Ranking projektorów 3D. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów 3D


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów 3D. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów 3D,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory 3D najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory 3D, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów 3D, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E ☆

BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E Najniższa Cena Online

☆ BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Prawdziwa rozdzielczość 4K HDR dla sportów oglądanych na żywo.

  Aby w pełni cieszyć się piękną grą na imprezach piłkarskich w jasnym salonie albo w trakcie grilla w ogródku, ogromny obraz 4K UHD o rozmiarze ponad 100" z 8,3 miliona pikseli z intensywnym kolorem HDR w każdym oświetleniu nie da się pokonać. Niestandardowe tryby Piłka nożna i Sport z konkretnym dźwiękiem powodują, iż jesteś wewnątrz akcji jak na stadionie, w stylowej, kompaktowej obudowie z łatwą konfiguracją.

  wyśmienita jakość obrazu
  Perfekcja 4K UHD w prawdziwej rozdzielczości 8,3 mln pikseli

  Model TK800M stwarza rozdzielczość 4K UHD 3840 x 2160 obejmującą 8,3 mln oddzielnych pikseli w każdej klatce dzięki technice XPR. Wykorzystuje przy tym rewolucyjną technologię DLP z pojedynczym urządzeniem DMD o przekątnej 0,47" w celu zminimalizowania smukłego, kompaktowego profilu z myślą o postępowym stylu życia. Rozdzielczość 4K UHD jest czterokrotnie pokaźniejsza niż full HD 1080p, co zniża rozmycie pikseli, gwarantując niesamowitą transparentność i wyraźne niepokaźne szczegóły.

  more

  niepodzielność obrazu i dokładność koloru

  Dzięki zaimplementowaniu technologii DLP z jednym DMD, aby uniknąć problemów z wyrównaniem wielu paneli, model TK800M zapewnia nieskazitelną niepodzielność obrazów i dokładność odcieni. Projektor TK800M kreuje ostre jak brzytwa obrazy i skrupulatne barwy pozbawione artefaktów, takich jak rozmycie, cienie i zakłócające wzory, umożliwiając uzyskanie perfekcyjnie wyraźnego obrazu

  System obiektywu 4K z bezbłędną optyką

  System optyczny 4K projektora TK800M wykorzystuje tylko najwyższej klasy szkło gwarantujące realistyczną jakość obrazów. Dokładna, 7-elementowa 4-grupowa matryca obiektywu zapewnia pokaźniejszą penetrację światła o długotrwałym natężeniu 4K, a powłoki niskodyspersyjne minimalizują aberrację chromatyczną, dzięki czemu można radować się ulubioną zawartością 4K UHD o doskonałej krystaliczności.

  Intensywne barwy w salonie przy oświetleniu otoczenia

  gwarantującą pełną wizualną radość dla całej domowej rozrywki wiedzę z zakresu kolorów, jaką producent BenQ, wyważono znakomicie z dużą jasnością wizualną i intensywnymi kolorami dla prawidłowych warunków oświetlona, występujących nad wyraz w przypadku ekscytujących meczów sportowych. Dzięki temu możesz oglądać sport i filmy albo grać w gry z rodziną przy świetle, by zobaczyć radość na jej twarzy.

  more

  nowe koło barw 4K dla intensywnych kolorów

  innowacyjne, świeże koło kolorów 4K zastosowane w projektorze TK800M zapewnia zachwycającą skuteczność kolorów, osiągając 92% przestrzeni odcieni Rec. 709. Odwzorowując intensywne odcienie dzięki nanometrowym i czystym powłokom kolorystycznym oraz szczególnie wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, która usuwa rozmazywanie się obrazu, projektor TK800M rewelacyjnie równoważy staranność i jasność odcieni, wykorzystując rygorystyczną kontrolę jakości.

  Rec. 709

  Brak Rec. 709

  Hiperrealistyczna jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora

  W połączeniu z obsługą treści HDR10 z wyjątkowym automatycznym odwzorowaniem kolorów HDR firmy BenQ i technologią zoptymalizowaną pod kątem projektora, obrazy o wysokiej dynamice, dostarczane przez model TK800M, pokaźniejszą jasność, wyższy zakres kontrastu w sytuacji SDR i ulepszoną optymalizację obrazu w jednym kroku, uwidaczniając każdy szczegół treści 4K, aby zapewnić najwyższy poziom rozrywki domowej.

  automatyczne odwzorowanie naturalnych odcieni HDR

  W przeciwieństwie do innych projektorów HDR ze zmienioną temperaturą kolorów i przesyconą zielenią i czerwienią, technika producenta BenQ służąca do samoczynnego odwzorowania naturalnych barw HDR wyzwala zdumiewający obraz HDR 4K z rewelacyjnie naturalnymi kolorami odpowiadającymi rzeczywistości.

  Projektor BenQ HDR

  Inne

  Jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora dla ciemnych detali

  Inne projektory HDR mogą tracić szczegóły i wyświetlać nieprawidłową skalę szarości, natomiast projektor BenQ zawiera technologię HDR zoptymalizowaną pod kątem projektora, która perfekcyjnie równoważy nasycenie odcieni i generuje bogatą skalę odcieni, zachowując całkowitą wyraźność szczegółów w ciemnych barwach.

  rojektor BenQ HDR

  Inne

  asygnowany do prezentowania efektowna gry
  Tryb Piłka nożna

  Tryb obrazu – piłka nożna zachowuje żywe odcienie skóry i bujną zieloną trawę, gwarantując zniewalającą, większą aniżeli życie projekcję podczas każdej sekundy meczu. W trybie dźwięku dla piłki nożnej każdy komentarz spikera jest korzystnie słyszalny, choćby gdy jesteś zanurzony w tłumie wiwatującym na otwartym stadionie.

  Tryb sportowy

  Tryb obrazu – sport odwzorowuje realistyczne odcienie skóry, ciepłe odcienie drewna i intensywne czerwienie ze zbalansowaną zielenią i błękitem w celu zapewnienia zniewalającej projekcji na obszernym ekranie na zapotrzebowania prędkiej akcji w sportach uprawianych w obiektach na drewnianych boiskach. Tryb dźwięku dla sportu wyróżnia komentarze spikera i wyraźne szczegóły akustyczne wykonane przez piszczące trampki, gwizdki sędziów i drapiące łyżwy w obiektach zamkniętych.

