Ranking projektorów z lampą do 2000h. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z lampą do 2000h


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów z lampą do 2000h. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z lampą do 2000h,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z lampą do 2000h najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z lampą do 2000h, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów z lampą do 2000h, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ uhd38 marki Optoma ☆

uhd38 marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ uhd38 marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: uhd38 marki Optoma
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma UHD38
  Projektor do gier i rozrywki domowej 4K UHD

  Zanurz się w świecie gier Ultra HD, wydarzeń sportowych na żywo i programów telewizyjnych. UHD38 gwarantuje imponujące, jasne obrazy o jakości 4K, niezwłoczne opóźnienie wejścia tak niskie, jak 4,2 ms i wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz - genialne do uzyskania przewagi w grach.

  wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, ten stylowy projektor proponuje kompatybilność z High Dynamic Range (HDR) i HLG, Full 3D i dwa porty HDMI 2.0. Wspaniały do cieszenia się realistyczną rozrywką na sporym ekranie w każdym pomieszczeniu.

  Rozrywka na sporym ekranie

  Oglądaj obrazy wyświetlane przez projektor o wymiarach nieporównywalnych do jakiegokolwiek telewizora*. Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali *. Znakomity do osiągnięcia wciągających obrazów kinowych w zaciszu własnego domu.

  *rozmiar ekranu zależy od dostępnego miejsca (wymiar ściany i odległość) i warunków oświetleniowych otoczenia.

  Projekcja nawet przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe barwy, gwarantując realistyczne efekty wizualne choćby w prawidłowo oświetlonym otoczeniu - genialny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  idealne barwy

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z olśniewającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie atrybuty pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – żeby zagwarantować precyzyjną reprodukcję kinowych barw starannie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych odcieni dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co genialnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Rozdzielczość 4K UHD

  Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niżeli Full HD, po to żeby obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w odcienie. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z obszerniejszej głębi obrazu.

  System zarządzania kolorami (CMS)

  Wyświetlaj precyzyjne, rzeczywiste barwy najlepiej przypasowane do miejsca projekcji. Ta unikalna funkcja daje sprężystość dokładnego dostrajania ustawień barw zgodnie ze standardem 709 – dla adekwatnej precyzji.

  Tryby ISF

  Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

  Kompatybilność HDR i HLG

  Może odbierać i wyświetlać zarówno HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć widocznie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i realistycznie, a uzupełniające detale dają większe poczucie głębi. To jest jak patrzenie poprzez okno.

  Podwójne wejście HDMI

  Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na znacznym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz łatwo podłączyć konsolę do gier, dekoder, notebook, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów za pomocą jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ albo Roku® stick.

  udoskonalony tryb gier

  lepszy tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

  Płynny ruch 240Hz

  Ciesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania upraszcza śledzenie akcji, co daje większą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Świetny do prędkich gier akcji.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). By zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z szybkością 24 klatek na sekundę, by wyświetlać filmy dokładnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. Aby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany.

  Zintegrowany głośnik

  wydajny zaimplementowany głośnik zagwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj ekspresowo treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-video; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Keystone HV i regulacja czterech narożników

  Projektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej, a także jednostkowe ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, żeby stworzyć rewelacyjny kwadrat. Perfekcyjne rozwiązanie w przypadku nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora buduje problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  dopasowanie koloru ściany

  Nie masz białej ściany lub ekranu projektora? Nie ma problemu! za pomocą ustawienia „Kolor ściany" możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możeszdopasować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, aby uzyskać najdokładniejszą gamę barw.

  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  przystosuj zniekształcenie trapezowe zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, albo indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, aby utworzyć świetnie kwadratowy obraz. Genialny do nierównych ścian albo w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.


  Specyfikacja technologiczna:

  • wariant projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 UHD
  • Kontrast 1 000 000: 1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (ECO)
  • Zużycie energii 305W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000 (Jasny), 15000 (Dynamic), 10000 (Eco)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa 15.84 mm~17.42mm
  • Zoom 1,1 x
  • Odległość od ekranu 1.21m - 9.9m
  • Współczynnik odległości 1.5:1 ~ 1.66:1
  • Przekątna 0.84m ~ 7.62m (33" ~ 300")
  • Przesuw obiektywu Pionowo +0%
  • zastosowany offset 105%
  • Wejścia video
   2x HDMI 2.0
   VGA
  • Wejścia audio Audio In 3.5mm
  • Wyjścia audio Audio Out 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   1x S/PDIF
   1x USB-A power 1.5A
   RS232
   1x 12V trigger
  • wbudowany głośnik 10W
  • Waga 3,9 kg
  • wymiary 315 x 270 x 118 mm
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   ochrona hasłem
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok albo 1.000h na lampę

