie tylko soki transparentne. Czy można chcieć czegoś więcej od wyciskarki do soków?
  W standardzie ma aż 4 sita:

  System Czyszczenia Easy Cleaning

  Wyciskarka 4Swiss Swan BM 105 równie jak jej poprzedni model 4Swiss Geneve BM 101 ma opcję przepłukiwania, która nad wyraz upraszcza Tobie utrzymanie jej codziennie w czystości. Wyciskasz sok dużo razy w ciągu dnia, ale myjesz wyciskarkę tylko raz dziennie. Starczy:

  • Wlać wodę do misy sokowej
  • Włączyć wyciskarkę na chwilę
  • Następuje przepłukanie urządzenia
  • Znowu robisz zupełnie inny sok

  Bezpieczne Materiały BPA Free

  Wszystkie części wyciskarek 4Swiss są bezpieczne dla Twojego zdrowia i nie posiadają rakotwórczych bisfenoli. Produkowane są z najnowocześniejszych tworzyw: Ultemu i Tritanu.

  Co otrzymasz kupując wyciskarkę do soków 4Swiss Swan BM 105?
  • Sito do soków
  • Sito do musów
  • Sito do lodów
  • Sito do przecedzania soku
  • Koszyczek ze ściereczką do przygotowania tofu
  • Stojak do suszenia urządzenia
  • Pojemnik na pulpę̨
  • Pojemnik na sok
  • Tłoczek (popychacz)
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Książkę̨ z przepisami na soki "100 najkorzystniejszych Soków" GRATIS
  • Nóż ceramiczny 4Swiss do krojenia warzyw i owoców GRATIS
  • Indywidualnie dobrane Diety Dla Całej Rodziny GRATIS
  Ekspert Terapii Sokami Poleca

  Aloesowe Oczyszczanie Organizmu

  Zdrowy Start Dnia z Awokado

  Malinowy Pogromca Stresu

  sprawdź przykładowe diety...


☆ Wellra TGJ50S ☆

Wellra TGJ50S Najniższa Cena Online

☆ Wellra TGJ50S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wellra
 • Nazwa produktu: Wellra TGJ50S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Wellra TGJ 50S

  konwencjonalne Rozwiązania w innowacyjnym Modelu

  Co eksponuje wyciskarkę do soków Wellra TGJ 50S?

  3 Sita Do Wyciskarki Wellra TGJ 50S


  Co gromadzi pakiet Wyciskarki Wellra TGJ 50S?
  • Korpus wyciskarki
  • Sito do soków klarownych
  • Sito do koktajli
  • Sito do homogenizacji
  • Sito zewnętrzne na pojemnik
  • 2 wałki ślimakowe ze stali nierdzewnej
  • Szczotka czyszcząca
  • Plastikowy popychacz
  • Drewniany popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Uchwyt blokujący
  • Pierścień blokujący
  • Korek bębna
  • Śruba regulująca
  • Indywidualnie dostosowane diety


☆ Sokowirówka, 430W, 6300 obr./min. ☆

Sokowirówka, 430W, 6300 obr./min. Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka, 430W, 6300 obr./min. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XXLselect
 • Nazwa produktu: Sokowirówka, 430W, 6300 obr./min.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka, 430W, 6300 obr./min. Model ze stali nierdzewnej, z oddzielnym zrzutem pulpy do plastikowego pojemnika. Gumowe nóżki zapobiegają wibracjom i przesuwaniu, nieskomplikowane czyszczenie, pokaźny otwór wsadowy 7,5 cm.obroty/min.

  cm V W 6300 38(H)x19x31 230 430 --//--CharakterystykaRodzaj Odśrodkowa kolor Czarny, Srebro Maksymalna szybkość obrotowa 6300 obr/min. MateriałyMateriał Stal nierdzewna Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,43 rozmiarySzerokość (mm) 190 Głębokość (mm) 310 Wysokość (mm) 380


☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Profesjonalna żeliwna elektryczna wyciskarka do cytrusów 1500 obrotów na minutę - HENDI

  Profesjonalna wyciskarka do owoców, cytrusów marki HENDI genialnie sprawdzi się jednocześnie w niewiele znaczącej jak i wielkiej gastronomii oraz oczywiście dodatkowo w domu.

  Żeliwny korpus przetrwa wieki, a pojemnik na sok ze stali szlachetnej oraz nakładki i sitka z mocnegotworzywa ABS nadają się do mycia w zmywarkach.

  Urządzenie dokument CE

  Wykonanie

  Korpus wyciskarki tworzony jest z trwałego żeliwa pokrytego warstwą emalii. Ciężar korpusu wraz z gumowymi nóżkami zagwarantuje pewne trzymanie się urządzenia na blacie.

