Najlepsze wyciskarki do 1000 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 1000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241) ☆

Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241) Najniższa Cena Online

☆ Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Princess
 • Nazwa produktu: Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill producenta Princess efektywnie wyciska sok na niskich obrotach. Jest znakomitym dodatkiem do Twojego zdrowego stylu życia. Szeroka, przechylana rura wlotowa zezwala na wyciskanie soku z całych owoców, możesz więc wrzucać jabłka i pomidory bez potrzeby krojenia ich na mniejsze kawałki. Technika wolnego wyciskania pozwoli wydobyć cały sok z każdego owocu i warzywa, a co za tym idzie pozyskać więcej soku, który zachował więcej witamin. Urządzenie wyposażono w poziomy ślimak i sito, które oddziela sok od miąższu (pulpy). Cichy silnik powoduje, iż wyciskarka wolnoobrotowa poradzi sobie z miękkimi i twardymi owocami, które zostaną zmiękczone przez świder, a następnie przeciśnięte przez sito. Zbiornik na sok ma pojemność 900 ml, dzięki czemu można zebrać wystarczającą liczba świeżego soku, aby napełnić nim 4 szklanki. Miazga, powstała po wyciśnięciu soku, zbiera się w zbiorniku na miąższ o obszerności 900 ml i można ją prosto wyrzucić albo zastosować do przygotowania innych potraw.

☆ Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta ☆

Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta Najniższa Cena Online

☆ Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurakan
 • Nazwa produktu: Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka wolnoobrotowa, 200W, żółtaSOKOWYCISKARKA ŚLIMAKOWA HURAKAN HKN-CS600L to sprawne rozwiązanie do wykorzystania w kawiarniach, restauracjach, barach, hotelach i innych punktach żywienia zbiorowego, gdzie w menu dla gości obowiązkowo prezentowany jest świeżo wyciśnięty sok i zdrowe soki świeże.

  Pionowa sokowyciskarka ślimakowa jest wyjątkowo prosta w obsłudze i konserwacji. Odprowadzanie miazgi odbywa się automatycznie. Atrybuty modelu: - sterowanie: elektromechaniczne; - wariant: uniwersalna; - ilość ślimaków: 1; - bezpośredni system dostarczania soku; - gumowane nóżki, uniemożliwiające niepotrzebnemu poślizgowi się urządzenia na powierzchni; - magnetyczny przełącznik indukcyjny; - wyloty do soków i miazgi; - miska oddzielania soku od miazgi.

  rozmiary modelu: 250x150x500 mm, masa: 4,5 kg. Moc wynosi 0,2 kW, napięcie – 230 V.--//--CharakterystykaRodzaj Wolnoobrotowa odcień Czarny, Żółty Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,2 rozmiarySzerokość (mm) 250 Głębokość (mm) 150 Wysokość (mm) 500


☆ Concept LO7080 ☆

Concept LO7080 Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7080
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane znikome urządzenia gospodarstwa domowego firmy Concept z kodem MDW4PL5 (ważna od 12.04. Do 18.04.2021 albo do wyczerpania zapasów)! Pionowa prasa do owoców z systemem wolnoobrotowym ma produktywność do 96%.

  Wyciskarka funkcje Juice, Ice Cream, Reverse, Selfclean. Urządzenie jest nieskomplikowane w demontażu i umyciu. Wszystkie tworzywa nienaturalne nie zawierają BPA


☆ Bosch MESM731M ☆

Bosch MESM731M Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM731M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM731M
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciska soki w zdrowy sposób - powoli. Wolne obroty, delikatne wyciskanie, cicha praca i nieskomplikowane czyszczenie - wolnoobrotowa wyciskarka potrafi wszystko. Wyśmienita do przygotowywania pysznych i zdrowych koktajli oraz soków.

  technika finezyjnego wyciskania Dzięki niepowtarzalnej technice elementy są wyciskane powoli i bez generowania ciepła. Dzięki temu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach lub liściach które wyciskasz zostają zachowane.

  Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także bardzo cicha, co nie obniża jej skuteczności ani produktywności. Wyciśniesz istotnie więcej zdrowego soku, w sytuacji konwencjonalnych sokowirówek. Technika finezyjnego wyciskania Dzięki specyficznej technologii komponenty są wyciskane powoli i bez generowania ciepła.

  dzięki temu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach lub liściach które wyciskasz zostają zachowane. Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także szczególnie cicha, co nie ogranicza jej efektywności ani wydajności.

  Wyciśniesz istotnie więcej zdrowego soku, w przypadku klasycznych sokowirówek. Cichy,konkretny silnik Niemiecka technika w najkorzystniejszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract posiada cichy,konkretny silnik.

  To gwarancja niezwykle wysokiej produktywności podczas pracy i zaskakująco niewielkiej emisji hałasu, choćby w przypadku przetwarzania mrożonych owoców lub twardych warzyw. To urządzenie stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia.

  Cichy,konkretny silnik Niemiecka technologia w najlepszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract ma cichy,solidny silnik. To gwarancja ponadprzeciętnie wysokiej wydajności podczas pracy i zaskakująco śladowej emisji hałasu, nawet w przypadku przetwarzania mrożonych owoców albo twardych warzyw.

  To urządzenie stanie się Twoim najkorzystniejszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia. Trzy różne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a nawet przekracza wszystkie wymogi.

  Jest wyekwipowana w trzy filtry: do soków gęstych, przejrzystych oraz nasadkę do sorbetów. Dzięki temu możesz przygotować dużo różnorodnych zdrowych soków czy koktajli i radować się nimi każdego dnia. Trzy różne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a choćby przekracza wszystkie wymogi.

  Jest wyekwipowana w trzy filtry: do soków gęstych, klarownych oraz nasadkę do sorbetów. Dzięki czemu możesz przygotować niemało różnych zdrowych soków czy koktajli i radować się nimi każdego dnia. MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami.

  Od teraz mogą być częścią Twojej zdrowej i zbilansowane diety. Niezależnie od tego czy wolisz soki z dużą czy mniejszą ilością miąższu – z funkcją MixControl przygotujesz je tak jak lubisz. wyłącznie adekwatnie ustawić przełącznik.

  MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami...


☆ SAGE sokowirówka BJE430 ☆

SAGE sokowirówka BJE430 Najniższa Cena Online

☆ SAGE sokowirówka BJE430 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sage
 • Nazwa produktu: SAGE sokowirówka BJE430
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka z technologią Cold Spin Technology™ i superwielkim dzbankiem.- Super wielki, 2-litrowy dzbanek- Nutri-disc™: do 20% więcej części odżywczych- 84-mm wyjątkowo wielka rynna- Transfer ciepła poniżej 1,5 °C- Podwójna szybkość dla twardszych i bardziej miękkich produktów- nad wyraz spory pojemnik na miąższ: więcej soków i mniej przerw pomiędzy nimi- 1250 W- 2-letnia gwarancja na artykuł- 5 lat gwarancji na silnik


☆ Kenwood JMP85 ☆

Kenwood JMP85 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP85 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP85
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wyciskarka wolnoobrorowa o mocy 230 w, z funkcją reverse, wykonuje jedynie do 55 obrotów na minutę, wałek ślimakowy produkowany z ultemu, obrotowy kosz z 4 silikonowymi szczoteczkami, podajnik na warzywa i owoce o średnicy 43 i 73 mm, przystępna w czyszczeniu, pojemnik na sok i odpady w zestawie. Co możesz stworzyć?wyciskarka wolnoobrotowa purejuice xl to fantastyczny dobór do regularnego wyciskania i przygotowywania odżywczych soków, a nawet mleka orzechowego. To urządzenie klasy premium jest zaopatrzone w cichy,potężny silnik, który poradzi sobie z każdym, ciężkim zadaniem.wyciskanie całych owocówwyciskarka purejuice xl została zaprojektowana tak, by wydobyć jak najwięcej wartości odżywczych nawet z najszczególniej włóknistych owoców i warzyw, co pozwala ograniczyć odpady do absolutnego minimum. Dodawaj kawałki bezpośrednio do podajnika, by wydobyć cały sok, oddzielając pulpę, którą możesz użyć w innych przepisach, takich jak burgery warzywne, brownie lub purée.najważniejsze parametry potężny silniksilnik o mocy 230 w pozwala bez trudu wycisnąć każdą kroplę soku ze części.pojemnik na miąższpodawana jest do niego oddzielona od soku pulpa, którą możesz zastosować w innych przepisach i dostajesz czysty, najświeższy sok.podajnik xlskróć czas przygotowania, wkładając całe kawałki bezpośrednio do podajnika xl.podwójny podajnikzrób sok szybciej dzięki podajnikowi w dwóch rozmiarach, który pasuje do przeróżnych wielkości owoców i warzywbez bałaganuutrzymuj swoją kuchnię w czystości dzięki korkowi zapobiegającego kapaniu, który pozwala uniknąć rozlewania się i marnowania soku.

