Najlepsze wyciskarki ślimakowe w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek ślimakowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek ślimakowych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek ślimakowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki ślimakowe najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki ślimakowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek ślimakowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sana EUJ-606 ☆

Sana EUJ-606 Najniższa Cena Online

☆ Sana EUJ-606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana EUJ-606
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację ilości pulpy oraz uzupełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz transparentny sok, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Perfekcyjnie pasuje do długich włóknistych części jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak też warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, łatwa w myciu i obsłudze. Zobacz na https://sanapolska.com/produkt/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Omega Sana ☆

Omega Sana Najniższa Cena Online

☆ Omega Sana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Sana
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 posiada regulację gęstości soku oraz dopełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz przezroczysty sok, sok z selera naciowego, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Nadzwyczajnie pasuje do długich włóknistych części jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak też warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, nieskomplikowana w myciu i obsłudze. Sprawdź na https://sanapolska.com/towar/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  mocne strony

  nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  spory dobór możliwości wyciskania

  automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane technologiczne

  demonstrujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 8500S to esencja wyśmienitej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat kreuje i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości pozostał wytwarzany ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500 oraz Angel 7500 i charakteryzuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal pozostały wyekwipowane: sito, pokrywa sita, a także ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej atrybuty wchodzenia w reakcje chemiczne z rozmaitymi substancjami. Nic z tego, firma zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz spektakularnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie szczególnie wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, obok którego na pewno żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty przez opatentowane dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: minimalistyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków wyjątkowo precyzyjnie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod dużym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu, a także zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok na dodatek nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyminimalistyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została zaopatrzona w kilka niebanalnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny detektor, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co dodatkowo jest postępowym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Marka zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,w dodatku dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby użytkowania znikomych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które zostało wytwarzane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak też działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 prosta w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To ewidentnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są wytworzone z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała budowa ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nietrudny do utrzymania w czystości.

  Niska prędkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to nieprzeciętna szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza śladowe utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a stosowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, aby uzyskać gotowy towar. A w dodatku otrzymujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  znakomite, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Wielka siła zgniotu pozwala momentalnie i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w efekcie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, żeby zmienić sitka na adekwatne do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby używania innych. Nie wymaga dopasowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów umożliwia bezustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  obfity wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  automatyczny czujka przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem i uniemożliwiający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu ponadto super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: samoczynny detektor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest znakomicie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Sana Supreme 727 ☆

Sana Supreme 727 Najniższa Cena Online

☆ Sana Supreme 727 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana Supreme 727
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sana 727 Supreme- najbardziej progresywna wyciskarka wolnoobrotowa na rynku. Dopasujeliśmy mocne strony wyciskarki pionowej i poziomej i tak powstała najmocniej nowoczesna, dopracowana w każdym centymetrze wyciskarka Sana Supreme. To Ty decydujesz o ilościach obrotów dzięki oryginalnej funkcji ustawiania obrotów. Zastrzeżona funkcja docisku pulpy sprawia, że Sana Supreme jest szczególnie wydajna, choćby w sytuacji włóknistych zielonych liści. Przejrzyj co potrafi Sana 727

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Pokazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest produktywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą dobrze spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli nawet jeden komponent nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest niezwykle przyjazną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to wyśmienicie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek pozwala na przygotowanie soku z najróżniejszych części, które trafią do Twojej szklanki rewelacyjne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, mocny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest nad wyraz cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • lepsza misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych składników
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najbardziej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce eksponuje najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak obszerny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na śladowe kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  innowacyjny, wyprodukowany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wytwornym matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  parametry technologiczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w wytwarzaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Ukazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings poprzez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - wydajna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest efektywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą prawidłowo spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden składnik nie będzie poprawnie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest wyjątkowo przyjazną wyciskarką nie tylko w używaniu. Jeszcze jej przenoszenie jest nad wyraz proste. A wszystko to wszystko to świetnie wkomponowane w ekskluzywny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z różnorodnych części, które trafią do Twojej szklanki świetne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest stanowczo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych składników
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najbardziej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce akcentuje najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak pokaźny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na minimalne kawałki!

  dodatkowo system Flip-Gate zwiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  innowacyjny, stworzony z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution uwydatni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, modne kolory - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wysmakowanym matowym wydaniu powodują, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  parametry technologiczne

☆ Omega EUJ606 ☆

Omega EUJ606 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ606
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  - PREZENTY DO WYBORU - bezpłatnA wysyłka - RATY 0% - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Oto nowa siostra nadzwyczajnej wyciskarki do soków Sana EUJ-707 - różniąca się pomiędzy innymi regulatorem suchości odpadów.

