Najlepsze wyciskarki do 5000 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 5000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek do 5000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 5000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Hurom HW Pro ☆

Hurom HW Pro Najniższa Cena Online

☆ Hurom HW Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HW Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Poznaj najnowszą fachową wyciskarkę soków asygnowaną do gastronomii

  Zaprojektowany i tworzony do wykorzystania komercjalnego. Wspaniały do restauracji, barów, juicy barów, fitness klubów, hoteli, a także wszędzie tam, gdzie goszczą świeżo wyciskane soki, i gdzie docenia się maksymalną wygodę i prędkość pracy z zachowaniem najlepszych jej efektów i najwyższej efektywności.

  Wyciskarka wolnoobrotowa do gastronomii Hurom HWS PRO to kolejny krok ku doskonałości!

  Lata doświadczenia na rynku wyciskarek wolnoobrotowych pozwalają nam doskonalić nasze urządzenia z myślą o potężnej grupie klientów. Tak jest także z naszą serią Professional - skierowaną nie tylko do branży gastronomicznej, ale także hotelarskiej czy sportowej. Nie spoczęliśmy na laurach po sukcesie modelu HUROM HW, który przebojem wdarł się do restauracji, barów i juicy barów na całym świecie. Wynikiem naszych starań, aby jeszcze bardziej ułatwić Wam pracę z owocami jest przygotowany na rok 2019 - HUROM HWS Pro! dopasujeliśmy w nim najkorzystniejsze rozwiązania z maszyn asygnowanych dla domu, z technologią i mocą urządzeń dedykowanych do użycia komercyjnego


  Dwa zespoły składników wyciskających w komplecie
  - technika Hurom „ONE STOP” teraz także w urządzeniach przemysłowych


  Dwie zróżnicowane komory wsadowe HUROM HWS PRO zapewniają pracę przypasowaną do Twoich potrzeb!


  1. Dużą, inteligentna komora wsadowa HUROM „ONE STOP” – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technologia Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję komponentów za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technice HUROM "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie składników do misy podczas cyklu wyciskania.


  2. charakterystyczna, podwójna komora wsadowa ALPHA – pozwala na ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.


  Dwa części rozdrabniające S-Blade (w zarysie litery S) rozbijają wrzucone składniki i popychają w dół wyciskarki. Składnik rozdrabniający C-Blade (w kształcie litery C) przecina składniki i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół. Dwa specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, upraszczają płynne przechodzenie komponentów.

  pokaźniejszy i bardziej skuteczny silnik

  fachowy, bezszczotkowy silnik zaimplementowany w urządzeniach HUROM podoła nawet najistotniej wymagającym wyzwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technice używanych w naszych wyciskarkach, udało nam się powiększyć moment obrotowy silnika stosowanego w linii PROFFESIONAL, o 50kg w stosunku do siły silnika w naszych modelach domowych, co zapewnia większą moc i produktywność urządzenia. Przy czym warty odnotowania jest fakt, że silnik HUROM HWS PRO jest jednakowo cichy jak ten z produktów dedykowanych do korzystania domowego!
  Opracowana przez nas technologia chłodzenia silnika zezwala na kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia.

  teraz ogranicza Cię tylko liczba zamówień od klientów. HUROM HWS PRO jest na nie gotowy!


  Więcej soku w krótszym czasie przy jednorazowym naładowaniu Największa na rynku średnica komory ładowania

  Wyciskanie świeżego soku nigdy nie było tak proste i nieangażujące! zwiększona pojemność komory ładowania z największym na rynku wlotem (aż 13cm średnicy!) pozwala stwarzać obszerniejsze partie soku przy jednorazowym uzupełnieniu komory. Koniec ze staniem przy wyciskarce i ciągłym dokładaniem składników, aby uzyskać szklankę świeżego soku. Wypełnij komorę dowolnym owocem lub warzywem, uruchom HUROM HWS i uzyskaj aż do litra najwyższej jakości soku za jednym podejściem!


