Najlepsze wyciskarki do soków w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do soków


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do soków. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do soków,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do soków najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do soków, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do soków, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 23
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w wytwarzaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Przedstawiamy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od producenta Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest efektywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą korzystnie spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden komponent nie będzie dobrze włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest niezwykle przychylną wyciskarką nie tylko w używaniu. Także jej przenoszenie jest bardzo proste. A wszystko to wszystko to świetnie wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek umożliwia przygotowanie soku z najróżniejszych składników, które trafią do Twojej szklanki nadzwyczajne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Na dodatek jego praca jest szczególnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych komponentów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce eksponuje najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak obfity otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na niewiele znaczące kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  luksusowy design
  progresywny, produkowany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution uwydatni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wysmakowanym matowym wydaniu powodują, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie części wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości technologiczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Demonstrujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest sprawniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą prawidłowo spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden element nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest bardzo przychylną wyciskarką nie tylko w używaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest szczególnie proste. A wszystko to wszystko to rewelacyjnie wkomponowane w ekskluzywny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z rozmaitych komponentów, które trafią do Twojej szklanki nadzwyczajne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, konkretny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest niezwykle cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zachwyci najistotniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak wielki otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieduże kawałki!

  na dodatek system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  nowoczesny, tworzony z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution uwydatni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wytwornym matowym wydaniu powodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie części wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości technologiczne

☆ Kuvings B6000 ☆

Kuvings B6000 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings B6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings B6000
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -100 zł z kodem BFB600. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy by rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska firma Kuvings od ponad 40 lat projektuje niemało kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie komfortowojszym, produktywniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Marka Kuvings proponuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta charakteryzuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.postępowe wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to żeby zapewniać trafną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych części odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technologia w wolnoobrotowych wyciskarkach firmy Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa B6000 Plus producenta Kuvings to połączenie wysokich parametrów technicznych i bezpretensjonalnego designu.

  postępowe działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Ten model wyciskarki zaopatrzony został w spory podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce, jak np. Jabłka, pomarańczy czy pomidory bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania.

  Ten model wyciskarki został skonstruowany tak aby maksymalnie skrócić czas pracy. Urządzenie najpierw tnie owoce, potem je miażdży, a następnie wytłacza z nich maksimum soku.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszelkich owoców i warzyw.

  Do tego praca na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę) plus zastrzeżona technika pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, zezwala na szczególnie dokładną, a najczęściej wydajną ekstrakcję soku.

  zaimplementowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co za tym idzie, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek producenta Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Trzeba w dodatku podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo pokaźnej mocy silnika.Najważniejsze części mechanizmu, czyli ślimak tworzone zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze aniżeli plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, iż może być użytkowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu choćby po wielu latach wykorzystywania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Sito wyciskarki wykonane zostało ze stali nierdzewnej, która jest neutralna dla smaku przygotowywnego soku, a także nie wchodzi w reakcję z kwasami.Wszechstronne wykorzystanie wyciskarek zezwala na przygotowanie w nich soku jednocześnie z: twardych owoców i warzyw podawanymi w pełni, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o sporej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. System zabezpieczenia silnika broni go przed przegrzaniem. Kiedy pojawia się takie ryzyko urządzenie automatycznie zatrzymuje się i nie dochodzi do przegrzania silnika.

  Siła silnika umożliwia wyciskanie soku ponadto z wartościowych i zdrowych liści takich jak szpinak, szczaw czy trawa.Wyciskarka posiada łatwą i użyteczną budowę, która zezwala na proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  atrybuty:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do bardzo efektywnej pracy przez sporo lat.- Wolne wyciskanie: 60obr/min. Zagwarantuje wspaniały balans pomiędzy prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- użycie skutecznego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni, a także staranne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- duży wygodny wlot pozwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings mieści dużą liczba błonnika, istotnie większą aniżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie i specjalna kompozycja ślimaka i sita pozwalają na zachowanie nieprzerwanych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny cykl trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza solidność, jakość i bezusterkowość urządzenie.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.W skład zestawu wchodzi:-Silnik/Korpus-2 pojemniki na sok (pojemność pojemnika na miąższ 1 l,pojemność pojemnika na sok 0.4 l)-Szczotka-Szczotka Samoczyszcząca Na Sito-Komora Zsypowa (big mouth)-Sito i Wałek z Ultemu-Koszyk na Sito-Wałek ślimakowy z ultemu-Instrukcja obsługi w języku polskim dane technologiczne:- rozmiary urządzenie: 228 x 208 x 448 mm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenie: 6,4 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- ilość obrotów: 60 rpm,- System wlotu: całe owoce i warzywa,- obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana,PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie komponenty wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie artykułu od Klienta za pośrednictwem marki kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie produktu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w pełni pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem części silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje produkt poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu produktu poprzez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne artykułu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją towaru, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych komponentów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne albo chemiczne towaru powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym używaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę artykułu (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia produktu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do wykorzystywania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie komponenty odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w wyniku czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najkorzystniejsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały, a także uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i pokaźna moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych oraz walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Kuvings. Kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Oscar DA-1000 ☆

Oscar DA-1000 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Charakterystyka urządzenia

  Najnowszy towar ze stajni Dong. Po ogromnym sukcesie wyciskarki Hurom, ten postępowy marka wypuszcza kolejny artykuł w sektorze wyciskarek poziomych. Wieńcząc popularność poprzednika, jego bezawaryjność, perfekcyjne recenzje modelu DA-900 na rynek polski wchodzi Oscar Pro DA-1000. Prócz wyglądu zewnętrznego dokonano także zmian konstrukcyjnych. Jedną z nich jest występowanie regulatora pulpy. Co nam to daje? dzięki temu możemy regulować siłę zgniatania, miażdżenia i wyciskania. Ta opcja, to jeszcze więcej enzymów i składników odżywczych w soku, które są zawarte w ściankach komórek roślin.

  Pomimo tego, że Oscar Pro DA-900 uchodzi za niemal bezusterkową maszynę, firma prócz tego co jest i było najkorzystniejsze we wcześniejszych modelach, poszedł o krok do przodu i zastosował najkorzystniejsze dostępne na rynku materiały. W przypadku DA-1000 wszystkie części eksploatacyjne, które są najszczególniej narażone na uszkodzenia - takie jak ślimak, sitko do soku oraz stożek do mielenia, zostały zastąpione ultra-twardym materiałem ULTEM. Dzięki czemu można powiedzieć, iż nowy DA-1000 jest niemal niezniszczalny! specyficzne sitko ze specjalną uszczelką, daje jeszcze lepszą skuteczność wyciskania, przy najmniejszym współczynniku straty soku w stosunku do wytłoczyn. Sylikonowa uszczelka jeszcze lepiej zatrzymuje sok, nie zezwalając mu przedostać się do już zmiażdżonych i wyciśniętych pozostałości, dzięki temu dostajemy więcej soku, który może być przechowywany poprzez 48h bez utraty enzymów jak i wartości odżywczych.

  Oscar Pro jest produkowany z poliwęglanów spożywczych, które są rejestrowane przez FDA. Dzięki czemu urządzenie jest w 100% bezpieczne. Oznacza to też, iż części z niego produkowane są nie tylko twardsze, bardziej oporne na uszkodzenia, lecz rygorystycznie przestrzegany proces produkcji oraz mniejsze tolerancje technologiczne finalnie przekładają się na jeszcze lepszy sok, mniej odpadów i więcej wartości odżywczych.

  Dla DA-1000 nie ma rzeczy nie do wyciśnięcia... Z wielką swobodą wyciśnie sok z warzyw najtwardszych jak marchew, burak, kalarepa, seler, pietruszka, przez rośliny miękkie jak jabłka, ananasy, gruszki, kalafiory, rzodkiewki, kapusty, trawy pszeniczne, naci selera i sporo, sporo innych. Cytrusy, które są zmorą innych wyciskarek jednoślimakowych nie stanowią problemu. Jeżeli ktoś jest zwolennikiem ziół, będzie mógł radować się świeżym sokiem z melisy, pokrzywy, mięty, aloesu. Oscar Pro wyciśnie sok nawet z igieł sosny!

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego bezkompromisowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niewielkie, że sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak szczególnie czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje genialnie czysty sok.

  najlepsze na świecie wyciskarki pracują na najniższych obrotach. Tak także jest w przypadku DA-1000 W stosunku do poprzednika ograniczył je do poziomu 63-75 obr./ min. Specjalnie dostosowana przekładnia wewnątrz urządzenia w połączeniu z 150 W silnikiem daje optymalną pracę przez uzyskanie jeszcze pokaźniejszego momentu obrotowego, co przekłada się bezpośrednio na moc zgniatania. Dzięki temu uzyskujemy maszynę, która sprosta najtwardszym produktom. Pobór mocy na poziomie 150 W czyni z Oscara Pro wyciskarkę niezwykle oszczędną.

  DA-1000 w przeciwieństwie do innych wyciskarek zastąpi w kuchni niemało maszyn. Nie trzeba już mieć młynka do kawy, pieprzu , maszynki do mielenia mięsa, ryb, maszynki do makaronu. To wszystko możemy zrobić za pomocą Oscara Pro. Jeżeli stawiamy na zdrowe posiłki dla dzieci, nic prostszego. Nie musimy kupować naszpikowanych chemią maseł orzechowych. Możemy je zrobić sami w sposób naturalny, zdrowy i wedle własnego upodobania smakowego. Orzechy laskowe, nerkowiec, tahina czy pistacja to tylko część możliwości.

