Ranking projektorów z lampą do 10000h. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z lampą do 10000h


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów z lampą do 10000h. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z lampą do 10000h,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z lampą do 10000h najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z lampą do 10000h, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów z lampą do 10000h, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Panasonic pt-vz580 ☆

Panasonic pt-vz580 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory przenośne o wysokiej wydajności i jasności, wytworzone z myślą o współpracy

  • Projektory mobilne o pokaźniejszej jasności
  • powiększony współczynnik kontrastu zapewnia jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • sprężysta instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie choćby 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory przenośne z serii PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, wyraźne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  genialna jakość projekcji

  Przepis na świetną jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Linia PT-VZ580 proponuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i pozwala na wyświetlanie filmów Full HD na sporych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować szczególnie ostry, szczegółowy i istotnie porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji kolorów można prosto wprowadzać nieduże zmiany w przypadku projekcji z zastosowaniem wielu urządzeń — zwłaszcza jeśli pozostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej produktywne części ułatwiają konserwację

  linia PT-VZ580 wyróżnia się wydłużonym cyklem zamiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można też dwukrotnie umyć, co obniża całkowity koszt stosowania. Proces zamiany wysokowydajnej lampy też kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację poprzez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw i negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z linii PT-VZ580 jest łatwiejsza aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share umożliwia podłączenie projektora za pomocą pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane samoczynnie — bez konieczności podawania informacji o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest dostępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj wyświetlacz telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z kolekcji PT-VZ580 * obsługuje zaawansowaną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które zezwala na jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W sytuacji progresywnej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z serią VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki czemu sprawdzają się rewelacyjnie jako narzędzia upraszczające współpracę w trakcie spotkań.

  * Funkcja Miracast jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  sprężystość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają rozciągliwe możliwości podłączenia przewodowego. Starczy podłączyć jeden przedłużony kabel DIGITAL LINK * (nawet 150 m), który zapewnia więcej możliwości w trakcie konstrukcji projektora. Rozciągliwy obiektyw z zoomem 1,6x zezwala na wyświetlanie obrazu z różnorodnych odległości, co ułatwia instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest dostępne w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz choćby w jasnych pomieszczeniach

  technika Daylight View Basic zezwala na wyświetlanie wyraźnego obrazu, choćby w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Zastosowany czujka mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a odpowiednie algorytmy adekwatnie optymalizują półtony barw i jasność.

  Cichsze niżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z kolekcji PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niżeli odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu pozostało ograniczone do 29 dB *, poprzez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory z lampą do 10000h – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory z lampą do 10000h, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z lampą do 10000h jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Panasonic pt-vz580 ☆

Panasonic pt-vz580 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Dzisiaj jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory mobilne o wysokiej efektywności i jasności, stworzone z myślą o współpracy

  • Projektory przenośne o większej jasności
  • powiększony współczynnik kontrastu zapewnia jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • elastyczna instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie nawet 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory przenośne z linii PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, pokaźne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  świetna jakość projekcji

  Przepis na perfekcyjną jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Linia PT-VZ580 proponuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i pozwala na wyświetlanie filmów Full HD na obszernych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować bardzo ostry, detalowy i nad wyraz porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji kolorów można z łatwością wprowadzać niewiele znaczące zmiany w przypadku projekcji z zastosowaniem wielu urządzeń — zwłaszcza jeśli pozostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej sprawne części ułatwiają konserwację

  linia PT-VZ580 podkreśla się wydłużonym cyklem podmiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można też dwukrotnie umyć, co zmniejsza całkowity koszt stosowania. Proces podmiany wysokowydajnej lampy również kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację poprzez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw oraz negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z kolekcji PT-VZ580 jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share umożliwia podłączenie projektora przy pomocy pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane samoczynnie — bez konieczności podawania informacji o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest przystępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj wyświetlacz telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z kolekcji PT-VZ580 * obsługuje progresywną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które umożliwia jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W sytuacji nowoczesnej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z linią VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki czemu sprawdzają się idealnie jako narzędzia usprawniające współpracę podczas spotkań.

  * Funkcja Miracast jest przystępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  elastyczność instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają sprężyste możliwości podłączenia przewodowego. Starczy podłączyć jeden przedłużony przewód DIGITAL LINK * (choćby 150 m), który zagwarantuje więcej możliwości w trakcie montażu projektora. Sprężysty obiektyw z zoomem 1,6x zezwala na wyświetlanie obrazu z różnorodnych odległości, co upraszcza instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest dostępne w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach

  technika Daylight View Basic zezwala na wyświetlanie istotnego obrazu, choćby w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Zaimplementowany czujka mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a adekwatne algorytmy odpowiednio optymalizują półtony barw i jasność.

  Cichsze aniżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z kolekcji PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niż odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu pozostało ograniczone do 29 dB *, przez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja


Podsumowanie, czyli jaki projektor z lampą do 10000h najlepszy?


Najlepszy projektor z lampą do 10000h w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z lampą do 10000h w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z lampą do 10000h nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z lampą do 10000h opinie,
 • dobry projektor z lampą do 10000h cena,
 • projektor z lampą do 10000h ranking,
 • projektor z lampą do 10000h jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...