Ranking projektorów z lampą do 20000h. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z lampą do 20000h


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów z lampą do 20000h. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z lampą do 20000h,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z lampą do 20000h najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z lampą do 20000h, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów z lampą do 20000h, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma ZH403 ☆

Optoma ZH403 Najniższa Cena Online

☆ Optoma ZH403 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma ZH403
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZH403
  Kompaktowy projektor laserowy Optoma ZH403

  Model ZH403 to kompaktowy projektor Full HD 1080p z rodziny laserowych urządzeń DuraCore. Został zaprojektowany z myślą o bezobsługowej, ciągłej pracy w dowolnej orientacji. Jego minimalne wymiary w połączeniu z zoomem 1.3x i możliwością pracy w dowolnej pozycji zapewniają łatwość instalacji.

  zaopatrzony w dużo przydatnych funkcji projektor posiada wbudowany głośnik, obsługuje sygnał 4K HDR oraz posiada wsparcie dla większości najpopularniejszych protokołów sterowania, dzięki temu realne jest sterowanie wieloma urządzeniami naraz.

  perfekcyjny dla biznesu, edukacji i muzeów, gdzie jasny i wyraźny obraz jest niezbędny. Zastosowanie laserowego źródła światła zagwarantuje żywotność i barwy nieosiągalne dla rozwiązań lampowych.

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technice DuraCore producenta Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej, a także nowoczesny projekt ochrony przed kurzem.

  Kompatybilny z HDR

  Zdolne do odbioru i wyświetlania metadanych HDR, projektory kompatybilne z Optoma HDR pozwalają zobaczyć widocznie więcej szczegółów i tekstury. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i przypominają życie, a uzupełniające szczegóły tworzą pokaźniejsze poczucie głębi.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Projekcja w trybie portretowym

  nadzwyczajny do zastosowań digital signage, wyświetlania obrazów w trybie portretowym oraz pionowo w górę i w dół.

  oporny na pył optyczny silnik IP5X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną wytrzymałości na kurz IP5X. Nieszablonowa odporność na kurz w połączeniu z wyjątkową jasnością zagwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w trudnych warunkach.

  Niesamowite barwy

  Projektory Optoma bezawaryjną efektywność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od skrupulatnych kolorów sRGB po realistyczne obrazy i żywe, piękne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, żeby spełnić Twoje zapotrzebowania. Wspaniały do szeregu prezentacji graficznych i wideo.

  nieprzeciętny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, wyśmienity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  przystosuj zniekształcenie trapezowe równocześnie w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, lub indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, aby utworzyć nadzwyczajnie kwadratowy obraz. Znakomity do nierównych ścian lub w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.

  PJLink

  wbudowany w projektor protokół PJLink umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink.

  Telnet

  Model ten jest w stanie odbierać polecenia za pośrednictwem telnetu, umożliwiając łatwą instalację przy pomocy systemów sterowania zgodnych z Telnet.

  Pełna projekcja 360

  Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

  Kontrola



  wyposażony w znaczny zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest wbudowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN za pomocą kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, nadzorować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przy pomocy prostej przeglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych albo ważnych ogłoszeń.
  - automatycznie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  Zintegrowany głośnik

  produktywny zastosowany głośnik zagwarantuje unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Pilot przewodowy

  Przewodowe połączenie zdalne umożliwia indywidualne sterowanie wszystkimi aspektami projektora, nie wymagając linii wzroku do projektora; nieocenione w trakcie użytkowania wielu jednostek w trakcie wydarzeń na żywo.

  Zasilanie z USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – perfekcyjne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Wyciszenie AV

  Kontrola prezentacji dzięki funkcji Wyciszenie AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Perfekcyjny do zastosowań wymagających długich okresów stosowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na standardowych godzinach stosowania. Optoma zaleca wyłączenie projektora lub ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, by przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Laserowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 300 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 30 dB (normalny)
  • Zużycie energii 269W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 30.000h
  • Źródło światła Laser
  • Ogniskowa 12.81 - 16.74 mm
  • Zoom/Focus 1.3 x
  • Odległość od ekranu 1 m - 7.9 m
  • Współczynnik odległości 1.21:1 - 1.59:1
  • Przekątna 0.71 m ~ 7.63 m (30" - 300")
  • Wejścia video
   HDMI 2.0
   HDMI 1.4a 3D
   VGA
   Wyjścia video
  • Audio Wejście Mini jack 3,5 mm
  • Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
   USB-A
   micro USB
  • zastosowany głośnik 10W
  • Waga 5,5 kg
  • wymiary 337 x 265 x 122.5 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 5 lat lub 20 000h na źródło światła

☆ ml750e dlp marki Optoma ☆

ml750e dlp marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ ml750e dlp marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: ml750e dlp marki Optoma
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  ML750e
  Ultra kompaktowy projektor LED
  • doskonały do gier, filmów i prezentacji na PC za darmo
  • Wsparcie MHL, łączność HDMI, wbudowany głośnik, 3D Ready,
  • Zbudowany w sztuce mediów i opcjonalnych prezentacji bezprzewodowych
  • Kompaktowa i lekka <0,4 kg
  demonstrujemy nowy mobilny projektor wszystkim ultra-kompaktowy ML750e LED. Nieskomplikowane w transporcie między Twoim domu i biurze, to niewiele znaczące ciężary projektor mniej aniżeli 0,4 kg i jest wyposażony w komfortową torbę. Oglądać filmy HD, grać w gry wideo albo nawet obecny, że zwycięstwo prezentacji, ML750e ma wszystko co potrzeba, żeby zaimponować publiczności. Pakiety pełne rysy ML750e gromadzi odtwarzacz multimedialny, natywną oglądarkę biurowych i zaimplementowany głośnik. Projekt bez notebooka przy użyciu wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD, USB. Przystępne podłączenie i wyświetlanie z urządzenia mobilnego albo stole przy użyciu połączenia MHL do gry na dużym ekranie, wyświetlanie plików biznesowych, fotografie, filmy lub po prostu słuchać muzyki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii "Światło-Free" za wyjątkową wierność barw, bezawaryjność i wytrzymałość, Optoma LED ultra - kompaktowy przenośny projektor jest rewelacyjnym partnerem rozrywki i biznesu.



  Ultra Compact

  Ważący mniej niżeli 0,4 kg, ML750e jest ultra lekki i kompaktowy.W połączeniu z dołączonym etui powodują,świetnie nadaje się do prezentacji w podróży.