  Występuje w trzech ładnych kolorach do wyboru: czerwonym, chrom, srebrnym. Więcej danych na stronie www.EUJUICERS.pl.


☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI ☆

Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Blender kielichowy:tak;Cięcie w kostkę:nie;Funkcje:ubijanie piany, zagniatanie ciasta, miksowanie, gotowanie indukcyjne, gotowanie na parze, gotowanie;uzupełniające opcje:zastosowana waga, możliwość rozbudowy, gotowanie indukcyjne, regulacja temperatury, gotowanie, gotowanie na parze, mieszanie planetarne;Gotowanie indukcyjne:tak;Gotowanie na parze:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;kolor pokrywy:szary;Krojenie na frytki:tak;Krojenie na plastry:tak;ilość stopni obrotów:10;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:tak;Mielenie mięsa:nie;mieszanie:tak;mieszanie:tak;Moc:1500 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;pojemność kielicha:1,6 litra;objętość misy roboczej:6,7 litra;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;regulowanie obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;linia:Chef Collection;seria (do relacji):Kenwood Cooking Chef;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Wariantowanie - linia:Cooking Chef XL KCL95.424SI;Wariantowanie wyposażenie:brak;zaimplementowana waga:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Wyposażenie:2 tarcze do tarcia, blender, hak do zagniatania ciasta, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, malakser, mieszadło, mieszadło sprężyste, mieszadło K, podkładka, tarcza do cienkich plastrów, tarcza do cięcia w słupki, tarcza do grubych plastrów, tarcza do ścierania;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak;Zagniatanie ciasta:tak


☆ Angel 7500 ☆

Angel 7500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 7500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 7500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  mocne strony

  nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała konstrukcja ze stali rdzoodpornej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  pokaźny dobór możliwości wyciskania

  automatyczny sensor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  informacje techniczne

  ukazujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 7500 to esencja świetnej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat stwarza i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Urządzenie z całości pozostało wytworzone ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-304, która charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z przeróżnymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz atrakcyjnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie nad wyraz niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez dwóch zdań żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty poprzez opatentowane dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków szczególnie starannie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod wielkim ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości komponentów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok też nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za precyzyjność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została zaopatrzona w kilka niebanalnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujka, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co dodatkowo jest innowacyjnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, aby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,także dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania używania minimalnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które pozostało produkowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To niezaprzeczalnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Podwójne świdry są wytwarzane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała budowa ze stali rdzoodpornej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest przystępny do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to wyśmienita prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza nieznaczne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, by uzyskać gotowy towar. A na dodatek dostajemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  doskonałe, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Spora siła zgniotu pozwala prędko i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w efekcie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, aby zmienić sitka na optymalne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania używania innych. Nie wymaga przypasowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów pozwala na nieprzerwane wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  duży dobór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem i zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: samoczynny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest znakomicie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując szczególnie suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Angel 5500 ☆

Angel 5500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 5500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 5500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do soków Angel 5500 ze stali rdzoodpornej


  najlepsza z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona


  Wyciskarka Angel 5500 jest najbardziej innowacyjną wyciskarką soków na świecie. Od ponad 21 lat w biznesie spowodowało, iż jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie. Dzięki wykorzystywanej przez ostanie lata technice, kontroli jakości i bezustannej nowoczesności firma Angel Co. LTD stworzyła wyciskarkę do soków uważaną za jedną z najkorzystniejszych w branży!


  Angel 5500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest nieprzeciętnym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z nieprzystępnymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień albo twarde warzywa i zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, lecz można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe.

  idealny design, całość stworzona ze stali rdzoodpornej, dwu wirnikowy mechanizm, który obraca się z prędkością 86 obrotów na minutę (najbardziej trafna szybkość) zezwala na zatrzymanie w soku enzymów i czynników odżywczych i zezwala na najkorzystniejsze robicie włókien owoców i warzyw i zagwarantuje wydobycie z nich najkorzystniejszych wartości odżywczych. Dzięki tej wyciskarce oszczędzamy czas i energię, niezwykle kiedy będziemy wyciskać sok dla większej liczby osób np. Dla ca łej rodziny.

