Ranking drukarek fotograficznych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek fotograficznych


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek fotograficznych. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek fotograficznych,
 • TOP5 często wybieranych drukarek fotograficznych do zdjęć.

Jakie drukarki fotograficzne najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki fotograficzne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek fotograficznych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Fujifilm Drukarka link wide biały ☆

Fujifilm Drukarka link wide biały Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm Drukarka link wide biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FUJIFILM
 • Nazwa produktu: Fujifilm Drukarka link wide biały
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  to właśnie to. Nieszablonowa i niezwykła, a jednak w zasięgu każdego. Oto drukarka instax link wide, która oferuje największe odbitki spomiędzy wszelkich urządzeń w linii instax. Szerokoformatowa drukarka do smartfonów, którą musi mieć każdy.korzyści: za pomocą aplikacji link wide wybierz zdjęcie, które chcesz wydrukować i bierz się do roboty!

  dodaj tekst, zmień wymiar, zastosuj filtr, eksperymentuj z kontrastem – możliwości są nieograniczone. Dzięki dostępowi do ponad 30 szablonów z możliwością dalszej edycji, możesz znaleźć swoją inspirację, zarejestrować ją w kadrze, dokonać zmian, dodać tekst, wykorzystać inne zdjęcie jako tło, a następnie wydrukować i podzielić się konsekwencją.

  chwyć długopis, naszkicuj coś fajnego, sfotografuj obrazek z poziomu aplikacji w swym smartfonie i patrz, jak apka wycina twój szkic. Następnie umieszczaj go na swoich zdjęciach, edytuj i drukuj odbitki.

  uruchom tryb "nagraj dźwięk", zrób nagranie, dodaj je do swojego zdjęcia, a następnie zeskanuj, aby odsłuchać. Dodaj swym zdjęciom więcej smaku, umieszczając na nich kod qr, który po zeskanowaniu zalinkuje do wybranej przez ciebie strony www.

  dwa razy szerszy niżeli wkład instax mini, wytworzony by w pełni wykorzystać pokaźniejszy format. Film wide wciąż wykorzystuje tę samą wysokiej jakości technologię, której przecież oczekujesz od fujifilm.


☆ Fujifilm instax mini link 2 (biały) (4547410476385) ☆

Fujifilm instax mini link 2 (biały) (4547410476385) Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm instax mini link 2 (biały) (4547410476385) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fujifilm
 • Nazwa produktu: Fujifilm instax mini link 2 (biały) (4547410476385)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  mini link 2, pierwsza drukarka do smartfonów łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym w tak szczególnie prosty, a równocześnie pełen zabawy sposób. Dlaczego miałbyś jedynie drukować, gdy możesz kreować prawdziwe perełki w rozmiarze karty kredytowej, prezentujące twoje przygody?korzyści: przytrzymaj przycisk funkcji na drukarce mini link 2 i zacznij wymachiwać rękami, aby wejść w wirtualny świat instaxair.

  jeśli drukarka wibruje, to znaczy, iż działa, więc cokolwiek tylko zechcesz narysować – czy to parasol, jakieś zawijasy czy nawet serduszko - pojawi się na twoim zdjęciu. W aplikacji mini link na smartfonie wybierz fotkę, którą chcesz wydrukować i zaznacz ją.

  dodaj tekst, zmień rozmiar, nałóż filtr graficzny, pobaw się kontrastem, następnie połącz się bezprzewodowo z mini link 2 i przeciągnij zdjęcie do góry, żeby wysłać je do drukarki. Dzięki ponad 1600 dostępnym w apce wzorom „naklejek", które można dodać do zdjęć przed ich wydrukowaniem, za każdym razem można znaleźć odpowiednią na każdą okazję ( aby zakryć tego nieznajomego mistrza drugiego planu na zdjęciu).

  nieduża i lekka, z obudową o eleganckiej prążkowanej fakturze – drukarka mini link 2 naprawdę może się podobać. Ładny świecący pasek led wokół przycisku instax oznajmia o aktualnym statusie i trybie aplikacji przenośnej, zaś przycisk funkcji na górnej ściance pozwala na rysowanie w rzeczywistości zwiększonej.