  Media Player i Język Office Viewer

  Odtwarzać filmy, fotografie, Microsoft Office i Adobe * pliki PDF bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD lub pamięci USB i wyświetlanie ich bezpośrednio na projektorze, bez zapotrzebowania podłączenia projektora do laptopa, komputera PC lub odtwarzacza DVD. * animacje PowerPoint nie są obsługiwane

  Filmy

  Usiądź wygodnie po długim dniu, by oglądać ulubione filmy na... ML750e bezpośrednio obsługuje najpopularniejsze wideo i plików muzycznych formatów i jest jednocześnie HD-Ready i LED, możesz być pewien, żywych kolorów, głębi i jasności, iż nie zawiedzie,

  Prezentacje bezprzewodowe

  Obecna od telefonu lub tabletu za pomocą bezpłatnej aplikacji: EZ View. Dostępne zarówno dla sprzętów z systemem Android oraz iOS, EZ View daje Ci wolność do bezprzewodowego udostępniania i obecne dokumenty, zdjęcia, pliki wideo i aparat urządzenia przekształcając go w aparacie dokumentów. Tworzenie bardziej związany i zespołowe doświadczenie dla każdego.

  Natychmiast podłączyć ekran i tworzyw prezentacji bezprzewodowo z komputera PC, Mac albo maszyn mobilnych przy użyciu opcjonalnego mini karty WiFi, która łączy dyskretnie do portu USB ML750e, przynosząc bezproblemową łączność bezprzewodową w wysoce mobilnej obudowie. Ciesz się prezentacje na obfitym ekranie przesyłane do projektora, przewód-free.

  Łatwość nawiązywania połączeń - MHL

  Łatwe podłączenie do laptopa, komputera, konsoli do gier lub odtwarzacz DVD z HDMI. ML750e MHL jest w dodatku kompatybilne, co pozwala na podłączenie urządzenia przenośnego MHL włączona obsługa przy pomocy jednego kabla † rozwiązanie pozwalające na lustro ekran urządzeń.wyśmienity do strumieniowego przesyłania filmów i oglądania plików i fotografii zapisanych na urządzeniu przenośnym.

  3D Ready

  Korzystanie z wrodzoną szybkość technice DLP®, projektory Optoma 3D Gotowe może wyjście video i zdjęcia w zdumiewającym tempie 120 Hz, co pozwala, żeby pokazać pełny ekran, pełny kolor, stereoskopowe 3D.Przydatne równocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi jednocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi równocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Gwarancja odcień

  Jesteśmy tak pewni, że jakość barw obrazu ML750e pozostanie tak korzystne, jak w dniu, który kupiłeś go, że Optoma zagwarantuje go przez pięć lat.

  zdjęcia

  Włóż kartę micro SD bezpośrednio z telefonu albo aparatu natychmiast podzielić się wspomnieniami z drobnych i sporych grup, bez zapotrzebowania wykorzystywania dodatkowych kabli.Alternatywnie opuścić pokazu slajdów z włączonym dźwięku w tle przed Mecz zacznie się spotkanie, na zaostrzenie apetytu swoją publiczność "i zachęcić do dyskusji.

  Prezentacja i dokumenty

  Dzięki obsłudze plików Adobe PDF i Microsoft Office, można po prostu zapisać swoją pracę na pamięci wewnętrznej ML750e, karty microSD * albo pamięci USB * i jesteś gotowa do pracy.

  * Karta MicroSD i pamięci USB nie kij włączone. Podłączenie niektórych urządzeń może wymagać dodatkowych kabli, przystępne osobno. Obsługuje do 32 GB.

  technologia LED
  Korzystanie z zalet technologii LED, ML750e LED projektor wykorzystuje indywidualne Czerwony, zielony i niebieski modułów LED do tworzenia obrazu z projektora bez potrzeby kole odcieni.
  Diody zwiększyć produktywność i mieć rozszerzoną żywotność lampy do 20.000 godzin. Oszczędzając czas i pieniądze;pozostawiając Państwu pewność, iż projektor będzie w pełni skuteczny na mnóstwo lat
  LED Żywotność
  Więcej aniżeli 10 lat
  2
  4
  6
  8
  lat
  LED
  Lampa
  Jasne, żywe obrazy

  ML750e stwarza jasne, żywe obrazy z głębszym nasycenia, pełne życia. To ze względu na nieszablonową wierność barw wykonany przez technikę LED; W wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED o może być nawet dwukrotnie pokaźniejszą jasność lampy projektora równoważnego oparte.

  LED Jasność
  LED
  Lampa
  Instant On / Off

  Konfiguracja szybko i spakować natychmiastowy POWER ON / OFF. Technologia LED pozwala projektorowi być pełna jasność w sekundach.

  100%
  LED +
  Lampa
  5s
  Digital Signage

  zaimplementowana funkcja Digital Signage. Nieprzeciętny dla aplikacji reklamy cyfrowej, takich jak reklamy i muzealnych dema.

  Wiemy, że poprawa naszych towarów jest najkorzystniejszym sposobem,ograniczyć nasz wpływ na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty posiadają długi czas użytkowania, należy zastosować mniejszej ilości materiałów, statek z niewielkim opakowaniu i być wolne od wszelkich substancji toksycznych.Naturalnie, sprawności energetycznej i jest się do recyklingu są zaimplementowane na etapie projektowania. Z każdym nowym produkcie, dążymy do minimalizacji oddziaływania na środowisko. Aby uzyskać szczegółowe informacje o Optoma Projekt Green odwiedź naszą stronę internetową.

  1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu użytkowania. Jak to na ogół w sytuacji wszystkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się zniżać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie ma lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

  2 typowa żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od użytkowania i warunków środowiskowych

  * podana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do typowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność odcieni..

  * podana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do charakterystycznego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność odcieni..


☆ Nec projektor p605ul lcd wuxga 6000al 50000:1 9.7kg (5028695613751) ☆

Nec projektor p605ul lcd wuxga 6000al 50000:1 9.7kg (5028695613751) Najniższa Cena Online

☆ Nec projektor p605ul lcd wuxga 6000al 50000:1 9.7kg (5028695613751) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NEC
 • Nazwa produktu: Nec projektor p605ul lcd wuxga 6000al 50000:1 9.7kg (5028695613751)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  NEC P605UL

  Projektor laserowy P605UL to przykład innowacji opartej na rzeczywistych potrzebach użytkowników. Jest tak cichy, iż wręcz niezauważalny, a przy tym wyświetla obrazy o jasności 6000 ANSI lumenów, perfekcyjnie widoczne w jasno oświetlonych przestrzeniach. Ten model wyznacza nowy standard cichego działania, zaskakując poziomem szumu wynoszącym 19 dB w trybie Eco (działa ciszej niżeli tykanie zegarka), i jest pod tym względem niedościgniony wśród innych projektorów instalacyjnych. Dzięki przetwarzaniu sygnałów wejściowych 4K przy 30 Hz, wszechstronnym opcjom podłączeń i obsłudze rozdzielczości WUXGA, projektor zagwarantuje miłe dla oka doświadczenia wizualne, a jednocześnie jest gotowy na technologie przyszłości.

