Ranking projektorów z lampą o mocy do 300W. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z lampą o mocy do 300W


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów z lampą o mocy do 300W. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z lampą o mocy do 300W,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z lampą o mocy do 300W najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z lampą o mocy do 300W, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów z lampą o mocy do 300W, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Panasonic PT-VZ580, ACT-SYSPANPBI0006 ☆

Panasonic PT-VZ580, ACT-SYSPANPBI0006 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic PT-VZ580, ACT-SYSPANPBI0006 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic PT-VZ580, ACT-SYSPANPBI0006
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory mobilne o wysokiej efektywności i jasności, produkowane z myślą o współpracy

  • Projektory przenośne o większej jasności
  • powiększony współczynnik kontrastu zapewnia jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • rozciągliwa instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie nawet 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory przenośne z serii PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, wyraźne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  nieprzeciętna jakość projekcji

  Przepis na perfekcyjną jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Linia PT-VZ580 oferuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i umożliwia wyświetlanie filmów Full HD na pokaźnych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować bardzo ostry, szczegółowy i szczególnie porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji odcieni można prosto wprowadzać niewiele znaczące zmiany w sytuacji projekcji z wykorzystaniem wielu sprzętów — zwłaszcza jeśli pozostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej skuteczne części ułatwiają konserwację

  kolekcja PT-VZ580 podkreśla się wydłużonym cyklem podmiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można także dwukrotnie umyć, co zmniejsza całkowity koszt wykorzystywania. Proces zamiany wysokowydajnej lampy dodatkowo kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację poprzez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw oraz negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z serii PT-VZ580 jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share umożliwia podłączenie projektora za pomocą pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane samoczynnie — bez konieczności podawania informacji o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj ekran telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z kolekcji PT-VZ580 * obsługuje zaawansowaną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które umożliwia jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W sytuacji zaawansowanej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z serią VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki temu sprawdzają się znakomicie jako narzędzia upraszczające współpracę podczas spotkań.

  * Funkcja Miracast jest dostępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  rozciągliwość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają sprężyste możliwości podłączenia przewodowego. Wystarczy podłączyć jeden przedłużony kabel DIGITAL LINK * (nawet 150 m), który gwarantuje więcej możliwości w trakcie konstrukcji projektora. Sprężysty obiektyw z zoomem 1,6x umożliwia wyświetlanie obrazu z różnorodnych odległości, co upraszcza instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest przystępne w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach

  technologia Daylight View Basic pozwala na wyświetlanie znacznego obrazu, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Wbudowany sensor mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a stosowne algorytmy optymalnie optymalizują półtony kolorów i jasność.

  Cichsze niżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z kolekcji PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu aniżeli odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu zostało ograniczone do 29 dB *, przez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory z lampą o mocy do 300W – Ranking na luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory z lampą o mocy do 300W, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z lampą o mocy do 300W jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Panasonic PT-VZ580, ACT-SYSPANPBI0006 ☆

Panasonic PT-VZ580, ACT-SYSPANPBI0006 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic PT-VZ580, ACT-SYSPANPBI0006 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic PT-VZ580, ACT-SYSPANPBI0006
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Dzisiaj jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory przenośne o wysokiej sprawności i jasności, produkowane z myślą o współpracy

  • Projektory przenośne o większej jasności
  • rozszerzony współczynnik kontrastu gwarantuje jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • sprężysta instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie nawet 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory mobilne z kolekcji PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, znaczne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  znakomita jakość projekcji

  Przepis na doskonałą jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Linia PT-VZ580 proponuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i pozwala na wyświetlanie filmów Full HD na sporych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować nad wyraz ostry, szczegółowy i szczególnie porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji barw można z łatwością wprowadzać drobne zmiany w przypadku projekcji z użyciem wielu maszyn — zwłaszcza jeśli zostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej wydajne części upraszczają konserwację

  kolekcja PT-VZ580 wyróżnia się wydłużonym cyklem wymiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można również dwukrotnie umyć, co zniża całkowity koszt wykorzystywania. Proces podmiany wysokowydajnej lampy również kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację poprzez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw, a także negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z linii PT-VZ580 jest łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share pozwala na podłączenie projektora za pomocą pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane automatycznie — bez konieczności podawania informacji o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest przystępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj wyświetlacz telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z kolekcji PT-VZ580 * obsługuje nowoczesną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które umożliwia jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W przypadku nowoczesnej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z linią VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki temu sprawdzają się idealnie jako narzędzia upraszczające współpracę w trakcie spotkań.

  * Funkcja Miracast jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  rozciągliwość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają sprężyste możliwości podłączenia przewodowego. Wystarczy podłączyć jeden przedłużony przewód DIGITAL LINK * (nawet 150 m), który gwarantuje więcej możliwości podczas montażu projektora. Elastyczny obiektyw z zoomem 1,6x pozwala na wyświetlanie obrazu z zróżnicowanych odległości, co usprawnia instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest dostępne w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach

  technika Daylight View Basic pozwala na wyświetlanie widocznego obrazu, choćby w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Wbudowany detektor mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a trafne algorytmy adekwatnie optymalizują półtony kolorów i jasność.

  Cichsze aniżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z serii PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niżeli odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu zostało ograniczone do 29 dB *, poprzez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja


Podsumowanie, czyli jaki projektor z lampą o mocy do 300W najlepszy?


Najlepszy projektor z lampą o mocy do 300W w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z lampą o mocy do 300W w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Zestawienie na luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z lampą o mocy do 300W nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z lampą o mocy do 300W opinie,
 • dobry projektor z lampą o mocy do 300W cena,
 • projektor z lampą o mocy do 300W ranking,
 • projektor z lampą o mocy do 300W jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...