Najlepsze wyciskarki poziome w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek poziomych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek poziomych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek poziomych,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki poziome najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki poziome, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek poziomych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Sana EUJ-606 ☆

Sana EUJ-606 Najniższa Cena Online

☆ Sana EUJ-606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana EUJ-606
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 posiada regulację ilości pulpy, a także dopełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz krystaliczny sok, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Rewelacyjnie nadaje się do długich włóknistych elementów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak także warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, łatwa w myciu i obsłudze. Przejrzyj na https://sanapolska.com/artykuł/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Demonstrujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings poprzez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - wydajna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest skuteczniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą dobrze spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden składnik nie będzie poprawnie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przychylną wyciskarką nie tylko w używaniu. Także jej przenoszenie jest niezwykle proste. A wszystko to wszystko to rewelacyjnie wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z najróżniejszych części, które trafią do Twojej szklanki doskonałe wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, konkretny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Na dodatek jego praca jest nad wyraz cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych części
   • Zupełnie nowy wygląd, który olśni najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce wyróżnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak znaczny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na niewielkie kawałki!

  na dodatek system Flip-Gate zwiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  progresywny, stworzony z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution uwydatni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, modne odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w gustownym matowym wydaniu powodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty technologiczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Pokazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest produktywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie części będą prawidłowo spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden składnik nie będzie korzystnie włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przyjazną wyciskarką nie tylko w wykorzystywaniu. W dodatku jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to doskonale wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek umożliwia przygotowanie soku z różnych komponentów, które trafią do Twojej szklanki znakomite wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Konkretny silnik Wysokiej jakości, solidny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Na dodatek jego praca jest szczególnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych składników
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najistotniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak szeroki otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na małe kawałki!

  dodatkowo system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  elitarny design
  postępowy, wyprodukowany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, modne odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w gustownym matowym wydaniu sprawiają, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty technologiczne

☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  zalety

  łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała budowa ze stali nierdzewnej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  obszerny wybór możliwości wyciskania

  samoczynny sensor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane technologiczne

  pokazujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 8500S to esencja nadzwyczajnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat formuje i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości został wykonany ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500 oraz Angel 7500 i znamionuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyekwipowane: sito, pokrywa sita oraz ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej właściwości wchodzenia w reakcje chemiczne z przeróżnymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz spektakularnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z całą pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej unikalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków niezwykle dokładnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony bezkompromisowiec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod dużym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok także nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemybezkompromisowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała zaopatrzona w kilka interesujących rozwiązań technicznych jak np. Specjalny czujnik, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co w dodatku jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, aby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,także dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby używania drobnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które zostało wytworzone do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze właściwości wyciskarki Angel 7500 łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezsprzecznie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są wytwarzane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest łatwy do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to nieprzeciętna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza nieznaczne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a stosowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, by uzyskać gotowy produkt. A na dodatek otrzymujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  rewelacyjne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Duża siła zgniotu pozwala szybko i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo stwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, żeby zmienić sitka na adekwatne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania użytkowania innych. Nie wymaga dobrania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów zezwala na bezustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  znaczny wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  automatyczny czujka przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem i zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: automatyczny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują że urządzenie jest wspaniale zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Przejrzyją Państwo różnicę porównując stanowczo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Sana Supreme 727 ☆

Sana Supreme 727 Najniższa Cena Online

☆ Sana Supreme 727 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana Supreme 727
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sana 727 Supreme- najmocniej progresywna wyciskarka wolnoobrotowa na rynku. Zjednoczyliśmy mocne strony wyciskarki pionowej i poziomej i tak powstała najistotniej innowacyjna, dopracowana w każdym centymetrze wyciskarka Sana Supreme. To Ty decydujesz o ilościach obrotów dzięki unikalnej funkcji ustawiania obrotów. Opatentowana funkcja docisku pulpy powoduje, że Sana Supreme jest bardzo sprawna, nawet w sytuacji włóknistych zielonych liści. Przejrzyj co potrafi Sana 727

☆ Omega Sana ☆

Omega Sana Najniższa Cena Online

☆ Omega Sana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Sana
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację gęstości soku i uzupełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz klarowny sok, sok z selera naciowego, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Wspaniale pasuje do długich włóknistych komponentów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak też warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, łatwa w myciu i obsłudze. Przejrzyj na https://sanapolska.com/produkt/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Omega EUJ606 ☆

Omega EUJ606 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ606
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  - PREZENTY DO WYBORU - bezpłatnA dostawa - RATY 0% - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Oto nowa siostra wspaniałej wyciskarki do soków Sana EUJ-707 - różniąca się pomiędzy innymi regulatorem suchości odpadów.