  O bezpieczeństwo silnika dba zabezpieczenie przeciążeniowe.

  Wyciskanie

  Nad skutecznym wyciskaniem soku z cytrusów czuwa silnik obracający nakładki z prędkością 1500 obrotów na minutę pracujący z mocą180 W.

  W komplecie znajdują się 3 zróżnicowanej wielkości nakładki z tworzywa ABS: do niedużych, średnich i wielkich owoców.

  Na wyposażeniu znajduje się kopułka z tworzywa nienaturalnegochroniąca przed chlapaniem soku na boki w trakcie wyciskania.

  Obsługa

  Obsługa wyciskarki jest banalnie prosta: wyłącznie jeden włącznik, soczyste owoce i chwila dzielą Cię od pysznego, świeżego soku.

  Urządzenie łatwo utrzymać w czystości dzięki temu, iż wszystko poza korpusem z silnikiem można myć w zmywarce.

  W skład zestawu wchodzą:
  • Wyciskarka do cytrusów
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja (12 miesięcy)


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 2000 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zoo Rhino ☆

Zoo Rhino Najniższa Cena Online

☆ Zoo Rhino - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zoo
 • Nazwa produktu: Zoo Rhino
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Rhino to pozioma wolnoobrotowa wyciskarka polecana przy produkcji zielonych soków i soków z twardych i soczystych produktów. Pozioma kompozycja wałka ślimakowego zapewnia nam maksymalne wyciśnięcie produktów a wolnoobrotowy wałek ślimakowy nie powoduje napowietrzania wyprodukowanych soków gwarantując najwyższą produktywność wśród konkurencji.

  Specyfikacja urządzenia:

  1. najistotniejszy silnik 250W
  2. Najniższe obroty 54 obr./min.
  3. 5cio stopniowa regulacja wypływu pulpy
  4. Najcichsza wyciskarka
  5. Najwyższa efektywność
  6. Wielozadaniowość - charakteryzuje się poprzez różnorodnego typu końcówki:
  • Sitko do soków
  • Sitko przetwarzające ( homogenizacja )
  • Końcówki makaronowe ( 4 typy makaronów )
  • Końcówki do paluchów ( 2 grubości )

  w chwili kiedy decydujesz się na wybór trafnego urządzenia do produkcji soków stawiasz na udoskonalenie swojego ZDROWIA. Nie pozostawiamy Ci żadnych złudzeń – jesteśmy tym co spożywamy na co dzień. Pozwól nam i naszej wyciskarce pomóc Ci w poprawie jakości TWOJEGO ZDROWIA – pamiętaj zdrowie jest jedno ZADBAJ O NIE. A teraz chcielibyśmy Ci przedstawić pełen wachlarz możliwości jakie daje Ci nasz best seler czyli wyciskarka RHINO.

  Co iż wyciskarka RHONO jest taka unikatowa?

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  Wyciskarka RHINO to nie tylko wyciskarka do soków. Na urządzeniu tym przyrządzisz pokaźnie więcej aniżeli tylko pyszne i bogate w witaminy soki. To urządzenie które pozwoli Ci na mnóstwo więcej jeśli mu na to pozwolisz. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Ci możliwości wyciskarki którą masz na wyciągnięcie ręki:

  ZDROWE I PYSZNE SOKI

  Na naszej wyciskarce przyrządzisz soki z wszelkich produktów – typowo z tych, z którymi nie radzą sobie sokowirówki – to jest właśnie przewaga wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami:

  • ZIELONE SOKI - trawa pszeniczna, jarmuż, młoda pokrzywa, szpinak, seler naciowy i inne. Wszelkie zioła które uprawiasz w ogrodzie czy także na balkonie możesz wykorzystać do wyciskania soków właśnie przy użyciu wyciskarki Rhino. Podaruj sobie i swym bliskim skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów i fitosubstancji zamkniętych w szklance pysznego soku.
  • SOKI Z TWARDYCH WARZYW – marchew, burak czy także bulwa selera. Warzywa te posiadają nieocenione różnorodność elementów poprawnie wpływających na nasze zdrowie
  • MIĘKKIE OWOCE – twarde jabłka, pomidory, truskawki, aronia, maliny, porzeczki czy winogrona, a także pozostałe owoce. Przygotujesz dzięki wyciskarce pyszne kolorowe soki bogate w najcenniejsze elementy odżywcze pomagające wspierać nasze zdrowie.

