Najlepsze wyciskarki do 700 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 700 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do 700 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 700 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 700 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 700 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do 700 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku transparentnego) do wyciskania soku z przeróżnych rodzajów owoców i warzyw. Komponenty z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej prędkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Bezusterkowy silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo sprawnie, a także cicho. Jakość Wysoka skuteczność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i szybkością pracy 55 obr./min możesz wydobywać sok przy niższym poziomie hałasu. Bezusterkowy silnik zagwarantuje najwyższą skuteczność i pracuje niezwykle cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu w trakcie wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było z łatwością wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa nienaturalnego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie komponenty plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej prędkości. Technologia GentleSqueezing zagwarantuje przyjazne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  mocna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie przeważnie zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i komfortowe czyszczenie. Proste czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak wygodne, jak to tylko osiągalne.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i nietrudne dzięki komfortowej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce zapewniają jeszcze obszerniejszy komfort.

  bogactwo zastosowań Inspirująca książka z przepisami w pakiecie. Czy uwielbiasz różne soki i koktajle? ergonomiczna książka wyprodukowana specjalnie dla wyciskarki Bosch zawiera sporo przepisów na pyszne soki, koktajle i sporo innych.

  Odkryj nowe pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Dopełniające informacje i specyfikacja technologiczna rewelacyjne rezultaty specyficzna technika powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać nieprzeciętny rezultat - elementy zachowują swoje zdrowe atrybuty dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W zapewniający idealną efektywność. 2 sita o rozmaitych rozmiarach otworów pozwalają na przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba tworzona z tritanu charakteryzująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort doskonałe rozwiązanie - wyciskania soku z różnorodnych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości poprzez włączenie niedługiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można nadzwyczajnie wymieszać we wnętrzu urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Dołączona książeczka z przepisami mieści inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie części z materiałów sztucznych posiadające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest dobrze złożone oraz należycie zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - nietrudne i staranne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - starczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane komponenty wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku krystalicznego.


☆ Gorenje JC4800VWY ☆

Gorenje JC4800VWY Najniższa Cena Online

☆ Gorenje JC4800VWY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Gorenje JC4800VWY
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków firmy GORENJE o mocy 200 W. W wyciskarkach wolnoobrotowych ruch pionowy ślimaka o szybkości 80 obr/min. Miażdży owoce i warzywa oddzielając sok od miąższu. W efekcie dzięki tej nowoczesnej technice nie tworzą się w soku bąble powietrza i konsystencja soku jest stała.

  Pozyskiwany w ten sposób sok zawiera wszystkie witaminy i enzymy zawarte w owocach i warzywach. Wyciskarka ma regulację ilości miąższu, blokadę kapania i wyłącznik bezpieczeństwa. W wyposażeniu znajdują się dwa pojemniki i szczoteczka do czyszczenia.


☆ GASTROBACK 41150 ☆

GASTROBACK 41150 Najniższa Cena Online

☆ GASTROBACK 41150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GASTROBACK
 • Nazwa produktu: GASTROBACK 41150
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  dopełniające opcje:samoczynny start, ramię dociskowe dla obszerniejszej efektywności;Gwarancja:24 miesiące;kolor:srebrny;Możliwość czyszczenia składników w zmywarce:tak;objętość zbiornika na sok:0;regulowanie gęstości soku:nie;linia:Advanced Pro S., Circolo;Wyjmowany pojemnik na sok:tak;Wyjmowane naczynie na sok:tak;Wyposażenie:2 wkładki do wyciskania owoców o różnych średnicach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna


☆ Kenwood Robot kuchenny planetarny khc29.e0wh prospero+ 1000w z sokowirówką (5011423203362) ☆

