Najlepsze wyciskarki do 1000 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 1000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ G21 Chamber ☆

G21 Chamber Najniższa Cena Online

☆ G21 Chamber - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Chamber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Premium. Spora wydajność. Jakość PREMIUM potwierdzona poprzez tysiące zadowolonych Klientów w całej Europie Tylko 75 obr. / minutę Moc 150 W Ceramiczny ślimak Optimal Seal System (szybka regulacja gęstości soku) Multifunkcyjna (soki, mięsa, lody, masła) Bezpiecznie wytworzona - BPA Free nowoczesny design najlepsza proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji zobacz Video: Poniżej demonstrujemy tylko małą część z możliwości wyciskarki G21 Chamber: energetyczne soki z owoców twardych i miękkich, np.

  ananasa, granata czy świeżej pomarańczy pełne witamin, odżywcze soki ze zdrowych, polskich warzyw jak, np. Sok z selera czy rabarbaru zdrowotne nalewki z buraka, cebuli, pigwy, szyszek chmielu oraz z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach bioprzeciery z pomidorów, ogórków, jagód, a także jabłek, banana i marchewki dla Twojego malucha mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego i ze wszelkiego innego igliwia, zbóż, a także korzeni a na dodatek także: przygotujesz sorbety z egzotycznych owoców kaki lub mango przyrządzisz wytworną pastę z pstrąga czy łososia przygotujesz domowe lody czekoladowe na przyjęcie urodzinowe Dla kogo jest wyciskarka wolnoobrotowa G21 Chamber? G21 Chamber to produkt z segmentu Premium dla osób szanujących wysoką jakość, szeroką gamę funkcji i zastosowań oraz perfekcję pod kątem technicznym.

  To towar dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Chamber to elegancja i smak w kuchni. To wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie, a także samopoczucie swoje i swych najbliższych.

  G21 Chamber, ze względu na cykl obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w prosty i smaczny sposób dbają o zdrową dietę na co dzień. Wyciskarka ta zezwala na to, aby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej produktywnie z soków niżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków idealnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także doskonały produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Chamber, pasuje nieprzeciętnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dodatkowe, wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Chamber i sposób wytwarzania soków i musów, doskonale nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na minimalistycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu, w celu ochrony enzymów naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka do soków G21 Chamber, jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które zezwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  Jak to działa w praktyce? Wyciskarki G21 Chamber, to z reguły wyciskanie soków na zimno, a więc w sposób umożliwiający zachowanie pierwotnej struktury komórkowej. To przekłada się na zachowanie w soku wszystkich wartości odżywczych, minerałów i witamin.

  Jak to działa w praktyce? Specjalny ceramiczny ślimak wstępnie dzieli owoc/warzywo bez wykorzystania noża, a więc nie generuje się wysoka temperatura jak w przypadku cięcia nożem. Następnie owoce/warzywa są przeciskane poprzez sitko.

  Z wstępnie podzielonego artykułu robi się najwyższej jakości sok lub mus (w zależności od ustawionego trybu pracy). Cała operacja odbywa się bez cięcia nożem. Dostajesz ceramiczny ślimak i dwufazowe sito Ślimak w wyciskarce poziomej to kluczowy element.

  W zależności od jego budowy, wyprofilowania, użytego bezkompromisowca, wyciskarka może posiadać obszerniejszą lub mniejszą sprawność. Ślimaki w wyciskarkach G21 Chamber zostały zaprojektowane z największą precyzją i dbałością, tak żeby uzyskać maksimum soku z porcji owoców.

  Sam ślimak został zrobiony z ceramiki i to jest ogromną gwarancją trwałości i bezpieczeństwa. Ceramika od tysięcy lat jest stosowana do przygotowywania i serwowania posiłków. Jej głównymi zaletami jest wysoka twardość, odporność na mikro-ścieranie oraz wytrzymałość na wchodzenie w reakcje chemiczne z żywnością.

  Oznacza to, że jest to rewelacyjny materiał, który może być zaimplementowany w wyciskarkach jako ślimak. Ślimak w pierwszym kroku, wolnymi obrotami zgniata warzywa i owoce, żeby następnie wycisnąć je przez dwufazowe sito.

  Samo sito zostało zaprojektowane w ten sposób, żeby z zastosowaniem mechanizmu regulacji ilości miąższu (Optimal Seal System), móc przepuszczać sok bardziej przejrzysty również bardziej zawiesisty. Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest genialnie zestrojona ze sobą tak, aby wyciskać maksymalną możliwość soku.