  GRATIS! TŁOCZEK Z SILIKONOWĄ USZCZELKĄ (warty 89 zł)

  GRATIS SZKLANY DZBAN NA SOK

  + podarek nieprzewidzianKA

  właściwości Wyciskarki do Soków Angel 5500:

  • Łatwa w obsłudze i czyszczeniu:

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To zdecydowanie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie używana. Angel 5500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest prosta w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najmocniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  • Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej:

   Podwójne świdry są tworzone z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  • Cała budowa ze stali rdzoodpornej:

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest łatwy do utrzymania w czystości.86 obrotów na minutę to wspaniała szyb

  • Niska szybkość obrotowa:

  kość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza nieduże utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 5500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku,
  a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, aby uzyskać gotowy produkt. A ponadto dostajemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

  • Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych:

  wyśmienite, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Wielka siła zgniotu pozwala szybko i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  • 2- stopniowy system podwójnych świdrów:

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo tworząc suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku.

  Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  • System 3-stopniowych sitek:

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 5500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, by zmienić sitka na adekwatne do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby stosowania innych. Nie wymaga dopasowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  • nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy:

  System podwójnych świdrów zezwala na nieprzerwane wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  • Super ciche działanie:

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  • obfity dobór możliwości wyciskania:

  Wyciskarka Angel 5500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  • samoczynny detektor przegrzewania i wentylator:

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem i uniemożliwiający zapchaniu ręczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: samoczynny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest rewelacyjnie zabezpieczone.

  • Bieg wsteczny:

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  • Sucha pulpa:

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

  dane techniczna:
  • Napięcie/Natężenie elektr. : AC 220-240 Volt / 50 Hz.

  • Moc elektryczna (silnik) : 3 KM

  • Siła zgniotu: 3 KM

  • Obr/min(podwójny świder) : 86 obr/min

  • Otwór wlotowy: 4.34 cm

  • Waga urządzenia: 11 kg

  • Masa przesyłki: 12.5 kg

  • Podwójne świdry : antybakteryjne, wysokiej jakości nierdzewna stal (sus-304)

  • Zabezpieczenie – "bieg wsteczny" : prosto odblokować zapchane urządzenie.

  • samoczynny sensor przegrzania: samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu.

  • Przełącznik :wygodny przełącznik, Start-Off-Reverse

  • Cicha praca: solidny silnik ze specjalnie zaprojektowanym chłodzącym wentylatorem

  • Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła

  • Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe

  • nieprzerwane działanie: system podwójnych świdrów pozwala na nieustanną pracę

  • usuwanie pulpy: automatyczne, nieustanne

  • Czas pracy urządzenia: zaleca się 10 minut przerwy na każde 30 do 40 minut pracy

  • Gwarancja: 5 lat na silnik ( 3 lata na części i komponenty )


☆ Omega MMV702 ☆

Omega MMV702 Najniższa Cena Online

☆ Omega MMV702 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MMV702
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  przedstawiamy wspaniałą nowość 2017 amerykańskiego lidera w branży wyciskarek wolnoobrotowych - firmy Omega.

  Model Mega Mouth MMV-702, dzięki swoim nieprzeciętnym parametrom pretenduje na miano najlepszej pionowej wyciskarki do soków.

  dostępna w 3 niezwykle spektakularnych kolorach: czerwonym, srebrnym i białym.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki ślimakowe – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki ślimakowe, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek ślimakowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021 ☆

Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021 Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Wyciskarka elektryczna do cytrusów STALGAST 480021
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  • urządzenie uruchamiane za pomocą dźwigni dociskacza
  • części mające styczność z żywnością stworzone są ze stali rdzoodpornej
  • pojemnik, docisk, wyciskacz wykonane ze stali rdzoodpornej
  • szybkość obrotowa: 1450 obr./min.
  • wymiary (mm): 212x287x396 (h)
  • moc: 0,23 kW
  • zasilanie: 230 V
  • ma atest
  • kod: 480021
  Dokumenty do pobrania:

☆ Bio Chef Atlas Slow Juicer ☆

Bio Chef Atlas Slow Juicer Najniższa Cena Online

☆ Bio Chef Atlas Slow Juicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bio Chef
 • Nazwa produktu: Bio Chef Atlas Slow Juicer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka soku Bio Chef Atlas Juicer Wyciskarka soku Bio Chef Atlas Slow Juicer jest urządzeniem, na które na pewno powinien zwrócić uwagę każdy, kto planuje zakupić tego rodzaju sprzętu i chce wybrać sprzęt najkorzystniejszej jakości. Nie ma bowiem nic udoskonalonego dla zdrowia i urody niż zdrowy, naturalny sok, który wytworzony jest samodzielnie w urządzeniu wysokiej klasy!


