Ranking drukarek fotograficznych do 1000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek fotograficznych do 1000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek fotograficznych do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek fotograficznych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek fotograficznych do zdjęć.

Jakie drukarki fotograficzne do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki fotograficzne do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek fotograficznych do 1000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Fujifilm Instax SQ Link (biały) ☆

Fujifilm Instax SQ Link (biały) Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm Instax SQ Link (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fujifilm
 • Nazwa produktu: Fujifilm Instax SQ Link (biały)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  rozbuduj swoją wizję dzięki instax square link. Drukarka do smartfonów, która nie tylko potrafi zafascynować, lecz łączy cię w dodatku z twoimi przyjaciółmi i bliskimi. Bo najważniejsze momenty w życiu zasługują na to, by wyjść poza ramy.korzyści: nieduża, lekka i zmieści się wszędzie – drukarka square link jest przystępna w dwóch kolorach – ash white i midnight green.

  świecący pasek led zawiadamiający tryb aplikacji i status oraz nowy, komfortowy przycisk funkcji są zgrabnie wpasowane w żłobioną powierzchnię na froncie urządzenia. Wkrocz w świat nieskończonych możliwości dzięki drukowi ar.

  to pierwszy w historii instax tryb wydruku nadający odbitkom dodatkowy rozmiar. Wystarczy zeskanować kod qr swoim smartfonem. Dodaj tekst, wykadruj, zmień poziom nasycenia kolorów lub kontrastu, a nawet nałóż jakiś filtr fotograficzny.

  na koniec połącz się bezprzewodowo bluetoothem z drukarką square link i przesuń palcem w górę, żeby wydrukować odbitkę. Proste. Jeśli chcesz wzbogacić zdjęcie dodatkowym motywem, popisać się swoją kreatywnością lub po prostu ukryć jakiś niechciany detal na fotografii, dodaj do niej zabawną dekoracyjną ramkę.

  nakręciłeś pełne akcji wideo, ale chcesz zamrozić kadr w czasie? skorzystaj z aplikacji square link, aby uchwycić i wydrukować zdjęcie swego futrzanego przyjaciela, który nie potrafi ustać spokojnie w miejscu.

  albo, by móc się specjalnie delektować chwilą, wydrukuj i podziel się tym szczególnym momentem, kiedy to żołądek opadł ci do samych pięt w trakcie tamtej szalonej przejażdżki kolejką górską.


☆ Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi 1S ☆

Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi 1S Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi 1S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi 1S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka foto Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set + Papier fotograficzny Uwiecznij każdą chwilę na drukarce do zdjęć od Xiaomi. Wysoka jakość obrazu, pakiet papieru fotograficznego i samoprzylepnego wraz z albumem na zdjęcia.

  NAWJAŻNIEJSZE parametry Model: Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set EU atrybuty druku: Druk termosublimacyjny, 300 x 300dpi, Gradacja barw - 256 stopni na kolor, prędkość wydruku - około 1 minuty na stronę, wariant pliku - JPEG, PNG rozmiary: 194 x 124.6 x 83.6mm Waga: ok.

  1,2kg Jakość obrazu w wysokiej rozdzielczość komplet papieru fotograficznego i samoprzylepnego 3"/6" automatyczny laminat ochronny Natychmiastowe drukowanie ze smartfona Zdalne drukowanie Rób zdjęcia smartfonem i natychmiast je drukuj łatwo podłącz swój smartfon do Xiaomi Instant Photo Printer 1S.

  mistrzowskie fotografie w wysokiej rozdzielczości z czasem przetwarzania 1 minuty*. Zamień fotografie na ekranie smartfona w fizyczne wersje, których możesz dotknąć Przełączanie pomiędzy dwoma rozmiarami papieru fotograficznego i style fotografii według własnych upodobań Wydrukuj zdjęcie całej rodziny na 6-calowym papierze fotograficznym i opraw je w ramkę.

  Wydrukuj ładne, nieartykułowane zdjęcie na 3-calowym papierze fotograficznym i przyklej je w dowolnym miejscu. Możesz wybrać wymiar zdjęcia, aby znaleźć swój ulubiony fason. Drukuj od razu po wyjęciu z pudełka posiada 10 arkuszy 6-calowego papieru fotograficznego, 10 arkuszy 3-calowego papieru fotograficznego i 1 taśmę*.

  Jakość wydrukowanego obrazu jest porównywalna do wyników mistrzowskich studiów fotograficznych Profesjonalna technika druku termosublimacyjnego z 256 stopniami skali szarości zagwarantuje płynne, szczegółowe odcienie.