  MLEKA ROŚLINNE - w obecnych czasach wielu z nas boryka się z różnymi nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli ty też masz ten problem i nie możesz np. Spożywać mleka, to wyciskarka Rhino przyjdzie Ci z ratunkiem. Dzięki wyciskarce przygotujesz:

  • Mleko owsiane
  • Mleko sojowe
  • Mleko migdałowe
  • Kokosowe
  • Orzechowe i inne...

  PRZETWARZANIE ŻYWNOŚCI – HOMOGENIZACJA

  Dzięki specjalnemu pełnemu sitku przygotujesz:

  • MASŁA ORZECHOWE – Ty wybierasz orzechy z jakich chcesz przygotować swoje zdrowe smarowidło na kanapki i to Ty decydujesz o jego konsystencji – wszystko zależy właśnie od Ciebie.
  • SORBETY Z OWOCÓW – zdrowa alternatywa dla słodkiej zimnej przyjemności – 100% komponentów pochodzenia naturalnego, żadnych słodzików, barwinków i konserwantów.
  • PASTY – warzywne, z cieciorki czy soczewicy.
  • MIELENIE – dzięki tej nakładce zmielisz ser na sernik i mak na pyszny makowiec.
  • Przygotujesz jeszcze FARSZ do pierogów

  KOŃCÓWKI DO PRODUKCJI WŁOSKICH SPECJAŁÓW – MAKARONY

  Urządzenie wyposażone jest w zróżnicowane nakładki. Końcówki o których mowa to:

  • 4 do makaronów
  • 2 do paluchów np. Chlebowych.

  Makarony jakie możemy przygotować dzięki wyciskarce to nitki/cienkie spaghetti, grubsze spaghetti, tagliatelle o dwóch szerokościach. Nakładka przetwarzająca pomorze zagnieść ciasto a końcówki uformują optymalny zarys makaronu.

  najbardziej WOLNOOBROTOWY MECHANIZM WYCISKAJĄCY

  Przewaga wyciskarki Rhino nad innymi podobnymi, poziomymi wyciskarkami to głównie najniższe obroty wałka ślimakowego na minutę. Mamy tutaj 54 obr./min. Co czyni ją najlepszą wyciskarką pod względem tego najważniejszego parametru, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Dzięki tak niskim obrotom wyciskamy soki bogate w substancje odżywcze:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały...

  solidnY SILNIK – NIC MU NIE DA RADY

  solidny silnik przy wyciskarkach poziomych, w których wywieramy nacisk na stopnie wałek ślimakowy, sprzyja sprawniejszej pracy urządzenia. Dzięki takiemu silnikowi wyciskarka rewelacyjnie sprawdza się w każdym zadaniu – bez względu na to co dla niej przygotowaliśmy. Zastosowano tutaj silnik indukcyjny bezszczotkowy co zapewnia dużą żywotność, odporność i jego niezawodność. W dodatku silnik ten znamionuje szczególnie cicha praca. Urządzenie pracując na sucho praktycznie nie generuje hałasu, tylko szum – dopiero podawane bezkompromisowce generują obszerniejszy hałas (twarde warzywa obszerniejszy, miękkie owoce mniejszy).

  zmodyfikowanY WAŁEK ŚLIMAKOWY

  Serce wyciskarki, czyli wałek ślimakowy, w wyciskarce Rhino Byzoo zostało zmienione. Dodatkowe wypustki sprzyjają temu, iż produkty są łatwiej i szybciej miażdżone, a także podawane na dalsze części wałka do sitka wyciskającego. Taka budowa wałka powiększa sprawność wyciskarki, dzięki temu uzyskamy obszerniejszą liczba soku w porównaniu do konkurencji.

  BEZPIECZNE MATERIAŁY – BPA FREE

  Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy możliwość realizowania newralgicznych części wyciskarek z tworzyw bezpiecznych dla nas i neutralnych w kontakcie z sokiem. Dzięki tym materiałom mamy pewność, iż do soków nie przedostają się żadne dopełniające komponenty niepożądane. W dodatku materiały te nie reagują z kwasami soków i nie ulegają osłabieniu czy ścieraniu, jak to ma miejsce w sytuacji zwykłych tworzyw w budżetowych wersjach wyciskarek. Mowa tutaj u ULTEMIE, z którego wykonany jest wałek ślimakowy i sitka, TRITANIE cały bęben przetwarzający, do którego wkładane są pozostałe komponenty urządzenia, i STALI nierdzewnej w sicie do soków i sicie przetwarzającym. Są to materiały najbardziej rekomendowane przy takich urządzeniach gdzie pewność, iż do soku nie przedostaje się nic oprócz dobrodziejstw z warzyw owoców czy zieleniny ma kluczowe znaczenie. Wybieraj wyłącznie takie produkty, w których masz pewność, iż są wolne od destrukcyjnych bisfenoli czy innych ftalanów jak szczególnie krzywdzących dla naszego zdrowia. Dodatkowo materiały te są na tyle twarde,choćby codziennie wyciskając twarde korzenne produkty nie będą nam się ścierać jak to ma miejsce w tańszych budżetowych markach. W dodatku sitko wykonane ze stali rdzoodpornej nie będzie nam z czasem rdzewiało w kontakcie z kwasami soków. To wszystko przemawia za produktem, który Państwu oferujemy.

