Ranking projektorów laserowych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów laserowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów laserowych. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów laserowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory laserowe najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory laserowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów laserowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, zaopatrzono w system Android TV i system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wyszukany wygląd, jest wyposażony w system Android TV i głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na sporym ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  towar z linii EpiqVision Ultra zaopatrzony w system Android TV oraz dźwięk w technice YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką choćby przez 10 lat²

  nowoczesny model w dostępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z niepokaźnej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został wyekwipowany w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA.
  Otwórz się na większe i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wytworny wygląd, jest zaopatrzony w system Android TV i dźwięk w technice YAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na pokaźnym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki czemu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić bardzo blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na pokaźnym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swojego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² ekspresowo otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi i będziesz sterować urządzeniami w swym domu. Za pomocą zastosowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca albo Chromebooka na rozciągliwy wyświetlacz³. Delektuj się zniewalającym dźwiękiem przestrzennym, jaki zagwarantuje technologia YAMAHA, z której można korzystać również w oderwaniu od obrazu poprzez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona na dodatek scalić się z urządzeniem inteligentnym przy pomocy modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie stwarza żadnych problemów i można go ekspresowo skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala prędko ustawić obraz w adekwatnej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zastosowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami choćby przez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten progresywny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Full HD stwarza wyjątkowo jasne i równocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 oraz funkcji Detail Enhancement projektor ten formuje realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dostosowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory producenta Epson choćby trzy razy jaśniejsze barwy⁵ technika 3LCD gwarantuje projektorom producenta Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe odcienie w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, równocześnie formując białe i kolorowe światło jednakowo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  konieczna pomoc? gratisowe doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać wyświetlacz projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor ma natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To kanon do korzystania domowego albo do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to rewelacyjna propozycja do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Pokaż cały opis
  typ urządzenia
  Kino domowe
  technologia wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  dostępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB typ A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  wbudowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  zużycie mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość towaru
  47
  cm
  Wysokość towaru
  15
  cm
  Długość produktu
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Xiaomi mi laser projector 150" ultra short throw z android smart tv (6934177701788) ☆

Xiaomi mi laser projector 150" ultra short throw z android smart tv (6934177701788) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi mi laser projector 150" ultra short throw z android smart tv (6934177701788) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi mi laser projector 150" ultra short throw z android smart tv (6934177701788)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Xiaomi Mi Laser Projector 150"

  Wyjątkowo krótki zasięg rzutu projekcji,

  możliwość montażu na ścianie.

  Ogromny obszar projekcji 150".

  Laserowe źródło światła ALPD 3.0.

  staranne odwzorowanie odcieni i wysoka jasność.

  Natywny kontrast 3000:1.

  nowoczesna technologia, wysoka jakość.

  Projektor laserowy Xiaomi Mi Laser Projector 150 International pozwoli ci stworzyć kino domowe choćby w znacznym pomieszczeniu. Dzięki niemu możesz zapomnieć o telewizorach. Projektor laserowy Xiaomi Mi 150 jest stworzony z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wytrzyma niemało lat. Gadżet ma stylowy, innowacyjny i niebanalny design, a dzięki niewielkim rozmiarom Mi Laser Projektor nie zajmie dużo miejsca i będzie prosty w przechowywaniu.

  Kluczowe funkcje

  Projektor laserowy Xiaomi Mi 150 International odtwarza filmy o nienagannej jakości. Obraz jest jasny, bogaty i szczegółowy. Ogniskowa urządzenia wynosi od 50 cm, a przekątna wyświetlacza wynosi 40-150 cali. Mi Laser Projektor jest zasilany przez wydajny procesor obsługujący system Android 6.0 i nowsze wersje. Na dodatek ma 2 GB pamięci RAM.

  Interfejs

  Projektor Xiaomi Mi Laser Projector 150 International jest praktyczny w działaniu, ponieważ ma osiem interfejsów, a także złącza mikrofonu i słuchawek. Na dodatek do urządzenia można podłączyć przewody USB i HDMI.

  dopełniające funkcje

  Projektor laserowy Xiaomi Mi Laser 150 International jest prosty i instynktowny w obsłudze, a dla pokaźniejszego komfortu dołączony jest pilot. Wbudowane głośniki nie wymagają uzupełniającej akustyki, ponieważ odtwarzają głośny, czysty i wyraźny dźwięk.

