Najlepsze wyciskarki do 800 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 800 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do 800 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 800 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 800 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 800 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 800 zł, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Kenwood JMP600 ☆

Kenwood JMP600 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  100% naturalnego soku Zbilansowana dieta, a także wybór wartościowych produktów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Prosto jednak zagubić się w gąszczu danych i porad na ten temat.

  Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają prosto wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw - w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki delikatnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimno Czy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, przezroczysty, orzeźwiający i zniewalający żywą barwą, lecz też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki$157 To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a jednocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

  Ich przygotowanie jest dzisiaj realne we własnej kuchni, dzięki postępowym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wydobywa z owoców więcej komponentów odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka.

  Wolne obroty - do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych części owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które powodują, iż do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację pokaźnych ilości witamin.

  Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki posiadają żywe barwy i są krystaliczne. Intensywny smak owoców zaawansowane funkcje nowej wyciskarki Kenwood i unikalny system pracy na wolnych obrotach zapewniają wysoką ekstrakcję soku.

  w sytuacji soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko umożliwia regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo - warzywne np.

  na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej sprawności i prędkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje szczególnie cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, buduje jedynie 58,5 dB, zapewniając komfort i spokój podczas pracy.

  postępowa i skuteczna Wyciskarkę PureJuice JMP600 charakteryzuje postępowa konstrukcja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych składników - ślimaka i sita. To rozwiązanie zapewnia nie tylko większą efektywność i trwałość urządzenia, ale niweluje też problem zapychania i znacznie upraszcza czyszczenie maszyny.

  Na wysoką sprawność wyciskarki ma też wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku. 1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, pełną witamin i mikroelementów.

  Łatwe czyszczenie Nowa wyciskarka jest nie tylko skuteczna, ale też instynktowna i prosta w obsłudze. Wyróżnia ją progresywna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby. To rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości urządzenia.

  wystarczy mniej aniżeli szklanka zwykłej wody, by po zatkaniu profesjonalnego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw. Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 została zaopatrzona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, uniemożliwiający zapychaniu.

  Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z obszerniejszej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra. Specyficzny korek Kolejnym rozwiązaniem, wyróżniającym wyciskarkę Kenwood jest standardowy korek, który pozwala na zatkanie misy z sokiem i jego skrupulatne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek został na stałe zastosowany w wylot kranu urządzenia i wyposażony w poręczne zakładki,,motylki" po bokach. Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, zapobiega zachlapaniu dłoni, kiedy wyjmujemy go, aby nalać przygotowany sok.

  To bardzo ważne w przypadku soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której zawiera się sok, pozwala na jego skrupulatne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. Przy przygotowywaniu takich soków, wykorzystanie korka jest potrzebne.

  Tylko tak skonstruowany i wbudowany, jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu dłoni, gwarantując całkowitą higienę pracy. Kompaktowość i design Stylowy design i kompaktowe wymiary wyciskarki sprawiają,pasuje do każdego wystroju kuchni i prosto ją przechowywać.

  Została zaprojektowana tak, by można było skompresować pojemniki na sok i pulpę, dzięki czemu urządzenie zajmuje mniej miejsca na kuchennym blacie lub w szafce. Bezpieczeństwo użytkowania Kreowanie soków z ulubionych owoców i warzyw przy użyciu nowej wyciskarki Kenwood jest nie tylko proste, lecz też w pełni bezpieczne.

  Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek składnik jest niepoprawnie zamontowany. Części wyciskarki zostały produkowane z materiałów wolnych od BPA, dzięki temu mogą posiadać styczność z produktami spożywczymi.

  Co więcej, z łatwością poradzą sobie choćby z najtwardszymi składnikami. Wyciskarka została zaopatrzona w bieg wsteczny, likwidujący problem blokowania składników, a wytrzymały ślimak został tworzony z tworzywa niepodatnego na odkształcenia.

  Jeszcze więcej kulinarnych inspiracji Świeże, pełne smaku soki z owoców i warzyw oraz naturalne bazy orzeźwiających drinków czy koktajli przygotowane momentalnie i bez wysiłku we własnej kuchni$158 To tylko część możliwości progresywnej wyciskarki Kenwood.

