Ranking drukarek fotograficznych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek fotograficznych


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek fotograficznych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek fotograficznych,
 • TOP5 często wybieranych drukarek fotograficznych do zdjęć.

Jakie drukarki fotograficzne najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki fotograficzne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek fotograficznych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Anycubic Drukarka 3d photon mono x ☆

Anycubic Drukarka 3d photon mono x Najniższa Cena Online

☆ Anycubic Drukarka 3d photon mono x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Anycubic
 • Nazwa produktu: Anycubic Drukarka 3d photon mono x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka 3D Anycubic Photon Mono X

  Anycubic Photon Mono X to żywiczna drukarka 3D pracująca w technologi LCD o polu roboczym 192 x 120 x 245 mm. Drukarka ma monochromatyczny projektor LCD 4K o przekątnej 8.9", który odpowiada za emisję światła UV o długości fali 405 nm, które utwardza żywicę.

  Anycubic Photon Mono X

  Drukarka posiada zdejmowaną górną pokrywę, która po zdjęciu natychmiast wyłączy urządzenie. Funkcja zabezpiecza przed niekontrolowaną ekspozycją na światło UV projektora. Jest ona domyślnie włączona w urządzeniu. Czas naświetlania wynosi zaledwie 1,5 do 2 sekund. Maksymalna prędkość druku to 60 mm/h.

  konstrukcja osi Z to połączanie podwójnych szyn liniowych, silnika krokowego i nakrętki dystansowej. Polepsza to stabilność w trakcie ruchu i zmniejsza ryzyko przesunięcia warstwy. Drukarka udoskonaloną konstrukcję matrycy, która zagwarantuje jednolite, równomierne naświetlanie światłem UV. Ponadto monochromatyczny ekran LCD 4K o przekątnej 8,9" pozwala skrócić czas naświetlania wart, a także gwarantuje wysoką jakość oraz szczegółowość modeli 3D.

  skuteczny system chłodzenia

  Drukarka produktywny system chłodzenia, który jest oparty na podwójnych wentylatorach. System gwarantuje dużą stabilność pracy oraz długą żywotność urządzenia.

  Anycubic Slicer Software

  Razem z drukarką dostarczane jest oprogramowanie przeznaczone poprzez producenta. Slicer obsługuje choćby 8-krotny antyaliasing co powoduje, iż cięcie i podział modelu są jeszcze szybsze.


☆ Anycubic Drukarka 3d photon mono 4k ☆

Anycubic Drukarka 3d photon mono 4k Najniższa Cena Online

☆ Anycubic Drukarka 3d photon mono 4k - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Anycubic
 • Nazwa produktu: Anycubic Drukarka 3d photon mono 4k
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka 3D Anycubic Photon Mono 4K

  Anycubic Photon Mono 4K to żywiczna drukarka 3D pracująca w technice LCD o polu roboczym 132 x 80 x 165 mm. Drukarka posiada matrycę złożoną z 15 diod, która odpowiada za emisję światła UV o długości fali 405 nm. Urządzenie drukuje z rozdzielczością 3840 x 2400 pikseli (4K). Drukarka ma konstrukcję o wymiarze 383 x 227 x 222 mm i waży zaledwie 4,3 kg.

  Anycubic Photon Mono 4K

  Photon Mono 4K umożliwia drukowanie modeli o maksymalnym rozmiarze 132 x 80 x 165 mm. Pełna objętość wynosi 1,7l co daje dużo miejsca i swobodę tworzenia modeli o dowolnym kształcie. Drukarka wyposażona jest w ekran 4K, który ma łączną liczbę 9,2 miliona pikseli. Jest to wartość o 122% pokaźniejsza aniżeli ekrany LCD w drukarkach Photon, Photon Mono, a także modeli innych producentów, którzy stosują wyświetlacze 2K. Wysoka rozdzielczość zezwala na drukowanie szczegółowych modeli 3D.

  W drukarce zaimplementowano wyświetlacz o współczynniku kontrastu 400:1, który jest 100% obszerniejszy w sytuacji drukarek Photon, Photon Mono oraz konkurencyjnych konstrukcji o kontraście 200:1. Sprawia to, że modele posiadają ostre, wyraźne krawędzie i narożniki. Urządzenie drukuje z prędkością ≤ 5 cm/godzinę.

