Ranking projektorów z lampą do 3000h. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z lampą do 3000h


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów z lampą do 3000h. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z lampą do 3000h,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z lampą do 3000h najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z lampą do 3000h, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów z lampą do 3000h, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma gt1080 ☆

Optoma gt1080 Najniższa Cena Online

☆ Optoma gt1080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma gt1080
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Praca w trybie 24/7
  Możliwość pracy projektorów Optoma 24/7 jest ich cechą uwydatniającą na rynku projektorów.

  Optoma wierzy w unikatową jakość swych projektorów które są trafne równocześnie do projekcji w domu jak i w biurze.

  Projektory Optoma mogą być instalowane w wymagających rozwiązaniach dając maksymalną efektywność stosowania przez długi czas w przeciwieństwie do produktów wielu konkurentów.
  Użytkownicy domowi mogą korzystać równocześnie z wysokiej jakości obrazu i cieszyć się niezawodnością towaru.

  parametry akcentujące:
  - Optoma oferuje 5 lat gwarancji koloru (gwarancją objęty jest chip DMD)
  - Praca w trybie 24/7 – ta gwarancja jest czymś czego nie mogą zaoferować projektory LCD i czego nie proponuje większość konkurencji.

  Modele projektorów Optoma 24/7

  Opis

  Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
  Bliska projekcja i zachwycający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni albo ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1080e na ławie.
  Jasny i wszechstronny, mobilny projektor jest wyśmienitym rozwiązaniem dla graczy gdyż cechuje się niskim czasem reakcji, wyśmienity do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1080e wyekwipowany jest w torbę do przenoszenia, dzięki temu można wziąć go ze sobą do domu przyjaciół albo na wydarzenie sportowe czy też nocny maraton filmów albo gier tak by zapewnić sobie najkorzystniejsze emocje na sporym ekranie w dowolnym miejscu.

  Zintegrowany głośnik oferuje nieprzeciętną jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI umożliwiają łatwe podłączenie.
  rewelacyjny do podłączenia do konsoli, laptopa, PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera albo gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) albo Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i by wyświetlać je na pokaźnym ekranie w zaciszu własnego domu.

  Krótka projekcja
  Z obiektywem short throw (krótkiego rzutu) net projektor może wyświetlić wielki obraz z bliskiej odległości. To oznacza, iż możesz mieć już obraz 100" cali z odległości nieco ponad 1 metra od ekranu czy ściany.

  Full HD 1080p
  Rozdzielczość 1080p pozwala Ci wyświetlać ostry i szczegółowy obraz z dostarczanych treści HD bez zapotrzebowania skalowania czy kompresji. Perfekcyjny do oglądania filmów na Blu-ray, transmisji HD czy do gier video.


  Inteligentny projektor
  Zamień swój projektor w inteligentny projektor łącząc HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV™ aby przesyłać materiały vido, muzykę czy fotografie na sporym ekranie ze swego tabletu czy smartfonu.

  Długa żywotność lampy

  Obniż ilośc wymiany lamp dzięki wydłużonej długości życia lampy do 10,000h używając procesu edukacyjnego

  Zintegrowany głośnik

  zastosowany głośnik audio dla nieprzeciętnego dzwięku. Łatwość w instalacji bez zapotrzebowania dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szyb.  24p
  Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. By zachować oryginalny wygląd obrazu H114 obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki temu każdy film wygląda skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser

  HDMI Link
  Steruj wszystkimi urządzeniami przy pomocy jednego pilota. Optoma GT1080e dzięki obsłudze standardu HDMI CEC bezproblemowo komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami. HDMI Link zezwala na włączenie i wyłączenie projektora i odtwarzacza jednym pilotem.  Łączność bezprzewodowa
  Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją dopełniającego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci zjednoczyć się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy także dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.


  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla prędkiego odświeżania 144Hz likwiduje migotanie obrazu aby zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.


  Gwarancja koloru
  Ciesz się niesamowitymi kolorami poprzez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.


  Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektor Optoma wyposażone są w technologię przetwarzania multi-colour BrilliantColor™.
  Ten model ponadto jest zgodny ze standardem Rec709 tak by dostarczać najszczególniej realistyczne i prawdziwe kolory jak to tylko jest realne.


  Dynamiczna czerń
  Funkcja ta daje obszerniejszą głębię obrazu przez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; aby stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, w trakcie gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

  ISF
  Funkcja ta zezwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

  Tryb gry
  Tryb gry optymalizuje projektor dla niezwłocznych czasów reakcji, na dodatek maksymalny kontrast i żywe barwy pozwalają uchwycić każdy szczegół - pozostawiając czas graczowiskupić nad wygraną.