  Z jej pomocą, z łatwością wyczarujesz także soki ze świeżych ziół i warzyw liściastych, takich jak sałata czy kapusta i zdrowe dania, desery i przekąski na bazie naturalnej pulpy. W sytuacji wyciskarek wolnoobrotowych powstała pulpa jest sucha i zbita i zawiera dużo składników odżywczych.

  Stanowi pyszny i wartościowy komponent zup, dań wegetariańskich, zapiekanek, deserów czy ciasteczek. Pojemnik na pulpę pomieści aż 1,3 L drogocennego wyciągu z owoców i warzyw. Nowa wyciskarka PureJuice pozwala na także wyciskanie soków z orzechów, co stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla osób z nietolerancją laktozy, które mogą samodzielnie przygotować mleko z migdałów, kokosa czy soi.


☆ Koliber KH-SJ2475PE3 ☆

Koliber KH-SJ2475PE3 Najniższa Cena Online

☆ Koliber KH-SJ2475PE3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koliber
 • Nazwa produktu: Koliber KH-SJ2475PE3
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  solidna, wolnoobrotowa wyciskarka Squeezemax X-800-W uwielbianej marki KOLIBER. Świetnie nadaje się nie tylko do wyciskania soków, ale i do smoothie, lodów i przeróżnego rodzaju placków z owoców i warzyw....

☆ Sam Cook PSC-50/B ☆

Sam Cook PSC-50/B Najniższa Cena Online

☆ Sam Cook PSC-50/B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sam Cook
 • Nazwa produktu: Sam Cook PSC-50/B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sam Cook Gotowanie to dziś komponent sztuki. A sztuka kulinarna to eksperymenty i nieustanne obalanie stereotypów. Jednak wyśmienite dzieło jest wynikiem nie tylko talentu artysty, lecz i rewelacyjnych maszyn. Właśnie takich jak Sam Cook Sam Cook to linia produktów produkowana dla wymagających. Rezultat pracy wielu profesjonalistów, dla których gotowanie jest życiową pasją. Ich kulinarny kunszt cechuje kreatywne szaleństwo i odwaga w eksperymentowaniu ze smakiem. Wypróbuj najwyższej klasy urządzenia kuchenne i poczuj się mistrzem w swojej kuchni. WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA Sam Cook PSC-50 technika powolnego wyciskania soku z owoców i warzyw pozwala na pozyskanie maksymalnej, płynnej dawki witamin, składników odżywczych oraz błonnika. Wolno wyciskane soki są niedużo napowietrzone, zawarte w nich składniki nie ulegają podgrzaniu w procesie wyciskania; soki można przechowywać w chłodziarce nawet do 72 godzin. Wyciskarka Sam Cook pracuje nad wyraz wolno, mechanizm miażdżąco-wyciskający obraca się wyłącznie 33 razy na minutę. W praktyce oznacza to, iż możemy pozyskać średnio dwa razy więcej soku z owoców i warzyw, niż ma to miejsce w typowej sokowirówce. Konsystencja soku regulowana jest za pomocą wymiennych modułów z sitem. Zastosowanie stosownie sita z mniejszymi albo pokaźniejszymi oczkami umożliwia pozyskanie soku bardziej lub mniej transparentnego. Konstrukcja urządzenia umożliwia wyciskanie soku praktycznie ze wszystkich roślin (twardych i miękkich), a także z ich składników (np. Liści). Dzięki temu możemy komponować napoje o ulubionych smakach albo zaleceniach dla naszego zdrowia. Z powodzeniem możemy także podawać do wyciskarki ziarna (np. Soi) i orzechy, otrzymując w ten sposób mleko czy np. Masło orzechowe. Bezpieczne użytkowanie wyciskarki zagwarantuje system SafetyLock zapobiegający uruchomienie produktu przy złym konstrukcji składników. Bezpieczne jest tu także dozowanie owoców i warzyw. Otwór wlotowy zezwala na podawanie całych komponentów albo ich pokaźniejszych części – średnica 8 cm. By uniemożliwić włożenie np. Rąk, wlot zabezpieczony jest obrotowym podajnikiem. Wyciskarka posiada funkcję REVERS. Pozwala ona na cofnięcie miażdżonej masy owocowej czy warzywnej w sytuacji chwilowej blokady, spowodowanej np. Zgrubiałym włóknem czy zbyt grubą skórką. W częstym wykorzystywaniu sprawdza się także funkcja samoczyszczenia....

