Ranking drukarek fotograficznych do 500 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek fotograficznych do 500 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek fotograficznych do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek fotograficznych do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek fotograficznych do zdjęć.

Jakie drukarki fotograficzne do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki fotograficzne do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek fotograficznych do 500 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Fujifilm instax mini link 2 (niebieski) ☆

Fujifilm instax mini link 2 (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm instax mini link 2 (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fujifilm
 • Nazwa produktu: Fujifilm instax mini link 2 (niebieski)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  mini link 2, pierwsza drukarka do smartfonów łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym w tak niezwykle prosty, a równocześnie pełen zabawy sposób. Dlaczego miałbyś jedynie drukować, gdy możesz kreować prawdziwe perełki w rozmiarze karty kredytowej, demonstrujące twoje przygody?korzyści: przytrzymaj przycisk funkcji na drukarce mini link 2 i zacznij wymachiwać rękami, aby wejść w wirtualny świat instaxair.

  jeśli drukarka wibruje, to znaczy, że działa, więc cokolwiek tylko zechcesz narysować – czy to parasol, jakieś zawijasy czy nawet serduszko - pojawi się na twoim zdjęciu. W aplikacji mini link na smartfonie wybierz fotkę, którą chcesz wydrukować i zaznacz ją.

  dodaj tekst, zmień rozmiar, nałóż filtr graficzny, pobaw się kontrastem, następnie połącz się bezprzewodowo z mini link 2 i przeciągnij zdjęcie do góry, by wysłać je do drukarki. Dzięki ponad 1600 przystępnym w apce wzorom „naklejek", które można dodać do fotografii przed ich wydrukowaniem, zawsze można znaleźć odpowiednią na każdą okazję ( żeby zakryć tego nieznajomego mistrza drugiego planu na zdjęciu).

  nieduża i lekka, z obudową o szykownej prążkowanej fakturze – drukarka mini link 2 naprawdę może się podobać. Efektowny świecący pasek led wokół przycisku instax zawiadamia o aktualnym statusie i trybie aplikacji mobilnej, zaś przycisk funkcji na górnej ściance pozwala na rysowanie w rzeczywistości powiększonej.


☆ Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi ☆

Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka przenośna Xiaomi Portable Printer Zink BT mobilna drukarka Xiaomi działa na technice ZINK, bez atramentu. Można wydrukować zdjęcia w każdym miejscu. Oficjalna europejska dystrybucja, wersja Global/EU..

  Wysoka rozdzielczość drukowanych fotografii Mini drukarka fotograficzna Xiaomi wykorzystuje technikę druku termicznego (ZINK), która oferuje rozdzielczość 313x400 dpi, co oznacza, iż może starannie wyświetlić każdy detal obrazu.

  realne jest drukowanie na papierze fotograficznym o maksymalnym rozmiarze 2x3 cale (50mmx76mm). Zdjęcie w mniej niżeli minutę! Drukarka potrzebuje około 45 sekund na wydrukowanie jednej strony i obsługuje formaty plików JPEG i PNG.

  Drukarka kieszonkowa Drukarka znamionuje się kompaktowym i wyszukanym stylem, waży zaledwie 181 gramów, dzięki temu urządzenie jest stanowczo komfortowe i użyteczne. Zaimplementowany materiał ABS i PC sprawia, że urządzenie jest niepodatne na wysokie temperatury i wstrząsy, a sam materiał jest skomplikowany do odkształcenia.

  Prosta obsługa minimalistyczny styl urządzenia uwydatnia się tylko jednym przyciskiem na obudowie, a dzięki zastosowanej technologii ZINK drukowanie jest dziecinne proste, do wydruku konieczna jest tylko termiczna kartka papieru fotograficznego ZINK- która dzięki progresywnej technice nie wymaga wykorzystania atramentu.

  Połączenie Bluetooth dla wielu Urządzenie łączy się z telefonem przez kanon Bluetooth 5.0, nie jest wymagana potrzeba połączenia się z siecią Wi-Fi. Umożliwiona jest obsługa wielu osób w tym samym czasie.

  Prosta podmiana wkładów Krok 1: Otwórz pokrywę tacy drukarki Krok 2: Włóż papier fotograficzny do drukarki i ustaw kod kreskowy pomarańczowej karty kalibracyjnej w dół (zalecane-umieść cały pakiet, pomarańczowa karta kalibracyjna musi być umieszczona na dole) Krok 3: Zamknij pokrywę tacy drukarki Skanuj fotografie AR Po prostu nagraj albo prześlij dowolny film podczas drukowania fotografii, a będziesz mógł zobaczyć prawdziwe i dynamiczne fotografie AR w dowolnym momencie, skanując zdjęcia..

  Najważniejsze atuty urządzenia: Drukarka do fotografii, ma nieznaczne wymiary, więc można ją zabrać ze sobą wszędzie. Wystarczy 45 sekund i zdjęcie gotowe! technika ZINK, oparta na druku cieplnym, zagwarantuje fotografie z idealną jakością.

  EKO technologia - druk bez wkładów atramentowych, taśm ani tonerów Prosta obsługa urządzenia Drukowanie fotografii AR - o bardzo czystym obrazie i kolorach Specyfikacja technologiczna: technika druku: ZERO INK Rozdzielczość druku: 313 x 400 dpi Obsługiwany format plików: JPEG, PNG System: Android 4.1 albo nowszy, iOS 9.0 lub nowszy.

  Bluetooth: 5.0 Bateria: 500 mAh Żywotność baterii: 20 wydruków wymiary: 12,4 x 8,5 x 2,46 cm Waga: 181 gramów Materiał: PC + ABS.


