Najlepsze wyciskarki do jabłek w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do jabłek


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do jabłek. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do jabłek,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek do owoców.

Jakie wyciskarki do jabłek najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do jabłek, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do jabłek, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Omega EUJ707 ☆

Omega EUJ707 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ707
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  nabywając wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę dostajesz zupełnie gratis! atrakcyjnie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok, a także przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszystkich przystępnych roślin przystępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co informacje warzywo czy owoc w sobie mieści i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

  Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 przystępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz nieprzeciętnie połączenie od lat znanej producenta Omega i znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, teraz Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar oraz Hurom.

  Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

  Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka zaopatrzona w 200 W silnik, który dokładnie przetworzy bezkompromisowiec, i pozyska maksymalną ilość witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana wytworzonych poprzez firmę Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

  Model Sana EUJ 707 to manifest oszałamiającego designu – magnetyzujący wygląd,, a także i zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Finezyjne chromowe przełączniki, a także przewód zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, że już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z przewodem owiniętym wokół niej. Jakby tego było niewiele, urządzenie pozostało wyposażone w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków kompletnie wolnego od Bisfenolu A.

  Dwustopniowy system wyciskania soków, gwarantuje maksymalną ilość uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, w dodatku soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

  Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy oraz pokaźniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

  Wyciskanie soków, to wyłącznie jedna z jej umiejętności- 707 ma wkład homogenizujący, co oznacza,możliwe jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

  obszerniejszy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Dzisiaj masz to wszystko, plus wszelkie atuty poziomych wyciskarek (wszechstronność użycia, zero problemów z kapaniem, nieskomplikowane czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny w trakcie ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

  Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Obszerniejsze otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, niż przy użyciu standardowego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają bezkompromisowiec jednocześnie eliminując ciśnienie w środku komory, dzięki temu otrzymamy maksymalnie osiągalną liczba soku z surowca. Wszystkie części wykonane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

  Ocena ogólna

  niewątpliwie towar firmy Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Większy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie ascetycznca do trafnych rozmiarów, a także praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, iż ten model jest na samym szczycie w kategorii najkorzystniejszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej liczba soku z ascetycznca, i plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki czemu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego minimalistycznca.


  SANA w skrócie:


  5 kuchennych sprzętów w 1

  Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. Dodatkowo, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę oraz przygotować mleko sojowe.

  Łatwość w użyciu

  Największą zaletą pionowych wyciskarek jest obszerny otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, w dodatku unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami w trakcie czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się proste i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

  dodatkowe sito z grubymi otworkami, czy inne dołączone akcesoria zapewniają najwyższą jakość i maksymalną ilość uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, potrzebnie zaopatrz się w nakładkę wykonaną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych poprzez siebie nasion artykułów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

  Niesamowity design

  Dzięki wygodnemu rozwiązaniu, gdzie kabel zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, sprawia,przewód nie plącze się podczas podłączania. Na dodatek, urządzenie jest lekkie i ergonomiczne.

  Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

  Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i odcień do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych tradycyjnych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest w trakcie proces utleniania, nieatrakcyjny brązowy kolor i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


  Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny produkt dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części posiadają dokumenty niezależnych komórek certyfikujących oraz badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości części chemicznych.


  ponadto certyfikat FDA świadczy o tym, iż przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.


☆ Sana EUJ-606 ☆

Sana EUJ-606 Najniższa Cena Online

☆ Sana EUJ-606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana EUJ-606
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację ilości pulpy i uzupełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz krystaliczny sok, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Wspaniale pasuje do długich włóknistych elementów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak także warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, prosta w myciu i obsłudze. Zobacz na https://sanapolska.com/artykuł/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Omega Sana ☆