☆ Hendi Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221204 ☆

Hendi Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221204 Najniższa Cena Online

☆ Hendi Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221204 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HENDI
 • Nazwa produktu: Hendi Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221204
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  wymiary 308x218x463 mm, moc 180 W, zasilanie 230 V, prędkość 1500 obr./min


☆ Kalorik FE 2000 ☆

Kalorik FE 2000 Najniższa Cena Online

☆ Kalorik FE 2000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kalorik
 • Nazwa produktu: Kalorik FE 2000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa KALORIK FE2000 Wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców renomowanej producenta KALORIK z silnikiem indukcyjnym o mocy 250 W. Wyciskarka wykonuje do 40 obrotów na minutę, 3 typy sit do przygotowania gęstego soku lub smoothie, pokaźny otwór wsadowy, który pomieści całe owoce i warzywa i drugi wąski otwór na pokrojone elementy, koszyk na sito z silikonowymi wkładkami mieszającymi sok.

  Wałek ślimakowy wyprodukowany z tworzywa najwyższej jakości wyciśnie wszystkie owoce. Produkt znamionuje prosty montaż i bezpieczeństwo wykorzystywania. Misa i podajniki mają atest BPA Free. BPA jest to ekologiczny związek chemiczny z grupy fenoli.

  stosowany do produkcji tworzyw sztucznych....


☆ Sage BCP600 ☆

Sage BCP600 Najniższa Cena Online

☆ Sage BCP600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sage
 • Nazwa produktu: Sage BCP600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  WYCISKARKA DO CYTRUSÓW THE CITRUS PRESS Sage BCP600 wysmakowany wygląd i wyjątkowo nietrudna obsługa to najważniejsze atrybuty wyciskarki do cytrusów Sage BCP600. Podwójny zabezpieczający system uruchamiania zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie obsługi, ponieważ w razie nieprawidłowego montażu urządzenia, zapobiega jego uruchomienie.

  Podstawowe informacje Sitko umożliwiające przygotowanie soku o przeróżnej konsystencji funkcjonalne zamykanie dzióbka do wypuszczania soku opatentowane, opuszczane ramię System zabezpieczający Stożek wyciskający z tworzywa sztucznego i filtr ze stali rdzoodpornej dane technologiczne i funkcje Do nieskomplikowanego i prędkiego przygotowania soków z owoców cytrusowych opatentowane opuszczane ramię gwarantujące maksymalną skuteczność w trakcie wyciskania soku System zabezpieczający przed przypadkowym włączeniem uniemożliwia uruchomienie urządzenia, jeśli jest ono nieprawidłowo złożone Przycisk wyłączania użyteczne zamykanie dzióbka zapobiegające kapaniu soku w trakcie wyciskania Wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce 1 prędkość dla zróżnicowanych rodzajów owoców Moc: 110 W Wykorzystane materiały: stożek z utwardzanego tworzywa sztucznego, filtr ze stali rdzoodpornej wymiary (wys.

  x szer. X gł....


☆ Kenwood JMP601 ☆

Kenwood JMP601 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP601
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  100% naturalnego soku Zbilansowana dieta, a także dobór wartościowych artykułów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Prosto jednak zagubić się w gąszczu informacji i porad na ten temat.

  Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Nowe wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają prosto wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw – w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki subtelnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimnoCzy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, klarowny, orzeźwiający i zachwycający żywą barwą, lecz też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a jednocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

  Ich przygotowanie jest teraz realne we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wydobywa z owoców więcej składników odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka.

  Wolne obroty – do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych komponentów owoców i warzyw. W przeciwieństwie do prędkich obrotów, które sprawiają, iż do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację znacznych ilości witamin.

  Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki posiadają żywe barwy i są przejrzyste. Intensywny smak owoców zaawansowane funkcje nowej wyciskarki Kenwood oraz niepowtarzalny system pracy na wolnych obrotach zapewniają wysoką ekstrakcję soku.

  w sytuacji soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko umożliwia regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo – warzywne np.

  na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej wydajności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje niezwykle cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, generuje wyłącznie 58,5 dB, gwarantując komfort i spokój w trakcie pracy.

