Najlepsze wyciskarki do soków w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do soków


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do soków. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do soków,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do soków najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do soków, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do soków, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Omega EUJ707 ☆

Omega EUJ707 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ707 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ707
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  kupując wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę dostajesz zupełnie gratis! pięknie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok, a także przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszystkich przystępnych roślin dostępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co dane warzywo czy owoc w sobie zawiera i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

  Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 przystępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz świetnie połączenie od lat znanej producenta Omega oraz znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, teraz Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar oraz Hurom.

  Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

  Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka wyposażona w 200 W silnik, który skrupulatnie przetworzy bezkompromisowiec, i pozyska maksymalną liczba witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana wykonanych poprzez firmę Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

  Model Sana EUJ 707 to manifest oszałamiającego designu – magnetyzujący wygląd,, a także oraz zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Subtelne chromowe przełączniki oraz przewód zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, iż już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z przewodem owiniętym wokół niej. Jakby tego było niewiele, urządzenie zostało wyekwipowane w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków całkowicie wolnego od Bisfenolu A.

  Dwustopniowy system wyciskania soków, gwarantuje maksymalną ilość uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, w dodatku soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

  Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy oraz pokaźniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

  Wyciskanie soków, to tylko jedna z jej umiejętności- 707 posiada wkład homogenizujący, co oznacza,realne jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

  większy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Teraz masz to wszystko, plus wszelkie mocne strony poziomych wyciskarek (wszechstronność użycia, zero problemów z kapaniem, proste czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny podczas ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

  Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Większe otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, niżeli przy użyciu charakterystycznego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają ascetyczniec jednocześnie eliminując ciśnienie wewnątrz komory, dzięki temu otrzymamy maksymalnie realną liczba soku z ascetycznca. Wszystkie części wyprodukowane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

  Ocena ogólna

  bez wątpienia towar firmy Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Większy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie bezkompromisowca do trafnych rozmiarów, a także praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, że ten model jest na samym szczycie w kategorii najlepszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej liczba soku z surowca, oraz plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki temu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego ascetycznca.


  SANA w skrócie:


  5 kuchennych urządzeń w 1

  Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. W dodatku, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę, a także przygotować mleko sojowe.

  Łatwość w użyciu

  Największą zaletą pionowych wyciskarek jest pokaźny otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, dodatkowo unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami podczas czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się nietrudne i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

  dodatkowe sito z grubymi otworkami, czy inne dołączone akcesoria gwarantują najwyższą jakość i maksymalną liczba uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, koniecznie zaopatrz się w nakładkę wyprodukowaną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych poprzez siebie nasion artykułów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

  Niesamowity design

  Dzięki komfortowemu rozwiązaniu, gdzie przewód zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, powoduje,kabel nie plącze się podczas podłączania. W dodatku, urządzenie jest lekkie i ergonomiczne.

  Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

  Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i kolor do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych tradycyjnych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest w trakcie proces utleniania, nieatrakcyjny brązowy kolor i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


  Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny towar dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części mają dokumenty niezależnych komórek certyfikujących oraz badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości komponentów chemicznych.


  ponadto certyfikat FDA świadczy o tym, iż przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.


☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w wytwarzaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Przedstawiamy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest efektywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą korzystnie spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden komponent nie będzie dobrze włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest niezwykle przychylną wyciskarką nie tylko w używaniu. Także jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to świetnie wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek umożliwia przygotowanie soku z najróżniejszych składników, które trafią do Twojej szklanki nadzwyczajne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Na dodatek jego praca jest szczególnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych komponentów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce eksponuje najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak obfity otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na niewiele znaczące kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  luksusowy design
  progresywny, produkowany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution uwydatni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wysmakowanym matowym wydaniu powodują, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie części wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości technologiczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Demonstrujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest sprawniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą prawidłowo spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden element nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest bardzo przychylną wyciskarką nie tylko w używaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest szczególnie proste. A wszystko to wszystko to rewelacyjnie wkomponowane w ekskluzywny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z rozmaitych komponentów, które trafią do Twojej szklanki nadzwyczajne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, konkretny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest niezwykle cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najistotniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak wielki otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieduże kawałki!

  na dodatek system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  nowoczesny, tworzony z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution uwydatni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wytwornym matowym wydaniu powodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie części wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości technologiczne

☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  mocne strony

  nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała budowa ze stali rdzoodpornej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  wielki dobór możliwości wyciskania

  samoczynny detektor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane techniczne