  To wszystko sprawia, że Mi Laser Projektor jest rozwiązaniem perfekcyjnie sprawdzającym się równocześnie w środowisku biznesowym, jak i w domowym zaciszu. Mi Laser Projektor nie zawiedzie Cię podczas szkolenia, ważnej prezentacji dla klienta, czy wieczoru filmowego z przyjaciółmi.

  Ogromny ekran dla Twojego domu

  Projektor laserowy Xiaomi może wyświetlać obraz o wielkości choćby 150 cali.

  Stwórz prywatny seans kinowy w swym domowym zaciszu.

  Masywny obszar projekcji 150"

  Zamień swój dom w prywatne kino

  prosto przypasuj wymiar obrazu do dowolnego miejsca między 40-150 cali.

  Poczuj niesamowitą przyjemność oglądania filmu, słuchania koncertu albo grania na dużym ekranie.

  Ultra niedługi dystans rzutu projekcji

  Wyświetlaj spory obraz, choćby z bliskiej odległości

  Projektor wykorzystuje konstrukcję soczewki o ultra-niedługim rzucie 0.233:1,polikwidować niedogodności związane z projekcją na znaczne odległości, wymaganą poprzez tradycyjne projektory. Projektor laserowy Mi można umieścić w odległości od 5cm do 50cm od wyświetlanej powierzchni na szafce TV albo zamontować na ścianie. Od dzisiaj nie ma zapotrzebowania radzenia sobie z kłopotliwym okablowaniem.

  Kinowa jakość

  Projektor laserowy Xiaomi ma natywny kontrast 3000:1, porównywalny z tym, który występuje w komercyjnych kinach. Dzięki stosunkowi światła czerwonego wynoszącego choćby 16–18%, barwy są nasycone i jasne.

  Laserowe źródło światła ALPD 3.0

  mieści nową technikę wyświetlania laserowego ALPD 3.0 producenta Appotronics*, która przoduje na rynku pod względem koloru, kontrastu i jasności ekranu. Obrazy są nie tylko jasne i wyraźne, lecz ALPD 3.0 pozwala nam wydłużyć żywotność artykułu i ograniczyć rozmiar urządzenia.

  Natywny kontrast 3000:1

  Zobaczysz szczegóły

  nawet w najciemniejszych partiach obrazu

  często narzekamy, że trudno jest wyraźnie zobaczyć detale w kinie, ponieważ ciemne partie obrazu nie są wyraźnie wyświetlane. Projektor laserowy Xiaomi ma natywny kontrast 3000:1, istotnie powyżej kinowego standardu 2000:1. Także rozdzielczość 1920x1080 i obsługuje HDR, dzięki czemu detale są wyraźne, nawet w ciemności.

  Jasność 5000 lumenów

  Źródło światła projektora gwarantuje jasność do 5000 lumenów.

  Aż do 15-18 fL*, porównywalne ze standardami kinowymi.

  Ponad 25000 godzin żywotności lampy

  Oglądaj filmy każdego dnia w roku

  technologia laserowego źródła światła Appotronics ALPD 3.0 zapewnia żywotność lampy na poziomie 25000 godzin lub więcej, co odpowiada czasowi koniecznemu do obejrzenia ponad 10000 filmów (każdy po około 2 godziny długości).

  Bogata paleta zespoi

  Obsługuje różnorodne urządzenia zewnętrzne

  Projektor laserowy Xiaomi ma łącznie 10 interfejsów rozszerzeń. Komputery, głośniki, mikrofony, konsole do gier itp. Można podłączyć wedle własnych potrzeb.

  Nowy projekt pilota

  poręczna kompozycja z tego samego materiału, z którego wytwarzano główny projektor

  Aby zapewnić ten sam błyskotliwy wygląd co projektor laserowy, pilot został całkowicie przeprojektowany. Posiada kompaktową, ergonomiczną konstrukcję, zachowując równocześnie funkcjonalność oryginalnego pilota Mi TV.

