Ranking projektorów z ekranem 16:9. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z ekranem 16:9


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów z ekranem 16:9. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z ekranem 16:9,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z ekranem 16:9 najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z ekranem 16:9, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów z ekranem 16:9, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, wyekwipowano w system Android TV oraz system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na większe i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma gustowny wygląd, jest wyposażony w system Android TV, a także głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, aby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na znacznym ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  produkt z linii EpiqVision Ultra zaopatrzony w system Android TV, a także dźwięk w technice YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką nawet poprzez 10 lat²

  nowoczesny model w dostępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z niedużej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został wyekwipowany w system Android TV, a także dźwięk w technice YAMAHA.
  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma stylowy wygląd, jest wyposażony w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA i został zaprojektowany, żeby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na obfitym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki czemu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić niezwykle blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na obszernym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² momentalnie otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi oraz będziesz sterować urządzeniami w swoim domu. Przy pomocy zaimplementowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca albo Chromebooka na elastyczny ekran³. Delektuj się oszałamiającym dźwiękiem przestrzennym, jaki zapewnia technika YAMAHA, z której można korzystać jeszcze w oderwaniu od obrazu poprzez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona również zintegrować się z urządzeniem inteligentnym za pomocą modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, iż korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie kreuje żadnych problemów i można go momentalnie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala ekspresowo ustawić obraz w odpowiedniej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) nieskomplikowany dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i dostępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zaimplementowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami choćby poprzez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten progresywny, a jednocześnie przystępny cenowo projektor Full HD tworzy wyjątkowo jasne i równocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 i funkcji Detail Enhancement projektor ten tworzy realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dostosowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory marki Epson choćby trzy razy jaśniejsze kolory⁵ technologia 3LCD zapewnia projektorom marki Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe kolory w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, jednocześnie kreując białe i kolorowe światło tak samo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  niezbędna pomoc? bezpłatne doradztwo

  rozmiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać ekran projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor posiada natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To kanon do stosowania domowego albo do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to nadzwyczajna sugestia do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Pokaż cały opis
  rodzaj urządzenia
  Kino domowe
  technika wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  dostępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB wariant A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  wbudowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  zużycie mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  pobór mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość towaru
  47
  cm
  Wysokość artykułu
  15
  cm
  Długość artykułu
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) ☆

Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) Najniższa Cena Online

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój wnętrze w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci potrzeba drogiego 100 telewizora wystarczy projektor LG SMART LED. System operacyjny WebOS z wbudowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na dłoni. Jego niewiele znaczące wymiary i niska waga pozwalająwziąć go do znajomych czy na urlop. Brak ruchomych części czyni projektor odpornym na wstrząsy i przenoszenie. Dzisiaj Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu.

  • LED-owe źródło światła skuteczne, nowoczesne źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej poprzez klasyczny projektor o podobnych parametrach obrazu.
  • 30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła cechuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie przez ponad 10 lat.
  • Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu albo ściany żeby uzyskać 100 obraz. Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, starczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, śladowy projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.
  • technika TruMotion wspaniale znana z telewizorów LG technika nadająca płynności obrazowi, co jest szczególnie ważne w dynamicznych scenach akcji, czy podczas śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.
  • Mobilność użycie diod LED świecących w kolorach podstawowych widocznie ułatwia konstrukcję projektora poprzez wyeliminowanie koła barw. Dzięki temu waga i wymiary projektora uległy obszernej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać podczas transportu albo przesuwania działającego projektora.
  • Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta zezwala na natychmiastowe odtwarzanie plików wideo, zdjęć i muzyki, a także dokumentów pakietu office przez proste podłączenie dysku, pendriva albo innego typu pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.
  • WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego urządzeń SMART rozwijanego poprzez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przyjazna dla użytkownika, instynktowna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.
  • Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR zaopatrzony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu albo innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i zagwarantuje genialny obraz z każdej odległości.
  • Bluetooth wprawdzie projektor zaimplementowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga optymalnego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.
  • Funkcja screen share Projektor HF65LSR umożliwia połączenie sprzętów mobilnych takich jak telefon, tablet czy laptop zarówno bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport lub przewód konwertera). Teraz możesz oglądać swoje fotografie i filmy na naprawdę obfitym ekranie.
  • HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Dzisiaj siedząc wygodnie na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) ☆

Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EH-TW740 V11H979040 EH-TW740 Ciesz się ulubionymi filmami dzięki projektorowi Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD. Możesz go prosto przenieść i momentalnie skonfigurować, żeby usiąść i cieszyć się jasnym obrazem uzyskiwanym dzięki światłu o mocy 3300 lumenów.

  nabywając ten projektor, możesz tylko zyskać, ponieważ ma on mnóstwo koniecznych funkcji oraz trwałą lampę, która pozwala radować się rozrywką choćby przez 18 lat. Wrażenia na obfitym ekranie Zanurz się w swoje ulubione filmy i gry, korzystając z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p, który jest w stanie zapewnić obraz o imponującym rozmiarze 386 cali.

  technologia 3LCD powoduje, że akcja widoczna na ekranie ożywa i gwarantuje choćby trzy razy obszerniejszą jasność aniżeli produkty konkurencji. Dzięki współczynnikowi kontrastu 16 000:1 projektor ten zapewnia dodatkowo wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie.

  Rozrywka na całe lata Szukasz trwałego, bezproblemowego i dostępnego cenowo rozwiązania do oglądania ulubionych filmów? Jako źródło światła w tym modelu zaimplementowano trwałą lampę, która starczy na oglądanie jednego filmu dziennie nawet przez 18 lat.

  Korzystaj z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 przez długie lata! nieskomplikowana konfiguracja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego projektor Epson EH-TW740 V11H979040 nie stwarza żadnych problemów i można go błyskawicznie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja zniekształceń trapezowych, która pozwala momentalnie ustawić obraz w adekwatnej pozycji.

  Dwa wejścia HDMI (w tym jedno MHL) łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych sprzętów. Opcjonalny adapter ELPAP11 zapewnia łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z sprzętów mobilnych przy pomocy aplikacji iProjection.

  Jaśniejsze i żywe obrazy Usiądź, zrelaksuj się i zachwyć się przepięknem wyświetlanych tworzyw. Nasze projektory mają sporo zaawansowanych technologicznie funkcji, które działają w tle, zapewniając niesamowite obrazy.

  Oglądaj swoje ulubione filmy i seriale przy pomocy projektora Epson EH-TW740 V11H979040. Projektory producenta Epson choćby trzy razy jaśniejsze odcienie Ten progresywny, a jednocześnie przystępny cenowo projektor Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p wytwarza wyjątkowo jasne i równocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach.

  Jest to możliwe dzięki technologii 3LCD, która zapewnia światło o równym, wysokim poziomie bieli i i o mocy 3300 lumenów. Bez efektu tęczy technika 3LCD, opracowana przez firmę Epson, zagwarantuje wyraźny obraz bez „efektu tęczy", który może występować w przypadku niektórych 1-chipowych projektorów DLP.