  ukazujemy pośredni model legendarnej firmy Angel. Model 8500S to esencja nieprzeciętnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat stwarza i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości pozostał wykonany ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500 i Angel 7500 i charakteryzuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały zaopatrzone: sito, pokrywa sita i ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z przeróżnymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz ładnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie bardzo niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z całą pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej specyficznej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra skrupulatne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków nad wyraz dokładnie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod obfitym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok dodatkowo nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za skrupulatność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została zaopatrzona w kilka ciekawych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny detektor, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co na dodatek jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Marka zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,dodatkowo dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania wykorzystywania niewielkich szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało wytworzone do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak też działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze cechy wyciskarki Angel 7500 prosta w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To niezaprzeczalnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest prosta w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są tworzone z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nietrudny do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to świetna szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza nieduże utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a stosowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, by uzyskać gotowy produkt. A ponadto otrzymujemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  doskonałe, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Spora siła zgniotu pozwala błyskawicznie i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo stwarzając suchszą pulpę i w rezultacie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, aby zmienić sitka na adekwatne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania stosowania innych. Nie wymaga przypasowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów pozwala na nieprzerwane wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  znaczny wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  samoczynny czujnik przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest świetnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Przejrzyją Państwo różnicę porównując niezwykle suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, skuteczność i na codzienne wykorzystywanie. Względy wizualne jeszcze wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  progresywny, designerski wygląd wyciskarki, sprawia,doskonale się ona ukazuje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa pokrywa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na efektowny wygląd,również na nietrudne utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, że wszelkie odciski są pokaźnie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką ułatwiają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zaimplementowano potrzebne materiały, wymagane w najlepszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został wytwarzany z ULTEMu. Ultem cechuje się tym, iż jest kilkukrotnie twardszy aniżeli plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki czemu do soku nie dostają się żadne zgubne substancje, które występują w plastiku czy metalu. W dodatku mamy pewność co do trwałości elementów, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel przez, które przesuwa się żywność wykonany jest jeszcze z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki istotnie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest jeszcze jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,dodatkowo pionowych. Dzięki czemu wrzucamy obszerniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych też rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 szczególnie należycie poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, albo miękkich. Poradzi sobie w dodatku z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym wynikiem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to także większy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki temu wyciskarka pracuje skutecznie podczas wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 także obszerniejszą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu części.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została w pełni przeprojektowana. W dodatku otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Elementy te przekładają się średnio na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od rodzaju owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator teraz składa się zaledwie z dwóch elementów, dzięki temu także czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu części. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 wyekwipowany w regulator lepiej wyciśnie nam z nad wyraz miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. Dodatkowo możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  trwałość wyciskarki to jej pokaźny atut. Dzięki czemu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  elementy wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę


☆ Omega EUJ606 ☆

Omega EUJ606 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ606
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  - PREZENTY DO WYBORU - gratisowA wysyłka - RATY 0% - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Oto nowa siostra rewelacyjnej wyciskarki do soków Sana EUJ-707 - różniąca się między innymi regulatorem suchości odpadów.

  Występuje w trzech pięknych kolorach do wyboru: czerwonym, chrom, metalicznym. Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.


☆ Omega MMV702 ☆

Omega MMV702 Najniższa Cena Online

☆ Omega MMV702 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MMV702
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  ukazujemy idealną nowość 2017 amerykańskiego lidera w branży wyciskarek wolnoobrotowych - producenta Omega.

  Model Mega Mouth MMV-702, dzięki swym genialnym parametrom pretenduje na miano najkorzystniejszej pionowej wyciskarki do soków.

  przystępna w 3 wyjątkowo błyskotliwych kolorach: czerwonym, srebrnym i białym.


☆ Angel 5500 ☆

Angel 5500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 5500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 5500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do soków Angel 5500 ze stali rdzoodpornej


  najlepsza z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona


  Wyciskarka Angel 5500 jest najistotniej nowoczesną wyciskarką soków na świecie. Od ponad 21 lat w biznesie spowodowało, że jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie. Dzięki wykorzystywanej przez ostanie lata technologii, kontroli jakości i bezustannej progresywności firma Angel Co. LTD stworzyła wyciskarkę do soków uważaną za jedną z najlepszych w branży!


  Angel 5500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest doskonałym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z skomplikowanymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa oraz zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, lecz można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe.

  świetny design, całość stworzona ze stali rdzoodpornej, dwu wirnikowy mechanizm, który obraca się z szybkością 86 obrotów na minutę (najmocniej trafna szybkość) umożliwia zatrzymanie w soku enzymów i czynników odżywczych i zezwala na najkorzystniejsze robicie włókien owoców i warzyw i zapewnia wydobycie z nich najlepszych wartości odżywczych. Dzięki tej wyciskarce oszczędzamy czas i energię, wyjątkowo kiedy będziemy wyciskać sok dla pokaźniejszej liczby osób np. Dla ca łej rodziny.

  GRATIS! TŁOCZEK Z SILIKONOWĄ USZCZELKĄ (warty 89 zł)

  GRATIS SZKLANY DZBAN NA SOK

  + podarunek niespodziewanKA

  atrybuty Wyciskarki do Soków Angel 5500:

  • Łatwa w obsłudze i czyszczeniu:

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To zdecydowanie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 5500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  • Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej:

   Podwójne świdry są wyprodukowane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  • Cała kompozycja ze stali nierdzewnej:

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.86 obrotów na minutę to perfekcyjna szyb

  • Niska szybkość obrotowa:

  kość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza znikome utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 5500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku,
  a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, by uzyskać gotowy produkt. A na dodatek dostajemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

  • Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych:

  genialne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Duża siła zgniotu pozwala ekspresowo i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  • 2- stopniowy system podwójnych świdrów:

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w rezultacie – więcej soku.

  Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  • System 3-stopniowych sitek:

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 5500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, by zmienić sitka na optymalne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby stosowania innych. Nie wymaga dopasowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  • nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy:

  System podwójnych świdrów zezwala na bezustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  • Super ciche działanie:

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  • obfity dobór możliwości wyciskania:

  Wyciskarka Angel 5500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  • samoczynny czujka przegrzewania i wentylator:

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem i uniemożliwiający zapchaniu ręczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu na dodatek super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: automatyczny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest znakomicie zabezpieczone.