  Model

  MJJGYY02FM

  wariant towaru

  Projektor

  Kompatybilność

  Android

  iOS

  Windows 7 i wyższy

  Procesor

  T962X (4 × Cortex A53, taktowanie do 1.5 GHz, 64-bit)

  Pamięć

  Flash

  Pamięć RAM

  2 GB

  Pamięć wbudowana

  16 GB eMMC

  wariant ekranu

  DMD

  Przekątna ekranu

  od 80" do 150"

  Rozdzielczość ekranu

  1920 × 1080 px

  3840 × 2160 px

  Funkcje

  Obsługuje HDR

  zaimplementowane głośniki stereo

  automatyczna kontrola temperatury

  Ochrona przed przegrzaniem

  Łączność

  Bluetooth 4.0

  Przewodowa

  Wi-Fi 2.4G

  Wi-Fi 5G

  Złącza

  2× USB 3.0

  3× HDMI

  Gniazdo zasilania

  Wyjście audio

  RJ-45

  SPDIF

  System operacyjny

  Android 8.1 Oreo

  Zakres temperatur

  0°C ~ 40°C

  Zakres wilgotności

  20% ~ 80% RH

  Dźwięk

  Dolby

  DTS

  Zasilanie

  Sieciowe

  Napięcie

  100-240V~50/60Hz

  zużycie energii

  250 W (max)

  W trybie gotowości: do 0,5 W

  Kolor

  Biały

  Długość

  410 mm

  Szerokość

  291 mm

  Wysokość

  88 mm

  Waga

  7 kg

  Poziom hałasu

  do 32 dB (w trybie normalnym przy temperaturze 25°C)

  dopełniające informacje

  Ciche działanie

  Szybka i prosta instalacja

  Wysokiej jakości dźwięk

  zestaw

  Pilot

  przewód zasilający

  Instrukcja obsługi


☆ Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005) ☆

Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-11 (v11ha23040) (8715946689005)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EF-11 Full HD 1000 lm USB HDMIMiniprojektor laserowy o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. System projekcyjny 3LCD. Proporcje obrazu 16:9. Kontrast 2 500 000:1. Natężenie światła 1000 lumenów.

  wyekwipowany w głośniki o mocy 2 W i złącza USB 2.0 typu A, USB 2.0 typu B, HDMI i mini-jack. NAJWAŻNIEJSZE wariant: Projektor LCDTechnologia obrazu: 3LCDRozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080Jasność ANSI (lumen): 1000500 (tryb eco)Proporcje obrazu: 16:9Odległość projekcji - min.

  (m): 1.33Poziom hałasu (dB): 27 (tryb normalny)22 (tryb ekonomiczny)Moc głośników (W): 2Funkcje obrazu: Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu, Odbicie lustrzane, Quick CornerFunkcje bezpieczeństwa: Zamek KensingtonMontaż: WolnostojącyPilot: takHDMI: 1x HDMIUSB: 1x USB 2.0 rodzaj A1x USB 2.0 wariant BZłącza audio: 1x 3.5 mm minijackPozostałe złącza: MiracastZasilanie: 100 - 240 VPobór mocy (W): 10273 (tryb ekonomiczny)0.5 (tryb czuwania)Wysokość/Szerokość/Głębokość (mm): 65/175/175Technologie: 3LCD, Full HD, USB 2.0, HDMI, Miracast, Kensington LockKolor: Czarny Projektor EF-11 jest kompaktowy i lekki – można go prosto przenosić z pokoju do pokoju.

  Ten kompaktowy, laserowy projektor TV z serii EpiqVision Mini wyświetla obrazy szybko i na dowolnej powierzchni. Dzięki wbudowanej funkcji Miracast można prezentować treści z telefonów, maszyn do transmisji strumieniowej, notebooków, konsol do gier itp.

  Korekcja geometrii obrazu sprawia, że jest on szybki i nietrudny w konfiguracji, a dzięki technice laserowego źródła światła można cieszyć się rozrywką poprzez lata. Stylowy miniprojektor laserowyPełne nowoczesnych funkcji urządzenie waży zaledwie 1,2 kg, a jego najdłuższy bok ma tylko 18 cm – można je luźno przenosić pomiędzy pomieszczeniami.

  Wyświetla obrazy na niemal każdej powierzchni. Dzięki eleganckim, zaokrąglonym rogom i drobnym przyciskom będzie ozdobą każdego miejsca, w którym postanowisz z niego skorzystać. Obszerniejszy znaczy udoskonalonySpraw, by Twój dom stał się centrum akcji, a rozrywka zyskała nowy rozmiar za sprawą ostrego obrazu o żywych kolorach, zwiększonego do imponującego rozmiaru wynoszącego 150 cali.