  Dodatkowa folia ochronna

  Dla zapewnienia udoskonalonej ochrony wysokiej klasy ekranu, drukarkę wyekwipowano w przeznaczoną i wymienną folię, która broni ekran przed zadrapaniami. Folia sprawia,wyświetlacz jest bardziej wytrzymały i wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.

  efektywna matryca

  Drukarka posiada matrycę, w której zamieszczono 15 jasnych diod LED. Anycubic Photon Mono 4 gwarantuje ≥ 90% jednolitości światła, a także natężenie ≤ 27 320 luksów na każdej warstwie. Pozwala to na szybszy proces druku 3D.

  Wysoka przepuszczalność światła

  Photon Mono 4K wyekwipowana jest w ekran, który posiada 7% przepuszczalności światła. Jest to wartość o 2,5 razy wyższa w przypadku Anycubic Photon. Wysoka przepuszczalność światła zezwala na szybkie drukowanie modeli 3D.

  wyświetlacz 6,2"

  Drukarka wyświetlacz o przekątnej 6,23", który jest o 29% obszerniejszy od ekranu stosowanego w Anycubic Photon (5,5''), a także o 8% większy od wyświetlacza w drukarce 3D Photon Mono.


☆ Instax Mini Link Drukarka fotograficzna FUJIFILM ☆

Instax Mini Link Drukarka fotograficzna FUJIFILM Najniższa Cena Online

☆ Instax Mini Link Drukarka fotograficzna FUJIFILM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Instax Mini Link Drukarka fotograficzna FUJIFILM
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  można powiedzieć dużo o drukarce instax mini link,bez wątpienia nie to, iż jest nieśmiała. W rzeczywistości ta niewielka piękność może pochwalić się imponującymi talentami do drukowania – dodatkowo na mini kliszy instax wielkości karty kredytowej.

  wszystko dzięki własnej super społecznościowej aplikacji mini link.korzyści:bezapelacyjnie minimalny rozmiar i niewyobrażalnie stylowy design, a wszystko to zwieńczone genialnym wykończeniem.drukowanie fotografii ze smartfona nie mogło być prostsze.

  wybierz tryb drukowania w aplikacji mini link, przesuń palcem w górę i voilà! twoje zdjęcie zostanie przeniesione do mini link i wydrukowane w mgnieniu oka.przełącz się w tryb zabawa i wskocz na rollercoaster kreatywnych możliwości.

  w aplikacji mini link korzystaj z mnóstwa szablonów, dodawaj tęcze, a nawet gryzmoły z ramek zaprojektowanych na każdą okazję.ciesz się niekończącą się zabawą, stwarzając zabawne wydruki razem z przyjaciółmi i rodziną.rozmiar zdjęcia 62 mm × 46 mm


☆ Fujifilm Drukarka instax mini link różowy ☆

Fujifilm Drukarka instax mini link różowy Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm Drukarka instax mini link różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FujiFilm
 • Nazwa produktu: Fujifilm Drukarka instax mini link różowy
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Można powiedzieć mnóstwo o drukarce Instax Mini Link,z całą pewnością nie to, iż jest nieśmiała. W rzeczywistości ta znikoma piękność może pochwalić się imponującymi talentami do drukowania – na dodatek na mini kliszy instax wielkości karty kredytowej.

  Wszystko dzięki własnej super społecznościowej aplikacji mini Link.Korzyści: zdecydowanie drobny wymiar i niewyobrażalnie szykowny design, a wszystko to zwieńczone świetnym wykończeniem. Drukowanie fotografii ze smartfona nie mogło być prostsze.

  Wybierz tryb drukowania w aplikacji mini Link, przesuń palcem w górę i voilà! Twoje zdjęcie zostanie przeniesione do mini Link i wydrukowane w mgnieniu oka. Przełącz się w tryb Zabawa i wskocz na rollercoaster kreatywnych możliwości.

  W aplikacji mini Link korzystaj z mnóstwa szablonów, dodawaj tęcze, a choćby gryzmoły z ramek zaprojektowanych na każdą okazję. Ciesz się niekończącą się zabawą, wytwarzając zabawne wydruki razem z przyjaciółmi i rodziną.

  rozmiar zdjęcia 62 mm × 46 mm...