Omega Sana Najniższa Cena Online

☆ Omega Sana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Sana
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację gęstości soku oraz dodatkowe przystawki, dzięki którym przygotujesz krystaliczny sok, sok z selera naciowego, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Nieprzeciętnie pasuje do długich włóknistych elementów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak też warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, przystępna w myciu i obsłudze. Przejrzyj na https://sanapolska.com/artykuł/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała budowa ze stali nierdzewnej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  obszerny wybór możliwości wyciskania

  automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane technologiczne

  pokazujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 8500S to esencja doskonałej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat stwarza i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości został tworzony ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500, a także Angel 7500 i cechuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały zaopatrzone: sito, pokrywa sita i ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z różnymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz przepięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie niezwykle oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: surowiec zostaje w pierwszej części ślimaków wyjątkowo dokładnie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod pokaźnym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości części odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok też nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemybezkompromisowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała zaopatrzona w kilka interesujących rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujka, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co w dodatku jest innowacyjnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Marka zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,jeszcze dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby stosowania niepokaźnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które pozostało wyprodukowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze cechy wyciskarki Angel 7500 prosta w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezsprzecznie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najmocniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Podwójne świdry są wykonane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała budowa ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nietrudny do utrzymania w czystości.

  Niska prędkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to perfekcyjna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza niepokaźne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, żeby uzyskać gotowy artykuł. A na dodatek otrzymujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  genialne, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obszerna siła zgniotu pozwala momentalnie i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo tworząc suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać procesu wyciskania, by zmienić sitka na optymalne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania wykorzystywania innych. Nie wymaga dobrania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów pozwala na nieustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  obszerny dobór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  samoczynny czujka przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem i zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu na dodatek super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: samoczynny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest nadzwyczajnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując niezwykle suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Sana Supreme 727 ☆

Sana Supreme 727 Najniższa Cena Online

☆ Sana Supreme 727 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana Supreme 727
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sana 727 Supreme- najszczególniej innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa na rynku. Zintegrujeliśmy zalety wyciskarki pionowej i poziomej i tak powstała najistotniej progresywna, dopracowana w każdym centymetrze wyciskarka Sana Supreme. To Ty decydujesz o ilościach obrotów dzięki specyficznej funkcji ustawiania obrotów. Opatentowana funkcja docisku pulpy powoduje, iż Sana Supreme jest niezwykle wydajna, choćby w sytuacji włóknistych zielonych liści. Przejrzyj co potrafi Sana 727

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Demonstrujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings poprzez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - wydajna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest sprawniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą prawidłowo spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli nawet jeden składnik nie będzie dobrze włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest niezwykle przychylną wyciskarką nie tylko w używaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to znakomicie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z różnych części, które trafią do Twojej szklanki wyśmienite wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, konkretny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Dodatkowo jego praca jest szczególnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych składników
   • Zupełnie nowy wygląd, który olśni najistotniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak obfity otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na znikome kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  progresywny, wytworzony z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyeksponuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane kolory - grafitowy, biały, czerwony i szampański w gustownym matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  cechy techniczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Przedstawiamy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest sprawniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą należycie spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli choćby jeden składnik nie będzie poprawnie włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest wyjątkowo przyjazną wyciskarką nie tylko w używaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to doskonale wkomponowane w wytworny wygląd EVO. 4. Korek niekapek umożliwia przygotowanie soku z różnorodnych elementów, które trafią do Twojej szklanki świetne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Solidny silnik Wysokiej jakości, konkretny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest wyjątkowo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych części
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najbardziej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce uwydatnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak szeroki otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieznaczne kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  elitarny design
  nowoczesny, wykonany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution podkreśli się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w eleganckim matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie części wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty techniczne

☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, wydajność i na codzienne wykorzystywanie. Względy wizualne również wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  innowacyjny, designerski wygląd wyciskarki, powoduje,wyśmienicie się ona prezentuje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa pokrywa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na ładny wygląd,na dodatek na łatwe utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, że wszelkie odciski są znacznie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką usprawniają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zaimplementowano niezbędne materiały, wymagane w najkorzystniejszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został tworzony z ULTEMu. Ultem znamionuje się tym, że jest kilkukrotnie twardszy niż plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki czemu do soku nie dostają się żadne zgubne substancje, które występują w plastiku czy metalu. Ponadto mamy pewność co do trwałości składników, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel przez, które przesuwa się żywność produkowany jest na dodatek z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki istotnie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest na dodatek jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,na dodatek pionowych. Dzięki temu wrzucamy pokaźniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych ponadto rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 szczególnie korzystnie poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, albo miękkich. Poradzi sobie w dodatku z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym rezultatem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to także pokaźniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki czemu wyciskarka pracuje sprawnie podczas wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 ponadto pokaźniejszą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu komponentów.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została w pełni przeprojektowana. Również otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Komponenty te przekładają się przeciętnie na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od typu owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator dzisiaj składa się zaledwie z dwóch części, dzięki temu dodatkowo czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu części. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 zaopatrzony w regulator lepiej wyciśnie nam z bardzo miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. W dodatku możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  trwałość wyciskarki to jej obszerny atut. Dzięki temu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  komponenty wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę


☆ Omega EUJ606 ☆

Omega EUJ606 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ606
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  - PREZENTY DO WYBORU - bezpłatnA przesyłka - RATY 0% - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Oto nowa siostra świetnej wyciskarki do soków Sana EUJ-707 - różniąca się pomiędzy innymi regulatorem suchości odpadów.

  Występuje w trzech spektakularnych kolorach do wyboru: czerwonym, chrom, srebrnym. Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.


☆ Oscar DA-1000 ☆

Oscar DA-1000 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1000
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Charakterystyka urządzenia

  Najnowszy towar ze stajni Dong. Po ogromnym sukcesie wyciskarki Hurom, ten nowoczesny producent wypuszcza kolejny towar w sektorze wyciskarek poziomych. Wieńcząc popularność poprzednika, jego bezusterkowość, perfekcyjne recenzje modelu DA-900 na rynek polski wchodzi Oscar Pro DA-1000. Prócz wyglądu zewnętrznego dokonano jeszcze zmian konstrukcyjnych. Jedną z nich jest występowanie regulatora pulpy. Co nam to daje? dzięki temu możemy regulować siłę zgniatania, miażdżenia, a także wyciskania. Ta opcja, to jeszcze więcej enzymów i części odżywczych w soku, które są zawarte w ściankach komórek roślin.

  Pomimo tego, że Oscar Pro DA-900 uchodzi za niemal bezusterkową maszynę, producent prócz tego co jest i było najkorzystniejsze we wcześniejszych modelach, poszedł o krok do przodu i zastosował najlepsze dostępne na rynku materiały. W sytuacji DA-1000 wszystkie części eksploatacyjne, które są najszczególniej narażone na uszkodzenia - takie jak ślimak, sitko do soku i stożek do mielenia, zostały zastąpione ultra-twardym tworzywem ULTEM. Dzięki czemu można powiedzieć, iż nowy DA-1000 jest niemal niezniszczalny! unikalne sitko ze specjalną uszczelką, daje jeszcze lepszą produktywność wyciskania, przy najmniejszym współczynniku straty soku w stosunku do wytłoczyn. Sylikonowa uszczelka jeszcze lepiej zatrzymuje sok, nie zezwalając mu przedostać się do już zmiażdżonych i wyciśniętych pozostałości, dzięki czemu otrzymujemy więcej soku, który może być przechowywany poprzez 48h bez utraty enzymów jak i wartości odżywczych.

  Oscar Pro jest tworzony z poliwęglanów spożywczych, które są rejestrowane przez FDA. Dzięki czemu urządzenie jest w 100% bezpieczne. Oznacza to dodatkowo, że części z niego stworzone są nie tylko twardsze, bardziej niepodatne na uszkodzenia, ale rygorystycznie przestrzegany proces produkcji i mniejsze tolerancje techniczne finalnie przekładają się na jeszcze lepszy sok, mniej odpadów i więcej wartości odżywczych.

  Dla DA-1000 nie ma rzeczy nie do wyciśnięcia... Z wielką swobodą wyciśnie sok z warzyw najtwardszych jak marchew, burak, kalarepa, seler, pietruszka, przez rośliny miękkie jak jabłka, ananasy, gruszki, kalafiory, rzodkiewki, kapusty, trawy pszeniczne, naci selera i dużo, niemało innych. Cytrusy, które są zmorą innych wyciskarek jednoślimakowych nie stanowią problemu. Jeżeli ktoś jest zwolennikiem ziół, będzie mógł cieszyć się świeżym sokiem z melisy, pokrzywy, mięty, aloesu. Oscar Pro wyciśnie sok choćby z igieł sosny!