  Misa na sok o obszerności 1 litra zapewnia sprawną i komfortową pracę

  HUROM HW-SBE18 wyekwipowany jest w misę o obszerności aż 1 litra, która umożliwia wyciskanie soku z większej ilości części, bez konieczności opróżniania jej co kilkaset mililitrów. Znaczny wymiar misy podwyższa sprawność pracy - przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma zapotrzebowania opróżniania jej w trakcie. Dla porównania wyciskarki domowe zaopatrzone są w misę o objętości tylko 0,5l. Przezroczysta komora wsadowa zezwala na obserwację i szybką reakcję w chwili zablokowania produktów.


  Jeszcze wydajniejszy proces wyciskania - adekwatna struktura wałka ślimakowego oraz sita

  Budowa wałka ślimakowego oraz sita zostały zoptymalizowane z myślą o wielogodzinnej pracy w najistotniej wymagających warunkach przemysłowych. Struktura tych komponentów pozwala zaoferować obszerniejszą skuteczność urządzenia, przy jednoczesnym zwiększeniu wygody i komfortu jednocześnie w trakcie stosowania urządzenia jak i jego mycia. Wałek ślimakowy HUROM HWS PRO skuteczniej niż dotąd miażdży elementy, uniemożliwiając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka HUROM HWS PRO wyekwipowana jest w dwa sita: sito do soków transparentnych ( z mniejszymi otworkami), a także sito do soków gęstych ( z większymi otworami). Harmonijna współpraca wszelkich części zapewnia przyjemność, a także płynność pracy z urządzeniem. Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę w trakcie pracy urządzenia, idealnie mieszając sok wyciskany z kilku produktów oraz uniemożliwiając przepełnianiu się misy. Oryginalna konstrukcja wirnika obrotowego usprawnia mieszanie gęstszych soków z dodatkiem bananów lub truskawek.  komfortowy w trakcie wyciskania
  - równie wygodny w myciu

  Niewątpliwą zaletą urządzenia HUROM HWS PRO jest prostota wykonania, która wynika z niepokaźnej ilości komponentów. To z kolei sprawia, że mycie HUROM HWS PRO jest prędkie i wygodne jak nigdy wcześniej! Doświadcz przyjemności codziennej pracy z HUROM HWS PRO, bez obawy, że mycie urządzenia zabierze Ci cenny czas i odbierze Ci radość i smak Twojego ulubionego soku!

  Prosta obsługa

  Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik i otwór wylotu pulpy podwyższa wygodę podczas użytkowania urządzenia w warunkach przemysłowych. Dodatkowym atutem urządzenia jest wyświetlacz z barwnymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy urządzenia.


  gęstość soku pod kontrolą

  przy pomocy zastrzeżonej manetki przygotujesz wyśmienicie gładki sok albo gęste smoothie (z pokaźniejszą ilością miąższu i błonnika) – zgodnie z życzeniem klienta!


  Bezpieczna i szczelna zatyczka + tłoczek

  Specjalna, uszczelniona kompozycja zatyczki zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy, a także nieprzeciętne połączenie części podczas wyciskania soku.
  Wyłącznie dla modelu profesjonalnego zastosowano tłoczek z możliwością przywieszenia do komory ładowania, który powiększa wygodę i wydajność pracy. W przypadku zablokowania się części podczas procesu wyciskania, delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.  produktywne przechowywanie i komfortowy układ urządzenia

  Wygoda i komfort pracy naszych klientów są dla nas jednakowo ważne, co bezawaryjność naszych maszyn. Korzystając z wiedzy jaką zgromadziliśmy przy prowadzeniu kawiarni Hurom Juice na całym świecie, wdrożyliśmy modyfikacje i ulepszenia do korpusu wyciskarki tak, by uczynić go bardziej dostępnym dla każdej, choćby najmniejszej przestrzeni roboczej. Pionowe ułożenie części ułatwia opadanie miąższu, a pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli bez konieczności podnoszenia i przechylania urządzenia.


  Pozostałe informacje

  Korek niekapek - pozwala na przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu. Korek w Hurom HWS PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.


