Najlepsze wyciskarki gastronomiczne w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek gastronomicznych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek gastronomicznych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek gastronomicznych,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek gastronomicznych.

Jakie wyciskarki gastronomiczne najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki gastronomiczne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek gastronomicznych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  przystępna w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  pokaźny wybór możliwości wyciskania

  samoczynny czujnik przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane technologiczne

  prezentujemy pośredni model legendarnej firmy Angel. Model 8500S to esencja znakomitej wyciskarki, której producentem jest koreańska firma Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat wytwarza i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości został stworzony ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w kontraście do poprzednich modeli czyli Angel 5500 i Angel 7500 i cechuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyposażone: sito, pokrywa sita, a także ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej cechy wchodzenia w reakcje chemiczne z rozmaitymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz pięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej specyficznej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: ascetyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków bardzo skrupulatnie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony bezkompromisowiec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod dużym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu, a także zachowaniu największej ilości elementów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok na dodatek nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyminimalistyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została zaopatrzona w kilka interesujących rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujka, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co na dodatek jest innowacyjnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w kontraście do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,dodatkowo dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania wykorzystywania znikomych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które pozostało wyprodukowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezapelacyjnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest prosta w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najistotniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są stworzone z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest łatwy do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to genialna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza minimalne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a używana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, żeby uzyskać gotowy towar. A w dodatku dostajemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  wspaniałe, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Szeroka siła zgniotu pozwala błyskawicznie i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo tworząc suchszą pulpę i w rezultacie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, by zmienić sitka na optymalne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania stosowania innych. Nie wymaga dopasowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów pozwala na bezustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  pokaźny dobór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem oraz uniemożliwiający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu ponadto super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: samoczynny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest idealnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Przejrzyją Państwo różnicę porównując szczególnie suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Angel 7500 ☆

Angel 7500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 7500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 7500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  mocne strony

  prosta w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała budowa ze stali nierdzewnej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  wielki wybór możliwości wyciskania

  automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane technologiczne

  pokazujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 7500 to esencja doskonałej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat wytwarza i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Urządzenie z całości zostało produkowane ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-304, która znamionuje się wysoką opornością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej właściwości wchodzenia w reakcje chemiczne z zróżnicowanymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz błyskotliwego, stalowego wyglądu mamy urządzenie szczególnie odporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego na pewno żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez opatentowane dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków wyjątkowo precyzyjnie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony bezkompromisowiec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod sporym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok ponadto nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za dokładność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyekwipowana w kilka niebanalnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujnik, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co ponadto jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, aby montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,także dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania używania znikomych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które zostało produkowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak też działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 przystępna w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezsprzecznie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest przystępna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są wytwarzane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.

  Niska prędkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to genialna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza znikome utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a używana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, by uzyskać gotowy produkt. A w dodatku otrzymujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  świetne, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Szeroka siła zgniotu pozwala błyskawicznie i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo tworząc suchszą pulpę i na skutek czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, aby zmienić sitka na trafne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania użytkowania innych. Nie wymaga przypasowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów pozwala na nieustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  szeroki wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  samoczynny czujnik przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem oraz uniemożliwiający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny detektor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest znakomicie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Przejrzyją Państwo różnicę porównując istotnie suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Angel 5500 ☆

Angel 5500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 5500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 5500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do soków Angel 5500 ze stali nierdzewnej


  najkorzystniejsza z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona


  Wyciskarka Angel 5500 jest najmocniej nowoczesną wyciskarką soków na świecie. Od ponad 21 lat w biznesie spowodowało, że jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie. Dzięki wykorzystywanej poprzez ostanie lata technice, kontroli jakości i nieprzerwanej postępowości producent Angel Co. LTD stworzyła wyciskarkę do soków uważaną za jedną z najlepszych w branży!


  Angel 5500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest nieprzeciętnym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z trudnymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa oraz zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, lecz można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe.

  wyśmienity design, całość wykonana ze stali nierdzewnej, dwu wirnikowy mechanizm, który obraca się z szybkością 86 obrotów na minutę (najszczególniej trafna prędkość) pozwala na zatrzymanie w soku enzymów i czynników odżywczych oraz umożliwia najkorzystniejsze robicie włókien owoców i warzyw, a także zagwarantuje wydobycie z nich najlepszych wartości odżywczych. Dzięki tej wyciskarce oszczędzamy czas i energię, stanowczo kiedy będziemy wyciskać sok dla pokaźniejszej liczby osób np. Dla ca łej rodziny.

