Ranking drukarek fiskalnych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek fiskalnych


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek fiskalnych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek fiskalnych,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek fiskalnych.

Jakie drukarki fiskalne najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki fiskalne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek fiskalnych, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Novitus hd e - drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem ☆

Novitus hd e - drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem Najniższa Cena Online

☆ Novitus hd e - drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Novitus hd e - drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Odkryj wysoką jakość pracy z drukarką fiskalną Novitus HD E

  Novitus HD E to drukarka fiskalna japońskiej producenta Citizen, która została zaopatrzona w wysokiej jakości moduł fiskalny Novitus. wspaniale spełni oczekiwania w sklepach stacjonarnych, marketach, supermarketach, hurtowniach czy salonach sprzedaży.

  Prostota i komfort obsługi

  Urządzenie jest nietrudne i intuicyjne w obsłudze, dzięki czytelnej, podświetlanej klawiaturze z 8 klawiszami, a wielki, kolorowy, 4,3-calowy wyświetlacz TFT działający w trybie High Color dla ulepszonego wyświetlania komunikatów i grafiki, rozszerza komfort codziennego użytkowania. Wyświetlacz sygnalizuje klienta o zakupionych towarach i ich cenach, wyświetla menu, a także pozwala na pokazywanie reklam, które użytkownik w prosty sposób może przygotować i zaprogramować samodzielnie. W tym celu drukarka została wyekwipowana w aż 100 MB pamięci wewnętrznej, w której można przechowywać pliki graficzne. W dodatku, użytkownik ma możliwość zmiany skórki, co pozwala na kolorystyczne dopasowanie menu wedle własnego uznania.

  Funkcjonalność i profesjonalizm

  Drukarka oferuje elektroniczny zapis kopii paragonów, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić miejsce eliminując konieczność przechowywania paragonów w formie papierowej i wpływa na mniejsze zużycie nośników ponieważ nie ma konieczności zadrukowania dwóch rolek wydruków jednocześnie. dane zapisywane są na karcie SD, a użytkownik ma do nich dostęp bezpośrednio z drukarki, gdzie może je w każdej chwili wydrukować, bądź po odczytaniu karty na komputerze. Model HD E ma możliwość wydrukowania na paragonie NIP-u nabywcy, co iż jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Finansów z 14 marca 2013 i Ministra Gospodarki z 27 sierpnia 2013 roku. ponadto, na paragonie można umieścić znak graficzny w nagłówku, co zezwala na zamieszczenie logo marki, dodanie kodu kreskowego lub kodu 2D w celu identyfikacji w systemie, a także nazwy towaru liczącej do 60 znaków, co jest innowacją.

  niezwłoczny wydruk paragonów

  Mechanizm drukujący Citizen odznacza się bezusterkowością, trwałością i profesjonalizmem. Urządzenie drukuje w szerokości papieru od 57 do 80 mm, dzięki temu osiągalny jest wydruk nie tylko paragonów,w dodatku faktur VAT. Drukarka zapewnia prędkość druku do 5,5 sekund dla 100 pozycji, a maksymalna ilość towarów na paragonie to 255. Podmiana papieru jest szybka i prosta, a paragon obcinany jest za pomocą obcinaka znajdującego się w standardzie urządzenia. Zaletą HD E jest możliwość awaryjnej pracy bez zasilania zewnętrznego, dzięki wbudowanemu akumulatorowi zezwalającemu na dalszy wydruk paragonów.

  Współpraca z zróżnicowanymi urządzeniami

  Komunikacja z różnorodnymi urządzeniami realna jest za pomocą złącza RS232 i USB, dzięki temu drukarka może współpracować z wagą elektroniczną bądź terminalem płatniczym. Dodatkowo, urządzenie może obsługiwać szuflady kasowe z napięciem od 6 do 24V.

  Uwaga! Urządzenia fiskalne marki Novitus dostępne są na zamówienie klienta. Z uwagi na ich specjalistyczny charakter nie ma możliwości zwrotu towaru.

  Specyfikacja urządzenia
  Przeznaczenie
  praca stacjonarna w sklepach, marketach, hipermarketach, hurtowniach, salonach sprzedaży
  ilość towarów
  1 000 000
  Maksymalna liczba zapisanych stawek PTU
  7
  liczba grup towarowych
  bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
  ilość kasjerów
  bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
  Rabaty/ narzuty
  tak, do pozycji i do całego paragonu
  Opakowania
  bez ograniczeń, zależne od programu komputerowego
  Nazwa towaru
  60 znaków + 3 linie opisu towaru
  Nośnik kopii elektronicznej
  karta Novitus SD
  Mechanizm drukujący
  CITIZEN CT-S601, termiczny, jednostacyjny, typu clamshell
  Szerokość papieru
  57 mm lub 80 mm, długość rolki do 100 mb
  Klawiatura
  switchowa, 8 klawiszy + wyłącznik zasilania
  wyświetlacz
  TFT 4,3", 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy, zintegrowany albo wolnostojący do wyboru
  Komunikacja
  RS232, USB, LAN (Ethernet)
  Zasilanie
  z sieci przez zasilacz zewnętrzny 230 V / 24V, 2.1 A, awaryjne poprzez zaimplementowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah
  Współpraca z urządzeniami
  komputer, laptop, monitor wydruku, monitoring, system nadzoru
  Sterowanie szufladą
  tak, napięcie od 6 do 24V
  wymiary urządzenia
  178 x 350 x 190 mm
  Waga urządzenia
  4 kg