  Zaproś rodzinę i przyjaciół, by razem z nimi dzielić te niezapomniane chwile. Podłącz i korzystajUważamy, iż korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Dlatego wyposażyliśmy ten model w dużo funkcji umożliwiających łatwą konfigurację, na przykład korekcję geometrii obrazu, która pozwala ustawić obraz.

  wystarczy, iż uruchomisz przewodnik powitalny pilotem, a zobaczysz, jak łatwo można skonfigurować urządzenie. Zaimplementowana funkcja Miracast pozwala kopiować wyświetlacz telefonu, laptopa czy innego urządzenia inteligentnego i wyświetlać go przy pomocy projektora.

  Wyjście HDMI umożliwi oglądanie najnowszych programów i filmów o grę w gry. Dźwięk jest odtwarzany przez zaimplementowany głośnik 1,5 W. Trwałe rozwiązanieSzukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które spełni wszelkie potrzeby związane z rozrywką? niezwykle trwałe laserowe źródło światła pozwoli Ci radować się domową rozrywką nawet przez 10 lat¹ bez konieczności przeprowadzania konserwacji.

  Wysokiej jakości, wyraziste obrazyTen sprawny i niedrogi miniprojektor laserowy wyświetla wyjątkowo ostre i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach. Dzięki współczynnikowi kontrastu 2 500 000:1 projektor ten gwarantuje na dodatek wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie.

  To zasługa technice 3LCD, która zagwarantuje tak samo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego, dzięki temu obrazy są nawet trzykrotnie jaśniejsze w przypadku porównywalnych, jednoukładowych projektorów DLP².

  Bez efektu tęczyOpracowana przez markę Epson technologia 3LCD gwarantuje wyraźny obraz bez efektu tęczy, który może występować w sytuacji niektórych 1-chipowych projektorów DLP². Kluczowe właściwościPrzenośny i stylowy: Kompaktowa i lekka konstrukcja, urządzenie z kolekcji EpiqVision MiniRozrywka na wielkim ekranie: Zawartość skalowana do rozmiaru 150 caliWyjątkowo trwałe rozwiązanie: Ciesz się swoim kinem domowym choćby poprzez 10 lat¹Łatwa konfiguracja i dostęp do treści: Przesyłanie strumieniowe za pomocą zastosowanej funkcji Miracast lub portu HDMIImponująco ostry obraz: Wyświetlanie na niemal dowolnej powierzchni SpecyfikacjaSystem projekcyjny: technika 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGBPanel LCD: 0,62 cal z MLA (D10)ObrazNatężenie światła barwnego: 1.000 lumen- 500 lumen (tryb ekonomiczny)Natężenie światła białego: 1.000 lumen - 500 lumen (tryb ekonomiczny)Rozdzielczość: Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9High Definition: Full HDWspółczynnik proporcji obrazu: 16:9Stosunek kontrastu: 2.500.000: 1Źródło światła: LaserKorekcja obrazu: Auto pionowo: ± 34 °, Ręczna obsługa (albo "Instrukcja obsługi") poziomo ± 40 °Przetwarzanie wideo: 10 BitCzęstotliwość odświeżania pionowego 2D: 192 Hz - 240 HzOdwzorowanie odcieni: 16,77 mln kolorów Układ optycznyStosunek projek


☆ Projektor OPTOMA ZH461 ☆

Projektor OPTOMA ZH461 Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA ZH461 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTOMA
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA ZH461
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZH461 Kompaktowy projektor laserowy o wysokiej jasności

  Projektor ZH461 dzięki technice laserowej gwarantuje wygodę ograniczając potrzebę konserwacji i jednocześnie zapewniając długą żywotność urządzenia, a to wszystko w lekkiej i kompaktowej obudowie. Kompatybilność 4K i HDR oraz imponujące 5000 lumenów jasności decydują o uniwersalności tego projektora. Dzięki zoomowi 1,6, pionowemu przesunięciu obiektywu, wbudowanym głośnikom o mocy 10W i elastycznemu sterowaniu Crestron projektor ZH461 w rozdzielczości FullHD 1080p z natywnymi proporcjami obrazu 16:9 rewelacyjnie nadaje się do biznesu, edukacji, muzeów, domów modlitwy i wszędzie tam, gdzie wymagany jest ostry i jasny obraz

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej, a także postępowy projekt ochrony przed kurzem.

