Najlepsze wyciskarki dwuślimakowe w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek dwuślimakowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek dwuślimakowych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek dwuślimakowych,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki dwuślimakowe najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki dwuślimakowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek dwuślimakowych, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Sana EUJ-606 ☆

Sana EUJ-606 Najniższa Cena Online

☆ Sana EUJ-606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana EUJ-606
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację ilości pulpy i dodatkowe przystawki, dzięki którym przygotujesz transparentny sok, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Doskonale pasuje do długich włóknistych komponentów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak także warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, nietrudna w myciu i obsłudze. Sprawdź na https://sanapolska.com/produkt/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Omega Sana ☆

Omega Sana Najniższa Cena Online

☆ Omega Sana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Sana
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację gęstości soku oraz dodatkowe przystawki, dzięki którym przygotujesz przejrzysty sok, sok z selera naciowego, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Idealnie nadaje się do długich włóknistych komponentów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak też warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, łatwa w myciu i obsłudze. Sprawdź na https://sanapolska.com/produkt/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała budowa ze stali rdzoodpornej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  wielki wybór możliwości wyciskania

  automatyczny sensor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  informacje technologiczne

  demonstrujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 8500S to esencja wspaniałej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat buduje i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości pozostał wykonany ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w kontraście do poprzednich modeli czyli Angel 5500 i Angel 7500 i znamionuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal pozostały wyekwipowane: sito, pokrywa sita i ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej atrybuty wchodzenia w reakcje chemiczne z rozmaitymi substancjami. Nic z tego, firma zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz ładnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez wątpienia żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej oryginalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków szczególnie dokładnie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod dużym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości elementów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok dodatkowo nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za skrupulatność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemysurowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyekwipowana w kilka niebanalnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujka, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co jeszcze jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Marka zadbał o to, aby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,jeszcze dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania użytkowania niepokaźnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które pozostało wytworzone do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze właściwości wyciskarki Angel 7500 prosta w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie wykorzystywana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nietrudna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są wyprodukowane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest łatwy do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to genialna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza niewielkie utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, aby uzyskać gotowy produkt. A dodatkowo uzyskujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  perfekcyjne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obfita siła zgniotu pozwala momentalnie i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo tworząc suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, aby zmienić sitka na adekwatne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania używania innych. Nie wymaga dostosowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów umożliwia bezustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  duży wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  samoczynny czujka przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: samoczynny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest nadzwyczajnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Sana Supreme 727 ☆

Sana Supreme 727 Najniższa Cena Online

☆ Sana Supreme 727 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana Supreme 727
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sana 727 Supreme- najmocniej nowoczesna wyciskarka wolnoobrotowa na rynku. Scaliliśmy mocne strony wyciskarki pionowej i poziomej i tak powstała najistotniej innowacyjna, dopracowana w każdym centymetrze wyciskarka Sana Supreme. To Ty decydujesz o ilościach obrotów dzięki niepowtarzalnej funkcji ustawiania obrotów. Zastrzeżona funkcja docisku pulpy sprawia, że Sana Supreme jest szczególnie produktywna, nawet w sytuacji włóknistych zielonych liści. Przejrzyj co potrafi Sana 727

☆ Omega EUJ606 ☆

Omega EUJ606 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ606
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  - PREZENTY DO WYBORU - gratisowA wysyłka - RATY 0% - Więcej danych na stronie www.EUJUICERS.pl. Oto nowa siostra wyśmienitej wyciskarki do soków Sana EUJ-707 - różniąca się pomiędzy innymi regulatorem suchości odpadów.

  Występuje w trzech pięknych kolorach do wyboru: czerwonym, chrom, metalicznym. Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.