☆ Hp Drukarka sprocket studio biały (0194850130779) ☆

Hp Drukarka sprocket studio biały (0194850130779) Najniższa Cena Online

☆ Hp Drukarka sprocket studio biały (0194850130779) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp Drukarka sprocket studio biały (0194850130779)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Bluetooth DO fotografii W FORMACIE 10x15 cm, do telefonów i smartfonów z oprogramowaniem Android i IOS. Możliwość druku fotografii w kolorze lub czarno-białych. Możliwość dodawania ramek i filtrów przez aplikację. Możliwość szerokiej modyfikacji fotografii w aplikacji. Szybkie sparowanie z telefonem poprzez Bluetooth....

☆ Drukarka hi-print marki Polaroid ☆

Drukarka hi-print marki Polaroid Najniższa Cena Online

☆ Drukarka hi-print marki Polaroid - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Polaroid
 • Nazwa produktu: Drukarka hi-print marki Polaroid
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Polaroid Hi-Print Uwiecznij, wydrukuj, naklej: z drukarką Polaroid Hi Print to takie proste. Przyjazna drukarka kompaktowa, która zmienia fotografie, zrzuty ekranu i cyfrowy świat treści z Twojego smartfona w wysokiej jakości samoprzylepne wydruki wielkości karty kredytowej.

  poprzez wykorzystanie cyklu termosublimacji do wydruku wytrzymałych na blaknięcie odbitek Polaroid Hi-Print dalej wypełnia lukę pomiędzy fotografią bezzwłoczną a cyfrową kreatywnością i tym razem przygotowała dla klientów drukarkę kompaktową klasy premium umożliwiającą wydruk obrazów o wymiarach 2x3 cale na samoprzylepnym papierze fotograficznym.

  Drukarka Polaroid Hi-Print najważniejsze właściwości: postępowa technologia druku cyfrowego w połączeniu z klasycznym, tęczowym designem producenta Polaroid. Wyraziste wydruki wysokiej jakości z warstwą samoprzylepną.

  fotografie w wymiarze karty kredytowej 2,1” x 3,4” (54 x 86 mm) Szybka, łatwa w obsłudze i kompaktowa drukarka termosublimacyjna do realizacji każdego pomysłu. Bezprzewodowa łączność przez interfejs Bluetooth umożliwiająca drukowanie odbitek od ręki.

  gratisowa aplikacja Polaroid Hi-Print na urządzenia mobilne umożliwiająca personalizację zdjęć. Odbitki oporne na wodę i plamy. Wydruk trwa mniej niż minutę. Proste w obsłudze wkłady, do których nie trzeba dokupywać osobnego tuszu.

  technika termosublimacji, dzięki której producent Polaroid poszerza swoją ofertę kompaktowych i nietrudnych w obsłudze drukarek mobilnych, umożliwia uzyskanie efektownych zdjęć w wysokiej rozdzielczości i o niezmiennej jakości.

  Drukarka Hi-Print wykorzystuje ciepło i wkłady zawierające wszystkie konieczne materiały, aby w czasie krótszym niżeli minuta przygotować ostateczny wydruk niepodatny na działanie wody. Dzięki samoprzylepnej warstwie fotografie z drukarki Hi-Print prosto nakleisz na szafce, wkleisz do swojego albumu itd.

  Drukarka Polaroid Hi-Print to pierwszy artykuł z linii sprzętów do błyskawicznej fotografii cyfrowej, który zostanie wypuszczony na rynek od czasu marcowego rebrandingu marki Polaroid. Świadczy to o niesłabnącym zaangażowaniu tej marki w dbałość o tradycje marki Polaroid, czyli przekształcanie wspomnień w gotowe odbitki.

  Drukarka Hi-Print zmienia zdjęcia i wspomnienia zapisane na urządzeniach mobilnych w gotowe odbitki za pośrednictwem aplikacji dostępnej w systemach iOS i Android. Za pomocą aplikacji Polaroid Hi-Print użytkownicy mogą jeszcze bardziej wykazać się kreatywnością dzięki bogatej palecie narzędzi do edycji zdjęć, w tym filtrom, nakładkom, obramowaniom, możliwości dodania tekstu, naklejek itd.

  Do drukarki Polaroid Hi-Print pasują wkłady papierowe o rozmiarach 2,1 na 3,4 cali (54 × 86 mm), które umożliwiają uzyskanie wyrazistych odbitek. Te wkłady do termosublimacji zawierają wszystkie niezbędne materiały, w tym folię kolorową i 10 arkuszy papieru fotograficznego.