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus ☆

Drukarka fiskalna deon online marki Novitus Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NOVITUS
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna deon online marki Novitus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  NOVITUS DEON Online odziedziczyła korzystnie kojarzącą się nazwę, a także najszczególniej praktyczny zarys urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Drukarka została doposażona w najnowszą technologię spełniającą obecne wymogi.

  Jest to urządzenie, które spełni potrzeby nawet najistotniej wymagających użytkowników. DEON online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy$60 Stworzyliśmy linię maszyn o niesłychanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in.

  32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza, a także 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a choćby 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.

  System LINUX gwarantuje zrównoważoną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na niemało lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo informacji zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja - rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach sprzętów na świecie.

  znikome gabaryty i ergonomia DEON Online znajduje wykorzystanie w wielu miejscach: śladowych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży przenośnej, w której szczególnie doceniane są niewiele znaczące gabaryty i ergonomia kasy.

  użyteczna Pomimo wyjątkowo bogatej funkcjonalności kasa jest wyjątkowo instynktowna i prosta w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in.

  funkcja bileterki niezwykle ważna przy usługach transportowych, a także wypożyczalni, parkingów itp. Dzięki podświetlanej klawiaturze, obsługa kasy jest osiągalna także przy słabym oświetleniu. Klawiatura jest również pokryta silikonową nakładką zabezpieczającą poprzez zalaniem, a więc użytkownik nie musi się obawiać niełatwych warunków atmosferycznych.

  produktywna i kompatybilna DEON Online bardzo wydajny akumulator - bez zasilania zewnętrznego może wydrukować nawet 3.000 paragonów. Kasa może komunikować się m.in. Z CRK, komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym.

  Klawiatura wytwarzana jest z silikonu, co zabezpiecza elektronikę przed skażeniami albo przypadkowym zalaniem. DEON Online ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.

  DEON Online to wszechstronna drukarka, dedykowana jednocześnie do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach średnich i niedużych placówkach handlowych. Jest to jedna z najistotniej użytecznych drukarek fiskalnych w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i technologii z dnia 28 maja 2018 r.

  w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany przez asygnowaną aplikację.

  DRUKARKA DEON ONLINE W SKRÓCIE: Komunikacja z CRK przy pomocy Ethernet i WiFi (opcja) 1 000 000 towarów w bazie 7 stawek PTU do zaprogramowania 40 znaków do skrupulatnego opisu towaru + 3 uzupełniające linie po 40 znaków Nielimitowana liczba kasjerów na drukarce Procesor 524 MHz 256 MB pamięci RAM 4.096 MB pamięci flash Akumlator 7,4V, 2Ah, wymienny, ładowany poza drukarką System operacyjny LINUX 2 wyświetlacze LCD - 192x48 pxl.

  1024 grafik do zaprogramowania Łączność 1x RS232, 1x Ethernet, 1x USB, moduł Wi-Fi (opcja), moduł WLAN (opcja), moduł BT (opcja). Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML zastosowany serwer WWW postępowOŚĆ KOPII ONLINE Magazynowanie kopii paragonów na nośniku danych to przeszłość.

  Dzięki elektronicznej kopii paragony są systematycznie przesyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Kopia zapisywana jest także w lokalnej pamięci bronionej urządzenia. Dostęp do zapisanych danych jest szczególnie prosty - użytkownik ma stały dostęp do jego pamięci bronionej przez aplikację i może je luźno odczytywać.

  DŁUGODYSTANSOWIEC WŚRÓD maszyn FISKALNYCH W mobilnym urządzeniu obok jego funkcji, szczególnie ważne jest jego zasilanie akumulatorowe i pojemność baterii. DEON Online potrafi bez zasilacza wydrukować choćby do 3000 paragonów, co pozwala nawet na kilkudniową pracę bez ładowania.

  Niskie zużycie energii zapewniane jest poprzez progresywny system usypiania poszczególnych elementów kasy w okresie bezczynności. Moc gwarantuje akumulator litowo-jonowy o objętości 2Ah. Użytkownik może według własnych upodobań oprogramować opcje auto-usypiania oraz auto-wyłączania.