  Ciesz się niesamowitym obrazem z projektorem Epson EH-TW740 V11H979040!


☆ Epson EH-TW750 (8715946680729) ☆

Epson EH-TW750 (8715946680729) Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW750 (8715946680729) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW750 (8715946680729)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EH-TW750 Poczuj się jak w prawdziwym kinie dzięki łatwemu w użyciu projektorowi Epson EH-TW750 Full HD o jasności 3400 lumenów i z zaimplementowaną łącznością Miracast. Najważniejsze atrybuty - Projektor Epson EH-TW750 Projektor Full HD 1080p Jasność: 3400 lumenów Współczynnik kontrastu: 16 000:1 technologia 3LCD Ciesz się ulubionymi filmami dzięki czemu projektorowi Full HD.

  Można go łatwo przenosić i jest prosty w konfiguracji, dzięki czemu możesz usiąść wygodnie i cieszyć się obrazem o jasności 3400 lumenów. Niemało przydatnych funkcji i wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy, który wynosi aż 18 lat, sprawiają, iż projektor jest szczególnie ekonomiczny w użytkowaniu.

  pokaźniejszy znaczy udoskonalony Daj się porwać ulubionym filmom i grom dzięki projektorowi Full HD 1080p, który pozwala wyświetlać obraz na ekranie o przekątnej 300 cali. Za sprawą technice 3LCD wyświetlane materiały są choćby trzykrotnie jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów.

  Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 pozwala uzyskać wyraziste cienie i głębokie czernie. Prosta konfiguracja - Epson EH-TW750 Naszym zdaniem domowy projektor nie może być trudniejszy w obsłudze od telewizora.

  Dlatego wyposażyliśmy ten model w niemało funkcji umożliwiających łatwą konfigurację, na przykład korekcję geometrii, która pozwala ekspresowo ustawić obraz. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno MHL) pozwalają podłączyć odtwarzacze DVD, konsole do gier i sporo innych urządzeń.

  Dzięki aplikacji iProjection i zastosowanej funkcji Miracast można wyświetlać obraz bezpośrednio z urządzenia przenośnego. Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora do oglądania ulubionych filmów? sprawne źródło światła zastosowane w tym modelu pozwoli Ci oglądać po jednym filmie każdego dnia przez 18 lat.

  Wysoka jakość, jasny obraz Ten sprawny i niedrogi projektor Full HD 1080p wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach – choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która zagwarantuje równie wysokie natężenie światła białego, a także barwnego, wynoszące 3400 lumenów.

  Specyfikacja technologiczna - Projektor Epson EH-TW750 technika: LCD Rozdzielczość natywna: 1920x1080 Proporcje obrazu: 16:9 Obiektyw: Stosunek projekcji: 1.02-1.23: 1 Moc i rodzaj lampy: lampa metalohalogenkowa Żywotność lampy (Eco/standard): 6000 godzin Jasność (ANSI lumenów): 3400 Kontrast: 16000:1 Interfejs - wejścia, wyjścia: 2 x HDMI,1 x USB typu A,1 x USB rodzaju B,1 x liczba wejść VGA wbudowane głośniki: Tak Waga netto: 2,8 kg Gwarancja na projektor: 24 miesiące


☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) ☆

Epson eh-ls500b (8715946674803) Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-ls500b (8715946674803)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-LS500W Android TV Edition Projektor laserowy Epson EH-LS500W Android TV Edition 4K z obrazami do 130 cali wyjątkowo udany projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition demonstruje wyjątkowo idealny obraz 4K i najwyższej jakości technologię projekcji 3LCD z ciekłokrystaliczną migawką RGB. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja jest odpowiednia jako centralny element Twojego multimedialnego domu. Ważną funkcją jest na dodatek zintegrowany Android TV do obsługi przesyłania strumieniowego z inteligentnych maszyn. Korzystanie z aplikacji na Androida Dużą atrakcją projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition jest dołączony adapter HDMI do obsługi Android TV. Umożliwia to bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe obrazów zgodnych sprzętów. Możeszużyć Sklepu Google Play, żeby zainstalować modne aplikacje do przesyłania strumieniowego, takie jak YouTube lub Netflix. A potem ciesz się ulubionym multimedialnym dziełem na gigantycznej przekątnej. Projektor Epson EH-LS500W do nadzwyczajnego dostrajania obrazu Jeśli projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition znajduje się poza typową osią projekcji, można łatwo dopasować obraz za pomocą poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Istnieje ponadto wyraźna kontrola bezpośrednio na korpusie projektora Epson. Najważniejsze atrybuty projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition
  • Wysokiej jakości projektor 4K
  • Epson EH-LS500W ma laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • świetna jasność 4000 lumenów i współczynnik kontrastu 2500000:1
  • dostępna przekątna krótkiego rzutu do 130"
  • Żywotność projektora wynosi do 20000 godzin w trybie gotowości
  • Projektorem można sterować za pomocą dołączonego pilota lub aplikacji iProjection.
  • załączony adapter HDMI z obsługą Android TV i możliwością korzystania z lubianych aplikacji do przesyłania strumieniowego
  • Projektor Epson EH-LS500W ma trzy wejścia HDMI i miejsce na urządzenia do przesyłania strumieniowego
  • zaimplementowany głośnik 10W
  Zcela mimořádná kvalita obrazu Dzięki wysokiej jasności 4000 lumenów, niesamowitemu współczynnikowi kontrastu 2500000:1 i poprawie szczegółowości, projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition zagwarantuje realistyczne efekty wizualne i wyraźne cienie z głębszymi odcieniami czerni. Dodano też nowy tryb kolorów,przystosować jasność obrazu w środowisku projekcyjnym.
  cechy i specyfikacje rodzaj gniazda Ziemia
  Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Rosja, Austria, Chorwacja, Francja, Polska, Rumunia, Słowenia Rezolucja Rozdzielczość natywna
  3840 × 2160 pikseli
  Maksymalna rozdzielczość
  3840 × 2160 pikseli
  Proporcji
  16:9
  Kontrast
  2 500 000:1 ekran projekcyjny Odległość projekcji (min.)
  0,4 m
  Odległość projekcji (maks.)
  0,82 m
  Przekątna obrazu (min.)
  165,1 cm (65")
  Przekątna obrazu (maks.)
  330,2 cm (130") technika technika
  ekran LCD
  Częstotliwość odświeżania
  192 Hz
  Luminary
  Laser
  Moc świec
  4 000 lm
  Jasność (ECO)
  1 200 LM ANSI
  Życie
  10 000 godz. (416,67 d)
  Żywotność (ECO)
  20 000 godz. (833,33 d)
  Hałas
  37 dB
  Maksymalne zużycie
  366 W Połączenie wariant połączenia
  HDMI 2.0
  ZŁĄCZE HDMI
  2 szt
  Inne połączenia
  RJ-45 (LAN), USB 2.0, wyjście słuchawkowe, RS232, USB Mini-B Interfejs Wejścia graficzne
  ZŁĄCZE HDMI
  Inne wejścia/wyjścia
  USB, Wyjście audio, USB Mini-B, RS232 parametry i funkcje Lokalizacja
  Na stole, Na ziemi
  Funkcja
  Zoom, 3D
  Sprzęt
  System operacyjny Android, Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość
  45,8 cm
  Wysokość
  22,8 cm
  Głębokość
  37,5 cm
  Ciężar
  9,3 kg