☆ Angel 7500 ☆

Angel 7500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 7500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 7500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  mocne strony

  prosta w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  obfity wybór możliwości wyciskania

  samoczynny detektor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  informacje techniczne

  prezentujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 7500 to esencja nieprzeciętnej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat tworzy i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Urządzenie z całości zostało wytwarzane ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-304, która cechuje się wysoką odpornością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej atrybuty wchodzenia w reakcje chemiczne z różnymi substancjami. Nic z tego, firma zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz efektownego, stalowego wyglądu mamy urządzenie nad wyraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej oryginalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra precyzyjne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: ascetyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków niezwykle skrupulatnie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod dużym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok w dodatku nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za precyzyjność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała zaopatrzona w kilka atrakcyjnych rozwiązań technicznych jak np. Specjalny detektor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co jeszcze jest innowacyjnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,też dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby wykorzystywania drobnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało wytwarzane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To zdecydowanie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie używana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najistotniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są wytworzone z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest łatwy do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to świetna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza niepokaźne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, żeby uzyskać gotowy towar. A ponadto uzyskujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  doskonałe, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obfita siła zgniotu pozwala prędko i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, żeby zmienić sitka na adekwatne do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania używania innych. Nie wymaga dostosowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów pozwala na nieprzerwane wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  wielki wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: samoczynny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest znakomicie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Angel 5500 ☆

Angel 5500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 5500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 5500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do soków Angel 5500 ze stali nierdzewnej


  najkorzystniejsza z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona


  Wyciskarka Angel 5500 jest najszczególniej nowoczesną wyciskarką soków na świecie. Od ponad 21 lat w biznesie spowodowało, iż jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie. Dzięki stosowanej przez ostanie lata technice, kontroli jakości i nieprzerwanej progresywności marka Angel Co. LTD stworzyła wyciskarkę do soków uważaną za jedną z najlepszych w branży!


  Angel 5500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest nadzwyczajnym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z trudnymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa, a także zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, lecz można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe.

  idealny design, całość stworzona ze stali rdzoodpornej, dwu wirnikowy mechanizm, który obraca się z prędkością 86 obrotów na minutę (najmocniej optymalna prędkość) pozwala na zatrzymanie w soku enzymów i czynników odżywczych, a także pozwala na najkorzystniejsze robicie włókien owoców i warzyw i zagwarantuje wydobycie z nich najlepszych wartości odżywczych. Dzięki tej wyciskarce oszczędzamy czas i energię, stanowczo kiedy będziemy wyciskać sok dla obszerniejszej liczby osób np. Dla ca łej rodziny.

  GRATIS! TŁOCZEK Z SILIKONOWĄ USZCZELKĄ (warty 89 zł)

  GRATIS SZKLANY DZBAN NA SOK

  + upominek nieprzewidzianKA

  właściwości Wyciskarki do Soków Angel 5500:

  • Łatwa w obsłudze i czyszczeniu:

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezsprzecznie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie wykorzystywana. Angel 5500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najmocniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  • Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej:

   Podwójne świdry są wyprodukowane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  • Cała konstrukcja ze stali rdzoodpornej:

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nietrudny do utrzymania w czystości.86 obrotów na minutę to genialna szyb

  • Niska prędkość obrotowa:

  kość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza niepokaźne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 5500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku,
  a używana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, aby uzyskać gotowy towar. A dodatkowo dostajemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  • Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych:

  genialne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obfita siła zgniotu pozwala prędko i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  • 2- stopniowy system podwójnych świdrów:

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku.

  Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  • System 3-stopniowych sitek:

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 5500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, żeby zmienić sitka na adekwatne do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby użytkowania innych. Nie wymaga dobrania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  • bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy:

  System podwójnych świdrów pozwala na nieprzerwane wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  • Super ciche działanie:

  Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  • spory dobór możliwości wyciskania:

  Wyciskarka Angel 5500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  • automatyczny detektor przegrzewania i wentylator:

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem i zapobiegający zapchaniu ręczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę. Automatyczny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu na dodatek super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest idealnie zabezpieczone.