  Kasa samoczynnie wyłączy podświetlenie wyświetlaczy LCD w trakcie pracy bez zasilacza,ponadto oszczędzać energię akumulatora Po pojawieniu się komunikatu oznajmiającego o konieczności naładowania akumulatora można jeszcze wydrukować do 300 paragonów.

  O stanie ładowania akumulatora użytkownik informowany jest czerwonym kolorem kontrolki a o naładowaniu zielonym. Dodatkowo akumulator drukarki jest tworzony w formie kompletu (jak np. W kamerach), który można odpiąć od drukarki i ładować z zasilacza poza drukarką, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

  MOC zawsze W KASIE Wymienny akumulator pozwoli Ci pracować jeszcze dłużej i w dowolnym miejscu. Pracując ciągle w miejscach, gdzie nie ma zasilania sieciowego możesz używać naprzemiennie dwóch zestawów akumulatorowych.

  Rozładowany akumulator możesz ładować w kasie albo poza urządzeniem, przy pomocy standardowego zasilacza dostarczonego w pakiecie z kasą. Pracując na ladzie czy biurku, kasa możne cały czas być podłączona do sieci poprzez zasilacz.

  PRACA W KAŻDYCH WARUNKACH poręczna klawiatura to podstawa efektywnej obsługi, programowania oraz wykonywania raportów. DEON Online posiada klawiaturę podświetlaną, co dodatkowo usprawnia pracę choćby w całkowitej ciemności, a jej silikonowa powierzchnia zabezpiecza urządzenie przed warunkami otoczenia takimi jak deszcz lub śnieg, zabrudzenia czy przypadkowe zalanie.

  efektownie podświetlana, kolorowa klawiatura kasy z naniesionymi przezroczystymi informacjami oparta jest na szczególnie precyzyjnie działających switchach, dzięki temu obsługa jest przystępna i przyjemna. Klawiatura jest wspaniale skomponowana z nowymi wyświetlaczami graficznymi LCD o rozdzielczościach 192x48 pxl UNIWERSALNOŚĆ W KOMUNIKACJI Do komunikacji z komputerem, tabletem czy smartfonem, drukarka została wyposażona w złącze LAN do łączenia drukarki w sieci komputerowe.

  Jest to aktualnie najlepsze, najbardziej funkcjonalne połączenie maszyn z komputerami. Oprócz tego użytkownik ma jeszcze do dyspozycji złącze USB oraz RS232. Drukarka została wyekwipowana w najnowocześniejszy protokół komunikacyjny XML do prowadzenia sprzedaży z systemów komputerowych.

  W kasie bez problemu zainstalować można dopełniające moduły łączności (tzw. Donge), m.in. WiFi, BT, WLAN. Dzięki takiemu połączeniu można pracować przenośnie i korzystać ze skanera BT bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

  W spodzie drukarki zaprojektowano specjalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dopełniającego modułu do bezprzewodowej komunikacji drukarki z komputerem. WRZUĆ I PRACUJ / JAPOŃSKI MECHANIZM DRUKUJĄCY Drukarka zaopatrzona jest w bezawaryjny mechanizm drukujący, japońskiej producenta Fujitsu, sprawdzony w setkach tysięcy maszyn fiskalnych.

  wykorzystanie mechanizmu rodzaju clamshell sprawia, iż operacja wymiany papieru jest dziecinnie prosta. Odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Atuty tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a istotnie wykorzystujący kasę do pracy mobilnej.

  Możliwość użytkowania papieru o długości 30 metrów bieżących pozwala na wydrukowanie choćby 300 paragonów na jednej rolce. GDZIE WYKORZYSTASZ NAJLEPIEJ atuty DRUKARKI DEON ONLINE Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, warsztaty samochodowe, gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie, kancelarie prawnicze.

  Bez względu na prowadzoną działalność, kasa zawsze przystosuje się do prowadzonego biznesu. Sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach umożliwiają funkcje busowe. Obsługę wypożyczalni, a także parkingów pozwalają na funkcje czasowe.

  Wykorzystuj kasę ponadto jako sprawdzarkę cen towarów. Kasa przypomni również o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego i przeglądu okresowego.


☆ Novitus HD Online - niezawodna drukarka fiskalna z wyświetlaczem ☆

Novitus HD Online - niezawodna drukarka fiskalna z wyświetlaczem Najniższa Cena Online

☆ Novitus HD Online - niezawodna drukarka fiskalna z wyświetlaczem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Novitus HD Online - niezawodna drukarka fiskalna z wyświetlaczem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Poznaj niezawodną drukarkę fiskalną z wyświetlaczem Novitus HD Online

  Novitus HD Online to fiskalna drukarka zbudowana z potężnych części wytwarzanych poprzez japońską firmę Citizen z wysokiej jakości modułem fiskalnym Novitus, dzięki temu proponuje niezawodność, , a także prędkość działania. Doskonale sprawdzi się w pracy w sklepach stacjonarnych, marketach, salonach sprzedaży czy samochodowych, na stacjach paliw i w hurtowniach.