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EB-FH06

  Wyświetlaj materiały na ekranie o przekątnej 332 cale w biurze i w domu dzięki projektorowi Full HD. Przygotowania do seansu nie zajmą dużo czasu, ponieważ projektor zaprojektowano z myślą o prostej instalacji. Dzięki technice 3LCD i jasności 3500 lumenów obraz jest jasny i wyraźny — zgodnie z zamierzeniami reżysera. Długi czas eksploatacji lampy wynosi aż 18 lat, więc usiądź komfortowo i przygotuj się na dobrą zabawę.

  pokaźniejszy znaczy udoskonalony

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 332 cali, co sprawia,wspaniale pasuje zarówno do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Wysoka jakość, jasny obraz

  Ten produktywny i niedrogi projektor Full HD wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3500 lumenów.

  Bezproblemowa konfiguracja

  prezentujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Dokładne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.


  Podstawowe parametry

  Jasność: 3500 ANSI Lumenów
  Kontrast: 16.000:1

  Rozdzielczość: Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9

  Żywotność lampy: do 12.000

  Złącze: USB 2.0 typu A, Złącze USB 2.0 typu B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego.

  • Magia szerokiego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na dużym ekranie w Twoim domu
  • Wyjątkowo jasny obraz: tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3500 lumenów
  • innowacyjny model w dostępnej cenie: nadzwyczajny projektor Full HD
  • nieszablonowa solidność: Do 18 lat rozrywki²
  • Prosta konfiguracja: Korekcja geometrii obrazu, opcjonalna łączność Wi-Fi i aplikacja iProjection


☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer ☆

projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  S1286H

  Projektory z linii Acer Education wyświetlają spore i ostre obrazy równocześnie z obszerniejszej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki czemu nadają się one wyśmienicie do użycia w placówkach oświatowych i wszelkich znikomych pomieszczeniach. Wysoka rozdzielczość zagwarantuje wyraźny i szczegółowy obraz na wielkim ekranie, a opcje wzbogacania odcieni gwarantują żywe barwy.


☆ Epson eb-e10 ☆

Epson eb-e10 Najniższa Cena Online

☆ Epson eb-e10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eb-e10
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-E10 Projektor XGA
  Tej wysokiej klasy, prosty w obsłudze projektor XGA o jasności wynoszącej 3600 lumenów świetnie sprawdza się w biurze i w domu.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 15 000:1
  • technologia 3LCD
  Konieczność wyświetlania prezentacji biznesowych wcale nie musi przeszkadzać w oglądaniu kinowych hitów na obszernym ekranie w domu. Ten wszechstronny projektor XGA sprawdzi się w obu rolach. Dzięki technologii 3LCD i jasności wynoszącej 3600 lumenów projektor wyświetla wyraźne obrazy nawet w należycie oświetlonych pomieszczeniach. Jestbardzo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.

  większy znaczy udoskonalony
  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 350 cali, co sprawia,świetnie pasuje zarówno do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 zapewnia żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten wydajny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. Żeby ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Dokładne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.

  Kluczowe parametry
  • Magia obfitego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • progresywny model w dostępnej cenie
   perfekcyjny projektor XGA
  • unikatowa solidność
   Do 18 lat rozrywki²
  • mobilny i prosty do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma GT1070Xe
  nieprzeciętny projektor 3D

  Projektor Optoma GT1070Xe to radość z oglądania swoich ulubionych programów TV, wydarzeń sportowych i gier pełnych akcji. To doświadczenia najkorzystniejszej domowej rozrywki. Z wbudowanym głośnikiem możesz komfortowo słuchać filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać choćby 300-calowy obraz, aby utworzyć ogromny wyświetlacz dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swoim własnym domu. Wykorzystując najnowszą technikę DLP®, GT1070Xe dostarcza nieszablonowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.

  Wyświetlając nad wyraz jasny obraz o nieprzeciętnie zbalansowanych, żywych kolorach i klarownej czystości, GT1070Xe zapewnia wyjątkową szczegółowość odcieni światła przystępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście.

  Obiektyw niedługiego rzutu

  GT1070Xe może wyświetlać imponujący obraz o 100-calowej przekątnej z odległości zaledwie 100cm. Wolnostojący albo zainstalowany na ścianie GT1070Xe usuwa cienie na ekranie i pozwala Ci prosto prowadzić prezentację.