Kenwood Robot kuchenny planetarny khc29.e0wh prospero+ 1000w z sokowirówką (5011423203362) Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Robot kuchenny planetarny khc29.e0wh prospero+ 1000w z sokowirówką (5011423203362) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KENWOOD
 • Nazwa produktu: Kenwood Robot kuchenny planetarny khc29.e0wh prospero+ 1000w z sokowirówką (5011423203362)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bezpieczeństwo:zabezpieczenie przed przegrzaniem;Dominujący kolor obudowy:srebrny;Gotowanie:nie;Smażenie:nie;Funkcje kulinarne:zagniatanie ciasta, ubijanie piany, mieszanie, tarcie ziemniaków, tarcie na wiórki, krojenie w plastry, siekanie, wyciskanie soku;Cięcie w kostkę:nie;Funkcje uzupełniające:skokowa, praca pulsacyjna;Formowanie ciastek:nie;Formowanie kebbe:nie;Formowanie makaronu:nie;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Krojenie na frytki:nie;Krojenie na plastry:tak;Krojenie w słupki:nie;Mielenie mięsa:nie;miksowanie:tak;mieszanie:nie;Przygotowywanie lodów:nie;Robienie kiełbasek:nie;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:tak;Zagniatanie ciasta:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce;kolor pokrywy:metaliczny;liczba poziomów obrotów:6;Moc:1000 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:nie;Podgrzewanie indukcyjne:nie;objętość kielicha:1,2 l;objętość misy roboczej:4,3 l;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;Praca Turbo:nie;Przystawki:hak do zagniatania, mieszadło uniwersalne, rozdrabniacz (malakser), trzepaczka, wyciskarka do cytrusów;Przystawki:hak do zagniatania, trzepaczka, mieszadło uniwersalne, tarcza do tarcia na wiórki, tarcza do krojenia w plastry, tarcza do tarcia ziemniaków, wyciskarka do cytrusów;regulowanie obrotów:mechaniczna – skokowa;Regulacja obrotów:skokowa;Regulacja temperatury:nie;typ:robot planetarny;Stylistyka Retro:nie;Waga urządzenia:4,5 kg;Wariantowanie - linia:Prospero+ KHC;Wariantowanie wyposażenie:2 akcesoria;zaimplementowana waga:nie;sprawność misy (max):1,6 kg;Wykonanie korpusu:tworzywo nienaturalne;Wykonanie misy roboczej:stal nierdzewna;wymiary urządzenia:28 x 25 x 24 cm;Pozostałe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, misa robocza z pokrywą;Mieszadła:hak do zagniatania, mieszadło uniwersalne, trzepaczka;Przystawki:rozdrabniacz, wyciskarka do cytrusów;Rozdrabniacz (malakser):dwustronna tarcza na plastry i wiórki małe, dwustronna tarcza na plastry i wiórki grube, tarcza do ścierania ziemniaków;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak


☆ Tefal ZC420E38 ☆

Tefal ZC420E38 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC420E38 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC420E38
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL JUICE&CLEAN ZC420E Model: ZC420E38 WYCIŚNIJ WSZYSTKO Z ULUBIONYCH OWOCÓW I WARZYW Wyciśnij jak najwięcej z ulubionych owoców, warzyw i ziół z pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juice & Clean!

  Wszystko to przy przystępnemu czyszczeniu dzięki technologii Easy Clean. Największe zalety wyciskarki Tefal Juice&Clean ZC420E Do ostatniej kropli Zapomnij o zamkniętym soku głęboko w owocu. Dzięki wyciskaniu do ostatniej kropli całość produktów odszuka się w Twojej szklance.

  dostatek witamin i minerałów zawartych w świeżych owocach i warzywach już nigdy się nie zmarnuje. Łatwość na każdym kroku intuicyjny panel urządzenia zezwala na prostą obsługę bez wysiłku. Na panelu można wybrać jeden z czterech programów dostosowanych do rozmaitych elementów.

