Ranking projektorów TV. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów TV


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów TV. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów TV,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory TV najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory TV, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów TV, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-12 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-12 pokazuje wyjątkowo wyśmienite efekty wizualne dzięki technice 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja nadaje się do szczególnie częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na sporej przekątnej nawet w domku. W praktyce docenisz wsparcie technice Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Projektor Epson oszałamia małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji Epson EF-12 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 2,1 kg z najdłuższym bokiem o długości zaledwie 17,5 cm. Dzięki temu projektor Epson jest nietrudny do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-12 Jeśli projektor Epson EF-12 znajduje się poza typową osią projekcji, można łatwo przypasować obraz za pomocą poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-12 Zakup projektora Epson EF-12 nie jest tanią sprawą,nawet jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować średnio przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki zastosowanej technice Miracast możesz rozciągliwie tworzyć kopie lustrzane treści z telefonu, notebooka lub innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być w dodatku stosowane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-12 jest następnie dostarczane poprzez zastosowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze właściwości projektora Epson EF-12
  • Kompaktowy i przenośny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" przystępna na ścianie albo suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z maszyn inteligentnych
  • YAMAHA Nagłośnienie
  • Lampa projekcyjna Epson EF-12 wystarcza na około 10 lat przy 5 godzinach używania dziennie
  parametry i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 ekran projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technika technologia ekran LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Życie 10 000 godz. (416,67 d) Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie ZŁĄCZE HDMI 2 szt Inne połączenia USB 2.0, wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack cechy i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 13,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 2,1 kg

☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV ☆

Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV Najniższa Cena Online

☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  drobne rozmiary

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV znamionuje się niewielkim wymiarem, dzięki temu możesz go zabrać ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Projektor może towarzyszyć Ci w podróży,również stanowić przenośne narzędzie pracy.

  perfekcyjna jakość obrazu i dźwięku

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV emituje żywe odcienie w niezwykle bogatej palecie barw. Wykorzystanie światła LED o żywotności do 30 tysięcy godzin powoduje, iż urządzenie posłuży Ci poprzez szczególnie długi czas. Możesz cieszyć się doskonałą jakością obrazu w pracy, a także w domu - oglądając ulubione filmy i seriale.

  PHILIPS PicoPix Micro 2TV, dzięki zintegrowanym głośnikom stereofonicznym z dźwiękiem przestrzennym oraz funkcją korekcji, pozwoli Ci cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Dialogi, muzyka i efekty dźwiękowe są wspaniale słyszalne, dzięki czemu możesz przenieść się w świat wyobraźni.

  wbudowany akumulator i możliwość konstrukcji na statywie

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV zastosowany akumulator, który zezwala na pracę urządzenia do 4 godzin bez dostępu do źródła zasilania. To oznacza, iż możesz wziąć urządzenie ze sobą także na działkę albo w inne miejsce, gdzie nie ma prądu i radować się możliwością wyświetlania obrazów przez kilka godzin.

  Urządzenie zastosowany uchwyt do montażu statywu. Dzięki temu możesz dowolnie wybrać miejsce, w którym wyświetlany będzie obraz. Jeśli chcesz, włącz film na suficie nad sobą i oglądaj w komfortowej, leżącej pozycji!

  wbudowany system Android i pilot sterowania

  Projektor zaimplementowany system Android, który pozwala radować się tymi samymi bonusami co w przypadku telewizora z tym systemem. Uruchom ulubione filmy albo seriale na wybranej platformie do odtwarzania filmów lub wykorzystaj urządzenie do przeszukiwania zasobów Internetu.

  Urządzenie jest wyposażone w komfortowy pilot, dzięki któremu możesz sterować jego pracą. Nie musisz ruszać się z miejsca, by podgłośnić lub ściszyć film, bądź zmienić inne ustawienia! dodatkowo, łącząc dwa urządzenia za pośrednictwem HDMI, zyskujesz możliwość sterowania ich pracą przy pomocy jednego pilota.