  GRATIS! TŁOCZEK Z SILIKONOWĄ USZCZELKĄ (warty 89 zł)

  GRATIS SZKLANY DZBAN NA SOK

  + podarunek niespodzianKA

  cechy Wyciskarki do Soków Angel 5500:

  • Łatwa w obsłudze i czyszczeniu:

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 5500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  • Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej:

   Podwójne świdry są wytwarzane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  • Cała konstrukcja ze stali rdzoodpornej:

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nietrudny do utrzymania w czystości.86 obrotów na minutę to wyśmienita szyb

  • Niska szybkość obrotowa:

  kość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza niepokaźne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 5500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku,
  a stosowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, aby uzyskać gotowy artykuł. A na dodatek otrzymujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  • Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych:

  nadzwyczajne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obfita siła zgniotu pozwala prędko i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  • 2- stopniowy system podwójnych świdrów:

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w rezultacie – więcej soku.

  Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  • System 3-stopniowych sitek:

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 5500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, aby zmienić sitka na adekwatne do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania wykorzystywania innych. Nie wymaga dostosowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  • nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy:

  System podwójnych świdrów umożliwia bezustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  • Super ciche działanie:

  Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  • obszerny wybór możliwości wyciskania:

  Wyciskarka Angel 5500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  • automatyczny detektor przegrzewania i wentylator:

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem i uniemożliwiający zapchaniu ręczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: samoczynny detektor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują że urządzenie jest wyśmienicie zabezpieczone.

  • Bieg wsteczny:

  Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  • Sucha pulpa:

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

  informacje techniczna:
  • Napięcie/Natężenie elektr. : AC 220-240 Volt / 50 Hz.

  • Moc elektryczna (silnik) : 3 KM

  • Siła zgniotu: 3 KM

  • Obr/min(podwójny świder) : 86 obr/min

  • Otwór wlotowy: 4.34 cm

  • Waga urządzenia: 11 kg

  • Masa przesyłki: 12.5 kg

  • Podwójne świdry : antybakteryjne, wysokiej jakości nierdzewna stal (sus-304)

  • Zabezpieczenie – "bieg wsteczny" : z łatwością odblokować zapchane urządzenie.

  • samoczynny czujnik przegrzania: samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu.

  • Przełącznik :komfortowy przełącznik, Start-Off-Reverse

  • Cicha praca: solidny silnik ze specjalnie zaprojektowanym chłodzącym wentylatorem

  • Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła

  • Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe

  • nieprzerwane działanie: system podwójnych świdrów zezwala na nieustanną pracę

  • likwidowanie pulpy: samoczynne, nieustanne

  • Czas pracy urządzenia: zaleca się 10 minut przerwy na każde 30 do 40 minut pracy

  • Gwarancja: 5 lat na silnik ( 3 lata na części i komponenty )


☆ Hurom HW Pro ☆

Hurom HW Pro Najniższa Cena Online

☆ Hurom HW Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HW Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Poznaj najnowszą mistrzowską wyciskarkę soków dedykowaną do gastronomii

  Zaprojektowany i wytworzony do korzystania komercjalnego. Wyśmienity do restauracji, barów, juicy barów, fitness klubów, hoteli, a także wszędzie tam, gdzie goszczą świeżo wyciskane soki, i gdzie docenia się maksymalną wygodę i prędkość pracy z zachowaniem najlepszych jej efektów i najwyższej efektywności.

  Wyciskarka wolnoobrotowa do gastronomii Hurom HWS PRO to kolejny krok ku doskonałości!

  Lata doświadczenia na rynku wyciskarek wolnoobrotowych pozwalają nam doskonalić nasze urządzenia z myślą o solidnej grupie klientów. Tak jest także z naszą kolekcją Professional - skierowaną nie tylko do branży gastronomicznej, lecz także hotelarskiej czy sportowej. Nie spoczęliśmy na laurach po sukcesie modelu HUROM HW, który przebojem wdarł się do restauracji, barów i juicy barów na całym świecie. Efektem naszych starań, żeby jeszcze bardziej ułatwić Wam pracę z owocami jest przygotowany na rok 2019 - HUROM HWS Pro! zintegrujeliśmy w nim najkorzystniejsze rozwiązania z sprzętów dedykowanych dla domu, z technologią i mocą urządzeń asygnowanych do wykorzystania komercyjnego


  Dwa zespoły komponentów wyciskających w pakiecie
  - technika Hurom „ONE STOP” dzisiaj także w urządzeniach przemysłowych


  Dwie przeróżne komory wsadowe HUROM HWS PRO gwarantują pracę przypasowaną do Twoich potrzeb!


  1. Dużą, inteligentna komora wsadowa HUROM „ONE STOP” – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technika Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję elementów za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technice HUROM "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie części do misy w trakcie procesu wyciskania.


  2. standardowa, podwójna komora wsadowa ALPHA – zezwala na ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.


