Ranking drukarek fiskalnych online. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek fiskalnych online


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek fiskalnych online. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek fiskalnych online,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek fiskalnych.

Jakie drukarki fiskalne online najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki fiskalne online, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek fiskalnych online, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE, HD ☆

Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE, HD Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE, HD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE, HD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka fiskalna HD II Online po rehomologacji (Decyzja GUM ZPT 3/2022, program 2.20) to nasze pierwsze urządzenie należące do rodziny ONLINE 2.0. Dzięki nowemu oprogramowaniu, drukarka została zaopatrzona w szereg prekursorskich funkcji. Najważniejsza to możliwość rezygnacji z papierowego wydruku i pełna obsługa e-paragonu, a dzięki temu niższe koszty użytkowania urządzenia. Na dodatek drukarka może pracować w trzech trybach, jako urządzenie ogólnego użycia, wersja apteczna albo bileterka – dobór wersji dokonywany jest jednorazowo poprzez serwisanta podczas fiskalizacji drukarki. Zmieniliśmy także domyślne ustawienie portu komunikacyjnego z RS na USB, a w pudełku odszukasz wysokiej klasy przewód USB.

  Drukarka fiskalna HD II Online to wciąż jedyne na rynku urządzenie z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. Unikalne rozwiązanie zezwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta, iż to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. Jest to najistotniej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

  MULTIKOMUNIKACJA – Dzięki uzupełniającemu wewnętrznemu złączu USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM albo łącza BT, użytkownik uzyskuje nieporównaną w innych modelach elastyczność pracy oraz możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi automatycznie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także poprzez tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia danych, systemami nadzorującymi i innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji między portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych maszyn zewnętrznych.

  MOC i prędkośĆ – Jeszcze mocniejszy procesor, a także dwa razy więcej pamięci RAM w stosunku do poprzedniego modelu, to szybszy wydruk. Drukarka umożliwia osiągnięcie prędkości wydruku choćby do 54 linii tekstu na sekundę. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego marki na paragonie i innych wydrukach niefiskalnych. Zezwala na drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, też zawierających dowolną grafikę i kody QR.

  E-PARAGON - Urządzenie obsługuje także funkcję e-paragonu z możliwością całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego.

  DRUKARKA FISKALNA HD II ONLINE W SKRÓCIE:

  • Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
  • 1 000 000 towarów w bazie
  • 7 stawek PTU do zaprogramowania
  • Aż 60 znaków do starannego opisu towaru + 3 dopełniające linie po 40 znaków
  • Nielimitowana ilość kasjerów na drukarce
  • Procesor 528 MHz
  • 256 MB pamięci RAM
  • 8.192 MB pamięci flash
  • System operacyjny LINUX
  • pokaźny 4,3" kolorowy ekran działający w trybie High Color
  • wyświetlacz zastosowany albo wolnostojący o najróżniejszej wysokości podstawy, podłączany do drukarki kablem o długości do 1,25m
  • 128 MB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlaczu
  • 100 MB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlaczu
  • Wydruk do 1.000 paragonów na naładowanym akumulatorze
  • prędkość wydruku nawet do 54 linii tekstu na sekundę
  • Możliwość zaprogramowania aż do 1024 grafik do wydruku
  • Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj" z obcinaczem papieru
  • Oszczędność papieru dzięki dołączaniu wydruku niefiskalnego do paragonu bez dopełniającego nagłówka
  • Na wydrukach niefiskalnych różne wielkości czcionek, w tym niezwykle obszerne znaki do wydruku kodów i innych oznaczeń
  • Łączność RS232, Ethernet, karta WiFi* albo Bluetooth*, modem GSM*
  • Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML
  • Konfiguracja drukarki przez zastosowany serwer WWW

  *) opcja dodatkowa


  ONLINE POWER

  Stworzyliśmy linię sprzętów Novitus Online Power o nieprzeciętnej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu choćby do 528 MHz, ogromna pamięć wewnętrza, a także 256 MB pamięci operacyjnej. System LINUX zapewnia stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na niemało lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Urządzenie z rodziny wskazanej m.in. Nagrodą Kupców Polskich Złoty Paragon oraz tytułem finalisty konkursu dobry Wzór. Postaw na zdalne zarządzanie, zaimplementowany serwer WWW, multi-komunikację i najwyższe standardy bezpieczeństwa , a także efektywny i trwały mechanizm drukujący!