☆ Drukarka FUJIFILM Link Wide Szary (4547410455649) ☆

Drukarka FUJIFILM Link Wide Szary (4547410455649) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka FUJIFILM Link Wide Szary (4547410455649) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FUJIFILM
 • Nazwa produktu: Drukarka FUJIFILM Link Wide Szary (4547410455649)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  to właśnie to. Unikatowa i niezwykła, a jednak w zasięgu każdego. Oto drukarka instax link wide, która proponuje największe odbitki spośród wszystkich urządzeń w linii instax. Szerokoformatowa drukarka do smartfonów, którą musi posiadać każdy.korzyści: za pomocą aplikacji link wide wybierz zdjęcie, które chcesz wydrukować i bierz się do roboty!

  dodaj tekst, zmień wymiar, zastosuj filtr, eksperymentuj z kontrastem – możliwości są nieograniczone. Dzięki dostępowi do ponad 30 szablonów z możliwością dalszej edycji, możesz znaleźć swoją inspirację, zarejestrować ją w kadrze, dokonać zmian, dodać tekst, wykorzystać inne zdjęcie jako tło, a następnie wydrukować i podzielić się wynikiem.

  chwyć długopis, naszkicuj coś fajnego, sfotografuj obrazek z poziomu aplikacji w swym smartfonie i patrz, jak apka wycina twój szkic. Następnie umieszczaj go na swoich zdjęciach, edytuj i drukuj odbitki.

  uruchom tryb "nagraj dźwięk", zrób nagranie, dodaj je do swojego zdjęcia, a następnie zeskanuj, aby odsłuchać. Dodaj swoim zdjęciom więcej smaku, umieszczając na nich kod qr, który po zeskanowaniu zalinkuje do wybranej przez ciebie strony www.

  dwa razy szerszy aniżeli wkład instax mini, wykonany żeby w pełni użyć pokaźniejszy format. Film wide wciąż wykorzystuje tę samą wysokiej jakości technikę, której przecież oczekujesz od fujifilm.


☆ Canon Selphy CP1500 (biały) (4549292194760) ☆

Canon Selphy CP1500 (biały) (4549292194760) Najniższa Cena Online

☆ Canon Selphy CP1500 (biały) (4549292194760) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Selphy CP1500 (biały) (4549292194760)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie obustronne:nie;Wejście na karty pamięci:SD, SDHC, SDXC, microSD, microSDHC, microSDXC;Gwarancja:12 miesięcy;Kolor:biały;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi;Maksymalna szybkość drukowania czarno-białego:1,3 stron na min.;Maksymalna prędkość drukowania w odcieniu:1,3 stron na min.;Maksymalny rozmiar drukowania w pionie:100;Maksymalny rozmiar drukowania w poziomie:148;Możliwość nadruków na płytach:nie;Obsługiwane systemy:Windows 10/8.1/8/7 z dodatkiem SP1;Rozdzielczość DPI pionowa:300;Rozdzielczość DPI pozioma:300;Rozdzielczość drukowania:300 dpi;wariant:termosublimacyjna;Waga:0,8 kg;Bezpośrednie drukowanie z aparatu (PictBridge):tak;wymiary:182,2 x 57,6 x 133 mm;Złącze USB:tak


☆ Anycubic Drukarka 3d photon mono x ☆

Anycubic Drukarka 3d photon mono x Najniższa Cena Online

☆ Anycubic Drukarka 3d photon mono x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Anycubic
 • Nazwa produktu: Anycubic Drukarka 3d photon mono x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka 3D Anycubic Photon Mono X

  Anycubic Photon Mono X to żywiczna drukarka 3D pracująca w technologi LCD o polu roboczym 192 x 120 x 245 mm. Drukarka ma monochromatyczny projektor LCD 4K o przekątnej 8.9", który odpowiada za emisję światła UV o długości fali 405 nm, które utwardza żywicę.

  Anycubic Photon Mono X

  Drukarka posiada zdejmowaną górną pokrywę, która po zdjęciu natychmiast wyłączy urządzenie. Funkcja zabezpiecza przed niekontrolowaną ekspozycją na światło UV projektora. Jest ona domyślnie włączona w urządzeniu. Czas naświetlania wynosi zaledwie 1,5 do 2 sekund. Maksymalna prędkość druku to 60 mm/h.

  konstrukcja osi Z to połączanie podwójnych szyn liniowych, silnika krokowego i nakrętki dystansowej. Polepsza to stabilność w trakcie ruchu i zmniejsza ryzyko przesunięcia warstwy. Drukarka udoskonaloną konstrukcję matrycy, która zagwarantuje jednolite, równomierne naświetlanie światłem UV. Ponadto monochromatyczny ekran LCD 4K o przekątnej 8,9" pozwala skrócić czas naświetlania wart, a także gwarantuje wysoką jakość oraz szczegółowość modeli 3D.

  skuteczny system chłodzenia

  Drukarka produktywny system chłodzenia, który jest oparty na podwójnych wentylatorach. System gwarantuje dużą stabilność pracy oraz długą żywotność urządzenia.