  • Bieg wsteczny:

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  • Sucha pulpa:

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

  informacje techniczna:
  • Napięcie/Natężenie elektr. : AC 220-240 Volt / 50 Hz.

  • Moc elektryczna (silnik) : 3 KM

  • Siła zgniotu: 3 KM

  • Obr/min(podwójny świder) : 86 obr/min

  • Otwór wlotowy: 4.34 cm

  • Waga urządzenia: 11 kg

  • Masa przesyłki: 12.5 kg

  • Podwójne świdry : antybakteryjne, wysokiej jakości nierdzewna stal (sus-304)

  • Zabezpieczenie – "bieg wsteczny" : prosto odblokować zapchane urządzenie.

  • automatyczny czujka przegrzania: samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu.

  • Przełącznik :wygodny przełącznik, Start-Off-Reverse

  • Cicha praca: potężny silnik ze specjalnie zaprojektowanym chłodzącym wentylatorem

  • Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła

  • Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe

  • bezustanne działanie: system podwójnych świdrów zezwala na nieustanną pracę

  • usuwanie pulpy: samoczynne, nieprzerwane

  • Czas pracy urządzenia: zaleca się 10 minut przerwy na każde 30 do 40 minut pracy

  • Gwarancja: 5 lat na silnik ( 3 lata na części i komponenty )


☆ Omega MMV702 ☆

Omega MMV702 Najniższa Cena Online

☆ Omega MMV702 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MMV702
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  ukazujemy idealną nowość 2017 amerykańskiego lidera w branży wyciskarek wolnoobrotowych - firmy Omega.

  Model Mega Mouth MMV-702, dzięki swym doskonałym parametrom pretenduje na miano najkorzystniejszej pionowej wyciskarki do soków.

  dostępna w 3 bardzo spektakularnych kolorach: czerwonym, srebrnym i białym.


☆ Hurom HW Pro ☆

Hurom HW Pro Najniższa Cena Online

☆ Hurom HW Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HW Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Poznaj najnowszą fachową wyciskarkę soków asygnowaną do gastronomii

  Zaprojektowany i wytworzony do korzystania komercjalnego. Idealny do restauracji, barów, juicy barów, fitness klubów, hoteli i wszędzie tam, gdzie goszczą świeżo wyciskane soki, i gdzie docenia się maksymalną wygodę i prędkość pracy z zachowaniem najlepszych jej efektów i najwyższej skuteczności.

  Wyciskarka wolnoobrotowa do gastronomii Hurom HWS PRO to kolejny krok ku doskonałości!

  Lata doświadczenia na rynku wyciskarek wolnoobrotowych pozwalają nam doskonalić nasze urządzenia z myślą o solidnej grupie klientów. Tak jest także z naszą kolekcją Professional - skierowaną nie tylko do branży gastronomicznej, lecz także hotelarskiej czy sportowej. Nie spoczęliśmy na laurach po sukcesie modelu HUROM HW, który przebojem wdarł się do restauracji, barów i juicy barów na całym świecie. Rezultatem naszych starań, aby jeszcze bardziej ułatwić Wam pracę z owocami jest przygotowany na rok 2019 - HUROM HWS Pro! scaliliśmy w nim najlepsze rozwiązania z maszyn dedykowanych dla domu, z technologią i mocą sprzętów przeznaczonych do użycia komercyjnego


  Dwa zespoły komponentów wyciskających w pakiecie
  - technologia Hurom „ONE STOP” dzisiaj także w urządzeniach przemysłowych


  Dwie najróżniejsze komory wsadowe HUROM HWS PRO zapewniają pracę dopasowaną do Twoich potrzeb!


  1. Dużą, inteligentna komora wsadowa HUROM „ONE STOP” – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technologia Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję komponentów za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technologii HUROM "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie komponentów do misy podczas procesu wyciskania.


  2. charakterystyczna, podwójna komora wsadowa ALPHA – zezwala na ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.