  Wysoka precyzja głowicy drukującej oraz podawanie papieru zapewniają,zdjęcia zachowują definicję rysów twarzy. Drukuj zdjęcia z 300 dpi i gamą odcieni 16.7M. Samoochronny laminat uniemożliwia blaknięciu,fotografie pozostały na zawsze zdjęcia nie muszą być laminowane, ponieważ są samoczynnie pokrywane przejrzystą, wodoodporną i wytrzymałą na odciski palców folią ochronną.

  dzięki temu fotografie są trwałe i nie blakną ani nie żółkną, dzięki czemu barwy będą lśnić poprzez dziesięciolecia. Drukuj bezpośrednio z aplikacji Xiaomi Home podłączenie drukarki do smartfona lub komputera Drukuj fotografie bezpośrednio ze smartfona przy pomocy aplikacji Mi Home/Xiaomi Home.

  Połącz się z tabletem lub komputerem, by drukować zdalnie. Drukuj fotografie dla rodziców w domu podczas podróży. Udoskonalona funkcja bezpośredniego połączenia Aktywując tryb połączenia bezpośredniego, smartfon łączy się bezpośrednio z drukarką.

  Możliwość drukowania bezpośrednio z otwartego albumu powoduje, że ​​drukowanie zdjęć jest tak proste, jak ich robienie momentalnie i łatwo drukuj zdjęcia do dokumentów Aplikacja Xiaomi Home posiada szablony do drukowania zdjęć identyfikacyjnych bez wychodzenia z domu.

  W czterech rogach fotografii znajdują się wskaźniki ułatwiające ręczne cięcie. Zintegrowane funkcje odfiltrowania i przycinania Aplikacji Xiaomi Home można używać do obróbki fotografii, takiej jak obracanie albo przycinanie, z 8 filtrami do drukowania przebojowych zdjęć.

  komplet Xiaomi Instant Photo Printer 1S z taśmą i kolorowym papierem fotograficznym 6-calowy barwny papier fotograficzny i zestaw wstążek wymagają jedynie zamiany taśmy bezatramentowej w połączeniu ze specjalnym papierem fotograficznym o wysokiej rozdzielczości do termosublimacji, dzięki czemu drukowanie zdjęć w domu jest bardziej dostępne aniżeli w studio fotograficznym.

  *uzupełniające materiały eksploatacyjne są sprzedawane oddzielnie. Płócienny album na fotografie z pierścieniami zapamiętać każdą chwilę życia tkaninowy album na fotografie | pojemność 100 fotografii | Otwiera się o 180° Zintegrowana konstrukcja magnetyczna do wygodnego przechowywania Półprzezroczysty podajnik papieru wyraźnie wskazuje zużycie papieru fotograficznego.

  Nie martw się o zapisanie albumu po jego użyciu. Innowacyjna zintegrowana magnetyczna konstrukcja dokująca ułatwia przechowywanie, a dzięki czystemu i gustownemu wyglądowi może choćby stać się efektownym dziełem sztuki na stole.

  SPECYFIKACJA technologicznA Model: Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set EU właściwości druku: Druk termosublimacyjny, 300 x 300dpi, Gradacja barw - 256 poziomów na kolor, szybkość wydruku - około 1 minuty na stronę, typ pliku - JPEG, PNG Napięcie wejściowe: 24V 1.6A Łączność: Android 5.0 or iOS 10.0 i wyższe, Połączenie z aplikacją Xiaomi Home, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz Urządzenie obsługujące: Smartfon, tablet, komputer PC Waga: ok.

  1,2kg rozmiary: 194 x 124.6 x 83.6mm Temperatura: 10℃ do 35℃ pakiet: Drukarka do fotografii, Instrukcja obsługi, Papieru fotograficzny


☆ Fujifilm Instax SQ Link (zielony) ☆

Fujifilm Instax SQ Link (zielony) Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm Instax SQ Link (zielony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fujifilm
 • Nazwa produktu: Fujifilm Instax SQ Link (zielony)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  rozbuduj swoją wizję dzięki instax square link. Drukarka do smartfonów, która nie tylko potrafi zafascynować, ale łączy cię jeszcze z twoimi przyjaciółmi i bliskimi. Bo najważniejsze momenty w życiu zasługują na to, aby wyjść poza ramy.korzyści: niewielka, lekka i zmieści się wszędzie – drukarka square link jest przystępna w dwóch kolorach – ash white i midnight green.

  świecący pasek led sygnalizujący tryb aplikacji i status oraz nowy, wygodny przycisk funkcji są zgrabnie wpasowane w żłobioną powierzchnię na froncie urządzenia. Wkrocz w świat nieskończonych możliwości dzięki drukowi ar.

  to pierwszy w historii instax tryb wydruku nadający odbitkom dodatkowy wymiar. Starczy zeskanować kod qr swoim smartfonem. Dodaj tekst, wykadruj, zmień poziom nasycenia odcieni lub kontrastu, a nawet nałóż jakiś filtr fotograficzny.

  na koniec połącz się bezprzewodowo bluetoothem z drukarką square link i przesuń palcem w górę, żeby wydrukować odbitkę. Proste. Jeśli chcesz wzbogacić zdjęcie dodatkowym tematyką, popisać się swoją kreatywnością lub po prostu ukryć jakiś niechciany szczegół na fotografii, dodaj do niej zabawną ozdobną ramkę.

  nakręciłeś pełne akcji video, lecz chcesz zamrozić kadr w czasie? skorzystaj z aplikacji square link, aby uchwycić i wydrukować zdjęcie swojego futrzanego przyjaciela, który nie potrafi ustać spokojnie w miejscu.

  albo, by móc się specjalnie delektować chwilą, wydrukuj i podziel się tym szczególnym momentem, kiedy to żołądek opadł ci do samych pięt w trakcie tamtej szalonej przejażdżki kolejką górską.