  Dwa elementy rozdrabniające S-Blade (w kształcie litery S) rozbijają wrzucone składniki i popychają w dół wyciskarki. Składnik rozdrabniający C-Blade (w zarysie litery C) przecina składniki i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół. Dwa specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, usprawniają płynne przechodzenie składników.

  pokaźniejszy i bardziej efektywny silnik

  fachowy, bezszczotkowy silnik zaimplementowany w urządzeniach HUROM podoła nawet najmocniej wymagającym wyzwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii stosowanych w naszych wyciskarkach, udało nam się rozszerzyć moment obrotowy silnika użytkowanego w serii PROFFESIONAL, o 50kg w stosunku do siły silnika w naszych modelach domowych, co gwarantuje obszerniejszą moc i sprawność urządzenia. Przy czym warty odnotowania jest fakt, że silnik HUROM HWS PRO jest równie cichy jak ten z produktów asygnowanych do stosowania domowego!
  Opracowana przez nas technologia chłodzenia silnika umożliwia kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia.

  teraz ogranicza Cię tylko ilość zamówień od klientów. HUROM HWS PRO jest na nie gotowy!


  Więcej soku w krótszym czasie przy jednorazowym naładowaniu Największa na rynku średnica komory ładowania

  Wyciskanie świeżego soku nigdy nie było tak proste i nieangażujące! rozszerzona pojemność komory ładowania z największym na rynku wlotem (aż 13cm średnicy!) pozwala produkować większe partie soku przy jednorazowym uzupełnieniu komory. Koniec ze staniem przy wyciskarce i ciągłym dokładaniem komponentów, aby uzyskać szklankę świeżego soku. Wypełnij komorę dowolnym owocem albo warzywem, uruchom HUROM HWS i uzyskaj aż do litra najwyższej jakości soku za jednym podejściem!


  Misa na sok o objętości 1 litra zapewnia wydajną i wygodną pracę

  HUROM HW-SBE18 wyekwipowany jest w misę o objętości aż 1 litra, która zezwala na wyciskanie soku z większej ilości części, bez konieczności opróżniania jej co kilkaset mililitrów. Pokaźny rozmiar misy podnosi sprawność pracy - przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma zapotrzebowania opróżniania jej podczas. Dla porównania wyciskarki domowe wyekwipowane są w misę o objętości tylko 0,5l. Transparentna komora wsadowa umożliwia obserwację , a także szybką reakcję w chwili zablokowania produktów.


  Jeszcze efektywniejszy proces wyciskania - adekwatna struktura wałka ślimakowego, a także sita

  Budowa wałka ślimakowego i sita zostały zoptymalizowane z myślą o wielogodzinnej pracy w najbardziej wymagających warunkach przemysłowych. Struktura tych składników pozwala zaoferować pokaźniejszą wydajność urządzenia, przy jednoczesnym zwiększeniu wygody i komfortu równocześnie w trakcie użytkowania urządzenia jak i jego mycia. Wałek ślimakowy HUROM HWS PRO wydajniej niżeli dotąd miażdży składniki, uniemożliwiając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka HUROM HWS PRO wyekwipowana jest w dwa sita: sito do soków przejrzystych ( z mniejszymi otworkami) i sito do soków gęstych ( z pokaźniejszymi otworami). Harmonijna współpraca wszelkich składników zagwarantuje przyjemność oraz płynność pracy z urządzeniem. Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę podczas pracy urządzenia, genialnie mieszając sok wyciskany z kilku produktów oraz uniemożliwiając przepełnianiu się misy. Specyficzna kompozycja wirnika obrotowego upraszcza mieszanie gęstszych soków z dodatkiem bananów lub truskawek.  wygodny w trakcie wyciskania
  - równie komfortowy w myciu

  Niewątpliwą zaletą urządzenia HUROM HWS PRO jest prostota wykonania, która wynika z znikomej ilości komponentów. To z kolei sprawia, że mycie HUROM HWS PRO jest szybkie i wygodne jak nigdy wcześniej! Doświadcz przyjemności codziennej pracy z HUROM HWS PRO, bez obawy, iż mycie urządzenia zabierze Ci cenny czas i odbierze Ci radość i smak Twojego ulubionego soku!

  Prosta obsługa

  Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik oraz otwór wylotu pulpy podwyższa wygodę podczas wykorzystywania urządzenia w warunkach przemysłowych. Dodatkowym atutem urządzenia jest wyświetlacz z kolorowymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy urządzenia.


  gęstość soku pod kontrolą

  przy pomocy zastrzeżonej manetki przygotujesz wspaniale gładki sok albo gęste smoothie (z pokaźniejszą ilością miąższu i błonnika) – zgodnie z życzeniem klienta!


  Bezpieczna i szczelna zatyczka + tłoczek

  Specjalna, uszczelniona kompozycja zatyczki zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy oraz rewelacyjne połączenie składników podczas wyciskania soku.
  Wyłącznie dla modelu profesjonalnego zastosowano tłoczek z możliwością przywieszenia do komory ładowania, który zwiększa wygodę i skuteczność pracy. W przypadku zablokowania się części w trakcie cyklu wyciskania, delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.  produktywne przechowywanie i wygodny układ urządzenia

  Wygoda i komfort pracy naszych klientów są dla nas tak samo ważne, co bezawaryjność naszych urządzeń. Korzystając z wiedzy jaką zgromadziliśmy przy prowadzeniu kawiarni Hurom Juice na całym świecie, wprowadziliśmy modyfikacje i ulepszenia do korpusu wyciskarki tak, żeby uczynić go bardziej dostępnym dla każdej, nawet najmniejszej przestrzeni roboczej. Pionowe ułożenie składników usprawnia opadanie miąższu, a pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli bez konieczności podnoszenia i przechylania urządzenia.