  W każdym opakowaniu znajdują się dwa wkłady. To wszystko, czego Ci potrzeba, żeby wydrukować nieduże odbitki zdjęć o wiernie oddanych kolorach, które możes


☆ Drukarka step printer biały marki Kodak ☆

Drukarka step printer biały marki Kodak Najniższa Cena Online

☆ Drukarka step printer biały marki Kodak - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KODAK
 • Nazwa produktu: Drukarka step printer biały marki Kodak
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Najmniejsza drukarka natychmiastowa do telefonów. KODAK STEP PRINTER to urządzenie, które pozwala cieszyć się natychmiastowym wydrukiem zdjęć bez konieczności posiadania aparatu do zdjęć natychmiastowych....

☆ Kodak Drukarka dock pd460 (0192143001010) ☆

Kodak Drukarka dock pd460 (0192143001010) Najniższa Cena Online

☆ Kodak Drukarka dock pd460 (0192143001010) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KODAK
 • Nazwa produktu: Kodak Drukarka dock pd460 (0192143001010)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Bluetooth do zdjęć w formacie 10x15 cm, do telefonów z oprogramowaniem Android i IOS. Wysokiej jakości druk w technice Kodak 4Pass z procesem laminowania, dzięki któremu fotografie nie blakną i są niepodatne na wodę....

☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) ☆

Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) Najniższa Cena Online

☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AGFAPHOTO
 • Nazwa produktu: Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Mini drukarka bluetooth do telefonu, smartfona lub tabletu. W pełni kompatybilna z systemem Android oraz IOS. Drukarka umożliwia drukowanie czarno-białej grafiki (zdjęć, notatek, grafik, stron internetowych) z telefonu. Wydruk odbywa się na białym albo kolorowym papierze 57mm w wersji samoprzylepnej lub nie....

☆ Drukarka HP Sprocket Różowy ☆

Drukarka HP Sprocket Różowy Najniższa Cena Online

☆ Drukarka HP Sprocket Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Drukarka HP Sprocket Różowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  HP SPROCKET to malutka drukarka umożliwiająca natychmiastowy wydruk, wysokiej jakości zdjęć, wykonywanych naszym telefonem, smartfonem lub tabletem mającym system operacyjny ANDROID lub IOS. Wydruk na papierze samoprzypelnym ZINK, w komplecie 10 sztuk wkładów....


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki fotograficzne – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki fotograficzne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek fotograficznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi ☆

Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Drukarka fotograficzna mi marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka przenośna Xiaomi Portable Printer Zink BT przenośna drukarka Xiaomi działa na technice ZINK, bez atramentu. Można wydrukować zdjęcia w każdym miejscu. Oficjalna europejska dystrybucja, wersja Global/EU..

  Wysoka rozdzielczość drukowanych zdjęć Mini drukarka fotograficzna Xiaomi wykorzystuje technologię druku termicznego (ZINK), która oferuje rozdzielczość 313x400 dpi, co oznacza, iż może dokładnie wyświetlić każdy szczegół obrazu.

  możliwe jest drukowanie na papierze fotograficznym o maksymalnym rozmiarze 2x3 cale (50mmx76mm). Zdjęcie w mniej niż minutę! Drukarka potrzebuje około 45 sekund na wydrukowanie jednej strony i obsługuje formaty plików JPEG i PNG.

  Drukarka kieszonkowa Drukarka znamionuje się kompaktowym i stylowym stylem, waży zaledwie 181 gramów, dzięki temu urządzenie jest wyjątkowo komfortowe i ergonomiczne. Zaimplementowany materiał ABS i PC sprawia, iż urządzenie jest wytrzymałe na wysokie temperatury i wstrząsy, a sam materiał jest nieprzystępny do odkształcenia.

  Prosta obsługa minimalistyczny fason urządzenia eksponuje się tylko jednym przyciskiem na obudowie, a dzięki zaimplementowanej technice ZINK drukowanie jest dziecinne proste, do wydruku niezbędna jest tylko termiczna kartka papieru fotograficznego ZINK- która dzięki innowacyjnej technologii nie wymaga użycia atramentu.

  Połączenie Bluetooth dla wielu Urządzenie łączy się z telefonem poprzez kanon Bluetooth 5.0, nie jest wymagana potrzeba połączenia się z siecią Wi-Fi. Umożliwiona jest obsługa wielu osób w tym samym czasie.