  Projektor wystarczy zainstalować,radować się niezawodną pracą przez 20 tys. Godzin eksploatacji bez jakichkolwiek prac konserwacyjnych. Całkowite uszczelnienie silnika optycznego i źródła światła laserowego pozwoliło zlikwidować konieczność zamiany filtra i lampy. Te parametry w połączeniu z drobnym zużyciem prądu na poziomie 357 W w trybie normalnym przekładają się na niskie koszty operacyjne P605UL.

  Opcjonalna obsługa WiFi i wbudowana funkcja MultiPresenter pozwalają na prowadzenie bezprzewodowych prezentacji i współdzielenie ekranu, dzięki temu jest to wspaniałe narzędzie do sal konferencyjnych i edukacyjnych, które zaspokaja także potrzeby wypożyczalni i firm specjalizujących się w instalacjach scenicznych, a także wyśmienicie sprawdza się w cyfrowych zastosowaniach informacyjno-reklamowych.

  Laserowe źródło światła

  Do 20 000 godzin bezobsługowej pracy źródła światła dzięki technice laserowego źródła światła powiększy Twój budżet. W dodatku laserowe źródło światła będzie służyć publiczności o wysokiej jasności poprzez znacznie dłuższy czas w porównaniu do tradycyjnych systemów projektorów opartych na lampach.

  Zaskakująco żywe odcienie

  Większość ludzi postrzega światło laserowe jako budujące jaśniejszy obraz w przypadku tradycyjnej lampy. Co więcej, dzięki technologii przetwarzania obrazu 3 LCD skorzystają z barw, które są uderzająco bardziej żywe, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia wizualne.

  Bez kosztów konserwacji filtra

  Projektory laserowe, zaprojektowane z myślą o drobnej konserwacji, mogą się pochwalić całkowicie uszczelnionym silnikiem optycznym, umożliwiającym konstrukcję bez filtra. Bez filtra koszty podmiany i czyszczenia są po prostu usuwane z budżetu, a oprócz kosztów lampy sprawia, iż obliczanie całkowitego kosztu posiadania projektora jest jeszcze bardziej ciekawe.

  HDBase-T

  oferuje innowacyjne funkcje, w tym zmotoryzowany zoom i ostrość, HDBaseT-Out dla konfiguracji z wieloma projektorami, zarządzanie szerszą przestrzenią odcieni Rec2020, wsparcie HDR10 i chronione prawem autorskim przesyłanie treści 4K i Ultra HD Blue-ray.

  Kluczowe parametry
  • Brak konieczności serwisowania filtra – kompletnie szczelny laserowy silnik optyczny LCD zezwala na zastosowanie konstrukcji bezfiltrowej. Towar oferuje genialną jasność odcieni i pozwala zapomnieć o kosztach serwisowania
  • Niski poziom szumów – cicha technologia (poziom szumów 19 dB*) nie będzie przeszkadzać w prowadzeniu spotkań
  • Zarządzanie przyszłościowymi wejściami – dzięki przetwarzaniu wejść 4K przy 30 Hz
  • Zminimalizowane emisje dwutlenku węgla – dzięki zużyciu zaledwie 357 W w trybie normalnym, co przekłada się także na zmniejszenie całkowitych kosztów ponoszonych poprzez właściciela (TCO)
  • Koniec z podmianą lamp – aż do 20.000 godzin bezobsługowego działania dzięki laserowemu źródłu światła
  • Zgodność z wymogami Grupy Ryzyka 2 sprzyja ograniczeniu nakładu pracy na instalację i obsługę – ze względu na zgodność z wymogami Grupy Ryzyka 2 nie obowiązują żadne środki ostrożności
  • Profesjonalna projekcja, która dopasowuje się do potrzeb użytkownika – uniwersalne parametry projekcji pozwalają na ustawienie projektora w prosty sposób, ułatwiając w ten sposób instalację i potencjalnie redukując koszty konfiguracji

  Specjalizacja techniczna:

  • wariant Projektora Laserowy
  • technologia 3LCD
  • Rozdzielczość 1920 x 1200 (WUXGA)
  • Kontrast 500 000:1
  • Jasność 6000 ANSI lm
  • Poziom szumu 25 dB normalny, 19 dB Eco
  • Zużycie energii 257W (ECO) / 0,7W (Network Stand-by) / 0,16W (Stand-by); 357W (tryb normalny)
  • Żywotność źródła światła 20.000h
  • Moc/źródło światła Laser
  • Zoom/Focus Ręczny; x1,6
  • Współczynnik odległości 1.23 – 2: 1
  • Odległość projekcji [m] 0.8 – 13.5
  • Korekcja zniekształceń trapezowych +/-30° w poziomie (ręcznie) / +/-30° w pionie (ręcznie)
  • Obiektyw F= 1,5–2,1, f= 17,2–27,6 mm
  • Przekątna obrazu 30" - 300"
  • Wejścia video
   Mini D-sub 15 pin
   1 x HDBaseT
   2 x HDMI™ z obsługą HDCP 2.2
  • Wyjścia video
  • Wejścia audio
   1 x 3,5 mm wejście Stereo Mini Jack
   2 x HDMI audio
  • Wyjścia audio 1 x 3.5 mm Stereo Mini Jack
  • Porty komunikacyjne
   1 x 9-pinowe D-Sub (RS-232)
   1 x RJ45
   1 x Type A (USB 2.0 high speed)
   1 x USB B
  • zaimplementowany głośnik 20W
  • Waga 9,7 kg
  • wymiary 480 x 122 x 407
  • Wyposażenie charakterystyczne
   2x AAA Batteries; kabel Sygnałowy Mini D-SUB (1,8 m); kabel zasilający (1,8 m); Krótka instrukcja obsługi; Oprogramowanie narzędziowe; Pilot (477E); Projektor; Security Sticker; Users Manual
  • Gwarancja 3 lata na projektor/ 3 lata lub 10.000 godzin na źródło światła ( w zależności od tego, co nastąpi wcześniej)
  • Funkcje dodaktowe
   samoczynny start i automatyczne wyłączanie; Blokada klawiszy OSD; Funkcja Direct Power-Off; Funkcja identyfikatora sterowania (Control ID); Funkcja lupy; Funkcja MultiPresenter; Funkcja wirtualnego pilota; Gniazdo zabezpieczające rodzaju K-Slot; Help Function; Licznik Carbon savings; Menu OSD w 30 językach; Możliwość wyświetlania plików bezpośrednio z pamięci FLASH; NaViSet Administrator 2; Opcjalane logo użytkownika; Opcjonalna sieć W-LAN typu Plug&Play; Plansza kontrolna; Regulacja źródła światła; Sterowanie myszą dzięki funkcji wyświetlania poprzez USB (USB Display); Sterowanie poprzez oglądarkę WWW; luźno wychylany; Symulacja standardu DICOM; prędki start; Tryb stałej jasności; specyficzne funkcje ograniczenia poboru energii; Ustawienie w orientacji pionowej; wybór wejścia sygnału; Zabezpieczenie hasłem