  Ożywiaj filmy i gry

  Full HD 1080p
  Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, doskonała do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół albo kompresji.

  Full 3D
  Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP, projektor Full 3D Optoma GT1070Xe może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).

  Dynamic Black
  Dynamic Black płynnie dostosowuje przystępną ilość światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, aby stworzyć oszałamiający kontrast 23 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową ilość jasnych i cieniowanych detali.

  Gwarancja odcieni
  Jesteśmy tak pewni, że jakość odcieni GT1070Xe pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, że Optoma zapewnia to przez 5 lat.

  24p
  Większość filmów jest kręcona z szybkością 24 klatek na sekundę. By zachować wierność z naturalnym obrazem GT1070Xe akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą szybkością 24 klatek na sekundę, żeby wyświetlać filmy skrupulatnie tak jak zaplanował to reżyser.

  nieprzeciętne barwy
  GT1070Xe wyekwipowano w BrilliantColor™ technikę przetwarzania wielu odcieni,otrzymać nadzwyczajne, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych barw podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom efektywności i kontroli koloru. BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii,wytwarzać niemal z życia wzięte obrazy. Możesz również dostroić odcienie z największą precyzją.

  technika DLP - najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym

  Stwórz najbardziej żywe i przekonujące wrażenia 3D przystępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technice, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, aby zmaksymalizować dostępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, w trakcie gdy naturalna szybkość w całości likwiduje zakłócenia synchronizacji.

  Dlaczego do 3D używać projektora?
  Jak powszechnie wiadomo, im obszerniejszy obraz tym udoskonalony efekt 3D - żeby osiągnąć najlepsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Choćby ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, podczas gdy efekt głębi i emocje oferowane przez poprzez ogromny 150" ekran projekcyjny pozwalają ci poczuć, że jesteś częścią akcji!

  Filmy 3D
  dzisiaj, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D dostępne będą na Blu-ray 3D™ możesz radować się oszałamiającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.

  Sport 3D
  Nie mogłeś otrzymać biletów na duży mecz? GT1070X przenosi pokaźne widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz pokaźnych momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.

  Gry 3D
  Weź na cel GT1070X,zaznać najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać doskonały strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, żeby maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

  unikatowa jakość dźwięku, oszczędność czasu i pieniędzy

  solidne audio
  Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki solidnemu, wbudowanemu głośnikowi 10W. Oferując unikatową jakość dźwięku GT1070X jest przystępny w instalacji, bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  Łączność MHL
  Obróć projektor do inteligentnego wyświetlacza podłączając smartfona albo tabletu za pomocą pojedynczego kabla MHL; dzisiaj możesz grać w gry, filmy i fotografie akcji strumień na obfitym ekranie.

  Długa żywotność lampy
  Nowa technologia lamp, w którą zaopatrzono GT1070X wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6500 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa starczy na ponad 9 lat.

  Specyfikacja techniczna:

  • rodzaj projektora Biznes i edukacja/
  • Krótkoogniskowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 23 000:1
  • Jasność 2800 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (ECO)
  • Zużycie energii 233W (tryb jasny) / 193W (tryb ECO) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6,500h (ECO) / 5,000h (tryb Normalny)
  • Moc/źródło światła 190W
  • Obiektyw F = 2,8, f = 7,42 mm
  • Zoom/Focus
  • Odległość od ekranu 0,5 - 3.35 m
  • Współczynnik odległości 0,49: 1
  • Przekątna 45,3" - 303" (1,15 - 7,67 m)
  • Korekcja Keystone ± 40° w pionie
  • Wejścia video
   HDMI - wsparcie 1.4a 3D (2x)
   MHL
   3D Sync
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Porty komunikacyjne
   12V trigger
   USB typu B (zdalna mysz)
   3D-Sync Out (3-Pin VESA)
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 2,65 kg
  • rozmiary (wys, x szer, x głęb,) 114 x 315 x 224 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający
   Pilot z bateriami
   Poradnik prędki Start
   Podręcznik Użytkownika na CD
   Karta gwarancyjna
   pakiet nie posiada pokrywki obiektywu
  • Wyposażenie opcjonalne
   komplet do konstrukcji sufitowego
  • Gwarancja 2 lata na projektor / 12 miesięcy (max, 1000h) na lampę projekcyjną
  • Funkcje
   Blokada antykradzieżowa
   Kensington Lock
   Zabezpieczenie hasłem

☆ Optoma ml1050st+ (5055387662278) ☆

Optoma ml1050st+ (5055387662278) Najniższa Cena Online

☆ Optoma ml1050st+ (5055387662278) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma ml1050st+ (5055387662278)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ultra kompaktowy projektor LED krótkiego rzutu

  Opierając się na udanym modelu ML1050ST, model ML1050ST + ma wszystkie zalety swojego poprzednika plus dodatkowo automatyczne ustawienie ostrości dla płynnej konfiguracji.

  genialny na spotkania, prezentacje i filmy w podróży. Ten nieznaczny projektor waży zaledwie 420g i jest wyposażony w komfortową torbę.