  PŁYNNA REGULACJA ŚWIATŁA OTWORU WYLOTOWEGO PULPY

  W wyciskarce wolnoobrotowej RHINO masz realny wpływ na to w jaki sposób wydala z siebie odpad w postaci pulpy. Pięciostopniowa regulacja zezwala na płynną regulację ujścia pulpy z urządzenia w czasie realnym.

  Pokrętło to powiększa w pokaźny sposób efektywność pracy mechanizmu wyciskającego:

  • Poziom 5 ustawiasz gdy wyciskarka ma do wyciśnięcia sok z twardych produktów takie jak warzywa korzenne
  • poziomy niższe w sytuacji bardziej miękkich owoców.

  Wraz z podawaniem kolejnych bezkompromisowców na wałek ślimakowy należy obserwować kanał wylotowy na odpady i przystosowywać wartość numeryczną na pokrętle do tego jak pulpa uchodzi z wyciskarki. Poziom 5 otwiera nam światło ujścia pulpy maksymalnie więc ta opuszcza urządzenie bardzo płynnie i bez oporu. Ustawianie pokrętła na poziomy niższe aniżeli 5 to przymykanie tego światła i powiększanie ciśnienia wyciskania. Pamiętać przy tym należy nie możemy w dowolny sposób manewrować tym pokrętłem tylko trzeba przestrzegać pewnej zasady:

  Im twardszy towar, który generuje dużo pulpy tym ten otwór powinien posiadać większe światło którym wydostaje się pulpa z urządzenia, czyli twarde ustawiamy na 5 a miękkie bliżej 0.

  ELEGANCJA I progresywnY fason DLA KAŻDEJ KUCHNI

  Wyciskarka Byzoo Rhino to postępowe urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co zezwala na nieprzeciętne wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczyraduje każdą Panią domu.

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • Korpus z silnikiem
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Bęben przetwarzający
  • Tacka zasypowa
  • Sitko do soków
  • Sitko pełne ( do homogenizacji)
  • Nasada bębna
  • Regulator wypływu pulpy
  • 4 końcówki makaronowe
  • 2 końcówki do np. Formowania paluchów chlebowych
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i obcym
  • Karta gwarancyjna

  Specyfikacja
  marka
  Gwarancja silnik / części
  10 lat / 5 lat (działalność: 6 miesięcy)
  Misa - materiał
  Tritan
  Moc
  250 W
  prędkość obrotowa
  ok. 54 obr./min.
  wymiar otworu wsadowego
  około 40mm
  Soki z błonnikiem
  TAK
  technika wyciskania
  jedno-ślimakowa
  Waga
  5,6 kg
  Wyciska sok z naci
  Tak
  wymiary (dł x szer x wys)
  40 x 18, x 33,5 cm
  Łatwość czyszczenia
  5/5
  Łatwość obsługi
  5/5

☆ Hendi wyciskarka do cytrusów, 230w, 980 obr./min. ze wsadem manualnym - kod product id ☆

Hendi wyciskarka do cytrusów, 230w, 980 obr./min. ze wsadem manualnym - kod product id Najniższa Cena Online

☆ Hendi wyciskarka do cytrusów, 230w, 980 obr./min. ze wsadem manualnym - kod product id - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi wyciskarka do cytrusów, 230w, 980 obr./min. ze wsadem manualnym - kod product id
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów, 230W, 980 obr./min. Ze wsadem manualnymSoki ze świeżo wyciśniętych owoców stanowią zdrową alternatywę dla słodkich, gazowanych napojów i soków udających 100%. Profesjonalna wyciskarka do cytrusów to wysokiej jakości urządzenie dedykowane do barów, restauracji, kawiarni, a także niewiele znaczącej gastronomii, świetnie sprawdza się także w domowych warunkach.Obsługa wyciskarki jest banalnie prosta: tylko jeden włącznik, soczyste owoce i chwila dzielą Cię od pysznego, świeżego soku.Urządzenie ma wyjmowany pojemnik na sok, osłonę antyrozpryskową, nakładkę stożkową z sitkiem wytworzone z najwyższej jakości stali rdzoodpornej, o wysokiej niepodatności na zarysowania, wgniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne.