  Anycubic Slicer Software

  Razem z drukarką dostarczane jest oprogramowanie przeznaczone poprzez producenta. Slicer obsługuje choćby 8-krotny antyaliasing co powoduje, iż cięcie i podział modelu są jeszcze szybsze.


☆ Drukarka HP Sprocket Różowy ☆

Drukarka HP Sprocket Różowy Najniższa Cena Online

☆ Drukarka HP Sprocket Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Drukarka HP Sprocket Różowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  HP SPROCKET to malutka drukarka umożliwiająca natychmiastowy wydruk, wysokiej jakości zdjęć, wykonywanych naszym telefonem, smartfonem lub tabletem mającym system operacyjny ANDROID lub IOS. Wydruk na papierze samoprzypelnym ZINK, w komplecie 10 sztuk wkładów....

☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) ☆

Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) Najniższa Cena Online

☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AGFAPHOTO
 • Nazwa produktu: Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Mini drukarka bluetooth do telefonu, smartfona lub tabletu. W pełni kompatybilna z systemem Android oraz IOS. Drukarka umożliwia drukowanie czarno-białej grafiki (zdjęć, notatek, grafik, stron internetowych) z telefonu. Wydruk odbywa się na białym albo kolorowym papierze 57mm w wersji samoprzylepnej lub nie....

☆ Drukarka step printer biały marki Kodak ☆

Drukarka step printer biały marki Kodak Najniższa Cena Online

☆ Drukarka step printer biały marki Kodak - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KODAK
 • Nazwa produktu: Drukarka step printer biały marki Kodak
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Najmniejsza drukarka natychmiastowa do telefonów. KODAK STEP PRINTER to urządzenie, które pozwala cieszyć się natychmiastowym wydrukiem zdjęć bez konieczności posiadania aparatu do zdjęć natychmiastowych....

☆ Hp Drukarka sprocket studio biały (0194850130779) ☆

Hp Drukarka sprocket studio biały (0194850130779) Najniższa Cena Online

☆ Hp Drukarka sprocket studio biały (0194850130779) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp Drukarka sprocket studio biały (0194850130779)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Bluetooth DO fotografii W FORMACIE 10x15 cm, do telefonów i smartfonów z oprogramowaniem Android i IOS. Możliwość druku fotografii w kolorze lub czarno-białych. Możliwość dodawania ramek i filtrów przez aplikację. Możliwość szerokiej modyfikacji fotografii w aplikacji. Szybkie sparowanie z telefonem poprzez Bluetooth....

☆ Hp Drukarka sprocket kolor bluetooth czarny ☆

Hp Drukarka sprocket kolor bluetooth czarny Najniższa Cena Online

☆ Hp Drukarka sprocket kolor bluetooth czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp Drukarka sprocket kolor bluetooth czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  mobilna drukarka fotograficzna HP Sprocket to poręczne, drobne urządzenie, które dzięki niewielkim wymiarom zawsze można mieć pod ręką. Ta piękna, wysmakowana drukarka zmieści się nawet w kieszeni. Waży jedynie 175 g i ma kompaktowe rozmiary. Jest więc stanowczo lekka i wyjątkowo praktyczna....


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki fotograficzne – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki fotograficzne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek fotograficznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) ☆

Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) Najniższa Cena Online

☆ Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AGFAPHOTO
 • Nazwa produktu: Agfaphoto Drukarka realipix pocket p biały (3760265541928)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Mini drukarka bluetooth do telefonu, smartfona albo tabletu. W pełni kompatybilna z systemem Android, a także IOS. Drukarka zezwala na drukowanie czarno-białej grafiki (zdjęć, notatek, grafik, stron internetowych) z telefonu. Wydruk odbywa się na białym albo kolorowym papierze 57mm w wersji samoprzylepnej albo nie....