  • Bieg wsteczny:

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  • Sucha pulpa:

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

  dane technologiczna:
  • Napięcie/Natężenie elektr. : AC 220-240 Volt / 50 Hz.

  • Moc elektryczna (silnik) : 3 KM

  • Siła zgniotu: 3 KM

  • Obr/min(podwójny świder) : 86 obr/min

  • Otwór wlotowy: 4.34 cm

  • Waga urządzenia: 11 kg

  • Masa przesyłki: 12.5 kg

  • Podwójne świdry : antybakteryjne, wysokiej jakości nierdzewna stal (sus-304)

  • Zabezpieczenie – "bieg wsteczny" : prosto odblokować zapchane urządzenie.

  • automatyczny czujnik przegrzania: automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu.

  • Przełącznik :komfortowy przełącznik, Start-Off-Reverse

  • Cicha praca: mocny silnik ze specjalnie zaprojektowanym chłodzącym wentylatorem

  • Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła

  • Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe

  • nieprzerwane działanie: system podwójnych świdrów pozwala na nieustanną pracę

  • eliminowanie pulpy: automatyczne, bezustanne

  • Czas pracy urządzenia: zaleca się 10 minut przerwy na każde 30 do 40 minut pracy

  • Gwarancja: 5 lat na silnik ( 3 lata na części i części )


☆ Oscar DA-1000 ☆

Oscar DA-1000 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Charakterystyka urządzenia

  Najnowszy towar ze stajni Dong. Po ogromnym sukcesie wyciskarki Hurom, ten postępowy marka wypuszcza kolejny artykuł w sektorze wyciskarek poziomych. Wieńcząc popularność poprzednika, jego bezawaryjność, perfekcyjne recenzje modelu DA-900 na rynek polski wchodzi Oscar Pro DA-1000. Prócz wyglądu zewnętrznego dokonano także zmian konstrukcyjnych. Jedną z nich jest występowanie regulatora pulpy. Co nam to daje? dzięki temu możemy regulować siłę zgniatania, miażdżenia i wyciskania. Ta opcja, to jeszcze więcej enzymów i składników odżywczych w soku, które są zawarte w ściankach komórek roślin.

  Pomimo tego, że Oscar Pro DA-900 uchodzi za niemal bezusterkową maszynę, firma prócz tego co jest i było najkorzystniejsze we wcześniejszych modelach, poszedł o krok do przodu i zastosował najkorzystniejsze dostępne na rynku materiały. W przypadku DA-1000 wszystkie części eksploatacyjne, które są najszczególniej narażone na uszkodzenia - takie jak ślimak, sitko do soku oraz stożek do mielenia, zostały zastąpione ultra-twardym materiałem ULTEM. Dzięki czemu można powiedzieć, iż nowy DA-1000 jest niemal niezniszczalny! specyficzne sitko ze specjalną uszczelką, daje jeszcze lepszą skuteczność wyciskania, przy najmniejszym współczynniku straty soku w stosunku do wytłoczyn. Sylikonowa uszczelka jeszcze lepiej zatrzymuje sok, nie zezwalając mu przedostać się do już zmiażdżonych i wyciśniętych pozostałości, dzięki temu dostajemy więcej soku, który może być przechowywany poprzez 48h bez utraty enzymów jak i wartości odżywczych.

  Oscar Pro jest produkowany z poliwęglanów spożywczych, które są rejestrowane przez FDA. Dzięki czemu urządzenie jest w 100% bezpieczne. Oznacza to też, iż części z niego produkowane są nie tylko twardsze, bardziej oporne na uszkodzenia, lecz rygorystycznie przestrzegany proces produkcji oraz mniejsze tolerancje technologiczne finalnie przekładają się na jeszcze lepszy sok, mniej odpadów i więcej wartości odżywczych.

  Dla DA-1000 nie ma rzeczy nie do wyciśnięcia... Z wielką swobodą wyciśnie sok z warzyw najtwardszych jak marchew, burak, kalarepa, seler, pietruszka, przez rośliny miękkie jak jabłka, ananasy, gruszki, kalafiory, rzodkiewki, kapusty, trawy pszeniczne, naci selera i sporo, sporo innych. Cytrusy, które są zmorą innych wyciskarek jednoślimakowych nie stanowią problemu. Jeżeli ktoś jest zwolennikiem ziół, będzie mógł radować się świeżym sokiem z melisy, pokrzywy, mięty, aloesu. Oscar Pro wyciśnie sok nawet z igieł sosny!

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego bezkompromisowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niewielkie, że sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak szczególnie czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje genialnie czysty sok.

  najlepsze na świecie wyciskarki pracują na najniższych obrotach. Tak także jest w przypadku DA-1000 W stosunku do poprzednika ograniczył je do poziomu 63-75 obr./ min. Specjalnie dostosowana przekładnia wewnątrz urządzenia w połączeniu z 150 W silnikiem daje optymalną pracę przez uzyskanie jeszcze pokaźniejszego momentu obrotowego, co przekłada się bezpośrednio na moc zgniatania. Dzięki temu uzyskujemy maszynę, która sprosta najtwardszym produktom. Pobór mocy na poziomie 150 W czyni z Oscara Pro wyciskarkę niezwykle oszczędną.

