Ranking drukarek fiskalnych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek fiskalnych


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek fiskalnych. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek fiskalnych,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek fiskalnych.

Jakie drukarki fiskalne najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki fiskalne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek fiskalnych, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE, HD ☆

Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE, HD Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE, HD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE, HD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka fiskalna HD II Online po rehomologacji (Decyzja GUM ZPT 3/2022, program 2.20) to nasze pierwsze urządzenie należące do rodziny ONLINE 2.0. Dzięki nowemu oprogramowaniu, drukarka została wyposażona w szereg pionierskich funkcji. Najważniejsza to możliwość rezygnacji z papierowego wydruku i pełna obsługa e-paragonu, a dzięki temu niższe koszty używania urządzenia. Ponadto drukarka może pracować w trzech trybach, jako urządzenie ogólnego użycia, wersja apteczna lub bileterka – wybór wersji dokonywany jest jednorazowo poprzez serwisanta podczas fiskalizacji drukarki. Zmieniliśmy także domyślne ustawienie portu komunikacyjnego z RS na USB, a w pudełku wynajdziesz wysokiej klasy przewód USB.

  Drukarka fiskalna HD II Online to wciąż jedyne na rynku urządzenie z barwnym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. Niepowtarzalne rozwiązanie zezwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta, iż to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. Jest to najszczególniej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

  MULTIKOMUNIKACJA – Dzięki dodatkowemu wewnętrznemu złączu USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niesłychaną w innych modelach elastyczność pracy i możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi samoczynnie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także przez konwencjonalne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia danych, systemami pilnującymi i innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych maszyn zewnętrznych.

  MOC i szybkośĆ – Jeszcze mocniejszy procesor i dwa razy więcej pamięci RAM w stosunku do poprzedniego modelu, to szybszy wydruk. Drukarka umożliwia osiągnięcie szybkości wydruku choćby do 54 linii tekstu na sekundę. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego marki na paragonie, a także innych wydrukach niefiskalnych. Zezwala na drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, w dodatku zawierających dowolną grafikę i kody QR.

  E-PARAGON - Urządzenie obsługuje także funkcję e-paragonu z możliwością całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego.

  DRUKARKA FISKALNA HD II ONLINE W SKRÓCIE:

  • Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
  • 1 000 000 towarów w bazie
  • 7 stawek PTU do zaprogramowania
  • Aż 60 znaków do skrupulatnego opisu towaru + 3 dopełniające linie po 40 znaków
  • Nielimitowana ilość kasjerów na drukarce
  • Procesor 528 MHz
  • 256 MB pamięci RAM
  • 8.192 MB pamięci flash
  • System operacyjny LINUX
  • pokaźny 4,3" kolorowy wyświetlacz działający w trybie High Color
  • ekran zaimplementowany lub wolnostojący o rozmaitej wysokości podstawy, podłączany do drukarki kablem o długości do 1,25m
  • 128 MB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlaczu
  • 100 MB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlaczu
  • Wydruk do 1.000 paragonów na naładowanym akumulatorze
  • prędkość wydruku choćby do 54 linii tekstu na sekundę
  • Możliwość zaprogramowania aż do 1024 grafik do wydruku
  • Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj" z obcinaczem papieru
  • Oszczędność papieru dzięki dołączaniu wydruku niefiskalnego do paragonu bez uzupełniającego nagłówka
  • Na wydrukach niefiskalnych różne wielkości czcionek, w tym niezwykle znaczne znaki do wydruku kodów i innych oznaczeń
  • Łączność RS232, Ethernet, karta WiFi* albo Bluetooth*, modem GSM*
  • Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML
  • Konfiguracja drukarki przez zastosowany serwer WWW

  *) opcja dodatkowa


  ONLINE POWER

  Stworzyliśmy linię maszyn Novitus Online Power o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu choćby do 528 MHz, ogromna pamięć wewnętrza, a także 256 MB pamięci operacyjnej. System LINUX zagwarantuje jednostajną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na sporo lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Urządzenie z rodziny wyodrębnionej m.in. Nagrodą Kupców Polskich Złoty Paragon i tytułem finalisty konkursu dobry Wzór. Postaw na zdalne zarządzanie, zastosowany serwer WWW, multi-komunikację i najwyższe standardy bezpieczeństwa , a także skuteczny i trwały mechanizm drukujący!