☆ BENQ projektor MS536 (9H.JN677.33E) (4718755084072) ☆

BENQ projektor MS536 (9H.JN677.33E) (4718755084072) Najniższa Cena Online

☆ BENQ projektor MS536 (9H.JN677.33E) (4718755084072) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ projektor MS536 (9H.JN677.33E) (4718755084072)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:tak;Format obrazu (standardowy):4:3;Full High Definition:nie;Głośniki:2 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):29 dB;Głośność (normal):32 dB;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy;HDR:nie;HD Ready:nie;informacje dopełniające:tryb Eco;Jasność:4000 ANSI lumen;Kolor:biały;Kontrast:20000:1;Korekcja pionowa (Keystone):+/- 40 poziomów;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny rozmiar obrazu:150 ";niepokaźny wymiar obrazu:60 ";Siła lampy:260 W;Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:1;Samodzielna prezentacja:nie;Rozdzielczość maksymalna:SVGA (800 x 600);Rozdzielczość bazowa:SVGA (800 x 600);Pokrowiec:nie;rodzaj matrycy:DLP;Waga:2,6 kg;Wejście D-Sub 15pin:2;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:1;Wejście liniowe audio:1;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:1;Wyjście D-Sub 15pin:1;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):332 x 99 x 241 mm mm;Wyposażenie:Instrukcja prędkiego startu, kabel VGA, przewód zasilajacy, karta gwarancyjna, pilot z bateriami;Złącza:HDMI 1.4 x 2, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, USB 2.0 x 1, VGA x 3;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,2:1;Żywotność lampy (tryb eco):20000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):5500 h


☆ Optoma X400LV (5055387665217) ☆

Optoma X400LV (5055387665217) Najniższa Cena Online

☆ Optoma X400LV (5055387665217) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma X400LV (5055387665217)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Kompaktowy projektor przenośny Optoma X400LV

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, X400LV oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, aby zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor można łatwo podłączyć dzięki wielu wejściom, wbudowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Wspaniały do podłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast albo notebooka, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Mobilny i lekki projektor można zainstalować lub wziąć w podróż na spotkania poza placówką dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  Niesamowite kolory

  Daj konkretne prezentacje i lekcje edukacyjne w olśniewających kolorach. Projektory Optoma bezusterkowe odwzorowanie barw odpowiednie dla każdej treści i dowolnego środowiska. Od starannych barw sRGB dla realistycznych obrazów po żywe, dynamiczne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania przypasowany do Twoich potrzeb. Świetny do szeregu prezentacji graficznych i video.

  doskonały kontrast

  Dodaj więcej głębi do obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu z konkurencyjną technologią projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i szczególnie bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst jest ostry i wyraźny - idealne do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsoli do gier najnowszej generacji.

  wbudowany głośnik

  potężny wbudowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania używania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco +

  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, wydłużoną żywotność lampy i energooszczędne funkcje, które są łatwe w użyciu i ograniczają zużycie energii.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Ta funkcja pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – genialne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Eliminuje to konieczność ręcznego włączania projektora za pomocą pilota lub klawiatury, co jest perfekcyjne do użytku w pomieszczeniach z „głównym" wyłącznikiem zasilania.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. Żeby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja „samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest wykorzystywany.

  Wyciszenie Eco AV

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki wyciszeniu Eco AV. Skieruj uwagę publiczności od ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Ogranicza to na dodatek zużycie energii nawet o 70%, ponadto przedłużając żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do działania 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Wspaniały do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.


☆ Optoma UHZ65LV ☆

Optoma UHZ65LV Najniższa Cena Online

☆ Optoma UHZ65LV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma UHZ65LV
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma UHZ65LV

  Zaprojektowany do oglądania w ciągu dnia, UHZ65LV oferuje super jasne, niezapomniane obrazy w jakości 4K UHD w zaciszu własnego domu - wspaniały do oglądania programów sportowych na żywo, programów telewizyjnych i filmów przy włączonym świetle.

  wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, oferuje zgodność z HDR i HLG oraz Amazing colour technology zapewniającą dokładne odwzorowanie kolorów. W dodatku zaawansowane przetwarzanie interpolacji klatek PureMotion, które likwiduje rozmycie ruchu lub zakłócenia obrazu i Full 3D.

  prosty w konfiguracji, ten stylowy projektor ma obfity zoom 1,6x i pionowe przesunięcie obiektywu, co zagwarantuje bezproblemową integrację z każdą przestrzenią mieszkalną albo medialną.

  Projekcja nawet przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając realistyczne efekty wizualne choćby w poprawnie oświetlonym otoczeniu - wspaniały do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  technologia laserowa

  Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niżeli jasność podobnego projektora lampowego. Gwarantują także powiększoną skuteczność, by utrzymać stałą jasność, nieprzeciętną wydajność barw, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20.000 godzin.

  Rozdzielczość 4K UHD

  Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niż Full HD, po to żeby obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w barwy. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

  Kompatybilny z HDR i HLG

  Może odbierać i wyświetlać równocześnie HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć widocznie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i realistycznie, a dodatkowe szczegóły dają pokaźniejsze poczucie głębi. To jest jak patrzenie przez okno.

  idealne kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie właściwości pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – żeby zagwarantować staranną reprodukcję kinowych kolorów starannie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych barw dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co nieprzeciętnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Pionowe przesunięcie obiektywu

  Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, zapewniającej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki czemu można w łatwy sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać obszerniejszy dobór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

  PureMotion

  Wykorzystując wyrafinowaną technikę interpolacji klatek, nowoczesne przetwarzanie kontroli ruchu eliminuje efekt rozmazania albo drgania obrazu, nawet w sekwencjach prędkiej akcji.