☆ Hp Drukarka sprocket kolor bluetooth czarny ☆

Hp Drukarka sprocket kolor bluetooth czarny Najniższa Cena Online

☆ Hp Drukarka sprocket kolor bluetooth czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp Drukarka sprocket kolor bluetooth czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  przenośna drukarka fotograficzna HP Sprocket to praktyczne, znikome urządzenie, które dzięki niewielkim wymiarom zawsze można mieć pod ręką. Ta błyskotliwa, gustowna drukarka zmieści się nawet w kieszeni. Waży jedynie 175 g i ma kompaktowe wymiary. Jest więc wyjątkowo lekka, a także niezwykle poręczna....

☆ Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! ☆

Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Canon SELPHY CP1300

  Stylowa, kompaktowa i szybka. Ta bezprzewodowa drukarka do fotografii perfekcyjnie nadaje się do tworzenia unikatowych odbitek ze fotografii w zgodnych urządzeniach inteligentnych, aparatach fotograficznych i nie tylko.

  niezwykle szybkie drukowanie profesjonalnej jakości odbitek z sprzętów inteligentnych i nie tylko

  Ta mobilna drukarka fotograficzna z łącznością Wi-Fi pozwala prędko i w świetnej jakości wydrukować zdjęcia przesłane ze zgodnych maszyn inteligentnych, aparatów fotograficznych i nie tylko – w każdym miejscu i czasie. Liczne układy i opcje losowego rozmieszczania zezwalają na udostępnianie cennych wspomnień w niezwykły sposób.

  Szczegółowe dane technologiczne
  System Drukowania
  Sposób

  System druku termosublimacyjnego

  Rozdzielczość maksymalna

  300 x 300 dpi

  odcienie

  Atrament w 3 kolorach (żółty, błękitny, amarantowy) z warstwą ochronną
  256 poziomów na kolor (24­bitowa głębia koloru)


  Nośniki i kasety
  Format pocztówki

  148 × 100 mm – KP-36IP, RP-108, RP-1080V

  Format karty kredytowej

  86 × 54 mm – [KC-36IP]1

  Naklejki w formacie karty kredytowej

  86 × 54 mm – [KC-18IF]2

  Naklejki kwadratowe

  50 × 50 mm – [KC-18IS]3

  Miniaturowe naklejki

  22,0 × 17,3 mm (8 naklejek na arkuszu) – [KC-18IL]4

  Kaseta z atramentem

  dołączone do nośników

  trwałość odbitki

  Odbitki trwałe poprzez 100 lat5


  Podawanie nośnika
  Podajnik arkuszy

  samoczynne podawanie z kasety na papier


  szybkości Drukowania
  Format pocztówki

  około 47 s6

  Format karty kredytowej

  około 27 s7

  Naklejki w formacie karty kredytowej

  około 27 s8

  Miniaturowe naklejki

  około 27 s9


  Drukowanie
  Tryby pracy drukarki

  dobór i drukowanie (dobór pojedynczych zdjęć i liczby kopii drukowania zestawowego), drukowanie wszelkich zdjęć (wybór wszystkich fotografii i liczby kopii drukowania kompletowego), DPOF Image Print, przedrukowywanie, drukowanie fotografii legitymacyjnych (typowe / niestandardowe / podwójne)

  Ustawienia drukowania

  Wykończenie wydruku:
  połyskujące, półbłyszczące (wzór 1 / wzór 2 / wzór 3)
  Układ obrazu:
  obramowanie (z ramką / bez ramki), układ strony (zdjęć na stronie: 1/2/4/8, 2 zdjęcia o stałej wielkości na stronie (tło (białe/czarne) / środek), pasek odbitek 2 × 6, miniatury, losowo (8/20 fotografii na stronie (możliwość podłączenia kilku sprzętów inteligentnych przy pomocy aplikacji Canon PRINT)10 / orientacja (pozioma/pionowa) / tło (białe/czarne))
  Obróbka obrazu:
  Inteligentne wykrywanie sceny i twarzy przy pomocy funkcji Image Optimize, iContrast, jasność (7 stopni, od -3 do +3), regulacja kolorów (7 poziomów (C-R) × 7 poziomów (żółty – niebieski)), gładka skóra, moje odcienie (żywe / neutralne / klisza pozytywowa / sepia / czarno-białe / wyłączone), korekcja efektu czerwonych oczu, kadrowanie
  Ustawienia drukarki:
  Priorytet fotografii legitymacyjnych, zachowanie ustawień drukowania, pokaźniki uniemożliwiające ponownemu wykorzystaniu zadrukowanego papieru, data (znacznie widoczna / finezyjnie widoczna / wyłączona), format daty, numer pliku (wyraźnie widoczny / delikatnie widoczny / wyłączony)


  Sposób drukowania
  Drukowanie bezpośrednio z aparatu

  Zgodne ze standardem PictBridge (USB i bezprzewodowa sieć LAN)

  Drukowanie bezpośrednio z karty pamięci

  Obsługiwane typy kart: SD, SDHC, SDXC
  Pamięć Flash USB11
  Obsługiwane przez adapter12: miniSD, miniSDHC, microSD, microSDHC, microSDXC

  Drukowanie bezpośrednio z telefonu z aparatem

  Obsługuje smartfony, tablety i urządzenia mobilne przez Wi-Fi (bezpośrednie połączenie albo tryb infrastruktury)13 14:
  Urządzenia z systemem iOS:
  Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY
  Apple AirPrint

  Urządzenia z systemem Android:
  Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY
  Wtyczka Canon PRINT Service (wersja 1.20 lub nowsza)
  Mopria Print Service

  Urządzenia Kindle z systemem Fire OS
  Wtyczka Canon Print
  Mopria Print Service

  Drukowanie z komputera

  Tak, wymaga standardowego przewodu USB albo zgodnego połączenia Wi-Fi.