  Ta nowoczesna budowa zezwala na wyciskanie jednocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to mnóstwo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  Wyposażyliśmy wyciskarkę w Optimal Seal System i regulację ilości miąższu w soku Wyciskarka G21 Chamber została zaopatrzona w innowacyjny i progresywny Optimal Seal System. To progresywne rozwiązanie pozwala regulować gęstość soku podczas pracy urządzenia.

  Regulacji dokonuje się przez umiejscowiony w obudowie silnika zamek błyskawiczny (na zdjęciu poniżej oznaczony kreskowanym paskiem). Dzięki temu rozwiązaniu zespoisz gęstość soku do upodobań wszelkich domowników.

  W innych wyciskarkach nie odszukasz tej klasy rozwiązań. Jest to główna przewaga wyciskarki G21 Chamber nad innymi wyciskarkami G21, lecz także innych marek. W G21 Chamber wynajdziesz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zaimplementowany w wyciskarce G21 Chamber, został zaprojektowany tak, by był sprawny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne cechują się najwyższym stopniem niezawodności, są bezawaryjne. Co do zasady urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się produktywnością przez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Chamber cechuje się na dodatek ogromną siłą w momencie rozruchu, co sprawia,bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest duża moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach) oferujemy prędki montaż urządzenia i prędkie mycie Nasza wyciskarka została zaprojektowana w taki sposób, żeby można było ją szybko zamontować (złożyć), a także rozłożyć po skończonej pracy.

  Chcąc zamontować tubę wraz ze ślimakiem i sitami wystarczy skorzystać z mechanizmu kilk-klak. Polega to na wsadzeniu tuby do pokrywy silnika i przekręceniu go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

  Rozmontowywanie urządzenia odbywa się analogicznie, jednak w pierwszym kroku należy przycisnąć i przytrzymać przycisk odblokowujący. Sama tuba umożliwia w dodatku demontaż w celu opłukania sit i ślimaka.

  Pomarańczową końcówkę widoczną na zdjęciu poniżej demontuje się poprzez jej delikatne przekręcenie. Wszystkie powyżej opisane czynności niezbędne do konstrukcji i demontażu są dodatkowo opisane symbolami na wyciskarce Oprócz skutecznej wyciskarki, możesz dostać urządzenie MULTIFUNKCYJNE Wyciskarka G21 Chamber została zbudowana tak by umożliwiać jeszcze inne funkcje, wykraczające poza przygotowywanie soków.

  Dzięki multifunkcyjności zaoszczędzisz czas, pieniądze i miejsce przestrzeń w kuchni, a przy tym wszystkim uzyskasz jeszcze obszerniejszy wpływ na to jakie wartości odżywcze dostarczasz do swego organizmu.

  Wyciskarkę wolnoobrotową G21 Chamber możesz szybkim ruchem zamienić w maszynkę do mielenia mięsa, w maszynkę do wytwarzania domowych makaronów i w maszynkę do przygotowywania lodów. Jeżeli chcesz skorzystać z tych dodatkowych funkcjonalności, potrzebne będzie nabycie dodatkowej przystawki: • Do mielenie mięsa i wyrobu domowych makaronów i/albo • Do produkcji lodów i homogenizowania produktów (sosy, dipy, masła) Pomyśl o tych zaletach decydując się na zakup G21 Chamber.

  Taką domową produkcją zdrowej i smacznej żywności niewątpliwie zaskoczysz domowników oraz gości, na co dzień i od święta. Uwaga! Obie przystawki nie są częścią zestawu G21 Chamber. Znajdziesz je w dziale akcesoriów dodatkowych.

  Z G21 Chamber otrzymujesz komfort oraz ciszę Wyciskarka wolnoobrotowa do soków została maksymalnie wyciszona tak, by jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku posiada się w przedziale 40-50 dB.

  Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym przez drugą osobę. Obroty są wolne, ale nie za wolne szybkość obrotowa wyciskarki to 75 obrotów na minutę.

  Tak dostosowana poprzez inżynierów szybkość powoduje, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta prędkość pozwala w słusznym czasie przygotować litr czy dwa świeżego soku.

  Jest to wyraźne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o prędkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest niezwykle długi, przez co użytkowanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

  W wyciskarce wyszukasz dodatkowy tryb pracy wstecznej Wyciskarka została wyekwipowana w impulsowy tryb pracy wstecznej. Tryb ten jest używany w przypadkach, kiedy jakiś owoc albo warzywo zaklinuje się pomiędzy profilowanymi częściami ślimaka.