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego surowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niewiele znaczące, iż sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak szczególnie czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje idealnie czysty sok.

  najlepsze na świecie wyciskarki pracują na najniższych obrotach. Tak również jest w przypadku DA-1000 W stosunku do poprzednika obniżył je do poziomu 63-75 obr./ min. Specjalnie dostosowana przekładnia w środku urządzenia w połączeniu z 150 W silnikiem daje trafną pracę poprzez uzyskanie jeszcze większego momentu obrotowego, co przekłada się bezpośrednio na moc zgniatania. Dzięki czemu uzyskujemy maszynę, która sprosta najtwardszym produktom. Zużycie mocy na poziomie 150 W czyni z Oscara Pro wyciskarkę niezwykle oszczędną.

  DA-1000 w przeciwieństwie do innych wyciskarek zastąpi w kuchni sporo sprzętów. Nie trzeba już posiadać młynka do kawy, pieprzu , maszynki do mielenia mięsa, ryb, maszynki do makaronu. To wszystko możemy zrobić za pomocą Oscara Pro. Jeżeli stawiamy na zdrowe posiłki dla dzieci, nic prostszego. Nie musimy kupować naszpikowanych chemią maseł orzechowych. Możemy je zrobić sami w sposób ekologiczny, zdrowy i wedle własnego upodobania smakowego. Orzechy laskowe, nerkowiec, tahina czy pistacja to tylko część możliwości.

  Tak nad wyraz renomowane przez dzieci deserki owocowe, musy warzywne, dipy, czy również świeże sorbety owocowe, to produkty, które do przygotowania nie wymagają pokaźniejszego nakładu czasu pracy. Ponadto wiemy, iż przyrządzamy je własnoręcznie, a nasze dzieci uzyskują towar w pełni ekologiczny, zdrowy i wartościowy

  Awaryjność

  W ciągu 35 lat produkcji wyciskarek, producent dopracował to urządzenie niemalże do perfekcji. Urządzenia z serii 900 oraz 1000 są urządzeniami praktycznie niezawodnymi. Ich konstrukcja sprawdza się w każdym aspekcie użytkowym. Po 4 latach dystrybucji możemy śmiało stwierdzić, iż ze wszystkich wyciskarek jakie mamy w ofercie urządzenia producenta Oscar Pro są najmniej awaryjne, a także najmocniej oporne na błędy użytkowników, co potwierdza praktycznie żadna ilość napraw gwarancyjnych.

  OSCAR PRO DA-1000 w skrócie

  OSCAR PRO to nasza najkorzystniejsza wyciskarka!

  OSCAR PRO to nie tylko wyciskarka, to także urządzenie kuchenne spełniające sporo funkcji, tj. Wyciskanie soków, mielenie, przyrządzanie lodów, makaronów, makaronów typu „noodle” i niemało więcej! OSCAR PRO wyposażony jest w akcesoria do mielenia mięsa, czy zrobienia makaronu, co czyni je wielofunkcyjnym robotem kuchennym!

  Urządzenie do mielenia + robot kuchenny

  organiczne produkty, takie jak hummus czy przecierane jedzenie dla dziecka będą dziecinnie proste! Z urządzeniem OSCAR PRO możecie Państwo przecierać i przetwarzać świeży imbir, rzodkiewki, czosnek i wszelkie warzywa i owoce w mgnieniu oka!

  Mrożone desery i sorbety

  Zdrowe i pyszne lody, i sorbety , czyli 100% naturalne desery w Twojej kuchni. Dostosuj swoje zapotrzebowania kulinarne do smaków, które lubisz i eksperymentuj- desery nie zawierające mleka, czy te bez cukru, albo produkty bezglutenowe z dodatkiem ulubionych smaków. Tu nie ma ograniczeń!

  Dlaczego zielone soki są tak ważne?

  Jeśli chcieliby Państwo delektować się zielonymi sokami z traw pszenicy, liści aloesu, igieł sosny, czy jarmużu – z pomocą przychodzi OSCAR PRO. Zielone warzywa zawierają antyoksydanty oraz beta karoten, co regeneruje i naprawia naszą skórę, a także ulepsza cyrkulację krwi, co w efekcie daje nam zastrzyk energii, przypływ sił witalnych i żywotność.

  Makaron, makaron typu „noodle”, a także paluszki chlebowe

  Urządzenie OSCAR PRO przyrządzi makarony, makaron rodzaju „noodle”, a także paluszki chlebowe z sześcioma, nieskomplikowanymi w użyciu dyszami. Minimum wkładu pracy własnej zapewni maksimum satysfakcji z uzyskanego rezultatu!

