Najlepsze wyciskarki w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Omega EUJ707 ☆

Omega EUJ707 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ707
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  nabywając wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę otrzymujesz zupełnie gratis! spektakularnie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok, a także przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszelkich dostępnych roślin przystępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co dane warzywo czy owoc w sobie mieści i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

  Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 przystępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz wyśmienicie połączenie od lat znanej marki Omega, a także znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, teraz Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar oraz Hurom.

  Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

  Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka wyekwipowana w 200 W silnik, który dokładnie przetworzy bezkompromisowiec, i pozyska maksymalną liczba witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana produkowanych przez markę Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

  Model Sana EUJ 707 to manifest zachwycającego designu – magnetyzujący wygląd,, a także i zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Subtelne chromowe przełączniki i przewód zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, iż już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z kablem owiniętym wokół niej. Jakby tego było niewiele, urządzenie pozostało zaopatrzone w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków całkowicie wolnego od Bisfenolu A.

  Dwustopniowy system wyciskania soków, zapewnia maksymalną ilość uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, na dodatek soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

  Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy oraz większy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

  Wyciskanie soków, to tylko jedna z jej umiejętności- 707 ma wkład homogenizujący, co oznacza,możliwe jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

  pokaźniejszy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Teraz masz to wszystko, plus wszelkie zalety poziomych wyciskarek (wszechstronność wykorzystania, zero problemów z kapaniem, nietrudne czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny podczas ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

  Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Pokaźniejsze otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, aniżeli przy użyciu typowego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają surowiec jednocześnie eliminując ciśnienie w środku komory, dzięki czemu otrzymamy maksymalnie realną liczba soku z bezkompromisowca. Wszystkie części stworzone są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

  Ocena ogólna

  bez wątpienia artykuł producenta Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Pokaźniejszy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie ascetycznca do odpowiednich wymiarów oraz praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, iż ten model jest na samym szczycie w kategorii najlepszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej ilość soku z surowca, i plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki temu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego bezkompromisowca.


  SANA w skrócie:


  5 kuchennych urządzeń w 1

  Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. W dodatku, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę oraz przygotować mleko sojowe.

  Łatwość w użyciu

  Największą zaletą pionowych wyciskarek jest wielki otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, dodatkowo unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami podczas czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się przystępne i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

  dodatkowe sito z grubymi otworkami, czy inne załączone akcesoria gwarantują najwyższą jakość i maksymalną ilość uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, koniecznie zaopatrz się w nakładkę wyprodukowaną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych poprzez siebie nasion artykułów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

  Niesamowity design

  Dzięki komfortowemu rozwiązaniu, gdzie kabel zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, sprawia,przewód nie plącze się w trakcie podłączania. Na dodatek, urządzenie jest lekkie i funkcjonalne.

  Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

  Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i odcień do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych klasycznych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest podczas cykl utleniania, nieatrakcyjny brązowy odcień i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


  Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny towar dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części posiadają dokumenty niezależnych komórek certyfikujących, a także badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości składników chemicznych.


  na dodatek certyfikat FDA świadczy o tym, iż przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.


☆ Sana EUJ-606 ☆

Sana EUJ-606 Najniższa Cena Online

☆ Sana EUJ-606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana EUJ-606
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 posiada regulację ilości pulpy i dodatkowe przystawki, dzięki którym przygotujesz klarowny sok, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Znakomicie pasuje do długich włóknistych komponentów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak też warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, łatwa w myciu i obsłudze. Przejrzyj na https://sanapolska.com/artykuł/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  Niska szybkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  duży dobór możliwości wyciskania

  automatyczny czujka przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane techniczne

  demonstrujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 8500S to esencja idealnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat stwarza i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości został tworzony ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w kontraście do poprzednich modeli czyli Angel 5500 i Angel 7500 i znamionuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyposażone: sito, pokrywa sita, a także ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z różnorodnymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz atrakcyjnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez dwóch zdań żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej unikalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty przez opatentowane dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków niezwykle precyzyjnie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony bezkompromisowiec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod dużym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok również nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za skrupulatność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyekwipowana w kilka niebanalnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujka, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co dodatkowo jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w kontraście do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,w dodatku dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby wykorzystywania małych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które zostało wykonane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze cechy wyciskarki Angel 7500 nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezsprzecznie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie wykorzystywana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest przystępna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najmocniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Podwójne świdry są wyprodukowane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest nietrudny do utrzymania w czystości.