  Tak szczególnie uwielbiane poprzez dzieci deserki owocowe, musy warzywne, dipy, czy też świeże sorbety owocowe, to produkty, które do przygotowania nie wymagają większego nakładu czasu pracy. Dodatkowo wiemy, iż przyrządzamy je własnoręcznie, a nasze dzieci otrzymują artykuł w pełni naturalny, zdrowy i wartościowy

  Awaryjność

  W ciągu 35 lat produkcji wyciskarek, producent dopracował to urządzenie niemalże do perfekcji. Urządzenia z kolekcji 900 i 1000 są urządzeniami praktycznie niezawodnymi. Ich kompozycja sprawdza się w każdym aspekcie użytkowym. Po 4 latach dystrybucji możemy śmiało stwierdzić, że ze wszelkich wyciskarek jakie mamy w ofercie urządzenia marki Oscar Pro są najmniej awaryjne oraz najszczególniej wytrzymałe na błędy użytkowników, co potwierdza praktycznie żadna liczba napraw gwarancyjnych.

  OSCAR PRO DA-1000 w skrócie

  OSCAR PRO to nasza najkorzystniejsza wyciskarka!

  OSCAR PRO to nie tylko wyciskarka, to także urządzenie kuchenne spełniające sporo funkcji, tj. Wyciskanie soków, mielenie, przyrządzanie lodów, makaronów, makaronów typu „noodle” i mnóstwo więcej! OSCAR PRO zaopatrzony jest w akcesoria do mielenia mięsa, czy zrobienia makaronu, co czyni je wielofunkcyjnym robotem kuchennym!

  Urządzenie do mielenia + robot kuchenny

  naturalne produkty, takie jak hummus czy przecierane jedzenie dla dziecka będą dziecinnie proste! Z urządzeniem OSCAR PRO możecie Państwo przecierać i przetwarzać świeży imbir, rzodkiewki, czosnek i wszelkie warzywa i owoce w mgnieniu oka!

  Mrożone desery i sorbety

  Zdrowe i pyszne lody,, a także sorbety , czyli 100% naturalne desery w Twojej kuchni. Przystosuj swoje potrzeby kulinarne do smaków, które uwielbiasz i eksperymentuj- desery nie zawierające mleka, czy te bez cukru, albo produkty bezglutenowe z dodatkiem ulubionych smaków. Tu nie ma ograniczeń!

  Dlaczego zielone soki są tak ważne?

  Jeśli chcieliby Państwo delektować się zielonymi sokami z traw pszenicy, liści aloesu, igieł sosny, czy jarmużu – z pomocą przychodzi OSCAR PRO. Zielone warzywa zawierają antyoksydanty, a także beta karoten, co regeneruje i naprawia naszą skórę oraz poprawia cyrkulację krwi, co w efekcie daje nam zastrzyk energii, przypływ sił witalnych i żywotność.

  Makaron, makaron rodzaju „noodle” oraz paluszki chlebowe

  Urządzenie OSCAR PRO przyrządzi makarony, makaron rodzaju „noodle” oraz paluszki chlebowe z sześcioma, prostymi w użyciu dyszami. Minimum wkładu pracy własnej zapewni maksimum satysfakcji z uzyskanego rezultatu!

  Podsumowanie

  marka jak zwykle stanął na wysokości zadania. Projektując, produkując wyciskarki dla takich potęg dystrybucyjnych jak Omega, Bionica itp. Po raz kolejny udowadnia, iż jest niekwestionowanym liderem w tworzeniu wyciskarek jednoślimakowych.

  Najnowsze dziecko Oscar Pro DA-1000, to w naszym przekonaniu jeden z najlepszych produktów, które ujrzały światło dziennie, a dzięki temu, iż sprowadzany jest bezpośrednio od producenta stanowi wyśmienitą alternatywę dla droższych wyciskarek.

  zestaw zawiera:

  1. Wyciskarkę
  2. Obudowę modułu miażdżącego
  3. Ślimak z ULTEMU
  4. Sitko do soków z ULTEMU
  5. Nakładkę do mielenia
  6. Regulację mocy miażdżenia
  7. Dwa pojemniki (na sok, na pulpę)
  8. Tackę
  9. Szczoteczkę
  10. Popychacz
  11. Sześć zamiennych końcówek
  12. Osłonę wylotu pulpy
  13. Instrukcję


☆ Zoo Rhino ☆

Zoo Rhino Najniższa Cena Online

☆ Zoo Rhino - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zoo
 • Nazwa produktu: Zoo Rhino
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Rhino to pozioma wolnoobrotowa wyciskarka rekomendowana przy produkcji zielonych soków i soków z twardych i soczystych produktów. Pozioma budowa wałka ślimakowego zagwarantuje nam maksymalne wyciśnięcie produktów a wolnoobrotowy wałek ślimakowy nie sprawia napowietrzania wytworzonych soków gwarantując najwyższą wydajność wśród konkurencji.

  Specyfikacja urządzenia:

  1. najszczególniejszy silnik 250W
  2. Najniższe obroty 54 obr./min.
  3. 5cio stopniowa regulacja wypływu pulpy
  4. Najcichsza wyciskarka
  5. Najwyższa produktywność
  6. Wielozadaniowość - znamionuje się poprzez rozmaitego typu końcówki:
  • Sitko do soków
  • Sitko przetwarzające ( homogenizacja )
  • Końcówki makaronowe ( 4 warianty makaronów )
  • Końcówki do paluchów ( 2 grubości )

  w chwili kiedy decydujesz się na dobór odpowiedniego urządzenia do produkcji soków stawiasz na udoskonalenie swego ZDROWIA. Nie pozostawiamy Ci żadnych złudzeń – jesteśmy tym co spożywamy na co dzień. Pozwól nam i naszej wyciskarce pomóc Ci w poprawie jakości TWOJEGO ZDROWIA – pamiętaj zdrowie jest jedno ZADBAJ O NIE. A dzisiaj chcielibyśmy Ci przedstawić pełen wachlarz możliwości jakie daje Ci nasz best seler czyli wyciskarka RHINO.

  Co że wyciskarka RHONO jest taka nieszablonowa?

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  Wyciskarka RHINO to nie tylko wyciskarka do soków. Na urządzeniu tym przyrządzisz pokaźnie więcej aniżeli tylko pyszne i bogate w witaminy soki. To urządzenie które pozwoli Ci na dużo więcej jeśli mu na to pozwolisz. Teraz chcielibyśmy przedstawić Ci możliwości wyciskarki którą masz na wyciągnięcie ręki:

  ZDROWE I PYSZNE SOKI

  Na naszej wyciskarce przyrządzisz soki z wszystkich produktów – zwykle z tych, z którymi nie radzą sobie sokowirówki – to jest właśnie przewaga wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami:

  • ZIELONE SOKI - trawa pszeniczna, jarmuż, młoda pokrzywa, szpinak, seler naciowy i inne. Wszelkie zioła które uprawiasz w ogrodzie czy również na balkonie możesz wykorzystać do wyciskania soków właśnie przy użyciu wyciskarki Rhino. Podaruj sobie i swoim bliskim skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów i fitosubstancji zamkniętych w szklance pysznego soku.
  • SOKI Z TWARDYCH WARZYW – marchew, burak czy także bulwa selera. Warzywa te posiadają nieocenione dostatek elementów korzystnie wpływających na nasze zdrowie
  • MIĘKKIE OWOCE – twarde jabłka, pomidory, truskawki, aronia, maliny, porzeczki czy winogrona oraz pozostałe owoce. Przygotujesz dzięki wyciskarce pyszne kolorowe soki bogate w najcenniejsze komponenty odżywcze pomagające wspierać nasze zdrowie.

  MLEKA ROŚLINNE - w obecnych czasach wielu z nas boryka się z rozmaitymi nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli ty także masz ten problem i nie możesz np. Spożywać mleka, to wyciskarka Rhino przyjdzie Ci z ratunkiem. Dzięki wyciskarce przygotujesz:

  • Mleko owsiane
  • Mleko sojowe
  • Mleko migdałowe
  • Kokosowe
  • Orzechowe i inne...

  PRZETWARZANIE ŻYWNOŚCI – HOMOGENIZACJA

  Dzięki specjalnemu pełnemu sitku przygotujesz:

  • MASŁA ORZECHOWE – Ty wybierasz orzechy z jakich chcesz przygotować swoje zdrowe smarowidło na kanapki i to Ty decydujesz o jego konsystencji – wszystko zależy właśnie od Ciebie.
  • SORBETY Z OWOCÓW – zdrowa alternatywa dla słodkiej zimnej przyjemności – 100% komponentów pochodzenia naturalnego, żadnych słodzików, barwinków i konserwantów.
  • PASTY – warzywne, z cieciorki czy soczewicy.
  • MIELENIE – dzięki tej nakładce zmielisz ser na sernik i mak na pyszny makowiec.
  • Przygotujesz także FARSZ do pierogów

  KOŃCÓWKI DO PRODUKCJI WŁOSKICH SPECJAŁÓW – MAKARONY

  Urządzenie zaopatrzone jest w zróżnicowane nakładki. Końcówki o których mowa to:

  • 4 do makaronów
  • 2 do paluchów np. Chlebowych.