  Naturalne desery na zimno Wyciskarka JMP 600 posiada w komplecie poręczną przystawkę do sorbetów. Nietrudna w montażu i czyszczeniu, pozwoli w zaledwie kilka chwil, przygotować atrakcyjne desery na bazie mrożonych owoców i warzyw.

  wystarczy włożyć do tuby ulubione elementy, np. Truskawki, wiśnie albo jeżyny, ok.5 – 10 minut po wyjęciu ich z zamrażarki,cieszyć się smakiem domowego, naturalnego sorbetu. Aby przygotować deser na bazie śmietany, jogurtu albo mleka, można zamrozić je w foremce na kostki lodu i dodać do wybranych owoców albo warzyw w tubie.

  To najprostszy przepis na zaskakujący deser na przyjęcie, kinderbal czy spotkanie z przyjaciółmi lub lekką, naturalną przekąskę w upalne dni. Postępowa i efektywnaWyciskarkę PureJuice JMP600 charakteryzuje postępowa budowa, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych elementów – ślimaka i sita.

  To rozwiązanie zapewnia nie tylko pokaźniejszą sprawność i solidność urządzenia, lecz niweluje też problem zapychania i pokaźnie upraszcza czyszczenie maszyny. Na wysoką skuteczność wyciskarki ma także wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, całkowitą witamin i mikroelementów. Nietrudne czyszczenieNowa wyciskarka jest nie tylko produktywna, ale też intuicyjna i prosta w obsłudze. Podkreśla ją nowoczesna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.

  To rozwiązanie usprawnia utrzymanie czystości urządzenia. Wystarczy mniej niżeli szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu profesjonalnego korka wbudowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 została wyposażona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, uniemożliwiający zapychaniu. Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z większej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.

  niepowtarzalny korek Kolejnym rozwiązaniem, akcentującym wyciskarkę Kenwood jest typowy korek, który pozwala na zatkanie misy z sokiem i jego staranne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek pozostał na stałe zastosowany w wylot kranu urządzenia i wyposażony w funkcjonalne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, uniemożliwia zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, żeby nalać przygotowany sok. To niezwykle ważne w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której posiada się sok, pozwala na jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, wykorzystanie korka jest potrzebne


☆ Concept LO7091 ☆

Concept LO7091 Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7091 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7091
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw producenta Concept o mocy 200 W nieprzeciętnie pasuje do Twojej kuchni. Dzięki wolnoobrotowemu systemowi wyciskania osiąga do 97% sprawności. Otrzymany sok jest gęstszy i pełen ważnych wartości odżywczych....

☆ Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241) ☆

Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241) Najniższa Cena Online

☆ Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Princess
 • Nazwa produktu: Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill firmy Princess efektywnie wyciska sok na niskich obrotach. Jest idealnym dodatkiem do Twojego zdrowego stylu życia. Obszerna, przechylana rura wlotowa zezwala na wyciskanie soku z całych owoców, możesz więc wrzucać jabłka i pomidory bez potrzeby krojenia ich na mniejsze kawałki. Technologia wolnego wyciskania pozwoli wydobyć cały sok z każdego owocu i warzywa, a co za tym idzie pozyskać więcej soku, który zachował więcej witamin. Urządzenie wyekwipowano w stopnie ślimak i sito, które oddziela sok od miąższu (pulpy). Cichy silnik powoduje, iż wyciskarka wolnoobrotowa poradzi sobie z miękkimi i twardymi owocami, które zostaną zmiękczone poprzez świder, a następnie przeciśnięte przez sito. Zbiornik na sok ma pojemność 900 ml, dzięki czemu można zebrać wystarczającą liczba świeżego soku, by napełnić nim 4 szklanki. Miazga, powstała po wyciśnięciu soku, zbiera się w zbiorniku na miąższ o obszerności 900 ml i można ją prosto wyrzucić albo użyć do przygotowania innych potraw.

☆ G21 Emotion ☆

G21 Emotion Najniższa Cena Online

☆ G21 Emotion - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Emotion
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  atuty Wyciskarki G21 Emotion Moc - 180W Ułożenie ślimaka wyciskającego - pionowe szybkość obrotów na minutę - 37 wymiary - 15x30x50cm Waga 7,5kg Gwarancja 2 lata znaczny otwór XXL na produkty Wyciskarka G21 Emotion może pomieścić pokaźniejsze kawałki owoców i warzyw oraz w wielu przypadkach nawet cały owoc lub warzywo dzięki otworowi wsadowemu, który ma aż 76 mm.

  Przygotowanie soku jest szybkie, bo nie musisz kroić warzyw i owoców na drobne części. Powolne obroty wyciskarki G21 Emotion powodują, iż sok nie ulega podgrzaniu i zachowuje więcej witamin i cennych wartości odżywczych.