  WYSOKIEJ JAKOŚCI wyświetlacz

  Drukarka Novitus HD II Online to urządzenie z barwnym wyświetlaczem pozwalającym wyświetlać komunikaty, a także grafikę w trybie High Color. Znaczny, 4,3" barwny wyświetlacz zwróci uwagę każdego kupującego i uatrakcyjni wnętrze sklepu czy stanowiska sprzedaży. Wyświetla on niezwykle czytelnie wszelkie komunikaty i menu drukarki i dowolne animowane reklamy w prosty sposób przygotowywane i programowane poprzez właściciela. Drukarka ma aż 128 MB wewnętrznej pamięci zarezerwowanej dla klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego lub przez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram. Drukarka może występować z wyświetlaczem zaimplementowanym - na stałe przytwierdzonym do obudowy drukarki) lub wyświetlaczem wolnostojącym, o przeróżnej wysokości podstawy, połączonym z drukarką przewodem o długości do 1,25m.

  PRECYZJA WYDRUKU

  Drukarka Novitus HD II Online została zaopatrzona w bezusterkowy, trwały i prędki mechanizm drukujący japońskiej producenta Citizen. Technologia tego mechanizmu pozwala na druk nie tylko paragonów, lecz i ponadto faktur VAT. Wydruki mogą być wykonywane na papierze o szerokości 57 lub 80 mm przy pomocy kilku rodzajów czcionek. Wydruk paragonu zawierającego 100 pozycji odbywa się w czasie 5,5 sekundy, a maksymalna ilość towarów na jednym paragonie to 255. Paragon jest odcinany przy pomocy fachowego obcinacza papieru montowanego w drukarce w standardzie. Faktura VAT to w dodatku prosta operacja.

  PORÓWNANIE TREŚCI PARAGONU Z OBRAZEM Z MONITORINGU? dzisiaj wystarczy JEDYNIE NUMER PARAGONU

  Drukarkę w nietrudny sposób można złączyć z systemem monitoringu. Dzięki unikatowej funkcjonalności jaką jest monitor wydruku, możesz porównać zgodność treści paragonu z zarejestrowanym obrazem z monitoringu pracy kasjera. W tym celu będziesz potrzebował jedynie numeru paragonu, który w przystępny sposób pozwoli ci odnaleźć moment rejestrowania sprzedaży na drukarce fiskalnej.

  AKCJE MARKETINGOWE, KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWOLNEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI

  Szybka zmiana animacji wyświetlanej na ekranie drukarki? A może aktualizacja grafik na paragonie? Możesz zrobić to zdalnie na wszystkich drukarkach podłączonych do sieci. Działania marketingowe to jednak nie wszystko. Zdalna komunikacja zezwala na dodatkowo oglądanie zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień albo prędkie zablokowanie dostępu. Dzięki oprogramowaniu BROKER do zarządzania i monitorowania rozproszonych sieci drukarek, możliwa jest pełna kontrola online nad wieloma urządzeniami. Korzystają z niego działy księgowe, które weryfikują dokumenty generowane na drukarkach fiskalnych (raporty dobowe i paragony fiskalne) i działy IT odpowiedzialne za nadzór nad poprawną pracą sprzętów, monitorowanie stanu , a także ich serwisowanie. Zgodność wsteczna z protokołami Novitus / Novitus zgodny, a także XML to łatwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem. Osiągalna jest także zdalna konfiguracja każdej drukarki poprzez zaimplementowany serwer WWW.

  standard BEZPIECZEŃSTWA WYŻSZY niż KIEDYKOLWIEK

  Obawiasz się przypadkowego dostępu do menu drukarki przez kasjera albo osoby postronne? Drukarka HD II Online pozwala zabezpieczyć klawiaturę fizyczną urządzenia, zapobiegając przypadkowy dostęp do menu urządzenia. Dzięki czemu uchronisz się przed utratą komunikacji z programem sprzedażowym i unikniesz przypadkowego wydruku raportu dobowego. Zakładając hasło na menu drukarki zabezpieczysz się przed wykonaniem raportów przez osoby nieuprawnione. Twoje informacje są bronione przez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.