  Interfejs
  Kamera

  USB:
  Za pośrednictwo złącza USB A w drukarce
  Wi-Fi:
  Z aparatu cyfrowego obsługującego połączenie przewodowe WLAN za pośrednictwem funkcji PictBridge

  Komputer

  USB:
  Za pośrednictwem złącza USB mini-B w drukarce
  Wi-Fi:
  (IEEE802.11 b/g)

  ekran LCD

  barwny wyświetlacz TFT o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala) z interfejsem użytkownika w wielu językach i mechanizmem obrotu
  (języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony, chiński konwencjonalny, koreański, tajski, hinduski, wietnamski, malajski, japoński, portugalski, turecki, arabski)


  Obsługiwane systemy operacyjne
  PC

  Windows 10/8.1/8/7 z dodatkiem SP115

  Macintosh

  Zgodność z systemem operacyjnym Apple OS przez funkcję AirPrint16


  Oprogramowanie
  Sterowniki

  Windows


  Źródło zasilania
  Zasilanie sieciowe

  Tak, w pakiecie

  zestaw akumulatora

  Tak, opcjonalny akumulator NB-CP2LH (około 54 odbitek w formacie pocztówkowym przy pełnym naładowaniu)

  pobór mocy

  około 4 W (tryb gotowości), około 60 W (drukowanie)
  samoczynne wyłączanie zasilania


  Akcesoria
  Futerał

  Torba do drukowania w podróży DCC-CP3
  Torba do przenoszenia drukarki CP DCC-CP2

  Kaseta na papier

  Kaseta na papier w formacie karty kredytowej PCC-CP400

  Zasilanie i ładowarki

  Zasilacz sieciowy CA-CP200B


  Wszystkie informacje oparto na charakterystycznych metodach testowania użytkowanych poprzez producenta Canon.

  dane mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

  1. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  2. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  3. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  4. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  5. W celu przetestowania trwałości fotografii przechowywanych w albumie stosujemy metodę przyspieszonego testowania, podobną do testów trwałości obrazu na halogenosrebrowych papierach fotograficznych przechowywanych w ciemnych miejscach. Próbki odbitek są drukowane przy gęstości optycznej 1,0 (każdy kolor: Bk, C, M, Y). Próbki są przechowywane w określonym środowisku o wysokiej temperaturze i wilgotności 50%. Notowane jest tempo zniżania gęstości optycznej i tempo żółknięcia. Zanotowane wyniki są następnie przeliczane na czas odnoszący się do sytuacji, kiedy odbitka jest przechowywana w środowisku o temperaturze 23℃ i wilgotności 50%. Punkt, w którym monochromatyczna/odbiciowa gęstość optyczna jest mniejsza o 30% (przy początkowej gęstości 1,0).
  6. szybkość drukowania zależy od ilości informacji, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku rodzaju i pojemności karty pamięci. Prędkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  7. prędkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku typu i objętości karty pamięci. Szybkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  8. prędkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku rodzaju i pojemności karty pamięci. Prędkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  9. szybkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku rodzaju i pojemności karty pamięci. Szybkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  10. przy pomocy aplikacji Canon PRINT do drukarki można podłączyć jednocześnie maks. 8 sprzętów inteligentnych w celu skorzystania z funkcji losowego drukowania przez sieć Wi-Fi, ale jedynie jedno z tych sprzętów może wysłać polecenie „Drukuj".
  11. Obrazy o nieregularnych wymiarach lub obrazy, które zostały zmodyfikowane w komputerze, mogą nie zostać wyświetlone albo wydrukowane. Nie są obsługiwane urządzenia USB, które nie są identyfikowane jako „nośniki wymienne" (takie jak zewnętrzne dyski twarde), nie używają systemu plików FAT albo exFAT lub których tabele partycji GUID są wytwarzane w komputerach Macintosh.
  12. Wymagany adapter (sprzedawany oddzielnie).
  13. Zgodność aplikacji Canon zależy od modelu urządzenia i systemu operacyjnego. Najnowsze dane na temat zgodności można znaleźć w sklepie z aplikacjami w urządzeniu inteligentnym.
  14. Więcej informacji na temat zgodności funkcji Apple AirPrint z komputerem / urządzeniem inteligentnym Apple można znaleźć na stronie https://support.apple.com/en-gb/HT201311.
  15. Sterownik drukarki można pobrać ze strony http://www.canon-europe.com/support. Sterownik i oprogramowanie są zgodne z systemem Windows 10 jedynie w trybie pulpitu.
  16. Więcej danych na temat zgodności funkcji Apple AirPrint z komputerem / urządzeniem inteligentnym Apple można znaleźć na stronie https://support.apple.com/en-gb/HT201311.


☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) ☆

Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) Najniższa Cena Online

☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AGFAPHOTO
 • Nazwa produktu: Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Mini drukarka bluetooth do telefonu, smartfona albo tabletu. W pełni kompatybilna z systemem Android i IOS. Drukarka zezwala na drukowanie czarno-białej grafiki (zdjęć, notatek, grafik, stron internetowych) z telefonu. Wydruk odbywa się na białym lub barwnym papierze 57mm w wersji samoprzylepnej albo nie....