  Prosta wymiana wkładów Krok 1: Otwórz pokrywę tacy drukarki Krok 2: Włóż papier fotograficzny do drukarki i ustaw kod kreskowy pomarańczowej karty kalibracyjnej w dół (zalecane-umieść cały komplet, pomarańczowa karta kalibracyjna musi być umieszczona u dołu) Krok 3: Zamknij pokrywę tacy drukarki Skanuj fotografie AR Po prostu nagraj lub prześlij dowolny film w trakcie drukowania fotografii, a będziesz mógł zobaczyć prawdziwe i dynamiczne zdjęcia AR w dowolnym momencie, skanując fotografie..

  Najważniejsze mocne strony urządzenia: Drukarka do zdjęć, ma minimalne wymiary, więc można ją wziąć ze sobą wszędzie. Starczy 45 sekund i zdjęcie gotowe! technika ZINK, oparta na druku termicznym, zagwarantuje zdjęcia z doskonałą jakością.

  EKO technologia - druk bez wkładów atramentowych, taśm ani tonerów Prosta obsługa urządzenia Drukowanie zdjęć AR - o wyjątkowo czystym obrazie i kolorach Specyfikacja technologiczna: technologia druku: ZERO INK Rozdzielczość druku: 313 x 400 dpi Obsługiwany format plików: JPEG, PNG System: Android 4.1 albo nowszy, iOS 9.0 albo nowszy.

  Bluetooth: 5.0 Bateria: 500 mAh Żywotność baterii: 20 wydruków rozmiary: 12,4 x 8,5 x 2,46 cm Waga: 181 gramów Materiał: PC + ABS.


☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) ☆

Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) Najniższa Cena Online

☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AGFAPHOTO
 • Nazwa produktu: Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Mini drukarka bluetooth do telefonu, smartfona albo tabletu. W pełni kompatybilna z systemem Android, a także IOS. Drukarka zezwala na drukowanie czarno-białej grafiki (zdjęć, notatek, grafik, stron internetowych) z telefonu. Wydruk odbywa się na białym albo kolorowym papierze 57mm w wersji samoprzylepnej albo nie....

☆ Drukarka hi-print marki Polaroid ☆

Drukarka hi-print marki Polaroid Najniższa Cena Online

☆ Drukarka hi-print marki Polaroid - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Polaroid
 • Nazwa produktu: Drukarka hi-print marki Polaroid
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Polaroid Hi-Print Uwiecznij, wydrukuj, naklej: z drukarką Polaroid Hi Print to takie proste. Przyjazna drukarka kompaktowa, która zmienia zdjęcia, zrzuty ekranu i cyfrowy świat treści z Twojego smartfona w wysokiej jakości samoprzylepne wydruki wielkości karty kredytowej.

  poprzez użycie cyklu termosublimacji do wydruku opornych na blaknięcie odbitek Polaroid Hi-Print dalej wypełnia lukę pomiędzy fotografią bezzwłoczną a cyfrową kreatywnością i tym razem przygotowała dla klientów drukarkę kompaktową klasy premium umożliwiającą wydruk obrazów o wymiarach 2x3 cale na samoprzylepnym papierze fotograficznym.

  Drukarka Polaroid Hi-Print najważniejsze atrybuty: nowoczesna technika druku cyfrowego w połączeniu z tradycyjnym, tęczowym designem marki Polaroid. Wyraziste wydruki wysokiej jakości z warstwą samoprzylepną.

  zdjęcia w wymiarze karty kredytowej 2,1” x 3,4” (54 x 86 mm) Szybka, nietrudna w obsłudze i kompaktowa drukarka termosublimacyjna do realizacji każdego pomysłu. Bezprzewodowa łączność poprzez interfejs Bluetooth umożliwiająca drukowanie odbitek od ręki.

  bezpłatna aplikacja Polaroid Hi-Print na urządzenia mobilne umożliwiająca personalizację fotografii. Odbitki wytrzymałe na wodę i plamy. Wydruk trwa mniej niżeli minutę. Nietrudne w obsłudze wkłady, do których nie trzeba dokupywać osobnego tuszu.

  technika termosublimacji, dzięki której producent Polaroid poszerza swoją ofertę kompaktowych i przystępnych w obsłudze drukarek mobilnych, zezwala na uzyskanie pięknych zdjęć w wysokiej rozdzielczości i o niezmiennej jakości.

