Najlepsze wyciskarki gastronomiczne w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek gastronomicznych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek gastronomicznych. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek gastronomicznych,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek gastronomicznych.

Jakie wyciskarki gastronomiczne najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki gastronomiczne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek gastronomicznych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI ☆

Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bezpieczeństwo:zabezpieczenie przed przegrzaniem;Funkcje kulinarne:zagniatanie ciasta, ubijanie piany, miksowanie, tarcie ziemniaków, tarcie na wiórki, krojenie w plastry, krojenie na frytki, krojenie w słupki, siekanie, mieszanie, gotowanie na parze, gotowanie indukcyjne;Cięcie w kostkę:nie;Funkcje uzupełniające:płynna, praca pulsacyjna, zaimplementowana waga, możliwość rozbudowy o przystawki, regulacja temperatury;Formowanie ciastek:nie;Formowanie kebbe:nie;Formowanie makaronu:nie;Gotowanie indukcyjne:tak;Gotowanie na parze:tak;Krojenie na frytki:tak;Krojenie na plastry:tak;Krojenie w słupki:tak;Mielenie mięsa:nie;miksowanie:tak;mieszanie:tak;Przygotowywanie lodów:nie;Robienie kiełbasek:nie;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Zagniatanie ciasta:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce;kolor obudowy:szary;ilość stopni obrotów:10;Moc:1500 W;Model (relacje):KCL95.xxx;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;Podgrzewanie indukcyjne:tak;pojemność kielicha:1,6 l;pojemność misy roboczej:6,7 l;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;Praca Turbo:nie;Przystawki:blender kielichowy, hak do zagniatania, mieszadło do lekkich mas, mieszadło uniwersalne, mieszadło zbierające (rozciągliwe), rozdrabniacz (malakser), trzepaczka;Przystawki:mieszadło do lekkich mas, hak do zagniatania, trzepaczka, mieszadło zbierające (elastyczne), mieszadło uniwersalne, tarcza do tarcia na wiórki, tarcza do krojenia w plastry, tarcza do krojenia w słupki, blender kielichowy;dostosowywanie obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Regulacja temperatury:tak;wariant:robot planetarny;seria:Chef Collection;kolekcja (do relacji/nowa):Cooking Chef XL;Stylistyka Retro:nie;Wariantowanie - seria:Cooking Chef XL KCL95.424SI;Wariantowanie wyposażenie:2 akcesoria;zaimplementowana waga:tak;Wykonanie misy roboczej:stal nierdzewna;Wyposażenie:podkładka;Pozostałe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, misa robocza z pokrywą;Mieszadła:hak do zagniatania, mieszadło do lekkich mas, mieszadło uniwersalne, mieszadło zbierające (rozciągliwe), trzepaczka;Przystawki:blender kielichowy, rozdrabniacz;Rozdrabniacz (malakser):2 tarcze do małego tarcia, tarcza do krojenia na cienkie plastry, tarcza do krojenia na grube plastry, tarcza do krojenia w słupki, tarcza do ścierania;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak


☆ Kuvings CS600 ☆

Kuvings CS600 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings CS600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings CS600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kuvings CS600 Chef to pierwsza wyciskarka profesjonalna Kuvingsa dla firm, dla gastronomii. Wyciskarka SC600 Chef dla firm z branży HoReCa, jak bary, restauracje, hotele, kawiarnie czy pensjonaty, przyczyni się, że będziesz mógł podać swoim klientom pyszny, gładki, a na ogół zdrowy sok.

  Wyciskarka CS600 przygotowana jest do pracy poprzez cały dzień, choćby w ciągłym trybie. Osiągamy to dzięki zmodyfikowanemu silnikowi wraz z systemem chłodzenia. Standardowo, jak to przy innych modelach, silnik posiada moc 200W. Sprawnościowo można osiągnąć do 40 l /h.

  Model ten dodatkowo spory otwór wsadowy - 88mm, wraz z klapką bezpieczeństwa. Wyciskanie poprzez taki otwór jest prędkie, gdyż wrzucamy całe owoce lub duże jego kawałki.