  informacje podstawowe☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS ☆

PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS Najniższa Cena Online

☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  projektor picopix maxtv z systemem android wyświetla obraz o przekątnej do 120″ w rzeczywistej rozdzielczości full hd. Dzięki wielu korekcjom obrazu, samoczynnej jasności, baterii o czasie działania do 4 godzin oraz funkcji boomboxa, będziesz się zastanawiać, jak dało się bez niego żyć! korzyści: samoczynna regulacja ostrości jednym kliknięciem usuwa problemy wynikające z ręcznej konfiguracji. Kamera o wysokiej rozdzielczości i autofokus oparty na sztucznej inteligencji automatycznie zapewniają najczystszy obraz. Nad wyraz mały projektor telewizyjny picopix max jest zaopatrzony we wszystko, czego potrzebujesz. Wykorzystaj w pełni 4-godzinną baterię w trybie projekcji lub 10 godzin w trybie głośnika bluetooth. Funkcja powerbank naładuje ponadto wszystkie twoje urządzenia przez port usb-c albo usb-a. Technika dlp producenta texas instrument, użytkowana w 9 na 10 kin na świecie. Gwarantuje żywy i jasny obraz i głęboki kontrast w każdych warunkach. Możesz spodziewać się niezrównanych wrażeń wizualnych dzięki żywym kolorom, które wykorzystują 100% sygnału rec709. Projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Wyświetlacz główny można dopasować do własnych potrzeb, by wyświetlał ulubione aplikacje, co upraszcza rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz albo zezwala na wznowienie oglądania. Nasze menu ma nowy, intuicyjny interfejs, który ułatwia nawigację i poruszanie się. Wyposażony w najszybszy procesor amlogic, zapewnia płynne i najkorzystniejsze w swej klasie wrażenia z korzystania z systemu android tv.

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) ☆

Epson eh-ls500b (8715946674803) Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-ls500b (8715946674803)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-LS500W Android TV Edition Projektor laserowy Epson EH-LS500W Android TV Edition 4K z obrazami do 130 cali bardzo udany projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition demonstruje wyjątkowo wyśmienity obraz 4K i najwyższej jakości technikę projekcji 3LCD z ciekłokrystaliczną migawką RGB. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja jest odpowiednia jako centralny element Twojego multimedialnego domu. Ważną funkcją jest też zintegrowany Android TV do obsługi przesyłania strumieniowego z inteligentnych maszyn. Korzystanie z aplikacji na Androida Dużą atrakcją projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition jest dołączony adapter HDMI do obsługi Android TV. Zezwala na to bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe obrazów zgodnych urządzeń. Możeszużyć Sklepu Google Play, żeby zainstalować modne aplikacje do przesyłania strumieniowego, takie jak YouTube lub Netflix. A potem ciesz się ulubionym multimedialnym dziełem na gigantycznej przekątnej. Projektor Epson EH-LS500W do doskonałego dostrajania obrazu Jeśli projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition znajduje się poza standardową osią projekcji, można łatwo dopasować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Istnieje też wyraźna kontrola bezpośrednio na korpusie projektora Epson. Najważniejsze parametry projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition
  • Wysokiej jakości projektor 4K
  • Epson EH-LS500W ma laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • perfekcyjna jasność 4000 lumenów i współczynnik kontrastu 2500000:1
  • dostępna przekątna krótkiego rzutu do 130"
  • Żywotność projektora wynosi do 20000 godzin w trybie gotowości
  • Projektorem można sterować przy pomocy dołączonego pilota albo aplikacji iProjection.
  • załączony adapter HDMI z obsługą Android TV i możliwością korzystania z modnych aplikacji do przesyłania strumieniowego
  • Projektor Epson EH-LS500W ma trzy wejścia HDMI i miejsce na urządzenia do przesyłania strumieniowego
  • zastosowany głośnik 10W
  Zcela mimořádná kvalita obrazu Dzięki wysokiej jasności 4000 lumenów, niesamowitemu współczynnikowi kontrastu 2500000:1 i poprawie szczegółowości, projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition zagwarantuje realistyczne efekty wizualne i wyraźne cienie z głębszymi odcieniami czerni. Dodano na dodatek nowy tryb odcieni,przystosować jasność obrazu w środowisku projekcyjnym.
  właściwości i specyfikacje typ gniazda Ziemia
  Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Rosja, Austria, Chorwacja, Francja, Polska, Rumunia, Słowenia Rezolucja Rozdzielczość natywna
  3840 × 2160 pikseli
  Maksymalna rozdzielczość
  3840 × 2160 pikseli
  Proporcji
  16:9
  Kontrast
  2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.)
  0,4 m
  Odległość projekcji (maks.)
  0,82 m
  Przekątna obrazu (min.)
  165,1 cm (65")
  Przekątna obrazu (maks.)
  330,2 cm (130") technika technika
  wyświetlacz LCD
  Częstotliwość odświeżania
  192 Hz
  Luminary
  Laser
  Moc świec
  4 000 lm
  Jasność (ECO)
  1 200 LM ANSI
  Życie
  10 000 godz. (416,67 d)
  Żywotność (ECO)
  20 000 godz. (833,33 d)
  Hałas
  37 dB
  Maksymalne zużycie
  366 W Połączenie wariant połączenia
  HDMI 2.0
  ZŁĄCZE HDMI
  2 szt
  Inne połączenia
  RJ-45 (LAN), USB 2.0, wyjście słuchawkowe, RS232, USB Mini-B Interfejs Wejścia graficzne
  ZŁĄCZE HDMI
  Inne wejścia/wyjścia
  USB, Wyjście audio, USB Mini-B, RS232 parametry i funkcje Lokalizacja
  Na stole, Na ziemi
  Funkcja
  Zoom, 3D
  Sprzęt
  System operacyjny Android, Głośniki, Pilot zdalnego sterowania wymiary Szerokość
  45,8 cm
  Wysokość
  22,8 cm
  Głębokość
  37,5 cm
  Ciężar
  9,3 kg

☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) ☆

Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BENQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  mobilny projektor z głośnikiem Bluetooth i podbiciem basów oraz Android TV 2.1-kanałowy głośnik Bluetooth z dodatkowym podbiciem basów Rozdzielczość 720p HD, a także jasność 300 ANSI Lumenów Projekcja w zakresie 135 stopni z Auto Focus i korektą Keystone Poczuj się luźnoTwój osobisty fason, pasja i preferencje tworzą nieszablonowe poczucie osobowości i mówią głośno, jeśli chodzi o przesyłanie filmów i muzyki.

  BenQ GV30 wyświetla Twoje ulubione treści na na znacznym ekranie ze spontaniczną kreatywnością w dowolnym miejscu i czasie. Wraz z poruszającym 2.1-kanałowym dźwiękiem możesz zaprezentować swój niepowtarzalny fason z nienaganną szczegółowością i jakością.

  Poczuj dźwięk. Żyj kinem.Od mrożących krew w żyłach efektów dźwiękowych po szczegółowe dialogi i solidną muzykę, solidna jakość dźwięku przenosi przyziemne oglądanie filmów do poziomu pięciogwiazdkowego wydarzenia filmowego.

  2.1-kanałowy system audio GV30 wyraża szczegóły i dźwięczny bas dla kinowych chwil. Jego poręcznie konstrukcja tworzy także scenę dźwiękową stereo, gdy jest stosowany jako przenośny głośnik Bluetooth.

  Dodatkowy bas dla obszerniejszego efektuWbudowany 2.1-kanałowy głośnik oferuje udoskonalone kinowe wrażenia i jest zaopatrzony w dwa głośniki średniotonowe o mocy 4 W z potężnym głośnikiem niskotonowym 8 W. Słychać subtelny przepływ wody, spadające liście oraz grzmiące eksplozje.

  dołączone są zoptymalizowane tryby dźwięku zapewniające najlepszą jakość dźwięku w filmach, programach, sporcie, grach i muzyce. Zahipnotyzowany żywymi i trwałymi koloramiPrawdziwe barwy przekazują najgłębsze uczucia i pozostawiają niezatarte wrażenie.

  Prawdziwy profesjonalizm i poświęcenie wyświetlają prawdziwe odcienie dzięki technologii BenQ CinematicColorTM. Zoptymalizowane tryby obrazu i 97% Pokrycie barw Rec.709 zapewnia autentyczne obrazy. Jasność 300 ANSI lumenów i rozdzielczość 720p HD zapewniają żywy kontrast i realistyczne sceny w filmach, programach telewizyjnych, video i wydarzeniach sportowych.

  Projekcja pasująca do Twojego stylu życiaJasne, obszerniejsze niżeli w rzeczywistości obrazy GV30 i rozciągliwość kąta projekcji 135° zapewniają cudowne wrażenia kinowe, które pasują do każdego stylu życia. Jego szerokokątna funkcja umożliwia projekcję w dowolnym miejscu i cieszenie się treścią z nietypowych punktów widzenia.

  na dodatek, tryb kinowy i tryb dzienny dopasowują ciemniejsze obszary ekranu, nawet przy jasnym oświetleniu, zapewniając wyśmienitą jakość obrazu w dowolnym miejscu. Przesyłaj swoje treści prostoGV30 obsługuje projekcję bezprzewodową dla wielu systemów operacyjnych i urządzeń.

  szybko przesyłaj dowolne treści ze smartfona, tabletu lub laptopa na obszerny ekran bez kabli i konfiguracji. Stosowna odległość oglądania i rozmiar ekranuGV30 pozwala z łatwością osiągnąć optymalny wymiar ekranu i odległość oglądania.

  konstrukcja odporna na upadki z wysokości stołu dodaje pewności. Ciesz się filmami z Android TVGV30 zapewnia magiczne chwile podczas strumieniowego przesyłania ulubionych filmów lub programów telewizyjnych za pośrednictwem Android TV 9.0.