☆ Drukarka hi-print marki Polaroid ☆

Drukarka hi-print marki Polaroid Najniższa Cena Online

☆ Drukarka hi-print marki Polaroid - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Polaroid
 • Nazwa produktu: Drukarka hi-print marki Polaroid
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Polaroid Hi-Print Uwiecznij, wydrukuj, naklej: z drukarką Polaroid Hi Print to takie proste. Przyjazna drukarka kompaktowa, która zmienia zdjęcia, zrzuty ekranu i cyfrowy świat treści z Twojego smartfona w wysokiej jakości samoprzylepne wydruki wielkości karty kredytowej.

  poprzez użycie cyklu termosublimacji do wydruku opornych na blaknięcie odbitek Polaroid Hi-Print dalej wypełnia lukę pomiędzy fotografią bezzwłoczną a cyfrową kreatywnością i tym razem przygotowała dla klientów drukarkę kompaktową klasy premium umożliwiającą wydruk obrazów o wymiarach 2x3 cale na samoprzylepnym papierze fotograficznym.

  Drukarka Polaroid Hi-Print najważniejsze atrybuty: nowoczesna technika druku cyfrowego w połączeniu z tradycyjnym, tęczowym designem marki Polaroid. Wyraziste wydruki wysokiej jakości z warstwą samoprzylepną.

  zdjęcia w wymiarze karty kredytowej 2,1” x 3,4” (54 x 86 mm) Szybka, nietrudna w obsłudze i kompaktowa drukarka termosublimacyjna do realizacji każdego pomysłu. Bezprzewodowa łączność poprzez interfejs Bluetooth umożliwiająca drukowanie odbitek od ręki.

  bezpłatna aplikacja Polaroid Hi-Print na urządzenia mobilne umożliwiająca personalizację fotografii. Odbitki wytrzymałe na wodę i plamy. Wydruk trwa mniej niżeli minutę. Nietrudne w obsłudze wkłady, do których nie trzeba dokupywać osobnego tuszu.

  technika termosublimacji, dzięki której producent Polaroid poszerza swoją ofertę kompaktowych i przystępnych w obsłudze drukarek mobilnych, zezwala na uzyskanie pięknych zdjęć w wysokiej rozdzielczości i o niezmiennej jakości.

  Drukarka Hi-Print wykorzystuje ciepło i wkłady zawierające wszystkie potrzebne materiały, by w czasie krótszym niż minuta przygotować ostateczny wydruk niepodatny na działanie wody. Dzięki samoprzylepnej warstwie fotografie z drukarki Hi-Print z łatwością nakleisz na szafce, wkleisz do swojego albumu itd.

  Drukarka Polaroid Hi-Print to pierwszy artykuł z linii sprzętów do błyskawicznej fotografii cyfrowej, który zostanie wypuszczony na rynek od czasu marcowego rebrandingu producenta Polaroid. Świadczy to o niesłabnącym zaangażowaniu tej firmy w dbałość o tradycje marki Polaroid, czyli przekształcanie wspomnień w gotowe odbitki.

  Drukarka Hi-Print zmienia zdjęcia i wspomnienia zapisane na urządzeniach mobilnych w gotowe odbitki za pośrednictwem aplikacji przystępnej w systemach iOS i Android. Przy pomocy aplikacji Polaroid Hi-Print użytkownicy mogą jeszcze bardziej wykazać się kreatywnością dzięki bogatej palecie narzędzi do edycji fotografii, w tym filtrom, nakładkom, obramowaniom, możliwości dodania tekstu, naklejek itd.

  Do drukarki Polaroid Hi-Print pasują wkłady papierowe o wymiarach 2,1 na 3,4 cali (54 × 86 mm), które zezwalają na uzyskanie wyrazistych odbitek. Te wkłady do termosublimacji zawierają wszystkie konieczne materiały, w tym folię kolorową i 10 arkuszy papieru fotograficznego.