  Makarony jakie możemy przygotować dzięki wyciskarce to nitki/cienkie spaghetti, grubsze spaghetti, tagliatelle o dwóch szerokościach. Nakładka przetwarzająca pomorze zagnieść ciasto a końcówki uformują optymalny kształt makaronu.

  najszczególniej WOLNOOBROTOWY MECHANIZM WYCISKAJĄCY

  Przewaga wyciskarki Rhino nad innymi podobnymi, poziomymi wyciskarkami to z reguły najniższe obroty wałka ślimakowego na minutę. Mamy tutaj 54 obr./min. Co czyni ją najlepszą wyciskarką pod względem tego najważniejszego parametru, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Dzięki tak niskim obrotom wyciskamy soki bogate w substancje odżywcze:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały...

  konkretnY SILNIK – NIC MU NIE DA RADY

  potężny silnik przy wyciskarkach poziomych, w których wywieramy nacisk na stopnie wałek ślimakowy, sprzyja skuteczniejszej pracy urządzenia. Dzięki takiemu silnikowi wyciskarka idealnie sprawdza się w każdym zadaniu – bez względu na to co dla niej przygotowaliśmy. Zaimplementowano tutaj silnik indukcyjny bezszczotkowy co gwarantuje dużą żywotność, wytrzymałość i jego bezawaryjność. Na dodatek silnik ten cechuje szczególnie cicha praca. Urządzenie pracując na sucho praktycznie nie generuje hałasu, tylko szum – dopiero podawane minimalistycznce generują pokaźniejszy hałas (twarde warzywa pokaźniejszy, miękkie owoce mniejszy).

  zmodyfikowanY WAŁEK ŚLIMAKOWY

  Serce wyciskarki, czyli wałek ślimakowy, w wyciskarce Rhino Byzoo zostało zmodyfikowane. Dopełniające wypustki sprzyjają temu, iż produkty są łatwiej i szybciej miażdżone, a także podawane na dalsze części wałka do sitka wyciskającego. Taka konstrukcja wałka rozszerza skuteczność wyciskarki, dzięki czemu uzyskamy większą ilość soku w kontraście do konkurencji.

  BEZPIECZNE MATERIAŁY – BPA FREE

  Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy możliwość realizowania newralgicznych części wyciskarek z tworzyw bezpiecznych dla nas i neutralnych w kontakcie z sokiem. Dzięki tym materiałom mamy pewność, że do soków nie przedostają się żadne uzupełniające elementy niepożądane. Ponadto materiały te nie reagują z kwasami soków i nie ulegają osłabieniu czy ścieraniu, jak to ma miejsce w sytuacji zwykłych materiałów w budżetowych wersjach wyciskarek. Mowa tutaj u ULTEMIE, z którego tworzony jest wałek ślimakowy i sitka, TRITANIE cały bęben przetwarzający, do którego wkładane są pozostałe części urządzenia, i STALI rdzoodpornej w sicie do soków i sicie przetwarzającym. Są to materiały najszczególniej sugerowane przy takich urządzeniach gdzie pewność, iż do soku nie przedostaje się nic oprócz dobrodziejstw z warzyw owoców czy zieleniny ma kluczowe znaczenie. Wybieraj wyłącznie takie produkty, w których masz pewność, iż są wolne od destrukcyjnych bisfenoli czy innych ftalanów jak bardzo szkodliwych dla naszego zdrowia. W dodatku materiały te są na tyle twarde,nawet codziennie wyciskając twarde korzenne produkty nie będą nam się ścierać jak to ma miejsce w tańszych budżetowych markach. Ponadto sitko wytwarzane ze stali nierdzewnej nie będzie nam z czasem rdzewiało w kontakcie z kwasami soków. To wszystko przemawia za produktem, który Państwu proponujemy.

  PŁYNNA REGULACJA ŚWIATŁA OTWORU WYLOTOWEGO PULPY

  W wyciskarce wolnoobrotowej RHINO masz realny wpływ na to w jaki sposób wydala z siebie odpad w postaci pulpy. Pięciostopniowa regulacja umożliwia płynną regulację ujścia pulpy z urządzenia w czasie realnym.

  Pokrętło to powiększa w spory sposób skuteczność pracy mechanizmu wyciskającego:

  • Poziom 5 ustawiasz gdy wyciskarka ma do wyciśnięcia sok z twardych produktów takie jak warzywa korzenne
  • stopnie niższe w sytuacji bardziej miękkich owoców.

  Wraz z podawaniem kolejnych ascetycznców na wałek ślimakowy należy obserwować kanał wylotowy na odpady i przypasowywać wartość numeryczną na pokrętle do tego jak pulpa uchodzi z wyciskarki. Poziom 5 otwiera nam światło ujścia pulpy maksymalnie więc ta opuszcza urządzenie bardzo płynnie i bez oporu. Ustawianie pokrętła na stopnie niższe aniżeli 5 to przymykanie tego światła i powiększanie ciśnienia wyciskania. Pamiętać przy tym należy nie możemy w dowolny sposób manewrować tym pokrętłem tylko trzeba przestrzegać pewnej zasady:

  Im twardszy artykuł, który formuje dużo pulpy tym ten otwór powinien posiadać większe światło którym wydostaje się pulpa z urządzenia, czyli twarde ustawiamy na 5 a miękkie bliżej 0.

  ELEGANCJA I innowacyjnY fason DLA KAŻDEJ KUCHNI

  Wyciskarka Byzoo Rhino to innowacyjne urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co zezwala na genialne wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczycieszy każdą Panią domu.

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • Korpus z silnikiem
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Bęben przetwarzający
  • Tacka zasypowa
  • Sitko do soków
  • Sitko pełne ( do homogenizacji)
  • Nasada bębna
  • Regulator wypływu pulpy
  • 4 końcówki makaronowe
  • 2 końcówki do np. Formowania paluchów chlebowych
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Popychacz
  • Pojemnik na sok
  • Pojemnik na pulpę
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i obcym
  • Karta gwarancyjna

  Specyfikacja
  producent
  Gwarancja silnik / części
  10 lat / 5 lat (działalność: 6 miesięcy)
  Misa - materiał
  Tritan
  Moc
  250 W
  prędkość obrotowa
  ok. 54 obr./min.
  wymiar otworu wsadowego
  około 40mm
  Soki z błonnikiem
  TAK
  technologia wyciskania
  jedno-ślimakowa
  Waga
  5,6 kg
  Wyciska sok z naci
  Tak
  rozmiary (dł x szer x wys)
  40 x 18, x 33,5 cm
  Łatwość czyszczenia
  5/5
  Łatwość obsługi
  5/5

☆ Oscar DA-1200 ☆

Oscar DA-1200 Najniższa Cena Online

☆ Oscar DA-1200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Oscar
 • Nazwa produktu: Oscar DA-1200
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, skuteczność i na codzienne wykorzystywanie. Względy wizualne jeszcze wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

  progresywny, designerski wygląd wyciskarki, sprawia,doskonale się ona ukazuje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa pokrywa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na efektowny wygląd,również na nietrudne utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, że wszelkie odciski są pokaźnie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką ułatwiają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zaimplementowano potrzebne materiały, wymagane w najlepszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został wytwarzany z ULTEMu. Ultem cechuje się tym, iż jest kilkukrotnie twardszy aniżeli plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki czemu do soku nie dostają się żadne zgubne substancje, które występują w plastiku czy metalu. W dodatku mamy pewność co do trwałości elementów, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel przez, które przesuwa się żywność wykonany jest jeszcze z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki istotnie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest jeszcze jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,dodatkowo pionowych. Dzięki czemu wrzucamy obszerniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych też rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma DA 1200 szczególnie należycie poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, albo miękkich. Poradzi sobie w dodatku z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym wynikiem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar DA 1200 to także większy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki temu wyciskarka pracuje skutecznie podczas wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

  Oscar DA 1200 także obszerniejszą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu części.

  Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została w pełni przeprojektowana. W dodatku otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Elementy te przekładają się średnio na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od rodzaju owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator teraz składa się zaledwie z dwóch elementów, dzięki temu także czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu części. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 wyekwipowany w regulator lepiej wyciśnie nam z nad wyraz miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. Dodatkowo możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  trwałość wyciskarki to jej pokaźny atut. Dzięki czemu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

  elementy wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, szczoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę


☆ wyciskarka do cytrusów kilner (5010853233833) ☆

wyciskarka do cytrusów kilner (5010853233833) Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka do cytrusów kilner (5010853233833) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kilner
 • Nazwa produktu: wyciskarka do cytrusów kilner (5010853233833)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  właściwości artykułu:- pakiet do wyciskania świeżych soków: słoik Kilner o obszerności 0,5 l z charakterystyczną pokrywką z klipsami oraz szklany wyciskacz do cytrusów,- pakiet wykonany z wysokiej jakości szkła, pokrywka z klipsami ze stali , a także gumową uszczelką,- wyciskacz jest demontowany, a po zamknięciu pokrywy można uzyskać pojemnik do przechowywania soku,- wyciskacz nadaje się na dodatek do słoików Kilner o pojemności 0,5 l, 1 l, 1,5 l i 2 l,- z przodu tłoczone logo producenta,- słoik można myć w zmywarce (po zdjęciu uszczelki),- nie należy wlewać wrzątku,- opakowany w kartonik.rozmiary: 21 x 15 cm (wys.

  x szer.)objętość: 0,5 lMateriał: szkło, stal nierdzewna, gumaKolor: transparentnyEAN: 5010853233833 ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY


☆ Cooksense HD8801 ☆

Cooksense HD8801 Najniższa Cena Online

☆ Cooksense HD8801 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cooksense
 • Nazwa produktu: Cooksense HD8801
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Czyż ta wyciskarka nie jest efektowna? To najładniejsza i najistotniej wszechstronna wyciskarka pionowa dostępna na polskim rynku z niewiarygodnie niskimi 47 obr./min

  Pragniemy zaprezentować Państwu jedną z najkorzystniejszych, dostępnych wyciskarek. Jest to pionowa Wyciskarka Cooksense HD-8801B (występująca także pod nazwą SLOWSTAR Model 2014 BPA Free). Jest ona jedyną wyciskarką łączącą w sobie najlepsze cechy wyciskarek poziomych oraz pionowych. Dzięki czemu niezwykłemu połączeniu wyciskarka charakteryzuje się:

  • stanowczo innowacyjną technologią wyciskania (cecha standardowa dla innowacyjnych wyciskarek pionowych)

  ma także opcje wyciskarek poziomych takie jak pomiędzy innymi:

  • możliwość mielenia mięsa i bułki tartej

  • szatkowania warzyw

  • homogenizacji towarów

  • robienia lodów z mrożonych owoców, koktajli, sorbetów

  Jest to realne dzięki temu, iż omawiana wyciskarka posiada Mincer.