  Udostępnianie wyselekcjonowanych treści z bliskimi albo spędzanie czasu w samotności jest ulepszone dzięki nieskomplikowanej,przystępnej rozrywce. Pod kontrolą własnego rytmuGV30 został zaprojektowany, by bawić nawet spore tłumy dzięki ekscytującemu 2.1-kanałowemu głośnikowi Bluetooth i 2,5-godzinnej żywotności baterii.

  za każdym razem będziesz posiadać kontrolę nad akcją dzięki aplikacji BenQ Smart Control, która kieruje każdym jej ruchem ze smartfona. Połącz się z osobowością i wszechstronnościąOtwierając wszystkie opcje - niezależnie od tego, czy jest to urządzenie inteligentne, strumieniowe, Bluetooth czy dopełniające, będzie ono współpracować z funkcjami bezprzewodowymi GV30, a także przewodowymi wejściami HDMI i USB-C (z trybem DisplayPort Alt i możliwością przesyłania informacji).

  Łatwa do przenoszenia imprezaPoręczny skórzany pasek i futerał upraszczają przenoszenie GV30 w dowolne miejsce na imprezie. Niezależnie od tego, czy są to koktajle na tarasie na dachu, czy grill na patio, możesz rozpocząć pokaz w dowolnym miejscu i czasie.Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: Obsługiwana rozdzielczość: USB-C: VGA (640 x 480) do 4K UHD (3840 x 2160) / HDMI: VGA(640 x 480) do Full HD(1920 x 1080) Kompatybilność z HDTV: 1080i,1080p,2160p,480i,480p,576i,576p,720p Kompatybilność wideo: EDTV,HDTV,NTSC,PAL,SDTV,SECAM Pozostałe parametry: Procesor: Qualcomm Snapdragon 210 MSM8909 System operacyjny: Android 9.0 Pamięć RAM: 16GB/2GB Akcesoria w komplecie: Karta bezprzewodowa USB BenQ QS01 kabel USB-C przewód zasilający 1.8m Torba transportowa Pilot zdalnego sterowania z baterią RCI067 Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Akumulator Zasilacz zestaw wtyczek sieciowych informacje o gwarancji: rozmiary: 120 x 195.8 x 185 mm...


☆ Podnośnik do projektora WP-560 Elektryczna Winda sufitowa do projektora (5902027609233) ☆

Podnośnik do projektora WP-560 Elektryczna Winda sufitowa do projektora (5902027609233) Najniższa Cena Online

☆ Podnośnik do projektora WP-560 Elektryczna Winda sufitowa do projektora (5902027609233) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sabaj System
 • Nazwa produktu: Podnośnik do projektora WP-560 Elektryczna Winda sufitowa do projektora (5902027609233)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

   • Podstawowe cechy towaru:

    • wygodne prowadzenie kabli dzięki prowadnicom i haczykom
    • dostosowywana podstawa płyty montażowej przy suficie
    • regulacja granicznych wysokości
    • Złącze RJ-45 – pozwala na podłączenie dodatkowych akcesoriów
    • ekonomiczne zastosowanie przestrzeni montażowej
    • możliwość zabudowy w sufitach podwieszonych
    • łatwe ustawienie wysokości dzięki programowalnemu sterownikowi w komplecie
    • możliwość sterowania przez pilot RF ( w pakiecie ), pilot IR lub przycisk (opcjonalnie)
   • Dlaczego podnośnik do projektorów WP-560?

    Podnośnik do projektorów WP-560 to innowacyjne, a zarazem łatwe w konstrukcji i obsłudze urządzenie. Jego konstrukcja zezwala na zastosowanie minimalnej ilości przestrzeni roboczej podczas instalacji, a potężna budowa zapewnia trwałą stabilność podczas pracy urządzenia.

    Możliwość umieszczenia elementu maskującego pod projektorem, może uczynić konstrukcję praktycznie niewidoczną, co pozytywnie wpłynie na estetykę pomieszczenia.

    Dzięki funkcji programowania, pojawia się możliwość personalizacji wysokości opuszczania i podnoszenia podnośnika, co nad wyraz usprawnia konfigurację z podwieszanym sufitem.