  Dla biznesu wyświetlaj prezentacje bez komputera tylko z projektora korzystając z zastosowanego odtwarzacza multimedialnego, natywnej przeglądarki biurowej, gniazda kart microSD * i połączenia USB lub bezprzewodowo z urządzenia mobilnego za pomocą darmowej aplikacji HDCast Pro i opcjonalnego bezprzewodowego adaptera USB. Można z niego korzystać choćby w aplikacjach digital signage, ponieważ projektor można zamontować praktycznie w dowolnej orientacji.

  Dla domu Ten kompaktowy projektor jest wyśmienity do oglądania filmów HD bezpośrednio z karty microSD *, pamięci USB albo zaimplementowanej pamięci. Ma choćby wejście HDMI, które pozwala na podłączenie go do najnowszych laptopów, komputerów, konsol do gier albo odtwarzaczy Blu-ray ™. Dzięki niskiemu opóźnieniu o wartości 16ms i krótkiemu czasowi reakcji, ten projektor rozrywki gwarantuje graczom przewagę nad konkurencją.

  • Karta microSD i pamięć USB nie są dołączone. Obsługuje do 32 GB. Połączenie z niektórymi urządzeniami może wymagać dodatkowych kabli, przystępnych osobno.
  krótki rzut

  Dzięki obiektywowi niedługiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości niewiele ponad metra. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co upraszcza prezentację.

  technologia LED

  rzutowany obraz bez konieczności koła odcieni. W wielu przypadkach, postrzegana jasność projektorów LED może być dwukrotnie obszerniejsza niż jasność podobnego projektora lampowego. Gwarantują także rozszerzoną skuteczność, żeby utrzymać stałą jasność, wspaniałą wydajność barw, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20 000 godzin.

  nadzwyczajne odcienie

  Pokaż atrakcyjne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zniewalającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną skuteczność barw odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od skrupulatnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy adekwatne tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Znakomity do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  nadzwyczajny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - doskonały do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  samoczynne ustawianie ostrości (AF)

  Auto focus - gwarantuje szybszą i bezproblemową konfiguracjię; Możesz radować się ostrym obrazem w ciągu kilku sekund dzięki super prędkiemu, automatycznemu ustawianiu ostrości.

  wbudowana przeglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez zapotrzebowania korzystania z laptopa albo komputera przy pomocy zaimplementowanej oglądarki do plików Office. W nieskomplikowany sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na obszernym ekranie. *zobacz specyfikacje projektora, by uzyskać pełną listę wejść

  wbudowany odtwarzacz multimedialny

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z Twojego projektora bez zapotrzebowania korzystania z notebooka albo komputera przy pomocy wbudowanego odtwarzacza multimedialnego. Z łatwością kopiuj dokumenty, obrazy i filmy video na pamięć USB/kartę SD/microSD (w zależności od wejścia projektora) i wyświetl je na obszernym ekranie.

  Prezentacje bezprzewodowe

  Szybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac albo urządzenia mobilnego przy pomocy bezpłatnej aplikacji (nazwa)* i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB. Aplikacja zagwarantuje swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, zdjęć, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia. ** przystępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS *

  zaimplementowany głośnik

  zastosowany głośnik gwarantuje wyśmienitą obsługę audio, a także łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych

  MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon lub tablet jednym kablem MHL, by móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać fotografie na obfitym ekranie.