  Wyciskarka do gastronomii HUROM HW dla klientów komercyjnych
  Misa o rozszerzonej objętości umożliwiająca wyciskanie obszerniejszej ilości soku
  pokrywa ze szczotkowanej stali nierdzewnej o umocnionej oporności
  nowe sito o pokaźniejszej powierzchni pozwalające wyciskać więcej soku
  Ułatwione czyszczenie dzięki zmienionym otworom wylotowym soku i pulpy
  Podświetlenie LED informujące o stanie pracy wyciskarki
  Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do wykorzystania domowego
  Specjalistyczny silnik dopasowany do pracy ciągłej
  Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane składniki
  ulepszone szczotki czyszczące uniemożliwiają przelaniu soku
  Zatyczka niekapek. Pozwala odlać odmierzoną liczba soku, a także zapobiega kapaniu
  Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki
  Nagroda. IF Design Award


  Zawartość pudełka Akcesoria podstawowe

  Dwie misy Alpha


  Dwa znikome sita  Dwie szczotki obrotowe


  zestaw Smart Hopper


  Komora Smart Hopper


  Wałek ślimakowy do Smart Hopper


  element mieszający do Smart Hopper


  pakiet Alpha

  Komora Alpha


  Wałek ślimakowy do komory Alpha


  Kompatybilne komory wsadowe

  Komory wsadowe smart


  Komory wsadowe Alpha


  uzupełniające akcesoria


  Korek niekapek


  Pojemnik na sok


  Pojemnik na pulpę


  Popychacz


  3 dodatkowe komplety uszczelek


  Szczotki do czyszczenia

  Polecamy sprawdzić też ekspresy do kawy oraz czajniki kuchenne!☆ Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V ☆

Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc: 0,275 kW

☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE ☆

Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hamilton Beach
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych Hamilton Beach. Wyprofilowana podstawa wyciskarki pozwala na umieszczenie różnorodnych pojemników na sok i zajmuje niedużo miejsca na ladzie. W wyposażeniu 3 głowice stożkowe do rozmaitej wielkości owoców stworzone z tworzywa ABS umocnione wkładką ze stali rdzoodpornej. Rynienka wylotowa ze stali rdzoodpornej umieszczona na wysokości 21,6 cm, co pozwala na wyciskanie soków bezpośrednio do wysokiego naczynia. Gumowy kołnierz podtrzymujący misę z sokiem broni ją przed przesuwaniem. Uszczelnienie silnika chroni przed przedostaniem się wody.


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 5000 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 5000 zł, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hurom HW Pro ☆

Hurom HW Pro Najniższa Cena Online

☆ Hurom HW Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HW Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Poznaj najnowszą fachową wyciskarkę soków asygnowaną do gastronomii

  Zaprojektowany i wyprodukowany do użytku komercjalnego. Znakomity do restauracji, barów, juicy barów, fitness klubów, hoteli, a także wszędzie tam, gdzie goszczą świeżo wyciskane soki, i gdzie docenia się maksymalną wygodę i prędkość pracy z zachowaniem najkorzystniejszych jej efektów i najwyższej sprawności.

  Wyciskarka wolnoobrotowa do gastronomii Hurom HWS PRO to kolejny krok ku doskonałości!

  Lata doświadczenia na rynku wyciskarek wolnoobrotowych pozwalają nam doskonalić nasze urządzenia z myślą o mocnej grupie klientów. Tak jest także z naszą linią Professional - skierowaną nie tylko do branży gastronomicznej, lecz także hotelarskiej czy sportowej. Nie spoczęliśmy na laurach po sukcesie modelu HUROM HW, który przebojem wdarł się do restauracji, barów i juicy barów na całym świecie. Rezultatem naszych starań, by jeszcze bardziej ułatwić Wam pracę z owocami jest przygotowany na rok 2019 - HUROM HWS Pro! skonsolidujeliśmy w nim najkorzystniejsze rozwiązania z sprzętów asygnowanych dla domu, z technologią i mocą maszyn dedykowanych do wykorzystania komercyjnego


  Dwa zespoły części wyciskających w pakiecie
  - technika Hurom „ONE STOP” dzisiaj także w urządzeniach przemysłowych


  Dwie rozmaite komory wsadowe HUROM HWS PRO gwarantują pracę dostosowaną do Twoich potrzeb!


  1. Dużą, inteligentna komora wsadowa HUROM „ONE STOP” – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technika Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję składników za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technice HUROM "One Stop" jest samoistne, samoczynne przenoszenie elementów do misy w trakcie cyklu wyciskania.


  2. typowa, podwójna komora wsadowa ALPHA – zezwala na ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.