  Szczelny silnik optyczny IP6X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną wytrzymałości na kurz IP6X. Wyjątkowa oporność na kurz w połączeniu z nieszablonową jasnością zapewnia najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w trudnych warunkach.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zniżania ani kompresowania – idealna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Kompatybilność HDR

  Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta dane HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dostrzec widocznie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i żyją, a dodatkowe detale rozszerzają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć poprzez okno.

  doskonały kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - idealny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  nieprzeciętne odcienie

  Projektory Optoma bezusterkową skuteczność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Nieprzeciętny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  Pionowe przesunięcie obiektywu

  Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, zapewniającej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki temu można w łatwy sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać pokaźniejszy dobór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

  Ustawianie czterech rogów obrazu

  Ustaw indywidualnie każdy róg obrazu, żeby stworzyć perfekcyjnie kwadratowy obraz. Idealny do nakładania obrazów, dla nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora wytwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość 1080p Full HD (1920x1080)
  • Jasność 5 000lumenów
  • Kontrast 300 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 16:9
  • Współczynnik projekcji - zgodny 4:3
  • Korekcja trapezowa - pozioma +/-30°
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-30°
  • samoczynną, pionową korekcję trapezową Tak
  • ilość wyświetlanych odcieni (miliony) 1073.4
  • szybkośc skanowania poziomego 15.375 ~ 91.146 Khz
  • szybkość skanowania pionowego 50 ~ 85 Hz (120Hz for 3D)Hz
  • Jednolitość 80%
  • wymiar ekranu 0.51m ~ 8.14m (20.2" ~ 320.4") diagonal

☆ Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. ☆

Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. Najniższa Cena Online

☆ Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FDA
 • Nazwa produktu: Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Cyfrowa Stacja Pogody z Zegarkiem, Budzikiem,...

☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg ☆

Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg Najniższa Cena Online

☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VKG
 • Nazwa produktu: Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Optoma Projektor ZX300 XGA, 3500 ansi ☆

Optoma Projektor ZX300 XGA, 3500 ansi Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor ZX300 XGA, 3500 ansi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor ZX300 XGA, 3500 ansi
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  OSD

  Tak

  Interaktywny

  Nie

  liczba języków OSD

  25

  Ochrona hasłem

  Tak

  Poziom hałasu (tryp ekonomiczn)

  30 dB

  Poziom hałasu

  32 dB

  typ gniazda zamka kabla

  Kensington

  Kensington Lock

  Tak

  rodzaj artykułu

  Projektor o typowym rzucie

  pobór mocy (max)

  161 W

  Źródło zasilania

  Prąd przemienny

  Napięcie wejściowe AC

  100 - 240 V

  Częstotliwość wejściowa AC

  50/60 Hz

  zużycie mocy w trybie czuwania

  0,5 W

  pobór mocy

  138 W

  Waga produktu

  4 kg

  Głębokość artykułu

  265 mm

  Waga wraz z opakowaniem

  6,2 kg

  Wysokość towaru

  122,5 mm

  Szerokość artykułu

  337 mm

  Zakres wilgotności względnej

  0 - 85%

  Dopuszczalna wysokość w trakcie eksploatacji (n.p.m.)

  0 - 3000 m

  Zakres temperatur (eksploatacja)

  5 - 40 °C

  Wi-Fi

  Nie

  Przewodowa sieć LAN

  Nie

  Smart TV

  Nie

  Przewody

  Prąd przemienny

  Podręcznik użytkownika

  Tak

  W zestawie pilot zdalnego sterowania

  Tak

  Baterie w pakiecie

  Tak

  wbudowane głośniki

  Tak

  liczba zaimplementowanych głośników

  1

  Moc wyjściowa (RMS)

  15 W

  Zintegrowany czytnik kart

  Nie

  rodzaj złącza HDMI

  Pełnorozmiarowy

  ilość portów VGA (D-Sub)