  CinemaMaster Audio+ 2 formuje mocny dźwięk

  Rozwiązanie BenQ CinemaMaster Audio+ 2 zostało zaopatrzone w zdecydowanie szerszy zakres częstotliwości generowanych poprzez solidny 5-watowy głośnik umieszczony w komorze rezonansowej. Na skutek czego urządzenie buduje głębokie basy i żywe wysokie tony. Technologia ta gwarantuje nieszablonowe algorytmy korekcji w celu uzyskania czystego, klarownego i budzącego emocje dźwięku, który jest użytkowany przez hollywoodzkie studia.

  Delikatne szczegóły i czyste wokale

  Głośnik z aluminiową membraną, zaimplementowany w modelu TK800M, gwarantuje czyste wokale i delikatne szczegóły o średniej do wysokiej częstotliwości.

  Głębsze rezonujące basy

  Komora rezonansowa poszerza zakres częstotliwości, niezwykle dla głębokich basów wyciągających się z kompaktowego głośnika.

  długookresowy i seksowny dźwięk

  wytrzymałe na ciepło magnesy NdFeB długotrwałą i zmysłową jakość dźwięku bez zniekształceń.

  more

  doskonałe tryby dźwiękowe pasujące do każdej okazji

  Niestandardowe tryby audio dostosowują charakterystykę dźwięku tak, by zaoferować wspaniałe wrażenia audiowizualne dla każdego typu rozrywki, tak jakby widz uczestniczył w wydarzeniach na żywo.

  Tryb Piłka nożna

  uwydatnione środkowe częstotliwości i wokale,należycie słyszeć komentatorów na otwartych stadionach.

  Tryb sportowy

  wyróżnione przeciętne częstotliwości i wokale dla głosu spikerów i transparentne detale akustyczne w obiektach zamkniętych.

  Tryb filmowy

  Rezonujące niskie i wysokie tony dają wrażenie uczestniczenia w wydarzeniach posiadających miejsce w filmie.

  Tryb muzyczny

  Płynnie zrównoważona i ciekawa charakterystyka odtwarzania muzyki i koncertów na żywo

  Tryb gier

  konkretne basy i wyraźne wysokie dźwięki pozwalają poczuć olśniewającą ekscytację intensywną rozgrywką.

  Tryb użytkownika

  Algorytmy korekcyjne można indywidualnie dostosować w celu zmaksymalizowania basów i uzyskania wyraźnych wysokich tonów, by otoczyć się pełna rozrywką.

  Prosty i komfortowy projekt zgodny ze stylem życia

  Lekka, kompaktowa i smukła konstrukcja modelu TK800M jest nie tylko estetyczna, ale i instynktownie funkcjonalna oraz przychylna dla środowiska. Model Tk800M spektakularnie wtapia się w dekorację salonu dzięki nietrudnej konfiguracji i stanowi proste i wygodne rozwiązanie dla domowej rozrywki, dzięki któremu przyjaciele i rodzina mogą organizować przyjęcia, oglądać filmy i wydarzenia sportowe.

  samoczynna funkcja keystone ułatwiająca konfigurację

  Funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego w widoku pionowym przeciwdziałająca efektowi trapezu profesjonalnie wyrównuje obraz, gdy należy umieścić projektor poza główną osią, na przykład na stole. Korekta zniekształcenia trapezowego proste wyświetlanie genialnie wyrównanych obrazów z różnych lokalizacji.

  Energooszczędność i długa eksploatacja lampy

  technika BenQ SmartEco™ to przemyślane rozwiązanie powiększające przyjemność z oglądania, a przy tym oszczędzające pieniądze. Samoczynnie dopasowuje jasność lampy na podstawie treści w celu uzyskania głębszej czerni i rozszerzenia kontrastu szczegółów obrazu. Tryb oszczędzania lampy Lamp Save wydłuża żywotność lampy projektora do 15 000 godzin, minimalizując konieczność wymiany i konserwacji lampy, co przekłada się na niższy koszt eksploatacji.

  powiększenie 1,1X dla rozciągliwości w postaci szerokiego obrazu

  zwiększenie 1,1X zwiększa dostępne miejsce dzięki szerokiej i elastycznej rozpiętości dystansów wyświetlania, żeby umożliwić korzystanie z rozrywki wielkoekranowej bez kłopotu związanego ze niełatwą instalacją.


☆ Benq ms630st ☆

Benq ms630st Najniższa Cena Online

☆ Benq ms630st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq ms630st
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Światowy Lider w technice SmartEco-przychylny dla Zielonego Środowiska

  dzisiaj szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technice i narzędzi nauczania w swoich klasach, takobniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju idealnego rozwiązania - technologii SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Instynktowny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie genialną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technika widocznie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić żeby wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie ograniczając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny
  296W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb SmartEco
  163W - średni pobór Mocy

  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty zamiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, asygnowany jest do regulacji mocy lampy, jej jasności intensywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość podmiany lampy jest również zmniejszona o 50%, wyraźnie obniżając przyszłe koszty wymiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swych uczniów na swoim wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy
  Uwaga Skupiona na Ekranie
  Tryb Eco Blank 30%
  Projekcja LampyUwaga
  Skupiona na Nauczycielu
  Tryb Braku Sygnału Żródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Ogranicza on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte
  100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego
  30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To niezaprzeczalnie pomaga przedłzastosować żywotność lampy projektora, jak w dodatku redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MS630ST jest zbudowany w najnowszej technice DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wnieść postępowe doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D, a także materiałów 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MS630ST zaimplementowany głośnik i może być stosowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak ponadto pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  dobre Rzeczy są w nieznacznej Odległości

  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu JWystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej!
  Będziesz posiadać widocznie większą rozciągliwość w wyborze miejsca projekcji!
  To magia ten krótki rzut!
  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się jedynie na widowni!
  Zero Zakłóceń Pożegnaj się z cieniami, które niejednokrotnie zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, zarówno Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora nieskomplikowany dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części pokrywy projektora dedykowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator momentalnie przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania automatyczne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora poprzez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, usuwa niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zapewnia Bezpieczeństwo użytkowania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne używanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Zezwala na on MS630ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.