  Jeśli zdarzy się tak, że twardszy albo obszerniejszy komponent zablokuje wyciskarkę, można skorzystać z funkcji reverse i odblokować urządzenie. Bezbłędna czystość Specjalny program automatycznego czyszczenia utrzyma urządzenie w czystości oszczędzając Twój czas i wysiłek.

  w dodatku funkcja blokady kapania zezwala na utrzymanie blatu w czystości. Klik i gotowe Rączka Ingenio jest stanowczo prosta w montażu. Nie Ci trzeba do jej wykorzystywania jakichkolwiek narzędzi. Specjalnie zaprojektowana kompozycja umożliwia przypięcie jej i odpięcie przy pomocy łącznie trzech guzików.

  Cały cykl trwa krócej niżeli sekundę. Poznaj lepiej wyciskarkęTefal Juice&Clean ZC420E Po co mi wyciskarka wolnoobrotowa? Jeśli chcesz żyć zdrowo, to musisz także dbać o swoje przyzwyczajenia dotyczące jedzenia i napojów.

  Wyciskarka wolnoobrotowa pozwala łatwiej trzymać się dietetycznych postanowień. Owoce i warzywa oddają dzięki niej pełnię smaku i witamin. Przepyszne soki to dzisiaj codzienność. Na dodatek wyciskarka Tefal Juice&Clean wyekwipowana jest w specjalny system Easy Clean.

  automatyczne czyszczenie zezwala na zaoszczędzenie czasu i energii. Co mogę przygotować z pomocą wyciskarki Tefal Juice&Clean? Dzięki wyciskarce Tefal Juice&Clean ZC420E przygotujesz nie tylko fantastyczne soki!

  Urządzenie pozwala na zastosowanie jednego z czterech programów automatycznych: do miękkich składników, twardych elementów, lodów, a także dżemów i sosów. Jakie dodatkowe funkcje ma wyciskarka Tefal ZC420E? Dwa filtry zezwalają na przygotowanie jednocześnie soków, sorbetów, lodów, sosów, jak również przecierów i dżemów.

  Funkcja regulacji ilości miąższu pozwala kontrolować gęstość soku. Dodatkowo w pudełku z wyciskarką znajdują się pokaźnych wymiarów dzbanek na sok i zbiornik pozostałego miąższu. Jak utrzymać czystość przy stosowaniu wyciskarki Tefal Juice&Clean? Utrzymanie czystości z wyciskarką Tefal Juice&Clean ZC420E jest dziecinnie proste.

  Podstawowa funkcja to automatyczne czyszczenie urządzenia. Co jednak z kapaniem soku z urządzenia na blat? Zostało wyeliminowane! Wszystko dzięki funkcji ochrony przed kapaniem, działającej w instynktowny i prosty sposób.


☆ Gotie GSJ630 ☆

Gotie GSJ630 Najniższa Cena Online

☆ Gotie GSJ630 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gotie
 • Nazwa produktu: Gotie GSJ630
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa GSJ-630S

  Lider w dziedzinie technologii

  • progresywne technologie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność w naszym powszednim życiu - chcielibyśmy, żeby pojawiły się ponadto w Waszych domach razem z produktami Gotie. Urządzenia serii GSJ-630 to progresywne modele wyciskarek wolnoobrotowych do owoców i warzyw, które łączą wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Rozbudowany, dotykowy panel sterowania opatrzony intuicyjnymi ikonkami pozwala na wybór jednej z aż dziewięciu funkcji. Dzięki zmiennym szybkościom obrotowym i asygnowanym trybom pracy uzyskasz taki sok, na jaki będziesz mieć ochotę.

  Tłoczenie na zimno

  • tradycyjne sokowirówki generują aż do kilkunastu tysięcy obrotów na minutę. Powoduje to, że sok jest podgrzewany, w rezultacie rozkładowi ulegają witaminy i prawidłowe dla zdrowia mikroelementy. Dodatkowo tak powstający sok utlenia się, co pogarsza jego smak i barwę. Tymczasem wyciskarki wolnoobrotowe GOTIE oferują tłoczenie na zimno. Sekret wyciskarek tkwi w niskiej prędkości obrotowej: im mniej jest obrotów, tym delikatniej wyciskane są owoce, a także warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Specjalnie skonstruowany ślimak tłoczy sok poprzez wyprodukowane ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych.