  Jedno dotknięcie przycisku „Reverse" i silnik wykonuje kilka obrotów wstecz, a warzywo zmienia swoje ułożenie w profilach, układa się ponownie i zostaje przeciśnięte przez sito. Tryb ten nie będzie użytkowany zbyt często, jednak kiedy warzywo lub owoc zablokują się pomiędzy profilami ślimaka, nie będzie konieczności rozbierania urządzenia.

  stabilna praca Wyciskarka G21 Chamber została zaopatrzona w antypoślizgowe podstawę dzięki temu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia bo blacie kuchennym. Co otrzymasz w komplecie G21 Chamber: multifunkcyjną, wolonobrotową wyciskarkę G21 Chamber (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) użyteczny tłoczek instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto mieć wyciskarkę wolnoobrotową Chamber marki G21? G21 to wiodąca i innowacyjna producent produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, jeszcze tzw.

  RAW FOOD (bezkompromisowe diety). Od samego początku istnienia firma G21 zajmuje się produkcją urządzeń które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swej ofercie oprócz wyciskarek ma także mistrzowskie blendery wysokiej mocy, oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swych domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, skuteczność, ergonomia potwierdzona zarówno przez domowników jak i mistrzowskich kucharzy, używających wyciskarek w swoich kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek używane są najkorzystniejsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród urządzeń dedykowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki producenta G21 z powodzeniem wypierają z rynku firmy droższe, które mają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na producenta G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia ponadto na elegancję i design. Wyciskarki G21 nadzwyczajnie wpiszą się w kolorystykę i fason, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny.


☆ Götze & Jensen SJ901T ☆

Götze & Jensen SJ901T Najniższa Cena Online

☆ Götze & Jensen SJ901T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Götze & Jensen
 • Nazwa produktu: Götze & Jensen SJ901T
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa SJ901T Zdrowie jest najważniejsze. Zadbaj o nie, pijąc samodzielnie przygotowane soki owocowe, ziołowe i warzywne z wolnoobrotowej wyciskarki. Cichy i wytrzymały silnik sprawia, iż wyciskarka pracuje z szybkością zaledwie 65 obrotów na minutę, dzięki temu sok nie nagrzewa się i zachowuje więcej witamin i mikroelementów.

  Dzięki wysokiej mocy i mocnej śrubie z niezwykle wytrzymałego tworzywa PEI poradzi sobie choćby z najtwardszymi składnikami. Nie masz czasu, by drobno pokroić owoce i warzywa? Nie musisz – dzięki pokaźnemu otworowi 75 mm.

  Masz ochotę na sok, smoothie czy lody? W komplecie dostaniesz 3 stosowne filtry. Pokaźny otwór 75 mm – nie musisz już kroić warzyw i owoców. Śruba tworzona z istotnie wytrzymałego tworzywa PEI poradzi sobie nawet z najtwardszymi składnikami.

  szczególnie cichy i wytrzymały silnik indukcyjny to aż 30 minut nieustannej pracy. 3 filtry w pakiecie: do soków, smoothies i lodów. Bieg wsteczny minimalizuje ryzyko zablokowania urządzenia podczas pracy.

  W 100% wolne od BPA – w dbałości o zdrowie Twoich najbliższych. Gumowe nóżki – dla maksymalnej stabilności urządzenia na blacie. Wysoka moc 240 W dla maksymalnej wydajności. Götze & Jensen – marka godna zaufania Gwarancja satysfakcji.

  14 dni lub zwrot pieniędzy. Jakość potwierdzona certyfikatami oraz raportami z testów. Wysoka jakość, trwałość i progresywne wzornictwo w prawidłowej cenie....


☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały ☆

Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  postępowa wyciskarka wolnoobrotowa Concept z szerokim 75 mm wlotem do całych miękkich owoców i warzyw bez straty czasu na krojenie. Wyciska poradzi sobie z 1,5 kg porzeczek w 2 minuty – to nadzwyczajny SPECJALISTA NA PORZECZKI.

  Dzięki dwufazowemu procesowi wyciskania owoce i warzywa są najpierw rozgniatane, a następnie wyciskany jest sok. Dbaj o swoje zdrowie, wyciskarka LO7065 ma o 40% większą efektywność od tradycyjnych sokowirówek i wyciskarek.Urządzenie pokazuje 3 urządzenia w 1: oprócz typowej funkcji wyciskania soku dodatkowe dwa sitka pozwalają na przygotowanie zdrowego, zielonego smoothie lub owocowego koktajlu z jogurtu czy mleka.Powstałe odpady są szczególnie suche, można użyć ich do przygotowania warzywnych burgerów czy pasztecików.