  Charakterystyka wyciskarki

  Pionowa wyciskarka soku Bio Chef Atlas Slow Juicer – wyciskarka nadzwyczajna pozostała wykonana poprzez firmę działającą na rynku już przeszło 25 lat, posiadającą bogatą wiedzę i doświadczenie. Artykuł ten jest skutkiem wieloletnich prac, w trakcie których producent kierował się opiniami i uwagami kupujących.

  Bio Chef Atlas Slow Juicer jest wyciskarką wolnoobrotowa, dzięki której sok można przygotować w krótkim czasie. Jest to realne dzięki nad wyraz potężnemu silnikowi oraz unikatowej konstrukcji urządzenia, która jest niezwykle wytrzymała i konkretna. Części wyciskające wyciskarki wytwarzano z tworzywa o nazwie GE Ultem. Warto wiedzieć, iż właśnie z tego tworzywa wykonywane są także między innymi najwyższej jakości narzędzia chirurgiczne.

  Jest to tworzywo:

  • niezniszczalne

  • niepodatne na odkształcenia i inne uszkodzenia

  • zapewniające bezpieczeństwo i sterylność (nie wchodzi w reakcje z kwasami owocowymi i innymi związkami chemicznymi)

  • wolne od BPA czyli szkodliwych bisfenoli A

  Omawiana wyciskarka jest najzgrabniejszą wyciskarką pionową przystępną aktualnie na rynku. Poza tym,cechuje ją ciekawy wygląd z powodu designerskiej pokrywy, ważne jest to, że jest ona niepokaźnym urządzeniem. Dlatego też na stałe może zagościć na kuchennym blacie i stać się jego poręczną ozdobą. Urządzenia wymagające ciągłego rozkładania, chowania i wydobywania są kłopotliwe i właśnie ze względu na to rzadko stosowane. W przypadku wyciskarki BioChef Altas Slow Juicer taki problem nie istnieje, gdyż urządzenie za każdym razem może być „pod ręką”.

  Na ratunek enzymom!

  Należy mieć świadomość tego, iż sok sokowi nierówny. Sok zrobiony samodzielnie w domu powinien być osiągalnie najzdrowszy i najsmaczniejszy ze wszystkich dostępnych, a będzie taki wyłącznie wtedy, gdy w trakcie jego produkcji nie dojdzie do zniszczenia bezcennych dla zdrowia:

  • witamin

  • enzymów

  • antyoksydantów

  Bio Chef Atlas Slow Juicer gwarantuje zaś bogactwo wszystkich cennych części odżywczych dzięki specjalnej zastrzeżonej technice ochrony enzymów. Wolne obroty silnika sprawiają, iż sok nie ulega podgrzaniu i właśnie dlatego zachowuje swoje walory zdrowotne i smakowe. Sok przygotowany przy pomocy Bio Chef Atlas Slow Juicer można przechowywać w lodówce nawet do 48 godzin i przez cały ten czas nie traci on swych wartości.  zalety

  Wyciskarka soku Bio Chef Atlas Slow Juicer szczególnie sporo zalet:
  • jest skuteczna – wyciskarka wyciska maksymalną liczba soku, co można zaobserwować po sprasowanych i potężnie odciśniętych resztkach

  • pracuje cicho – urządzenie pracuje tak cicho, że sok można przygotować o każdej porze dnia i nocy. W czasie korzystania z wyciskarki można swobodnie oglądać telewizję, słuchać radia czy rozmawiać

  • sama czyści się w czasie pracy – wyciskarka posiada obrotowy wirnik z uszczelkami silikonowymi, dzięki którym zawsze pozostaje czysta i efektywna

  • nie wymaga rozkładania i całkowitego mycia pomiędzy wyciskaniem poszczególnych artykułów – ta funkcja przypadnie do gustu każdemu, kto ceni swój czas i lubi zasobność wśród soków. Pomiędzy wyciskaniem poszczególnych warzyw czy owoców starczy zamknąć zatyczkę znajdującą się na wylocie soku, a następnie wlać wodę do urządzenia i przepłukać je. Dzięki czemu w sposób prędki i prosty można uzyskać rozmaite soki, a ich smaki nie pomieszają się