  Najwyższa jakość

  Wysokiej jakości mechanizm drukujący pozwala na wydruk w szerokości papieru 57 mm albo 80 mm, dzięki temu osiągalne jest drukowanie nie tylko paragonów,też faktur VAT. Urządzenie odznacza się szybkością druku na poziomie 5,5 sekund dla 100 pozycji. Maksymalna ilość pozycji do zarejestrowania na paragonie wynosi 255. Dzięki profesjonalnemu obcinaczowi montowanemu w drukarce w standardzie, odcięcie paragonu jest przystępne i precyzyjne. Podmiana nośników także nie stanowi problemu, jest szybka i instynktowna.

  Funkcjonalność

  HD Online zezwala na tworzenie elektronicznej kopii paragonów oraz ich automatyczne przesłanie do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), co wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji i likwiduje konieczność przechowywania danych na nośnikach takich jak karta SD. Kopie wydruków przechowywane są w pamięci chronionej eMMC, do której użytkownik ma dostęp w każdej chwili przy pomocy aplikacji.

  komfortowa i przyjemna obsługa

  Na łatwość codziennej obsługi i komfort stosowania wpływa podświetlana klawiatura z 8 przyciskami oraz obszerny, barwny, 4,3-calowy ekran, na którym widoczne jest menu, komunikaty, sprzedawane towary wraz z ich cenami oraz reklamy, które można samodzielnie przygotować w łatwy sposób. W tym celu drukarkę wyposażono w aż 100 MB pamięci wewnętrznej do przechowywania plików graficznych.

  Współpraca z różnorodnymi urządzeniami

  Podłączenie do różnych sprzętów, takich jak na przykład komputer, pozwala na złącze RS232, USB, a także LAN. Do drukarki można podłączyć wagę elektroniczną albo terminal płatniczy. Dodatkowo, HD Online daje możliwość integracji z systemem monitoringu, dzięki temu można porównać zgodność treści paragonu zarejestrowanym obrazem z monitoringu pracy kasjera. Do tej operacji konieczny jest jedynie numer paragonu celem wyszukania interesującego nas zdarzenia. Zaletą drukarki jest możliwość zdalnego zarządzania urządzeniem. Na drukarce podłączonej do sieci możemy zatem zmienić wyświetlaną na ekranie reklamę lub podmienić grafikę na paragonie, podejrzeć kopię elektroniczną, a także wykonać diagnostykę, konfigurację ustawień i zablokowanie dostępu. HD Online proponuje bezpieczeństwo i ochronę informacji, poprzez możliwość założenia hasła w dostępie do menu. Informacje są chronione modułem szyfrującym TPM i dwustronną autentykacją podczas komunikacji sieciowej.

  Uwaga! Urządzenia fiskalne marki Novitus dostępne są na zamówienie klienta. Z uwagi na ich specjalistyczny charakter nie ma możliwości zwrotu towaru.

  Specyfikacja urządzenia
  Przeznaczenie
  praca stacjonarna w sklepach, marketach, hipermarketach, hurtowniach, salonach sprzedaży
  ilość towarów
  1 000 000
  Maksymalna ilość zapisanych stawek PTU
  7
  ilość grup towarowych
  bez ograniczeń
  ilość kasjerów
  bez ograniczeń
  Rabaty/ narzuty
  tak, do pozycji i do całego paragonu
  Opakowania
  bez ograniczeń, zależne od programu komputerowego
  Nazwa towaru
  60 znaków + 3 linie opisu towaru
  Procesor
  450 MHz
  Pamięć RAM/ FLASH
  128 MB pamięci RAM, 4.096 MB pamięci flash
  Systemy operacyjny
  Linux
  Mechanizm drukujący
  CITIZEN CT-S601, cieplny rodzaju clamshell
  Szerokość papieru
  57 lub 80 mm
  Klawiatura
  switchowa, 8 klawiszy + wyłącznik zasilania
  ekran
  TFT 4,3", 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy, zintegrowany lub wolnostojący
  Komunikacja
  RS232, USB, LAN (Ethertnet)
  Zasilanie
  z sieci za pomocą zewnętrznego zasilacza 230 V / 24V, 2.1 A, awaryjne przez zaimplementowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah
  Współpraca z urządzeniami
  komputer
  Sterowanie szufladą
  pasywna, napięcie od 6 do 24V
  rozmiary urządzenia
  178 x 350 x 190 mm
  Waga urządzenia
  4 kg


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki fiskalne – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki fiskalne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek fiskalnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus ☆

Drukarka fiskalna deon online marki Novitus Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NOVITUS
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna deon online marki Novitus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  NOVITUS DEON Online odziedziczyła korzystnie kojarzącą się nazwę i najbardziej poręczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Drukarka została doposażona w najnowszą technikę spełniającą obecne oczekiwania.