  Powolna praca sprawia, iż do soku dostaje się również mniej powietrza co wydłuża przydatność soku, możesz schować do lodówki i radować się zdrowym sokiem następnego dnia. Wyciskarka nieprzeciętnie poradzi sobie jednocześnie z twardymi warzywami jak i miękkimi cytrusami, wyciśnie w dodatku cenny sok z jarmużu czy sok ze szpinaku.

  Jest to już druga, lepsza generacja tej wyciskarki, dzięki dopracowaniu tego modelu udało się powiększyć ilość wyciskanego soku w stosunku do pierwszej generacji. Emotion jest niezwykle funkcjonalny, dzięki pionowej konstrukcji zajmuje niedużo miejsca na blacie kuchennym, eleganckie odcienie i nowoczesny kształt sprawią,praktyczne urządzenie będzie w dodatku ozdobą kuchni.

  W trosce o Twoją wygodę wyciskarka wyposażona jest w niekapek, dzięki któremu Twój blat będzie czysty, a po przygotowaniu soku poświęcisz mniej czasu na sprzątanie. Na dodatek dla oszczędności czasu części wyciskarki możesz umyć w zmywarce.

  mnogość jaką daje Ci G21 Emotion Wraz z wyciskarką dostajesz trzy sita, każde z nich sprawi, ze uzyskasz zupełnie inny efekt,za każdym razem będzie to bomba witaminowa dla Twojego organizmu. Pierwsze sito o najdrobniejszych oczkach służy do wyciskania soku, który będzie zawierał tylko niedużą ilość miąższu, gasi pragnienie i szybciej przyswajany jest do organizmu.

  Sito z pokaźniejszymi oczkami przyda się do produkcji soku z większą zawartością miąższu bogatszego w błonnik, dzięki niemu przygotujesz pyszne musy. Kolejne sito da Ci możliwość rozkoszowania się pysznymi sorbetami, starczy włożyć do wyciskarki ulubione mrożone owoce,otrzymać domowy deser.

  Zamrażanie pozwala zachować wszystkie wartościowe komponenty, dzięki czemu Twoje lody będą nie tylko pyszne,też szczególnie zdrowe, bo zawierające jedynie owoce. Komfort wykorzystywania obfity otwór na produkty, większość warzyw i owoców zmieści się w urządzeniu bez krojenia Pionowa budowa wyciskarki sprawia, iż owoców czy warzyw niemal nie trzeba popychać tłoczkiem ponieważ działa na nie grawitacja Jedno urządzenie, a efekt różnorodny w zależności od zastosowanego sita (sok, mus albo przecier) Wyciskarka ułatwiający estetyczną pracę użyteczny korek niekapek, dzięki temu możesz sok wyciskać bezpośrednio do szklanki, a podczas zmiany na kolejna szklankę albo specjalny zbiornik na sok (w komplecie) Twój stół kuchenny będzie czysty Prosta w obsłudze, 1 przycisk dwie funkcje, włącznik i praca wstecz (reverse), funkcja przydatna kiedy ślimak się zablokuje, po naciśnięciu guzika Reverse, ślimak zacznie kręcić się w druga stronę przesuwając owoc lub warzywo, nie musisz rozkładać urządzenia, żeby się z tym uporać Możesz wyciskać sok bez robienia przerw na opróżnianie pojemnika, usunięcie odpadków nie wymaga rozkładania urządzenia.

  Dzięki takiej funkcji możesz zrobić więcej soku bez przerw Wyciskarka G21 Emotion będzie ozdobą Twojej kuchni, dzięki pionowej konstrukcji będzie zajmować niewielką przestrzeń na blacie kuchennym Mycie wyciskarki jest stanowczo proste, po skończonej pracy, zamknij korek niekapek, nalej pół szklanki wody i włącz na chwilę urządzenie.

  Potem już tylko poprawki pod bieżącą wodą. Jeśli wolisz możesz części wyciskarki umyć w zmywarce Wolne obroty wywołują, że praca wyciskarki jest cicha To już druga generacja wyciskarki pionowej producenta G21 dzięki czemu jest to wersja lepsza na podstawie szerokich doświadczeń Użytkowników Gwarancja door to door, jeśli będziesz potrzebować wsparcia serwisu, odbierzemy wyciskarkę na swój koszt i odeślemy jeszcze we własnym zakresie, po ustaleniu dogodnego terminu Sokowirówka czy wyciskarka wolnoobrotowa Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnorodnych typów sokowirówek i wyciskarek wolnoobrotowych.