  DA-1000 w przeciwieństwie do innych wyciskarek zastąpi w kuchni niemało maszyn. Nie trzeba już mieć młynka do kawy, pieprzu , maszynki do mielenia mięsa, ryb, maszynki do makaronu. To wszystko możemy zrobić za pomocą Oscara Pro. Jeżeli stawiamy na zdrowe posiłki dla dzieci, nic prostszego. Nie musimy kupować naszpikowanych chemią maseł orzechowych. Możemy je zrobić sami w sposób naturalny, zdrowy i wedle własnego upodobania smakowego. Orzechy laskowe, nerkowiec, tahina czy pistacja to tylko część możliwości.

  Tak szczególnie uwielbiane poprzez dzieci deserki owocowe, musy warzywne, dipy, czy też świeże sorbety owocowe, to produkty, które do przygotowania nie wymagają większego nakładu czasu pracy. Dodatkowo wiemy, iż przyrządzamy je własnoręcznie, a nasze dzieci otrzymują artykuł w pełni naturalny, zdrowy i wartościowy

  Awaryjność

  W ciągu 35 lat produkcji wyciskarek, producent dopracował to urządzenie niemalże do perfekcji. Urządzenia z kolekcji 900 i 1000 są urządzeniami praktycznie niezawodnymi. Ich kompozycja sprawdza się w każdym aspekcie użytkowym. Po 4 latach dystrybucji możemy śmiało stwierdzić, że ze wszelkich wyciskarek jakie mamy w ofercie urządzenia marki Oscar Pro są najmniej awaryjne oraz najszczególniej wytrzymałe na błędy użytkowników, co potwierdza praktycznie żadna liczba napraw gwarancyjnych.

  OSCAR PRO DA-1000 w skrócie

  OSCAR PRO to nasza najkorzystniejsza wyciskarka!

  OSCAR PRO to nie tylko wyciskarka, to także urządzenie kuchenne spełniające sporo funkcji, tj. Wyciskanie soków, mielenie, przyrządzanie lodów, makaronów, makaronów typu „noodle” i mnóstwo więcej! OSCAR PRO zaopatrzony jest w akcesoria do mielenia mięsa, czy zrobienia makaronu, co czyni je wielofunkcyjnym robotem kuchennym!

  Urządzenie do mielenia + robot kuchenny

  naturalne produkty, takie jak hummus czy przecierane jedzenie dla dziecka będą dziecinnie proste! Z urządzeniem OSCAR PRO możecie Państwo przecierać i przetwarzać świeży imbir, rzodkiewki, czosnek i wszelkie warzywa i owoce w mgnieniu oka!

  Mrożone desery i sorbety

  Zdrowe i pyszne lody,, a także sorbety , czyli 100% naturalne desery w Twojej kuchni. Przystosuj swoje potrzeby kulinarne do smaków, które uwielbiasz i eksperymentuj- desery nie zawierające mleka, czy te bez cukru, albo produkty bezglutenowe z dodatkiem ulubionych smaków. Tu nie ma ograniczeń!

  Dlaczego zielone soki są tak ważne?

  Jeśli chcieliby Państwo delektować się zielonymi sokami z traw pszenicy, liści aloesu, igieł sosny, czy jarmużu – z pomocą przychodzi OSCAR PRO. Zielone warzywa zawierają antyoksydanty, a także beta karoten, co regeneruje i naprawia naszą skórę oraz poprawia cyrkulację krwi, co w efekcie daje nam zastrzyk energii, przypływ sił witalnych i żywotność.

  Makaron, makaron rodzaju „noodle” oraz paluszki chlebowe

  Urządzenie OSCAR PRO przyrządzi makarony, makaron rodzaju „noodle” oraz paluszki chlebowe z sześcioma, prostymi w użyciu dyszami. Minimum wkładu pracy własnej zapewni maksimum satysfakcji z uzyskanego rezultatu!

  Podsumowanie

  marka jak zwykle stanął na wysokości zadania. Projektując, produkując wyciskarki dla takich potęg dystrybucyjnych jak Omega, Bionica itp. Po raz kolejny udowadnia, iż jest niekwestionowanym liderem w tworzeniu wyciskarek jednoślimakowych.

  Najnowsze dziecko Oscar Pro DA-1000, to w naszym przekonaniu jeden z najlepszych produktów, które ujrzały światło dziennie, a dzięki temu, iż sprowadzany jest bezpośrednio od producenta stanowi wyśmienitą alternatywę dla droższych wyciskarek.

  zestaw zawiera:

  1. Wyciskarkę
  2. Obudowę modułu miażdżącego
  3. Ślimak z ULTEMU
  4. Sitko do soków z ULTEMU
  5. Nakładkę do mielenia
  6. Regulację mocy miażdżenia
  7. Dwa pojemniki (na sok, na pulpę)
  8. Tackę
  9. Szczoteczkę
  10. Popychacz
  11. Sześć zamiennych końcówek
  12. Osłonę wylotu pulpy
  13. Instrukcję


☆ Hurom HW Pro ☆

Hurom HW Pro Najniższa Cena Online

☆ Hurom HW Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HW Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Poznaj najnowszą profesjonalną wyciskarkę soków asygnowaną do gastronomii

  Zaprojektowany i wytwarzany do użytkowania komercjalnego. Genialny do restauracji, barów, juicy barów, fitness klubów, hoteli, a także wszędzie tam, gdzie goszczą świeżo wyciskane soki, i gdzie docenia się maksymalną wygodę i szybkość pracy z zachowaniem najkorzystniejszych jej efektów i najwyższej wydajności.

  Wyciskarka wolnoobrotowa do gastronomii Hurom HWS PRO to kolejny krok ku doskonałości!