  1

  liczba portów HDMI

  2

  Wejście audio dla PC

  Tak

  Port DVI

  Nie

  Interfejs SCSI

  RS-232

  PC Audio out

  Tak

  Wersja HDMI

  1.4a

  liczba portów USB 2.0

  1

  Wyście mocy ac

  Tak

  System formatu sygnału analogowego

  SECAM G, SECAM L, PAL 4.43, NTSC M, SECAM B, NTSC 4.43, SECAM 4.25/4.4, PAL B, NTSC 3.58, PAL G, NTSC J, PAL N, SECAM D, PAL I, SECAM K, SECAM K1, PAL H, PAL M, PAL D

  Kompatybilność 3D

  Tak

  Obsługiwane tryby video

  480i, 576i, 480p, 1080p, 1080i, 720p, 576p

  Współczynnik zbliżenia

  1.1:1

  Przesunięcie

  113%

  Stosunek padania

  1.94: 1 - 2.16: 1

  Możliwość przybliżenia

  Tak

  Długość ogniskowa

  21.85 - 24.01 mm

  wariant zoomu

  Ręczny

  Jednorodność

  75%

  Obsługiwane proporcje obrazu

  16:10, 4:3, 16:9

  Korekcja Keystone'a, poziom

  -40 - 40°

  Zasięg skanowania (długość)

  50 - 85 Hz

  ilość odcieni

  1.073 billionów kolorów

  Kompatybilność wymiaru ekranu

  645,2 - 7620 mm (25.4 - 300")

  Natywna proporcja obrazu

  4:3

  Współczynnik kontrastu (typowy)

  300000:1

  Naturalna rozdzielczość projektora

  XGA (1024x768)

  Zasięg skanowania w poziomie

  15,375 - 91,146 kHz

  technika projekcji

  DLP

  Jasność projektora

  3500 ANSI lumenów

  typ źródła światła

  Laser

  Żywotność źródła światła

  30000 h

  pkwiu

  26.20.17.0


☆ Projektor ACER UL6200 (4713883817820) ☆

Projektor ACER UL6200 (4713883817820) Najniższa Cena Online

☆ Projektor ACER UL6200 (4713883817820) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACER
 • Nazwa produktu: Projektor ACER UL6200 (4713883817820)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  teraz możesz wyświetlać filmy i prezentacje na gigantycznej powierzchni (obraz może mieć do 150 cali lub 381 cm), w 1.07 biliona barw, charakteryzujących się wyjątkową ostrością obrazu. Tryb normalny Żywotność lampy 20 000 to godzin....

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor laserowy LCD Epson EF-12 LCD 30-150'' wytworna i wyrafinowana stylistyka tego projektora może z łatwością odwrócić uwagę od jego imponującej palety funkcji. Można go prosto przenosić z wnętrza do pomieszczenia i wyświetlać obrazy niemal momentalnie i w dowolnym kierunku.

  Dzięki inteligentnym rozwiązaniom i głośnikowi marki YAMAHA to znakomite rozwiązanie do wyświetlania w domu. Technika 3LCD marki Epson sprawia, że obrazy są jaśniejsze i żywsze. NAJWAŻNIEJSZE właściwości System projekcyjny: technologia 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB Panel LCD: 0,62 cal z MLA (D10) High Definition: Full HD Współczynnik proporcji obrazu: 16:9 Stosunek kontrastu: 2.500.000: 1 Źródło światła: Laser Obiektyw: Optyczny wymiar projekcji: 30 cale - 150 cale Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele: 1,33 m ( 60 cal ekran Fokus: Zmotoryzowane Przyłącza: USB 2.0-A, USB 2.0, Gniazdo wtykowe wyjściowe, HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) Android TV Inteligentny laserowy projektor TV – EpiqVision Mini Ciesz się rozrywką w dużym formacie w dowolnym czasie i miejscu dzięki stylowemu miniprojektorowi laserowemu z nowej kolekcji EpiqVision Mini, który zaopatrzony jest w system Android TV™ i głośnik firmy YAMAHA.

  gustowna i wyrafinowana stylistyka tego projektora może z łatwością odwrócić uwagę od jego imponującej palety funkcji. Można go z łatwością przenosić z pomieszczenia do wnętrza i wyświetlać obrazy niemal momentalnie i w dowolnym kierunku.

  Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, takim jak system Android TV i głośnik firmy YAMAHA, to doskonałe rozwiązanie do wyświetlania w domu. Technika 3LCD firmy Epson sprawia, że obrazy są jaśniejsze i żywsze.