  W każdym opakowaniu znajdują się dwa wkłady. To wszystko, czego Ci potrzeba, żeby wydrukować minimalne odbitki zdjęć o wiernie oddanych kolorach, które możes


☆ Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! ☆

Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Drukarka selphy cp1300 biały + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport!
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Canon SELPHY CP1300

  Stylowa, kompaktowa i szybka. Ta bezprzewodowa drukarka do fotografii nieprzeciętnie pasuje do tworzenia unikatowych odbitek ze fotografii w zgodnych urządzeniach inteligentnych, aparatach fotograficznych i nie tylko.

  bardzo prędkie drukowanie mistrzowskiej jakości odbitek z maszyn inteligentnych i nie tylko

  Ta mobilna drukarka fotograficzna z łącznością Wi-Fi pozwala szybko i w wyśmienitej jakości wydrukować fotografie przesłane ze zgodnych maszyn inteligentnych, aparatów fotograficznych i nie tylko – w każdym miejscu i czasie. Liczne układy i opcje losowego rozmieszczania pozwalają na udostępnianie cennych wspomnień w niezwykły sposób.

  Szczegółowe informacje techniczne
  System Drukowania
  Sposób

  System druku termosublimacyjnego

  Rozdzielczość maksymalna

  300 x 300 dpi

  barwy

  Atrament w 3 kolorach (żółty, błękitny, amarantowy) z warstwą ochronną
  256 stopni na odcień (24­bitowa głębia koloru)


  Nośniki i kasety
  Format pocztówki

  148 × 100 mm – KP-36IP, RP-108, RP-1080V

  Format karty kredytowej

  86 × 54 mm – [KC-36IP]1

  Naklejki w formacie karty kredytowej

  86 × 54 mm – [KC-18IF]2

  Naklejki kwadratowe

  50 × 50 mm – [KC-18IS]3

  Miniaturowe naklejki

  22,0 × 17,3 mm (8 naklejek na arkuszu) – [KC-18IL]4

  Kaseta z atramentem

  dołączone do nośników

  trwałość odbitki

  Odbitki trwałe poprzez 100 lat5


  Podawanie nośnika
  Podajnik arkuszy

  automatyczne podawanie z kasety na papier


  szybkości Drukowania
  Format pocztówki

  około 47 s6

  Format karty kredytowej

  około 27 s7

  Naklejki w formacie karty kredytowej

  około 27 s8

  Miniaturowe naklejki

  około 27 s9


  Drukowanie
  Tryby pracy drukarki

  wybór i drukowanie (wybór pojedynczych zdjęć i liczby kopii drukowania zestawowego), drukowanie wszelkich zdjęć (dobór wszystkich fotografii i liczby kopii drukowania pakietowego), DPOF Image Print, przedrukowywanie, drukowanie fotografii legitymacyjnych (typowe / niestandardowe / podwójne)

  Ustawienia drukowania

  Wykończenie wydruku:
  lśniące, półbłyszczące (wzór 1 / wzór 2 / wzór 3)
  Układ obrazu:
  obramowanie (z ramką / bez ramki), układ strony (zdjęć na stronie: 1/2/4/8, 2 fotografie o stałej wielkości na stronie (tło (białe/czarne) / środek), pasek odbitek 2 × 6, miniatury, losowo (8/20 fotografii na stronie (możliwość podłączenia kilku urządzeń inteligentnych przy pomocy aplikacji Canon PRINT)10 / orientacja (pozioma/pionowa) / tło (białe/czarne))
  Obróbka obrazu:
  Inteligentne wykrywanie sceny i twarzy przy pomocy funkcji Image Optimize, iContrast, jasność (7 poziomów, od -3 do +3), regulacja kolorów (7 poziomów (C-R) × 7 poziomów (żółty – niebieski)), gładka skóra, moje odcienie (żywe / neutralne / klisza pozytywowa / sepia / czarno-białe / wyłączone), korekcja efektu czerwonych oczu, kadrowanie
  Ustawienia drukarki:
  Priorytet fotografii legitymacyjnych, zachowanie ustawień drukowania, pokaźniki zapobiegające ponownemu wykorzystaniu zadrukowanego papieru, data (widocznie widoczna / finezyjnie widoczna / wyłączona), format daty, numer pliku (pokaźnie widoczny / finezyjnie widoczny / wyłączony)


  Sposób drukowania
  Drukowanie bezpośrednio z aparatu

  Zgodne ze standardem PictBridge (USB i bezprzewodowa sieć LAN)

  Drukowanie bezpośrednio z karty pamięci

  Obsługiwane typy kart: SD, SDHC, SDXC
  Pamięć Flash USB11
  Obsługiwane poprzez adapter12: miniSD, miniSDHC, microSD, microSDHC, microSDXC