  Lata doświadczenia na rynku wyciskarek wolnoobrotowych pozwalają nam doskonalić nasze urządzenia z myślą o mocnej grupie klientów. Tak jest także z naszą serią Professional - skierowaną nie tylko do branży gastronomicznej, ale także hotelarskiej czy sportowej. Nie spoczęliśmy na laurach po sukcesie modelu HUROM HW, który przebojem wdarł się do restauracji, barów i juicy barów na całym świecie. Wynikiem naszych starań, aby jeszcze bardziej ułatwić Wam pracę z owocami jest przygotowany na rok 2019 - HUROM HWS Pro! dopasujeliśmy w nim najkorzystniejsze rozwiązania z sprzętów asygnowanych dla domu, z technologią i mocą maszyn dedykowanych do użycia komercyjnego


  Dwa zespoły elementów wyciskających w komplecie
  - technika Hurom „ONE STOP” teraz także w urządzeniach przemysłowych


  Dwie różne komory wsadowe HUROM HWS PRO gwarantują pracę dostosowaną do Twoich potrzeb!


  1. Dużą, inteligentna komora wsadowa HUROM „ONE STOP” – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technika Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję komponentów za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technologii HUROM "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie części do misy w trakcie cyklu wyciskania.


  2. standardowa, podwójna komora wsadowa ALPHA – pozwala na ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.


  Dwa elementy rozdrabniające S-Blade (w zarysie litery S) rozbijają wrzucone składniki i popychają w dół wyciskarki. Składnik rozdrabniający C-Blade (w profilu litery C) przecina składniki i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół. Dwa specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, usprawniają płynne przechodzenie komponentów.

  pokaźniejszy i bardziej skuteczny silnik

  profesjonalny, bezszczotkowy silnik zaimplementowany w urządzeniach HUROM podoła nawet najistotniej wymagającym wyzwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technice stosowanych w naszych wyciskarkach, udało nam się rozszerzyć moment obrotowy silnika używanego w kolekcji PROFFESIONAL, o 50kg w stosunku do siły silnika w naszych modelach domowych, co zagwarantuje większą moc i skuteczność urządzenia. Przy czym warty odnotowania jest fakt, że silnik HUROM HWS PRO jest jednakowo cichy jak ten z produktów dedykowanych do użytkowania domowego!
  Opracowana poprzez nas technika chłodzenia silnika umożliwia kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia.

  teraz ogranicza Cię tylko ilość zamówień od klientów. HUROM HWS PRO jest na nie gotowy!


  Więcej soku w krótszym czasie przy jednorazowym naładowaniu Największa na rynku średnica komory ładowania

  Wyciskanie świeżego soku nigdy nie było tak proste i nieangażujące! rozszerzona pojemność komory ładowania z największym na rynku wlotem (aż 13cm średnicy!) pozwala generować pokaźniejsze partie soku przy jednorazowym uzupełnieniu komory. Koniec ze staniem przy wyciskarce i ciągłym dokładaniem elementów, aby uzyskać szklankę świeżego soku. Wypełnij komorę dowolnym owocem lub warzywem, uruchom HUROM HWS i uzyskaj aż do litra najwyższej jakości soku za jednym podejściem!


  Misa na sok o pojemności 1 litra gwarantuje produktywną i komfortową pracę

  HUROM HW-SBE18 wyekwipowany jest w misę o pojemności aż 1 litra, która pozwala na wyciskanie soku z większej ilości komponentów, bez konieczności opróżniania jej co kilkaset mililitrów. Obszerny wymiar misy podnosi produktywność pracy - przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma zapotrzebowania opróżniania jej w trakcie. Dla porównania wyciskarki domowe wyposażone są w misę o obszerności tylko 0,5l. Krystaliczna komora wsadowa umożliwia obserwację , a także szybką reakcję w chwili zablokowania produktów.


  Jeszcze sprawniejszy cykl wyciskania - stosowna struktura wałka ślimakowego oraz sita

  Budowa wałka ślimakowego, a także sita zostały zoptymalizowane z myślą o wielogodzinnej pracy w najszczególniej wymagających warunkach przemysłowych. Struktura tych części pozwala zaoferować większą efektywność urządzenia, przy jednoczesnym rozszerzeniu wygody i komfortu równocześnie w trakcie użytkowania urządzenia jak i jego mycia. Wałek ślimakowy HUROM HWS PRO produktywniej aniżeli dotąd miażdży elementy, zapobiegając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka HUROM HWS PRO wyposażona jest w dwa sita: sito do soków krystalicznych ( z mniejszymi otworkami) oraz sito do soków gęstych ( z większymi otworami). Harmonijna współpraca wszelkich komponentów zapewnia przyjemność i płynność pracy z urządzeniem. Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę podczas pracy urządzenia, wspaniale mieszając sok wyciskany z kilku produktów oraz zapobiegając przepełnianiu się misy. Niepowtarzalna kompozycja wirnika obrotowego ułatwia mieszanie gęstszych soków z dodatkiem bananów lub truskawek.  komfortowy podczas wyciskania
  - równie wygodny w myciu

  Niewątpliwą zaletą urządzenia HUROM HWS PRO jest prostota wykonania, która wynika z niepokaźnej ilości części. To z kolei sprawia, że mycie HUROM HWS PRO jest prędkie i wygodne jak nigdy wcześniej! Doświadcz przyjemności codziennej pracy z HUROM HWS PRO, bez obawy, iż mycie urządzenia zabierze Ci cenny czas i odbierze Ci radość i smak Twojego ulubionego soku!