  Różnice dotyczą jednocześnie sposobu uzyskiwania soku, ceny,w głównej mierze jakości soku. Sokowirówki działają według prostej zasady, trą owoce i warzywa, a następnie przesuwają je poprzez niewiele znaczące sito z zastosowaniem siły odśrodkowej.

  Ich wadą jest krótkotrwałe podgrzanie soku w trakcie przesuwania poprzez sito, a co za tym idzie niszczenie cennych witamin i innych komponentów odżywczych. Wyciskarki wolnoobrotowe prasują składniki i powoli wyciskają sok.

  Dzięki niezwykle powolnemu działaniu nie nagrzewają się, formujejąc wysokiej jakości sok pełen witamin i enzymów. Równocześnie sokowirówki jak i wyciskarki poradzą sobie z warzywami i owocami, lecz do warzyw liściastych takich jak jarmuż, szpinak, pokrzywa widocznie lepsze efekty osiągniemy stosując wyciskarkę wolnoobrotową.

  Wyciskarka poradzi sobie także istotnie lepiej z owocami takimi jak jagody, borówki, maliny czy porzeczki. Soki wyciskane przy pomocy G21 Emotion są znacznie bogatsze w błonnik pokarmowy niż soki z sokowirówek, które w procesie produkcyjnym niemal całkowicie tracą ten cenny składnik.

  Błonnik jest konieczny do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego, dzięki błonnikowi składniki odżywcze przyswajane są wolniej, dzięki czemu nie ma skoków poziomu cukru we krwi. Na dodatek soki pełne błonnika są bardziej pożywne, a co z tego wynika organizm musi zużywać kalorie na trawienie, a jest to znaczne dla osób dbających o zdrową sylwetkę.

  Dla kogo jest wyciskarka G21 Emotion? Emotion to produkt z segmentu Premium dla osób ceniących sobie wysoką jakość i najwyższe parametry poręczne i technologiczne. To wyciskarka dla osób, które nie lubią kompromisów, natomiast lubią mądrze wydawać swoje pieniądze.

  Emotion to wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie oraz samopoczucie swoje i swych najbliższych. Emotion ze względu na cykl obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w prosty i smaczny sposób dbają o zdrową dietę na co dzień.

  Emotion powoduje, że do Twojego organizmu dostarczanych jest maksimum witamin i wartości odżywczych. Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej sprawnie z soków aniżeli z całych owoców.

  Taka forma wyśmienicie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną. Jest to także doskonały towar dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie.

  Sok/mus zrobiony w Emotion nadaje się doskonale do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia uzupełniające, wszędzie tam gdzie liczy się skuteczność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Emotion i sposób wytwarzania soku rewelacyjnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na ascetycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury towaru w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  G21 Emotion jest genialnym pomocnikiem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które pozwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 800 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 800 zł, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 800 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241) ☆

Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241) Najniższa Cena Online

☆ Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Princess
 • Nazwa produktu: Princess Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill, 200 W, czarna, 202045 (8713016038241)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa Easy Fill firmy Princess efektywnie wyciska sok na niskich obrotach. Jest idealnym dodatkiem do Twojego zdrowego stylu życia. Znaczna, przechylana rura wlotowa zezwala na wyciskanie soku z całych owoców, możesz więc wrzucać jabłka i pomidory bez potrzeby krojenia ich na mniejsze kawałki. Technika wolnego wyciskania pozwoli wydobyć cały sok z każdego owocu i warzywa, a co z tego wynika pozyskać więcej soku, który zachował więcej witamin. Urządzenie zaopatrzono w stopnie ślimak i sito, które oddziela sok od miąższu (pulpy). Cichy silnik sprawia, że wyciskarka wolnoobrotowa poradzi sobie z miękkimi i twardymi owocami, które zostaną zmiękczone poprzez świder, a następnie przeciśnięte przez sito. Zbiornik na sok ma pojemność 900 ml, dzięki czemu można zebrać wystarczającą ilość świeżego soku, aby napełnić nim 4 szklanki. Miazga, powstała po wyciśnięciu soku, zbiera się w zbiorniku na miąższ o pojemności 900 ml i można ją łatwo wyrzucić lub wykorzystać do przygotowania innych potraw.