☆ Samsung The Freestyle SP-LSP3BLAXXH ☆

Samsung The Freestyle SP-LSP3BLAXXH Najniższa Cena Online

☆ Samsung The Freestyle SP-LSP3BLAXXH - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung The Freestyle SP-LSP3BLAXXH
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor mobilny Samsung The Freestyle (SP-LSP3BLAXXH) Full HD Zrób sobie wyświetlacz w dowolnym miejscu Wyświetlaj treści na dowolnej powierzchni i pod każdym kątem dzięki kompaktowej, obrotowej konstrukcji mobilnego projektora Samsung The Freestyle.

  w dodatku urządzenie jest potężne i zaskakująco prosty w obsłudze! funkcjonalny, posiada się w rąk Poznaj The Freestyle – progresywny, przenośny projektor Samsung z inteligentnymi funkcjami. Wszystko, czego Ci trzeba, skrywa w zgrabnym, kompaktowym designie.

  Gotowy na kolejną przygodę Doświadczaj kinowych emocji jak na wielkoformatowym ekranie o przekątnej aż do 100 cali. Na dodatek możesz skonsolidować urządzenie z powerbankiem i zapomnieć o ograniczeniach. Ustaw projektor w dowolnym miejscu w domu albo na zewnątrz.

  Niewiarygodnie szybkie prostowanie obrazu Projektor przenośny Samsung The Freestyle samoczynnie koryguje przekrzywiony obraz i dostosowuje go do powierzchni za każdym razem, uzyskując prostokątny ekran.

  Jedyne, co musisz zrobić, to go włączyć. Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na projektor nigdy nie było prostsze. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w szybki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na dużym ekranie to, co lubisz najistotniej.

  starczy tylko jeden ruch - dotknij telefonem projektora, a ten samoczynnie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu. Zachwyć się wyśmienitą jakością obrazu + dźwięk Premium 360° Doświadcz Full HD i żywych odcieni, dzięki którym poczujesz się częścią wyświetlanego obrazu.

  wbudowany w przenośny projektor The Freestyle głośnik zagwarantuje wysokiej jakości dźwięk 360° dzięki głośnikowi o mocy 5 watów. Uzyskasz niesamowite wrażenia dźwiękowe z dowolnego miejsca wokół projektora.

  Wyświetlaj treści z urządzenia przenośnego na obfitym ekranie Przesyłaj treści bezpośrednio z telefonu przy pomocy aplikacji SmartThings na Androida i iOS lub AirPlay 2 w przypadku sprzętów Apple. Przystosuj wyświetlacz bez przesuwania projektora.

  Zmniejsz skalę do 50% i poruszaj się we wszystkich czterech kierunkach, aż wynajdziesz rewelacyjną pozycję. Ciesz się ekranem o przekątnej od 30 do 100 cali. W dodatku korzystaj z pełnego zakresu funkcji Samsung Smart TV na swym projektorze.Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory TV – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory TV, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów TV jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV ☆

Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV Najniższa Cena Online

☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  znikome rozmiary

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV znamionuje się niewielkim wymiarem, dzięki czemu możesz go wziąć ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Projektor może towarzyszyć Ci w podróży,też stanowić przenośne narzędzie pracy.

  świetna jakość obrazu i dźwięku

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV emituje żywe kolory w bardzo bogatej palecie odcieni. Zastosowanie światła LED o żywotności do 30 tysięcy godzin powoduje, że urządzenie posłuży Ci poprzez nad wyraz długi czas. Możesz cieszyć się wyśmienitą jakością obrazu w pracy, a także w domu - oglądając ulubione filmy i seriale.

  PHILIPS PicoPix Micro 2TV, dzięki zintegrowanym głośnikom stereofonicznym z dźwiękiem przestrzennym i funkcją korekcji, pozwoli Ci cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Dialogi, muzyka oraz efekty dźwiękowe są doskonale słyszalne, dzięki temu możesz przenieść się w świat wyobraźni.

  zaimplementowany akumulator oraz możliwość montażu na statywie

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV zastosowany akumulator, który pozwala na pracę urządzenia do 4 godzin bez dostępu do źródła zasilania. To oznacza, iż możesz wziąć urządzenie ze sobą jeszcze na działkę albo w inne miejsce, gdzie nie ma prądu i cieszyć się możliwością wyświetlania obrazów przez kilka godzin.