  Szarą aluminiową podstawę a także ręczny dociskacz, dzięki długiemu, praktycznemu uchwytowi jest bezpieczna w wykorzystywaniu. Szybkość obrotowa wyciskarki wynosi 980 obrotów na minutę. Ciężar korpusu wraz z gumowymi nóżkami zagwarantuje pewne trzymanie się urządzenia na blacie.

  --//--CharakterystykaKolor Czarny, Srebro Maksymalna szybkość obrotowa 980 obr./min. MateriałyMateriał Aluminium, Stal nierdzewna Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,23 wymiarySzerokość (mm) 280 Głębokość (mm) 200 Wysokość (mm) 470 Waga (kg) 10,5


☆ Hurom H-310A ☆

Hurom H-310A Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-310A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-310A
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Cicha praca:tak;Funkcje uzupełniające:antypoślizgowe nóżki, blokada kapania, nieskomplikowane czyszczenie, nieskomplikowany demontaż, zabezpieczenie przed przegrzaniem;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Moc:100 W;Otwór XL:tak;pojemność naczynia na miąższ:0;objętość naczynia na sok:0,2 litra;objętość pojemnika- wariantowanie:0,2 litra;prędkość:38 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technologia:Hurom Multi Screw SST;wariant:pionowa;Wariantowanie-model:Hurom H310A;Wielkość otworu wsadowego:114 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, multiscrew...


☆ Wellra TGJ50S ☆

Wellra TGJ50S Najniższa Cena Online

☆ Wellra TGJ50S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wellra
 • Nazwa produktu: Wellra TGJ50S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Wellra TGJ 50S

  konwencjonalne Rozwiązania w postępowym Modelu

  Co podkreśla wyciskarkę do soków Wellra TGJ 50S?

  3 Sita Do Wyciskarki Wellra TGJ 50S


  Co gromadzi komplet Wyciskarki Wellra TGJ 50S?
  • Korpus wyciskarki
  • Sito do soków przejrzystych
  • Sito do koktajli
  • Sito do homogenizacji
  • Sito zewnętrzne na pojemnik
  • 2 wałki ślimakowe ze stali nierdzewnej
  • Szczotka czyszcząca
  • Plastikowy popychacz
  • Drewniany popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Uchwyt blokujący
  • Pierścień blokujący
  • Korek bębna
  • Śruba regulująca
  • Indywidualnie dostosowane diety


☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Profesjonalna żeliwna elektryczna wyciskarka do cytrusów 1500 obrotów na minutę - HENDI

  Profesjonalna wyciskarka do owoców, cytrusów producenta HENDI nieprzeciętnie spełni oczekiwania równocześnie w nieznacznej jak i sporej gastronomii, a także oczywiście jeszcze w domu.

  Żeliwny korpus przetrwa wieki, a pojemnik na sok ze stali szlachetnej i nakładki i sitka z solidnegotworzywa ABS nadają się do mycia w zmywarkach.

  Urządzenie certyfikat CE

  Wykonanie

  Korpus wyciskarki wytworzony jest z trwałego żeliwa pokrytego powłoką emalii. Ciężar korpusu wraz z gumowymi nóżkami zagwarantuje pewne trzymanie się urządzenia na blacie.

  O bezpieczeństwo silnika dba zabezpieczenie przeciążeniowe.

  Wyciskanie

  Nad sprawnym wyciskaniem soku z cytrusów czuwa silnik obracający nakładki z szybkością 1500 obrotów na minutę pracujący z mocą180 W.

  W komplecie znajdują się 3 rozmaitej wielkości nakładki z tworzywa ABS: do śladowych, przeciętnych i dużych owoców.

  Na wyposażeniu znajduje się kopułka z tworzywa sztucznegobroniąca przed chlapaniem soku na boki podczas wyciskania.

  Obsługa

  Obsługa wyciskarki jest banalnie prosta: wyłącznie jeden włącznik, soczyste owoce i chwila dzielą Cię od pysznego, świeżego soku.

  Urządzenie z łatwością utrzymać w czystości dzięki czemu, że wszystko poza korpusem z silnikiem można myć w zmywarce.

  W skład zestawu wchodzą:
  • Wyciskarka do cytrusów
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja (12 miesięcy)


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 2000 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 2000 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 2000 zł cena,
 • wyciskarka do 2000 zł ranking,
 • wyciskarka do 2000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/najlepsze-wyciskarki-do-2000-zl-w-rankingach-jakie-modele-w-top10/

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...