☆ Drukarka FUJIFILM Link Wide Szary (4547410455649) ☆

Drukarka FUJIFILM Link Wide Szary (4547410455649) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka FUJIFILM Link Wide Szary (4547410455649) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FUJIFILM
 • Nazwa produktu: Drukarka FUJIFILM Link Wide Szary (4547410455649)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  to właśnie to. Nieszablonowa i niezwykła, a jednak w zasięgu każdego. Oto drukarka instax link wide, która proponuje największe odbitki spośród wszystkich sprzętów w linii instax. Szerokoformatowa drukarka do smartfonów, którą musi mieć każdy.korzyści: za pomocą aplikacji link wide wybierz zdjęcie, które chcesz wydrukować i bierz się do roboty!

  dodaj tekst, zmień wymiar, zastosuj filtr, eksperymentuj z kontrastem – możliwości są nieograniczone. Dzięki dostępowi do ponad 30 szablonów z możliwością dalszej edycji, możesz znaleźć swoją inspirację, zarejestrować ją w kadrze, dokonać zmian, dodać tekst, użyć inne zdjęcie jako tło, a następnie wydrukować i podzielić się efektem.

  chwyć długopis, naszkicuj coś fajnego, sfotografuj obrazek z poziomu aplikacji w swym smartfonie i patrz, jak apka wycina twój szkic. Następnie umieszczaj go na swoich zdjęciach, edytuj i drukuj odbitki.

  uruchom tryb "nagraj dźwięk", zrób nagranie, dodaj je do swego fotografie, a następnie zeskanuj, aby odsłuchać. Dodaj swym zdjęciom więcej smaku, umieszczając na nich kod qr, który po zeskanowaniu zalinkuje do wybranej przez ciebie strony www.

  dwa razy szerszy niżeli wkład instax mini, produkowany by w pełni zastosować pokaźniejszy format. Film wide wciąż wykorzystuje tę samą wysokiej jakości technologię, której przecież oczekujesz od fujifilm.


☆ Fujifilm Drukarka link wide biały ☆

Fujifilm Drukarka link wide biały Najniższa Cena Online

☆ Fujifilm Drukarka link wide biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FUJIFILM
 • Nazwa produktu: Fujifilm Drukarka link wide biały
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  to właśnie to. Unikatowa i niezwykła, a jednak w zasięgu każdego. Oto drukarka instax link wide, która oferuje największe odbitki spomiędzy wszelkich maszyn w linii instax. Szerokoformatowa drukarka do smartfonów, którą musi mieć każdy.korzyści: za pomocą aplikacji link wide wybierz zdjęcie, które chcesz wydrukować i bierz się do roboty!

  dodaj tekst, zmień rozmiar, zastosuj filtr, eksperymentuj z kontrastem – możliwości są nieograniczone. Dzięki dostępowi do ponad 30 szablonów z możliwością dalszej edycji, możesz znaleźć swoją inspirację, zarejestrować ją w kadrze, dokonać zmian, dodać tekst, użyć inne zdjęcie jako tło, a następnie wydrukować i podzielić się efektem.

  chwyć długopis, naszkicuj coś fajnego, sfotografuj obrazek z poziomu aplikacji w swym smartfonie i patrz, jak apka wycina twój szkic. Następnie umieszczaj go na swych zdjęciach, edytuj i drukuj odbitki.

  uruchom tryb "nagraj dźwięk", zrób nagranie, dodaj je do swego zdjęcia, a następnie zeskanuj, by odsłuchać. Dodaj swym zdjęciom więcej smaku, umieszczając na nich kod qr, który po zeskanowaniu zalinkuje do wybranej poprzez ciebie strony www.

  dwa razy szerszy niż wkład instax mini, wykonany żeby w pełni użyć obszerniejszy format. Film wide wciąż wykorzystuje tę samą wysokiej jakości technikę, której przecież oczekujesz od fujifilm.