  Wyciskarka posiada stalową obudowę, dzięki temu jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Jeżeli chodzi o sam moduł wyciskający to też jest łatwy w myciu, gdyż należy tylko przepłukać kilka składników jak wałek, sitko itp.

  zastosowane materiały w budowie wyciskarki to stal nierdzewna, ultem i tritan (wolne od bisfenoli - BPA free). Ponadto dzięki zastosowanym materiałom, Kuvings SC600 Chef został nagrodzony złotym medalem Euro Gastro 2017.

  Wyciskarka jest nie tylko funkcjonalna,w dodatku bardzo dobry wygląd, dzięki temu może się jeszcze znajdować na blatach, w miejscach widocznych dla klientów, gdyż wyjątkowo poprawnie wygląda.

  W wyciskarce tej wyciśniemy raczej wszystko co chcielibyśmy, aby znalazło się w soku. Tak więc możemy wyciskać wszystkiego typu owoce, w dodatku warzywa (twarde czy miękkie), różnego rodzaju nacie, zioła, czy np. Korzeń imbiru. Jedyne o czym należy pamiętać to o obraniu cytrusów, czy innych niejadalnych skórek np. Banana.

  W komplecie znajdziesz trzy szczotki do czyszczenia (w tym obrotową), książkę z przepisami w postaci segregatora czy płytę CD.


☆ Frucosol F50 ☆

Frucosol F50 Najniższa Cena Online

☆ Frucosol F50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Frucosol
 • Nazwa produktu: Frucosol F50
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  automatyczna wyciskarka F50 C producenta Frucosol do pomarańcz o nowoczesnej konstrukcji z cyfrowym programatorem. Cyfrowy licznik upraszcza obsługę urządzenia. Wyciskarka F50 C Frucosol to rewelacyjny sposób na zaoferowanie klientom świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego.

  Kompaktowa, wszechstronna, poręczna. Eliminuje uciążliwe ręczne wyciskanie. System sterowany ciśnieniem umożliwia wyciskanie soku z owoców bez posmaku skórki pomarańczowej. Górny kosz na owoce przyciąga uwagę klienta.

  szczególnie intuicyjna, przystępna w obsłudze i utrzymaniu czystości. Wytrzymała i praktyczna, lubiana wysoko w branży hotelarskiej. Umożliwia wyciśnięcie soku z 20-25 owoców na minutę. Podajnik mieści 6-7 owoców.

  Średnica otworu 8,5 cm. Górny kosz na owoce pomieści około 4 kg owoców. Czujniki samoczynnego wyłączenia. Model F50 A zalecany dla: restauracji, kawiarni, barów, hoteli, pijalni soków.


☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE ☆

Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hamilton Beach
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych Hamilton Beach. Wyprofilowana podstawa wyciskarki zezwala na umieszczenie przeróżnych pojemników na sok i zajmuje niedużo miejsca na ladzie. W wyposażeniu 3 głowice stożkowe do zróżnicowanej wielkości owoców produkowane z tworzywa ABS umocnione wkładką ze stali nierdzewnej. Rynienka wylotowa ze stali rdzoodpornej umieszczona na wysokości 21,6 cm, co umożliwia wyciskanie soków bezpośrednio do wysokiego naczynia. Gumowy kołnierz podtrzymujący misę z sokiem broni ją przed przesuwaniem. Uszczelnienie silnika broni przed przedostaniem się wody.

☆ Sokowirówka, 14 l, 100 l/h, 1300w, 3600 obr./min. marki Santos ☆

Sokowirówka, 14 l, 100 l/h, 1300w, 3600 obr./min. marki Santos Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka, 14 l, 100 l/h, 1300w, 3600 obr./min. marki Santos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Sokowirówka, 14 l, 100 l/h, 1300w, 3600 obr./min. marki Santos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka, 14 L, 100 L/h, 1300W, 3600 obr./min.Sokowirówka zaopatrzona w wyjątkowo konkretny, asynchroniczny silnik i przyjazny dla użytkownika, wyjmowany kosz ze stali nierdzewnej. Urządzenie dobrano do wyciskania sporych ilości owoców i warzyw.