  Funkcja Anti Drip umożliwia szybką zamianę pojemników bez skażenia blatu czy konieczności zatrzymania pracy wyciskarki. Starczy wcisnąć Anti-drip wymienić zbiornik i gotowe! W zestawie znajdują się specjalne naklejki, którymi każdy członek rodziny oznaczy swój kubek albo butelkę ze świeżym sokiem.

  Akcesoria: szczoteczka do czyszczenia sitka pojemnik na sok 1 l pojemnik na odpady 1 l sitko do smoothie sitko do deserów na zimno popychaczParametry technologiczne: 75 mm wielkość otworu prosta obsługa jedną ręką nieskomplikowane czyszczenie - w pełni rozbieralna, starczy przepłukać wodą i użyć szczoteczki dołączonej do zestawu zamknięcie Anti Drip system bezpieczeństwa nóżki antypoślizgowe prędkość: max 60 obr./min kolor: biały + srebrny moc: 240 W napięcie: 220 - 240 V poziom hałasu: 57 dB


☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating ☆

Philips Avance collection wyciskarka micromasticating Najniższa Cena Online

☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Avance collection wyciskarka micromasticating
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Pełnia smaku w szklance nowoczesna technologia MicroMasticating firmy Philips została opracowana, by otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Wielki otwór na produkty skraca przy tym czas przygotowywania. Po zakończeniu wyciskania soku wszystkie części można wypłukać. Zobacz wszystkie korzyści

☆ Wyciskarka wolnoobrotowa E400, kolor stalowy ☆

Wyciskarka wolnoobrotowa E400, kolor stalowy Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka wolnoobrotowa E400, kolor stalowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Steba
 • Nazwa produktu: Wyciskarka wolnoobrotowa E400, kolor stalowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Chcesz odżywiać się zdrowo, ale nie masz czasu na pracochłonne przepisy? Wyciskarka wolnoobrotowa Steba E 400 to rozwiązanie dla ciebie. Z jej pomocą w kilka chwil przygotujesz pyszne soki i smoothies z zachowaniem pełni witamin i wartości mineralnych.Sekretem urządzenia jest metoda wyciskania na zimno, która zapewni ci sok widocznie ulepszonej jakości tradycyjna sokowirówka.

  Wyciskanie na zimno pozwala uzyskać więcej soku konwencjonalne metody i nie niszczy przy tym cennych witamin i enzymów.W wyciskarce możesz przygotowywać soki z prawie wszystkich owoców i ziół, a nawet...

  z ziemniaków. Wielki otwór wsadowy znacznie ułatwi ci pracę. Pełnowartościowe, sycące soki przygotujesz w kilka chwil.To świetne urządzenie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na czasochłonne dania, ale mimo to chcieliby odżywiać się zdrowo.

  Litrowy pojemnik na sok pozwoli ci przygotować więcej soku i potem w porcjach zabierać ze sobą, np. Do pracy.Po skończonej pracy z łatwością utrzymasz urządzenie w czystości - wyciskarkę z łatwością rozebrać na części i dzięki temu łatwiej umyć.

  Wyciskarka będzie trwałym elementem kuchennego wyposażenia - pokrywa ze stali nierdzewnej zapewnia jej dużą odporność.informacje technologiczne:moc: 400 Wwaga: 5,4 kgcicha pracaobudowa ze stali nierdzewnej


☆ Panasonic MJ-L700 ☆

Panasonic MJ-L700 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic MJ-L700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic MJ-L700
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prosty sposób wyciskania owoców Uzyskaj szybciej swój ulubiony sok. Sokowirówka wolnoobrotowa MJ-L700 zawiera całe owoce, co likwiduje konieczność siekania. Powolne wyciskanie pozwala na delikatne wydobycie elementów odżywczych.

  Mrożone desery albo świeże soki każdego dnia. Bez rozdzielania! Mniej powietrza, mniej utleniania. Wyciąga więcej witaminy C i innych składników odżywczych. Typowe sokowirówki używają ostrzy i wywołują tarcie w wynku prędkich obrotów, co doprowadza do oddzielenia soku.

  Wyciskanie całych owoców Oszczędzaj czas bez konieczności wcześniejszego siekania. Otwór sokowirówki wolnoobrotowej MJ-L700 ma szerokość 77mm, co oznacza, iż możesz wrzucić całe jabłka. Wkładane w pełni owoce zapewniają smak i zachowują wartości odżywcze.

  potężne miażdżenie Górna część śruby jest wydłużona, co umożliwia miażdżenie. Owoce bądź warzywa są samoczynnie przepychane na sam dół do całkowitego wyciśnięcia nawet w sytuacji długich i twardych składników takich jak marchewki.