  Dwa elementy rozdrabniające S-Blade (w profilu litery S) rozbijają wrzucone elementy i popychają w dół wyciskarki. Element rozdrabniający C-Blade (w zarysie litery C) przecina składniki i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół. Dwa specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, usprawniają płynne przechodzenie części.

  większy i bardziej produktywny silnik

  mistrzowski, bezszczotkowy silnik zastosowany w urządzeniach HUROM podoła choćby najszczególniej wymagającym wyzwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technice użytkowanych w naszych wyciskarkach, udało nam się rozszerzyć moment obrotowy silnika użytkowanego w linii PROFFESIONAL, o 50kg w stosunku do siły silnika w naszych modelach domowych, co zagwarantuje obszerniejszą moc i efektywność urządzenia. Przy czym warty odnotowania jest fakt, iż silnik HUROM HWS PRO jest tak samo cichy jak ten z produktów asygnowanych do użytku domowego!
  Opracowana przez nas technika chłodzenia silnika umożliwia kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia.

  dzisiaj ogranicza Cię tylko liczba zamówień od klientów. HUROM HWS PRO jest na nie gotowy!


  Więcej soku w krótszym czasie przy jednorazowym naładowaniu Największa na rynku średnica komory ładowania

  Wyciskanie świeżego soku nigdy nie było tak proste i nieangażujące! rozszerzona objętość komory ładowania z największym na rynku wlotem (aż 13cm średnicy!) pozwala wytwarzać obszerniejsze partie soku przy jednorazowym uzupełnieniu komory. Koniec ze staniem przy wyciskarce i ciągłym dokładaniem komponentów, żeby uzyskać szklankę świeżego soku. Wypełnij komorę dowolnym owocem albo warzywem, uruchom HUROM HWS i uzyskaj aż do litra najwyższej jakości soku za jednym podejściem!


  Misa na sok o obszerności 1 litra gwarantuje produktywną i wygodną pracę

  HUROM HW-SBE18 wyposażony jest w misę o obszerności aż 1 litra, która zezwala na wyciskanie soku z większej ilości komponentów, bez konieczności opróżniania jej co kilkaset mililitrów. Obszerny wymiar misy wznosi sprawność pracy - przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma potrzeby opróżniania jej podczas. Dla porównania wyciskarki domowe wyekwipowane są w misę o pojemności tylko 0,5l. Klarowna komora wsadowa zezwala na obserwację i szybką reakcję w chwili zablokowania produktów.


  Jeszcze efektywniejszy cykl wyciskania - słuszna struktura wałka ślimakowego oraz sita

  Budowa wałka ślimakowego oraz sita zostały zoptymalizowane z myślą o wielogodzinnej pracy w najmocniej wymagających warunkach przemysłowych. Struktura tych komponentów pozwala zaoferować obszerniejszą sprawność urządzenia, przy jednoczesnym powiększeniu wygody i komfortu zarówno podczas wykorzystywania urządzenia jak i jego mycia. Wałek ślimakowy HUROM HWS PRO sprawniej niż dotąd miażdży składniki, zapobiegając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka HUROM HWS PRO wyekwipowana jest w dwa sita: sito do soków transparentnych ( z mniejszymi otworkami), a także sito do soków gęstych ( z pokaźniejszymi otworami). Harmonijna współpraca wszelkich komponentów zapewnia przyjemność oraz płynność pracy z urządzeniem. Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę podczas pracy urządzenia, doskonale mieszając sok wyciskany z kilku produktów i uniemożliwiając przepełnianiu się misy. Specyficzna kompozycja wirnika obrotowego usprawnia mieszanie gęstszych soków z dodatkiem bananów lub truskawek.  wygodny podczas wyciskania
  - jednakowo komfortowy w myciu

  Niewątpliwą zaletą urządzenia HUROM HWS PRO jest prostota wykonania, która wynika z małej ilości części. To z kolei powoduje, iż mycie HUROM HWS PRO jest szybkie i komfortowe jak nigdy wcześniej! Doświadcz przyjemności codziennej pracy z HUROM HWS PRO, bez obawy, że mycie urządzenia zabierze Ci cenny czas i odbierze Ci radość i smak Twojego ulubionego soku!