  wyśmienicie się sprawdzi w barach, restauracjach, kawiarniach i sklepach ze zdrową żywnością. Zapewnia dużą skuteczność i przyrządza sok wysokiej jakości.wymiary: 51 (w) x 32 (s) x 48 (g) cm, Materiał: stal nierdzewna i aluminium, skuteczność: 100 litrów/godzinę, Napięcie: 230 V, Waga: 24 kg, prosta w czyszczeniu i wyjmowaniu miska ze stali nierdzewnej, Aluminiowa pokrywa z szerokim, kolistym otworem wsadowym 6,8 (Ø) cm, Z ostrzem 16,5 cm ze stali nierdzewnej, dostosowano do różnych warzyw i owoców, w tym marchwi, pomidorów, winogron, ananasa itp.--//--CharakterystykaRodzaj Odśrodkowa kolor Czarny, Srebro efektywność 100 l/h minimalna prędkość obrotowa 3000 obr.

  / min. Maksymalna prędkość obrotowa 3600 obr. / min. MateriałyMateriał Aluminium, Stal nierdzewna objętośćPojemność (L) 14 Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 1,3 rozmiarySzerokość (mm) 320 Głębokość (mm) 480 Wysokość (mm) 510


☆ Resto quality Automatyczna wyciskarka do pomarańczy | z chłodzeniem | freezer ☆

Resto quality Automatyczna wyciskarka do pomarańczy | z chłodzeniem | freezer Najniższa Cena Online

☆ Resto quality Automatyczna wyciskarka do pomarańczy | z chłodzeniem | freezer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Resto quality Automatyczna wyciskarka do pomarańczy | z chłodzeniem | freezer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • istotnie sprawne i wytrzymałe urządzenie
  • stworzone z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • łatwo demontowalne części mające kontakt z żywnością gwarantują utrzymanie urządzenia w czystości
  • regulacja ilości wyciskanego soku
  • wyposażenie w półautomatyczny podajnik
  • wyciskarka sugerowana, m.in. Do barów, hoteli, restauracji
  • czujnik automatycznego wyłączania
  • model zaopatrzony w system chłodzący zbiornik z napojem
  • pojemniki ze stali , a także podium w pakiecie

  cechy techniczne:

  • rozmiary zewnętrzne: 580x720x1790 mm
  • pojemność podajnika: 12 szt
  • maksymalna średnica owocu: 80 mm
  • sprawność: 20-25 szt/min
  • moc: 0,61 kW
  • zasilanie: 230V
  • waga: 106 kg

  Dlaczego warto wybrać wyciskarkę samoczynną Resto Quality?:

  • W pełni profesjonalna automatyczna wyciskarka tworzona w Hiszpanii.
  • mocna i estetyczna kompozycja.
  • Urządzenie przyciąga wzrok potencjalnych klientów i zachęca do kupna świeżo wyciśniętego soku.
  • Wysoka skuteczność – urządzenie dopasowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.

☆ Resto quality Wyciskarka automatyczna do pomarańczy f-50 ☆

Resto quality Wyciskarka automatyczna do pomarańczy f-50 Najniższa Cena Online

☆ Resto quality Wyciskarka automatyczna do pomarańczy f-50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Resto quality Wyciskarka automatyczna do pomarańczy f-50
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • niezwykle wydajne i wytrzymałe urządzenie
  • wytwarzane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • łatwo demontowalne części mające kontakt z żywnością gwarantują utrzymanie urządzenia w czystości
  • regulacja ilości wyciskanego soku
  • wyposażenie w półautomatyczny podajnik
  • wyciskarka polecana, m.in. Do barów, hoteli, restauracji
  • sensor samoczynnego wyłączania
  • model z półautomatycznym podajnikiem
  • pojemniki ze stali rdzoodpornej przystępne za dopłatą
  • cyfrowy licznik owoców przystępny za dopłatą
  • podium przystępne za dopłatą

  cechy technologiczne:

  • wymiary zewnętrzne: 470x370x735 mm
  • objętość podajnika: 6-7 szt
  • maksymalna średnica owocu: 85 mm
  • ładowność kosza: 4 kg
  • efektywność: 20-25 szt/min
  • moc: 0,30 kW
  • zasilanie: 230V
  • waga: 36,3 kg

  Dlaczego warto wybrać wyciskarkę automatyczną Resto Quality?:

  • W pełni profesjonalna samoczynna wyciskarka produkowana w Hiszpanii.
  • potężna i estetyczna konstrukcja.
  • Urządzenie przyciąga wzrok potencjalnych klientów i nakłania do kupna świeżo wyciśniętego soku.
  • Wysoka wydajność – urządzenie dostosowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.

☆ Resto quality Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50ac ☆

Resto quality Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50ac Najniższa Cena Online

☆ Resto quality Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50ac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Resto quality Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50ac
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • niezwykle wydajne i wytrzymałe urządzenie
  • wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • łatwo demontowalne części posiadające kontakt z żywnością gwarantują utrzymanie urządzenia w czystości
  • regulacja ilości wyciskanego soku
  • wyposażenie w półautomatyczny podajnik
  • wyciskarka sugerowana, m.in. Do barów, hoteli, restauracji
  • detektor automatycznego wyłączania
  • model z automatycznym podajnikiem z cyfrowym licznikiem owoców i panelem sterowania umożliwiającym ustawienie liczby owoców do wyprodukowania 1 porcji
  • pojemniki ze stali rdzoodpornej dostępne za dopłatą
  • cyfrowy licznik owoców
  • podium dostępne za dopłatą

  atrybuty techniczne:

  • wymiary zewnętrzne: 470x620x735 mm
  • pojemność podajnika: 12 szt
  • maksymalna średnica owocu: 80 mm
  • skuteczność: 20-25 szt/min
  • moc: 0,45 kW
  • zasilanie: 230V
  • waga: 56 kg

  Dlaczego warto wybrać wyciskarkę samoczynną Resto Quality?:

  • W pełni profesjonalna samoczynna wyciskarka wyprodukowana w Hiszpanii.
  • mocna i estetyczna kompozycja.
  • Urządzenie przyciąga wzrok potencjalnych klientów i namawia do kupna świeżo wyciśniętego soku.
  • Wysoka wydajność – urządzenie dostosowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.

☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50c marki Resto quality ☆

Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50c marki Resto quality Najniższa Cena Online

☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50c marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Automatyczna wyciskarka do pomarańczy f-50c marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • istotnie produktywne i wytrzymałe urządzenie
  • produkowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • łatwo demontowalne części posiadające kontakt z żywnością zapewniają utrzymanie urządzenia w czystości
  • regulacja ilości wyciskanego soku
  • wyposażenie w półautomatyczny podajnik
  • wyciskarka rekomendowana, m.in. Do barów, hoteli, restauracji
  • sensor samoczynnego wyłączania
  • model z półautomatycznym podajnikiem z cyfrowym licznikiem owoców oraz panelem sterowania umożliwiającym ustawienie liczby owoców do wyprodukowania 1 porcji
  • pojemniki ze stali nierdzewnej przystępne za dopłatą
  • cyfrowy licznik owoców
  • podium dostępne za dopłatą

  właściwości technologiczne:

  • wymiary zewnętrzne: 470x370x735 mm
  • objętość podajnika: 12 szt
  • maksymalna średnica owocu: 80 mm
  • sprawność: 20-25 szt/min
  • moc: 0,46 kW
  • zasilanie: 230V
  • waga: 56,0 kg

  Dlaczego warto wybrać wyciskarkę automatyczną Resto Quality?:

  • W pełni profesjonalna automatyczna wyciskarka wykonana w Hiszpanii.
  • mocna i estetyczna konstrukcja.
  • Urządzenie przyciąga wzrok potencjalnych klientów i namawia do kupna świeżo wyciśniętego soku.
  • Wysoka sprawność – urządzenie przypasowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.

☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy | samoobsługowa | self-service marki Resto quality ☆

Automatyczna wyciskarka do pomarańczy | samoobsługowa | self-service marki Resto quality Najniższa Cena Online

☆ Automatyczna wyciskarka do pomarańczy | samoobsługowa | self-service marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Automatyczna wyciskarka do pomarańczy | samoobsługowa | self-service marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis:

  • nad wyraz skuteczne i wytrzymałe urządzenie
  • produkowane z wysokiej jakości stali rdzoodpornej
  • łatwo demontowalne części posiadające kontakt z żywnością gwarantują utrzymanie urządzenia w czystości
  • regulacja ilości wyciskanego soku
  • wyposażenie w półautomatyczny podajnik
  • wyciskarka sugerowana, m.in. Do barów, hoteli, restauracji
  • sensor automatycznego wyłączania
  • model sugerowany do obsługi bezpośrednio przez klienta, podstawa wyekwipowana w kółka upraszczające przemieszczanie urządzenia
  • pojemniki ze stali , a także podium w komplecie
  • cyfrowy licznik owoców dostępny za dopłatą

  właściwości technologiczne:

  • wymiary zewnętrzne: 580x750x1620 mm
  • objętość podajnika: 12 szt
  • maksymalna średnica owocu: 80 mm
  • wydajność: 20-25 szt/min
  • moc: 0,46 kW
  • zasilanie: 230V
  • waga: 95 kg

  Dlaczego warto wybrać wyciskarkę automatyczną Resto Quality?:

  • W pełni profesjonalna automatyczna wyciskarka wytwarzana w Hiszpanii.
  • konkretna i estetyczna budowa.
  • Urządzenie przyciąga wzrok potencjalnych klientów i nakłania do kupna świeżo wyciśniętego soku.
  • Wysoka sprawność – urządzenie przypasowane do pracy ciągłej.
  • 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki gastronomiczne – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki gastronomiczne, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek gastronomicznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Waring Sokowirówka, 330w, 3600 obr./min. biała ☆

Waring Sokowirówka, 330w, 3600 obr./min. biała Najniższa Cena Online

☆ Waring Sokowirówka, 330w, 3600 obr./min. biała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Waring
 • Nazwa produktu: Waring Sokowirówka, 330w, 3600 obr./min. biała
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka, 330W, 3600 obr./min. BiałaSokowirówka, która ekspresowo i łatwo przyrządzi bezpulpowy sok z warzyw, owoców, a choćby ziół. Nad wyraz efektywne i niezawodne urządzenie gwarantujące wspaniałe wyniki. Części można czyścić w zmywarce, a pokrywa jest wolna od BPA i przystępna w czyszczeniu.

  Lakierowana podstawa "Gyro Base" uniemożliwia wibracjom urządzania. Postępowy wzór gwarantuje słuszną ekstrakcję soku. Sokowirówka nie jest dobrana do przerobu wielkiej ilości produktów.wymiary: 31 (w) x 23 (s) x 23 (g) cm, Napięcie: 230 V, Waga: 5,2 kg, mocny silnik indukcyjny, Moc: 330 W, prędkość: 3600 obrotów na minutę, Ostrze ze stali rdzoodpornej, zastrzeżona podstawa "Gyro Base", nieskomplikowana w czyszczeniu, Otwór wsadowy: 50 x 32 cm, efektywność: sok jabłkowy 355 ml/minutę, sprawność: sok marchewkowy 591 ml/minutę, skuteczność: sok z selera naciowego 532 ml/minutę, wydajność: sok pomidorowy 444 ml/minutę--//--CharakterystykaRodzaj Odśrodkowa kolor Srebro wydajność 591 ml/min marchwi Maksymalna prędkość obrotowa 3600 obr.

  / min. MateriałyMateriał Stal nierdzewna Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,33 wymiarySzerokość (mm) 230 Głębokość (mm) 230 Wysokość (mm) 310


☆ Hurom M100 ☆

Hurom M100 Najniższa Cena Online

☆ Hurom M100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom M100
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Funkcje dodatkowe:antypoślizgowe nóżki, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie silnika przed przeciążeniem;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;liczba sit w komplecie:2;Moc:1000 W;Otwór XL:tak;objętość naczynia na miąższ:0;pojemność naczynia na sok:0,4 litra;pojemność pojemnika- wariantowanie:0,4 litra;szybkość:50 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technologia:jednoślimakowa;rodzaj:pionowa;Wielkość otworu wsadowego:140 mm;Wyposażenie:2 sitka, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kielich do blendowania...