  Jedną ze ewidentnie największych zalet Wyciskarki Cooksense HD-8801B jest to, że dzięki wolnym obrotom silnika (około 47 obrotów na minutę) i dwuetapowej pracy zapewnia ona najwyższą jakość soków, które bogate są w takie komponenty jak:

  • antyoksydanty

  • witaminy

  • enzymy

  Jest to wyciskanie zbliżone do naturalnego (ręcznego). Wyciskarki, a także sokowirówki szybkoobrotowe w odróżnieniu od omawianej wyciskarki wolnoobrotowej są:

  • mało sprawne (przeszło 60 proc. Produktu nie jest zastosowana)

  • niszczą nie tylko odcień i smak soku, lecz co gorsza,

  • poprzez zbytnie podgrzanie miazgi i soku unicestwiają cenne komponenty odżywcze

  Dzięki zastosowanej pionowej technologii wyciskania wyciskarka nie zapycha się. W trakcie pracy wyciskarki nie ma konieczności popychania produktów, ponieważ ślimak samodzielnie wciąga owoce i warzywa. Z kolei dzięki dużej mocy silnika (200 W) urządzenie jest sprawne, niezwykle potężnie i dokładnie wyciska wszelkie rodzaje warzyw i owoców:

  • rośliny włókniste takie jak szpinak czy sałata

  • miękkie owoce

  • wyjątkowo twarde warzywa (przykładowo burak)

  • kiełki, pszenicę, jęczmień

  wielka moc miażdżenia zagwarantuje ogromny komfort obsługi, a sok nie ulega utlenieniu.

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego minimalistycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niepokaźne, że sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak wyjątkowo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje wspaniale czysty sok.

  stanowczo ważną cechą Wyciskarki Cooksense HD-8801B jest to, że jest ona wytwarzana z tworzyw bezpiecznych dla zdrowia. Jednocześnie sito jak i wałek wyprodukowane pozostały z ULTEMU (z materiału tego wytwarza się między innymi narzędzia chirurgiczne). Oto jego podstawowe parametry:

  • nie posiada szkodliwych bisfenoli

  • materiał nie wchodzi w reakcje z żadnymi związkami chemicznymi (z kwasami owocowymi etc.)

  • jest sterylny

  • jest trwały (aż osiem razy mocniejszy od poliwęglanu)

  • w całości wytrzymały na odkształcenia i uszkodzenia wszystkiego typu

  jednakowo ważnymi cechami towaru z punktu widzenia Klienta jest to,posiada on:

  • silnik pracujący bardzocicho

  • gustowny wygląd

  • minimalny rozmiar (zaledwie 20x20x40 cm)

  • korek niekapek, dzięki któremu znakomicie wymieszamy wszystkie elementy jak smak, zapach w wykonanych sokach i zablokujemy sok kiedy będziemy wymieniać pojemnik.


  Wszystko to powoduje, że wyciskarka ta będzie rewelacyjną ozdobą wnętrza kuchennego. Dzięki wspomnianemu niewiele znaczącemu rozmiarowi wyciskarki, nie trzeba będzie jej każdorazowo wyciągać z szafki i po użyciu z powrotem chować. Jak zaś wiadomo, w sytuacji pokaźniejszych sprzętów i równocześnie niewielkich kuchni taka właśnie potrzeba zwyczajowo zachodzi. Następna zaleta to łatwość obsługi, mycia i czyszczenia wyciskarki.

  dane techniczne:

  • rozmiary: 20 x 20 x 44 cm

  • waga: 8,3 kg

  • sitko oraz ślimak wytwarzane są z ULTEMU

  • liczba obrotów ślimaka: 47 / min

  • moc silnika: 200W

  • gwarancja: na silnik (20 lat) i na części (2 lata)
   - nasza firma jest bezpośrednim importerem firmy Cooksense w Polsce. Dzięki czemu posiadamy bogate zaplecze części zamiennych, a nasz serwis specjalizuje się w naprawach gwarancyjnych marki Cooksense co przekłada się na profesjonalizm, a także wytrzymałość tworzonej pracy. Prowadzimy ponadto serwis pogwarancyjny maszyn nie zakupionych w naszej firmie.

  • dodatki:
   - Mincer (homogenizacja, mielenie, robienie sosów itp.)
   - korek niekapek

  • możliwość wyciskania soków z takich roślin jak:
   - miękkie owoce
   - twarde warzywa
   - rośliny liściaste

  • możliwość produkcji gęstych soków: tak

  • możliwość produkcji koktajli: tak

  • produkcja mleka roślinnego np. Sojowego: tak

  • części z GE Ultem: ślimak, sitko

  • pokrywa: tworzywo sztuczne

  • czas pracy: do 30 min

  • pojemność misy: 350 ml

  • uchwyt: tak

  • łatwość czyszczenia: 5/6

  • łatwość obsługi: 6/6

  pakiet posiada:

  1. Wyciskarka

  2. Ślimak

  3. Szczotki zbierające

  4. Sitko

  5. Obudowę modułu

  6. Pokrywę modułu

  7. Mincer

  8. Dwa pojemniki: sok, pulpa

  9. Szczoteczkę do sitka

☆ Hurom H-100 ☆

Hurom H-100 Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-100
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Hurom H100

  Kochasz soki, lecz mycia nie za niezwykle?

  To znaczy, iż ta wyciskarka jest dla Ciebie!


  HUROM H100 = 100% ZDROWIA
  i
  MINIMUM MYCIA

  ELIKSIR MŁODOŚCI W SZKLANCE

  Hurom - Geniusz Wyciskarek
  Hurom H100 - Geniusz Wyciskarek Hurom

  przełomowa wyciskarka wolnoobrotowa do soków, w której metalowe sita zastąpiono filtrami. Filtr wewnętrzny jest tworzony z Ultemu, a filtr zewnętrzny z PMMA (szkło akrylowe). Po wyciśnięciu soku starczy opłukać komponenty wyciskarki, dzięki czemu mycie zajmuje tylko 5 sekund.

  W sitach nie ma metalu
  Hurom H100 jest pierwszą wyciskarka pionową, w której w sitach nie użyto stopu metalu. A brak sita metalowego skrócił mycie wyciskarki do jednej chwili. Generuje to nową jakość wyciskania soku i użytkowania wyciskarki.

  Co musisz zrobić, by umyć filtry?
  Odkręcić wodę. Przepłukać. To wszystko.

  Mycie w 5 Sekund

  Kłopotliwe czyszczenie komponentów wyciskarki to przeszłość. Robisz sok. Przepłukujesz pojemnik. Robisz następny sok. Nic więcej. Prosto i szybko. Wyciskarka do soków Hurom H100 to wygoda. Prędko wyciskasz sok i jeszcze szybciej myjesz części wyciskarki. Nie musisz choćby używać szczoteczki. Tak łatwo jeszcze nie było. Tak samo myjesz talerz czy szklankę.

  Wyciskanie Soku Pod Ciśnieniem - Innowacja

  Nowa, oryginalna technologia wyciskania soku pod wysokim ciśnieniem minimalizuje utratę wartości odżywczych w soku. Tylko firma Hurom, jako jedyna na świecie, może się poszczycić takim osiągnięciem.

  Sposób na Wyciskarkę świetną?
  Trzeba zaprojektować setki wariantów działania każdej części, później należy przetestować dziesiątki z nich i zbadać ich działanie na przestrzeni wielu lat w różnych warunkach. Potem wybrać ten jeden jedyny najkorzystniejszy typ, wykonać go z najlepszych materiałów i postawić na półce w sklepie. Hurom zrobił to.

  System Filtrów Zamiast Sit

  Różnica miedzy filtrami a sitami: filtry są tak zaprojektowane, żeby pulpa nie gromadziła się między szczelinami. Łatwo się wtedy wyciska sok. Wyciskarka Hurom H100 robi soki za pomocą na nowo zaprojektowanych filtrów w zróżnicowanych kompilacjach:

  • Filtr zewnętrzny
  • Filtr wewnętrzny

  To daje jeszcze obszerniejszą wydajność w wyciskaniu soku i najłatwiejszy z możliwych montaż. Dzięki filtrom zamiast sit błyskawicznie i łatwo myje się wyciskarkę. Starczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą.