☆ Sam Cook PSC-50/B ☆

Sam Cook PSC-50/B Najniższa Cena Online

☆ Sam Cook PSC-50/B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sam Cook
 • Nazwa produktu: Sam Cook PSC-50/B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sam Cook Gotowanie to dziś komponent sztuki. A sztuka kulinarna to eksperymenty i nieprzerwane obalanie stereotypów. Jednak wspaniałe dzieło jest rezultatem nie tylko talentu artysty, ale i nieprzeciętnych sprzętów. Właśnie takich jak Sam Cook Sam Cook to linia towarów wyprodukowana dla wymagających. Rezultat pracy wielu profesjonalistów, dla których gotowanie jest życiową pasją. Ich kulinarny kunszt znamionuje kreatywne szaleństwo i odwaga w eksperymentowaniu ze smakiem. Wypróbuj najwyższej klasy urządzenia kuchenne i poczuj się mistrzem w swej kuchni. WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA Sam Cook PSC-50 technika powolnego wyciskania soku z owoców i warzyw pozwala na pozyskanie maksymalnej, płynnej dawki witamin, części odżywczych, a także błonnika. Wolno wyciskane soki są mało napowietrzone, zawarte w nich komponenty nie ulegają podgrzaniu w procesie wyciskania; soki można przechowywać w chłodziarce nawet do 72 godzin. Wyciskarka Sam Cook pracuje niezwykle wolno, mechanizm miażdżąco-wyciskający obraca się jedynie 33 razy na minutę. W praktyce oznacza to, iż możemy pozyskać średnio dwa razy więcej soku z owoców i warzyw, niż ma to miejsce w standardowej sokowirówce. Konsystencja soku regulowana jest przy pomocy wymiennych modułów z sitem. Wykorzystanie optymalnie sita z mniejszymi albo pokaźniejszymi oczkami pozwala na pozyskanie soku bardziej albo mniej przejrzystego. Budowa urządzenia pozwala na wyciskanie soku praktycznie ze wszelkich roślin (twardych i miękkich) i z ich składników (np. Liści). Dzięki czemu możemy komponować napoje o ulubionych smakach lub zaleceniach dla naszego zdrowia. Z powodzeniem możemy także podawać do wyciskarki ziarna (np. Soi) i orzechy, uzyskując w ten sposób mleko czy np. Masło orzechowe. Bezpieczne użytkowanie wyciskarki zagwarantuje system SafetyLock zapobiegający uruchomienie artykułu przy złym montażu składników. Bezpieczne jest tu także dozowanie owoców i warzyw. Otwór wlotowy zezwala na podawanie całych komponentów lub ich większych części – średnica 8 cm. By uniemożliwić włożenie np. Dłoni, wlot zabezpieczony jest obrotowym podajnikiem. Wyciskarka posiada funkcję REVERS. Pozwala ona na cofnięcie miażdżonej masy owocowej czy warzywnej w sytuacji chwilowej blokady, spowodowanej np. Zgrubiałym włóknem czy zbyt grubą skórką. W częstym stosowaniu sprawdza się także funkcja samoczyszczenia....