  Drukowanie bezpośrednio z telefonu z aparatem

  Obsługuje smartfony, tablety i urządzenia przenośne poprzez Wi-Fi (bezpośrednie połączenie lub tryb infrastruktury)13 14:
  Urządzenia z systemem iOS:
  Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY
  Apple AirPrint

  Urządzenia z systemem Android:
  Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY
  Wtyczka Canon PRINT Service (wersja 1.20 albo nowsza)
  Mopria Print Service

  Urządzenia Kindle z systemem Fire OS
  Wtyczka Canon Print
  Mopria Print Service

  Drukowanie z komputera

  Tak, wymaga charakterystycznego przewodu USB albo zgodnego połączenia Wi-Fi.


  Interfejs
  Kamera

  USB:
  Za pośrednictwo złącza USB A w drukarce
  Wi-Fi:
  Z aparatu cyfrowego obsługującego połączenie przewodowe WLAN za pośrednictwem funkcji PictBridge

  Komputer

  USB:
  Za pośrednictwem złącza USB mini-B w drukarce
  Wi-Fi:
  (IEEE802.11 b/g)

  wyświetlacz LCD

  kolorowy ekran TFT o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala) z interfejsem użytkownika w wielu językach i mechanizmem obrotu
  (języki: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony, chiński konwencjonalny, koreański, tajski, hinduski, wietnamski, malajski, japoński, portugalski, turecki, arabski)


  Obsługiwane systemy operacyjne
  PC

  Windows 10/8.1/8/7 z dodatkiem SP115

  Macintosh

  Zgodność z systemem operacyjnym Apple OS przez funkcję AirPrint16


  Oprogramowanie
  Sterowniki

  Windows


  Źródło zasilania
  Zasilanie sieciowe

  Tak, w komplecie

  zestaw akumulatora

  Tak, opcjonalny akumulator NB-CP2LH (około 54 odbitek w formacie pocztówkowym przy pełnym naładowaniu)

  zużycie mocy

  około 4 W (tryb gotowości), około 60 W (drukowanie)
  automatyczne wyłączanie zasilania


  Akcesoria
  Futerał

  Torba do drukowania w podróży DCC-CP3
  Torba do przenoszenia drukarki CP DCC-CP2

  Kaseta na papier

  Kaseta na papier w formacie karty kredytowej PCC-CP400

  Zasilanie i ładowarki

  Zasilacz sieciowy CA-CP200B


  Wszystkie informacje oparto na typowych metodach testowania stosowanych przez markę Canon.

  dane mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

  1. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  2. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  3. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  4. Wymagana opcjonalna kaseta na papier PCC-CP400.
  5. W celu przetestowania trwałości zdjęć przechowywanych w albumie stosujemy metodę przyspieszonego testowania, podobną do testów trwałości obrazu na halogenosrebrowych papierach fotograficznych przechowywanych w ciemnych miejscach. Próbki odbitek są drukowane przy gęstości optycznej 1,0 (każdy kolor: Bk, C, M, Y). Próbki są przechowywane w określonym środowisku o wysokiej temperaturze i wilgotności 50%. Notowane jest tempo ograniczania gęstości optycznej i tempo żółknięcia. Zanotowane wyniki są następnie przeliczane na czas odnoszący się do sytuacji, kiedy odbitka jest przechowywana w środowisku o temperaturze 23℃ i wilgotności 50%. Punkt, w którym monochromatyczna/odbiciowa gęstość optyczna jest mniejsza o 30% (przy początkowej gęstości 1,0).
  6. prędkość drukowania zależy od ilości informacji, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku rodzaju i obszerności karty pamięci. Prędkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  7. szybkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku rodzaju i objętości karty pamięci. Szybkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  8. prędkość drukowania zależy od ilości informacji, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku rodzaju i objętości karty pamięci. Szybkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  9. szybkość drukowania zależy od ilości danych, sposobu drukowania, ustawień wykończenia wydruku typu i objętości karty pamięci. Prędkość drukowania jest mierzona od chwili rozpoczęcia drukowania z pominięciem czasu podawania papieru.
  10. za pomocą aplikacji Canon PRINT do drukarki można podłączyć jednocześnie maks. 8 sprzętów inteligentnych w celu skorzystania z funkcji losowego drukowania przez sieć Wi-Fi, ale jedynie jedno z tych maszyn może wysłać polecenie „Drukuj".
  11. Obrazy o nieregularnych rozmiarach albo obrazy, które zostały zmodyfikowane w komputerze, mogą nie zostać wyświetlone albo wydrukowane. Nie są obsługiwane urządzenia USB, które nie są identyfikowane jako „nośniki wymienne" (takie jak zewnętrzne dyski twarde), nie używają systemu plików FAT lub exFAT lub których tabele partycji GUID są wyprodukowane w komputerach Macintosh.
  12. Wymagany adapter (sprzedawany oddzielnie).
  13. Zgodność aplikacji Canon zależy od modelu urządzenia i systemu operacyjnego. Najnowsze informacje na temat zgodności można znaleźć w sklepie z aplikacjami w urządzeniu inteligentnym.
  14. Więcej danych na temat zgodności funkcji Apple AirPrint z komputerem / urządzeniem inteligentnym Apple można znaleźć na stronie https://support.apple.com/en-gb/HT201311.
  15. Sterownik drukarki można pobrać ze strony http://www.canon-europe.com/support. Sterownik i oprogramowanie są zgodne z systemem Windows 10 wyłącznie w trybie pulpitu.
  16. Więcej danych na temat zgodności funkcji Apple AirPrint z komputerem / urządzeniem inteligentnym Apple można znaleźć na stronie https://support.apple.com/en-gb/HT201311.