  Jakość Soku To Rzecz Najważniejsza

  Wyciskanie soku na zimno to najdoskonalsza technologia uzyskiwania soku. Dlaczego? Bo wysoka temperatura, wysokie obroty, tarcie zabiją witaminy, fitosubstancje i enzymy. Jest tak, kiedy próbujemy wyciskać sok prędko w sokowirówkach i niższej klasy wyciskarkach o sporych obrotach.

  Wyciskarka Hurom 100 to Minimum Obrotów i Maksimum Wartości w Soku

  Hurom H100 ma tylko 43 obroty ślimaka na minutę. Dzięki temu w kilka sekund wyciska najzdrowszy sok bogaty w fitozwiązki, enzymy i witaminy. Zamień warzywa, owoce i zioła na szybciej i lepiej przyswajany sok.

  Sok krystaliczny z Każdego rodzaju towaru

  Wyciskarka Hurom H100 idealnie wyciska każdy rodzaj warzyw, owoców i ziół:

  • Twarde buraki, marchew, seler czy rzepę
  • Miękkie pomidory, maliny i truskawki
  • Zielone, włókniste zioła i warzywa: pokrzywę, jarmuż, szpinak czy trawę pszeniczną

  Nie Tylko Soki

  Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 robi nie tylko soki z owoców, warzyw i ziół, ale także produkty rodzaju premium:

  • Mleko z orzechów - żeby wspomóc prace mózgu
  • Lody i sorbety domowe bez konserwantów
  • Smoothie - z leczniczym błonnikiem

  W zestawie do wyciskarki Hurom H100 są aż 3 filtry:

  • Filtr do Soków przezroczystych
  • Filtr do Smoothie
  • Filtr do Sorbetów, Lodów i Pasztetów...

  Nowa Manetka Do Regulacji Ciśnienia Soku

  Wyciskarka Hurom H100 ma Manetkę do Regulacji Ciśnienia soku. Przesuwasz manetkę w górę albo w dół i regulujesz ciśnienie wewnętrzne. Optymalne przypasowanie manetki do rodzaju produktów pozwala na wyciśnięcie jeszcze więcej soku!
  Otwarcie manetki zapewnia luźny dostęp do wylotu pulpy.

  Pochylona Misa Sokowa

  Misa sokowa w wyciskarce Hurom H100 jest nachylona pod kątem 7 stopni. dzięki temu, sok wylewa się sam z misy do szklanki do ostatniej kropli – wszystko wypłynie, a T nie musisz manewrami przechylać wyciskarki. Mały szczegół, lecz jakże wyraźny przy powszednim wyciskaniu soku.

  Największa Komora Wsadowa

  Aż 160 mm średnicy komory wsadowej! Komora jest podwójna! Możesz jednocześnie wyciskać pokaźniejsze ilości warzyw, owoców i ziół, które wrzucasz do otworu wsadowego pod kątem prostym. Wyciskanie soku przebiega szybciej, łatwiej i wygodniej.

  instynktownie łatwy Montaż
  • Kwadratowy trzpień któryzintegruje korpus wyciskarki Hurom H100 z misa sokową
  • Jednokierunkowe rowki prowadzące w górnej, dolnej i środkowej części komory pozwalają zmontować wyciskarkę Hurom H100 jednym ruchem

  Brak Pulpy w Misie Sokowej
  • Szczelny wałek ślimakowy ma uszczelkę silikonową, która zapobiega gromadzeniu się pulpy, zarówno na dnie misy, jak i na spodzie i wewnątrz wałka ślimakowego
  • Perfekcję poznasz po tym, czego nie zobaczysz. W szklance zobaczysz jedynie sok, a nie zobaczysz pulpy
  • Wyciskarki Hurom od zawsze wyróżnia przejrzystość soku. Po tym najlepiej rozpoznać oryginał
  ekskluzywny Wygląd Bez Zbędnych Dodatków

  Połączenie szlachetności materiałów z elegancją innowacyjnego designu. Twoja wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H100 nie jest zwykłym urządzeniem, ale częścią Twojej kuchni na co dzień. Znakomicie wkomponuje się w każdą przestrzeń, nawet tą najistotniej wymagającą.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to zdrowie w najlepszym opakowaniu.
  Podaj najzdrowszy sok na śniadanie swym dzieciom. Sobie zafunduj sobie energetyczną bombę sokową zamiast kawy. Zyskaj moc na cały dzień. A po pracy poczęstuj świeżo wyciskanym sokiem gości. Spraw, żeby każdy dzień był wyjątkowy. Zdrowy styl życia to Twoja codzienność.

  Co Słychać w Wyciskarce Hurom H100?

  Nic. Jest cicha jak owoc, z którego uzyskujesz sok. Masz ochotę na świeżo wyciskany sok wewnątrz nocy? Proszę niezwykle.
  Śmiało możesz zrobić sok. Wszyscy domownicy i sąsiedzi będą spali, nikt się nie obudzi.

  Dlaczego Warto Wybrać Wyciskarkę Hurom H100?
  • Najbogatszy w elementy odżywcze sok dzięki niskim obrotom ślimaka
  • Filtry zamiast sitek - nieskomplikowane mycie
  • Mniej składników do mycia przy zachowaniu wszystkich funkcji
  • Brak pulpy w soku - idealnie klarowny sok
  • Najłatwiejsze czyszczenie, w zasadzie brak czyszczenia – nie musisz używać szczotki
  • obszerna funkcjonalność: soki, smoothie, lody i nie tylko
  • znaczna komora wsadowa: wrzucasz więcej artykułów jednorazowo
  • Cicha praca
  • Niskie zużycie energii
  • minimalistyczny design i niepokaźne gabaryty
  • Światowa firma w Twoim domu: już ponad milion konsumentów w 70 krajach ma wyciskarkę Hurom i cieszą się zdrowiem każdego dnia

  2 odcienie Wyciskarki Hurom H100 Do Wyboru:
  • Czarna Perła
  • Platyna

  Co posiada zestaw?
  • Korpus wyciskarki
  • Podwójna komora wsadowa
  • Misa sokowa z manetką do regulacji ciśnienia soku
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Filtr wewnętrzny
  • Filtr zewnętrzny do soków przejrzystych
  • Filtr zewnętrzny do soków gęstych
  • Mincer do lodów (sito do mielenia)
  • Pojemnik na pulpę
  • Pojemnik na sok
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Książkę z przepisami w języku polskim


☆ Novis Vita Juicer ☆

Novis Vita Juicer Najniższa Cena Online

☆ Novis Vita Juicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novis
 • Nazwa produktu: Novis Vita Juicer
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków logo
  Pierwsza na świecie wielofunkcyjna wyciskarka soków
  Vita Juicer to nowy rodzaj urządzenia kuchennego od Novisa łączący w sobie cztery funkcje: wyciskarkę do cytrusów, wirówkę odśrodkową, smoothie maker i Vitatec® (połączenie wirówki i wyciskarki do cytrusów). Novis Vita Juicer to najwyższej klasy artykuł opracowany w Szwajcarii dla osób lubiących zdrowy i naturalny styl życia. Najwyższa jakość produkcji, nowoczesna technologia, wzornictwo i stosowne zastosowanie użytych tworzyw czyni z Novis Vita Juicer światowego lidera w dziedzinie maszyn do pozyskiwania świeżych, naturalnych soków i smoothie’s w warunkach domowych.
  Novis Vita Juicer pakiet promocyjny
  Skład zestawu:

  Dzbanek - wys. 15 cm / 500 ml
  Szklanka - wys. 12 cm / 250 ml (x4)
  Mieszadełko - 20 cm

  Wnioski z testu przeprowadzonego przez Haus&Garten (4/2014):
  „Vita Juicer oferuje dużo funkcji i dużo mocy za rozsądne pieniądze; jest nietrudny w obsłudze i ma dużo sprytnych szczegółowych rozwiązań. Wyniki pracy są szczególnie prawidłowe. Jego poziom hałasu uniemożliwia sporom sąsiedzkim przy porannym przygotowywaniu koktajli. Jakość obróbki jest niekwestionowana, a gruntowne czyszczenie jest przystępne. W sytuacji Vita Juicer, Novis obiecuje niemało – i to zapewnia. Vita Juicer to dojrzała, poręczna i użyteczna wyciskarka soków nie posiadająca obecnie żadnej konkurencji na rynku, która mogła by ją pobić, a nawet zbliżyć się do niej.”
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków funkcje

  Vita Juicer łączy w sobie mocne strony sokowirówek, pras i wyciskarek do soków, lecz jest czymś więcej, bo nie ma ich wad.
  Przewaga Vita Juicer’a nad tradycyjnymi sokowirówkami:

  autoregulacja prędkości obrotowej Vita Juicer’a w zależności od konsystencji użytych owoców lub warzyw nie powoduje nagrzewania i utleniania powstałego soku. Dzięki temu powstaje pełnowartościowy napój, bez utraty cennych witamin, enzymów i mikroelementów, który stosownie przechowywany zachowa swoje atrybuty przez dłuższy czas.
  wyjątkowo cicha praca silnika co zostało zauważone przez specjalistów z Haus&Garden: „Nie rzadko klasyczne sokowirówki przekraczały w trakcie pracy 70 dB, natomiast Vita Juicer zwraca na siebie uwagę tylko dyskretnymi 56 dB. W percepcji człowieka oznacza to pokaźny spadek poziomu hałasu, w skrócie Vita Juicer jest przyjemnie cichy.”
  klasyczne sokowirówki mają silniki o mocy 800 – 1200 W. Spory moment obrotowy i optymalizacja pracy sprawia, że 240-watowy silnik Vita Juicer’a wykonuje tą samą pracę, powoduje to, że jest on niezwykle ekonomiczny.
  choć w Novis Vita Juicer przyrządzenie większości soków zajmuje 2-5 minut to urządzenie może pracować bez przerwy do 20 minut!!! Dla zwykłych sokowirówek jest to wynik nieosiągalny, ponieważ wyraźnie wcześniej się przegrzewają i muszą przerwać pracę.
  większość sokowirówek ma problemy z wyciskaniem soku z warzyw liściastych (sałata, jarmuż, kapusta, itp.) i owoców jagodowych (borówek, malin, jeżyn, itp.) – dla Vita Juicer’a to żaden problem.
  tarcza wirówki Vita Juicer’a proponuje nad wyraz korzystne rozdrabnianie owoców co uniemożliwia prędkiemu zapychaniu siatki/filtra.
  łatwość mycia i utrzymania w czystości – wszystkie części Vita Juicer’a posiadające kontakt z owocami lub sokiem można w nietrudny sposób zdemontować i umyć w zmywarce, dzięki czemu codzienne korzystanie z Vita Juicer’a nie będzie problemem.