  Jest to urządzenie, które spełni zapotrzebowania choćby najistotniej wymagających użytkowników. DEON online należy do nowej rodziny maszyn Novitus Online Power. Co to znaczy$60 Stworzyliśmy linię urządzeń o nieprzeciętnej do tej pory mocy, na którą składają się m.in.

  32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza i 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest dzisiaj 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a choćby 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.

  System LINUX zapewnia zrównoważoną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na dużo lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych gwarantuje moduł TPM oraz dwustronna autentykacja - rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach maszyn na świecie.

  niepokaźne gabaryty i ergonomia DEON Online znajduje wykorzystanie w wielu miejscach: śladowych i przeciętnych sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych i w sprzedaży przenośnej, w której istotnie doceniane są drobne gabaryty i ergonomia kasy.

  funkcjonalna Pomimo nad wyraz bogatej funkcjonalności kasa jest wyjątkowo instynktowna i nietrudna w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej bezawaryjność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in.

  funkcja bileterki istotnie ważna przy usługach transportowych oraz wypożyczalni, parkingów itp. Dzięki podświetlanej klawiaturze, obsługa kasy jest możliwa także przy słabym oświetleniu. Klawiatura jest także pokryta silikonową nakładką zabezpieczającą poprzez zalaniem, a więc użytkownik nie musi się obawiać trudnych warunków atmosferycznych.

  wydajna i kompatybilna DEON Online niezwykle skuteczny akumulator - bez zasilania zewnętrznego może wydrukować nawet 3.000 paragonów. Kasa może komunikować się m.in. Z CRK, komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym.

  Klawiatura wytwarzana jest z silikonu, co zabezpiecza elektronikę przed zanieczyszczeniami albo przypadkowym zalaniem. DEON Online ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków i wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.

  DEON Online to wszechstronna drukarka, przeznaczona równocześnie do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach średnich i niepokaźnych placówkach handlowych. Jest to jedna z najszczególniej użytecznych drukarek fiskalnych w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i technice z dnia 28 maja 2018 r.

  w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez asygnowaną aplikację.

  DRUKARKA DEON ONLINE W SKRÓCIE: Komunikacja z CRK przy pomocy Ethernet oraz WiFi (opcja) 1 000 000 towarów w bazie 7 stawek PTU do zaprogramowania 40 znaków do skrupulatnego opisu towaru + 3 uzupełniające linie po 40 znaków Nielimitowana liczba kasjerów na drukarce Procesor 524 MHz 256 MB pamięci RAM 4.096 MB pamięci flash Akumlator 7,4V, 2Ah, wymienny, ładowany poza drukarką System operacyjny LINUX 2 wyświetlacze LCD - 192x48 pxl.

  1024 grafik do zaprogramowania Łączność 1x RS232, 1x Ethernet, 1x USB, moduł Wi-Fi (opcja), moduł WLAN (opcja), moduł BT (opcja). Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML zastosowany serwer WWW progresywnOŚĆ KOPII ONLINE Magazynowanie kopii paragonów na nośniku danych to przeszłość.

  Dzięki elektronicznej kopii paragony są systematycznie przesyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Kopia zapisywana jest także w lokalnej pamięci bronionej urządzenia. Dostęp do zapisanych danych jest szczególnie prosty - użytkownik ma stały dostęp do jego pamięci bronionej poprzez aplikację i może je luźno odczytywać.

  DŁUGODYSTANSOWIEC WŚRÓD urządzeń FISKALNYCH W przenośnym urządzeniu obok jego funkcji, bardzo ważne jest jego zasilanie akumulatorowe i objętość baterii. DEON Online potrafi bez zasilacza wydrukować choćby do 3000 paragonów, co pozwala choćby na kilkudniową pracę bez ładowania.

  Niskie zużycie energii zapewniane jest poprzez nowoczesny system usypiania poszczególnych komponentów kasy w okresie bezczynności. Moc zagwarantuje akumulator litowo-jonowy o pojemności 2Ah. Użytkownik może według własnych upodobań oprogramować opcje auto-usypiania i auto-wyłączania.

  Kasa automatycznie wyłączy podświetlenie wyświetlaczy LCD podczas pracy bez zasilacza,na dodatek oszczędzać energię akumulatora Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora można jeszcze wydrukować do 300 paragonów.