  WYSOKIEJ JAKOŚCI wyświetlacz

  Drukarka Novitus HD II Online to urządzenie z barwnym wyświetlaczem zezwalającym wyświetlać komunikaty i grafikę w trybie High Color. Wielki, 4,3" kolorowy ekran zwróci uwagę każdego kupującego i uatrakcyjni wnętrze sklepu czy stanowiska sprzedaży. Wyświetla on wyjątkowo czytelnie wszelkie komunikaty i menu drukarki, a także dowolne animowane reklamy w prosty sposób przygotowywane i programowane poprzez właściciela. Drukarka ma aż 128 MB wewnętrznej pamięci zarezerwowanej dla klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego lub przez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram. Drukarka może występować z wyświetlaczem zastosowanym - na stałe przytwierdzonym do pokrywy drukarki) albo wyświetlaczem wolnostojącym, o najróżniejszej wysokości podstawy, połączonym z drukarką kablem o długości do 1,25m.

  PRECYZJA WYDRUKU

  Drukarka Novitus HD II Online została wyposażona w bezusterkowy, trwały i prędki mechanizm drukujący japońskiej marki Citizen. Technika tego mechanizmu zezwala na druk nie tylko paragonów, ale i również faktur VAT. Wydruki mogą być wykonywane na papierze o szerokości 57 lub 80 mm przy pomocy kilku rodzajów czcionek. Wydruk paragonu zawierającego 100 pozycji odbywa się w czasie 5,5 sekundy, a maksymalna ilość towarów na jednym paragonie to 255. Paragon jest odcinany za pomocą profesjonalnego obcinacza papieru montowanego w drukarce w standardzie. Faktura VAT to także prosta operacja.

  PORÓWNANIE TREŚCI PARAGONU Z OBRAZEM Z MONITORINGU? dzisiaj starczy JEDYNIE NUMER PARAGONU

  Drukarkę w nietrudny sposób można skonsolidować z systemem monitoringu. Dzięki wyjątkowej funkcjonalności jaką jest monitor wydruku, możesz porównać zgodność treści paragonu z zarejestrowanym obrazem z monitoringu pracy kasjera. W tym celu będziesz potrzebował jedynie numeru paragonu, który w prosty sposób pozwoli ci odnaleźć moment rejestrowania sprzedaży na drukarce fiskalnej.

  AKCJE MARKETINGOWE, KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWOLNEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI

  Szybka zmiana animacji wyświetlanej na ekranie drukarki? A może aktualizacja grafik na paragonie? Możesz zrobić to zdalnie na wszelkich drukarkach podłączonych do sieci. Działania marketingowe to jednak nie wszystko. Zdalna komunikacja umożliwia w dodatku przeglądanie zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień lub szybkie zablokowanie dostępu. Dzięki oprogramowaniu BROKER do zarządzania i monitorowania rozproszonych sieci drukarek, osiągalna jest pełna kontrola online nad wieloma urządzeniami. Korzystają z niego działy księgowe, które weryfikują dokumenty generowane na drukarkach fiskalnych (raporty dobowe i paragony fiskalne), a także działy IT odpowiedzialne za nadzór nad poprawną pracą sprzętów, monitorowanie stanu oraz ich serwisowanie. Zgodność wsteczna z protokołami Novitus / Novitus zgodny oraz XML to łatwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem. Osiągalna jest także zdalna konfiguracja każdej drukarki przez zaimplementowany serwer WWW.

  kanon BEZPIECZEŃSTWA WYŻSZY niż KIEDYKOLWIEK

  Obawiasz się przypadkowego dostępu do menu drukarki przez kasjera lub osoby postronne? Drukarka HD II Online pozwala zabezpieczyć klawiaturę fizyczną urządzenia, zapobiegając przypadkowy dostęp do menu urządzenia. Dzięki czemu uchronisz się przed utratą komunikacji z programem sprzedażowym i unikniesz przypadkowego wydruku raportu dobowego. Zakładając hasło na menu drukarki zabezpieczysz się przed wykonaniem raportów poprzez osoby nieuprawnione. Twoje informacje są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.