  Wyższość Vita Juicer’a nad prasami i wyciskarkami ślimakowymi:

  podstawowym mankamentem pras i wyciskarek ślimakowych jest długi czas przygotowywania napojów, na który wpływa równocześnie wolno pracujący silnik, jak i czasochłonne optymalne przygotowanie owoców i warzyw.
  wielki lej wsypowy i automatycznie dostosowywane obroty silnika 100-2.000 obr./min (w zależności od twardości owoców/warzyw) powoduje, iż przygotowanie soku w Vita Juicer’ze jest pokaźnie szybsze i łatwiejsze.
  Vita Juicer może przygotować sok o dowolnie wybranej przez użytkownika konsystencji.
  wyciskarki ślimakowe nie do końca radzą sobie z przygotowaniem soku z warzyw korzeniowych np. Marchewki, buraka, selera. Bez odpowiedniego wstępnego rozdrobnienia np. Buraka czy marchewki zdarza się, iż dochodzi do unieruchomienia ślimaka i zatrzymania silnika dlatego również producenci tego typu maszyn, przewidzieli bieg wsteczny do wycofania wsadu.
  Novis Vita Juicer znakomicie radzi sobie z pozyskaniem soku z warzyw korzeniowych (burak, marchewka, seler). Dzięki szerokiemu lejowi wsypowemu możemy dozować całe marchewki, a burak czy seler przeciętnej wielkości starczy przekroić na połówki.
  przygotowanie soku z owoców cytrusowych w wyciskarkach ślimakowych wymaga optymalnego ich przygotowania tzn. Obrania i podzielenia na cząstki. Są to czynności czasochłonne podczas których tracimy dużo cennego soku. W wyciskarce Vita Juicer starczy przekroić owoce na połówki (bez obierania), co wyraźnie przyśpiesza przygotowanie soku.


  Możliwości i liczne zalety Vita Juicer’a przedstawia poniższy film:

  Wyższość Vita Juicer’a nad prasami i wyciskarkami soku:

  podstawowym mankamentem pras i wyciskarek soku jest długi czas przygotowywania napojów, na który wpływa równocześnie wolno pracujący silnik, jak i czasochłonne odpowiednie przygotowanie owoców i warzyw. Spory lej wsypowy i silnik dochodzący do 2.000 obr./min. Powoduje, iż przygotowanie soku w Vita Juicer’ze jest widocznie szybsze i łatwiejsze.
  podczas gdy Vita Juicer może przygotować sok o dowolnie wybranej przez użytkownika konsystencji, wyciskarki soku nie mają możliwości uzyskania soków krystalicznych.
  wyciskarki soku nie radzą sobie najlepiej z przygotowaniem napoju z niektórych owoców i warzyw (np. Marchewki), z którymi Vita Juicer nie ma najmniejszego problemu!!!
  przygotowanie soku z owoców cytrusowych w wyciskarce wymaga optymalnego ich przygotowania tzn. Obrania ze skórki i podzielenia na cząstki, podczas gdy dla Vita Juicera starczy przekroić owoce na połówki, co znacznie przyśpiesza przygotowanie napoju.

  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków 4w1
  Wielofunkcyjność
  Novis Vita Juicer to konkretne, kompaktowe oraz innowacyjne urządzenie zadziwiające swoją wszechstronnością, które łączy w sobie funkcjonalności: wyciskarki do cytrusów, wirówki odśrodkowej, smoothie maker’a/blendera i Vitatec® (połączenie wirówki odśrodkowej i wyciskarki do cytrusów). Wszechstronność urządzenia zawstydza konkurencję. Przy użyciu Novis Vita Juicer możesz przygotować szeroką gamę zdrowych i smacznych napojów, od lekkich i przejrzystych soków po gęste, kremowe smoothie. Nie było do tej pory na rynku sprzętu, który potrafi w tak prosty sposób przemienić ulubione owoce i warzywa w soki czy desery, na które masz właśnie ochotę.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków vitatec
  Vitatec®
  Nowością w Vita Juicer, co przebija inne maszyny, jest to, iż wyciskarka do cytrusów i wirówka mogą być użytkowane w tandemie zwanym Vitatec® (rozwiązanie zastrzeżone przez Novis). Sok stworzony tą metodą jest wyjątkowo gładki, o delikatnej strukturze i wolny od nasion. Wisienką na torcie jest to,skuteczność soku wzrasta przeciętnie o 21% (test Haus&Garten 4/2014). Wynik ten jest po prostu genialny w porównaniu z innymi wyciskarkami do cytrusów i staje się nowym punktem odniesienia.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków citromax
  Citromax®

  Citromax® to opatentowany przez Novis nowatorski stożek wyciskarki do cytrusów. Jego ząbkowane krawędzie i adekwatnie zaprojektowany kształt sprawiają, iż miąższ owoców jest maksymalnie wykorzystany – żadne włókno ani kropla zdrowego soku nie jest marnowane.

  Citromax® został tak skonstruowany, by maksymalnie wycisnąć sok z każdego cytrusa, bez względu na to czy jest to limonka, czy wielki grapefruit.

  Citromax® wytwarzany jest z najwyższej jakości Tritanu, tworzywa wolnego od zgubnego Bisfenolu A (BPA free). Ze względu na swoje unikatowe atrybuty Tritan stosowany jest wszędzie tam gdzie potrzebna jest solidność na obszerne różnice ciśnień albo spore obciążenia mechaniczne (np. Szyby samolotowe i osłony kasków zawodników F1). Zastosowanie Tritanu sprawia, że części z niego produkowane zachowują swój wygląd i parametry przez długi czas – oporne są na działanie czynników chemicznych (kwasy spożywcze) i mechanicznych (mycie w zmywarce).

  dodatkowo, dzięki bezpiecznej lecz stosunkowo dużej prędkości obrotowej stożka (100 obr./min.), Citromax znacznie szybciej wyciska sok konwencjonalne wyciskarki do cytrusów, które rzadko osiągają ponad 40 obr./min.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków drophold
  Drophold®
  nieskomplikowany w konstrukcji, czyszczeniu i w obsłudze dzióbek/wylewka, zapobiega kapaniu soku po skończonej pracy. Po naciśnięciu ku dołowi wylewka jest gotowa do pracy i dozowania soku, po podniesieniu do góry wylot soku jest zamknięty (patent Novis). W trakcie wyciskania soku wylewka powinna znajdować się w dolnym położeniu (sok dozowany jest do szklanki/dzbanka).
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków łatwość czyszczenia
  Łatwość czyszczenia

  Wszystkie części mające kontakt z owocami i sokiem mogą być łatwo demontowane i myte w zmywarce. W szczególności wirówka może być demontowane na dwie części (sitko i tarczę wirówki) i dlatego jest proste w czyszczeniu. Te rozwiązania powodują, iż świeżymi i zdrowymi sokami możemy się cieszyć każdego dnia, bez myślenia o czaso- i pracochłonnym zmywaniu.
  Łatwość czyszczenia Vita Juicer'a jest jego cechą rozpoznawczą.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków amortyzacja
  Kultura pracy
  Masywny korpus (odlew), wyjątkowo cichy silnik i sprężyste, gumowe amortyzatory pod urządzeniem sprawiają, że praca z Novis Vita Juicer jest niezwykle wygodna. Urządzenie stoi zrównoważenie na blacie, a dzięki zaimplementowaniu gumowych amortyzatorów nie przesuwa się. W Novis Vita Juicer zaimplementowano bardzo ekonomiczny, cichy silnik (56 dB) prądu stałego z elektronicznym modułem sterowania, który powoduje, że urządzenie „startuje” niezwykle rozciągliwie, płynnie wchodząc w wyższe obroty jak także płynnie wyhamowuje w chwili zatrzymania. Brak szarpania jak to ma miejsce w innych urządzeniach.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków aplikacje
  Vita Club

  Jako członek klubu możesz również korzystać z aplikacji Vita Juicer App, równocześnie w celu zarejestrowania urządzenia jak i poznawania naszych przepisów na zdrowe i smaczne soki, a także koktajle. Przepisy zostały opracowane poprzez specjalistów żywienia, a także dietetyków. Aplikacja przystępna na urządzeniach mobilnych (iOS, a także Android) tylko dla posiadaczy Novis Vita Juicer’a.
  W Vita Club każda receptura posiada informację o gramaturze produktów jakie należy przygotować, by uzyskać porcje soku dla 1, 2, 3 …10 osób. Receptury w aplikacji podzielone są według dwóch kluczy tj.: rodzaju użytego surowca (zróżnicowane owoce i warzywa), a także według 8 kategorii tj.:

  soki klasyczne
  soki dietetyczne
  soki oczyszczające
  soki energetyczne
  soki dla całej rodziny
  soki dla dzieci
  soki dla sportowców
  koktajle/smoothie’s