☆ Posnet Drukarka fiskalna thermal hd online ☆

Posnet Drukarka fiskalna thermal hd online Najniższa Cena Online

☆ Posnet Drukarka fiskalna thermal hd online - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Posnet
 • Nazwa produktu: Posnet Drukarka fiskalna thermal hd online
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka do zadań specjalnych - Posnet Thermal HD - teraz dostępna także w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo sporym natężeniu ruchu oferujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE ma wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz bezusterkowość i gwarancję najwyższej jakości.

  ONLINE

  Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas w sposób, który jest dla Ciebie najmocniej wygodny. Thermal HD ONLINE pozwala na to na dwa podstawowe sposoby. Czy masz drukarkę podłączoną do POS'a po USB, a Twój POS ma dostęp do internetu? rewelacyjnie, bo nie musisz inwestować w dodatkową infrastrukturę na sklepie. Wykorzystaj port USB do połączenia z CRK. Jeśli masz taką możliwość podłącz drukarkę do CRK po LAN/Ethernet - to najszybsza i najłatwiejsza metoda integracji. Możesz również podłączyć drukarkę do routera wyposażonego w GSM i korzystać z łączności bezprzewodowej.

  informacje technologicznE
  Wersja urządzenia ONLINE
  Pamięć broniona - karta SD/SDHC - 4GB
  Komunikacja z CRK - USB, LAN/Ethernet
  Eurofiskalizacja - możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
  BAZY informacji
  Stawki VAT - 7 (A...G)
  ilość PLU - 250 000
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  typ mechanizmu drukującego cieplny Axiohm, typu "drop in" - wrzuć i drukuj"
  liczba znaków w wierszu
  • dostępne 3 tryby wydruku:
  • 56 znaków (papier 80mm)
  • 40 znaków (papier 80mm)
  • 40 znaków (papier 57mm)
  Szerokość papieru - 80 albo 57 mm
  Długość rolki papieru - 100 m
  prędkość wydruku - do 47 linii/s
  Obcinacz papieru - tak (ceramiczny)
  WYŚWIETLACZE
  ekran operatora - wspólny z wyświetlaczem klienta
  wyświetlacz klienta
  • charakterystyczny - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków
  • wolnostojący - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków (opcja)
  • podwieszany - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków (opcja)
  ZŁĄCZA
  Komunikacja z komputerem
  • Ethernet
  • 2 x RS232
  • 1 x USB
  Protokół komunikacyjny - POSNET /THERMAL
  Sterowanie szufladą - szuflada 6V, 12V, 18V, 24V
  ZASILANIE
  Zasilacz - 230V / 24V
  wbudowany akumulator - NiMH 7,2V/1600 mAh, gwarantujący wydruk min. 6000 linii
  Ładowarka samochodowa - brak
  Port USB typu B (Komunikacja PC)
  wymiary, WAGA, TEMPERATURY
  rozmiary
  • 143 x 144 x 181 mm (szer. X wys. X dł.) bez wyświetlacza klienta
  • 158 x 242 x 242 mm (szer. X wys. X dł.) z wyświetlaczem klienta
  Waga ~ 2,6 kg (z papierem)
  Dopuszczalne zakresy temperatur 5 – 40 ºC
  INNE
  Wyposażenie dodatkowe
  • szuflada kasowa Posnet SKL
  • szuflada kasowa Flip-top
  • szuflada kasowa znaczna i średnia