☆ Concept LO7091 ☆

Concept LO7091 Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7091 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7091
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw producenta Concept o mocy 200 W genialnie pasuje do Twojej kuchni. Dzięki wolnoobrotowemu systemowi wyciskania osiąga do 97% efektywności. Otrzymany sok jest gęstszy i pełen ważnych wartości odżywczych....

☆ Concept LO7090 ☆

Concept LO7090 Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7090 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7090
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw firmy Concept o mocy 200 W świetnie nadaje się do Twojej kuchni. Dzięki wolnoobrotowemu systemowi wyciskania osiąga do 97% wydajności. Otrzymany sok jest gęstszy i pełen ważnych wartości odżywczych....

☆ Hendi Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221204 ☆

Hendi Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221204 Najniższa Cena Online

☆ Hendi Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221204 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HENDI
 • Nazwa produktu: Hendi Wyciskarka elektryczna do cytrusów 221204
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  rozmiary 308x218x463 mm, moc 180 W, zasilanie 230 V, szybkość 1500 obr./min


☆ Sam Cook PSC-50/B ☆

Sam Cook PSC-50/B Najniższa Cena Online

☆ Sam Cook PSC-50/B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sam Cook
 • Nazwa produktu: Sam Cook PSC-50/B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sam Cook Gotowanie to dziś składnik sztuki. A sztuka kulinarna to eksperymenty i nieprzerwane obalanie stereotypów. Jednak nieprzeciętne dzieło jest rezultatem nie tylko talentu artysty, ale i wyśmienitych sprzętów. Właśnie takich jak Sam Cook Sam Cook to linia produktów wyprodukowana dla wymagających. Rezultat pracy wielu profesjonalistów, dla których gotowanie jest życiową pasją. Ich kulinarny kunszt charakteryzuje kreatywne szaleństwo i odwaga w eksperymentowaniu ze smakiem. Wypróbuj najwyższej klasy urządzenia kuchenne i poczuj się mistrzem w swej kuchni. WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA Sam Cook PSC-50 technika powolnego wyciskania soku z owoców i warzyw pozwala na pozyskanie maksymalnej, płynnej dawki witamin, części odżywczych i błonnika. Wolno wyciskane soki są niewiele napowietrzone, zawarte w nich elementy nie ulegają podgrzaniu w procesie wyciskania; soki można przechowywać w chłodziarce choćby do 72 godzin. Wyciskarka Sam Cook pracuje niezwykle wolno, mechanizm miażdżąco-wyciskający obraca się tylko 33 razy na minutę. W praktyce oznacza to, iż możemy pozyskać przeciętnie dwa razy więcej soku z owoców i warzyw, aniżeli ma to miejsce w charakterystycznej sokowirówce. Konsystencja soku dostosowywana jest za pomocą wymiennych modułów z sitem. Wykorzystanie stosownie sita z mniejszymi albo pokaźniejszymi oczkami zezwala na pozyskanie soku bardziej lub mniej przezroczystego. Budowa urządzenia pozwala na wyciskanie soku praktycznie ze wszelkich roślin (twardych i miękkich) i z ich części (np. Liści). Dzięki czemu możemy komponować napoje o ulubionych smakach albo zaleceniach dla naszego zdrowia. Z powodzeniem możemy także podawać do wyciskarki ziarna (np. Soi) i orzechy, uzyskując w ten sposób mleko czy np. Masło orzechowe. Bezpieczne użytkowanie wyciskarki zapewnia system SafetyLock uniemożliwiający uruchomienie artykułu przy złym montażu składników. Bezpieczne jest tu także dozowanie owoców i warzyw. Otwór wlotowy pozwala na podawanie całych elementów albo ich obszerniejszych części – średnica 8 cm. By uniemożliwić włożenie np. Rąk, wlot zabezpieczony jest obrotowym podajnikiem. Wyciskarka ma funkcję REVERS. Pozwala ona na cofnięcie miażdżonej masy owocowej czy warzywnej w przypadku chwilowej blokady, spowodowanej np. Zgrubiałym włóknem czy zbyt grubą skórką. W częstym użytkowaniu sprawdza się także funkcja samoczyszczenia....


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 800 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 800 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 800 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 800 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 800 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 800 zł cena,
 • wyciskarka do 800 zł ranking,
 • wyciskarka do 800 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...