  Ultra szczegółowy

  technologia ta gwarantuje, że wszystkie informacje zawarte na ilustracji będą wiernie odtworzone na ekranie, dając oszałamiający, przezroczyście czysty i ostry jak brzytwa obraz.

  Podwójne wejście HDMI

  Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na obfitym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz prosto podłączyć konsolę do gier, dekoder, notebook, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów przy pomocy jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ albo Roku® stick.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). By zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z szybkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy starannie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  System zarządzania kolorami (CMS)

  Wyświetlaj skrupulatne, rzeczywiste barwy najlepiej dopasowane do miejsca projekcji. Ta niepowtarzalna funkcja daje elastyczność starannego dostrajania ustawień odcieni zgodnie ze standardem 709 – dla trafnej precyzji.

  Zintegrowany głośnik

  wydajny zaimplementowany głośnik zapewnia unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Kino domowe
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 UHD
  • Kontrast 2 000 000:1
  • Jasność 5000 ANSI lm
  • Poziom szumu 29 dB
  • Zużycie energii 368W (tryb jasny)/ 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 20 000h
  • Moc/źródło światła Laser
  • Ogniskowa (mm) 20.91 ~ 32.62
  • zastosowany offset 100%
  • Zoom 1.6 x
  • wariant powiększenia Manualne
  • Odległość od ekranu 1.3m - 9.3m
  • Współczynnik odległości 1.39:1 ~ 2.22:1
  • Przekątna 27"-302"
  • Wejścia video
   1 x HDMI 2.0
   1 x HDMI 1.4a 3D + MHL
   VGA
  • Wejścia audio Audio 3.5mm
  • Wyjścia audio Audio 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB-A power 1.5A
   S/PDIF
   12V trigger
  • zastosowany głośnik 2 x 4W
  • Waga 9,5 kg
  • rozmiary 498 x 331 x 171 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   Osłona obiektywu
   Podstawowy podręcznik użytkownika
  • Gwarancja 3 lata na projektor/ 5 rok lub 12.000h na źródło światła


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory z lampą do 20000h – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory z lampą do 20000h, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z lampą do 20000h jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BENQ projektor MS536 (9H.JN677.33E) (4718755084072) ☆

BENQ projektor MS536 (9H.JN677.33E) (4718755084072) Najniższa Cena Online

☆ BENQ projektor MS536 (9H.JN677.33E) (4718755084072) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ projektor MS536 (9H.JN677.33E) (4718755084072)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:tak;Format obrazu (charakterystyczny):4:3;Full High Definition:nie;Głośniki:2 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):29 dB;Głośność (normal):32 dB;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy;HDR:nie;HD Ready:nie;informacje dodatkowe:tryb Eco;Jasność:4000 ANSI lumen;Kolor:biały;Kontrast:20000:1;Korekcja pionowa (Keystone):+/- 40 stopni;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny rozmiar obrazu:150 ";nieznaczny rozmiar obrazu:60 ";Siła lampy:260 W;Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:1;Samodzielna prezentacja:nie;Rozdzielczość maksymalna:SVGA (800 x 600);Rozdzielczość bazowa:SVGA (800 x 600);Pokrowiec:nie;rodzaj matrycy:DLP;Waga:2,6 kg;Wejście D-Sub 15pin:2;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:1;Wejście liniowe audio:1;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:1;Wyjście D-Sub 15pin:1;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):332 x 99 x 241 mm mm;Wyposażenie:Instrukcja szybkiego startu, przewód VGA, kabel zasilajacy, karta gwarancyjna, pilot z bateriami;Złącza:HDMI 1.4 x 2, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, USB 2.0 x 1, VGA x 3;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,2:1;Żywotność lampy (tryb eco):20000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):5500 h


☆ Optoma X400LV (5055387665217) ☆

Optoma X400LV (5055387665217) Najniższa Cena Online

☆ Optoma X400LV (5055387665217) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma X400LV (5055387665217)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Kompaktowy projektor przenośny Optoma X400LV

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, X400LV oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, by zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor można z łatwością podłączyć dzięki wielu wejściom, wbudowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Nadzwyczajny do podłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast lub laptopa, komputera stacjonarnego albo odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Mobilny i lekki projektor można zainstalować albo zabrać w podróż na spotkania poza placówką dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  Niesamowite odcienie

  Daj mocne prezentacje i lekcje edukacyjne w oszałamiających kolorach. Projektory Optoma bezusterkowe odwzorowanie barw optymalne dla każdej treści i dowolnego środowiska. Od starannych odcieni sRGB dla realistycznych obrazów po żywe, dynamiczne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania dostosowany do Twoich potrzeb. Perfekcyjny do szeregu prezentacji graficznych i video.

  wspaniały kontrast

  Dodaj więcej głębi do obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu z konkurencyjną technologią projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst jest ostry i wyraźny - nadzwyczajne do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsoli do gier najnowszej generacji.

  zastosowany głośnik

  potężny wbudowany głośnik gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania użytkowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco +

  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, wydłużoną żywotność lampy i energooszczędne funkcje, które są nietrudne w użyciu i zmniejszają zużycie energii.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Ta funkcja umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Eliminuje to konieczność ręcznego włączania projektora przy pomocy pilota lub klawiatury, co jest idealne do stosowania w pomieszczeniach z „głównym" wyłącznikiem zasilania.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany. Żeby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja „samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Wyciszenie Eco AV

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki wyciszeniu Eco AV. Skieruj uwagę publiczności od ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Zniża to też zużycie energii nawet o 70%, ponadto przedłużając żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do działania 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Znakomity do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.


☆ ml750e dlp marki Optoma ☆

ml750e dlp marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ ml750e dlp marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: ml750e dlp marki Optoma
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  ML750e
  Ultra kompaktowy projektor LED
  • nadzwyczajny do gier, filmów i prezentacji na PC za darmo
  • Wsparcie MHL, łączność HDMI, zaimplementowany głośnik, 3D Ready,
  • Zbudowany w sztuce mediów i opcjonalnych prezentacji bezprzewodowych
  • Kompaktowa i lekka <0,4 kg
  demonstrujemy nowy mobilny projektor wszystkim ultra-kompaktowy ML750e LED. Nietrudne w transporcie między Twoim domu i biurze, to nieznaczne ciężary projektor mniej niżeli 0,4 kg i jest wyposażony w komfortową torbę. Oglądać filmy HD, grać w gry wideo albo nawet obecny, że zwycięstwo prezentacji, ML750e ma wszystko co potrzeba, by zaimponować publiczności. Pakiety pełne rysy ML750e gromadzi odtwarzacz multimedialny, natywną przeglądarkę biurowych i wbudowany głośnik. Projekt bez laptopa przy użyciu wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD, USB. Nietrudne podłączenie i wyświetlanie z urządzenia mobilnego lub stole przy użyciu połączenia MHL do gry na dużym ekranie, wyświetlanie plików biznesowych, fotografie, filmy lub po prostu słuchać muzyki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii "Światło-Free" za nieszablonową wierność odcieni, bezusterkowość i trwałość, Optoma LED ultra - kompaktowy przenośny projektor jest perfekcyjnym partnerem rozrywki i biznesu.