  Występuje w trzech spektakularnych kolorach do wyboru: czerwonym, chrom, srebrnym. Więcej danych na stronie www.EUJUICERS.pl.


☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Udoskonalona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha teraz zaopatrzona w nowocześniejszy i bardziej efektywny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka teraz większy niżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nową, kompletnie szczelną misę, która istotnie ułatwia proces wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nieskomplikowana i intuicyjna.

  Hurom HZS to najnowszy artykuł z linii Premium, która akcentuje się obudową wykonaną ze stali i bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów, a także squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i wygodniejszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Obszerniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nowa, całkowicie szczelna misa sprawiają, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak nieskomplikowane.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w najnowszej serii wprowadził drugi, 2-krotnie większy niżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo pokaźniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał na dodatek charakterystyczny, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich towarów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, obszerniejszy otwór wsadowy połączony jest ponadto z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która nieskomplikowane wsypywanie niewiele znaczących, krągłych składników, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki temu jest kompletnie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń między wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to liczba gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu, a także myciu i pozwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza liczba pulpy to także łatwiejsze mycie. Ponadto w wyciskarkach do soków kolekcji Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki temu można ją skrupulatnie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie marki Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki nowoczesnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez potrzeby użytkowania uzupełniającego sita.

  Sok szczególnie przezroczysty lub gęsty z pokaźniejszą zawartością błonnika. Starczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze właściwości wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z prędkością tylko 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka umożliwia kontrolę gęstości, a także zawartości błonnika wyciskanego soku, takzintegrować go do indywidualnych potrzeb.

  wydajność: ulepszona budowa wałka ślimakowego zagwarantuje maksymalną wydajność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: kompozycja pionowej wyciskarki Hurom zagwarantuje czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

  uzupełniające zmiany konstrukcyjne użyte w wyciskarkach Hurom Alpha Plus usprawniają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie komponenty wyciskarki posiadające kontakt z żywnością tworzono z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne komponenty jak wałek ślimakowy oraz sito wytworzone pozostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od konwencjonalnych tworzyw, co zagwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i mnóstwo innych. Wysoka kultura pracy: użyte w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyposażone pozostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na stosowanie tylko przy korzystnym zmontowaniu wszelkich składników.

  Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu zapobiegają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne adekwatne chłodzenie i zapobiegają progresywna dostosowywana manetka Z pomocą regulowanej manetki zastrzeżonej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, że może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania wewnątrz misy w zależności od typu składników jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnorodnych produktów i skrupulatnie przystosować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z różnymi rodzajami artykułów ] Najważniejsze parametry wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa produktywność, a także przezroczystość spośród wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i dużo innych pokrywa z wysokiej jakości szczotkowanej stali rdzoodpornej, dostępnej w trzech unikatowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino postępowy sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością wyłącznie 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki postępowej i zastrzeżonej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także procesu wyciskania wyjątkowo cicha i energooszczędna dzięki zastosowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w sytuacji otwarcia pokrywy w trakcie pracy wyciskarka automatycznie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody powiadamiające stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt upraszczający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do przejrzystych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI ☆

Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Blender kielichowy:tak;Cięcie w kostkę:nie;Funkcje:ubijanie piany, zagniatanie ciasta, miksowanie, gotowanie indukcyjne, gotowanie na parze, gotowanie;uzupełniające opcje:wbudowana waga, możliwość rozbudowy, gotowanie indukcyjne, regulacja temperatury, gotowanie, gotowanie na parze, mieszanie planetarne;Gotowanie indukcyjne:tak;Gotowanie na parze:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;kolor pokrywy:szary;Krojenie na frytki:tak;Krojenie na plastry:tak;liczba poziomów obrotów:10;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:tak;Mielenie mięsa:nie;mieszanie:tak;mieszanie:tak;Moc:1500 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;objętość kielicha:1,6 litra;objętość misy roboczej:6,7 litra;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;dostosowywanie obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;linia:Chef Collection;kolekcja (do relacji):Kenwood Cooking Chef;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Wariantowanie - seria:Cooking Chef XL KCL95.424SI;Wariantowanie wyposażenie:brak;zastosowana waga:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Wyposażenie:2 tarcze do tarcia, blender, hak do zagniatania ciasta, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, malakser, mieszadło, mieszadło elastyczne, mieszadło K, podkładka, tarcza do cienkich plastrów, tarcza do cięcia w słupki, tarcza do grubych plastrów, tarcza do ścierania;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak;Zagniatanie ciasta:tak