  Pozostałe dane

  Korek niekapek - zezwala na przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu. Korek w Hurom HWS PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.


  Wyciskarka do gastronomii HUROM HW dla klientów komercyjnych
  Misa o zwiększonej pojemności umożliwiająca wyciskanie większej ilości soku
  pokrywa ze szczotkowanej stali nierdzewnej o wzmocnionej odporności
  świeże sito o pokaźniejszej powierzchni pozwalające wyciskać więcej soku
  Ułatwione czyszczenie dzięki zmodyfikowanym otworom wylotowym soku i pulpy
  Podświetlenie LED powiadamiające o stanie pracy wyciskarki
  Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do korzystania domowego
  Specjalistyczny silnik przypasowany do pracy ciągłej
  Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane komponenty
  lepsze szczotki czyszczące uniemożliwiają przelaniu soku
  Zatyczka niekapek. Pozwala odlać odmierzoną liczba soku oraz uniemożliwia kapaniu
  Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki
  Nagroda. IF Design Award


  Zawartość pudełka Akcesoria podstawowe

  Dwie misy Alpha


  Dwa małe sita  Dwie szczotki obrotowe


  komplet Smart Hopper


  Komora Smart Hopper


  Wałek ślimakowy do Smart Hopper


  składnik mieszający do Smart Hopper


  pakiet Alpha

  Komora Alpha


  Wałek ślimakowy do komory Alpha


  Kompatybilne komory wsadowe

  Komory wsadowe smart


  Komory wsadowe Alpha


  uzupełniające akcesoria


  Korek niekapek


  Pojemnik na sok


  Pojemnik na pulpę


  Popychacz


  3 dodatkowe komplety uszczelek


  Szczotki do czyszczenia

  Polecamy sprawdzić też ekspresy do kawy, a także czajniki kuchenne!☆ Frucosol F50 ☆

Frucosol F50 Najniższa Cena Online

☆ Frucosol F50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Frucosol
 • Nazwa produktu: Frucosol F50
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  automatyczna wyciskarka F50 C producenta Frucosol do pomarańcz o nowoczesnej konstrukcji z cyfrowym programatorem. Cyfrowy licznik upraszcza obsługę urządzenia. Wyciskarka F50 C Frucosol to rewelacyjny sposób na zaoferowanie klientom świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego.

  Kompaktowa, wszechstronna, poręczna. Eliminuje uciążliwe ręczne wyciskanie. System sterowany ciśnieniem umożliwia wyciskanie soku z owoców bez posmaku skórki pomarańczowej. Górny kosz na owoce przyciąga uwagę klienta.

  szczególnie intuicyjna, przystępna w obsłudze i utrzymaniu czystości. Wytrzymała i praktyczna, lubiana wysoko w branży hotelarskiej. Umożliwia wyciśnięcie soku z 20-25 owoców na minutę. Podajnik mieści 6-7 owoców.

  Średnica otworu 8,5 cm. Górny kosz na owoce pomieści około 4 kg owoców. Czujniki samoczynnego wyłączenia. Model F50 A zalecany dla: restauracji, kawiarni, barów, hoteli, pijalni soków.


☆ Wyciskarka automatyczna do pomarańczy f-50 marki Resto quality ☆

Wyciskarka automatyczna do pomarańczy f-50 marki Resto quality Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka automatyczna do pomarańczy f-50 marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Wyciskarka automatyczna do pomarańczy f-50 marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • niezwykle wydajne i wytrzymałe urządzenie
  • wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • łatwo demontowalne części mające kontakt z żywnością gwarantują utrzymanie urządzenia w czystości
  • regulacja ilości wyciskanego soku
  • wyposażenie w półautomatyczny podajnik
  • wyciskarka sugerowana, m.in. Do barów, hoteli, restauracji
  • detektor samoczynnego wyłączania
  • model z półautomatycznym podajnikiem
  • pojemniki ze stali rdzoodpornej dostępne za dopłatą
  • cyfrowy licznik owoców przystępny za dopłatą
  • podium przystępne za dopłatą

  atrybuty techniczne:

  • rozmiary zewnętrzne: 470x370x735 mm
  • objętość podajnika: 6-7 szt
  • maksymalna średnica owocu: 85 mm
  • ładowność kosza: 4 kg
  • produktywność: 20-25 szt/min
  • moc: 0,30 kW
  • zasilanie: 230V
  • waga: 36,3 kg

  Dlaczego warto wybrać wyciskarkę samoczynną Resto Quality?:

  • W pełni profesjonalna samoczynna wyciskarka produkowana w Hiszpanii.
  • mocna i estetyczna kompozycja.
  • Urządzenie przyciąga wzrok potencjalnych konsumentów i zachęca do kupna świeżo wyciśniętego soku.
  • Wysoka efektywność – urządzenie przystosowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.