  Dolna część taka jak śruby produkowana jest ze stali rdzoodpornej co zagwarantuje wspaniałą odporność i lepsze przetwarzanie. Smukła aby umożliwić bezproblemowe użycie, miska na sok jest zbudowana z błyskotliwego pozbawionego BPA materiału TRITAN fom EASTMAN przypominającego szkło, który jest wytrzymały na uderzenia.

  W połaczeniu z wysokiej klasy czarnym matowym wykończeniem zapewia ciekawy wygląd sokowirówki MJ-L700 poprzez długi czas. Jedwabiście gładki smak Pulpa jest starannie oddzielana w celu uzyskania gładkiego smaku.

  Sokowirówka MJ-L700 starannie oddziela pulpę i sok. Mniej pulpy oznacza brak nieprzyjemnego smaku- wyczuwalne sa tylko pyszne naturalne smaki....Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 1000 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 1000 zł, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wyciskarka wolnoobrotowa E400, kolor stalowy ☆

Wyciskarka wolnoobrotowa E400, kolor stalowy Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka wolnoobrotowa E400, kolor stalowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Steba
 • Nazwa produktu: Wyciskarka wolnoobrotowa E400, kolor stalowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Chcesz odżywiać się zdrowo, lecz nie masz czasu na pracochłonne przepisy? Wyciskarka wolnoobrotowa Steba E 400 to rozwiązanie dla ciebie. Z jej pomocą w kilka chwil przygotujesz pyszne soki i smoothies z zachowaniem pełni witamin i wartości mineralnych.Sekretem urządzenia jest metoda wyciskania na zimno, która zapewni ci sok znacznie udoskonalonej jakości konwencjonalna sokowirówka.

  Wyciskanie na zimno pozwala uzyskać więcej soku tradycyjne metody i nie niszczy przy tym cennych witamin i enzymów.W wyciskarce możesz przygotowywać soki z prawie wszelkich owoców i ziół, a nawet...

  z ziemniaków. Wielki otwór wsadowy pokaźnie ułatwi ci pracę. Pełnowartościowe, sycące soki przygotujesz w kilka chwil.To idealne urządzenie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na czasochłonne dania, ale mimo to chcieliby odżywiać się zdrowo.

  Litrowy pojemnik na sok pozwoli ci przygotować więcej soku i potem w porcjach zabierać ze sobą, np. Do pracy.Po skończonej pracy z łatwością utrzymasz urządzenie w czystości - wyciskarkę z łatwością rozebrać na części i dzięki czemu łatwiej umyć.

  Wyciskarka będzie trwałym elementem kuchennego wyposażenia - obudowa ze stali nierdzewnej zagwarantuje jej dużą solidność.informacje technologiczne:moc: 400 Wwaga: 5,4 kgcicha pracaobudowa ze stali nierdzewnej


☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały ☆

Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7066 Biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  nowoczesna wyciskarka wolnoobrotowa Concept z szerokim 75 mm wlotem do całych miękkich owoców i warzyw bez straty czasu na krojenie. Wyciska poradzi sobie z 1,5 kg porzeczek w 2 minuty – to nieprzeciętny SPECJALISTA NA PORZECZKI.

  Dzięki dwufazowemu procesowi wyciskania owoce i warzywa są najpierw rozgniatane, a następnie wyciskany jest sok. Dbaj o swoje zdrowie, wyciskarka LO7065 ma o 40% pokaźniejszą efektywność od tradycyjnych sokowirówek i wyciskarek.Urządzenie ukazuje 3 urządzenia w 1: oprócz typowej funkcji wyciskania soku uzupełniające dwa sitka zezwalają na przygotowanie zdrowego, zielonego smoothie lub owocowego koktajlu z jogurtu czy mleka.Powstałe odpady są bardzo suche, można zastosować ich do przygotowania warzywnych burgerów czy pasztecików.

  Funkcja Anti Drip pozwala na szybką zamianę pojemników bez skażenia blatu czy konieczności zatrzymania pracy wyciskarki. Wystarczy wcisnąć Anti-drip wymienić zbiornik i gotowe! W zestawie znajdują się specjalne naklejki, którymi każdy członek rodziny oznaczy swój kubek albo butelkę ze świeżym sokiem.