  Prosta obsługa

  Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik, a także otwór wylotu pulpy podnosi wygodę podczas wykorzystywania urządzenia w warunkach przemysłowych. Dodatkowym atutem urządzenia jest ekran z barwnymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy urządzenia.


  gęstość soku pod kontrolą

  za pomocą opatentowanej manetki przygotujesz perfekcyjnie gładki sok albo gęste smoothie (z większą ilością miąższu i błonnika) – zgodnie z życzeniem klienta!


  Bezpieczna i szczelna zatyczka + tłoczek

  Specjalna, uszczelniona konstrukcja zatyczki zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy oraz nieprzeciętne połączenie składników w trakcie wyciskania soku.
  Wyłącznie dla modelu profesjonalnego zastosowano tłoczek z możliwością przywieszenia do komory ładowania, który zwiększa wygodę i produktywność pracy. W sytuacji zablokowania się składników podczas cyklu wyciskania, delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.  wydajne przechowywanie i komfortowy układ urządzenia

  Wygoda i komfort pracy naszych klientów są dla nas tak samo ważne, co niezawodność naszych urządzeń. Korzystając z wiedzy jaką zgromadziliśmy przy prowadzeniu kawiarni Hurom Juice na całym świecie, wprowadziliśmy modyfikacje i ulepszenia do korpusu wyciskarki tak, aby uczynić go bardziej przystępnym dla każdej, nawet najmniejszej przestrzeni roboczej. Pionowe ułożenie komponentów upraszcza opadanie miąższu, a pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli bez konieczności podnoszenia i przechylania urządzenia.


  Pozostałe informacje

  Korek niekapek - zezwala na przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu. Korek w Hurom HWS PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.


  Wyciskarka do gastronomii HUROM HW dla klientów komercyjnych
  Misa o zwiększonej obszerności umożliwiająca wyciskanie większej ilości soku
  pokrywa ze szczotkowanej stali rdzoodpornej o usztywnionej odporności
  świeże sito o obszerniejszej powierzchni pozwalające wyciskać więcej soku
  Ułatwione czyszczenie dzięki zmodyfikowanym otworom wylotowym soku i pulpy
  Podświetlenie LED powiadamiające o stanie pracy wyciskarki
  Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do użytkowania domowego
  Specjalistyczny silnik dostosowany do pracy ciągłej
  Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane składniki
  lepsze szczotki czyszczące uniemożliwiają przelaniu soku
  Zatyczka niekapek. Pozwala odlać odmierzoną liczba soku, a także zapobiega kapaniu
  Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki
  Nagroda. IF Design Award


  Zawartość pudełka Akcesoria podstawowe

  Dwie misy Alpha


  Dwa minimalne sita  Dwie szczotki obrotowe


  komplet Smart Hopper


  Komora Smart Hopper


  Wałek ślimakowy do Smart Hopper


  składnik mieszający do Smart Hopper


  komplet Alpha

  Komora Alpha


  Wałek ślimakowy do komory Alpha


  Kompatybilne komory wsadowe

  Komory wsadowe smart


  Komory wsadowe Alpha


  uzupełniające akcesoria


  Korek niekapek


  Pojemnik na sok


  Pojemnik na pulpę


  Popychacz


  3 dopełniające komplety uszczelek


  Szczotki do czyszczenia

  Polecamy sprawdzić również ekspresy do kawy i czajniki kuchenne!☆ Kuvings B6000 ☆

Kuvings B6000 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings B6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings B6000
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -100 zł z kodem BFB600. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy by rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska firma Kuvings od ponad 40 lat projektuje niemało kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie komfortowojszym, produktywniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Marka Kuvings proponuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta charakteryzuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.postępowe wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to żeby zapewniać trafną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych części odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technologia w wolnoobrotowych wyciskarkach firmy Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa B6000 Plus producenta Kuvings to połączenie wysokich parametrów technicznych i bezpretensjonalnego designu.

  postępowe działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Ten model wyciskarki zaopatrzony został w spory podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce, jak np. Jabłka, pomarańczy czy pomidory bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania.

  Ten model wyciskarki został skonstruowany tak aby maksymalnie skrócić czas pracy. Urządzenie najpierw tnie owoce, potem je miażdży, a następnie wytłacza z nich maksimum soku.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszelkich owoców i warzyw.

  Do tego praca na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę) plus zastrzeżona technika pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, zezwala na szczególnie dokładną, a najczęściej wydajną ekstrakcję soku.

  zaimplementowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co za tym idzie, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek producenta Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Trzeba w dodatku podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo pokaźnej mocy silnika.Najważniejsze części mechanizmu, czyli ślimak tworzone zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze aniżeli plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, iż może być użytkowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu choćby po wielu latach wykorzystywania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Sito wyciskarki wykonane zostało ze stali nierdzewnej, która jest neutralna dla smaku przygotowywnego soku, a także nie wchodzi w reakcję z kwasami.Wszechstronne wykorzystanie wyciskarek zezwala na przygotowanie w nich soku jednocześnie z: twardych owoców i warzyw podawanymi w pełni, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o sporej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. System zabezpieczenia silnika broni go przed przegrzaniem. Kiedy pojawia się takie ryzyko urządzenie automatycznie zatrzymuje się i nie dochodzi do przegrzania silnika.

