Ranking projektorów laserowych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów laserowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów laserowych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów laserowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory laserowe najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory laserowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów laserowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, zaopatrzono w system Android TV i system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wyszukany wygląd, jest wyposażony w system Android TV i głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na sporym ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  towar z linii EpiqVision Ultra zaopatrzony w system Android TV oraz dźwięk w technice YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką choćby przez 10 lat²

  nowoczesny model w dostępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z niepokaźnej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został wyekwipowany w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA.
  Otwórz się na większe i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wytworny wygląd, jest zaopatrzony w system Android TV i dźwięk w technice YAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na pokaźnym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki czemu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić bardzo blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na pokaźnym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swojego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² ekspresowo otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi i będziesz sterować urządzeniami w swym domu. Za pomocą zastosowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca albo Chromebooka na rozciągliwy wyświetlacz³. Delektuj się zniewalającym dźwiękiem przestrzennym, jaki zagwarantuje technologia YAMAHA, z której można korzystać również w oderwaniu od obrazu poprzez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona na dodatek scalić się z urządzeniem inteligentnym przy pomocy modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie stwarza żadnych problemów i można go ekspresowo skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala prędko ustawić obraz w adekwatnej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zastosowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami choćby przez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten progresywny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Full HD stwarza wyjątkowo jasne i równocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 oraz funkcji Detail Enhancement projektor ten formuje realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dostosowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory producenta Epson choćby trzy razy jaśniejsze barwy⁵ technika 3LCD gwarantuje projektorom producenta Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe odcienie w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, równocześnie formując białe i kolorowe światło jednakowo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  konieczna pomoc? gratisowe doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać wyświetlacz projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor ma natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To kanon do korzystania domowego albo do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to rewelacyjna propozycja do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Pokaż cały opis
  typ urządzenia
  Kino domowe
  technologia wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  dostępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB typ A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  wbudowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  zużycie mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość towaru
  47
  cm
  Wysokość towaru
  15
  cm
  Długość produktu
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-12 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-12 przedstawia wyjątkowo znakomite efekty wizualne dzięki technologii 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja pasuje do nad wyraz częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na wielkiej przekątnej choćby w domku. W praktyce docenisz wsparcie technice Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Projektor Epson zachwyca małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji Epson EF-12 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 2,1 kg z najdłuższym bokiem o długości zaledwie 17,5 cm. Dzięki czemu projektor Epson jest przystępny do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-12 Jeśli projektor Epson EF-12 znajduje się poza charakterystyczną osią projekcji, można łatwo przypasować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-12 Zakup projektora Epson EF-12 nie jest tanią sprawą,choćby jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować średnio przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki zastosowanej technice Miracast możesz sprężyście kreować kopie lustrzane treści z telefonu, notebooka albo innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być też użytkowane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-12 jest następnie dostarczane przez zaimplementowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze parametry projektora Epson EF-12
  • Kompaktowy i przenośny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" dostępna na ścianie lub suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z urządzeń inteligentnych
  • YAMAHA Nagłośnienie
  • Lampa projekcyjna Epson EF-12 wystarcza na około 10 lat przy 5 godzinach używania dziennie
  atrybuty i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 ekran projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technologia technologia ekran LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Życie 10 000 godz. (416,67 d) Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie ZŁĄCZE HDMI 2 szt Inne połączenia USB 2.0, wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack atrybuty i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 13,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 2,1 kg