  24p

  Większość filmów nagrywana jest z prędkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy starannie tak, jak chciał tego reżyser.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Gwarancja pracy 24/7

  Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Wspaniałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania słusznej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, aby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Specyfikacja
  technologia wyświetlania
  DLP
  Rozdzielczość
  WXGA (1280x800)
  Jasność (LED)
  1 000lumens
  Kontrast
  20 000:1
  Natywne proporcje ekranu
  16:10
  Współczynnik projekcji - zgodny
  4:3, 16:9
  Korekcja trapezowa - pionowa
  40
  automatyczną, pionową korekcję trapezową
  Tak
  prędkośc skanowania poziomego
  15.375 ~ 91.146Khz
  prędkość skanowania pionowego
  24 ~ 85(120 for 3D)Hz
  Jednolitość
  90%
  rozmiar ekranu
  0.64m - 2.54m (25in - 100in)(Diagonal)
  Źródło światła
  LED GB
  Żywotność LED
  20 000hours
  Współczynnik projekcji
  0.8:1
  Odległość wyświetlania
  0.43m - 3.44m
  rodzaj rozszerzenia
  Stały
  Ogniskowa (mm)
  8.02
  zaimplementowany offset
  100%
  Złącza wejściowe/wyjściowe
  Poziom hałasu (standardowy)
  22dB
  Kompatybilność z komputerem
  FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  Kompatybilność 2D
  480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz)
  Kompatybilność 3D
  SVGA 120Hz, XGA 120Hz
  3D
  3D Ready
  Security
  Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  OSD / języki wyświetlacza
  13 języków: holenderski, angielski, francuski, niemiecki, grecki, włoski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, turecki
  Warunki pracy
  5°C ~ 35°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 2500m
  Pilot
  przez kartę
  liczba głośników
  1
  Wattów na głośnik
  1W
  W pudełku
  TorbaUniwersalny kabel I/OPrzewód zasilającyPilotBateriaPodstawowy podręcznik użytkownika
  Kompatybilność systemu operacyjnego
  Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, MacOSX 10.9 +, Android 4.0+, iOS 8+
  Zasilanie
  100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
  Zużycie energii (tryb czuwania)
  0.5W
  Zużycie energii (maksymalne)
  77W
  Waga netto
  0.42kg
  wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
  112 x 123 x 57


☆ Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E ☆

Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Jasny, biznesowy, kompaktowy
  • Jasny projektor WXGA– 4000 ANSI Lumenów
  • rozciągliwość instalacji – 1.3x zoom
  • Najwyższa kontrola - pełna obsługa poleceń Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet LAN
  • Łatwe podłączanie - 2x HDMI, MHL, VGA, USB Power, głośnik 10W, RJ45
  Doświadczaj doskonałości z drobnym i lekkim projektorem 4000 ANSI lumenów W400 +. Ten model jest asygnowany do stosowania o każdej porze dnia w wielu celach, w tym do użytku fachowego. Perfekcyjnie się sprawdzi jako rozwiązanie do sal lekcyjnych czy na spotkania biznesowe. Zaprojektowany z myślą o zastąpieniu starszych projektorów LCD podobnym rzutem, gwarantuje najwyższej jakości wyświetlane odcienie, długą żywotność lampy i niski całkowity koszt posiadania.

  W400+ oferuje HD Ready i fantastyczny dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom. Ponadto charakteryzuje się konwencjonalnym wyglądem i łatwością instalacji z wieloma wejściami, w tym z gniazdami HDMI / MHL, USB Power i RJ45. Ten projektor jest perfekcyjny do podłączenia takich sprzętów jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro by wysyłać treści bezprzewodowo. Ten lekki projektor zezwala na podłączenie laptopa, odtwarzacza PC lub odtwarzacza Blu-ray i może być zainstalowany na stałe lub służyć jako urządzenie przenośne.
  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego by dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i przejrzysty – nadzwyczajne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D oraz najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz zagwarantuje bardzo gładką projekcję obrazów bez migotania.

  zaimplementowany głośnik

  solidny wbudowany głośnik zapewnia stanowczo prawidłową jakość dźwięku i łatwą instalację bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym przewodem MHL, by móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać zdjęcia na obszernym ekranie. Poprzez MHL można choćby podłączyć i zasilać adapter HDCast Pro (sprzedawany osobno).

  Wyciszenie audio-video Eco

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-video Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Dodatkowo, zmniejsza to zużycie energii nawet o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i przystępne w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można ograniczyć zużycie energii choćby o 70%. Na dodatek, tryby te posiadają pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając przez to ogólny koszt posiadania i wymagania konserwacyjne.

  prędkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  samoczynne wyłączanie

  Może się zdarzyć, iż projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Żeby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie niezbędne ponowne prędkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby wymian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Gwarancja odcieni

  Ciesz się zniewalającymi kolorami przez długie lata; Optoma zapewnia pięć lat konsekwentnego działania.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na trafny element prezentacji dzięki prostemuskutecznemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB i zastosowanym wskaźnikiem laserowym.

  Niesamowite barwy

  Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie cechy odcieni zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od precyzyjnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, energiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w przypasowaniu działania do solidnych potrzeb. Genialnie nadaje się do wielu najróżniejszych prezentacji grafiki i video.