☆ uhd38 marki Optoma ☆

uhd38 marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ uhd38 marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: uhd38 marki Optoma
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma UHD38
  Projektor do gier i rozrywki domowej 4K UHD

  Zanurz się w świecie gier Ultra HD, wydarzeń sportowych na żywo i programów telewizyjnych. UHD38 zapewnia imponujące, jasne obrazy o jakości 4K, błyskawiczne opóźnienie wejścia tak niskie, jak 4,2 ms i wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz - rewelacyjne do uzyskania przewagi w grach.

  wyposażony w najnowszą technikę i funkcje, ten stylowy projektor proponuje kompatybilność z High Dynamic Range (HDR) i HLG, Full 3D i dwa porty HDMI 2.0. Wyśmienity do cieszenia się realistyczną rozrywką na obszernym ekranie w każdym pomieszczeniu.

  Rozrywka na obfitym ekranie

  Oglądaj obrazy wyświetlane poprzez projektor o wymiarach nieporównywalnych do jakiegokolwiek telewizora*. Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali *. Wyśmienity do osiągnięcia wciągających obrazów kinowych w zaciszu własnego domu.

  *wymiar ekranu zależy od dostępnego miejsca (wymiar ściany i odległość) oraz warunków oświetleniowych otoczenia.

  Projekcja choćby przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe barwy, zapewniając realistyczne efekty wizualne nawet w poprawnie oświetlonym otoczeniu - znakomity do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  doskonałe kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie właściwości pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę barw Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować skrupulatną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych odcieni dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co nieprzeciętnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Rozdzielczość 4K UHD

  Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niżeli Full HD, po to aby obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w odcienie. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i równocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

  System zarządzania kolorami (CMS)

  Wyświetlaj precyzyjne, rzeczywiste barwy najlepiej dobrane do miejsca projekcji. Ta specyficzna funkcja daje rozciągliwość starannego dostrajania ustawień barw zgodnie ze standardem 709 – dla optymalnej precyzji.

  Tryby ISF

  Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

  Kompatybilność HDR i HLG

  Może odbierać i wyświetlać równocześnie HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć wyraźnie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i realistycznie, a dodatkowe detale dają większe poczucie głębi. To jest jak patrzenie przez okno.

  Podwójne wejście HDMI

  Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj fotografie na sporym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz łatwo podłączyć konsolę do gier, dekoder, notebook, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów przy pomocy jednego kabla. Możesz choćby zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ albo Roku® stick.

  udoskonalony tryb gier

  lepszy tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania momentalnego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

  Płynny ruch 240Hz

  Ciesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania ułatwia śledzenie akcji, co daje obszerniejszą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Świetny do szybkich gier akcji.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). By zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z szybkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy dokładnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Zintegrowany głośnik

  efektywny zaimplementowany głośnik zapewnia unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj ekspresowo treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-video; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Keystone HV i regulacja czterech narożników

  Projektor oferuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej, a także indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, żeby stworzyć rewelacyjny kwadrat. Idealne rozwiązanie w przypadku nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora buduje problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  dostosowanie koloru ściany

  Nie masz białej ściany lub ekranu projektora? Nie ma problemu! przy pomocy ustawienia „Kolor ściany" możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możeszprzypasować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, aby uzyskać najdokładniejszą gamę odcieni.

  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  przystosuj zniekształcenie trapezowe zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, lub indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, aby utworzyć doskonale kwadratowy obraz. Genialny do nierównych ścian lub w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.


  Specyfikacja techniczna:

  • rodzaj projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 UHD
  • Kontrast 1 000 000: 1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (ECO)
  • Zużycie energii 305W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000 (Jasny), 15000 (Dynamic), 10000 (Eco)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa 15.84 mm~17.42mm
  • Zoom 1,1 x
  • Odległość od ekranu 1.21m - 9.9m
  • Współczynnik odległości 1.5:1 ~ 1.66:1
  • Przekątna 0.84m ~ 7.62m (33" ~ 300")
  • Przesuw obiektywu Pionowo +0%
  • zaimplementowany offset 105%
  • Wejścia video
   2x HDMI 2.0
   VGA
  • Wejścia audio Audio In 3.5mm
  • Wyjścia audio Audio Out 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   1x S/PDIF
   1x USB-A power 1.5A
   RS232
   1x 12V trigger
  • wbudowany głośnik 10W
  • Waga 3,9 kg
  • wymiary 315 x 270 x 118 mm
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   ochrona hasłem
  • Wyposażenie charakterystyczne
   przewód zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok albo 1.000h na lampę

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EB-FH06

  Wyświetlaj materiały na ekranie o przekątnej 332 cale w biurze i w domu dzięki projektorowi Full HD. Przygotowania do seansu nie zajmą dużo czasu, ponieważ projektor zaprojektowano z myślą o łatwej instalacji. Dzięki technice 3LCD i jasności 3500 lumenów obraz jest jasny i wyraźny — zgodnie z zamierzeniami reżysera. Długi czas eksploatacji lampy wynosi aż 18 lat, więc usiądź komfortowo i przygotuj się na korzystną zabawę.

  większy znaczy udoskonalony

  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 332 cali, co powoduje,idealnie pasuje zarówno do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Wysoka jakość, jasny obraz

  Ten wydajny i niedrogi projektor Full HD wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która gwarantuje równie wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3500 lumenów.

  Bezproblemowa konfiguracja

  pokazujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. By ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Dokładne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.


  Podstawowe atrybuty

  Jasność: 3500 ANSI Lumenów
  Kontrast: 16.000:1

  Rozdzielczość: Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9

  Żywotność lampy: do 12.000

  Złącze: USB 2.0 typu A, Złącze USB 2.0 typu B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego.

  • Magia sporego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na obfitym ekranie w Twoim domu
  • Wyjątkowo jasny obraz: tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3500 lumenów
  • innowacyjny model w dostępnej cenie: genialny projektor Full HD
  • wyjątkowa solidność: Do 18 lat rozrywki²
  • Prosta konfiguracja: Korekcja geometrii obrazu, opcjonalna łączność Wi-Fi i aplikacja iProjection


☆ BenQ X1300i (4718755083891) ☆

BenQ X1300i (4718755083891) Najniższa Cena Online

☆ BenQ X1300i (4718755083891) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ X1300i (4718755083891)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Nieskończenie wciągająca płynna gra
  najmocniej wciągający projektor do gier jest zaopatrzony w natychmiastowe tryby gry, wrażenia słuchowe i pełne sterowanie z najniższym w branży opóźnieniem wejściowym, zapewniającym płynne zwycięstwa w dowolnej grze. X1300i jest asygnowany do rozszerzonej rozrywki dzięki Android TV do strumieniowego przesyłania treści i ogromnej biblioteki multimediów. Trwałe źródło światła LED zagwarantuje spójne, żywe barwy, a wykwintny wygląd uzupełnia każde miejsce do gry.