  Ultra Compact

  Ważący mniej aniżeli 0,4 kg, ML750e jest ultra lekki i kompaktowy.W połączeniu z dołączonym etui sprawiają,wspaniale nadaje się do prezentacji w podróży.

  Media Player i Język Office Viewer

  Odtwarzać filmy, zdjęcia, Microsoft Office i Adobe * pliki PDF bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD lub pamięci USB i wyświetlanie ich bezpośrednio na projektorze, bez zapotrzebowania podłączenia projektora do laptopa, komputera PC lub odtwarzacza DVD. * animacje PowerPoint nie są obsługiwane

  Filmy

  Usiądź komfortowo po długim dniu, aby oglądać ulubione filmy na... ML750e bezpośrednio obsługuje najpopularniejsze video i plików muzycznych formatów i jest jednocześnie HD-Ready i LED, możesz być pewien, żywych barw, głębi i jasności, że nie zawiedzie,

  Prezentacje bezprzewodowe

  Obecna od telefonu lub tabletu przy pomocy bezpłatnej aplikacji: EZ View. Przystępne jednocześnie dla sprzętów z systemem Android oraz iOS, EZ View daje Ci wolność do bezprzewodowego udostępniania i obecne dokumenty, zdjęcia, pliki wideo i aparat urządzenia przekształcając go w aparacie dokumentów. Tworzenie bardziej związany i zespołowe doświadczenie dla każdego.

  Natychmiast podłączyć wyświetlacz i materiałów prezentacji bezprzewodowo z komputera PC, Mac lub maszyn przenośnych przy użyciu opcjonalnego mini karty WiFi, która łączy dyskretnie do portu USB ML750e, przynosząc bezproblemową łączność bezprzewodową w wysoce mobilnej obudowie. Ciesz się prezentacje na pokaźnym ekranie przesyłane do projektora, kabel-free.

  Łatwość nawiązywania połączeń - MHL

  Łatwe podłączenie do laptopa, komputera, konsoli do gier lub odtwarzacz DVD z HDMI. ML750e MHL jest również kompatybilne, co pozwala na podłączenie urządzenia przenośnego MHL włączona obsługa za pomocą jednego kabla † rozwiązanie zezwalające na lustro wyświetlacz sprzętów.doskonały do strumieniowego przesyłania filmów i przeglądania plików i zdjęć zapisanych na urządzeniu mobilnym.

  3D Ready

  Korzystanie z wrodzoną prędkość technologii DLP®, projektory Optoma 3D Gotowe może wyjście wideo i fotografie w zdumiewającym tempie 120 Hz, co pozwala, żeby pokazać pełny wyświetlacz, pełny kolor, stereoskopowe 3D.Przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi równocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi jednocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Gwarancja odcień

  Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów obrazu ML750e pozostanie tak prawidłowe, jak w dniu, który kupiłeś go, iż Optoma gwarantuje go przez pięć lat.

  zdjęcia

  Włóż kartę micro SD bezpośrednio z telefonu albo aparatu natychmiast podzielić się wspomnieniami z małych i obszernych grup, bez potrzeby użytkowania dodatkowych kabli.Alternatywnie opuścić pokazu slajdów z włączonym dźwięku w tle przed Mecz rozpocznie się spotkanie, na zaostrzenie apetytu swoją publiczność "i zachęcić do dyskusji.

  Prezentacja i dokumenty

  Dzięki obsłudze plików Adobe PDF i Microsoft Office, można po prostu zapisać swoją pracę na pamięci wewnętrznej ML750e, karty microSD * lub pamięci USB * i jesteś gotowa do pracy.

  * Karta MicroSD i pamięci USB nie kij włączone. Podłączenie niektórych urządzeń może wymagać dodatkowych kabli, przystępne osobno. Obsługuje do 32 GB.

  technologia LED
  Korzystanie z zalet technologii LED, ML750e LED projektor wykorzystuje jednostkowe Czerwony, zielony i niebieski modułów LED do tworzenia obrazu z projektora bez potrzeby kole barw.
  Diody powiększyć sprawność i mieć zwiększoną żywotność lampy do 20.000 godzin. Oszczędzając czas i pieniądze;pozostawiając Państwu pewność, iż projektor będzie w pełni efektywny na sporo lat
  LED Żywotność
  Więcej niżeli 10 lat
  2
  4
  6
  8
  lat
  LED
  Lampa
  Jasne, żywe obrazy

  ML750e tworzy jasne, żywe obrazy z głębszym nasycenia, pełne życia. To ze względu na nieszablonową wierność barw wytworzony poprzez technologię LED; W wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED o może być nawet dwukrotnie obszerniejszą jasność lampy projektora równoważnego oparte.

  LED Jasność
  LED
  Lampa
  Instant On / Off

  Konfiguracja błyskawicznie i spakować natychmiastowy POWER ON / OFF. Technologia LED pozwala projektorowi być pełna jasność w sekundach.

  100%
  LED +
  Lampa
  5s
  Digital Signage

  zaimplementowana funkcja Digital Signage. Wspaniały dla aplikacji reklamy cyfrowej, takich jak reklamy i muzealnych dema.

  Wiemy, iż poprawa naszych artykułów jest najlepszym sposobem,ograniczyć nasz wpływ na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty mają długi czas stosowania, należy wykorzystać mniejszej ilości materiałów, statek z znikomym opakowaniu i być wolne od wszystkich substancji toksycznych.Naturalnie, sprawności energetycznej i jest się do recyklingu są zastosowane na etapie projektowania. Z każdym nowym produkcie, dążymy do minimalizacji oddziaływania na środowisko. Aby uzyskać szczegółowe dane o Optoma Projekt Green odwiedź naszą stronę internetową.

  1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu wykorzystywania. Jak to najczęściej w sytuacji wszystkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się ograniczać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie posiada lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

  2 charakterystyczna żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od użytkowania i warunków środowiskowych

  * przekazana jasność LED Ocena jest oparte na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w porównaniu do typowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność kolorów..