☆ selphy square qx10 (różowy) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon ☆

selphy square qx10 (różowy) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon Najniższa Cena Online

☆ selphy square qx10 (różowy) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: selphy square qx10 (różowy) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie obustronne:nie;Gwarancja:12 miesiące;Kolor:różowy;Maksymalna prędkość drukowania czarno-białego:0;Maksymalna szybkość drukowania w kolorze:0;Maksymalny rozmiar drukowania w pionie:0;Maksymalny wymiar drukowania w poziomie:0;Możliwość nadruków na płytach:nie;nadaje się:Canon Selphy Square QX10;Rozdzielczość drukowania:287 dpi;rodzaj:termosublimacyjna;Waga:445 g;wymiary:102,2 x 143,3 x 31,0 mm;Złącze USB:tak


☆ Canon selphy square qx10 (biały) + papier xs-20l – 20 wydruków ☆

Canon selphy square qx10 (biały) + papier xs-20l – 20 wydruków Najniższa Cena Online

☆ Canon selphy square qx10 (biały) + papier xs-20l – 20 wydruków - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon selphy square qx10 (biały) + papier xs-20l – 20 wydruków
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie obustronne:nie;Gwarancja:12 miesiące;Kolor:biały;Maksymalna szybkość drukowania czarno-białego:0;Maksymalna prędkość drukowania w odcieniu:0;Maksymalny rozmiar drukowania w pionie:0;Maksymalny wymiar drukowania w poziomie:0;Możliwość nadruków na płytach:nie;nadaje się:Canon Selphy Square QX10;Rozdzielczość drukowania:287 dpi;rodzaj:termosublimacyjna;Waga:445 g;Bezpośrednie drukowanie z aparatu (PictBridge):nie;wymiary:102,2 x 143,3 x 31,0 mm;Złącze USB:tak


☆ selphy square qx10 (czarny) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon ☆

selphy square qx10 (czarny) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon Najniższa Cena Online

☆ selphy square qx10 (czarny) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: selphy square qx10 (czarny) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie obustronne:nie;Gwarancja:12 miesiące;Kolor:czarny;Łączność bezprzewodowa:Wi-Fi;Maksymalna szybkość drukowania czarno-białego:0;Maksymalna szybkość drukowania w odcieniu:0;Maksymalny rozmiar drukowania w pionie:0;Maksymalny wymiar drukowania w poziomie:0;Możliwość nadruków na płytach:nie;nadaje się:Canon Selphy Square QX10;Rozdzielczość drukowania:287 dpi;rodzaj:termosublimacyjna;Waga:445 g;Bezpośrednie drukowanie z aparatu (PictBridge):nie;rozmiary:102,2 x 143,3 x 31,0 mm;Złącze USB:tak


☆ Canon Selphy CP1500 (czarny) ☆

Canon Selphy CP1500 (czarny) Najniższa Cena Online

☆ Canon Selphy CP1500 (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Selphy CP1500 (czarny)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  automatyczny podajnik dokumentów: nie
  Baza SCIP: Nie
  cechy: CP1500,atram.kolor.
  Czas wydruku pierwszej strony: 41.0 s
  Czytnik kart: nie
  załączone oprogramowanie OCR: nie
  Druk bez marginesów: nie
  Duplex: nie
  Fax: nie
  Gniazdo EIO: nie
  IRDA: nie
  dane dodatkowe: Drukowanie bezpośrednio z urządzeń inteligentnych i komputerów poprzez Wi szybkie drukowanie w wysokiej jakości dzięki systemowi druku termosublimacyjnego Drukowanie w ciągu 41 sekund w formacie kartki pocztowej nawet 100-letnia odporność odbitek Realistyczne wydruki i wiernie oddane odcienie skóry - 16,7 mln odcieni obszerny, szczegółowy ekran LCD (8,9 cm / 3,5", 230 tys. Punktów) nieskomplikowane przyłączanie aparatów fotograficznych, komputerów i pamięci flas Gniazdo karty pamięci SD, SDHC i SDXC Atrament w 3 kolorach (żółty, błękitny, amarantowy) z powłoką ochronn 256 odcieni na odcień (24­bitowa głębia koloru) Zgodne kasety: PCP-CP400, PCC-CP400 Kaseta z atramentem: dołączone do nośników samoczynne podawanie z kasety na papier prędkość drukowania: Format pocztówki: około 41 s, Format karty kredytowej: około 23 s Tryby drukowania: Ustawiane w aplikacji SELPHY Photo Layout Drukowanie bezpośrednio z aparatu: USB/Wi-Fi Drukowanie z komputera: Windows, Mac OS, IPP Everywhere Kompaktowy zasilacz sieciowy CA-CP300B Akumulator NB-CP2LI nie jest dołączony do zestawu. Zalecane środowisko pracy: Od 5°C do 40°C, wilgotność od 20% do 80%
  Interfejs komunikacyjny: USB-C
  Interfejs sieciowy: WiFi
  Nadruk na CD/DVD: nie
  Obsługiwane formaty druku: 100 x 148 mm (format kartki pocztowej) 54 x 86 mm (format karty kredytowej) 54 x 54 (naklejki kwadratowe) 22 x 17,3 mm (naklejki minaturowe)
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows, Mac OS, IPP Everywhere
  Opis ogólny: Drukarka fotograficzna Canon SELPHY CP1500 (5539C002) czarna
  Pictbridge: nie
  Podstawowe funkcje: drukarka
  Praca w DOS: nie
  Praca w sieci bezprzewodowej: tak
  Rodzina: SELPHY
  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 300 dpi
  Rozdzielczość druku - główna: 300 dpi
  technika druku: Termosublimacyjna
  Telefon: nie
  typ drukarki: Atramentowa - fotograficzna
  Waga (kg): 0.850
  wyświetlacz LCD: nie
  Złącze LPT: nie