  • jest prosty w myciu – wyciskarka nie posiada żadnych zbędnych i zakamarków, do których dojście mogłoby być utrudnione. W czasie końcowego mycia dodatkowo można skorzystać z funkcji samoczyszczenia, a następnie umyć pozostałe elementy  Bio Chef Atlas Slow Juicer – części zestawu

  Do wyciskarki soku Bio Chef Atlas Slow Juicer dołączone są liczne wyjątkowo poręczne akcesoria takie jak:
  • dwa sitka wewnętrzne – grube sitko do przygotowywania przecierów, smoothie i musów, nieznaczne sitko do soków transparentnych

  • dwa pojemniki zewnętrzne – na sok oraz na pulpę (resztki produktów)

  • tłoczek do popychania artykułów

  • szczoteczkę do czyszczenia

  • bambusową dwustronną deskę do krojenia

  • film DVD – film dot. Wykorzystywania wyciskarki oraz zasad zdrowego odżywiania

  • książkę z przepisami – w książce można znaleźć inspiracje na liczne odżywcze soki i nie tylko

  • dwa ceramiczne noże firmy Bio Chef w prezencie!


  Co można przygotować za pomocą Bio Chef Atlas Slow Juicer?

  Wyciskarka Bio Chef Atlas Slow Juicer nie służy jedynie i jedynie do przygotowywania przejrzystych albo gęstych soków. Z pomocą wyciskarki można przygotować najróżniejsze musy oraz papki dla dzieci, przeciery, syropy, pure ziemniaczane. Urządzenie bez trudu radzi sobie z wyciskaniem zarówno wyjątkowo twardych warzyw i owoców, jak i przeróżnych ziół, liści.

  Bio Chef Atlas Slow Juicer – wybór nadzwyczajny dla...

  dla każdego! Wyciskarka Bio Chef Atlas Slow Juicer to wspaniałe rozwiązanie dla osób pragnących odżywiać się zdrowo i dbać o sylwetkę, dla rodziców dbających o zdrowie i stosowne odżywianie swych dzieci. Z racji tego, iż Bio Chef Atlas Slow Juicer jest wysokiej klasy mistrzowskim urządzeniem, może być stosowane w restauracjach i innych punktach gastronomicznych.


☆ Kuvings D9900 ☆

Kuvings D9900 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings D9900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings D9900
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -200 zł z kodem BFD9900. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy żeby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje sporo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, produktywniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Firma Kuvings proponuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta znamionuje się najwyższą jakością, a także funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.nowoczesne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to by zapewniać optymalną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych części odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technologia w wolnoobrotowych wyciskarkach marki Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa D9900 firmy Kuvings to połączenie wysokich parametrów technicznych i bezpretensjonalnego designu.

  nowoczesne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców powoduje, że te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o mnóstwo dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model firmy wyposażony został w spory podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Szeroki wygodny wlot jest bezsprzecznie pokaźniejszy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw do choćby 30 minut ciagłej pracy.

  Do tego praca na wolnych obrotach (48 obrotów na minutę) plus opatentowana technika pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, umożliwia wyjątkowo dokładną, a typowo efektywną ekstrakcję soku.

  zaimplementowany "ślimak" zapewnia wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek producenta Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Dzięki zastosowaniu w wyciskarce do soku Kuvings D9900 technice maksymalnego odfiltrowania, masz gwarancję uzyskania doskonałego i w 100% pozbawionego włókien soku, który jest pełen smaku i witamin.

  Co istotne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu poprzez co nie zmienia także smaku. Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy poprzez 72 godziny.

  Trzeba także podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo dużej mocy silnika.Najważniejsze komponenty mechanizmu, czyli ślimak i sitko tworzone zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niż plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przychylny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być używany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach stosowania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, iż jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Wszechstronne użycie wyciskarek zezwala na przygotowanie w nich soku równocześnie z: twardymi owocami i warzywami podawanymi w pełni, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o wielkiej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 łatwo przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa.Wyciskarka ma łatwą i użyteczną budowę, która umożliwia proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  cechy:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do szczególnie wydajnej pracy poprzez mnóstwo lat.- Wolne wyciskanie: 48obr/min. Gwarantuje rewelacyjny balans pomiędzy prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- użycie sprawnego i cichego silnika (40-50dB.), wysokiej jakości przekładni oraz skrupulatne wykonanie pozwalają maksymalnie ograniczyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- wielki wygodny wlot o średnicy 8,2 cm, zezwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings posiada dużą ilość błonnika, pokaźnie większą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie, a także specjalna kompozycja ślimaka i sita umożliwiają zachowanie bezustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki temu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza trwałość, jakość i niezawodność urządzenia.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie standardowe:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.informacje techniczne:- rozmiary urządzenie: dł.