  Niska prędkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to doskonała szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza minimalne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a stosowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, żeby uzyskać gotowy towar. A na dodatek dostajemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  doskonałe, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Szeroka siła zgniotu pozwala momentalnie i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo stwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, by zmienić sitka na trafne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania stosowania innych. Nie wymaga dostosowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów umożliwia bezustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  pokaźny wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem oraz uniemożliwiający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu na dodatek super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: samoczynny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest wyśmienicie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując stanowczo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Sana Supreme 727 ☆

Sana Supreme 727 Najniższa Cena Online

☆ Sana Supreme 727 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana Supreme 727
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sana 727 Supreme- najbardziej innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa na rynku. Zespoiliśmy mocne strony wyciskarki pionowej i poziomej i tak powstała najmocniej nowoczesna, dopracowana w każdym centymetrze wyciskarka Sana Supreme. To Ty decydujesz o ilościach obrotów dzięki unikalnej funkcji ustawiania obrotów. Opatentowana funkcja docisku pulpy sprawia, iż Sana Supreme jest niezwykle produktywna, nawet w sytuacji włóknistych zielonych liści. Sprawdź co potrafi Sana 727

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w wytwarzaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Demonstrujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - wydajna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest skuteczniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą dobrze spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden komponent nie będzie poprawnie włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest szczególnie przyjazną wyciskarką nie tylko w użytkowaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to idealnie wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek pozwala na przygotowanie soku z przeróżnych części, które trafią do Twojej szklanki nieprzeciętne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, mocny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest bardzo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce eksponuje najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak wielki otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na minimalne kawałki!

  na dodatek system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  postępowy, tworzony z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution podkreśli się w każdej kuchni. Designerski wygląd, modne barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w eleganckim matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie części wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości technologiczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Ukazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings poprzez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest produktywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą prawidłowo spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli choćby jeden element nie będzie poprawnie włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest szczególnie przyjazną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Na dodatek jej przenoszenie jest nad wyraz proste. A wszystko to wszystko to świetnie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek pozwala na przygotowanie soku z różnorodnych elementów, które trafią do Twojej szklanki idealne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Solidny silnik Wysokiej jakości, konkretny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Dodatkowo jego praca jest bardzo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych komponentów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak obszerny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na śladowe kawałki!

  dodatkowo system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  luksusowy design
  postępowy, wyprodukowany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution uwydatni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, modne barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wykwintnym matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie części wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty techniczne

☆ Omega Sana ☆

Omega Sana Najniższa Cena Online

☆ Omega Sana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Sana
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 posiada regulację gęstości soku, a także dopełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz przezroczysty sok, sok z selera naciowego, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Nadzwyczajnie nadaje się do długich włóknistych elementów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak również warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, nietrudna w myciu i obsłudze. Zobacz na https://sanapolska.com/towar/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, produktywność i na codzienne wykorzystywanie. Względy wizualne ponadto wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  nowoczesny, designerski wygląd wyciskarki, powoduje,nieprzeciętnie się ona prezentuje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa obudowa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na piękny wygląd,dodatkowo na nietrudne utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, że wszelkie odciski są wyraźnie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką usprawniają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zaimplementowano konieczne materiały, wymagane w najkorzystniejszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został wytworzony z ULTEMu. Ultem charakteryzuje się tym, iż jest kilkukrotnie twardszy aniżeli plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki temu do soku nie dostają się żadne krzywdzące substancje, które występują w plastiku czy metalu. Dodatkowo mamy pewność co do trwałości składników, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel przez, które przesuwa się żywność tworzony jest jeszcze z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki znacznie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest również jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,w dodatku pionowych. Dzięki czemu wrzucamy obszerniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych jeszcze rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 nad wyraz dobrze poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, albo miękkich. Poradzi sobie też z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym efektem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to w dodatku pokaźniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki temu wyciskarka pracuje wydajnie w trakcie wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 również większą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu komponentów.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została całkowicie przeprojektowana. Również otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Części te przekładają się przeciętnie na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od rodzaju owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator teraz składa się zaledwie z dwóch części, dzięki temu ponadto czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu elementów. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 zaopatrzony w regulator lepiej wyciśnie nam z nad wyraz miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. W dodatku możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  solidność wyciskarki to jej duży atut. Dzięki temu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  elementy wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę


☆ Omega EUJ606 ☆

Omega EUJ606 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ606
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  - PREZENTY DO WYBORU - darmowA dostawa - RATY 0% - Więcej danych na stronie www.EUJUICERS.pl. Oto nowa siostra genialnej wyciskarki do soków Sana EUJ-707 - różniąca się pomiędzy innymi regulatorem suchości odpadów.

  Występuje w trzech ładnych kolorach do wyboru: czerwonym, chrom, metalicznym. Więcej danych na stronie www.EUJUICERS.pl.


☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Udoskonalona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj zaopatrzona w nowocześniejszy i bardziej efektywny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka dzisiaj większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nową, kompletnie szczelną misę, która widocznie upraszcza proces wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak prosta i instynktowna.

  Hurom HZS to najnowszy towar z kolekcji Premium, która wyróżnia się obudową wytwarzaną ze stali i bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów i squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i wygodniejszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy i nowa, kompletnie szczelna misa powodują, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w najnowszej kolekcji wprowadził drugi, 2-krotnie większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo obszerniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał również typowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich artykułów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, obszerniejszy otwór wsadowy połączony jest dodatkowo z platformą nachyloną pod kątem 4 stopni, która przystępne wsypywanie nieznacznych, okrągłych składników, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki temu jest całkowicie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu i myciu, a także pozwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza liczba pulpy to ponadto łatwiejsze mycie. Ponadto w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją starannie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie producenta Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki nowoczesnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez zapotrzebowania używania dodatkowego sita.

  Sok szczególnie przejrzysty albo gęsty z większą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze właściwości wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technika Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością wyłącznie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka umożliwia kontrolę gęstości i zawartości błonnika wyciskanego soku, takzespoić go do indywidualnych potrzeb.

  sprawność: ulepszona budowa wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną skuteczność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: kompozycja pionowej wyciskarki Hurom zagwarantuje czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

  dopełniające zmiany konstrukcyjne wykorzystane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie komponenty wyciskarki mające kontakt z żywnością wykonano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne komponenty jak wałek ślimakowy oraz sito wytworzone zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od klasycznych tworzyw, co zapewnia wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i sporo innych. Wysoka kultura pracy: użyte w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus zaopatrzone zostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na używanie tylko przy dobrym zmontowaniu wszystkich komponentów.

  Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu zapobiegają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne optymalne chłodzenie i zapobiegają innowacyjna regulowana manetka Z pomocą regulowanej manetki opatentowanej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, że może dokładnie kontrolować siłę wyciskania wewnątrz misy w zależności od rodzaju komponentów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnorodnych produktów i dokładnie dopasować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z najróżniejszymi rodzajami towarów ] Najważniejsze parametry wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa wydajność oraz przejrzystość spomiędzy wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i mnóstwo innych pokrywa z wysokiej jakości szczotkowanej stali rdzoodpornej, dostępnej w trzech nieszablonowych kolorach - srebrny, złoty róż, czerwone wino progresywny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z szybkością jedynie 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki innowacyjnej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także procesu wyciskania bardzo cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w sytuacji otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody sygnalizujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyekwipowana wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do transparentnych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ Eldom PJ400 ☆

Eldom PJ400 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PerfectJuicer PJ400

  - szczególnie estetyczne wykonanie
  - dopracowana do perfekcji
  - wytrzymała
  - stalowa pokrywa
  - do 30% więcej soku
  - cicha praca
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - dodatkowe zabezpieczenie w trakcie pracy
  - technologia HEAVY PRESS - ślimacznica wytwarzana z utwardzonych żywic pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc albo warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - 80 obrotów na minutę
  - sitko posiada drobniejsze mikrootwory - ze stali rdzoodpornej wzmocnionej pierścieniem z żywic
  - dodatkowe sito z obszerniejszymi oczkami perfekcyjne do musów, Smoothie
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr ze stali rdzoodpornej
  - niskie zużycie energii: 400W
  - pojemnik na odpadki o obszerności 1l
  - popychacz
  - w pakiecie szczoteczka do czyszczenia
  - antypoślizgowe stopki
  - moc: 400W
  - napięcie 230V~50Hz
  - gwarancja 24 m-ce "door to door"