  Podsumowanie

  producent jak z zasady stanął na wysokości zadania. Projektując, produkując wyciskarki dla takich potęg dystrybucyjnych jak Omega, Bionica itp. Po raz kolejny udowadnia, iż jest niekwestionowanym liderem w wytwarzaniu wyciskarek jednoślimakowych.

  Najnowsze dziecko Oscar Pro DA-1000, to w naszym przekonaniu jeden z najlepszych produktów, które ujrzały światło dziennie, a dzięki temu, że sprowadzany jest bezpośrednio od producenta stanowi wspaniałą alternatywę dla droższych wyciskarek.

  komplet posiada:

  1. Wyciskarkę
  2. Obudowę modułu miażdżącego
  3. Ślimak z ULTEMU
  4. Sitko do soków z ULTEMU
  5. Nakładkę do mielenia
  6. Regulację mocy miażdżenia
  7. Dwa pojemniki (na sok, na pulpę)
  8. Tackę
  9. Szczoteczkę
  10. Popychacz
  11. Sześć zamiennych końcówek
  12. Osłonę wylotu pulpy
  13. Instrukcję


☆ Eldom PJ400 ☆

Eldom PJ400 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PerfectJuicer PJ400

  - bardzo estetyczne wykonanie
  - dopracowana do perfekcji
  - wytrzymała
  - stalowa obudowa
  - do 30% więcej soku
  - cicha praca
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - uzupełniające zabezpieczenie w trakcie pracy
  - technika HEAVY PRESS - ślimacznica wyprodukowana z utwardzonych żywic zezwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc albo warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - 80 obrotów na minutę
  - sitko ma drobniejsze mikrootwory - ze stali rdzoodpornej umocnionej pierścieniem z żywic
  - dopełniające sito z obszerniejszymi oczkami znakomite do musów, Smoothie
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr ze stali rdzoodpornej
  - niskie zużycie energii: 400W
  - pojemnik na odpadki o obszerności 1l
  - popychacz
  - w zestawie szczoteczka do czyszczenia
  - antypoślizgowe stopki
  - moc: 400W
  - napięcie 230V~50Hz
  - gwarancja 24 m-ce "door to door"


  Sitko o pokaźniejszych mikrootworach do musów i Smoothie
  Sito do musów, o większych mikrootworach, specjalnie dla sympatyków gęstszych,
  bardziej "musowatych" soków. Nadzwyczajnie nadaje się ono do sporządzania musów
  z truskawek, malin, kiwi, itp. Oraz przecieru pomidorowego.
  Wielu kupujących używa tego sita też do wyciskania soku z cytrusów.
  Pozwala nam na robienie pysznych i pożywnych musów, deserów, pomidorów, przecierów,
  oraz gęstych soków z pokaźniejszą ilością błonnika.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest ulepszone od konwencjonalnej sokowirówki?
  klasyczna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie pasuje do warzyw
  liściastych i ziół, a błyskawicznie obracające się ostrza powodują wzrost temperatury
  powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce,
  warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę poprzez sito.
  Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, wytrzymałemu na zużycie mechanizmowi
  wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe elementy pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej transparentny,
  bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, niż uzyskany przez wykorzystanie
  konwencjonalnej sokowirówki. Znikoma piana wskazuje na niewiele znaczące napowietrzenie,
  co umożliwia dłuższy w sytuacji soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę
  okres przydatności do spożycia.  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i montażu.
  Przygotowanie urządzenia do pracy nie sprawia żadnych trudności, podobnie
  jak jego czyszczenie. Wystarczy przepłukać urządzenie niewielką ilością
  wody,usunąć suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.  wyjątkowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala,
  dzięki pracy na niskich obrotach, otrzymać zdrowy i energetyczny sok
  w postaci esencjonalnego ekstraktu.  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie stwarza hałasu,
  jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i skutecznie wyciska sok
  z owoców albo warzyw.  Praca non stop
  PerfectJuicer może pracować non stop, wyciskając produkty i usuwając
  systematycznie wyciśnięte resztki. Nie ma konieczności zatrzymywania
  urządzenia w celu opróżnienia pojemnika z pozostałości po owocach
  i warzywach  Bądź twórcą znakomitych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to świetny nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków
  świeżych, w pełni naturalnych i bez konserwantów.
  Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, że świeżo wyciśnięte
  soki są źródłem witamin, enzymów, łatwo przyswajalnych minerałów
  i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują
  w przeciwutleniacze, mające zbawienny wpływ na zdrowie.
  Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są wyjątkowo smaczne
  i zawierają wielkie ilości wartościowych substancji.  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki progresywnej
  technice opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać większe
  ilości soków o dynamicznym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych,
  witamin i enzymów.  Moc życiodajnych części
  nowatorski system wyciskania wykorzystany w PerfectJuicer sprawia,
  że cykl wyciskania jest finezyjny, precyzyjny, skuteczny i wydajny.
  Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe składniki
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym
  posiłkiem.  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są istotnie bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój
  organizmu i wzrok i w witaminę C, która poprawia naszą oporność.
  - Dostarczają widocznie obszerniejsze, aniżeli w soku uzyskanym w klasycznej sokowirówce,
  ilości błonnika, który eliminuje toksyczne substancje i zapobiega rozwojowi
  miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami
  (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu
  i mają pokaźne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.

Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do jabłek – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do jabłek, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do jabłek jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MPM Product MSO-12 ☆

MPM Product MSO-12 Najniższa Cena Online

☆ MPM Product MSO-12 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MPM Product
 • Nazwa produktu: MPM Product MSO-12
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka MPM MSO-12M Wyciskarka wolnoobrotowa MPM MSO-12M to urządzenie rewelacyjne dla sympatyków zdrowego trybu życia. W odróżnieniu od tradycyjnych modeli sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka rozdrabnia, miażdży a następnie przeciera przez sito.

  Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany w MSO-12M jest najwyższej jakości, wspaniały smak i konsystencję. Obfite możliwości Wyciskarka wolnoobrotowa MPM MSO-12M zaopatrzona jest w duży, litrowy dzbanek i zbiornik na miąższ o obszerności 800 ml, które umożliwią długą pracę, bez konieczności częstego opróżniania i mycia naczyń.

  Cicha praca pozwala korzystać z wyciskarki o każdej porze dnia, nie zakłócając spokoju innym domownikom. Funkcja Reverse Wyciskarka wolnoobrotowa MPM MSO-12M posiada także funkcję REVERSE, która umożliwia działanie silnika na wstecznych obrotach.

  Skorzystaj z tej funkcji istotnie przy wyciskaniu soku z owoców cytrusowych, gdzie błony i włókna mogą zapychać otwory sita. Produktywny i poręczny Urządzenie pracuje na niskich szybkościach (60 obr./min), wyciskając przy tym precyzyjnie i równomiernie sok.

  Wewnętrzny ślimak, umieszczony w urządzeniu MPM MSO-12M robi to wolno i precyzyjnie, bez zbędnego wzrostu temperatury i napowietrzania soku. Pozwala uzyskać napój z większości gatunków warzyw, owoców i ziół.

  Także takich, których nie można stosować w standardowej sokowirówce – natki pietruszki, szpinaku, sałaty, trawy pszenicznej, malin, porzeczek, ananasów, mango i wielu innych.


☆ Blaupunkt SJV301 ☆

Blaupunkt SJV301 Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt SJV301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt SJV301
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa

  Są smaczne, zdrowe, pełne witamin i minerałów. Udoskonalają samopoczucie, dodają energii oraz wzmacniają system immunologiczny. Mowa tu o świeżo wyciskanych sokach z owoców i warzyw. Szkoda nie skorzystać z tego dobrodziejstwa natury, niezwykle gdy z pomocą przychodzi wyciskarka wolnoobrotowa marki Blaupunkt.

  Model SJV301, bo o nim mowa, to wysokiej jakości urządzenie, które znamionuje niezwykła efektywność, zezwalająca na uzyskanie do 90% soku z wyciskanych owoców. Jego ślimak został bowiem zaprojektowany w taki sposób, by najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok.

  Wyciskarka jest wyekwipowana w silnik o mocy 200 W, dzięki czemu rewelacyjnie radzi sobie nawet z twardymi warzywami i owocami, a prędkość obrotowa, wynosząca 45-60 obrotów na minutę, sprawia, że sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Przy swojej wysokiej produktywności wyciskania, urządzenie pracuje wyjątkowo cicho, bo na poziomi 60-65 dB, dzięki czemu korzystanie z niego nie jest uciążliwe dla domowników.