☆ PSC-50/B Wyciskarka wolnoobrotowa SAM COOK (5901308015220) ☆

PSC-50/B Wyciskarka wolnoobrotowa SAM COOK (5901308015220) Najniższa Cena Online

☆ PSC-50/B Wyciskarka wolnoobrotowa SAM COOK (5901308015220) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SAM COOK
 • Nazwa produktu: PSC-50/B Wyciskarka wolnoobrotowa SAM COOK (5901308015220)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 250 w, wykonuje do 33 obrotów na minutę, 2 typy sit do przygotowania gęstego soku lub przejrzystego, spory 8 cm wlot do podawania mniejszych i większych produktów, wydłożony ślimak odpowiadający za 3 etapy cyklu pozyskania soku: cięcie, zgniatanie i wyciskanie, funkcja samoczynnego czyszczenia, pojemnik na sok i odpady w pakiecie.


☆ Concept LO7065 ☆

Concept LO7065 Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7065 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7065
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Dbaj o swoje zdrowie, wyciskarka LO7065 ma o 40% obszerniejszą wydajność od tradycyjnych sokowirówek i wyciskarek. Przygotuj np. Zdrowe, zielone smoothie albo owocowy koktajl z jogurtu czy mleka lub najróżniejsze desery.Wyciskarka ślimakowa do owoców i warzyw Concept LO-7025 łączy w sobie trzy urządzenia. Jej zastosowanie jest wyjątkowo szerokie. Możesz np. Przygotować za pomocą sitka smoothie zróżnicowane korzystne i zdrowe napoje. Odpady powstające w trakcie wyciskania pozostają prawie suche i można je użyć do dalszych pokarmów, np. Przygotowania placków. Bezpieczeństwo pracy jest zapewnione przez nóżki przeciwpoślizgowe. Urządzenie jest tak ciche, iż go w trakcie pracy prawie nie słychać, a już na pewno nie będzie przeszkadzało innym członkom rodziny.wielki otwór o średnicy 75 mm pozwala na wrzucanie całych owoców, bez konieczności straty czasu na krojenie. Powstałe odpady są bardzo suche, można zastosować ich do przygotowania warzywnych burgerów czy pasztecików. Funkcja Anti Drip umożliwia szybką podmianę pojemników bez skażenia blatu czy konieczności zatrzymania pracy wyciskarki. Wystarczy wcisnąć Anti-drip, wymienić zbiornik i gotowe!objętość naczynia na sok i na odpadki wynosi 1 l. Moc urządzenia 240 W. Wyciskarka wolnoobrotowa jest specjalistą od porzeczek! Nie wszystkie tego typu urządzenia potrafią sobie poradzić z tymi niepokaźnymi owocami. Concept LO-7065 wyciśnie sok z 1,5 kg porzeczek w 2 minuty.cechy techniczne: szczoteczka do czyszczenia sitka pojemnik na sok: 1 l pojemmnik na miąższ: 1,8 l sitko do smoothie sitko do deserów na zimno popychacz

☆ Götze & Jensen SJ901T ☆

Götze & Jensen SJ901T Najniższa Cena Online

☆ Götze & Jensen SJ901T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Götze & Jensen
 • Nazwa produktu: Götze & Jensen SJ901T
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa SJ901T Zdrowie jest najważniejsze. Zadbaj o nie, pijąc samodzielnie przygotowane soki owocowe, ziołowe i warzywne z wolnoobrotowej wyciskarki. Cichy i wytrzymały silnik sprawia, iż wyciskarka pracuje z szybkością zaledwie 65 obrotów na minutę, dzięki temu sok nie nagrzewa się i zachowuje więcej witamin i mikroelementów.

  Dzięki wysokiej mocy i mocnej śrubie z niezwykle wytrzymałego tworzywa PEI poradzi sobie choćby z najtwardszymi składnikami. Nie masz czasu, by drobno pokroić owoce i warzywa? Nie musisz – dzięki pokaźnemu otworowi 75 mm.