  Pełne filmowe zanurzenie w trybie RPG
  Poczuj zarówno subtelność, jak i intensywność świata gry. Odkrywając bogato urzekające szczegóły starożytnych ruin, pozwól, by ostre struny i głośny bas solidnej muzyki orkiestrowej poprowadziły Cię poprzez przygodę.

  Zidentyfikuj pobliskie zagrożenia w trybie FPS
  Zdobądź pole bitwy dzięki wyrafinowanym szczegółom ujawniającym ukrytych przeciwników. Wirtualny dźwięk przestrzenny wzmacnia strzały, eksplozje i zbliżające się kroki z daleka, ostrzegając o zagrożeniach, dzięki temu możesz pokonać każdego wroga.

  Emocje w czasie rzeczywistym w trybie SPG (sport)
  Rywalizuj w realistycznych grach sportowych w czasie rzeczywistym z zieloną trawą, prawdziwymi odcieniami skóry, żywymi mundurami i wyrazistymi detalami. Usłysz i poczuj entuzjastyczne głosy spikerów, gdy tłum krzyczy. Twój dom natychmiast stanie się centrum akcji.

  Doskonałość GameMaestro
  technologia BenQ GameMaestro początkuje się od najlepszego w swojej klasie niskiego opóźnienia input lag i dodaje słuszne ustawienia obrazu i dźwięku dla gier RPG, sportów i strzelanek i konfigurowalne ustawienia obrazu. Jest wspierany przez technologię CinematicColor, która udoskonala grafikę gry o żywe, prawdziwe kolory. Mieszanie dźwięku z wielu źródeł, dostrojone poprzez treVolo i Bongiovi Digital Power Station (DPS), udoskonala ścieżki dźwiękowe i muzykę, zapewniając wciągające wrażenia.Projektor X1300i zapewnia najlepsze wrażenia kinowe, o jakich możesz marzyć.

  Jeden projektor. Nieskończona rozrywka.
  Niezależnie od tego, czy chodzi o filmy, programy, sport czy telewizję na żywo, inteligentny projektor BenQ z systemem Android ma największą przystępną bibliotekę rozrywki. Uzyskaj dostęp do Google Play za pośrednictwem przychylnego dla użytkownika interfejsu i bezproblemowej zabawy dla każdego.

  Prosta instalacja
  gustowny i inteligentny projekt jest przychylny dla użytkownika i nadaje się do każdego wnętrza. Ustawienie do góry nogami z opcjonalnymi, magnetycznymi stopkami regulacyjnymi, zezwala na łatwą konfigurację w dowolnym miejscu.

  sprężyste opcje wyświetlania
  Użyj uchwytu sufitowego lub nowo zaprojektowanych regulowanych nóżek, które rozciągliwe przesuwanie obrazu.

  Kompatybilność treści 4K
  Uniwersalna łączność dwóch portów HDMI 2.0b (HDCP2.2) i progresywne sterowanie AV dla konsol do gier, urządzeń mobilnych, otwarzaczy multimedialnych i Blu-ray zezwalają na podłączenie do treści 4K z satysfakcjonującym konsekwencją HDR. Port HDMI 2 obsługuje ARC (zwrotne audio).


☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma GT1070Xe
  perfekcyjny projektor 3D

  Projektor Optoma GT1070Xe to radość z oglądania swoich ulubionych programów TV, wydarzeń sportowych i gier pełnych akcji. To doświadczenia najkorzystniejszej domowej rozrywki. Z zaimplementowanym głośnikiem możesz komfortowo słuchać filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać choćby 300-calowy obraz, by utworzyć ogromny wyświetlacz dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swym własnym domu. Wykorzystując najnowszą technologię DLP®, GT1070Xe dostarcza nieszablonowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.

  Wyświetlając stanowczo jasny obraz o rewelacyjnie zbalansowanych, żywych kolorach i krystalicznej czystości, GT1070Xe zagwarantuje wyjątkową szczegółowość odcieni światła dostępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście.

  Obiektyw krótkiego rzutu

  GT1070Xe może wyświetlać imponujący obraz o 100-calowej przekątnej z odległości zaledwie 100cm. Wolnostojący albo zainstalowany na ścianie GT1070Xe likwiduje cienie na ekranie i pozwala Ci łatwo prowadzić prezentację.

  Ożywiaj filmy i gry

  Full HD 1080p
  Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, nieprzeciętna do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół lub kompresji.

  Full 3D
  Za sprawą naturalnej prędkości technologii DLP, projektor Full 3D Optoma GT1070Xe może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).

  Dynamic Black
  Dynamic Black płynnie dostosowuje przystępną liczba światła z lampy na podstawie danych jasności każdej ramki, żeby stworzyć olśniewający kontrast 23 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, w trakcie gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową ilość jasnych i cieniowanych detali.

  Gwarancja odcieni
  Jesteśmy tak pewni, że jakość barw GT1070Xe pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, że Optoma gwarantuje to przez 5 lat.

  24p
  Większość filmów jest kręcona z szybkością 24 klatek na sekundę. By zachować wierność z naturalnym obrazem GT1070Xe akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą szybkością 24 klatek na sekundę, by wyświetlać filmy skrupulatnie tak jak zaplanował to reżyser.

  wyśmienite odcienie
  GT1070Xe zaopatrzono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu barw,dostać rewelacyjne, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych odcieni podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom efektywności i kontroli koloru. BrilliantColor™ powiększa jasność kolorów do 50% w kontraście do innych technologii,kreować niemal z życia wzięte obrazy. Możesz też dostroić barwy z największą precyzją.

  technika DLP - najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym

  Stwórz najszczególniej żywe i przekonujące wrażenia 3D przystępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technice, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, żeby zmaksymalizować dostępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, w trakcie gdy naturalna prędkość w pełni likwiduje zakłócenia synchronizacji.

  Dlaczego do 3D używać projektora?
  Jak powszechnie wiadomo, im większy obraz tym ulepszony efekt 3D - żeby osiągnąć najkorzystniejsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, podczas gdy efekt głębi i emocje oferowane przez poprzez ogromny 150" wyświetlacz projekcyjny pozwalają ci poczuć, iż jesteś częścią akcji!

  Filmy 3D
  teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D przystępne będą na Blu-ray 3D™ możesz cieszyć się oszałamiającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.

  Sport 3D
  Nie mogłeś otrzymać biletów na szeroki mecz? GT1070X przenosi szerokie widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz znacznych momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.

  Gry 3D
  Weź na cel GT1070X,poznać najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać doskonały strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, żeby maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

  nieszablonowa jakość dźwięku, oszczędność czasu i pieniędzy

  mocne audio
  Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki konkretnemu, zaimplementowanemu głośnikowi 10W. Oferując wyjątkową jakość dźwięku GT1070X jest nieskomplikowany w instalacji, bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  Łączność MHL
  Obróć projektor do inteligentnego wyświetlacza podłączając smartfona lub tabletu przy pomocy pojedynczego kabla MHL; teraz możesz grać w gry, filmy i fotografie akcji strumień na dużym ekranie.