☆ selphy cp1500 (różowy) marki Canon ☆

selphy cp1500 (różowy) marki Canon Najniższa Cena Online

☆ selphy cp1500 (różowy) marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: selphy cp1500 (różowy) marki Canon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Rodzina: SELPHY

  Podstawowe funkcje: drukarka

  typ drukarki: Atramentowa - fotograficzna

  Czas wydruku pierwszej strony: 41.0 s

  Duplex: Nie

  technika druku: Termosublimacyjna

  Rozdzielczość druku - główna: 300 dpi

  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 300 dpi

  Praca w sieci bezprzewodowej: Tak

  automatyczny podajnik dokumentów: Nie

  Czytnik kart: Nie

  wyświetlacz LCD: Nie

  Telefon: Nie

  Fax: Nie

  Interfejs komunikacyjny: USB-C

  Interfejs sieciowy: WiFi

  Złącze LPT: Nie

  Gniazdo EIO: Nie

  Pictbridge: Nie

  IRDA: Nie

  Obsługiwane formaty druku: 100 x 148 mm (format kartki pocztowej), 54 x 86 mm (format karty kredytowej), 54 x 54 (naklejki kwadratowe), 22 x 17,3 mm (naklejki minaturowe)

  Maksymalne zużycie energii: 60 W

  Waga (kg): 0.850

  wymiary: Szerokość (mm): 182

  wymiary: Wysokość (mm): 58

  rozmiary: Głębokość (mm): 133

  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows, Mac OS, IPP Everywhere

  dane dodatkowe: Drukowanie bezpośrednio z maszyn inteligentnych i komputerów poprzez Wi-Fi, szybkie drukowanie w wysokiej jakości dzięki systemowi druku, termosublimacyjnego, Drukowanie w ciągu 41 sekund w formacie kartki pocztowej, nawet 100-letnia trwałość odbitek, Realistyczne wydruki i wiernie oddane odcienie skóry - 16,7 mln odcieni, spory, szczegółowy wyświetlacz LCD (8,9 cm / 3,5", 230 tys. Punktów), łatwe przyłączanie aparatów fotograficznych, komputerów i pamięci flash USB, Gniazdo karty pamięci SD, SDHC i SDXC, Atrament w 3 kolorach (żółty, błękitny, amarantowy) z warstwą ochronną, 256 odcieni na odcień (24­bitowa głębia koloru), Zgodne kasety: PCP-CP400, PCC-CP400, Kaseta z atramentem: załączone do nośników, samoczynne podawanie z kasety na papier, prędkość drukowania: Format pocztówki: około 41 s,, Format karty kredytowej: około 23 s, Tryby drukowania: Ustawiane w aplikacji SELPHY Photo Layout, Drukowanie bezpośrednio z aparatu: USB/Wi-Fi, Drukowanie z komputera: Windows, Mac OS, IPP Everywhere, Kompaktowy zasilacz sieciowy CA-CP300B, Akumulator NB-CP2LI nie jest załączony do zestawu., Zalecane środowisko pracy: Od 5°C do 40°C, wilgotność od 20% do 80%


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki fotograficzne do 1000 zł – Ranking na maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki fotograficzne do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek fotograficznych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi 1S ☆

Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi 1S Najniższa Cena Online

☆ Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi 1S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi 1S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka foto Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set + Papier fotograficzny Uwiecznij każdą chwilę na drukarce do zdjęć od Xiaomi. Wysoka jakość obrazu, komplet papieru fotograficznego i samoprzylepnego wraz z albumem na zdjęcia.

  NAWJAŻNIEJSZE atrybuty Model: Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set EU atrybuty druku: Druk termosublimacyjny, 300 x 300dpi, Gradacja barw - 256 stopni na kolor, prędkość wydruku - około 1 minuty na stronę, typ pliku - JPEG, PNG rozmiary: 194 x 124.6 x 83.6mm Waga: ok.

  1,2kg Jakość obrazu w wysokiej rozdzielczość pakiet papieru fotograficznego i samoprzylepnego 3"/6" samoczynny laminat ochronny Natychmiastowe drukowanie ze smartfona Zdalne drukowanie Rób zdjęcia smartfonem i natychmiast je drukuj z łatwością podłącz swój smartfon do Xiaomi Instant Photo Printer 1S.

  fachowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z czasem przetwarzania 1 minuty*. Zamień fotografie na ekranie smartfona w fizyczne wersje, których możesz dotknąć Przełączanie pomiędzy dwoma wymiarami papieru fotograficznego i style zdjęć według własnych upodobań Wydrukuj zdjęcie całej rodziny na 6-calowym papierze fotograficznym i opraw je w ramkę.