  Wygoda użytkowania

  • Naszą filozofią jest sprawić, by korzystanie z urządzeń Gotie było wygodne i przyjemne. Wysoka jakość użytych składników gwarantuje wygodny montaż i demontaż. Prosta obsługa, a także intuicyjna ikonografia usprawniają użycie pełnej funkcjonalności wyciskarek Gotie. Urządzenia linii GSJ-630 wyposażone są w dwa otwory wlotowe: tuba wlotowa z szerokim otworem ułatwia aplikowanie większych produktów, z kolei wąska sprawdzi się przy podłużnych warzywach, jak marchew. Ślimak o unikatowym, wydłużonym zarysie upraszcza pobieranie wrzucanych cząstek bez zapotrzebowania użytkowania popychacza. poręczne korki w misie zapobiegają kapaniu i miksowanie soków z najróżniejszych produktów. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bez problemu odblokujesz ją wykorzystując bieg wsteczny.

  nieprzemijalny design

  • Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko użyteczny, ale musi jeszcze cechować się stylowym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, by ich design był oryginalny i progresywnynieprzeciętnie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego niepodzielne części. Bogata paleta kolorystyczna zezwala na wybór znakomitego sprzętu.

  Wybierz gęstość soku

  • Trzy sita znajdujące się w pakiecie pozwolą Ci na przygotowanie takiego soku, na jaki będziesz mieć ochotę: przezroczystego i transparentnego (sito minimalne), gęstego musu (sito przecierowe) lub pysznego deseru lodowego (sito sorbetowe). W dodatku pojemnik z sokiem zaopatrzony jest w demontowalne sito filtrujące. Załóż je, jeśli chcesz uzyskać jeszcze czystszy sok!

  Jedno urządzenie - dużo funkcji

  • Urządzenia Gotie to coś więcej, niż tylko wyciskarki do owoców i warzyw. Puść wodze fantazji i przygotuj zaskakujące napoje i potrawy. Przy pomocy wyciskarki przygotujesz mleko sojowe, migdałowe albo kokosowe; zetrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane; przygotujesz sorbet z mrożonych owoców; wyciśniesz sok z roślin zielonych i ziół. niedużo? Wyciskarki GSJ-630 mają w komplecie specjalną szatkownicę do przygotowywania surówek!

  Proste czyszczenie

  • Wyciskarki Gotie mają funkcję samoczynnego czyszczenia - starczy zatkać korki w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym zastosowaniem. Wysoka jakość wykonania powoduje, iż montaż i demontaż są proste i intuicyjne, a załączona do zestawu ergonomiczna szczoteczka pozwala zadbać o czystość elementów czynnych wyciskarki.

  Bezpieczeństwo z zasady

  • Wszystkie urządzenia Gotie tworzone są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od krzywdzących związków, w tym bisfenolu A. Nowoczesne, trwałe silniki urządzeń Gotie mają szereg zabezpieczeń i objęte są specjalną, zwiększoną gwarancją.

  Gwarancja wydajnej obsługi

  • Z Gotie nie musisz martwić się o przystępność części zamiennych i serwisu. Do każdej z naszych wyciskarek możesz dokupić wszelkie niezbędne akcesoria. Jeśli masz wątpliwości co do dobrześci pracy urządzenia, skontaktuj się z nami sztab ludzi dba o szybką i sprawną obsługę. Mocnym atutem Gotie jest pełny serwis door-to-door jeśli twój sprzęt ulegnie awarii, wystarczy, że zgłosisz nam ten fakt. My zajmiemy się resztą zamówimy kuriera po odbiór urządzenia, przeprowadzimy jego serwis i dostarczymy kurierem pod wyznaczony adres.