☆ Omega MMV702 ☆

Omega MMV702 Najniższa Cena Online

☆ Omega MMV702 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MMV702
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  pokazujemy genialną nowość 2017 amerykańskiego lidera w branży wyciskarek wolnoobrotowych - marki Omega.

  Model Mega Mouth MMV-702, dzięki swoim doskonałym parametrom pretenduje na miano najlepszej pionowej wyciskarki do soków.

  przystępna w 3 nad wyraz ładnych kolorach: czerwonym, metalicznym i białym.


☆ Angel 7500 ☆

Angel 7500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 7500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 7500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  zalety

  przystępna w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała konstrukcja ze stali rdzoodpornej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  duży wybór możliwości wyciskania

  automatyczny czujka przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane techniczne

  prezentujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 7500 to esencja nieprzeciętnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat wytwarza i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Urządzenie z całości zostało wyprodukowane ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-304, która cechuje się wysoką opornością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej właściwości wchodzenia w reakcje chemiczne z zróżnicowanymi substancjami. Nic z tego, firma zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz przepięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie szczególnie niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z całą pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez opatentowane dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków niezwykle precyzyjnie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod pokaźnym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości części odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok również nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemysurowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została zaopatrzona w kilka atrakcyjnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujnik, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co także jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,także dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby używania małych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które zostało tworzone do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 przystępna w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To ewidentnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest przystępna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najistotniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są produkowane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała budowa ze stali rdzoodpornej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.

  Niska prędkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to perfekcyjna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza niewiele znaczące utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a używana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, by uzyskać gotowy artykuł. A ponadto otrzymujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  wspaniałe, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obszerna siła zgniotu pozwala prędko i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo stwarzając suchszą pulpę i w efekcie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, by zmienić sitka na stosowne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania użytkowania innych. Nie wymaga przypasowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów pozwala na nieprzerwane wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  spory wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  samoczynny czujnik przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem i uniemożliwiający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu na dodatek super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: samoczynny detektor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest wyśmienicie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki poziome – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki poziome, wraz z ich charakterystyką i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek poziomych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id ☆

Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id Najniższa Cena Online

☆ Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230w | 230v | 280x200x(h)470mm - kod product id
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka elektryczna do cytrusów | 230W | 230V | 280x200x(H)470mm, Opis towaru, Pokrywa dociskowa zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę, Wyjmowany pojemnik na sok i nakładka stożkowa z sitkiem wyprodukowane ze stali nierdzewnej, Osłona antyrozpryskowa, szybkość: 980 obr./ min, Specyfikacja technologiczna: rozmiary, 280x200x(H)470, moc, 230, napięcie, 230

☆ Dynamic Dynajuicer ☆

Dynamic Dynajuicer Najniższa Cena Online

☆ Dynamic Dynajuicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Dynamic
 • Nazwa produktu: Dynamic Dynajuicer
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka elektryczna do cytrusów Dynajuicer | 200W | 1500 obr/min, Cichy i bezusterkowy silnik. Wyciskarka tworzona z tworzywa bezpiecznego w kontakcie z żywnością. Wyjątkowo łątwe i prędkie czyszczenie. Wysokość: 320 mm, średnica: 220 mm, maks.

  prędkość obrotowa: 1500 obr./min, moc kompletna: 0.2 kW, napięcie: 230 V, waga: 6.3 kg, materiał: tworzywo nienaturalne, zasilanie: elektryczne


☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Profesjonalna żeliwna elektryczna wyciskarka do cytrusów 1500 obrotów na minutę - HENDI

  Profesjonalna wyciskarka do owoców, cytrusów producenta HENDI genialnie sprawdzi się jednocześnie w znikomej jak i wielkiej gastronomii oraz oczywiście w dodatku w domu.