☆ Hi-Print E-Box Drukarka fotograficzna POLAROID (9120096772665) ☆

Hi-Print E-Box Drukarka fotograficzna POLAROID (9120096772665) Najniższa Cena Online

☆ Hi-Print E-Box Drukarka fotograficzna POLAROID (9120096772665) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Hi-Print E-Box Drukarka fotograficzna POLAROID (9120096772665)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  mobilna drukarka fotograficzna polaroid hi-print kompatybilna z samoprzylepnym papierem polaroid 2x3. Obsługuje łączność bluetooth, zastosowany akumulator. W komplecie na dodatek dwa zestawy po 20 arkuszy papieru.

☆ Fujifilm instax mini link 2 (różowy) (4547410476422) ☆

Fujifilm instax mini link 2 (różowy) (4547410476422) Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm instax mini link 2 (różowy) (4547410476422) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fujifilm
 • Nazwa produktu: Fujifilm instax mini link 2 (różowy) (4547410476422)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  mini link 2, pierwsza drukarka do smartfonów łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym w tak stanowczo prosty, a równocześnie pełen zabawy sposób. Dlaczego miałbyś jedynie drukować, gdy możesz tworzyć prawdziwe perełki w wymiarze karty kredytowej, przedstawiające twoje przygody?korzyści: przytrzymaj przycisk funkcji na drukarce mini link 2 i zacznij wymachiwać rękami, żeby wejść w wirtualny świat instaxair.

  jeśli drukarka wibruje, to znaczy, iż działa, więc cokolwiek tylko zechcesz narysować – czy to parasol, jakieś zawijasy czy choćby serduszko - pojawi się na twoim zdjęciu. W aplikacji mini link na smartfonie wybierz fotkę, którą chcesz wydrukować i zaznacz ją.

  dodaj tekst, zmień wymiar, nałóż filtr graficzny, pobaw się kontrastem, następnie połącz się bezprzewodowo z mini link 2 i przeciągnij zdjęcie do góry, by wysłać je do drukarki. Dzięki ponad 1600 przystępnym w apce wzorom „naklejek", które można dodać do zdjęć przed ich wydrukowaniem, zawsze można znaleźć odpowiednią na każdą okazję ( by zakryć tego nieznajomego mistrza drugiego planu na zdjęciu).

  niepokaźna i lekka, z obudową o stylowej prążkowanej fakturze – drukarka mini link 2 naprawdę może się podobać. Efektowny świecący pasek led wokół przycisku instax informuje o aktualnym statusie i trybie aplikacji mobilnej, zaś przycisk funkcji na górnej ściance umożliwia rysowanie w rzeczywistości rozszerzonej.


☆ Drukarka hi-print marki Polaroid ☆

Drukarka hi-print marki Polaroid Najniższa Cena Online

☆ Drukarka hi-print marki Polaroid - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Polaroid
 • Nazwa produktu: Drukarka hi-print marki Polaroid
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Polaroid Hi-Print Uwiecznij, wydrukuj, naklej: z drukarką Polaroid Hi Print to takie proste. Przychylna drukarka kompaktowa, która zmienia zdjęcia, zrzuty ekranu i cyfrowy świat treści z Twojego smartfona w wysokiej jakości samoprzylepne wydruki wielkości karty kredytowej.

  przez wykorzystanie cyklu termosublimacji do wydruku odpornych na blaknięcie odbitek Polaroid Hi-Print dalej wypełnia lukę między fotografią niezwłoczną a cyfrową kreatywnością i tym razem przygotowała dla klientów drukarkę kompaktową klasy premium umożliwiającą wydruk obrazów o rozmiarach 2x3 cale na samoprzylepnym papierze fotograficznym.

  Drukarka Polaroid Hi-Print najważniejsze atrybuty: progresywna technika druku cyfrowego w połączeniu z tradycyjnym, tęczowym designem producenta Polaroid. Wyraziste wydruki wysokiej jakości z powłoką samoprzylepną.

  fotografie w rozmiarze karty kredytowej 2,1” x 3,4” (54 x 86 mm) Szybka, nieskomplikowana w obsłudze i kompaktowa drukarka termosublimacyjna do realizacji każdego pomysłu. Bezprzewodowa łączność przez interfejs Bluetooth umożliwiająca drukowanie odbitek od ręki.

  darmowa aplikacja Polaroid Hi-Print na urządzenia mobilne umożliwiająca personalizację fotografii. Odbitki wytrzymałe na wodę i plamy. Wydruk trwa mniej niżeli minutę. Nieskomplikowane w obsłudze wkłady, do których nie trzeba dokupywać osobnego tuszu.

  technologia termosublimacji, dzięki której producent Polaroid poszerza swoją ofertę kompaktowych i nieskomplikowanych w obsłudze drukarek mobilnych, umożliwia uzyskanie przepięknych fotografii w wysokiej rozdzielczości i o niezmiennej jakości.

  Drukarka Hi-Print wykorzystuje ciepło i wkłady zawierające wszystkie niezbędne materiały, żeby w czasie krótszym aniżeli minuta przygotować ostateczny wydruk niepodatny na działanie wody. Dzięki samoprzylepnej warstwie fotografie z drukarki Hi-Print z łatwością nakleisz na szafce, wkleisz do swego albumu itd.

  Drukarka Polaroid Hi-Print to pierwszy towar z linii maszyn do błyskawicznej fotografii cyfrowej, który zostanie wypuszczony na rynek od czasu marcowego rebrandingu producenta Polaroid. Świadczy to o niesłabnącym zaangażowaniu tej firmy w dbałość o tradycje firmy Polaroid, czyli przekształcanie wspomnień w gotowe odbitki.