  * podana jasność LED Ocena jest oparte na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do charakterystycznego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność odcieni..


☆ Optoma ZH403 ☆

Optoma ZH403 Najniższa Cena Online

☆ Optoma ZH403 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma ZH403
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZH403
  Kompaktowy projektor laserowy Optoma ZH403

  Model ZH403 to kompaktowy projektor Full HD 1080p z rodziny laserowych urządzeń DuraCore. Został zaprojektowany z myślą o bezobsługowej, ciągłej pracy w dowolnej orientacji. Jego nieduże rozmiary w połączeniu z zoomem 1.3x i możliwością pracy w dowolnej pozycji zapewniają łatwość instalacji.

  zaopatrzony w sporo przydatnych funkcji projektor ma wbudowany głośnik, obsługuje sygnał 4K HDR, a także ma wsparcie dla większości najpopularniejszych protokołów sterowania, dzięki czemu realne jest sterowanie wieloma urządzeniami naraz.

  nadzwyczajny dla biznesu, edukacji i muzeów, gdzie jasny i wyraźny obraz jest niezbędny. Użycie laserowego źródła światła zagwarantuje żywotność i barwy nieosiągalne dla rozwiązań lampowych.

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technice DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej oraz postępowy projekt ochrony przed kurzem.

  Kompatybilny z HDR

  Zdolne do odbioru i wyświetlania metadanych HDR, projektory kompatybilne z Optoma HDR pozwalają zobaczyć wyraźnie więcej szczegółów i tekstury. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i przypominają życie, a dopełniające szczegóły tworzą pokaźniejsze poczucie głębi.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zniżania ani kompresowania – genialna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Projekcja w trybie portretowym

  nieprzeciętny do zastosowań digital signage, wyświetlania obrazów w trybie portretowym, a także pionowo w górę i w dół.

  odporny na pył optyczny silnik IP5X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną odporności na kurz IP5X. Wyjątkowa odporność na kurz w połączeniu z nieszablonową jasnością gwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w nieprzystępnych warunkach.

  Niesamowite kolory

  Projektory Optoma bezusterkową wydajność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od precyzyjnych odcieni sRGB po realistyczne obrazy i żywe, ładne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Nadzwyczajny do szeregu prezentacji graficznych i video.

  świetny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, genialny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  przypasuj zniekształcenie trapezowe zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, albo indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, żeby utworzyć znakomicie kwadratowy obraz. Doskonały do nierównych ścian lub w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.

  PJLink

  zastosowany w projektor protokół PJLink zezwala na łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink.

  Telnet

  Model ten jest w stanie odbierać polecenia za pośrednictwem telnetu, umożliwiając łatwą instalację przy pomocy systemów sterowania zgodnych z Telnet.

  Pełna projekcja 360

  Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

  Kontrola



  wyposażony w szeroki zakres opcji zezwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest wbudowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN przy pomocy kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, nadzorować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przy pomocy prostej przeglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych lub ważnych ogłoszeń.
  - automatycznie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  Zintegrowany głośnik

  wydajny zastosowany głośnik zapewnia nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Pilot przewodowy

  Przewodowe połączenie zdalne pozwala na indywidualne sterowanie wszystkimi aspektami projektora, nie wymagając linii wzroku do projektora; nieocenione w trakcie wykorzystywania wielu jednostek w trakcie wydarzeń na żywo.

  Zasilanie z USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – genialne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Wyciszenie AV

  Kontrola prezentacji dzięki funkcji Wyciszenie AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on potrzebny.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Znakomity do zastosowań wymagających długich okresów wykorzystywania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na typowych godzinach stosowania. Optoma zaleca wyłączenie projektora albo ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, aby przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja techniczna:

  • wariant projektora Laserowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 300 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 30 dB (normalny)
  • Zużycie energii 269W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 30.000h
  • Źródło światła Laser
  • Ogniskowa 12.81 - 16.74 mm
  • Zoom/Focus 1.3 x
  • Odległość od ekranu 1 m - 7.9 m
  • Współczynnik odległości 1.21:1 - 1.59:1
  • Przekątna 0.71 m ~ 7.63 m (30" - 300")
  • Wejścia video
   HDMI 2.0
   HDMI 1.4a 3D
   VGA
   Wyjścia wideo
  • Audio Wejście Mini jack 3,5 mm
  • Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
   USB-A
   micro USB
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 5,5 kg
  • wymiary 337 x 265 x 122.5 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs chroniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 5 lat albo 20 000h na źródło światła

☆ Nec projektor p605ul lcd wuxga 6000al 50000:1 9.7kg (5028695613751) ☆

Nec projektor p605ul lcd wuxga 6000al 50000:1 9.7kg (5028695613751) Najniższa Cena Online

☆ Nec projektor p605ul lcd wuxga 6000al 50000:1 9.7kg (5028695613751) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NEC
 • Nazwa produktu: Nec projektor p605ul lcd wuxga 6000al 50000:1 9.7kg (5028695613751)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  NEC P605UL

  Projektor laserowy P605UL to przykład innowacji opartej na rzeczywistych potrzebach użytkowników. Jest tak cichy, że wręcz niezauważalny, a przy tym wyświetla obrazy o jasności 6000 ANSI lumenów, świetnie widoczne w jasno oświetlonych przestrzeniach. Ten model wyznacza nowy standard cichego działania, zaskakując poziomem szumu wynoszącym 19 dB w trybie Eco (działa ciszej aniżeli tykanie zegarka), i jest pod tym względem niezrównany wśród innych projektorów instalacyjnych. Dzięki przetwarzaniu sygnałów wejściowych 4K przy 30 Hz, wszechstronnym opcjom podłączeń i obsłudze rozdzielczości WUXGA, projektor gwarantuje miłe dla oka doświadczenia wizualne, a równocześnie jest gotowy na technologie przyszłości.

  Projektor wystarczy zainstalować,cieszyć się bezusterkową pracą przez 20 tys. Godzin eksploatacji bez jakichkolwiek prac konserwacyjnych. Całkowite uszczelnienie silnika optycznego i źródła światła laserowego pozwoliło pousuwać konieczność wymiany filtra i lampy. Te cechy w połączeniu z minimalnym zużyciem prądu na poziomie 357 W w trybie normalnym przekładają się na niskie koszty operacyjne P605UL.

  Opcjonalna obsługa WiFi i zaimplementowana funkcja MultiPresenter umożliwiają prowadzenie bezprzewodowych prezentacji i współdzielenie ekranu, dzięki temu jest to znakomite narzędzie do sal konferencyjnych i edukacyjnych, które zaspokaja także zapotrzebowania wypożyczalni i firm specjalizujących się w instalacjach scenicznych oraz nadzwyczajnie sprawdza się w cyfrowych wykorzystaniach informacyjno-reklamowych.