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) ☆

Epson eh-ls500b (8715946674803) Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-ls500b (8715946674803)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-LS500W Android TV Edition Projektor laserowy Epson EH-LS500W Android TV Edition 4K z obrazami do 130 cali szczególnie udany projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition ukazuje wyjątkowo doskonały obraz 4K i najwyższej jakości technologię projekcji 3LCD z ciekłokrystaliczną migawką RGB. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja jest trafna jako centralny element Twojego multimedialnego domu. Ważną funkcją jest także zintegrowany Android TV do obsługi przesyłania strumieniowego z inteligentnych sprzętów. Korzystanie z aplikacji na Androida Dużą atrakcją projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition jest dołączony adapter HDMI do obsługi Android TV. Pozwala na to bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe obrazów zgodnych maszyn. Możeszużyć Sklepu Google Play, żeby zainstalować lubiane aplikacje do przesyłania strumieniowego, takie jak YouTube lub Netflix. A potem ciesz się ulubionym multimedialnym dziełem na gigantycznej przekątnej. Projektor Epson EH-LS500W do idealnego dostrajania obrazu Jeśli projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition znajduje się poza typową osią projekcji, można łatwo przystosować obraz za pomocą poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Istnieje ponadto wyraźna kontrola bezpośrednio na korpusie projektora Epson. Najważniejsze właściwości projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition
  • Wysokiej jakości projektor 4K
  • Epson EH-LS500W posiada laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • rewelacyjna jasność 4000 lumenów i współczynnik kontrastu 2500000:1
  • przystępna przekątna krótkiego rzutu do 130"
  • Żywotność projektora wynosi do 20000 godzin w trybie gotowości
  • Projektorem można sterować przy pomocy załączonego pilota albo aplikacji iProjection.
  • dołączony adapter HDMI z obsługą Android TV i możliwością korzystania z lubianych aplikacji do przesyłania strumieniowego
  • Projektor Epson EH-LS500W ma trzy wejścia HDMI i miejsce na urządzenia do przesyłania strumieniowego
  • zastosowany głośnik 10W
  Zcela mimořádná kvalita obrazu Dzięki wysokiej jasności 4000 lumenów, niesamowitemu współczynnikowi kontrastu 2500000:1 i poprawie szczegółowości, projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition zagwarantuje realistyczne efekty wizualne i wyraźne cienie z głębszymi odcieniami czerni. Dodano w dodatku nowy tryb kolorów,dopasować jasność obrazu w środowisku projekcyjnym.
  cechy i specyfikacje rodzaj gniazda Ziemia
  Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Rosja, Austria, Chorwacja, Francja, Polska, Rumunia, Słowenia Rezolucja Rozdzielczość natywna
  3840 × 2160 pikseli
  Maksymalna rozdzielczość
  3840 × 2160 pikseli
  Proporcji
  16:9
  Kontrast
  2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.)
  0,4 m
  Odległość projekcji (maks.)
  0,82 m
  Przekątna obrazu (min.)
  165,1 cm (65")
  Przekątna obrazu (maks.)
  330,2 cm (130") technologia technika
  wyświetlacz LCD
  Częstotliwość odświeżania
  192 Hz
  Luminary
  Laser
  Moc świec
  4 000 lm
  Jasność (ECO)
  1 200 LM ANSI
  Życie
  10 000 godz. (416,67 d)
  Żywotność (ECO)
  20 000 godz. (833,33 d)
  Hałas
  37 dB
  Maksymalne zużycie
  366 W Połączenie rodzaj połączenia
  HDMI 2.0
  ZŁĄCZE HDMI
  2 szt
  Inne połączenia
  RJ-45 (LAN), USB 2.0, wyjście słuchawkowe, RS232, USB Mini-B Interfejs Wejścia graficzne
  ZŁĄCZE HDMI
  Inne wejścia/wyjścia
  USB, Wyjście audio, USB Mini-B, RS232 właściwości i funkcje Lokalizacja
  Na stole, Na ziemi
  Funkcja
  Zoom, 3D
  Sprzęt
  System operacyjny Android, Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość
  45,8 cm
  Wysokość
  22,8 cm
  Głębokość
  37,5 cm
  Ciężar
  9,3 kg

☆ Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux ☆

Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux Najniższa Cena Online

☆ Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: POLUX
 • Nazwa produktu: Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor laserowy LED o mocy 5W ma 5 trybów wyświetlania w kolorach zielonym i czerwonym, światła stałe albo migające. Projektor wyekwipowany w trójnóg i grot mocujący ułatwiający stabilne ustawienie lampy.