  Akcesoria: szczoteczka do czyszczenia sitka pojemnik na sok 1 l pojemnik na odpady 1 l sitko do smoothie sitko do deserów na zimno popychaczParametry technologiczne: 75 mm wielkość otworu prosta obsługa jedną ręką nieskomplikowane czyszczenie - w pełni rozbieralna, starczy przepłukać wodą i zastosować szczoteczki załączonej do zestawu zamknięcie Anti Drip system bezpieczeństwa nóżki przeciwpoślizgowe szybkość: max 60 obr./min kolor: biały + metaliczny moc: 240 W napięcie: 220 - 240 V poziom hałasu: 57 dB


☆ Götze & Jensen SJ901T ☆

Götze & Jensen SJ901T Najniższa Cena Online

☆ Götze & Jensen SJ901T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Götze & Jensen
 • Nazwa produktu: Götze & Jensen SJ901T
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa SJ901T Zdrowie jest najważniejsze. Zadbaj o nie, pijąc samodzielnie przygotowane soki owocowe, ziołowe i warzywne z wolnoobrotowej wyciskarki. Cichy i wytrzymały silnik powoduje, iż wyciskarka pracuje z prędkością zaledwie 65 obrotów na minutę, dzięki temu sok nie nagrzewa się i zachowuje więcej witamin i mikroelementów.

  Dzięki wysokiej mocy i konkretnej śrubie z niezwykle wytrzymałego tworzywa PEI poradzi sobie choćby z najtwardszymi składnikami. Nie masz czasu, aby drobno pokroić owoce i warzywa? Nie musisz – dzięki szerokiemu otworowi 75 mm.

  Masz ochotę na sok, smoothie czy lody? W komplecie dostaniesz 3 trafne filtry. Znaczny otwór 75 mm – nie musisz już kroić warzyw i owoców. Śruba stworzona z szczególnie wytrzymałego tworzywa PEI poradzi sobie choćby z najtwardszymi składnikami.

  nad wyraz cichy i wytrzymały silnik indukcyjny to aż 30 minut bezustannej pracy. 3 filtry w komplecie: do soków, smoothies i lodów. Bieg wsteczny minimalizuje ryzyko zablokowania urządzenia podczas pracy.

  W 100% wolne od BPA – w dbałości o zdrowie Twoich najbliższych. Gumowe nóżki – dla maksymalnej stabilności urządzenia na blacie. Wysoka moc 240 W dla maksymalnej wydajności. Götze & Jensen – marka godna zaufania Gwarancja satysfakcji.

  14 dni lub zwrot pieniędzy. Jakość potwierdzona dokumentami oraz raportami z testów. Wysoka jakość, wytrzymałość i progresywne wzornictwo w dobrej cenie....


☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating ☆

Philips Avance collection wyciskarka micromasticating Najniższa Cena Online

☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Avance collection wyciskarka micromasticating
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Pełnia smaku w szklance postępowa technologia MicroMasticating marki Philips została opracowana, żeby otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Spory otwór na produkty skraca przy tym czas przygotowywania. Po zakończeniu wyciskania soku wszystkie części można wypłukać. Zobacz wszystkie korzyści

☆ G21 Chamber ☆

G21 Chamber Najniższa Cena Online

☆ G21 Chamber - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Chamber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Premium. Wielka wydajność. Jakość PREMIUM potwierdzona poprzez tysiące zadowolonych Klientów w całej Europie Tylko 75 obr. / minutę Moc 150 W Ceramiczny ślimak Optimal Seal System (szybka regulacja gęstości soku) Multifunkcyjna (soki, mięsa, lody, masła) Bezpiecznie wytwarzana - BPA Free progresywny design najkorzystniejsza proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji sprawdź Video: Poniżej ukazujemy tylko małą część z możliwości wyciskarki G21 Chamber: energetyczne soki z owoców twardych i miękkich, np.

  ananasa, granata czy świeżej pomarańczy pełne witamin, odżywcze soki ze zdrowych, polskich warzyw jak, np. Sok z selera czy rabarbaru zdrowotne nalewki z buraka, cebuli, pigwy, szyszek chmielu i z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach bioprzeciery z pomidorów, ogórków, jagód, a także jabłek, banana i marchewki dla Twojego malucha mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego i ze wszystkiego innego igliwia, zbóż i korzeni a w dodatku również: przygotujesz sorbety z egzotycznych owoców kaki lub mango przyrządzisz wytworną pastę z pstrąga czy łososia przygotujesz domowe lody czekoladowe na przyjęcie urodzinowe Dla kogo jest wyciskarka wolnoobrotowa G21 Chamber? G21 Chamber to artykuł z segmentu Premium dla osób ceniących wysoką jakość, szeroką gamę funkcji i zastosowań oraz perfekcję pod kątem technologicznym.