  Drukarka Hi-Print wykorzystuje ciepło i wkłady zawierające wszystkie potrzebne materiały, by w czasie krótszym niż minuta przygotować ostateczny wydruk niepodatny na działanie wody. Dzięki samoprzylepnej warstwie fotografie z drukarki Hi-Print z łatwością nakleisz na szafce, wkleisz do swojego albumu itd.

  Drukarka Polaroid Hi-Print to pierwszy artykuł z linii sprzętów do błyskawicznej fotografii cyfrowej, który zostanie wypuszczony na rynek od czasu marcowego rebrandingu producenta Polaroid. Świadczy to o niesłabnącym zaangażowaniu tej firmy w dbałość o tradycje marki Polaroid, czyli przekształcanie wspomnień w gotowe odbitki.

  Drukarka Hi-Print zmienia zdjęcia i wspomnienia zapisane na urządzeniach mobilnych w gotowe odbitki za pośrednictwem aplikacji przystępnej w systemach iOS i Android. Przy pomocy aplikacji Polaroid Hi-Print użytkownicy mogą jeszcze bardziej wykazać się kreatywnością dzięki bogatej palecie narzędzi do edycji fotografii, w tym filtrom, nakładkom, obramowaniom, możliwości dodania tekstu, naklejek itd.

  Do drukarki Polaroid Hi-Print pasują wkłady papierowe o wymiarach 2,1 na 3,4 cali (54 × 86 mm), które zezwalają na uzyskanie wyrazistych odbitek. Te wkłady do termosublimacji zawierają wszystkie konieczne materiały, w tym folię kolorową i 10 arkuszy papieru fotograficznego.

  W każdym opakowaniu znajdują się dwa wkłady. To wszystko, czego Ci potrzeba, żeby wydrukować minimalne odbitki zdjęć o wiernie oddanych kolorach, które możes


☆ Drukarka step printer biały marki Kodak ☆

Drukarka step printer biały marki Kodak Najniższa Cena Online

☆ Drukarka step printer biały marki Kodak - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KODAK
 • Nazwa produktu: Drukarka step printer biały marki Kodak
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Najmniejsza drukarka natychmiastowa do telefonów. KODAK STEP PRINTER to urządzenie, które pozwala cieszyć się natychmiastowym wydrukiem fotografii bez konieczności posiadania aparatu do zdjęć natychmiastowych....

☆ Fujifilm Drukarka instax mini link różowy ☆

Fujifilm Drukarka instax mini link różowy Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm Drukarka instax mini link różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FujiFilm
 • Nazwa produktu: Fujifilm Drukarka instax mini link różowy
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Można powiedzieć niemało o drukarce Instax Mini Link,z całą pewnością nie to, że jest nieśmiała. W rzeczywistości ta znikoma piękność może pochwalić się imponującymi talentami do drukowania – dodatkowo na mini kliszy instax wielkości karty kredytowej.

  Wszystko dzięki własnej super społecznościowej aplikacji mini Link.Korzyści: niezaprzeczalnie niewiele znaczący rozmiar i niewyobrażalnie wytworny design, a wszystko to zwieńczone nadzwyczajnym wykończeniem. Drukowanie fotografii ze smartfona nie mogło być prostsze.

  Wybierz tryb drukowania w aplikacji mini Link, przesuń palcem w górę i voilà! Twoje zdjęcie zostanie przeniesione do mini Link i wydrukowane w mgnieniu oka. Przełącz się w tryb Zabawa i wskocz na rollercoaster kreatywnych możliwości.

  W aplikacji mini Link korzystaj z mnóstwa szablonów, dodawaj tęcze, a nawet gryzmoły z ramek zaprojektowanych na każdą okazję. Ciesz się niekończącą się zabawą, tworząc zabawne wydruki razem z przyjaciółmi i rodziną.

  wymiar fotografie 62 mm × 46 mm...Podsumowanie, czyli jaka drukarka fotograficzna do zdjęć najlepsza?


Najlepsza drukarka fotograficzna do zdjęć w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka fotograficzna do zdjęć w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki fotograficzne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych drukarek fotograficznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek fotograficznych do zdjęć.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka fotograficzna do zdjęć opinie,
 • dobra drukarka fotograficzna do zdjęć cena,
 • drukarka fotograficzna do zdjęć ranking,
 • drukarka fotograficzna do zdjęć jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...