  * efektywna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Bezprzewodowe Wyświetlanie z laptopa, Tabletu, Smartphonu

  Włóż WiFi dongle do gniazda pamięci flash USB, żeby wyświetlić zawartość z komputera PC, Mac iPhone i iPad do MS630ST dzięki funkcji bezprzewodowego przsyłu informacji.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa krystaliczność obrazu, niezwykle czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości barwy, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez progresywne technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając rewelacyjne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach dynamicznego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długookresowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ w dodatku zwiększa skuteczność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

  Prawdziwe, Żywe barwy:

  nawet w poprawnie oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć adekwatny balans jasności i kolorów, dzięki technice BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej poprzez BenQ technologii BrilliantColor, która umożliwia wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią odcieni. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z aktywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój towarów przychylnych środowisku formuje proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,ponadto intensywnie rozwija produkty przychylne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje producent BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, stosownego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących towaru i ochrony środowiska naturalnego.

  • Arsenic-free optical glass
  • BFR/PVC-free casing plastics
  • PVC-free plastic packaging

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer ☆

projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  S1286H

  Projektory z serii Acer Education wyświetlają pokaźne i ostre obrazy równocześnie z większej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki czemu nadają się one nieprzeciętnie do wykorzystania w placówkach oświatowych i wszystkich małych pomieszczeniach. Wysoka rozdzielczość zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz na dużym ekranie, a opcje wzbogacania kolorów zapewniają żywe barwy.


☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR ☆

Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR Najniższa Cena Online

☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma
  EH200ST Short-Throw
  NajwaĹźniejsze cechy

  • wariant DLP
  • Jasność [AL] 3000
  • Kontrast 20000:1
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • ĹšrĂłdło światła Lampa
  • Ĺťywotność lampy [godz] 6500
  • Masa [kg] 2,65
  Opis artykułu

  wyrazista grafika i krystalicznie czysty tekst

  EH200ST łączy wysoką rozdzielczość 1080p z jasnym, Ĺźywym obrazem, by wyświetlać wyrazistą grafikę i krystalicznie czysty tekst, przez co nieprzeciętnie nadaje się do używania w klasie lekcyjnej i sali konferencyjnej.

  Dzięki zastosowanemu głośnikowi i dwĂłm wejściom HDMI, EH200ST jest łatwy w konfiguracji i uĹźytkowaniu. MoĹźna go choćby zamienić w inteligentny projektor podłączając do niego smartfon lub tablet jednym przewodem MHL, by oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać obrazy na duĹźym ekranie.

  Projekcja krĂłtkiego rzutu

  Dzięki obiektywowi o krótkim rzucie, projektor ten może generować obrazy wielkoekranowe z niedużej odległości. Oznacza to, że możesz uzyskać 100-calowy obraz mimo, że projektor będzie się znajdował nieco ponad metr od ekranu albo ściany.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zniżania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmĂłw, zdjęć i dokumentĂłw.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D oraz najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz zapewnia istotnie gładką projekcję obrazów bez migotania.

  Wysoki kontrast

  UĹźyj projektora wysoko-kontrastowego aby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają Ĺźycia, a tekst jest ostry i krystaliczny – wyśmienite rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Łączność MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym kablem MHL, by móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać zdjęcia na dużym ekranie.

  samoczynne wyłączanie

  MoĹźe się zdarzyć, Ĺźe projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w uĹźyciu. Żeby pomĂłc w oszczędzaniu energii gdy projektor działa bez wykrytego ĹşrĂłdła sygnału, funkcja samoczynnego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu.

  technika Amazing Colour

  ProwadĹş robiące wraĹźenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie właściwości barw pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorĂłw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po Ĺźywe, dynamiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoĹźe w dostosowaniu działania do mocnych potrzeb.

  Gwarancja kolorĂłw

  marka Optoma jest na tyle pewna, że jakość barw obrazu pozostanie na tym samym poziomie co w dniu zakupu, że udziela na nią pięcioletniej gwarancji.

  zaimplementowany głośnik

  Łatwo dopełnij wrażeń rozrywki domowej dzięki potężnemu, wbudowanemu głośnikowi. Zastosowane głośniki zapewniają wyjątkowo dobrą jakość dźwięku i łatwą instalację bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby zamian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Specyfikacja techniczna

  • technologia wyświetlania: Pojedynczy 0.65” procesor DarkChip 3 1080p, technika DLPÂŽ marki Texas Instruments
  • Rozdzielczość: 1080p 1920 x 1080
  • Jasność1 (Tryb Jasny): 3000 lumenĂłw ANSI
  • Kontrast: 20 000:1
  • Ĺťywotność lampy2 Dynamic/Eco/Bright: 6500/6000/5000 (hrs)
  • Współczynnik projekcji 3: 0,49:1
  • Współczynnik powiększenia: Stała ogniskowa
  • Złącza wejściowe/wyjściowe: 2 x HDMI (obsługa 1.4a 3D) + MHL v1.2, wyjście audio 3.5mm, przerzutnik 12V, 3D-Sync, port serwisowy USB
  • Głośnik (w watt): 10
  • Korekcja trapezu: Âą 40° w pionie
  • Waga (kg): 2,65
  • rozmiary (Sz x Gł x Wy) (mm): 315 x 224 x 114
  • Proporcje obrazu: Natywny 16:9, kompatybilny z 4:3
  • Offset: 116% Âą5%
  • Wielkość ekranu projekcyjnego: 1.15 - 7.67m (45.3" - 300") Przekątna 16:9
  • Odległość wyświetlania: 0.5 - 3,35 metrĂłw
  • Obiektyw projekcyjny: F/2.8; f=7.42mm, stała ogniskowa
  • Jednolitość: 80%
  • Maksymalna rozdzielczość: Full HD 1920 x 1080
  • Kompatybilność z komputerami: UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  • Kompatybilność wideo: PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p), NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p), SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)
  • Wsparcie 3D: Full 3D:Funkcje 3D projektorĂłw Optoma moĹźna wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D. Przede wszystkim stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D i systemami projektowania i modelowania 3D. Teraz obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w pokaźnej Brytanii), Blu-ray 3D™ i gry 3D na konsolach SonyÂŽ PS3 albo MicrosoftÂŽ Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Kompatybilność 3D: Obrazy ustawione pionowo obok siebie (Side żeby Side):1080i50 / 60, 720p50 / 60
  • Obrazy nałoĹźone na siebie (Frame-pack): 1080p24, 720p50 / 60
  • Obrazy umieszczone nad sobą (Over-Under): 1080p24, 720p50 / 60
  • Częstotliwość odświeĹźania poziomego‎: 15.375~91.146 KHz
  • Częstotliwość odświeĹźania pionowego: 24 ~ 85Hz (120Hz dla 3D)
  • Wyświetlane kolory: 1073.4 milionĂłw
  • Poziom hałasu (tryb Eco): 26dB
  • Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz
  • ZuĹźycie energii: Tryb jasny 233W / tryb Eco 193W (<0.5W w trybie czuwania)
  • wariant Lampy: 190W
  • Warunki pracy: 5°C ~ 40°C, Maks. Wilgotność 85%, Maks. Wysokość 3000m
  • Bezpieczeństwo: Zabezpieczenie antykradzieĹźowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  • Wyświetlacz ekranowy: 27 językĂłw:angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, holenderski, szwedzki, fiński, grecki, duński, norweski, polski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński klasyczny, koreański, arabski, japoński, tajski, węgierski, czeski/słowacki, turecki, wietnamski, perski, rumuński, indonezyjski
  • Akcesoria standardowe: Torba, osłona obiektywu, przewĂłd zasilający, przewód HDMI, pilot, 2 baterie AA, ulotka szybkiego startu, instrukcja obsługi na CD
  • Akcesoria opcjonalne: Bezprzewodowy system 3D, bezprzewodowe okulary 3D, bezprzewodowe okulary 3D DLPÂŽ Link™, uchwyt ścienny
  • Gwarancja: 2 Lata
  • RoHS: Zgodny
  W skład zestawu wchodzi