  Siła silnika umożliwia wyciskanie soku ponadto z wartościowych i zdrowych liści takich jak szpinak, szczaw czy trawa.Wyciskarka posiada łatwą i użyteczną budowę, która zezwala na proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  atrybuty:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do bardzo efektywnej pracy przez sporo lat.- Wolne wyciskanie: 60obr/min. Zagwarantuje wspaniały balans pomiędzy prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- użycie skutecznego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni, a także staranne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- duży wygodny wlot pozwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings mieści dużą liczba błonnika, istotnie większą aniżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie i specjalna kompozycja ślimaka i sita pozwalają na zachowanie nieprzerwanych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny cykl trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza solidność, jakość i bezusterkowość urządzenie.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.W skład zestawu wchodzi:-Silnik/Korpus-2 pojemniki na sok (pojemność pojemnika na miąższ 1 l,pojemność pojemnika na sok 0.4 l)-Szczotka-Szczotka Samoczyszcząca Na Sito-Komora Zsypowa (big mouth)-Sito i Wałek z Ultemu-Koszyk na Sito-Wałek ślimakowy z ultemu-Instrukcja obsługi w języku polskim dane technologiczne:- rozmiary urządzenie: 228 x 208 x 448 mm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenie: 6,4 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- ilość obrotów: 60 rpm,- System wlotu: całe owoce i warzywa,- obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana,PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie komponenty wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie artykułu od Klienta za pośrednictwem marki kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie produktu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w pełni pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem części silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje produkt poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu produktu poprzez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne artykułu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją towaru, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych komponentów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne albo chemiczne towaru powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym używaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę artykułu (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia produktu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do wykorzystywania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie komponenty odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w wyniku czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najkorzystniejsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały, a także uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i pokaźna moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych oraz walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Kuvings. Kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.plPodobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do soków – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do soków, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do soków jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SILVERCREST Wyciskarka do cytrusów 85 W, 280 ml soku (4055334398121) ☆

SILVERCREST Wyciskarka do cytrusów 85 W, 280 ml soku (4055334398121) Najniższa Cena Online

☆ SILVERCREST Wyciskarka do cytrusów 85 W, 280 ml soku (4055334398121) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SILVERCREST
 • Nazwa produktu: SILVERCREST Wyciskarka do cytrusów 85 W, 280 ml soku (4055334398121)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Opis produktu
  • do przygotowywania świeżych soków owocowych
  • w stylowym stylu z obudową ze stali szlachetnej
  • silnik o mocy 85 W gwarantujący do 100 obrotów na minutę
  • przyjemna głośność pracy ok. 55 dB (A)
  • stożek do wyciskania 2 w 1 do owoców cytrusowych zróżnicowanej wielkości
  • zatrzymywanie kapania dzięki zamykanej wylewce soku
  • do wszelkich owoców cytrusowych
  • nasadka sitka ze stali szlachetnej do wychwytywania pestek
  • automatyczne włączanie/wyłączanie przez nacisk na stożek do wyciskania
  • gumowe nóżki zapewniające stabilność i funkcjonalne zwijanie kabla
  • łatwe czyszczenie poprzez realne do fotografie akcesoria
  • wszystkie akcesoria nadają się do mycia w zmywarce* (do 60°C)

  atrybuty techniczne
  • zużycie mocy: 85 W
  • objętość zbiornika na sok: 280 ml
  • napięcie znamionowe: 220-240 V~, 50 Hz
  • silnik rotacyjny stożka do wyciskania: 100 obr/min (w jednym kierunku)
  • długość kabla: 140 cm

  rozmiary
  • ok.170 x 148 x 280 mm

  Materiał wykonania
  • stal szlachetna

  Waga
  • ok. 1285 g

  Gwarancja
  • 3 lata

☆ HI Wyciskarka z pojemnikiem na sok, stal nierdzewna, 18x13,5x37 cm ☆

HI Wyciskarka z pojemnikiem na sok, stal nierdzewna, 18x13,5x37 cm Najniższa Cena Online

☆ HI Wyciskarka z pojemnikiem na sok, stal nierdzewna, 18x13,5x37 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HI
 • Nazwa produktu: HI Wyciskarka z pojemnikiem na sok, stal nierdzewna, 18x13,5x37 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Dzięki tej wyciskarce ze stali rdzoodpornej marki HI możesz radować się świeżo wyciskanym sokiem każdego ranka. Stworzona z wytrzymałych tworzyw wyciskarka sprawia, że za jednym ruchem można wycisnąć owoc szybko i łatwo. Sok przepływa bezpośrednio z owoców poprzez filtr do pojemnika zbiorczego. Wytwarzana z chromowanej stali rdzoodpornej prasa do cytrusów ma żeliwną podstawę i aluminiową rączkę.

☆ Princess Wyciskarka do soków 250 W 202040 (8712836305694) ☆

Princess Wyciskarka do soków 250 W 202040 (8712836305694) Najniższa Cena Online

☆ Princess Wyciskarka do soków 250 W 202040 (8712836305694) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Princess
 • Nazwa produktu: Princess Wyciskarka do soków 250 W 202040 (8712836305694)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Ta stylowa wyciskarka do soków producenta Princess z silnikiem o mocy 250 W zapewni wspaniałą pracę i wyniki! Pijąc codziennie świeże, pełne witamin soki z warzyw i owoców, poprawisz wygląd swojej skóry i sylwetkę. Model proponuje 2 ustawienia szybkości dla wyciskania owoców i warzyw. Jest wyposażony w pojemnik na sok, zbiornik na resztki i filtr siatkowy ze stali rdzoodpornej. Sokowirówka jest blokowana za pomocą przełącznika/mechanizmu bezpieczeństwa. Można ją ekspresowo rozebrać, co usprawnia czyszczenie.