☆ Beko SJA3209BX ☆

Beko SJA3209BX Najniższa Cena Online

☆ Beko SJA3209BX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko SJA3209BX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  dokładnE wyciskanie Powolne miażdżenie komponentów powoduje, iż sok zachowuje maksimum wartości odżywczych, witamin i minerałów – widocznie więcej w sytuacji siekania ich z dużą prędkością w zwykłych sokowirówkach.

  Wsteczny bieg Pozwala prędko i efektywnie odblokować miąższ, jeżeli fragmenty warzyw się zaklinują, a także ułatwia płukanie i czyszczenie urządzenia. Wielki Wlot Dzięki otworowi o średnicy 75 mm, nie musisz kroić warzyw i owoców na szczególnie niewiele znaczące kawałki.

  Pozwala to zaoszczędzić czas i powoduje, iż korzystanie z wyciskarki jest jeszcze łatwiejsze. Duża Moc 200 W Dzięki obszernej mocy wyciskarki, możesz maksymalnie wykorzystać szybkość 60 obrotów na minutę. To umożliwia długie i efektywne korzystanie, bez obaw o przegrzanie urządzenia.

  Blokada kapania uniemożliwia kapaniu soku z odpływu na stół lub blat i umożliwia wstrzymanie wypływu soku w każdym momencie pracy. Możliwość mycia w zmywarce przystępne i wygodne utrzymanie urządzenia w czystości, dzięki możliwości mycia wybranych części w zmywarce.

  Sitko do mrożonych owoców Specjalnie zaprojektowane sitko ze stali nierdzewnej pozwoli przygotować pyszne jogurty i sorbety z mrożonych owoców. Dwa dzbanki w zestawie Korzystanie z wyciskarki ułatwią dwa dzbanki, przypasowane do wymiarów urządzenia.

  Do jednego spływa sok, a w drugim zbierane są pozostałości. Prędkość do 60 obrotów na minutę pozwala na dokładne i efektywne pozyskiwanie soku. Sięgnij po witaminy, dobroczynne enzymy i minerały z roślin, zachowane w szklance pysznego soku.

  W przeciwieństwie do klasycznych sokowirówek, Wyciskarka Wolnoobrotowa miażdży warzywa, owoce a choćby zioła bez użycia stalowych ostrzy. To zezwala na wydobycie wszystkich wartości odżywczych i zachowanie ich na dłużej.

  Tak przygotowany sok jest gęsty i naturalnie mętny i ma genialny smak. To choćby do 80% więcej witamin względem konwencjonalnej sokowirówki Powolne wyciskanie odbywa się za pomocą wałka ślimakowego, który zapewnia maksymalne wykorzystanie warzyw, owoców i ziół, a także nad wyraz niskie napowietrzenie soku.

  dzięki temu wartości odżywcze utleniają się dużo wolniej, a pełnowartościowy napój może stać w lodówce nawet dobę. Równocześnie wałek, jak i sitko, poprzez które spływa sok, zrobione są z przychylnego dla zdrowia, a równocześnie wyjątkowo wytrzymałego tworzywa.

  Wyciskarka Wolnoobrotowa Beko ma sitko do mrożonych owoców, dzięki któremu przygotujesz lody z głęboko mrożonych owoców i warzyw. Zalety Wyciskarki Wolnoobrotowej: W opakowaniu: PojemnikI na sok i odpady SITKO DO MROŻONYCH OWOCÓW Instrukcja Gwarancja TARCZA DO SOKÓW Poznaj nieszablonowe przepisy drużyny FC Barcelona i korzystaj ze sprzętów Beko do ich przygotowania.

  Wejdź na beko.pl i zobacz, jak wspierać dzieci w spożywaniu zdrowych i pysznych posiłków, rekomendowanych poprzez najkorzystniejszych piłkarzy na świecie....