  Masz ochotę na sok, smoothie czy lody? W komplecie dostaniesz 3 stosowne filtry. Pokaźny otwór 75 mm – nie musisz już kroić warzyw i owoców. Śruba tworzona z istotnie wytrzymałego tworzywa PEI poradzi sobie nawet z najtwardszymi składnikami.

  szczególnie cichy i wytrzymały silnik indukcyjny to aż 30 minut nieustannej pracy. 3 filtry w pakiecie: do soków, smoothies i lodów. Bieg wsteczny minimalizuje ryzyko zablokowania urządzenia podczas pracy.

  W 100% wolne od BPA – w dbałości o zdrowie Twoich najbliższych. Gumowe nóżki – dla maksymalnej stabilności urządzenia na blacie. Wysoka moc 240 W dla maksymalnej wydajności. Götze & Jensen – marka godna zaufania Gwarancja satysfakcji.

  14 dni lub zwrot pieniędzy. Jakość potwierdzona certyfikatami oraz raportami z testów. Wysoka jakość, trwałość i progresywne wzornictwo w prawidłowej cenie....Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 1000 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 1000 zł, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bosch MESM731M ☆

Bosch MESM731M Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM731M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM731M
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciska soki w zdrowy sposób - powoli. Wolne obroty, delikatne wyciskanie, cicha praca i łatwe czyszczenie - wolnoobrotowa wyciskarka potrafi wszystko. Rewelacyjna do przygotowywania pysznych i zdrowych koktajli, a także soków.

  technika subtelnego wyciskania Dzięki niepowtarzalnej technice składniki są wyciskane powoli i bez generowania ciepła. Dzięki czemu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach albo liściach które wyciskasz zostają zachowane.

  Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także wyjątkowo cicha, co nie obniża jej wydajności ani efektywności. Wyciśniesz pokaźnie więcej zdrowego soku, w sytuacji konwencjonalnych sokowirówek. Technologia delikatnego wyciskania Dzięki specyficznej technice składniki są wyciskane powoli i bez generowania ciepła.

  dzięki temu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach albo liściach które wyciskasz zostają zachowane. Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także niezwykle cicha, co nie obniża jej skuteczności ani skuteczności.

  Wyciśniesz pokaźnie więcej zdrowego soku, w przypadku klasycznych sokowirówek. Cichy,konkretny silnik Niemiecka technika w najkorzystniejszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract posiada cichy,mocny silnik.

  To gwarancja nieprzeciętnie wysokiej efektywności podczas pracy i zaskakująco niewielkiej emisji hałasu, choćby w przypadku przetwarzania mrożonych owoców albo twardych warzyw. To urządzenie stanie się Twoim najkorzystniejszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia.

  Cichy,solidny silnik Niemiecka technologia w najkorzystniejszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract posiada cichy,potężny silnik. To gwarancja nieprawdopodobnie wysokiej skuteczności podczas pracy i zaskakująco znikomej emisji hałasu, choćby w sytuacji przetwarzania mrożonych owoców albo twardych warzyw.

  To urządzenie stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia. Trzy rozmaite filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a nawet przekracza wszystkie wymagania.

  Jest zaopatrzona w trzy filtry: do soków gęstych, krystalicznych oraz nasadkę do sorbetów. Dzięki czemu możesz przygotować sporo zróżnicowanych zdrowych soków czy koktajli i radować się nimi każdego dnia. Trzy różne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a nawet przekracza wszystkie oczekiwania.

  Jest wyekwipowana w trzy filtry: do soków gęstych, przejrzystych oraz nasadkę do sorbetów. Dzięki temu możesz przygotować dużo przeróżnych zdrowych soków czy koktajli i cieszyć się nimi każdego dnia. MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami.

  Od teraz mogą być częścią Twojej zdrowej i zbilansowane diety. Niezależnie od tego czy wolisz soki z dużą czy mniejszą ilością miąższu – z funkcją MixControl przygotujesz je tak jak lubisz. wyłącznie adekwatnie ustawić przełącznik.

  MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami...