  21 x szer. 15 x wys. 45cm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenia: 7 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- liczba obrotów: 48 rpm,- Około 30 minut ciągłej pracy,- System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm,- obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie elementy wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie produktu od Klienta za pośrednictwem producenta kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie artykułu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane kompletnie pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem komponentów silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W sytuacji, w którym Klient wykorzystuje produkt poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych lub związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu towaru przez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  części eksploatacyjne towaru, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych elementów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne lub chemiczne artykułu powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym używaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych aniżeli tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia produktu powstałe na skutek dostania się do środka płynów albo ciał obcych nieprzeznaczonych do użytkowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie komponenty odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w konsekwencji wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wydobywają z warzyw i owoców wszystko, co najkorzystniejsze, broniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały oraz uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenia i wielka moc silnika – te atrybuty są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych, a także walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Zoo Rhino ☆

Zoo Rhino Najniższa Cena Online

☆ Zoo Rhino - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zoo
 • Nazwa produktu: Zoo Rhino
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka byzoo Rhino, to kolejna wyciskarka holenderskiej marki byzoo.

  Kolejna nowość znanej i szanowanej poprzez klientów marki Byzoo. Rhino to pozioma wolnoobrotowa wyciskarka polecana przy produkcji zielonych soków oraz soków z twardych i soczystych produktów. Pozioma konstrukcja wałka ślimakowego zapewnia nam maksymalne wyciśnięcie produktów a wolnoobrotowy wałek ślimakowy nie sprawia napowietrzania produkowanych soków zapewniając najwyższą skuteczność wśród konkurencji.

  Specyfikacja urządzenia:

  1. najszczególniejszy silnik 250W
  2. Najniższe obroty 54 obr./min.
  3. 5cio stopniowa regulacja wypływu pulpy
  4. Najcichsza wyciskarka
  5. Najwyższa skuteczność
  6. Wielozadaniowość - charakteryzuje się przez rozmaitego rodzaju końcówki:
  • Sitko do soków
  • Sitko przetwarzające ( homogenizacja )
  • Końcówki makaronowe ( 4 rodzaje makaronów )
  • Końcówki do paluchów ( 2 grubości )

  w momencie kiedy decydujesz się na dobór trafnego urządzenia do produkcji soków stawiasz na udoskonalenie swego ZDROWIA. Nie pozostawiamy Ci żadnych złudzeń – jesteśmy tym co spożywamy na co dzień. Pozwól nam i naszej wyciskarce pomóc Ci w poprawie jakości TWOJEGO ZDROWIA – pamiętaj zdrowie jest jedno ZADBAJ O NIE. A teraz chcielibyśmy Ci przedstawić pełen wachlarz możliwości jakie daje Ci nasz best seler czyli wyciskarka RHINO.

  Co iż wyciskarka RHONO jest taka nieszablonowa?

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  Wyciskarka RHINO to nie tylko wyciskarka do soków. Na urządzeniu tym przyrządzisz istotnie więcej aniżeli tylko pyszne i bogate w witaminy soki. To urządzenie które pozwoli Ci na sporo więcej jeśli mu na to pozwolisz. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Ci możliwości wyciskarki którą masz na wyciągnięcie ręki:

  ZDROWE I PYSZNE SOKI

  Na naszej wyciskarce przyrządzisz soki z wszelkich produktów – w głównej mierze z tych, z którymi nie radzą sobie sokowirówki – to jest właśnie przewaga wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami:

  • ZIELONE SOKI - trawa pszeniczna, jarmuż, młoda pokrzywa, szpinak, seler naciowy i inne. Wszelkie zioła które uprawiasz w ogrodzie czy również na balkonie możesz zastosować do wyciskania soków właśnie przy użyciu wyciskarki Rhino. Podaruj sobie i swoim bliskim skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów i fitosubstancji zamkniętych w szklance pysznego soku.
  • SOKI Z TWARDYCH WARZYW – marchew, burak czy również bulwa selera. Warzywa te mają nieocenione bogactwo elementów należycie wpływających na nasze zdrowie
  • MIĘKKIE OWOCE – twarde jabłka, pomidory, truskawki, aronia, maliny, porzeczki czy winogrona, a także pozostałe owoce. Przygotujesz dzięki wyciskarce pyszne kolorowe soki bogate w najcenniejsze elementy odżywcze pomagające wspierać nasze zdrowie.