  W aplikacji znajduje się też kopalnia wiedzy na temat wartości odżywczych, witamin i mikroelementów zawartych w sokach i koktajlach, przygotowanych na bazie poszczególnych owoców i warzyw. Wiedza przydatna w używaniu diet owocowych i warzywnych oraz sokoterapii.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków nagrody i wyróżnienia
  Nagrody i wyróżnienia

  Novis Vita Juicer jest laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych i testów konsumenckich. Doceniony został za swoją postępowość, nieszablonowy design, funkcjonalność i wartości użytkowe nagrodami: Best of the Best Reddot 2014;KitchenInnovation of the Year® 2014 oraz oceną bardzo dobry (1,3) w teście Haus&Garten (4/2014).
  Opinię ekspertów potwierdzają tysiące zadowolonych Klientów z całego świata.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków spory lej wsypowy
  szeroki lej wsypowy
  Dzięki specjalnemu kształtowi wlotu, owoce i warzywa mogą być wyjątkowo prosto wkładane do urządzenia. Większość z nich może być wrzucane w pełni, a tylko pokaźniejsze wymagają przekrojenia. Oznacza to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych wyciskarek i sokowirówek nie trzeba ich wciskać. Dzięki optymalnemu kształtowi leja owoce i warzywa są dosłownie wciągane do urządzenia.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków autospeed
  Autospeed – autoregulacja szybkości
  Novis Vita Juicer ma tylko jeden przełącznik (ON/OFF), a zatem jest dziecinnie prosty w używaniu. To inteligentne urządzenie reguluje własną prędkość i reaguje automatycznie na rozmaitą twardość i konsystencję owoców i warzyw, bez konieczności stopniowania obrotów jak to ma miejsce w innych wyciskarkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu i zastosowaniu inteligentnego sensora regulującego prędkość w zależności od twardości owoców i warzyw, Novis Vita Juicer jest jedynym urządzeniem na rynku, które zezwala na pozyskiwanie soku w optymalnych szybkościach dla optymalnych owoców i warzyw bez efektu nagrzewania i natleniania soku.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków opakowania
  Dbałość o środowisko
  Projektując Vita Jucer Novis starał się wprowadzać rozwiązania przychylne dla środowiska. Znalazło to odzwierciedlenie w zastosowanych technologiach, użytych materiałach i rozwiązaniach logistycznych. Wszystkie komponenty urządzenia, w tym metalowy odlew korpusu są łatwe do ponownego przetworzenia.
  Na pro ekologiczność wyrobu wpływa w dodatku typ opakowania i optymalizacja logistyki. Opakowanie Novis Vita Jucer zostało zaprojektowane w ten sposób, aby zużywać minimalną liczba tworzyw i równocześnie maksymalnie użyć powierzchnię palety transportowej.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków flaga
  Szwajcarska jakość
  Vita Juicer został zaprojektowany i skonstruowany w Szwajcarii i w pełni oddaje utożsamiane z tym wartości, takie jak: innowacyjność, wysoka jakość i precyzja wykonania, luksusowość i prestiż.
  barwny świat Novis

  Wyciskarki Vita Juicer dostępne są w szerokiej gamie energetycznych odcieni dzięki temu genialnie wkomponują się w aranżacja każdej kuchni. Urządzenia pokryte są proszkowo lakierem i wielokrotnie wypalane co sprawia,barwy są nad wyraz żywe, a przy tym powłoka jest wyjątkowo trwała i oporna na ścieranie.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków biała
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków kremowa
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków niebieska
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków żółta
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków zielona
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków pomarańczowa
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków czerwona
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków czarna
  NOVIS EXCLUSIVE LINE
  W tej linii wyciskarek proponuje dwa wytworne wykończenia Cherry Red oraz Chrom. Vita Juicer Exclusive Line Cherry Red – korpus urządzenia jest pokryty szczególnie drogim lakierem z wynikiem specjalnym w odcieniu wiśniowym. W poprawnie oświetlonym pomieszczeniu lakier oddaje swoją głębię, a urządzenie ukazuje się naprawdę wytwornie. Vita Juicer Exclusive Line Chrom – korpus urządzenia jest pokryty chromem metodą galwaniczną i doszlifowany na połysk. Efekt lustra i refleksy świetlne powodują, iż Vita Juicer Chrom wygląda jak obszerny diament. Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków wiśnia
  Novis Vita Juicer wyciskarka do soków chrom
  dane technologiczne:
  Napięcie znamionowe
  220-240 V
  Moc
  240 W
  Częstotliwość
  50/60 Hz
  Maksymalne wymiary (szerokość x głębokość x wysokość)
  22 x 23 x 43 cm / 8,7x 9 x 17 cali
  Wysokość strumienia soku
  15,2 cm / 6 cali
  Ciężar
  6,8 kg / 15 lb
  Długość przewodu
  1 m / 3,28 ft
  Materiał użyty do wykonania obudowy
  aluminiowy odlew ciśnieniowy
  Materiał użyty do wykonania dzióbka
  stal szlachetna
  Sprawdzone zgodne z
  EN / IEC 60335 (IEC 60335-2-14 i IEC 60335-1)
  Gwarancja na produkt
  3 lata
  Wysokość 55 cmDługość 25 cmSzerokość 25 cm

☆ Lund 6784 ☆

Lund 6784 Najniższa Cena Online

☆ Lund 6784 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lund
 • Nazwa produktu: Lund 6784
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:


  dane technicze:

  marka:Lund
  Symbol: 67840
  kolekcja: GRH
  Materiał: PCTG wolny od BPA
  wykorzystanie: przygotowywanie soków owocowych, warzywnych i ziołowych o najróżniejszej gęstości | przygotowywanie koktajli mlecznych | przygotowywanie lodów | przygotowywanie przecierów dla dzieci
  Zawartość zestawu: wyciskarka | pojemnik na sok | pojemnik na miąższ | filtr z niewielkimi oczkami do rzadkiego soku | filtr z dużymi oczkami do gęstego soku | filtr bez oczek do mrożonych owoców | szczoteczka do czyszczenia s
  Obroty: 65 min?1
  Masa: 2.8 kg
  Napięcie: 220-240 V a.c.
  Moc: 150 W
  Stopień ochrony: IPX0
  Cyfrowy panel sterowania: nie
  Częstotliwość: 50/60 Hz
  Klasa izolacji elektrycznej: I
  Rękojeść: tak
  wariant silnika: DC | dwukierunkowy
  wymiary zewnętrzne urządzenia gotowego do pracy: 260x180x405 mm
  Możliwość mycia w zmywarce: tak
  Bieg wsteczny: tak
  objętość pojemnika na miąższ: 1 l
  objętość pojemnika na sok: 1 l
  Korek niekapek: tak
  ilość filtrów: 3  W wolnoobrotowej wyciskarce LUND prosto przygotujesz zdrowe, świeże i pełne witamin soki, koktajle mleczne i sorbety. Urządzenie posiada wszystkie potrzebne udogodnienia takie jak bieg wsteczny, nóżki antypoślizgowe i szczelna zatyczka „niekapek".

  informacje

  moc: 150W
  silnik DC - dwukierunkowy
  prędkość: 65 RPM
  materiał: PCTG (BPA FREE - wolne od BPA)
  pojemność pojemników: 1l
  3 warianty filtrów
  nóżki antypoślizgowe
  szczelna zatyczka zapobiegająca kapaniu
  bieg wsteczny
  wlot 4,5 x 3,5cm
  uchwyt upraszczający przenoszenie
  możliwość mycia części komponentów w zmywarce
  blokada przed niekontrolowanym uruchomieniem. Urządzenie nie zacznie działać zanim korzystnie nie zamontujemy wszystkich części.
  rozmiary wyciskarki: 26 x 18 x 40,5cm (długość x szerokość x wysokość)
  AKCESORIA:

  pojemnik na miąższ - 1l
  pojemnik na sok - 1l
  szczoteczka do czyszczenia sit i pojemników
  filtr z nieznacznymi oczkami do rzadkiego soku
  filtr z wielkimi oczkami do gęstego soku
  filtr bez oczek do mrożonych owoców
  wyprofilowany ślimak
  podstawa filtra z gumowymi elementami oczyszczającymi filtr
  popychacz
  MOŻLIWOŚĆ PRZYGOTOWANIA:

  soków owocowych, warzywnych i ziołowych o różnej gęstości
  koktajli mlecznych
  lodów
  przecierów dla dzieci


  zalety:

  Cicha praca i energooszczędność – wolnoobrotowy silnik o mocy 150W i 65 obrotom na minutę zapewnia oszczędność energii i cichą pracę.
  sprawność – wyciskarka wolnoobrotowa wyjątkowo starannie miażdży komponenty dając dużą liczba soku i wyjątkowo suchy miąższ.
  Wygoda – w wyciskarce pionowej wałek ślimakowy znajduje się w pionie, dzięki temu warzywa i owoce nie wymagają ciągłego popychania. Wyciskanie przebiega szybciej niżeli w wyciskarkach poziomych.
  Zdrowie – specjalnie wyprofilowany ślimak delikatnie i powoli miażdży składniki a następnie przy wolnych obrotach przeciska produkty przez sitko wyciskając z nich soki. Dzięki czemu nie są one napowietrzone i zawierają dużą ilość części odżywczych
  dostatek – dzięki zestawowi 3 filtrów wyciskarka zezwala na przygotowanie rzadkich i gęstych soków i lodowych sorbetów.
  Bezpieczeństwo – komponenty wyciskarki wolne są od BPA (bisfenolu A), który według badań może posiadać zgubny pływ na zdrowie.
  Łatwość mycia i porządek w miejscu pracy – większość składników można myć w zmywarce. Dodatkowo do zestawu załączona jest szczoteczka ułatwiająca czyszczenie m.in. Filtrów. Szczelna zatyczka „niekapek" zapobiega niekontrolowanym wyciekom soku. Otwarty otwór na miąższ ułatwi jego czyszczenie. Zalecamy opłukanie wszelkich składników od razu po pracy zanim wyschną resztki owoców i warzyw
  Stabilność – towar gromadzi antypoślizgowe nóżki uniemożliwiające przemieszczaniu się urządzenia.