  Norma szczelności IP44 powoduje, że lampę można stosować na zewnątrz. Zamówienie otrzymasz w ok. 3-5 dni roboczych


☆ Projektor Optoma HZ40UST ☆

Projektor Optoma HZ40UST Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma HZ40UST - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma HZ40UST
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Laserowy projektor 1080p ultra-krótkiego rzutu

  100-calowy obraz z odległości 30cmCiesz się ogromnym 100-calowym obrazem wyświetlanym z HZ40UST umieszczonego mniej niżeli 30cm od płaskiej powierzchni* lub ekranu projekcyjnego. Technologia laserowa gwarantuje wierne odtworzenie kolorów w filmach, grach i transmisjach sportowych na żywo. Dzięki wysokiej jasności i śladowemu opóźnieniu, świetnie pasuje do grania w naszpikowane akcją gry w dowolnym pomieszczeniu. Wbudowany głośnik zagwarantuje świetne brzmienie, a dwa wejścia HDMI usprawniają instalację. Można go nawet zamienić w inteligentny projektor podłączając do niego poprzez HDMI urządzenia takie jak Google Chromecast™ albo Apple TV™ do grania w gry, strumieniowania video i wyświetlania zdjęć na znacznym ekranie w wygodzie własnego domu.*30 cm mierzone od tyłu projektora. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych projektorów ultra-niedługiego rzutu, do uzyskania rewelacyjnego obrazu potrzebna jest w pełni płaska powierzchnia. Ponieważ większość ścian nie jest w zupełności płaska, żeby uniknąć minimalnych zniekształceń w górnej części obrazu może być konieczne zamontowanie ekranu projekcyjnego. Jeśli nie ma takiej możliwości, a ściana nie jest wyśmienicie płaska, zalecamy zastosowanie projektora niedługiego rzutu potrafiącego wyświetlać 100" obraz z odległości nieco obszerniejszej niżeli 1m.

  Funkcje
  Jasny projektor Full HD 1080p – 4000 lumenów ANSI
  obfity 100-calowy obraz z 30cm od płaskiej powierzchni albo ekranu projekcyjnego
  Ciesz się sportem na żywo, telewizją i grami w Full HD 1080p
  Łatwa konfiguracja – możliwość podłączenia wielu najróżniejszych cyfrowych urządzeń i wspaniały dźwięk z zastosowanych głośników
  Ultra-krótki rzut

  Dzięki obiektywowi o ultra krótkim rzucie, osiągalne jest prezentowanie imponujących obrazów obszerniejszych niż 100-cali z odległości mniejszej niż jeden metr. Zezwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację; rewelacyjny do zastosowań interaktywnych.

  technika laserowa

  Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie pokaźniejsza niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także powiększoną produktywność, by utrzymać stałą jasność, idealną skuteczność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20.000 godzin.

  nadzwyczajne barwy

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie właściwości zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – by zagwarantować staranną reprodukcję kinowych barw skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych barw dla uzyskania energicznego obrazu, poprzez co nieprzeciętnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania – wspaniała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  wbudowany odtwarzacz multimedialny

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z Twojego projektora bez potrzeby korzystania z laptopa lub komputera za pomocą zastosowanego odtwarzacza multimedialnego. Łatwo kopiuj dokumenty, obrazy i filmy wideo na pamięć USB/kartę SD/microSD (w zależności od wejścia projektora) i wyświetl je na obfitym ekranie.

  znakomity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i bardzo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - doskonały do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  zaimplementowany głośnik

  powiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu zastosowanemu głośnikowi o unikatowej jakości dźwięku i prostej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  24p

  Większość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy starannie tak, jak chciał tego reżyser.

  Sterowanie

  wyposażony w spory zakres opcji zezwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. • Projektor Optoma RS232 wyposażony jest w bogaty komplet poleceń RS232, dzięki czemu można nim łatwo i w prosty sposób zarządzać za pomocą dowolnego systemu sterowania. • Zgodność AMX energiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. •Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView® można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera• Kompatybilny Extron IPLink zezwala na łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron

  Moc audio

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj szybko treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-video; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Specyfikacja
  wyświetlacz/obraz
  technologia wyświetlania
  DLP
  Rozdzielczość
  1080p Full HD (1920x1080)
  Jasność
  4 000lumenów
  Kontrast
  2 500 000:1
  Natywne proporcje ekranu
  16:10
  Współczynnik projekcji - zgodny
  4:3, 16:9
  Korekcja trapezowa - pionowa
  15
  prędkośc skanowania poziomego
  15.3 ~ 91.1Khz
  szybkość skanowania pionowego
  24 ~ 85(120 for 3D)Hz
  Jednolitość
  80%
  wymiar ekranu
  2.21m - 2.59m (87in - 102in)
  informacje o lampie
  Źródło światła
  Laser
  Żywotność LASERA
  20 000hours
  Optyczny
  Współczynnik projekcji
  0.25:1
  Odległość wyświetlania
  0.45m - 0.59m
  typ rozszerzenia
  Stały
  Ogniskowa (mm)
  3.72
  wbudowany offset
  120%
  Łączność
  Złącza wejściowe/wyjściowe
  Ogólne
  Poziom hałasu (standardowy)
  30dB
  Kompatybilność z komputerem
  FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  Kompatybilność 2D
  NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz)
  Kompatybilność 3D
  Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60
  3D
  Full 3D
  Security
  Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  OSD / języki wyświetlacza
  18 języków: arabski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, japoński, norweski, polski, portugalski, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, chiński klasyczny, turecki
  Warunki pracy
  5°C ~ 40°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 3000m
  Pilot
  Tak
  ilość głośników
  1
  Wattów na głośnik
  10W
  W pudełku
  kabel zasilający ACPilot2x baterie AAAPodstawowy podręcznik użytkownika
  Usługi sieciowe
  LAN - sterowanie
  Tak
  Zasilanie
  Zasilanie
  100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
  Zużycie energii (tryb czuwania)
  0.5W
  Zużycie energii (maksymalne)
  330W
  Waga i rozmiary
  Waga netto
  5.6kg
  rozmiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
  382 x 310 x 124

☆ Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963) ☆

Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963) Najniższa Cena Online

☆ Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Night Stars
 • Nazwa produktu: Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Motion marki Night Stars z pilotem zagwarantuje atrakcyjną dekorację świetlną poprzez 365 dni w roku! Ruchomy projektor wyprodukowany jest z aluminium i wyświetla tysiące tańczących punktów świetlnych, wytwarzając na ścianie zniewalający efekt kalejdoskopu! Możesz zastosować dołączonego pilota, by regulować szybkość efektów albo wybrać projekcję statyczną. Sprzęt można umieścić w ogrodzie, przed domem lub pod gankiem. Z projektora można także korzystać na parkiecie tanecznym lub w pobliżu basenu. Wysyłka obejmuje jednen projektor laserowy i jeden kabel o długości 7,5 metra.

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) ☆

Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) Najniższa Cena Online

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama 139915 X-Pointer (4047443411440)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:139915;Kolor:czarny;informacje:Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz o zasięgu do 12 metrów: zezwala na dynamiczne przeprowadzanie prezentacji, umożliwiając swobodne poruszanie się po pomieszczeniu.;rodzaj akcesorium:wskaźnik laserowy;typ podłączenia:USB;Zasięg:12 m


☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg ☆

Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg Najniższa Cena Online

☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VKG
 • Nazwa produktu: Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Optoma Projektor hz45ust ☆

Optoma Projektor hz45ust Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor hz45ust - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor hz45ust
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Laserowy projektor 1080p ultra-niedługiego rzutu

  100-calowy obraz z odległości 30cmCiesz się ogromnym 100-calowym obrazem wyświetlanym z HZ45UST umieszczonego mniej niżeli 30cm od płaskiej powierzchni* albo ekranu projekcyjnego. Technologia laserowa zapewnia wierne odtworzenie barw w filmach, grach i transmisjach sportowych na żywo. Dzięki wysokiej jasności i znikomemu opóźnieniu, rewelacyjnie nadaje się do grania w naszpikowane akcją gry w dowolnym pomieszczeniu. Wbudowany głośnik zagwarantuje nadzwyczajne brzmienie, a dwa wejścia HDMI ułatwiają instalację. Można go nawet zamienić w inteligentny projektor podłączając do niego poprzez HDMI urządzenia takie jak Google Chromecast™ lub Apple TV™ do grania w gry, strumieniowania wideo i wyświetlania zdjęć na pokaźnym ekranie w wygodzie własnego domu.*30 cm mierzone od tyłu projektora. Podobnie jak w sytuacji wszystkich innych projektorów ultra-niedługiego rzutu, do uzyskania wspaniałego obrazu potrzebna jest w całości płaska powierzchnia. Ponieważ większość ścian nie jest w zupełności płaska, by uniknąć drobnych zniekształceń w górnej części obrazu może być potrzebne zamontowanie ekranu projekcyjnego. Jeśli nie ma takiej możliwości, a ściana nie jest doskonale płaska, zalecamy użycie projektora niedługiego rzutu potrafiącego wyświetlać 100" obraz z odległości nieco większej niżeli 1m.