  O stanie ładowania akumulatora użytkownik informowany jest czerwonym kolorem kontrolki a o naładowaniu zielonym. Ponadto akumulator drukarki jest wyprodukowany w formie zestawu (jak np. W kamerach), który można odpiąć od drukarki i ładować z zasilacza poza drukarką, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

  MOC za każdym razem W KASIE Wymienny akumulator pozwoli Ci pracować jeszcze dłużej i w dowolnym miejscu. Pracując ciągle w miejscach, gdzie nie ma zasilania sieciowego możesz używać naprzemiennie dwóch zestawów akumulatorowych.

  Rozładowany akumulator możesz ładować w kasie lub poza urządzeniem, przy pomocy typowego zasilacza dostarczonego w pakiecie z kasą. Pracując na ladzie czy biurku, kasa możne cały czas być podłączona do sieci przez zasilacz.

  PRACA W KAŻDYCH WARUNKACH praktyczna klawiatura to podstawa sprawnej obsługi, programowania oraz realizowania raportów. DEON Online posiada klawiaturę podświetlaną, co w dodatku usprawnia pracę nawet w całkowitej ciemności, a jej silikonowa powierzchnia zabezpiecza urządzenie przed warunkami otoczenia takimi jak deszcz albo śnieg, zabrudzenia czy przypadkowe zalanie.

  pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura kasy z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo skrupulatnie działających switchach, dzięki czemu obsługa jest łatwa i przyjemna. Klawiatura jest znakomicie skomponowana z nowymi wyświetlaczami graficznymi LCD o rozdzielczościach 192x48 pxl UNIWERSALNOŚĆ W KOMUNIKACJI Do komunikacji z komputerem, tabletem czy smartfonem, drukarka została wyekwipowana w złącze LAN do łączenia drukarki w sieci komputerowe.

  Jest to aktualnie najkorzystniejsze, najszczególniej poręczne połączenie urządzeń z komputerami. Oprócz tego użytkownik ma jeszcze do dyspozycji złącze USB oraz RS232. Drukarka została wyposażona w najnowocześniejszy protokół komunikacyjny XML do prowadzenia sprzedaży z systemów komputerowych.

  W kasie bez problemu zainstalować można uzupełniające moduły łączności (tzw. Donge), m.in. WiFi, BT, WLAN. Dzięki takiemu połączeniu można pracować mobilnie i korzystać ze skanera BT bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

  W spodzie drukarki zaprojektowano specjalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dopełniającego modułu do bezprzewodowej komunikacji drukarki z komputerem. WRZUĆ I PRACUJ / JAPOŃSKI MECHANIZM DRUKUJĄCY Drukarka wyekwipowana jest w bezawaryjny mechanizm drukujący, japońskiej firmy Fujitsu, sprawdzony w setkach tysięcy maszyn fiskalnych.

  zastosowanie mechanizmu rodzaju clamshell powoduje, że operacja zamiany papieru jest dziecinnie prosta. Odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Atuty tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący kasę do pracy mobilnej.

  Możliwość wykorzystywania papieru o długości 30 metrów bieżących zezwala na wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce. GDZIE WYKORZYSTASZ NAJLEPIEJ zalety DRUKARKI DEON ONLINE Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, warsztaty samochodowe, gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie, kancelarie prawnicze.

  Bez względu na prowadzoną działalność, kasa zawsze przypasuje się do prowadzonego biznesu. Sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach zezwalają na funkcje busowe. Obsługę wypożyczalni, a także parkingów pozwalają na funkcje czasowe.

  Wykorzystuj kasę w dodatku jako sprawdzarkę cen towarów. Kasa przypomni też o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego, a także przeglądu okresowego.


☆ Novitus hd e - drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem ☆

Novitus hd e - drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem Najniższa Cena Online

☆ Novitus hd e - drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Novitus hd e - drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Odkryj wysoką jakość pracy z drukarką fiskalną Novitus HD E

  Novitus HD E to drukarka fiskalna japońskiej marki Citizen, która została wyposażona w wysokiej jakości moduł fiskalny Novitus. idealnie sprawdzi się w sklepach stacjonarnych, marketach, supermarketach, hurtowniach czy salonach sprzedaży.

  Prostota i komfort obsługi

  Urządzenie jest przystępne i instynktowne w obsłudze, dzięki czytelnej, podświetlanej klawiaturze z 8 klawiszami, a znaczny, barwny, 4,3-calowy ekran TFT działający w trybie High Color dla ulepszonego wyświetlania komunikatów i grafiki, zwiększa komfort codziennego stosowania. Ekran zawiadamia klienta o zakupionych towarach i ich cenach, wyświetla menu oraz pozwala na pokazywanie reklam, które użytkownik w prosty sposób może przygotować i zaprogramować samodzielnie. W tym celu drukarka została wyekwipowana w aż 100 MB pamięci wewnętrznej, w której można przechowywać pliki graficzne. W dodatku, użytkownik ma możliwość zmiany skórki, co pozwala na kolorystyczne dopasowanie menu wedle własnego uznania.

