Ranking projektorów laserowych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów laserowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów laserowych. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów laserowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory laserowe najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory laserowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów laserowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, zaopatrzono w system Android TV i system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wyszukany wygląd, jest wyposażony w system Android TV i głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na sporym ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  towar z linii EpiqVision Ultra zaopatrzony w system Android TV oraz dźwięk w technice YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką choćby przez 10 lat²

  nowoczesny model w dostępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z niepokaźnej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został wyekwipowany w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA.
  Otwórz się na większe i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując równocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wytworny wygląd, jest zaopatrzony w system Android TV i dźwięk w technice YAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na pokaźnym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki czemu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić bardzo blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na pokaźnym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swojego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² ekspresowo otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi i będziesz sterować urządzeniami w swym domu. Za pomocą zastosowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca albo Chromebooka na rozciągliwy wyświetlacz³. Delektuj się zniewalającym dźwiękiem przestrzennym, jaki zagwarantuje technologia YAMAHA, z której można korzystać również w oderwaniu od obrazu poprzez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona na dodatek scalić się z urządzeniem inteligentnym przy pomocy modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie stwarza żadnych problemów i można go ekspresowo skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala prędko ustawić obraz w adekwatnej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zastosowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami choćby przez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten progresywny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Full HD stwarza wyjątkowo jasne i równocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 oraz funkcji Detail Enhancement projektor ten formuje realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dostosowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory producenta Epson choćby trzy razy jaśniejsze barwy⁵ technika 3LCD gwarantuje projektorom producenta Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe odcienie w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, równocześnie formując białe i kolorowe światło jednakowo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  konieczna pomoc? gratisowe doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać wyświetlacz projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor ma natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To kanon do korzystania domowego albo do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to rewelacyjna propozycja do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Pokaż cały opis
  typ urządzenia
  Kino domowe
  technologia wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  dostępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB typ A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  wbudowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  zużycie mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość towaru
  47
  cm
  Wysokość towaru
  15
  cm
  Długość produktu
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-12 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-12 przedstawia wyjątkowo znakomite efekty wizualne dzięki technologii 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja pasuje do nad wyraz częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na wielkiej przekątnej choćby w domku. W praktyce docenisz wsparcie technice Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Projektor Epson zachwyca małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji Epson EF-12 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 2,1 kg z najdłuższym bokiem o długości zaledwie 17,5 cm. Dzięki czemu projektor Epson jest przystępny do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-12 Jeśli projektor Epson EF-12 znajduje się poza charakterystyczną osią projekcji, można łatwo przypasować obraz przy pomocy poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-12 Zakup projektora Epson EF-12 nie jest tanią sprawą,choćby jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować średnio przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki zastosowanej technice Miracast możesz sprężyście kreować kopie lustrzane treści z telefonu, notebooka albo innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być też użytkowane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-12 jest następnie dostarczane przez zaimplementowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze parametry projektora Epson EF-12
  • Kompaktowy i przenośny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" dostępna na ścianie lub suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z urządzeń inteligentnych
  • YAMAHA Nagłośnienie
  • Lampa projekcyjna Epson EF-12 wystarcza na około 10 lat przy 5 godzinach używania dziennie
  atrybuty i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 ekran projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technologia technologia ekran LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Życie 10 000 godz. (416,67 d) Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie ZŁĄCZE HDMI 2 szt Inne połączenia USB 2.0, wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack atrybuty i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania rozmiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 13,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 2,1 kg

☆ Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. ☆

Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. Najniższa Cena Online

☆ Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FDA
 • Nazwa produktu: Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Cyfrowa Stacja Pogody z Zegarkiem, Budzikiem,...

☆ Wskaźnik bezprzewodowy Energenie do projektora WP-L-02 (8716309102957) ☆

Wskaźnik bezprzewodowy Energenie do projektora WP-L-02 (8716309102957) Najniższa Cena Online

☆ Wskaźnik bezprzewodowy Energenie do projektora WP-L-02 (8716309102957) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Wskaźnik bezprzewodowy Energenie do projektora WP-L-02 (8716309102957)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Bezprzewodowy prezenter laserowy WP-L-02
  Bezprzewodowy - dzięki temu możesz luźno poruszać się w trakcie prezentacji. Nieskomplikowany w użyciu przyciski. Idealny pokaz slajdów. Ergonomiczny wskaźnik laserowy pozwala wyszczególnić dowolną część prezentacji, nawet w najciemniejszych pomieszczeniach. Plug & Play: po prostu podłącz go i jesteś gotowy do prac.