  Urządzenie zaimplementowany uchwyt do montażu statywu. Dzięki temu możesz dowolnie wybrać miejsce, w którym wyświetlany będzie obraz. Jeśli chcesz, włącz film na suficie nad sobą i oglądaj w wygodnej, leżącej pozycji!

  zaimplementowany system Android i pilot sterowania

  Projektor zastosowany system Android, który pozwala radować się tymi samymi bonusami co w sytuacji telewizora z tym systemem. Uruchom ulubione filmy lub seriale na wybranej platformie do odtwarzania filmów lub wykorzystaj urządzenie do przeszukiwania zasobów Internetu.

  Urządzenie jest zaopatrzone w wygodny pilot, dzięki któremu możesz sterować jego pracą. Nie musisz ruszać się z miejsca, aby podgłośnić lub ściszyć film, bądź zmienić inne ustawienia! ponadto, łącząc dwa urządzenia za pośrednictwem HDMI, zyskujesz możliwość sterowania ich pracą za pomocą jednego pilota.

  dane podstawowe☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) ☆

Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BENQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  mobilny projektor z głośnikiem Bluetooth i podbiciem basów oraz Android TV 2.1-kanałowy głośnik Bluetooth z dodatkowym podbiciem basów Rozdzielczość 720p HD i jasność 300 ANSI Lumenów Projekcja w zakresie 135 stopni z Auto Focus i korektą Keystone Poczuj się swobodnieTwój osobisty styl, pasja i preferencje tworzą unikatowe poczucie osobowości i mówią głośno, jeśli chodzi o przesyłanie filmów i muzyki.

  BenQ GV30 wyświetla Twoje ulubione treści na na sporym ekranie ze spontaniczną kreatywnością w dowolnym miejscu i czasie. Wraz z poruszającym 2.1-kanałowym dźwiękiem możesz zaprezentować swój specyficzny styl z nienaganną szczegółowością i jakością.

  Poczuj dźwięk. Żyj kinem.Od mrożących krew w żyłach efektów dźwiękowych po szczegółowe dialogi i konkretną muzykę, mocna jakość dźwięku przenosi przyziemne oglądanie filmów do poziomu pięciogwiazdkowego wydarzenia filmowego.

  2.1-kanałowy system audio GV30 wyraża detale i dźwięczny bas dla kinowych chwil. Jego poręcznie konstrukcja generuje także scenę dźwiękową stereo, gdy jest używany jako przenośny głośnik Bluetooth.

  Dodatkowy bas dla obszerniejszego efektuWbudowany 2.1-kanałowy głośnik oferuje lepsze kinowe wrażenia i jest zaopatrzony w dwa głośniki średniotonowe o mocy 4 W z potężnym głośnikiem niskotonowym 8 W. Słychać subtelny przepływ wody, spadające liście oraz grzmiące eksplozje.

  dołączone są zoptymalizowane tryby dźwięku zapewniające najkorzystniejszą jakość dźwięku w filmach, programach, sporcie, grach i muzyce. Zahipnotyzowany żywymi i trwałymi koloramiPrawdziwe odcienie przekazują najgłębsze uczucia i pozostawiają niezatarte wrażenie.

  Prawdziwy profesjonalizm i poświęcenie wyświetlają prawdziwe odcienie dzięki technologii BenQ CinematicColorTM. Zoptymalizowane tryby obrazu i 97% Pokrycie odcieni Rec.709 gwarantuje autentyczne obrazy. Jasność 300 ANSI lumenów i rozdzielczość 720p HD gwarantują żywy kontrast i realistyczne sceny w filmach, programach telewizyjnych, video i wydarzeniach sportowych.

  Projekcja pasująca do Twojego stylu życiaJasne, pokaźniejsze niż w rzeczywistości obrazy GV30 i sprężystość kąta projekcji 135° gwarantują cudowne wrażenia kinowe, które pasują do każdego stylu życia. Jego szerokokątna funkcja umożliwia projekcję w dowolnym miejscu i cieszenie się treścią z nietypowych punktów widzenia.

  ponadto, tryb kinowy i tryb dzienny dopasowują ciemniejsze obszary ekranu, choćby przy jasnym oświetleniu, zapewniając doskonałą jakość obrazu w dowolnym miejscu. Przesyłaj swoje treści z łatwościąGV30 obsługuje projekcję bezprzewodową dla wielu systemów operacyjnych i maszyn.

  szybko przesyłaj dowolne treści ze smartfona, tabletu albo laptopa na obszerny ekran bez kabli i konfiguracji. Stosowna odległość oglądania i rozmiar ekranuGV30 pozwala prosto osiągnąć optymalny wymiar ekranu i odległość oglądania.

  kompozycja odporna na upadki z wysokości stołu dodaje pewności. Ciesz się filmami z Android TVGV30 zapewnia magiczne chwile w trakcie strumieniowego przesyłania ulubionych filmów albo programów telewizyjnych za pośrednictwem Android TV 9.0.