  • Najważniejsze funkcje
  • pamięć broniona z możliwością zdalnej archiwizacji informacji
  • zmiana waluty ewidencyjnej (eurofiskalizacja)
  • wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu
  • drukowanie faktur VAT (FV)
  • wydruki niefiskalne - superformatki
  • możliwość drukowania grafiki i kodów 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych
  • dodatkowa linia opisu dla każdej pozycji na paragonie
  • wydruk kodów kreskowych na paragonach (numer systemowy)
  • Ethernet i porty komunikacyjne - równoczesna obsługa kilku usług na rozmaitych portach TCP
  • tunelowanie portów COM
  • dostosowywana szerokość papieru
  • możliwość pracy w pionie i w poziomie
  • najróżniejsze wersje wyświetlacza (podwieszany, zintegrowany, wolnostojący)
  • czujnik bliskości końca papieru
  • monitor transakcji (zezwala na integrację drukarki z systemami videomonitoringu)
  • przypominanie o obowiązkowym przeglądzie okresowym

☆ Drukarka fiskalna Novitus BONO ONLINE, Bono ☆

Drukarka fiskalna Novitus BONO ONLINE, Bono Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna Novitus BONO ONLINE, Bono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna Novitus BONO ONLINE, Bono
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka fiskalna BONO Online po rehomologacji (Decyzja GUM ZPT 1/2023, program 210) to nasze kolejne urządzenie należące do rodziny ONLINE 2.0. Dzięki nowemu oprogramowaniu, drukarka została wyekwipowana w szereg innowacyjnych funkcji. Najważniejsza to możliwość rezygnacji z papierowego wydruku i pełna obsługa e-paragonu, a dzięki temu niższe koszty wykorzystywania urządzenia. Na dodatek drukarka może pracować w dwóch trybach, jako urządzenie ogólnego zastosowania albo jako wersja apteczna – wybór wersji dokonywany jest jednorazowo przez serwisanta w trakcie fiskalizacji drukarki. Zmieniliśmy także domyślne ustawienie portu komunikacyjnego z RS na USB, a w pudełku odnajdziesz wysokiej klasy przewód USB.

  Drukarka fiskalna BONO Online to nowoczesna technika, zamknięta w praktycznej i praktycznej obudowie z przeznaczeniem dla minimalnych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. BONO Online należy do segmentu najmocniej innowacyjnych urządzeń fiskalnych. Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa , a także skuteczny i trwały mechanizm drukujący!

  Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego producenta na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swym mechanizmie drukującym. Ma szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, na dodatek zawierających dowolne grafiki i kody QR.

  Drukarka fiskalna BONO Online to urządzenie fiskalne umożliwiające połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Z Centralnym Repozytorium Kas oraz programem sprzedaży drukarka może komunikować się przy pomocy charakterystycznej sieci komputerowej poprzez wbudowane złącze LAN, RS232 albo np. Dołączony do portu USB moduł Wi-Fi. Drukarka obsługuje najpopularniejsze na rynku protokoły komunikacyjne dla programów sprzedaży: Novitus i Novitus zgodny. Również najnowszy protokół Novitus XML.

  BONO online należy do nowej rodziny sprzętów Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niezrównanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza, a także 256MB pamięci operacyjnej. System LINUX gwarantuje zrównoważoną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na mnóstwo lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo informacji zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach sprzętów na świecie.

  DRUKARKA BONO ONLINE W SKRÓCIE:

  • Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet, a także WLAN (opcja)
  • 1 000 000 towarów w bazie
  • 7 stawek PTU do zaprogramowania
  • 40 znaków do dokładnego opisu towaru + 3 dodatkowe linie po 40 znaków
  • Obsługa waluty Euro i wielowalutowość
  • Nielimitowana liczba kasjerów na drukarce
  • Procesor 524 MHz
  • 256 MB pamięci RAM
  • 4.096 MB pamięci flash
  • System operacyjny LINUX
  • 2 wyświetlacze LCD - 132x32 pxl. Dla klienta i 132x64 pxl. Dla kasjera
  • 1024 grafik do zaprogramowania
  • Łączność 2x RS232, 1x Ethernet, 1x USB Host, 1x USB Device, moduł Wi-Fi (opcja), moduł GSM (opcja), moduł BT (opcja).
  • Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML
  • zastosowany serwer WWW
  • Możliwość wysyłania bez wydruku na papierze e-dokumentów: e-paragonu i e-faktury VAT

  WSPÓŁPRACA Z INNYMI URZĄDZENIAMI

  Drukarka wspiera akceptację kart płatniczych, jest możliwa współpraca z pinpadem, i systemami lojalnościowymi i doładowania pre-paid, a potwierdzenia płatności kartą, lojalnościowe albo zakupu pre-paid’a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.