☆ Bestron AGS326 Czarna wyciskarka do soków 400 W ☆

Bestron AGS326 Czarna wyciskarka do soków 400 W Najniższa Cena Online

☆ Bestron AGS326 Czarna wyciskarka do soków 400 W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bestron
 • Nazwa produktu: Bestron AGS326 Czarna wyciskarka do soków 400 W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  potężna AGS326 sokowirówka z Bestron jest adekwatna do wszelkich soczystych warzyw i owoców!Urządzenie ma dwa ustawienia prędkości,przystosować się zarówno do miękkich i twardych owoców / warzyw. Sok wlewa się bezpośrednio do krystalicznego zbiornika z podziałką pojemności.Resztki są samoczynnie odprowadzane bezpośrednio do wymiennego pojemnika na miazgi.przesyłka posiada książeczkę z przepisami.

☆ Lund 6784 ☆

Lund 6784 Najniższa Cena Online

☆ Lund 6784 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lund
 • Nazwa produktu: Lund 6784
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Opis towaru W wolnoobrotowej wyciskarce LUND z łatwością przygotujesz zdrowe, świeże i pełne witamin soki, koktajle mleczne i sorbety. Urządzenie posiada wszystkie niezbędne udogodnienia takie jak bieg wsteczny, nóżki antypoślizgowe i szczelna zatyczka,,niekapek".

  informacje moc: 150W silnik DC - dwukierunkowy prędkość: 65 RPM materiał: PCTG (BPA FREE - wolne od BPA) objętość pojemników: 1l 3 warianty filtrów nóżki antypoślizgowe szczelna zatyczka uniemożliwiająca kapaniu bieg wsteczny uchwyt usprawniający przenoszenie możliwość mycia części części w zmywarce blokada przed niekontrolowanym uruchomieniem.

  Urządzenie nie zacznie działać zanim korzystnie nie zamontujemy wszystkich komponentów. Wymiary wyciskarki: 25 x 16 x 46,5cm (długość x szerokość x wysokość) AKCESORIA: pojemnik na miąższ - 1l pojemnik na sok - 1l szczoteczka do czyszczenia sit i pojemników filtr z śladowymi oczkami do rzadkiego soku filtr z sporymi oczkami do gęstego soku filtr bez oczek do mrożonych owoców wyprofilowany, długi ślimak podstawa filtra z gumowymi elementami oczyszczającymi filtr popychacz MOŻLIWOŚĆ PRZYGOTOWANIA: soków owocowych, warzywnych i ziołowych o różnorodnej gęstości koktajli mlecznych lodów przecierów dla dzieci atuty: Cicha praca i energooszczędność - wolnoobrotowy silnik o mocy 150W i 65 obrotom na minutę zapewnia oszczędność energii oraz cichą pracę.

  efektywność - wyciskarka wolnoobrotowa nad wyraz skrupulatnie miażdży elementy dając dużą ilość soku, a także wyjątkowo suchy miąższ. Wygoda - w wyciskarce pionowej wałek ślimakowy znajduje się w pionie, dzięki czemu warzywa i owoce nie wymagają ciągłego popychania.

  Wyciskanie przebiega szybciej niż w wyciskarkach poziomych. W dodatku obfity wlot umożliwi wrzucanie całych kawałków owoców, bez konieczności ich krojenia. Zdrowie - specjalnie wyprofilowany ślimak delikatnie i powoli miażdży składniki a następnie przy wolnych obrotach przeciska produkty przez sitko wyciskając z nich soki.

  dzięki temu nie są one napowietrzone, a także zawierają dużą liczba składników odżywczych mnogość - dzięki zestawowi 3 filtrów wyciskarka zezwala na przygotowanie rzadkich i gęstych soków, a także lodowych sorbetów.

  Bezpieczeństwo - komponenty wyciskarki wolne są od BPA (bisfenolu A), który według badań może mieć zgubny pływ na zdrowie. Łatwość mycia i porządek w miejscu pracy - większość komponentów można myć w zmywarce.

  dodatkowo do zestawu załączona jest szczoteczka upraszczająca czyszczenie m.in. Filtrów. Szczelna zatyczka,,niekapek" uniemożliwia niekontrolowanym wyciekom soku. Otwarty otwór na miąższ ułatwi jego czyszczenie.

  Zalecamy opłukanie wszystkich elementów od razu po pracy zanim wyschną resztki owoców i warzyw Stabilność - towar posiada antypoślizgowe nóżki zapobiegające przemieszczaniu się urządzenia. Uwaga, najtańsze modele na rynku przeważnie nie posiadają szczególnie ważnego elementu - gumy w podstawie filtra, która oczyszcza filtr a tym samych uniemożliwia jego zatykaniu.

  w dodatku w najtańszych wyciskarkach szybkość sięga nawet 90 obrotów na minutę co niekorzystnie wpływa między innymi na napowietrzanie się soków. Właściwości Częstotliwość: 50 Napięcie: 230 Moc: 150 objętość pojemnika na sok: 1 objętość pojemnika na miąższ: 1 liczba poziomów obrotów / szybkości: 1Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do soków najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do soków w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do soków w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do soków nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do soków opinie,
 • dobra wyciskarka do soków cena,
 • wyciskarka do soków ranking,
 • wyciskarka do soków jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...