☆ Drukarka step printer biały marki Kodak ☆

Drukarka step printer biały marki Kodak Najniższa Cena Online

☆ Drukarka step printer biały marki Kodak - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KODAK
 • Nazwa produktu: Drukarka step printer biały marki Kodak
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Najmniejsza drukarka natychmiastowa do telefonów. KODAK STEP PRINTER to urządzenie, które pozwala cieszyć się natychmiastowym wydrukiem fotografii bez konieczności posiadania aparatu do zdjęć natychmiastowych....

☆ Fujifilm instax mini link 2 (niebieski) ☆

Fujifilm instax mini link 2 (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm instax mini link 2 (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fujifilm
 • Nazwa produktu: Fujifilm instax mini link 2 (niebieski)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  mini link 2, pierwsza drukarka do smartfonów łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym w tak szczególnie prosty, a równocześnie pełen zabawy sposób. Dlaczego miałbyś jedynie drukować, gdy możesz tworzyć prawdziwe perełki w rozmiarze karty kredytowej, demonstrujące twoje przygody?korzyści: przytrzymaj przycisk funkcji na drukarce mini link 2 i zacznij wymachiwać rękami, by wejść w wirtualny świat instaxair.

  jeśli drukarka wibruje, to znaczy, że działa, więc cokolwiek tylko zechcesz narysować – czy to parasol, jakieś zawijasy czy nawet serduszko - pojawi się na twoim zdjęciu. W aplikacji mini link na smartfonie wybierz fotkę, którą chcesz wydrukować i zaznacz ją.

  dodaj tekst, zmień wymiar, nałóż filtr graficzny, pobaw się kontrastem, następnie połącz się bezprzewodowo z mini link 2 i przeciągnij zdjęcie do góry, by wysłać je do drukarki. Dzięki ponad 1600 dostępnym w apce wzorom „naklejek", które można dodać do fotografii przed ich wydrukowaniem, zawsze można znaleźć odpowiednią na każdą okazję ( żeby zakryć tego nieznajomego mistrza drugiego planu na zdjęciu).

  śladowa i lekka, z obudową o wykwintnej prążkowanej fakturze – drukarka mini link 2 naprawdę może się podobać. Atrakcyjny świecący pasek led wokół przycisku instax oznajmia o aktualnym statusie i trybie aplikacji mobilnej, zaś przycisk funkcji na górnej ściance zezwala na rysowanie w rzeczywistości zwiększonej.Podsumowanie, czyli jaka drukarka fotograficzna do zdjęć najlepsza?


Najlepsza drukarka fotograficzna do zdjęć w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka fotograficzna do zdjęć w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki fotograficzne – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek fotograficznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek fotograficznych do zdjęć.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka fotograficzna do zdjęć opinie,
 • dobra drukarka fotograficzna do zdjęć cena,
 • drukarka fotograficzna do zdjęć ranking,
 • drukarka fotograficzna do zdjęć jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...