☆ Posnet Drukarka fiskalna thermal hd online ☆

Posnet Drukarka fiskalna thermal hd online Najniższa Cena Online

☆ Posnet Drukarka fiskalna thermal hd online - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Posnet
 • Nazwa produktu: Posnet Drukarka fiskalna thermal hd online
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka do zadań specjalnych - Posnet Thermal HD - dzisiaj dostępna dodatkowo w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę wyprodukowaną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz bezusterkowość i gwarancję najwyższej jakości.

  ONLINE

  Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas w sposób, który jest dla Ciebie najistotniej komfortowy. Thermal HD ONLINE pozwala na to na dwa podstawowe sposoby. Czy masz drukarkę podłączoną do POS'a po USB, a Twój POS ma dostęp do internetu? wyśmienicie, bo nie musisz inwestować w uzupełniającą infrastrukturę na sklepie. Wykorzystaj port USB do połączenia z CRK. Jeśli masz taką możliwość podłącz drukarkę do CRK po LAN/Ethernet - to najszybsza i najłatwiejsza metoda integracji. Możesz także podłączyć drukarkę do routera wyekwipowanego w GSM i korzystać z łączności bezprzewodowej.

  informacje technologicznE
  Wersja urządzenia ONLINE
  Pamięć chroniona - karta SD/SDHC - 4GB
  Komunikacja z CRK - USB, LAN/Ethernet
  Eurofiskalizacja - możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
  BAZY informacji
  Stawki VAT - 7 (A...G)
  liczba PLU - 250 000
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  wariant mechanizmu drukującego cieplny Axiohm, rodzaju "drop in" - wrzuć i drukuj"
  liczba znaków w wierszu
  • dostępne 3 tryby wydruku:
  • 56 znaków (papier 80mm)
  • 40 znaków (papier 80mm)
  • 40 znaków (papier 57mm)
  Szerokość papieru - 80 albo 57 mm
  Długość rolki papieru - 100 m
  prędkość wydruku - do 47 linii/s
  Obcinacz papieru - tak (ceramiczny)
  WYŚWIETLACZE
  wyświetlacz operatora - wspólny z wyświetlaczem klienta
  ekran klienta
  • typowy - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków
  • wolnostojący - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków (opcja)
  • podwieszany - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków (opcja)
  ZŁĄCZA
  Komunikacja z komputerem
  • Ethernet
  • 2 x RS232
  • 1 x USB
  Protokół komunikacyjny - POSNET /THERMAL
  Sterowanie szufladą - szuflada 6V, 12V, 18V, 24V
  ZASILANIE
  Zasilacz - 230V / 24V
  zaimplementowany akumulator - NiMH 7,2V/1600 mAh, gwarantujący wydruk min. 6000 linii
  Ładowarka samochodowa - brak
  Port USB rodzaju B (Komunikacja PC)
  wymiary, WAGA, TEMPERATURY
  rozmiary
  • 143 x 144 x 181 mm (szer. X wys. X dł.) bez wyświetlacza klienta
  • 158 x 242 x 242 mm (szer. X wys. X dł.) z wyświetlaczem klienta
  Waga ~ 2,6 kg (z papierem)
  Dopuszczalne zakresy temperatur 5 – 40 ºC
  INNE
  Wyposażenie uzupełniające
  • szuflada kasowa Posnet SKL
  • szuflada kasowa Flip-top
  • szuflada kasowa spora i przeciętna

  • Najważniejsze funkcje
  • pamięć broniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych
  • zmiana waluty ewidencyjnej (eurofiskalizacja)
  • wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu
  • drukowanie faktur VAT (FV)
  • wydruki niefiskalne - superformatki
  • możliwość drukowania grafiki i kodów 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych
  • dodatkowa linia opisu dla każdej pozycji na paragonie
  • wydruk kodów kreskowych na paragonach (numer systemowy)
  • Ethernet i porty komunikacyjne - równoczesna obsługa kilku usług na różnych portach TCP
  • tunelowanie portów COM
  • dostosowywana szerokość papieru
  • możliwość pracy w pionie i w poziomie
  • przeróżne wersje wyświetlacza (podwieszany, zintegrowany, wolnostojący)
  • sensor bliskości końca papieru
  • monitor transakcji (zezwala na integrację drukarki z systemami videomonitoringu)
  • przypominanie o obowiązkowym przeglądzie okresowym