  • Projektor Optoma EH200ST Short-Throw (nr kat. 15831)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT lub paragon fiskalny

☆ Projektor eh400 dlp, 1080p (95.78e01gc0e) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Optoma ☆

Projektor eh400 dlp, 1080p (95.78e01gc0e) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor eh400 dlp, 1080p (95.78e01gc0e) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor eh400 dlp, 1080p (95.78e01gc0e) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Optoma
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma EH400

  Model EH400 tworzony jest z myślą o wielu wykorzystaniach biznesowych i nie tylko. Spełni oczekiwania znakomicie jednocześnie w salach konferencyjnych czy klasach lekcyjnych. Projektor szczyci się wysoką jasnością 4000ANSI, perfekcyjną reprodukcją barw, długą żywotnością lampy i energooszczędnymi funkcjami, ograniczając tym samym ogólny koszt posiadania.

  EH400 charakteryzuje klasyczny design, łatwość w nawigacji oraz niezawodność.
  Projektor można prosto podłączyć dzięki wielu portom m.in. HDMI, MHL jest na dodatek nieprzeciętny do łączenia sprzętów przez HDMI, takich jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro umożliwiając podłączenie laptopa, odtwarzacza PC lub odtwarzacza Blu-ray. Ten kompaktowy model może być zainstalowany lub służyć jako urządzenie przenośne.

  Gwarancja: 24 miesiące

  W komplecie:

  - Projektor
  - przewód zasilający
  - Pilot
  - Baterie
  - CD z instrukcją obsługi

  właściwości Optoma EH400:

  • Projekcja: Długoogniskowa
  • technika wyświetlania: DLP
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  • Jasność: 4000 ANSI Lumenów
  • Kontrast statyczny: 22 000:1
  • Obiektyw
   - F/2.5~2.6
   - f=21.86~24mm
  • Współczynnik projekcji (min): 1,47:1
  • Współczynnik projekcji (max): 1,63:1
  • Zoom: Manualny, 1,1x
  • mała przekątna obrazu: 27.88 ''
  • Maksymalna przekątna obrazu: 305.3 ''
  • nieznaczna odległość ekranu: 1.2 m
  • Maksymalna odległość ekranu: 12 m
  • Proporcje obrazu: 16:9
  • ilość barw: 1,07 mld
  • trwałość źródła światła: 6500 h
  • solidność źródła światła (ECO): 6000 h
  • Kompatybilność ze standardami komputerowymi
   - FHD
   - HD
   - WXGA
   - UXGA
   - SXGA
   - XGA
   - SVGA
   - VGA
   - Mac
  • Kompatybilność ze standardami wideo
   - PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p)
   - NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p)
   - SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)
  • Audio: Tak
  • Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
  • Gniazda we/wy:
   1 x 15-pin D-Sub
   2 x MHL-HDMI
   1 x Composite
   1 x USB 2.0
   1 x RS-232 (COM)
   1 x Audio in
   1 x Audio out
  • Poziom hałasu: 28 dB
  • pobór mocy: 266 W
  • rozmiary: 298 x 230 x 96.5 mm
  • Waga: 2.41 kg

☆ Optoma EH400&#43; DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9 ☆

Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9 Najniższa Cena Online

☆ Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma EH400&#43; DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma EH400+
  Jasny i solidny projektor Optoma EH400+ Full HD 1080p

  Doświadczaj doskonałości z małym i lekkim projektorem 4000 ANSI lumenów EH400 +. Ten model jest asygnowany do stosowania o każdej porze dnia w wielu celach, w tym do korzystania profesjonalnego. rewelacyjnie się sprawdzi jako rozwiązanie do sal lekcyjnych czy na spotkania biznesowe. Zaprojektowany z myślą o zastąpieniu starszych projektorów LCD podobnym rzutem, zapewnia najwyższej jakości wyświetlane kolory, długą żywotność lampy i niski całkowity koszt posiadania.

  EH400+ proponuje rozdzielczość Full HD, a także fantastyczny dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom. na dodatek znamionuje się konwencjonalnym wyglądem i łatwością instalacji z wieloma wejściami, w tym z gniazdami HDMI / MHL, USB Power i RJ45. Ten projektor jest idealny do podłączenia takich sprzętów jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro żeby wysyłać treści bezprzewodowo. Ten lekki projektor zezwala na podłączenie laptopa, odtwarzacza PC albo odtwarzacza Blu-ray i może być zainstalowany na stałe lub służyć jako urządzenie przenośne.

  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego aby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i transparentny – rewelacyjne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zniżania ani kompresowania – wyśmienita do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D i najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz zagwarantuje wyjątkowo gładką projekcję obrazów bez migotania.

  wbudowany głośnik

  zaimplementowany głośnik proponuje perfekcyjny dźwięk. Prosta instalacja bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na odpowiedni składnik prezentacji dzięki prostemuwydajnemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB i zastosowanym wskaźnikiem laserowym.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można ograniczyć zużycie energii nawet o 70%. W dodatku, tryby te posiadają pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając poprzez to ogólny koszt posiadania i wymogi konserwacyjne.

  szybkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  automatyczne wyłączanie

  Może się zdarzyć, że projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Aby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja samoczynnego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

  Wyciszenie audio-video Eco

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-video Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Na dodatek, zniża to zużycie energii nawet o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby wymian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6.500 godzin.