  MLEKA ROŚLINNE - w obecnych czasach wielu z nas boryka się z rozmaitymi nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli ty także masz ten problem i nie możesz np. Spożywać mleka, to wyciskarka Rhino przyjdzie Ci z ratunkiem. Dzięki wyciskarce przygotujesz:

  • Mleko owsiane
  • Mleko sojowe
  • Mleko migdałowe
  • Kokosowe
  • Orzechowe i inne...

  PRZETWARZANIE ŻYWNOŚCI – HOMOGENIZACJA

  Dzięki specjalnemu pełnemu sitku przygotujesz:

  • MASŁA ORZECHOWE – Ty wybierasz orzechy z jakich chcesz przygotować swoje zdrowe smarowidło na kanapki i to Ty decydujesz o jego konsystencji – wszystko zależy właśnie od Ciebie.
  • SORBETY Z OWOCÓW – zdrowa alternatywa dla słodkiej zimnej przyjemności – 100% części pochodzenia naturalnego, żadnych słodzików, barwinków i konserwantów.
  • PASTY – warzywne, z cieciorki czy soczewicy.
  • MIELENIE – dzięki tej nakładce zmielisz ser na sernik i mak na pyszny makowiec.
  • Przygotujesz w dodatku FARSZ do pierogów

  KOŃCÓWKI DO PRODUKCJI WŁOSKICH SPECJAŁÓW – MAKARONY

  Urządzenie zaopatrzone jest w najróżniejsze nakładki. Końcówki o których mowa to:

  • 4 do makaronów
  • 2 do paluchów np. Chlebowych.

  Makarony jakie możemy przygotować dzięki wyciskarce to nitki/cienkie spaghetti, grubsze spaghetti, tagliatelle o dwóch szerokościach. Nakładka przetwarzająca pomorze zagnieść ciasto a końcówki uformują optymalny kształt makaronu.

  najistotniej WOLNOOBROTOWY MECHANIZM WYCISKAJĄCY

  Przewaga wyciskarki Rhino nad innymi podobnymi, poziomymi wyciskarkami to w głównej mierze najniższe obroty wałka ślimakowego na minutę. Mamy tutaj 54 obr./min. Co czyni ją najkorzystniejszą wyciskarką pod względem tego najważniejszego parametru, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Dzięki tak niskim obrotom wyciskamy soki bogate w substancje odżywcze:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały...

  mocnY SILNIK – NIC MU NIE DA RADY

  potężny silnik przy wyciskarkach poziomych, w których wywieramy nacisk na stopnie wałek ślimakowy, sprzyja wydajniejszej pracy urządzenia. Dzięki takiemu silnikowi wyciskarka wspaniale sprawdza się w każdym zadaniu – bez względu na to co dla niej przygotowaliśmy. Zastosowano tutaj silnik indukcyjny bezszczotkowy co zapewnia dużą żywotność, trwałość i jego bezawaryjność. Na dodatek silnik ten cechuje nad wyraz cicha praca. Urządzenie pracując na sucho praktycznie nie stwarza hałasu, tylko szum – dopiero podawane minimalistycznce generują pokaźniejszy hałas (twarde warzywa obszerniejszy, miękkie owoce mniejszy).

  zmienionY WAŁEK ŚLIMAKOWY

  Serce wyciskarki, czyli wałek ślimakowy, w wyciskarce Rhino Byzoo zostało zmodyfikowane. Dopełniające wypustki sprzyjają temu, że produkty są łatwiej i szybciej miażdżone oraz podawane na dalsze części wałka do sitka wyciskającego. Taka kompozycja wałka powiększa efektywność wyciskarki, dzięki czemu uzyskamy obszerniejszą liczba soku w kontraście do konkurencji.