  To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Chamber to elegancja i smak w kuchni. To wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie i samopoczucie swoje i swych najbliższych.

  G21 Chamber, ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w nietrudny i smaczny sposób dbają o zdrową dietę na co dzień. Wyciskarka ta umożliwia to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej efektywnie z soków niżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków świetnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także doskonały produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Chamber, pasuje nadzwyczajnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia uzupełniające, wszędzie tam, gdzie liczy się sprawność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Chamber i sposób wytwarzania soków i musów, idealnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na bezkompromisowo" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury towaru, w celu ochrony enzymów naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka do soków G21 Chamber, jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które umożliwia przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  Jak to działa w praktyce? Wyciskarki G21 Chamber, to głównie wyciskanie soków na zimno, a więc w sposób umożliwiający zachowanie pierwotnej struktury komórkowej. To przekłada się na zachowanie w soku wszystkich wartości odżywczych, minerałów i witamin.

  Jak to działa w praktyce? Specjalny ceramiczny ślimak wstępnie dzieli owoc/warzywo bez wykorzystania noża, a więc nie wytwarza się wysoka temperatura jak w przypadku cięcia nożem. Następnie owoce/warzywa są przeciskane poprzez sitko.

  Z wstępnie podzielonego produktu robi się najwyższej jakości sok albo mus (w zależności od ustawionego trybu pracy). Cała operacja odbywa się bez cięcia nożem. Dostajesz ceramiczny ślimak i dwufazowe sito Ślimak w wyciskarce poziomej to kluczowy element.

  W zależności od jego budowy, wyprofilowania, użytego minimalistycznca, wyciskarka może posiadać pokaźniejszą lub mniejszą efektywność. Ślimaki w wyciskarkach G21 Chamber zostały zaprojektowane z największą precyzją i dbałością, tak żeby uzyskać maksimum soku z porcji owoców.

  Sam ślimak został zrobiony z ceramiki i to jest ogromną gwarancją trwałości i bezpieczeństwa. Ceramika od tysięcy lat jest używana do przygotowywania i serwowania posiłków. Jej głównymi zaletami jest wysoka twardość, odporność na mikro-ścieranie, a także niepodatność na wchodzenie w reakcje chemiczne z żywnością.

  Oznacza to, iż jest to znakomity materiał, który może być zastosowany w wyciskarkach jako ślimak. Ślimak w pierwszym kroku, wolnymi obrotami zgniata warzywa i owoce, żeby następnie wycisnąć je przez dwufazowe sito.

  Samo sito zostało zaprojektowane w ten sposób, aby z zastosowaniem mechanizmu regulacji ilości miąższu (Optimal Seal System), móc przepuszczać sok bardziej krystaliczny także bardziej zawiesisty. Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest rewelacyjnie zestrojona ze sobą tak, żeby wyciskać maksymalną możliwość soku.

  Ta zaawansowana kompozycja umożliwia wyciskanie zarówno twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to sporo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  Wyposażyliśmy wyciskarkę w Optimal Seal System i regulację ilości miąższu w soku Wyciskarka G21 Chamber została zaopatrzona w zaawansowany i progresywny Optimal Seal System. To nowoczesne rozwiązanie pozwala regulować gęstość soku w trakcie pracy urządzenia.

  Regulacji dokonuje się przez umiejscowiony w obudowie silnika zamek (na zdjęciu poniżej oznaczony kreskowanym paskiem). Dzięki temu rozwiązaniu zintegrujesz gęstość soku do upodobań wszystkich domowników.

  W innych wyciskarkach nie odszukasz tej klasy rozwiązań. Jest to główna przewaga wyciskarki G21 Chamber nad innymi wyciskarkami G21, lecz także innych marek. W G21 Chamber wyszukasz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Chamber, został zaprojektowany tak, by był wydajny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne charakteryzują się najwyższym poziomym bezusterkowości, są bezusterkowe. Co do zasady urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się produktywnością poprzez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Chamber cechuje się także ogromną siłą w momencie rozruchu, co sprawia,bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest obszerna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach) proponujemy szybki montaż urządzenia oraz prędkie mycie Nasza wyciskarka została zaprojektowana w taki sposób, aby można było ją szybko zamontować (złożyć) oraz rozłożyć po skończonej pracy.