  Udostępnianie wyselekcjonowanych treści z bliskimi albo spędzanie czasu w samotności jest lepsze dzięki łatwej,przystępnej rozrywce. Pod kontrolą własnego rytmuGV30 został zaprojektowany, żeby bawić choćby obszerne tłumy dzięki ekscytującemu 2.1-kanałowemu głośnikowi Bluetooth i 2,5-godzinnej żywotności baterii.

  za każdym razem będziesz mieć kontrolę nad akcją dzięki aplikacji BenQ Smart Control, która kieruje każdym jej ruchem ze smartfona. Połącz się z osobowością i wszechstronnościąOtwierając wszystkie opcje - niezależnie od tego, czy jest to urządzenie inteligentne, strumieniowe, Bluetooth czy dodatkowe, będzie ono współpracować z funkcjami bezprzewodowymi GV30 i przewodowymi wejściami HDMI i USB-C (z trybem DisplayPort Alt i możliwością przesyłania informacji).

  Łatwa do przenoszenia imprezaPoręczny skórzany pasek i futerał usprawniają przenoszenie GV30 w dowolne miejsce na imprezie. Niezależnie od tego, czy są to koktajle na tarasie na dachu, czy grill na patio, możesz rozpocząć pokaz w dowolnym miejscu i czasie.Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: Obsługiwana rozdzielczość: USB-C: VGA (640 x 480) do 4K UHD (3840 x 2160) / HDMI: VGA(640 x 480) do Full HD(1920 x 1080) Kompatybilność z HDTV: 1080i,1080p,2160p,480i,480p,576i,576p,720p Kompatybilność video: EDTV,HDTV,NTSC,PAL,SDTV,SECAM Pozostałe cechy: Procesor: Qualcomm Snapdragon 210 MSM8909 System operacyjny: Android 9.0 Pamięć RAM: 16GB/2GB Akcesoria w pakiecie: Karta bezprzewodowa USB BenQ QS01 przewód USB-C przewód zasilający 1.8m Torba transportowa Pilot zdalnego sterowania z baterią RCI067 Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Akumulator Zasilacz komplet wtyczek sieciowych dane o gwarancji: wymiary: 120 x 195.8 x 185 mm...


☆ Podnośnik do projektora WP-560 Elektryczna Winda sufitowa do projektora (5902027609233) ☆

Podnośnik do projektora WP-560 Elektryczna Winda sufitowa do projektora (5902027609233) Najniższa Cena Online

☆ Podnośnik do projektora WP-560 Elektryczna Winda sufitowa do projektora (5902027609233) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sabaj System
 • Nazwa produktu: Podnośnik do projektora WP-560 Elektryczna Winda sufitowa do projektora (5902027609233)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

   • Podstawowe parametry artykułu:

    • komfortowe prowadzenie kabli dzięki prowadnicom i haczykom
    • regulowana podstawa płyty montażowej przy suficie
    • regulacja granicznych wysokości
    • Złącze RJ-45 – zezwala na podłączenie dodatkowych akcesoriów
    • ekonomiczne użycie przestrzeni montażowej
    • możliwość zabudowy w sufitach podwieszonych
    • łatwe ustawienie wysokości dzięki programowalnemu sterownikowi w komplecie
    • możliwość sterowania poprzez pilot RF ( w zestawie ), pilot IR lub przycisk (opcjonalnie)
   • Dlaczego podnośnik do projektorów WP-560?

    Podnośnik do projektorów WP-560 to postępowe, a zarazem łatwe w konstrukcji i obsłudze urządzenie. Jego budowa umożliwia użycie śladowej ilości przestrzeni roboczej w trakcie instalacji, a solidna konstrukcja gwarantuje trwałą stabilność podczas pracy urządzenia.

    Możliwość umieszczenia elementu maskującego pod projektorem, może uczynić konstrukcję praktycznie niewidoczną, co pozytywnie wpłynie na estetykę wnętrza.

    Dzięki funkcji programowania, pojawia się możliwość personalizacji wysokości opuszczania i podnoszenia podnośnika, co niezwykle ułatwia konfigurację z podwieszanym sufitem.