  Ważną funkcją modelu SJV301 jest bieg wsteczny, który zezwala na dalszą pracę urządzenia w sytuacji zaklinowania przetwarzanych produktów, bez konieczności rozkładania urządzenia i czyszczenia sita. {pomocn|przydatn)a jest również blokada kapania soku, dzięki czemu blat w kuchni zawsze pozostaje czysty. W zestawie znajdują się także dwa pojemniki na sok (0,8 l) i miąższ (0,9 l ).

  Pionowa konstrukcja wyciskarki zwiększa wygodę użytkowania i sprawia, że nie zajmuje ona zbyt wiele miejsca na kuchennym blacie. Natomiast po rozłożeniu, bez problemu mieści się w większości kuchennych szafek. Urządzenie jest dodatkowo łatwe do utrzymania w czystości, gdyż elementy zdejmowalne można myć w zmywarce.

  Obudowa modelu SJV301 wykonana jest ze stali nierdzewnej, a wszystkie części wykonane z plastiku są wolne od niebezpiecznego dla zdrowia bisfenolu A (BPA-free).


  Funkcje
  Kształt ślimaka zaprojektowany by najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok Uzyskuje do 90% soku z owoców! Bieg wsteczny Obudowa ze stali nierdzewnej Łatwe czyszczenie (elementy zdejmowalne można myć w zmywarce) Blokada kapania soku Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)

☆ Princess Wyciskarka do cytrusów, 160 W, stal nierdzewna, matowa czerń (8713016083074) ☆

Princess Wyciskarka do cytrusów, 160 W, stal nierdzewna, matowa czerń (8713016083074) Najniższa Cena Online

☆ Princess Wyciskarka do cytrusów, 160 W, stal nierdzewna, matowa czerń (8713016083074) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Princess
 • Nazwa produktu: Princess Wyciskarka do cytrusów, 160 W, stal nierdzewna, matowa czerń (8713016083074)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Rozpieść się, zaczynając dzień od szklanki świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego z wyciskarki marki Princess! Ta wyciskarka ma dźwignię z odlewanego aluminium, dzięki której wyciśniesz sok do ostatniej kropli bez konieczności wkładania w to pokaźnej siły. Specjalny stożek urządzenia firmy Princess ma pionowe krawędzie i będzie adekwatny do szybkiego wyciskania wielkich i niewielkich cytrusów: od limonek po grejpfruty. Krawędzie przytrzymują owoc w miejscu. Wyciskarka wyekwipowana jest w blokadę kapania, która zatrzymuje przepływ soku, dając Ci czas na podstawienie nowej szklanki. Nie musisz się już martwić o lepkie pozostałości na blacie. Wszystkie odłączane części można myć w zmywarce, co wyraźnie ułatwia sprzątanie po śniadaniu.

☆ Severin CP3537 ☆

Severin CP3537 Najniższa Cena Online

☆ Severin CP3537 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Severin
 • Nazwa produktu: Severin CP3537
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów Severin CP 3537 50W metaliczno-czarna Najwyższa jakość progresywna technika wyciskarki do cytrusów Severin CP 3537, w celu uzyskania doskonałego rezultatu wyciskania cytrusów w pełni samoczynnym procesie, owoc jest wyciskany za przyciśnięciem przycisku.

  Funkcja Easy- Clean do nieskomplikowanego, bezwysiłkowego czyszczenia części wyciskarki w zmywarce do naczyń. Stożek, sito do miąższu, pojemnik na sok i pokrywa są nieskomplikowane do demontażu i przystosowane do mycia w zmywarce.

  praktyczne funkcje Wyciskarka do cytrusów Severin CP 3537 wyposażona w wielowymiarowy stożek dostosowany do wyciskania soku z znacznych i niewiele znaczących owoców - nie ma potrzeby zmiany stożka w zależności od rozmiaru owocu.

  Brak pryskania soku na zewnątrz podczas pracy dzięki zamkniętej konstrukcji. Dzióbek z blokadą kapania pozwala na nalewanie soku prosto do szklanki, wszystkie komponenty posiadające kontakt z produktami spożywczymi są wolne od BPA.


☆ Eldom PJ405 ☆

Eldom PJ405 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ405 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ405
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PJ405C


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do jabłek najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do jabłek w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do jabłek w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki do owoców – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do jabłek nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek do owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do jabłek opinie,
 • dobra wyciskarka do jabłek cena,
 • wyciskarka do jabłek ranking,
 • wyciskarka do jabłek jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...