  Urządzenia bezprzewodowe

  Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i dopełniające koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) umożliwia natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-video.

  Zasilanie USB

  Korzystaj z zasilania USB, aby zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

  Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

  Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Rewelacyjne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.

  Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor pozostała oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, producent Optoma zaleca, aby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2charakterystyczna żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu użytkowania i warunków otoczenia

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2charakterystyczna żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu używania i warunków otoczeniaPodobne zestawienia:


Najtańsze projektory z lampą do 2000h – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory z lampą do 2000h, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z lampą do 2000h jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson eb-e10 ☆

Epson eb-e10 Najniższa Cena Online

☆ Epson eb-e10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eb-e10
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-E10 Projektor XGA
  Tej wysokiej klasy, prosty w obsłudze projektor XGA o jasności wynoszącej 3600 lumenów znakomicie sprawdza się w biurze i w domu.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 15 000:1
  • technika 3LCD
  Konieczność wyświetlania prezentacji biznesowych wcale nie musi przeszkadzać w oglądaniu kinowych hitów na znacznym ekranie w domu. Ten wszechstronny projektor XGA stanie na wysokości zadania w obu rolach. Dzięki technice 3LCD i jasności wynoszącej 3600 lumenów projektor wyświetla wyraźne obrazy nawet w należycie oświetlonych pomieszczeniach. Jestszczególnie ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.

  obszerniejszy znaczy ulepszony
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 350 cali, co powoduje,perfekcyjnie pasuje jednocześnie do prezentujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 gwarantuje żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten wydajny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która gwarantuje równie wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  pokazujemy projektor opracowany z myślą o nietrudnym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Skrupulatne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw.

  Kluczowe atrybuty
  • Magia obfitego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — równocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • zaawansowany model w przystępnej cenie
   rewelacyjny projektor XGA
  • wyjątkowa odporność
   Do 18 lat rozrywki²
  • mobilny i nietrudny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii ułatwia ustawienie obrazu

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer ☆

projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  S1286H

  Projektory z serii Acer Education wyświetlają znaczne i ostre obrazy jednocześnie z pokaźniejszej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki temu nadają się one świetnie do zastosowania w placówkach oświatowych i wszelkich minimalnych pomieszczeniach. Wysoka rozdzielczość zagwarantuje wyraźny i szczegółowy obraz na wielkim ekranie, a opcje wzbogacania barw zapewniają żywe barwy.


☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EB-FH06

  Wyświetlaj materiały na ekranie o przekątnej 332 cale w biurze i w domu dzięki projektorowi Full HD. Przygotowania do seansu nie zajmą dużo czasu, ponieważ projektor zaprojektowano z myślą o nietrudnej instalacji. Dzięki technice 3LCD i jasności 3500 lumenów obraz jest jasny i wyraźny — zgodnie z zamierzeniami reżysera. Długi czas eksploatacji lampy wynosi aż 18 lat, więc usiądź komfortowo i przygotuj się na korzystną zabawę.

  pokaźniejszy znaczy udoskonalony

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 332 cali, co sprawia,nieprzeciętnie pasuje zarówno do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Wysoka jakość, jasny obraz

  Ten wydajny i niedrogi projektor Full HD wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zagwarantuje tak samo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3500 lumenów.

  Bezproblemowa konfiguracja

  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Dokładne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.


  Podstawowe parametry

  Jasność: 3500 ANSI Lumenów
  Kontrast: 16.000:1

  Rozdzielczość: Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9

  Żywotność lampy: do 12.000

  Złącze: USB 2.0 typu A, Złącze USB 2.0 typu B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego.

  • Magia sporego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na sporym ekranie w Twoim domu
  • Wyjątkowo jasny obraz: jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3500 lumenów
  • progresywny model w dostępnej cenie: idealny projektor Full HD
  • nieszablonowa odporność: Do 18 lat rozrywki²
  • Prosta konfiguracja: Korekcja geometrii obrazu, opcjonalna łączność Wi-Fi i aplikacja iProjection


☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma Projektor Optoma GT1070Xe DLP, Full HD, 2800 ANSI, Short Throw (95.8ZF01GC3E) + KOD RABATOWY Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma GT1070Xe
  nieprzeciętny projektor 3D

  Projektor Optoma GT1070Xe to radość z oglądania swoich ulubionych programów TV, wydarzeń sportowych i gier pełnych akcji. To doświadczenia najlepszej domowej rozrywki. Z zaimplementowanym głośnikiem możesz komfortowo słuchać filmów bez konieczności przyłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać choćby 300-calowy obraz, by utworzyć ogromny ekran dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swoim własnym domu. Wykorzystując najnowszą technologię DLP®, GT1070Xe dostarcza unikatowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.