☆ Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963) ☆

Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963) Najniższa Cena Online

☆ Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Night Stars
 • Nazwa produktu: Night Stars Projektor laserowy z pilotem Motion, 12 W, 58 m², NIS005 (8719128642963)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Motion marki Night Stars z pilotem zagwarantuje atrakcyjną dekorację świetlną poprzez 365 dni w roku! Ruchomy projektor wyprodukowany jest z aluminium i wyświetla tysiące tańczących punktów świetlnych, wytwarzając na ścianie zniewalający efekt kalejdoskopu! Możesz zastosować dołączonego pilota, by regulować szybkość efektów albo wybrać projekcję statyczną. Sprzęt można umieścić w ogrodzie, przed domem lub pod gankiem. Z projektora można także korzystać na parkiecie tanecznym lub w pobliżu basenu. Wysyłka obejmuje jednen projektor laserowy i jeden kabel o długości 7,5 metra.

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) ☆

Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) Najniższa Cena Online

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama 139915 X-Pointer (4047443411440)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:139915;Kolor:czarny;informacje:Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz o zasięgu do 12 metrów: zezwala na dynamiczne przeprowadzanie prezentacji, umożliwiając swobodne poruszanie się po pomieszczeniu.;rodzaj akcesorium:wskaźnik laserowy;typ podłączenia:USB;Zasięg:12 m


☆ Optoma zh507 ☆

Optoma zh507 Najniższa Cena Online

☆ Optoma zh507 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma zh507
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Kompaktowy projektor laserowy z wysoką jasnością. Projektor ZH507 proponuje prawdziwą wygodę, niskie koszty utrzymania i dłuższą żywotność technologii laserowej w małej i lekkiej obudowie. W dodatku kompatybilność z 4K i HDR i 5500 lumenów jasności.

  Z zoomem na poziomie 1,6x, pionowym przesunięciem obiektywu i zastosowanymi głośnikami 10 W, ZH507 jest częścią gamy produktów, które oferują uzupełniającą elastyczność sterowania za pomocą systemu Crestron Ten uniwersalny projektor nadaje się do szerokiej gamy zastosowań.

  ZH507 proponuje rozdzielczość Full HD 1080p i ma natywny format 16:9, co czyni go genialnym do różnych obiektów, sal konferencyjnych, edukacji, muzeów, domów modlitwy i wszędzie tam, gdzie wymagany jest wyraźny i jasny obraz.

  DuraCore Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie innowacyjnych technik chłodzenia diody laserowej i innowacyjny projekt ochrony przed kurzem.

  Szczelny silnik optyczny IP6X Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną wytrzymałości na kurz IP6X. Unikatowa wytrzymałość na kurz w połączeniu z nieszablonową jasnością gwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w trudnych warunkach.

  Full HD 1080p Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zniżania ani kompresowania wyśmienita do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Kompatybilność HDR Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta informacje HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dojrzeć wyraźnie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej potężnie i żyją, a dodatkowe detale zwiększają głębie obrazu.

  To tak, jakby patrzeć przez okno. Doskonały kontrast Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - perfekcyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  wspaniałe kolory Projektory Optoma niezawodną skuteczność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje.

  Posiadamy trafne tryby wyświetlania, żeby spełnić Twoje zapotrzebowania. Nadzwyczajny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo. Pionowe przesunięcie obiektywu Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, gwarantującej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora.

  dzięki temu można w przystępny sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać pokaźniejszy wybór przy doborze opcji wymiaru ekranu. Ustawianie czterech rogów obrazu Ustaw indywidualnie każdy róg obrazu, aby stworzyć wyśmienicie kwadratowy obraz.

  nadzwyczajny do nakładania obrazów, dla nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora kreuje problemy i musi być zrealizowane pod kątem. Auto keystone Funkcja Auto Keystone automatycznie dostosowuje efekt trapezu, gdy projektor znajduje się poza osią, aby utworzyć wyrównany obraz.

  Projekcja w trybie portretowym znakomity do zastosowań digital signage i wyświetlania obrazów w trybie portretowym. Pełna projekcja 360 Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

  Sterowanie wyekwipowany w pokaźny zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. Projektor Optoma RS232 wyekwipowany jest w bogaty zestaw poleceń RS232, dzięki czemu można nim łatwo i w prosty sposób zarządzać za pomocą dowolnego systemu sterowania.

  Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, nadzorować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera Kompatybilny Extron IPLink zezwala na łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron.

  PJLink zaimplementowany w projektor protokół PJLink umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink. Telnet Model ten jest w stanie odbierać polecenia za pośrednictwem telnetu, umożliwiając łatwą instalację za pomocą systemów sterowania zgodnych z Telnet.

  Full 3D Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji. Zaimplementowany głośnik konkretny wbudowany głośnik zagwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Zasilanie USB Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast. Wyciszenie AV Kontroluj swoją prezentację dzięki funkcji Wyciszenie AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny.

  prędkie ponowne uruchomienie Funkcja ta pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony. Auto power off automatyczne wyłączanie Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany.

  By oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany. Włączanie bezpośrednie Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia.

  Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem znakomite rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem. Gwarancja pracy 24/7 Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji.

  doskonałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy wykorzystywania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. *Praca 24/7 - Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy.