  Drukarka Hi-Print zmienia fotografie i wspomnienia zapisane na urządzeniach przenośnych w gotowe odbitki za pośrednictwem aplikacji dostępnej w systemach iOS i Android. Za pomocą aplikacji Polaroid Hi-Print użytkownicy mogą jeszcze bardziej wykazać się kreatywnością dzięki bogatej palecie narzędzi do edycji fotografii, w tym filtrom, nakładkom, obramowaniom, możliwości dodania tekstu, naklejek itd.

  Do drukarki Polaroid Hi-Print pasują wkłady papierowe o wymiarach 2,1 na 3,4 cali (54 × 86 mm), które zezwalają na uzyskanie wyrazistych odbitek. Te wkłady do termosublimacji zawierają wszystkie niezbędne materiały, w tym folię kolorową i 10 arkuszy papieru fotograficznego.

  W każdym opakowaniu znajdują się dwa wkłady. To wszystko, czego Ci potrzeba, aby wydrukować niepokaźne odbitki zdjęć o wiernie oddanych kolorach, które możes


☆ Fujifilm instax mini link 2 (biały) (4547410476385) ☆

Fujifilm instax mini link 2 (biały) (4547410476385) Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm instax mini link 2 (biały) (4547410476385) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fujifilm
 • Nazwa produktu: Fujifilm instax mini link 2 (biały) (4547410476385)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  mini link 2, pierwsza drukarka do smartfonów łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym w tak stanowczo prosty, a jednocześnie pełen zabawy sposób. Dlaczego miałbyś jedynie drukować, gdy możesz tworzyć prawdziwe perełki w wymiarze karty kredytowej, demonstrujące twoje przygody?korzyści: przytrzymaj przycisk funkcji na drukarce mini link 2 i zacznij wymachiwać rękami, aby wejść w wirtualny świat instaxair.

  jeśli drukarka wibruje, to znaczy, że działa, więc cokolwiek tylko zechcesz narysować – czy to parasol, jakieś zawijasy czy nawet serduszko - pojawi się na twoim zdjęciu. W aplikacji mini link na smartfonie wybierz fotkę, którą chcesz wydrukować i zaznacz ją.

  dodaj tekst, zmień wymiar, nałóż filtr graficzny, pobaw się kontrastem, następnie połącz się bezprzewodowo z mini link 2 i przeciągnij zdjęcie do góry, aby wysłać je do drukarki. Dzięki ponad 1600 przystępnym w apce wzorom „naklejek", które można dodać do fotografii przed ich wydrukowaniem, za każdym razem można znaleźć odpowiednią na każdą okazję ( aby zakryć tego nieznajomego mistrza drugiego planu na zdjęciu).

  nieznaczna i lekka, z obudową o gustownej prążkowanej fakturze – drukarka mini link 2 naprawdę może się podobać. Efektowny świecący pasek led wokół przycisku instax oznajmia o aktualnym statusie i trybie aplikacji przenośnej, zaś przycisk funkcji na górnej ściance umożliwia rysowanie w rzeczywistości zwiększonej.


☆ Drukarka HP Sprocket Różowy ☆

Drukarka HP Sprocket Różowy Najniższa Cena Online

☆ Drukarka HP Sprocket Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Drukarka HP Sprocket Różowy
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  HP SPROCKET to malutka drukarka umożliwiająca natychmiastowy wydruk, wysokiej jakości fotografii, realizowanych naszym telefonem, smartfonem albo tabletem posiadającym system operacyjny ANDROID albo IOS. Wydruk na papierze samoprzypelnym ZINK, w komplecie 10 sztuk wkładów....


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki fotograficzne do 500 zł – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki fotograficzne do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek fotograficznych do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi ☆

Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka mobilna Xiaomi Portable Printer Zink BT mobilna drukarka Xiaomi działa na technice ZINK, bez atramentu. Można wydrukować fotografie w każdym miejscu. Oficjalna europejska dystrybucja, wersja Global/EU..

  Wysoka rozdzielczość drukowanych zdjęć Mini drukarka fotograficzna Xiaomi wykorzystuje technologię druku cieplnego (ZINK), która proponuje rozdzielczość 313x400 dpi, co oznacza, iż może dokładnie wyświetlić każdy szczegół obrazu.

  możliwe jest drukowanie na papierze fotograficznym o maksymalnym wymiarze 2x3 cale (50mmx76mm). Zdjęcie w mniej niż minutę! Drukarka potrzebuje około 45 sekund na wydrukowanie jednej strony i obsługuje formaty plików JPEG i PNG.

  Drukarka kieszonkowa Drukarka znamionuje się kompaktowym i wykwintnym stylem, waży zaledwie 181 gramów, dzięki czemu urządzenie jest szczególnie wygodne i poręczne. Zastosowany materiał ABS i PC powoduje, iż urządzenie jest oporne na wysokie temperatury i wstrząsy, a sam materiał jest nieprzystępny do odkształcenia.

  Prosta obsługa ascetyczny styl urządzenia podkreśla się tylko jednym przyciskiem na obudowie, a dzięki zaimplementowanej technologii ZINK drukowanie jest dziecinne proste, do wydruku niezbędna jest tylko termiczna kartka papieru fotograficznego ZINK- która dzięki postępowej technice nie wymaga zastosowania atramentu.

  Połączenie Bluetooth dla wielu Urządzenie łączy się z telefonem przez standard Bluetooth 5.0, nie jest wymagana potrzeba połączenia się z siecią Wi-Fi. Umożliwiona jest obsługa wielu osób w tym samym czasie.