  WYGODA głównie

  Szybka zamiana papieru w mechanizmie drukującym to podstawa. Wykorzystanie mechanizmu drukującego rodzaju „clamshell" sprawia, że ta operacja jest prosta, odbywa się na zasadzie: „wrzuć i pracuj". Ten wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy SEIKO, cicho i bardzo ekspresowo (prędkość wydruku 22 linie tekstu/s, ok. 84 mm) drukuje paragony oraz konieczne raporty i faktury VAT. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza „zagęszczaniem" wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni między wydrukami.

  staranna klawiatura drukarki jest podświetlana niebieskimi diodami, dzięki czemu jej obsługa jest nieskomplikowana i przyjemna. Klawisz nawigacyjny pomaga w poruszaniu się po rozbudowanym menu drukarki.

  Drukarka niezwykle szeroką gamę wydruków niefiskalnych, które można użyć do drukowania potwierdzeń, zestawień i innych dokumentów, koniecznych do funkcjonowania sklepu / producenta bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek. Dzięki modyfikacjom wielkości czcionek można drukować także obszerne kody cyfrowe i literowe, czytelne z obszernej odległości.

  WSZECHSTRONNOŚĆ KOMUNIKACJI

  Drukarka komunikuje się z komputerem poprzez konwencjonalne złącze USB i RS232 albo innowacyjnego złącza sieciowego LAN, przy pomocy najistotniej lubianego protokołu komunikacyjnego w Polsce. W drukarce BONO Online zaimplementowano protokół komunikacyjny Novitus XML istotnie usprawniający komunikację z webowymi systemami sprzedaży. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może posiadać do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży. W dodatku drukarkę BONO Online można doposażyć w moduły: WLAN, Bluetooth oraz GSM. Pamiętaj, iż twoje informacje są bronione poprzez moduł szyfrujący TPM, a także dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.

  ZARZĄDZAJ ZDALNIE - KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWLONEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI.

  Możesz teraz zdalnie pilnować urządzenie o ile jest podłączone do sieci. Zdalna komunikacja umożliwia na dodatek przeglądanie zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień lub prędkie zablokowanie dostępu.

  Dzięki zastosowaniu portów wirtualnych: PC i PC2 drukarka zezwala na sprzęgnięcie ze sobą najróżniejszych aplikacji, bez konieczności wykonywania w nich jakichkolwiek przeróbek. Jedna aplikacja (np. Program sprzedaży) wysyła paragony przez port PC, a druga (np. System kontrolujący albo system lojalnościowy) może je odczytywać z portu PC2. Istnieje możliwość zdefiniowania obu tych portów tak, by drukarka była podłączona jednym przewodem sieciowym do sieci komputerowej lub bezpośrednio do komputera jednym przewodem USB.

  znaczny I transparentnY ekran

  Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze graficzne. Wyświetlacz operatora ma 132 x 32 piksele a ekran klienta 132 x 64 piksele. Na wyświetlaczach tych drukarka bardzo precyzyjnie powiadamia kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.


☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus ☆

Drukarka fiskalna deon online marki Novitus Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Posnet Drukarka fiskalna trio online ☆

Posnet Drukarka fiskalna trio online Najniższa Cena Online

☆ Posnet Drukarka fiskalna trio online - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HD ONLINE ☆

DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HD ONLINE Najniższa Cena Online

☆ DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HD ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA ONLINE ☆

DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA ONLINE Najniższa Cena Online

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB MERA ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Elzab Drukarka fiskalna cube online ☆

Elzab Drukarka fiskalna cube online Najniższa Cena Online

☆ Elzab Drukarka fiskalna cube online - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Posnet Drukarka fiskalna thermal xl 2 online ☆

Posnet Drukarka fiskalna thermal xl 2 online Najniższa Cena Online

☆ Posnet Drukarka fiskalna thermal xl 2 online - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE ☆

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elzab
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  KOMPAKTOWA

  Przed Państwem ELZAB Zeta ONLINE - śladowa drukarka fiskalna, z pokaźnymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do znikomych i przeciętnych punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje mało miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka posiada 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy ekran na słupku (wymaga oddzielnego zakupu).
  W standardzie oferuje komunikację bezprzewodową (Bluetooth/WiFi),zaopatrzona jest również w złącze USB (wirtualna karta sieciowa), które można zastosować do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.
  Drukarka zezwala na wydruk faktur VAT i najróżniejszego typu wydruków niefiskalnych (tzw. Formatek).