  W celu uzyskania optymalnej efektywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, by wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny. Dostosuj swój projektor Wybierz swój projektor w dowolnym odcieniu.

  Masz do wyboru całkowitą paletę odcieni RAL. Perfekcyjne instalacje szyte na miarę. [ProAV] - DuraCare 5-letnia gwarancja Dodatkowy komplet gwarancyjny Optoma DuraCare proponuje gwarancję zaprojektowaną do pracy w bardzo wysokich obciążeniach.

  zagwarantuje wyższą średnią jasność i unikatową bezawaryjność przez dłuższy okres do 5 lat albo 24 000 godzin. Ten dodatkowy pakiet ma uzupełniającą zaletę dzięki serwisowi uniemożliwiawczemu po 12 000 godzin, który przywraca sprawność do dnia, w którym został wyprodukowany.

  12.000 godzinna usługa regeneracji: zamiana źródła światła laserowego zamiana najważniejszych komponentów i ruchomych części Kontrola wewnętrzna i czyszczenie Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: UHD FHD UXGA SXGA WXGA HD XGA SVGA VGA Mac Kompatybilność ze standardami wideo: Kompatybilność 2D NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) Kompatybilność 3D Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 3D Full 3DPozostałe parametry: Zabezpieczenie antykradzieżowe Blokada Kensington Ochrona hasłem Akcesoria w zestawie: kabel zasilający Pilot 2 baterie AAA Podstawowa instrukcja użytkownika informacje o gwarancji: 5 latWymiary: 337 x 265 x 122.5 mm...


☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg ☆

Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg Najniższa Cena Online

☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VKG
 • Nazwa produktu: Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux ☆

Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux Najniższa Cena Online

☆ Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: POLUX
 • Nazwa produktu: Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor laserowy LED o mocy 5W ma 5 trybów wyświetlania w kolorach zielonym i czerwonym, światła stałe albo migające. Projektor wyekwipowany w trójnóg i grot mocujący ułatwiający stabilne ustawienie lampy.

  Norma szczelności IP44 powoduje, że lampę można stosować na zewnątrz. Zamówienie otrzymasz w ok. 3-5 dni roboczychPodobne zestawienia:


Najtańsze projektory laserowe – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory laserowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów laserowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wskaźnik bezprzewodowy Energenie do projektora WP-L-02 (8716309102957) ☆

Wskaźnik bezprzewodowy Energenie do projektora WP-L-02 (8716309102957) Najniższa Cena Online

☆ Wskaźnik bezprzewodowy Energenie do projektora WP-L-02 (8716309102957) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Wskaźnik bezprzewodowy Energenie do projektora WP-L-02 (8716309102957)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Bezprzewodowy prezenter laserowy WP-L-02
  Bezprzewodowy - dzięki czemu możesz luźno poruszać się podczas prezentacji. Łatwy w użyciu przyciski. Doskonały pokaz slajdów. Funkcjonalny wskaźnik laserowy pozwala wyznaczyć dowolną część prezentacji, choćby w najciemniejszych pomieszczeniach. Plug & Play: po prostu podłącz go i jesteś gotowy do prac.


☆ Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. ☆

Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. Najniższa Cena Online

☆ Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FDA
 • Nazwa produktu: Fda Stacja pogody + zegar + laserowy projektor godziny.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Cyfrowa Stacja Pogody z Zegarkiem, Budzikiem,...

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) ☆

Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) Najniższa Cena Online

☆ Hama 139915 X-Pointer (4047443411440) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama 139915 X-Pointer (4047443411440)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:139915;Kolor:czarny;dane:Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz o zasięgu do 12 metrów: pozwala na dynamiczne przeprowadzanie prezentacji, umożliwiając luźne poruszanie się po pomieszczeniu.;wariant akcesorium:wskaźnik laserowy;wariant podłączenia:USB;Zasięg:12 m


☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg ☆

Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg Najniższa Cena Online

☆ Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VKG
 • Nazwa produktu: Imprezowo-świąteczny nowoczesny projektor - reflektor laserowy (zewnętrzno-wewnętrzny). marki Vkg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux ☆

Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux Najniższa Cena Online

☆ Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: POLUX
 • Nazwa produktu: Projektor laserowy zewnętrzny 5 funkcji marki Polux
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor laserowy LED o mocy 5W posiada 5 trybów wyświetlania w kolorach zielonym i czerwonym, światła stałe albo migające. Projektor wyposażony w trójnóg i grot mocujący upraszczający zrównoważone ustawienie lampy.

  Norma szczelności IP44 powoduje, że lampę można stosować na zewnątrz. Zamówienie otrzymasz w ok. 3-5 dni roboczychPodsumowanie, czyli jaki projektor laserowy najlepszy?


Najlepszy projektor laserowy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor laserowy w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów laserowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor laserowy opinie,
 • dobry projektor laserowy cena,
 • projektor laserowy ranking,
 • projektor laserowy jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...