☆ Drukarka fiskalna Novitus BONO ONLINE, Bono ☆

Drukarka fiskalna Novitus BONO ONLINE, Bono Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna Novitus BONO ONLINE, Bono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna Novitus BONO ONLINE, Bono
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka fiskalna BONO Online po rehomologacji (Decyzja GUM ZPT 1/2023, program 210) to nasze kolejne urządzenie należące do rodziny ONLINE 2.0. Dzięki nowemu oprogramowaniu, drukarka została wyekwipowana w szereg pionierskich funkcji. Najważniejsza to możliwość rezygnacji z papierowego wydruku i pełna obsługa e-paragonu, a dzięki temu niższe koszty stosowania urządzenia. W dodatku drukarka może pracować w dwóch trybach, jako urządzenie ogólnego wykorzystania lub jako wersja apteczna – wybór wersji dokonywany jest jednorazowo przez serwisanta w trakcie fiskalizacji drukarki. Zmieniliśmy także domyślne ustawienie portu komunikacyjnego z RS na USB, a w pudełku odnajdziesz wysokiej klasy kabel USB.

  Drukarka fiskalna BONO Online to innowacyjna technologia, zamknięta w funkcjonalnej i praktycznej obudowie z przeznaczeniem dla niepokaźnych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. BONO Online należy do segmentu najistotniej zaawansowanych sprzętów fiskalnych. Zdalne zarządzanie, zaimplementowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajny i trwały mechanizm drukujący!

  Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego producenta na paragonie i innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swym mechanizmie drukującym. Ma szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, także zawierających dowolne grafiki i kody QR.

  Drukarka fiskalna BONO Online to urządzenie fiskalne umożliwiające połączenie i przesyłanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Z Centralnym Repozytorium Kas i programem sprzedaży drukarka może komunikować się za pomocą charakterystycznej sieci komputerowej przez zastosowane złącze LAN, RS232 albo np. Załączony do portu USB moduł Wi-Fi. Drukarka obsługuje najpopularniejsze na rynku protokoły komunikacyjne dla programów sprzedaży: Novitus i Novitus zgodny. Ponadto najnowszy protokół Novitus XML.

  BONO online należy do nowej rodziny maszyn Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niezrównanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza i 256MB pamięci operacyjnej. System LINUX zapewnia stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na dużo lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo informacji gwarantuje moduł TPM i dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach maszyn na świecie.

  DRUKARKA BONO ONLINE W SKRÓCIE:

  • Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet i WLAN (opcja)
  • 1 000 000 towarów w bazie
  • 7 stawek PTU do zaprogramowania
  • 40 znaków do skrupulatnego opisu towaru + 3 uzupełniające linie po 40 znaków
  • Obsługa waluty Euro i wielowalutowość
  • Nielimitowana ilość kasjerów na drukarce
  • Procesor 524 MHz
  • 256 MB pamięci RAM
  • 4.096 MB pamięci flash
  • System operacyjny LINUX
  • 2 wyświetlacze LCD - 132x32 pxl. Dla klienta i 132x64 pxl. Dla kasjera
  • 1024 grafik do zaprogramowania
  • Łączność 2x RS232, 1x Ethernet, 1x USB Host, 1x USB Device, moduł Wi-Fi (opcja), moduł GSM (opcja), moduł BT (opcja).
  • Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML
  • zaimplementowany serwer WWW
  • Możliwość wysyłania bez wydruku na papierze e-dokumentów: e-paragonu i e-faktury VAT

  WSPÓŁPRACA Z INNYMI URZĄDZENIAMI

  Drukarka wspiera akceptację kart płatniczych, jest osiągalna współpraca z pinpadem, i systemami lojalnościowymi i doładowania pre-paid, a potwierdzenia płatności kartą, lojalnościowe lub zakupu pre-paid’a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.

  WYGODA na ogół

  Szybka zamiana papieru w mechanizmie drukującym to podstawa. Zastosowanie mechanizmu drukującego typu „clamshell" sprawia, iż ta operacja jest łatwa, odbywa się na zasadzie: „wrzuć i pracuj". Ten wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy SEIKO, cicho i bardzo błyskawicznie (szybkość wydruku 22 linie tekstu/s, ok. 84 mm) drukuje paragony oraz niezbędne raporty i faktury VAT. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza „zagęszczaniem" wszelkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.

  staranna klawiatura drukarki jest podświetlana niebieskimi diodami, dzięki temu jej obsługa jest łatwa i przyjemna. Klawisz nawigacyjny pomaga w poruszaniu się po rozbudowanym menu drukarki.