  Wydrukuj efektowne, nieartykułowane zdjęcie na 3-calowym papierze fotograficznym i przyklej je w dowolnym miejscu. Możesz wybrać rozmiar zdjęcia, aby znaleźć swój ulubiony fason. Drukuj od razu po wyjęciu z pudełka zawiera 10 arkuszy 6-calowego papieru fotograficznego, 10 arkuszy 3-calowego papieru fotograficznego i 1 taśmę*.

  Jakość wydrukowanego obrazu jest porównywalna do wyników fachowych studiów fotograficznych Profesjonalna technologia druku termosublimacyjnego z 256 stopniami skali szarości gwarantuje płynne, szczegółowe odcienie.

  Wysoka precyzja głowicy drukującej, a także podawanie papieru zapewniają,zdjęcia zachowują definicję rysów twarzy. Drukuj fotografie z 300 dpi i gamą kolorów 16.7M. Samoochronny laminat uniemożliwia blaknięciu,zdjęcia pozostały na za każdym razem fotografie nie muszą być laminowane, ponieważ są samoczynnie pokrywane krystaliczną, wodoodporną i odporną na odciski palców folią ochronną.

  dzięki temu fotografie są trwałe i nie blakną ani nie żółkną, dzięki temu kolory będą lśnić poprzez dziesięciolecia. Drukuj bezpośrednio z aplikacji Xiaomi Home podłączenie drukarki do smartfona albo komputera Drukuj fotografie bezpośrednio ze smartfona przy pomocy aplikacji Mi Home/Xiaomi Home.

  Połącz się z tabletem lub komputerem, by drukować zdalnie. Drukuj zdjęcia dla rodziców w domu podczas podróży. Udoskonalona funkcja bezpośredniego połączenia Aktywując tryb połączenia bezpośredniego, smartfon łączy się bezpośrednio z drukarką.

  Możliwość drukowania bezpośrednio z otwartego albumu powoduje, że ​​drukowanie zdjęć jest tak proste, jak ich robienie prędko i prosto drukuj zdjęcia do dokumentów Aplikacja Xiaomi Home zawiera szablony do drukowania zdjęć identyfikacyjnych bez wychodzenia z domu.

  W czterech rogach fotografii znajdują się wskaźniki usprawniające ręczne cięcie. Zintegrowane funkcje oczyszczania i przycinania Aplikacji Xiaomi Home można używać do obróbki fotografii, takiej jak obracanie albo przycinanie, z 8 filtrami do drukowania przebojowych fotografii.

  pakiet Xiaomi Instant Photo Printer 1S z taśmą i barwnym papierem fotograficznym 6-calowy barwny papier fotograficzny i pakiet wstążek wymagają jedynie wymiany taśmy bezatramentowej w połączeniu ze specjalnym papierem fotograficznym o wysokiej rozdzielczości do termosublimacji, dzięki temu drukowanie fotografii w domu jest bardziej przystępne aniżeli w studio fotograficznym.

  *uzupełniające materiały eksploatacyjne są sprzedawane oddzielnie. Płócienny album na fotografie z pierścieniami zapamiętać każdą chwilę życia tkaninowy album na zdjęcia | pojemność 100 zdjęć | Otwiera się o 180° Zintegrowana kompozycja magnetyczna do komfortowego przechowywania Półprzezroczysty podajnik papieru wyraźnie wskazuje zużycie papieru fotograficznego.

  Nie martw się o zapisanie albumu po jego użyciu. Innowacyjna zintegrowana magnetyczna budowa dokująca upraszcza przechowywanie, a dzięki czystemu i szykownemu wyglądowi może choćby stać się efektownym dziełem sztuki na stole.

  SPECYFIKACJA technicznA Model: Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set EU atrybuty druku: Druk termosublimacyjny, 300 x 300dpi, Gradacja kolorów - 256 stopni na kolor, szybkość wydruku - około 1 minuty na stronę, rodzaj pliku - JPEG, PNG Napięcie wejściowe: 24V 1.6A Łączność: Android 5.0 or iOS 10.0 i wyższe, Połączenie z aplikacją Xiaomi Home, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz Urządzenie obsługujące: Smartfon, tablet, komputer PC Waga: ok.

  1,2kg rozmiary: 194 x 124.6 x 83.6mm Temperatura: 10℃ do 35℃ zestaw: Drukarka do zdjęć, Instrukcja obsługi, Papieru fotograficzny