  Długa żywotność lampy
  Nowa technologia lamp, w którą wyposażono GT1070X wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6500 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa wystarczy na ponad 9 lat.

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Biznes i edukacja/
  • Krótkoogniskowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 23 000:1
  • Jasność 2800 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (ECO)
  • Zużycie energii 233W (tryb jasny) / 193W (tryb ECO) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6,500h (ECO) / 5,000h (tryb Normalny)
  • Moc/źródło światła 190W
  • Obiektyw F = 2,8, f = 7,42 mm
  • Zoom/Focus
  • Odległość od ekranu 0,5 - 3.35 m
  • Współczynnik odległości 0,49: 1
  • Przekątna 45,3" - 303" (1,15 - 7,67 m)
  • Korekcja Keystone ± 40° w pionie
  • Wejścia video
   HDMI - wsparcie 1.4a 3D (2x)
   MHL
   3D Sync
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Porty komunikacyjne
   12V trigger
   USB typu B (zdalna mysz)
   3D-Sync Out (3-Pin VESA)
  • zastosowany głośnik 10W
  • Waga 2,65 kg
  • wymiary (wys, x szer, x głęb,) 114 x 315 x 224 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający
   Pilot z bateriami
   Poradnik prędki Start
   Podręcznik Użytkownika na CD
   Karta gwarancyjna
   pakiet nie zawiera pokrywki obiektywu
  • Wyposażenie opcjonalne
   pakiet do konstrukcji sufitowego
  • Gwarancja 2 lata na projektor / 12 miesięcy (max, 1000h) na lampę projekcyjną
  • Funkcje
   Blokada antykradzieżowa
   Kensington Lock
   Zabezpieczenie hasłem

☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR ☆

Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR Najniższa Cena Online

☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma
  EH200ST Short-Throw
  NajwaĹźniejsze cechy

  • typ DLP
  • Jasność [AL] 3000
  • Kontrast 20000:1
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • ĹšrĂłdło światła Lampa
  • Ĺťywotność lampy [godz] 6500
  • Masa [kg] 2,65
  Opis produktu

  wyraźna grafika i przezroczyście czysty tekst

  EH200ST łączy wysoką rozdzielczość 1080p z jasnym, Ĺźywym obrazem, żeby wyświetlać wyrazistą grafikę i krystalicznie czysty tekst, przez co genialnie nadaje się do użytkowania w klasie lekcyjnej i sali konferencyjnej.

  Dzięki zastosowanemu głośnikowi i dwĂłm wejściom HDMI, EH200ST jest łatwy w konfiguracji i uĹźytkowaniu. MoĹźna go choćby zamienić w inteligentny projektor podłączając do niego smartfon albo tablet jednym przewodem MHL, aby oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać obrazy na duĹźym ekranie.

  Projekcja krĂłtkiego rzutu

  Dzięki obiektywowi o krótkim rzucie, projektor ten może generować obrazy wielkoekranowe z niedużej odległości. Oznacza to, że możesz uzyskać 100-calowy obraz mimo, że projektor będzie się znajdował nieco ponad metr od ekranu lub ściany.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmĂłw, zdjęć i dokumentĂłw.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z kaĹźdego ĹşrĂłdła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D, a także najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeĹźania 144Hz gwarantuje stanowczo gładką projekcję obrazĂłw bez migotania.

  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego aby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i transparentny – znakomite rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Łączność MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym kablem MHL, aby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać zdjęcia na dużym ekranie.

  samoczynne wyłączanie

  Może się zdarzyć, że projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. By pomóc w oszczędzaniu energii gdy projektor działa bez wykrytego źródła sygnału, funkcja samoczynnego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu.

  technika Amazing Colour

  ProwadĹş robiące wraĹźenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie atrybuty kolorów pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorĂłw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po Ĺźywe, dynamiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoĹźe w przypasowaniu działania do konkretnych potrzeb.

  Gwarancja kolorĂłw

  marka Optoma jest na tyle pewna, że jakość odcieni obrazu pozostanie na tym samym poziomie co w dniu zakupu, że udziela na nią pięcioletniej gwarancji.

  zaimplementowany głośnik

  Łatwo dopełnij wrażeń rozrywki domowej dzięki potężnemu, zastosowanemu głośnikowi. Zastosowane głośniki zapewniają wyjątkowo korzystną jakość dźwięku i łatwą instalację bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby zamian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Specyfikacja techniczna

  • technologia wyświetlania: Pojedynczy 0.65” procesor DarkChip 3 1080p, technika DLPÂŽ marki Texas Instruments
  • Rozdzielczość: 1080p 1920 x 1080
  • Jasność1 (Tryb Jasny): 3000 lumenĂłw ANSI
  • Kontrast: 20 000:1
  • Ĺťywotność lampy2 Dynamic/Eco/Bright: 6500/6000/5000 (hrs)
  • Współczynnik projekcji 3: 0,49:1
  • Współczynnik powiększenia: Stała ogniskowa
  • Złącza wejściowe/wyjściowe: 2 x HDMI (obsługa 1.4a 3D) + MHL v1.2, wyjście audio 3.5mm, przerzutnik 12V, 3D-Sync, port serwisowy USB
  • Głośnik (w watt): 10
  • Korekcja trapezu: Âą 40° w pionie
  • Waga (kg): 2,65
  • wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm): 315 x 224 x 114
  • Proporcje obrazu: Natywny 16:9, kompatybilny z 4:3
  • Offset: 116% Âą5%
  • Wielkość ekranu projekcyjnego: 1.15 - 7.67m (45.3" - 300") Przekątna 16:9
  • Odległość wyświetlania: 0.5 - 3,35 metrĂłw
  • Obiektyw projekcyjny: F/2.8; f=7.42mm, stała ogniskowa
  • Jednolitość: 80%
  • Maksymalna rozdzielczość: Full HD 1920 x 1080
  • Kompatybilność z komputerami: UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  • Kompatybilność video: PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p), NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p), SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)
  • Wsparcie 3D: Full 3D:Funkcje 3D projektorĂłw Optoma moĹźna wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D. W głównej mierze stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D oraz systemami projektowania i modelowania 3D. Teraz obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w dużej Brytanii), Blu-ray 3D™, a także gry 3D na konsolach SonyÂŽ PS3 albo MicrosoftÂŽ Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Kompatybilność 3D: Obrazy ustawione pionowo obok siebie (Side żeby Side):1080i50 / 60, 720p50 / 60
  • Obrazy nałoĹźone na siebie (Frame-pack): 1080p24, 720p50 / 60
  • Obrazy umieszczone nad sobą (Over-Under): 1080p24, 720p50 / 60
  • Częstotliwość odświeĹźania poziomego‎: 15.375~91.146 KHz
  • Częstotliwość odświeĹźania pionowego: 24 ~ 85Hz (120Hz dla 3D)
  • Wyświetlane odcienie: 1073.4 milionĂłw
  • Poziom hałasu (tryb Eco): 26dB
  • Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz
  • ZuĹźycie energii: Tryb jasny 233W / tryb Eco 193W (<0.5W w trybie czuwania)
  • wariant Lampy: 190W
  • Warunki pracy: 5°C ~ 40°C, Maks. Wilgotność 85%, Maks. Wysokość 3000m
  • Bezpieczeństwo: Zabezpieczenie antykradzieĹźowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  • Wyświetlacz ekranowy: 27 językĂłw:angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, holenderski, szwedzki, fiński, grecki, duński, norweski, polski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, koreański, arabski, japoński, tajski, węgierski, czeski/słowacki, turecki, wietnamski, perski, rumuński, indonezyjski
  • Akcesoria typowe: Torba, osłona obiektywu, przewĂłd zasilający, przewód HDMI, pilot, 2 baterie AA, ulotka szybkiego startu, instrukcja obsługi na CD
  • Akcesoria opcjonalne: Bezprzewodowy system 3D, bezprzewodowe okulary 3D, bezprzewodowe okulary 3D DLPÂŽ Link™, uchwyt ścienny
  • Gwarancja: 2 Lata
  • RoHS: Zgodny
  W skład zestawu wchodzi