  Funkcjonalność i profesjonalizm

  Drukarka oferuje elektroniczny zapis kopii paragonów, dzięki temu pozwala zaoszczędzić miejsce eliminując konieczność przechowywania paragonów w formie papierowej, a także wpływa na mniejsze zużycie nośników ponieważ nie ma konieczności zadrukowania dwóch rolek wydruków jednocześnie. dane zapisywane są na karcie SD, a użytkownik ma do nich dostęp bezpośrednio z drukarki, gdzie może je w każdej chwili wydrukować, bądź po odczytaniu karty na komputerze. Model HD E ma możliwość wydrukowania na paragonie NIP-u nabywcy, co iż jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Finansów z 14 marca 2013, a także Ministra Gospodarki z 27 sierpnia 2013 roku. na dodatek, na paragonie można umieścić znak graficzny w nagłówku, co pozwala na zamieszczenie logo producenta, dodanie kodu kreskowego albo kodu 2D w celu identyfikacji w systemie i nazwy towaru liczącej do 60 znaków, co jest innowacją.

  błyskawiczny wydruk paragonów

  Mechanizm drukujący Citizen odznacza się niezawodnością, trwałością oraz profesjonalizmem. Urządzenie drukuje w szerokości papieru od 57 do 80 mm, dzięki temu osiągalny jest wydruk nie tylko paragonów,ponadto faktur VAT. Drukarka gwarantuje szybkość druku do 5,5 sekund dla 100 pozycji, a maksymalna ilość towarów na paragonie to 255. Podmiana papieru jest szybka i prosta, a paragon obcinany jest przy pomocy obcinaka znajdującego się w standardzie urządzenia. Zaletą HD E jest możliwość awaryjnej pracy bez zasilania zewnętrznego, dzięki zastosowanemu akumulatorowi pozwalającemu na dalszy wydruk paragonów.

  Współpraca z zróżnicowanymi urządzeniami

  Komunikacja z rozmaitymi urządzeniami realna jest za pomocą złącza RS232 oraz USB, dzięki czemu drukarka może współpracować z wagą elektroniczną bądź terminalem płatniczym. Dodatkowo, urządzenie może obsługiwać szuflady kasowe z napięciem od 6 do 24V.

  Uwaga! Urządzenia fiskalne firmy Novitus dostępne są na zamówienie klienta. Z uwagi na ich specjalistyczny charakter nie ma możliwości zwrotu towaru.

  Specyfikacja urządzenia
  Przeznaczenie
  praca stacjonarna w sklepach, marketach, hipermarketach, hurtowniach, salonach sprzedaży
  ilość towarów
  1 000 000
  Maksymalna ilość zapisanych stawek PTU
  7
  ilość grup towarowych
  bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
  ilość kasjerów
  bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
  Rabaty/ narzuty
  tak, do pozycji i do całego paragonu
  Opakowania
  bez ograniczeń, zależne od programu komputerowego
  Nazwa towaru
  60 znaków + 3 linie opisu towaru
  Nośnik kopii elektronicznej
  karta Novitus SD
  Mechanizm drukujący
  CITIZEN CT-S601, cieplny, jednostacyjny, rodzaju clamshell
  Szerokość papieru
  57 mm albo 80 mm, długość rolki do 100 mb
  Klawiatura
  switchowa, 8 klawiszy + wyłącznik zasilania
  wyświetlacz
  TFT 4,3", 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy, zintegrowany albo wolnostojący do wyboru
  Komunikacja
  RS232, USB, LAN (Ethernet)
  Zasilanie
  z sieci przez zasilacz zewnętrzny 230 V / 24V, 2.1 A, awaryjne poprzez wbudowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah
  Współpraca z urządzeniami
  komputer, laptop, monitor wydruku, monitoring, system nadzoru
  Sterowanie szufladą
  tak, napięcie od 6 do 24V
  rozmiary urządzenia
  178 x 350 x 190 mm
  Waga urządzenia
  4 kg

☆ Novitus HD Online - niezawodna drukarka fiskalna z wyświetlaczem ☆

Novitus HD Online - niezawodna drukarka fiskalna z wyświetlaczem Najniższa Cena Online

☆ Novitus HD Online - niezawodna drukarka fiskalna z wyświetlaczem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Novitus HD Online - niezawodna drukarka fiskalna z wyświetlaczem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Poznaj bezawaryjną drukarkę fiskalną z wyświetlaczem Novitus HD Online

  Novitus HD Online to fiskalna drukarka zbudowana z mocnych części wytworzonych poprzez japońską firmę Citizen z wysokiej jakości modułem fiskalnym Novitus, dzięki czemu proponuje bezusterkowość, oraz prędkość działania. Perfekcyjnie spełni oczekiwania w pracy w sklepach stacjonarnych, marketach, salonach sprzedaży czy samochodowych, na stacjach paliw oraz w hurtowniach.