  Chcąc zamontować tubę wraz ze ślimakiem i sitami wystarczy skorzystać z mechanizmu kilk-klak. Polega to na wsadzeniu tuby do pokrywy silnika i przekręceniu go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

  Rozmontowywanie urządzenia odbywa się analogicznie, jednak w pierwszym kroku należy przycisnąć i przytrzymać przycisk odblokowujący. Sama tuba pozwala na jeszcze demontaż w celu opłukania sit i ślimaka.

  Pomarańczową końcówkę widoczną na zdjęciu poniżej demontuje się poprzez jej delikatne przekręcenie. Wszystkie powyżej opisane czynności konieczne do montażu i demontażu są dodatkowo opisane symbolami na wyciskarce Oprócz skutecznej wyciskarki, możesz otrzymać urządzenie MULTIFUNKCYJNE Wyciskarka G21 Chamber została zbudowana tak aby umożliwiać na dodatek inne funkcje, wykraczające poza przygotowywanie soków.

  Dzięki multifunkcyjności zaoszczędzisz czas, pieniądze i miejsce przestrzeń w kuchni, a przy tym wszystkim uzyskasz jeszcze obszerniejszy wpływ na to jakie wartości odżywcze dostarczasz do swego organizmu.

  Wyciskarkę wolnoobrotową G21 Chamber możesz szybkim ruchem zamienić w maszynkę do mielenia mięsa, w maszynkę do wytwarzania domowych makaronów oraz w maszynkę do przygotowywania lodów. Jeżeli chcesz skorzystać z tych dodatkowych funkcjonalności, potrzebne będzie nabycie dopełniającej przystawki: • Do mielenie mięsa i wyrobu domowych makaronów i/albo • Do produkcji lodów i homogenizowania produktów (sosy, dipy, masła) Pomyśl o tych zaletach decydując się na zakup G21 Chamber.

  Taką domową produkcją zdrowej i smacznej żywności bez wątpienia zaskoczysz domowników i gości, na co dzień i od święta. Uwaga! Obie przystawki nie są częścią zestawu G21 Chamber. Wyszukasz je w dziale akcesoriów dodatkowych.

  Z G21 Chamber otrzymujesz komfort oraz ciszę Wyciskarka wolnoobrotowa do soków została maksymalnie wyciszona tak, aby jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku mieści się w przedziale 40-50 dB.

  Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę. Obroty są wolne, ale nie za wolne szybkość obrotowa wyciskarki to 75 obrotów na minutę.

  Tak przypasowana poprzez inżynierów prędkość sprawia, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta prędkość pozwala w optymalnym czasie przygotować litr czy dwa świeżego soku.

  Jest to pokaźne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest bardzo długi, przez co stosowanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

  W wyciskarce znajdziesz dodatkowy tryb pracy wstecznej Wyciskarka została wyposażona w impulsowy tryb pracy wstecznej. Tryb ten jest używany w przypadkach, kiedy jakiś owoc lub warzywo zaklinuje się pomiędzy profilowanymi częściami ślimaka.

  Jedno dotknięcie przycisku „Reverse" i silnik wykonuje kilka obrotów wstecz, a warzywo zmienia swoje ułożenie w profilach, układa się ponownie i zostaje przeciśnięte przez sito. Tryb ten nie będzie używany zbyt często, jednak kiedy warzywo albo owoc zablokują się między profilami ślimaka, nie będzie konieczności rozbierania urządzenia.

  zrównoważona praca Wyciskarka G21 Chamber została wyposażona w przeciwpoślizgowe podstawę dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia bo blacie kuchennym. Co otrzymasz w zestawie G21 Chamber: multifunkcyjną, wolonobrotową wyciskarkę G21 Chamber (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) praktyczny tłoczek instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto mieć wyciskarkę wolnoobrotową Chamber firmy G21? G21 to wiodąca i nowoczesna marka produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, ponadto tzw.

  RAW FOOD (minimalistyczne diety). Od samego początku istnienia marka G21 zajmuje się produkcją urządzeń które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swej ofercie oprócz wyciskarek ma także mistrzowskie blendery wysokiej mocy, oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swych domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, wydajność, ergonomia potwierdzona zarówno przez domowników jak i mistrzowskich kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek użytkowane są najkorzystniejsze, selekcjonowane podzespoły, a sam cykl produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród sprzętów przeznaczonych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki firmy G21 z powodzeniem wypierają z rynku firmy droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na firmę G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia ponadto na elegancję i design. Wyciskarki G21 perfekcyjnie wpiszą się w kolorystykę i fason, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najkorzystniejszą proporcją jakości do ceny.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 1000 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 1000 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 1000 zł cena,
 • wyciskarka do 1000 zł ranking,
 • wyciskarka do 1000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...