  Projekcja


☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) ☆

Epson eh-ls500b (8715946674803) Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-ls500b (8715946674803)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-LS500W Android TV Edition Projektor laserowy Epson EH-LS500W Android TV Edition 4K z obrazami do 130 cali nad wyraz udany projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition pokazuje wyjątkowo rewelacyjny obraz 4K i najwyższej jakości technologię projekcji 3LCD z ciekłokrystaliczną migawką RGB. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy nawet w świetle dziennym. Jego koncepcja jest stosowna jako centralny element Twojego multimedialnego domu. Ważną funkcją jest dodatkowo zintegrowany Android TV do obsługi przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Korzystanie z aplikacji na Androida Dużą atrakcją projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition jest dołączony adapter HDMI do obsługi Android TV. Zezwala na to bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe obrazów zgodnych maszyn. Możeszzastosować Sklepu Google Play, żeby zainstalować modne aplikacje do przesyłania strumieniowego, takie jak YouTube albo Netflix. A potem ciesz się ulubionym multimedialnym dziełem na gigantycznej przekątnej. Projektor Epson EH-LS500W do genialnego dostrajania obrazu Jeśli projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition znajduje się poza charakterystyczną osią projekcji, można łatwo dopasować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Istnieje także wyraźna kontrola bezpośrednio na korpusie projektora Epson. Najważniejsze atrybuty projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition
  • Wysokiej jakości projektor 4K
  • Epson EH-LS500W posiada laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • świetna jasność 4000 lumenów i współczynnik kontrastu 2500000:1
  • przystępna przekątna niedługiego rzutu do 130"
  • Żywotność projektora wynosi do 20000 godzin w trybie gotowości
  • Projektorem można sterować za pomocą dołączonego pilota albo aplikacji iProjection.
  • dołączony adapter HDMI z obsługą Android TV i możliwością korzystania z modnych aplikacji do przesyłania strumieniowego
  • Projektor Epson EH-LS500W ma trzy wejścia HDMI i miejsce na urządzenia do przesyłania strumieniowego
  • zaimplementowany głośnik 10W
  Zcela mimořádná kvalita obrazu Dzięki wysokiej jasności 4000 lumenów, niesamowitemu współczynnikowi kontrastu 2500000:1 i poprawie szczegółowości, projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition zagwarantuje realistyczne efekty wizualne i wyraźne cienie z głębszymi odcieniami czerni. Dodano w dodatku nowy tryb odcieni,dostosować jasność obrazu w środowisku projekcyjnym.
  właściwości i specyfikacje typ gniazda Ziemia
  Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Rosja, Austria, Chorwacja, Francja, Polska, Rumunia, Słowenia Rezolucja Rozdzielczość natywna
  3840 × 2160 pikseli
  Maksymalna rozdzielczość
  3840 × 2160 pikseli
  Proporcji
  16:9
  Kontrast
  2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.)
  0,4 m
  Odległość projekcji (maks.)
  0,82 m
  Przekątna obrazu (min.)
  165,1 cm (65")
  Przekątna obrazu (maks.)
  330,2 cm (130") technologia technologia
  ekran LCD
  Częstotliwość odświeżania
  192 Hz
  Luminary
  Laser
  Moc świec
  4 000 lm
  Jasność (ECO)
  1 200 LM ANSI
  Życie
  10 000 godz. (416,67 d)
  Żywotność (ECO)
  20 000 godz. (833,33 d)
  Hałas
  37 dB
  Maksymalne zużycie
  366 W Połączenie rodzaj połączenia
  HDMI 2.0
  ZŁĄCZE HDMI
  2 szt
  Inne połączenia
  RJ-45 (LAN), USB 2.0, wyjście słuchawkowe, RS232, USB Mini-B Interfejs Wejścia graficzne
  ZŁĄCZE HDMI
  Inne wejścia/wyjścia
  USB, Wyjście audio, USB Mini-B, RS232 parametry i funkcje Lokalizacja
  Na stole, Na ziemi
  Funkcja
  Zoom, 3D
  Sprzęt
  System operacyjny Android, Głośniki, Pilot zdalnego sterowania wymiary Szerokość
  45,8 cm
  Wysokość
  22,8 cm
  Głębokość
  37,5 cm
  Ciężar
  9,3 kg


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory z lampą do 3000h – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory z lampą do 3000h, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z lampą do 3000h jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma gt1080 ☆

Optoma gt1080 Najniższa Cena Online

☆ Optoma gt1080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma gt1080
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Praca w trybie 24/7
  Możliwość pracy projektorów Optoma 24/7 jest ich cechą uwydatniającą na rynku projektorów.