  BEZPIECZNE MATERIAŁY – BPA FREE

  Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy możliwość realizowania newralgicznych części wyciskarek z tworzyw bezpiecznych dla nas i neutralnych w kontakcie z sokiem. Dzięki tym materiałom mamy pewność, iż do soków nie przedostają się żadne uzupełniające składniki niechciane. Na dodatek materiały te nie reagują z kwasami soków i nie ulegają osłabieniu czy ścieraniu, jak to ma miejsce w sytuacji zwykłych tworzyw w budżetowych wersjach wyciskarek. Mowa tutaj u ULTEMIE, z którego wyprodukowany jest wałek ślimakowy i sitka, TRITANIE cały bęben przetwarzający, do którego wkładane są pozostałe elementy urządzenia, i STALI nierdzewnej w sicie do soków i sicie przetwarzającym. Są to materiały najbardziej sugerowane przy takich urządzeniach gdzie pewność, iż do soku nie przedostaje się nic oprócz dobrodziejstw z warzyw owoców czy zieleniny ma kluczowe znaczenie. Wybieraj wyłącznie takie produkty, w których masz pewność, że są wolne od szkodliwych bisfenoli czy innych ftalanów jak wyjątkowo zgubnych dla naszego zdrowia. Na dodatek materiały te są na tyle twarde,choćby codziennie wyciskając twarde korzenne produkty nie będą nam się ścierać jak to ma miejsce w tańszych budżetowych markach. Dodatkowo sitko wykonane ze stali nierdzewnej nie będzie nam z czasem rdzewiało w kontakcie z kwasami soków. To wszystko przemawia za produktem, który Państwu proponujemy.

  PŁYNNA REGULACJA ŚWIATŁA OTWORU WYLOTOWEGO PULPY

  W wyciskarce wolnoobrotowej RHINO masz realny wpływ na to w jaki sposób wydala z siebie odpad w postaci pulpy. Pięciostopniowa regulacja umożliwia płynną regulację ujścia pulpy z urządzenia w czasie realnym.

  Pokrętło to rozszerza w szeroki sposób efektywność pracy mechanizmu wyciskającego:

  • Poziom 5 ustawiasz gdy wyciskarka ma do wyciśnięcia sok z twardych produktów takie jak warzywa korzenne
  • stopnie niższe w przypadku bardziej miękkich owoców.

  Wraz z podawaniem kolejnych bezkompromisowców na wałek ślimakowy należy obserwować kanał wylotowy na odpady i dopasowywać wartość numeryczną na pokrętle do tego jak pulpa uchodzi z wyciskarki. Poziom 5 otwiera nam światło ujścia pulpy maksymalnie więc ta opuszcza urządzenie bardzo płynnie i bez oporu. Ustawianie pokrętła na poziomy niższe aniżeli 5 to przymykanie tego światła i zwiększanie ciśnienia wyciskania. Pamiętać przy tym należy nie możemy w dowolny sposób manewrować tym pokrętłem tylko trzeba przestrzegać pewnej zasady:

  Im twardszy towar, który tworzy dużo pulpy tym ten otwór powinien mieć obszerniejsze światło którym wydostaje się pulpa z urządzenia, czyli twarde ustawiamy na 5 a miękkie bliżej 0.

  ELEGANCJA I innowacyjnY styl DLA KAŻDEJ KUCHNI

  Wyciskarka Byzoo Rhino to postępowe urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co zezwala na wspaniałe wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczycieszy każdą Panią domu.

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • Korpus z silnikiem
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Bęben przetwarzający
  • Tacka zasypowa
  • Sitko do soków
  • Sitko pełne ( do homogenizacji)
  • Nasada bębna
  • Regulator wypływu pulpy
  • 4 końcówki makaronowe
  • 2 końcówki do np. Formowania paluchów chlebowych
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i obcym
  • Karta gwarancyjna


☆ Wellra TGJ50S ☆

Wellra TGJ50S Najniższa Cena Online

☆ Wellra TGJ50S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wellra
 • Nazwa produktu: Wellra TGJ50S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Wellra TGJ 50S

  konwencjonalne Rozwiązania w nowoczesnym Modelu

  Co eksponuje wyciskarkę do soków Wellra TGJ 50S?

  3 Sita Do Wyciskarki Wellra TGJ 50S


  Co gromadzi pakiet Wyciskarki Wellra TGJ 50S?
  • Korpus wyciskarki
  • Sito do soków krystalicznych
  • Sito do koktajli
  • Sito do homogenizacji
  • Sito zewnętrzne na pojemnik
  • 2 wałki ślimakowe ze stali nierdzewnej
  • Szczotka czyszcząca
  • Plastikowy popychacz
  • Drewniany popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Uchwyt blokujący
  • Pierścień blokujący
  • Korek bębna
  • Śruba regulująca
  • Indywidualnie dobrane dietyPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka ślimakowa najlepsza?


Najlepsza wyciskarka ślimakowa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka ślimakowa w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek ślimakowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka ślimakowa opinie,
 • dobra wyciskarka ślimakowa cena,
 • wyciskarka ślimakowa ranking,
 • wyciskarka ślimakowa jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...