  Stylowy miniprojektor laserowy Wyświetlaj obrazy w dowolnym czasie i miejscu za pomocą tego kompaktowego projektora z wieloma progresywnymi funkcjami. Obraz może być wyświetlany w dowolnym kierunku – na ścianie, suficie albo podłodze.

  Dzięki szykownym, zaokrąglonym rogom, miedzianej ramce i głośnikowi producenta Yamaha będzie ozdobą każdego miejsca, w którym postanowisz z niego skorzystać. Większy znaczy udoskonalony Spraw, by Twój dom stał się centrum akcji, a rozrywka zyskała nowy wymiar za sprawą ostrego obrazu o żywych kolorach, rozszerzonego do imponującego wymiaru wynoszącego 150 cali.

  Zaproś rodzinę i przyjaciół, aby razem z nimi dzielić te niezapomniane chwile. Podłącz i korzystaj Uważamy, iż korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Dlatego wyposażyliśmy ten model w niemało funkcji umożliwiających łatwą konfigurację, na przykład korekcję geometrii obrazu, która pozwala ustawić obraz.

  starczy, że uruchomisz przewodnik powitalny pilotem, a zobaczysz, jak prosto można skonfigurować urządzenie. Inteligentna rozrywka domowa Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube, a także innych ulubionych aplikacjach.

  Dzięki Asystentowi Google² prędko otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi oraz będziesz sterować urządzeniami w swym domu. Dzięki zaimplementowanej funkcji Chromecast™ możesz wyświetlać za pomocą tego wszechstronnego projektora ulubione aplikacje do rozrywki z sprzętów z systemem Android oraz iOS i komputerów Mac, Windows lub Chromebook.

  Delektuj się fantastycznym dźwiękiem przestrzennym, jaki zagwarantuje technologia YAMAHA przystępna choćby bez wyświetlania obrazu. Pozwala ona dopasować się poprzez Bluetooth, żeby używać urządzenia jako samodzielnego głośnika.

  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które spełni wszelkie zapotrzebowania związane z rozrywką? niezwykle trwałe laserowe źródło światła pozwoli Ci radować się domową rozrywką nawet przez 10 lat bez konieczności przeprowadzania konserwacji.

  Wysokiej jakości, wyraziste obrazy Ten produktywny i niedrogi miniprojektor laserowy wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach. Dzięki współczynnikowi kontrastu 2 500 000:1 projektor ten zagwarantuje także wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie.

  To zasługa technice 3LCD, która gwarantuje tak samo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego, dzięki temu obrazy są choćby trzykrotnie jaśniejsze w przypadku porównywalnych, jednoukładowych projektorów DLP.

  Bez efektu tęczy Opracowana przez markę Epson technologia 3LCD gwarantuje wyraźny obraz bez efektu tęczy, który może występować w sytuacji niektórych 1-chipowych projektorów DLP Najważniejsze cechy przenośny i stylowy Kompaktowa i lekka budowa z systemem Android TV i głośnikiem YAMAHA znaczny obraz wyświetlany w dowolnym kierunku Uzyskaj 150-calowy obraz na ścianie albo suficie Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Ciesz się swoim kinem domowym choćby poprzez 10 lat łatwa konfiguracja i dostęp do treści Przesyłaj strumieniowo i wyświetlaj treści online Wyjątkowo jasny obraz Wyświetlanie na niemal dowolnej powierzchni SPECYFIKACJA technicznA technika System projekcyjny: technologia 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB Panel LCD: 0,62 cal z MLA (D


☆ Epson Projektor laserowy eb-w75 ☆

Epson Projektor laserowy eb-w75 Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eb-w75 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eb-w75
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory laserowe – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory laserowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów laserowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. ☆

Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. Najniższa Cena Online

☆ Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FDA
 • Nazwa produktu: Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Cyfrowa Stacja Pogody z Zegarkiem, Budzikiem,...