  Optoma wierzy w wyjątkową jakość swych projektorów które są stosowne równocześnie do projekcji w domu jak i w biurze.

  Projektory Optoma mogą być instalowane w wymagających rozwiązaniach dając maksymalną wydajność użytkowania przez długi czas w przeciwieństwie do produktów wielu konkurentów.
  Użytkownicy domowi mogą korzystać jednocześnie z wysokiej jakości obrazu i cieszyć się niezawodnością towaru.

  parametry uwydatniające:
  - Optoma proponuje 5 lat gwarancji koloru (gwarancją objęty jest chip DMD)
  - Praca w trybie 24/7 – ta gwarancja jest czymś czego nie mogą zaoferować projektory LCD i czego nie proponuje większość konkurencji.

  Modele projektorów Optoma 24/7

  Opis

  Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
  Bliska projekcja i zniewalający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni albo ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1080e na ławie.
  Jasny i wszechstronny, mobilny projektor jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla graczy gdyż cechuje się niskim czasem reakcji, idealny do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1080e wyekwipowany jest w torbę do przenoszenia, dzięki czemu można wziąć go ze sobą do domu przyjaciół lub na wydarzenie sportowe czy także nocny maraton filmów lub gier tak żeby zapewnić sobie najlepsze emocje na obfitym ekranie w dowolnym miejscu.

  Zintegrowany głośnik oferuje perfekcyjną jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI pozwalają na łatwe podłączenie.
  nieprzeciętny do podłączenia do konsoli, notebooka, PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera lub gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i aby wyświetlać je na pokaźnym ekranie w zaciszu własnego domu.

  Krótka projekcja
  Z obiektywem short throw (niedługiego rzutu) net projektor może wyświetlić pokaźny obraz z bliskiej odległości. To oznacza, że możesz posiadać już obraz 100" cali z odległości nieco ponad 1 metra od ekranu czy ściany.

  Full HD 1080p
  Rozdzielczość 1080p pozwala Ci wyświetlać ostry i szczegółowy obraz z dostarczanych treści HD bez potrzeby skalowania czy kompresji. Rewelacyjny do oglądania filmów na Blu-ray, transmisji HD czy do gier video.


  Inteligentny projektor
  Zamień swój projektor w inteligentny projektor łącząc HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV™ żeby przesyłać materiały vido, muzykę czy zdjęcia na dużym ekranie ze swego tabletu czy smartfonu.

  Długa żywotność lampy

  Obniż ilośc podmiany lamp dzięki wydłużonej długości życia lampy do 10,000h używając cyklu edukacyjnego

  Zintegrowany głośnik

  wbudowany głośnik audio dla wyśmienitego dzwięku. Łatwość w instalacji bez zapotrzebowania dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szyb.  24p
  Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. By zachować oryginalny wygląd obrazu H114 obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki czemu każdy film wygląda starannie tak, jak chciał tego reżyser

  HDMI Link
  Steruj wszystkimi urządzeniami przy pomocy jednego pilota. Optoma GT1080e dzięki obsłudze standardu HDMI CEC bezproblemowo komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami. HDMI Link zezwala na włączenie i wyłączenie projektora i odtwarzacza jednym pilotem.  Łączność bezprzewodowa
  Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją dodatkowego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci złączyć się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy też dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.


  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szybkiego odświeżania 144Hz likwiduje migotanie obrazu by zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.


  Gwarancja koloru
  Ciesz się niesamowitymi kolorami poprzez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.


  Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektor Optoma zaopatrzone są w technikę przetwarzania multi-colour BrilliantColor™.
  Ten model na dodatek jest zgodny ze standardem Rec709 tak aby dostarczać najbardziej realistyczne i prawdziwe odcienie jak to tylko jest realne.


  Dynamiczna czerń
  Funkcja ta daje pokaźniejszą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie informacji o jasności każdej klatki; by stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

  ISF
  Funkcja ta pozwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

  Tryb gry
  Tryb gry optymalizuje projektor dla momentalnych czasów reakcji, ponadto maksymalny kontrast i żywe odcienie pozwalają uchwycić każdy szczegół - pozostawiając czas graczowiskoncentrować nad wygraną.