  Uwaga, najtańsze modele na rynku typowo nie mają wyjątkowo ważnego elementu – gumy w podstawie filtra, która oczyszcza filtr a tym samych zapobiega jego zatykaniu. Na dodatek w najtańszych wyciskarkach szybkość sięga choćby 90 obrotów na minutę, co niekorzystnie wpływa pomiędzy innymi na napowietrzanie się soków..  wyciskarka
  pojemnik na sok
  pojemnik na miąższ
  filtr z śladowymi oczkami do rzadkiego soku
  filtr z sporymi oczkami do gęstego soku
  filtr bez oczek do mrożonych owoców
  szczoteczka do czyszczenia

  **

  fotografie poglądowe.  EAN: 5906083038037
  Kod Producenta: 67840
  Waga: 3 kg


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do soków – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do soków, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do soków jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wyciskarka ręczna do cytrusów (5901890067102) ☆

Wyciskarka ręczna do cytrusów (5901890067102) Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka ręczna do cytrusów (5901890067102) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TEESA
 • Nazwa produktu: Wyciskarka ręczna do cytrusów (5901890067102)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka ręczna do cytrusów

  Zaczynasz dzień od szklanki świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy? A może lubisz relaksować się przy kubku gorącej herbaty z cytryną? Niezależnie od tego, na co masz ochotę, ręczna wyciskarka do cytrusów Teesa pomoże Ci w przygotowaniu napoju.

  Wyciskacz ręczny do cytrusów Teesa spory, 0,5-litrowy pojemnik, z wyprofilowanym lejkiem, który upraszcza przelewanie soku. Co więcej, akcesorium ma także komfortowy uchwyt, który powiększa wygodę w trakcie pracy.

  Warto zaznaczyć, że ręczny wyciskacz do cytrusów Teesa jest wolny od BPA. Oznacza to, że został wykonany bez zastosowania materiałów zawierających bisfenol, co jest szczególnie ważne dla walorów zdrowotnych wyciskanego soku.


☆ Esperanza EKJ001 ☆

Esperanza EKJ001 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza EKJ001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EKJ001
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do owoców cytrusów elektryczna CLEMENTINEEstetycznie wytworzona i prosta w obsłudze!Szklanka świeżego soku wypita zaraz po przebudzeniu daję siłę i energię na cały dzień - najkorzystniejsze są oczywiście te przygotowane samemu.Jedyne czego Ci trzeba to postępowa i kompaktowa elektryczna wyciskarka do soków.Dzięki niej w szybki i prosty sposób codziennie rano przygotujesz dla siebie i rodziny zdrowy, naturalny sok wyciśnięty ze świeżych owoców.Bez najmniejszego problemu wyciśniesz sok z takich cytrusów jak: cytryny, pomarańcze, limonki, grejpfruty itp.Wyciskarka Clementine wyposażona pozostała w uniwersalny stożek, który umożliwia wyciśnięcie soku jednocześnie z mniejszych jak i pokaźniejszych owoców.Dla uzyskania ulepszonej wydajności stożek obraca się automatycznie w prawą lub lewą stronę.funkcjonalny dzióbek, który usprawnia przelanie soku do szklanki. Oraz estetycznie wytwarzana - bez wątpienia wpisze się w wystrój Twojej kuchni!Urządzenie proste w obsłudze.Jak wycisnąć sok z pomarańczy to bardzo proste!- umieść wtyczkę kabla zasilającego w kontakcie;- dopilnuj żeby wyciskarka stała jednostajnie; najlepiej na gładkiej powierzchni np.

  blacie, stole itp.;- rozetnij pomarańczę na pół, następnie umieść jedną połówkę w stożku wyciskającym;- finezyjnie dociśnij owoc do stożka i przyciśnij, po chwili wyciskarka samoistnie się uruchomi;- kiedy pojemnik napełni się już świeżym sokiem, przelej jego zawartość do szklanki i smacznego! nietrudny w czyszczeniu, po każdym użyciu należy opłukać/umyć poszczególne elementy wyciskarki.Urządzenie wysoce energooszczędne, bezpieczne w użytkowaniu - nie zmienia wartości odżywczych i walorów smakowych przygotowywanych soków.genialny pomysł na podarek.atuty produktu:- artykuł nowy, wysokiej jakości;- wyprodukowany z najkorzystniejszych tworzyw;- elektryczna wyciskarka do cytrusów;- przeznaczona do wyciskania soków praktycznie z wszelkich cytrusów;- nie wpływa na smak i wartości odżywce wyciśniętego soku;- włącza/wyłącza się samoczynnie;- progresywny design;- estetyczne wykonanie;- prosta obsługa;- szybki montaż, demontaż;- urządzenie nieskomplikowane w czyszczeniu i przechowywaniu;- bezpieczne stosowanie;- certyfikat CE;- urządzenie wydajne i energooszczędne;- rewelacyjny pomysł na podarek;- przyda się w każdej kuchni;Specyfikacja technologiczna towaru:- pojemność dzbanka: 0,7 l;- wyekwipowana w specjalny dziobek ułatwiający przelewanie soku z urządzenia do szklanki;- uniwersalny stożek obracający się w lewo albo prawo;- zużycie mocy: 25W;- częstotliwość: 50 Hz;- zasilanie: 230V;- długość przewodu zasilającego: 88 cm;- kolor urządzenia: biały;- waga produktu: 1 kg;towar znajduje się w estetycznym, oryginalnym opakowaniu....


☆ wyciskarka do cytrusów kilner (5010853233833) ☆

wyciskarka do cytrusów kilner (5010853233833) Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka do cytrusów kilner (5010853233833) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kilner
 • Nazwa produktu: wyciskarka do cytrusów kilner (5010853233833)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  cechy produktu:- komplet do wyciskania świeżych soków: słoik Kilner o objętości 0,5 l z charakterystyczną pokrywką z klipsami i szklany wyciskacz do cytrusów,- pakiet wyprodukowany z wysokiej jakości szkła, pokrywka z klipsami ze stali , a także gumową uszczelką,- wyciskacz jest demontowany, a po zamknięciu pokrywy można uzyskać pojemnik do przechowywania soku,- wyciskacz pasuje w dodatku do słoików Kilner o objętości 0,5 l, 1 l, 1,5 l, a także 2 l,- z przodu tłoczone logo firmy,- słoik można myć w zmywarce (po zdjęciu uszczelki),- nie należy wlewać wrzątku,- opakowany w kartonik.wymiary: 21 x 15 cm (wys.

  x szer.)pojemność: 0,5 lMateriał: szkło, stal nierdzewna, gumaKolor: przejrzystyEAN: 5010853233833 ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY


☆ Hendi zbiornik na sok - wyciskarka elektryczna do cytrusów - kod product id ☆

Hendi zbiornik na sok - wyciskarka elektryczna do cytrusów - kod product id Najniższa Cena Online

☆ Hendi zbiornik na sok - wyciskarka elektryczna do cytrusów - kod product id - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi zbiornik na sok - wyciskarka elektryczna do cytrusów - kod product id
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Zbiornik na sok - wyciskarka elektryczna do cytrusówDane technologiczneModel Urządzenia: Wyciskarka do cytrusów Hendi (221204)×Wyciskarka do cytrusów Hendi (221204)Wyciskarka elektryczna do cytrusów - kod 221204 DTR, Wyciskarka elektryczna do cytrusów - 221211 model urządzenia: Wyciskarka do cytrusów Hendi (221204)×Wyciskarka do cytrusów Hendi (221204)Wyciskarka elektryczna do cytrusów - kod 221204 DTR Producent: HENDI


☆ Hendi Wyciskarka wolnoobrotowa - Zbiornik na sok 221044 - kod Product ID ☆

Hendi Wyciskarka wolnoobrotowa - Zbiornik na sok 221044 - kod Product ID Najniższa Cena Online

☆ Hendi Wyciskarka wolnoobrotowa - Zbiornik na sok 221044 - kod Product ID - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi Wyciskarka wolnoobrotowa - Zbiornik na sok 221044 - kod Product ID
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa - Zbiornik na sok 221044Dane techniczneModel Urządzenia: Wyciskarka do cytrusów Hendi wolnoobrotowa (221044) model urządzenia: Wyciskarka do cytrusów Hendi wolnoobrotowa (221044) Producent: HENDIPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka do soków najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do soków w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do soków w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do soków nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do soków opinie,
 • dobra wyciskarka do soków cena,
 • wyciskarka do soków ranking,
 • wyciskarka do soków jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...