  Żeliwny korpus przetrwa wieki, a pojemnik na sok ze stali szlachetnej oraz nakładki i sitka z mocnegotworzywa ABS nadają się do mycia w zmywarkach.

  Urządzenie certyfikat CE

  Wykonanie

  Korpus wyciskarki stworzony jest z trwałego żeliwa pokrytego powłoką emalii. Ciężar korpusu wraz z gumowymi nóżkami gwarantuje pewne trzymanie się urządzenia na blacie.

  O bezpieczeństwo silnika dba zabezpieczenie przeciążeniowe.

  Wyciskanie

  Nad skutecznym wyciskaniem soku z cytrusów czuwa silnik obracający nakładki z szybkością 1500 obrotów na minutę pracujący z mocą180 W.

  W komplecie znajdują się 3 przeróżnej wielkości nakładki z tworzywa ABS: do niepokaźnych, przeciętnych i dużych owoców.

  Na wyposażeniu znajduje się kopułka z tworzywa nienaturalnegobroniąca przed chlapaniem soku na boki w trakcie wyciskania.

  Obsługa

  Obsługa wyciskarki jest banalnie prosta: wyłącznie jeden włącznik, soczyste owoce i chwila dzielą Cię od pysznego, świeżego soku.

  Urządzenie prosto utrzymać w czystości dzięki czemu, iż wszystko poza korpusem z silnikiem można myć w zmywarce.

  W skład zestawu wchodzą:
  • Wyciskarka do cytrusów
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja (12 miesięcy)

☆ Kuvings B6000 ☆

Kuvings B6000 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings B6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings B6000
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -100 zł z kodem BFB600. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy by rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska producent Kuvings od ponad 40 lat projektuje mnóstwo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, skuteczniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Marka Kuvings proponuje swoim Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów firmy znamionuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.nowoczesne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to by zapewniać adekwatną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych elementów odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technologia w wolnoobrotowych wyciskarkach producenta Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa B6000 Plus producenta Kuvings to połączenie wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu.

  progresywne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Ten model wyciskarki zaopatrzony został w pokaźny podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce, jak np. Jabłka, pomarańczy czy pomidory bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania.

  Ten model wyciskarki został skonstruowany tak żeby maksymalnie skrócić czas pracy. Urządzenie najpierw tnie owoce, potem je miażdży, a następnie wytłacza z nich maksimum soku.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw.

  Do tego praca na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę) plus opatentowana technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, zezwala na nad wyraz staranną, a przede wszystkim sprawną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek marki Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Trzeba dodatkowo podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo pokaźnej mocy silnika.Najważniejsze elementy mechanizmu, czyli ślimak wyprodukowane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niżeli plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przychylny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być używany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, iż cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu choćby po wielu latach używania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, iż jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Sito wyciskarki wytworzone zostało ze stali nierdzewnej, która jest neutralna dla smaku przygotowywnego soku, a także nie wchodzi w reakcję z kwasami.Wszechstronne zastosowanie wyciskarek zezwala na przygotowanie w nich soku równocześnie z: twardych owoców i warzyw podawanymi w pełni, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o znacznej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. System zabezpieczenia silnika chroni go przed przegrzaniem. Kiedy pojawia się takie ryzyko urządzenie samoczynnie zatrzymuje się i nie dochodzi do przegrzania silnika.