☆ Samsung The Freestyle SP-LSP3BLAXXH ☆

Samsung The Freestyle SP-LSP3BLAXXH Najniższa Cena Online

☆ Samsung The Freestyle SP-LSP3BLAXXH - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung The Freestyle SP-LSP3BLAXXH
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor mobilny Samsung The Freestyle (SP-LSP3BLAXXH) Full HD Zrób sobie ekran w dowolnym miejscu Wyświetlaj treści na dowolnej powierzchni i pod każdym kątem dzięki kompaktowej, obrotowej konstrukcji przenośnego projektora Samsung The Freestyle.

  w dodatku urządzenie jest solidne i zaskakująco prosty w obsłudze! poręczny, zawiera się w rąk Poznaj The Freestyle – postępowy, przenośny projektor Samsung z inteligentnymi funkcjami. Wszystko, czego Ci trzeba, skrywa w zgrabnym, kompaktowym designie.

  Gotowy na kolejną przygodę Doświadczaj kinowych emocji jak na wielkoformatowym ekranie o przekątnej aż do 100 cali. W dodatku możesz zbratać urządzenie z powerbankiem i zapomnieć o ograniczeniach. Ustaw projektor w dowolnym miejscu w domu albo na zewnątrz.

  Niewiarygodnie prędkie prostowanie obrazu Projektor przenośny Samsung The Freestyle samoczynnie koryguje przekrzywiony obraz i dostosowuje go do powierzchni za każdym razem, uzyskując prostokątny wyświetlacz.

  Jedyne, co musisz zrobić, to go włączyć. Przesyłanie filmów albo muzyki z telefonu na projektor nigdy nie było prostsze. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w prędki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na wielkim ekranie to, co lubisz najszczególniej.

  starczy tylko jeden ruch - dotknij telefonem projektora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu. Zachwyć się idealną jakością obrazu + dźwięk Premium 360° Doświadcz Full HD i żywych barw, dzięki którym poczujesz się częścią wyświetlanego obrazu.

  zaimplementowany w przenośny projektor The Freestyle głośnik zagwarantuje wysokiej jakości dźwięk 360° dzięki głośnikowi o mocy 5 watów. Uzyskasz niesamowite wrażenia dźwiękowe z dowolnego miejsca wokół projektora.

  Wyświetlaj treści z urządzenia mobilnego na wielkim ekranie Przesyłaj treści bezpośrednio z telefonu przy pomocy aplikacji SmartThings na Androida i iOS albo AirPlay 2 w przypadku sprzętów Apple. Przystosuj ekran bez przesuwania projektora.

  Zmniejsz skalę do 50% i poruszaj się we wszelkich czterech kierunkach, aż wyszukasz genialną pozycję. Ciesz się ekranem o przekątnej od 30 do 100 cali. W dodatku korzystaj z pełnego zakresu funkcji Samsung Smart TV na swym projektorze.


☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS ☆

PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS Najniższa Cena Online

☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  projektor picopix maxtv z systemem android wyświetla obraz o przekątnej do 120″ w rzeczywistej rozdzielczości full hd. Dzięki wielu korekcjom obrazu, samoczynnej jasności, baterii o czasie działania do 4 godzin, a także funkcji boomboxa, będziesz się zastanawiać, jak dało się bez niego żyć! korzyści: samoczynna regulacja ostrości jednym kliknięciem likwiduje problemy wynikające z ręcznej konfiguracji. Kamera o wysokiej rozdzielczości i autofokus oparty na nienaturalnej inteligencji samoczynnie zapewniają najczystszy obraz. Szczególnie nieznaczny projektor telewizyjny picopix max jest wyekwipowany we wszystko, czego Ci trzeba. Wykorzystaj w pełni 4-godzinną baterię w trybie projekcji lub 10 godzin w trybie głośnika bluetooth. Funkcja powerbank naładuje także wszystkie twoje urządzenia przez port usb-c albo usb-a. Technika dlp marki texas instrument, używana w 9 na 10 kin na świecie. Gwarantuje żywy i jasny obraz i głęboki kontrast w każdych warunkach. Możesz spodziewać się niespotykanych wrażeń wizualnych dzięki żywym kolorom, które wykorzystują 100% sygnału rec709. Projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Ekran główny można dopasować do własnych potrzeb, aby wyświetlał ulubione aplikacje, co usprawnia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz albo umożliwia wznowienie oglądania. Nasze menu ma nowy, instynktowny interfejs, który upraszcza nawigację i poruszanie się. Zaopatrzony w najszybszy procesor amlogic, zapewnia płynne i najkorzystniejsze w swojej klasie wrażenia z korzystania z systemu android tv.


Podsumowanie, czyli jaki projektor TV najlepszy?


Najlepszy projektor TV w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor TV w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów TV nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor TV opinie,
 • dobry projektor TV cena,
 • projektor TV ranking,
 • projektor TV jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...