☆ Sokowirówka ROBOT COUPE J80 ULTRA automatyczna ☆

Sokowirówka ROBOT COUPE J80 ULTRA automatyczna Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka ROBOT COUPE J80 ULTRA automatyczna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ROBOT COUPE
 • Nazwa produktu: Sokowirówka ROBOT COUPE J80 ULTRA automatyczna
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  skuteczność do 120 kg/godz., 3000 obr/min, zasilanie 230V


☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50a marki Resto quality ☆

Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50a marki Resto quality Najniższa Cena Online

☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50a marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50a marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • stanowczo produktywne i wytrzymałe urządzenie
  • produkowane z wysokiej jakości stali rdzoodpornej
  • łatwo demontowalne części posiadające kontakt z żywnością gwarantują utrzymanie urządzenia w czystości
  • regulacja ilości wyciskanego soku
  • wyposażenie w półautomatyczny podajnik
  • wyciskarka rekomendowana, m.in. Do barów, hoteli, restauracji
  • detektor automatycznego wyłączania
  • model z automatycznym podajnikiem
  • pojemniki ze stali rdzoodpornej przystępne za dopłatą
  • cyfrowy licznik owoców dostępny za dopłatą
  • podium przystępne za dopłatą

  cechy techniczne:

  • wymiary zewnętrzne: 470x620x785 mm
  • pojemność podajnika: 12 szt
  • maksymalna średnica owocu: 80 mm
  • skuteczność: 20-25 szt/min
  • moc: 0,46 kW
  • zasilanie: 230V
  • waga: 56 kg

  Dlaczego warto wybrać wyciskarkę samoczynną Resto Quality?:

  • W pełni profesjonalna samoczynna wyciskarka produkowana w Hiszpanii.
  • solidna i estetyczna kompozycja.
  • Urządzenie przyciąga wzrok potencjalnych klientów i nakłania do kupna świeżo wyciśniętego soku.
  • Wysoka skuteczność – urządzenie dopasowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.

☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50ac marki Resto quality ☆

Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50ac marki Resto quality Najniższa Cena Online

☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50ac marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50ac marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • stanowczo sprawne i wytrzymałe urządzenie
  • wyprodukowane z wysokiej jakości stali rdzoodpornej
  • łatwo demontowalne części mające kontakt z żywnością zapewniają utrzymanie urządzenia w czystości
  • regulacja ilości wyciskanego soku
  • wyposażenie w półautomatyczny podajnik
  • wyciskarka sugerowana, m.in. Do barów, hoteli, restauracji
  • czujnik samoczynnego wyłączania
  • model z samoczynnym podajnikiem z cyfrowym licznikiem owoców oraz panelem sterowania umożliwiającym ustawienie liczby owoców do wyprodukowania 1 porcji
  • pojemniki ze stali nierdzewnej przystępne za dopłatą
  • cyfrowy licznik owoców
  • podium dostępne za dopłatą

  właściwości technologiczne:

  • wymiary zewnętrzne: 470x620x735 mm
  • objętość podajnika: 12 szt
  • maksymalna średnica owocu: 80 mm
  • wydajność: 20-25 szt/min
  • moc: 0,45 kW
  • zasilanie: 230V
  • waga: 56 kg

  Dlaczego warto wybrać wyciskarkę samoczynną Resto Quality?:

  • W pełni profesjonalna samoczynna wyciskarka wykonana w Hiszpanii.
  • mocna i estetyczna budowa.
  • Urządzenie przyciąga wzrok potencjalnych kupujących i zachęca do kupna świeżo wyciśniętego soku.
  • Wysoka produktywność – urządzenie dopasowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.

☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-compact marki Resto quality ☆

Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-compact marki Resto quality Najniższa Cena Online

☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-compact marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-compact marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • bardzo skuteczne i wytrzymałe urządzenie
  • wyprodukowane z wysokiej jakości stali rdzoodpornej
  • łatwo demontowalne części posiadające kontakt z żywnością gwarantują utrzymanie urządzenia w czystości
  • regulacja ilości wyciskanego soku
  • wyposażenie w półautomatyczny podajnik
  • wyciskarka sugerowana, m.in. Do barów, hoteli, restauracji
  • sensor samoczynnego wyłączania
  • model przystępny w obsłudze, o kompaktowych wymiarach, szczególnie sugerowany do miejsc o drobnej powierzchni
  • pojemniki ze stali rdzoodpornej dostępne za dopłatą

  właściwości technologiczne:

  • wymiary zewnętrzne: 290x360x725 mm
  • pojemność podajnika: 3 szt
  • maksymalna średnica owocu: 70 mm
  • skuteczność: 10-12 szt/min
  • moc: 0,125 kW
  • zasilanie: 230V
  • waga: 27 kg