☆ Bartscher OUTLET - Sokowirówka, 700W, 3000 obr./min. - kod Product ID ☆

Bartscher OUTLET - Sokowirówka, 700W, 3000 obr./min. - kod Product ID Najniższa Cena Online

☆ Bartscher OUTLET - Sokowirówka, 700W, 3000 obr./min. - kod Product ID - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bartscher
 • Nazwa produktu: Bartscher OUTLET - Sokowirówka, 700W, 3000 obr./min. - kod Product ID
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sokowirówka, 700W, 3000 obr./min. Średnica leja do napełniania, 83 mm, dostosowane do, Miękkie i twarde owoce i warzywa, Moc przyłączeniowa, 0.7 kW, Napięcie, 230 V, Częstotliwość, 50/60 Hz, Wyłącznik bezpieczeństwa, tak, Sterowanie, Przycisk, Włącznik/wyłącznik, tak, prędkość obrotowa maks. 3.000 obr. / min. Regulacja szybkości, 1 stopień, cechy, drobne sitko ze stali szlachetnej do doskonałego wyciskania soku Wyciskanie soku z całych owoców (np. Jabłek) albo warzyw z dziecinną łatwością bez krojenia wstępnego Lej do napełniania XXL pojemność zbiornika na pozostałości z wyciskania: 7 litrów Termostat silnika prędki demontaż, W komplecie, -, Materiał, Stal szlachetna Tworzywo nienaturalne, Ważna wskazówka, -, szerokość, 260 mm, głębokość, 430 mm, wysokość, 530 mm, waga, 12.8 kg, towar oznaczony jako "OUTLET" pochodzi ze zwrotów. Towar może być wysłany w pudełku zastępczym.

☆ sokowirówka 120 kg owoców/h - kod product id marki Hendi ☆

sokowirówka 120 kg owoców/h - kod product id marki Hendi Najniższa Cena Online

☆ sokowirówka 120 kg owoców/h - kod product id marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: sokowirówka 120 kg owoców/h - kod product id marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka 120 kg owoców/hDo przygotowania soku z twardych owoców i warzyw, Z obszernym, 7-litrowym pojemnikiem na resztki, Wysoka sprawność – do około 120 kg owoców lub warzyw na godzinę, pokrywa, misa, pojemnik na sok i tarcza trąca wytworzone ze stali rdzoodpornej, Otwór tacy załadowczej i popychacz z tworzywa ABS, pojemnik na pulpę i pokrywa z polipropylenu, Średnica wew.

  otworu załadowczego: 80 mm, szybkość tarczy trącej: 3000 obr./min, Bezpieczna w użyciu, możliwość pracy wyłącznie przy zamkniętej pokrywie i ramieniu zabezpieczającym, Nie jest asygnowana do lodu i mrożonych owoców/warzyw--//--CharakterystykaKolor Srebro efektywność (kg/h) 120 Maksymalna szybkość obrotowa 3000 obr/min MateriałyMateriał ABS, Polipropylen, Stal nierdzewna Zasilanie i solidnapięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,7 wymiaryDługość (mm) 246 Szerokość (mm) 480


☆ Wyciskarka do cytrusów, 50 L/h, 275W ze wsadem manualnym ☆

Wyciskarka do cytrusów, 50 L/h, 275W ze wsadem manualnym Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów, 50 L/h, 275W ze wsadem manualnym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów, 50 L/h, 275W ze wsadem manualnym
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc: 0,275 kW


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka gastronomiczna najlepsza?


Najlepsza wyciskarka gastronomiczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka gastronomiczna w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki gastronomiczne – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek gastronomicznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek gastronomicznych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka gastronomiczna opinie,
 • dobra wyciskarka gastronomiczna cena,
 • wyciskarka gastronomiczna ranking,
 • wyciskarka gastronomiczna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...