☆ Blaupunkt SJV701 ☆

Blaupunkt SJV701 Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt SJV701 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt SJV701
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa Blaupunkt SJV701 MOC 400WTowar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Produkt z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta.W skład zestawu wchodzi:Wyciskarka wolnoobrotowa Blaupunkt SJV701 MOC 400WInstrukcja obsługiOryginalne opłakanie.

  Specyfikacja:System dwóch ślimaków do miażdżenia i wyciskania zapewnia sok pełen witamin i wartości odżywczychUzyskuje do 90% soku z owoców!Tryby pracy: normalny, wolny, bieg wsteczny, czyszczenieDotykowy panel sterowania0,75 l pojemnik na sok i 0,75 l pojemnik na pulpęŁatwe czyszczenie (zredukowana liczba elementów, części zdejmowalne można myć w zmywarce)Dwa filtry różnej grubości do otrzymywania transparentniejszych soków bądź bogatszych w miąższBlokada kapania sokuOtwór na wsad: 42 x 38 mmWysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 200 W, moc maksymalna: 400 WWymiary: 31,5 x 21 x 45,2 cmWaga: 5,3 kg Świeżo wyciśnięty sok z warzyw albo owoców to ekspresowy transport do organizmu witamin, minerałów oraz enzymów.

  Już po kilkunastu minutach od jego wypicia, te zbawienne komponenty są stosowane jako budulec dla tworzenia nowych komórek lub jako wsparcie systemu immunologicznego.Nie bez znaczenia jest także to, że tak przygotowane soki potrafią zachwycić swym smakiem i świeżością nawet osoby, które na co dzień jedzą niedużo warzyw lub nie jedzą ich wcale.

  Docenią one bowiem smak świeżo wyciśniętego soku warzywno-owocowego, w którym dodatek dobroczynnego szpinaku, pietruszki czy jarmużu jest praktycznie niewyczuwalny.Wyciskarka wolnoobrotowa SJV701 to urządzenie cechujące się wysoką jakością wykonania, a co z tego wynika, niezwykłą skutecznością.

  Model ten pozwala bowiem na uzyskanie aż do 90% soku z wyciskanych owoców. Model SJV701 wyekwipowany został w efektywny i żywotny silnik bezszczotkowy o mocy chwilowej 400 W. Zapewnia to cichą, a zarazem sprawną pracę urządzenia.

  Natomiast nowoczesny system dwóch ślimaków do miażdżenia i wyciskania, zagwarantuje bezproblemowe wyciśnięcie soku choćby z twardych owoców i warzyw.Wyciskarka pracuje z szybkością 45-65 obrotów na minutę.

  przy takich parametrach pracy sok się nie przegrzewa, jest pełen witamin i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.Dotykowy panel sterowania, 4 tryby pracy (normalny, wolny, bieg wsteczny, czyszczenie), blokada kapania soku, a także szczególnie ciche działanie (poniżej 65 dB) zezwalają na komfortowe korzystanie z urządzenia.

  W komplecie z wyciskarką wolnoobrotową SJV701 znajdują się dwa filtry różnej grubości. W zależności od tego, jaki zostanie wykorzystany w danej sytuacji, użytkownik może otrzymać sok bardziej klarowny albo przecierowy, czyli bogatszych w miąższ.

  Do zestawu załączone są ponadto dwa pojemniki o obszerności 0,75 l – jeden na sok, drugi na pulpę.Cecha, na którą należy zwrócić uwagę, to łatwe czyszczenie. W modelu SJV701 zredukowano bowiem liczba komponentów, które wymagają umycia, a wszystkie odłączane części można myć w zmywarce.

  w dodatku, podczas wyciskania soku, można skorzystać z funkcji płukania urządzenia. Jest ona niezwykle {pomocn|przydatn)a w sytuacji, gdy wyciskane są soki z różnych warzyw i owoców, których użytkownik nie chce pomieszać.Plastikowe elementy wyciskarki wolnoobrotowej SJV701 wykonane są z wysokiej jakości plastiku, bezpiecznego dla zdrowia i pozbawionego szkodliwego bisfenolu A (BPA-free).