☆ Canon Selphy CP1500 (czarny) ☆

Canon Selphy CP1500 (czarny) Najniższa Cena Online

☆ Canon Selphy CP1500 (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Selphy CP1500 (czarny)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  samoczynny podajnik dokumentów: nie
  Baza SCIP: Nie
  cechy: CP1500,atram.kolor.
  Czas wydruku pierwszej strony: 41.0 s
  Czytnik kart: nie
  dołączone oprogramowanie OCR: nie
  Druk bez marginesów: nie
  Duplex: nie
  Fax: nie
  Gniazdo EIO: nie
  IRDA: nie
  dane dodatkowe: Drukowanie bezpośrednio z sprzętów inteligentnych i komputerów przez Wi szybkie drukowanie w wysokiej jakości dzięki systemowi druku termosublimacyjnego Drukowanie w ciągu 41 sekund w formacie kartki pocztowej choćby 100-letnia trwałość odbitek Realistyczne wydruki i wiernie oddane odcienie skóry - 16,7 mln kolorów wielki, szczegółowy ekran LCD (8,9 cm / 3,5", 230 tys. Punktów) łatwe przyłączanie aparatów fotograficznych, komputerów i pamięci flas Gniazdo karty pamięci SD, SDHC i SDXC Atrament w 3 kolorach (żółty, błękitny, amarantowy) z warstwą ochronn 256 odcieni na odcień (24­bitowa głębia koloru) Zgodne kasety: PCP-CP400, PCC-CP400 Kaseta z atramentem: dołączone do nośników samoczynne podawanie z kasety na papier szybkość drukowania: Format pocztówki: około 41 s, Format karty kredytowej: około 23 s Tryby drukowania: Ustawiane w aplikacji SELPHY Photo Layout Drukowanie bezpośrednio z aparatu: USB/Wi-Fi Drukowanie z komputera: Windows, Mac OS, IPP Everywhere Kompaktowy zasilacz sieciowy CA-CP300B Akumulator NB-CP2LI nie jest załączony do zestawu. Zalecane środowisko pracy: Od 5°C do 40°C, wilgotność od 20% do 80%
  Interfejs komunikacyjny: USB-C
  Interfejs sieciowy: WiFi
  Nadruk na CD/DVD: nie
  Obsługiwane formaty druku: 100 x 148 mm (format kartki pocztowej) 54 x 86 mm (format karty kredytowej) 54 x 54 (naklejki kwadratowe) 22 x 17,3 mm (naklejki minaturowe)
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows, Mac OS, IPP Everywhere
  Opis ogólny: Drukarka fotograficzna Canon SELPHY CP1500 (5539C002) czarna
  Pictbridge: nie
  Podstawowe funkcje: drukarka
  Praca w DOS: nie
  Praca w sieci bezprzewodowej: tak
  Rodzina: SELPHY
  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 300 dpi
  Rozdzielczość druku - główna: 300 dpi
  technologia druku: Termosublimacyjna
  Telefon: nie
  rodzaj drukarki: Atramentowa - fotograficzna
  Waga (kg): 0.850
  ekran LCD: nie
  Złącze LPT: nie

☆ selphy cp1500 (różowy) marki Canon ☆

selphy cp1500 (różowy) marki Canon Najniższa Cena Online

☆ selphy cp1500 (różowy) marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: selphy cp1500 (różowy) marki Canon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Rodzina: SELPHY

  Podstawowe funkcje: drukarka

  rodzaj drukarki: Atramentowa - fotograficzna

  Czas wydruku pierwszej strony: 41.0 s

  Duplex: Nie

  technologia druku: Termosublimacyjna

  Rozdzielczość druku - główna: 300 dpi

  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 300 dpi

  Praca w sieci bezprzewodowej: Tak

  samoczynny podajnik dokumentów: Nie

  Czytnik kart: Nie

  ekran LCD: Nie

  Telefon: Nie

  Fax: Nie

  Interfejs komunikacyjny: USB-C

  Interfejs sieciowy: WiFi

  Złącze LPT: Nie

  Gniazdo EIO: Nie

  Pictbridge: Nie

  IRDA: Nie

  Obsługiwane formaty druku: 100 x 148 mm (format kartki pocztowej), 54 x 86 mm (format karty kredytowej), 54 x 54 (naklejki kwadratowe), 22 x 17,3 mm (naklejki minaturowe)

  Maksymalne zużycie energii: 60 W

  Waga (kg): 0.850

  rozmiary: Szerokość (mm): 182

  wymiary: Wysokość (mm): 58

  wymiary: Głębokość (mm): 133

  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows, Mac OS, IPP Everywhere

  dane dodatkowe: Drukowanie bezpośrednio z urządzeń inteligentnych i komputerów poprzez Wi-Fi, prędkie drukowanie w wysokiej jakości dzięki systemowi druku, termosublimacyjnego, Drukowanie w ciągu 41 sekund w formacie kartki pocztowej, choćby 100-letnia wytrzymałość odbitek, Realistyczne wydruki i wiernie oddane odcienie skóry - 16,7 mln kolorów, znaczny, szczegółowy ekran LCD (8,9 cm / 3,5", 230 tys. Punktów), nietrudne przyłączanie aparatów fotograficznych, komputerów i pamięci flash USB, Gniazdo karty pamięci SD, SDHC i SDXC, Atrament w 3 kolorach (żółty, błękitny, amarantowy) z powłoką ochronną, 256 odcieni na kolor (24­bitowa głębia koloru), Zgodne kasety: PCP-CP400, PCC-CP400, Kaseta z atramentem: załączone do nośników, automatyczne podawanie z kasety na papier, prędkość drukowania: Format pocztówki: około 41 s,, Format karty kredytowej: około 23 s, Tryby drukowania: Ustawiane w aplikacji SELPHY Photo Layout, Drukowanie bezpośrednio z aparatu: USB/Wi-Fi, Drukowanie z komputera: Windows, Mac OS, IPP Everywhere, Kompaktowy zasilacz sieciowy CA-CP300B, Akumulator NB-CP2LI nie jest dołączony do zestawu., Zalecane środowisko pracy: Od 5°C do 40°C, wilgotność od 20% do 80%