  Dlaczego warto wybrać wyciskarkę automatyczną Resto Quality?:

  • W pełni profesjonalna samoczynna wyciskarka wytwarzana w Hiszpanii.
  • mocna i estetyczna budowa.
  • Urządzenie przyciąga wzrok potencjalnych klientów i nakłania do kupna świeżo wyciśniętego soku.
  • Wysoka sprawność – urządzenie dopasowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki gastronomiczne – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki gastronomiczne, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek gastronomicznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Waring Sokowirówka | 330w | 230x230x(h)310mm ☆

Waring Sokowirówka | 330w | 230x230x(h)310mm Najniższa Cena Online

☆ Waring Sokowirówka | 330w | 230x230x(h)310mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Waring
 • Nazwa produktu: Waring Sokowirówka | 330w | 230x230x(h)310mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka | 330W | 230x230x(H)310mm, Sokowirówka, która ekspresowo i łatwo przyrządzi bezpulpowy sok z warzyw, owoców, a choćby ziół. Nad wyraz efektywne i niezawodne urządzenie gwarantujące wspaniałe wyniki. Części można czyścić w zmywarce, a pokrywa jest wolna od BPA i przystępna w czyszczeniu.

  Lakierowana podstawa "Gyro Base" uniemożliwia wibracjom urządzania. Postępowy wzór gwarantuje słuszną ekstrakcję soku. Sokowirówka nie jest dobrana do przerobu wielkiej ilości produktów. Wymiary: 31 (w) x 23 (s) x 23 (g) cm, Napięcie: 230 V, Waga: 5,2 kg, mocny silnik indukcyjny, Moc: 330 W, prędkość: 3600 obrotów na minutę, Ostrze ze stali rdzoodpornej, zastrzeżona podstawa "Gyro Base", nieskomplikowana w czyszczeniu, Otwór wsadowy: 50 x 32 cm, efektywność: sok jabłkowy 355 ml/minutę, sprawność: sok marchewkowy 591 ml/minutę, skuteczność: sok z selera naciowego 532 ml/minutę, wydajność: sok pomidorowy 444 ml/minutę, Pliki do pobrania: Rozłożony diagram produktu, Instrukcja


☆ Hurom HW Pro ☆

Hurom HW Pro Najniższa Cena Online

☆ Hurom HW Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HW Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Poznaj najnowszą profesjonalną wyciskarkę soków przeznaczoną do gastronomii

  Zaprojektowany i wytwarzany do użytkowania komercjalnego. Nieprzeciętny do restauracji, barów, juicy barów, fitness klubów, hoteli i wszędzie tam, gdzie goszczą świeżo wyciskane soki, i gdzie docenia się maksymalną wygodę i szybkość pracy z zachowaniem najlepszych jej efektów i najwyższej efektywności.

  Wyciskarka wolnoobrotowa do gastronomii Hurom HWS PRO to kolejny krok ku doskonałości!

  Lata doświadczenia na rynku wyciskarek wolnoobrotowych pozwalają nam doskonalić nasze urządzenia z myślą o potężnej grupie klientów. Tak jest także z naszą linią Professional - skierowaną nie tylko do branży gastronomicznej, lecz także hotelarskiej czy sportowej. Nie spoczęliśmy na laurach po sukcesie modelu HUROM HW, który przebojem wdarł się do restauracji, barów i juicy barów na całym świecie. Efektem naszych starań, aby jeszcze bardziej ułatwić Wam pracę z owocami jest przygotowany na rok 2019 - HUROM HWS Pro! scaliliśmy w nim najlepsze rozwiązania z sprzętów dedykowanych dla domu, z technologią i mocą sprzętów dedykowanych do użycia komercyjnego


  Dwa zespoły składników wyciskających w komplecie
  - technologia Hurom „ONE STOP” teraz także w urządzeniach przemysłowych


  Dwie rozmaite komory wsadowe HUROM HWS PRO zapewniają pracę przypasowaną do Twoich potrzeb!


  1. Dużą, inteligentna komora wsadowa HUROM „ONE STOP” – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technika Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję części za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technice HUROM "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie części do misy podczas cyklu wyciskania.


  2. standardowa, podwójna komora wsadowa ALPHA – zezwala na ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.


  Dwa części rozdrabniające S-Blade (w kształcie litery S) rozbijają wrzucone elementy i popychają w dół wyciskarki. Komponent rozdrabniający C-Blade (w zarysie litery C) przecina elementy i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół. Dwa specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, upraszczają płynne przechodzenie składników.

  obszerniejszy i bardziej skuteczny silnik

  mistrzowski, bezszczotkowy silnik zaimplementowany w urządzeniach HUROM podoła choćby najbardziej wymagającym wyzwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technice używanych w naszych wyciskarkach, udało nam się rozszerzyć moment obrotowy silnika wykorzystywanego w kolekcji PROFFESIONAL, o 50kg w stosunku do siły silnika w naszych modelach domowych, co gwarantuje większą moc i sprawność urządzenia. Przy czym warty odnotowania jest fakt, że silnik HUROM HWS PRO jest tak samo cichy jak ten z produktów dedykowanych do użytkowania domowego!
  Opracowana przez nas technika chłodzenia silnika umożliwia kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia.

  teraz ogranicza Cię tylko ilość zamówień od klientów. HUROM HWS PRO jest na nie gotowy!