  Najwyższa jakość

  Wysokiej jakości mechanizm drukujący umożliwia wydruk w szerokości papieru 57 mm albo 80 mm, dzięki temu realne jest drukowanie nie tylko paragonów,też faktur VAT. Urządzenie odznacza się szybkością druku na poziomie 5,5 sekund dla 100 pozycji. Maksymalna ilość pozycji do zarejestrowania na paragonie wynosi 255. Dzięki profesjonalnemu obcinaczowi montowanemu w drukarce w standardzie, odcięcie paragonu jest proste i skrupulatne. Zamiana nośników na dodatek nie stanowi problemu, jest szybka i instynktowna.

  Funkcjonalność

  HD Online pozwala na tworzenie elektronicznej kopii paragonów i ich automatyczne przesłanie do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), co wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji i likwiduje konieczność przechowywania informacji na nośnikach takich jak karta SD. Kopie wydruków przechowywane są w pamięci chronionej eMMC, do której użytkownik ma dostęp w każdej chwili za pomocą aplikacji.

  komfortowa i przyjemna obsługa

  Na łatwość codziennej obsługi oraz komfort stosowania wpływa podświetlana klawiatura z 8 przyciskami, a także wielki, barwny, 4,3-calowy ekran, na którym widoczne jest menu, komunikaty, sprzedawane towary wraz z ich cenami i reklamy, które można samodzielnie przygotować w nietrudny sposób. W tym celu drukarkę zaopatrzono w aż 100 MB pamięci wewnętrznej do przechowywania plików graficznych.

  Współpraca z różnorodnymi urządzeniami

  Podłączenie do różnych maszyn, takich jak na przykład komputer, pozwala na złącze RS232, USB, a także LAN. Do drukarki można podłączyć wagę elektroniczną lub terminal płatniczy. Ponadto, HD Online daje możliwość integracji z systemem monitoringu, dzięki temu można porównać zgodność treści paragonu zarejestrowanym obrazem z monitoringu pracy kasjera. Do tej operacji potrzebny jest jedynie numer paragonu celem znajdzienia atrakcyjnego nas zdarzenia. Zaletą drukarki jest możliwość zdalnego zarządzania urządzeniem. Na drukarce podłączonej do sieci możemy zatem zmienić wyświetlaną na ekranie reklamę lub podmienić grafikę na paragonie, podejrzeć kopię elektroniczną i wykonać diagnostykę, konfigurację ustawień i zablokowanie dostępu. HD Online oferuje bezpieczeństwo i ochronę danych, poprzez możliwość założenia hasła w dostępie do menu. Informacje są chronione modułem szyfrującym TPM oraz dwustronną autentykacją podczas komunikacji sieciowej.

  Uwaga! Urządzenia fiskalne marki Novitus dostępne są na zamówienie klienta. Z uwagi na ich specjalistyczny charakter nie ma możliwości zwrotu towaru.

  Specyfikacja urządzenia
  Przeznaczenie
  praca stacjonarna w sklepach, marketach, hipermarketach, hurtowniach, salonach sprzedaży
  liczba towarów
  1 000 000
  Maksymalna liczba zapisanych stawek PTU
  7
  ilość grup towarowych
  bez ograniczeń
  liczba kasjerów
  bez ograniczeń
  Rabaty/ narzuty
  tak, do pozycji i do całego paragonu
  Opakowania
  bez ograniczeń, zależne od programu komputerowego
  Nazwa towaru
  60 znaków + 3 linie opisu towaru
  Procesor
  450 MHz
  Pamięć RAM/ FLASH
  128 MB pamięci RAM, 4.096 MB pamięci flash
  Systemy operacyjny
  Linux
  Mechanizm drukujący
  CITIZEN CT-S601, cieplny typu clamshell
  Szerokość papieru
  57 lub 80 mm
  Klawiatura
  switchowa, 8 klawiszy + wyłącznik zasilania
  wyświetlacz
  TFT 4,3", 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy, zintegrowany lub wolnostojący
  Komunikacja
  RS232, USB, LAN (Ethertnet)
  Zasilanie
  z sieci przy pomocy zewnętrznego zasilacza 230 V / 24V, 2.1 A, awaryjne przez zastosowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah
  Współpraca z urządzeniami
  komputer
  Sterowanie szufladą
  pasywna, napięcie od 6 do 24V
  rozmiary urządzenia
  178 x 350 x 190 mm
  Waga urządzenia
  4 kg


Podsumowanie, czyli jaka drukarka fiskalna najlepsza?


Najlepsza drukarka fiskalna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka fiskalna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki fiskalne – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych drukarek fiskalnych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek fiskalnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka fiskalna opinie,
 • dobra drukarka fiskalna cena,
 • drukarka fiskalna ranking,
 • drukarka fiskalna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...