  Funkcje
  Jasny projektor laserowy Full HD 1080p – 4200 lumenów ANSI
  duży 100-calowy obraz z 30cm od płaskiej powierzchni albo ekranu projekcyjnego
  Ciesz się sportem na żywo, telewizją i grami w Full HD 1080p
  Łatwa konfiguracja – możliwość podłączenia wielu najróżniejszych cyfrowych urządzeń i perfekcyjny dźwięk z zastosowanych głośników
  Ultra-niedługi rzut

  Dzięki obiektywowi o ultra krótkim rzucie, możliwe jest prezentowanie imponujących obrazów pokaźniejszych niż 100-cali z odległości mniejszej aniżeli jeden metr. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co upraszcza prezentację; doskonały do zastosowań interaktywnych.

  technika laserowa

  Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie obszerniejsza aniżeli jasność podobnego projektora lampowego. Gwarantują także zwiększoną produktywność, by utrzymać stałą jasność, znakomitą efektywność barw, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20.000 godzin.

  wyśmienite odcienie

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie właściwości pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – by zagwarantować skrupulatną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych barw dla uzyskania energicznego obrazu, poprzez co perfekcyjnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania – wyśmienita do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  zastosowany odtwarzacz multimedialny

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z Twojego projektora bez zapotrzebowania korzystania z notebooka lub komputera przy pomocy zastosowanego odtwarzacza multimedialnego. Prosto kopiuj dokumenty, obrazy i filmy video na pamięć USB/kartę SD/microSD (w zależności od wejścia projektora) i wyświetl je na obszernym ekranie.

  rewelacyjny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i niezwykle bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - znakomity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  wbudowany głośnik

  rozszerz swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu zaimplementowanemu głośnikowi o wyjątkowej jakości dźwięku i prostej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  24p

  Większość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser.

  Sterowanie

  wyekwipowany w obszerny zakres opcji zezwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. • Projektor Optoma RS232 zaopatrzony jest w bogaty pakiet poleceń RS232, dzięki czemu można nim łatwo i w prosty sposób zarządzać przy pomocy dowolnego systemu sterowania. • Zgodność AMX aktywny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. •Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView® można włączać / wyłączać, monitorować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera• Kompatybilny Extron IPLink umożliwia łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron

  Moc audio

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj prędko treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-video; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Specyfikacja
  ekran/obraz
  technika wyświetlania
  DLP
  Rozdzielczość
  1080p Full HD (1920x1080)
  Jasność
  4 200lumenów
  Kontrast
  3 000 000:1
  Natywne proporcje ekranu
  16:10
  Współczynnik projekcji - zgodny
  4:3, 16:9
  Korekcja trapezowa - pionowa
  15
  szybkośc skanowania poziomego
  15.3 ~ 91.1Khz
  szybkość skanowania pionowego
  24 ~ 85(120 for 3D)Hz
  Jednolitość
  80%
  rozmiar ekranu
  2.21m - 2.59m (87in - 102in)
  dane o lampie
  Źródło światła
  Laser
  Żywotność LASERA
  20 000hours
  Optyczny
  Współczynnik projekcji
  0.25:1
  Odległość wyświetlania
  0.45m - 0.59m
  wariant zwiększenia
  Stały
  Ogniskowa (mm)
  3.72
  zastosowany offset
  120%
  Łączność
  Złącza wejściowe/wyjściowe
  Ogólne
  Poziom hałasu (typowy)
  30dB
  Kompatybilność z komputerem
  FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  Kompatybilność 2D
  NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz)
  Kompatybilność 3D
  Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60
  3D
  Full 3D
  Security
  Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  OSD / języki wyświetlacza
  18 języków: arabski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, japoński, norweski, polski, portugalski, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, chiński klasyczny, turecki
  Warunki pracy
  5°C ~ 40°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 3000m
  Pilot
  Tak
  ilość głośników
  1
  Wattów na głośnik
  10W
  W pudełku
  przewód zasilający ACPilot2x baterie AAAPodstawowy podręcznik użytkownika
  Usługi sieciowe
  LAN - sterowanie
  Tak
  Zasilanie
  Zasilanie
  100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
  Zużycie energii (tryb czuwania)
  0.5W
  Zużycie energii (maksymalne)
  330W
  Waga i wymiary
  Waga netto
  5.6kg
  wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
  382 x 310 x 124