  Więcej soku w krótszym czasie przy jednorazowym naładowaniu Największa na rynku średnica komory ładowania

  Wyciskanie świeżego soku nigdy nie było tak proste i nieangażujące! zwiększona objętość komory ładowania z największym na rynku wlotem (aż 13cm średnicy!) pozwala produkować większe partie soku przy jednorazowym uzupełnieniu komory. Koniec ze staniem przy wyciskarce i ciągłym dokładaniem komponentów, żeby uzyskać szklankę świeżego soku. Wypełnij komorę dowolnym owocem albo warzywem, uruchom HUROM HWS i uzyskaj aż do litra najwyższej jakości soku za jednym podejściem!


  Misa na sok o obszerności 1 litra gwarantuje produktywną i wygodną pracę

  HUROM HW-SBE18 wyekwipowany jest w misę o obszerności aż 1 litra, która zezwala na wyciskanie soku z pokaźniejszej ilości części, bez konieczności opróżniania jej co kilkaset mililitrów. Obszerny rozmiar misy podciąga skuteczność pracy - przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma zapotrzebowania opróżniania jej podczas. Dla porównania wyciskarki domowe zaopatrzone są w misę o obszerności tylko 0,5l. Krystaliczna komora wsadowa zezwala na obserwację i szybką reakcję w momencie zablokowania produktów.


  Jeszcze wydajniejszy proces wyciskania - trafna struktura wałka ślimakowego, a także sita

  Budowa wałka ślimakowego, a także sita zostały zoptymalizowane z myślą o wielogodzinnej pracy w najmocniej wymagających warunkach przemysłowych. Struktura tych części pozwala zaoferować obszerniejszą produktywność urządzenia, przy jednoczesnym rozszerzeniu wygody i komfortu równocześnie podczas używania urządzenia jak i jego mycia. Wałek ślimakowy HUROM HWS PRO efektywniej niż dotąd miażdży elementy, uniemożliwiając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka HUROM HWS PRO wyposażona jest w dwa sita: sito do soków przezroczystych ( z mniejszymi otworkami) oraz sito do soków gęstych ( z większymi otworami). Harmonijna współpraca wszystkich elementów gwarantuje przyjemność oraz płynność pracy z urządzeniem. Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę podczas pracy urządzenia, nadzwyczajnie mieszając sok wyciskany z kilku produktów i zapobiegając przepełnianiu się misy. Specyficzna kompozycja wirnika obrotowego ułatwia mieszanie gęstszych soków z dodatkiem bananów albo truskawek.  wygodny podczas wyciskania
  - równie wygodny w myciu

  Niewątpliwą zaletą urządzenia HUROM HWS PRO jest prostota wykonania, która wynika z drobnej ilości elementów. To z kolei sprawia, że mycie HUROM HWS PRO jest szybkie i komfortowe jak nigdy wcześniej! Doświadcz przyjemności codziennej pracy z HUROM HWS PRO, bez obawy, że mycie urządzenia zabierze Ci cenny czas oraz odbierze Ci radość i smak Twojego ulubionego soku!

  Prosta obsługa

  Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik, a także otwór wylotu pulpy podwyższa wygodę w trakcie wykorzystywania urządzenia w warunkach przemysłowych. Dodatkowym atutem urządzenia jest ekran z kolorowymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy urządzenia.


  gęstość soku pod kontrolą

  za pomocą opatentowanej manetki przygotujesz doskonale gładki sok lub gęste smoothie (z większą ilością miąższu i błonnika) – zgodnie z życzeniem klienta!


  Bezpieczna i szczelna zatyczka + tłoczek

  Specjalna, uszczelniona budowa zatyczki zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy oraz wyśmienite połączenie składników w trakcie wyciskania soku.
  Wyłącznie dla modelu fachowego zaimplementowano tłoczek z możliwością przywieszenia do komory ładowania, który powiększa wygodę i produktywność pracy. W sytuacji zablokowania się składników w trakcie cyklu wyciskania, delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.  sprawne przechowywanie i komfortowy układ urządzenia

  Wygoda i komfort pracy naszych klientów są dla nas tak samo ważne, co bezusterkowość naszych maszyn. Korzystając z wiedzy jaką zgromadziliśmy przy prowadzeniu kawiarni Hurom Juice na całym świecie, wprowadziliśmy modyfikacje i ulepszenia do korpusu wyciskarki tak, żeby uczynić go bardziej dostępnym dla każdej, choćby najmniejszej przestrzeni roboczej. Pionowe ułożenie składników ułatwia opadanie miąższu, a pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli bez konieczności podnoszenia i przechylania urządzenia.