  • Projektor Optoma EH200ST Short-Throw (nr kat. 15831)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT lub paragon fiskalny


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory z ekranem 16:9 – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory z ekranem 16:9, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z ekranem 16:9 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ ml750e dlp marki Optoma ☆

ml750e dlp marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ ml750e dlp marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: ml750e dlp marki Optoma
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  ML750e
  Ultra kompaktowy projektor LED
  • wyśmienity do gier, filmów i prezentacji na PC za darmo
  • Wsparcie MHL, łączność HDMI, wbudowany głośnik, 3D Ready,
  • Zbudowany w sztuce mediów i opcjonalnych prezentacji bezprzewodowych
  • Kompaktowa i lekka <0,4 kg
  prezentujemy nowy mobilny projektor wszystkim ultra-kompaktowy ML750e LED. Przystępne w transporcie pomiędzy Twoim domu i biurze, to nieznaczne ciężary projektor mniej niż 0,4 kg i jest wyposażony w komfortową torbę. Oglądać filmy HD, grać w gry video albo nawet obecny, iż zwycięstwo prezentacji, ML750e ma wszystko co potrzeba, aby zaimponować publiczności. Pakiety pełne rysy ML750e zawiera odtwarzacz multimedialny, natywną przeglądarkę biurowych i wbudowany głośnik. Projekt bez laptopa przy użyciu zastosowanej pamięci, gniazdo kart microSD, USB. Przystępne podłączenie i wyświetlanie z urządzenia mobilnego lub stole przy użyciu połączenia MHL do gry na obfitym ekranie, wyświetlanie plików biznesowych, zdjęcia, filmy albo po prostu słuchać muzyki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technice "Światło-Free" za unikatową wierność barw, bezusterkowość i odporność, Optoma LED ultra - kompaktowy przenośny projektor jest rewelacyjnym partnerem rozrywki i biznesu.  Ultra Compact

  Ważący mniej aniżeli 0,4 kg, ML750e jest ultra lekki i kompaktowy.W połączeniu z załączonym etui sprawiają,rewelacyjnie nadaje się do prezentacji w podróży.

  Media Player i Język Office Viewer

  Odtwarzać filmy, fotografie, Microsoft Office i Adobe * pliki PDF bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD lub pamięci USB i wyświetlanie ich bezpośrednio na projektorze, bez zapotrzebowania podłączenia projektora do laptopa, komputera PC lub odtwarzacza DVD. * animacje PowerPoint nie są obsługiwane

  Filmy

  Usiądź komfortowo po długim dniu, aby oglądać ulubione filmy na... ML750e bezpośrednio obsługuje najpopularniejsze video i plików muzycznych formatów i jest zarówno HD-Ready i LED, możesz być pewien, żywych barw, głębi i jasności, iż nie zawiedzie,

  Prezentacje bezprzewodowe

  Obecna od telefonu albo tabletu za pomocą bezpłatnej aplikacji: EZ View. Przystępne równocześnie dla maszyn z systemem Android i iOS, EZ View daje Ci wolność do bezprzewodowego udostępniania i obecne dokumenty, fotografie, pliki video i aparat urządzenia przekształcając go w aparacie dokumentów. Tworzenie bardziej związany i zespołowe doświadczenie dla każdego.

  Natychmiast podłączyć wyświetlacz i tworzyw prezentacji bezprzewodowo z komputera PC, Mac lub sprzętów przenośnych przy użyciu opcjonalnego mini karty WiFi, która łączy dyskretnie do portu USB ML750e, przynosząc bezproblemową łączność bezprzewodową w wysoce przenośnej obudowie. Ciesz się prezentacje na wielkim ekranie przesyłane do projektora, kabel-free.

  Łatwość nawiązywania połączeń - MHL

  Łatwe podłączenie do laptopa, komputera, konsoli do gier lub odtwarzacz DVD z HDMI. ML750e MHL jest także kompatybilne, co umożliwia podłączenie urządzenia przenośnego MHL włączona obsługa przy pomocy jednego kabla † rozwiązanie pozwalające na lustro wyświetlacz maszyn.nadzwyczajny do strumieniowego przesyłania filmów i przeglądania plików i zdjęć zapisanych na urządzeniu mobilnym.

  3D Ready

  Korzystanie z wrodzoną szybkość technice DLP®, projektory Optoma 3D Gotowe może wyjście video i zdjęcia w zdumiewającym tempie 120 Hz, co pozwala, żeby pokazać pełny wyświetlacz, pełny kolor, stereoskopowe 3D.Przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi równocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Przydatne równocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi zarówno nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Gwarancja kolor

  Jesteśmy tak pewni, iż jakość barw obrazu ML750e pozostanie tak prawidłowe, jak w dniu, który kupiłeś go, że Optoma gwarantuje go przez pięć lat.

  fotografie

  Włóż kartę micro SD bezpośrednio z telefonu lub aparatu natychmiast podzielić się wspomnieniami z znikomych i pokaźnych grup, bez potrzeby stosowania dodatkowych kabli.Alternatywnie opuścić pokazu slajdów z włączonym dźwięku w tle przed Mecz zapoczątkuje się spotkanie, na zaostrzenie apetytu swoją publiczność "i zachęcić do dyskusji.

  Prezentacja i dokumenty

  Dzięki obsłudze plików Adobe PDF i Microsoft Office, można po prostu zapisać swoją pracę na pamięci wewnętrznej ML750e, karty microSD * albo pamięci USB * i jesteś gotowa do pracy.