  Prosta obsługa

  Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik oraz otwór wylotu pulpy podwyższa wygodę podczas używania urządzenia w warunkach przemysłowych. Dodatkowym atutem urządzenia jest wyświetlacz z kolorowymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy urządzenia.


  gęstość soku pod kontrolą

  przy pomocy opatentowanej manetki przygotujesz wyśmienicie gładki sok albo gęste smoothie (z obszerniejszą ilością miąższu i błonnika) – zgodnie z życzeniem klienta!


  Bezpieczna i szczelna zatyczka + tłoczek

  Specjalna, uszczelniona kompozycja zatyczki zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy oraz wspaniałe połączenie komponentów podczas wyciskania soku.
  Wyłącznie dla modelu fachowego zastosowano tłoczek z możliwością przywieszenia do komory ładowania, który zwiększa wygodę i wydajność pracy. W przypadku zablokowania się składników podczas cyklu wyciskania, delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.  sprawne przechowywanie i komfortowy układ urządzenia

  Wygoda i komfort pracy naszych klientów są dla nas równie ważne, co niezawodność naszych maszyn. Korzystając z wiedzy jaką zgromadziliśmy przy prowadzeniu kawiarni Hurom Juice na całym świecie, wprowadziliśmy modyfikacje i ulepszenia do korpusu wyciskarki tak, aby uczynić go bardziej przystępnym dla każdej, choćby najmniejszej przestrzeni roboczej. Pionowe ułożenie składników usprawnia opadanie miąższu, a pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli bez konieczności podnoszenia i przechylania urządzenia.


  Pozostałe dane

  Korek niekapek - zezwala na przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu. Korek w Hurom HWS PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.


  Wyciskarka do gastronomii HUROM HW dla klientów komercyjnych
  Misa o rozszerzonej obszerności umożliwiająca wyciskanie obszerniejszej ilości soku
  obudowa ze szczotkowanej stali rdzoodpornej o usztywnionej oporności
  świeże sito o większej powierzchni zezwalające wyciskać więcej soku
  Ułatwione czyszczenie dzięki zmodyfikowanym otworom wylotowym soku i pulpy
  Podświetlenie LED sygnalizujące o stanie pracy wyciskarki
  Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do wykorzystywania domowego
  Specjalistyczny silnik przypasowany do pracy ciągłej
  Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane komponenty
  udoskonalone szczotki czyszczące uniemożliwiają przelaniu soku
  Zatyczka niekapek. Pozwala odlać odmierzoną liczba soku oraz uniemożliwia kapaniu
  Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki
  Nagroda. IF Design Award


  Zawartość pudełka Akcesoria podstawowe

  Dwie misy Alpha


  Dwa nieduże sita  Dwie szczotki obrotowe


  pakiet Smart Hopper


  Komora Smart Hopper


  Wałek ślimakowy do Smart Hopper


  element mieszający do Smart Hopper


  komplet Alpha

  Komora Alpha


  Wałek ślimakowy do komory Alpha


  Kompatybilne komory wsadowe

  Komory wsadowe smart


  Komory wsadowe Alpha


  dodatkowe akcesoria


  Korek niekapek


  Pojemnik na sok


  Pojemnik na pulpę


  Popychacz


  3 dodatkowe komplety uszczelek


  Szczotki do czyszczenia

  Polecamy sprawdzić w dodatku ekspresy do kawy, a także czajniki kuchenne!☆ Omega MM900 ☆

Omega MM900 Najniższa Cena Online

☆ Omega MM900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MM900
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Omega MM900, to wyciskarka wytwarzana z myślą o wyciskaniu soków z różnego rodzaju zielonych łodyg; takich jak seler naciowy, nać pietruszki, wszelkiego typu ziół, traw i innych zielonych warzyw. Z tą myślą została wykonana specjalna nakładka.