  Prosta wymiana wkładów Krok 1: Otwórz pokrywę tacy drukarki Krok 2: Włóż papier fotograficzny do drukarki i ustaw kod kreskowy pomarańczowej karty kalibracyjnej w dół (zalecane-umieść cały komplet, pomarańczowa karta kalibracyjna musi być umieszczona u dołu) Krok 3: Zamknij pokrywę tacy drukarki Skanuj zdjęcia AR Po prostu nagraj albo prześlij dowolny film podczas drukowania fotografii, a będziesz mógł zobaczyć prawdziwe i dynamiczne fotografie AR w dowolnym momencie, skanując fotografie..

  Najważniejsze mocne strony urządzenia: Drukarka do zdjęć, ma niepokaźne wymiary, więc można ją wziąć ze sobą wszędzie. Wystarczy 45 sekund i zdjęcie gotowe! technologia ZINK, oparta na druku cieplnym, zapewnia zdjęcia z wyśmienitą jakością.

  EKO technika - druk bez wkładów atramentowych, taśm ani tonerów Prosta obsługa urządzenia Drukowanie fotografii AR - o nad wyraz czystym obrazie i kolorach Specyfikacja technologiczna: technika druku: ZERO INK Rozdzielczość druku: 313 x 400 dpi Obsługiwany format plików: JPEG, PNG System: Android 4.1 lub nowszy, iOS 9.0 lub nowszy.

  Bluetooth: 5.0 Bateria: 500 mAh Żywotność baterii: 20 wydruków rozmiary: 12,4 x 8,5 x 2,46 cm Waga: 181 gramów Materiał: PC + ABS.


☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) ☆

Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) Najniższa Cena Online

☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AGFAPHOTO
 • Nazwa produktu: Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Mini drukarka bluetooth do telefonu, smartfona lub tabletu. W pełni kompatybilna z systemem Android, a także IOS. Drukarka zezwala na drukowanie czarno-białej grafiki (fotografii, notatek, grafik, stron internetowych) z telefonu. Wydruk odbywa się na białym lub barwnym papierze 57mm w wersji samoprzylepnej lub nie....

☆ Drukarka hi-print marki Polaroid ☆

Drukarka hi-print marki Polaroid Najniższa Cena Online

☆ Drukarka hi-print marki Polaroid - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Polaroid
 • Nazwa produktu: Drukarka hi-print marki Polaroid
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Polaroid Hi-Print Uwiecznij, wydrukuj, naklej: z drukarką Polaroid Hi Print to takie proste. Przychylna drukarka kompaktowa, która zmienia zdjęcia, zrzuty ekranu i cyfrowy świat treści z Twojego smartfona w wysokiej jakości samoprzylepne wydruki wielkości karty kredytowej.

  poprzez wykorzystanie procesu termosublimacji do wydruku opornych na blaknięcie odbitek Polaroid Hi-Print dalej wypełnia lukę między fotografią niezwłoczną a cyfrową kreatywnością i tym razem przygotowała dla klientów drukarkę kompaktową klasy premium umożliwiającą wydruk obrazów o rozmiarach 2x3 cale na samoprzylepnym papierze fotograficznym.

  Drukarka Polaroid Hi-Print najważniejsze właściwości: nowoczesna technika druku cyfrowego w połączeniu z tradycyjnym, tęczowym designem producenta Polaroid. Wyraziste wydruki wysokiej jakości z powłoką samoprzylepną.

  fotografie w wymiarze karty kredytowej 2,1” x 3,4” (54 x 86 mm) Szybka, prosta w obsłudze i kompaktowa drukarka termosublimacyjna do realizacji każdego pomysłu. Bezprzewodowa łączność poprzez interfejs Bluetooth umożliwiająca drukowanie odbitek od ręki.

  gratisowa aplikacja Polaroid Hi-Print na urządzenia mobilne umożliwiająca personalizację zdjęć. Odbitki niepodatne na wodę i plamy. Wydruk trwa mniej niżeli minutę. Proste w obsłudze wkłady, do których nie trzeba dokupywać osobnego tuszu.

  technika termosublimacji, dzięki której firma Polaroid poszerza swoją ofertę kompaktowych i nietrudnych w obsłudze drukarek przenośnych, zezwala na uzyskanie ładnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości i o niezmiennej jakości.

  Drukarka Hi-Print wykorzystuje ciepło i wkłady zawierające wszystkie potrzebne materiały, aby w czasie krótszym aniżeli minuta przygotować ostateczny wydruk odporny na działanie wody. Dzięki samoprzylepnej warstwie fotografie z drukarki Hi-Print łatwo nakleisz na szafce, wkleisz do swojego albumu itd.

  Drukarka Polaroid Hi-Print to pierwszy towar z linii sprzętów do bezzwłocznej fotografii cyfrowej, który zostanie wypuszczony na rynek od czasu marcowego rebrandingu marki Polaroid. Świadczy to o niesłabnącym zaangażowaniu tej marki w dbałość o tradycje producenta Polaroid, czyli przekształcanie wspomnień w gotowe odbitki.

  Drukarka Hi-Print zmienia fotografie i wspomnienia zapisane na urządzeniach przenośnych w gotowe odbitki za pośrednictwem aplikacji przystępnej w systemach iOS i Android. Za pomocą aplikacji Polaroid Hi-Print użytkownicy mogą jeszcze bardziej wykazać się kreatywnością dzięki bogatej palecie narzędzi do edycji zdjęć, w tym filtrom, nakładkom, obramowaniom, możliwości dodania tekstu, naklejek itd.

  Do drukarki Polaroid Hi-Print pasują wkłady papierowe o rozmiarach 2,1 na 3,4 cali (54 × 86 mm), które zezwalają na uzyskanie wyrazistych odbitek. Te wkłady do termosublimacji zawierają wszystkie potrzebne materiały, w tym folię kolorową i 10 arkuszy papieru fotograficznego.