  * Karta MicroSD i pamięci USB nie kij włączone. Podłączenie niektórych sprzętów może wymagać dodatkowych kabli, dostępne osobno. Obsługuje do 32 GB.

  technologia LED
  Korzystanie z zalet technice LED, ML750e LED projektor wykorzystuje jednostkowe Czerwony, zielony i niebieski modułów LED do tworzenia obrazu z projektora bez zapotrzebowania kole odcieni.
  Diody zwiększyć skuteczność i posiadać powiększoną żywotność lampy do 20.000 godzin. Oszczędzając czas i pieniądze;pozostawiając Państwu pewność, że projektor będzie w pełni efektywny na sporo lat
  LED Żywotność
  Więcej aniżeli 10 lat
  2
  4
  6
  8
  lat
  LED
  Lampa
  Jasne, żywe obrazy

  ML750e wytwarza jasne, żywe obrazy z głębszym nasycenia, pełne życia. To ze względu na unikatową wierność barw wytwarzany poprzez technikę LED; W wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED o może być choćby dwukrotnie pokaźniejszą jasność lampy projektora równoważnego oparte.

  LED Jasność
  LED
  Lampa
  Instant On / Off

  Konfiguracja szybko i spakować natychmiastowy POWER ON / OFF. Technika LED pozwala projektorowi być pełna jasność w sekundach.

  100%
  LED +
  Lampa
  5s
  Digital Signage

  zaimplementowana funkcja Digital Signage. Świetny dla aplikacji reklamy cyfrowej, takich jak reklamy i muzealnych dema.

  Wiemy, że poprawa naszych artykułów jest najkorzystniejszym sposobem,zniżyć nasz wpływ na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty posiadają długi czas wykorzystywania, należy wykorzystać mniejszej ilości materiałów, statek z niewielkim opakowaniu i być wolne od wszystkich substancji toksycznych.Naturalnie, skuteczności energetycznej i jest się do recyklingu są wbudowane na etapie projektowania. Z każdym nowym produkcie, dążymy do minimalizacji oddziaływania na środowisko. By uzyskać detalowe informacje o Optoma Projekt Green odwiedź naszą stronę internetową.

  1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu wykorzystywania. Jak to głównie w przypadku wszelkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się obniżać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie posiada lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

  2 charakterystyczna żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od wykorzystywania i warunków środowiskowych

  * przekazana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do standardowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność barw..

  * podana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do standardowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność odcieni..


☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EB-FH06

  Wyświetlaj materiały na ekranie o przekątnej 332 cale w biurze i w domu dzięki projektorowi Full HD. Przygotowania do seansu nie zajmą dużo czasu, ponieważ projektor zaprojektowano z myślą o przystępnej instalacji. Dzięki technice 3LCD i jasności 3500 lumenów obraz jest jasny i wyraźny — zgodnie z zamierzeniami reżysera. Długi czas eksploatacji lampy wynosi aż 18 lat, więc usiądź wygodnie i przygotuj się na dobrą zabawę.

  większy znaczy ulepszony

  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 332 cali, co sprawia,znakomicie pasuje równocześnie do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Wysoka jakość, jasny obraz

  Ten sprawny i niedrogi projektor Full HD wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje tak samo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3500 lumenów.

  Bezproblemowa konfiguracja

  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o nietrudnym transporcie i konfiguracji. Żeby ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Precyzyjne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.


  Podstawowe parametry

  Jasność: 3500 ANSI Lumenów
  Kontrast: 16.000:1

  Rozdzielczość: Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9

  Żywotność lampy: do 12.000

  Złącze: USB 2.0 rodzaju A, Złącze USB 2.0 typu B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego.

  • Magia obszernego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na znacznym ekranie w Twoim domu
  • Wyjątkowo jasny obraz: równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3500 lumenów
  • nowoczesny model w przystępnej cenie: genialny projektor Full HD
  • wyjątkowa solidność: Do 18 lat rozrywki²
  • Prosta konfiguracja: Korekcja geometrii obrazu, opcjonalna łączność Wi-Fi i aplikacja iProjection


☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) ☆

Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EH-TW740 V11H979040 EH-TW740 Ciesz się ulubionymi filmami dzięki projektorowi Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD. Możesz go prosto przenieść i szybko skonfigurować, by usiąść i radować się jasnym obrazem uzyskiwanym dzięki światłu o mocy 3300 lumenów.

  nabywając ten projektor, możesz tylko zyskać, ponieważ ma on dużo koniecznych funkcji, a także trwałą lampę, która pozwala cieszyć się rozrywką choćby poprzez 18 lat. Wrażenia na znacznym ekranie Zanurz się w swoje ulubione filmy i gry, korzystając z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p, który jest w stanie zapewnić obraz o imponującym rozmiarze 386 cali.

  technika 3LCD sprawia, że akcja widoczna na ekranie ożywa i zagwarantuje choćby trzy razy obszerniejszą jasność aniżeli produkty konkurencji. Dzięki współczynnikowi kontrastu 16 000:1 projektor ten gwarantuje jeszcze wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie.

  Rozrywka na całe lata Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania do oglądania ulubionych filmów? Jako źródło światła w tym modelu zastosowano trwałą lampę, która wystarczy na oglądanie jednego filmu dziennie choćby poprzez 18 lat.

  Korzystaj z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 poprzez długie lata! nieskomplikowana konfiguracja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego projektor Epson EH-TW740 V11H979040 nie formuje żadnych problemów i można go momentalnie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja zniekształceń trapezowych, która pozwala momentalnie ustawić obraz w stosownej pozycji.

  Dwa wejścia HDMI (w tym jedno MHL) łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych sprzętów. Opcjonalny adapter ELPAP11 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z maszyn mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Jaśniejsze i żywe obrazy Usiądź, zrelaksuj się i zachwyć się pięknem wyświetlanych materiałów. Nasze projektory posiadają mnóstwo zaawansowanych technologicznie funkcji, które działają w tle, zapewniając niesamowite obrazy.

  Oglądaj swoje ulubione filmy i seriale za pomocą projektora Epson EH-TW740 V11H979040. Projektory producenta Epson nawet trzy razy jaśniejsze barwy Ten innowacyjny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p kreuje wyjątkowo jasne i równocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach.

  Jest to realne dzięki technice 3LCD, która gwarantuje światło o równym, wysokim poziomie bieli i i o mocy 3300 lumenów. Bez efektu tęczy technologia 3LCD, opracowana przez markę Epson, zapewnia wyraźny obraz bez „efektu tęczy", który może występować w przypadku niektórych 1-chipowych projektorów DLP.

  Ciesz się niesamowitym obrazem z projektorem Epson EH-TW740 V11H979040!


☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) ☆

Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) Najniższa Cena Online

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pomieszczenie w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci trzeba drogiego 100 telewizora wystarczy projektor LG SMART LED. System operacyjny WebOS z wbudowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na rąk. Jego niewielkie wymiary i niska waga pozwalająwziąć go do znajomych czy na urlop. Brak ruchomych części czyni projektor niepodatnym na wstrząsy i przenoszenie. Teraz Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu.