  Dwa komponenty rozdrabniające S-Blade (w zarysie litery S) rozbijają wrzucone komponenty i popychają w dół wyciskarki. Element rozdrabniający C-Blade (w kształcie litery C) przecina składniki i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół. Dwa specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, upraszczają płynne przechodzenie części.

  pokaźniejszy i bardziej sprawny silnik

  mistrzowski, bezszczotkowy silnik zastosowany w urządzeniach HUROM podoła choćby najistotniej wymagającym wyzwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii użytkowanych w naszych wyciskarkach, udało nam się powiększyć moment obrotowy silnika użytkowanego w serii PROFFESIONAL, o 50kg w stosunku do siły silnika w naszych modelach domowych, co zapewnia pokaźniejszą moc i sprawność urządzenia. Przy czym warty odnotowania jest fakt, iż silnik HUROM HWS PRO jest równie cichy jak ten z produktów asygnowanych do wykorzystywania domowego!
  Opracowana przez nas technika chłodzenia silnika zezwala na kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia.

  teraz ogranicza Cię tylko ilość zamówień od klientów. HUROM HWS PRO jest na nie gotowy!


  Więcej soku w krótszym czasie przy jednorazowym naładowaniu Największa na rynku średnica komory ładowania

  Wyciskanie świeżego soku nigdy nie było tak proste i nieangażujące! zwiększona pojemność komory ładowania z największym na rynku wlotem (aż 13cm średnicy!) pozwala produkować większe partie soku przy jednorazowym uzupełnieniu komory. Koniec ze staniem przy wyciskarce i ciągłym dokładaniem składników, by uzyskać szklankę świeżego soku. Wypełnij komorę dowolnym owocem albo warzywem, uruchom HUROM HWS i uzyskaj aż do litra najwyższej jakości soku za jednym podejściem!


  Misa na sok o obszerności 1 litra zapewnia sprawną i wygodną pracę

  HUROM HW-SBE18 zaopatrzony jest w misę o objętości aż 1 litra, która pozwala na wyciskanie soku z obszerniejszej ilości części, bez konieczności opróżniania jej co kilkaset mililitrów. Duży rozmiar misy podwyższa skuteczność pracy - przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma potrzeby opróżniania jej podczas. Dla porównania wyciskarki domowe wyposażone są w misę o pojemności tylko 0,5l. Klarowna komora wsadowa pozwala na obserwację , a także szybką reakcję w chwili zablokowania produktów.


  Jeszcze efektywniejszy proces wyciskania - słuszna struktura wałka ślimakowego oraz sita

  Budowa wałka ślimakowego oraz sita zostały zoptymalizowane z myślą o wielogodzinnej pracy w najszczególniej wymagających warunkach przemysłowych. Struktura tych elementów pozwala zaoferować obszerniejszą skuteczność urządzenia, przy jednoczesnym zwiększeniu wygody i komfortu zarówno w trakcie użytkowania urządzenia jak i jego mycia. Wałek ślimakowy HUROM HWS PRO sprawniej aniżeli dotąd miażdży składniki, zapobiegając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka HUROM HWS PRO wyekwipowana jest w dwa sita: sito do soków przejrzystych ( z mniejszymi otworkami) oraz sito do soków gęstych ( z pokaźniejszymi otworami). Harmonijna współpraca wszystkich elementów zagwarantuje przyjemność oraz płynność pracy z urządzeniem. Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę w trakcie pracy urządzenia, wspaniale mieszając sok wyciskany z kilku produktów i uniemożliwiając przepełnianiu się misy. Unikalna konstrukcja wirnika obrotowego ułatwia mieszanie gęstszych soków z dodatkiem bananów albo truskawek.  wygodny w trakcie wyciskania
  - równie komfortowy w myciu

  Niewątpliwą zaletą urządzenia HUROM HWS PRO jest prostota wykonania, która wynika z znikomej ilości części. To z kolei powoduje, że mycie HUROM HWS PRO jest prędkie i wygodne jak nigdy wcześniej! Doświadcz przyjemności codziennej pracy z HUROM HWS PRO, bez obawy, że mycie urządzenia zabierze Ci cenny czas, a także odbierze Ci radość i smak Twojego ulubionego soku!