  W każdym opakowaniu znajdują się dwa wkłady. To wszystko, czego Ci trzeba, by wydrukować niewielkie odbitki fotografii o wiernie oddanych kolorach, które możes


☆ Hi-Print E-Box Drukarka fotograficzna POLAROID (9120096772665) ☆

Hi-Print E-Box Drukarka fotograficzna POLAROID (9120096772665) Najniższa Cena Online

☆ Hi-Print E-Box Drukarka fotograficzna POLAROID (9120096772665) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Hi-Print E-Box Drukarka fotograficzna POLAROID (9120096772665)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  mobilna drukarka fotograficzna polaroid hi-print kompatybilna z samoprzylepnym papierem polaroid 2x3. Obsługuje łączność bluetooth, zaimplementowany akumulator. W komplecie w dodatku dwa zestawy po 20 arkuszy papieru.

☆ Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! ☆

Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Canon SELPHY CP1300

  Stylowa, kompaktowa i szybka. Ta bezprzewodowa drukarka do zdjęć świetnie pasuje do tworzenia nieszablonowych odbitek ze fotografii w zgodnych urządzeniach inteligentnych, aparatach fotograficznych i nie tylko.

  szczególnie prędkie drukowanie fachowej jakości odbitek z sprzętów inteligentnych i nie tylko

  Ta mobilna drukarka fotograficzna z łącznością Wi-Fi pozwala błyskawicznie i w nadzwyczajnej jakości wydrukować fotografie przesłane ze zgodnych sprzętów inteligentnych, aparatów fotograficznych i nie tylko – w każdym miejscu i czasie. Liczne układy i opcje losowego rozmieszczania zezwalają na udostępnianie cennych wspomnień w niezwykły sposób.

  Szczegółowe informacje techniczne
  System Drukowania
  Sposób

  System druku termosublimacyjnego

  Rozdzielczość maksymalna

  300 x 300 dpi

  barwy

  Atrament w 3 kolorach (żółty, błękitny, amarantowy) z powłoką ochronną
  256 stopni na odcień (24­bitowa głębia koloru)


  Nośniki i kasety
  Format pocztówki

  148 × 100 mm – KP-36IP, RP-108, RP-1080V

  Format karty kredytowej

  86 × 54 mm – [KC-36IP]1

  Naklejki w formacie karty kredytowej

  86 × 54 mm – [KC-18IF]2

  Naklejki kwadratowe

  50 × 50 mm – [KC-18IS]3

  Miniaturowe naklejki

  22,0 × 17,3 mm (8 naklejek na arkuszu) – [KC-18IL]4

  Kaseta z atramentem

  załączone do nośników

  solidność odbitki

  Odbitki trwałe przez 100 lat5


  Podawanie nośnika
  Podajnik arkuszy

  samoczynne podawanie z kasety na papier


  szybkości Drukowania
  Format pocztówki

  około 47 s6

  Format karty kredytowej

  około 27 s7

  Naklejki w formacie karty kredytowej

  około 27 s8

  Miniaturowe naklejki

  około 27 s9


  Drukowanie
  Tryby pracy drukarki

  dobór i drukowanie (wybór pojedynczych zdjęć i liczby kopii drukowania pakietowego), drukowanie wszystkich zdjęć (wybór wszelkich zdjęć i liczby kopii drukowania pakietowego), DPOF Image Print, przedrukowywanie, drukowanie fotografii legitymacyjnych (typowe / niestandardowe / podwójne)

  Ustawienia drukowania

  Wykończenie wydruku:
  błyszczące, półbłyszczące (wzór 1 / wzór 2 / wzór 3)
  Układ obrazu:
  obramowanie (z ramką / bez ramki), układ strony (zdjęć na stronie: 1/2/4/8, 2 fotografie o stałej wielkości na stronie (tło (białe/czarne) / środek), pasek odbitek 2 × 6, miniatury, losowo (8/20 zdjęć na stronie (możliwość podłączenia kilku urządzeń inteligentnych przy pomocy aplikacji Canon PRINT)10 / orientacja (pozioma/pionowa) / tło (białe/czarne))
  Obróbka obrazu:
  Inteligentne wykrywanie sceny i twarzy za pomocą funkcji Image Optimize, iContrast, jasność (7 poziomów, od -3 do +3), regulacja odcieni (7 stopni (C-R) × 7 stopni (żółty – niebieski)), gładka skóra, moje kolory (żywe / neutralne / klisza pozytywowa / sepia / czarno-białe / wyłączone), korekcja efektu czerwonych oczu, kadrowanie
  Ustawienia drukarki:
  Priorytet fotografii legitymacyjnych, zachowanie ustawień drukowania, istotniki zapobiegające ponownemu wykorzystaniu zadrukowanego papieru, data (znacznie widoczna / subtelnie widoczna / wyłączona), format daty, numer pliku (wyraźnie widoczny / subtelnie widoczny / wyłączony)


  Sposób drukowania
  Drukowanie bezpośrednio z aparatu

  Zgodne ze standardem PictBridge (USB i bezprzewodowa sieć LAN)

  Drukowanie bezpośrednio z karty pamięci

  Obsługiwane typy kart: SD, SDHC, SDXC
  Pamięć Flash USB11
  Obsługiwane poprzez adapter12: miniSD, miniSDHC, microSD, microSDHC, microSDXC

  Drukowanie bezpośrednio z telefonu z aparatem

  Obsługuje smartfony, tablety i urządzenia przenośne przez Wi-Fi (bezpośrednie połączenie lub tryb infrastruktury)13 14:
  Urządzenia z systemem iOS:
  Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY
  Apple AirPrint

  Urządzenia z systemem Android:
  Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY
  Wtyczka Canon PRINT Service (wersja 1.20 lub nowsza)
  Mopria Print Service

  Urządzenia Kindle z systemem Fire OS
  Wtyczka Canon Print
  Mopria Print Service

  Drukowanie z komputera

  Tak, wymaga standardowego przewodu USB lub zgodnego połączenia Wi-Fi.