  Oprócz tego w wyciskarce Omega MM900 przygotujesz pyszny sok z różnego typu owoców i warzyw.

  W Stanach Zjednoczonych wyciskarka Omega MM900 rekomendowana jest poprzez Anthony'ego Williama, popularyzatora picia soku z selera naciowego. William: "N asze własne testy potwierdziły, iż wydajność soku z tego modelu jest wyraźnie lepsza od innych maszyn w tym samym przedziale cenowym. Wyciskarki Omega MM900 potrafią jeszcze więcej dzięki nasadce z selera {pomocn|przydatn)e do wyciskania dzikich ziół, trawy pszenicznej, trawy jęczmiennej, sałaty, szpinaku, ogórków i innych roślin bogatych w chlorofil. Urządzenie jest wyposażone w drugą regulowaną zaślepkę specjalnie do wyciskania soku z marchwi, buraków, jabłek, cytrusów i innych niezwykle zdrowe owoce i warzywa." William zainspirował do picia soku z selera wiele set tysięcy osób, również wiele gwiazd - np. Sylwester Stalone.

  Oprócz nakładki z regulatorem do "zielonych", w zestawie znajdziesz również nakładkę, która też posiada regulator wypływu pulpy, ale tym razem do wszelkich innych owoców i warzyw. Regulator pomaga wybrać odpowiednie ustawienie, pod odpowiednią twardość i mięsistość wkładanych owoców i warzyw, aby zwiększyć wydajność wyciskania i uzyskać większą ilość soku z danej porcji.

  Elementy zestawu wyciskarki Omega MM900:

  - sitko do soków wraz z dwoma różnymi regulatorami wypływu pulpy

  Myj w zmywarce!

  Elementy wyciskające wyciskarki możesz myć w zmywarce.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki dwuślimakowe – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki dwuślimakowe, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek dwuślimakowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ 4Swiss SWAN BM105 ☆

4Swiss SWAN BM105 Najniższa Cena Online

☆ 4Swiss SWAN BM105 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 4Swiss
 • Nazwa produktu: 4Swiss SWAN BM105
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka 4Swiss SWAN BM105

  EDYCJA LIMITOWANA

  bezpłatna przesyłka w ciągu 24 godzin  Główne mocne strony Wyciskarki Do Soków 4Swiss Swan BM 105:

  • Tylko 32 Obroty Ślimaka Na Minutę
  • wyjątkowy Silnik o Mocy 400 W z Dożywotnią Gwarancją

  Dbasz o formę? Chcesz zgubić niechciane kilogramy i centymetry?
  To perfekcyjnie!
  Uzupełnij dietę o świeżo wyciskane soki, pożywne smoothie i musy, zdrowe desery, domowe lody, które dostarczą Twojemu organizmowi cennych części odżywczych.

  Co uwydatnia Wyciskarkę 4Swiss Swan BM 105? 1. Konkretna Moc Silnika 400 W

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków 4Swiss Swan BM 105 ma silnik indukcyjny jednofazowy o mocy aż 400 Watt, który objęty jest dożywotnią gwarancją. To obszerniejsza moc, niż w większości wyciskarek do soków i pokaźniejsza niż w poprzednim modelu wyciskarki 4 Swiss Geneve BM 101. Dlategoz łatwością wyciskasz sok ze swoich ulubionych artykułów, równocześnie:

  • Twardych: marchewki, selera, pietruszki, kalafiora, kapusty
  • Miękkich: malin, truskawek, borówek, pomidorów
  • Zielonych: jarmużu, trawy pszenicznej, selera naciowego, pokrzywy

  2. Wyłącznie 32 Obroty Ślimaka Na Minutę

  Wyciskarka do soków 4Swiss Swan BM 105 jako jedna z niewielu na świecie ma tylko 32 obroty ślimaka na minutę. To czyni ją mistrzynią wśród maszyn wyjątkowo dbających o Twoje zdrowie. Przy tak niskich obrotach ślimaka sok zachowuje maksymalną liczba dobroczynnych komponentów przyswajalnych dla Twojego organizmu:

  • Fitosubstancje
  • Polifenole
  • Enzymy
  • Witaminy
  • Minerały

  3. Większa Pokrywa Misy Sokowej

  Pokrywa misy sokowej w wyciskarce wolnoobrotowej 4Swiss Swan BM 105 jest szersza na dole u podstawy aniżeli w poprzednim modelu 4 Swiss Geneve BM 101, dlategoproces wyciskania przebiega efektywniej i szybciej. Wszystko dla Twojej komfortowy i udoskonalonej funkcjonalności. Tak, jak w poprzednim modelu pokrywa ma 2 wygodne otwory wsadowe:

  • Jeden obszerniejszy o średnicy 8,5 cm średnicy, do którego wrzucasz całe jabłka, buraki czy kiwi bez konieczności krojenia
  • Drugi mniejszy o wymiarach 3 na 4 cm, do którego wrzucasz mniejsze albo dłuższe elementy: pomidorki koktajlowe, seler naciowy, marchewkę...

  Widzisz różnice?

  4. Dwukrawędziowy Wałek Ślimakowy

  Ślimak w wyciskarce 4Swiss Swan BM 105 jest ulepszony. Ślimak teraz dopełniającą krawędź tnącą, dzięki temu warzywa owoce i zioła są miażdżone jeszcze skrupulatniej podczas 3-stopniowego etapu. Ślimak produkowany jest z Ultemu materiału wytwarzanego poprzez NASA. Ultem jest:

  • 4 x twardszy od charakterystycznego plastiku
  • ulepszoną sprawność wyciskarki
  • sprawia mniej miąższu w soku
  • wykorzystywany jest do produkcji narzędzi chirurgicznych
  • Jest bezpieczny (BPA Free) - czyli wolny od rakotwórczych bisfenoli i toksycznych komponentów

  Długi Okres Gwarancji

  marka 4Swiss stwarza swoje urządzenia ze szczególna trosceą i precyzją. Dlatego też gwarancja udzielna na wszystkie urządzenia 4Swiss jest wyjątkowo długa i wyjątkowa:

  • Dożywotnia gwarancja na silnik
  • 5 lat gwarancji charakterystycznej na całe urządzenie
  • 2 lata gwarancji ABSOLUTNEJ: oznacza gwarancję zamiany poszczególnych modułów na świeże (a nie naprawę̨) w sytuacji ich awarii

  Awangardowy Design

  producent 4Swiss podąża za nowymi trendami. Widać to w najnowszej wyciskarce do soków 4Swiss Swan BM 105, którą cechuje atrakcyjny design wyśmienicie wpisujący się w każde wnętrze. Postępowa stylistyka sprawia, że Twoje soki będą nie tylko zdrowe, lecz także przygotowane w unikatowej atmosferze. Obudowa jest produkowana z wysokiej jakości tworzywa ABS, imitującego szczotkowane aluminium. Model przystępny w dwóch kolorach:

  • Platinium Silver (Platynowe Srebro)
  • Rose Gold (Różowe Złoto)

  Soki, Koktajle, Lody i Nie Tylko

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków 4Swiss Swan BM 105 podobnie jak jej poprzedni model 4Swiss Geneve BM 101 robi nie tylko soki przejrzyste. Czy można chcieć czegoś więcej od wyciskarki do soków?
  W standardzie ma aż 4 sita:

  System Czyszczenia Easy Cleaning

  Wyciskarka 4Swiss Swan BM 105 tak samo jak jej poprzedni model 4Swiss Geneve BM 101 posiada opcję przepłukiwania, która wyjątkowo usprawnia Tobie utrzymanie jej codziennie w czystości. Wyciskasz sok dużo razy w ciągu dnia, ale myjesz wyciskarkę tylko raz dziennie. Wystarczy:

  • Wlać wodę do misy sokowej
  • Włączyć wyciskarkę na chwilę
  • Następuje przepłukanie urządzenia
  • Znowu robisz zupełnie inny sok

  Bezpieczne Materiały BPA Free

  Wszystkie części wyciskarek 4Swiss są bezpieczne dla Twojego zdrowia i nie posiadają rakotwórczych bisfenoli. Wytwarzane są z innowacyjnych materiałów: Ultemu i Tritanu.