  Warte podkreślenia
  • niewielkie gabaryty, pokaźne możliwości
  • komunikacja bezprzewodowa WiFi/BT w standardzie
  • wydruk faktur VAT
  • obsługa lubianych protokołów komunikacyjnych
  • możliwość podłączenia dopełniającego wyświetlacza
  • grafika w nagłówku i stopce
  • obsługa szuflady aktywnej poprzez złącze zasilania
  • dużo możliwości podłączenia do komputera
  • współpraca ze sklepami internetowymi (tryb klient połączenia LAN)
  • współpraca z kilkoma stanowiskami sprzedaży jednocześnie (system licencji)

  Przy zakupie dopełniającej licencji możliwość komunikacji równocześnie z dwoma portami sprzedaży RS232 i USB.

  Licencja dodatkowa dla drukarki ELZAB Zeta 500 zł netto.Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki fiskalne online – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki fiskalne online, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek fiskalnych online jest aktualizowany na bieżąco.

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE ☆

DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE Najniższa Cena Online

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE ☆

DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE Najniższa Cena Online

☆ DRUKARKA FISKALNA ELZAB ZETA ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE ☆

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elzab
 • Nazwa produktu: Drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  KOMPAKTOWA

  Przed Państwem ELZAB Zeta ONLINE - śladowa drukarka fiskalna, z pokaźnymi możliwościami, w niebanalnej cenie. Dedykowana jest do nieznacznych i przeciętnych punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niedużo miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka posiada 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy ekran na słupku (wymaga oddzielnego zakupu).
  W standardzie oferuje komunikację bezprzewodową (Bluetooth/WiFi),zaopatrzona jest jeszcze w złącze USB (wirtualna karta sieciowa), które można zastosować do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.
  Drukarka zezwala na wydruk faktur VAT i różnorodnego typu wydruków niefiskalnych (tzw. Formatek).

  Warte podkreślenia
  • śladowe gabaryty, obfite możliwości
  • komunikacja bezprzewodowa WiFi/BT w standardzie
  • wydruk faktur VAT
  • obsługa modnych protokołów komunikacyjnych
  • możliwość podłączenia dopełniającego wyświetlacza
  • grafika w nagłówku i stopce
  • obsługa szuflady aktywnej przez złącze zasilania
  • niemało możliwości podłączenia do komputera
  • współpraca ze sklepami internetowymi (tryb klient połączenia LAN)
  • współpraca z kilkoma stanowiskami sprzedaży równocześnie (system licencji)

  Przy zakupie dopełniającej licencji możliwość komunikacji jednocześnie z dwoma portami sprzedaży RS232 i USB.

  Licencja dodatkowa dla drukarki ELZAB Zeta 500 zł netto.


☆ Novitus Drukarka fiskalna bono online + programowanie i fiskalizacja gratis ☆

Novitus Drukarka fiskalna bono online + programowanie i fiskalizacja gratis Najniższa Cena Online

☆ Novitus Drukarka fiskalna bono online + programowanie i fiskalizacja gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus ☆

Drukarka fiskalna deon online marki Novitus Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fiskalna deon online marki Novitus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń


Podsumowanie, czyli jaka drukarka fiskalna online najlepsza?


Najlepsza drukarka fiskalna online w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka fiskalna online w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki fiskalne – Ranking na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych drukarek fiskalnych online nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek fiskalnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka fiskalna online opinie,
 • dobra drukarka fiskalna online cena,
 • drukarka fiskalna online ranking,
 • drukarka fiskalna online jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...