  Drukarka nad wyraz szeroką gamę wydruków niefiskalnych, które można zastosować do drukowania potwierdzeń, zestawień i innych dokumentów, potrzebnych do funkcjonowania sklepu / producenta bez konieczności wykorzystywania dodatkowych drukarek. Dzięki modyfikacjom wielkości czcionek można drukować także szerokie kody cyfrowe i literowe, czytelne z dużej odległości.

  WSZECHSTRONNOŚĆ KOMUNIKACJI

  Drukarka komunikuje się z komputerem poprzez konwencjonalne złącze USB oraz RS232 lub innowacyjnego złącza sieciowego LAN, za pomocą najistotniej modnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. W drukarce BONO Online zaimplementowano protokół komunikacyjny Novitus XML wyraźnie usprawniający komunikację z webowymi systemami sprzedaży. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może posiadać do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować choćby do 255 pozycji sprzedaży. W dodatku drukarkę BONO Online można doposażyć w moduły: WLAN, Bluetooth, a także GSM. Pamiętaj, iż twoje informacje są bronione poprzez moduł szyfrujący TPM, a także dwustronną autentykację w trakcie komunikacji sieciowej.

  ZARZĄDZAJ ZDALNIE - KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWLONEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI.

  Możesz teraz zdalnie pilnować urządzenie o ile jest podłączone do sieci. Zdalna komunikacja pozwala na również przeglądanie zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień albo szybkie zablokowanie dostępu.

  Dzięki zastosowaniu portów wirtualnych: PC i PC2 drukarka umożliwia sprzęgnięcie ze sobą najróżniejszych aplikacji, bez konieczności realizowania w nich jakichkolwiek przeróbek. Jedna aplikacja (np. Program sprzedaży) wysyła paragony poprzez port PC, a druga (np. System obserwujący albo system lojalnościowy) może je odczytywać z portu PC2. Istnieje możliwość zdefiniowania obu tych portów tak, aby drukarka była podłączona jednym przewodem sieciowym do sieci komputerowej lub bezpośrednio do komputera jednym przewodem USB.

  wielki I klarownY ekran

  Drukarka wyekwipowana jest w dwa niebieskie wyświetlacze graficzne. Wyświetlacz operatora ma 132 x 32 piksele a wyświetlacz klienta 132 x 64 piksele. Na wyświetlaczach tych drukarka nad wyraz dokładnie zawiadamia kasjera o pracy drukarki, usprawniając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach, a także wartościach do zapłaty.


☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus ☆

Drukarka fiskalna deon online marki Novitus Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Posnet Drukarka fiskalna trio online ☆

Posnet Drukarka fiskalna trio online Najniższa Cena Online

☆ Posnet Drukarka fiskalna trio online - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HD ONLINE ☆

DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HD ONLINE Najniższa Cena Online

☆ DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HD ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA ONLINE ☆

DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA ONLINE Najniższa Cena Online

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Elzab Drukarka fiskalna cube online ☆

Elzab Drukarka fiskalna cube online Najniższa Cena Online

☆ Elzab Drukarka fiskalna cube online - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Drukarka fiskalna point marki Novitus ☆

Drukarka fiskalna point marki Novitus Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna point marki Novitus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna point marki Novitus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Novitus POINT to najnowsza drukarka fiskalna producenta Novitus asygnowana dla Twojego biznesu. Drukarka została wyekwipowana w szereg pionierskich funkcji oprogramowania i rozwiązań technicznych. Oprócz wysokiej jakości mechanizmu drukującego zapewniającego wyjątkowo szybki wydruk i dokładnego obcinacza papieru drukarka, wyekwipowana jest w barwny ekran prezentujący zawartość paragonu i nazwy sprzedawanych towarów albo (ponadto graficzne) menu drukarki. Drukarka pracuje w dwóch pozycjach: podnoszonym wyświetlaczem skierowanym do góry i w stronę klienta, a mechanizmem drukującym wydającym papier w stronę obsługi, lub mechanizmem drukującym do góry, a wyświetlaczem klienta zwróconym do przodu. Każdy może skonsolidować położenie jej pracy do własnego stanowiska sprzedaży.