  Pozostałe dane

  Korek niekapek - zezwala na przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu. Korek w Hurom HWS PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.


  Wyciskarka do gastronomii HUROM HW dla klientów komercyjnych
  Misa o powiększonej obszerności umożliwiająca wyciskanie większej ilości soku
  obudowa ze szczotkowanej stali nierdzewnej o umocnionej oporności
  świeże sito o obszerniejszej powierzchni pozwalające wyciskać więcej soku
  Ułatwione czyszczenie dzięki zmienionym otworom wylotowym soku i pulpy
  Podświetlenie LED sygnalizujące o stanie pracy wyciskarki
  Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do użytku domowego
  Specjalistyczny silnik dostosowany do pracy ciągłej
  Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane komponenty
  udoskonalone szczotki czyszczące zapobiegają przelaniu soku
  Zatyczka niekapek. Pozwala odlać odmierzoną ilość soku oraz zapobiega kapaniu
  Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki
  Nagroda. IF Design Award


  Zawartość pudełka Akcesoria podstawowe

  Dwie misy Alpha


  Dwa śladowe sita  Dwie szczotki obrotowe


  zestaw Smart Hopper


  Komora Smart Hopper


  Wałek ślimakowy do Smart Hopper


  składnik mieszający do Smart Hopper


  pakiet Alpha

  Komora Alpha


  Wałek ślimakowy do komory Alpha


  Kompatybilne komory wsadowe

  Komory wsadowe smart


  Komory wsadowe Alpha


  uzupełniające akcesoria


  Korek niekapek


  Pojemnik na sok


  Pojemnik na pulpę


  Popychacz


  3 dodatkowe komplety uszczelek


  Szczotki do czyszczenia

  Polecamy sprawdzić też ekspresy do kawy, a także czajniki kuchenne!☆ Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V ☆

Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Moc: 0,275 kW


☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE ☆

Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hamilton Beach
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych Hamilton Beach. Wyprofilowana podstawa wyciskarki pozwala na umieszczenie różnorodnych pojemników na sok i zajmuje niedużo miejsca na ladzie. W wyposażeniu 3 głowice stożkowe do różnej wielkości owoców stworzone z tworzywa ABS wzmocnione wkładką ze stali nierdzewnej. Rynienka wylotowa ze stali rdzoodpornej umieszczona na wysokości 21,6 cm, co umożliwia wyciskanie soków bezpośrednio do wysokiego naczynia. Gumowy kołnierz podtrzymujący misę z sokiem chroni ją przed przesuwaniem. Uszczelnienie silnika chroni przed przedostaniem się wody.

☆ Resto quality Profesjonalna sokowirówka do warzyw i owoców c300 c300 ☆

Resto quality Profesjonalna sokowirówka do warzyw i owoców c300 c300 Najniższa Cena Online

☆ Resto quality Profesjonalna sokowirówka do warzyw i owoców c300 c300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Resto quality Profesjonalna sokowirówka do warzyw i owoców c300 c300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • szczególnie bezpieczne wykorzystywanie dzięki systemowi zamykania, podniesienie klamry zamykającej zatrzymuje pracę urządzenia
  • tarcza tnąca oraz sito zaprojektowane tak, aby uzyskiwać najwyższej jakości świeży sok
  • magnetyczne zamocowanie upraszcza wyciągnięcie sita i tarczy tnącej, nie ma zapotrzebowania wykorzystywania narzędzi
  • wszystkie części mogą być łatwo i szybko rozłożone
  • produkcja ponad 1,5 l soku w jedną minutę
  • obfity otwór wsadowy
  • sokowirówka przypasowana do twardych oraz miękkich owoców i warzyw
  • nad wyraz znaczna sprawność 0,69-0,8 l/kg

  atrybuty techniczne:

  • wymiary zewnętrzne: 380x240x490 mm
  • otwór wsadowy: 75 mm
  • obroty silnika: 3000 obr/min
  • moc: 0,7 kW
  • zasilanie: 230V
  • pojemnik na odpady: 7l
  • waga: 15,5 kg

  Dlaczego warto wybrać sokowirówkę Resto Quality C300?:

  • W pełni profesjonalna sokowirówka tworzona we Włoszech.
  • konkretna i estetyczna kompozycja.
  • duży otwór wsadowy zezwala na wkładanie całych owoców.
  • Wysoka skuteczność – urządzenie przypasowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka gastronomiczna najlepsza?


Najlepsza wyciskarka gastronomiczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka gastronomiczna w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki gastronomiczne – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek gastronomicznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek gastronomicznych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka gastronomiczna opinie,
 • dobra wyciskarka gastronomiczna cena,
 • wyciskarka gastronomiczna ranking,
 • wyciskarka gastronomiczna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...