☆ Epson Projektor laserowy eb-w75 ☆

Epson Projektor laserowy eb-w75 Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eb-w75 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eb-w75
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory laserowe – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory laserowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów laserowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) ☆

Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) Najniższa Cena Online

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama 139915 X-Pointer (4047443411440)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:139915;Kolor:czarny;dane:Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz o zasięgu do 12 metrów: pozwala na dynamiczne przeprowadzanie prezentacji, umożliwiając luźne poruszanie się po pomieszczeniu.;wariant akcesorium:wskaźnik laserowy;wariant podłączenia:USB;Zasięg:12 m


☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg ☆

Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg Najniższa Cena Online

☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VKG
 • Nazwa produktu: Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux ☆

Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux Najniższa Cena Online

☆ Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: POLUX
 • Nazwa produktu: Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor laserowy LED o mocy 5W posiada 5 trybów wyświetlania w kolorach zielonym i czerwonym, światła stałe albo migające. Projektor wyposażony w trójnóg i grot mocujący upraszczający zrównoważone ustawienie lampy.

  Norma szczelności IP44 powoduje, że lampę można stosować na zewnątrz. Zamówienie otrzymasz w ok. 3-5 dni roboczych


☆ Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963) ☆

Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963) Najniższa Cena Online

☆ Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Night Stars
 • Nazwa produktu: Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Motion firmy Night Stars z pilotem zagwarantuje ładną dekorację świetlną przez 365 dni w roku! Ruchomy projektor stworzony jest z aluminium i wyświetla tysiące tańczących punktów świetlnych, stwarzając na ścianie oszałamiający efekt kalejdoskopu! Możesz wykorzystać załączonego pilota, żeby regulować szybkość efektów albo wybrać projekcję statyczną. Sprzęt można umieścić w ogrodzie, przed domem lub pod gankiem. Z projektora można także korzystać na parkiecie tanecznym albo w pobliżu basenu. Dostawa obejmuje jednen projektor laserowy i jeden przewód o długości 7,5 metra.

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-12 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-12 prezentuje wyjątkowo nadzwyczajne efekty wizualne dzięki technice 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja pasuje do nad wyraz częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na obszernej przekątnej nawet w domku. W praktyce docenisz wsparcie technice Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Projektor Epson olśniewa małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji Epson EF-12 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 2,1 kg z najdłuższym bokiem o długości zaledwie 17,5 cm. Dzięki czemu projektor Epson jest łatwy do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-12 Jeśli projektor Epson EF-12 znajduje się poza standardową osią projekcji, można łatwo dopasować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-12 Zakup projektora Epson EF-12 nie jest tanią sprawą,choćby jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować średnio przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki zaimplementowanej technice Miracast możesz rozciągliwie wytwarzać kopie lustrzane treści z telefonu, laptopa lub innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być ponadto wykorzystywane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-12 jest następnie dostarczane przez zastosowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze właściwości projektora Epson EF-12
  • Kompaktowy i przenośny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" dostępna na ścianie albo suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z urządzeń inteligentnych
  • YAMAHA Nagłośnienie
  • Lampa projekcyjna Epson EF-12 wystarcza na około 10 lat przy 5 godzinach użytkowania dziennie
  właściwości i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technika technika ekran LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Życie 10 000 godz. (416,67 d) Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie ZŁĄCZE HDMI 2 szt Inne połączenia USB 2.0, wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack atrybuty i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 13,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 2,1 kg


Podsumowanie, czyli jaki projektor laserowy najlepszy?


Najlepszy projektor laserowy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor laserowy w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów laserowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor laserowy opinie,
 • dobry projektor laserowy cena,
 • projektor laserowy ranking,
 • projektor laserowy jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...