  Wyświetlając wyjątkowo jasny obraz o świetnie zbalansowanych, żywych kolorach i klarownej czystości, GT1070Xe gwarantuje nieszablonową szczegółowość odcieni światła dostępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście.

  Obiektyw krótkiego rzutu

  GT1070Xe może wyświetlać imponujący obraz o 100-calowej przekątnej z odległości zaledwie 100cm. Wolnostojący lub zainstalowany na ścianie GT1070Xe eliminuje cienie na ekranie i pozwala Ci łatwo prowadzić prezentację.

  Ożywiaj filmy i gry

  Full HD 1080p
  Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, doskonała do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół albo kompresji.

  Full 3D
  Za sprawą naturalnej szybkości technice DLP, projektor Full 3D Optoma GT1070Xe może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).

  Dynamic Black
  Dynamic Black płynnie dopasowuje przystępną liczba światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, by stworzyć oszałamiający kontrast 23 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają unikatową liczba jasnych i cieniowanych detali.

  Gwarancja barw
  Jesteśmy tak pewni, iż jakość odcieni GT1070Xe pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, iż Optoma gwarantuje to poprzez 5 lat.

  24p
  Większość filmów jest kręcona z szybkością 24 klatek na sekundę. Żeby zachować wierność z naturalnym obrazem GT1070Xe akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą prędkością 24 klatek na sekundę, by wyświetlać filmy starannie tak jak zaplanował to reżyser.

  wyśmienite odcienie
  GT1070Xe wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu barw,dostać genialne, żywe odcienie na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych barw podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom efektywności i kontroli koloru. BrilliantColor™ powiększa jasność odcieni do 50% w porównaniu do innych technologii,tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz również dostroić barwy z największą precyzją.

  technologia DLP - najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym

  Stwórz najszczególniej żywe i przekonujące wrażenia 3D dostępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, żeby zmaksymalizować przystępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, podczas gdy naturalna szybkość całkowicie likwiduje zakłócenia synchronizacji.

  Dlaczego do 3D używać projektora?
  Jak powszechnie wiadomo, im większy obraz tym lepszy efekt 3D - by osiągnąć najlepsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, w trakcie gdy efekt głębi i emocje oferowane poprzez przez ogromny 150" wyświetlacz projekcyjny pozwalają ci poczuć, że jesteś częścią akcji!

  Filmy 3D
  teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D dostępne będą na Blu-ray 3D™ możesz radować się zniewalającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.

  Sport 3D
  Nie mogłeś dostać biletów na duży mecz? GT1070X przenosi znaczne widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz sporych momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.

  Gry 3D
  Weź na cel GT1070X,doświadczyć najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać genialny strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, aby maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

  nieszablonowa jakość dźwięku, oszczędność czasu i pieniędzy

  konkretne audio
  Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki mocnemu, zaimplementowanemu głośnikowi 10W. Oferując unikatową jakość dźwięku GT1070X jest łatwy w instalacji, bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Łączność MHL
  Obróć projektor do inteligentnego wyświetlacza podłączając smartfona albo tabletu przy pomocy pojedynczego kabla MHL; teraz możesz grać w gry, filmy i zdjęcia akcji strumień na wielkim ekranie.

  Długa żywotność lampy
  Nowa technika lamp, w którą wyposażono GT1070X wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6500 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa starczy na ponad 9 lat.

  Specyfikacja techniczna:

  • typ projektora Biznes i edukacja/
  • Krótkoogniskowy
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 23 000:1
  • Jasność 2800 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (ECO)
  • Zużycie energii 233W (tryb jasny) / 193W (tryb ECO) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6,500h (ECO) / 5,000h (tryb Normalny)
  • Moc/źródło światła 190W
  • Obiektyw F = 2,8, f = 7,42 mm
  • Zoom/Focus
  • Odległość od ekranu 0,5 - 3.35 m
  • Współczynnik odległości 0,49: 1
  • Przekątna 45,3" - 303" (1,15 - 7,67 m)
  • Korekcja Keystone ± 40° w pionie
  • Wejścia video
   HDMI - wsparcie 1.4a 3D (2x)
   MHL
   3D Sync
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
  • Porty komunikacyjne
   12V trigger
   USB rodzaju B (zdalna mysz)
   3D-Sync Out (3-Pin VESA)
  • zastosowany głośnik 10W
  • Waga 2,65 kg
  • rozmiary (wys, x szer, x głęb,) 114 x 315 x 224 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający
   Pilot z bateriami
   Poradnik szybki Start
   Podręcznik Użytkownika na CD
   Karta gwarancyjna
   pakiet nie posiada pokrywki obiektywu
  • Wyposażenie opcjonalne
   zestaw do montażu sufitowego
  • Gwarancja 2 lata na projektor / 12 miesięcy (max, 1000h) na lampę projekcyjną
  • Funkcje
   Blokada antykradzieżowa
   Kensington Lock
   Zabezpieczenie hasłem