  Laserowe źródło światła

  Do 20 000 godzin bezobsługowej pracy źródła światła dzięki technologii laserowego źródła światła zwiększy Twój budżet. Na dodatek laserowe źródło światła będzie służyć publiczności o wysokiej jasności poprzez istotnie dłuższy czas w porównaniu do konwencjonalnych systemów projektorów opartych na lampach.

  Zaskakująco żywe odcienie

  Większość ludzi postrzega światło laserowe jako formujące jaśniejszy obraz w przypadku klasycznej lampy. Co więcej, dzięki technice przetwarzania obrazu 3 LCD skorzystają z odcieni, które są uderzająco bardziej żywe, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia wizualne.

  Bez kosztów konserwacji filtra

  Projektory laserowe, zaprojektowane z myślą o małej konserwacji, mogą się pochwalić całkowicie uszczelnionym silnikiem optycznym, umożliwiającym konstrukcję bez filtra. Bez filtra koszty wymiany i czyszczenia są po prostu usuwane z budżetu, a oprócz kosztów lampy sprawia, że obliczanie całkowitego kosztu posiadania projektora jest jeszcze bardziej interesujące.

  HDBase-T

  oferuje nowoczesne funkcje, w tym zmotoryzowany zoom i ostrość, HDBaseT-Out dla konfiguracji z wieloma projektorami, zarządzanie szerszą przestrzenią kolorów Rec2020, wsparcie HDR10 oraz chronione prawem autorskim przesyłanie treści 4K i Ultra HD Blue-ray.

  Kluczowe właściwości
  • Brak konieczności serwisowania filtra – w pełni szczelny laserowy silnik optyczny LCD umożliwia użycie konstrukcji bezfiltrowej. Towar oferuje genialną jasność odcieni i pozwala zapomnieć o kosztach serwisowania
  • Niski poziom szumów – cicha technologia (poziom szumów 19 dB*) nie będzie przeszkadzać w prowadzeniu spotkań
  • Zarządzanie przyszłościowymi wejściami – dzięki przetwarzaniu wejść 4K przy 30 Hz
  • Zminimalizowane emisje dwutlenku węgla – dzięki zużyciu zaledwie 357 W w trybie normalnym, co przekłada się także na zmniejszenie całkowitych kosztów ponoszonych przez właściciela (TCO)
  • Koniec z podmianą lamp – aż do 20.000 godzin bezobsługowego działania dzięki laserowemu źródłu światła
  • Zgodność z wymogami Grupy Ryzyka 2 sprzyja ograniczeniu nakładu pracy na instalację i obsługę – ze względu na zgodność z wymogami Grupy Ryzyka 2 nie obowiązują żadne środki ostrożności
  • Profesjonalna projekcja, która dostosowuje się do potrzeb użytkownika – uniwersalne parametry projekcji zezwalają na ustawienie projektora w prosty sposób, usprawniając w ten sposób instalację i potencjalnie redukując koszty konfiguracji

  Specjalizacja technologiczna:

  • typ Projektora Laserowy
  • technika 3LCD
  • Rozdzielczość 1920 x 1200 (WUXGA)
  • Kontrast 500 000:1
  • Jasność 6000 ANSI lm
  • Poziom szumu 25 dB normalny, 19 dB Eco
  • Zużycie energii 257W (ECO) / 0,7W (Network Stand-by) / 0,16W (Stand-by); 357W (tryb normalny)
  • Żywotność źródła światła 20.000h
  • Moc/źródło światła Laser
  • Zoom/Focus Ręczny; x1,6
  • Współczynnik odległości 1.23 – 2: 1
  • Odległość projekcji [m] 0.8 – 13.5
  • Korekcja zniekształceń trapezowych +/-30° w poziomie (ręcznie) / +/-30° w pionie (ręcznie)
  • Obiektyw F= 1,5–2,1, f= 17,2–27,6 mm
  • Przekątna obrazu 30" - 300"
  • Wejścia video
   Mini D-sub 15 pin
   1 x HDBaseT
   2 x HDMI™ z obsługą HDCP 2.2
  • Wyjścia video
  • Wejścia audio
   1 x 3,5 mm wejście Stereo Mini Jack
   2 x HDMI audio
  • Wyjścia audio 1 x 3.5 mm Stereo Mini Jack
  • Porty komunikacyjne
   1 x 9-pinowe D-Sub (RS-232)
   1 x RJ45
   1 x Type A (USB 2.0 high speed)
   1 x USB B
  • wbudowany głośnik 20W
  • Waga 9,7 kg
  • rozmiary 480 x 122 x 407
  • Wyposażenie typowe
   2x AAA Batteries; kabel Sygnałowy Mini D-SUB (1,8 m); przewód zasilający (1,8 m); Krótka instrukcja obsługi; Oprogramowanie narzędziowe; Pilot (477E); Projektor; Security Sticker; Users Manual
  • Gwarancja 3 lata na projektor/ 3 lata albo 10.000 godzin na źródło światła ( w zależności od tego, co nastąpi wcześniej)
  • Funkcje dodaktowe
   automatyczny start i samoczynne wyłączanie; Blokada klawiszy OSD; Funkcja Direct Power-Off; Funkcja identyfikatora sterowania (Control ID); Funkcja lupy; Funkcja MultiPresenter; Funkcja wirtualnego pilota; Gniazdo zabezpieczające rodzaju K-Slot; Help Function; Licznik Carbon savings; Menu OSD w 30 językach; Możliwość wyświetlania plików bezpośrednio z pamięci FLASH; NaViSet Administrator 2; Opcjalane logo użytkownika; Opcjonalna sieć W-LAN rodzaju Plug&Play; Plansza kontrolna; Regulacja źródła światła; Sterowanie myszą dzięki funkcji wyświetlania przez USB (USB Display); Sterowanie przez przeglądarkę WWW; luźno wychylany; Symulacja standardu DICOM; prędki start; Tryb stałej jasności; specyficzne funkcje ograniczenia poboru energii; Ustawienie w orientacji pionowej; wybór wejścia sygnału; Zabezpieczenie hasłem


Podsumowanie, czyli jaki projektor z lampą do 20000h najlepszy?


Najlepszy projektor z lampą do 20000h w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z lampą do 20000h w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – Ranking na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z lampą do 20000h nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z lampą do 20000h opinie,
 • dobry projektor z lampą do 20000h cena,
 • projektor z lampą do 20000h ranking,
 • projektor z lampą do 20000h jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...