  Sitko o pokaźniejszych mikrootworach do musów i Smoothie
  Sito do musów, o obszerniejszych mikrootworach, specjalnie dla sympatyków gęstszych,
  bardziej "musowatych" soków. Rewelacyjnie pasuje ono do sporządzania musów
  z truskawek, malin, kiwi, itp., a także przecieru pomidorowego.
  Wielu konsumentów używa tego sita również do wyciskania soku z cytrusów.
  Pozwala nam na robienie pysznych i pożywnych musów, deserów, pomidorów, przecierów,
  oraz gęstych soków z większą ilością błonnika.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest ulepszone od klasycznej sokowirówki?
  klasyczna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie pasuje do warzyw
  liściastych i ziół, a szybko obracające się ostrza wywołują wzrost temperatury
  powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce,
  warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę przez sito.
  Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, niepodatnemu na zużycie mechanizmowi
  wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe komponenty pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej transparentny,
  bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, niżeli uzyskany przez wykorzystanie
  konwencjonalnej sokowirówki. Mała piana wskazuje na nieznaczne napowietrzenie,
  co umożliwia dłuższy w przypadku soku wyciśniętego przez sokowirówkę
  okres przydatności do spożycia.  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i montażu.
  Przygotowanie urządzenia do pracy nie sprawia żadnych trudności, podobnie
  jak jego czyszczenie. Wystarczy przepłukać urządzenie niewielką ilością
  wody,polikwidować suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.  wyjątkowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala,
  dzięki pracy na niskich obrotach, otrzymać zdrowy i energetyczny sok
  w postaci esencjonalnego ekstraktu.  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie tworzy hałasu,
  jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i sprawnie wyciska sok
  z owoców albo warzyw.  Praca non stop
  PerfectJuicer może pracować non stop, wyciskając produkty i usuwając
  systematycznie wyciśnięte resztki. Nie ma konieczności zatrzymywania
  urządzenia w celu opróżnienia pojemnika z pozostałości po owocach
  i warzywach  Bądź twórcą znakomitych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to znakomity nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków
  świeżych, w całości naturalnych i bez konserwantów.
  Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, iż świeżo wyciśnięte
  soki są źródłem witamin, enzymów, prosto przyswajalnych minerałów
  i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują
  w przeciwutleniacze, posiadające zbawienny wpływ na zdrowie.
  Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są wyjątkowo smaczne
  i zawierają pokaźne ilości wartościowych substancji.  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki postępowej
  technologii opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać pokaźniejsze
  ilości soków o dynamicznym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych,
  witamin i enzymów.  Moc życiodajnych składników
  pionierski system wyciskania wykorzystany w PerfectJuicer sprawia,
  że cykl wyciskania jest subtelny, skrupulatny, sprawny i sprawny.
  Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe składniki
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym
  posiłkiem.  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są bardzo bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój
  organizmu i wzrok oraz w witaminę C, która udoskonala naszą oporność.
  - Dostarczają widocznie pokaźniejsze, niżeli w soku uzyskanym w klasycznej sokowirówce,
  ilości błonnika, który usuwa toksyczne substancje i zapobiega rozwojowi
  miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami
  (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu
  i mają istotne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.

Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wyciskacz plasterków cytryny ☆

Wyciskacz plasterków cytryny Najniższa Cena Online

☆ Wyciskacz plasterków cytryny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tom-Gast
 • Nazwa produktu: Wyciskacz plasterków cytryny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskacz plasterków cytrusowych wykonany z wysokiej jakości stali rdzoodpornej 18/10.

☆ Wyciskacz do plasterków cytrusowych | 80x70mm ☆

Wyciskacz do plasterków cytrusowych | 80x70mm Najniższa Cena Online

☆ Wyciskacz do plasterków cytrusowych | 80x70mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APS
 • Nazwa produktu: Wyciskacz do plasterków cytrusowych | 80x70mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskacz do plasterków cytrusowych | 80x70mmWyciskacz do plasterków cytrusowych, stworzony ze stali rdzoodpornej wysokopolerowanej. Można myć w zmywarkach.właściwości:długość: 80 mm szerokość: 70 mm materiał: stal nierdzewna


☆ Wyciskacz drewniany 49515- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Fackelman ☆

Wyciskacz drewniany 49515- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Fackelman Najniższa Cena Online

☆ Wyciskacz drewniany 49515- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Fackelman - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FACKELMAN
 • Nazwa produktu: Wyciskacz drewniany 49515- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Fackelman
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskacz do cytryn i limonek niemieckiej firmy Fackelmann jest złożony z jednego elementu, wytworzony z drewna. Specjalnie wyprofilowana głowica pozwoli na wyciśnięcie całego soku z cytrusa....


☆ Fackelmann Wyciskacz do tub 60175 (2 szt.) ☆

Fackelmann Wyciskacz do tub 60175 (2 szt.) Najniższa Cena Online

☆ Fackelmann Wyciskacz do tub 60175 (2 szt.) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FACKELMANN
 • Nazwa produktu: Fackelmann Wyciskacz do tub 60175 (2 szt.)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskacz do tub producenta FACKELMANN stanie na wysokości zadania do wyciskania pasty do zębów i produktów z mokrą żywnością....

☆ Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931 ☆

Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931 Najniższa Cena Online

☆ Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fackelmann
 • Nazwa produktu: Wyciskacz do owoców cytrusowych FACKELMANN 49512, 2_118931
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  rodzaj artykułu:Wyciskacze (sztuka),Kolor główny:Brązowy,Materiał wykonania:Drewno,Szerokość:30 mm,Wysokość:225 mm,Wzór:Nie dotyczy,Napięcie:Brak informacjiPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka najlepsza?


Najlepsza wyciskarka w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka opinie,
 • dobra wyciskarka cena,
 • wyciskarka ranking,
 • wyciskarka jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...