  POINT to pierwsze urządzenie należące do rodziny ONLINE 3.0 gwarantującej współpracę bezpośrednio z HUBem paragonowym Ministerstwa Finansów, zezwalającym na gratisowe przesyłanie klientom e-paragonów do aplikacji e-Paragony. Przesyłanie klientom paragonów w formie elektronicznej (e-Paragon) to rezygnacja z papierowego wydruku i oszczędność papieru, a dzięki czemu niższe koszty używania urządzenia. Współpracuje z wieloma komercyjnymi systemami sprzedaży obsługującymi e-paragony, w tym wieloma pracującymi w e-commerce. Drukarka może pracować w trzech kategoriach: jako urządzenie ogólnego zastosowania, wersja apteczna lub bileterka – wybór wersji dokonywany jest jednorazowo poprzez serwisanta podczas fiskalizacji drukarki.

  barwny ekran TFT pracujący w trybie High Color ma możliwość wyświetlania grafik i filmów reklamowych. Niepowtarzalne rozwiązanie zezwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta sprawia, że to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. W pamięci drukarki zarezerwowano aż 1 GB pamięci na grafiki i filmy reklamowe jej właściciela. Drukarka zezwala na dołączenie dopełniającego wyświetlacza zewnętrznego który może duplikować treści wyświetlane na wbudowanym wyświetlaczu klienta albo pracować samodzielnie. Jest to najistotniej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

  MULTIKOMUNIKACJA – Dzięki zewnętrznym portom USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niespotykaną w innych modelach rozciągliwość pracy i możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest osiągalne przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi samoczynnie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także poprzez tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia danych, systemami obserwującymi i innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych sprzętów zewnętrznych.

  zaimplementowany w drukarce protokół komunikacyjny ECR-EFT (FROB) umożliwia zintegrowanie poprzez drukarkę dowolnego systemu sprzedaży z dowolnym terminalem płatniczym obsługującym protokół ECR-EFT.

  Drukarka obsługuje najpopularniejsze protokoły na rynku: Novitus, Novitus zgodny oraz nowoczesny protokół XML. Na dodatek jako pierwsze urządzenie fiskalne na polskim rynku umożliwia komunikację przez API (tzw. Protokół RESTowy) dzięki funkcjonalności NoviAPI. Pozwala to na szybką integrację drukarki z dowolnym oprogramowanie sprzedażowym firm trzecich, także zagranicznych systemów.

  MOC i szybkośĆ – najszczególniejszy na rynku w urządzeniach fiskalnych procesor, a także czterokrotnie pokaźniejsza objętość pamięci RAM w stosunku do innych modeli drukarek to szybsze przetwarzanie danych, szybszy wydruk i udoskonalona, wielowątkowa praca. Drukarka zezwala na osiągnięcie prędkości wydruku choćby do 58 linii tekstu na sekundę (ok. 20 cm wydruku). Drukarka może występować z wysokiej klasy mechanizmem drukującym 2’’ (papier o szerokości 57 mm) lub 3’’ (papier o szerokości 80 mm). Pojemnik papieru na rolkę nawet do 100 metrów bieżących. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego marki na paragonie i innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swym mechanizmie drukującym. Ma szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, w dodatku zawierających dowolną grafikę, w tym wielkoformatową i kody QR.

  dane technologiczne

  DRUKARKA FISKALNA POINT W SKRÓCIE:

  • Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
  • 1 000 000 towarów w bazie
  • 7 stawek PTU do zaprogramowania
  • Aż 60 znaków do skrupulatnego opisu towaru + 3 dopełniające linie po 40 znaków
  • Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj" z obcinaczem papieru
  • Mechanizm drukujący 2’’ (57 mm) lub 3’’ (80 mm)
  • prędkość wydruku choćby do 58 linii tekstu na sekundę (ok. 20 cm)
  • Wydruk do 900 paragonów na naładowanym akumulatorze
  • Nielimitowana liczba kasjerów na drukarce
  • Procesor 4x1,5GHz
  • 1G pamięci RAM
  • 8 GB pamięci flash
  • System operacyjny LINUX
  • obszerny 4,3" barwny ekran działający w trybie High Color
  • ekran wbudowany i/lub wolnostojący, przyłączany plug&play do drukarki kablem o długości do 1,25m
  • 1GB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlacz i wydruki
  • Możliwość zaprogramowania aż do 1024 grafik do wydruku w tym grafiki wielkoformatowe
  • Oszczędność papieru dzięki dołączaniu wydruku niefiskalnego do paragonu bez uzupełniającego nagłówka
  • Na wydrukach niefiskalnych zróżnicowane wielkości czcionek, w tym niezwykle szerokie znaki do wydruku kodów i innych oznaczeń
  • Łączność RS232, Ethernet, opcjonalnie karta WiFi, albo Bluetooth czy modem GSM
  • Pamięć do 10 SSID sieci WLAN
  • Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML oraz NoviAPI
  • Konfiguracja drukarki poprzez wbudowany serwer WWW
  • Dostęp do kopii wydruków (pamięć broniona) na wyświetlaczu klienta lub przez wbudowany serwer WWW
  • Funkcja automatycznego raportu dobowego o określonej godzinie
  • automatyczne raporty miesięczne
  • Obsługa wszystkich fontów Windows1250
  • Blokada przypadkowego wejścia do menu drukarki
  • automatyczne wychodzenie z menu drukarki
  • samoczynne ukrywanie komunikatów na wyświetlaczu

  ONLINE POWER

  Stworzyliśmy linię sprzętów Novitus Online Power o nieporównanej do tej pory mocy. W drukarce POINT te właściwości są niezrównane nigdzie indziej: 32 bitowy procesor o taktowaniu do 4x1,5GHz, ogromna pamięć wewnętrza, 1GB pamięci operacyjnej i 8 GB pamięci flash. System LINUX gwarantuje jednostajną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na niemało lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Postaw na zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multikomunikację i najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

  WYSOKIEJ JAKOŚCI ekran

  Drukarka POINT to urządzenie z barwnym wyświetlaczem zezwalającym wyświetlać komunikaty i grafikę w trybie High Color. Znaczny, 4,3" kolorowy ekran zwróci uwagę każdego kupującego i uatrakcyjni wnętrze sklepu czy stanowiska sprzedaży. Wyświetla on wyjątkowo czytelnie wszelkie komunikaty i menu drukarki, a także dowolne animowane reklamy w prosty sposób przygotowywane i programowane poprzez właściciela. Drukarka ma aż 1 GB wewnętrznej pamięci zarezerwowanej dla klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego albo przez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram. Drukarka może występować z wyświetlaczem zaimplementowanym i/lub wolnostojącym, połączonym z drukarką kablem o długości do 1,25m.

  PRECYZJA WYDRUKU

  Drukarka POINT została wyposażona w bezusterkowy, trwały i szybki mechanizm drukujący japońskiej firmy SEIKO. Technika tego mechanizmu zezwala na druk nie tylko paragonów, ale i jeszcze faktur VAT. Wydruki mogą być realizowane na papierze o szerokości 57 dla mechanizmu 2’’ lub 80 (także 57) mm dla mechanizmu 3’’ przy pomocy kilku rodzajów czcionek. Wydruk paragonu zawierającego 100 pozycji odbywa się w czasie 5,2 sekundy, a maksymalna ilość towarów na jednym paragonie to 255. Paragon jest odcinany przy pomocy profesjonalnego obcinacza papieru montowanego w drukarce w standardzie.

  PORÓWNANIE TREŚCI PARAGONU Z OBRAZEM Z MONITORINGU? dzisiaj starczy JEDYNIE NUMER PARAGONU

  Drukarkę w nieskomplikowany sposób można zespoić z systemem monitoringu. Dzięki wyjątkowej funkcjonalności jaką jest monitor wydruku, możesz porównać zgodność treści paragonu z zarejestrowanym obrazem z monitoringu pracy kasjera. W tym celu będziesz potrzebował jedynie numeru paragonu, który w łatwy sposób pozwoli ci odnaleźć moment rejestrowania sprzedaży na drukarce fiskalnej.