  Siła silnika zezwala na wyciskanie soku też z wartościowych i zdrowych liści takich jak szpinak, szczaw czy trawa.Wyciskarka ma łatwą i użyteczną budowę, która pozwala na proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  właściwości:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do niezwykle wydajnej pracy poprzez dużo lat.- Wolne wyciskanie: 60obr/min. Zapewnia świetny balans pomiędzy prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- użycie sprawnego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni i staranne wykonanie pozwalają maksymalnie zmniejszyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- znaczny wygodny wlot zezwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings gromadzi dużą liczba błonnika, wyraźnie obszerniejszą aniżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie oraz specjalna konstrukcja ślimaka i sita zezwalają na zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza odporność, jakość i niezawodność urządzenie.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.W skład zestawu wchodzi:-Silnik/Korpus-2 pojemniki na sok (objętość pojemnika na miąższ 1 l,pojemność pojemnika na sok 0.4 l)-Szczotka-Szczotka Samoczyszcząca Na Sito-Komora Zsypowa (big mouth)-Sito i Wałek z Ultemu-Koszyk na Sito-Wałek ślimakowy z ultemu-Instrukcja obsługi w języku polskim informacje techniczne:- rozmiary urządzenie: 228 x 208 x 448 mm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenie: 6,4 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- liczba obrotów: 60 rpm,- System wlotu: całe owoce i warzywa,- obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana,PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie części wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie artykułu od Klienta za pośrednictwem marki kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie artykułu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w całości pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem części silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W sytuacji, w którym Klient wykorzystuje produkt poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną poprzez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu produktu przez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne produktu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją artykułu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych składników z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne albo chemiczne towaru powstałe w wyniku działania lub zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym użytkowaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia towaru powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do użytkowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie elementy odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom firmy przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  na skutek czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najkorzystniejsze, broniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały i uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i obfita moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych, a także walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Zoo SJ01 ☆

Zoo SJ01 Najniższa Cena Online

☆ Zoo SJ01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zoo
 • Nazwa produktu: Zoo SJ01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Pionowa wyciskarka wolnoobrotowa byzoo SJ01 to prawdziwie wszechstronne urządzenie wśród wyciskarek wolnoobrotowych i następca wyciskarki byzoo Zebra. Oprócz wyciskania soków, SJ01 jest doskonały do robienia sorbetów, koktajli, mlek orzechowych i wszystkiego rodzaju innych smacznych przepisów. Możesz przygotować te smaczne przepisy z nieznacznym, gęstym i grubym sitem dostarczanym za darmo. SJ01 ma solidny, cichy silnik prądu przemiennego.

  Wyciskarka byzoo SJ01 bez wysiłku wyciska miękkie i twarde owoce, i wszystkiego rodzaju warzywa. Nowa wałek ma powierzchnię tnącą. Gdy korek niekapek na sok pozostanie zamknięty, SJ01 będzie mieszać przeróżne rodzaje owoców i warzyw, a kiedy otworzysz korek na sok, do szklanki wypłynie pyszny wymieszany sok.

  Do produkcji soków służy śladowe sitko. Najlepsze rezultaty uzyskuje się stosując zwykłe sito o niedużych oczkach i niewielką liczba miąższu w soku. Sitko o pokaźniejszym oczku przeznaczone jest do koktajli, ponieważ dzięki dość wielkim otworom można zrobić pyszne koktajle bogate w błonnik. Z zamkniętym sitem możesz zrobić najsmaczniejsze domowe lody sorbetowe i pasty orzechowe.

  Byzoo SJ01 jest spektakularnie zaprojektowana, a w dodatku dzięki metalicznemu kolorowi, jeszcze lepiej wygląda. Jest to w dodatku dość kompaktowa wyciskarka wolnoobrotowa, dzięki temu jest przystępna w użyciu w każdej kuchni. Więc jeśli chcesz cieszyć się koktajlem ze świeżych owoców latem albo po prostu chcesz zrobić sok z obszernej ilości zielonych warzyw, SJ01 to wyśmienita wyciskarka wolnoobrotowa.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Byzoo SJ01 pracuje z bardzo małą liczbą obrotów 58 obrotów na minutę. Jakość soku pozostaje tak wysoka, jak to osiągalne dzięki tej niskiej szybkości. Gwarantuje to też nieco mniejszy hałas, co jest oczywiście dopełniającą zaletą.

  Podobnie jak mnóstwo innych wolnoobrotowych wyciskarek pionowych, wyciskarka wolnoobrotowa Byzoo SJ01 jest przystępna w czyszczeniu. Wlewając trochę wody do otworu wsadowego podczas pracy wyciskarki wolnoobrotowej, misa zostanie przepłukana. Możesz teraz zrobić sok o innym smaku, a samo szczotkowanie sitka będzie mniej intensywnie. Ważne jest, aby otwory sitka pozostawały drożne poprzez cały czas, dlatego używanie szczoteczek w wyciskarkach jest koniecznością.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka pozioma najlepsza?


Najlepsza wyciskarka pozioma w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka pozioma w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek poziomych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka pozioma opinie,
 • dobra wyciskarka pozioma cena,
 • wyciskarka pozioma ranking,
 • wyciskarka pozioma jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...