  Interfejs
  Kamera

  USB:
  Za pośrednictwo złącza USB A w drukarce
  Wi-Fi:
  Z aparatu cyfrowego obsługującego połączenie przewodowe WLAN za pośrednictwem funkcji PictBridge

  Komputer

  USB:
  Za pośrednictwem złącza USB mini-B w drukarce
  Wi-Fi:
  (IEEE802.11 b/g)

  wyświetlacz LCD

  barwny wyświetlacz TFT o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala) z interfejsem użytkownika w wielu językach i mechanizmem obrotu
  (języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony, chiński klasyczny, koreański, tajski, hinduski, wietnamski, malajski, japoński, portugalski, turecki, arabski)


  Obsługiwane systemy operacyjne
  PC

  Windows 10/8.1/8/7 z dodatkiem SP115

  Macintosh

  Zgodność z systemem operacyjnym Apple OS poprzez funkcję AirPrint16


  Oprogramowanie
  Sterowniki

  Windows


  Źródło zasilania
  Zasilanie sieciowe

  Tak, w zestawie

  pakiet akumulatora

  Tak, opcjonalny akumulator NB-CP2LH (około 54 odbitek w formacie pocztówkowym przy pełnym naładowaniu)

  pobór mocy

  około 4 W (tryb gotowości), około 60 W (drukowanie)
  samoczynne wyłączanie zasilania


  Akcesoria
  Futerał

  Torba do drukowania w podróży DCC-CP3
  Torba do przenoszenia drukarki CP DCC-CP2

  Kaseta na papier

  Kaseta na papier w formacie karty kredytowej PCC-CP400

  Zasilanie i ładowarki

  Zasilacz sieciowy CA-CP200B


  Wszystkie informacje oparto na typowych metodach testowania stosowanych przez producenta Canon.

  informacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

  1. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  2. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  3. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  4. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  5. W celu przetestowania trwałości fotografii przechowywanych w albumie stosujemy metodę przyspieszonego testowania, podobną do testów trwałości obrazu na halogenosrebrowych papierach fotograficznych przechowywanych w ciemnych miejscach. Próbki odbitek są drukowane przy gęstości optycznej 1,0 (każdy kolor: Bk, C, M, Y). Próbki są przechowywane w określonym środowisku o wysokiej temperaturze i wilgotności 50%. Notowane jest tempo zmniejszania gęstości optycznej i tempo żółknięcia. Zanotowane wyniki są następnie przeliczane na czas odnoszący się do sytuacji, kiedy odbitka jest przechowywana w środowisku o temperaturze 23℃ i wilgotności 50%. Punkt, w którym monochromatyczna/odbiciowa gęstość optyczna jest mniejsza o 30% (przy początkowej gęstości 1,0).
  6. szybkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku typu i pojemności karty pamięci. Szybkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  7. prędkość drukowania zależy od ilości informacji, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku typu i pojemności karty pamięci. Szybkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  8. prędkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku rodzaju i objętości karty pamięci. Szybkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  9. prędkość drukowania zależy od ilości informacji, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku rodzaju i objętości karty pamięci. Szybkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  10. przy pomocy aplikacji Canon PRINT do drukarki można podłączyć równocześnie maks. 8 urządzeń inteligentnych w celu skorzystania z funkcji losowego drukowania poprzez sieć Wi-Fi, ale wyłącznie jedno z tych sprzętów może wysłać polecenie „Drukuj".
  11. Obrazy o nieregularnych rozmiarach lub obrazy, które pozostały zmienione w komputerze, mogą nie zostać wyświetlone albo wydrukowane. Nie są obsługiwane urządzenia USB, które nie są identyfikowane jako „nośniki wymienne" (takie jak zewnętrzne dyski twarde), nie używają systemu plików FAT albo exFAT lub których tabele partycji GUID są produkowane w komputerach Macintosh.
  12. Wymagany adapter (sprzedawany oddzielnie).
  13. Zgodność aplikacji Canon zależy od modelu urządzenia i systemu operacyjnego. Najnowsze informacje na temat zgodności można znaleźć w sklepie z aplikacjami w urządzeniu inteligentnym.
  14. Więcej danych na temat zgodności funkcji Apple AirPrint z komputerem / urządzeniem inteligentnym Apple można znaleźć na stronie https://support.apple.com/en-gb/HT201311.
  15. Sterownik drukarki można pobrać ze strony http://www.canon-europe.com/support. Sterownik i oprogramowanie są zgodne z systemem Windows 10 wyłącznie w trybie pulpitu.
  16. Więcej informacji na temat zgodności funkcji Apple AirPrint z komputerem / urządzeniem inteligentnym Apple można znaleźć na stronie https://support.apple.com/en-gb/HT201311.Podsumowanie, czyli jaka drukarka fotograficzna do 500 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka fotograficzna do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka fotograficzna do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki fotograficzne – Zestawienie na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek fotograficznych do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych drukarek fotograficznych do zdjęć.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka fotograficzna do 500 zł opinie,
 • dobra drukarka fotograficzna do 500 zł cena,
 • drukarka fotograficzna do 500 zł ranking,
 • drukarka fotograficzna do 500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...