  Prosta obsługa

  Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik oraz otwór wylotu pulpy podwyższa wygodę w trakcie używania urządzenia w warunkach przemysłowych. Dodatkowym atutem urządzenia jest wyświetlacz z kolorowymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy urządzenia.


  gęstość soku pod kontrolą

  za pomocą zastrzeżonej manetki przygotujesz wspaniale gładki sok albo gęste smoothie (z obszerniejszą ilością miąższu i błonnika) – zgodnie z życzeniem klienta!


  Bezpieczna i szczelna zatyczka + tłoczek

  Specjalna, uszczelniona kompozycja zatyczki zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy oraz nadzwyczajne połączenie części w trakcie wyciskania soku.
  Wyłącznie dla modelu mistrzowskiego zastosowano tłoczek z możliwością przywieszenia do komory ładowania, który zwiększa wygodę i skuteczność pracy. W przypadku zablokowania się składników w trakcie cyklu wyciskania, delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.  efektywne przechowywanie i komfortowy układ urządzenia

  Wygoda i komfort pracy naszych klientów są dla nas równie ważne, co bezawaryjność naszych sprzętów. Korzystając z wiedzy jaką zgromadziliśmy przy prowadzeniu kawiarni Hurom Juice na całym świecie, wdrożyliśmy modyfikacje i ulepszenia do korpusu wyciskarki tak, żeby uczynić go bardziej dostępnym dla każdej, nawet najmniejszej przestrzeni roboczej. Pionowe ułożenie elementów upraszcza opadanie miąższu, a pochylona o 3 poziomy podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli bez konieczności podnoszenia i przechylania urządzenia.


  Pozostałe informacje

  Korek niekapek - umożliwia przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu. Korek w Hurom HWS PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.


  Wyciskarka do gastronomii HUROM HW dla klientów komercyjnych
  Misa o powiększonej obszerności umożliwiająca wyciskanie pokaźniejszej ilości soku
  obudowa ze szczotkowanej stali nierdzewnej o wzmocnionej niepodatności
  świeże sito o większej powierzchni zezwalające wyciskać więcej soku
  Ułatwione czyszczenie dzięki zmodyfikowanym otworom wylotowym soku i pulpy
  Podświetlenie LED sygnalizujące o stanie pracy wyciskarki
  Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do stosowania domowego
  Specjalistyczny silnik dopasowany do pracy ciągłej
  Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane komponenty
  udoskonalone szczotki czyszczące zapobiegają przelaniu soku
  Zatyczka niekapek. Pozwala odlać odmierzoną ilość soku, a także zapobiega kapaniu
  Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki
  Nagroda. IF Design Award


  Zawartość pudełka Akcesoria podstawowe

  Dwie misy Alpha


  Dwa nieznaczne sita  Dwie szczotki obrotowe


  pakiet Smart Hopper


  Komora Smart Hopper


  Wałek ślimakowy do Smart Hopper


  komponent mieszający do Smart Hopper


  komplet Alpha

  Komora Alpha


  Wałek ślimakowy do komory Alpha


  Kompatybilne komory wsadowe

  Komory wsadowe smart


  Komory wsadowe Alpha


  dodatkowe akcesoria


  Korek niekapek


  Pojemnik na sok


  Pojemnik na pulpę


  Popychacz


  3 dodatkowe komplety uszczelek


  Szczotki do czyszczenia

  Polecamy sprawdzić także ekspresy do kawy, a także czajniki kuchenne!☆ Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V ☆

Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów Evolution 70 | 50L/h | 230V
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc: 0,275 kW

☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE ☆

Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hamilton Beach
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do owoców cytrusowych HCJ967-CE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych Hamilton Beach. Wyprofilowana podstawa wyciskarki zezwala na umieszczenie rozmaitych pojemników na sok i zajmuje niedużo miejsca na ladzie. W wyposażeniu 3 głowice stożkowe do różnej wielkości owoców tworzone z tworzywa ABS umocnione wkładką ze stali nierdzewnej. Rynienka wylotowa ze stali nierdzewnej umieszczona na wysokości 21,6 cm, co umożliwia wyciskanie soków bezpośrednio do wysokiego naczynia. Gumowy kołnierz podtrzymujący misę z sokiem chroni ją przed przesuwaniem. Uszczelnienie silnika broni przed przedostaniem się wody.


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 5000 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 5000 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 5000 zł cena,
 • wyciskarka do 5000 zł ranking,
 • wyciskarka do 5000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...