  Projekcja


☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) ☆

Epson eh-ls500b (8715946674803) Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-ls500b (8715946674803)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-LS500W Android TV Edition Projektor laserowy Epson EH-LS500W Android TV Edition 4K z obrazami do 130 cali stanowczo udany projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition prezentuje wyjątkowo świetny obraz 4K i najwyższej jakości technikę projekcji 3LCD z ciekłokrystaliczną migawką RGB. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja jest optymalna jako centralny komponent Twojego multimedialnego domu. Ważną funkcją jest w dodatku zintegrowany Android TV do obsługi przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Korzystanie z aplikacji na Androida Dużą atrakcją projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition jest załączony adapter HDMI do obsługi Android TV. Zezwala na to bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe obrazów zgodnych sprzętów. Możeszzastosować Sklepu Google Play, by zainstalować lubiane aplikacje do przesyłania strumieniowego, takie jak YouTube albo Netflix. A potem ciesz się ulubionym multimedialnym dziełem na gigantycznej przekątnej. Projektor Epson EH-LS500W do idealnego dostrajania obrazu Jeśli projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition znajduje się poza charakterystyczną osią projekcji, można łatwo dopasować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Istnieje również wyraźna kontrola bezpośrednio na korpusie projektora Epson. Najważniejsze atrybuty projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition
  • Wysokiej jakości projektor 4K
  • Epson EH-LS500W posiada laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • znakomita jasność 4000 lumenów i współczynnik kontrastu 2500000:1
  • dostępna przekątna niedługiego rzutu do 130"
  • Żywotność projektora wynosi do 20000 godzin w trybie gotowości
  • Projektorem można sterować za pomocą załączonego pilota albo aplikacji iProjection.
  • załączony adapter HDMI z obsługą Android TV i możliwością korzystania z modnych aplikacji do przesyłania strumieniowego
  • Projektor Epson EH-LS500W posiada trzy wejścia HDMI i miejsce na urządzenia do przesyłania strumieniowego
  • zaimplementowany głośnik 10W
  Zcela mimořádná kvalita obrazu Dzięki wysokiej jasności 4000 lumenów, niesamowitemu współczynnikowi kontrastu 2500000:1 i poprawie szczegółowości, projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition zagwarantuje realistyczne efekty wizualne i wyraźne cienie z głębszymi odcieniami czerni. Dodano w dodatku nowy tryb odcieni,dostosować jasność obrazu w środowisku projekcyjnym.
  parametry i specyfikacje typ gniazda Ziemia
  Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Rosja, Austria, Chorwacja, Francja, Polska, Rumunia, Słowenia Rezolucja Rozdzielczość natywna
  3840 × 2160 pikseli
  Maksymalna rozdzielczość
  3840 × 2160 pikseli
  Proporcji
  16:9
  Kontrast
  2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.)
  0,4 m
  Odległość projekcji (maks.)
  0,82 m
  Przekątna obrazu (min.)
  165,1 cm (65")
  Przekątna obrazu (maks.)
  330,2 cm (130") technologia technika
  ekran LCD
  Częstotliwość odświeżania
  192 Hz
  Luminary
  Laser
  Moc świec
  4 000 lm
  Jasność (ECO)
  1 200 LM ANSI
  Życie
  10 000 godz. (416,67 d)
  Żywotność (ECO)
  20 000 godz. (833,33 d)
  Hałas
  37 dB
  Maksymalne zużycie
  366 W Połączenie wariant połączenia
  HDMI 2.0
  ZŁĄCZE HDMI
  2 szt
  Inne połączenia
  RJ-45 (LAN), USB 2.0, wyjście słuchawkowe, RS232, USB Mini-B Interfejs Wejścia graficzne
  ZŁĄCZE HDMI
  Inne wejścia/wyjścia
  USB, Wyjście audio, USB Mini-B, RS232 atrybuty i funkcje Lokalizacja
  Na stole, Na ziemi
  Funkcja
  Zoom, 3D
  Sprzęt
  System operacyjny Android, Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość
  45,8 cm
  Wysokość
  22,8 cm
  Głębokość
  37,5 cm
  Ciężar
  9,3 kg


Podsumowanie, czyli jaki projektor z lampą do 3000h najlepszy?


Najlepszy projektor z lampą do 3000h w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z lampą do 3000h w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z lampą do 3000h nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z lampą do 3000h opinie,
 • dobry projektor z lampą do 3000h cena,
 • projektor z lampą do 3000h ranking,
 • projektor z lampą do 3000h jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...