  Gwarancja odcieni

  Ciesz się zniewalającymi kolorami poprzez długie lata; Optoma zagwarantuje pięć lat konsekwentnego działania.

  Niesamowite odcienie

  Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie cechy odcieni zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w dopasowaniu działania do konkretnych potrzeb. Nadzwyczajnie nadaje się do wielu różnorodnych prezentacji grafiki i wideo.

  Urządzenia bezprzewodowe

  Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) pozwala na natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-video.

  Zasilanie USB

  Korzystaj z zasilania USB, by zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

  Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

  Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Nadzwyczajne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy wykorzystywania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.*

  *Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej efektywności i wydłużenia żywotności lampy, producent Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie niezbędne ponowne szybkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

  1.Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia
  2.charakterystyczna żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu używania i warunków otoczenia

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Instalacyjny
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 22 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 29 dB (ECO)
  • Zużycie energii 266W (tryb jasny) / 204W (tryb ECO) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 10.000h (ECO) / 5.000h (tryb Normalny)
  • Moc/źródło światła 195W
  • Obiektyw F=2.5~2.78; f=16.91~21.6mm
  • Zoom/Focus 1,3x / ręczny
  • Odległość od ekranu 1 - 12m
  • Współczynnik odległości 1.13 - 1.47 (tolerancja +/- 5%)
  • Przekątna 39.92" to 299.81"
  • Wejścia video
   2x HDMI (1.4a 3D support)
   MHL v2.1
   VGA (2x)
   Composite
   S-Video
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm (2x)
  • Wyjścia audio Audio Out 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   VGA
   RS232
   RJ45
   USB-A Power (5V-1A)
  • zastosowany głośnik 10W
  • Waga 2,5 kg
  • rozmiary (wys, x szer, x głęb,) 298 x 230 x 96.5 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający
   pilot
   bateria
   ulotka prędkiego startu
   instrukcja obsługi na CD
  • Wyposażenie opcjonalne
   Okulary 3D DLP Link 3D
   opcje bezprzewodowe
   uchwyt sufitowy
  • Wsparcie 3D
   Full 3D: Funkcje 3D projektorów Optoma można wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D
   głównie stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D i systemami projektowania i modelowania 3D
   teraz obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w pokaźnej Brytanii)
   Blu-ray 3D i gry 3D na konsolach Sony PS3 lub Microsoft Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Gwarancja 2 lat na projektor/ 1 rok albo 1.000h na lampę

☆ ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113) ☆

ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113) Najniższa Cena Online

☆ ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Amerykański firma na nowo definiuje kanon podstawowego projektora, który stanie na wysokości zadania zarówno jako urządzenie przenośne jaki i w stałej instalacji. Wysoka jasność pozwoli na pracę także w bardziej nasłonecznionych pomieszczeniach, a lampa o wydłużonej żywotności (choćby do 15.000 godzin) pozwoli ograniczyć koszty wykorzystywania.

  zestaw najpopularniejszych skonsoliduje pozwoli na podłączenie różnorodnego typu urządzeń źródłowych....


☆ Projektor Optoma W400&#43;, 95.78L01GC0E ☆

Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma W400&#43;, 95.78L01GC0E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Jasny, biznesowy, kompaktowy
  • Jasny projektor WXGA– 4000 ANSI Lumenów
  • sprężystość instalacji – 1.3x zoom
  • Najwyższa kontrola - pełna obsługa poleceń Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet LAN
  • Łatwe przyłączanie - 2x HDMI, MHL, VGA, USB Power, głośnik 10W, RJ45
  Doświadczaj doskonałości z niewiele znaczącym i lekkim projektorem 4000 ANSI lumenów W400 +. Ten model jest dedykowany do używania o każdej porze dnia w wielu celach, w tym do użytkowania fachowego. Rewelacyjnie się sprawdzi jako rozwiązanie do sal lekcyjnych czy na spotkania biznesowe. Zaprojektowany z myślą o zastąpieniu starszych projektorów LCD podobnym rzutem, gwarantuje najwyższej jakości wyświetlane barwy, długą żywotność lampy i niski całkowity koszt posiadania.

  W400+ proponuje HD Ready, a także fantastyczny dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom. Na dodatek znamionuje się tradycyjnym wyglądem i łatwością instalacji z wieloma wejściami, w tym z gniazdami HDMI / MHL, USB Power i RJ45. Ten projektor jest rewelacyjny do podłączenia takich maszyn jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro aby wysyłać treści bezprzewodowo. Ten lekki projektor zezwala na podłączenie notebooka, odtwarzacza PC albo odtwarzacza Blu-ray i może być zainstalowany na stałe lub służyć jako urządzenie mobilne.
  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego żeby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i transparentny – doskonałe rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D oraz najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz zapewnia niezwykle gładką projekcję obrazów bez migotania.

  zastosowany głośnik

  mocny zastosowany głośnik zapewnia stanowczo korzystną jakość dźwięku i łatwą instalację bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon lub tablet jednym kablem MHL, by móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać zdjęcia na znacznym ekranie. Poprzez MHL można choćby podłączyć i zasilać adapter HDCast Pro (sprzedawany osobno).

  Wyciszenie audio-video Eco

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-wideo Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Ponadto, obniża to zużycie energii nawet o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i proste w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można zniżyć zużycie energii nawet o 70%. Na dodatek, tryby te mają pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając poprzez to ogólny koszt posiadania i oczekiwania konserwacyjne.

  szybkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  automatyczne wyłączanie

  Może się zdarzyć, iż projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Żeby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie potrzebne ponowne szybkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby zamian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Gwarancja barw

  Ciesz się olśniewającymi kolorami poprzez długie lata; Optoma zagwarantuje pięć lat konsekwentnego działania.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na odpowiedni element prezentacji dzięki prostemusprawnemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB i zaimplementowanym wskaźnikiem laserowym.