  Korzystając z tego urządzenia, można mieć pewność, że przyrządzane w nim soki będą zawsze świeże, pożywne i zdrowe! System dwóch ślimaków do miażdżenia i wyciskania zapewnia sok pełen witamin i wartości odżywczychUzyskuje do 90% soku z owoców!Tryby pracy: normalny, wolny, bieg wsteczny, czyszczenieDotykowy panel sterowania


☆ Midea MJ-JS2007 ☆

Midea MJ-JS2007 Najniższa Cena Online

☆ Midea MJ-JS2007 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Midea
 • Nazwa produktu: Midea MJ-JS2007
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa MIDEA – nowa jakość na rynku polskim. Najwyższe atrybuty za przystępną cenę. Aż do 96% soku i tylko 40 obrotów na minutę, pozwala uzyskać mocną dawkę witamin, minerałów i wartości odżywczych. Znaczny otwór wlotowy ( 87mm ) z łatwością zmieści nawet znaczne owoce. Solidna i bezpieczna budowa, możliwość mycia w zmywarce oraz niezwykle cicha praca zagwarantują Ci najwyższy komfort używania. Wszystkie elementy zostały tak skonstruowane, by ich demontaż zajął tylko kilka sekund. Nie uwierzysz jak ekspresowo można umyć wyciskarkę! starczy chwila pod bieżącą wodą. Koniec z uporczywym szorowaniem sitka! Marzy Ci się świeży sok o poranku, lecz nie chcesz obudzić domowników? Nie ma problemu! Wyciskarki Midea pracują tak cicho, że nie zakłóci to ich spokoju....

☆ Concept LO7091 ☆

Concept LO7091 Najniższa Cena Online

☆ Concept LO7091 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Concept LO7091
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw marki Concept o mocy 200 W nadzwyczajnie nadaje się do Twojej kuchni. Dzięki wolnoobrotowemu systemowi wyciskania osiąga do 97% produktywności. Otrzymany sok jest gęstszy i pełen ważnych wartości odżywczych....


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 700 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 700 zł, wraz z ich charakterystyką i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 700 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) ☆

Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) Najniższa Cena Online

☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox Wyciskarka wolnoobrotowa Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox to wyciskarka wolnoobrotowa przeznaczona wszystkim miłośnikom samodzielnie przygotowywanych zdrowych i oryginalnych soków.

  Dzięki progresywnej technologii ekstrakcji na zimno - cenne elementy odżywcze z owoców i warzyw są zachowywane, ponieważ wyciskanie odbywa się bez cięcia, a także ich nadmiernego podgrzewania i utleniania.

  efektem powolnego wytłaczania jest świeży, jednorodny i klarowny napój, bogaty w elementy odżywcze. Szczegółowe informacje Główne parametry sokowirówki Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox: - dziubek niekapek, - dwa pojemniki: jeden na sok, a drugi na odpady, - otwór o średnicy 7 cm do wkładania owoców i warzyw, - prosty demontaż i czyszczenie, - skuteczność pokaźniejsza do 30 % w kontraście do klasycznej sokowirówki!


☆ Wyciskarka do cytrusów 480 mm ☆

Wyciskarka do cytrusów 480 mm Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów 480 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Contacto
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów 480 mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do cytrusów 480 mm--//--CharakterystykaKolor Srebro MateriałyMateriał Stal chromowana, Stal nierdzewna Gatunek stali nierdzewnej 18/10 rozmiaryWysokość (mm) 480

☆ Splast Wózek do sprzątania dwuwiadrowy ts2-0003 z rączką i wyciskarką ☆

Splast Wózek do sprzątania dwuwiadrowy ts2-0003 z rączką i wyciskarką Najniższa Cena Online

☆ Splast Wózek do sprzątania dwuwiadrowy ts2-0003 z rączką i wyciskarką - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Splast
 • Nazwa produktu: Splast Wózek do sprzątania dwuwiadrowy ts2-0003 z rączką i wyciskarką
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bardzo funkcjonalny zestaw do sprzątania na mokro. W jego skład wchodzi wózek z tworzywa sztucznego na kółkach, dwa wiadra po 20 L każdy, prasa do wyciskania mopa i przydatna rączka.