☆ Canon Selphy CP1500 (biały) (4549292194760) ☆

Canon Selphy CP1500 (biały) (4549292194760) Najniższa Cena Online

☆ Canon Selphy CP1500 (biały) (4549292194760) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Selphy CP1500 (biały) (4549292194760)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Rodzina: SELPHY

  Podstawowe funkcje: drukarka

  wariant drukarki: Atramentowa - fotograficzna

  Czas wydruku pierwszej strony: 41.0 s

  Duplex: Nie

  technika druku: Termosublimacyjna

  Rozdzielczość druku - główna: 300 dpi

  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 300 dpi

  Praca w sieci bezprzewodowej: Tak

  automatyczny podajnik dokumentów: Nie

  Czytnik kart: Nie

  wyświetlacz LCD: Nie

  Telefon: Nie

  Fax: Nie

  Interfejs komunikacyjny: USB-C

  Interfejs sieciowy: WiFi

  Złącze LPT: Nie

  Gniazdo EIO: Nie

  Pictbridge: Nie

  IRDA: Nie

  Obsługiwane formaty druku: 100 x 148 mm (format kartki pocztowej), 54 x 86 mm (format karty kredytowej), 54 x 54 (naklejki kwadratowe), 22 x 17,3 mm (naklejki minaturowe)

  Maksymalne zużycie energii: 60 W

  Waga (kg): 0.850

  wymiary: Szerokość (mm): 182

  wymiary: Wysokość (mm): 58

  wymiary: Głębokość (mm): 133

  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows, Mac OS, IPP Everywhere

  informacje dodatkowe: Drukowanie bezpośrednio z sprzętów inteligentnych i komputerów poprzez Wi-Fi, szybkie drukowanie w wysokiej jakości dzięki systemowi druku, termosublimacyjnego, Drukowanie w ciągu 41 sekund w formacie kartki pocztowej, choćby 100-letnia trwałość odbitek, Realistyczne wydruki i wiernie oddane odcienie skóry - 16,7 mln odcieni, spory, szczegółowy ekran LCD (8,9 cm / 3,5", 230 tys. Punktów), nietrudne podłączanie aparatów fotograficznych, komputerów i pamięci flash USB, Gniazdo karty pamięci SD, SDHC i SDXC, Atrament w 3 kolorach (żółty, błękitny, amarantowy) z powłoką ochronną, 256 odcieni na kolor (24­bitowa głębia koloru), Zgodne kasety: PCP-CP400, PCC-CP400, Kaseta z atramentem: dołączone do nośników, automatyczne podawanie z kasety na papier, szybkość drukowania: Format pocztówki: około 41 s,, Format karty kredytowej: około 23 s, Tryby drukowania: Ustawiane w aplikacji SELPHY Photo Layout, Drukowanie bezpośrednio z aparatu: USB/Wi-Fi, Drukowanie z komputera: Windows, Mac OS, IPP Everywhere, Kompaktowy zasilacz sieciowy CA-CP300B, Akumulator NB-CP2LI nie jest załączony do zestawu., Zalecane środowisko pracy: Od 5°C do 40°C, wilgotność od 20% do 80%

☆ selphy square qx10 (różowy) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon ☆

selphy square qx10 (różowy) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon Najniższa Cena Online

☆ selphy square qx10 (różowy) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: selphy square qx10 (różowy) + papier xs-20l – 20 wydruków marki Canon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie obustronne:nie;Gwarancja:12 miesiące;Kolor:różowy;Maksymalna szybkość drukowania czarno-białego:0;Maksymalna szybkość drukowania w odcieniu:0;Maksymalny wymiar drukowania w pionie:0;Maksymalny rozmiar drukowania w poziomie:0;Możliwość nadruków na płytach:nie;pasuje:Canon Selphy Square QX10;Rozdzielczość drukowania:287 dpi;rodzaj:termosublimacyjna;Waga:445 g;rozmiary:102,2 x 143,3 x 31,0 mm;Złącze USB:takPodsumowanie, czyli jaka drukarka fotograficzna do 1000 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka fotograficzna do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka fotograficzna do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane drukarki fotograficzne – Zestawienie na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych drukarek fotograficznych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drukarek fotograficznych do zdjęć.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka fotograficzna do 1000 zł opinie,
 • dobra drukarka fotograficzna do 1000 zł cena,
 • drukarka fotograficzna do 1000 zł ranking,
 • drukarka fotograficzna do 1000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...