  Niesamowite barwy

  Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z zniewalającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie właściwości barw pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od starannie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, aktywne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w przypasowaniu działania do potężnych potrzeb. Nieprzeciętnie pasuje do wielu różnorodnych prezentacji grafiki i wideo.

  Urządzenia bezprzewodowe

  Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i dopełniające koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) zezwala na natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo.

  Zasilanie USB

  Korzystaj z zasilania USB, by zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

  Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Znakomite do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy stosowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.

  Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej skuteczności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, by wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2standardowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu użytkowania i warunków otoczenia

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2charakterystyczna żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu stosowania i warunków otoczenia


☆ Optoma EH415ST DLP 1080p Short Throw Full 3D 3500AL, 15000:1 ☆

Optoma EH415ST DLP 1080p Short Throw Full 3D 3500AL, 15000:1 Najniższa Cena Online

☆ Optoma EH415ST DLP 1080p Short Throw Full 3D 3500AL, 15000:1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma EH415ST DLP 1080p Short Throw Full 3D 3500AL, 15000:1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:tak;Format obrazu (kompresowany):4:3;Format obrazu (charakterystyczny):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:10 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):37 dB;Gwarancja:36 miesięcy;HD Ready:nie;Jasność:3500 ANSI lumen;Kod producenta:EH415ST;Kontrast:15000:1;Korekcja pionowa (Keystone):+/- 20 stopni;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny wymiar obrazu:152 ";nieznaczny rozmiar obrazu:59 ";Siła lampy:280 W;Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:1;Port RS-232:1;Samodzielna prezentacja:nie;Rozdzielczość maksymalna:Full HD (1920 x 1080);Rozdzielczość bazowa:Full HD (1920 x 1080);Pokrowiec:tak;typ matrycy:DLP;Waga:3,4 kg;Wejście D-Sub 15pin:1;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:2;Wejście liniowe audio:2;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:1;Wyjście liniowe audio:1;Wyposażenie:baterie 2xAA, instrukcja obsługi, przewód VGA, przewód zasilający, karta gwarancyjna, lens cap, pilot, torba;Złącza:1 x USB 2.0, 1 x VGA, 2 x HDMI, 2 x USB 2.0, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Żywotność lampy (tryb eco):7000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):3000 h


☆ Optoma gt1080 ☆

Optoma gt1080 Najniższa Cena Online

☆ Optoma gt1080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma gt1080
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Praca w trybie 24/7
  Możliwość pracy projektorów Optoma 24/7 jest ich cechą uwydatniającą na rynku projektorów.

  Optoma wierzy w wyjątkową jakość swych projektorów które są adekwatne zarówno do projekcji w domu jak i w biurze.

  Projektory Optoma mogą być instalowane w wymagających rozwiązaniach dając maksymalną skuteczność użytkowania poprzez długi czas w przeciwieństwie do produktów wielu konkurentów.
  Użytkownicy domowi mogą korzystać jednocześnie z wysokiej jakości obrazu i cieszyć się niezawodnością towaru.

  parametry akcentujące:
  - Optoma proponuje 5 lat gwarancji koloru (gwarancją objęty jest chip DMD)
  - Praca w trybie 24/7 – ta gwarancja jest czymś czego nie mogą zaoferować projektory LCD i czego nie proponuje większość konkurencji.

  Modele projektorów Optoma 24/7

  Opis

  Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
  Bliska projekcja i oszałamiający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni lub ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1080e na ławie.
  Jasny i wszechstronny, przenośny projektor jest świetnym rozwiązaniem dla graczy gdyż znamionuje się niskim czasem reakcji, nieprzeciętny do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1080e wyekwipowany jest w torbę do przenoszenia, dzięki temu można wziąć go ze sobą do domu przyjaciół albo na wydarzenie sportowe czy także nocny maraton filmów lub gier tak by zapewnić sobie najkorzystniejsze emocje na obfitym ekranie w dowolnym miejscu.

  Zintegrowany głośnik oferuje wyśmienitą jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI zezwalają na łatwe podłączenie.
  doskonały do podłączenia do konsoli, notebooka, PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera albo gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) albo Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i żeby wyświetlać je na sporym ekranie w zaciszu własnego domu.

  Krótka projekcja
  Z obiektywem short throw (niedługiego rzutu) net projektor może wyświetlić duży obraz z bliskiej odległości. To oznacza, iż możesz posiadać już obraz 100" cali z odległości nieco ponad 1 metra od ekranu czy ściany.

  Full HD 1080p
  Rozdzielczość 1080p pozwala Ci wyświetlać ostry i szczegółowy obraz z dostarczanych treści HD bez zapotrzebowania skalowania czy kompresji. Nieprzeciętny do oglądania filmów na Blu-ray, transmisji HD czy do gier video.


  Inteligentny projektor
  Zamień swój projektor w inteligentny projektor łącząc HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) albo Apple TV™ by przesyłać materiały vido, muzykę czy fotografie na wielkim ekranie ze swojego tabletu czy smartfonu.

  Długa żywotność lampy

  Obniż ilośc podmiany lamp dzięki wydłużonej długości życia lampy do 10,000h używając cyklu edukacyjnego

  Zintegrowany głośnik

  wbudowany głośnik audio dla nieprzeciętnego dzwięku. Łatwość w instalacji bez potrzeby dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szyb.



  24p
  Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. Aby zachować oryginalny wygląd obrazu H114 obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki temu każdy film wygląda skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser

  HDMI Link
  Steruj wszystkimi urządzeniami przy pomocy jednego pilota. Optoma GT1080e dzięki obsłudze standardu HDMI CEC bez problemu komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami. HDMI Link pozwala na włączenie i wyłączenie projektora i odtwarzacza jednym pilotem.



  Łączność bezprzewodowa
  Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją dodatkowego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci zintegrować się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy też dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.


  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szybkiego odświeżania 144Hz usuwa migotanie obrazu by zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.


  Gwarancja koloru
  Ciesz się niesamowitymi kolorami poprzez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.


  Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektor Optoma zaopatrzone są w technologię przetwarzania multi-colour BrilliantColor™.
  Ten model w dodatku jest zgodny ze standardem Rec709 tak żeby dostarczać najbardziej realistyczne i prawdziwe kolory jak to tylko jest realne.


  Dynamiczna czerń
  Funkcja ta daje większą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; aby stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

  ISF
  Funkcja ta zezwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

  Tryb gry
  Tryb gry optymalizuje projektor dla niezwłocznych czasów reakcji, w dodatku maksymalny kontrast i żywe barwy pozwalają uchwycić każdy detal - pozostawiając czas graczowiskupić nad wygraną.