  Znajdzie zastosowanie w efektywnym utrzymywaniu czystości powierzchnii podłogowych biur, hoteli, szpitali, szkół, zakładów przemysłowych itp.

  Polski produkt odpowiadający normom i wymogom europejskim.

  Wyposażanie standardowe:

  1. 2 x korpus wózka TS2 {KORP-0186}
  2. przegroda wózka TS2 {PRZEG-0007}
  3. podpora prasy wózka TS2 P {ODP-0003}
  4. 4 x kółko 75mm z płytką mocującą {KOLK-0004}
  5. prasa do wyciskania szaro-pomarańczowa {PRAS-0026}
  6. wiadro 20 l TS niebieskie {WIAD-0039}
  7. wiadro 20 l TS pomarańczowe {WIAD-0038}
  8. rączka prosta TS2 kpl {RURK-0062}

☆ Gorenje JC4800VWY ☆

Gorenje JC4800VWY Najniższa Cena Online

☆ Gorenje JC4800VWY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Gorenje JC4800VWY
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków marki GORENJE o mocy 200 W. W wyciskarkach wolnoobrotowych ruch pionowy ślimaka o prędkości 80 obr/min. Miażdży owoce i warzywa oddzielając sok od miąższu. W konsekwencji dzięki tej progresywnej technice nie tworzą się w soku bąble powietrza i konsystencja soku jest stała.

  Pozyskiwany w ten sposób sok gromadzi wszystkie witaminy i enzymy zawarte w owocach i warzywach. Wyciskarka ma regulację ilości miąższu, blokadę kapania i wyłącznik bezpieczeństwa. W wyposażeniu znajdują się dwa pojemniki i szczoteczka do czyszczenia.


☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku przejrzystego) do wyciskania soku z przeróżnych rodzajów owoców i warzyw. Elementy z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie komponenty poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej szybkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Niezawodny silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo produktywnie i cicho. Jakość Wysoka skuteczność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i szybkością pracy 55 obr./min możesz wydobywać sok przy niższym poziomie hałasu. Bezawaryjny silnik gwarantuje najwyższą sprawność i pracuje bardzo cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, żeby można było łatwo wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie części plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej prędkości. Technika GentleSqueezing zapewnia przychylne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  mocna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie z reguły zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i wygodne czyszczenie. Nietrudne czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak wygodne, jak to tylko możliwe.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i nietrudne dzięki wygodnej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce gwarantują jeszcze większy komfort.

  obfitość zastosowań Inspirująca książka z przepisami w pakiecie. Czy uwielbiasz przeróżne soki i koktajle? poręczna książka stworzona specjalnie dla wyciskarki Bosch posiada dużo przepisów na pyszne soki, koktajle i mnóstwo innych.

  Odkryj świeże pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Uzupełniające informacje i specyfikacja techniczna świetne rezultaty unikalna technika powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać znakomity rezultat - składniki zachowują swoje zdrowe parametry dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W gwarantujący wspaniałą sprawność. 2 sita o najróżniejszych rozmiarach otworów zezwalają na przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba produkowana z tritanu cechująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort genialne rozwiązanie - wyciskania soku z najróżniejszych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości przez włączenie krótkiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można idealnie wymieszać we wnętrzu urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Załączona książeczka z przepisami posiada inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie części z materiałów sztucznych mające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest poprawnie złożone, a także prawidłowo zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - łatwe i staranne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - starczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane części wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku transparentnego.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 700 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 700 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 700 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 700 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 700 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 700 zł cena,
 • wyciskarka do 700 zł ranking,
 • wyciskarka do 700 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...