  • LED-owe źródło światła wydajne, innowacyjne źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej przez konwencjonalny projektor o podobnych parametrach obrazu.
  • 30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła znamionuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie przez ponad 10 lat.
  • Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany żeby uzyskać 100 obraz. Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, wystarczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, nieduży projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.
  • technologia TruMotion genialnie znana z telewizorów LG technologia nadająca płynności obrazowi, co jest niezwykle ważne w dynamicznych scenach akcji, czy w trakcie śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.
  • Mobilność wykorzystanie diod LED świecących w kolorach podstawowych pokaźnie usprawnia konstrukcję projektora przez wyeliminowanie koła barw. Dzięki temu waga i rozmiary projektora uległy obfitej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać w trakcie transportu lub przesuwania działającego projektora.
  • Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta pozwala na natychmiastowe odtwarzanie plików video, zdjęć i muzyki oraz dokumentów zestawu office przez proste podłączenie dysku, pendriva lub innego typu pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.
  • WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego urządzeń SMART rozwijanego poprzez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przyjazna dla użytkownika, instynktowna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.
  • Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR zaopatrzony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu lub innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i zapewnia rewelacyjny obraz z każdej odległości.
  • Bluetooth wszakże projektor zaimplementowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga adekwatnego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.
  • Funkcja screen share Projektor HF65LSR umożliwia połączenie urządzeń przenośnych takich jak telefon, tablet czy laptop równocześnie bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport albo przewód konwertera). Dzisiaj możesz oglądać swoje fotografie i filmy na naprawdę obszernym ekranie.
  • HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Dzisiaj siedząc wygodnie na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) &#43; KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) &#43; KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma GT1070Xe
  doskonały projektor 3D

  Projektor Optoma GT1070Xe to radość z oglądania swoich ulubionych programów TV, wydarzeń sportowych i gier pełnych akcji. To doświadczenia najkorzystniejszej domowej rozrywki. Z zastosowanym głośnikiem możesz komfortowo słuchać filmów bez konieczności przyłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać choćby 300-calowy obraz, aby utworzyć ogromny ekran dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swoim własnym domu. Wykorzystując najnowszą technikę DLP®, GT1070Xe dostarcza unikatowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.

  Wyświetlając stanowczo jasny obraz o nadzwyczajnie zbalansowanych, żywych kolorach i przejrzystej czystości, GT1070Xe zapewnia wyjątkową szczegółowość odcieni światła dostępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście.

  Obiektyw krótkiego rzutu

  GT1070Xe może wyświetlać imponujący obraz o 100-calowej przekątnej z odległości zaledwie 100cm. Wolnostojący lub zainstalowany na ścianie GT1070Xe usuwa cienie na ekranie i pozwala Ci z łatwością prowadzić prezentację.

  Ożywiaj filmy i gry

  Full HD 1080p
  Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, idealna do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół albo kompresji.

  Full 3D
  Za sprawą naturalnej prędkości technologii DLP, projektor Full 3D Optoma GT1070Xe może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).

  Dynamic Black
  Dynamic Black płynnie dopasowuje przystępną ilość światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, aby stworzyć oszałamiający kontrast 23 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową liczba jasnych i cieniowanych detali.

  Gwarancja barw
  Jesteśmy tak pewni, iż jakość kolorów GT1070Xe pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, iż Optoma gwarantuje to przez 5 lat.

  24p
  Większość filmów jest kręcona z prędkością 24 klatek na sekundę. Żeby zachować wierność z naturalnym obrazem GT1070Xe akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą szybkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy dokładnie tak jak zaplanował to reżyser.

  wspaniałe barwy
  GT1070Xe wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu odcieni,otrzymać znakomite, żywe barwy na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych barw podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom produktywności i kontroli koloru. BrilliantColor™ powiększa jasność kolorów do 50% w kontraście do innych technologii,tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz także dostroić odcienie z największą precyzją.

  technologia DLP - najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym

  Stwórz najistotniej żywe i przekonujące wrażenia 3D przystępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technice, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, aby zmaksymalizować przystępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, podczas gdy naturalna prędkość w pełni likwiduje zakłócenia synchronizacji.

  Dlaczego do 3D używać projektora?
  Jak powszechnie wiadomo, im pokaźniejszy obraz tym udoskonalony efekt 3D - by osiągnąć najkorzystniejsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, w trakcie gdy efekt głębi i emocje oferowane poprzez poprzez ogromny 150" ekran projekcyjny pozwalają ci poczuć, iż jesteś częścią akcji!

  Filmy 3D
  teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D przystępne będą na Blu-ray 3D™ możesz radować się zachwycającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.

  Sport 3D
  Nie mogłeś otrzymać biletów na szeroki mecz? GT1070X przenosi duże widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz dużych momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.

  Gry 3D
  Weź na cel GT1070X,poznać najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać perfekcyjny strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, żeby maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

  nieszablonowa jakość dźwięku, oszczędność czasu i pieniędzy

  mocne audio
  Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki solidnemu, wbudowanemu głośnikowi 10W. Proponując unikatową jakość dźwięku GT1070X jest łatwy w instalacji, bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  Łączność MHL
  Obróć projektor do inteligentnego wyświetlacza podłączając smartfona albo tabletu za pomocą pojedynczego kabla MHL; dzisiaj możesz grać w gry, filmy i zdjęcia akcji strumień na pokaźnym ekranie.

  Długa żywotność lampy
  Nowa technika lamp, w którą wyposażono GT1070X wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6500 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa starczy na ponad 9 lat.

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Biznes i edukacja/
  • Krótkoogniskowy
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 23 000:1
  • Jasność 2800 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (ECO)
  • Zużycie energii 233W (tryb jasny) / 193W (tryb ECO) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6,500h (ECO) / 5,000h (tryb Normalny)
  • Moc/źródło światła 190W
  • Obiektyw F = 2,8, f = 7,42 mm
  • Zoom/Focus
  • Odległość od ekranu 0,5 - 3.35 m
  • Współczynnik odległości 0,49: 1
  • Przekątna 45,3" - 303" (1,15 - 7,67 m)
  • Korekcja Keystone ± 40° w pionie
  • Wejścia video
   HDMI - wsparcie 1.4a 3D (2x)
   MHL
   3D Sync
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Porty komunikacyjne
   12V trigger
   USB rodzaju B (zdalna mysz)
   3D-Sync Out (3-Pin VESA)
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 2,65 kg
  • rozmiary (wys, x szer, x głęb,) 114 x 315 x 224 mm
  • Wyposażenie standardowe
   przewód zasilający
   Pilot z bateriami
   Poradnik szybki Start
   Podręcznik Użytkownika na CD
   Karta gwarancyjna
   komplet nie posiada pokrywki obiektywu
  • Wyposażenie opcjonalne
   komplet do konstrukcji sufitowego
  • Gwarancja 2 lata na projektor / 12 miesięcy (max, 1000h) na lampę projekcyjną
  • Funkcje
   Blokada antykradzieżowa
   Kensington Lock
   Zabezpieczenie hasłem


Podsumowanie, czyli jaki projektor z ekranem 16:9 najlepszy?


Najlepszy projektor z ekranem 16:9 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z ekranem 16:9 w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z ekranem 16:9 nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z ekranem 16:9 opinie,
 • dobry projektor z ekranem 16:9 cena,
 • projektor z ekranem 16:9 ranking,
 • projektor z ekranem 16:9 jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...