  Projekcja



Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory 3D – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory 3D, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów 3D jest aktualizowany na bieżąco.

☆ ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113) ☆

ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113) Najniższa Cena Online

☆ ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ViewSonic
 • Nazwa produktu: ViewSonic Projektor PA503X - DLP projector - zoom lens - 3D - 1024 x 768 - 3600 ANSI lumens (0766907905113)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Amerykański marka na nowo definiuje standard podstawowego projektora, który spełni oczekiwania jednocześnie jako urządzenie mobilne jaki i w stałej instalacji. Wysoka jasność pozwoli na pracę także w bardziej nasłonecznionych pomieszczeniach, a lampa o wydłużonej żywotności (choćby do 15.000 godzin) pozwoli ograniczyć koszty wykorzystywania.

  komplet najpopularniejszych zwiąże pozwoli na podłączenie różnorodnego rodzaju urządzeń źródłowych....


☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer ☆

projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  S1286H

  Projektory z kolekcji Acer Education wyświetlają spore i ostre obrazy jednocześnie z większej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki czemu nadają się one genialnie do użycia w placówkach oświatowych i wszystkich niepokaźnych pomieszczeniach. Wysoka rozdzielczość zagwarantuje wyraźny i szczegółowy obraz na obfitym ekranie, a opcje wzbogacania odcieni zapewniają żywe barwy.


☆ Benq ms630st ☆

Benq ms630st Najniższa Cena Online

☆ Benq ms630st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq ms630st
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Światowy Lider w technice SmartEco-przychylny dla Zielonego Środowiska

  teraz szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technice i narzędzi nauczania w swych klasach, takzmniejszyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju wyśmienitego rozwiązania - technologii SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie perfekcyjną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej zastosować swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zmniejszają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technika znacznie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić żeby wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie obniżając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora przez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny
  296W - średni pobór Mocy

  Tryb SmartEco
  163W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, asygnowany jest do regulacji mocy lampy, jej jasności energiczniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej aniżeli 50%! Częstotliwość wymiany lampy jest w dodatku zmniejszona o 50%, istotnie zmniejszając przyszłe koszty podmiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swych uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej choćby o 70%.

  Pełna Moc Lampy
  Uwaga Skupiona na Ekranie
  Tryb Eco Blank 30%
  Projekcja LampyUwaga
  Skupiona na Nauczycielu
  Tryb Braku Sygnału Żródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Obniża on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte
  100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego
  30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej aniżeli <0,5 W. To ewidentnie pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora, jak również redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, żeby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MS630ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wnieść progresywne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D oraz materiałów 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MS630ST zaimplementowany głośnik i może być użytkowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak na dodatek pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  korzystne Rzeczy są w niewielkiej Odległości

  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu JWystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej!
  Będziesz mieć widocznie obszerniejszą elastyczność w wyborze miejsca projekcji!
  To magia ten krótki rzut!
  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę krótki rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się tylko na widowni!
  Zero Zakłóceń Pożegnaj się z cieniami, które nieraz zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, jednocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą luźno przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód między projektorem i ekranem!

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora nietrudny dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora dedykowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i prędkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk szybkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator szybko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, likwiduje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank gwarantuje Bezpieczeństwo użytkowania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne stosowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Pozwala na on MS630ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając automatycznie światło projekcji.

  * wydajna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Bezprzewodowe Wyświetlanie z laptopa, Tabletu, Smartphonu

  Włóż WiFi dongle do gniazda pamięci flash USB, aby wyświetlić zawartość z komputera PC, Mac iPhone i iPad do MS630ST dzięki funkcji bezprzewodowego przsyłu danych.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, wyjątkowo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości odcienie, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata używania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez zaawansowane technologie koła odcieni. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając genialne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach aktywnego stosowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP zagwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długofalowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ dodatkowo rozszerza produktywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

  Prawdziwe, Żywe kolory:

  choćby w poprawnie oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć adekwatny balans jasności i kolorów, dzięki technice BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej poprzez BenQ technologii BrilliantColor, która zezwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią odcieni. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu barw przez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z aktywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów przeciętnych, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój artykułów przyjaznych środowisku stwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,jeszcze aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje producent BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, adekwatnego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych, a także innych aspektów dotyczących towaru i ochrony środowiska naturalnego.

  • Arsenic-free optical glass
  • BFR/PVC-free casing plastics
  • PVC-free plastic packaging

☆ Optoma gt1080 ☆

Optoma gt1080 Najniższa Cena Online

☆ Optoma gt1080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma gt1080
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Praca w trybie 24/7
  Możliwość pracy projektorów Optoma 24/7 jest ich cechą wyróżniającą na rynku projektorów.

  Optoma wierzy w nieszablonową jakość swych projektorów które są odpowiednie równocześnie do projekcji w domu jak i w biurze.

  Projektory Optoma mogą być instalowane w wymagających rozwiązaniach dając maksymalną wydajność wykorzystywania poprzez długi czas w przeciwieństwie do produktów wielu konkurentów.
  Użytkownicy domowi mogą korzystać równocześnie z wysokiej jakości obrazu i cieszyć się bezawaryjnością towaru.

  atrybuty akcentujące:
  - Optoma oferuje 5 lat gwarancji koloru (gwarancją objęty jest chip DMD)
  - Praca w trybie 24/7 – ta gwarancja jest czymś czego nie mogą zaoferować projektory LCD i czego nie oferuje większość konkurencji.

  Modele projektorów Optoma 24/7

  Opis

  Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
  Bliska projekcja i oszałamiający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni albo ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1080e na ławie.
  Jasny i wszechstronny, przenośny projektor jest idealnym rozwiązaniem dla graczy gdyż cechuje się niskim czasem reakcji, wspaniały do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1080e wyposażony jest w torbę do przenoszenia, dzięki czemu można zabrać go ze sobą do domu przyjaciół albo na wydarzenie sportowe czy też nocny maraton filmów albo gier tak aby zapewnić sobie najlepsze emocje na sporym ekranie w dowolnym miejscu.

  Zintegrowany głośnik oferuje rewelacyjną jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI zezwalają na łatwe podłączenie.
  świetny do podłączenia do konsoli, laptopa, PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera lub gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) albo Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i żeby wyświetlać je na wielkim ekranie w zaciszu własnego domu.