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) ☆

Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) Najniższa Cena Online

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama 139915 X-Pointer (4047443411440)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  pilot do prezentacji RF 2,4 GHz z czerwonym wskaźnikiem laserowym do profesjonalnego sterowania i obsługi prezentacji za pomocą projektora pilot do prezentacji do przewijania slajdów i stron w programie Microsoft PowerPoint i innych aplikacjach zestawu Office technologia Smart-Link usprawniająca uruchamianie proste części obsługowe pozwalają na pewne poprowadzenie prezentacji włącznik/wyłącznik do użytku z baterią zasilanie bateryjne: szybka wymiana w trakcie prezentacji zintegrowana regulacja głośności


☆ Lamex Projektor ogrodowy laserowy świąteczny multikolor ltc (5902270777635) ☆

Lamex Projektor ogrodowy laserowy świąteczny multikolor ltc (5902270777635) Najniższa Cena Online

☆ Lamex Projektor ogrodowy laserowy świąteczny multikolor ltc (5902270777635) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lamex
 • Nazwa produktu: Lamex Projektor ogrodowy laserowy świąteczny multikolor ltc (5902270777635)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor ogrodowy LTC

  Wysokiej jakości projektor ogrodowy, który całkowicie odmieni oblicze Twojego domu i wprawi wszelkich w świąteczny nastrój. Kolorowe płatki śniegu wyświetlane na fasadzie budynku bądź w środku pokoju to szybki i prosty sposób na udekorowanie domu albo ogrodu.

  Najwyższa jakość

  Projektor ogrodowy LTC został wyprodukowany z elementów wysokiej jakości. Oznacza to bezawaryjną pracę, wytrzymałość i wytrzymałość. Diody znamionują się żywotnością na poziomie 10000 godzin, co przekłada się na sporo lat bezproblemowego wykorzystywania. Produkt wyposażony został w stopień ochrony IP44. Oznacza to, iż jest dopasowany równocześnie do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Bez problemu zniesie nieprzystępne warunki codziennego wykorzystywania.

  Wymienna podstawka

  Projektor ogrodowy LTC to urządzenie szczególnie uniwersalne. Jest postępowe i przystosowuje się do potrzeb użytkownika. Oprócz wytrzymałości wymaganej do pracy w warunkach zewnętrznych, urządzenie ma możliwość zmienienia podstawki z płaskiej na bolec wbijany w ziemię. Pozwala to użytkownikowi na stabilne umiejscowienie projektora w ogrodzie i wyświetlanie efektownych barwnych wzorów na ścianie budynku.

  szeroka powierzchnia świecenia

  BN104 to kompaktowe urządzenie o sporych możliwościach. Moc użytych w projektorze diod to aż 4.2W. Przekłada się to na nad wyraz wyraźną i jasną projekcję kolorowych płatków śniegu. Projektor dysponuje wielkim zasięgiem i jest w stanie oświetlić przeciętnej wielkości pomieszczenie bądź ścianę budynku, nie marnując przy tym na jakości wyświetlanych efektów świetlnych.

  W komplecie
  • Projektor ogrodowy
  • 2 podstawki
  • 12 wkładek z efektami
  • Instrukcja obsługi

☆ Projektor laserowy z pilotem i czujnikiem zmierzchu marki Jumi ☆

Projektor laserowy z pilotem i czujnikiem zmierzchu marki Jumi Najniższa Cena Online

☆ Projektor laserowy z pilotem i czujnikiem zmierzchu marki Jumi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JUMI
 • Nazwa produktu: Projektor laserowy z pilotem i czujnikiem zmierzchu marki Jumi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor laserowy to urządzenie, które przez wyświetlane efekty świetlne, zapewni niezapomniane wrażenia wizualne. Wyświetlany pokaz demonstruje 10 efektów światła zielonego i czerwonego. Pakiet mieści pilota, którym możesz zmieniać wizualizacje bez podchodzenia do urządzenia.

  Projektor jest zaopatrzony w czujnik zmierzchu i jest produkowany z trwałego tworzywa nienaturalnego z wytrzymałością IP44, więc śmiało możesz ustawić go nie tylko w pomieszczeniu, ale także na zewnątrz. Stałe, wirujące i pulsacyjne efekty świetlne zrobią niesamowite wrażenie na imprezie lub innej ważnej uroczystości.


☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg ☆

Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg Najniższa Cena Online

☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VKG
 • Nazwa produktu: Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:


Podsumowanie, czyli jaki projektor laserowy najlepszy?


Najlepszy projektor laserowy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor laserowy w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Ranking na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów laserowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor laserowy opinie,
 • dobry projektor laserowy cena,
 • projektor laserowy ranking,
 • projektor laserowy jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...