  AKCJE MARKETINGOWE, KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWOLNEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI

  Szybka zmiana animacji wyświetlanej na ekranie drukarki? A może aktualizacja grafik na paragonie? Możesz zrobić to zdalnie na wszystkich drukarkach podłączonych do sieci. Działania marketingowe to jednak nie wszystko. Zdalna komunikacja zezwala na ponadto oglądanie zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień lub szybkie zablokowanie dostępu. Dzięki oprogramowaniu BROKER do zarządzania i monitorowania rozproszonych sieci drukarek, realna jest pełna kontrola online nad wieloma urządzeniami. Korzystają z niego działy księgowe, które weryfikują dokumenty generowane na drukarkach fiskalnych (raporty dobowe i paragony fiskalne) oraz działy IT odpowiedzialne za nadzór nad poprawną pracą sprzętów, monitorowanie stanu i ich serwisowanie. Zgodność wsteczna z protokołami Novitus / Novitus zgodny i XML to łatwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem. Osiągalna jest także zdalna konfiguracja każdej drukarki przez zaimplementowany serwer WWW.

  kanon BEZPIECZEŃSTWA WYŻSZY niż KIEDYKOLWIEK

  Obawiasz się przypadkowego dostępu do menu drukarki poprzez kasjera albo osoby postronne? Drukarka POINT pozwala zabezpieczyć klawiaturę fizyczną urządzenia, zapobiegając przypadkowy dostęp do menu urządzenia. Dzięki czemu uchronisz się przed utratą komunikacji z programem sprzedażowym i unikniesz przypadkowego wydruku raportu dobowego. Zakładając hasło na menu drukarki zabezpieczysz się przed wykonaniem raportów poprzez osoby nieuprawnione. Twoje dane są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM, a także dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej. Funkcje samoczynnych raportów dobowych wykonywanych o określonych godzinach czysamoczynnego raportu miesięcznego usprawnią pracę i pozwolą zapomnieć o niektórych obowiązkach, za niewykonanie których grożą kary ustawowe.


☆ Posnet Drukarka fiskalna thermal xl 2 online ☆

Posnet Drukarka fiskalna thermal xl 2 online Najniższa Cena Online

☆ Posnet Drukarka fiskalna thermal xl 2 online - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki fiskalne – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki fiskalne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek fiskalnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE ☆

DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE Najniższa Cena Online

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE ☆

DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE Najniższa Cena Online

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE ☆

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elzab
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  KOMPAKTOWA

  Przed Państwem ELZAB Zeta ONLINE - niewiele znacząca drukarka fiskalna, z wielkimi możliwościami, w interesującej cenie. Dedykowana jest do śladowych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy ekran na słupku (wymaga oddzielnego zakupu).
  W standardzie oferuje komunikację bezprzewodową (Bluetooth/WiFi),wyposażona jest także w złącze USB (wirtualna karta sieciowa), które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.
  Drukarka zezwala na wydruk faktur VAT oraz różnorodnego typu wydruków niefiskalnych (tzw. Formatek).

  Warte podkreślenia
  • niewielkie gabaryty, obfite możliwości
  • komunikacja bezprzewodowa WiFi/BT w standardzie
  • wydruk faktur VAT
  • obsługa modnych protokołów komunikacyjnych
  • możliwość podłączenia dopełniającego wyświetlacza
  • grafika w nagłówku i stopce
  • obsługa szuflady aktywnej poprzez złącze zasilania
  • niemało możliwości podłączenia do komputera
  • współpraca ze sklepami internetowymi (tryb klient połączenia LAN)
  • współpraca z kilkoma stanowiskami sprzedaży równocześnie (system licencji)

  Przy zakupie dodatkowej licencji możliwość komunikacji równocześnie z dwoma portami sprzedaży RS232 i USB.

  Licencja dodatkowa dla drukarki ELZAB Zeta 500 zł netto.


☆ Novitus Drukarka fiskalna bono online + programowanie i fiskalizacja gratis ☆

Novitus Drukarka fiskalna bono online + programowanie i fiskalizacja gratis Najniższa Cena Online

☆ Novitus Drukarka fiskalna bono online + programowanie i fiskalizacja gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus ☆

Drukarka fiskalna deon online marki Novitus Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń


Podsumowanie, czyli jaka drukarka fiskalna najlepsza?


Najlepsza drukarka fiskalna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka fiskalna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki fiskalne – Zestawienie na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych drukarek fiskalnych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek fiskalnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka fiskalna opinie,
 • dobra drukarka fiskalna cena,
 • drukarka fiskalna ranking,
 • drukarka fiskalna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...