☆ SAGE sokowirówka BJE430 ☆

SAGE sokowirówka BJE430 Najniższa Cena Online

☆ SAGE sokowirówka BJE430 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sage
 • Nazwa produktu: SAGE sokowirówka BJE430
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka z technologią Cold Spin Technology™ i superwielkim dzbankiem.- Super pokaźny, 2-litrowy dzbanek- Nutri-disc™: do 20% więcej części odżywczych- 84-mm niezwykle obszerna rynna- Transfer ciepła poniżej 1,5 °C- Podwójna szybkość dla twardszych i bardziej miękkich produktów- szczególnie wielki pojemnik na miąższ: więcej soków i mniej przerw pomiędzy nimi- 1250 W- 2-letnia gwarancja na artykuł- 5 lat gwarancji na silnik


☆ Concept LO7080 ☆

Concept LO7080 Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7080
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane śladowe urządzenia gospodarstwa domowego producenta Concept z kodem MDW4PL5 (ważna od 12.04. Do 18.04.2021 albo do wyczerpania zapasów)! Pionowa prasa do owoców z systemem wolnoobrotowym ma sprawność do 96%.

  Wyciskarka funkcje Juice, Ice Cream, Reverse, Selfclean. Urządzenie jest nieskomplikowane w demontażu i umyciu. Wszystkie tworzywa nienaturalne nie zawierają BPA


☆ Kenwood JMP85 ☆

Kenwood JMP85 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP85 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP85
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wyciskarka wolnoobrorowa o mocy 230 w, z funkcją reverse, wykonuje jedynie do 55 obrotów na minutę, wałek ślimakowy produkowany z ultemu, obrotowy kosz z 4 silikonowymi szczoteczkami, podajnik na warzywa i owoce o średnicy 43 i 73 mm, nietrudna w czyszczeniu, pojemnik na sok i odpady w pakiecie. Co możesz stworzyć?wyciskarka wolnoobrotowa purejuice xl to fantastyczny dobór do regularnego wyciskania i przygotowywania odżywczych soków, a choćby mleka orzechowego. To urządzenie klasy premium jest zaopatrzone w cichy,mocny silnik, który poradzi sobie z każdym, ciężkim zadaniem.wyciskanie całych owocówwyciskarka purejuice xl została zaprojektowana tak, by wydobyć jak najwięcej wartości odżywczych choćby z najbardziej włóknistych owoców i warzyw, co pozwala ograniczyć odpady do absolutnego minimum. Dodawaj kawałki bezpośrednio do podajnika, by wydobyć cały sok, oddzielając pulpę, którą możesz wykorzystać w innych przepisach, takich jak burgery warzywne, brownie albo purée.najważniejsze właściwości potężny silniksilnik o mocy 230 w pozwala bez trudu wycisnąć każdą kroplę soku ze elementów.pojemnik na miąższpodawana jest do niego oddzielona od soku pulpa, którą możesz wykorzystać w innych przepisach i dostajesz czysty, najświeższy sok.podajnik xlskróć czas przygotowania, wkładając całe kawałki bezpośrednio do podajnika xl.podwójny podajnikzrób sok szybciej dzięki podajnikowi w dwóch rozmiarach, który pasuje do różnych wielkości owoców i warzywbez bałaganuutrzymuj swoją kuchnię w czystości dzięki korkowi uniemożliwiającego kapaniu, który pozwala uniknąć rozlewania się i marnowania soku.

☆ PSC-50/B Wyciskarka wolnoobrotowa SAM COOK (5901308015220) ☆

PSC-50/B Wyciskarka wolnoobrotowa SAM COOK (5901308015220) Najniższa Cena Online

☆ PSC-50/B Wyciskarka wolnoobrotowa SAM COOK (5901308015220) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SAM COOK
 • Nazwa produktu: PSC-50/B Wyciskarka wolnoobrotowa SAM COOK (5901308015220)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 250 w, wykonuje do 33 obrotów na minutę, 2 warianty sit do przygotowania gęstego soku lub klarownego, znaczny 8 cm wlot do podawania mniejszych i większych produktów, wydłożony ślimak odpowiadający za 3 etapy procesu pozyskania soku: cięcie, zgniatanie i wyciskanie, funkcja samoczynnego czyszczenia, pojemnik na sok i odpady w komplecie.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 1000 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 1000 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 1000 zł cena,
 • wyciskarka do 1000 zł ranking,
 • wyciskarka do 1000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...