☆ Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E ☆

Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Jasny, biznesowy, kompaktowy
  • Jasny projektor WXGA– 4000 ANSI Lumenów
  • sprężystość instalacji – 1.3x zoom
  • Najwyższa kontrola - pełna obsługa poleceń Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet LAN
  • Łatwe podłączanie - 2x HDMI, MHL, VGA, USB Power, głośnik 10W, RJ45
  Doświadczaj doskonałości z niewielkim i lekkim projektorem 4000 ANSI lumenów W400 +. Ten model jest asygnowany do użytkowania o każdej porze dnia w wielu celach, w tym do użytku fachowego. Wspaniale się sprawdzi jako rozwiązanie do sal lekcyjnych czy na spotkania biznesowe. Zaprojektowany z myślą o zastąpieniu starszych projektorów LCD podobnym rzutem, zapewnia najwyższej jakości wyświetlane barwy, długą żywotność lampy i niski całkowity koszt posiadania.

  W400+ proponuje HD Ready, a także fantastyczny dźwięk dzięki zastosowanym głośnikom. Ponadto charakteryzuje się klasycznym wyglądem i łatwością instalacji z wieloma wejściami, w tym z gniazdami HDMI / MHL, USB Power i RJ45. Ten projektor jest doskonały do podłączenia takich maszyn jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro aby wysyłać treści bezprzewodowo. Ten lekki projektor zezwala na podłączenie laptopa, odtwarzacza PC albo odtwarzacza Blu-ray i może być zainstalowany na stałe albo służyć jako urządzenie mobilne.
  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego żeby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i przezroczysty – genialne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D i najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz gwarantuje szczególnie gładką projekcję obrazów bez migotania.

  wbudowany głośnik

  solidny zaimplementowany głośnik zagwarantuje niezwykle prawidłową jakość dźwięku i łatwą instalację bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym kablem MHL, aby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać zdjęcia na wielkim ekranie. Przez MHL można choćby podłączyć i zasilać adapter HDCast Pro (sprzedawany osobno).

  Wyciszenie audio-wideo Eco

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-wideo Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. W dodatku, zmniejsza to zużycie energii nawet o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i proste w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można ograniczyć zużycie energii nawet o 70%. Ponadto, tryby te mają pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając przez to ogólny koszt posiadania i wymogi konserwacyjne.

  prędkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  samoczynne wyłączanie

  Może się zdarzyć, iż projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Żeby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie niezbędne ponowne prędkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby zamian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Gwarancja barw

  Ciesz się olśniewającymi kolorami przez długie lata; Optoma zagwarantuje pięć lat konsekwentnego działania.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na adekwatny składnik prezentacji dzięki prostemuwydajnemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB i zaimplementowanym wskaźnikiem laserowym.

  Niesamowite kolory

  Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z olśniewającymi kolorami. Projektory Optoma gwarantują wysokie atrybuty kolorów zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od starannie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w przypasowaniu działania do mocnych potrzeb. Rewelacyjnie nadaje się do wielu przeróżnych prezentacji grafiki i video.

  Urządzenia bezprzewodowe

  Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) umożliwia natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-wideo.

  Zasilanie USB

  Korzystaj z zasilania USB, żeby zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

  Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Perfekcyjne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy stosowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.

  Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania adekwatnej efektywności i wydłużenia żywotności lampy, producent Optoma zaleca, by wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2standardowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu stosowania i warunków otoczenia

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2standardowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu używania i warunków otoczeniaPodsumowanie, czyli jaki projektor z lampą do 2000h najlepszy?


Najlepszy projektor z lampą do 2000h w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z lampą do 2000h w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z lampą do 2000h nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z lampą do 2000h opinie,
 • dobry projektor z lampą do 2000h cena,
 • projektor z lampą do 2000h ranking,
 • projektor z lampą do 2000h jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...