  Krótka projekcja
  Z obiektywem short throw (krótkiego rzutu) net projektor może wyświetlić spory obraz z bliskiej odległości. To oznacza, iż możesz posiadać już obraz 100" cali z odległości nieco ponad 1 metra od ekranu czy ściany.

  Full HD 1080p
  Rozdzielczość 1080p pozwala Ci wyświetlać ostry i szczegółowy obraz z dostarczanych treści HD bez potrzeby skalowania czy kompresji. Nadzwyczajny do oglądania filmów na Blu-ray, transmisji HD czy do gier video.


  Inteligentny projektor
  Zamień swój projektor w inteligentny projektor łącząc HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV™ aby przesyłać materiały vido, muzykę czy fotografie na dużym ekranie ze swego tabletu czy smartfonu.

  Długa żywotność lampy

  Obniż ilośc zamiany lamp dzięki wydłużonej długości życia lampy do 10,000h używając procesu edukacyjnego

  Zintegrowany głośnik

  wbudowany głośnik audio dla doskonałego dzwięku. Łatwość w instalacji bez potrzeby dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szyb.



  24p
  Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. Aby zachować oryginalny wygląd obrazu H114 obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki czemu każdy film wygląda precyzyjnie tak, jak chciał tego reżyser

  HDMI Link
  Steruj wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego pilota. Optoma GT1080e dzięki obsłudze standardu HDMI CEC bezproblemowo komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami. HDMI Link umożliwia włączenie i wyłączenie projektora i odtwarzacza jednym pilotem.



  Łączność bezprzewodowa
  Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją dodatkowego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci zespoić się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy również dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.


  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szybkiego odświeżania 144Hz usuwa migotanie obrazu żeby zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.


  Gwarancja koloru
  Ciesz się niesamowitymi kolorami przez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.


  Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektor Optoma zaopatrzone są w technologię przetwarzania multi-colour BrilliantColor™.
  Ten model ponadto jest zgodny ze standardem Rec709 tak aby dostarczać najszczególniej realistyczne i prawdziwe odcienie jak to tylko jest możliwe.


  Dynamiczna czerń
  Funkcja ta daje pokaźniejszą głębię obrazu przez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; żeby stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, w trakcie gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

  ISF
  Funkcja ta pozwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

  Tryb gry
  Tryb gry optymalizuje projektor dla momentalnych czasów reakcji, na dodatek maksymalny kontrast i żywe kolory pozwalają uchwycić każdy detal - pozostawiając czas graczowiskoncentrować nad wygraną.

  Projekcja


☆ Projektor Optoma W400&#43;, 95.78L01GC0E ☆

Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma W400&#43;, 95.78L01GC0E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Jasny, biznesowy, kompaktowy
  • Jasny projektor WXGA– 4000 ANSI Lumenów
  • sprężystość instalacji – 1.3x zoom
  • Najwyższa kontrola - pełna obsługa poleceń Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet LAN
  • Łatwe przyłączanie - 2x HDMI, MHL, VGA, USB Power, głośnik 10W, RJ45
  Doświadczaj doskonałości z niewiele znaczącym i lekkim projektorem 4000 ANSI lumenów W400 +. Ten model jest dedykowany do stosowania o każdej porze dnia w wielu celach, w tym do stosowania mistrzowskiego. Znakomicie się sprawdzi jako rozwiązanie do sal lekcyjnych czy na spotkania biznesowe. Zaprojektowany z myślą o zastąpieniu starszych projektorów LCD podobnym rzutem, zapewnia najwyższej jakości wyświetlane odcienie, długą żywotność lampy i niski całkowity koszt posiadania.

  W400+ proponuje HD Ready i fantastyczny dźwięk dzięki zaimplementowanym głośnikom. Na dodatek znamionuje się konwencjonalnym wyglądem i łatwością instalacji z wieloma wejściami, w tym z gniazdami HDMI / MHL, USB Power i RJ45. Ten projektor jest nieprzeciętny do podłączenia takich sprzętów jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro aby wysyłać treści bezprzewodowo. Ten lekki projektor umożliwia podłączenie notebooka, odtwarzacza PC lub odtwarzacza Blu-ray i może być zainstalowany na stałe lub służyć jako urządzenie przenośne.
  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego aby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i przezroczysty – perfekcyjne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D, a także najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz zapewnia wyjątkowo gładką projekcję obrazów bez migotania.

  zaimplementowany głośnik

  mocny wbudowany głośnik gwarantuje istotnie prawidłową jakość dźwięku i łatwą instalację bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym przewodem MHL, żeby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać zdjęcia na znacznym ekranie. Poprzez MHL można choćby podłączyć i zasilać adapter HDCast Pro (sprzedawany osobno).

  Wyciszenie audio-video Eco

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-wideo Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już niezbędny. Na dodatek, zmniejsza to zużycie energii choćby o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można zniżyć zużycie energii choćby o 70%. Dodatkowo, tryby te posiadają pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając przez to ogólny koszt posiadania i kryteria konserwacyjne.

  prędkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  samoczynne wyłączanie

  Może się zdarzyć, iż projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. By pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie konieczne ponowne szybkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby podmian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Gwarancja odcieni

  Ciesz się zachwycającymi kolorami przez długie lata; Optoma zagwarantuje pięć lat konsekwentnego działania.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na trafny komponent prezentacji dzięki prostemuwydajnemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB i zastosowanym wskaźnikiem laserowym.

  Niesamowite barwy

  Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z zniewalającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie cechy kolorów pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, energiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w dopasowaniu działania do solidnych potrzeb. Nadzwyczajnie nadaje się do wielu rozmaitych prezentacji grafiki i wideo.

  Urządzenia bezprzewodowe

  Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) pozwala na natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo.

  Zasilanie USB

  Korzystaj z zasilania USB, by zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

  Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

  Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Genialne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.

  Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania słusznej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2standardowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu używania i warunków otoczenia

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2charakterystyczna żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu wykorzystywania i warunków otoczenia



Podsumowanie, czyli jaki projektor 3D najlepszy?


Najlepszy projektor 3D w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor 3D w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane projektory multimedialne – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów 3D nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor 3D opinie,
 • dobry projektor 3D cena,
 • projektor 3D ranking,
 • projektor 3D jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...