  Co otrzymasz nabywając wyciskarkę do soków 4Swiss Swan BM 105?
  • Sito do soków
  • Sito do musów
  • Sito do lodów
  • Sito do przecedzania soku
  • Koszyczek ze ściereczką do przygotowania tofu
  • Stojak do suszenia urządzenia
  • Pojemnik na pulpę̨
  • Pojemnik na sok
  • Tłoczek (popychacz)
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Książkę̨ z przepisami na soki "100 najkorzystniejszych Soków" GRATIS
  • Nóż ceramiczny 4Swiss do krojenia warzyw i owoców GRATIS
  • Indywidualnie przypasowane Diety Dla Całej Rodziny GRATIS
  Ekspert Terapii Sokami Poleca

  Aloesowe Oczyszczanie Organizmu

  Zdrowy Start Dnia z Awokado

  Malinowy Pogromca Stresu

  sprawdź przykładowe diety...


☆ Omega MMV702 ☆

Omega MMV702 Najniższa Cena Online

☆ Omega MMV702 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega MMV702
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  przedstawiamy genialną nowość 2017 amerykańskiego lidera w branży wyciskarek wolnoobrotowych - firmy Omega.

  Model Mega Mouth MMV-702, dzięki swym idealnym parametrom pretenduje na miano najkorzystniejszej pionowej wyciskarki do soków.

  przystępna w 3 szczególnie atrakcyjnych kolorach: czerwonym, metalicznym i białym.


☆ Omega EUJ606 ☆

Omega EUJ606 Najniższa Cena Online

☆ Omega EUJ606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega EUJ606
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  - PREZENTY DO WYBORU - bezpłatnA dostawa - RATY 0% - Więcej danych na stronie www.EUJUICERS.pl. Oto nowa siostra idealnej wyciskarki do soków Sana EUJ-707 - różniąca się między innymi regulatorem suchości odpadów.

  Występuje w trzech pięknych kolorach do wyboru: czerwonym, chrom, metalicznym. Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.


☆ Sana EUJ-606 ☆

Sana EUJ-606 Najniższa Cena Online

☆ Sana EUJ-606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sana
 • Nazwa produktu: Sana EUJ-606
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację ilości pulpy oraz dopełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz klarowny sok, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Nadzwyczajnie nadaje się do długich włóknistych elementów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak również warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, łatwa w myciu i obsłudze. Sprawdź na https://sanapolska.com/towar/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/


☆ Omega Sana ☆

Omega Sana Najniższa Cena Online

☆ Omega Sana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Omega Sana
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Sana 606 ma regulację gęstości soku, a także dopełniające przystawki, dzięki którym przygotujesz przejrzysty sok, sok z selera naciowego, gęste musy, naturalne lody czy makaron. Wyśmienicie nadaje się do długich włóknistych elementów jak seler naciowy czy natka pietruszki, jak również warzyw i owoców.

  Jest ultrawydajna, nieskomplikowana w myciu i obsłudze. Sprawdź na https://sanapolska.com/artykuł/wyciskarka-wolnoobrotowa-sana-606/Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka dwuślimakowa najlepsza?


Najlepsza wyciskarka dwuślimakowa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka dwuślimakowa w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek dwuślimakowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka dwuślimakowa opinie,
 • dobra wyciskarka dwuślimakowa cena,
 • wyciskarka dwuślimakowa ranking,
 • wyciskarka dwuślimakowa jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...